Výsledky
1. liga mužů
124. 09. 2016 15:00TTC LitoměřiceSK US Steinerová Choceň8:10
225. 09. 2016 10:00TTC LitoměřiceDTJ Hradec Králové B6:10
315. 10. 2016 15:00SKST Baník Havířov BTTC Litoměřice10:3
416. 10. 2016 10:00TJ Ostrava KST BTTC Litoměřice10:1
529. 10. 2016 15:00KST ChebTTC Litoměřice10:7
612. 11. 2016 15:00TTC Siko OrlováTTC Litoměřice10:5
713. 11. 2016 10:00SKST Mart HodonínTTC Litoměřice10:6
826. 11. 2016 15:00TTC LitoměřiceSF SKK EL Niňo Praha C7:10
927. 11. 2016 10:00TTC LitoměřiceAC Sparta Praha2:10
1010. 12. 2016 15:30TTC Moravská Slavia BrnoTTC Litoměřice10:2
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol BorováTTC Litoměřice10:0
1214. 01. 2017 15:00TTC LitoměřiceTTC Moravská Slavia Brno9:9
1315. 01. 2017 10:00TTC LitoměřiceTJ Sokol Borová2:10
1428. 01. 2017 15:00SK US Steinerová ChoceňTTC Litoměřice10:1
1529. 01. 2017 10:00DTJ Hradec Králové BTTC Litoměřice10:5
1611. 02. 2017 15:00TTC LitoměřiceKST Cheb7:10
1725. 02. 2017 15:00TTC LitoměřiceSKST Baník Havířov B8:10
1826. 02. 2017 10:00TTC LitoměřiceTJ Ostrava KST B1:10
1911. 03. 2017 15:00TTC LitoměřiceTTC Siko Orlová7:10
2012. 03. 2017 10:00TTC LitoměřiceSKST Mart Hodonín8:10
2125. 03. 2017 16:00SF SKK EL Niňo Praha CTTC Litoměřice10:7
2226. 03. 2017 10:00AC Sparta PrahaTTC Litoměřice8:10
3. liga mužů skupina B
124. 09. 2016 10:30TTC Litoměřice BTJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.10:6
225. 09. 2016 10:00TJ KrupkaTTC Litoměřice B7:10
315. 10. 2016 15:00TTC Litoměřice BSKST Baník Most10:5
416. 10. 2016 10:00TTC Litoměřice BKST Jirkov TECHNOLINE10:8
529. 10. 2016 15:00TTC Litoměřice BTTC Brandýs nad Labem9:9
612. 11. 2016 15:00TTC Litoměřice BSKST Liberec C9:9
713. 11. 2016 10:00TTC Litoměřice BKMST Liberec B10:5
826. 11. 2016 15:00SF SKK EL Niňo Praha ETTC Litoměřice B10:6
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Michle PrahaTTC Litoměřice B7:10
1010. 12. 2016 15:00TTC Litoměřice BTTC Bělá pod Bezdězem10:4
1111. 12. 2016 10:00TTC Litoměřice BTJ Sokol Mnichovo Hradiště9:9
1214. 01. 2017 15:00TTC Bělá pod BezdězemTTC Litoměřice B10:5
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Litoměřice B9:9
1428. 01. 2017 15:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.TTC Litoměřice B10:7
1529. 01. 2017 10:00TTC Litoměřice BTJ Krupka10:2
1611. 02. 2017 14:00TTC Brandýs nad LabemTTC Litoměřice B10:8
1725. 02. 2017 15:00SKST Baník MostTTC Litoměřice B10:8
1826. 02. 2017 10:00KST Jirkov TECHNOLINETTC Litoměřice B10:5
1911. 03. 2017 15:00SKST Liberec CTTC Litoměřice B9:9
2012. 03. 2017 10:00KMST Liberec BTTC Litoměřice B9:9
2125. 03. 2017 15:00TTC Litoměřice BSF SKK EL Niňo Praha E10:0
2226. 03. 2017 10:00TTC Litoměřice BTJ Sokol Michle Praha5:10
Kvalifikace o 2LŽ 2017/18 sk.B
106. 05. 2017 10:15TJ AŠ Mladá BoleslavTTC Litoměřice A1:6
206. 05. 2017 12:25TJ Slavoj Praha BTTC Litoměřice A2:6
306. 05. 2017 15:10SKST Liberec ATTC Litoměřice A1:6
Krajský přebor I. třídy
124. 09. 2016 10:00TJ Spartak Lubenec ATTC Litoměřice C8:10
225. 09. 2016 10:00KST Most ATTC Litoměřice C5:10
315. 10. 2016 10:00TTC Litoměřice CTTC Litvínov B10:2
416. 10. 2016 14:00TTC Litoměřice CTJ Sokol Spořice A10:2
529. 10. 2016 16:00TJ Sokol Dobroměřice ATTC Litoměřice C5:10
630. 10. 2016 10:00TJ Pevato Smolnice ATTC Litoměřice C5:10
712. 11. 2016 10:00TTC Litoměřice CASK Lovosice A10:5
813. 11. 2016 14:00TTC Litoměřice CSKST Děčín B10:7
926. 11. 2016 16:00KST Jirkov BTTC Litoměřice C1:10
1027. 11. 2016 10:00KST Jirkov CTTC Litoměřice C6:10
1317. 12. 2016 18:00TTC Litoměřice CSKST Teplice C10:6
1418. 12. 2016 14:00TTC Litoměřice CTJ Krupka B10:3
1510. 12. 2016 10:00TTC Litoměřice CTJ Sever Žatec B10:5
dvojička
1828. 01. 2017 10:00TTC Litoměřice CTJ Spartak Lubenec A10:4
1929. 01. 2017 14:00TTC Litoměřice CKST Most A10:2
2011. 02. 2017 10:00TTC Litoměřice CTJ Sokol Dobroměřice A10:7
2112. 02. 2017 14:00TTC Litoměřice CTJ Pevato Smolnice A10:4
2225. 02. 2017 16:00TTC Litvínov BTTC Litoměřice C4:10
2326. 02. 2017 10:00TJ Sokol Spořice ATTC Litoměřice C4:10
2411. 03. 2017 16:00ASK Lovosice ATTC Litoměřice C10:4
2512. 03. 2017 10:00SKST Děčín BTTC Litoměřice C10:8
2625. 03. 2017 10:00TTC Litoměřice CKST Jirkov B10:4
2726. 03. 2017 14:00TTC Litoměřice CKST Jirkov C10:4
2808. 04. 2017 17:00SKST Teplice CTTC Litoměřice C10:0
2907. 04. 2017 18:00TJ Krupka BTTC Litoměřice C10:1
3005. 03. 2017 10:00
odloženo
TJ Sever Žatec BTTC Litoměřice C3:10
dvojička
Divize
126. 03. 2017 10:00TTC Litoměřice AKST Jirkov B7:3
201. 04. 2017 09:00TTC Litoměřice ASKP Sever Ústí nad Labem B7:3
Regionální přebor II.třídy
128. 09. 2016 18:00TJ Sokol Mnetěš BTTC Litoměřice D13:5
207. 10. 2016 18:00TJ Sokol Brozany BTTC Litoměřice D16:2
310. 10. 2016 18:00TTC Litoměřice DTTC Roudnice G8:10
421. 10. 2016 18:00SK ŽidoviceTTC Litoměřice D12:6
524. 10. 2016 18:00TTC Litoměřice DTJ Sokol Třebívlice B2:16
631. 10. 2016 18:00TTC Litoměřice DKST Kalich Litoměřice C3:15
709. 11. 2016 18:00SK Štětí DTTC Litoměřice D16:2
814. 11. 2016 18:00TTC Litoměřice DT.J. Sokol Terezín E12:6
922. 11. 2016 18:00Sokol Libochovice BTTC Litoměřice D6:12
1028. 11. 2016 18:00TTC Litoměřice DSK Štětí E1:17
1108. 12. 2016 18:00KST Kalich Litoměřice DTTC Litoměřice D15:3
1218. 01. 2017 18:00TTC Litoměřice DTJ Sokol Mnetěš B11:7
1323. 01. 2017 18:00TTC Litoměřice DTJ Sokol Brozany B4:14
1401. 02. 2017 18:00TTC Roudnice GTTC Litoměřice D11:7
1506. 02. 2017 18:00TTC Litoměřice DSK Židovice12:6
1616. 02. 2017 18:00TJ Sokol Třebívlice BTTC Litoměřice D15:3
1721. 02. 2017 18:00KST Kalich Litoměřice CTTC Litoměřice D10:8
1827. 02. 2017 18:00TTC Litoměřice DSK Štětí D14:4
1907. 03. 2017 18:00T.J. Sokol Terezín ETTC Litoměřice D9:9
2013. 03. 2017 18:00TTC Litoměřice DSokol Libochovice B14:4
2123. 03. 2017 18:00SK Štětí ETTC Litoměřice D10:8
2227. 03. 2017 18:00TTC Litoměřice DKST Kalich Litoměřice D1:17
Regionální přebor III.třídy
128. 09. 2016 18:00TTC Litoměřice ETTC Litoměřice F13:5
207. 10. 2016 18:00TTC Litoměřice FSK Štětí F4:14
208. 10. 2016 10:00TJ Sokol Třebívlice CTTC Litoměřice E17:1
310. 10. 2016 18:00SK Štětí GTTC Litoměřice F18:0
312. 10. 2016 18:00TTC Litoměřice ETTC Roudnice I10:8
420. 10. 2016 18:00Sokol Libochovice CTTC Litoměřice F11:7
423. 10. 2016 16:00ASK Lovosice CTTC Litoměřice E14:4
526. 10. 2016 18:00TTC Litoměřice ETTC Roudnice H9:9
528. 10. 2016 18:00TTC Litoměřice FTJ Sokol Třebívlice C0:18
602. 11. 2016 18:00TJ Sokol Brozany CTTC Litoměřice E10:8
605. 11. 2016 10:00TTC Roudnice ITTC Litoměřice F17:1
709. 11. 2016 18:00TTC Litoměřice ESokol Libochovice C13:5
711. 11. 2016 18:00TTC Litoměřice FASK Lovosice C1:17
816. 11. 2016 18:00TTC Roudnice HTTC Litoměřice F10:8
816. 11. 2016 18:00TTC Litoměřice ESK Štětí F6:12
921. 11. 2016 18:00SK Štětí GTTC Litoměřice E17:1
925. 11. 2016 18:00TTC Litoměřice FTJ Sokol Brozany C1:17
1020. 01. 2017 18:00TTC Litoměřice FTTC Litoměřice E0:18
1125. 01. 2017 18:00TTC Litoměřice ETJ Sokol Třebívlice C8:10
1127. 01. 2017 18:00SK Štětí FTTC Litoměřice F13:5
1203. 02. 2017 18:00TTC Litoměřice FSK Štětí G0:18
1204. 02. 2017 10:00TTC Roudnice ITTC Litoměřice E9:9
1308. 02. 2017 18:00TTC Litoměřice EASK Lovosice C8:10
1310. 02. 2017 18:00TTC Litoměřice FSokol Libochovice C10:8
1415. 02. 2017 18:00TTC Roudnice HTTC Litoměřice E0:18
1418. 02. 2017 10:00TJ Sokol Třebívlice CTTC Litoměřice F13:5
1522. 02. 2017 18:00TTC Litoměřice ETJ Sokol Brozany C5:13
1524. 02. 2017 18:00TTC Litoměřice FTTC Roudnice I11:7
1602. 03. 2017 18:00Sokol Libochovice CTTC Litoměřice E2:16
1605. 03. 2017 16:00ASK Lovosice CTTC Litoměřice F17:1
1710. 03. 2017 18:00TTC Litoměřice FTTC Roudnice H17:1
1710. 03. 2017 18:00SK Štětí FTTC Litoměřice E10:8
1815. 03. 2017 18:00TTC Litoměřice ESK Štětí G4:14
1815. 03. 2017 18:00TJ Sokol Brozany CTTC Litoměřice F17:1

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS