Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
106. 10. 2012 10:00TJ Sokol Kobylí ATTC Koral Tišnov C10:8
220. 10. 2012 10:00TJ Sokol Kobylí ASK Slatina - Brno B9:9
319. 10. 2012 19:00TJ Sokol Kobylí ATTC Komořany A10:1
403. 11. 2012 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Kobylí A1:10
504. 11. 2012 10:00TJ Sokol Moravský Krumlov BTJ Sokol Kobylí A3:10
617. 11. 2012 14:00TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Kobylí A5:10
717. 11. 2012 09:00TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Kobylí A8:10
801. 12. 2012 10:00TJ Sokol Kobylí AOrel Silůvky A10:2
930. 11. 2012 19:00TJ Sokol Kobylí AOrel Ivančice A10:5
1015. 12. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Moravské Prusy A10:2
1116. 12. 2012 10:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Kobylí A8:10
1212. 01. 2013 15:00TTC Koral Tišnov CTJ Sokol Kobylí A6:10
1326. 01. 2013 17:30SK Slatina - Brno BTJ Sokol Kobylí A10:6
1427. 01. 2013 10:30TTC Komořany ATJ Sokol Kobylí A9:9
1509. 02. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Lanžhot B10:2
1608. 02. 2013 19:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Moravský Krumlov B10:0
1723. 02. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Slovan Hodonín B10:4
1822. 02. 2013 19:00TJ Sokol Kobylí ATJ Brno-Bystrc A10:5
1909. 03. 2013 17:30Orel Silůvky ATJ Sokol Kobylí A9:9
2010. 03. 2013 10:30Orel Ivančice ATJ Sokol Kobylí A6:10
2123. 03. 2013 17:30TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Sokol Kobylí A3:10
2222. 03. 2013 19:00TJ Sokol Kobylí ASTK Zbraslavec A10:3
106. 10. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí BSKST Dubňany B6:10
220. 10. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Agrotec Hustopeče C9:9
321. 10. 2012 10:00TJ Sokol Kobylí BSKST Hodonín C8:10
403. 11. 2012 17:30Orel Únanov ATJ Sokol Kobylí B10:4
503. 11. 2012 10:00TTC Sokol Znojmo CTJ Sokol Kobylí B10:7
617. 11. 2012 17:30TJ Slovan Hodonín CTJ Sokol Kobylí B7:10
718. 11. 2012 10:30TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Kobylí B10:3
801. 12. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí BMSK Břeclav A10:7
902. 12. 2012 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Jiskra Strážnice B4:10
1015. 12. 2012 16:00TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Kobylí B10:5
1116. 12. 2012 10:30TJ Slavoj Rohatec ATJ Sokol Kobylí B8:10
1212. 01. 2013 17:30SKST Dubňany BTJ Sokol Kobylí B10:2
1326. 01. 2013 17:30TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Kobylí B10:5
1426. 01. 2013 10:00SKST Hodonín CTJ Sokol Kobylí B10:7
1509. 02. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí BOrel Únanov A3:10
1610. 02. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí BTTC Sokol Znojmo C6:10
1723. 02. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Slovan Hodonín C3:10
1824. 02. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Vracov B1:10
1909. 03. 2013 17:30MSK Břeclav ATJ Sokol Kobylí B10:8
2009. 03. 2013 10:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Kobylí B10:4
2123. 03. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Vranovice A6:10
2224. 03. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Slavoj Rohatec A6:10
114. 05. 2013 18:00TTC Komořany BTJ Sokol Kobylí B10:8
217. 05. 2013 18:00TJ Sokol Kobylí BTTC Komořany B16:2
106. 10. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Šakvice B16:2
212. 10. 2012 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Kobylí C5:13
320. 10. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Velké Hostěrádky A13:5
427. 10. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Velké Němčice B8:10
502. 11. 2012 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Kobylí C4:14
610. 11. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Brumovice A9:9
718. 11. 2012 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Kobylí C7:11
824. 11. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Němčičky B11:7
902. 12. 2012 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Kobylí C11:7
1008. 12. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Perná B14:4
1116. 12. 2012 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Kobylí C8:10
1213. 01. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Kobylí C1:17
1319. 01. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí CMoravan Lednice B11:7
1425. 01. 2013 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Kobylí C6:12
1503. 02. 2013 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Kobylí C4:14
1609. 02. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí CMSK Břeclav B15:3
1717. 02. 2013 10:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Kobylí C4:14
1823. 02. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Perná A13:5
1901. 03. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Kobylí C9:9
2009. 03. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Troskotovice A10:8
2115. 03. 2013 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Kobylí C7:11
2223. 03. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Boleradice A16:2
1/105. 04. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Kobylí C7:9
1/207. 04. 2013 09:30TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Němčičky B9:4
2/121. 04. 2013 09:30TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Kobylí C9:6
2/228. 04. 2013 09:30TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Troskotovice A9:8
2/305. 05. 2013 09:30TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Kobylí C9:7
111. 10. 2012 10:00TJ Sokol Kobylí DKST Uherčice A17:1
212. 10. 2012 19:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Kobylí D6:12
321. 10. 2012 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Velké Němčice C12:6
428. 10. 2012 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Křepice C10:8
502. 11. 2012 18:00TJ Agrotec Hustopeče ETJ Sokol Kobylí D8:10
611. 11. 2012 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Klobouky u Brna A15:3
718. 11. 2012 09:30TJ Jevišovka ATJ Sokol Kobylí D6:12
930. 11. 2012 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Kobylí D7:11
1009. 12. 2012 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Němčičky C6:12
1114. 12. 2012 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Kobylí D8:10
1206. 01. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Vranovice C10:8
1313. 01. 2013 10:00TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Kobylí D0:18
1420. 01. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí DMSK Břeclav C15:3
1527. 01. 2013 10:00TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Kobylí D7:11
1603. 02. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí DMoravan Lednice C14:4
1710. 02. 2013 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Kobylí D1:17
1817. 02. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Jevišovka A14:4
1921. 02. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Kobylí D7:11
2001. 03. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Kobylí D5:13
2108. 03. 2013 18:30TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Kobylí D11:7
2215. 03. 2013 18:00TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Kobylí D8:10
2324. 03. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Brumovice B8:10
2431. 03. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Agrotec Hustopeče E10:8
119. 10. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Vranovice A7:3
119. 10. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Rakvice A9:1
202. 11. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Kobylí B7:3
314. 11. 2012 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Kobylí A9:1
316. 11. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Vranovice A10:0
430. 11. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Lanžhot A8:2
430. 11. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí BMSK Břeclav A1:9
511. 12. 2012 16:30TJ Agrotec Hustopeče ATJ Sokol Kobylí A6:4
511. 12. 2012 17:30TJ Sokol Lanžhot ATJ Sokol Kobylí B0:10
625. 01. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí AOrel Šitbořice A10:0
625. 01. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Agrotec Hustopeče A8:2
708. 02. 2013 17:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Kobylí B0:10
708. 02. 2013 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Kobylí A2:8
822. 02. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí AMSK Břeclav B7:3
822. 02. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Klobouky u Brna A9:1
906. 03. 2013 18:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Kobylí A3:7
906. 03. 2013 18:00MSK Břeclav BTJ Sokol Kobylí B1:9
119. 04. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Agrotec Hustopeče A5:3
219. 04. 2013 18:30MSK Břeclav ATJ Sokol Kobylí A5:0

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy