Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP I. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Velké Němčice A - Moravan Lednice A 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Furch František 1:2, Fiala Jiří 1:2, Sýkora Daniel 3:0, Citterbard Oldřich 1:2, WO 5:0, body hostů: Baťka Stanislav 3:1, Svoboda Michal 3:1, Loukota Zdeněk ml. 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Kobylí C - TJ Agrotec Hustopeče C 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Otáhal Jan 1:3, Hoch Vítek 2:2, Kubík Josef 1:3, WO 0:5, body hostů: Hušek Jindřich 2:1, Blažek Jiří 3:0, Kuchař Pavel 3:0, Ebach Petr 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Křepice B - TJ Sokol Lanžhot C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Papež Radek 1:3, Novotný Pavel 0:4, Kolář Petr 0:4, Sedláček Aleš 0:2, Rubeš Jakub 0:2, body hostů: Kalivoda Petr 4:0, Sláma Miroslav 4:0, Tomek Jan 3:1, Polášek Zdenek 4:0), TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Šakvice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Miroslav 0:4, Polášek Michal 2:2, Fojtík Jaroslav 1:3, Litavský Pavel 0:4, body hostů: Šafařík Roman 4:0, Dostoupil Jiří 2:2, Godany Milan 3:1, Jakubčík Roman 4:0), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Vranovice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suský Stanislav 2:2, Berka Petr 0:4, Fridrich Bronislav 2:2, Vala Vítězslav 4:0, body hostů: Mach Radek 2:2, Tetur Stanislav 2:2, Zouhar Rudolf 2:2, Ponížil David 2:2), TJ Sokol Němčičky A - TJ Sokol Troskotovice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Václav 3:1, Stávek Radim 3:1, Šalášek Jiří 2:2, Prokeš Zdeněk 3:1, body hostů: Sýkora Marek 0:4, Lukša Břetislav 2:2, Sirbu Jan 0:4, Pešek Oldřich 3:1),
2. kolo:
Moravan Lednice A - TJ Sokol Troskotovice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pagáč Martin 3:1, Baťka Stanislav 1:3, Svoboda Michal 3:1, Tarhaj Josef 0:4, body hostů: Lukša Břetislav 2:2, Vaculík František 2:2, Sirbu Jan 1:3, Pešek Oldřich 4:0), TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Němčičky A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tetur Stanislav 4:0, Hanuš Michal 0:4, Zouhar Rudolf 1:3, Zmrzlík Pavel 0:4, body hostů: Pinkas Václav 2:2, Stávek Radim 3:1, Stávek Jaroslav 3:1, Prokeš Zdeněk 3:1), TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Rakvice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Roman 2:2, Godany Milan 2:2, Jakubčík Roman 4:0, Bílek Jan 2:0, Dostoupil Jiří 1:1, body hostů: Suský Stanislav 2:2, Berka Petr 1:3, Valoušek František 0:4, Vala Vítězslav 2:2), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Lanžhot D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sláma Miroslav 3:1, Pfeffer Milan 1:3, Tomek Jan 3:1, Kalivoda Petr 4:0, body hostů: Polášek Miroslav 2:2, Polášek Michal 2:2, Fojtík Jaroslav 0:4, Litavský Pavel 1:3), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Křepice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hušek Jindřich 4:0, Hušek Jan 3:0, Blažek Jiří 2:1, Kuchař Pavel 4:0, WO 2:0, body hostů: Maška Květoslav 0:4, Kolář Petr 1:3, Papež Radek 0:4, Sedláček Aleš 0:2, WO 0:2), TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Kobylí C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Furch František 3:1, Fiala Jiří 3:1, Sýkora Daniel 3:1, Citterbard Oldřich 1:3, body hostů: Otáhal Jan 2:2, Soukal Jiří ml. 2:2, Kubík Josef 1:3, Studýnka Antonín 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Kobylí C - Moravan Lednice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukal Jiří ml. 2:2, Oslzlý Michal 2:2, Otáhal Jan 2:2, Studýnka Antonín 2:2, body hostů: Jelínek Jaromír 0:4, Tarhaj Josef 0:4, Svoboda Michal 4:0, Pagáč Martin 4:0), TJ Sokol Křepice B - TJ Sokol Velké Němčice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Papež Radek 1:3, Kolář Petr 1:3, Novotný Pavel 3:1, Sedláček Aleš 0:2, Maška Květoslav 1:1, body hostů: Fiala Jiří 3:1, Furch František 1:3, Citterbard Oldřich 3:1, Sýkora Daniel 3:1), TJ Sokol Lanžhot D - TJ Agrotec Hustopeče C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Michal 1:3, Polášek Miroslav 1:3, Litavský Pavel 2:2, Král Václav 0:4, body hostů: Hušek Jindřich 3:1, Blažek Jiří 4:0, Kuchař Pavel 4:0, Ebach Petr 1:3), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Lanžhot C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vala Vítězslav 1:3, Valoušek František 1:3, Suský Stanislav 2:2, Fridrich Bronislav 1:3, body hostů: Kalivoda Petr 4:0, Sláma Miroslav 2:2, Polášek Zdenek 2:2, Tomek Jan 3:1), TJ Sokol Němčičky A - TJ Sokol Šakvice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stávek Radim 3:1, Pinkas Václav 3:1, Šalášek Jiří 0:4, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Šafařík Roman 2:2, Jakubčík Roman 2:2, Dostoupil Jiří 1:3, Bílek Jan 1:3), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Vranovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukša Břetislav 1:3, Sirbu Jan 1:3, Vaculík František 1:3, Pešek Oldřich 4:0, body hostů: Tetur Stanislav 2:2, Mach Radek 3:1, Zouhar Rudolf 2:2, Ponížil David 2:2),
4. kolo:
Moravan Lednice A - TJ Sokol Vranovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bobrzyk David 2:2, Baťka Stanislav 1:2, Svoboda Michal 0:4, Pagáč Martin 3:1, WO 1:0, body hostů: Tetur Stanislav 4:0, Zouhar Rudolf 2:2, Mach Radek 1:2, Ponížil David 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Troskotovice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Godany Milan 2:2, Dostoupil Jiří 2:2, Jakubčík Roman 4:0, Šafařík Roman 3:1, body hostů: Sýkora Marek 2:2, Vaculík František 0:1, Lukša Břetislav 0:4, Pešek Oldřich 3:1, Sirbu Jan 0:3), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Němčičky A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pfeffer Milan 2:2, Sláma Miroslav 1:3, Koníček Marek 3:1, Polášek Zdenek 4:0, body hostů: Pinkas Václav 2:2, Prokeš Zdeněk 3:1, Hycl David 0:4, Šalášek Jiří 1:3), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Rakvice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchař Pavel 4:0, Hušek Jan 3:1, Blažek Jiří 3:1, Hušek Jindřich 4:0, body hostů: Pluháček Radek 0:4, Valoušek František 0:4, Vala Vítězslav 2:2, Fridrich Bronislav 0:4), TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Lanžhot D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Furch František 1:3, Fiala Jiří 3:1, Sýkora Daniel 4:0, Citterbard Oldřich 4:0, body hostů: Polášek Michal 2:2, Litavský Pavel 1:3, Polášek Miroslav 0:4, Bartošek František 1:3), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Křepice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otáhal Jan 3:1, Soukal Jiří ml. 0:4, Hoch Vítek 2:2, Studýnka Antonín 0:4, body hostů: Novotný Pavel 2:2, Papež Radek 3:1, Maška Květoslav 3:1, Sedláček Aleš 3:1),
5. kolo:
TJ Sokol Křepice B - Moravan Lednice A 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Papež Radek 1:2, Sedláček Aleš 2:1, Novotný Pavel 1:2, Maška Květoslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Bobrzyk David 0:4, Baťka Stanislav 3:1, Svoboda Michal 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Kobylí C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Litavský Pavel 2:2, Polášek Michal 3:1, Bartošek František 0:4, Polášek Miroslav 2:2, body hostů: Dufek Vladimír 2:2, Kubík Josef 2:2, Otáhal Jan 2:2, Oslzlý Michal 3:1), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Velké Němčice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suský Stanislav 3:1, Valoušek František 0:4, Vala Vítězslav 3:1, Fridrich Bronislav 3:1, body hostů: Furch František 1:3, Fiala Jiří 1:3, Citterbard Oldřich 1:3, Sýkora Daniel 4:0), TJ Sokol Němčičky A - TJ Agrotec Hustopeče C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Václav 1:3, Stávek Jaroslav 1:1, Stávek Radim 2:2, Prokeš Zdeněk 4:0, Šalášek Jiří 0:2, body hostů: Hušek Jindřich 1:3, Hušek Jan 2:2, Blažek Jiří 3:1, Kuchař Pavel 2:2), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Lanžhot C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novosad Jiří 0:1, Sýkora Marek 2:2, Pešek Oldřich 4:0, Lukša Břetislav 2:2, Vaculík František 0:3, body hostů: Polášek Zdenek 1:3, Koníček Marek 3:1, Tomek Jan 2:2, Sláma Miroslav 2:2), TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Šakvice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tetur Stanislav 2:1, Zouhar Rudolf 3:0, Mach Radek 2:1, Mrkvica Aleš 0:4, WO 2:1, body hostů: Godany Milan 1:3, Bílek Jan 2:2, Dostoupil Jiří 1:1, Jakubčík Roman 2:1, WO 1:2),
6. kolo:
Moravan Lednice A - TJ Sokol Šakvice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lunzar Ladislav 0:4, Svoboda Michal 3:1, Pagáč Martin 3:1, Baťka Stanislav 1:3, body hostů: Bílek Jan 2:2, Jakubčík Roman 3:1, Godany Milan 0:2, Dostoupil Jiří 2:2, Šafařík Roman 2:0), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Vranovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pfeffer Milan 0:1, Sláma Miroslav 3:1, Koníček Marek 4:0, Polášek Zdenek 3:1, Tomek Jan 2:1, body hostů: Tetur Stanislav 3:1, Hanuš Michal 0:4, Zouhar Rudolf 0:4, Goliáš Petr 1:3), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Troskotovice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hušek Jindřich 3:1, Hušek Jan 3:1, Blažek Jiří 4:0, Kuchař Pavel 3:1, body hostů: Sýkora Marek 0:3, Vaculík František 0:4, Novosad Jiří 0:4, Pešek Oldřich 3:1, Strouhal Jaroslav 0:1), TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Němčičky A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Citterbard Oldřich 1:3, Hruška Jaroslav st. 0:4, Sýkora Daniel 2:2, Fiala Jiří 0:4, body hostů: Pinkas Václav 3:1, Prokeš Zdeněk 4:0, Stávek Radim 4:0, Šalášek Jiří 2:2), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Rakvice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Otáhal Jan 1:3, Studýnka Antonín 0:4, Dufek Vladimír 0:2, Kubík Josef 2:2, Soukal Jiří ml. 0:2, body hostů: Suský Stanislav 2:2, Berka Petr 4:0, Valoušek František 4:0, Vala Vítězslav 3:1), TJ Sokol Křepice B - TJ Sokol Lanžhot D 18:0wo,
7. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - Moravan Lednice A 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartošek František 1:3, Polášek Michal 4:0, Polášek Miroslav 1:3, Fojtík Jaroslav 0:4, WO 1:0, body hostů: Baťka Stanislav 2:2, Svoboda Michal 3:1, Pagáč Martin 3:1, Bobrzyk David 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Křepice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fridrich Bronislav 2:2, Berka Petr 1:3, Valoušek František 2:2, Vala Vítězslav 3:1, body hostů: Papež Radek 1:3, Kolář Petr 1:3, Maška Květoslav 3:1, Sedláček Aleš 3:1), TJ Sokol Němčičky A - TJ Sokol Kobylí C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Václav 4:0, Stávek Radim 4:0, Šalášek Jiří 2:2, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Oslzlý Michal 1:3, Otáhal Jan 1:3, Novák Jiří st. 0:4, Novák Jiří ml. 0:4), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Velké Němčice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Marek 2:2, Vaculík František 1:3, Pešek Oldřich 4:0, Lukša Břetislav 2:2, body hostů: Fiala Jiří 3:1, Furch František 0:4, Citterbard Oldřich 1:3, Sýkora Daniel 3:1), TJ Sokol Vranovice B - TJ Agrotec Hustopeče C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ponížil David 0:2, Zouhar Rudolf 3:1, Mach Radek 2:2, Tetur Stanislav 3:1, Hanuš Michal 0:2, body hostů: Hušek Jindřich 2:2, Hušek Jan 1:3, Blažek Jiří 3:1, Kuchař Pavel 2:2), TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Lanžhot C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Godany Milan 1:3, Šafařík Roman 2:1, Jakubčík Roman 3:1, Bílek Jan 0:4, Charoušek Richard 0:1, body hostů: Sláma Miroslav 2:2, Koníček Marek 2:2, Tomek Jan 2:2, Polášek Zdenek 4:0),
8. kolo:
Moravan Lednice A - TJ Sokol Lanžhot C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lunzar Ladislav 0:4, Baťka Stanislav 1:3, Pagáč Martin 3:1, Svoboda Michal 1:3, body hostů: Tomek Jan 1:2, Koníček Marek 3:1, Sláma Miroslav 3:1, Polášek Zdenek 4:0, Pfeffer Milan 0:1), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Šakvice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Ondřej 4:0, Hušek Jan 4:0, Blažek Jiří 3:1, Kuchař Pavel 4:0, body hostů: Bílek Jan 0:4, Dostoupil Jiří 0:4, Jakubčík Roman 1:3, Godany Milan 0:4), TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Vranovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Jiří 1:3, Citterbard Oldřich 0:4, Furch František 1:3, Sýkora Daniel 4:0, body hostů: Zouhar Rudolf 3:1, Mach Radek 2:2, Ponížil David 2:2, Tetur Stanislav 3:1), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Troskotovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otáhal Jan 2:2, Studýnka Antonín 1:3, Kubík Josef 2:2, Soukal Jiří ml. 1:3, body hostů: Sýkora Marek 4:0, Lukša Břetislav 1:3, Sirbu Jan 1:3, Pešek Oldřich 4:0), TJ Sokol Křepice B - TJ Sokol Němčičky A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Aleš 1:3, Papež Radek 1:3, Kolář Petr 1:3, Zach Tomáš 0:4, body hostů: Pinkas Václav 3:1, Stávek Jaroslav 4:0, Prokeš Zdeněk 4:0, Stávek Radim 2:2), TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Rakvice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartošek František 0:4, Polášek Miroslav 2:2, Litavský Pavel 2:2, Fojtík Jaroslav 1:3, body hostů: Fridrich Bronislav 2:2, Vala Vítězslav 2:2, Valoušek František 3:1, Suský Stanislav 4:0),
9. kolo:
TJ Sokol Rakvice A - Moravan Lednice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berka Petr 2:2, Suský Stanislav 3:1, Vala Vítězslav 1:3, Fridrich Bronislav 0:2, Valoušek František 2:0, body hostů: Lunzar Ladislav 1:3, Baťka Stanislav 1:3, Svoboda Michal 2:2, Pagáč Martin 4:0), TJ Sokol Němčičky A - TJ Sokol Lanžhot D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Václav 4:0, Stávek Jaroslav 3:1, Stávek Radim 2:2, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Polášek Michal 1:3, Litavský Pavel 0:4, Polášek Miroslav 1:3, Bartošek František 1:3), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Křepice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Marek 3:1, Sirbu Jan 1:3, Pešek Oldřich 4:0, Lukša Břetislav 0:2, Vaculík František 2:0, body hostů: Maška Květoslav 0:2, Kolář Petr 1:3, Papež Radek 2:2, Sedláček Aleš 3:1, Novotný Pavel 0:2), TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Kobylí C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanuš Michal 4:0, Zouhar Rudolf 3:1, Ponížil David 2:2, Tetur Stanislav 4:0, body hostů: Oslzlý Michal 2:2, Otáhal Jan 0:4, Studýnka Antonín 0:4, Novák Jiří st. 1:3), TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Velké Němčice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Godany Milan 1:2, Jakubčík Roman 4:0, Dostoupil Jiří 3:1, Bílek Jan 2:2, WO 0:1, body hostů: Fiala Jiří 2:2, Furch František 0:3, Citterbard Oldřich 1:3, Sýkora Daniel 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Agrotec Hustopeče C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomek Jan 0:4, Polášek Zdenek 1:3, Sláma Miroslav 0:3, Koníček Marek 3:1, WO 0:1, body hostů: Horák Ondřej 3:1, Hušek Jindřich 2:2, Kuchař Pavel 3:1, Šlancar Jiří 3:0, WO 1:0),
10. kolo:
Moravan Lednice A - TJ Agrotec Hustopeče C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lunzar Ladislav 0:4, Baťka Stanislav 0:4, Pagáč Martin 0:4, Svoboda Michal 1:3, body hostů: Horák Ondřej 4:0, Kuchař Pavel 4:0, Hušek Jan 4:0, Hušek Jindřich 3:1), TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Lanžhot C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Furch František 0:4, Fiala Jiří 2:2, Sýkora Daniel 1:3, Smetana Jaroslav 0:4, body hostů: Polášek Zdenek 4:0, Sláma Miroslav 2:2, Koníček Marek 4:0, Tomek Jan 3:1), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Šakvice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubík Josef 2:2, Soukal Jiří st. 3:1, Oslzlý Michal 3:1, Otáhal Jan 2:2, body hostů: Šafařík Roman 0:1, Bílek Jan 1:3, Jakubčík Roman 4:0, Dostoupil Jiří 1:3, Godany Milan 0:3), TJ Sokol Křepice B - TJ Sokol Vranovice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Papež Radek 2:2, Maška Květoslav 1:3, Novotný Pavel 1:3, Kolář Petr 0:4, body hostů: Tetur Stanislav 4:0, Mach Radek 3:1, Zouhar Rudolf 2:2, Ponížil David 3:1), TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Troskotovice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Litavský Pavel 1:3, Polášek Michal 1:3, Janků Svatava 2:2, Polášek Miroslav 3:1, body hostů: Sýkora Marek 2:2, Novosad Jiří 0:4, Sirbu Jan 3:1, Pešek Oldřich 4:0), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Němčičky A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suský Stanislav 2:2, Berka Petr 1:3, Valoušek František 2:2, Vala Vítězslav 0:4, body hostů: Pinkas Václav 1:3, Prokeš Zdeněk 4:0, Stávek Radim 3:1, Stávek Jaroslav 3:1),
11. kolo:
TJ Sokol Němčičky A - Moravan Lednice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stávek Radim 3:1, Pinkas Václav 2:1, Šalášek Jiří 1:3, Prokeš Zdeněk 4:0, Sláma Adam 0:1, body hostů: Jelínek Jaromír 0:4, Baťka Stanislav 2:2, Svoboda Michal 2:2, Pagáč Martin 2:2), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Rakvice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaculík František 1:3, Sirbu Jan 1:1, Pešek Oldřich 3:1, Sýkora Marek 3:1, Lukša Břetislav 0:2, body hostů: Vala Jaroslav 0:4, Suský Stanislav 2:2, Valoušek František 3:1, Vala Vítězslav 3:1), TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Lanžhot D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tetur Stanislav 4:0, Hanuš Michal 3:1, Zouhar Rudolf 3:1, Ponížil David 1:3, body hostů: Polášek Michal 3:1, Janků Svatava 0:4, Polášek Miroslav 1:3, Bartošek František 1:3), TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Křepice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Roman 3:1, Godany Milan 3:1, Jakubčík Roman 4:0, Dostoupil Jiří 2:2, body hostů: Kolář Petr 1:3, Maška Květoslav 2:2, Novotný Pavel 1:3, Sedláček Aleš 0:2, Papež Radek 0:2), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Kobylí C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Zdenek 4:0, Sláma Miroslav 3:1, Pfeffer Milan 0:4, Koníček Marek 4:0, body hostů: Soukal Jiří st. 1:3, Oslzlý Michal 2:2, Otáhal Jan 1:3, Soukal Jiří ml. 1:3), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Velké Němčice A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Ondřej 4:0, Kuchař Pavel 4:0, Hušek Jindřich 4:0, Blažek Jiří 4:0, body hostů: Furch František 0:4, Citterbard Oldřich 0:4, Frömmel Zdeněk 0:4, Sýkora Daniel 0:4),
12. kolo:
Moravan Lednice A - TJ Sokol Velké Němčice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baťka Stanislav 3:1, Svoboda Michal 3:1, Pagáč Martin 3:1, Lunzar Ladislav 3:1, body hostů: Hlávka Stanislav 0:4, Fiala Jiří 1:3, Sýkora Daniel 3:1, Furch František 0:4), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Kobylí C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hušek Jindřich 2:2, Kuchař Pavel 2:2, Horák Ondřej 4:0, Pleskač Pavel 0:4, body hostů: Oslzlý Michal 3:1, Soukal Jiří st. 3:1, Novák Jiří st. 1:3, Otáhal Jan 1:3), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Křepice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomek Jan 2:2, Sláma Miroslav 2:0, Koníček Marek 3:1, Polášek Zdenek 2:2, Pfeffer Milan 1:1, body hostů: Maška Květoslav 2:2, Maška Petr 0:4, Sedláček Aleš 3:1, Papež Radek 1:3), TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Lanžhot D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Roman 3:1, Godany Milan 2:2, Jakubčík Roman 4:0, Bílek Jan 3:1, body hostů: Polášek Michal 3:1, Litavský Pavel 0:4, Polášek Miroslav 1:3, Bartošek František 0:4), TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Rakvice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrkvica Aleš 0:4, Ponížil David 1:3, Hanuš Michal 3:1, Tetur Stanislav 4:0, body hostů: Vala Vítězslav 2:2, Fridrich Bronislav 2:2, Valoušek František 0:2, Suský Stanislav 2:2, Berka Petr 2:0), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Němčičky A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík František 1:3, Sirbu Jan 1:3, Pešek Oldřich 0:4, Lukša Břetislav 0:4, body hostů: Pinkas Václav 3:1, Prokeš Zdeněk 4:0, Stávek Jaroslav 3:1, Stávek Radim 4:0),
13. kolo:
TJ Sokol Troskotovice A - Moravan Lednice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaculík František 0:4, Lukša Břetislav 1:3, Pešek Oldřich 4:0, Sirbu Jan 1:3, body hostů: Lunzar Ladislav 2:2, Baťka Stanislav 2:2, Svoboda Michal 3:1, Pagáč Martin 3:1), TJ Sokol Němčičky A - TJ Sokol Vranovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Václav 2:2, Hycl David 1:2, Stávek Radim 2:2, Prokeš Zdeněk 4:0, Šalášek Jiří 0:1, body hostů: Tetur Stanislav 2:2, Zouhar Rudolf 2:2, Ponížil David 2:2, Mach Radek 1:3), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Šakvice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fridrich Bronislav 1:1, Valoušek František 1:2, Berka Petr 0:3, Suský Stanislav 2:1, Vala Vítězslav 0:1, WO 4:0, body hostů: Godany Milan 2:2, Jakubčík Roman 4:0, Dostoupil Jiří 2:2, WO 0:4), TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Lanžhot C 4:14 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fojtík Jaroslav 0:4, Bartošek František 0:4, Polášek Miroslav 1:3, Litavský Pavel 1:3, body hostů: Polášek Zdenek 4:0, Koníček Marek 4:0, Sláma Miroslav 3:1, Tomek Jan 3:1), TJ Sokol Křepice B - TJ Agrotec Hustopeče C 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Papež Radek 0:3, Sedláček Aleš 1:2, Maška Květoslav 1:2, Kolář Petr 2:1, WO 5:0, body hostů: Hušek Jindřich 2:2, Kuchař Pavel 4:0, Horák Ondřej 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Velké Němčice A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukal Jiří st. 3:1, Kubík Josef 3:1, Oslzlý Michal 3:1, Otáhal Jan 2:2, body hostů: Fiala Jiří 1:3, Furch František 3:1, Citterbard Oldřich 1:3, Sýkora Daniel 0:4),
14. kolo:
Moravan Lednice A - TJ Sokol Kobylí C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lunzar Ladislav 1:3, Baťka Stanislav 1:3, Pagáč Martin 3:1, Svoboda Michal 3:1, body hostů: Soukal Jiří st. 3:1, Otáhal Jan 3:1, Soukal Jiří ml. 1:3, Oslzlý Michal 1:3), TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Křepice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jiří 3:1, Frömmel Zdeněk 0:4, Furch František 1:3, Sýkora Daniel 4:0, body hostů: Kolář Petr 3:1, Novotný Pavel 2:2, Sedláček Aleš 2:2, Papež Radek 1:3), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Lanžhot D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jiří 2:0, Kuchař Pavel 4:0, Hušek Jindřich 4:0, Hušek Jan 3:1, Ebach Petr 1:1, body hostů: Polášek Michal 1:3, Litavský Pavel 0:4, Polášek Miroslav 1:3, Bartošek František 0:4), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Rakvice A 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pfeffer Milan 1:3, Tomek Jan 3:1, Sláma Miroslav 4:0, WO 0:5, body hostů: Suský Stanislav 1:2, Berka Petr 1:3, Valoušek František 1:1, Vala Vítězslav 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Němčičky A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostoupil Jiří 1:1, Jakubčík Roman 3:1, Godany Milan 0:4, Bílek Jan 1:3, Charoušek Richard 0:2, body hostů: Pinkas Václav 1:3, Prokeš Zdeněk 4:0, Stávek Radim 3:1, Hycl David 3:1), TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Troskotovice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ponížil David 1:3, Mrkvica Aleš 1:3, Hanuš Michal 3:1, Tetur Stanislav 4:0, body hostů: Sirbu Jan 1:3, Vaculík František 2:2, Lukša Břetislav 1:3, Pešek Oldřich 3:1),
15. kolo:
TJ Sokol Vranovice B - Moravan Lednice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ponížil David 2:2, Goliáš Petr 1:3, Hanuš Michal 2:2, Tetur Stanislav 4:0, body hostů: Lunzar Ladislav 0:4, Baťka Stanislav 1:3, Svoboda Michal 3:1, Pagáč Martin 3:1), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Šakvice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukša Břetislav 1:3, Vaculík František 0:2, Pešek Oldřich 4:0, Sirbu Jan 2:2, Novosad Jiří 0:2, body hostů: Dostoupil Jiří 2:2, Jakubčík Roman 2:2, Godany Milan 0:2, Bílek Jan 3:1, Šafařík Roman 2:0), TJ Sokol Němčičky A - TJ Sokol Lanžhot C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Václav 3:1, Stávek Radim 4:0, Šalášek Jiří 1:3, Prokeš Zdeněk 2:1, WO 1:0, body hostů: Koníček Marek 0:3, Polášek Zdenek 3:1, Tomek Jan 1:3, Sláma Miroslav 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Rakvice A - TJ Agrotec Hustopeče C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suský Stanislav 3:0, Valoušek František 1:2, Berka Petr 1:3, Vala Vítězslav 1:3, WO 2:0, body hostů: Hušek Jindřich 3:1, Kuchař Pavel 3:1, Šlancar Jiří 2:0, Ebach Petr 0:4, WO 0:2), TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Velké Němčice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Michal 2:2, Litavský Pavel 0:2, Polášek Miroslav 2:2, Janků Svatava 2:2, Bartošek František 0:2, body hostů: Fiala Jiří 3:1, Furch František 3:1, Citterbard Oldřich 1:3, Sýkora Daniel 3:1), TJ Sokol Křepice B - TJ Sokol Kobylí C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maška Květoslav 3:1, Papež Radek 2:2, Novotný Pavel 1:3, Rubeš Jakub 0:4, body hostů: Kubík Josef 1:3, Otáhal Jan 2:2, Soukal Jiří st. 4:0, Oslzlý Michal 3:1),
16. kolo:
Moravan Lednice A - TJ Sokol Křepice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Michal 3:1, Baťka Stanislav 1:3, Pagáč Martin 2:2, Lunzar Ladislav 1:3, body hostů: Kolář Petr 2:2, Sedláček Aleš 1:3, Maška Květoslav 3:1, Marada Tomáš 3:1), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Lanžhot D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubík Josef 3:1, Otáhal Jan 3:1, Oslzlý Michal 2:0, Soukal Jiří st. 3:1, Hoch Vítek 2:0, body hostů: Polášek Michal 3:1, Litavský Pavel 0:4, Polášek Miroslav 0:4, Fojtík Jaroslav 0:4), TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Rakvice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Citterbard Oldřich 2:2, Sýkora Daniel 4:0, Furch František 2:2, Fiala Jiří 1:3, body hostů: Suský Stanislav 3:1, Valoušek František 1:3, Berka Petr 0:3, Fridrich Bronislav 3:1, Vala Vítězslav 0:1), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Němčičky A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hušek Jan 2:2, Hušek Jindřich 1:3, Blažek Jiří 2:2, Kuchař Pavel 2:2, body hostů: Pinkas Václav 1:3, Prokeš Zdeněk 3:1, Stávek Jaroslav 1:3, Stávek Radim 4:0), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Troskotovice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomek Jan 3:1, Sláma Miroslav 1:3, Koníček Marek 4:0, Polášek Zdenek 4:0, body hostů: Novosad Jiří 0:4, Sirbu Jan 1:3, Lukša Břetislav 2:2, Pešek Oldřich 1:3), TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Vranovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostoupil Jiří 2:2, Šafařík Roman 2:2, Jakubčík Roman 4:0, Godany Milan 2:2, body hostů: Tetur Stanislav 3:1, Hanuš Michal 0:4, Mrkvica Aleš 0:4, Ponížil David 3:1),
17. kolo:
TJ Sokol Šakvice A - Moravan Lednice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostoupil Jiří 2:2, Jakubčík Roman 3:1, Charoušek Richard 0:1, Godany Milan 1:3, Bílek Jan 1:2, body hostů: Lunzar Ladislav 1:3, Baťka Stanislav 1:3, Svoboda Michal 4:0, Pagáč Martin 3:1), TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Lanžhot C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ponížil David 2:2, Mrkvica Aleš 2:2, Hanuš Michal 2:2, Tetur Stanislav 4:0, body hostů: Polášek Zdenek 2:2, Sláma Miroslav 0:4, Tomek Jan 3:1, Pfeffer Milan 1:3), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Agrotec Hustopeče C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukša Břetislav 0:4, Vaculík František 3:1, Pešek Oldřich 3:1, Sirbu Jan 0:3, Novosad Jiří 0:1, body hostů: Blažek Jiří 2:2, Kuchař Pavel 3:1, Hušek Jindřich 2:2, Hušek Jan 3:1), TJ Sokol Němčičky A - TJ Sokol Velké Němčice A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Václav 4:0, Stávek Jaroslav 4:0, Šalášek Jiří 3:1, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Fiala Jiří 0:4, Sýkora Daniel 1:3, Smetana Jaroslav 0:4, Frömmel Zdeněk 0:4), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Kobylí C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suský Stanislav 2:2, Vala Vítězslav 2:2, Valoušek František 2:2, Berka Petr 3:1, body hostů: Soukal Jiří st. 3:1, Oslzlý Michal 4:0, Otáhal Jan 0:4, Kubík Josef 0:2, Soukal Jiří ml. 0:2), TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Křepice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Michal 3:1, Fojtík Jaroslav 1:3, Litavský Pavel 1:3, Polášek Miroslav 0:4, body hostů: Maška Květoslav 3:1, Kolář Petr 2:2, Papež Radek 3:1, Sedláček Aleš 2:0, Novotný Pavel 1:1),
18. kolo:
Moravan Lednice A - TJ Sokol Lanžhot D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baťka Stanislav 3:1, Svoboda Michal 4:0, Pagáč Martin 4:0, Lunzar Ladislav 2:0, WO 0:2, body hostů: Polášek Michal 1:2, Janků Svatava 0:3, Litavský Pavel 0:4, Polášek Miroslav 0:4, WO 2:0), TJ Sokol Křepice B - TJ Sokol Rakvice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Papež Radek 1:3, Kolář Petr 2:2, Maška Květoslav 3:1, Sedláček Aleš 2:2, body hostů: Suský Stanislav 4:0, Vala Vítězslav 1:3, Valoušek František 1:3, Berka Petr 2:2), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Němčičky A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hoch Vítek 1:3, Soukal Jiří ml. 0:4, Novák Jiří st. 1:3, Kubík Josef 0:4, body hostů: Pinkas Václav 3:1, Prokeš Zdeněk 4:0, Stávek Radim 4:0, Hycl David 3:1), TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Troskotovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Furch František 0:4, Citterbard Oldřich 3:1, Sýkora Daniel 3:1, Fiala Jiří 1:3, body hostů: Sirbu Jan 2:2, Lukša Břetislav 1:3, Vaculík František 2:2, Pešek Oldřich 4:0), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Vranovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hušek Jan 4:0, Kuchař Pavel 3:1, Hušek Jindřich 3:1, Blažek Jiří 4:0, body hostů: Tetur Stanislav 1:3, Mrkvica Aleš 1:3, Hanuš Michal 0:4, Ponížil David 0:4), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Šakvice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pfeffer Milan 3:1, Tomek Jan 3:1, Sláma Miroslav 3:1, Polášek Zdenek 4:0, body hostů: Dostoupil Jiří 2:2, Godany Milan 1:3, Šmíd Zdeněk 0:4, Smutek Květoslav 0:4),
19. kolo:
TJ Sokol Lanžhot C - Moravan Lednice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sláma Miroslav 2:2, Tomek Jan 1:3, Koníček Marek 4:0, Polášek Zdenek 3:1, body hostů: Lunzar Ladislav 0:4, Baťka Stanislav 1:3, Svoboda Michal 2:2, Pagáč Martin 3:1), TJ Sokol Šakvice A - TJ Agrotec Hustopeče C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostoupil Jiří 2:2, Godany Milan 0:4, Smutek Pavel 0:4, Charoušek Richard 0:4, body hostů: Hušek Jan 3:1, Hušek Jindřich 4:0, Blažek Jiří 3:1, Kuchař Pavel 4:0), TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Velké Němčice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zouhar Rudolf 4:0, Mach Radek 4:0, Ponížil David 4:0, Zmrzlík Pavel 1:3, body hostů: Furch František 1:3, Fiala Jiří 1:3, Sýkora Daniel 1:3, Frömmel Zdeněk 0:4), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Kobylí C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Marek 1:3, Vaculík František 0:4, Pešek Oldřich 3:1, Sirbu Jan 3:1, body hostů: Soukal Jiří ml. 1:3, Soukal Jiří st. 2:2, Otáhal Jan 3:1, Oslzlý Michal 3:1), TJ Sokol Němčičky A - TJ Sokol Křepice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Václav 2:2, Sláma Adam 2:2, Šalášek Jiří 3:1, Stávek Radim 4:0, body hostů: Kolář Petr 2:2, Maška Květoslav 1:3, Sedláček Aleš 2:2, Papež Radek 0:4), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Lanžhot D 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berka Petr 3:1, Suský Stanislav 4:0, Valoušek František 2:2, Vala Vítězslav 3:1, body hostů: Polášek Michal 2:2, Janků Svatava 1:3, Polášek Miroslav 1:3, Fojtík Jaroslav 0:4),
20. kolo:
Moravan Lednice A - TJ Sokol Rakvice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baťka Stanislav 2:2, Svoboda Michal 1:3, Pagáč Martin 4:0, Lunzar Ladislav 2:2, body hostů: Vala Vítězslav 3:1, Valoušek František 2:2, Berka Petr 1:3, Fridrich Bronislav 1:3), TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Němčičky A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartošek František 0:4, Polášek Miroslav 3:1, Litavský Pavel 0:4, Fojtík Jaroslav 0:4, body hostů: Pinkas Václav 3:1, Prokeš Zdeněk 4:0, Stávek Jaroslav 3:1, Šalášek Jiří 3:1), TJ Sokol Křepice B - TJ Sokol Troskotovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář Petr 3:1, Sedláček Aleš 1:3, Papež Radek 1:3, Marada Tomáš 3:1, body hostů: Sýkora Marek 3:1, Vaculík František 3:1, Novosad Jiří 2:2, Strouhal Jaroslav 0:4), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Vranovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukal Jiří ml. 1:3, Soukal Jiří st. 2:2, Oslzlý Michal 3:1, Otáhal Jan 2:2, body hostů: Zouhar Rudolf 3:1, Mach Radek 3:1, Goliáš Petr 1:3, Mrkvica Aleš 1:3), TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Šakvice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Jaroslav st. 2:2, Furch František 3:1, Sýkora Daniel 3:1, Fiala Jiří 3:1, body hostů: Bílek Jan 2:1, Godany Milan 1:3, Dostoupil Jiří 2:2, Charoušek Richard 0:4, Šmíd Zdeněk 0:1), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Lanžhot C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchař Pavel 4:0, Hušek Jan 2:2, Hušek Jindřich 2:2, Blažek Jiří 3:1, body hostů: Koníček Marek 2:2, Polášek Zdenek 1:3, Tomek Jan 0:4, Sláma Miroslav 2:2),
21. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče C - Moravan Lednice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchař Pavel 2:2, Hušek Jan 3:1, Ebach Petr 2:2, Hušek Jindřich 3:1, body hostů: Lunzar Ladislav 1:3, Loukota Zdeněk ml. 0:4, Svoboda Michal 2:2, Pagáč Martin 3:1), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Velké Němčice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sláma Miroslav 2:0, Tomek Jan 3:1, Koníček Marek 3:1, Polášek Zdenek 3:1, Pfeffer Milan 1:1, body hostů: Fiala Jiří 0:4, Sýkora Daniel 2:2, Furch František 2:2, Frömmel Zdeněk 0:4), TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Kobylí C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostoupil Jiří 3:1, Šafařík Roman 1:3, Smutek Pavel 1:3, Godany Milan 2:2, body hostů: Soukal Jiří ml. 0:4, Soukal Jiří st. 4:0, Otáhal Jan 2:2, Oslzlý Michal 3:1), TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Křepice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mach Radek 3:1, Mrkvica Aleš 2:1, Hanuš Michal 3:1, Tetur Stanislav 4:0, WO 1:0, body hostů: Novotný Pavel 1:3, Kolář Petr 2:2, Sedláček Aleš 0:3, Maška Květoslav 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Lanžhot D 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lukša Břetislav 1:2, Vaculík František 3:0, Pešek Oldřich 3:0, Sirbu Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Litavský Pavel 1:3, Bartošek František 2:2, Polášek Michal 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Němčičky A - TJ Sokol Rakvice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Václav 2:1, Stávek Jaroslav 4:0, Stávek Radim 3:0, Prokeš Zdeněk 3:0, WO 3:0, body hostů: Vala Vítězslav 1:3, Suský Stanislav 0:2, Valoušek František 0:4, Berka Petr 0:3, WO 0:3),
22. kolo:
Moravan Lednice A - TJ Sokol Němčičky A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lunzar Ladislav 1:3, Baťka Stanislav 0:4, Svoboda Michal 2:2, Dostál Ladislav 0:3, Jelínek Jaromír 0:1, body hostů: Pinkas Václav 3:1, Stávek Jaroslav 4:0, Stávek Radim 2:2, Prokeš Zdeněk 4:0), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Troskotovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Jaroslav 0:4, Suský Stanislav 3:1, Berka Petr 2:2, Vala Vítězslav 4:0, body hostů: Vaculík František 2:2, Lukša Břetislav 1:3, Sirbu Jan 1:3, Pešek Oldřich 3:1), TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Vranovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Miroslav 3:1, Bartošek František 2:2, Litavský Pavel 1:3, Fojtík Jaroslav 1:3, body hostů: Tetur Stanislav 4:0, Mach Radek 3:1, Mrkvica Aleš 2:2, Zmrzlík Pavel 0:4), TJ Sokol Křepice B - TJ Sokol Šakvice A 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Papež Radek 1:0, Novotný Pavel 1:2, Maška Květoslav 2:1, Kolář Petr 0:3, Sedláček Aleš 1:1, WO 5:0, body hostů: Godany Milan 2:2, Smutek Pavel 1:3, Dostoupil Jiří 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Lanžhot C 8:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Poulík Jan 1:2, Soukal Jiří st. 2:1, Kubík Josef 1:2, WO 3:3, body hostů: Polášek Zdenek 0:3, Koníček Marek 2:1, Sláma Miroslav 3:0, WO 3:3), TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Agrotec Hustopeče C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Jiří 2:2, Frömmel Zdeněk 0:4, Sýkora Daniel 2:2, Furch František 1:3, body hostů: Hušek Jan 4:0, Kuchař Pavel 4:0, Blažek Jiří 2:2, Ebach Petr 1:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Němčičky A - TJ Sokol Vranovice B 9:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pinkas Václav 1:2, Stávek Jaroslav 2:1, Prokeš Zdeněk 2:1, Stávek Radim 3:0, body hostů: Tetur Stanislav 2:1, Mach Radek 0:3, Hanuš Michal 1:2, Mrkvica Aleš 1:2), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Lanžhot C 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kuchař Pavel 2:1, Hušek Jan 1:1, Hušek Jindřich 2:1, Blažek Jiří 3:0, body hostů: Polášek Zdenek 1:2, Koníček Marek 1:2, Sláma Miroslav 0:3, Tomek Jan 1:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Němčičky A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrkvica Aleš 0:2, Hanuš Michal 0:2, Mach Radek 0:3, Tetur Stanislav 1:1, body hostů: Prokeš Zdeněk 3:0, Stávek Radim 2:0, Hycl David 2:0, Pinkas Václav 1:1), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Agrotec Hustopeče C 3:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pfeffer Milan 0:3, Sláma Miroslav 0:2, Koníček Marek 1:2, Polášek Zdenek 2:1, body hostů: Blažek Jiří 3:0, Hušek Jan 3:0, Hušek Jindřich 1:2, Kuchař Pavel 1:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Němčičky A - TJ Sokol Vranovice B -:-, TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Lanžhot C -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Němčičky A - TJ Agrotec Hustopeče C 9:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pinkas Václav 2:1, Stávek Jaroslav 2:1, Stávek Radim 2:1, Prokeš Zdeněk 3:0, body hostů: Hušek Jan 1:2, Hušek Jindřich 1:2, Blažek Jiří 0:3, Kuchař Pavel 1:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Němčičky A 9:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blažek Jiří 0:4, Hušek Jindřich 3:1, Kuchař Pavel 2:2, Hušek Jan 3:1, body hostů: Prokeš Zdeněk 3:1, Stávek Radim 2:2, Hycl David 2:2, Pinkas Václav 1:3),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Němčičky A - TJ Agrotec Hustopeče C 4:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pinkas Václav 1:2, Hycl David 1:2, Stávek Radim 0:3, Prokeš Zdeněk 2:1, body hostů: Kuchař Pavel 3:0, Hušek Jindřich 2:1, Hušek Jan 2:1, Blažek Jiří 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy