Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP II. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Vranovice C - TJ Jevišovka A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanuš Michal 2:2, Mrkvica Aleš 1:3, Šťastný Pavel 1:3, Goliáš Petr 1:3, body hostů: Damborský Bohumil 4:0, Zajíc René 4:0, Švejda Alois 3:1, Svojanovský Ladislav 0:4), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Boleradice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prachař Štěpán 3:1, Galousek Ivo 4:0, Jakubčík František 1:3, Kunický Antonín 3:1, body hostů: Pregrt Jiří 1:3, Veselý Miroslav 1:3, Hos Tomáš 0:4, Novotňák František ml. 3:1), TJ Sokol Velké Němčice B - MSK Břeclav B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Jaroslav st. 3:1, Smetana Jaroslav 2:2, Citterbard Oldřich 4:0, Frömmel Zdeněk 4:0, body hostů: Růžičková Natálie 1:3, Krejčiřík Stanislav 2:2, Morc Dominik 0:4, Morc Zbyněk 0:4), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Perná A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matyáš Ivo 0:4, Libenský Svatoslav 3:1, Rišnovský Robert 3:1, Vacula Karel 4:0, body hostů: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 1:3, Kvěch Jan 2:2, Kopecký Jan 1:3), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Kobylí D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šalášek Jiří 3:1, Sláma Adam 2:2, Hycl David 3:1, Mezihorák Aleš 0:4, body hostů: Kubík Josef 3:1, Šíblová Sára 1:3, Poulík Jan 1:3, Soukal Jiří ml. 3:1), Moravan Lednice B - Orel Šitbořice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek Jaromír 2:2, Hejmala Karel 2:2, Juras Oldřich 1:3, Gregor Miroslav 1:2, Kružík David 0:1, body hostů: Halas Pavel st. 4:0, Vokál Radek 2:2, Slavík Jakub 0:4, Vozdecký Jaromír 4:0),
2. kolo:
TJ Jevišovka A - Orel Šitbořice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švejda Alois 3:1, Zajíc René 4:0, Damborský Bohumil 4:0, Svojanovský Ladislav 0:4, body hostů: Halas Pavel st. 1:3, Bedřich Josef 1:3, Vozdecký Jaromír 2:2, Stejskal Libor 1:3), TJ Sokol Kobylí D - Moravan Lednice B 16:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Soukal Jiří ml. 3:0, Novák Jiří st. 2:1, Poulík Jan 3:0, Kubík Josef 3:0, WO 5:0, body hostů: Měřínský Jiří 0:4, Gregor Miroslav 0:4, Jelínek Jaromír 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Němčičky B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Vladimír 3:1, Kopecký Jan 4:0, Kvěch Jan 1:3, body hostů: Sláma Adam 1:3, Šalášek Jiří 0:4, Hycl David 1:3, Levčík Miroslav 3:1), MSK Břeclav B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžičková Natálie 1:3, Kováč Martin 1:3, Krejčiřík Stanislav 3:1, Cerovská Nikol 0:4, body hostů: Libenský Svatoslav 3:1, Matyáš Ivo 2:2, Vacula Karel 3:1, Rišnovský Robert 3:1), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Velké Němčice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Miroslav 2:2, Pregrt Jiří 1:3, Novotňák František ml. 2:2, Hos Tomáš 3:1, body hostů: Frömmel Zdeněk 1:3, Šafařík Václav st. 3:1, Hruška Jaroslav st. 0:4, Citterbard Oldřich 4:0), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Brumovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Goliáš Petr 3:1, Mrkvica Aleš 3:1, Hanuš Michal 2:1, Šťastný Pavel 1:3, WO 1:0, body hostů: Prachař Štěpán 1:3, Vladimír Válný 2:2, Jakubčík František 1:3, Kunický Antonín 2:1, WO 0:1),
3. kolo:
TJ Sokol Brumovice A - TJ Jevišovka A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vladimír Válný 1:3, Prachař Štěpán 1:3, Krátký Milan 1:3, Kunický Antonín 3:1, body hostů: Damborský Bohumil 4:0, Zajíc René 3:1, Švejda Alois 3:1, Svojanovský Ladislav 0:4), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Vranovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 3:1, Šafařík Václav st. 4:0, Citterbard Oldřich 2:2, Hruška Jaroslav st. 1:3, body hostů: Goliáš Petr 2:2, Mrkvica Aleš 1:3, Hanuš Michal 3:1, Šťastný Pavel 0:4), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Boleradice A 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vacula Karel 2:1, Libenský Svatoslav 1:2, Matyáš Ivo 2:1, Vlach Radomír 0:3, WO 5:0, body hostů: Veselý Miroslav 1:3, Hos Tomáš 2:2, Novotňák František ml. 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Němčičky B - MSK Břeclav B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hycl David 3:1, Mezihorák Aleš 1:3, Sláma Adam 4:0, Šalášek Jiří 2:2, body hostů: Krejčiřík Stanislav 3:1, Kováč Martin 0:4, Cerovská Nikol 2:2, Růžičková Natálie 1:3), Moravan Lednice B - TJ Sokol Perná A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Loukota Zdeněk ml. 0:4, Tarhaj Josef 3:1, Bobrzyk David 1:3, Měřínský Jiří 3:1, body hostů: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Vladimír 1:3, Kopecký Jan 3:1, Kvěch Jan 2:2), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Kobylí D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halas Pavel st. 2:2, Bedřich Josef 0:4, Vozdecký Jaromír 2:2, Stejskal Libor 3:1, body hostů: Soukal Jiří ml. 3:1, Kubík Josef 2:2, Poulík Jan 2:2, Hoch Vítek 2:2),
4. kolo:
TJ Jevišovka A - TJ Sokol Kobylí D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švejda Alois 4:0, Zajíc René 4:0, Damborský Bohumil 4:0, Himal Tomáš 1:3, body hostů: Kubík Josef 1:3, Poulík Jan 1:3, Šíblová Sára 1:3, Křivka Štěpán 0:4), TJ Sokol Perná A - Orel Šitbořice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čulen Vlastimil 3:1, Kvěch Jan 2:2, Kopecký Jan 2:2, Kolínek Vladimír 3:1, body hostů: Halas Pavel st. 3:1, Stejskal Libor 0:4, Bedřich Josef 1:3, Vozdecký Jaromír 2:2), MSK Břeclav B - Moravan Lednice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kováč Martin 0:4, Morc Zbyněk 0:4, Krejčiřík Stanislav 4:0, Růžičková Natálie 1:3, body hostů: Měřínský Jiří 3:1, Hejmala Karel 3:1, Gregor Miroslav 3:1, Hruška Vlastimil 2:2), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Němčičky B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Miroslav 0:2, Hos Tomáš 1:3, Novotňák František st. 3:1, Pregrt Jiří 2:2, Oujeský Miroslav 1:1, body hostů: Šalášek Jiří 2:2, Sláma Adam 3:1, Mezihorák Aleš 0:4, Hycl David 4:0), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanuš Michal 2:2, Mrkvica Aleš 2:2, Němeček Miloš 0:4, Goliáš Petr 3:1, body hostů: Vacula Karel 3:1, Rišnovský Robert 2:2, Libenský Svatoslav 1:3, Matyáš Ivo 3:1), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Velké Němčice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prachař Štěpán 3:0, Vladimír Válný 4:0, Kunický Antonín 1:1, Jakubčík František 1:3, Ševela František 0:1, WO 2:0, body hostů: Frömmel Zdeněk 2:2, Šafařík Václav st. 2:1, Hruška Jaroslav st. 0:4, Citterbard Oldřich 1:2, WO 0:2),
5. kolo:
TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Jevišovka A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smetana Jaroslav 1:3, Šafařík Václav st. 2:2, Citterbard Oldřich 2:2, Hruška Jaroslav st. 1:3, body hostů: Zajíc René 3:1, Damborský Bohumil 4:0, Švejda Alois 2:2, Svojanovský Ladislav 1:3), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Brumovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rišnovský Robert 2:2, Matyáš Ivo 1:3, Vacula Karel 4:0, Libenský Svatoslav 2:2, body hostů: Prachař Štěpán 3:1, Krátký Milan 2:2, Ševela František 1:3, Halm Josef 1:3), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Vranovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sláma Adam 2:2, Levčík Miroslav 2:2, Ulica Jaromír 1:2, Šalášek Jiří 4:0, WO 1:0, body hostů: Goliáš Petr 2:2, Mrkvica Aleš 1:3, Hanuš Michal 3:1, Šťastný Pavel 0:3, WO 0:1), Moravan Lednice B - TJ Sokol Boleradice A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gregor Miroslav 0:4, Hejmala Karel 0:4, Tarhaj Josef 2:2, Kružík David 0:4, body hostů: Veselý Miroslav 3:1, Pregrt Jiří 3:1, Hos Tomáš 4:0, Novotňák František ml. 4:0), Orel Šitbořice A - MSK Břeclav B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stejskal Libor 2:2, Halas Pavel st. 4:0, Slavík Jakub 1:3, Slavík Jiří 1:2, Slavík Ondřej 0:1, body hostů: Cerovská Nikol 3:1, Růžičková Natálie 2:2, Kováč Martin 0:4, Krejčiřík Stanislav 3:1), TJ Sokol Kobylí D - TJ Sokol Perná A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukal Jiří ml. 0:4, Hoch Vítek 0:4, Kubík Josef 1:3, Šíblová Sára 0:4, body hostů: Čulen Vlastimil 4:0, Kvěch Jan 3:1, Kopecký Jan 4:0, Kolínek Vladimír 4:0),
6. kolo:
TJ Jevišovka A - TJ Sokol Perná A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Himal Tomáš 2:2, Švejda Alois 1:3, Zajíc René 2:2, Damborský Bohumil 4:0, body hostů: Čulen Vlastimil 3:1, Kvěch Jan 3:1, Smejkal Oldřich 0:4, Kolínek Vladimír 1:3), MSK Břeclav B - TJ Sokol Kobylí D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kováč Martin 0:4, Krejčiřík Stanislav 1:3, Fabikovič Daniel 0:4, Růžičková Natálie 0:4, body hostů: Soukal Jiří ml. 4:0, Kubík Josef 4:0, Hoch Vítek 3:1, Poulík Jan 4:0), TJ Sokol Boleradice A - Orel Šitbořice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pregrt Jiří 2:2, Hos Tomáš 3:1, Novotňák František st. 4:0, Oujeský Miroslav 2:2, body hostů: Slavík Jiří 0:4, Vozdecký Jaromír 3:1, Halas Pavel st. 2:2, Slavík Jakub 0:3, Slavík Ondřej 0:1), TJ Sokol Vranovice C - Moravan Lednice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanuš Michal 2:2, Mrkvica Aleš 3:1, Němeček Miloš 0:2, Goliáš Petr 3:1, Šťastný Pavel 1:1, body hostů: Loukota Zdeněk ml. 0:2, Jelínek Jaromír 2:2, Hruška Vlastimil 1:3, Bobrzyk David 4:0, Gregor Miroslav 0:2), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Němčičky B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubčík František 1:3, Galousek Ivo 4:0, Vladimír Válný 3:1, Prachař Štěpán 2:2, body hostů: Šalášek Jiří 2:2, Sláma Adam 0:4, Hycl David 3:1, Levčík Miroslav 1:3), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 3:1, Šafařík Václav st. 3:1, Citterbard Oldřich 4:0, Hruška Jaroslav st. 2:2, body hostů: Vacula Karel 0:4, Rišnovský Robert 2:2, Libenský Svatoslav 2:2, Vlach Radomír 0:4),
7. kolo:
TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Jevišovka A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slabyhoudek Václav 1:3, Matyáš Ivo 0:1, Vacula Karel 2:2, Libenský Svatoslav 1:3, Vlach Radomír 0:3, body hostů: Damborský Bohumil 4:0, Zajíc René 4:0, Švejda Alois 3:1, Svojanovský Ladislav 1:3), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Velké Němčice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levčík Miroslav 3:1, Ulica Jaromír 2:0, Hycl David 3:1, Šalášek Jiří 4:0, Sláma Adam 1:1, body hostů: Hruška Jaroslav st. 0:4, Šafařík Václav st. 0:4, Smetana Jaroslav 0:4, Citterbard Oldřich 3:1), Moravan Lednice B - TJ Sokol Brumovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Měřínský Jiří 3:1, Tarhaj Josef 2:2, Bobrzyk David 2:2, Dostál Ladislav 1:2, Jelínek Jaromír 0:1, body hostů: Galousek Ivo 4:0, Prachař Štěpán 2:2, Vladimír Válný 1:3, Ševela František 0:3, Kunický Antonín 1:0), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Vranovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jiří 0:4, Slavík Jakub 0:4, Vozdecký Jaromír 3:1, Halas Pavel st. 2:2, body hostů: Goliáš Petr 4:0, Němeček Miloš 2:2, Hanuš Michal 3:1, Mrkvica Aleš 2:2), TJ Sokol Kobylí D - TJ Sokol Boleradice A 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18 Hosté se nedostavili), TJ Sokol Perná A - MSK Břeclav B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 4:0, Kopecký Jan 4:0, Smejkal Oldřich 2:2, body hostů: Morc Dominik 1:3, Krejčiřík Stanislav 1:3, Růžičková Natálie 2:2, Cerovská Nikol 0:2, Morc Petr 0:2),
8. kolo:
TJ Jevišovka A - MSK Břeclav B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svojanovský Ladislav 4:0, Himal Tomáš 2:2, Švejda Alois 4:0, Zajíc René 4:0, body hostů: Morc Dominik 1:3, Kováč Martin 0:4, Morc Petr 0:4, Morc Zbyněk 1:3), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Perná A 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hos Tomáš 2:2, Pregrt Jiří 2:2, Novotňák František ml. 3:1, WO 0:5, body hostů: Čulen Vlastimil 2:1, Kolínek Vladimír 3:0, Kopecký Jaroslav 0:3, Kopecký Jan 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Kobylí D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Pavel 2:2, Mrkvica Aleš 3:1, Hanuš Michal 3:1, Goliáš Petr 4:0, body hostů: Poulík Jan 1:3, Kubík Josef 3:1, Hoch Vítek 0:4, Šíblová Sára 0:4), TJ Sokol Brumovice A - Orel Šitbořice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jakubčík František 2:2, Galousek Ivo 4:0, Vladimír Válný 1:1, Prachař Štěpán 3:1, Krátký Milan 0:2, body hostů: Halas Pavel st. 2:2, Novotný Pavel 2:2, Vokál Radek 0:4, Vozdecký Jaromír 2:2), TJ Sokol Velké Němčice B - Moravan Lednice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frömmel Zdeněk 2:1, Smetana Jaroslav 3:1, Citterbard Oldřich 2:1, Mrhal Zdeněk 0:3, WO 3:0, body hostů: Bobrzyk David 4:0, Dostál Ladislav 0:1, Jelínek Jaromír 1:3, Juras Oldřich 1:3, WO 0:3), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Němčičky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matyáš Ivo 2:2, Slabyhoudek Václav 1:3, Libenský Svatoslav 1:3, Vacula Karel 4:0, body hostů: Hycl David 3:1, Šalášek Jiří 3:1, Sláma Adam 0:4, Ulica Jaromír 2:2),
9. kolo:
TJ Sokol Němčičky B - TJ Jevišovka A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulica Jaromír 1:3, Levčík Miroslav 1:3, Hycl David 3:1, Šalášek Jiří 2:2, body hostů: Damborský Bohumil 4:0, Zajíc René 3:1, Švejda Alois 2:2, Svojanovský Ladislav 0:4), Moravan Lednice B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juras Oldřich 1:3, Tarhaj Josef 0:2, Bobrzyk David 2:2, Měřínský Jiří 1:3, Jelínek Jaromír 1:1, body hostů: Vacula Karel 4:0, Rišnovský Robert 2:2, Matyáš Ivo 3:1, Libenský Svatoslav 2:2), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Velké Němčice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák František 0:4, Vozdecký Jaromír 4:0, Novotný Pavel 4:0, Halas Pavel st. 2:2, body hostů: Frömmel Zdeněk 1:3, Mrhal Zdeněk 2:2, Citterbard Oldřich 2:2, Hruška Jaroslav st. 1:3), TJ Sokol Kobylí D - TJ Sokol Brumovice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubík Josef 2:2, Hoch Vítek 1:3, Poulík Jan 2:2, Novák Jiří ml. 0:4, body hostů: Ševela František 2:2, Prachař Štěpán 2:2, Vladimír Válný 4:0, Krátký Milan 3:1), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Vranovice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čulen Vlastimil 4:0, Kolínek Vladimír 3:1, Kopecký Jan 3:1, Kopecký Jaroslav 2:2, body hostů: Zmrzlík Pavel 0:4, Mrkvica Aleš 3:1, Veselá Pavlína 0:4, Goliáš Petr 1:3), MSK Břeclav B - TJ Sokol Boleradice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžičková Natálie 1:3, Bruckner Tomáš 1:3, Cerovská Nikol 1:3, Krejčiřík Stanislav 1:3, body hostů: Hos Tomáš 4:0, Oujeský Miroslav 0:2, Pregrt Jiří 4:0, Novotňák František ml. 4:0, Vojtěšek Tomáš 0:2),
10. kolo:
TJ Jevišovka A - TJ Sokol Boleradice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švejda Alois 2:2, Zajíc René 4:0, Damborský Bohumil 4:0, Himal Tomáš 1:3, body hostů: Hos Tomáš 1:3, Vojtěšek Tomáš 0:4, Pregrt Jiří 2:2, Novotňák František ml. 2:2), TJ Sokol Vranovice C - MSK Břeclav B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Pavel 3:1, Němeček Miloš 1:1, Hanuš Michal 4:0, Goliáš Petr 4:0, WO 0:2, body hostů: Bruckner Tomáš 1:3, Krejčiřík Stanislav 1:3, Cerovská Nikol 0:3, Kováč Martin 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Perná A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Milan 2:2, Galousek Ivo 2:0, Prachař Štěpán 3:1, Jakubčík František 1:3, Ševela František 1:1, body hostů: Čulen Vlastimil 1:3, Kolínek Vladimír 2:2, Kopecký Jaroslav 2:2, Kopecký Jan 2:2), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Kobylí D 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrhal Zdeněk 0:4, Frömmel Zdeněk 3:1, Smetana Jaroslav 1:3, Citterbard Oldřich 3:1, WO 0:1, body hostů: Soukal Jiří ml. 2:2, Kubík Josef 2:2, Hoch Vítek 3:1, Poulík Jan 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - Orel Šitbořice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matyáš Ivo 3:1, Slabyhoudek Václav 2:2, Libenský Svatoslav 2:2, Vacula Karel 3:1, body hostů: Halas Pavel st. 3:1, Halasová Anna 0:4, Hanák František 0:4, Vozdecký Jaromír 3:1), TJ Sokol Němčičky B - Moravan Lednice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šalášek Jiří 3:1, Levčík Miroslav 2:2, Hycl David 4:0, Ulica Jaromír 3:1, body hostů: Gregor Miroslav 0:4, Jelínek Jaromír 1:3, Měřínský Jiří 0:4, Bobrzyk David 3:1),
11. kolo:
Moravan Lednice B - TJ Jevišovka A 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kružík Leoš 0:4, Jelínek Jaromír 1:3, Gregor Miroslav 0:4, WO 0:5, body hostů: Švejda Alois 3:0, Damborský Bohumil 3:0, Zajíc René 3:0, Svojanovský Ladislav 2:1, WO 5:0), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Němčičky B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák František 0:4, Novotný Pavel 3:1, Vozdecký Jaromír 2:2, Halas Pavel st. 1:3, body hostů: Hycl David 4:0, Šalášek Jiří 3:1, Levčík Miroslav 1:3, Ulica Jaromír 2:2), TJ Sokol Kobylí D - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Jiří st. 1:3, Soukal Jiří ml. 2:2, Kubík Josef 2:2, Hoch Vítek 4:0, body hostů: Rišnovský Robert 3:1, Matyáš Ivo 2:2, Libenský Svatoslav 0:4, Vacula Karel 2:2), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Velké Němčice B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čulen Vlastimil 2:1, Kolínek Vladimír 1:2, Kopecký Jan 1:2, Kopecký Jaroslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Frömmel Zdeněk 0:4, Šafařík Václav st. 3:1, Citterbard Oldřich 4:0, WO 0:5), MSK Břeclav B - TJ Sokol Brumovice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bruckner Tomáš 1:3, Růžičková Natálie 0:3, Krejčiřík Stanislav 3:1, Cerovská Nikol 0:4, Kováč Martin 0:1, body hostů: Prachař Štěpán 3:1, Vladimír Válný 3:1, Ševela František 2:2, Krátký Milan 4:0), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Vranovice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hos Tomáš 4:0, Oujeský Miroslav 2:0, Novotňák František ml. 4:0, Vojtěšek Tomáš 3:1, Demela Jindřich 0:2, body hostů: Pavelka Daniel 0:4, Veselá Pavlína 0:4, Zmrzlík Pavel 1:3, Šťastný Pavel 2:2),
12. kolo:
TJ Jevišovka A - TJ Sokol Vranovice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svojanovský Ladislav 1:3, Švejda Alois 4:0, Zajíc René 4:0, Damborský Bohumil 4:0, body hostů: Goliáš Petr 1:3, Mrkvica Aleš 1:3, Hanuš Michal 1:3, Zmrzlík Pavel 0:4), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Brumovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hos Tomáš 3:1, Pregrt Jiří 2:2, Novotňák František ml. 4:0, Vojtěšek Tomáš 0:4, body hostů: Vladimír Válný 3:1, Jakubčík František 1:3, Krátký Milan 2:2, Ševela František 1:3), MSK Břeclav B - TJ Sokol Velké Němčice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Morc Zbyněk 1:3, Krejčiřík Stanislav 3:1, Fabikovič Daniel 1:3, Bruckner Tomáš 1:3, body hostů: Frömmel Zdeněk 3:1, Šafařík Václav st. 4:0, Mrhal Zdeněk 2:2, Hruška Jaroslav st. 1:3), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čulen Vlastimil 2:1, Kvěch Jan 1:2, Kopecký Jan 2:1, Kolínek Vladimír 2:1, WO 5:0, body hostů: Libenský Svatoslav 2:2, Matyáš Ivo 0:4, Vacula Karel 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Kobylí D - TJ Sokol Němčičky B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukal Jiří ml. 1:3, Kubík Josef 2:2, Šíblová Sára 0:4, Hoch Vítek 0:4, body hostů: Šalášek Jiří 3:1, Levčík Miroslav 3:1, Hycl David 4:0, Blaško Květoslav 3:1), Orel Šitbořice A - Moravan Lednice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halas Pavel st. 2:2, Slavík Jiří 0:4, Vozdecký Jaromír 1:3, Novotný Pavel 3:1, body hostů: Měřínský Jiří 2:2, Tarhaj Josef 3:1, Jelínek Jaromír 1:3, Bobrzyk David 4:0),
13. kolo:
Orel Šitbořice A - TJ Jevišovka A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák František 0:4, Slavík Jakub 0:4, Halas Pavel st. 2:2, Slavík Jiří 0:2, Slavík Ondřej 0:2, body hostů: Damborský Bohumil 4:0, Zajíc René 4:0, Svojanovský Ladislav 3:1, Himal Tomáš 3:1), Moravan Lednice B - TJ Sokol Kobylí D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Jaromír 1:3, Tarhaj Josef 2:2, Bobrzyk David 3:1, Dostál Ladislav 2:1, Gregor Miroslav 0:1, body hostů: Soukal Jiří ml. 4:0, Novák Jiří st. 0:4, Hoch Vítek 3:1, Šíblová Sára 1:3), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Perná A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulica Jaromír 2:2, Levčík Miroslav 2:2, Hycl David 3:1, Šalášek Jiří 3:1, body hostů: Čulen Vlastimil 2:2, Kopecký Jaroslav 0:4, Kvěch Jan 2:2, Kopecký Jan 2:2), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - MSK Břeclav B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slabyhoudek Václav 1:3, Matyáš Ivo 2:2, Vacula Karel 3:1, Libenský Svatoslav 2:2, body hostů: Krejčiřík Stanislav 3:1, Kováč Martin 0:4, Bruckner Tomáš 4:0, Fabikovič Daniel 1:3), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Boleradice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 2:2, Šafařík Václav st. 2:2, Citterbard Oldřich 4:0, Hruška Jaroslav st. 1:1, Frömmel Zdeněk 1:1, body hostů: Demela Jindřich 0:4, Pregrt Jiří 3:1, Vojtěšek Tomáš 0:4, Novotňák František ml. 3:1), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Vranovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prachař Štěpán 3:1, Vladimír Válný 2:2, Jakubčík František 2:2, Krátký Milan 2:2, body hostů: Goliáš Petr 2:2, Mrkvica Aleš 2:2, Hanuš Michal 2:2, Šťastný Pavel 1:3),
14. kolo:
TJ Jevišovka A - TJ Sokol Brumovice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svojanovský Ladislav 1:3, Švejda Alois 3:1, Zajíc René 4:0, Damborský Bohumil 4:0, body hostů: Prachař Štěpán 2:2, Krátký Milan 1:3, Ševela František 1:3, Halm Josef 0:4), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Velké Němčice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Pavel 0:4, Mrkvica Aleš 3:1, Hanuš Michal 4:0, Goliáš Petr 3:1, body hostů: Frömmel Zdeněk 1:3, Šafařík Václav st. 3:1, Hlávka Stanislav 1:3, Smetana Jaroslav 1:3), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pregrt Jiří 1:3, Hos Tomáš 2:2, Novotňák František ml. 3:1, WO 0:5, body hostů: Libenský Svatoslav 0:3, Matyáš Ivo 1:2, Rišnovský Robert 3:0, Vacula Karel 2:1, WO 5:0), MSK Břeclav B - TJ Sokol Němčičky B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bruckner Tomáš 1:3, Morc Dominik 1:1, Fabikovič Daniel 0:4, Krejčiřík Stanislav 3:1, Morc Petr 0:2, body hostů: Levčík Miroslav 2:2, Šalášek Jiří 3:1, Hycl David 4:0, Sláma Adam 2:2), TJ Sokol Perná A - Moravan Lednice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Vladimír 3:1, Kopecký Jan 3:1, Kopecký Jaroslav 2:2, body hostů: Bobrzyk David 3:1, Tarhaj Josef 2:2, Juras Oldřich 0:4, Jelínek Jaromír 0:4), TJ Sokol Kobylí D - Orel Šitbořice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukal Jiří ml. 4:0, Šíblová Sára 1:3, Kubík Josef 4:0, Hoch Vítek 4:0, body hostů: Novotný Pavel 1:3, Halas Pavel st. 1:3, Hanák František 0:4, Vozdecký Jaromír 1:3),
15. kolo:
TJ Sokol Kobylí D - TJ Jevišovka A 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Soukal Jiří ml. 2:2, Kubík Josef 1:3, Hoch Vítek 0:4, WO 0:5, body hostů: Damborský Bohumil 3:0, Zajíc René 3:0, Svojanovský Ladislav 1:2, Švejda Alois 2:1, WO 5:0), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Perná A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák František 0:2, Slavík Jakub 0:4, Vozdecký Jaromír 2:2, Halas Pavel st. 2:2, Slavík Jiří 0:2, body hostů: Čulen Vlastimil 4:0, Kolínek Vladimír 4:0, Kopecký Jan 2:2, Kvěch Jan 2:2), Moravan Lednice B - MSK Břeclav B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Měřínský Jiří 2:0, Dostál Ladislav 4:0, Bobrzyk David 4:0, Tarhaj Josef 4:0, Jelínek Jaromír 2:0, body hostů: Morc Dominik 0:4, Kováč Martin 0:4, Morc Zbyněk 0:4, Morc Petr 0:4), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Boleradice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulica Jaromír 2:2, Sláma Adam 1:1, Levčík Miroslav 3:1, Šalášek Jiří 3:1, Hycl David 2:0, body hostů: Hos Tomáš 2:2, Oujeský Miroslav 0:4, Veselý Miroslav 0:4, Novotňák František ml. 3:1), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Vranovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacula Karel 3:1, Patka Jiří 0:4, Slabyhoudek Václav 1:3, Libenský Svatoslav 1:3, body hostů: Goliáš Petr 4:0, Mrkvica Aleš 2:2, Hanuš Michal 3:1, Šťastný Pavel 2:2), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Brumovice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smetana Jaroslav 2:2, Hruška Jaroslav st. 0:4, Hlávka Stanislav 1:3, Šafařík Václav st. 0:2, Frömmel Zdeněk 0:2, body hostů: Vladimír Válný 4:0, Prachař Štěpán 3:1, Jakubčík František 2:2, Krátký Milan 4:0),
16. kolo:
TJ Jevišovka A - TJ Sokol Velké Němčice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svojanovský Ladislav 2:2, Švejda Alois 4:0, Zajíc René 3:1, Damborský Bohumil 4:0, body hostů: Frömmel Zdeněk 0:4, Hruška Jaroslav st. 1:3, Smetana Jaroslav 0:4, Citterbard Oldřich 2:2), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Milan 3:1, Galousek Ivo 3:0, Jakubčík František 3:1, Ševela František 2:2, Fidor Marek 0:1, body hostů: Slabyhoudek Václav 1:3, Libenský Svatoslav 1:3, Vacula Karel 3:1, Vlach Radomír 0:4), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Němčičky B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šťastný Pavel 2:2, Mrkvica Aleš 1:3, Hanuš Michal 3:1, Goliáš Petr 3:1, body hostů: Šalášek Jiří 2:2, Hycl David 3:1, Levčík Miroslav 2:2, Sláma Adam 0:4), TJ Sokol Boleradice A - Moravan Lednice B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hos Tomáš 3:1, Pregrt Jiří 4:0, Novotňák František ml. 4:0, WO 0:5, body hostů: Jelínek Jaromír 0:3, Dostál Ladislav 0:3, Bobrzyk David 1:2, Juras Oldřich 0:3, WO 5:0), MSK Břeclav B - Orel Šitbořice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bruckner Tomáš 2:2, Fabikovič Daniel 1:3, Kováč Martin 0:4, Krejčiřík Stanislav 2:2, body hostů: Halas Pavel st. 3:1, Novotný Pavel 1:1, Slavík Jakub 2:2, Vozdecký Jaromír 4:0, Slavík Jiří 1:1), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Kobylí D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čulen Vlastimil 4:0, Kvěch Jan 1:3, Kopecký Jaroslav 2:2, Kolínek Vladimír 1:3, body hostů: Hoch Vítek 1:3, Soukal Jiří ml. 2:2, Kubík Josef 3:1, Šíblová Sára 2:2),
17. kolo:
TJ Sokol Perná A - TJ Jevišovka A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čulen Vlastimil 1:3, Kolínek Vladimír 2:2, Kopecký Jaroslav 2:2, Kopecký Jan 2:2, body hostů: Himal Tomáš 2:2, Svojanovský Ladislav 0:4, Damborský Bohumil 4:0, Zajíc René 3:1), TJ Sokol Kobylí D - MSK Břeclav B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Soukal Jiří ml. 3:0, Šíblová Sára 3:0, Kubík Josef 3:0, Hoch Vítek 3:0, WO 5:0, body hostů: Bruckner Tomáš 0:4, Maněk Marek 0:4, Jaroš Tomáš 0:4, WO 0:5), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Boleradice A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vokál Radek 0:3, Halas Pavel st. 2:1, Vozdecký Jaromír 2:1, Hanák František 0:3, WO 5:0, body hostů: Hos Tomáš 2:2, Oujeský Miroslav 2:2, Novotňák František ml. 4:0, WO 0:5), Moravan Lednice B - TJ Sokol Vranovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Měřínský Jiří 0:4, Tarhaj Josef 1:3, Dostál Ladislav 2:2, Bobrzyk David 2:2, body hostů: Mrkvica Aleš 3:1, Goliáš Petr 3:1, Hanuš Michal 4:0, Šťastný Pavel 1:3), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Brumovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulica Jaromír 2:2, Levčík Miroslav 0:4, Hycl David 3:1, Šalášek Jiří 3:1, body hostů: Galousek Ivo 2:2, Vladimír Válný 1:3, Prachař Štěpán 3:1, Ševela František 2:2), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Velké Němčice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacula Karel 3:1, Patka Jiří 0:4, Slabyhoudek Václav 0:4, Libenský Svatoslav 3:1, body hostů: Citterbard Oldřich 4:0, Šafařík Václav st. 2:2, Hruška Jaroslav st. 2:2, Smetana Jaroslav 2:2),
18. kolo:
TJ Jevišovka A - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švejda Alois 4:0, Svojanovský Ladislav 2:2, Damborský Bohumil 4:0, Zajíc René 4:0, body hostů: Libenský Svatoslav 1:3, Vacula Karel 1:3, Slabyhoudek Václav 0:4, Vlach Radomír 0:4), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Němčičky B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lazárik Milan 0:4, Mrhal Zdeněk 0:3, Hlávka Stanislav 1:2, Hruška Jaroslav st. 0:4, WO 2:0, body hostů: Šalášek Jiří 4:0, Hycl David 4:0, Ulica Jaromír 3:1, Levčík Miroslav 2:0, WO 0:2), TJ Sokol Brumovice A - Moravan Lednice B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prachař Štěpán 3:0, Vladimír Válný 3:0, Jakubčík František 3:0, Krátký Milan 1:0, Zítka Karel 1:1, WO 5:0, body hostů: Loukota Zdeněk ml. 0:4, Kružík Leoš 1:3, Kružík David 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Vranovice C - Orel Šitbořice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Pavel 1:3, Mrkvica Aleš 3:1, Hanuš Michal 3:1, Zmrzlík Pavel 0:4, body hostů: Novotný Pavel 4:0, Halas Pavel st. 2:2, Bedřich Josef 1:3, Vozdecký Jaromír 2:2), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Kobylí D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Demela Jindřich 0:4, Pregrt Jiří 3:1, Novotňák František ml. 4:0, Hos Tomáš 2:2, body hostů: Šíblová Sára 1:3, Kubík Josef 3:1, Soukal Jiří ml. 2:2, Novák Jiří st. 1:3), MSK Břeclav B - TJ Sokol Perná A 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroš Tomáš 0:4, Kováč Martin 0:4, Bruckner Tomáš 0:4, Fabikovič Daniel 0:4, body hostů: Čulen Vlastimil 4:0, Kolínek Vladimír 4:0, Kopecký Jaroslav 4:0, Kvěch Jan 4:0),
19. kolo:
MSK Břeclav B - TJ Jevišovka A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morc Zbyněk 0:1, Bruckner Tomáš 3:1, Kováč Martin 0:4, Krejčiřík Stanislav 2:2, Morc Petr 0:3, body hostů: Damborský Bohumil 4:0, Zajíc René 3:1, Svojanovský Ladislav 2:2, Himal Tomáš 2:2), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Boleradice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 3:1, Kopecký Jan 2:2, Kopecký Jaroslav 1:3, body hostů: Novotňák František ml. 3:1, Pregrt Jiří 2:2, Veselý Miroslav 1:3, Hos Tomáš 2:2), TJ Sokol Kobylí D - TJ Sokol Vranovice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukal Jiří ml. 3:1, Poulík Jan 1:3, Hoch Vítek 3:1, Kubík Josef 3:1, body hostů: Hanuš Michal 2:2, Mrkvica Aleš 2:2, Goliáš Petr 1:3, Šťastný Pavel 1:3), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Brumovice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokál Radek 2:2, Bedřich Josef 0:4, Vozdecký Jaromír 4:0, Halas Pavel st. 4:0, body hostů: Vladimír Válný 1:3, Jakubčík František 2:2, Krátký Milan 2:2, Ševela František 1:3), Moravan Lednice B - TJ Sokol Velké Němčice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gregor Miroslav 0:4, Juras Oldřich 0:4, Bobrzyk David 4:0, Jelínek Jaromír 2:2, body hostů: Frömmel Zdeněk 2:2, Hruška Jaroslav st. 3:1, Hlávka Stanislav 2:2, Citterbard Oldřich 3:1), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulica Jaromír 3:1, Hycl David 4:0, Levčík Miroslav 2:2, Šalášek Jiří 3:1, body hostů: Libenský Svatoslav 1:3, Vacula Karel 3:1, Vlach Radomír 0:4, Slabyhoudek Václav 0:4),
20. kolo:
TJ Jevišovka A - TJ Sokol Němčičky B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svojanovský Ladislav 1:3, Himal Tomáš 0:4, Zajíc René 3:1, Damborský Bohumil 3:1, body hostů: Šalášek Jiří 1:3, Levčík Miroslav 3:1, Hycl David 2:2, Ulica Jaromír 3:1), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - Moravan Lednice B 0:18wo, TJ Sokol Velké Němčice B - Orel Šitbořice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Jaroslav st. 2:2, Smetana Jaroslav 2:2, Hlávka Stanislav 2:2, Citterbard Oldřich 4:0, body hostů: Slavík Jakub 0:4, Halas Pavel st. 3:1, Vozdecký Jaromír 3:1, Slavík Jiří 0:4), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Kobylí D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prachař Štěpán 2:2, Vladimír Válný 4:0, Jakubčík František 1:3, Ševela František 1:3, body hostů: Kubík Josef 2:2, Hoch Vítek 2:2, Soukal Jiří ml. 2:2, Šíblová Sára 2:2), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Perná A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Pavel 1:3, Mrkvica Aleš 1:3, Hanuš Michal 3:1, Goliáš Petr 3:1, body hostů: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 2:2, Kopecký Jan 2:2, Kopecký Jaroslav 2:2), TJ Sokol Boleradice A - MSK Břeclav B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pregrt Jiří 4:0, Veselý Miroslav 1:1, Novotňák František ml. 4:0, Demela Jindřich 2:2, Novotňák František st. 2:0, body hostů: Bruckner Tomáš 1:3, Krejčiřík Stanislav 2:2, Jaroš Tomáš 0:4, Maněk Marek 0:4),
21. kolo:
TJ Sokol Boleradice A - TJ Jevišovka A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pregrt Jiří 2:2, Demela Jindřich 0:4, Novotňák František ml. 3:1, Hos Tomáš 1:3, body hostů: Damborský Bohumil 4:0, Švejda Alois 1:3, Svojanovský Ladislav 2:2, Himal Tomáš 3:1), MSK Břeclav B - TJ Sokol Vranovice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kováč Martin 1:3, Bruckner Tomáš 0:4, Jaroš Tomáš 0:4, Krejčiřík Stanislav 2:2, body hostů: Zmrzlík Pavel 2:2, Hanuš Michal 4:0, Mrkvica Aleš 3:1, Goliáš Petr 4:0), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Brumovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Vladimír 3:1, Kopecký Jaroslav 2:2, Kopecký Jan 2:2, body hostů: Vladimír Válný 3:1, Prachař Štěpán 3:1, Fidor Marek 0:4, Lossel Martin 0:4), TJ Sokol Kobylí D - TJ Sokol Velké Němčice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukal Jiří ml. 3:1, Kubík Josef 1:3, Hoch Vítek 4:0, Šíblová Sára 0:4, body hostů: Smetana Jaroslav 1:3, Šafařík Václav st. 3:1, Hruška Jaroslav st. 2:2, Hlávka Stanislav 2:2), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halas Pavel st. 2:2, Halasová Anna 1:3, Vozdecký Jaromír 2:2, Bedřich Josef 1:3, body hostů: Vacula Karel 4:0, Libenský Svatoslav 4:0, Slabyhoudek Václav 2:2, Patka Jiří 0:2, Vlach Radomír 0:2), Moravan Lednice B - TJ Sokol Němčičky B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tarhaj Josef 1:3, Dostál Ladislav 1:3, Bobrzyk David 3:1, Jelínek Jaromír 0:4, body hostů: Šalášek Jiří 2:2, Hycl David 3:1, Levčík Miroslav 3:1, Ulica Jaromír 3:1),
22. kolo:
TJ Jevišovka A - Moravan Lednice B 18:0wo, TJ Sokol Němčičky B - Orel Šitbořice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levčík Miroslav 4:0, Ulica Jaromír 3:1, Sláma Adam 1:3, Šalášek Jiří 2:2, body hostů: Halas Pavel st. 3:1, Bedřich Josef 2:2, Halasová Anna 0:4, Vozdecký Jaromír 1:3), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Kobylí D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vacula Karel 4:0, Slabyhoudek Václav 0:4, Libenský Svatoslav 1:3, Vlach Radomír 0:4, body hostů: Šíblová Sára 3:1, Hoch Vítek 2:2, Soukal Jiří ml. 3:1, Kubík Josef 3:1), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Perná A 0:18wo, TJ Sokol Brumovice A - MSK Břeclav B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Milan 4:0, Jakubčík František 4:0, Halm Josef 4:0, Ševela František 4:0, body hostů: Jaroš Tomáš 0:4, Maněk Marek 0:4, Němeček Radek 0:4, Čechmánek Matěj 0:4), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Boleradice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Pavel 2:2, Mrkvica Aleš 2:1, Hanuš Michal 3:1, Goliáš Petr 2:1, WO 1:1, body hostů: Veselý Miroslav 0:3, Oujeský Miroslav 1:3, Demela Jindřich 0:3, Novotňák František ml. 4:0, WO 1:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Jevišovka A - TJ Sokol Brumovice A 9:0wo, TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Němčičky B 6:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kopecký Jaroslav 1:3, Kopecký Jan 1:2, Kolínek Vladimír 1:2, Čulen Vlastimil 2:2, body hostů: Hycl David 4:0, Levčík Miroslav 3:1, Šalášek Jiří 1:2, Ulica Jaromír 1:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Brumovice A - TJ Jevišovka A 2:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vladimír Válný 1:1, Halm Josef 0:2, Krátký Milan 0:3, Ševela František 1:2, body hostů: Damborský Bohumil 3:0, Zajíc René 3:0, Švejda Alois 2:0, Svojanovský Ladislav 0:2), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Perná A 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šalášek Jiří 2:1, Ulica Jaromír 0:2, Levčík Miroslav 3:0, Hycl David 3:0, body hostů: Čulen Vlastimil 2:1, Kolínek Vladimír 1:2, Kopecký Jaroslav 0:3, Kopecký Jan 0:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Jevišovka A - TJ Sokol Brumovice A -:-, TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Němčičky B -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Jevišovka A - TJ Sokol Němčičky B 9:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovský Ladislav 0:4, Švejda Alois 2:2, Zajíc René 2:1, Damborský Bohumil 4:0, body hostů: Hycl David 2:2, Šalášek Jiří 2:2, Levčík Miroslav 2:2, Ulica Jaromír 1:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Němčičky B - TJ Jevišovka A 5:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulica Jaromír 2:1, Levčík Miroslav 0:3, Hycl David 0:3, Šalášek Jiří 3:1, body hostů: Damborský Bohumil 4:0, Zajíc René 2:1, Švejda Alois 1:2, Himal Tomáš 1:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Jevišovka A - TJ Sokol Němčičky B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy