Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP IV. třídy
1. kolo:
Orel Šitbořice B - TJ Sokol Vranovice D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halasová Ludmila 0:4, Slavík Jakub 4:0, Slavík Jiří 3:1, Slavík Ondřej 1:3, body hostů: Zmrzlík Pavel 2:2, Pavelka Daniel 3:1, Pokorný Petr 2:2, Veselá Pavlína 1:3), KST Uherčice A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dolíhal Luděk 3:1, Hančkr Karel 2:2, Dolíhal Zdeněk 1:3, Fojtík Miloš 1:3, body hostů: Pilát Jaroslav 4:0, Dohnálek Luděk 2:2, Svoboda Petr 3:1, Vodáková Aneta 0:4), MSK Břeclav D - TJ Sokol Pouzdřany A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokludová Eliška 2:2, Čechmánek Matěj 0:4, Čechmánková Dominika 1:3, Garčicová Karolína 0:4, body hostů: Halámek Zdeněk 4:0, Halámek Radek 2:2, Halámek Jakub 4:0, Halámek Radek ml. 3:1), TJ Sokol Křepice D - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neuberg Tomáš 0:4, Papež Jan 2:2, Lang Jiří 0:4, Kotačka Michal 0:4, body hostů: Slabyhoudek Václav 4:0, Kolínský Michal 4:0, Vlach Petr 3:1, Nováček Jaroslav 3:1), TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol Rakvice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straka Dominik 3:1, Polášek Patrik 1:3, Pluháček Radek 3:1, Průdek Danek 2:2, body hostů: Straka Daniel 0:3, Vala Jaroslav 2:2, Vala Vítězslav 4:0, Mikulica Miroslav 1:3, Straka Vlastimil 0:1), TJ Jevišovka B - TJ Sokol Brumovice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Zdeněk 1:3, Tomola Jaroslav 2:2, Himal Tomáš 2:2, Smíšek Libor 2:2, body hostů: Lossel Martin 2:2, Polák Milan 4:0, Zítka Karel 3:1, Šemora Stanislav 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Vranovice D - TJ Sokol Brumovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Daniel 1:3, Zmrzlík Pavel 0:2, Veselá Pavlína 1:3, Pokorný Petr 2:2, Šťastný Pavel 2:0, body hostů: Lossel Martin 4:0, Polák Milan 3:1, Zítka Karel 3:1, Šemora Stanislav 0:4), TJ Sokol Rakvice B - TJ Jevišovka B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Jaroslav 3:1, Straka Vlastimil 3:1, Mikulica Miroslav 4:0, Straka Daniel 2:2, body hostů: Benešová Zuzana 0:4, Himal Tomáš 3:1, Tomolová Anna 0:4, Tomola Jaroslav 1:3), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Rakvice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slabyhoudek Václav 2:2, Nováček Jaroslav 2:2, Vlach Radomír 0:4, Vlach Petr 0:4, body hostů: Polášek Patrik 3:1, Straka Dominik 2:2, Průdek Danek 3:1, Pluháček Radek 4:0), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Sokol Křepice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajča Miroslav 2:2, Halámek Zdeněk 2:2, Halámek Radek 1:1, Halámek Jakub 3:1, Halámek Radek ml. 1:1, body hostů: Papež Jan 1:0, Rubeš Jakub 4:0, Neuberg Tomáš 1:3, Lang Jiří 1:3, Kotačka Michal 0:3), TJ Sokol Klobouky u Brna B - MSK Břeclav D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klimek Ondřej 4:0, Pilát Jaroslav 4:0, Svoboda Petr 4:0, Vodáková Aneta 4:0, body hostů: Koberová Klára 0:4, Cigánková Lenka 0:4, Čechmánková Dominika 0:4, Čechmánek Matěj 0:4), Orel Šitbořice B - KST Uherčice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Ondřej 1:3, Slavík Jiří 4:0, Vokál Radek 4:0, Slavík Jakub 3:1, body hostů: Dolíhal Luděk 2:2, Hančkr Karel 1:3, Dolíhal Zdeněk 0:4, Fojtík Miloš 1:3),
3. kolo:
KST Uherčice A - TJ Sokol Vranovice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dolíhal Luděk 3:0, Hančkr Karel 1:3, Dostál Martin 1:3, Fojtík Miloš 1:3, Furch Michal 0:1, body hostů: Zmrzlík Pavel 3:1, Pokorný Petr 2:2, Pavelka Daniel 2:2, Veselá Pavlína 3:1), MSK Břeclav D - Orel Šitbořice B 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Ondřej 0:4, Němeček Radek 0:4, Koberová Klára 0:4, Jaroš Tomáš 0:4, body hostů: Slavík Jiří 2:0, Slavík Jakub 4:0, Vokál Radek 4:0, Slavík Ondřej 4:0, Hanák František 2:0), TJ Sokol Křepice D - TJ Sokol Klobouky u Brna B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rubeš Jakub 4:0, Kotačka Michal 0:4, Lang Jiří 0:4, Neuberg Tomáš 1:3, body hostů: Dohnálek Luděk 3:1, Svoboda Petr 3:1, Klimek Ondřej 3:1, Lesovský Tadeáš 2:2), TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol Pouzdřany A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Straka Dominik 4:0, Polášek Patrik 3:1, Pluháček Radek 4:0, Průdek Danek 3:1, body hostů: Halámek Jakub 0:4, Halámek Radek 0:2, Krajča Miroslav 2:2, Halámek Zdeněk 0:4, Halámek Radek ml. 0:2), TJ Jevišovka B - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benešová Zuzana 1:3, Tomola Jaroslav 2:2, Himal Tomáš 3:0, Smíšek Libor 0:4, WO 1:0, body hostů: Presl Michal 3:1, Nováček Jaroslav 2:2, Slabyhoudek Václav 3:1, Vávra Tomáš 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Brumovice C - TJ Sokol Rakvice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lossel Martin 3:0, Polák Milan 0:4, Miklík Pavel 0:4, Zítka Karel 2:2, Šemora Stanislav 0:1, body hostů: Vala Jaroslav 3:1, Straka Vlastimil 3:1, Mikulica Miroslav 3:1, Straka Daniel 2:2),
4. kolo:
TJ Sokol Vranovice D - TJ Sokol Rakvice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Daniel 2:2, Zmrzlík Pavel 3:1, Pokorný Petr 2:2, Veselá Pavlína 0:4, body hostů: Vala Jaroslav 4:0, Mikulica Miroslav 3:1, Darmovzal Jan 1:3, Straka Daniel 1:3), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Brumovice C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slabyhoudek Václav 2:1, Nováček Jaroslav 2:1, Kolínský Michal 3:0, Vlach Radomír 2:1, WO 5:0, body hostů: Polák Milan 3:1, Miklík Pavel 0:4, Šemora Stanislav 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Jevišovka B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halámek Radek 1:3, Halámek Jakub 4:0, Halámek Zdeněk 3:1, Franzberger František 2:0, Halámek Radek ml. 1:1, body hostů: Tomolová Anna 2:2, Smíšek Libor 1:3, Svoboda Zdeněk 0:4, Tomola Jaroslav 2:2), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Rakvice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dohnálek Luděk 0:4, Pilát Jaroslav 4:0, Svoboda Petr 0:4, Janoušek Tomáš 2:2, body hostů: Polášek Patrik 2:2, Straka Dominik 3:1, Průdek Danek 3:1, Pluháček Radek 2:2), Orel Šitbořice B - TJ Sokol Křepice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Jakub 3:1, Slavík Ondřej 3:1, Slavík Jiří 3:1, Vokál Radek 3:1, body hostů: Kotačka Michal 0:4, Lang Jiří 0:4, Papež Jan 4:0, Neuberg Tomáš 0:4), KST Uherčice A - MSK Břeclav D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dolíhal Luděk 4:0, Fojtík Miloš 4:0, Dostál Martin 4:0, Hančkr Karel 4:0, body hostů: Čechmánek Matěj 0:4, Čechmánková Dominika 0:4, Koberová Klára 0:4, Cigánková Lenka 0:4),
5. kolo:
MSK Břeclav D - TJ Sokol Vranovice D 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Radek 0:4, Janečka Ondřej 0:4, Koberová Klára 0:4, Cigánková Lenka 0:2, Čechmánek Matěj 0:2, body hostů: Pavelka Ondřej 4:0, Pokorný Petr 4:0, Veselá Pavlína 4:0, Zmrzlík Pavel 4:0), TJ Sokol Křepice D - KST Uherčice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotačka Michal 0:4, Lang Jiří 1:3, Neuberg Tomáš 1:3, Linhart Kamil 1:3, body hostů: Fojtík Miloš 1:3, Dostál Martin 4:0, Hančkr Karel 4:0, Dolíhal Luděk 4:0), TJ Sokol Rakvice C - Orel Šitbořice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Patrik 1:3, Straka Dominik 4:0, Průdek Danek 2:1, Pluháček Radek 3:1, Průdek Filip 0:1, body hostů: Hanák František 1:3, Vokál Radek 2:2, Slavík Jiří 1:1, Slavík Jakub 2:2, Slavík Ondřej 0:2), TJ Jevišovka B - TJ Sokol Klobouky u Brna B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smíšek Libor 1:3, Himal Tomáš 3:1, Svoboda Zdeněk 2:2, Benešová Zuzana 1:3, body hostů: Pilát Jaroslav 4:0, Janoušek Tomáš 2:2, Svoboda Petr 3:1, Klimek Ondřej 0:4), TJ Sokol Brumovice C - TJ Sokol Pouzdřany A 3:15 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polák Milan 1:3, Miklík Pavel 1:3, Šemora Stanislav 0:4, WO 0:5, body hostů: Halámek Zdeněk 3:0, Halámek Radek ml. 1:2, Krajča Miroslav 3:0, Franzberger František 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straka Vlastimil 2:2, Vala Jaroslav 4:0, Straka Daniel 0:4, Mikulica Miroslav 3:1, body hostů: Nováček Jaroslav 2:2, Patka Jiří 1:3, Kolínský Michal 2:2, Slabyhoudek Václav 2:2),
6. kolo:
TJ Sokol Vranovice D - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Daniel 0:4, Pavelka Ondřej 1:3, Veselá Pavlína 1:3, Zmrzlík Pavel 2:2, body hostů: Slabyhoudek Václav 4:0, Kolínský Michal 1:3, Vlach Radomír 1:1, Nováček Jaroslav 4:0, Patka Jiří 2:0), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Sokol Rakvice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halámek Zdeněk 1:3, Halámek Jakub 0:4, Franzberger František 2:2, Krajča Miroslav 2:2, body hostů: Straka Vlastimil 4:0, Vala Jaroslav 4:0, Mikulica Miroslav 2:2, Straka Daniel 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Brumovice C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janoušek Tomáš 2:1, Dohnálek Luděk 0:2, Svoboda Petr 2:1, Pilát Jaroslav 3:0, Vodáková Aneta 1:0, WO 5:0, body hostů: Zítka Karel 3:1, Miklík Pavel 1:3, Šemora Stanislav 0:4, WO 0:5), Orel Šitbořice B - TJ Jevišovka B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanák František 3:1, Vokál Radek 4:0, Slavík Jakub 2:0, Slavík Jiří 3:1, Slavík Ondřej 2:0, body hostů: Tomolová Anna 0:4, Tomola Jaroslav 0:4, Himal Tomáš 2:2, Benešová Zuzana 0:4), KST Uherčice A - TJ Sokol Rakvice C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hančkr Karel 1:3, Dolíhal Luděk 0:4, Fojtík Miloš 0:4, Dostál Martin 0:4, body hostů: Polášek Patrik 3:1, Straka Dominik 4:0, Průdek Danek 4:0, Pluháček Radek 4:0), MSK Břeclav D - TJ Sokol Křepice D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němeček Radek 0:4, Janečka Ondřej 0:2, Pokludová Eliška 0:4, Koberová Klára 0:4, Garčicová Karolína 0:2, body hostů: Kotačka Michal 4:0, Lang Jiří 4:0, Neuberg Tomáš 4:0, Linhart Kamil 4:0),
7. kolo:
TJ Sokol Křepice D - TJ Sokol Vranovice D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotačka Michal 0:4, Lang Jiří 0:4, Neuberg Tomáš 1:3, Linhart Kamil 0:4, body hostů: Zmrzlík Pavel 4:0, Veselá Pavlína 3:1, Pavelka Daniel 4:0, Pokorný Petr 4:0), TJ Sokol Rakvice C - MSK Břeclav D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Patrik 1:0, Straka Dominik 4:0, Pluháček Radek 4:0, Průdek Danek 4:0, Průdek Filip 3:0, body hostů: Čechmánková Dominika 0:4, Garčicová Karolína 0:4, Němeček Radek 0:4, Čechmánek Matěj 0:4), TJ Jevišovka B - KST Uherčice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Himal Tomáš 4:0, Tomola Jaroslav 2:2, Benešová Zuzana 3:1, Tomolová Anna 1:3, body hostů: Furch Michal 1:3, Fojtík Miloš 1:3, Dolíhal Luděk 3:1, Hančkr Karel 1:3), TJ Sokol Brumovice C - Orel Šitbořice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zítka Karel 3:1, Mydlo Slavomír 0:4, Miklík Pavel 1:3, Šemora Stanislav 0:4, body hostů: Hanák František 3:1, Vokál Radek 4:0, Slavík Jakub 3:1, Slavík Jiří 1:1, Slavík Ondřej 1:1), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Klobouky u Brna B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straka Vlastimil 2:2, Vala Jaroslav 4:0, Straka Daniel 1:1, Mikulica Miroslav 3:1, Zlámal Vojtěch 0:2, body hostů: Dohnálek Luděk 1:3, Vodáková Aneta 0:4, Pilát Jaroslav 3:1, Svoboda Petr 2:2), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Pouzdřany A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slabyhoudek Václav 3:1, Kolínský Michal 3:1, Nováček Jaroslav 3:1, Patka Jiří 2:2, body hostů: Halámek Zdeněk 0:4, Halámek Radek 0:4, Franzberger František 1:3, Krajča Miroslav 4:0),
8. kolo:
TJ Sokol Vranovice D - TJ Sokol Pouzdřany A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zmrzlík Pavel 2:2, Pavelka Daniel 2:2, Pokorný Petr 2:2, Veselá Pavlína 1:3, body hostů: Halámek Zdeněk 2:2, Halámek Jakub 1:3, Franzberger František 3:1, Krajča Miroslav 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dohnálek Luděk 0:2, Svoboda Petr 2:2, Janoušek Tomáš 2:2, Pilát Jaroslav 4:0, Klimek Ondřej 0:2, body hostů: Slabyhoudek Václav 2:2, Kolínský Michal 2:2, Vlach Radomír 1:3, Patka Jiří 3:1), Orel Šitbořice B - TJ Sokol Rakvice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jiří 2:2, Hanák František 2:2, Slavík Jakub 2:2, Vokál Radek 2:2, body hostů: Straka Vlastimil 1:3, Vala Jaroslav 4:0, Zlámal Vojtěch 0:2, Mikulica Miroslav 3:1, Straka Daniel 0:2), KST Uherčice A - TJ Sokol Brumovice C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hančkr Karel 2:1, Dolíhal Luděk 3:0, Fojtík Miloš 2:1, Dostál Martin 2:1, WO 5:0, body hostů: Miklík Pavel 2:2, Šemora Stanislav 1:3, Mydlo Slavomír 0:4, WO 0:5), MSK Břeclav D - TJ Jevišovka B 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroš Tomáš 0:4, Garčicová Karolína 0:4, Poliak Vladimír 1:0, Koberová Klára 0:4, Janečka Ondřej 0:3, body hostů: Himal Tomáš 4:0, Tomola Jaroslav 4:0, Mrenica Ondřej 2:1, Svoboda Zdeněk 4:0, Tomolová Anna 1:0), TJ Sokol Křepice D - TJ Sokol Rakvice C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotačka Michal 0:4, Lang Jiří 0:4, Gojdič Bronislav 1:3, Strouhal Václav 0:4, body hostů: Polášek Patrik 3:1, Straka Dominik 4:0, Průdek Danek 4:0, Pluháček Radek 4:0),
9. kolo:
TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol Vranovice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Patrik 1:3, Straka Dominik 1:3, Pluháček Radek 4:0, Průdek Danek 3:1, body hostů: Faron Roman 2:2, Šťastný Pavel 3:1, Pokorný Petr 0:4, Zmrzlík Pavel 2:2), TJ Jevišovka B - TJ Sokol Křepice D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomola Jaroslav 4:0, Tomolová Anna 3:1, Svoboda Zdeněk 2:2, Benešová Zuzana 3:1, body hostů: Kotačka Michal 0:4, Lang Jiří 0:4, Gojdič Bronislav 3:1, Strouhal Václav 1:3), TJ Sokol Brumovice C - MSK Břeclav D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fidor Marek 4:0, Miklík Pavel 4:0, Šemora Stanislav 4:0, Zítka Karel 4:0, body hostů: Čechmánková Dominika 0:4, Koberová Klára 0:4, Čechmánek Matěj 0:4, Jaroš Tomáš 0:2, Němeček Radek 0:2), TJ Sokol Rakvice B - KST Uherčice A 16:1 (body domácích: Straka Vlastimil 2:1, Vala Jaroslav 3:0, Vala Vítězslav 3:0, Mikulica Miroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Dolíhal Luděk 0:4, Dostál Martin 1:3, Dolíhal Zdeněk 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - Orel Šitbořice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Jaroslav 1:3, Vlach Petr 3:1, Slabyhoudek Václav 3:1, Patka Jiří 3:1, body hostů: Vokál Radek 2:2, Slavík Jakub 0:3, Hanák František 1:3, Slavík Jiří 3:1, Slavík Ondřej 0:1), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halámek Jakub 1:2, Halámek Zdeněk 1:3, Franzberger František 1:3, Krajča Miroslav 2:2, Halámek Radek 0:1, body hostů: Pilát Jaroslav 4:0, Svoboda Petr 4:0, Janoušek Tomáš 2:2, Vodáková Aneta 1:1, Klimek Ondřej 0:2),
10. kolo:
TJ Sokol Vranovice D - TJ Sokol Klobouky u Brna B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Daniel 1:3, Pavelka Ondřej 0:2, Veselá Pavlína 1:3, Zmrzlík Pavel 2:2, Pokorný Petr 1:1, body hostů: Pilát Jaroslav 4:0, Janoušek Tomáš 3:1, Klimek Ondřej 0:4, Svoboda Petr 4:0), Orel Šitbořice B - TJ Sokol Pouzdřany A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Ondřej 4:0, Slavík Jakub 4:0, Vokál Radek 4:0, Slavík Jiří 4:0, body hostů: Halámek Zdeněk 0:4, Halámek Jakub 0:4, Halámek Radek 0:4, Halámek Radek ml. 0:4), KST Uherčice A - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostál Martin 1:3, Fojtík Miloš 0:4, Dolíhal Luděk 2:2, Hančkr Karel 3:1, body hostů: Slabyhoudek Václav 4:0, Kolínský Michal 2:2, Nováček Jaroslav 3:1, Vlach Radomír 1:3), MSK Břeclav D - TJ Sokol Rakvice B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janečka Ondřej 0:2, Jaroš Tomáš 0:4, Němeček Radek 0:4, Koberová Klára 0:4, Garčicová Karolína 0:2, body hostů: Straka Vlastimil 4:0, Vala Jaroslav 4:0, Straka Daniel 4:0, Mikulica Miroslav 4:0), TJ Sokol Křepice D - TJ Sokol Brumovice C 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Strouhal Václav 1:2, Gojdič Bronislav 1:2, Lang Jiří 1:2, Kotačka Michal 1:2, WO 5:0, body hostů: Zítka Karel 4:0, Miklík Pavel 4:0, Šemora Stanislav 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Rakvice C - TJ Jevišovka B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Patrik 3:1, Straka Dominik 3:1, Pluháček Radek 4:0, Průdek Danek 2:2, body hostů: Smíšek Libor 0:4, Tomolová Anna 0:4, Tomola Jaroslav 2:2, Himal Tomáš 2:2),
11. kolo:
TJ Jevišovka B - TJ Sokol Vranovice D 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomola Jaroslav 1:3, Benešová Zuzana 1:3, Himal Tomáš 3:1, Smíšek Libor 0:4, body hostů: Pavelka Daniel 4:0, Pokorný Petr 3:1, Veselá Pavlína 1:3, Pavelka Ondřej 3:1), TJ Sokol Brumovice C - TJ Sokol Rakvice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zítka Karel 3:1, Šemora Stanislav 0:4, Miklík Pavel 1:3, Mydlo Slavomír 0:4, body hostů: Polášek Patrik 3:1, Průdek Filip 2:2, Průdek Danek 4:0, Pluháček Radek 3:1), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Křepice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Straka Vlastimil 4:0, Vala Jaroslav 4:0, Straka Daniel 0:2, Mikulica Miroslav 4:0, Zlámal Vojtěch 1:1, body hostů: Kotačka Michal 0:4, Strouhal Václav 1:3, Gojdič Bronislav 1:3, Lang Jiří 1:3), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - MSK Břeclav D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slabyhoudek Václav 4:0, Kolínský Michal 4:0, Nováček Jaroslav 4:0, Vlach Radomír 4:0, body hostů: Jaroš Tomáš 0:4, Marek Václav 0:4, Koberová Klára 0:4, Němeček Radek 0:4), TJ Sokol Pouzdřany A - KST Uherčice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halámek Jakub 1:3, Krajča Miroslav 4:0, Halámek Radek 1:3, Halámek Radek ml. 0:4, body hostů: Dolíhal Luděk 3:1, Hančkr Karel 2:2, Fojtík Miloš 2:2, Dostál Martin 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna B - Orel Šitbořice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimek Ondřej 0:4, Pilát Jaroslav 4:0, Janoušek Tomáš 1:3, Dohnálek Luděk 0:4, body hostů: Slavík Jiří 2:2, Vokál Radek 3:1, Slavík Jakub 3:1, Hanák František 3:1),
12. kolo:
TJ Sokol Vranovice D - Orel Šitbořice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselá Pavlína 0:4, Zmrzlík Pavel 4:0, Pokorný Petr 2:1, Pavelka Daniel 0:4, Šťastný Pavel 1:0, body hostů: Vokál Radek 3:1, Slavík Jiří 2:2, Hanák František 2:2, Slavík Jakub 2:2), TJ Sokol Klobouky u Brna B - KST Uherčice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilát Jaroslav 4:0, Janoušek Tomáš 2:2, Svoboda Petr 3:1, Dohnálek Luděk 2:1, Klimek Ondřej 0:1, body hostů: Furch Michal 1:3, Dostál Martin 2:2, Dolíhal Luděk 2:2, Hančkr Karel 0:4), TJ Sokol Pouzdřany A - MSK Břeclav D 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halámek Radek 3:0, Halámek Radek ml. 2:1, Halámek Zdeněk 3:0, Franzberger František 3:0, WO 5:0, body hostů: Maněk Marek 0:4, Jaroš Tomáš 0:4, Němeček Radek 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Křepice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolínský Michal 3:1, Slabyhoudek Václav 4:0, Vlach Radomír 0:4, Nováček Jaroslav 3:1, body hostů: Kotačka Michal 1:3, Strouhal Václav 1:3, Gojdič Bronislav 2:2, Papež Jan 2:2), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Rakvice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Jaroslav 3:1, Straka Vlastimil 0:4, Straka Daniel 0:4, Vala Vítězslav 4:0, body hostů: Polášek Patrik 2:2, Straka Dominik 2:2, Průdek Danek 2:2, Pluháček Radek 3:1), TJ Sokol Brumovice C - TJ Jevišovka B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lossel Martin 3:1, Zítka Karel 3:1, Miklík Pavel 3:1, Polák Milan 1:1, Šemora Stanislav 0:2, body hostů: Mrenica Ondřej 1:3, Benešová Zuzana 1:3, Himal Tomáš 4:0, Svoboda Zdeněk 0:4),
13. kolo:
TJ Sokol Brumovice C - TJ Sokol Vranovice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lossel Martin 4:0, Polák Milan 1:3, Miklík Pavel 2:1, Fidor Marek 2:2, Šemora Stanislav 0:1, body hostů: Veselá Pavlína 1:3, Pavelka Ondřej 1:3, Zmrzlík Pavel 3:1, Pokorný Petr 2:2), TJ Jevišovka B - TJ Sokol Rakvice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Zdeněk 0:4, Smíšek Libor 0:4, Tomola Jaroslav 2:2, Tomolová Anna 0:4, body hostů: Vala Jaroslav 4:0, Straka Vlastimil 4:0, Mikulica Miroslav 3:1, Straka Daniel 3:1), TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Patrik 1:1, Straka Dominik 3:1, Pluháček Radek 4:0, Průdek Danek 3:1, Průdek Filip 1:1, body hostů: Patka Jiří 3:1, Vlach Petr 0:4, Nováček Jaroslav 1:3, Vlach Radomír 0:4), TJ Sokol Křepice D - TJ Sokol Pouzdřany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotačka Michal 0:4, Rubeš Jakub 4:0, Gojdič Bronislav 3:1, Strouhal Václav 1:3, body hostů: Halámek Zdeněk 2:2, Krajča Miroslav 3:1, Halámek Radek 2:2, Halámek Radek ml. 1:3), MSK Břeclav D - TJ Sokol Klobouky u Brna B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němeček Radek 0:4, Koberová Klára 0:4, Pokludová Eliška 0:4, Maněk Marek 0:4, body hostů: Janoušek Tomáš 4:0, Klimek Ondřej 4:0, Svoboda Petr 4:0, Dohnálek Luděk 4:0), KST Uherčice A - Orel Šitbořice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolíhal Luděk 2:2, Hančkr Karel 0:4, Dolíhal Zdeněk 1:3, Stehlík Daniel 0:4, body hostů: Slavík Ondřej 3:1, Slavík Jakub 2:2, Slavík Jiří 4:0, Hanák František 4:0),
14. kolo:
TJ Sokol Vranovice D - KST Uherčice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Pavel 3:1, Faron Roman 4:0, Pokorný Petr 2:2, Veselá Pavlína 2:2, body hostů: Dostál Martin 1:3, Dolíhal Zdeněk 0:4, Hančkr Karel 2:2, Dolíhal Luděk 2:2), Orel Šitbořice B - MSK Břeclav D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanák František 4:0, Slavík Jakub 4:0, Slavík Jiří 4:0, Slavík Ondřej 4:0, body hostů: Čechmánková Dominika 0:4, Koberová Klára 0:4, Maněk Marek 0:4, Čechmánek Matěj 0:4), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Křepice D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalus Tomáš 2:2, Janoušek Tomáš 4:0, Svoboda Petr 3:1, Dohnálek Luděk 3:1, body hostů: Rubeš Jakub 3:1, Kotačka Michal 0:4, Gojdič Bronislav 1:3, Strouhal Václav 0:4), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Sokol Rakvice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajča Miroslav 2:2, Franzberger František 2:2, Halámek Zdeněk 2:2, Halámek Radek 0:4, body hostů: Polášek Patrik 2:2, Straka Dominik 2:2, Průdek Danek 3:1, Pluháček Radek 3:1), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Jevišovka B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slabyhoudek Václav 4:0, Kolínský Michal 4:0, Presl Michal 3:1, Vlach Radomír 1:1, Vlach Petr 0:2, body hostů: Tomola Jaroslav 1:3, Himal Tomáš 2:2, Benešová Zuzana 1:3, Tomolová Anna 0:4), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Brumovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Jaroslav 3:1, Straka Vlastimil 2:2, Mikulica Miroslav 2:2, Straka Daniel 1:3, body hostů: Lossel Martin 4:0, Polák Milan 1:3, Mydlo Slavomír 0:4, Miklík Pavel 3:1),
15. kolo:
TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Vranovice D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Straka Vlastimil 4:0, Vala Jaroslav 4:0, Zlámal Vojtěch 1:0, Mikulica Miroslav 4:0, Straka Daniel 1:2, body hostů: Faron Roman 1:3, Pokorný Petr 1:3, Veselá Pavlína 0:4, Dvořáčková Nela 0:4), TJ Sokol Brumovice C - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polák Milan 1:3, Miklík Pavel 2:2, Šemora Stanislav 0:4, Mydlo Slavomír 0:4, body hostů: Kolínský Michal 3:1, Slabyhoudek Václav 4:0, Nováček Jaroslav 3:1, Patka Jiří 3:1), TJ Jevišovka B - TJ Sokol Pouzdřany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benešová Zuzana 2:2, Mrenica Ondřej 1:0, Himal Tomáš 4:0, Smíšek Libor 1:3, Svoboda Zdeněk 0:3, body hostů: Halámek Zdeněk 2:2, Halámek Radek ml. 0:4, Krajča Miroslav 3:1, Franzberger František 3:1), TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol Klobouky u Brna B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Straka Dominik 4:0, Polášek Patrik 4:0, Pluháček Radek 4:0, Průdek Danek 2:0, Průdek Filip 1:1, body hostů: Svoboda Petr 1:3, Dohnálek Luděk 0:4, Lesovský Tadeáš 0:4, Vodáková Aneta 0:4), TJ Sokol Křepice D - Orel Šitbořice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotačka Michal 0:4, Strouhal Václav 0:4, Gojdič Bronislav 1:3, Papež Jan 4:0, body hostů: Vokál Radek 3:1, Hanák František 3:1, Slavík Jiří 3:1, Slavík Jakub 1:1, Slavík Ondřej 1:1), MSK Břeclav D - KST Uherčice A 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Němeček Radek 0:3, Koberová Klára 0:3, Maněk Marek 0:3, Jaroš Tomáš 0:3, WO 5:0, body hostů: Dolíhal Luděk 4:0, Hančkr Karel 4:0, Dolíhal Zdeněk 4:0, WO 0:5),
16. kolo:
TJ Sokol Vranovice D - MSK Břeclav D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Petr 4:0, Pavelka Daniel 4:0, Veselá Pavlína 4:0, Dvořáčková Nela 3:1, body hostů: Jaroš Tomáš 0:4, Němeček Radek 1:3, Koberová Klára 0:4, Maněk Marek 0:4), KST Uherčice A - TJ Sokol Křepice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Martin 3:1, Dolíhal Zdeněk 0:4, Dolíhal Luděk 3:1, Hančkr Karel 2:2, body hostů: Rubeš Jakub 4:0, Gojdič Bronislav 2:2, Strouhal Václav 1:3, Kotačka Michal 1:3), Orel Šitbořice B - TJ Sokol Rakvice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jakub 1:2, Slavík Ondřej 1:2, Hanák František 1:2, Slavík Jiří 2:2, WO 3:0, body hostů: Polášek Patrik 3:1, Straka Dominik 1:3, Průdek Danek 4:0, Pluháček Radek 0:1, WO 0:3), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Jevišovka B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dohnálek Luděk 2:2, Janoušek Tomáš 3:1, Svoboda Petr 3:1, Lesovský Tadeáš 0:4, body hostů: Svoboda Zdeněk 1:3, Benešová Zuzana 2:2, Himal Tomáš 4:0, Mrenica Ondřej 1:3), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Sokol Brumovice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halámek Zdeněk 2:2, Halámek Radek 2:2, Krajča Miroslav 3:1, Franzberger František 1:3, body hostů: Zítka Karel 3:1, Šemora Stanislav 0:4, Polák Milan 1:3, Lossel Martin 4:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Rakvice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slabyhoudek Václav 2:2, Klaška Jaroslav 0:4, Nováček Jaroslav 2:2, Presl Michal 1:3, body hostů: Straka Vlastimil 2:2, Vala Jaroslav 4:0, Zlámal Vojtěch 1:3, Vala Vítězslav 4:0),
17. kolo:
TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Vranovice D 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slabyhoudek Václav 4:0, Klaška Jaroslav 1:3, Nováček Jaroslav 4:0, Vlach Radomír 3:1, body hostů: Pokorný Petr 1:3, Pavelka Daniel 1:3, Zmrzlík Pavel 2:2, Kodýtek Marek 0:4), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Pouzdřany A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Straka Vlastimil 4:0, Vala Jaroslav 4:0, Zlámal Vojtěch 4:0, Mikulica Miroslav 4:0, body hostů: Halámek Jakub 0:4, Halámek Zdeněk 0:4, Halámek Radek ml. 0:4, Halámek Radek 0:4), TJ Sokol Brumovice C - TJ Sokol Klobouky u Brna B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítka Karel 4:0, Lossel Martin 3:1, Šemora Stanislav 0:4, Polák Milan 0:2, Mydlo Slavomír 0:2, body hostů: Blažek Petr 2:2, Svoboda Petr 3:1, Janoušek Tomáš 2:2, Dohnálek Luděk 1:1, Blažek David 1:1), TJ Jevišovka B - Orel Šitbořice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benešová Zuzana 1:3, Tomolová Anna 2:2, Tomola Jaroslav 1:3, Himal Tomáš 4:0, body hostů: Slavík Ondřej 2:2, Halasová Ludmila 1:3, Vokál Radek 2:2, Slavík Jiří 3:1), TJ Sokol Rakvice C - KST Uherčice A 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polášek Patrik 2:1, Straka Dominik 3:0, Průdek Filip 2:1, Průdek Danek 3:0, WO 5:0, body hostů: Dostál Martin 0:4, Dolíhal Luděk 1:3, Hančkr Karel 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Křepice D - MSK Břeclav D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strouhal Václav 4:0, Gojdič Bronislav 4:0, Kotačka Michal 4:0, Lang Jiří 4:0, body hostů: Koberová Klára 0:4, Cigánková Lenka 0:4, Čechmánek Matěj 0:4, Čechmánková Dominika 0:4),
18. kolo:
TJ Sokol Vranovice D - TJ Sokol Křepice D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavelka Daniel 4:0, Šťastný Pavel 4:0, Pokorný Petr 2:2, Zmrzlík Pavel 4:0, body hostů: Gojdič Bronislav 0:4, Strouhal Václav 1:3, Kotačka Michal 0:4, Lang Jiří 1:3), MSK Břeclav D - TJ Sokol Rakvice C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klenovec Ondřej 0:4, Čechmánková Dominika 0:2, Garčicová Karolína 0:4, Jaroš Tomáš 0:4, Koberová Klára 0:2, body hostů: Polášek Patrik 4:0, Straka Dominik 4:0, Průdek Danek 4:0, Průdek Filip 4:0), KST Uherčice A - TJ Jevišovka B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Miloš 0:4, Čejka Tomáš 0:4, Dolíhal Luděk 2:2, Hančkr Karel 3:1, body hostů: Tomola Jaroslav 3:1, Benešová Zuzana 2:2, Smíšek Libor 2:2, Himal Tomáš 4:0), Orel Šitbořice B - TJ Sokol Brumovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Jakub 3:1, Slavík Ondřej 3:1, Slavík Jiří 3:1, Hanák František 3:1, body hostů: Šemora Stanislav 0:4, Zítka Karel 2:2, Miklík Pavel 2:2, Mydlo Slavomír 0:4), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Rakvice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dohnálek Luděk 1:3, Svoboda Petr 2:2, Janoušek Tomáš 2:2, Vodáková Aneta 1:3, body hostů: Straka Vlastimil 3:1, Vala Jaroslav 4:0, Mikulica Miroslav 3:1, Zlámal Vojtěch 0:4), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halámek Radek 1:1, Svoboda Ondřej 1:3, Halámek Zdeněk 1:3, Franzberger František 2:2, Halámek Radek ml. 0:2, body hostů: Slabyhoudek Václav 4:0, Kolínský Michal 2:2, Nováček Jaroslav 4:0, Klaška Jaroslav 1:3),
19. kolo:
TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Sokol Vranovice D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halámek Zdeněk 2:2, Geier Ivo 1:3, Krajča Miroslav 2:2, Franzberger František 3:1, body hostů: Pokorný Petr 1:3, Veselá Pavlína 0:4, Pavelka Daniel 3:1, Faron Roman 4:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Klobouky u Brna B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slabyhoudek Václav 4:0, Kolínský Michal 2:2, Nováček Jaroslav 4:0, Vlach Radomír 0:2, Klaška Jaroslav 0:2, body hostů: Janoušek Tomáš 2:2, Vodáková Aneta 1:3, Svoboda Petr 2:2, Dohnálek Luděk 1:3), TJ Sokol Rakvice B - Orel Šitbořice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Straka Vlastimil 3:1, Vala Jaroslav 4:0, Mikulica Miroslav 0:1, Zlámal Vojtěch 0:4, Straka Daniel 0:3, body hostů: Slavík Jiří 2:2, Slavík Jakub 2:2, Slavík Ondřej 3:1, Hanák František 2:2), TJ Sokol Brumovice C - KST Uherčice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Miklík Pavel 3:1, Fidor Marek 4:0, Zítka Karel 4:0, Šemora Stanislav 0:4, body hostů: Hančkr Karel 2:2, Dostál Martin 1:3, Dolíhal Zdeněk 1:3, Fojtík Miloš 1:3), TJ Jevišovka B - MSK Břeclav D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomola Jaroslav 4:0, Tomolová Anna 3:1, Svoboda Zdeněk 4:0, Smíšek Libor 4:0, body hostů: Čechmánek Matěj 0:4, Čechmánková Dominika 0:4, Jaroš Tomáš 1:3, Maněk Marek 0:4), TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol Křepice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Patrik 3:1, Suský Patrik 2:2, Průdek Filip 3:1, Průdek Danek 3:1, body hostů: Papež Jan 4:0, Kotačka Michal 0:4, Strouhal Václav 0:4, Lang Jiří 1:3),
20. kolo:
TJ Sokol Vranovice D - TJ Sokol Rakvice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavelka Daniel 0:4, Veselá Pavlína 0:4, Dvořáčková Nela 0:4, Zmrzlík Pavel 2:2, body hostů: Polášek Patrik 4:0, Straka Dominik 3:1, Průdek Danek 3:1, Pluháček Radek 2:0, Průdek Filip 2:0), TJ Sokol Křepice D - TJ Jevišovka B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotačka Michal 1:3, Lang Jiří 3:1, Strouhal Václav 3:1, Papež Jan 4:0, body hostů: Tomola Jaroslav 3:1, Tomolová Anna 0:4, Svoboda Zdeněk 1:3, Smíšek Libor 1:3), MSK Břeclav D - TJ Sokol Brumovice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čechmánková Dominika 0:2, Koberová Klára 1:3, Čechmánek Matěj 0:4, Jaroš Tomáš 2:2, Maněk Marek 0:2, body hostů: Miklík Pavel 4:0, Mydlo Slavomír 3:1, Polák Milan 4:0, Šemora Stanislav 2:2), KST Uherčice A - TJ Sokol Rakvice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fojtík Miloš 0:4, Dostál Martin 0:4, Dolíhal Luděk 2:2, Hančkr Karel 2:2, body hostů: Straka Vlastimil 3:1, Vala Jaroslav 4:0, Straka Daniel 2:2, Mikulica Miroslav 3:1), Orel Šitbořice B - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jiří 4:0, Vokál Radek 3:1, Hanák František 1:3, Slavík Jakub 3:1, body hostů: Presl Michal 1:3, Nováček Jaroslav 0:4, Kolínský Michal 1:3, Slabyhoudek Václav 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Pouzdřany A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilát Jaroslav 4:0, Vodáková Aneta 1:3, Blažek David 0:4, Kalus Tomáš 1:3, body hostů: Halámek Zdeněk 3:1, Franzberger František 3:1, Geier Ivo 3:1, Halámek Radek 0:2, Halámek Radek ml. 1:1),
21. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Vranovice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Tomáš 3:1, Pilát Jaroslav 4:0, Dohnálek Luděk 0:1, Vodáková Aneta 3:1, Klimek Ondřej 0:3, body hostů: Zmrzlík Pavel 2:2, Pavelka Daniel 1:3, Dvořáčková Nela 1:3, Veselá Pavlína 2:2), TJ Sokol Pouzdřany A - Orel Šitbořice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halámek Zdeněk 3:1, Halámek Radek 0:3, Krajča Miroslav 1:3, Geier Ivo 1:3, Halámek Radek ml. 0:1, body hostů: Slavík Jiří 3:1, Slavík Jakub 2:2, Slavík Ondřej 3:1, Vokál Radek 3:1), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - KST Uherčice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slabyhoudek Václav 1:0, Kolínský Michal 3:1, Nováček Jaroslav 4:0, Vlach Radomír 1:0, Klaška Jaroslav 0:3, WO 0:3, body hostů: Hančkr Karel 2:2, Fojtík Miloš 1:2, Čejka Tomáš 1:2, Dolíhal Zdeněk 0:3, WO 3:0), TJ Sokol Rakvice B - MSK Břeclav D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Straka Vlastimil 4:0, Straka Daniel 4:0, Mikulica Miroslav 4:0, Zlámal Vojtěch 4:0, body hostů: Cigánková Lenka 0:4, Koberová Klára 0:4, Čechmánek Matěj 0:4, Čechmánková Dominika 0:4), TJ Sokol Brumovice C - TJ Sokol Křepice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítka Karel 4:0, Polák Milan 3:1, Miklík Pavel 3:1, Šemora Stanislav 1:3, body hostů: Rubeš Jakub 3:1, Kotačka Michal 0:4, Lang Jiří 1:3, Strouhal Václav 1:3), TJ Jevišovka B - TJ Sokol Rakvice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smíšek Libor 0:4, Mrenica Ondřej 1:1, Himal Tomáš 4:0, Benešová Zuzana 0:4, Tomola Jaroslav 0:2, body hostů: Průdek Filip 2:2, Polášek Patrik 3:1, Straka Dominik 3:1, Průdek Danek 3:1),
22. kolo:
TJ Sokol Vranovice D - TJ Jevišovka B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselá Pavlína 2:2, Pavelka Ondřej 3:1, Zmrzlík Pavel 2:1, Pavelka Daniel 3:1, Dvořáčková Nela 0:1, body hostů: Tomola Jaroslav 3:1, Tomolová Anna 0:4, Svoboda Zdeněk 0:4, Benešová Zuzana 3:1), TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol Brumovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Patrik 1:2, Straka Dominik 2:2, Průdek Danek 3:1, Průdek Filip 2:2, Suský Patrik 0:1, body hostů: Polák Milan 1:3, Fidor Marek 4:0, Miklík Pavel 3:1, Mydlo Slavomír 0:4), TJ Sokol Křepice D - TJ Sokol Rakvice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gojdič Bronislav 1:3, Rubeš Jakub 2:0, Strouhal Václav 1:3, Lang Jiří 2:2, Kotačka Michal 0:2, body hostů: Straka Vlastimil 3:1, Vala Jaroslav 3:1, Straka Daniel 1:3, Mikulica Miroslav 3:1), MSK Břeclav D - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čechmánek Matěj 0:2, Koberová Klára 0:4, Jaroš Tomáš 1:3, Němeček Radek 0:4, Maněk Marek 0:2, body hostů: Kolínský Michal 4:0, Klaška Jaroslav 4:0, Nováček Jaroslav 4:0, Kovář Radim 3:1), KST Uherčice A - TJ Sokol Pouzdřany A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dolíhal Luděk 1:3, Hančkr Karel 1:3, Fojtík Miloš 0:4, Dolíhal Zdeněk 1:3, body hostů: Halámek Zdeněk 2:0, Geier Ivo 2:2, Krajča Miroslav 4:0, Franzberger František 4:0, Halámek Radek ml. 1:1), Orel Šitbořice B - TJ Sokol Klobouky u Brna B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jakub 2:2, Slavík Jiří 3:1, Hanák František 2:2, Slavík Ondřej 3:1, body hostů: Pilát Jaroslav 4:0, Blažek Petr 1:3, Janoušek Tomáš 1:3, Vodáková Aneta 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy