Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP III. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Velké Němčice C - Moravan Lednice C 18:0wo, TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolínek Zdeněk 3:1, Matula Arnošt 2:2, Hoffmann Dušan 0:4, Smejkal Oldřich 2:2, body hostů: Svoboda Aleš 4:0, Ryšavý Luděk 3:1, Hrabec Lukáš 1:3, Blažek Petr 1:3), TJ Sokol Šakvice B - TJ Sokol Křepice C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jakubčík Roman 3:0, Charoušek Richard 3:0, Šmíd Zdeněk 1:2, Smutek Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Strouhal Jiří 1:3, Novotný Pavel 2:2, Rubeš Jakub 0:4, WO 0:5), MSK Břeclav C - TJ Sokol Brumovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašíčková Martina 0:4, Čechmánek Matěj 0:4, Čechmánková Dominika 0:4, Fabikovič Daniel 3:1, body hostů: Krátký Milan 3:1, Lossel Martin 3:1, Halm Josef 4:0, Ševela František 3:1), TJ Agrotec Hustopeče D - TJ Sokol Němčičky C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubík Jiří 0:4, Ebach Petr 2:2, Preiss Marian 3:1, Kuchař Pavel 4:0, body hostů: Suský Josef 2:2, Blaško Květoslav 2:2, Sláma Adam 1:3, Stávek Josef 2:2),
2. kolo:
Moravan Lednice C - TJ Sokol Němčičky C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Vlastimil 1:3, Jelínek Jaromír 0:4, Hejmala Karel 2:2, Loukota Zdeněk ml. 0:4, body hostů: Blaško Květoslav 4:0, Suský Josef 4:0, Sláma Adam 2:2, Stávek Josef 3:1), TJ Sokol Brumovice B - TJ Agrotec Hustopeče D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Milan 4:0, Fidor Marek 2:2, Ševela František 4:0, Halm Josef 4:0, body hostů: Pleskač Pavel 1:3, Ebach Petr 1:3, Hovězák Petr 0:4, Pleskač Jan 0:4), TJ Sokol Křepice C - MSK Břeclav C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zach Tomáš 4:0, Rubeš Jakub 2:2, Novotný Pavel 4:0, Kolář Petr 4:0, body hostů: Čechmánek Matěj 0:4, Bruckner Tomáš 1:3, Pokludová Eliška 0:4, Fabikovič Daniel 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Šakvice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabec Lukáš 2:2, Svoboda Aleš 5:0, Ryšavý Luděk 3:1, Janoušek Tomáš 0:2, Svoboda Petr 0:1, WO 2:0, body hostů: Šafařík Václav ml. 1:1, Smutek Pavel 2:2, Charoušek Richard 2:3, Smutek Květoslav 1:4, WO 0:2), TJ Sokol Velké Němčice C - TJ Sokol Perná B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šabata Lukáš 0:4, Frömmel Zdeněk 2:2, Hlávka Stanislav 2:2, Klimusová Simona 0:4, body hostů: Matula Arnošt 3:1, Kvěch Jan 3:1, Kolínek Zdeněk 3:1, Smejkal Oldřich 3:1),
3. kolo:
Moravan Lednice C - TJ Sokol Perná B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Jaromír 2:2, Hruška Vlastimil 1:3, Hejmala Karel 4:0, Gregor Miroslav 0:4, body hostů: Kolínek Zdeněk 3:1, Matula Arnošt 3:1, Hoffmann Dušan 1:3, Smejkal Oldřich 2:2), TJ Sokol Šakvice B - TJ Sokol Velké Němčice C 12:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Charoušek Richard 2:1, Smutek Pavel 3:0, Smutek Květoslav 3:0, WO 3:3, body hostů: Lazárik Milan 0:3, Klimusová Simona 0:3, Frömmel Zdeněk 1:2, WO 3:3), MSK Břeclav C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíčková Martina 2:2, Čechmánek Matěj 0:4, Čechmánková Dominika 0:4, Fabikovič Daniel 2:2, body hostů: Svoboda Aleš 4:0, Hrabec Lukáš 4:0, Blažek David 2:2, Blažek Petr 2:2), TJ Agrotec Hustopeče D - TJ Sokol Křepice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ebach Petr 4:0, Preiss Marian 3:0, Kuchař Pavel 3:1, Pleskač Pavel 0:4, WO 0:1, body hostů: Kolář Petr 2:2, Strouhal Jiří 1:3, Rubeš Jakub 1:2, Novotný Pavel 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Němčičky C - TJ Sokol Brumovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suský Josef 2:2, Sláma Adam 2:2, Stávek Josef 1:1, Blaško Květoslav 4:0, Mezihorák Aleš 0:2, body hostů: Krátký Milan 2:2, Fidor Marek 0:4, Ševela František 3:1, Halm Josef 2:2),
4. kolo:
Moravan Lednice C - TJ Sokol Brumovice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kružík David 1:3, Loukota Zdeněk ml. 0:4, Gregor Miroslav 1:3, Kružík Leoš 0:4, body hostů: Krátký Milan 4:0, Fidor Marek 2:2, Ševela František 4:0, Halm Josef 4:0), TJ Sokol Němčičky C - TJ Sokol Křepice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suský Josef 3:1, Sláma Adam 1:3, Stávek Josef 1:3, Blaško Květoslav 4:0, body hostů: Strouhal Jiří 2:2, Novotný Pavel 2:2, Zach Tomáš 1:3, Rubeš Jakub 2:2), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Agrotec Hustopeče D 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pilát Jaroslav 1:2, Svoboda Aleš 1:2, Ryšavý Luděk 1:2, Hrabec Lukáš 1:2, WO 5:0, body hostů: Kuchař Pavel 4:0, Pleskač Pavel 0:4, Ebach Petr 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Velké Němčice C - MSK Břeclav C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frömmel Zdeněk 3:1, Klimusová Simona 2:2, Šabata Lukáš 2:2, Lazárik Milan 2:2, body hostů: Čechmánková Dominika 0:4, Čechmánek Matěj 0:4, Vašíčková Martina 3:1, Bruckner Tomáš 4:0), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Šakvice B 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolínek Zdeněk 2:1, Matula Arnošt 1:2, Kvěch Jan 3:0, Smejkal Oldřich 0:3, WO 5:0, body hostů: Smutek Pavel 2:2, Jakubčík Roman 3:1, Charoušek Richard 1:3, WO 0:5),
5. kolo:
TJ Sokol Šakvice B - Moravan Lednice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smutek Pavel 4:0, Smutek Květoslav 0:2, Charoušek Richard 4:0, Šafařík Václav ml. 3:1, Novotný Miroslav 0:2, body hostů: Hruška Vlastimil 1:3, Gregor Miroslav 1:3, Jelínek Jaromír 1:3, Hejmala Karel 2:2), MSK Břeclav C - TJ Sokol Perná B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašíčková Martina 0:4, Fabikovič Daniel 1:3, Pokludová Eliška 0:4, Bruckner Tomáš 1:3, body hostů: Kvěch Jan 4:0, Kolínek Zdeněk 4:0, Smejkal Oldřich 4:0, Hoffmann Dušan 2:2), TJ Agrotec Hustopeče D - TJ Sokol Velké Němčice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Preiss Marian 3:1, Ebach Petr 4:0, Pleskač Pavel 3:1, Urbánek Michal 1:3, body hostů: Lazárik Milan 1:3, Frömmel Zdeněk 3:1, Klimusová Simona 0:4, Šabata Lukáš 1:3), TJ Sokol Němčičky C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suský Josef 1:3, Sláma Adam 3:1, Stávek Filip 1:1, Blaško Květoslav 1:3, Stávek Josef 0:2, body hostů: Pilát Jaroslav 3:1, Hrabec Lukáš 3:1, Blažek David 0:4, Svoboda Aleš 4:0), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Křepice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Milan 3:1, Zítka Karel 0:4, Ševela František 1:3, Halm Josef 2:2, body hostů: Novotný Pavel 4:0, Strouhal Jiří 2:2, Papež Jan 2:2, Rubeš Jakub 2:2),
6. kolo:
TJ Sokol Křepice C - Moravan Lednice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strouhal Jiří 3:1, Zach Tomáš 2:2, Rubeš Jakub 2:2, Papež Jan 2:2, body hostů: Kružík Leoš 0:4, Kružík David 0:4, Hejmala Karel 4:0, Hruška Vlastimil 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Brumovice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Páleník Jiří 3:1, Ryšavý Luděk 3:1, Svoboda Aleš 4:0, Hrabec Lukáš 3:1, body hostů: Krátký Milan 1:3, Zítka Karel 0:4, Halm Josef 0:4, Ševela František 2:2), TJ Sokol Velké Němčice C - TJ Sokol Němčičky C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlávka Stanislav 0:4, Šabata Lukáš 0:4, Mrhal Zdeněk 2:2, Lazárik Milan 0:4, body hostů: Blaško Květoslav 4:0, Suský Josef 3:1, Sláma Adam 4:0, Stávek Filip 3:1), TJ Sokol Perná B - TJ Agrotec Hustopeče D 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matula Arnošt 0:3, Kolínek Zdeněk 2:1, Kvěch Jan 2:1, Smejkal Oldřich 1:2, WO 5:0, body hostů: Ebach Petr 2:2, Blažek Jiří 4:0, Pleskač Pavel 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Šakvice B - MSK Břeclav C 18:0wo,
7. kolo:
MSK Břeclav C - Moravan Lednice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kováč Martin 0:4, Fabikovič Daniel 1:3, Vašíčková Martina 1:3, Bruckner Tomáš 4:0, body hostů: Jelínek Jaromír 3:1, Kružík David 2:2, Hruška Vlastimil 2:2, Hejmala Karel 3:1), TJ Agrotec Hustopeče D - TJ Sokol Šakvice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ebach Petr 2:2, Preiss Marian 3:0, Pleskač Pavel 0:4, Urbánek Michal 0:4, WO 0:1, body hostů: Smutek Pavel 3:1, Šafařík Václav ml. 2:2, Jakubčík Roman 3:0, Šmíd Zdeněk 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Němčičky C - TJ Sokol Perná B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suský Josef 4:0, Sláma Adam 2:2, Stávek Filip 2:2, Blaško Květoslav 4:0, body hostů: Kolínek Zdeněk 1:3, Matula Arnošt 2:2, Smejkal Oldřich 1:3, Hoffmann Dušan 0:4), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Velké Němčice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Milan 2:2, Fidor Marek 3:1, Ševela František 4:0, Halm Josef 1:3, body hostů: Lazárik Milan 0:4, Mrhal Zdeněk 1:3, Frömmel Zdeněk 2:2, Hlávka Stanislav 3:1), TJ Sokol Křepice C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zach Tomáš 0:4, Rubeš Jakub 0:4, Novotný Pavel 1:3, Strouhal Jiří 3:1, body hostů: Páleník Jiří 3:1, Ryšavý Luděk 2:2, Svoboda Aleš 4:0, Hrabec Lukáš 3:1),
8. kolo:
Moravan Lednice C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejmala Karel 2:2, Hruška Vlastimil 1:3, Jelínek Jaromír 0:4, Gregor Miroslav 2:2, body hostů: Pilát Jaroslav 4:0, Ryšavý Luděk 2:2, Hrabec Lukáš 1:3, Svoboda Aleš 4:0), TJ Sokol Velké Němčice C - TJ Sokol Křepice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lazárik Milan 0:4, Mrhal Zdeněk 2:2, Hlávka Stanislav 3:1, Frömmel Zdeněk 2:2, body hostů: Strouhal Jiří 1:3, Novotný Pavel 4:0, Papež Jan 1:3, Rubeš Jakub 3:1), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Perná B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Milan 4:0, Fidor Marek 0:4, Ševela František 3:1, Jakubčík František 3:1, body hostů: Kolínek Zdeněk 2:2, Hoffmann Dušan 1:3, Matula Arnošt 2:2, Smejkal Oldřich 1:3), TJ Sokol Šakvice B - TJ Sokol Němčičky C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smutek Pavel 2:2, Šmíd Zdeněk 1:3, Charoušek Richard 1:3, Jakubčík Roman 4:0, body hostů: Blaško Květoslav 3:1, Suský Josef 2:2, Sláma Adam 2:2, Stávek Josef 1:3), MSK Břeclav C - TJ Agrotec Hustopeče D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koberová Klára 0:4, Bruckner Tomáš 2:2, Fabikovič Daniel 3:1, Vašíčková Martina 2:2, body hostů: Ebach Petr 3:1, Hovězák Petr 1:3, Blažek Jiří 4:0, Pleskač Pavel 1:3),
9. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče D - Moravan Lednice C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kuchař Pavel 3:0, Preiss Marian 2:0, Ebach Petr 2:1, Pleskač Pavel 0:3, Urbánek Michal 0:1, WO 5:0, body hostů: Hruška Vlastimil 1:3, Jelínek Jaromír 1:3, Hejmala Karel 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Němčičky C - MSK Břeclav C 16:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sláma Adam 2:1, Suský Josef 3:0, Stávek Filip 3:0, Blaško Květoslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Bruckner Tomáš 1:3, Fabikovič Daniel 0:4, Kováč Martin 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Šakvice B 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševela František 1:3, Halm Josef 1:3, Krátký Milan 2:2, Fidor Marek 0:3, Zítka Karel 0:1, body hostů: Smutek Pavel 3:1, Šmíd Zdeněk 2:2, Jakubčík Roman 4:0, Šafařík Václav ml. 3:1), TJ Sokol Křepice C - TJ Sokol Perná B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zach Tomáš 1:3, Rubeš Jakub 3:1, Strouhal Jiří 2:2, Kolář Petr 4:0, body hostů: Matula Arnošt 2:2, Kolínek Zdeněk 2:2, Hoffmann Dušan 1:3, Smejkal Oldřich 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Velké Němčice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ryšavý Luděk 1:2, Hrabec Lukáš 3:1, Pilát Jaroslav 4:0, Svoboda Aleš 4:0, WO 0:1, body hostů: Šabata Lukáš 0:4, Lazárik Milan 0:3, Frömmel Zdeněk 2:2, Mrhal Zdeněk 1:3, WO 1:0),
10. kolo:
Moravan Lednice C - TJ Sokol Velké Němčice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Jaromír 4:0, Gregor Miroslav 1:1, Hruška Vlastimil 1:3, Hejmala Karel 3:1, Loukota Zdeněk ml. 0:2, body hostů: Sedláček Petr 0:2, Hlávka Stanislav 2:2, Mrhal Zdeněk 3:1, Frömmel Zdeněk 2:2, Šabata Lukáš 0:2), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Perná B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabec Lukáš 2:2, Pilát Jaroslav 4:0, Svoboda Aleš 3:1, Blažek Petr 0:2, Blažek David 0:2, body hostů: Matula Arnošt 1:3, Kolínek Zdeněk 3:1, Smejkal Oldřich 1:3, Hoffmann Dušan 2:2), TJ Sokol Křepice C - TJ Sokol Šakvice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Pavel 3:1, Rubeš Jakub 1:3, Kolář Petr 2:2, Strouhal Jiří 2:2, body hostů: Smutek Pavel 2:2, Jakubčík Roman 4:0, Charoušek Richard 1:3, Šmíd Zdeněk 1:3), TJ Sokol Brumovice B - MSK Břeclav C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Milan 4:0, Jakubčík František 4:0, Halm Josef 3:0, Ševela František 4:0, Zítka Karel 1:0, body hostů: Koberová Klára 0:4, Vašíčková Martina 0:4, Čechmánek Matěj 0:4, Čechmánková Dominika 0:4), TJ Sokol Němčičky C - TJ Agrotec Hustopeče D 18:0wo,
11. kolo:
TJ Sokol Němčičky C - Moravan Lednice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suský Josef 4:0, Stávek Filip 3:1, Stávek Josef 1:3, Blaško Květoslav 4:0, body hostů: Gregor Miroslav 1:3, Loukota Zdeněk ml. 0:4, Hruška Vlastimil 1:3, Hejmala Karel 2:2), TJ Agrotec Hustopeče D - TJ Sokol Brumovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Preiss Marian 3:1, Blažek Jiří 4:0, Ebach Petr 3:1, Pleskač Pavel 0:4, body hostů: Krátký Milan 1:3, Jakubčík František 3:1, Halm Josef 1:3, Ševela František 1:3), TJ Sokol Křepice C - MSK Břeclav C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Pavel 3:1, Strouhal Jiří 3:1, Zach Tomáš 2:2, Rubeš Jakub 4:0, body hostů: Bruckner Tomáš 2:2, Fabikovič Daniel 1:3, Jaroš Tomáš 0:4, Kováč Martin 1:3), TJ Sokol Šakvice B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Zdeněk 0:2, Smutek Pavel 2:2, Charoušek Richard 1:3, Jakubčík Roman 4:0, Šafařík Václav ml. 2:0, body hostů: Pilát Jaroslav 2:2, Svoboda Petr 1:3, Hrabec Lukáš 2:2, Svoboda Aleš 2:2), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Velké Němčice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matula Arnošt 4:0, Kolínek Zdeněk 4:0, Smejkal Oldřich 2:2, Hoffmann Dušan 3:1, body hostů: Lazárik Milan 0:4, Mrhal Zdeněk 1:3, Frömmel Zdeněk 1:3, Hlávka Stanislav 1:3),
12. kolo:
Moravan Lednice C - TJ Sokol Perná B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gregor Miroslav 1:3, Jelínek Jaromír 1:3, Hejmala Karel 2:2, Hruška Vlastimil 2:2, body hostů: Matula Arnošt 3:1, Kvěch Jan 2:2, Kolínek Zdeněk 3:1, Smejkal Oldřich 2:2), TJ Sokol Velké Němčice C - TJ Sokol Šakvice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Petr 0:2, Frömmel Zdeněk 1:3, Hlávka Stanislav 2:2, Mrhal Zdeněk 1:3, Šabata Lukáš 0:2, body hostů: Smutek Pavel 3:1, Jakubčík Roman 4:0, Šmíd Zdeněk 1:3, Šafařík Václav ml. 4:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - MSK Břeclav C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Petr 1:1, Hrabec Lukáš 4:0, Svoboda Aleš 3:1, Blažek David 3:1, Svoboda Petr 2:0, body hostů: Bruckner Tomáš 3:1, Kováč Martin 0:4, Koberová Klára 0:4, Jaroš Tomáš 0:4), TJ Sokol Křepice C - TJ Agrotec Hustopeče D 18:0wo, TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Němčičky C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Milan 3:1, Halm Josef 3:1, Fidor Marek 3:1, Ševela František 2:2, body hostů: Blaško Květoslav 4:0, Sláma Adam 0:4, Stávek Filip 1:3, Stávek Josef 0:4),
13. kolo:
TJ Sokol Brumovice B - Moravan Lednice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halm Josef 3:1, Fidor Marek 0:4, Lossel Martin 2:2, Ševela František 4:0, body hostů: Gregor Miroslav 2:2, Hruška Vlastimil 2:2, Hejmala Karel 1:3, Jelínek Jaromír 2:2), TJ Sokol Křepice C - TJ Sokol Němčičky C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rubeš Jakub 2:2, Strouhal Jiří 2:2, Kolář Petr 4:0, Zach Tomáš 1:3, body hostů: Blaško Květoslav 3:1, Suský Josef 1:3, Sláma Adam 0:4, Stávek Filip 3:1), TJ Agrotec Hustopeče D - TJ Sokol Klobouky u Brna A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ebach Petr 4:0, Kuchař Pavel 4:0, Urbánek Michal 0:4, WO 0:5, body hostů: Svoboda Petr 1:2, Hrabec Lukáš 1:2, Blažek David 1:2, Svoboda Aleš 1:2, WO 5:0), MSK Břeclav C - TJ Sokol Velké Němčice C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jaroš Tomáš 0:4, Němeček Radek 0:2, Koberová Klára 0:4, Vašíčková Martina 1:3, Janečka Ondřej 0:2, body hostů: Lazárik Milan 4:0, Sedláček Petr 3:1, Mrhal Zdeněk 4:0, Frömmel Zdeněk 4:0), TJ Sokol Šakvice B - TJ Sokol Perná B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šafařík Václav ml. 1:2, Charoušek Richard 1:2, Šmíd Zdeněk 1:2, Smutek Pavel 1:2, WO 5:0, body hostů: Smejkal Oldřich 0:4, Matula Arnošt 4:0, Kolínek Zdeněk 4:0, WO 0:5),
14. kolo:
Moravan Lednice C - TJ Sokol Šakvice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gregor Miroslav 1:3, Hruška Vlastimil 0:4, Hejmala Karel 0:4, Loukota Zdeněk ml. 0:4, body hostů: Smutek Pavel 4:0, Jakubčík Roman 4:0, Charoušek Richard 3:1, Šafařík Václav ml. 4:0), TJ Sokol Perná B - MSK Břeclav C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hoffmann Dušan 3:1, Smejkal Oldřich 2:2, Kolínek Zdeněk 3:1, WO 0:5, body hostů: Fabikovič Daniel 1:2, Kováč Martin 0:3, Jaroš Tomáš 0:3, Bruckner Tomáš 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Velké Němčice C - TJ Agrotec Hustopeče D 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrhal Zdeněk 1:2, Frömmel Zdeněk 2:1, Hlávka Stanislav 2:1, Lazárik Milan 0:3, WO 5:0, body hostů: Pleskač Pavel 2:2, Blažek Jiří 4:0, Pleskač Jan 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Němčičky C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Aleš 4:0, Hrabec Lukáš 2:2, Matyáš Ivo 3:1, Ryšavý Luděk 3:0, WO 0:1, body hostů: Blaško Květoslav 1:2, Stávek Filip 1:3, Stávek Josef 0:4, Sláma Adam 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Křepice C - TJ Sokol Brumovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Pavel 4:0, Maška Petr 1:3, Knöttig Ondřej 0:4, Rubeš Jakub 2:2, body hostů: Krátký Milan 3:1, Halm Josef 2:2, Fidor Marek 2:2, Ševela František 2:2),
15. kolo:
TJ Sokol Křepice C - Moravan Lednice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Pavel 4:0, Rubeš Jakub 2:2, Strouhal Jiří 2:2, Kolář Petr 3:1, body hostů: Loukota Zdeněk ml. 0:4, Jelínek Jaromír 2:2, Hruška Vlastimil 1:3, Hejmala Karel 2:2), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krátký Milan 4:0, Halm Josef 1:3, Fidor Marek 1:3, Ševela František 1:3, body hostů: Ryšavý Luděk 1:3, Svoboda Aleš 3:1, Hrabec Lukáš 3:1, Matyáš Ivo 2:2), TJ Sokol Němčičky C - TJ Sokol Velké Němčice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suský Josef 1:2, Stávek Filip 3:1, Sláma Adam 4:0, Blaško Květoslav 4:0, Stávek Josef 1:0, body hostů: Mrhal Zdeněk 2:2, Lazárik Milan 0:4, Frömmel Zdeněk 0:4, Hlávka Stanislav 1:3), TJ Agrotec Hustopeče D - TJ Sokol Perná B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ebach Petr 3:1, Blažek Jiří 3:1, Preiss Marian 3:1, Pleskač Pavel 1:3, body hostů: Kolínek Zdeněk 2:2, Kvěch Jan 1:3, Smejkal Oldřich 1:3, Matula Arnošt 2:2), MSK Břeclav C - TJ Sokol Šakvice B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maněk Marek 0:4, Vašíčková Martina 0:3, Koberová Klára 0:4, Jaroš Tomáš 0:4, Čechmánek Matěj 0:1, body hostů: Šafařík Václav ml. 4:0, Charoušek Richard 4:0, Šmíd Zdeněk 4:0, Smutek Květoslav 4:0),
16. kolo:
Moravan Lednice C - MSK Břeclav C 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gregor Miroslav 4:0, Jelínek Jaromír 4:0, Hejmala Karel 4:0, Hruška Vlastimil 4:0, WO 1:0, body hostů: Vašíčková Martina 0:4, Koberová Klára 0:4, Čechmánková Dominika 0:4, Čechmánek Matěj 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Šakvice B - TJ Agrotec Hustopeče D WO (oboustranné) (čtyřhry 1:1, body domácích: Smutek Pavel 3:1, Šmíd Zdeněk 2:2, Smutek Květoslav 2:2, Charoušek Richard 2:2, body hostů: Šubík Jiří 0:4, Pleskač Jan 0:4, Pleskač Pavel 3:1, Ebach Petr 4:0), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Němčičky C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolínek Zdeněk 4:0, Matula Arnošt 1:3, Hoffmann Dušan 1:3, Smejkal Oldřich 1:3, body hostů: Blaško Květoslav 3:1, Sláma Adam 3:1, Stávek Filip 2:2, Stávek Josef 1:3), TJ Sokol Velké Němčice C - TJ Sokol Brumovice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Petr 0:1, Mrhal Zdeněk 3:1, Hlávka Stanislav 1:3, Frömmel Zdeněk 1:3, Lazárik Milan 0:3, body hostů: Krátký Milan 3:1, Ševela František 4:0, Fidor Marek 1:3, Halm Josef 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Křepice C 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Aleš 4:0, Ryšavý Luděk 4:0, Hrabec Lukáš 4:0, Matyáš Ivo 4:0, body hostů: Strouhal Jiří 0:4, Rubeš Jakub 0:4, Lang Jiří 0:4, Kotačka Michal 0:4),
17. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna A - Moravan Lednice C 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Aleš 3:0, Ryšavý Luděk 3:0, Matyáš Ivo 3:0, Hrabec Lukáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Loukota Zdeněk ml. 0:4, Kružík Leoš 0:4, Kružík David 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Křepice C - TJ Sokol Velké Němčice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Pavel 3:0, Kolář Petr 3:0, Gojdič Bronislav 2:2, Strouhal Jiří 4:0, WO 2:0, body hostů: Mrhal Zdeněk 1:3, Lazárik Milan 0:4, Sedláček Petr 1:1, Šabata Lukáš 0:4, WO 0:2), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Brumovice B 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolínek Zdeněk 4:0, Matula Arnošt 2:2, Smejkal Oldřich 1:3, WO 0:5, body hostů: Krátký Milan 2:1, Halm Josef 1:2, Ševela František 2:1, Fidor Marek 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Němčičky C - TJ Sokol Šakvice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suský Josef 2:1, Sláma Adam 1:3, Stávek Filip 1:3, Blaško Květoslav 2:2, Stávek Josef 0:1, body hostů: Smutek Pavel 3:1, Jakubčík Roman 4:0, Šmíd Zdeněk 1:3, Charoušek Richard 2:2), TJ Agrotec Hustopeče D - MSK Břeclav C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchař Pavel 4:0, Ebach Petr 4:0, Preiss Marian 3:1, Pleskač Pavel 2:2, body hostů: Bruckner Tomáš 1:3, Fabikovič Daniel 1:3, Maněk Marek 1:3, Jaroš Tomáš 0:4),
18. kolo:
Moravan Lednice C - TJ Agrotec Hustopeče D 18:0wo, MSK Břeclav C - TJ Sokol Němčičky C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janečka Ondřej 0:4, Kováč Martin 0:4, Němeček Radek 0:4, Vašíčková Martina 0:4, body hostů: Blaško Květoslav 4:0, Suský Josef 4:0, Sláma Adam 4:0, Stávek Josef 4:0), TJ Sokol Šakvice B - TJ Sokol Brumovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smutek Pavel 4:0, Šafařík Václav ml. 2:2, Charoušek Richard 1:3, Smutek Květoslav 0:4, body hostů: Krátký Milan 3:1, Jakubčík František 2:2, Ševela František 3:1, Halm Josef 1:3), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Křepice C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kolínek Zdeněk 4:0, Kvěch Jan 3:1, Smejkal Oldřich 2:2, Matula Arnošt 3:1, WO 0:1, body hostů: Novotný Pavel 3:1, Strouhal Jiří 1:3, Rubeš Jakub 0:4, Gojdič Bronislav 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Velké Němčice C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lazárik Milan 0:3, Mrhal Zdeněk 0:3, Frömmel Zdeněk 1:2, Sedláček Petr 0:3, WO 5:0, body hostů: Svoboda Aleš 4:0, Hrabec Lukáš 4:0, Matyáš Ivo 3:1, WO 0:5),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy