Výsledky do novin
Regionální přebor 4 B
1. kolo:
Orel Vysoké Mýto A - TJ Zálší C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejsa Miroslav 4:0, Mrkos Roman 4:0, Herel Miroslav 4:0, Dvořák Martin 4:0, body hostů: Lásko Martin 0:4, Břeň Martin 0:4, Táfl Petr 0:4, Hašek Jakub 0:4), TJ Sokol Sudslava E - TJ Sokol Česká Třebová D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Počtýnská Adéla 0:4, Pavelka Dominik 3:1, Gajdošík Petr 3:1, Malá Karolína 1:3, body hostů: Rybka Tomáš 4:0, Valenta Aleš 2:2, Ryšálek Tomáš 1:3, Preisler Jan 2:2), KST Vysoké Mýto B - Sokol Mostek A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojnar Jiří 4:0, Jůza Václav 4:0, Pich Karel 0:2, Kopecký Pavel 4:0, Baťa Kryštof 0:2, body hostů: Frydrych Miroslav 1:3, Doubrava Zdeněk 1:3, Balcar Jiří 1:3, Hodinář Alfred 1:3), TJ Sokol Plchovice Sršně B - TJ Sokol Sudslava D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janďourek Pavel 4:0, Záloha Jan 2:2, Matoušek Jiří 4:0, Horčička Rudolf 1:3, body hostů: Drábková Vendula 1:3, Drábková Tereza 0:4, Drábek Vladimír 2:2, Drábek Jiří 2:2), Sportovní Klub DžbánovA - Orel Vysoké Mýto B 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stříteský Vít 0:4, Říha Josef 0:4, Duchoslav Pavel 0:4, Novák Ondřej 1:3, body hostů: Jiříček Jaroslav 4:0, Šimek Libor 3:1, Stejskal Jan 4:0, Šlegr Tomáš 4:0),
2. kolo:
TJ Zálší C - Orel Vysoké Mýto B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Břeň Martin 0:4, Lásko Martin 0:4, Hašek Jakub 4:0, Polák Petr 0:4, body hostů: Jiříček Jaroslav 3:1, Šimek Libor 3:1, Šlegr Tomáš 3:1, Drahoš Roman 3:1), TJ Sokol Sudslava D - Sportovní Klub DžbánovA 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drábková Tereza 0:4, Drábková Veronika 2:2, Drábek Vladimír 4:0, Drábek Jiří 4:0, body hostů: Stříteský Vít 1:3, Novák Ondřej 2:2, Říha Josef 1:3, Shejbal Martin 2:2), Sokol Mostek A - TJ Sokol Plchovice Sršně B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Jiří 1:3, Král Zdeněk 1:3, Hodinář Alfred 3:1, Doubrava Zdeněk 1:3, body hostů: Janďourek Pavel 3:1, Matoušek Jiří 3:1, Záloha Jan 3:1, Horčička Rudolf 1:3), TJ Sokol Česká Třebová D - KST Vysoké Mýto B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Valenta Aleš 2:1, Hajný Miroslav 2:1, Ryšálek Tomáš 1:2, Rybka Tomáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Pich Karel 1:3, Kopecký Pavel 4:0, Baťa Kryštof 0:4, WO 0:5), Orel Vysoké Mýto A - TJ Sokol Sudslava E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Martin 4:0, Herel Miroslav 4:0, Krejsa Miroslav 4:0, Mrkos Roman 4:0, body hostů: Pavelka Daniel 0:4, Pavelka Dominik 0:4, Malá Karolína 0:4, Gajdošík Petr 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Sudslava E - TJ Zálší C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malá Karolína 3:1, Počtýnská Adéla 3:1, Pavelka Dominik 4:0, Syrový Tomáš 4:0, body hostů: Stříteský Martin 1:3, Břeň Martin 1:3, Lásko Martin 0:4, Polák Petr 0:4), KST Vysoké Mýto B - Orel Vysoké Mýto A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jůza Václav 2:0, Vojnar Jiří 4:0, Dian Marian 1:3, Kopecký Pavel 4:0, Slavík Tomáš 1:1, body hostů: Dvořák Martin 1:3, Krejsa Miroslav 2:2, Herel Miroslav 1:3, Mrkos Roman 0:4), TJ Sokol Plchovice Sršně B - TJ Sokol Česká Třebová D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janďourek Pavel 4:0, Záloha Jan 1:3, Horčička Rudolf 1:3, Matoušek Jiří 3:1, body hostů: Rybka Tomáš 3:1, Valenta Aleš 2:2, Hajný Miroslav 2:2, Ryšálek Tomáš 0:4), Sportovní Klub DžbánovA - Sokol Mostek A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Ondřej 2:2, Duchoslav Pavel 1:3, Shejbal Martin 1:3, Stříteský Vít 1:3, body hostů: Hodinář Alfred 4:0, Balcar Jiří 1:3, Král Zdeněk 2:2, Doubrava Zdeněk 4:0), Orel Vysoké Mýto B - TJ Sokol Sudslava D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Libor 3:1, Jiříček Jaroslav 2:2, Stejskal Jan 2:2, Drahoš Radek 2:2, body hostů: Buben Petr 0:4, Drábková Veronika 0:4, Drábek Vladimír 4:0, Drábek Jiří 3:1),
4. kolo:
TJ Zálší C - TJ Sokol Sudslava D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stříteský Martin 0:4, Břeň Martin 1:3, Polák Petr 0:4, Lásko Martin 1:3, body hostů: Drábková Tereza 4:0, Drábková Veronika 2:2, Drábek Vladimír 4:0, Drábek Jiří 4:0), Sokol Mostek A - Orel Vysoké Mýto B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Jiří 1:3, Král Zdeněk 1:3, Hodinář Alfred 2:2, Doubrava Zdeněk 2:2, body hostů: Šimek Libor 3:1, Jiříček Jaroslav 3:1, Drahoš Roman 0:4, Stejskal Jan 4:0), Sportovní Klub DžbánovA - TJ Sokol Česká Třebová D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Ondřej 2:2, Duchoslav Pavel 2:2, Shejbal Martin 2:2, Říha Josef 2:2, body hostů: Valenta Aleš 4:0, Rybka Tomáš 4:0, Preisler Jan 0:4, Ryšálek Tomáš 0:4), Orel Vysoké Mýto A - TJ Sokol Plchovice Sršně B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herel Miroslav 2:2, Dvořák Martin 4:0, Mrkos Roman 2:2, Krejsa Miroslav 4:0, body hostů: Matoušek Jiří 2:2, Janďourek Pavel 2:2, Horčička Rudolf 0:4, Záloha Jan 0:4), TJ Sokol Sudslava E - KST Vysoké Mýto B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrový Tomáš 0:4, Marek Jakub 1:3, Gajdošík Petr 1:3, Malá Karolína 0:4, body hostů: Slavík Tomáš 4:0, Dian Marian 4:0, Pich Karel 2:2, Vojnar Jiří 4:0),
5. kolo:
KST Vysoké Mýto B - TJ Zálší C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baťa Kryštof 2:2, Vojnar Jiří 4:0, Slavík Tomáš 3:1, Dian Marian 3:1, body hostů: Lásko Jiří ml. 3:1, Stříteský Martin 1:3, Břeň Martin 0:4, Polák Petr 0:4), TJ Sokol Plchovice Sršně B - TJ Sokol Sudslava E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janďourek Pavel 4:0, Záloha Jan 4:0, Sládková Veronika 1:3, Matoušek Jiří 4:0, body hostů: Syrový Tomáš 1:3, Počtýnská Adéla 0:4, Gajdošík Petr 1:3, Pavelka Daniel 1:3), Sportovní Klub DžbánovA - Orel Vysoké Mýto A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Josef 0:4, Shejbal Martin 1:3, Duchoslav Pavel 1:3, Novák Ondřej 0:4, body hostů: Dvořák Martin 4:0, Krejsa Miroslav 3:1, Mrkos Roman 4:0, Herel Miroslav 3:1), Orel Vysoké Mýto B - TJ Sokol Česká Třebová D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Libor 3:1, Jiříček Jaroslav 2:2, Stejskal Jan 4:0, Drahoš Radek 2:2, body hostů: Rybka Tomáš 3:1, Valenta Aleš 2:2, Hajný Miroslav 0:4, Ryšálek Tomáš 0:4), TJ Sokol Sudslava D - Sokol Mostek A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drábková Vendula 1:3, Drábková Tereza 1:3, Drábek Vladimír 4:0, Drábek Jiří 4:0, body hostů: Král Zdeněk 1:3, Balcar Jiří 1:3, Hodinář Alfred 2:2, Doubrava Zdeněk 2:2),
6. kolo:
TJ Zálší C - Sokol Mostek A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stříteský Martin 1:3, Břeň Martin 2:2, Táfl Petr 0:4, Brustamn Stanislav ml. 1:3, body hostů: Král Zdeněk 2:2, Balcar Jiří 3:1, Hodinář Alfred 4:0, Doubrava Zdeněk 3:1), TJ Sokol Česká Třebová D - TJ Sokol Sudslava D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybka Tomáš 3:1, Valenta Aleš 2:2, Ryšálek Tomáš 1:3, Gregor Miroslav 3:1, body hostů: Drábek Jiří 2:2, Drábek Vladimír 4:0, Drábková Vendula 0:4, Drábková Veronika 1:3), Orel Vysoké Mýto A - Orel Vysoké Mýto B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejsa Miroslav 3:0, Jiříček Jan 0:3, Herel Miroslav 1:2, Dvořák Martin 4:0, body hostů: Šimek Libor 1:3, Stejskal Jan 2:1, Šlegr Tomáš 1:2, Jiříček Jaroslav 1:2), TJ Sokol Sudslava E - Sportovní Klub DžbánovA 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jakub 3:1, Syrový Tomáš 2:2, Pavelka Dominik 3:1, Malá Karolína 0:4, body hostů: Shejbal Martin 1:3, Říha Josef 1:3, Novák Ondřej 4:0, Duchoslav Pavel 2:2), KST Vysoké Mýto B - TJ Sokol Plchovice Sršně B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojnar Jiří 4:0, Jůza Václav 2:0, Dian Marian 3:1, Sodomka Vladislav 3:1, Baťa Kryštof 0:2, body hostů: Záloha Jan 0:4, Horčička Rudolf 0:4, Matoušek Jiří 2:2, Janďourek Pavel 2:2),
7. kolo:
TJ Sokol Plchovice Sršně B - TJ Zálší C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záloha Jan 4:0, Horčička Rudolf 4:0, Matoušek Jiří 4:0, Janďourek Pavel 4:0, body hostů: Břeň Martin 0:4, Lásko Martin 0:4, Táfl Petr 0:4, Polák Petr 0:4), Sportovní Klub DžbánovA - KST Vysoké Mýto B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Shejbal Martin 0:4, Říha Josef 0:4, Novák Ondřej 0:4, Duchoslav Pavel 0:4, body hostů: Slavík Tomáš 4:0, Dian Marian 4:0, Sodomka Vladislav 4:0, Vojnar Jiří 4:0), Orel Vysoké Mýto B - TJ Sokol Sudslava E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiříček Jaroslav 3:1, Stejskal Jan 4:0, Šimek Libor 2:2, Lipenský Vladimír 1:1, Drahoš Roman 1:1, body hostů: Syrový Tomáš 1:3, Marek Jakub 2:2, Gajdošík Petr 2:2, Pavelka Dominik 0:4), TJ Sokol Sudslava D - Orel Vysoké Mýto A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Buben Petr 0:4, Drábková Tereza 0:4, Drábek Vladimír 2:2, Drábek Jiří 2:2, body hostů: Herel Miroslav 3:1, Mrkos Roman 2:2, Dvořák Martin 4:0, Krejsa Miroslav 3:1), Sokol Mostek A - TJ Sokol Česká Třebová D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Zdeněk 1:3, Hodinář Alfred 1:3, Hrdlička Miloš 1:3, Doubrava Zdeněk 2:2, body hostů: Vaňous Jan 3:1, Rybka Tomáš 4:0, Gregor Miroslav 4:0, Preisler Jan 0:4),
8. kolo:
TJ Zálší C - TJ Sokol Česká Třebová D 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stříteský Martin 2:2, Břeň Martin 2:2, Lásko Martin 1:3, Polák Petr 0:4, body hostů: Rybka Tomáš 4:0, Valenta Aleš 4:0, Verešpej Josef 1:3, Ryšálek Tomáš 2:2), Orel Vysoké Mýto A - Sokol Mostek A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejsa Miroslav 4:0, Mrkos Roman 4:0, Dvořák Martin 4:0, Herel Miroslav 4:0, body hostů: Balcar Jiří 0:4, Král Zdeněk 0:4, Hodinář Alfred 0:4, Doubrava Zdeněk 0:4), TJ Sokol Sudslava E - TJ Sokol Sudslava D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Dominik 2:2, Pavelka Daniel 2:2, Syrový Tomáš 2:2, Počtýnská Adéla 1:3, body hostů: Drábková Veronika 0:4, Drábková Vendula 1:3, Drábek Vladimír 4:0, Drábek Jiří 4:0), KST Vysoké Mýto B - Orel Vysoké Mýto B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dian Marian 4:0, Jůza Václav 4:0, Vojnar Jiří 4:0, Sodomka Vladislav 3:1, body hostů: Šimek Libor 0:4, Jiříček Jaroslav 0:4, Stejskal Jan 1:3, Drahoš Roman 0:4), TJ Sokol Plchovice Sršně B - Sportovní Klub DžbánovA 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záloha Jan 4:0, Horčička Rudolf 3:1, Matoušek Jiří 4:0, Janďourek Pavel 4:0, body hostů: Stříteský Vít 0:4, Říha Josef 0:4, Novák Ondřej 1:3, Duchoslav Pavel 0:4),
9. kolo:
Sportovní Klub DžbánovA - TJ Zálší C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Ondřej 3:1, Duchoslav Pavel 3:1, Shejbal Martin 3:1, Stříteský Vít 3:1, body hostů: Lásko Jiří ml. 4:0, Břeň Martin 0:4, Lásko Martin 0:4, Brustamn Stanislav ml. 0:2, Polák Petr 0:2), Orel Vysoké Mýto B - TJ Sokol Plchovice Sršně B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drahoš Radek 1:2, Stejskal Jan 3:1, Jiříček Jaroslav 2:2, Šimek Libor 2:2, Drahoš Roman 0:1, body hostů: Matoušek Jiří 4:0, Janďourek Pavel 3:1, Horčička Rudolf 0:4, Záloha Jan 1:3), TJ Sokol Sudslava D - KST Vysoké Mýto B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drábková Tereza 2:2, Buben Petr 0:4, Drábková Veronika 0:4, Drábek Jiří 1:3, body hostů: Vojnar Jiří 4:0, Pich Karel 3:1, Dian Marian 3:1, Sodomka Vladislav 3:1), Sokol Mostek A - TJ Sokol Sudslava E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Zdeněk 1:3, Hodinář Alfred 3:1, Hrdlička Miloš 4:0, Doubrava Zdeněk 4:0, body hostů: Bubnová Kateřína 1:3, Syrový Tomáš 1:3, Gajdošík Petr 1:3, Marek Jakub 1:3), TJ Sokol Česká Třebová D - Orel Vysoké Mýto A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gregor Miroslav 4:0, Vaňous Jan 2:2, Horský Josef 2:2, Rybka Tomáš 1:3, body hostů: Kučera Martin 2:2, Dvořák Martin 3:1, Krejsa Miroslav 2:2, Herel Miroslav 0:4),
10. kolo:
TJ Zálší C - Orel Vysoké Mýto A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Břeň Martin 0:4, Stříteský Martin 0:4, Lásko Martin 0:2, Brustamn Stanislav ml. 0:4, Polák Petr 0:2, body hostů: Herel Miroslav 4:0, Mrkos Roman 4:0, Kučera Martin 4:0, Dvořák Martin 4:0), TJ Sokol Česká Třebová D - TJ Sokol Sudslava E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gregor Miroslav 4:0, Valenta Aleš 3:1, Rybka Tomáš 4:0, Ryšálek Tomáš 2:2, body hostů: Syrový Tomáš 0:4, Pavelka Dominik 2:2, Počtýnská Adéla 0:4, Malá Karolína 1:3), Sokol Mostek A - KST Vysoké Mýto B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balcar Jiří 0:4, Hodinář Alfred 0:4, Hrdlička Miloš 2:2, Doubrava Zdeněk 1:3, body hostů: Vojnar Jiří 4:0, Dian Marian 2:2, Slavík Tomáš 3:1, Sodomka Vladislav 4:0), TJ Sokol Sudslava D - TJ Sokol Plchovice Sršně B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drábková Veronika 0:4, Drábková Vendula 0:4, Drábek Vladimír 4:0, Drábek Jiří 4:0, body hostů: Horčička Rudolf 4:4, Janďourek Pavel 2:2, Matoušek Jiří 2:2), Orel Vysoké Mýto B - Sportovní Klub DžbánovA 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drahoš Radek 0:2, Stejskal Jan 4:0, Jiříček Jaroslav 4:0, Šimek Libor 1:3, Lipenský Vladimír 1:1, body hostů: Novák Ondřej 2:2, Duchoslav Pavel 2:2, Říha Josef 0:4, Shejbal Martin 2:2),
11. kolo:
Orel Vysoké Mýto B - TJ Zálší C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Libor 4:0, Jiříček Jaroslav 4:0, Drahoš Radek 4:0, Stejskal Jan 4:0, body hostů: Stříteský Martin 0:4, Brustamn Stanislav ml. 0:4, Lásko Martin 0:4, Polák Petr 0:4), Sportovní Klub DžbánovA - TJ Sokol Sudslava D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Shejbal Martin 1:1, Říha Josef 3:1, Novák Ondřej 3:1, Duchoslav Pavel 3:1, Stříteský Vít 2:0, body hostů: Drábková Veronika 0:4, Drábková Vendula 0:4, Drábková Tereza 0:4, Drábek Jiří 4:0), TJ Sokol Plchovice Sršně B - Sokol Mostek A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horčička Rudolf 1:3, Janďourek Pavel 4:0, Záloha Jan 4:0, Matoušek Jiří 4:0, body hostů: Hodinář Alfred 1:3, Král Zdeněk 1:3, Frydrych Miroslav 1:3, Balcar Jiří 0:4), KST Vysoké Mýto B - TJ Sokol Česká Třebová D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Pavel 4:0, Sodomka Vladislav 2:2, Dian Marian 2:2, Jůza Václav 4:0, body hostů: Gregor Miroslav 1:3, Vaňous Jan 1:3, Rybka Tomáš 1:3, Valenta Aleš 1:3), TJ Sokol Sudslava E - Orel Vysoké Mýto A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavelka Dominik 0:4, Syrový Tomáš 0:4, Marek Jakub 1:3, Počtýnská Adéla 1:3, body hostů: Dvořák Martin 4:0, Mrkos Roman 2:2, Kučera Martin 4:0, Krejsa Miroslav 4:0),
12. kolo:
TJ Zálší C - TJ Sokol Sudslava E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stříteský Martin 2:2, Břeň Martin 0:4, Brustamn Stanislav ml. 1:3, Lásko Martin 1:3, body hostů: Pavelka Dominik 4:0, Malá Karolína 1:3, Gajdošík Petr 3:1, Syrový Tomáš 4:0), Orel Vysoké Mýto A - KST Vysoké Mýto B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herel Miroslav 3:1, Mrkos Roman 0:2, Krejsa Miroslav 3:1, Kučera Martin 3:1, Dvořák Martin 2:0, body hostů: Kopecký Pavel 4:0, Slavík Tomáš 1:3, Pich Karel 0:4, Baťa Kryštof 0:4), TJ Sokol Česká Třebová D - TJ Sokol Plchovice Sršně B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ryšálek Tomáš 0:4, Rybka Tomáš 3:1, Kopečný Petr 0:4, Kolář Matěj 0:4, body hostů: Horčička Rudolf 3:1, Záloha Jan 3:1, Janďourek Pavel 3:1, Matoušek Jiří 4:0), Sokol Mostek A - Sportovní Klub DžbánovA 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Jiří 1:3, Hodinář Alfred 2:2, Frydrych Miroslav 2:2, Doubrava Zdeněk 3:1, body hostů: Duchoslav Pavel 4:0, Novák Ondřej 2:2, Shejbal Martin 2:2, Říha Josef 0:4), TJ Sokol Sudslava D - Orel Vysoké Mýto B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drábková Tereza 1:3, Drábková Vendula 0:4, Drábková Veronika 0:4, Drábek Jiří 4:0, body hostů: Šimek Libor 3:1, Drahoš Roman 2:2, Stejskal Jan 3:1, Jiříček Jaroslav 3:1),
13. kolo:
TJ Sokol Sudslava D - TJ Zálší C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drábková Tereza 3:1, Drábková Vendula 1:3, Drábková Veronika 3:1, Drábek Jiří 4:0, body hostů: Brustamn Stanislav ml. 0:4, Stříteský Martin 2:2, Břeň Martin 1:3, Táfl Petr 2:2), Orel Vysoké Mýto B - Sokol Mostek A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiříček Jaroslav 3:1, Stejskal Jan 3:1, Drahoš Radek 2:2, Šimek Libor 2:2, body hostů: Král Zdeněk 0:2, Frydrych Miroslav 3:1, Hodinář Alfred 2:2, Doubrava Zdeněk 1:3, Balcar Jiří 0:2), TJ Sokol Česká Třebová D - Sportovní Klub DžbánovA 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňous Jan 4:0, Řeháček Martin 4:0, Rybka Tomáš 4:0, Gregor Miroslav 4:0, body hostů: Říha Josef 0:4, Duchoslav Pavel 0:4, Shejbal Martin 0:4, Stříteský Vít 0:4), TJ Sokol Plchovice Sršně B - Orel Vysoké Mýto A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záloha Jan 0:4, Horčička Rudolf 0:4, Janďourek Pavel 3:1, Matoušek Jiří 2:2, body hostů: Dvořák Martin 4:0, Kučera Martin 3:1, Krejsa Miroslav 2:2, Herel Miroslav 2:2), KST Vysoké Mýto B - TJ Sokol Sudslava E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Pavel 4:0, Jůza Václav 4:0, Slavík Tomáš 3:1, Sodomka Vladislav 4:0, body hostů: Počtýnská Adéla 0:4, Marek Jakub 0:4, Syrový Tomáš 0:4, Pavelka Dominik 1:3),
14. kolo:
TJ Zálší C - KST Vysoké Mýto B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stříteský Martin 1:3, Břeň Martin 1:3, Lásko Martin 0:4, Brustamn Stanislav ml. 0:4, body hostů: Slavík Tomáš 4:0, Pich Karel 2:2, Kopecký Pavel 4:0, Sodomka Vladislav 4:0), TJ Sokol Sudslava E - TJ Sokol Plchovice Sršně B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Dominik 3:1, Počtýnská Adéla 0:4, Marek Jakub 3:1, Malá Karolína 0:4, body hostů: Záloha Jan 2:2, Horčička Rudolf 2:2, Janďourek Pavel 3:1, Sládková Veronika 2:1, Matoušek Jiří 1:0), Orel Vysoké Mýto A - Sportovní Klub DžbánovA 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrkos Roman 4:0, Herel Miroslav 3:1, Kučera Martin 4:0, Krejsa Miroslav 4:0, body hostů: Stříteský Vít 0:4, Říha Josef 0:4, Duchoslav Pavel 0:4, Novák Ondřej 1:3), TJ Sokol Česká Třebová D - Orel Vysoké Mýto B 18:0 (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), Sokol Mostek A - TJ Sokol Sudslava D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balcar Jiří 3:1, Hodinář Alfred 3:1, Frydrych Miroslav 3:1, Doubrava Zdeněk 3:1, body hostů: Drábková Veronika 0:4, Drábková Vendula 0:4, Drábková Tereza 0:4, Drábek Jiří 4:0),
15. kolo:
Sokol Mostek A - TJ Zálší C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balcar Jiří 3:1, Hodinář Alfred 4:0, Frydrych Miroslav 4:0, Doubrava Zdeněk 4:0, body hostů: Lásko Martin 0:4, Hašek Jakub 0:4, Břeň Martin 1:3, Stříteský Martin 0:4), TJ Sokol Sudslava D - TJ Sokol Česká Třebová D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drábková Tereza 1:3, Drábková Vendula 1:3, Drábková Veronika 1:3, Drábek Jiří 2:2, body hostů: Rybka Tomáš 4:0, Valenta Aleš 3:1, Ryšálek Tomáš 0:4, Gregor Miroslav 4:0), Orel Vysoké Mýto B - Orel Vysoké Mýto A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drahoš Roman 0:4, Šimek Libor 2:2, Šlegr Tomáš 2:2, Stejskal Jan 2:2, body hostů: Herel Miroslav 2:2, Dvořák Martin 4:0, Mrkos Roman 2:2, Krejsa Miroslav 2:2), Sportovní Klub DžbánovA - TJ Sokol Sudslava E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Shejbal Martin 3:1, Stříteský Vít 2:2, Novák Ondřej 2:2, Říha Josef 0:4, body hostů: Bubnová Kateřína 1:3, Pavelka Dominik 4:0, Gajdošík Petr 1:3, Marek Jakub 3:1), TJ Sokol Plchovice Sršně B - KST Vysoké Mýto B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záloha Jan 0:4, Horčička Rudolf 0:4, Matoušek Jiří 1:3, Janďourek Pavel 2:2, body hostů: Jůza Václav 4:0, Dian Marian 3:1, Sodomka Vladislav 2:2, Vojnar Jiří 4:0),
16. kolo:
TJ Zálší C - TJ Sokol Plchovice Sršně B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lásko Martin 0:4, Hašek Jakub 0:4, Břeň Martin 1:3, Stříteský Martin 0:4, body hostů: Záloha Jan 4:0, Horčička Rudolf 4:0, Janďourek Pavel 4:0, Sládková Veronika 3:1), KST Vysoké Mýto B - Sportovní Klub DžbánovA 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Tomáš 4:0, Vojnar Jiří 4:0, Dian Marian 3:1, Sodomka Vladislav 4:0, body hostů: Shejbal Martin 0:4, Stříteský Vít 0:4, Duchoslav Pavel 1:3, Říha Josef 0:4), TJ Sokol Sudslava E - Orel Vysoké Mýto B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrový Tomáš 2:2, Marek Jakub 3:1, Gajdošík Tomáš 2:2, Počtýnská Adéla 0:4, body hostů: Drahoš Radek 1:3, Stejskal Jan 3:1, Drahoš Roman 2:2, Šimek Libor 3:1), Orel Vysoké Mýto A - TJ Sokol Sudslava D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrkos Roman 3:1, Jiříček Jan 1:1, Herel Miroslav 3:1, Krejsa Miroslav 4:0, Kučera Martin 2:0, body hostů: Drábek Jiří 3:1, Drábková Veronika 0:4, Drábková Tereza 0:4, Drábková Vendula 0:4), TJ Sokol Česká Třebová D - Sokol Mostek A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybka Tomáš 3:1, Vaňous Jan 2:2, Ryšálek Tomáš 0:4, Gregor Miroslav 2:0, Řeháček Martin 1:1, body hostů: Frydrych Miroslav 1:3, Hrdlička Miloš 3:1, Doubrava Zdeněk 1:3, Hodinář Alfred 3:1),
17. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová D - TJ Zálší C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybka Tomáš 4:0, Valenta Aleš 4:0, Gregor Miroslav 4:0, Ryšálek Tomáš 2:2, body hostů: Stříteský Martin 1:3, Břeň Martin 1:3, Lásko Martin 0:4, Hašek Jakub 0:4), Sokol Mostek A - Orel Vysoké Mýto A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Balcar Jiří 0:3, Hodinář Alfred 0:3, Frydrych Miroslav 1:2, Doubrava Zdeněk 1:2, WO 5:0, body hostů: Herel Miroslav 3:1, Kučera Martin 4:0, Mrkos Roman 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Sudslava D - TJ Sokol Sudslava E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drábková Veronika 0:4, Drábková Vendula 0:4, Drábek Vladimír 4:0, Drábek Jiří 4:0, body hostů: Syrový Tomáš 2:2, Marek Jakub 2:2, Gajdošík Petr 2:2, Počtýnská Adéla 2:2), Orel Vysoké Mýto B - KST Vysoké Mýto B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drahoš Radek 1:3, Stejskal Jan 1:2, Šimek Libor 0:3, Jiříček Jaroslav 0:4, WO 2:0, body hostů: Dian Marian 3:1, Vojnar Jiří 4:0, Slavík Tomáš 3:1, Sodomka Vladislav 2:0, WO 0:2), Sportovní Klub DžbánovA - TJ Sokol Plchovice Sršně B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stříteský Vít 1:3, Říha Josef 0:4, Novák Ondřej 2:2, Shejbal Martin 1:3, body hostů: Záloha Jan 2:2, Horčička Rudolf 2:2, Janďourek Pavel 4:0, Matoušek Jiří 4:0),
18. kolo:
TJ Zálší C - Sportovní Klub DžbánovA 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Břeň Martin 0:4, Lásko Martin 0:4, Brustamn Stanislav ml. 0:4, Stříteský Martin 1:3, body hostů: Stříteský Vít 4:0, Shejbal Martin 4:0, Duchoslav Pavel 3:1, Novák Ondřej 4:0), TJ Sokol Plchovice Sršně B - Orel Vysoké Mýto B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janďourek Pavel 4:0, Záloha Jan 3:1, Matoušek Jiří 4:0, Horčička Rudolf 1:3, body hostů: Šimek Libor 0:4, Drahoš Roman 1:3, Jiříček Jaroslav 1:3, Stejskal Jan 2:2), KST Vysoké Mýto B - TJ Sokol Sudslava D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dian Marian 3:1, Slavík Tomáš 3:1, Jůza Václav 4:0, Pich Karel 3:1, body hostů: Drábková Veronika 0:4, Drábková Vendula 0:4, Drábková Tereza 0:4, Drábek Jiří 3:0, Šimek Josef 0:1), TJ Sokol Sudslava E - Sokol Mostek A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrový Tomáš 0:4, Pavelka Dominik 2:2, Gajdošík Petr 0:4, Marek Jakub 0:2, Malá Karolína 0:2, body hostů: Balcar Jiří 3:1, Frydrych Miroslav 3:1, Hrdlička Miloš 4:0, Doubrava Zdeněk 4:0), Orel Vysoké Mýto A - TJ Sokol Česká Třebová D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejsa Miroslav 2:2, Dvořák Martin 3:1, Kučera Martin 3:1, Mrkos Roman 2:0, Herel Miroslav 0:2, body hostů: Gregor Miroslav 2:2, Řeháček Martin 4:0, Valenta Aleš 0:4, Ryšálek Tomáš 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS