Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP dorostu
1. kolo:
Orel Šitbořice A - TJ Sokol Rakvice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slavík Ondřej 2:0, Slavík Jakub 2:0, Halasová Ludmila 2:0, WO 3:0, body hostů: Pohanka Vojtěch 0:3, Krásný Matěj 0:3, WO 0:3), MSK Břeclav B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vašíčková Martina 2:1, Fabikovič Daniel 3:0, Růžičková Natálie 3:0, body hostů: Kalus Tomáš 0:3, Dohnálek Luděk 0:3, Svoboda Petr 1:2), TJ Sokol Kobylí A - TJ Sokol Lanžhot A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubík Josef 2:1, Hoch Vítek 3:0, Šíblová Sára 3:0, body hostů: Ciprys Jiří 0:3, Král Václav 1:2, Petrla Jan 0:3), TJ Sokol Klobouky u Brna B - MSK Břeclav A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blažek Petr 0:3, Vodáková Aneta 0:2, Lesovský Tadeáš 0:3, Špaček Štěpán 0:1, body hostů: Vališ Dominik 3:0, Vacek Jan 3:0, Krejčiřík Stanislav 3:0), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Vranovice A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zlámal Vojtěch 1:2, Průdek Filip 1:2, Puklická Natálie 0:2, Straka Daniel 1:0, body hostů: Kodýtek Marek 0:2, Zmrzlík Pavel 3:0, Pokorný Petr 3:0, Kodýtek Jan 0:1),
2. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Rakvice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kodýtek Jan 3:0, Veselá Pavlína 3:0, Dvořáčková Nela 3:0, body hostů: Vašek Václav 0:3, Krásný Matěj 0:3, Pohanka Vojtěch 0:3), MSK Břeclav A - TJ Sokol Rakvice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vališ Dominik 3:0, Vacek Jan 3:0, Tomek Kryštof 3:0, body hostů: Průdek Filip 0:3, Puklická Natálie 0:3, Straka Daniel 0:3), TJ Sokol Lanžhot A - TJ Sokol Kobylí B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ciprys Jiří 1:2, Král Václav 3:0, Petrla Jan 1:2, body hostů: Matějovič David 1:2, Křivka Štěpán 2:1, Nevřivý Rudolf 1:2), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Kobylí A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dohnálek Luděk 0:2, Klimek Ondřej 0:3, Kalus Tomáš 0:3, Janoušek Tomáš 0:1, body hostů: Šíblová Sára 3:0, Hoch Vítek 3:0, Kubík Josef 3:0), Orel Šitbořice A - MSK Břeclav B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halasová Ludmila 3:0, Slavík Ondřej 3:0, Slavík Jakub 3:0, body hostů: Garčicová Karolína 0:3, Janečka Ondřej 0:3, Koberová Klára 0:3),
3. kolo:
MSK Břeclav B - TJ Sokol Rakvice B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němeček Radek 2:1, Růžičková Natálie 2:0, Koberová Klára 1:2, Čechmánek Matěj 0:1, body hostů: Pohanka Vojtěch 0:2, Vašek Václav 0:3, Drábek Filip 3:0, Krásný Matěj 1:0), TJ Sokol Kobylí A - Orel Šitbořice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Soukal Jiří ml. 3:0, Kubík Josef 3:0, Hoch Vítek 3:0, body hostů: Halasová Ludmila 0:3, Slavík Jakub 0:3, Slavík Ondřej 0:3), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matějovič David 0:3, Nevřivý Rudolf 0:3, Křivka Štěpán 2:1, body hostů: Klimek Ondřej 2:1, Svoboda Petr 3:0, Janoušek Tomáš 2:1), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Lanžhot A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blažek Petr 3:0, Blažek David 3:0, Vodáková Aneta 3:0, body hostů: Král Václav 0:3, Petrla Jan 0:3, Ciprys Jiří 0:3), TJ Sokol Vranovice A - MSK Břeclav A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zmrzlík Pavel 0:3, Dvořáčková Nela 0:3, Kodýtek Jan 0:3, body hostů: Cerovská Nikol 3:0, Vališ Dominik 3:0, Tomek Kryštof 3:0),
4. kolo:
TJ Sokol Rakvice B - MSK Břeclav A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Drábek Filip 0:2, Krásný Matěj 0:2, Vašek Václav 0:1, Pohanka Vojtěch 0:1, WO 3:0, body hostů: Vacek Jan 3:0, Krejčiřík Stanislav 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Lanžhot A - TJ Sokol Rakvice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petrla Jan 0:3, Král Václav 2:1, Ciprys Jiří 1:2, body hostů: Průdek Filip 3:0, Puklická Natálie 0:2, Straka Daniel 2:1, Zlámal Vojtěch 1:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janoušek Tomáš 3:0, Svoboda Petr 3:0, Dohnálek Luděk 2:0, Klimek Ondřej 1:0, body hostů: Vodáková Aneta 0:3, Blažek David 0:3, Klašková Natálie 0:3), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Kobylí B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halasová Ludmila 2:1, Slavík Jakub 2:1, Slavík Ondřej 2:1, body hostů: Nevřivý Rudolf 0:3, Novák Jiří ml. 3:0, Matějovič David 0:3), MSK Břeclav B - TJ Sokol Kobylí A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžičková Natálie 0:3, Bruckner Tomáš 1:2, Fabikovič Daniel 0:3, body hostů: Šíblová Sára 3:0, Kubík Josef 2:1, Hoch Vítek 3:0),
5. kolo:
TJ Sokol Kobylí A - TJ Sokol Rakvice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubík Josef 2:0, Hoch Vítek 2:0, Šíblová Sára 2:0, WO 3:0, body hostů: Krásný Matěj 0:3, Vašek Václav 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Kobylí B - MSK Břeclav B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matějovič David 0:3, Novák Jiří ml. 2:1, Nevřivý Rudolf 0:3, body hostů: Růžičková Natálie 2:1, Fabikovič Daniel 3:0, Bruckner Tomáš 2:1), TJ Sokol Klobouky u Brna B - Orel Šitbořice A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vodáková Aneta 1:0, Blažek Petr 1:2, Blažek David 2:1, Lesovský Tadeáš 0:2, body hostů: Halasová Ludmila 0:3, Slavík Ondřej 2:1, Slavík Jakub 3:0), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Straka Daniel 1:2, Průdek Filip 2:1, Zlámal Vojtěch 0:2, Puklická Natálie 0:1, body hostů: Svoboda Petr 2:1, Janoušek Tomáš 3:0, Dohnálek Luděk 1:2), TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Lanžhot A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselá Pavlína 3:0, Pavelka Daniel 3:0, Zmrzlík Pavel 3:0, body hostů: Král Václav 0:3, Petrla Jan 0:3, Ciprys Jiří 0:3),
6. kolo:
TJ Sokol Lanžhot A - MSK Břeclav A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ciprys Jiří 0:2, Král Václav 0:2, Petrla Jan 0:2, WO 3:0, body hostů: Vacek Jan 3:0, Krejčiřík Stanislav 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Vranovice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dohnálek Luděk 1:2, Svoboda Petr 2:0, Janoušek Tomáš 3:0, Klimek Ondřej 0:1, body hostů: Pokorný Petr 1:2, Pavelka Ondřej 1:2, Veselá Pavlína 1:2), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Rakvice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halasová Ludmila 1:2, Slavík Jakub 3:0, Slavík Ondřej 2:1, body hostů: Zlámal Vojtěch 0:3, Straka Daniel 1:2, Průdek Filip 2:1), MSK Břeclav B - TJ Sokol Klobouky u Brna B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janečka Ondřej 0:3, Vašíčková Martina 3:0, Čechmánek Matěj 0:3, body hostů: Vodáková Aneta 2:1, Blažek David 2:1, Blažek Petr 2:1), TJ Sokol Kobylí A - TJ Sokol Kobylí B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubík Josef 3:0, Poulík Jan 3:0, Šíblová Sára 3:0, body hostů: Nevřivý Rudolf 0:3, Matějovič David 0:3, Křivka Štěpán 0:3),
7. kolo:
TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Rakvice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křivka Štěpán 0:3, Novák Jiří ml. 3:0, Matějovič David 3:0, body hostů: Vašek Václav 1:2, Krásný Matěj 1:2, Pohanka Vojtěch 1:2), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Kobylí A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vodáková Aneta 0:3, Blažek David 0:3, Blažek Petr 0:3, body hostů: Šíblová Sára 3:0, Kubík Josef 3:0, Hoch Vítek 3:0), TJ Sokol Rakvice A - MSK Břeclav B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zlámal Vojtěch 3:0, Průdek Filip 3:0, Straka Daniel 3:0, body hostů: Němeček Radek 0:3, Jaroš Tomáš 0:3, Koberová Klára 0:3), TJ Sokol Vranovice A - Orel Šitbořice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zmrzlík Pavel 2:1, Pavelka Ondřej 1:2, Veselá Pavlína 1:2, body hostů: Halasová Ludmila 0:3, Slavík Ondřej 2:1, Slavík Jakub 3:0), MSK Břeclav A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčiřík Stanislav 3:0, Tomek Kryštof 3:0, Vacek Jan 3:0, body hostů: Janoušek Tomáš 0:3, Dohnálek Luděk 0:3, Klimek Ondřej 0:3),
8. kolo:
TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Lanžhot A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krásný Matěj 0:2, Vašek Václav 0:2, Pohanka Vojtěch 0:2, WO 3:0, body hostů: Král Václav 3:0, Ciprys Jiří 3:0, WO 0:3), Orel Šitbořice A - MSK Břeclav A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Slavík Ondřej 1:2, Slavík Jakub 1:2, Halasová Ludmila 1:2, body hostů: Vacek Jan 3:0, Krejčiřík Stanislav 3:0, Maněk Marek 0:3), MSK Břeclav B - TJ Sokol Vranovice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klenovec Ondřej 0:3, Bruckner Tomáš 2:0, Pokludová Eliška 0:3, Kováč Martin 1:0, body hostů: Pavelka Daniel 2:1, Zmrzlík Pavel 2:1, Pavelka Ondřej 2:1), TJ Sokol Kobylí A - TJ Sokol Rakvice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hoch Vítek 3:0, Kubík Josef 3:0, Šíblová Sára 3:0, body hostů: Straka Daniel 0:1, Zlámal Vojtěch 0:3, Průdek Filip 0:3, Suský Patrik 0:2), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Klobouky u Brna B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Studýnka Jakub 0:3, Novák Jiří ml. 2:1, Nevřivý Rudolf 0:3, body hostů: Vodáková Aneta 3:0, Blažek David 2:1, Blažek Petr 2:1),
9. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Rakvice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lesovský Tadeáš 3:0, Blažek David 3:0, Blažek Petr 3:0, body hostů: Krásný Matěj 0:2, Drábek Filip 0:3, Pohanka Vojtěch 0:3, Vašek Václav 0:1), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Kobylí B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Suský Patrik 3:0, Průdek Filip 3:0, Zlámal Vojtěch 3:0, body hostů: Studýnka Jakub 0:3, Matějovič David 0:3, Nevřivý Rudolf 0:3), TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Kobylí A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pokorný Petr 0:3, Pavelka Ondřej 0:3, Zmrzlík Pavel 0:3, body hostů: Šíblová Sára 3:0, Hoch Vítek 3:0, Kubík Josef 3:0), MSK Břeclav A - MSK Břeclav B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Maněk Marek 0:2, Krejčiřík Stanislav 3:0, Vališ Dominik 3:0, Baránek Pavel 0:1, body hostů: Jaroš Tomáš 1:2, Klenovec Ondřej 1:2, Čechmánková Dominika 1:1, Bruckner Tomáš 0:1), TJ Sokol Lanžhot A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Král Václav 0:3, Ciprys Jiří 0:3, Brada Michal 0:3, body hostů: Svoboda Petr 3:0, Dohnálek Luděk 3:0, Janoušek Tomáš 3:0),
10. kolo:
TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vašek Václav 0:3, Krásný Matěj 0:3, Pohanka Vojtěch 0:3, body hostů: Svoboda Petr 3:0, Dohnálek Luděk 3:0, Janoušek Tomáš 3:0), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Lanžhot A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slavík Ondřej 2:0, Halasová Ludmila 1:1, Slavík Jakub 2:0, WO 3:0, body hostů: Král Václav 1:2, Ciprys Jiří 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Kobylí A - MSK Břeclav A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Soukal Jiří ml. 2:1, Kubík Josef 1:2, Hoch Vítek 1:2, body hostů: Tomek Kryštof 1:2, Vašíček Jan 3:0, Vacek Jan 1:2), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Vranovice A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Studýnka Jakub 0:3, Nevřivý Rudolf 0:3, Matějovič David 2:1, body hostů: Veselá Pavlína 2:1, Pavelka Daniel 3:0, Dvořáčková Nela 2:1), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Rakvice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vodáková Aneta 2:1, Blažek David 1:2, Blažek Petr 1:2, body hostů: Puklická Natálie 0:3, Průdek Filip 2:1, Zlámal Vojtěch 3:0),
11. kolo:
TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Rakvice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Straka Daniel 2:0, Puklická Natálie 0:3, Průdek Filip 3:0, Zlámal Vojtěch 1:0, body hostů: Drábek Filip 1:2, Krásný Matěj 1:2, Vašek Václav 0:2, Pohanka Vojtěch 1:0), TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pavelka Ondřej 2:1, Zmrzlík Pavel 3:0, Veselá Pavlína 0:2, Dvořáčková Nela 0:1, body hostů: Blažek Petr 1:2, Blažek David 2:1, Vodáková Aneta 1:2), MSK Břeclav A - TJ Sokol Kobylí B 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Sokol Lanžhot A - MSK Břeclav B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petrla Jan 0:3, Král Václav 2:1, Ciprys Jiří 0:3, body hostů: Jaroš Tomáš 2:1, Kováč Martin 3:0, Němeček Radek 2:1), TJ Sokol Klobouky u Brna A - Orel Šitbořice A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janoušek Tomáš 2:1, Dohnálek Luděk 2:1, Svoboda Petr 2:1, body hostů: Slavík Jakub 1:2, Halasová Ludmila 0:3, Slavík Ondřej 2:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy