Výsledky do novin
Regionální přebor 1.třída
1. kolo:
TJ Jiskra Králíky A - TJ Sokol Žamberk A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Luděk 2:1, Kubíček Milan 2:1, Lohynský Lukáš 1:2, Dostál Martin 3:0, body hostů: Sourada Milan 3:0, Duben Josef 1:2, Richtr Michal 0:3, Suchomel Michael 0:3), TTC Sedlec B - TJ Sokol Plchovice Sršně A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Jan 1:2, Svatoš Petr 1:2, Meissner Jakub 1:2, Matoušek Petr 0:3, body hostů: Vojtíšek Jindřich 0:3, Sládek Libor 3:0, Hrubý Radek 3:0, Michalec Karel 3:0), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Lanškroun A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Stanislav 0:1, Wávra Petr 0:3, Rybka Martin 0:3, Steinmetz Roman 2:1, Štarman Emil 1:1, body hostů: Jányš Ondřej 3:0, Marek Jaroslav 2:1, Bako Radim 2:1, Vybíral Filip 2:1), TJ Sokol Hnátnice - TJ Sokol Mistrovice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubálek Zdeněk 3:0, Kalousek Ladislav 1:2, Procházka David 2:1, Hubálek Petr 3:1, body hostů: Kapalčík Šimon 1:3, Doleček Roman 0:3, Dvořáček Michal 2:1, Krejčí Robin 1:2), TTC Ústí nad Orlicí D - TTC Sedlec A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdina Lukáš 2:1, Pražák Zdeněk 1:1, Doležal Tomáš 3:0, Novák Aleš 3:0, body hostů: Hrubeš Ladislav 2:1, Táborský Jiří 0:3, Nežádal Karel 0:3, Janků Jaroslav 0:2), TJ Lanškroun B - TJ Start Česká Třebová A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Jaroslav 2:2, Kleiner Marek 3:1, Bako Adam 0:2, Langr Lukáš ml. 3:1, Chládek Karel 0:2, body hostů: Rybka Tomáš 3:1, Voleský Ladislav 2:2, Adamský Miroslav 2:2, Adamský Dušan 1:3),
2. kolo:
TJ Lanškroun B - TJ Sokol Hnátnice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bako Adam 3:1, Novák Václav 1:3, Kleiner Marek 3:1, Zechovský Jan 1:3, body hostů: Hubálek Zdeněk 4:0, Hubálek Petr 1:3, Aliger Vladislav 1:3, Procházka David 2:2), TJ Start Česká Třebová A - TJ Sokol Mistrovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamský Dušan 1:3, Voleský Ladislav 1:3, Adamský Miroslav 3:1, Rybka Tomáš 3:1, body hostů: Krejčí Robin 3:1, Dvořáček Michal 2:2, Nastoupilová Eliška 3:1, Krejčí Lukáš st. 0:4), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Sokol Česká Třebová B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamec Lukáš 0:2, Hrdina Lukáš 1:1, Doležal Tomáš 0:3, Novák Ladislav 0:2, body hostů: Steinmetz Roman 3:0, Štarman Emil 1:1, Wávra Petr 2:0, Rybka Martin 2:0), TTC Sedlec A - TJ Lanškroun A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Jiří 0:3, Táborský Jiří 0:2, Vachalík Lubor 0:3, Nežádal Karel 2:1, body hostů: Jányš Ondřej 3:0, Vybíral Filip 2:1, Marek Jaroslav 2:1, Bako Radim 2:0), TJ Jiskra Králíky A - TTC Sedlec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Luděk 2:0, Kubíček Milan 2:0, Lohynský Lukáš 2:0, Dostál Martin 2:0, body hostů: Sochor Jan 0:2, Meissner Jakub 0:2, Svatoš Petr 0:2, Matoušek Petr 0:2), TJ Sokol Žamberk A - TJ Sokol Plchovice Sršně A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duben Josef 1:3, Sourada Milan 2:2, Richtr Michal 1:2, Suchomel Michael 3:1, body hostů: Vojtíšek Jindřich 1:3, Sládek Libor 3:1, Hrubý Radek 2:2, Michalec Karel 2:1),
3. kolo:
TJ Lanškroun B - TJ Sokol Mistrovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bako Adam 2:1, Novák Václav 0:1, Kleiner Marek 3:0, Suchý Jaroslav 2:1, Langr Lukáš ml. 2:0, body hostů: Krejčí Robin 1:2, Nastoupilová Eliška 2:1, Dvořáček Michal 0:3, Krejčí Lukáš st. 0:3), TJ Start Česká Třebová A - TJ Sokol Hnátnice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamský Dušan 1:2, Voleský Ladislav 2:1, Adamský Miroslav 3:0, Rybka Tomáš 3:0, body hostů: Hubálek Zdeněk 2:1, Procházka David 0:3, Hubálek Petr 1:2, Aliger Vladislav 0:3), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Lanškroun A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Lukáš 1:3, Doležal Tomáš 3:1, Pražák Zdeněk 2:2, Hrdina Lukáš 2:2, body hostů: Jányš Ondřej 4:0, Vybíral Filip 3:1, Bako Radim 1:3, Marek Jaroslav 0:4), TTC Sedlec A - TJ Sokol Česká Třebová B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Jiří 1:1, Táborský Jiří 0:2, Vachalík Lubor 0:3, Nežádal Karel 0:2, body hostů: Steinmetz Roman 3:0, Štarman Emil 2:0, Wávra Petr 2:0, Rybka Martin 1:1), TJ Jiskra Králíky A - TJ Sokol Plchovice Sršně A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Luděk 2:0, Kubíček Milan 1:1, Lohynský Lukáš 2:1, Dostál Martin 3:0, body hostů: Vojtíšek Jindřich 1:2, Sládek Libor 0:3, Hrubý Radek 1:1, Michalec Karel 0:2), TJ Sokol Žamberk A - TTC Sedlec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duben Josef 2:0, Sourada Milan 2:0, Richtr Michal 2:0, Suchomel Michael 2:0, body hostů: Sochor Jan 0:2, Meissner Jakub 0:2, Svatoš Petr 0:2, Matoušek Petr 0:2),
4. kolo:
TTC Sedlec B - TJ Lanškroun B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matoušek Petr 3:1, Svatoš Petr 2:2, Sochor Jan 1:3, Meissner Jakub 2:2, body hostů: Stejskal Adam 1:3, Langr Lukáš ml. 0:4, Bako Adam 3:1, Kleiner Marek 4:0), TJ Sokol Plchovice Sršně A - TJ Start Česká Třebová A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtíšek Jindřich 1:3, Sládek Libor 1:3, Hrubý Radek 1:2, Michalec Karel 2:2, body hostů: Rybka Tomáš 2:2, Adamský Miroslav 2:2, Voleský Ladislav 4:0, Adamský Dušan 2:1), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Jiskra Králíky A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steinmetz Roman 3:1, Beneš Stanislav 0:1, Wávra Petr 2:2, Štarman Emil 2:2, Rybka Martin 0:3, body hostů: Dostál Luděk 2:2, Hlava Karel 3:1, Kubíček Milan 2:2, Lohynský Lukáš 2:2), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Žamberk A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bako Radim 2:0, Vybíral Filip 2:0, Marek Jaroslav 3:0, Jányš Ondřej 2:0, body hostů: Sourada Milan 0:3, Duben Josef 0:2, Suchomel Michael 0:2, Richtr Michal 0:2), TJ Sokol Hnátnice - TTC Ústí nad Orlicí D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka David 0:4, Hubálek Petr 2:2, Aliger Vladislav 1:2, Hubálek Zdeněk 4:0, body hostů: Adamec Lukáš 2:2, Doležal Tomáš 1:3, Hrdina Lukáš 3:1, Novák Aleš 2:1), TJ Sokol Mistrovice A - TTC Sedlec A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Michal 0:2, Valenta Jakub 0:2, Nastoupilová Eliška 0:3, Krejčí Robin 0:2, body hostů: Hrubeš Ladislav 3:0, Novotný Jiří 2:0, Nežádal Karel 2:0, Táborský Jiří 2:0),
5. kolo:
TTC Sedlec B - TJ Start Česká Třebová A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matoušek Petr 1:2, Svatoš Petr 0:2, Sochor Jan 1:2, Meissner Jakub 0:3, body hostů: Rybka Tomáš 3:0, Adamský Miroslav 2:1, Voleský Ladislav 3:0, Adamský Dušan 1:1), TJ Sokol Plchovice Sršně A - TJ Lanškroun B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtíšek Jindřich 1:3, Sládek Libor 3:1, Hrubý Radek 2:2, Michalec Karel 2:2, body hostů: Bako Adam 1:3, Kleiner Marek 3:1, Stejskal Adam 0:4, Langr Lukáš ml. 4:0), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Sokol Žamberk A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steinmetz Roman 3:0, Beneš Stanislav 0:1, Wávra Petr 2:1, Štarman Emil 3:0, Rybka Martin 1:1, body hostů: Sourada Milan 2:1, Duben Josef 1:2, Richtr Michal 0:3, Suchomel Michael 0:3), TJ Lanškroun A - TJ Jiskra Králíky A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Filip 2:1, Bako Radim 3:0, Marek Jaroslav 1:2, Jányš Ondřej 3:1, body hostů: Dostál Luděk 2:2, Hlava Karel 1:2, Kubíček Milan 1:2, Lohynský Lukáš 0:3), TJ Sokol Hnátnice - TTC Sedlec A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Aliger Vladislav 0:4, Hubálek Petr 2:1, Procházka David 0:3, Hubálek Zdeněk 3:1, body hostů: Hrubeš Ladislav 2:2, Nežádal Karel 3:1, Novotný Jiří 2:1, Táborský Jiří 2:1), TJ Sokol Mistrovice A - TTC Ústí nad Orlicí D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Michal 0:3, Valenta Jakub 1:2, Nastoupilová Eliška 0:3, Krejčí Robin 2:1, body hostů: Adamec Lukáš 2:1, Doležal Tomáš 2:1, Hrdina Lukáš 2:1, Novák Aleš 3:0),
6. kolo:
TJ Lanškroun B - TTC Ústí nad Orlicí D 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Václav 0:2, Bako Adam 0:2, Kleiner Marek 0:3, Langr Lukáš ml. 1:2, body hostů: Novák Aleš 3:0, Hrdina Lukáš 3:0, Doležal Tomáš 1:1, Adamec Lukáš 2:0), TJ Start Česká Třebová A - TTC Sedlec A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamský Dušan 0:4, Adamský Miroslav 4:0, Voleský Ladislav 2:2, Rybka Tomáš 3:1, body hostů: Hrubeš Ladislav 3:1, Nežádal Karel 1:3, Vachalík Lubor 1:3, Táborský Jiří 2:2), TJ Jiskra Králíky A - TJ Sokol Hnátnice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Luděk 2:1, Kubíček Milan 2:0, Lohynský Lukáš 2:1, Dostál Martin 2:1, body hostů: Hubálek Zdeněk 2:1, Aliger Vladislav 0:3, Procházka David 0:3, Hubálek Petr 1:1), TJ Sokol Žamberk A - TJ Sokol Mistrovice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duben Josef 1:3, Sourada Milan 4:0, Suchomel Michael 2:2, Richtr Michal 0:4, body hostů: Krejčí Robin 2:2, Dvořáček Michal 2:2, Nastoupilová Eliška 3:1, Valenta Jakub 2:2), TTC Sedlec B - TJ Sokol Česká Třebová B 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sochor Jan 1:2, Matoušek Petr 0:2, Svatoš Petr 0:3, Meissner Jakub 0:3, body hostů: Steinmetz Roman 3:0, Wávra Petr 3:0, Rybka Martin 3:0, Beneš Stanislav 1:1), TJ Sokol Plchovice Sršně A - TJ Lanškroun A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtíšek Jindřich 1:1, Sládek Libor 0:2, Hrubý Radek 0:3, Michalec Karel 0:3, body hostů: Jányš Ondřej 3:0, Vybíral Filip 3:0, Bako Radim 2:0, Farkaš Miroslav 1:1),
7. kolo:
TJ Lanškroun B - TTC Sedlec A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zechovský Jan 1:2, Bako Adam 1:2, Kleiner Marek 2:1, Langr Lukáš ml. 1:3, body hostů: Hrubeš Ladislav 3:1, Nežádal Karel 1:2, Vachalík Lubor 2:1, Táborský Jiří 2:1), TJ Start Česká Třebová A - TTC Ústí nad Orlicí D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamský Dušan 0:2, Adamský Miroslav 0:2, Voleský Ladislav 2:1, Rybka Tomáš 0:3, body hostů: Šeda Václav 2:1, Hrdina Lukáš 3:0, Adamec Lukáš 1:1, Doležal Tomáš 2:0), TJ Jiskra Králíky A - TJ Sokol Mistrovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Luděk 3:0, Lohynský Lukáš 2:0, Kubíček Milan 0:3, Dostál Martin 3:0, body hostů: Krejčí Robin 1:2, Dvořáček Michal 1:2, Nastoupilová Eliška 1:2, Valenta Jakub 0:2), TJ Sokol Žamberk A - TJ Sokol Hnátnice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duben Josef 2:1, Sourada Milan 2:0, Suchomel Michael 2:1, Richtr Michal 3:0, body hostů: Hubálek Zdeněk 2:1, Procházka David 0:3, Aliger Vladislav 0:3, Hubálek Petr 0:2), TTC Sedlec B - TJ Lanškroun A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Jan 1:2, Matoušek Petr 0:3, Svatoš Petr 0:3, Meissner Jakub 2:1, body hostů: Jányš Ondřej 3:0, Vybíral Filip 3:0, Bako Radim 2:1, Farkaš Miroslav 1:2), TJ Sokol Plchovice Sršně A - TJ Sokol Česká Třebová B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojtíšek Jindřich 0:2, Sládek Libor 1:1, Hrubý Radek 0:3, Michalec Karel 0:2, body hostů: Wávra Petr 3:0, Rybka Martin 1:1, Beneš Stanislav 2:0, Steinmetz Roman 2:0),
8. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Lanškroun B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steinmetz Roman 2:0, Rybka Martin 2:0, Beneš Stanislav 3:0, Wávra Petr 1:1, body hostů: Bako Adam 0:3, Zechovský Jan 0:2, Langr Lukáš ml. 1:1, Kleiner Marek 0:2), TJ Lanškroun A - TJ Start Česká Třebová A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bako Radim 2:0, Vybíral Filip 2:0, Marek Jaroslav 2:1, Jányš Ondřej 2:1, body hostů: Rybka Tomáš 0:3, Voleský Ladislav 1:2, Adamský Miroslav 1:1, Adamský Dušan 0:2), TJ Sokol Hnátnice - TTC Sedlec B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka David 1:3, Aliger Vladislav 0:4, Hubálek Petr 3:1, Hubálek Zdeněk 4:0, body hostů: Svatoš Petr 2:2, Hýbl Josef 2:2, Matoušek Petr 2:2, Sochor Jan 2:2), TJ Sokol Mistrovice A - TJ Sokol Plchovice Sršně A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Robin 2:1, Dvořáček Michal 3:0, Baláš Zbyněk 2:1, Nastoupilová Eliška 2:2, body hostů: Vojtíšek Jindřich 2:2, Sládek Libor 1:2, Hrubý Radek 0:3, Michalec Karel 1:2), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Jiskra Králíky A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Tomáš 0:2, Pražák Zdeněk 3:1, Hrdina Lukáš 1:2, Šeda Václav 4:0, Adamec Lukáš 1:1, body hostů: Dostál Martin 2:2, Dostál Luděk 3:1, Kubíček Milan 0:4, Lohynský Lukáš 1:2), TTC Sedlec A - TJ Sokol Žamberk A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Jiří 2:2, Hrubeš Ladislav 2:2, Vachalík Lubor 0:2, Nežádal Karel 3:1, Novotný Jiří 2:0, body hostů: Sourada Milan 3:1, Duben Josef 1:3, Suchomel Michael 2:2, Richtr Michal 1:3),
9. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Start Česká Třebová A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Stanislav 2:2, Horký Pavel 0:4, Rybka Martin 3:1, Wávra Petr 4:0, body hostů: Rybka Tomáš 2:2, Adamský Miroslav 2:2, Voleský Ladislav 1:3, Adamský Dušan 2:2), TJ Lanškroun A - TJ Lanškroun B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Jaroslav 2:1, Bako Radim 2:1, Dymák Jan 2:1, Jányš Ondřej 2:1, body hostů: Kleiner Marek 3:0, Novák Václav 0:2, Langr Lukáš ml. 1:2, Suchý Jaroslav 0:3, Bako Adam 0:1), TJ Sokol Hnátnice - TJ Sokol Plchovice Sršně A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubálek Zdeněk 4:0, Hubálek Petr 4:0, Aliger Vladislav 0:3, Procházka David 1:3, body hostů: Vojtíšek Jindřich 1:3, Sládek Libor 2:2, Hrubý Radek 2:2, Michalec Karel 1:2), TJ Sokol Mistrovice A - TTC Sedlec B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Robin 3:0, Dvořáček Michal 1:1, Baláš Zbyněk 2:1, Nastoupilová Eliška 2:1, body hostů: Svatoš Petr 1:2, Hýbl Josef 2:1, Matoušek Petr 0:3, Sochor Jan 0:2), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Sokol Žamberk A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pražák Zdeněk 1:2, Adamec Lukáš 3:1, Doležal Tomáš 2:1, Hrdina Lukáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Sourada Milan 4:0, Duben Josef 0:3, Suchomel Michael 0:4, Richtr Michal 1:2, WO 1:0), TTC Sedlec A - TJ Jiskra Králíky A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Táborský Jiří 3:1, Hrubeš Ladislav 3:1, Novotný Jiří 2:2, Nežádal Karel 2:2, body hostů: Dostál Martin 3:1, Dostál Luděk 0:4, Kubíček Milan 3:1, Lohynský Lukáš 0:4),
10. kolo:
TJ Jiskra Králíky A - TJ Lanškroun B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Luděk 3:1, Kubíček Milan 3:1, Lohynský Lukáš 2:2, Dostál Martin 1:3, body hostů: Langr Lukáš ml. 3:1, Novák Václav 2:2, Kleiner Marek 2:2, Bako Adam 0:4), TJ Sokol Žamberk A - TJ Start Česká Třebová A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duben Josef 1:3, Sourada Milan 4:0, Suchomel Michael 2:1, Richtr Michal 2:2, body hostů: Rybka Tomáš 2:2, Adamský Miroslav 1:3, Voleský Ladislav 2:2, Adamský Dušan 1:2), TTC Sedlec B - TTC Ústí nad Orlicí D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svatoš Petr 2:2, Stejskal Jan 1:3, Sochor Jan 2:2, Matoušek Petr 2:2, body hostů: Motlová Monika 0:4, Doležal Tomáš 3:1, Hrdina Lukáš 2:2, Adamec Lukáš 4:0), TJ Sokol Plchovice Sršně A - TTC Sedlec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtíšek Jindřich 2:2, Sládek Libor 3:1, Hrubý Radek 1:3, Michalec Karel 2:2, body hostů: Hrubeš Ladislav 2:2, Nežádal Karel 1:3, Táborský Jiří 3:1, Vachalík Lubor 2:2), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Sokol Hnátnice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steinmetz Roman 2:0, Beneš Stanislav 2:0, Štarman Emil 2:0, Wávra Petr 2:0, body hostů: Hubálek Zdeněk 0:2, Hubálek Petr 0:2, Procházka David 0:2, Kalousek Ladislav 0:2), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Mistrovice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Filip 2:0, Chládek Pavel 1:1, Bako Radim 2:0, Jányš Ondřej 2:0, Dymák Jan 1:0, body hostů: Krejčí Robin 1:2, Nastoupilová Eliška 0:2, Dvořáček Michal 0:2, Krejčí Lukáš st. 0:2),
11. kolo:
TJ Jiskra Králíky A - TJ Start Česká Třebová A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostál Luděk 2:1, Kubíček Milan 2:1, Lohynský Lukáš 0:3, Dostál Martin 1:3, body hostů: Rybka Tomáš 4:0, Adamský Miroslav 2:1, Voleský Ladislav 2:1, Adamský Dušan 0:3), TJ Sokol Žamberk A - TJ Lanškroun B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duben Josef 2:1, Sourada Milan 3:0, Suchomel Michael 2:1, Richtr Michal 2:1, body hostů: Langr Lukáš ml. 0:3, Novák Václav 0:3, Kleiner Marek 2:1, Bako Adam 1:2), TTC Sedlec B - TTC Sedlec A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Meissner Jakub 0:1, Svatoš Petr 3:0, Matoušek Petr 0:3, Hýbl Josef 2:2, Sochor Jan 0:2, body hostů: Hrubeš Ladislav 3:1, Novotný Jiří 2:1, Vachalík Lubor 2:1, Táborský Jiří 1:2), TJ Sokol Plchovice Sršně A - TTC Ústí nad Orlicí D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtíšek Jindřich 1:3, Sládek Libor 3:0, Hrubý Radek 1:2, Michalec Karel 0:4, body hostů: Motlová Monika 1:3, Doležal Tomáš 3:1, Hrdina Lukáš 3:0, Adamec Lukáš 2:1), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Sokol Mistrovice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steinmetz Roman 2:0, Plíva Roman 2:0, Štarman Emil 2:0, Wávra Petr 2:0, body hostů: Krejčí Robin 0:2, Dvořáček Michal 0:2, Nastoupilová Eliška 0:2, Krejčí Lukáš st. 0:2), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Hnátnice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chládek Pavel 1:1, Dymák Jan 1:1, Vybíral Filip 2:0, Jányš Ondřej 3:0, Bako Radim 1:0, body hostů: Hubálek Zdeněk 2:1, Hubálek Petr 0:3, Procházka David 0:2, Kalousek Ladislav 0:2),
12. kolo:
TJ Sokol Žamberk A - TJ Jiskra Králíky A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duben Josef 0:2, Sourada Milan 1:1, Suchomel Michael 1:2, Richtr Michal 0:3, body hostů: Dostál Martin 3:0, Dostál Luděk 2:1, Kubíček Milan 1:1, Lohynský Lukáš 2:0), TJ Sokol Plchovice Sršně A - TTC Sedlec B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtíšek Jindřich 1:2, Sládek Libor 2:1, Hrubý Radek 3:0, Michalec Karel 2:2, body hostů: Svatoš Petr 1:3, Matoušek Petr 1:2, Janků Jaroslav 1:2, Sochor Jan 2:1), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Česká Třebová B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Filip 1:3, Bako Radim 2:1, Marek Jaroslav 0:3, Jányš Ondřej 2:2, body hostů: Kolář Radim 4:0, Steinmetz Roman 2:2, Štarman Emil 3:0, Plíva Roman 0:3), TJ Sokol Mistrovice A - TJ Sokol Hnátnice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Robin 3:1, Dvořáček Michal 2:2, Valenta Jakub 2:2, Nastoupilová Eliška 1:3, body hostů: Hubálek Zdeněk 4:0, Hubálek Petr 2:2, Procházka David 1:3, Aliger Vladislav 1:3), TTC Sedlec A - TTC Ústí nad Orlicí D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Jiří 0:3, Hrubeš Ladislav 0:3, Novotný Jiří 2:1, Nežádal Karel 2:2, body hostů: Novák Aleš 4:0, Hrdina Lukáš 1:2, Pražák Zdeněk 0:2, Doležal Tomáš 3:0, Adamec Lukáš 1:0), TJ Start Česká Třebová A - TJ Lanškroun B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamský Dušan 1:3, Adamský Miroslav 2:2, Voleský Ladislav 2:1, Rybka Tomáš 2:2, body hostů: Kleiner Marek 3:1, Langr Lukáš ml. 2:2, Bako Adam 3:1, Vybíral Jakub 0:3),
13. kolo:
TJ Sokol Hnátnice - TJ Lanškroun B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka David 0:4, Hubálek Petr 2:2, Kalousek Ladislav 0:3, Hubálek Zdeněk 4:0, body hostů: Kleiner Marek 2:2, Langr Lukáš ml. 3:1, Suchý Jaroslav 3:1, Bako Adam 1:2), TJ Sokol Mistrovice A - TJ Start Česká Třebová A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Robin 3:0, Dvořáček Michal 1:1, Baláš Zbyněk 1:2, Valenta Jakub 3:0, body hostů: Rybka Tomáš 2:1, Adamský Miroslav 0:3, Voleský Ladislav 1:2, Adamský Dušan 0:2), TJ Sokol Česká Třebová B - TTC Ústí nad Orlicí D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steinmetz Roman 2:0, Plíva Roman 1:1, Wávra Petr 3:0, Štarman Emil 2:0, body hostů: Šeda Václav 1:2, Novák Aleš 0:2, Pražák Zdeněk 0:2, Doležal Tomáš 0:1, Adamec Lukáš 0:1), TJ Lanškroun A - TTC Sedlec A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bako Radim 1:2, Marek Jaroslav 0:3, Vybíral Filip 3:0, Jányš Ondřej 4:0, body hostů: Nežádal Karel 1:3, Novotný Jiří 1:2, Hrubeš Ladislav 1:2, Táborský Jiří 2:1), TTC Sedlec B - TJ Jiskra Králíky A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svatoš Petr 1:1, Hýbl Josef 0:2, Janků Jaroslav 0:3, Matoušek Petr 1:2, body hostů: Dostál Martin 3:0, Dostál Luděk 3:0, Kubíček Milan 2:0, Lohynský Lukáš 0:2), TJ Sokol Plchovice Sršně A - TJ Sokol Žamberk A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtíšek Jindřich 3:0, Sládek Libor 2:1, Hrubý Radek 0:3, Michalec Karel 4:0, body hostů: Duben Josef 1:3, Sourada Milan 2:1, Suchomel Michael 1:2, Richtr Michal 0:3),
14. kolo:
TJ Sokol Mistrovice A - TJ Lanškroun B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Robin 2:1, Dvořáček Michal 2:0, Baláš Zbyněk 2:1, Valenta Jakub 2:1, body hostů: Langr Lukáš ml. 2:1, Kleiner Marek 1:2, Suchý Jaroslav 0:3, Bako Adam 0:2), TJ Sokol Hnátnice - TJ Start Česká Třebová A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka David 1:3, Hubálek Petr 1:2, Kalousek Ladislav 0:3, Hubálek Zdeněk 4:0, WO 2:0, body hostů: Rybka Tomáš 3:1, Adamský Miroslav 2:2, Voleský Ladislav 3:1, Adamský Dušan 0:2, WO 0:2), TJ Lanškroun A - TTC Ústí nad Orlicí D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bako Radim 1:1, Šembera Michal 2:0, Vybíral Filip 3:0, Jányš Ondřej 2:0, body hostů: Šeda Václav 1:2, Novák Aleš 0:2, Hrdina Lukáš 0:2, Adamec Lukáš 0:2), TJ Sokol Česká Třebová B - TTC Sedlec A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steinmetz Roman 2:0, Plíva Roman 2:0, Wávra Petr 2:0, Štarman Emil 2:0, body hostů: Nežádal Karel 0:2, Novotný Jiří 0:2, Hrubeš Ladislav 0:2, Táborský Jiří 0:2), TJ Sokol Plchovice Sršně A - TJ Jiskra Králíky A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojtíšek Jindřich 2:1, Sládek Libor 1:2, Hrubý Radek 0:3, Michalec Karel 1:2, body hostů: Dostál Martin 2:1, Dostál Luděk 3:0, Kubíček Milan 2:1, Lohynský Lukáš 1:2), TTC Sedlec B - TJ Sokol Žamberk A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janků Jaroslav 0:3, Svatoš Petr 1:2, Hýbl Josef 2:1, Matoušek Petr 1:3, body hostů: Sourada Milan 4:0, Duben Josef 2:1, Suchomel Michael 1:2, Richtr Michal 2:1),
15. kolo:
TJ Lanškroun B - TTC Sedlec B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kleiner Marek 2:1, Bako Adam 3:0, Langr Lukáš ml. 1:2, Suchý Jaroslav 2:1, body hostů: Svatoš Petr 1:2, Stejskal Jan 0:3, Sochor Jan 3:0, Janků Jaroslav 0:3), TJ Start Česká Třebová A - TJ Sokol Plchovice Sršně A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeš Pavel 1:2, Adamský Miroslav 1:2, Voleský Ladislav 3:0, Rybka Tomáš 4:0, body hostů: Vojtíšek Jindřich 2:2, Sládek Libor 1:2, Hrubý Radek 0:3, Michalec Karel 1:2), TJ Jiskra Králíky A - TJ Sokol Česká Třebová B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Luděk 2:2, Kubíček Milan 1:3, Lohynský Lukáš 1:3, Dostál Martin 3:1, body hostů: Štarman Emil 2:2, Steinmetz Roman 4:0, Wávra Petr 2:2, Rybka Martin 1:3), TJ Sokol Žamberk A - TJ Lanškroun A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sourada Milan 1:1, Suchomel Michael 0:2, Duben Josef 0:3, Richtr Michal 1:2, body hostů: Jányš Ondřej 2:1, Vybíral Filip 3:0, Bako Radim 1:1, Marek Jaroslav 2:0), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Sokol Hnátnice 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Aleš 3:0, Adamec Lukáš 2:0, Doležal Tomáš 3:0, Novák Ladislav 1:2, WO 0:1, body hostů: Hubálek Zdeněk 0:3, Procházka David 1:2, Kalousek Ladislav 0:3, Hubálek Petr 1:1, WO 1:0), TTC Sedlec A - TJ Sokol Mistrovice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Jiří 1:3, Hrubeš Ladislav 1:2, Táborský Jiří 2:1, Nežádal Karel 1:3, body hostů: Krejčí Robin 3:1, Dvořáček Michal 3:1, Nastoupilová Eliška 0:1, Valenta Jakub 3:0, Novotný Jan 0:2),
16. kolo:
TJ Start Česká Třebová A - TTC Sedlec B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikeš Pavel 1:1, Adamský Miroslav 2:0, Voleský Ladislav 3:0, Rybka Tomáš 2:0, body hostů: Sochor Jan 1:2, Janků Jaroslav 0:2, Stejskal Jan 0:2, Svatoš Petr 0:2), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Plchovice Sršně A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kleiner Marek 3:0, Bako Adam 1:2, Langr Lukáš ml. 3:0, Suchý Jaroslav 3:1, body hostů: Vojtíšek Jindřich 0:4, Sládek Libor 1:2, Hrubý Radek 1:2, Michalec Karel 1:2), TJ Sokol Žamberk A - TJ Sokol Česká Třebová B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sourada Milan 3:1, Suchomel Michael 1:3, Duben Josef 0:3, Richtr Michal 1:3, body hostů: Steinmetz Roman 3:1, Štarman Emil 4:0, Wávra Petr 3:1, Rybka Martin 0:3), TJ Jiskra Králíky A - TJ Lanškroun A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostál Luděk 3:1, Kubíček Milan 0:4, Lohynský Lukáš 1:2, Dostál Martin 3:1, body hostů: Jányš Ondřej 3:1, Vybíral Filip 3:1, Šembera Michal 1:3, Bako Radim 1:2), TTC Sedlec A - TJ Sokol Hnátnice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nežádal Karel 3:0, Novotný Jiří 2:1, Hrubeš Ladislav 1:2, Táborský Jiří 2:1, body hostů: Hubálek Zdeněk 2:1, Procházka David 0:3, Hubálek Petr 2:1, Kalousek Ladislav 0:3), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Sokol Mistrovice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdina Lukáš 2:0, Novák Aleš 2:0, Doležal Tomáš 2:1, Adamec Lukáš 3:0, body hostů: Krejčí Robin 1:2, Valenta Jakub 0:3, Nastoupilová Eliška 0:2, Novotný Jan 0:2),
17. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Lanškroun B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdina Lukáš 1:2, Pražák Zdeněk 2:1, Motlová Monika 2:1, Adamec Lukáš 4:0, body hostů: Kleiner Marek 1:3, Bako Adam 1:2, Novák Václav 1:2, Cacek Tomáš 1:2), TTC Sedlec A - TJ Start Česká Třebová A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nežádal Karel 1:3, Novotný Jiří 3:1, Táborský Jiří 1:0, Hrubeš Ladislav 2:2, Vachalík Lubor 1:2, body hostů: Rybka Tomáš 3:1, Voleský Ladislav 3:1, Adamský Miroslav 2:2, Mikeš Pavel 0:4), TJ Sokol Hnátnice - TJ Jiskra Králíky A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubálek Petr 1:1, Procházka David 0:2, Aliger Vladislav 0:3, Kalousek Ladislav 0:3, body hostů: Dostál Martin 2:1, Dostál Luděk 3:0, Kubíček Milan 2:0, Lohynský Lukáš 2:0), TJ Sokol Mistrovice A - TJ Sokol Žamberk A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Robin 1:3, Nastoupilová Eliška 2:2, Dvořáček Michal 2:1, Valenta Jakub 2:2, body hostů: Richtr Michal 1:3, Suchomel Michael 2:2, Duben Josef 2:2, Sourada Milan 3:0), TJ Sokol Česká Třebová B - TTC Sedlec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wávra Petr 2:0, Plíva Roman 2:0, Rybka Martin 2:0, Steinmetz Roman 2:0, body hostů: Sochor Jan 0:2, Matoušek Petr 0:2, Janků Jaroslav 0:2, Stejskal Jan 0:2), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Plchovice Sršně A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Jaroslav 2:0, Vybíral Filip 2:0, Bako Radim 2:1, Jányš Ondřej 2:0, body hostů: Vojtíšek Jindřich 0:3, Sládek Libor 0:2, Hrubý Radek 1:1, Michalec Karel 0:2),
18. kolo:
TTC Sedlec A - TJ Lanškroun B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubeš Ladislav 2:1, Nežádal Karel 2:0, Vachalík Lubor 1:2, Novotný Jiří 3:0, body hostů: Kleiner Marek 2:1, Bako Adam 1:2, Novák Václav 0:3, Cacek Tomáš 0:2), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Start Česká Třebová A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Lukáš 3:0, Pražák Zdeněk 2:0, Motlová Monika 1:2, Novák Aleš 3:0, body hostů: Rybka Tomáš 0:3, Voleský Ladislav 1:2, Adamský Miroslav 1:2, Mikeš Pavel 0:2), TJ Sokol Mistrovice A - TJ Jiskra Králíky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Robin 2:2, Nastoupilová Eliška 2:2, Dvořáček Michal 2:2, Valenta Jakub 2:2, body hostů: Dostál Martin 3:1, Dostál Luděk 3:1, Kubíček Milan 1:3, Lohynský Lukáš 1:3), TJ Sokol Hnátnice - TJ Sokol Žamberk A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubálek Petr 2:1, Procházka David 0:3, Aliger Vladislav 2:1, Kalousek Ladislav 0:3, body hostů: Richtr Michal 2:1, Suchomel Michael 2:1, Duben Josef 1:2, Sourada Milan 3:0), TJ Lanškroun A - TTC Sedlec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bako Radim 2:0, Vybíral Filip 2:0, Jányš Ondřej 2:0, Marek Jaroslav 2:0, body hostů: Sochor Jan 0:2, Matoušek Petr 0:2, Stejskal Jan 0:2, Janků Jaroslav 0:2), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Sokol Plchovice Sršně A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plíva Roman 1:1, Rybka Martin 2:0, Beneš Stanislav 2:0, Steinmetz Roman 3:0, Wávra Petr 0:1, body hostů: Vojtíšek Jindřich 1:2, Sládek Libor 0:3, Hrubý Radek 0:2, Michalec Karel 1:1),
19. kolo:
TJ Lanškroun B - TJ Sokol Česká Třebová B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bako Adam 0:2, Langr Lukáš ml. 0:2, Chládek Karel 1:2, Kleiner Marek 0:1, Zechovský Jan 0:1, body hostů: Steinmetz Roman 3:0, Štarman Emil 2:0, Plíva Roman 1:1, Wávra Petr 2:0), TJ Start Česká Třebová A - TJ Lanškroun A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikeš Pavel 2:1, Adamský Miroslav 0:3, Voleský Ladislav 1:2, Rybka Tomáš 1:2, body hostů: Vybíral Filip 3:0, Bako Radim 3:0, Chládek Pavel 1:2, Marek Jaroslav 1:2), TTC Sedlec B - TJ Sokol Hnátnice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sochor Jan 3:0, Stejskal Jan 1:1, Janků Jaroslav 2:1, Matoušek Petr 2:1, body hostů: Kalousek Ladislav 0:3, Hubálek Petr 3:0, Procházka Jíří 0:3, Aliger Vladislav 0:2), TJ Sokol Plchovice Sršně A - TJ Sokol Mistrovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtíšek Jindřich 0:4, Sládek Libor 2:2, Hrubý Radek 4:0, Michalec Karel 2:2, body hostů: Krejčí Robin 2:2, Dvořáček Michal 2:2, Valenta Jakub 2:2, Baláš Zbyněk 2:2), TJ Jiskra Králíky A - TTC Ústí nad Orlicí D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíček Milan 1:2, Lohynský Lukáš 0:3, Dostál Dominik 0:3, Dostál Martin 3:0, body hostů: Novák Aleš 2:1, Pražák Zdeněk 2:1, Adamec Lukáš 2:1, Hrdina Lukáš 2:1), TJ Sokol Žamberk A - TTC Sedlec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richtr Michal 1:3, Suchomel Michael 4:0, Duben Josef 0:3, Sourada Milan 4:0, body hostů: Nežádal Karel 2:2, Vachalík Lubor 1:3, Hrubeš Ladislav 2:2, Táborský Jiří 1:2),
20. kolo:
TJ Start Česká Třebová A - TJ Sokol Česká Třebová B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeš Pavel 1:3, Adamský Miroslav 1:2, Voleský Ladislav 0:3, Rybka Tomáš 3:1, body hostů: Štarman Emil 3:1, Steinmetz Roman 4:0, Wávra Petr 2:1, Plíva Roman 0:3), TJ Lanškroun B - TJ Lanškroun A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suchý Jaroslav 0:2, Kleiner Marek 1:1, Langr Lukáš ml. 0:2, Novák Václav 0:2, Bako Adam 0:1, body hostů: Jányš Ondřej 3:0, Vybíral Filip 1:1, Marek Jaroslav 2:0, Bako Radim 2:0), TJ Sokol Plchovice Sršně A - TJ Sokol Hnátnice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtíšek Jindřich 3:0, Sládek Libor 1:1, Hrubý Radek 2:1, Michalec Karel 2:1, body hostů: Kalousek Ladislav 0:3, Hubálek Petr 3:0, Procházka David 0:3, Aliger Vladislav 0:2), TTC Sedlec B - TJ Sokol Mistrovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Jan 2:2, Matoušek Petr 2:2, Stejskal Jan 2:2, Janků Jaroslav 2:2, body hostů: Krejčí Robin 2:2, Dvořáček Michal 4:0, Valenta Jakub 0:4, Kapalčík Šimon 2:2), TJ Sokol Žamberk A - TTC Ústí nad Orlicí D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richtr Michal 2:2, Suchomel Michael 1:3, Duben Josef 0:4, Sourada Milan 4:0, body hostů: Novák Aleš 3:1, Adamec Lukáš 2:2, Hrdina Lukáš 2:2, Pražák Zdeněk 2:2), TJ Jiskra Králíky A - TTC Sedlec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Milan 4:0, Lohynský Lukáš 0:4, Dostál Dominik 1:3, Dostál Martin 4:0, body hostů: Táborský Jiří 2:2, Vachalík Lubor 2:2, Hrubeš Ladislav 2:2, Nežádal Karel 1:3),
21. kolo:
TJ Lanškroun B - TJ Jiskra Králíky A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Adam 1:2, Bako Adam 2:0, Langr Lukáš ml. 3:0, Kleiner Marek 3:0, body hostů: Dostál Luděk 1:2, Kubíček Milan 0:3, Lohynský Lukáš 0:3, Dostál Martin 1:1), TJ Start Česká Třebová A - TJ Sokol Žamberk A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamský Dušan 2:2, Adamský Miroslav 2:2, Voleský Ladislav 2:1, Rybka Tomáš 1:3, body hostů: Sourada Milan 4:0, Duben Josef 1:3, Suchomel Michael 2:2, Richtr Michal 1:2), TTC Ústí nad Orlicí D - TTC Sedlec B 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamec Lukáš 2:0, Hrdina Lukáš 2:0, Pražák Zdeněk 3:0, Novák Aleš 3:0, body hostů: Sochor Jan 0:3, Matoušek Petr 0:3, Janků Jaroslav 0:2, Stejskal Jan 0:2), TTC Sedlec A - TJ Sokol Plchovice Sršně A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nežádal Karel 1:3, Hrubeš Ladislav 1:3, Táborský Jiří 2:2, Vachalík Lubor 3:1, body hostů: Vojtíšek Jindřich 1:3, Sládek Libor 3:1, Hrubý Radek 2:2, Michalec Karel 3:1), TJ Sokol Hnátnice - TJ Sokol Česká Třebová B 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hubálek Petr 1:1, Kalousek Ladislav 0:3, Procházka David 1:2, WO 0:3, body hostů: Wávra Petr 2:0, Rybka Martin 1:1, Steinmetz Roman 1:1, Plíva Roman 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Mistrovice A - TJ Lanškroun A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nastoupilová Eliška 0:2, Krejčí Robin 0:2, Čada Marek 0:2, Kapalčík Šimon 0:2, body hostů: Jányš Ondřej 2:0, Vybíral Filip 2:0, Bako Radim 2:0, Marek Jaroslav 2:0),
22. kolo:
TJ Start Česká Třebová A - TJ Jiskra Králíky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamský Dušan 2:2, Adamský Miroslav 2:2, Voleský Ladislav 1:3, Rybka Tomáš 3:1, body hostů: Dostál Luděk 4:0, Kubíček Milan 3:1, Lohynský Lukáš 0:4, Dostál Martin 1:3), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Žamberk A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Jaroslav 1:3, Bako Adam 4:0, Kleiner Marek 1:3, Langr Lukáš ml. 3:1, body hostů: Sourada Milan 3:1, Duben Josef 2:2, Suchomel Michael 1:3, Richtr Michal 1:3), TTC Sedlec A - TTC Sedlec B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vachalík Lubor 1:3, Hrubeš Ladislav 3:1, Táborský Jiří 2:1, Nežádal Karel 3:1, body hostů: Hýbl Josef 1:3, Svatoš Petr 4:0, Matoušek Petr 0:4, Sochor Jan 1:2), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Sokol Plchovice Sršně A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Lukáš 2:0, Hrdina Lukáš 1:1, Pražák Zdeněk 3:0, Novák Aleš 3:0, body hostů: Vojtíšek Jindřich 1:2, Sládek Libor 0:3, Hrubý Radek 0:2, Michalec Karel 0:2), TJ Sokol Mistrovice A - TJ Sokol Česká Třebová B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapalčík Šimon 0:2, Čada Marek 0:2, Nastoupilová Eliška 0:3, Krejčí Robin 1:2, body hostů: Steinmetz Roman 3:0, Wávra Petr 3:0, Plíva Roman 2:0, Rybka Martin 1:1), TJ Sokol Hnátnice - TJ Lanškroun A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hubálek Petr 1:1, Kalousek Ladislav 0:3, Procházka David 0:2, WO 0:3, body hostů: Jányš Ondřej 2:0, Bako Radim 2:0, Marek Jaroslav 1:1, Vybíral Filip 1:0, WO 3:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS