Výsledky do novin
Krajská soutěž I.třídy
1. kolo:
TJ Odry A - SKST Český Těšín A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šustek Pavel 3:0, Holemý Josef 1:2, Gajdičiar Ondřej 1:2, Král Michal 0:4, body hostů: Skácelík Richard 3:1, Rucki Sylwester 2:1, Niedoba Roman 2:1, Lupinski Milan 1:2), TJ Frenštát p. R. A - TJ Sokol Lískovec A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavliska Martin 2:2, Krajčí Josef 2:1, Borovský Šimon 2:1, Lorenc Roman 3:1, body hostů: Sviták Jakub 4:0, Sviták Aleš 0:4, Štalzer Bedřich 0:2, Maršálek Patrik 1:2, Stužka Josef 0:1), TJ Sokol Brušperk B - TJ Sokol Klimkovice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pajak Vojciech 2:1, Vantuch Tomáš 0:3, Vidlička Radomír 0:3, Dolegovský Patrik 2:1, body hostů: Guřan Jiří 2:1, Kavala Filip 2:1, Merta Marek 1:2, Juchelka Miroslav 3:0), TJ Ostrava KST D - TJ Sokol Hrabůvka A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinko Tomáš 2:0, Lapisz Břetislav 2:0, Černocký Dominik 2:0, Urbanczyk Tomáš 2:0, body hostů: Koloničný Petr 0:2, Chlad Petr 0:2, Lazar Daniel 0:2, Vavrečka Radomír ml. 0:2), TTC Bolatice A - TTC Siko Orlová D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wilk Martin 0:4, Harazim Zdeněk 3:1, Burdík Vítězslav 2:1, Wollný Michal 3:1, body hostů: Skácelík František 3:1, Sikora Ladislav 2:2, Musil Milan 1:3, Mikulíček Vladimír 1:2), TJ Sokol Kateřinky A - BSK Malenovice A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střílka Jakub 2:2, Roleder Ondřej 3:1, Kašpar Tomáš 0:3, Ribka Jakub 3:1, body hostů: Zajíc Josef 2:2, Vévoda Ondřej 3:1, Horáková Libuše 2:2, Chovanec Jakub 0:3),
2. kolo:
TJ Odry A - TJ Sokol Lískovec A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdičiar Ondřej 1:3, Holemý Josef 1:3, Šustek Pavel 2:1, Král Michal 2:2, body hostů: Sviták Jakub 4:0, Maršálek Patrik 0:4, Sviták Aleš 3:1, Štalzer Bedřich 2:1), TJ Frenštát p. R. A - SKST Český Těšín A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kantor Julius ml. 2:0, Krajčí Josef 0:2, Borovský Šimon 3:0, Lorenc Roman 3:0, body hostů: Skácelík Richard 1:2, Rucki Sylwester 1:2, Niedoba Roman 0:2, Lupinski Milan 0:2), TJ Sokol Brušperk B - TJ Sokol Hrabůvka A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pajak Vojciech 2:0, Pinteš Petr 0:2, Vidlička Radomír 0:3, Vantuch Tomáš 0:3, body hostů: Koloničný Petr 2:1, Chlad Petr 3:0, Lazar Daniel 2:0, Vavrečka Radomír ml. 1:1), TJ Ostrava KST D - TJ Sokol Klimkovice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Michal 3:1, Martinko Tomáš 2:2, Urbanczyk Tomáš 1:2, Bajger Jiří 3:1, body hostů: Guřan Jiří 0:4, Kavala Filip 3:1, Merta Marek 1:3, Vůjtek Ivo 2:1), TTC Bolatice A - BSK Malenovice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wollný Michal 2:2, Harazim Zdeněk 2:1, Burdík Vítězslav 1:2, Wilk Martin 1:3, body hostů: Zajíc Josef 2:2, Vévoda Ondřej 3:1, Horáková Libuše 3:0, Chovanec Jakub 0:3), TJ Sokol Kateřinky A - TTC Siko Orlová D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střílka Jakub 2:2, Roleder Ondřej 1:3, Kašpar Tomáš 1:3, Ribka Jakub 4:0, body hostů: Sikora Ladislav 2:2, Mikulíček Vladimír 1:3, Sionkala Eduard 3:1, Kocur Rostislav 2:2),
3. kolo:
TTC Siko Orlová D - TJ Odry A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Miroslav 1:1, Sionkala Eduard 2:2, Musil Milan 2:1, Skácelík František 3:1, Sikora Ladislav 2:0, body hostů: Zelcová Hana 1:3, Šustek Pavel 3:1, Král Michal 0:4, Gajdičiar Ondřej 1:2), BSK Malenovice A - TJ Frenštát p. R. A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vévoda Ondřej 0:3, Zajíc Josef 0:2, Chovanec Jakub 0:3, Horáková Libuše 3:0, body hostů: Lorenc Roman 3:0, Krajčí Josef 2:1, Kantor Julius ml. 2:1, Pavliska Martin 1:1), TJ Sokol Klimkovice A - TTC Bolatice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vůjtek Ivo 1:3, Kavala Filip 4:0, Merta Marek 3:1, Guřan Jiří 1:3, body hostů: Harazim Zdeněk 3:1, Burdík Vítězslav 2:2, Wilk Martin 2:2, Vavřínek Hubert 0:4), TJ Sokol Hrabůvka A - TJ Sokol Kateřinky A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlad Petr 1:2, Osvald Petr 0:2, Lazar Daniel 1:2, Knopp Pavel 1:2, body hostů: Ribka Jakub 3:0, Kašpar Tomáš 2:1, Roleder Ondřej 3:0, Střílka Jakub 0:2), SKST Český Těšín A - TJ Sokol Brušperk B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Niedoba Roman 0:1, Rucki Sylwester 2:0, Lupinski Milan 3:0, Skácelík Richard 1:0, WO 3:0, body hostů: Dolegovský Patrik 1:2, Pajak Vojciech 0:2, Pinteš Petr 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Lískovec A - TJ Ostrava KST D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sviták Aleš 2:2, Stužka Josef 1:3, Maršálek Patrik 1:3, Sviták Jakub 4:0, body hostů: Gomola Jan 3:1, Urbanczyk Tomáš 3:1, Moravec Michal 2:2, Bajger Zbyněk 0:4),
4. kolo:
TTC Siko Orlová D - TJ Frenštát p. R. A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Milan 2:2, Mikulíček Vladimír 0:3, Kocur Rostislav 0:3, Sikora Ladislav 3:1, body hostů: Lorenc Roman 3:1, Krajčí Josef 4:0, Borovský Šimon 1:2, Pavliska Martin 1:2), BSK Malenovice A - TJ Odry A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vévoda Ondřej 2:1, Zajíc Josef 3:0, Chovanec Jakub 0:3, Horáková Libuše 4:0, body hostů: Zelcová Hana 2:2, Šustek Pavel 1:2, Holemý Josef 1:2, Gajdičiar Ondřej 0:3), TJ Sokol Klimkovice A - TJ Sokol Kateřinky A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juchelka Miroslav 0:2, Kavala Filip 2:2, Vůjtek Ivo 1:2, Guřan Jiří 2:2, Merta Marek 1:1, body hostů: Ribka Jakub 4:0, Kašpar Tomáš 2:2, Roleder Ondřej 2:2, Střílka Jakub 1:2), TJ Sokol Hrabůvka A - TTC Bolatice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lazar Daniel 1:1, Vavrečka Radomír ml. 0:1, Osvald Petr 0:3, Chlad Petr 1:2, Koloničný Petr 0:1, body hostů: Harazim Zdeněk 3:0, Burdík Vítězslav 3:0, Wollný Michal 2:0, Vavřínek Hubert 0:2), SKST Český Těšín A - TJ Ostrava KST D 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skácelík Richard 1:3, Rucki Sylwester 0:4, Lupinski Milan 1:2, Niedoba Roman 3:1, body hostů: Lapisz Břetislav 3:1, Gomola Jan 4:0, Urbanczyk Tomáš 2:2, Moravec Michal 1:2), TJ Sokol Lískovec A - TJ Sokol Brušperk B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sviták Aleš 3:0, Stužka Josef 0:2, Štalzer Bedřich 1:1, Sviták Jakub 3:0, Maršálek Patrik 1:0, body hostů: Krupník Jan 1:2, Dolegovský Patrik 2:1, Krupník Lukáš st. 0:3, Pajak Vojciech 0:2),
5. kolo:
TJ Odry A - TJ Sokol Brušperk B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holemý Josef 2:0, Gajdičiar Ondřej 2:0, Král Michal 2:1, Šustek Pavel 2:0, body hostů: Pajak Vojciech 0:3, Vidlička Radomír 1:1, Vantuch Tomáš 0:2, Pinteš Petr 0:2), TJ Frenštát p. R. A - TJ Ostrava KST D 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lorenc Roman 1:3, Borovský Šimon 1:3, Pavliska Martin 0:2, Krajčí Josef 3:1, Kantor Julius ml. 0:1, body hostů: Lapisz Břetislav 4:0, Bajger Jiří 3:1, Urbanczyk Tomáš 3:1, Martinko Tomáš 0:3), TTC Bolatice A - SKST Český Těšín A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burdík Vítězslav 2:0, Harazim Zdeněk 2:0, Wilk Martin 1:2, Wollný Michal 3:0, body hostů: Skácelík Richard 1:2, Rucki Sylwester 1:2, Niedoba Roman 0:2, Lupinski Milan 0:2), TJ Sokol Kateřinky A - TJ Sokol Lískovec A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střílka Jakub 3:1, Roleder Ondřej 1:2, Kašpar Tomáš 0:3, Ribka Jakub 4:0, body hostů: Sviták Jakub 3:1, Stužka Josef 2:2, Štalzer Bedřich 1:2, Maršálek Patrik 0:3), TTC Siko Orlová D - TJ Sokol Klimkovice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sikora Ladislav 3:0, Sionkala Eduard 1:2, Musil Milan 1:2, Skácelík František 4:0, body hostů: Kavala Filip 2:2, Merta Marek 0:3, Vůjtek Ivo 1:2, Guřan Jiří 1:2), BSK Malenovice A - TJ Sokol Hrabůvka A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vévoda Ondřej 3:0, Zajíc Josef 2:0, Chovanec Jakub 0:3, Horáková Libuše 3:0, body hostů: Chlad Petr 1:2, Koloničný Petr 1:2, Lazar Daniel 1:2, Knopp Pavel 0:2),
6. kolo:
TJ Odry A - TJ Ostrava KST D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holemý Josef 2:2, Gajdičiar Ondřej 0:4, Král Michal 1:3, Šustek Pavel 3:1, body hostů: Gomola Jan 3:1, Urbanczyk Tomáš 3:1, Plachta Jakub 2:2, Moravec Michal 2:2), TJ Frenštát p. R. A - TJ Sokol Brušperk B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kantor Julius ml. 2:0, Krajčí Josef 2:0, Borovský Šimon 2:0, Lorenc Roman 2:0, body hostů: Pinteš Petr 0:2, Vidlička Radomír 0:2, Kučera Martin 0:2, Krupník Lukáš ml. 0:2), TTC Bolatice A - TJ Sokol Lískovec A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřínek Hubert 1:1, Harazim Zdeněk 1:1, Wollný Michal 3:0, Burdík Vítězslav 3:0, Wilk Martin 1:0, body hostů: Sviták Jakub 2:1, Stužka Josef 0:3, Kotek Dominik 0:3, Štalzer Bedřich 0:2), TJ Sokol Kateřinky A - SKST Český Těšín A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Střílka Jakub 3:0, Roleder Ondřej 1:2, Kašpar Tomáš 3:0, Ribka Jakub 3:1, body hostů: Skácelík Richard 1:3, Rucki Sylwester 1:2, Niedoba Roman 1:2, Lupinski Milan 0:3), TTC Siko Orlová D - TJ Sokol Hrabůvka A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Musil Milan 3:0, Sionkala Eduard 2:1, Kuchař Ladislav 1:1, Mikulíček Vladimír 3:0, Sikora Ladislav 1:0, body hostů: Koloničný Petr 1:2, Chlad Petr 1:2, Lazar Daniel 0:3, Knopp Pavel 0:3), BSK Malenovice A - TJ Sokol Klimkovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vévoda Ondřej 3:1, Zajíc Josef 2:2, Chovanec Jakub 1:3, Horáková Libuše 3:1, body hostů: Kavala Filip 2:2, Merta Marek 2:2, Vůjtek Ivo 2:2, Guřan Jiří 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Klimkovice A - TJ Odry A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vůjtek Ivo 1:2, Kavala Filip 1:2, Guřan Jiří 1:2, Merta Marek 1:3, body hostů: Šustek Pavel 2:2, Holemý Josef 3:0, Král Michal 3:0, Gajdičiar Ondřej 1:2), TJ Sokol Hrabůvka A - TJ Frenštát p. R. A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lazar Daniel 1:2, Osvald Petr 0:2, Trojek Ivo 2:1, Chlad Petr 0:3, body hostů: Pavliska Martin 1:2, Krajčí Josef 2:1, Lorenc Roman 3:0, Borovský Šimon 2:0), SKST Český Těšín A - TTC Siko Orlová D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lupinski Milan 2:0, Rucki Sylwester 2:0, Niedoba Roman 2:0, Skácelík Richard 2:0, body hostů: Mikulíček Vladimír 0:2, Kuchař Ladislav 0:2, Kalina František 0:2, Kocur Michal 0:2), TJ Sokol Lískovec A - BSK Malenovice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sviták Aleš 2:2, Stužka Josef 2:2, Štalzer Bedřich 2:2, Sviták Jakub 4:0, body hostů: Horáková Libuše 1:3, Zajíc Josef 2:2, Vévoda Ondřej 3:1, Chovanec Jakub 0:4), TJ Sokol Brušperk B - TTC Bolatice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vidlička Radomír 0:2, Koval Jakub 2:0, Pinteš Petr 0:3, Pajak Vojciech 1:2, Vantuch Tomáš 0:1, body hostů: Burdík Vítězslav 2:1, Wollný Michal 2:1, Harazim Zdeněk 3:0, Ricka Jiří 1:1), TJ Ostrava KST D - TJ Sokol Kateřinky A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plachta Jakub 2:0, Lapisz Břetislav 2:0, Gomola Jan 2:0, Urbanczyk Tomáš 2:0, body hostů: Ribka Jakub 0:2, Kašpar Tomáš 0:2, Roleder Ondřej 0:2, Střílka Jakub 0:2),
8. kolo:
TJ Sokol Klimkovice A - TJ Frenštát p. R. A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merta Marek 1:3, Vůjtek Ivo 1:2, Guřan Jiří 1:2, Kavala Filip 2:2, body hostů: Pavliska Martin 0:4, Krajčí Josef 4:0, Lorenc Roman 2:1, Borovský Šimon 3:0), TJ Sokol Hrabůvka A - TJ Odry A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlad Petr 0:2, Hrstka Pavel 0:2, Koloničný Petr 1:2, Lazar Daniel 1:2, body hostů: Šustek Pavel 2:1, Holemý Josef 3:0, Král Michal 2:0, Gajdičiar Ondřej 1:1), SKST Český Těšín A - BSK Malenovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skácelík Richard 2:1, Rucki Sylwester 1:2, Lupinski Milan 0:3, Niedoba Roman 1:3, body hostů: Zajíc Josef 4:0, Vévoda Ondřej 3:0, Horáková Libuše 2:1, Chovanec Jakub 0:3), TJ Sokol Lískovec A - TTC Siko Orlová D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sviták Aleš 2:2, Stužka Josef 2:2, Štalzer Bedřich 0:3, Sviták Jakub 4:0, body hostů: Sikora Ladislav 3:1, Musil Milan 2:2, Sionkala Eduard 2:2, Kocur Michal 0:3), TJ Sokol Brušperk B - TJ Sokol Kateřinky A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krupník Jan 0:3, Pajak Vojciech 0:3, Koval Jakub 2:1, Dolegovský Patrik 2:1, body hostů: Ribka Jakub 2:1, Kašpar Tomáš 3:0, Roleder Ondřej 1:2, Střílka Jakub 2:1), TJ Ostrava KST D - TTC Bolatice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Michal 2:2, Martinko Tomáš 2:2, Bajger Zbyněk 0:3, Plachta Jakub 2:2, body hostů: Harazim Zdeněk 2:2, Wollný Michal 1:3, Burdík Vítězslav 4:0, Wilk Martin 2:1),
9. kolo:
TTC Bolatice A - TJ Odry A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ricka Jiří 1:1, Wollný Michal 2:0, Harazim Zdeněk 3:0, Burdík Vítězslav 2:1, body hostů: Šustek Pavel 1:2, Holemý Josef 0:3, Král Michal 1:1, Jakubec Vladimír 0:2), TJ Sokol Kateřinky A - TJ Frenštát p. R. A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střílka Jakub 1:3, Roleder Ondřej 1:3, Kašpar Tomáš 3:1, Ribka Jakub 3:1, body hostů: Krajčí Josef 2:2, Lorenc Roman 0:4, Kantor Julius ml. 0:1, Borovský Šimon 4:0, Schwarz Ota 2:1), TTC Siko Orlová D - TJ Sokol Brušperk B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sionkala Eduard 2:2, Mikulíček Vladimír 1:3, Kocur Michal 2:2, Musil Milan 3:1, body hostů: Dolegovský Patrik 4:0, Pajak Vojciech 2:2, Koval Jakub 2:2, Krupník Lukáš st. 0:4), BSK Malenovice A - TJ Ostrava KST D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vévoda Ondřej 2:2, Zajíc Josef 1:2, Chovanec Jakub 0:3, Horáková Libuše 2:2, body hostů: Lapisz Břetislav 2:2, Bajger Jiří 4:0, Urbanczyk Tomáš 2:1, Martinko Tomáš 1:2), TJ Sokol Klimkovice A - SKST Český Těšín A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Guřan Jiří 2:2, Vůjtek Ivo 2:2, Merta Marek 0:3, Kavala Filip 2:2, body hostů: Skácelík Richard 2:2, Rucki Sylwester 4:0, Niedoba Roman 3:1, Lupinski Milan 0:3), TJ Sokol Hrabůvka A - TJ Sokol Lískovec A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lazar Daniel 0:2, Knopp Pavel 0:2, Osvald Petr 1:2, Chlad Petr 1:2, body hostů: Sviták Jakub 2:0, Sviták Aleš 3:0, Stužka Josef 1:1, Kotek Dominik 2:0, Štalzer Bedřich 0:1),
10. kolo:
TTC Bolatice A - TJ Frenštát p. R. A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vavřínek Hubert 0:4, Wollný Michal 3:1, Harazim Zdeněk 4:0, Burdík Vítězslav 3:1, body hostů: Borovský Šimon 2:2, Krajčí Josef 1:3, Lorenc Roman 2:2, Pavliska Martin 0:1, Kantor Julius ml. 1:2), TJ Sokol Kateřinky A - TJ Odry A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Střílka Jakub 3:0, Roleder Ondřej 2:1, Kašpar Tomáš 2:1, Ribka Jakub 3:0, body hostů: Šustek Pavel 0:3, Holemý Josef 2:1, Král Michal 0:3, Gajdičiar Ondřej 0:3), TTC Siko Orlová D - TJ Ostrava KST D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Miroslav 1:3, Musil Milan 1:3, Sionkala Eduard 2:2, Sikora Ladislav 4:0, body hostů: Gomola Jan 3:1, Urbanczyk Tomáš 2:2, Martinko Tomáš 3:1, Moravec Michal 0:4), BSK Malenovice A - TJ Sokol Brušperk B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vévoda Ondřej 3:0, Zajíc Josef 2:0, Chovanec Jakub 1:2, Horáková Libuše 3:0, body hostů: Dolegovský Patrik 1:2, Pajak Vojciech 1:2, Koval Jakub 0:3, Krupník Lukáš st. 0:2), TJ Sokol Klimkovice A - TJ Sokol Lískovec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merta Marek 0:3, Kavala Filip 1:2, Juchelka Miroslav 1:2, Guřan Jiří 2:2, body hostů: Sviták Jakub 4:0, Sviták Aleš 3:0, Stužka Josef 1:2, Kotek Dominik 1:2), TJ Sokol Hrabůvka A - SKST Český Těšín A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlad Petr 2:2, Knopp Pavel 0:3, Osvald Petr 1:2, Lazar Daniel 2:2, body hostů: Skácelík Richard 3:1, Rucki Sylwester 4:0, Niedoba Roman 1:2, Lupinski Milan 1:2),
11. kolo:
TTC Bolatice A - TJ Sokol Kateřinky A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wilk Martin 1:1, Wollný Michal 2:0, Harazim Zdeněk 3:0, Burdík Vítězslav 3:0, body hostů: Ribka Jakub 1:2, Kašpar Tomáš 0:3, Roleder Ondřej 0:2, Střílka Jakub 0:2), TTC Siko Orlová D - BSK Malenovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sikora Ladislav 1:3, Doležal Miroslav 2:2, Mikulíček Vladimír 2:2, Skácelík František 3:1, body hostů: Horáková Libuše 4:0, Vévoda Ondřej 1:3, Zajíc Josef 3:1, Chovanec Jakub 0:4), TJ Sokol Klimkovice A - TJ Sokol Hrabůvka A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merta Marek 1:1, Juchelka Miroslav 2:0, Kavala Filip 3:0, Guřan Jiří 3:0, body hostů: Chlad Petr 1:2, Koloničný Petr 0:3, Lazar Daniel 0:2, Hrstka Pavel 0:2), SKST Český Těšín A - TJ Sokol Lískovec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lupinski Milan 1:3, Rucki Sylwester 4:0, Skácelík Richard 1:2, Niedoba Roman 3:1, body hostů: Sviták Jakub 3:1, Sviták Aleš 2:2, Stužka Josef 1:3, Kotek Dominik 0:3), TJ Sokol Brušperk B - TJ Ostrava KST D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pajak Vojciech 0:3, Koval Jakub 0:2, Pinteš Petr 0:3, Dolegovský Patrik 3:0, body hostů: Martinko Tomáš 3:0, Plachta Jakub 2:1, Moravec Michal 2:1, Urbanczyk Tomáš 1:1), TJ Odry A - TJ Frenštát p. R. A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orság Pavel 1:3, Holemý Josef 2:1, Král Michal 1:2, Šustek Pavel 1:3, body hostů: Borovský Šimon 2:2, Lorenc Roman 3:1, Krajčí Josef 3:0, Pavliska Martin 1:2),
12. kolo:
TJ Sokol Kateřinky A - TTC Bolatice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střílka Jakub 0:4, Roleder Ondřej 1:2, Kašpar Tomáš 1:2, Ribka Jakub 3:1, body hostů: Burdík Vítězslav 2:2, Harazim Zdeněk 3:1, Wilk Martin 2:1, Wollný Michal 2:1), BSK Malenovice A - TTC Siko Orlová D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vévoda Ondřej 2:0, Zajíc Josef 2:0, Chovanec Jakub 1:2, Horáková Libuše 3:0, body hostů: Musil Milan 1:2, Kuchař Ladislav 0:3, Sikora Ladislav 1:1, Kocur Michal 0:2), TJ Sokol Hrabůvka A - TJ Sokol Klimkovice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koloničný Petr 1:3, Hrstka Pavel 0:3, Lazar Daniel 1:2, Chlad Petr 3:1, body hostů: Kavala Filip 4:0, Guřan Jiří 2:2, Merta Marek 1:2, Juchelka Miroslav 2:1), TJ Sokol Lískovec A - SKST Český Těšín A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sviták Aleš 1:3, Stužka Josef 2:2, Štalzer Bedřich 1:3, Sviták Jakub 4:0, body hostů: Skácelík Richard 1:3, Niedoba Roman 1:3, Rucki Sylwester 3:1, Lupinski Milan 3:1), TJ Ostrava KST D - TJ Sokol Brušperk B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinko Tomáš 2:0, Plachta Jakub 2:0, Bajger Jiří 3:0, Moravec Michal 2:0, body hostů: Pajak Vojciech 0:3, Koval Jakub 0:2, Vidlička Radomír 0:2, Pinteš Petr 0:2), TJ Frenštát p. R. A - TJ Odry A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lorenc Roman 3:1, Pavliska Martin 0:1, Borovský Šimon 2:1, Krajčí Josef 4:0, Kantor Julius ml. 0:2, body hostů: Šustek Pavel 1:3, Holemý Josef 2:2, Gajdičiar Ondřej 0:3, Král Michal 2:1),
13. kolo:
SKST Český Těšín A - TJ Odry A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niedoba Roman 2:2, Rucki Sylwester 3:1, Lupinski Milan 2:2, Skácelík Richard 2:2, body hostů: Šustek Pavel 3:1, Holemý Josef 1:3, Král Michal 3:1, Gajdičiar Ondřej 0:4), TJ Sokol Lískovec A - TJ Frenštát p. R. A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sviták Aleš 0:4, Maršálek Patrik 1:2, Stužka Josef 0:3, Sviták Jakub 4:0, body hostů: Krajčí Josef 3:1, Lorenc Roman 3:1, Borovský Šimon 2:1, Pavliska Martin 1:2), TJ Sokol Klimkovice A - TJ Sokol Brušperk B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merta Marek 1:1, Guřan Jiří 1:1, Vůjtek Ivo 3:0, Kavala Filip 2:0, WO 2:0, body hostů: Pajak Vojciech 1:2, Koval Jakub 1:2, Vantuch Tomáš 0:3, WO 0:2), TJ Sokol Hrabůvka A - TJ Ostrava KST D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlad Petr 1:1, Vavrečka Radomír ml. 0:2, Knopp Pavel 0:3, Lazar Daniel 1:2, body hostů: Martinko Tomáš 3:0, Moravec Michal 3:0, Urbanczyk Tomáš 2:0, Zapletal František 0:2), TTC Siko Orlová D - TTC Bolatice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sikora Ladislav 2:1, Doležal Miroslav 0:2, Musil Milan 0:3, Skácelík František 1:2, body hostů: Harazim Zdeněk 2:1, Burdík Vítězslav 3:0, Wollný Michal 3:0, Wilk Martin 0:2), BSK Malenovice A - TJ Sokol Kateřinky A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vévoda Ondřej 3:1, Zajíc Josef 2:1, Chovanec Jakub 0:3, Horáková Libuše 4:0, body hostů: Ribka Jakub 2:2, Kašpar Tomáš 1:3, Roleder Ondřej 1:2, Střílka Jakub 1:2),
14. kolo:
TJ Sokol Lískovec A - TJ Odry A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štalzer Bedřich 1:3, Sviták Aleš 1:3, Stužka Josef 0:3, Sviták Jakub 4:0, body hostů: Šustek Pavel 1:3, Holemý Josef 3:1, Král Michal 3:1, Gajdičiar Ondřej 2:1), SKST Český Těšín A - TJ Frenštát p. R. A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niedoba Roman 2:2, Rucki Sylwester 1:3, Lupinski Milan 0:4, Skácelík Richard 4:0, body hostů: Krajčí Josef 2:2, Lorenc Roman 3:1, Borovský Šimon 3:1, Pavliska Martin 1:3), TJ Sokol Hrabůvka A - TJ Sokol Brušperk B 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Knopp Pavel 0:1, Trojek Ivo 2:0, Lazar Daniel 3:0, Chlad Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Pajak Vojciech 1:2, Koval Jakub 0:3, Vidlička Radomír 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Klimkovice A - TJ Ostrava KST D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kursa Jiří 0:1, Kavala Filip 2:1, Vůjtek Ivo 3:0, Guřan Jiří 2:2, Merta Marek 1:1, body hostů: Martinko Tomáš 2:2, Moravec Michal 1:2, Urbanczyk Tomáš 2:1, Zapletal František 0:3), BSK Malenovice A - TTC Bolatice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vévoda Ondřej 3:1, Zajíc Josef 2:2, Chovanec Jakub 1:3, Horáková Libuše 3:1, body hostů: Harazim Zdeněk 1:3, Burdík Vítězslav 2:2, Wollný Michal 4:0, Wilk Martin 0:4), TTC Siko Orlová D - TJ Sokol Kateřinky A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Miroslav 2:0, Skácelík František 2:0, Musil Milan 1:2, Sikora Ladislav 3:0, body hostů: Ribka Jakub 1:2, Kašpar Tomáš 1:2, Roleder Ondřej 0:2, Střílka Jakub 0:2),
15. kolo:
TJ Odry A - TTC Siko Orlová D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šustek Pavel 2:0, Orság Pavel 1:1, Král Michal 3:0, Holemý Josef 2:0, body hostů: Mikulíček Vladimír 1:2, Kocur Michal 0:2, Kocur Rostislav 0:2, Kuchař Ladislav 0:2), TJ Frenštát p. R. A - BSK Malenovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantor Julius ml. 0:3, Krajčí Josef 2:1, Lorenc Roman 0:3, Borovský Šimon 2:2, body hostů: Horáková Libuše 3:1, Vévoda Ondřej 3:0, Zajíc Josef 2:1, Chovanec Jakub 1:2), TTC Bolatice A - TJ Sokol Klimkovice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burdík Vítězslav 2:0, Musiol Kamil 1:1, Harazim Zdeněk 3:0, Wollný Michal 2:1, body hostů: Merta Marek 0:3, Kavala Filip 1:2, Vůjtek Ivo 1:1, Guřan Jiří 0:2), TJ Sokol Kateřinky A - TJ Sokol Hrabůvka A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střílka Jakub 2:0, Roleder Ondřej 2:0, Kašpar Tomáš 1:2, Ribka Jakub 3:0, body hostů: Chlad Petr 1:2, Lazar Daniel 0:3, Trojek Ivo 1:1, Knopp Pavel 0:2), TJ Sokol Brušperk B - SKST Český Těšín A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Pavel 0:2, Kučera Martin 0:2, Humplík David 0:3, Krupník Lukáš ml. 0:2, body hostů: Skácelík Richard 3:0, Rucki Sylwester 2:0, Niedoba Roman 2:0, Lupinski Milan 2:0), TJ Ostrava KST D - TJ Sokol Lískovec A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Michal 0:4, Urbanczyk Tomáš 2:2, Martinko Tomáš 3:1, Lapisz Břetislav 4:0, body hostů: Sviták Jakub 3:1, Stužka Josef 2:2, Štalzer Bedřich 1:3, Maršálek Patrik 1:3),
16. kolo:
TJ Frenštát p. R. A - TTC Siko Orlová D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliska Martin 1:2, Borovský Šimon 2:1, Lorenc Roman 2:1, Krajčí Josef 3:0, body hostů: Sionkala Eduard 2:1, Musil Milan 1:2, Mikulíček Vladimír 1:2, Kuchař Ladislav 0:3), TJ Odry A - BSK Malenovice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šustek Pavel 1:3, Král Michal 2:1, Gajdičiar Ondřej 1:2, Holemý Josef 2:2, body hostů: Horáková Libuše 4:0, Vévoda Ondřej 2:2, Zajíc Josef 2:1, Chovanec Jakub 0:3), TJ Sokol Kateřinky A - TJ Sokol Klimkovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střílka Jakub 2:2, Roleder Ondřej 2:2, Kašpar Tomáš 2:2, Ribka Jakub 3:1, body hostů: Kavala Filip 3:1, Vůjtek Ivo 2:2, Guřan Jiří 1:3, Merta Marek 1:3), TTC Bolatice A - TJ Sokol Hrabůvka A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ricka Jiří 1:1, Harazim Zdeněk 1:1, Wollný Michal 3:0, Burdík Vítězslav 3:0, body hostů: Chlad Petr 2:1, Lazar Daniel 0:3, Trojek Ivo 0:2, Knopp Pavel 0:2), TJ Ostrava KST D - SKST Český Těšín A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Michal 3:0, Urbanczyk Tomáš 1:1, Martinko Tomáš 2:1, Bajger Jiří 2:1, body hostů: Skácelík Richard 2:1, Rucki Sylwester 0:3, Niedoba Roman 1:2, Lupinski Milan 0:2), TJ Sokol Brušperk B - TJ Sokol Lískovec A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Pavel 0:2, Kučera Martin 0:2, Humplík David 0:2, Krupník Lukáš ml. 0:2, body hostů: Sviták Jakub 2:0, Stužka Josef 2:0, Štalzer Bedřich 2:0, Maršálek Patrik 2:0),
17. kolo:
TJ Sokol Brušperk B - TJ Odry A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pinteš Petr 0:2, Humplík David 0:1, Novotný Pavel 0:2, Vantuch Tomáš 0:2, Krupník Lukáš ml. 0:1, body hostů: Holemý Josef 2:0, Šustek Pavel 2:0, Orság Pavel 2:0, Král Michal 2:0), TJ Ostrava KST D - TJ Frenštát p. R. A 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lapisz Břetislav 3:0, Plachta Jakub 0:3, Moravec Michal 1:2, Urbanczyk Tomáš 0:4, WO 0:1, body hostů: Schwarz Ota 3:1, Krajčí Josef 2:1, Borovský Šimon 2:1, Lorenc Roman 2:1, WO 1:0), SKST Český Těšín A - TTC Bolatice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Niedoba Roman 2:1, Rucki Sylwester 1:2, Lupinski Milan 0:3, Skácelík Richard 2:2, body hostů: Wollný Michal 3:1, Burdík Vítězslav 2:1, Harazim Zdeněk 3:0, Musiol Kamil 0:3), TJ Sokol Lískovec A - TJ Sokol Kateřinky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sviták Aleš 2:2, Stužka Josef 2:2, Štalzer Bedřich 1:3, Sviták Jakub 4:0, body hostů: Ribka Jakub 3:1, Kašpar Tomáš 2:2, Roleder Ondřej 1:3, Střílka Jakub 1:3), TJ Sokol Klimkovice A - TTC Siko Orlová D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vůjtek Ivo 2:0, Merta Marek 2:0, Kavala Filip 2:0, Guřan Jiří 2:0, body hostů: Musil Milan 0:2, Mikulíček Vladimír 0:2, Kocur Rostislav 0:2, Kocur Michal 0:2), TJ Sokol Hrabůvka A - BSK Malenovice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazar Daniel 1:3, Osvald Petr 1:2, Chlad Petr 1:2, Trojek Ivo 2:2, body hostů: Horáková Libuše 3:1, Vévoda Ondřej 3:1, Zajíc Josef 2:1, Chovanec Jakub 1:2),
18. kolo:
TJ Ostrava KST D - TJ Odry A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Michal 3:1, Martinko Tomáš 2:2, Urbanczyk Tomáš 0:4, Lapisz Břetislav 4:0, body hostů: Holemý Josef 2:2, Šustek Pavel 2:2, Orság Pavel 2:2, Král Michal 1:3), TJ Sokol Brušperk B - TJ Frenštát p. R. A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pinteš Petr 0:2, Krupník Lukáš ml. 0:2, Novotný Pavel 0:2, Humplík David 0:2, body hostů: Borovský Šimon 2:0, Pavliska Martin 2:0, Lorenc Roman 2:0, Kantor Julius ml. 2:0), TJ Sokol Lískovec A - TTC Bolatice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stužka Josef 1:2, Sviták Aleš 0:3, Maršálek Patrik 0:3, Sviták Jakub 3:0, body hostů: Harazim Zdeněk 3:0, Burdík Vítězslav 2:1, Wollný Michal 2:1, Musiol Kamil 1:2), SKST Český Těšín A - TJ Sokol Kateřinky A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niedoba Roman 1:3, Rucki Sylwester 3:1, Lupinski Milan 1:3, Skácelík Richard 2:2, body hostů: Ribka Jakub 4:0, Kašpar Tomáš 2:2, Roleder Ondřej 2:2, Střílka Jakub 1:3), TJ Sokol Hrabůvka A - TTC Siko Orlová D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lazar Daniel 0:2, Osvald Petr 0:2, Chlad Petr 1:2, Trojek Ivo 1:2, body hostů: Sikora Ladislav 3:0, Sionkala Eduard 3:0, Musil Milan 1:1, Mikulíček Vladimír 1:1), TJ Sokol Klimkovice A - BSK Malenovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vůjtek Ivo 1:3, Kavala Filip 3:1, Merta Marek 2:2, Guřan Jiří 3:1, body hostů: Horáková Libuše 3:1, Vévoda Ondřej 2:2, Zajíc Josef 2:2, Chovanec Jakub 0:4),
19. kolo:
TJ Odry A - TJ Sokol Klimkovice A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šustek Pavel 3:1, Holemý Josef 2:1, Král Michal 2:1, Gajdičiar Ondřej 3:1, body hostů: Guřan Jiří 1:3, Kavala Filip 3:1, Merta Marek 0:3, Vůjtek Ivo 0:3), TJ Frenštát p. R. A - TJ Sokol Hrabůvka A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliska Martin 1:1, Lorenc Roman 2:0, Kantor Julius ml. 3:0, Borovský Šimon 2:0, body hostů: Chlad Petr 0:3, Lazar Daniel 0:2, Koloničný Petr 0:2, Osvald Petr 1:1), TTC Siko Orlová D - SKST Český Těšín A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Milan 2:1, Mikulíček Vladimír 2:1, Kuchař Ladislav 0:3, Sikora Ladislav 4:0, body hostů: Siuda Tomáš 1:3, Rucki Sylwester 2:1, Lupinski Milan 2:1, Kurek Tomáš 0:3), BSK Malenovice A - TJ Sokol Lískovec A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vévoda Ondřej 4:0, Zajíc Josef 1:2, Chovanec Jakub 1:2, Horáková Libuše 3:1, body hostů: Sviták Jakub 2:2, Stužka Josef 2:2, Maršálek Patrik 0:3, Kotek Dominik 1:2), TTC Bolatice A - TJ Sokol Brušperk B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musiol Kamil 2:0, Wollný Michal 1:1, Harazim Zdeněk 3:0, Burdík Vítězslav 2:0, body hostů: Dolegovský Patrik 1:2, Pajak Vojciech 0:2, Koval Jakub 0:2, Pinteš Petr 0:2), TJ Sokol Kateřinky A - TJ Ostrava KST D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střílka Jakub 2:0, Roleder Ondřej 2:0, Kašpar Tomáš 2:1, Ribka Jakub 2:0, body hostů: Urbanczyk Tomáš 0:3, Martinko Tomáš 0:2, Moravec Michal 1:1, Adamčík Jiří 0:2),
20. kolo:
TJ Frenštát p. R. A - TJ Sokol Klimkovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavliska Martin 1:2, Krajčí Josef 3:1, Lorenc Roman 2:2, Borovský Šimon 3:1, Kantor Julius ml. 0:1, body hostů: Vůjtek Ivo 2:2, Guřan Jiří 3:1, Kavala Filip 2:2, Kursa Jiří 0:4), TJ Odry A - TJ Sokol Hrabůvka A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šustek Pavel 1:0, Král Michal 2:0, Holemý Josef 2:0, Bača Jaroslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Chlad Petr 0:2, Osvald Petr 0:2, Dyba Daniel 0:2, WO 0:3), BSK Malenovice A - SKST Český Těšín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vévoda Ondřej 2:2, Zajíc Josef 2:2, Chovanec Jakub 0:4, Horáková Libuše 4:0, body hostů: Skácelík Richard 1:3, Rucki Sylwester 2:2, Niedoba Roman 3:1, Lupinski Milan 2:2), TTC Siko Orlová D - TJ Sokol Lískovec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sikora Ladislav 4:0, Sionkala Eduard 0:4, Musil Milan 3:1, Skácelík František 2:2, body hostů: Sviták Jakub 2:2, Stužka Josef 1:3, Sviták Aleš 2:2, Štalzer Bedřich 2:2), TJ Sokol Kateřinky A - TJ Sokol Brušperk B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střílka Jakub 2:0, Roleder Ondřej 2:0, Kašpar Tomáš 2:0, Ribka Jakub 2:0, body hostů: Novotný Pavel 0:2, Humplík David 0:2, Kučera Martin 0:2, Krupník Lukáš ml. 0:2), TTC Bolatice A - TJ Ostrava KST D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ricka Jiří 0:3, Wollný Michal 3:0, Harazim Zdeněk 2:1, Burdík Vítězslav 3:1, body hostů: Plachta Jakub 1:3, Moravec Michal 0:3, Martinko Tomáš 2:1, Urbanczyk Tomáš 2:1),
21. kolo:
TJ Odry A - TTC Bolatice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orság Pavel 2:1, Šustek Pavel 0:3, Gajdičiar Ondřej 1:2, Holemý Josef 0:3, body hostů: Wollný Michal 1:2, Burdík Vítězslav 3:0, Harazim Zdeněk 3:0, Musiol Kamil 2:1), TJ Frenštát p. R. A - TJ Sokol Kateřinky A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kantor Julius ml. 3:0, Krajčí Josef 2:0, Lorenc Roman 1:2, Borovský Šimon 2:1, body hostů: Ribka Jakub 1:2, Kašpar Tomáš 0:3, Roleder Ondřej 1:2, Střílka Jakub 1:1), TJ Sokol Brušperk B - TTC Siko Orlová D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vidlička Radomír 0:2, Novotný Pavel 0:2, Pinteš Petr 0:3, Koval Jakub 1:1, body hostů: Musil Milan 3:0, Mikulíček Vladimír 2:0, Kocur Rostislav 2:0, Kuchař Ladislav 1:1), TJ Ostrava KST D - BSK Malenovice A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinko Tomáš 2:2, Urbanczyk Tomáš 2:2, Moravec Michal 2:1, Plachta Jakub 2:2, body hostů: Vévoda Ondřej 4:0, Zajíc Josef 3:1, Chovanec Jakub 0:4, Kaloč Jan 0:3), SKST Český Těšín A - TJ Sokol Klimkovice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niedoba Roman 2:1, Rucki Sylwester 3:0, Lupinski Milan 1:2, Skácelík Richard 3:1, body hostů: Vůjtek Ivo 2:2, Kavala Filip 2:1, Guřan Jiří 0:3, Juchelka Miroslav 0:3), TJ Sokol Lískovec A - TJ Sokol Hrabůvka A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stužka Josef 1:1, Kotek Dominik 2:0, Štalzer Bedřich 3:0, Sviták Jakub 2:0, body hostů: Chlad Petr 1:2, Lazar Daniel 0:2, Osvald Petr 0:2, Dyba Daniel 0:2),
22. kolo:
TJ Frenštát p. R. A - TTC Bolatice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lorenc Roman 2:2, Borovský Šimon 2:2, Kantor Julius ml. 2:2, Krajčí Josef 2:2, body hostů: Harazim Zdeněk 3:1, Burdík Vítězslav 3:1, Wollný Michal 2:2, Musiol Kamil 0:4), TJ Odry A - TJ Sokol Kateřinky A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orság Pavel 2:2, Gajdičiar Ondřej 1:3, Holemý Josef 1:3, Šustek Pavel 3:1, body hostů: Ribka Jakub 4:0, Kašpar Tomáš 1:3, Roleder Ondřej 2:2, Střílka Jakub 2:2), TJ Ostrava KST D - TTC Siko Orlová D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Michal 1:3, Urbanczyk Tomáš 2:2, Plachta Jakub 2:2, Lapisz Břetislav 3:1, body hostů: Sikora Ladislav 3:1, Skácelík František 4:0, Musil Milan 1:3, Sionkala Eduard 0:4), TJ Sokol Brušperk B - BSK Malenovice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Pavel 0:2, Kučera Martin 0:2, Pinteš Petr 1:2, Humplík David 0:2, body hostů: Zajíc Josef 3:0, Horáková Libuše 2:0, Kaloč Jan 1:1, Chovanec Jakub 2:0), TJ Sokol Lískovec A - TJ Sokol Klimkovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stužka Josef 2:2, Sviták Aleš 2:2, Říha Milan 0:4, Sviták Jakub 4:0, body hostů: Kavala Filip 3:1, Vůjtek Ivo 1:3, Juchelka Miroslav 3:1, Vilím Stanislav 1:3), SKST Český Těšín A - TJ Sokol Hrabůvka A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niedoba Roman 2:0, Rucki Sylwester 2:0, Lupinski Milan 2:0, Skácelík Richard 2:0, body hostů: Chlad Petr 0:2, Lazar Daniel 0:2, Koloničný Petr 0:2, Dyba Daniel 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS