Výsledky do novin
Regionální přebor 3
1. kolo:
Sk Skořenice A - TJ Sokol Sudslava C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulrych Miloš st. 3:1, Viktorín Jaroslav 0:4, Ulrych Milan 3:1, Bělohlávek Luboš 2:2, body hostů: Slezáková Blanka 4:0, Marešová Marie 1:3, Harapátová Stanislava 2:2, Harapátová Lucie 1:3), TJ Sokol Řetová B - TJ Zálší B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilhelm Václav 2:0, Fangl Jiří 2:0, Bureš Lukáš 2:0, Dušek Rudolf 2:0, body hostů: Lásko Jiří ml. 0:2, Eliáš Radim 0:2, Nekvinda Josef 0:2, Sisr František 0:2), TJ Sokol Tatenice A - TJ Lanškroun C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knápek Jaroslav 1:2, Škaroupka Petr 1:2, Milek Libor 2:1, Kristek Pavel 1:3, body hostů: Dymák Jan 2:0, Chládek Karel 3:0, Bako Adam 2:1, Vybíral Jakub 0:3, Bako Ladislav 1:1), TJ Jiskra Králíky C - TJ Sokol Nekoř A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Habivský Karel 1:2, Feranec Karel st. 0:3, Pospíšil Tomáš ml. 0:3, Opravil Jiří 2:1, body hostů: Lehký Jiří 3:0, Krejčí Tomáš 3:0, Kaplan Jakub 1:2, Krejčí Tomáš st. 2:1), Orel Orlice C - TJ Sokol Libchavy B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda David 2:1, Fogl Lukáš 1:1, Krčál Jiří 3:0, Bednář Libor 3:0, body hostů: Pešek Radek 2:1, Pešek Jaroslav 0:3, Siegl Petr 0:3, Depeš Jaroslav 0:2), TJ Lanškroun D - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zechovský Jan 2:1, Farkaš Miroslav 3:0, Nečas Lukáš 3:0, Doležel Daniel 1:2, body hostů: Skalický Pavel 0:3, Kubíček Pavel 1:2, Felgr Pavel 1:2, Kubíček Pavel ml. 1:2),
2. kolo:
TJ Lanškroun D - TJ Jiskra Králíky C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zechovský Jan 3:0, Cacek Tomáš 2:0, Mynář Vojtěch 0:3, Stejskal Adam 3:0, body hostů: Láryš Jaromír 1:2, Pospíšil Tomáš ml. 1:2, Lohynský Milan 1:2, Feranec Karel st. 0:2), TJ Sokol Dolní Dobrouč A - TJ Sokol Nekoř A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalický Pavel 2:2, Kubíček Pavel 1:3, Felgr Pavel 3:1, Strnad Stanislav 2:2, body hostů: Lehký Jiří 4:0, Krejčí Tomáš st. 2:2, Krejčí Tomáš 2:2, Kaplan Jakub 0:4), Orel Orlice C - TJ Sokol Tatenice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krčál Jiří 1:2, Beneš Jindřich 0:2, Fogl Lukáš 0:3, Bednář Libor 1:2, body hostů: Milek Petr 3:0, Milek Libor 3:0, Kristek Pavel 3:0, Škaroupka Petr 0:2), TJ Sokol Libchavy B - TJ Lanškroun C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Radek 3:1, Škraban Michal 1:3, Pešek Jaroslav 0:4, Siegl Petr 4:0, body hostů: Suchý Jaroslav 2:2, Chládek Karel 2:2, Osladilová Eliška 1:3, Bako Ladislav 3:1), Sk Skořenice A - TJ Zálší B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulrych Miloš st. 2:1, Ulrych Miloš 1:2, Ulrych Milan 3:0, Viktorín Jaroslav 3:1, body hostů: Táfl Petr 0:2, Lásko Jiří ml. 1:2, Eliáš Radim 0:3, Sisr František 3:0, Břeň Martin 0:2), TJ Sokol Sudslava C - TJ Sokol Řetová B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slezáková Blanka 1:1, Harapátová Stanislava 0:2, Harapátová Lucie 0:3, Buben Petr 0:2, body hostů: Fangl Jiří 3:0, Bureš Lukáš 2:0, Vilhelm Václav 2:0, Bencz Vojtěch 1:1),
3. kolo:
TJ Lanškroun D - TJ Sokol Nekoř A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zechovský Jan 3:1, Dokoupil Marek 1:1, Mynář Vojtěch 1:3, Stejskal Adam 3:1, Cacek Tomáš 0:2, body hostů: Lehký Jiří 2:2, Krejčí Tomáš st. 2:2, Krejčí Tomáš 2:2, Kaplan Jakub 2:2), TJ Sokol Dolní Dobrouč A - TJ Jiskra Králíky C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalický Pavel 2:0, Kubíček Pavel 2:0, Felgr Pavel 3:0, Strnad Stanislav 1:1, body hostů: Lohynský Milan 0:3, Feranec Karel st. 0:2, Pospíšil Tomáš ml. 1:1, Láryš Jaromír 0:2), Orel Orlice C - TJ Lanškroun C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Jindřich 1:2, Fogl Lukáš 0:2, Krčál Jiří 2:1, Bednář Libor 0:3, body hostů: Chládek Karel 1:2, Suchý Jaroslav 3:0, Bako Ladislav 2:1, Osladilová Eliška 2:0), TJ Sokol Libchavy B - TJ Sokol Tatenice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pešek Radek 1:2, Škraban Michal 1:2, Pešek Jaroslav 0:3, Siegl Petr 3:1, body hostů: Milek Petr 4:0, Milek Libor 1:2, Kristek Pavel 1:2, Mílek Miloslav 2:1), Sk Skořenice A - TJ Sokol Řetová B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ulrych Miloš st. 1:2, Viktorín Jaroslav 0:3, Bělohlávek Luboš 1:2, Ulrych Milan 2:1, body hostů: Fangl Jiří 3:0, Bureš Lukáš 2:1, Vilhelm Václav 2:1, Bencz Vojtěch 1:2), TJ Sokol Sudslava C - TJ Zálší B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slezáková Blanka 3:1, Buben Petr 1:2, Harapátová Lucie 0:3, Harapátová Stanislava 2:2, body hostů: Sisr František 3:1, Lásko Jiří ml. 4:0, Eliáš Radim 1:2, Břeň Martin 0:3),
4. kolo:
TJ Zálší B - TJ Lanškroun D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sisr František 3:1, Eliáš Radim 1:3, Nekvinda Josef 1:3, Lásko Jiří ml. 4:0, body hostů: Stejskal Adam 2:2, Doležel Daniel 3:1, Dokoupil Marek 2:2, Mynář Vojtěch 0:4), TJ Sokol Řetová B - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Rudolf 3:0, Jurný Jakub 0:1, Bureš Lukáš 1:2, Vilhelm Václav 3:0, Fangl Jiří 2:0, body hostů: Skalický Pavel 1:2, Kubíček Pavel 1:2, Strnad Stanislav 1:2, Felgr Pavel 0:3), TJ Sokol Tatenice A - Sk Skořenice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škaroupka Petr 2:1, Knápek Jaroslav 1:1, Milek Libor 3:0, Kristek Pavel 2:1, body hostů: Ulrych Milan 2:1, Ulrych Miloš st. 1:2, Bělohlávek Luboš 0:3, Viktorín Jaroslav 0:2), TJ Lanškroun C - TJ Sokol Sudslava C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Filip 3:0, Vybíral Jakub 0:2, Bako Adam 3:0, Dymák Jan 2:0, Bako Ladislav 0:1, body hostů: Slezáková Blanka 1:2, Harapátová Stanislava 2:1, Harapátová Lucie 0:3, Marek Jakub 0:2), TJ Jiskra Králíky C - Orel Orlice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Feranec Karel st. 1:3, Pospíšil Tomáš ml. 3:1, Habivský Karel 2:2, Láryš Jaromír 2:2, body hostů: Bednář Libor 1:3, Beneš Jindřich 1:3, Svoboda David 2:2, Krčál Jiří 4:0), TJ Sokol Nekoř A - TJ Sokol Libchavy B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lehký Jiří 3:1, Krejčí Tomáš st. 3:1, Kaplan Jakub 1:2, Burešová Lucie 2:2, body hostů: Siegl Petr 2:2, Depeš Jaroslav 3:1, Pešek Radek 1:3, Pešek Jaroslav 0:3),
5. kolo:
TJ Zálší B - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sisr František 0:3, Eliáš Radim 0:2, Nekvinda Josef 0:3, Lásko Jiří ml. 2:1, body hostů: Skalický Pavel 3:0, Kubíček Pavel 3:0, Strnad Stanislav 2:1, Felgr Pavel 1:1), TJ Sokol Řetová B - TJ Lanškroun D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fangl Jiří 4:0, Vilhelm Václav 1:3, Jurný Jakub 0:4, Dušek Rudolf 3:1, body hostů: Stejskal Adam 2:2, Doležel Daniel 1:3, Dokoupil Marek 3:1, Mynář Vojtěch 0:1, Farkaš Miroslav 2:1), TJ Sokol Tatenice A - TJ Sokol Sudslava C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škaroupka Petr 2:1, Knápek Jaroslav 2:1, Milek Libor 1:2, Kristek Pavel 3:1, body hostů: Harapátová Stanislava 1:3, Marek Jakub 0:3, Marešová Marie 1:1, Slezáková Blanka 3:0, Harapátová Lucie 0:1), TJ Lanškroun C - Sk Skořenice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Filip 2:0, Vybíral Jakub 1:1, Bako Adam 3:0, Dymák Jan 3:0, body hostů: Ulrych Milan 0:3, Ulrych Miloš st. 1:2, Bělohlávek Luboš 0:2, Viktorín Jaroslav 0:2), TJ Jiskra Králíky C - TJ Sokol Libchavy B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Feranec Karel st. 1:2, Pospíšil Tomáš ml. 2:1, Habivský Karel 1:2, Láryš Jaromír 1:3, body hostů: Siegl Petr 3:1, Depeš Jaroslav 2:1, Pešek Radek 3:0, Pešek Jaroslav 0:3), TJ Sokol Nekoř A - Orel Orlice C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lehký Jiří 3:1, Krejčí Tomáš st. 1:2, Kaplan Jakub 2:1, Burešová Lucie 2:2, body hostů: Bednář Libor 0:4, Beneš Jindřich 3:1, Svoboda David 0:3, Krčál Jiří 3:0),
6. kolo:
TJ Lanškroun D - Orel Orlice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stejskal Adam 3:1, Farkaš Miroslav 4:0, Zechovský Jan 2:2, Doležel Daniel 1:0, Cacek Tomáš 0:3, body hostů: Beneš Jindřich 2:2, Adamec Miroslav st. 1:3, Bednář Libor 3:1, Krčál Jiří 0:4), TJ Sokol Dolní Dobrouč A - TJ Sokol Libchavy B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalický Pavel 2:2, Kubíček Pavel 1:2, Felgr Pavel 1:2, Strnad Stanislav 1:3, body hostů: Siegl Petr 4:0, Depeš Jaroslav 4:0, Pešek Radek 0:3, Richter Pavel 1:2), Sk Skořenice A - TJ Jiskra Králíky C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulrych Miloš st. 2:0, Viktorín Jaroslav 1:1, Ulrych Milan 3:0, Bělohlávek Luboš 2:0, body hostů: Feranec Karel st. 0:3, Habivský Karel 1:1, Pospíšil Tomáš ml. 0:2, Láryš Jaromír 0:2), TJ Sokol Sudslava C - TJ Sokol Nekoř A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Harapátová Stanislava 0:3, Harapátová Lucie 0:2, Drábek Vladimír 0:3, Slezáková Blanka 3:0, body hostů: Lehký Jiří 3:0, Burešová Lucie 2:1, Krejčí Tomáš st. 2:1, Krejčí Tomáš 1:1), TJ Zálší B - TJ Sokol Tatenice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lásko Jiří ml. 2:1, Eliáš Radim 0:3, Lásko Jiří 0:1, Sisr František 2:1, Lásko Martin 0:2, body hostů: Milek Petr 3:0, Knápek Jaroslav 3:0, Kristek Pavel 1:2, Škaroupka Petr 1:2), TJ Sokol Řetová B - TJ Lanškroun C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fangl Jiří 3:1, Bureš Lukáš 0:4, Vilhelm Václav 0:3, Dušek Rudolf 4:0, body hostů: Dymák Jan 3:1, Bako Adam 2:2, Bako Ladislav 2:2, Suchý Jaroslav 1:2),
7. kolo:
TJ Lanškroun D - TJ Sokol Libchavy B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Adam 2:2, Zechovský Jan 2:2, Doležel Daniel 1:3, Farkaš Miroslav 1:1, Cacek Tomáš 1:1, body hostů: Siegl Petr 2:2, Depeš Jaroslav 1:3, Pešek Radek 4:0, Richter Pavel 2:2), TJ Sokol Dolní Dobrouč A - Orel Orlice C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalický Pavel 3:1, Kubíček Pavel 2:1, Felgr Pavel 2:1, Strnad Stanislav 2:2, body hostů: Krčál Jiří 3:1, Beneš Jindřich 1:3, Adamec Miroslav st. 0:3, Bednář Libor 1:2), Sk Skořenice A - TJ Sokol Nekoř A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulrych Miloš st. 2:2, Viktorín Jaroslav 0:4, Ulrych Milan 4:0, Bělohlávek Luboš 3:1, body hostů: Lehký Jiří 3:1, Krejčí Tomáš 2:2, Krejčí Tomáš st. 1:3, Burešová Lucie 1:3), TJ Sokol Sudslava C - TJ Jiskra Králíky C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harapátová Stanislava 3:0, Harapátová Lucie 1:1, Marešová Marie 2:1, Slezáková Blanka 3:0, body hostů: Feranec Karel st. 0:3, Pospíšil Tomáš ml. 2:1, Habivský Karel 0:3, Láryš Jaromír 0:2), TJ Zálší B - TJ Lanškroun C 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lásko Jiří ml. 0:2, Eliáš Radim 0:2, Lásko Martin 0:3, Sisr František 0:2, body hostů: Bako Adam 3:0, Bako Ladislav 2:0, Suchý Jaroslav 2:0, Dymák Jan 2:0), TJ Sokol Řetová B - TJ Sokol Tatenice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fangl Jiří 1:3, Bureš Lukáš 1:3, Vilhelm Václav 2:1, Dušek Rudolf 3:1, body hostů: Milek Petr 4:0, Knápek Jaroslav 0:4, Kristek Pavel 2:2, Mílek Miloslav 2:1),
8. kolo:
TJ Sokol Tatenice A - TJ Lanškroun D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škaroupka Petr 2:2, Knápek Jaroslav 1:3, Milek Libor 3:1, Kristek Pavel 2:2, body hostů: Doležel Daniel 0:4, Stejskal Adam 2:2, Dokoupil Marek 2:2, Farkaš Miroslav 4:0), TJ Lanškroun C - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bako Adam 3:0, Vybíral Jakub 0:2, Bako Ladislav 3:0, Vybíral Filip 3:0, body hostů: Skalický Pavel 1:2, Kubíček Pavel 1:2, Strnad Stanislav 0:3, Felgr Pavel 0:2), TJ Jiskra Králíky C - TJ Zálší B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Tomáš ml. 4:0, Feranec Karel st. 2:2, Habivský Karel 2:1, Láryš Jaromír 2:2, body hostů: Lásko Jiří ml. 3:1, Sisr František 1:3, Nekvinda Josef 1:3, Eliáš Radim 0:3), TJ Sokol Nekoř A - TJ Sokol Řetová B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lehký Jiří 1:2, Kaplan Jakub 0:3, Krejčí Tomáš st. 0:3, Burešová Lucie 2:1, body hostů: Dušek Rudolf 3:0, Fangl Jiří 3:0, Bureš Lukáš 2:1, Vilhelm Václav 1:2), Orel Orlice C - Sk Skořenice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jindřich 2:1, Adamec Miroslav st. 0:3, Bednář Libor 0:3, Krčál Jiří 1:2, body hostů: Ulrych Milan 3:0, Ulrych Miloš st. 3:0, Jetleb Petr 1:2, Bělohlávek Luboš 2:1), TJ Sokol Libchavy B - TJ Sokol Sudslava C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešek Radek 2:2, Depeš Jaroslav 2:2, Richter Pavel 0:4, Siegl Petr 3:1, body hostů: Drábek Jiří 4:0, Harapátová Lucie 1:3, Harapátová Stanislava 1:3, Slezáková Blanka 3:1),
9. kolo:
TJ Sokol Tatenice A - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škaroupka Petr 1:1, Knápek Jaroslav 1:1, Milek Libor 3:0, Kristek Pavel 3:0, body hostů: Skalický Pavel 1:2, Kubíček Pavel 1:2, Strnad Stanislav 0:2, Felgr Pavel 0:2), TJ Lanškroun C - TJ Lanškroun D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bako Adam 2:0, Suchý Jaroslav 2:0, Vybíral Filip 2:0, Chládek Karel 2:0, body hostů: Nečas Lukáš 0:2, Stejskal Adam 0:1, Zechovský Jan 0:2, Mynář Vojtěch 0:2, Dokoupil Marek 0:1), TJ Jiskra Králíky C - TJ Sokol Řetová B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Tomáš ml. 0:2, Feranec Karel st. 0:2, Láryš Jaromír 0:3, Habivský Karel 1:1, body hostů: Dušek Rudolf 3:0, Fangl Jiří 2:0, Bureš Lukáš 1:1, Vilhelm Václav 2:0), TJ Sokol Nekoř A - TJ Zálší B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lehký Jiří 3:1, Kaplan Jakub 1:3, Krejčí Tomáš st. 0:3, Burešová Lucie 2:2, body hostů: Lásko Jiří ml. 4:0, Sisr František 3:1, Nekvinda Josef 2:2, Eliáš Radim 0:3), Orel Orlice C - TJ Sokol Sudslava C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jindřich 2:1, Bednář Libor 1:2, Adamec Miroslav st. 2:1, Krčál Jiří 4:0, body hostů: Drábek Jiří 2:2, Harapátová Lucie 0:3, Slezáková Blanka 1:2, Harapátová Stanislava 1:2), TJ Sokol Libchavy B - Sk Skořenice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešek Radek 3:0, Depeš Jaroslav 1:1, Richter Pavel 1:2, Siegl Petr 3:0, body hostů: Ulrych Milan 2:1, Ulrych Miloš st. 1:2, Jetleb Petr 0:3, Bělohlávek Luboš 0:2),
10. kolo:
Sk Skořenice A - TJ Lanškroun D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulrych Miloš 0:4, Kučera Martin 3:1, Ulrych Milan 3:1, Ulrych Miloš st. 1:3, body hostů: Nečas Lukáš 1:3, Stejskal Adam 3:1, Zechovský Jan 2:2, Farkaš Miroslav 3:1), TJ Sokol Sudslava C - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drábek Jiří 3:1, Harapátová Lucie 0:4, Slezáková Blanka 3:1, Harapátová Stanislava 3:1, body hostů: Skalický Pavel 4:0, Kubíček Pavel 1:3, Strnad Stanislav 1:3, Felgr Pavel 1:3), TJ Zálší B - Orel Orlice C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lásko Jiří ml. 2:1, Břeň Martin 0:3, Lásko Jiří 0:3, Sisr František 1:2, body hostů: Bednář Libor 2:1, Beneš Jindřich 3:0, Svoboda David 1:2, Krčál Jiří 3:0), TJ Sokol Řetová B - TJ Sokol Libchavy B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilhelm Václav 3:0, Fangl Jiří 2:1, Bureš Lukáš 0:3, Dušek Rudolf 3:0, body hostů: Siegl Petr 1:2, Depeš Jaroslav 2:1, Richter Pavel 1:2, Pešek Jaroslav 0:3), TJ Sokol Tatenice A - TJ Jiskra Králíky C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mílek Miloslav 1:1, Knápek Jaroslav 2:0, Škaroupka Petr 3:0, Kristek Pavel 2:1, body hostů: Feranec Karel st. 1:2, Pospíšil Tomáš ml. 0:3, Habivský Karel 1:1, Láryš Jaromír 0:2), TJ Lanškroun C - TJ Sokol Nekoř A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bako Ladislav 1:3, Vybíral Roman 1:3, Suchý Jaroslav 3:1, Bako Adam 4:0, body hostů: Lehký Jiří 2:2, Krejčí Tomáš 2:2, Burešová Lucie 1:3, Krejčí Tomáš st. 2:2),
11. kolo:
Sk Skořenice A - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Martin 3:1, Ulrych Milan 2:2, Viktorín Jaroslav 0:4, Ulrych Miloš st. 3:1, body hostů: Skalický Pavel 3:1, Kubíček Pavel 2:2, Strnad Stanislav 1:3, Felgr Pavel 2:2), TJ Sokol Sudslava C - TJ Lanškroun D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slezáková Blanka 1:2, Marek Jakub 1:2, Harapátová Stanislava 3:0, Harapátová Lucie 0:4, body hostů: Nečas Lukáš 2:2, Stejskal Adam 2:1, Zechovský Jan 1:2, Farkaš Miroslav 3:0), TJ Zálší B - TJ Sokol Libchavy B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lásko Jiří ml. 2:1, Břeň Martin 1:2, Lásko Jiří 2:1, Sisr František 4:0, body hostů: Siegl Petr 2:2, Depeš Jaroslav 2:1, Richter Pavel 0:3, Pešek Jaroslav 0:3), TJ Sokol Řetová B - Orel Orlice C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Rudolf 3:0, Fangl Jiří 3:0, Vilhelm Václav 3:0, Mach Zdeněk 0:3, body hostů: Svoboda David 0:3, Bednář Libor 1:2, Krčál Jiří 1:2, Beneš Jindřich 1:2), TJ Sokol Tatenice A - TJ Sokol Nekoř A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škaroupka Petr 0:4, Knápek Jaroslav 3:1, Kristek Pavel 2:1, Milek Petr 4:0, body hostů: Lehký Jiří 3:1, Krejčí Tomáš 1:3, Burešová Lucie 1:3, Krejčí Tomáš st. 1:2), TJ Lanškroun C - TJ Jiskra Králíky C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bako Ladislav 2:0, Vybíral Roman 2:0, Suchý Jaroslav 1:0, Bako Adam 2:0, Chládek Karel 1:0, body hostů: Pospíšil Tomáš ml. 0:2, Habivský Karel 0:2, Feranec Karel st. 0:2, Láryš Jaromír 0:2),
12. kolo:
TJ Sokol Sudslava C - Sk Skořenice A 10:0 (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Zálší B - TJ Sokol Řetová B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sisr František 4:0, Břeň Martin 0:4, Lásko Jiří 1:2, Lásko Jiří ml. 1:3, body hostů: Fangl Jiří 2:2, Vilhelm Václav 3:1, Bureš Lukáš 3:1, Bencz Vojtěch 1:2), TJ Lanškroun C - TJ Sokol Tatenice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Filip 1:0, Dymák Jan 1:1, Suchý Jaroslav 3:0, Bako Adam 2:1, Vybíral Roman 1:1, body hostů: Milek Libor 0:3, Knápek Jaroslav 1:2, Mílek Miloslav 1:2, Škaroupka Petr 1:1), TJ Sokol Nekoř A - TJ Jiskra Králíky C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lehký Jiří 2:0, Krejčí Tomáš 2:0, Burešová Lucie 2:0, Krejčí Tomáš st. 2:0, body hostů: Pospíšil Tomáš ml. 0:2, Habivský Karel 0:2, Opravil Jiří 0:2, Feranec Karel st. 0:2), TJ Sokol Libchavy B - Orel Orlice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešek Radek 2:1, Depeš Jaroslav 2:1, Richter Pavel 1:2, Siegl Petr 3:0, body hostů: Beneš Jindřich 2:1, Bednář Libor 2:1, Horníček Lubomír 0:3, Fogl Lukáš 0:3), TJ Sokol Dolní Dobrouč A - TJ Lanškroun D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Pavel 3:1, Felgr Pavel 2:2, Kapoun Petr 1:3, Strnad Stanislav 2:2, body hostů: Farkaš Miroslav 4:0, Zechovský Jan 2:2, Stejskal Adam 2:2, Doležel Daniel 0:4),
13. kolo:
TJ Jiskra Králíky C - TJ Lanškroun D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Feranec Karel st. 1:3, Pospíšil Tomáš ml. 2:2, Opravil Jiří 3:1, Habivský Karel 2:2, body hostů: Zechovský Jan 3:1, Stejskal Adam 4:0, Nečas Lukáš 1:3, Parent Matěj 0:4), TJ Sokol Nekoř A - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lehký Jiří 4:0, Krejčí Tomáš 1:2, Burešová Lucie 2:1, Krejčí Tomáš st. 3:1, body hostů: Kubíček Pavel 0:4, Felgr Pavel 3:1, Strnad Stanislav 0:3, Kubíček Pavel ml. 1:2), TJ Sokol Tatenice A - Orel Orlice C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Ladislav 0:4, Škaroupka Petr 2:2, Knápek Jaroslav 2:1, Kristek Pavel 2:2, body hostů: Bednář Libor 1:3, Beneš Jindřich 3:1, Svoboda David 2:2, Krčál Jiří 3:0), TJ Lanškroun C - TJ Sokol Libchavy B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bako Adam 2:0, Chládek Karel 2:0, Suchý Jaroslav 2:0, Vybíral Roman 2:0, body hostů: Siegl Petr 0:2, Depeš Jaroslav 0:2, Pešek Radek 0:2, Richter Pavel 0:2), TJ Zálší B - Sk Skořenice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lásko Jiří ml. 1:3, Břeň Martin 0:3, Lásko Jiří 0:3, Sisr František 4:0, body hostů: Ulrych Milan 3:1, Ulrych Miloš st. 3:1, Bělohlávek Luboš 2:1, Viktorín Jaroslav 1:2), TJ Sokol Řetová B - TJ Sokol Sudslava C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Lukáš 1:1, Vilhelm Václav 2:0, Fangl Jiří 3:0, Dušek Rudolf 2:0, body hostů: Buben Petr 0:3, Harapátová Lucie 0:2, Harapátová Stanislava 0:2, Slezáková Blanka 1:1),
14. kolo:
TJ Sokol Nekoř A - TJ Lanškroun D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lehký Jiří 2:2, Krejčí Tomáš 0:2, Kaplan Jakub 1:2, Krejčí Tomáš st. 1:3, Burešová Lucie 1:0, body hostů: Zechovský Jan 2:2, Stejskal Adam 4:0, Nečas Lukáš 3:0, Parent Matěj 0:3), TJ Jiskra Králíky C - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Habivský Karel 1:2, Pospíšil Tomáš ml. 1:2, Feranec Karel st. 0:3, Opravil Jiří 2:2, body hostů: Kubíček Pavel 4:0, Felgr Pavel 2:1, Strnad Stanislav 2:1, Kubíček Pavel ml. 1:2), TJ Lanškroun C - Orel Orlice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bako Adam 3:1, Chládek Karel 3:1, Suchý Jaroslav 3:1, Vybíral Jakub 1:3, body hostů: Bednář Libor 2:2, Beneš Jindřich 2:2, Svoboda David 0:4, Krčál Jiří 2:2), TJ Sokol Tatenice A - TJ Sokol Libchavy B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škaroupka Petr 1:3, Knápek Jaroslav 2:2, Milek Libor 2:1, Kristek Pavel 4:0, body hostů: Siegl Petr 3:1, Depeš Jaroslav 2:2, Pešek Radek 1:3, Richter Pavel 0:3), TJ Sokol Řetová B - Sk Skořenice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Lukáš 2:1, Fangl Jiří 2:1, Vilhelm Václav 1:2, Dušek Rudolf 3:0, body hostů: Ulrych Milan 2:1, Ulrych Miloš st. 1:2, Bělohlávek Luboš 1:2, Viktorín Jaroslav 0:3), TJ Zálší B - TJ Sokol Sudslava C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lásko Jiří ml. 2:1, Břeň Martin 0:2, Lásko Jiří 3:0, Sisr František 3:0, body hostů: Slezáková Blanka 2:1, Harapátová Stanislava 1:2, Marešová Marie 0:3, Harapátová Lucie 0:2),
15. kolo:
TJ Lanškroun D - TJ Zálší B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zechovský Jan 2:2, Mynář Vojtěch 2:2, Stejskal Adam 3:1, Nečas Lukáš 3:1, body hostů: Sisr František 4:0, Lásko Jiří 1:1, Lásko Jiří ml. 1:3, Nekvinda Josef 0:4, Brustamn Stanislav ml. 0:2), TJ Sokol Dolní Dobrouč A - TJ Sokol Řetová B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíček Pavel 4:0, Felgr Pavel 2:2, Kubíček Pavel ml. 0:3, Strnad Stanislav 1:3, body hostů: Bureš Lukáš 1:3, Dušek Rudolf 3:1, Fangl Jiří 3:1, Vilhelm Václav 1:2), Sk Skořenice A - TJ Sokol Tatenice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulrych Milan 2:2, Viktorín Jaroslav 0:2, Kučera Martin 4:0, Ulrych Miloš st. 3:1, Bělohlávek Luboš 0:2, body hostů: Kristek Pavel 2:2, Milek Libor 2:2, Knápek Jaroslav 1:3, Škaroupka Petr 2:2), TJ Sokol Sudslava C - TJ Lanškroun C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Harapátová Lucie 0:2, Šimek Josef 0:2, Slezáková Blanka 1:2, Harapátová Stanislava 0:2, body hostů: Bako Adam 3:0, Chládek Karel 1:1, Vybíral Roman 2:0, Bako Ladislav 2:0), Orel Orlice C - TJ Jiskra Králíky C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda David 2:0, Bednář Libor 1:1, Krčál Jiří 3:0, Beneš Jindřich 2:1, body hostů: Habivský Karel 0:3, Pospíšil Tomáš ml. 1:2, Opravil Jiří 1:1, Feranec Karel st. 0:2), TJ Sokol Libchavy B - TJ Sokol Nekoř A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešek Radek 1:3, Depeš Jaroslav 3:1, Richter Pavel 0:4, Siegl Petr 2:2, body hostů: Krejčí Tomáš 2:2, Burešová Lucie 3:1, Lehký Jiří 3:1, Krejčí Tomáš st. 2:2),
16. kolo:
TJ Sokol Dolní Dobrouč A - TJ Zálší B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Pavel 2:1, Felgr Pavel 0:3, Kubíček Pavel ml. 0:3, Strnad Stanislav 2:2, body hostů: Sisr František 4:0, Nekvinda Josef 2:1, Lásko Jiří 1:1, Lásko Jiří ml. 2:1, Brustamn Stanislav ml. 0:1), TJ Lanškroun D - TJ Sokol Řetová B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Farkaš Miroslav 4:0, Zechovský Jan 2:2, Stejskal Adam 2:2, Nečas Lukáš 1:3, body hostů: Dušek Rudolf 3:1, Bureš Lukáš 1:3, Fangl Jiří 2:2, Vilhelm Václav 1:3), TJ Sokol Sudslava C - TJ Sokol Tatenice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Harapátová Lucie 3:1, Šimek Josef 0:4, Slezáková Blanka 3:1, Harapátová Stanislava 2:2, body hostů: Milek Libor 1:3, Kristek Pavel 2:2, Knápek Jaroslav 3:1, Škaroupka Petr 2:2), Sk Skořenice A - TJ Lanškroun C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ulrych Miloš st. 0:2, Ulrych Milan 0:2, Jetleb Petr 0:3, Kučera Martin 1:1, body hostů: Chládek Karel 3:0, Bako Adam 2:0, Vybíral Roman 1:1, Vybíral Filip 1:0, Vybíral Jakub 1:0), TJ Sokol Libchavy B - TJ Jiskra Králíky C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešek Radek 2:0, Depeš Jaroslav 2:0, Richter Pavel 2:0, Siegl Petr 2:0, body hostů: Habivský Karel 0:2, Pospíšil Tomáš ml. 0:2, Opravil Jiří 0:2, Feranec Karel st. 0:2), Orel Orlice C - TJ Sokol Nekoř A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jindřich 3:0, Svoboda David 1:2, Krčál Jiří 2:1, Bednář Libor 3:1, body hostů: Krejčí Tomáš 0:4, Burešová Lucie 2:1, Lehký Jiří 1:2, Krejčí Tomáš st. 1:2),
17. kolo:
Orel Orlice C - TJ Lanškroun D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horníček Lubomír 0:3, Bednář Libor 0:2, Svoboda David 1:2, Beneš Jindřich 2:1, body hostů: Zechovský Jan 3:0, Nečas Lukáš 1:2, Cacková Tereza 3:0, Farkaš Miroslav 1:1), TJ Sokol Libchavy B - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Radek 3:1, Depeš Jaroslav 2:1, Richter Pavel 1:2, Siegl Petr 3:1, body hostů: Kubíček Pavel 2:2, Strnad Stanislav 2:2, Felgr Pavel 1:2, Kubíček Pavel ml. 0:3), TJ Jiskra Králíky C - Sk Skořenice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Tomáš ml. 1:2, Habivský Karel 0:2, Opravil Jiří 0:3, Feranec Karel st. 1:2, body hostů: Kučera Martin 3:0, Ulrych Milan 3:0, Ulrych Miloš st. 3:0, Bělohlávek Luboš 0:2), TJ Sokol Nekoř A - TJ Sokol Sudslava C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lehký Jiří 3:1, Krejčí Tomáš 2:2, Burešová Lucie 2:2, Krejčí Tomáš st. 1:3, body hostů: Drábek Jiří 2:2, Slezáková Blanka 4:0, Harapátová Stanislava 2:2, Harapátová Lucie 0:4), TJ Sokol Tatenice A - TJ Zálší B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knápek Jaroslav 1:2, Milek Libor 2:1, Kristek Pavel 2:1, Milek Petr 3:0, body hostů: Sisr František 2:1, Nekvinda Josef 0:3, Lásko Jiří 1:2, Eliáš Radim 1:2), TJ Lanškroun C - TJ Sokol Řetová B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chládek Karel 2:1, Vybíral Filip 3:0, Dymák Jan 1:2, Suchý Jaroslav 3:1, body hostů: Bureš Lukáš 1:3, Dušek Rudolf 1:2, Fangl Jiří 2:1, Vilhelm Václav 0:3),
18. kolo:
TJ Sokol Libchavy B - TJ Lanškroun D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Radek 2:2, Depeš Jaroslav 3:1, Richter Pavel 0:4, Siegl Petr 3:1, body hostů: Zechovský Jan 1:3, Cacková Tereza 4:0, Farkaš Miroslav 2:2, Nečas Lukáš 1:3), Orel Orlice C - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Jindřich 1:3, Svoboda David 1:3, Krčál Jiří 1:0, Bednář Libor 2:2, Horníček Lubomír 2:1, body hostů: Kubíček Pavel 0:4, Strnad Stanislav 2:2, Felgr Pavel 3:1, Kubíček Pavel ml. 4:0), TJ Sokol Nekoř A - Sk Skořenice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lehký Jiří 2:2, Krejčí Tomáš 2:2, Burešová Lucie 2:2, Krejčí Tomáš st. 2:2, body hostů: Kučera Martin 4:0, Ulrych Milan 2:2, Ulrych Miloš st. 2:2, Bělohlávek Luboš 0:4), TJ Jiskra Králíky C - TJ Sokol Sudslava C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Habivský Karel 1:3, Pospíšil Tomáš ml. 3:1, Opravil Jiří 2:2, Feranec Karel st. 2:2, body hostů: Slezáková Blanka 3:1, Harapátová Stanislava 3:1, Harapátová Lucie 2:2, Drábek Jiří 0:4), TJ Lanškroun C - TJ Zálší B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dymák Jan 1:0, Chládek Karel 2:1, Suchý Jaroslav 3:0, Vybíral Jakub 3:1, Vybíral Roman 0:2, body hostů: Sisr František 1:3, Nekvinda Josef 0:3, Lásko Jiří 1:2, Eliáš Radim 2:1), TJ Sokol Tatenice A - TJ Sokol Řetová B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knápek Jaroslav 2:1, Milek Libor 1:1, Kristek Pavel 3:0, Milek Petr 3:0, body hostů: Bureš Lukáš 1:2, Dušek Rudolf 1:2, Fangl Jiří 0:3, Vilhelm Václav 0:2),
19. kolo:
TJ Lanškroun D - TJ Sokol Tatenice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Adam 3:1, Doležel Daniel 1:3, Cacek Tomáš 2:1, Parent Matěj 0:4, body hostů: Kristek Pavel 3:1, Knápek Jaroslav 1:3, Kristek Josef 3:1, Škaroupka Petr 2:1), TJ Sokol Dolní Dobrouč A - TJ Lanškroun C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Pavel 2:1, Skalický Pavel 1:2, Felgr Pavel 0:3, Strnad Stanislav 1:3, body hostů: Bako Adam 3:1, Vybíral Roman 3:0, Osladilová Eliška 2:1, Bako Ladislav 1:2), TJ Zálší B - TJ Jiskra Králíky C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sisr František 1:1, Nekvinda Josef 2:0, Lásko Jiří 3:0, Eliáš Radim 2:0, body hostů: Habivský Karel 1:2, Vacek Zdeněk 0:2, Feranec Karel st. 0:2, Láryš Jaromír 0:2), TJ Sokol Řetová B - TJ Sokol Nekoř A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Lukáš 2:2, Fangl Jiří 3:1, Jurný Jakub 0:1, Dušek Rudolf 3:1, Bencz Vojtěch 0:2, body hostů: Lehký Jiří 2:2, Burešová Lucie 1:3, Lehký Jaroslav 1:3, Krejčí Tomáš st. 3:0), Sk Skořenice A - Orel Orlice C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulrych Miloš st. 3:0, Jetleb Petr 0:2, Ulrych Milan 3:0, Kučera Martin 3:0, body hostů: Beneš Jindřich 1:2, Krčál Jiří 1:2, Adamec Miroslav st. 0:3, Fogl Lukáš 0:2), TJ Sokol Sudslava C - TJ Sokol Libchavy B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slezáková Blanka 2:2, Harapátová Lucie 1:3, Harapátová Stanislava 2:2, Marešová Marie 3:1, body hostů: Siegl Petr 1:3, Depeš Jaroslav 4:0, Pešek Radek 3:1, Pešek Jaroslav 0:4),
20. kolo:
TJ Sokol Dolní Dobrouč A - TJ Sokol Tatenice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Pavel 2:0, Skalický Pavel 2:0, Felgr Pavel 3:0, Strnad Stanislav 2:1, body hostů: Kristek Pavel 0:3, Knápek Jaroslav 0:3, Kristek Josef 1:1, Škaroupka Petr 0:2), TJ Lanškroun D - TJ Lanškroun C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležel Daniel 1:2, Dokoupil Marek 1:2, Stejskal Adam 1:2, Mynář Vojtěch 1:3, body hostů: Chládek Karel 4:0, Bako Adam 2:1, Bako Ladislav 1:1, Vybíral Jakub 1:2, Dymák Jan 1:0), TJ Sokol Řetová B - TJ Jiskra Králíky C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Lukáš 2:0, Fangl Jiří 2:0, Bencz Vojtěch 2:0, Dušek Rudolf 3:0, Jurný Jakub 0:1, body hostů: Habivský Karel 1:2, Vacek Zdeněk 0:3, Feranec Karel st. 0:2, Láryš Jaromír 0:2), TJ Zálší B - TJ Sokol Nekoř A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sisr František 2:0, Nekvinda Josef 1:1, Lásko Jiří 3:0, Lásko Jiří ml. 2:0, body hostů: Lehký Jiří 1:2, Burešová Lucie 0:2, Lehký Jaroslav 0:2, Krejčí Tomáš st. 0:2), TJ Sokol Sudslava C - Orel Orlice C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slezáková Blanka 3:1, Harapátová Stanislava 0:3, Drábek Jiří 1:2, Marek Jakub 1:3, body hostů: Beneš Jindřich 3:1, Krčál Jiří 4:0, Adamec Miroslav st. 1:2, Fogl Lukáš 1:2), Sk Skořenice A - TJ Sokol Libchavy B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulrych Miloš st. 2:1, Bělohlávek Luboš 1:2, Ulrych Milan 3:0, Kučera Martin 3:0, body hostů: Siegl Petr 2:1, Depeš Jaroslav 1:2, Pešek Radek 0:3, Pešek Jaroslav 0:3),
21. kolo:
TJ Lanškroun D - Sk Skořenice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležel Daniel 2:1, Stejskal Adam 2:0, Cacková Tereza 2:1, Nečas Lukáš 3:0, body hostů: Kučera Martin 2:1, Ulrych Milan 0:3, Ulrych Miloš st. 0:3, Bělohlávek Luboš 0:2), TJ Sokol Dolní Dobrouč A - TJ Sokol Sudslava C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Pavel 3:1, Skalický Pavel 2:2, Felgr Pavel 2:1, Strnad Stanislav 2:2, body hostů: Slezáková Blanka 2:2, Harapátová Stanislava 1:3, Harapátová Lucie 0:4, Marešová Marie 3:0), Orel Orlice C - TJ Zálší B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda David 3:0, Bednář Libor 1:2, Beneš Jindřich 2:1, Krčál Jiří 3:1, body hostů: Sisr František 0:4, Lásko Jiří 3:0, Nekvinda Josef 0:3, Lásko Jiří ml. 1:2), TJ Sokol Libchavy B - TJ Sokol Řetová B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pešek Radek 2:2, Depeš Jaroslav 1:3, Richter Pavel 1:2, Siegl Petr 3:1, body hostů: Dušek Rudolf 4:0, Fangl Jiří 1:3, Bureš Lukáš 1:3, Vilhelm Václav 2:1), TJ Jiskra Králíky C - TJ Sokol Tatenice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Opravil Jiří 2:1, Habivský Karel 1:2, Pospíšil Tomáš ml. 1:2, Feranec Karel st. 0:4, body hostů: Martínek Ladislav 2:2, Milek Libor 3:0, Kristek Pavel 2:1, Knápek Jaroslav 2:1), TJ Sokol Nekoř A - TJ Lanškroun C 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lehký Jiří 1:2, Burešová Lucie 1:2, Lehký Jaroslav 1:2, Krejčí Tomáš st. 1:2, WO 5:0, body hostů: Chládek Karel 4:0, Osladilová Eliška 1:3, Vybíral Roman 3:1, WO 0:5),
22. kolo:
TJ Sokol Dolní Dobrouč A - Sk Skořenice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíček Pavel 1:2, Skalický Pavel 0:2, Felgr Pavel 0:3, Strnad Stanislav 2:1, body hostů: Kučera Martin 3:0, Ulrych Milan 2:1, Ulrych Miloš st. 3:0, Bělohlávek Luboš 0:2), TJ Lanškroun D - TJ Sokol Sudslava C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Adam 2:1, Doležel Daniel 1:1, Cacková Tereza 3:0, Nečas Lukáš 3:0, body hostů: Slezáková Blanka 2:1, Marešová Marie 0:3, Harapátová Stanislava 0:3, Harapátová Lucie 0:2), TJ Sokol Libchavy B - TJ Zálší B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešek Radek 2:1, Depeš Jaroslav 2:0, Richter Pavel 1:2, Siegl Petr 3:0, body hostů: Sisr František 1:2, Lásko Jiří 1:2, Nekvinda Josef 0:3, Lásko Jiří ml. 1:1), Orel Orlice C - TJ Sokol Řetová B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krčál Jiří 2:2, Svoboda David 1:3, Adamec Miroslav st. 2:2, Beneš Jindřich 3:1, body hostů: Dušek Rudolf 4:0, Fangl Jiří 3:1, Vilhelm Václav 1:3, Bureš Lukáš 0:4), TJ Sokol Nekoř A - TJ Sokol Tatenice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lehký Jiří 2:2, Burešová Lucie 1:3, Lehký Jaroslav 1:3, Krejčí Tomáš st. 4:0, body hostů: Mílek Miloslav 0:4, Milek Libor 3:1, Kristek Pavel 2:2, Knápek Jaroslav 3:1), TJ Jiskra Králíky C - TJ Lanškroun C 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Opravil Jiří 1:1, Habivský Karel 0:2, Pospíšil Tomáš ml. 0:3, Feranec Karel st. 0:3, WO 4:0, body hostů: Chládek Karel 4:0, Vybíral Roman 3:0, Osladilová Eliška 2:1, WO 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS