Výsledky
Regionální přebor I. třídy
126. 09. 2019 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Lokomotiva Meziměstí B8:10
127. 09. 2019 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Náchod B13:5
127. 09. 2019 18:00TJ Slovan Broumov BTJ Jiskra Jaroměř C10:8
126. 09. 2019 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D3:15
126. 09. 2019 17:00TJ Sokol Bukovice ATTC Nové Město nad Metují B16:2
202. 10. 2019 18:00TJ Sokol Žďárky ATTC Nové Město nad Metují B15:3
203. 10. 2019 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Sokol Bukovice A10:8
204. 10. 2019 18:00
na žádost Jaroměře C
TJ Jiskra Jaroměř CTJ Knauf Lipí A11:7
předehrání
202. 10. 2019 18:00TJ Náchod BTJ Slovan Broumov B13:5
203. 10. 2019 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Česká Skalice A4:14
310. 10. 2019 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Žďárky A4:14
311. 10. 2019 18:00TJ Slovan Broumov BTJ Lokomotiva Meziměstí B11:7
310. 10. 2019 18:00TJ Knauf Lipí ATJ Náchod B15:3
310. 10. 2019 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Jiskra Jaroměř C4:14
307. 10. 2019 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D5:13
416. 10. 2019 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D8:10
417. 10. 2019 18:00
na žádost Bukovice
TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Bukovice A7:11
předehrání
416. 10. 2019 18:00TJ Náchod BTJ Sokol Jasenná A12:6
417. 10. 2019 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Knauf Lipí A4:14
417. 10. 2019 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Česká Skalice A1:17
525. 10. 2019 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Sokol Žďárky A
525. 10. 2019 18:00TJ Slovan Broumov BTJ Sokol Velká Jesenice A
524. 10. 2019 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Lokomotiva Meziměstí B
524. 10. 2019 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Náchod B
521. 10. 2019 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Jiskra Jaroměř C
601. 11. 2019 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D
630. 10. 2019 18:00TJ Náchod BTTC Nové Město nad Metují B
631. 10. 2019 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Bukovice A
631. 10. 2019 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Knauf Lipí A
601. 11. 2019 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Slovan Broumov B
708. 11. 2019 18:00TJ Slovan Broumov BTJ Sokol Žďárky A
707. 11. 2019 18:00TJ Knauf Lipí ATJ Sokol Česká Skalice A
707. 11. 2019 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Sokol Velká Jesenice A
704. 11. 2019 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Lokomotiva Meziměstí B
707. 11. 2019 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Náchod B
813. 11. 2019 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Jiskra Jaroměř C
814. 11. 2019 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D
814. 11. 2019 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Bukovice A
815. 11. 2019 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Sokol Jasenná A
815. 11. 2019 18:00TJ Slovan Broumov BTJ Knauf Lipí A
921. 11. 2019 18:00TJ Knauf Lipí ATJ Sokol Žďárky A
921. 11. 2019 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Slovan Broumov B
921. 11. 2019 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Sokol Česká Skalice A
918. 11. 2019 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Sokol Velká Jesenice A
922. 11. 2019 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Náchod B
1027. 11. 2019 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Náchod B
1028. 11. 2019 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Jiskra Jaroměř C
1028. 11. 2019 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D
1029. 11. 2019 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATTC Nové Město nad Metují B
1029. 11. 2019 18:00TJ Slovan Broumov BTJ Sokol Bukovice A
1028. 11. 2019 18:00TJ Knauf Lipí ATJ Sokol Jasenná A
1105. 12. 2019 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Sokol Žďárky A
1105. 12. 2019 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Knauf Lipí A
1102. 12. 2019 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Slovan Broumov B
1105. 12. 2019 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Sokol Česká Skalice A
1104. 12. 2019 18:00TJ Náchod BTJ Lokomotiva Meziměstí B
1211. 12. 2019 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Lokomotiva Meziměstí B
1212. 12. 2019 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Jiskra Jaroměř C
1213. 12. 2019 18:00TJ Slovan Broumov BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D
1212. 12. 2019 18:00TJ Knauf Lipí ATTC Nové Město nad Metují B
1212. 12. 2019 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Sokol Bukovice A
1319. 12. 2019 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Sokol Žďárky A
1316. 12. 2019 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Sokol Jasenná A
1319. 12. 2019 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Knauf Lipí A
1320. 12. 2019 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Česká Skalice A
1318. 12. 2019 18:00TJ Náchod BTJ Sokol Velká Jesenice A
1409. 01. 2020 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Velká Jesenice A
1408. 01. 2020 18:00TJ Náchod BTJ Sokol Česká Skalice A
1410. 01. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Slovan Broumov B
1409. 01. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Sokol Jasenná A
1406. 01. 2020 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Sokol Bukovice A
1513. 01. 2020 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Sokol Žďárky A
1516. 01. 2020 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D
1516. 01. 2020 18:00TJ Knauf Lipí ATJ Jiskra Jaroměř C
1517. 01. 2020 18:00TJ Slovan Broumov BTJ Náchod B
1517. 01. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Lokomotiva Meziměstí B
1622. 01. 2020 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Sokol Velká Jesenice A
1623. 01. 2020 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Slovan Broumov B
1622. 01. 2020 18:00TJ Náchod BTJ Knauf Lipí A
1624. 01. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Jasenná A
1623. 01. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTTC Nové Město nad Metují B
1730. 01. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Sokol Žďárky A
1730. 01. 2020 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Jiskra Jaroměř C
1730. 01. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Náchod B
1730. 01. 2020 18:00TJ Knauf Lipí ATJ Lokomotiva Meziměstí B
1731. 01. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Sokol Velká Jesenice A
1805. 02. 2020 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Sokol Česká Skalice A
1806. 02. 2020 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Slovan Broumov B
1806. 02. 2020 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Jasenná A
1805. 02. 2020 18:00TJ Náchod BTJ Sokol Bukovice A
1807. 02. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTTC Nové Město nad Metují B
1913. 02. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Jiskra Jaroměř C
1910. 02. 2020 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Náchod B
1913. 02. 2020 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Lokomotiva Meziměstí B
1913. 02. 2020 18:00TJ Knauf Lipí ATJ Sokol Velká Jesenice A
1914. 02. 2020 18:00TJ Slovan Broumov BTJ Sokol Česká Skalice A
2019. 02. 2020 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Slovan Broumov B
2021. 02. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Knauf Lipí A
2020. 02. 2020 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Jasenná A
2020. 02. 2020 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTTC Nové Město nad Metují B
2019. 02. 2020 18:00TJ Náchod BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D
2128. 02. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Žďárky A
2127. 02. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Lokomotiva Meziměstí B
2127. 02. 2020 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Sokol Velká Jesenice A
2127. 02. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Sokol Česká Skalice A
2127. 02. 2020 18:00TJ Knauf Lipí ATJ Slovan Broumov B
2204. 03. 2020 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Knauf Lipí A
2206. 03. 2020 18:00TJ Slovan Broumov BTJ Sokol Jasenná A
2206. 03. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Sokol Bukovice A
2205. 03. 2020 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATTC Nové Město nad Metují B
2204. 03. 2020 18:00TJ Náchod BTJ Jiskra Jaroměř C
2311. 03. 2020 18:00TJ Náchod BTJ Sokol Žďárky A
2313. 03. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Lokomotiva Meziměstí B
2312. 03. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Sokol Velká Jesenice A
2309. 03. 2020 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Sokol Česká Skalice A
2312. 03. 2020 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Slovan Broumov B
2312. 03. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Knauf Lipí A
2418. 03. 2020 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Sokol Jasenná A
2419. 03. 2020 18:00TJ Knauf Lipí ATJ Sokol Bukovice A
2420. 03. 2020 18:00TJ Slovan Broumov BTTC Nové Město nad Metují B
2420. 03. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D
2419. 03. 2020 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Náchod B
2526. 03. 2020 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Žďárky A
2527. 03. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Velká Jesenice A
2526. 03. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Slovan Broumov B
2523. 03. 2020 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Knauf Lipí A
2526. 03. 2020 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Sokol Jasenná A
2601. 04. 2020 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Sokol Bukovice A
2602. 04. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná ATTC Nové Město nad Metují B
2602. 04. 2020 18:00TJ Knauf Lipí ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D
2603. 04. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Jiskra Jaroměř C
2602. 04. 2020 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Náchod B

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy