Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIVIZE
1212. 01. 2019 17:00TTC Kladno ATJ Sokol Hořovice A6:10
1212. 01. 2019 17:00TTC Brandýs nad Labem BTJ Sadská A5:10
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Hudlice ATJ Sokol Roztoky9:9
1212. 01. 2019 17:00TJ Neratovice ATJ Aero Odolena Voda10:4
1212. 01. 2019 12:30Sokol Lány ATJ Slovan Lochovice A9:9
1326. 01. 2019 17:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Hořovice A 
1326. 01. 2019 17:00TJ Slovan Lochovice ATJ Sadská A 
1326. 01. 2019 18:30Sokol Lány ATTC Brandýs nad Labem B 
1326. 01. 2019 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Roztoky 
1326. 01. 2019 17:00TJ Neratovice ATJ Sokol Hudlice A 
1427. 01. 2019 10:00TTC Slovan KladnoTTC Kladno A 
1427. 01. 2019 10:00Sokol Lány ATJ Sadská A 
1427. 01. 2019 10:00TJ Slovan Lochovice ATTC Brandýs nad Labem B 
1427. 01. 2019 10:00TJ Neratovice ATJ Sokol Roztoky 
1427. 01. 2019 10:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Hudlice A 
DIVIZE Žen
627. 01. 2019 13:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Králův Dvůr Queens B 
626. 01. 2019 13:30TTC ŽehuňTJ Jizera Káraný 
Krajská soutěž 1.třídy sk.A
1212. 01. 2019 10:00Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Mníšek pod Brdy A10:6
1212. 01. 2019 17:00KST Rakovník BTJ Chaloupky10:0
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Roztoky B9:9
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Králův Dvůr ATTC Kladno B9:9
1212. 01. 2019 18:00TJ Tatran Sedlčany BKST Rakovník C10:3
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Příbram BSK Březnice A10:2
1326. 01. 2019 17:00SK Březnice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy A 
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Příbram BKanoistický klub Rakovník 
1326. 01. 2019 17:00KST Rakovník CTJ Chaloupky 
1326. 01. 2019 18:00TJ Tatran Sedlčany BKST Rakovník B 
1326. 01. 2019 17:00TTC Kladno BTJ Sokol Roztoky B 
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Králův Dvůr ATJ Sokol Libčice 
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Příbram BTJ Sokol Mníšek pod Brdy A 
1427. 01. 2019 10:00SK Březnice AKanoistický klub Rakovník 
1427. 01. 2019 10:00TJ Tatran Sedlčany BTJ Chaloupky 
1426. 09. 2018 20:00KST Rakovník CKST Rakovník B10:4
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Králův Dvůr ATJ Sokol Roztoky B 
1427. 01. 2019 10:00TTC Kladno BTJ Sokol Libčice 
Krajská soutěž 1.třídy sk.B
1212. 01. 2019 17:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Neratovice B10:2
1212. 01. 2019 17:00TTC Říčany ATJ Sadská B10:5
1212. 01. 2019 17:00ST EUROMASTER Kolín CTJ Sokol Mnichovo Hradiště B10:4
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Krchleby ATJ Sokol Kosmonosy10:5
1212. 01. 2019 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTTC Brandýs nad Labem C0:10
1212. 01. 2019 18:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Velké Popovice5:10
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Neratovice B 
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Bělá pod Bezdězem B 
1326. 01. 2019 17:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Sadská B 
1326. 01. 2019 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTTC Říčany A 
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Mnichovo Hradiště B 
1322. 01. 2019 19:00TJ Sokol Krchleby AST EUROMASTER Kolín C 
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Neratovice B 
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Velké PopoviceTTC Bělá pod Bezdězem B 
1427. 01. 2019 13:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sadská B 
1427. 01. 2019 10:00TTC Brandýs nad Labem CTTC Říčany A 
1427. 01. 2019 10:00
Herna S.Mnich. Hradiště B
TJ Sokol Krchleby ATJ Sokol Mnichovo Hradiště B 
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol KosmonosyST EUROMASTER Kolín C 
Krajská soutěž 2.třídy sk.A
1212. 01. 2019 17:00TTC Kladno CTJ Sokol Mníšek pod Brdy B14:4
1211. 01. 2019 19:00
Herna S. Lány B
Sokol Rudná ASokol Lány B12:6
1212. 01. 2019 17:00STC Slaný ATJ Slavoj Obecnice B11:7
1211. 01. 2019 18:15TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Hředle9:9
1212. 01. 2019 17:00Sokol NižborKST Rakovník D10:8
1213. 01. 2019 10:00TJ Sokol BuštěhradTSM Kladno11:7
1326. 01. 2019 13:30TSM KladnoTJ Sokol Mníšek pod Brdy B 
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol BuštěhradTTC Kladno C 
1326. 01. 2019 10:00KST Rakovník DSokol Lány B 
1326. 01. 2019 17:00Sokol NižborSokol Rudná A 
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol HředleTJ Slavoj Obecnice B 
1316. 01. 2019 18:00TJ Sokol Stochov HoniceSTC Slaný A8:10
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Mníšek pod Brdy B 
1427. 01. 2019 13:00TSM KladnoTTC Kladno C 
1427. 01. 2019 10:00Sokol NižborSokol Lány B 
1427. 01. 2019 16:00KST Rakovník DSokol Rudná A 
1425. 01. 2019 18:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Slavoj Obecnice B 
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol HředleSTC Slaný A 
Krajská soutěž 2.třídy sk.B
1205. 12. 2018 18:40ST Benešov ATJ Sokol Mníšek pod Brdy C14:4
1212. 01. 2019 13:00SK Březnice BTJ Broumy11:7
1211. 01. 2019 19:00TJ Sokol Hudlice BTJ Slavoj Obecnice A11:7
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice BTTC Kladno D12:6
1212. 01. 2019 13:30TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Sokol Žebrák5:13
1212. 01. 2019 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Spartak Rožmitál0:18
1326. 01. 2019 17:00
Herna Mníšku
TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Mníšek pod Brdy C 
1326. 01. 2019 17:00TJ Spartak ČenkovST Benešov A 
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Broumy 
1326. 01. 2019 13:30TJ Sokol Králův Dvůr BSK Březnice B 
1326. 01. 2019 13:30TTC Kladno DTJ Slavoj Obecnice A 
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ Sokol Hudlice B 
1427. 01. 2019 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Mníšek pod Brdy C 
1427. 01. 2019 10:00TJ Spartak RožmitálST Benešov A 
1427. 01. 2019 13:00TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Broumy 
1427. 01. 2019 10:00
Herna SK Březnice
TJ Sokol ŽebrákSK Březnice B 
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Slavoj Obecnice A 
1427. 01. 2019 10:00TTC Kladno DTJ Sokol Hudlice B 
1509. 02. 2019 13:30TTC Kladno DTJ Spartak Rožmitál
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ Spartak Čenkov
1509. 02. 2019 17:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Sokol Žebrák
1509. 02. 2019 13:30TJ Sokol Hudlice BTJ Sokol Králův Dvůr B
1513. 01. 2019 10:00TJ BroumyTJ Sokol Mníšek pod Brdy C10:8
1509. 02. 2019 17:00SK Březnice BST Benešov A
Krajská soutěž 2.třídy sk.C
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Čáslav ATJ Neratovice C18:0
1212. 01. 2019 17:00SK Městec Králové ASokol Dolní Beřkovice A13:5
1212. 01. 2019 10:00SK Viktorie Ořech ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C6:12
1212. 01. 2019 13:30TJ Sokol Krchleby BTTC Bělá pod Bezdězem C8:10
1212. 01. 2019 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTTC Brandýs nad Labem D12:6
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Kutná Hora BTJ Sokol Všetaty A10:8
1319. 01. 2019 18:00TJ Sokol Všetaty ATJ Neratovice C 
1325. 01. 2019 19:00TJ Sokol Kutná Hora BTJ Sokol Čáslav A 
1326. 01. 2019 13:30TTC Brandýs nad Labem DSokol Dolní Beřkovice A 
1326. 01. 2019 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav BSK Městec Králové A 
1326. 01. 2019 17:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Mnichovo Hradiště C 
1326. 01. 2019 17:00
Herna V.Ořech
TJ Sokol Krchleby BSK Viktorie Ořech A 
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Kutná Hora BTJ Neratovice C 
1406. 01. 2019 11:00TJ Sokol Všetaty ATJ Sokol Čáslav A8:10
1427. 01. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav BSokol Dolní Beřkovice A 
1427. 01. 2019 13:00TTC Brandýs nad Labem DSK Městec Králové A 
1427. 01. 2019 13:00
Herna S.Mnich.Hradiště C
TJ Sokol Krchleby BTJ Sokol Mnichovo Hradiště C 
1427. 01. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CSK Viktorie Ořech A 
Krajská soutěž 2.třídy sk.D
1212. 01. 2019 17:00ST Benešov BTJ Lokomotiva Nymburk A9:9
1210. 01. 2019 18:30TTC Říčany BTJ Sadská C9:9
1212. 01. 2019 15:00TJ Sokol Kutná Hora ATJ Sokol Velký Osek A12:6
1212. 01. 2019 17:00TTC Žehuň ATJ Sokol Čáslav B8:10
hl.0,18
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Spartak Čelákovice A6:12
1212. 01. 2019 17:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Starkoč14:4
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol StarkočTJ Lokomotiva Nymburk A 
1326. 01. 2019 10:00Sokol PřezleticeST Benešov B 
1326. 01. 2019 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sadská C 
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Říčany B 
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sokol Velký Osek A 
1326. 01. 2019 17:00TTC Žehuň ATJ Sokol Kutná Hora A 
1427. 01. 2019 10:00Sokol PřezleticeTJ Lokomotiva Nymburk A 
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol StarkočST Benešov B 
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sadská C 
1427. 01. 2019 10:00TJ Spartak Čelákovice ATTC Říčany B 
1427. 01. 2019 10:00TTC Žehuň ATJ Sokol Velký Osek A 
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sokol Kutná Hora A 
Český pohár
1/116. 01. 2019 18:30Stolní tenis Benešov BTělocvičná jednota Sokol Rudná2:8
1/118. 01. 2018 17:00Sportovní klub ChrašticeStolní tenis Benešov A 
2/129. 01. 2019 18:00TJ SLAVOJ Obecnice, z.s.TJ Sokol Kosmonosy
2/131. 01. 2019 18:30TJ Sadská BKST Rakovník B

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS