Výsledky do novin
Extraliga
1. kolo:
SF SKK EL Nino Praha - TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda 4:0 (body domácích: Reitšpies David 1:0, Tregler Tomáš 2:0, Obešlo Michal 1:0, body hostů: Lebeda Michal ml. 0:2, Sitak Andriy 0:1, Koblížek Martin 0:1), TJ Ostrava KST - STEN marketing HB Ostrov 0:4 (body domácích: Pavlík Tibor 0:1, Crha Jakub 0:2, Pavlovský Lukáš 0:1, body hostů: Širuček Pavel 2:0, Korbel Petr 1:0, Šimončík Josef 1:0), SKST Charvát Baník Havířov - KST Robot Metalfin Hustopeče 1:4 (body domácích: Karabec Ivan 0:2, Fígeľ Jakub 0:2, Čihák Marek 1:0, body hostů: Bai He 2:0, Klásek Marek 1:0, Kobes Kristián 1:1), TJ Sokol Králův Dvůr - SK Kotlářka Praha 4:2 (body domácích: Štěpánek David 1:1, Košťál Radek 2:0, Urbánek Jan 1:1, body hostů: Málek Tomáš 1:1, Němeček Jakub 0:2, Kaucký Petr 1:1), TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. - DTJ Hradec Králové 1:4 (body domácích: Polanský Tomáš 0:1, Zlámal Jaromír 0:2, Seibert Jakub 1:0, Kabelka Tomáš 0:1, body hostů: Pištej Ľubomír 2:0, Olejník Martin 1:0, Šereda Peter 1:1),
2. kolo:
TJ Ostrava KST - KST Robot Metalfin Hustopeče 1:4 (body domácích: Crha Jakub 0:2, Kalužný Samuel 0:2, Pavlík Tibor 1:0, body hostů: Kobes Kristián 2:0, Klásek Marek 1:0, Zhao Boji 0:1, Bai He 1:0), SKST Charvát Baník Havířov - STEN marketing HB Ostrov 1:4 (body domácích: Čihák Marek 1:1, Beneš Michal 0:2, Fígeľ Jakub 0:1, body hostů: Šimončík Josef 1:1, Korbel Petr 1:0, Širuček Pavel 2:0), TJ Sokol Králův Dvůr - DTJ Hradec Králové 2:4 (body domácích: Štěpánek David 0:2, Košťál Radek 2:0, Urbánek Jan 0:2, body hostů: Šereda Peter 1:1, Olejník Martin 1:1, Pištej Ľubomír 2:0), TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. - SK Kotlářka Praha 3:3 (body domácích: Zlámal Jaromír 0:2, Seibert Jakub 2:0, Polanský Tomáš 0:1, Kabelka Tomáš 1:0, body hostů: Kučera Stanislav 1:1, Málek Tomáš 0:2, Kaucký Petr 2:0),
3. kolo:
DTJ Hradec Králové - SK Kotlářka Praha 4:1 (body domácích: Olejník Martin 2:0, Pištej Ľubomír 2:0, Palkovský David 0:1, body hostů: Kučera Stanislav 0:2, Málek Tomáš 0:1, Kaucký Petr 1:1), STEN marketing HB Ostrov - TJ Sokol Králův Dvůr 4:1 (body domácích: Širuček Pavel 2:0, Šimončík Josef 1:1, Korbel Petr 1:0, body hostů: Košťál Radek 1:1, Urbánek Jan 0:1, Štěpánek David 0:2), KST Robot Metalfin Hustopeče - TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. 4:0 (body domácích: Bai He 1:0, Kobes Kristián 1:0, Klásek Marek 1:0, Zhao Boji 1:0, body hostů: Seibert Jakub 0:2, Karásek Vít 0:1, Polanský Tomáš 0:1), SF SKK EL Nino Praha - TJ Ostrava KST 4:1 (body domácích: Obešlo Michal 2:0, Gavlas Antonín ml. 2:0, Obešlo Marek 0:1, body hostů: Pavlík Tibor 0:2, Karásek Karel 0:1, Crha Jakub 1:1), TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda - SKST Charvát Baník Havířov 1:4 (body domácích: Koblížek Martin 0:2, Sitak Andriy 1:1, Demek Tomáš 0:1, body hostů: Čihák Marek 2:0, Beneš Michal 0:1, Fígeľ Jakub 2:0),
4. kolo:
STEN marketing HB Ostrov - TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. 4:0 (body domácích: Širuček Pavel 1:0, Šimončík Josef 2:0, Korbel Petr 1:0, body hostů: Seibert Jakub 0:2, Karásek Vít 0:1, Polanský Tomáš 0:1), KST Robot Metalfin Hustopeče - TJ Sokol Králův Dvůr 4:2 (body domácích: Bai He 1:1, Kobes Kristián 1:1, Klásek Marek 2:0, body hostů: Štěpánek David 1:1, Urbánek Jan 0:2, Košťál Radek 1:1), SF SKK EL Nino Praha - SKST Charvát Baník Havířov 4:0 (body domácích: Tregler Tomáš 1:0, Gavlas Antonín ml. 2:0, Obešlo Michal 1:0, body hostů: Štrof Vojtěch 0:2, Fígeľ Jakub 0:1, Karabec Ivan 0:1), TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda - TJ Ostrava KST 4:2 (body domácích: Lebeda Michal ml. 0:2, Sitak Andriy 2:0, Demek Tomáš 1:0, WO 1:0, body hostů: Pavlík Tibor 1:1, Karásek Karel 0:1, Crha Jakub 1:1, WO 0:1),
5. kolo:
TJ Ostrava KST - SKST Charvát Baník Havířov 2:4 (body domácích: Pavlík Tibor 0:2, Karásek Karel 1:1, Crha Jakub 1:1, body hostů: Karabec Ivan 1:1, Čihák Marek 2:0, Beneš Michal 1:1), TJ Sokol Králův Dvůr - SF SKK EL Nino Praha 0:4 (body domácích: Štěpánek David 0:1, Košťál Radek 0:2, Vorlíček Luboš 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, Obešlo Michal 1:0), TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. - TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda 3:3 (body domácích: Kabelka Tomáš 0:1, Seibert Jakub 1:1, Polanský Tomáš 2:0, Zlámal Jaromír 0:1, body hostů: Sitak Andriy 1:1, Koblížek Martin 1:1, Demek Tomáš 1:1), SK Kotlářka Praha - STEN marketing HB Ostrov 2:4 (body domácích: Kučera Stanislav 1:1, Kaucký Petr 1:1, Málek Tomáš 0:2, body hostů: Širuček Pavel 2:0, Kowal René 0:1, Hrnčiřík Jan 1:1, Korbel Petr 1:0), DTJ Hradec Králové - KST Robot Metalfin Hustopeče 4:1 (body domácích: Olejník Martin 2:0, Pištej Ľubomír 2:0, Šereda Peter 0:1, body hostů: Kobes Kristián 0:1, Klásek Marek 0:1, Bai He 1:1, Zhao Boji 0:1),
6. kolo:
TJ Sokol Králův Dvůr - TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda 4:1 (body domácích: Košťál Radek 2:0, Štěpánek David 2:0, Urbánek Jan 0:1, body hostů: Lebeda Michal ml. 0:2, Demek Tomáš 0:1, Sitak Andriy 1:1), TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. - SF SKK EL Nino Praha 0:4 (body domácích: Polanský Tomáš 0:1, Seibert Jakub 0:2, Zlámal Jaromír 0:1, body hostů: Obešlo Michal 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, Reitšpies David 1:0), SK Kotlářka Praha - KST Robot Metalfin Hustopeče 0:4 (body domácích: Kučera Stanislav 0:1, Kaucký Petr 0:1, Málek Tomáš 0:1, Němeček Jakub 0:1, body hostů: Kobes Kristián 2:0, Klásek Marek 1:0, Bai He 1:0), DTJ Hradec Králové - STEN marketing HB Ostrov 4:0 (body domácích: Pištej Ľubomír 1:0, Šereda Peter 2:0, Olejník Martin 1:0, body hostů: Širuček Pavel 0:2, Šimončík Josef 0:1, Korbel Petr 0:1),
7. kolo:
STEN marketing HB Ostrov - KST Robot Metalfin Hustopeče 4:1 (body domácích: Šimončík Josef 1:1, Širuček Pavel 2:0, Korbel Petr 1:0, body hostů: Bai He 1:1, Klásek Marek 0:1, Kobes Kristián 0:1, Zhao Boji 0:1), SF SKK EL Nino Praha - SK Kotlářka Praha 4:0 (body domácích: Reitšpies David 1:0, Obešlo Michal 2:0, Tregler Tomáš 1:0, body hostů: Kaucký Petr 0:1, Málek Tomáš 0:1, Kučera Stanislav 0:1, Němeček Jakub 0:1), TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda - DTJ Hradec Králové 0:4 (body domácích: Koblížek Martin 0:1, Lebeda Michal ml. 0:1, Sitak Andriy 0:1, Šlapák Miloš 0:1, body hostů: Šereda Peter 2:0, Olejník Martin 1:0, Pištej Ľubomír 1:0), TJ Ostrava KST - TJ Sokol Králův Dvůr 1:4 (body domácích: Crha Jakub 0:2, Karásek Karel 1:0, Pavlík Tibor 0:1, Kalužný Samuel 0:1, body hostů: Košťál Radek 2:0, Urbánek Jan 0:1, Štěpánek David 2:0), SKST Charvát Baník Havířov - TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. 4:2 (body domácích: Beneš Michal 1:1, Čihák Marek 2:0, Fígeľ Jakub 1:1, body hostů: Seibert Jakub 0:2, Kabelka Tomáš 0:2, Zlámal Jaromír 2:0),
8. kolo:
SF SKK EL Nino Praha - DTJ Hradec Králové 3:3 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:1, Tregler Tomáš 1:1, Reitšpies David 1:1, body hostů: Pištej Ľubomír 0:2, Olejník Martin 1:1, Šereda Peter 2:0), TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda - SK Kotlářka Praha 1:4 (body domácích: Lebeda Michal ml. 0:2, Demek Tomáš 0:2, Sitak Andriy 1:0, body hostů: Kaucký Petr 2:0, Kučera Stanislav 1:0, Málek Tomáš 1:1), TJ Ostrava KST - TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. 4:2 (body domácích: Crha Jakub 2:0, Karásek Karel 1:1, Pavlík Tibor 1:1, body hostů: Zlámal Jaromír 0:2, Kabelka Tomáš 1:1, Seibert Jakub 1:1), SKST Charvát Baník Havířov - TJ Sokol Králův Dvůr 3:3 (body domácích: Beneš Michal 1:1, Fígeľ Jakub 0:2, Čihák Marek 2:0, body hostů: Košťál Radek 2:0, Urbánek Jan 1:1, Štěpánek David 0:2),
9. kolo:
TJ Sokol Králův Dvůr - TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. 3:3 (body domácích: Štěpánek David 1:1, Košťál Radek 2:0, Urbánek Jan 0:2, body hostů: Seibert Jakub 0:2, Zlámal Jaromír 1:1, Polanský Tomáš 2:0), SK Kotlářka Praha - TJ Ostrava KST 2:4 (body domácích: Němeček Jakub 0:2, Kaucký Petr 1:1, Málek Tomáš 1:1, body hostů: Crha Jakub 1:1, Karásek Karel 2:0, Pavlík Tibor 1:1), DTJ Hradec Králové - SKST Charvát Baník Havířov 4:0 (body domácích: Olejník Martin 1:0, Pištej Ľubomír 2:0, Šereda Peter 1:0, body hostů: Fígeľ Jakub 0:2, Beneš Michal 0:1, Čihák Marek 0:1), STEN marketing HB Ostrov - SF SKK EL Nino Praha 4:1 (body domácích: Širuček Pavel 2:0, Šimončík Josef 1:1, Korbel Petr 1:0, body hostů: Obešlo Michal 0:2, Tregler Tomáš 1:0, Gavlas Antonín ml. 0:2), KST Robot Metalfin Hustopeče - TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda 4:0 (body domácích: Bai He 1:0, Kobes Kristián 2:0, Klásek Marek 1:0, body hostů: Koblížek Martin 0:2, Buben Vlastimil 0:1, Sitak Andriy 0:1),
10. kolo:
SK Kotlářka Praha - SKST Charvát Baník Havířov 1:4 (body domácích: Málek Tomáš 0:2, Kaucký Petr 1:1, Kučera Stanislav 0:1, body hostů: Čihák Marek 2:0, Fígeľ Jakub 0:1, Beneš Michal 2:0), DTJ Hradec Králové - TJ Ostrava KST 4:0 (body domácích: Olejník Martin 1:0, Pištej Ľubomír 2:0, Šereda Peter 1:0, body hostů: Kalužný Samuel 0:2, Crha Jakub 0:1, Pavlík Tibor 0:1), STEN marketing HB Ostrov - TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda 4:0 (body domácích: Širuček Pavel 1:0, Hrnčiřík Jan 2:0, Šimončík Josef 1:0, body hostů: Lebeda Michal ml. 0:2, Sitak Andriy 0:1, Hrunka Jakub 0:1), KST Robot Metalfin Hustopeče - SF SKK EL Nino Praha 2:4 (body domácích: Bai He 1:1, Kobes Kristián 0:1, Klásek Marek 1:1, Zhao Boji 0:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 2:0, Reitšpies David 1:0, Tregler Tomáš 0:2, Obešlo Michal 1:0),
11. kolo:
TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda - SF SKK EL Nino Praha 0:4 (body domácích: Buben Vlastimil 0:1, Hort Tomáš 0:2, Lebeda Michal ml. 0:1, body hostů: Reitšpies David 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, Tregler Tomáš 1:0), STEN marketing HB Ostrov - TJ Ostrava KST 4:1 (body domácích: Šimončík Josef 2:0, Hrnčiřík Jan 1:1, Širuček Pavel 1:0, body hostů: Kalužný Samuel 0:2, Klos Patrik 1:0, Crha Jakub 0:2), KST Robot Metalfin Hustopeče - SKST Charvát Baník Havířov 4:0 (body domácích: Bai He 1:0, Kobes Kristián 2:0, Klásek Marek 1:0, body hostů: Štrof Vojtěch 0:1, Fígeľ Jakub 0:1, Beneš Michal 0:1, Karabec Ivan 0:1), SK Kotlářka Praha - TJ Sokol Králův Dvůr 0:4 (body domácích: Kaucký Petr 0:1, Málek Tomáš 0:2, Němeček Jakub 0:1, body hostů: Košťál Radek 2:0, Štěpánek David 1:0, Hořejší Miroslav 1:0), DTJ Hradec Králové - TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. 4:0 (body domácích: Olejník Martin 1:0, Pištej Ľubomír 2:0, Šereda Peter 1:0, body hostů: Seibert Jakub 0:2, Kabelka Tomáš 0:1, Zlámal Jaromír 0:1),
12. kolo:
KST Robot Metalfin Hustopeče - TJ Ostrava KST 4:0 (body domácích: Zhao Boji 1:0, Kobes Kristián 2:0, Klásek Marek 1:0, body hostů: Kalužný Samuel 0:2, Karásek Karel 0:1, Crha Jakub 0:1), STEN marketing HB Ostrov - SKST Charvát Baník Havířov 4:0 (body domácích: Šimončík Josef 1:0, Širuček Pavel 2:0, Korbel Petr 1:0, body hostů: Fígeľ Jakub 0:2, Štrof Vojtěch 0:1, Beneš Michal 0:1), DTJ Hradec Králové - TJ Sokol Králův Dvůr 4:2 (body domácích: Pištej Ľubomír 2:0, Šereda Peter 1:1, Olejník Martin 1:1, body hostů: Košťál Radek 1:1, Urbánek Jan 0:2, Hořejší Miroslav 1:1), SK Kotlářka Praha - TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. 1:4 (body domácích: Kaucký Petr 0:2, Málek Tomáš 0:2, Kučera Stanislav 1:0, body hostů: Polanský Tomáš 2:0, Zlámal Jaromír 1:0, Seibert Jakub 1:1),
13. kolo:
SK Kotlářka Praha - DTJ Hradec Králové 0:4 (body domácích: Málek Tomáš 0:1, Kučera Stanislav 0:1, Kaucký Petr 0:1, Němeček Jakub 0:1, body hostů: Olejník Martin 2:0, Pištej Ľubomír 1:0, Šereda Peter 1:0), TJ Sokol Králův Dvůr - STEN marketing HB Ostrov 3:3 (body domácích: Urbánek Jan 0:2, Hořejší Miroslav 2:0, Košťál Radek 1:1, body hostů: Šimončík Josef 1:1, Hrnčiřík Jan 0:2, Širuček Pavel 2:0), TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. - KST Robot Metalfin Hustopeče 1:4 (body domácích: Seibert Jakub 0:2, Polanský Tomáš 0:2, Kabelka Tomáš 1:0, body hostů: Bai He 2:0, Klásek Marek 1:0, Zhao Boji 1:1), TJ Ostrava KST - SF SKK EL Nino Praha 0:4 (body domácích: Crha Jakub 0:1, Pavlík Tibor 0:2, Kalužný Samuel 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 2:0, Obešlo Michal 1:0, Gavlas Antonín ml. 1:0), SKST Charvát Baník Havířov - TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda 4:0 (body domácích: Čihák Marek 1:0, Beneš Michal 2:0, Fígeľ Jakub 1:0, body hostů: Šlapák Miloš 0:2, Koblížek Martin 0:1, Sitak Andriy 0:1),
14. kolo:
TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. - STEN marketing HB Ostrov 0:4 (body domácích: Seibert Jakub 0:1, Polanský Tomáš 0:2, Zlámal Jaromír 0:1, body hostů: Širuček Pavel 2:0, Hrnčiřík Jan 1:0, Šimončík Josef 1:0), TJ Sokol Králův Dvůr - KST Robot Metalfin Hustopeče 3:3 (body domácích: Košťál Radek 2:0, Hořejší Miroslav 1:1, Urbánek Jan 0:2, body hostů: Bai He 1:1, Klásek Marek 1:1, Kobes Kristián 1:1), SKST Charvát Baník Havířov - SF SKK EL Nino Praha 0:4 (body domácích: Čihák Marek 0:1, Beneš Michal 0:2, Fígeľ Jakub 0:1, body hostů: Obešlo Michal 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, Tregler Tomáš 1:0), TJ Ostrava KST - TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda 2:4 (body domácích: Pavlík Tibor 0:2, Crha Jakub 2:0, Karásek Karel 0:1, Klos Patrik 0:1, body hostů: Demek Tomáš 1:1, Koblížek Martin 1:1, Sitak Andriy 2:0),
15. kolo:
SKST Charvát Baník Havířov - TJ Ostrava KST 4:2 (body domácích: Fígeľ Jakub 1:1, Čihák Marek 2:0, Karabec Ivan 1:1, body hostů: Pavlík Tibor 0:1, Klos Patrik 0:2, Crha Jakub 2:0, Kalužný Samuel 0:1), SF SKK EL Nino Praha - TJ Sokol Králův Dvůr 3:3 (body domácích: Tregler Tomáš 1:1, Obešlo Michal 0:2, Reitšpies David 2:0, body hostů: Hořejší Miroslav 2:0, Košťál Radek 1:1, Štěpánek David 0:2), TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda - TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. 4:2 (body domácích: Sitak Andriy 0:2, Demek Tomáš 2:0, Koblížek Martin 3:0, body hostů: Polanský Tomáš 1:1, Seibert Jakub 0:3, Kabelka Tomáš 1:1), STEN marketing HB Ostrov - SK Kotlářka Praha 4:0 (body domácích: Širuček Pavel 1:0, Šimončík Josef 2:0, Hrnčiřík Jan 1:0, body hostů: Málek Tomáš 0:2, Kaucký Petr 0:1, Kubík Jiří 0:1), KST Robot Metalfin Hustopeče - DTJ Hradec Králové 3:3 (body domácích: Kobes Kristián 1:1, Bai He 2:0, Klásek Marek 0:2, body hostů: Pištej Ľubomír 0:2, Šereda Peter 1:1, Olejník Martin 2:0),
16. kolo:
TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda - TJ Sokol Králův Dvůr 0:4 (body domácích: Lebeda Michal ml. 0:1, Sitak Andriy 0:2, Demek Tomáš 0:1, body hostů: Košťál Radek 2:0, Štěpánek David 1:0, Hořejší Miroslav 1:0), SF SKK EL Nino Praha - TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. 4:0 (body domácích: Obešlo Michal 1:0, Tregler Tomáš 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, body hostů: Seibert Jakub 0:2, Zlámal Jaromír 0:1, Polanský Tomáš 0:1), KST Robot Metalfin Hustopeče - SK Kotlářka Praha 4:0 (body domácích: Zhao Boji 1:0, Kobes Kristián 1:0, Klásek Marek 1:0, Bai He 1:0, body hostů: Málek Tomáš 0:2, Kaucký Petr 0:1, Kubík Jiří 0:1), STEN marketing HB Ostrov - DTJ Hradec Králové 2:4 (body domácích: Šimončík Josef 0:2, Širuček Pavel 2:0, Hrnčiřík Jan 0:2, body hostů: Pištej Ľubomír 1:1, Šereda Peter 1:1, Olejník Martin 2:0),
17. kolo:
KST Robot Metalfin Hustopeče - STEN marketing HB Ostrov 3:3 (body domácích: Klásek Marek 1:1, Bai He 1:1, Zhao Boji 1:1, body hostů: Širuček Pavel 1:1, Šimončík Josef 2:0, Korbel Petr 0:2), SK Kotlářka Praha - SF SKK EL Nino Praha 0:4 (body domácích: Kaucký Petr 0:1, Málek Tomáš 0:2, Němeček Jakub 0:1, body hostů: Reitšpies David 2:0, Tregler Tomáš 1:0, Obešlo Michal 1:0), DTJ Hradec Králové - TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda 4:0 (body domácích: Olejník Martin 1:0, Pištej Ľubomír 2:0, Šereda Peter 1:0, body hostů: Lebeda Michal ml. 0:2, Šlapák Miloš 0:1, Koblížek Martin 0:1), TJ Sokol Králův Dvůr - TJ Ostrava KST 3:3 (body domácích: Hořejší Miroslav 1:1, Košťál Radek 2:0, Štěpánek David 0:2, body hostů: Kalužný Samuel 1:1, Crha Jakub 1:1, Pavlík Tibor 1:1), TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. - SKST Charvát Baník Havířov 1:4 (body domácích: Zlámal Jaromír 0:2, Polanský Tomáš 0:2, Seibert Jakub 1:0, body hostů: Čihák Marek 2:0, Fígeľ Jakub 1:0, Beneš Michal 1:1),
18. kolo:
DTJ Hradec Králové - SF SKK EL Nino Praha 3:3 (body domácích: Šereda Peter 1:1, Olejník Martin 2:0, Pištej Ľubomír 0:2, body hostů: Reitšpies David 0:2, Tregler Tomáš 1:1, Obešlo Michal 2:0), SK Kotlářka Praha - TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda 4:1 (body domácích: Kaucký Petr 2:0, Málek Tomáš 2:0, Němeček Jakub 0:1, body hostů: Demek Tomáš 0:2, Koblížek Martin 0:1, Sitak Andriy 1:1), TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. - TJ Ostrava KST 3:3 (body domácích: Kabelka Tomáš 1:1, Seibert Jakub 0:2, Polanský Tomáš 2:0, body hostů: Crha Jakub 2:0, Karásek Karel 1:1, Pavlík Tibor 0:2), TJ Sokol Králův Dvůr - SKST Charvát Baník Havířov 3:3 (body domácích: Štěpánek David 0:2, Hořejší Miroslav 1:1, Košťál Radek 2:0, body hostů: Čihák Marek 2:0, Beneš Michal 0:2, Fígeľ Jakub 1:1),
19. kolo:
TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. - TJ Sokol Králův Dvůr 0:4 (body domácích: Polanský Tomáš 0:1, Seibert Jakub 0:1, Zlámal Jaromír 0:1, Kabelka Tomáš 0:1, body hostů: Košťál Radek 2:0, Štěpánek David 1:0, Hořejší Miroslav 1:0), TJ Ostrava KST - SK Kotlářka Praha 3:3 (body domácích: Crha Jakub 0:2, Pavlík Tibor 2:0, Karásek Karel 1:1, body hostů: Kaucký Petr 1:1, Kučera Stanislav 0:2, Málek Tomáš 2:0), SKST Charvát Baník Havířov - DTJ Hradec Králové 0:4 (body domácích: Čihák Marek 0:1, Beneš Michal 0:2, Fígeľ Jakub 0:1, body hostů: Šereda Peter 2:0, Pištej Ľubomír 1:0, Olejník Martin 1:0), SF SKK EL Nino Praha - STEN marketing HB Ostrov 2:4 (body domácích: Reitšpies David 1:1, Tregler Tomáš 1:1, Obešlo Michal 0:2, body hostů: Šimončík Josef 1:1, Korbel Petr 1:1, Širuček Pavel 2:0), TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda - KST Robot Metalfin Hustopeče 1:4 (body domácích: Sitak Andriy 1:1, Lebeda Michal ml. 0:2, Šlapák Miloš 0:1, body hostů: Kobes Kristián 1:1, Klásek Marek 1:0, Zhao Boji 2:0),
20. kolo:
SKST Charvát Baník Havířov - SK Kotlářka Praha 4:0 (body domácích: Čihák Marek 1:0, Fígeľ Jakub 2:0, Beneš Michal 1:0, body hostů: Málek Tomáš 0:2, Kučera Stanislav 0:1, Kaucký Petr 0:1), TJ Ostrava KST - DTJ Hradec Králové 0:4 (body domácích: Crha Jakub 0:1, Pavlík Tibor 0:2, Karásek Karel 0:1, body hostů: Olejník Martin 2:0, Pištej Ľubomír 1:0, Šereda Peter 1:0), TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda - STEN marketing HB Ostrov 0:4 (body domácích: Brož Petr 0:1, Sitak Andriy 0:2, Lebeda Michal ml. 0:1, body hostů: Širuček Pavel 2:0, Šimončík Josef 1:0, Korbel Petr 1:0), SF SKK EL Nino Praha - KST Robot Metalfin Hustopeče 3:3 (body domácích: Obešlo Michal 0:2, Reitšpies David 1:1, Tregler Tomáš 2:0, body hostů: Bai He 2:0, Klásek Marek 0:2, Kobes Kristián 0:1, Zhao Boji 1:0),
21. kolo:
TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda - TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. 1:4 (body domácích: Sitak Andriy 1:1, Demek Tomáš 0:2, Koblížek Martin 0:1, body hostů: Seibert Jakub 1:1, Kabelka Tomáš 1:0, Polanský Tomáš 2:0), TJ Ostrava KST - SK Kotlářka Praha 3:3 (body domácích: Kalužný Samuel 0:2, Karásek Karel 1:1, Crha Jakub 2:0, body hostů: Kučera Stanislav 1:1, Málek Tomáš 1:1, Kaucký Petr 1:1),
22. kolo:
TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. - SK Kotlářka Praha 3:3 (body domácích: Polanský Tomáš 1:1, Seibert Jakub 1:1, Kabelka Tomáš 0:1, Zlámal Jaromír 1:0, body hostů: Kaucký Petr 1:1, Kučera Stanislav 1:1, Málek Tomáš 1:1), TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda - TJ Ostrava KST 4:1 (body domácích: Koblížek Martin 1:1, Demek Tomáš 2:0, Sitak Andriy 1:0, body hostů: Crha Jakub 1:1, Kalužný Samuel 0:1, Karásek Karel 0:2),
23. kolo:
TJ Ostrava KST - TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. 2:4 (body domácích: Crha Jakub 1:1, Klos Patrik 1:1, Karásek Karel 0:1, Kalužný Samuel 0:1, body hostů: Polanský Tomáš 2:0, Kabelka Tomáš 0:1, Seibert Jakub 1:1, Zlámal Jaromír 1:0), SK Kotlářka Praha - TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda 3:3 (body domácích: Kučera Stanislav 1:1, Kaucký Petr 2:0, Málek Tomáš 0:2, body hostů: Šlapák Miloš 0:2, Demek Tomáš 1:1, Sitak Andriy 2:0),
24. kolo:
TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. - TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda 4:2 (body domácích: Kabelka Tomáš 0:2, Polanský Tomáš 2:0, Seibert Jakub 2:0, body hostů: Demek Tomáš 1:1, Koblížek Martin 0:2, Sitak Andriy 1:1), SK Kotlářka Praha - TJ Ostrava KST 3:3 (body domácích: Kučera Stanislav 1:1, Kaucký Petr 1:1, Němeček Jakub 1:1, body hostů: Crha Jakub 1:1, Klos Patrik 0:1, Karásek Karel 1:1, Kalužný Samuel 1:0),
25. kolo:
SK Kotlářka Praha - TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. 4:2 (body domácích: Málek Tomáš 1:1, Kaucký Petr 2:0, Kučera Stanislav 1:1, body hostů: Polanský Tomáš 1:1, Zlámal Jaromír 0:2, Seibert Jakub 1:1), TJ Ostrava KST - TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda 4:1 (body domácích: Crha Jakub 2:0, Kalužný Samuel 1:1, Karásek Karel 1:0, body hostů: Demek Tomáš 1:1, Koblížek Martin 0:1, Sitak Andriy 0:2),
26. kolo:
TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. - TJ Ostrava KST 1:4 (body domácích: Kabelka Tomáš 1:1, Seibert Jakub 0:2, Zlámal Jaromír 0:1, body hostů: Klos Patrik 0:1, Crha Jakub 1:0, Karásek Karel 2:0, Kalužný Samuel 1:0), TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda - SK Kotlářka Praha 4:2 (body domácích: Lebeda Michal ml. 0:2, Sitak Andriy 2:0, Demek Tomáš 2:0, body hostů: Kaucký Petr 1:1, Kučera Stanislav 0:2, Málek Tomáš 1:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SF SKK EL Nino Praha - TJ Sokol Králův Dvůr 2:4 (body domácích: Tregler Tomáš 1:1, Obešlo Michal 0:2, Reitšpies David 1:1, body hostů: Hořejší Miroslav 1:1, Košťál Radek 2:0, Štěpánek David 1:1), KST Robot Metalfin Hustopeče - SKST Charvát Baník Havířov 4:0 (body domácích: Zhao Boji 1:0, Bai He 2:0, Klásek Marek 1:0, body hostů: Beneš Michal 0:2, Fígeľ Jakub 0:1, Čihák Marek 0:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SF SKK EL Nino Praha - TJ Sokol Králův Dvůr 4:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tregler Tomáš 0:2, Reitšpies David 2:0, Obešlo Michal 0:1, Gavlas Antonín ml. 1:0, body hostů: Hořejší Miroslav 1:1, Štěpánek David 0:2, Košťál Radek 2:0), KST Robot Metalfin Hustopeče - SKST Charvát Baník Havířov 4:1 (body domácích: Zhao Boji 1:1, Bai He 2:0, Klásek Marek 1:0, body hostů: Čihák Marek 1:1, Fígeľ Jakub 0:1, Beneš Michal 0:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Králův Dvůr - SF SKK EL Nino Praha 1:4 (body domácích: Štěpánek David 0:2, Hořejší Miroslav 0:2, Košťál Radek 1:0, body hostů: Tregler Tomáš 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, Reitšpies David 1:1), SKST Charvát Baník Havířov - KST Robot Metalfin Hustopeče 4:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fígeľ Jakub 0:2, Beneš Michal 1:1, Čihák Marek 2:0, body hostů: Bai He 2:0, Zhao Boji 0:2, Klásek Marek 1:1),
1. vyřazovací kolo, 4. utkání:
TJ Sokol Králův Dvůr - SF SKK EL Nino Praha 1:4 (body domácích: Košťál Radek 0:2, Hořejší Miroslav 1:1, Štěpánek David 0:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 2:0, Reitšpies David 0:1, Tregler Tomáš 2:0), SKST Charvát Baník Havířov - KST Robot Metalfin Hustopeče 2:4 (body domácích: Fígeľ Jakub 1:1, Beneš Michal 1:1, Čihák Marek 0:2, body hostů: Bai He 2:0, Klásek Marek 1:1, Zhao Boji 1:1),
1. vyřazovací kolo, 5. utkání:
SF SKK EL Nino Praha - TJ Sokol Králův Dvůr -:-, KST Robot Metalfin Hustopeče - SKST Charvát Baník Havířov -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
DTJ Hradec Králové - KST Robot Metalfin Hustopeče 4:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Olejník Martin 0:2, Pištej Ľubomír 1:1, Šereda Peter 2:0, body hostů: Bai He 2:0, Zhao Boji 0:2, Klásek Marek 1:1), STEN marketing HB Ostrov - SF SKK EL Nino Praha 4:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Širuček Pavel 2:0, Šimončík Josef 1:1, Hrnčiřík Jan 0:2, body hostů: Tregler Tomáš 0:2, Gavlas Antonín ml. 2:0, Obešlo Michal 1:1),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
DTJ Hradec Králové - KST Robot Metalfin Hustopeče 4:2 (body domácích: Pištej Ľubomír 1:1, Olejník Martin 1:1, Šereda Peter 2:0, body hostů: Bai He 2:0, Klásek Marek 0:2, Zhao Boji 0:2), STEN marketing HB Ostrov - SF SKK EL Nino Praha 2:4 (body domácích: Hrnčiřík Jan 0:2, Širuček Pavel 1:1, Šimončík Josef 1:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 1:1, Tregler Tomáš 2:0, Obešlo Michal 1:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
KST Robot Metalfin Hustopeče - DTJ Hradec Králové 3:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kobes Kristián 1:1, Bai He 1:1, Klásek Marek 1:1, body hostů: Olejník Martin 2:0, Šereda Peter 0:2, Pištej Ľubomír 1:1), SF SKK EL Nino Praha - STEN marketing HB Ostrov 1:4 (body domácích: Obešlo Michal 0:2, Gavlas Antonín ml. 0:2, Tregler Tomáš 1:0, body hostů: Šimončík Josef 2:0, Korbel Petr 1:0, Širuček Pavel 1:1),
2. vyřazovací kolo, 4. utkání:
KST Robot Metalfin Hustopeče - DTJ Hradec Králové -:-, SF SKK EL Nino Praha - STEN marketing HB Ostrov 4:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tregler Tomáš 2:0, Obešlo Michal 1:1, Gavlas Antonín ml. 0:2, body hostů: Šimončík Josef 0:2, Korbel Petr 2:0, Širuček Pavel 1:1),
2. vyřazovací kolo, 5. utkání:
DTJ Hradec Králové - KST Robot Metalfin Hustopeče -:-, STEN marketing HB Ostrov - SF SKK EL Nino Praha 4:1 (body domácích: Šimončík Josef 2:0, Širuček Pavel 2:0, Korbel Petr 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 0:2, Gavlas Antonín ml. 0:1, Obešlo Michal 1:1),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
DTJ Hradec Králové - STEN marketing HB Ostrov 4:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pištej Ľubomír 1:1, Šereda Peter 2:0, Olejník Martin 0:2, body hostů: Korbel Petr 1:1, Šimončík Josef 1:1, Širuček Pavel 1:1),
3. vyřazovací kolo, 2. utkání:
DTJ Hradec Králové - STEN marketing HB Ostrov 1:4 (body domácích: Pištej Ľubomír 1:1, Olejník Martin 0:2, Šereda Peter 0:1, body hostů: Korbel Petr 1:1, Šimončík Josef 1:0, Širuček Pavel 2:0),
3. vyřazovací kolo, 3. utkání:
STEN marketing HB Ostrov - DTJ Hradec Králové 4:2 (body domácích: Korbel Petr 0:2, Širuček Pavel 2:0, Šimončík Josef 2:0, body hostů: Šereda Peter 1:1, Pištej Ľubomír 0:2, Olejník Martin 1:1),
3. vyřazovací kolo, 4. utkání:
STEN marketing HB Ostrov - DTJ Hradec Králové 4:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Korbel Petr 1:1, Širuček Pavel 2:0, Šimončík Josef 0:2, body hostů: Šereda Peter 1:1, Olejník Martin 1:1, Pištej Ľubomír 1:1),
3. vyřazovací kolo, 5. utkání:
DTJ Hradec Králové - STEN marketing HB Ostrov -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline