Výsledky do novin
5. třída A muži
1. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zahradník Václav 1:2, Szilágyi Tomáš 1:2, Monyč Valerij 1:2, Fejks Michal 2:2, body hostů: Hladík Ivo 4:0, Jágr Martin 3:0, Šimek Filip 1:2, Zvolánek Václav 0:3), TJ Orion Praha B - TJ ABC Branik D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubec Vladimír 0:3, Jirák Jiří 0:3, Kubát Jan st. 0:3, Dušek Zdeněk 3:0, body hostů: Stínil Václav 3:0, Šimon Milan 2:1, Čihák Josef ml. 2:1, David Jan 2:1), TJ Sokol Praha Podolí A - SK Slivenec C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Michal 2:2, Skála Patrik 1:2, Záhorský Vladislav 3:0, Kolařík Ivan 3:1, body hostů: Beneš Milan 2:2, Přeučil Jiří 1:3, Hartmann Miroslav 1:2, Hrbek Ivan 1:2), TJ Pankrác E - KK Konstruktiva Praha C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Siblík Michal 1:2, Modl Josef 0:3, Satorie Miroslav 0:3, Holub Martin 2:1, body hostů: Bukovský Petr 3:0, Matoušek Jiří 2:1, Kachlík Jan 1:2, Tvrdík Petr 3:0), TJ Zelená Liška C - TJ Sokol Nusle Praha F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krieger Karel 3:1, Pavlíček Ladislav 2:1, Lhoták Petr 1:2, Hajný Josef 3:1, body hostů: Lamprecht Matyáš 1:3, Hedervári Robert 1:3, Slunéčko Jindřich 2:1, Motlík Pavel 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Sokol Petrovice I. D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokál Jan 0:2, Krieger Jan 0:2, Najbrtová Lucie 0:2, Vokál Roman 0:2, body hostů: Marek Vladimír 2:0, Zajíček Luděk 2:0, Kuttler Karel 2:0, Matuška František 2:0),
2. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Sokol Petrovice I. D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konopásek Luboš 1:2, Hladík Ivo 3:0, Jágr Martin 3:0, Stejskal Radek 1:2, body hostů: Hájek Karel 1:2, Matuška František 1:2, Michálek Vojtěch 0:3, Kuttler Karel 2:1), TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jirčík Stanislav 3:0, Boloňský Andrej 2:0, Motlík Pavel 1:2, Hedervári Robert 2:1, body hostů: Najbrtová Lucie 0:3, Vokál Roman 1:2, Vokál Jan 2:1, Šmolík Milan 0:2), KK Konstruktiva Praha C - TJ Zelená Liška C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bukovský Petr 2:2, Matoušek Jiří 3:1, Kachlík Jan 0:3, Tvrdík Petr 3:1, body hostů: Lhoták Petr 1:3, Krieger Karel 3:1, Brožek Jan 1:3, Samohejl Erich 2:1), SK Slivenec C - TJ Pankrác E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přeučil Jiří 2:2, Hartmann Miroslav 1:2, Klofanda Ladislav 3:0, Beneš Milan 3:1, body hostů: Holub Martin 2:2, Jendruščák Jaroslav 1:3, Siblík Michal 1:2, Modl Josef 1:2), TJ ABC Branik D - TJ Sokol Praha Podolí A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stínil Václav 2:0, David Jan 2:0, Čihák Josef ml. 3:0, Šimon Milan 2:0, body hostů: Táborský Michal 0:3, Skála Patrik 0:2, Záhorský Vladislav 0:2, Kolařík Ivan 0:2), TTC Praha - klub stolního tenisu C - TJ Orion Praha B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Szilágyi Tomáš 1:2, Monyč Valerij 1:2, Fejks Michal 1:2, Jansa Jiří 1:2, body hostů: Hrubec Vladimír 3:0, Kubát Jan st. 1:2, Krejsa Josef 2:1, Jirák Jiří 2:1),
3. kolo:
TJ Orion Praha B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Jaroslav 1:2, Jirák Jiří 0:3, Kubát Jan st. 0:3, Hrubec Vladimír 3:1, body hostů: Hladík Ivo 4:0, Jágr Martin 2:1, Stejskal Radek 2:1, Šimek Filip 1:2), TJ Sokol Praha Podolí A - TTC Praha - klub stolního tenisu C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 2:0, Skála Patrik 1:1, Záhorský Vladislav 2:1, Kolařík Ivan 3:0, body hostů: Zahradník Václav 0:2, Szilágyi Tomáš 2:1, Jansa Jiří 0:2, Monyč Valerij 0:2, Fejks Michal 0:1), TJ Pankrác E - TJ ABC Branik D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Siblík Michal 1:2, Modl Josef 0:2, Satorie Miroslav 0:3, Holub Martin 2:1, body hostů: Čihák Josef ml. 3:0, Šimon Milan 3:0, David Jan 2:1, Michalec Jiří 0:2), TJ Zelená Liška C - SK Slivenec C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krieger Karel 1:3, Pavlíček Ladislav 1:3, Lhoták Petr 2:1, Hajný Josef 2:2, body hostů: Přeučil Jiří 1:3, Beneš Milan 4:0, Hartmann Miroslav 2:2, Klofanda Ladislav 2:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - KK Konstruktiva Praha C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokál Jan 2:0, Krieger Jan 0:2, Libič Ladislav 0:2, Vokál Roman 0:3, Hodoušek David 0:1, body hostů: Tvrdík Petr 2:1, Matoušek Jiří 3:0, Kachlík Jan 2:0, Bukovský Petr 1:1), TJ Sokol Petrovice I. D - TJ Sokol Nusle Praha F 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matuška František 3:0, Zajíček Luděk 1:1, Kuttler Karel 2:1, Marek Vladimír 3:0, body hostů: Slunéčko Jindřich 1:2, Wavrečka Ronald 1:2, Motlík Pavel 0:3, Hedervári Robert 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Sokol Nusle Praha F 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jágr Martin 3:0, Kunert Ladislav 1:1, Šimek Filip 0:3, Hladík Ivo 1:2, WO 4:0, body hostů: Wavrečka Ronald 3:1, Motlík Pavel 1:3, Jirčík Stanislav 2:1, WO 0:4), KK Konstruktiva Praha C - TJ Sokol Petrovice I. D 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bukovský Petr 0:3, Peller Marek 0:3, Kachlík Jan 2:1, Matoušek Jiří 1:3, body hostů: Hájek Karel 4:0, Zajíček Luděk 2:1, Kuttler Karel 0:1, Matuška František 3:0, Marek Vladimír 1:1), SK Slivenec C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přeučil Jiří 2:0, Hartmann Miroslav 2:0, Klofanda Ladislav 2:0, Beneš Milan 2:0, body hostů: Vokál Jan 0:2, Vokál Roman 0:2, Krieger Jan 0:2, Šmolík Milan 0:1, Libič Ladislav 0:1), TJ ABC Branik D - TJ Zelená Liška C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimon Milan 2:0, Diblík Radek 2:0, David Jan 1:2, Stínil Václav 3:0, body hostů: Krieger Karel 1:2, Pavlíček Ladislav 1:2, Hajný Josef 0:2, Lhoták Petr 0:2), TTC Praha - klub stolního tenisu C - TJ Pankrác E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szilágyi Tomáš 3:1, Monyč Valerij 2:1, Zahradník Václav 0:3, Fejks Michal 4:0, body hostů: Holub Martin 3:1, Siblík Michal 1:3, Jendruščák Jaroslav 1:2, Modl Josef 0:3), TJ Orion Praha B - TJ Sokol Praha Podolí A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejsa Josef 4:0, Jirák Jiří 0:3, Kubát Jan st. 1:2, Dušek Zdeněk 4:0, body hostů: Táborský Michal 2:2, Skála Patrik 1:3, Záhorský Vladislav 1:2, Kolařík Ivan 1:2),
5. kolo:
TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Táborský Michal 0:3, Skála Patrik 0:2, Záhorský Vladislav 2:1, Kolařík Ivan 1:2, body hostů: Jágr Martin 2:1, Hladík Ivo 3:0, Stejskal Radek 1:2, Konopásek Luboš 2:0), TJ Pankrác E - TJ Orion Praha B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Siblík Michal 0:2, Modl Josef 0:2, Satorie Miroslav 0:3, Holub Martin 2:1, body hostů: Dušek Zdeněk 3:0, Hrubec Vladimír 3:0, Krejsa Josef 1:1, Jirák Jiří 1:1), TJ Zelená Liška C - TTC Praha - klub stolního tenisu C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krieger Karel 2:1, Lhoták Petr 1:2, Brožek Jan 0:1, Hajný Josef 4:0, Samohejl Erich 1:1, body hostů: Szilágyi Tomáš 2:2, Fejks Michal 1:2, Jansa Jiří 2:1, Monyč Valerij 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ ABC Branik D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokál Roman 1:1, Vokál Jan 0:2, Krieger Jan 0:3, Najbrtová Lucie 0:2, body hostů: Stínil Václav 3:0, Šimon Milan 2:0, Diblík Radek 2:0, Hlaváček Petr 1:1), TJ Sokol Petrovice I. D - SK Slivenec C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matuška František 3:1, Zajíček Luděk 2:2, Kuttler Karel 0:3, Hájek Karel 4:0, body hostů: Beneš Milan 2:2, Klofanda Ladislav 2:2, Hartmann Miroslav 1:3, Přeučil Jiří 1:2), TJ Sokol Nusle Praha F - KK Konstruktiva Praha C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirčík Stanislav 1:3, Motlík Pavel 2:2, Slunéčko Jindřich 3:1, Wavrečka Ronald 3:1, body hostů: Kachlík Jan 1:3, Tvrdík Petr 3:1, Matoušek Jiří 2:2, Bukovský Petr 1:3),
6. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - KK Konstruktiva Praha C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gargulák František 0:1, Hladík Ivo 1:1, Jágr Martin 3:0, Kalaš Vladislav 2:1, Stejskal Radek 2:0, body hostů: Ouroda František 2:1, Matoušek Jiří 0:3, Kachlík Jan 1:2, Bukovský Petr 0:2), SK Slivenec C - TJ Sokol Nusle Praha F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hartmann Miroslav 1:3, Klofanda Ladislav 4:0, Němec Václav 3:1, Beneš Milan 1:3, body hostů: Motlík Pavel 1:1, Jirčík Stanislav 0:4, Slunéčko Jindřich 2:2, Wavrečka Ronald 2:2, Motlíková Ilona 2:0), TJ ABC Branik D - TJ Sokol Petrovice I. D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diblík Radek 0:4, David Jan 4:0, Čihák Josef ml. 2:1, Stínil Václav 3:1, body hostů: Hájek Karel 2:2, Zajíček Luděk 1:3, Marek Vladimír 2:2, Matuška František 1:2), TTC Praha - klub stolního tenisu C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jansa Jiří 2:0, Monyč Valerij 2:0, Zahradník Václav 2:0, Szilágyi Tomáš 2:0, body hostů: Vokál Roman 0:2, Krieger Jan 0:2, Najbrtová Lucie 0:2, Hodoušek David 0:2), TJ Orion Praha B - TJ Zelená Liška C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Jaroslav 3:0, Hrubec Vladimír 2:1, Krejsa Josef 1:2, Novák Jan 1:1, Dušek Zdeněk 1:0, body hostů: Krieger Karel 0:3, Lhoták Petr 2:1, Samohejl Erich 2:1, Brožek Jan 0:3), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Pankrác E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Michal 2:2, Skála Patrik 2:2, Záhorský Vladislav 1:3, Kolařík Ivan 3:1, body hostů: Holub Martin 4:0, Jendruščák Jaroslav 2:2, Siblík Michal 2:2, Modl Josef 0:4),
7. kolo:
TJ Pankrác E - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Siblík Michal 0:2, Modl Josef 0:2, Satorie Miroslav 0:2, Holub Martin 0:2, body hostů: Jágr Martin 2:0, Kalaš Vladislav 2:0, Hladík Ivo 2:0, Šimek Filip 2:0), TJ Zelená Liška C - TJ Sokol Praha Podolí A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krieger Karel 2:2, Pavlíček Ladislav 3:1, Lhoták Petr 2:2, Hajný Josef 3:1, body hostů: Táborský Michal 3:1, Skála Patrik 1:3, Záhorský Vladislav 1:3, Kolařík Ivan 1:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Orion Praha B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krieger Jan 0:2, Vokál Roman 0:2, Najbrtová Lucie 1:2, Hodoušek David 0:3, body hostů: Hrubec Vladimír 3:0, Bláha Jaroslav 3:0, Krejsa Josef 1:1, Kubát Jan st. 2:0), TJ Sokol Petrovice I. D - TTC Praha - klub stolního tenisu C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matuška František 2:0, Zajíček Luděk 2:0, Kuttler Karel 1:2, Marek Vladimír 3:0, body hostů: Szilágyi Tomáš 1:2, Fejks Michal 1:2, Monyč Valerij 0:2, Srníček Milan 0:2), TJ Sokol Nusle Praha F - TJ ABC Branik D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lamprecht Matyáš 2:2, Slunéčko Jindřich 3:1, Jirčík Stanislav 1:2, Motlík Pavel 2:2, body hostů: Šimon Milan 2:2, David Jan 2:2, Stínil Václav 3:1, Skopal Tadeáš 0:3), KK Konstruktiva Praha C - SK Slivenec C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušek Jiří 2:2, Bukovský Petr 2:2, Kachlík Jan 1:2, Tvrdík Petr 3:1, body hostů: Přeučil Jiří 2:2, Beneš Milan 1:3, Hartmann Miroslav 2:2, Klofanda Ladislav 2:1),
8. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - SK Slivenec C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladík Ivo 1:1, Konopásek Luboš 2:0, Jágr Martin 3:0, Stejskal Radek 2:1, body hostů: Klofanda Ladislav 1:2, Beneš Milan 0:3, Hartmann Miroslav 0:2, Přeučil Jiří 1:1), TJ ABC Branik D - KK Konstruktiva Praha C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Ludvík st. 1:1, Šimon Milan 2:0, Stínil Václav 3:0, Čihák Josef ml. 3:0, body hostů: Tvrdík Petr 1:2, Bukovský Petr 0:3, Matoušek Jiří 0:2, Peller Marek 0:2), TTC Praha - klub stolního tenisu C - TJ Sokol Nusle Praha F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Jiří 1:2, Zahradník Václav 0:3, Monyč Valerij 0:3, Szilágyi Tomáš 3:1, body hostů: Wavrečka Ronald 4:0, Jirčík Stanislav 2:1, Slunéčko Jindřich 2:1, Hedervári Robert 1:2), TJ Orion Praha B - TJ Sokol Petrovice I. D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejsa Josef 0:2, Kubát Jan st. 1:1, Hrubec Vladimír 0:2, Bláha Jaroslav 1:2, Jirák Jiří 0:1, body hostů: Marek Vladimír 1:0, Zajíček Luděk 3:0, Hájek Karel 1:1, Matuška František 2:0, Kuttler Karel 1:1), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 2:0, Skála Patrik 2:0, Záhorský Vladislav 2:0, Kolařík Ivan 2:0, body hostů: Vokál Roman 0:2, Najbrtová Lucie 0:2, Hodoušek David 0:2, Libič Ladislav 0:2), TJ Pankrác E - TJ Zelená Liška C 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Modl Josef 0:3, Siblík Michal 1:2, Holub Martin 3:0, WO 0:4, body hostů: Lhoták Petr 1:2, Samohejl Erich 1:1, Brožek Jan 1:1, Krieger Karel 2:0, WO 4:0),
9. kolo:
TJ Zelená Liška C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krieger Karel 1:2, Pavlíček Ladislav 1:2, Lhoták Petr 1:2, Hajný Josef 1:3, body hostů: Kalaš Vladislav 3:1, Hladík Ivo 2:1, Konopásek Luboš 1:2, Stejskal Radek 3:0), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Pankrác E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokál Roman 2:1, Krieger Jan 0:3, Najbrtová Lucie 0:3, Vokál Jan 2:1, body hostů: Holub Martin 3:0, Jendruščák Jaroslav 2:1, Siblík Michal 2:1, Modl Josef 1:2), TJ Sokol Petrovice I. D - TJ Sokol Praha Podolí A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matuška František 1:0, Hájek Karel 1:1, Zajíček Luděk 3:0, Marek Vladimír 3:0, Kuttler Karel 1:1, body hostů: Táborský Michal 1:2, Záhorský Vladislav 0:3, Skála Patrik 0:3, Kolařík Ivan 1:1), TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Orion Praha B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hedervári Robert 0:1, Adámek Miroslav 2:1, Jirčík Stanislav 1:2, Wavrečka Ronald 3:0, Motlík Pavel 2:0, body hostů: Bláha Jaroslav 3:0, Krejsa Josef 1:2, Kubát Jan st. 0:3, Jirák Jiří 0:3), KK Konstruktiva Praha C - TTC Praha - klub stolního tenisu C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kachlík Jan 2:2, Bukovský Petr 2:2, Ouroda František 3:1, Matoušek Jiří 3:1, body hostů: Szilágyi Tomáš 1:3, Jansa Jiří 3:1, Zahradník Václav 1:3, Monyč Valerij 1:3), SK Slivenec C - TJ ABC Branik D 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beneš Milan 1:1, Přeučil Jiří 1:1, Ondráček Petr 0:3, WO 0:4, body hostů: Král Ludvík st. 2:1, David Jan 1:1, Čihák Josef ml. 1:0, Šimon Milan 1:0, WO 4:0),
10. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ ABC Branik D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konopásek Luboš 3:1, Stejskal Radek 1:2, Hladík Ivo 3:1, Jágr Martin 1:3, WO 1:0, body hostů: Čihák Josef ml. 0:1, Stínil Václav 2:2, Šimon Milan 3:1, David Jan 2:2, Král Jakub 0:2, WO 0:1), TTC Praha - klub stolního tenisu C - SK Slivenec C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Václav 3:1, Monyč Valerij 0:4, Fuček Miloslav 0:3, Jansa Jiří 3:1, body hostů: Klofanda Ladislav 3:1, Beneš Milan 3:1, Přeučil Jiří 2:2, Hartmann Miroslav 1:2), TJ Orion Praha B - KK Konstruktiva Praha C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejsa Josef 2:2, Jirák Jiří 0:4, Kubát Jan st. 0:3, Hrubec Vladimír 3:1, body hostů: Tvrdík Petr 4:0, Matoušek Jiří 2:2, Kachlík Jan 3:1, Bukovský Petr 1:2), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Sokol Nusle Praha F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 4:0, Skála Patrik 2:2, Záhorský Vladislav 1:3, Kolařík Ivan 1:3, body hostů: Wavrečka Ronald 3:1, Motlík Pavel 3:1, Hedervári Robert 2:2, Čeleda Emil 0:4), TJ Pankrác E - TJ Sokol Petrovice I. D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jendruščák Jaroslav 0:3, Siblík Michal 0:2, Modl Josef 0:3, Pejchal Vlastimil 3:0, body hostů: Marek Vladimír 3:0, Zajíček Luděk 2:1, Matuška František 2:1, Kuttler Karel 1:1), TJ Zelená Liška C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Samohejl Erich 2:2, Kriegerová Helena 1:3, Pavlíček Ladislav 3:0, Hajný Josef 4:0, body hostů: Krieger Jan 2:2, Vokál Roman 1:3, Najbrtová Lucie 1:3, Vokál Jan 1:2),
11. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokál Jan 0:2, Vokál Roman 0:2, Krieger Jan 0:2, Hodoušek David 0:2, Libič Ladislav 0:1, body hostů: Jágr Martin 3:0, Hladík Ivo 2:0, Konopásek Luboš 2:0, Stejskal Radek 2:0), TJ Sokol Petrovice I. D - TJ Zelená Liška C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Karel 2:0, Kuttler Karel 2:0, Zajíček Luděk 3:0, Marek Vladimír 1:1, body hostů: Hajný Josef 0:3, Krieger Karel 0:2, Pavlíček Ladislav 1:1, Lhoták Petr 0:2), TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Pankrác E 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Wavrečka Ronald 3:0, Jirčík Stanislav 0:2, Motlík Pavel 2:1, Čeleda Emil 1:2, WO 4:0, body hostů: Holub Martin 3:1, Siblík Michal 2:2, Modl Josef 0:3, WO 0:4), KK Konstruktiva Praha C - TJ Sokol Praha Podolí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tvrdík Petr 3:1, Bukovský Petr 1:3, Kachlík Jan 2:2, Matoušek Jiří 2:2, body hostů: Táborský Michal 4:0, Skála Patrik 1:3, Záhorský Vladislav 0:4, Kolařík Ivan 3:1), SK Slivenec C - TJ Orion Praha B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klofanda Ladislav 3:1, Němec Václav 3:1, Hrbek Ivan 1:3, Beneš Milan 1:3, body hostů: Hrubec Vladimír 4:0, Bláha Jaroslav 2:2, Krejsa Josef 2:2, Jirák Jiří 0:4), TJ ABC Branik D - TTC Praha - klub stolního tenisu C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváček Petr 0:4, Diblík Radek 3:1, Šimon Milan 1:2, Stínil Václav 4:0, body hostů: Jansa Jiří 2:2, Szilágyi Tomáš 3:1, Monyč Valerij 1:3, Mutl David 1:2),
12. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TTC Praha - klub stolního tenisu C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kunert Ladislav 2:0, Hladík Ivo 2:0, Stejskal Radek 1:2, Jágr Martin 3:0, body hostů: Fejks Michal 1:2, Jansa Jiří 1:2, Monyč Valerij 0:2, Mutl David 0:2), TJ ABC Branik D - TJ Orion Praha B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Diblík Radek 2:1, Stínil Václav 1:1, David Jan 2:1, Čihák Josef ml. 3:0, body hostů: Bláha Jaroslav 3:0, Krejsa Josef 0:3, Kubát Jan st. 0:3, Jirák Jiří 0:2), SK Slivenec C - TJ Sokol Praha Podolí A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přeučil Jiří 1:3, Hartmann Miroslav 3:1, Klofanda Ladislav 3:1, Beneš Milan 2:2, body hostů: Táborský Michal 3:1, Skála Patrik 3:1, Záhorský Vladislav 1:3, Jirásek Pavel 0:4), KK Konstruktiva Praha C - TJ Pankrác E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tvrdík Petr 1:3, Matoušek Jiří 2:2, Bukovský Petr 2:2, Ouroda František 4:0, body hostů: Pejchal Vlastimil 2:2, Siblík Michal 1:3, Jendruščák Jaroslav 3:1, Modl Josef 1:3), TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Zelená Liška C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jirčík Stanislav 1:1, Lamprecht Matyáš 2:0, Slunéčko Jindřich 2:1, Wavrečka Ronald 3:0, body hostů: Krieger Karel 2:1, Hajný Josef 0:3, Lhoták Petr 0:2, Samohejl Erich 0:2), TJ Sokol Petrovice I. D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Karel 2:0, Zajíček Luděk 2:0, Kuttler Karel 2:0, Marek Vladimír 2:0, body hostů: Vokál Jan 0:2, Vokál Roman 0:2, Krieger Jan 0:2, Šmolík Milan 0:2),
13. kolo:
TJ Sokol Petrovice I. D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matuška František 2:2, Hájek Karel 1:3, Kuttler Karel 2:1, Marek Vladimír 4:0, body hostů: Jágr Martin 1:3, Konopásek Luboš 2:2, Hladík Ivo 1:3, Stejskal Radek 2:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Sokol Nusle Praha F 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokál Roman 0:2, Vokál Jan 1:1, Krieger Jan 0:3, Najbrtová Lucie 0:3, body hostů: Wavrečka Ronald 2:1, Jirčík Stanislav 3:0, Boloňský Andrej 2:0, Čeleda Emil 2:0), TJ Zelená Liška C - KK Konstruktiva Praha C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krieger Karel 3:1, Lhoták Petr 1:3, Pavlíček Ladislav 4:0, Hajný Josef 2:2, body hostů: Tvrdík Petr 2:2, Matoušek Jiří 3:1, Kachlík Jan 1:3, Bukovský Petr 0:4), TJ Pankrác E - SK Slivenec C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pejchal Vlastimil 3:1, Siblík Michal 0:4, Modl Josef 0:4, Holub Martin 3:1, body hostů: Přeučil Jiří 2:2, Klofanda Ladislav 4:0, Hartmann Miroslav 2:2, Beneš Milan 2:2), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ ABC Branik D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 3:1, Skála Patrik 0:4, Záhorský Vladislav 3:1, Kolařík Ivan 2:2, body hostů: David Jan 3:1, Stínil Václav 2:2, Diblík Radek 2:2, Skopal Tadeáš 1:3), TJ Orion Praha B - TTC Praha - klub stolního tenisu C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejsa Josef 1:3, Jirák Jiří 0:4, Svatoň Petr 0:2, Dušek Zdeněk 4:0, Bláha Jaroslav 0:1, body hostů: Fejks Michal 3:1, Szilágyi Tomáš 3:1, Monyč Valerij 3:1, Farkaš Tibor 1:2),
14. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Orion Praha B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jágr Martin 2:1, Hladík Ivo 2:1, Kalaš Vladislav 2:1, Stejskal Radek 2:1, body hostů: Bláha Jaroslav 2:1, Novák Jan 0:3, Krejsa Josef 2:1, Svatoň Petr 0:3), TTC Praha - klub stolního tenisu C - TJ Sokol Praha Podolí A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jansa Jiří 0:2, Monyč Valerij 1:1, Farkaš Tibor 0:3, Szilágyi Tomáš 1:2, body hostů: Táborský Michal 2:1, Skála Patrik 3:0, Záhorský Vladislav 2:0, Kolařík Ivan 1:1), TJ ABC Branik D - TJ Pankrác E 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlaváček Petr 0:4, Stínil Václav 2:2, David Jan 3:1, Diblík Radek 3:1, WO 1:0, body hostů: Holub Martin 3:1, Pejchal Vlastimil 3:1, Siblík Michal 1:3, Modl Josef 1:3, WO 0:1), SK Slivenec C - TJ Zelená Liška C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klofanda Ladislav 3:0, Němec Václav 2:0, Hartmann Miroslav 1:2, Beneš Milan 3:0, body hostů: Pavlíček Ladislav 1:2, Hajný Josef 0:3, Krieger Karel 1:2, Lhoták Petr 0:2), KK Konstruktiva Praha C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matoušek Jiří 2:0, Kachlík Jan 2:0, Bukovský Petr 3:0, Tvrdík Petr 2:0, body hostů: Vokál Roman 0:3, Vokál Jan 0:2, Krieger Jan 0:2, Najbrtová Lucie 0:2), TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Sokol Petrovice I. D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slunéčko Jindřich 1:2, Wavrečka Ronald 1:1, Motlík Pavel 0:3, Jirčík Stanislav 1:2, body hostů: Matuška František 2:1, Zajíček Luděk 2:1, Kuttler Karel 2:1, Hájek Karel 2:0),
15. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hedervári Robert 0:3, Motlík Pavel 2:2, Slunéčko Jindřich 3:1, Wavrečka Ronald 4:0, Čeleda Emil 0:1, body hostů: Jágr Martin 1:3, Konopásek Luboš 2:2, Hladík Ivo 3:1, Stejskal Radek 1:3), TJ Sokol Petrovice I. D - KK Konstruktiva Praha C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Luděk 2:0, Kuttler Karel 1:1, Matuška František 3:0, Marek Vladimír 2:0, body hostů: Tvrdík Petr 1:2, Matoušek Jiří 0:2, Kachlík Jan 0:2, Bukovský Petr 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - SK Slivenec C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokál Jan 0:2, Krieger Jan 0:2, Najbrtová Lucie 0:2, Libič Ladislav 0:2, body hostů: Přeučil Jiří 2:0, Beneš Milan 2:0, Hartmann Miroslav 2:0, Klofanda Ladislav 2:0), TJ Zelená Liška C - TJ ABC Branik D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krieger Karel 1:2, Lhoták Petr 1:2, Pavlíček Ladislav 1:2, Hajný Josef 1:3, body hostů: Stínil Václav 3:1, David Jan 3:0, Šimon Milan 2:1, Král Ludvík st. 1:2), TJ Pankrác E - TTC Praha - klub stolního tenisu C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Martin 3:1, Jendruščák Jaroslav 1:3, Siblík Michal 1:3, Pejchal Vlastimil 3:1, body hostů: Fejks Michal 2:2, Szilágyi Tomáš 2:2, Jansa Jiří 3:1, Monyč Valerij 1:3), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Orion Praha B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 2:2, Skála Patrik 3:1, Záhorský Vladislav 2:2, Kolařík Ivan 1:3, body hostů: Skuhrovský Petr 2:2, Hrubec Vladimír 4:0, Krejsa Josef 2:2, Jirák Jiří 0:4),
16. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Sokol Praha Podolí A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konopásek Luboš 2:0, Kalaš Vladislav 1:1, Jágr Martin 3:0, Hladík Ivo 2:1, body hostů: Táborský Michal 1:2, Skála Patrik 0:3, Záhorský Vladislav 1:1, Kolařík Ivan 0:2), TJ Orion Praha B - TJ Pankrác E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejsa Josef 2:1, Novák Jan 2:1, Jirák Jiří 0:3, Bláha Jaroslav 4:0, body hostů: Pejchal Vlastimil 3:1, Holub Martin 1:2, Jendruščák Jaroslav 1:2, Siblík Michal 0:3), TTC Praha - klub stolního tenisu C - TJ Zelená Liška C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejks Michal 2:2, Monyč Valerij 1:3, Jansa Jiří 1:3, Szilágyi Tomáš 4:0, body hostů: Konopa Josef 2:2, Krieger Karel 3:1, Hajný Josef 2:2, Lhoták Petr 1:3), TJ ABC Branik D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimon Milan 2:0, David Jan 2:0, Michalec Jiří 3:0, Stínil Václav 2:0, body hostů: Vokál Roman 0:3, Vokál Jan 0:2, Krieger Jan 0:2, Najbrtová Lucie 0:2), SK Slivenec C - TJ Sokol Petrovice I. D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přeučil Jiří 2:2, Hartmann Miroslav 2:2, Klofanda Ladislav 1:3, Beneš Milan 2:2, body hostů: Marek Vladimír 4:0, Zajíček Luděk 1:3, Matuška František 1:3, Hájek Karel 3:1), KK Konstruktiva Praha C - TJ Sokol Nusle Praha F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tvrdík Petr 2:2, Bukovský Petr 1:3, Kachlík Jan 2:2, Matoušek Jiří 2:2, body hostů: Wavrečka Ronald 4:0, Motlík Pavel 2:2, Adámek Miroslav 1:3, Vodička Šimon 2:2),
17. kolo:
KK Konstruktiva Praha C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matoušek Jiří 2:2, Bukovský Petr 1:3, Kachlík Jan 1:2, Tvrdík Petr 2:2, body hostů: Hladík Ivo 3:1, Jágr Martin 3:1, Konopásek Luboš 3:1, Šimek Filip 0:3), TJ Sokol Nusle Praha F - SK Slivenec C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jirčík Stanislav 1:2, Motlík Pavel 1:2, Slunéčko Jindřich 3:0, Wavrečka Ronald 3:1, body hostů: Klofanda Ladislav 2:2, Beneš Milan 1:2, Hartmann Miroslav 0:3, Přeučil Jiří 2:1), TJ Sokol Petrovice I. D - TJ ABC Branik D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Karel 3:1, Matuška František 2:1, Zajíček Luděk 1:2, Marek Vladimír 2:2, body hostů: Čihák Josef ml. 3:1, Stínil Václav 0:4, David Jan 3:0, Král Ludvík st. 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TTC Praha - klub stolního tenisu C 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokál Roman 0:3, Vokál Jan 3:0, Krieger Jan 0:3, Najbrtová Lucie 0:1, Hodoušek David 0:3, body hostů: Fejks Michal 3:1, Szilágyi Tomáš 2:1, Monyč Valerij 3:0, Mutl David 2:1), TJ Zelená Liška C - TJ Orion Praha B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krieger Karel 1:2, Samohejl Erich 0:2, Pavlíček Ladislav 0:3, Hajný Josef 1:2, body hostů: Dušek Zdeněk 3:0, Hrubec Vladimír 3:0, Bláha Jaroslav 3:0, Svatoň Petr 0:2), TJ Pankrác E - TJ Sokol Praha Podolí A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Martin 3:1, Jendruščák Jaroslav 0:3, Siblík Michal 2:1, Pejchal Vlastimil 4:0, body hostů: Táborský Michal 3:1, Skála Patrik 1:3, Záhorský Vladislav 0:3, Kolařík Ivan 1:2),
18. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Pankrác E 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Radek 2:0, Jágr Martin 1:1, Kalaš Vladislav 3:0, Hladík Ivo 3:0, body hostů: Pejchal Vlastimil 0:3, Holub Martin 1:2, Jendruščák Jaroslav 0:2, Siblík Michal 0:2), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Zelená Liška C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Táborský Michal 4:0, Skála Patrik 1:3, Kolařík Ivan 3:1, Zikl Petr 1:1, Makal František 1:1, body hostů: Krieger Karel 2:2, Hajný Josef 1:3, Lhoták Petr 2:2, Samohejl Erich 1:3), TJ Orion Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejsa Josef 3:1, Svatoň Petr 0:4, Hrubec Vladimír 1:3, Jirák Jiří 2:1, Dušek Zdeněk 1:0, body hostů: Vokál Roman 3:1, Vokál Jan 2:2, Krieger Jan 3:1, Najbrtová Lucie 1:3), TTC Praha - klub stolního tenisu C - TJ Sokol Petrovice I. D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fejks Michal 0:2, Jansa Jiří 1:1, Monyč Valerij 0:3, Szilágyi Tomáš 1:2, body hostů: Marek Vladimír 3:0, Zajíček Luděk 2:1, Matuška František 2:0, Kuttler Karel 1:1), TJ ABC Branik D - TJ Sokol Nusle Praha F 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: David Jan 3:0, Šimon Milan 3:0, Král Ludvík st. 0:3, Čihák Josef ml. 3:0, body hostů: Slunéčko Jindřich 1:2, Motlík Pavel 1:2, Adámek Miroslav 1:2, Hedervári Robert 0:3), SK Slivenec C - KK Konstruktiva Praha C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Milan 3:0, Přeučil Jiří 2:0, Němec Václav 1:2, Hartmann Miroslav 3:0, body hostů: Tvrdík Petr 0:3, Matoušek Jiří 1:2, Bukovský Petr 1:2, Peller Marek 0:2),
19. kolo:
SK Slivenec C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Václav 0:2, Němec Tomáš 0:2, Hartmann Miroslav 0:3, Přeučil Jiří 1:2, body hostů: Hladík Ivo 3:0, Kalaš Vladislav 3:0, Gargulák František 2:0, Jágr Martin 1:1), KK Konstruktiva Praha C - TJ ABC Branik D 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušek Jiří 1:3, Bukovský Petr 1:3, Kachlík Jan 2:1, Tvrdík Petr 1:3, body hostů: David Jan 2:2, Šimon Milan 4:0, Stínil Václav 2:2, Král Ludvík st. 2:1), TJ Sokol Nusle Praha F - TTC Praha - klub stolního tenisu C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hedervári Robert 2:2, Adámek Miroslav 2:1, Slunéčko Jindřich 2:1, Jirčík Stanislav 3:1, body hostů: Szilágyi Tomáš 3:1, Jansa Jiří 0:4, Fejks Michal 2:1, Monyč Valerij 0:3), TJ Sokol Petrovice I. D - TJ Orion Praha B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matuška František 3:0, Zajíček Luděk 0:2, Kuttler Karel 2:1, Hájek Karel 3:0, body hostů: Hrubec Vladimír 2:1, Bláha Jaroslav 1:2, Krejsa Josef 0:3, Svatoň Petr 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Sokol Praha Podolí A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krieger Jan 0:2, Najbrtová Lucie 1:1, Hodoušek David 0:3, Šmolík Milan 0:2, body hostů: Táborský Michal 3:0, Skála Patrik 1:1, Záhorský Vladislav 2:0, Kolařík Ivan 2:0), TJ Zelená Liška C - TJ Pankrác E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krieger Karel 2:0, Lhoták Petr 2:0, Pavlíček Ladislav 1:2, Hajný Josef 3:0, body hostů: Pejchal Vlastimil 1:2, Jendruščák Jaroslav 1:2, Siblík Michal 0:2, Modl Josef 0:2),
20. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Zelená Liška C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jágr Martin 2:0, Gargulák František 1:1, Kalaš Vladislav 3:0, Hladík Ivo 2:0, body hostů: Krieger Karel 0:3, Pavlíček Ladislav 1:1, Lhoták Petr 0:2, Samohejl Erich 0:2), TJ Pankrác E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pejchal Vlastimil 3:0, Siblík Michal 1:2, Modl Josef 1:2, Holub Martin 3:0, body hostů: Vokál Jan 2:1, Vokál Roman 2:1, Najbrtová Lucie 0:3, Šmolík Milan 0:3), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Sokol Petrovice I. D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makal František 0:3, Zikl Petr 0:2, Táborský Michal 1:2, Záhorský Vladislav 1:2, body hostů: Marek Vladimír 2:1, Zajíček Luděk 2:0, Matuška František 3:0, Hájek Karel 2:0, Kuttler Karel 0:1), TJ Orion Praha B - TJ Sokol Nusle Praha F 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubec Vladimír 2:1, Bláha Jaroslav 3:0, Krejsa Josef 0:3, Dušek Zdeněk 3:0, body hostů: Jirčík Stanislav 1:2, Motlík Pavel 1:2, Slunéčko Jindřich 2:1, Hedervári Robert 0:3), TTC Praha - klub stolního tenisu C - KK Konstruktiva Praha C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejks Michal 0:4, Filip Miroslav 3:0, Monyč Valerij 1:2, Szilágyi Tomáš 1:3, body hostů: Tvrdík Petr 3:1, Matoušek Jiří 3:1, Kachlík Jan 1:2, Bukovský Petr 2:1), TJ ABC Branik D - SK Slivenec C 10:0wo,
21. kolo:
TJ ABC Branik D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stínil Václav 2:2, Šimon Milan 1:3, Michalec Jiří 0:3, Čihák Josef ml. 3:1, body hostů: Hladík Ivo 4:0, Jágr Martin 1:3, Konopásek Luboš 3:1, Kunert Ladislav 1:2), SK Slivenec C - TTC Praha - klub stolního tenisu C 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Přeučil Jiří 2:2, Beneš Milan 3:1, Němec Václav 3:1, WO 0:5, body hostů: Monyč Valerij 1:2, Fejks Michal 1:2, Jansa Jiří 1:2, Szilágyi Tomáš 1:2, WO 5:0), KK Konstruktiva Praha C - TJ Orion Praha B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matoušek Jiří 2:2, Bukovský Petr 3:1, Kachlík Jan 1:2, Tvrdík Petr 3:1, body hostů: Dušek Zdeněk 4:0, Bláha Jaroslav 2:2, Krejsa Josef 0:4, Svatoň Petr 0:3), TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Sokol Praha Podolí A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Motlík Pavel 2:1, Wavrečka Ronald 3:0, Jirčík Stanislav 1:2, Slunéčko Jindřich 3:0, body hostů: Táborský Michal 2:1, Skála Patrik 1:2, Záhorský Vladislav 0:3, Kolařík Ivan 0:3), TJ Sokol Petrovice I. D - TJ Pankrác E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matuška František 1:1, Hájek Karel 2:0, Zajíček Luděk 2:1, Marek Vladimír 3:0, body hostů: Holub Martin 1:2, Pejchal Vlastimil 1:2, Jendruščák Jaroslav 0:2, Siblík Michal 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Zelená Liška C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krieger Jan 0:2, Najbrtová Lucie 0:1, Vokál Roman 1:2, Hodoušek David 0:3, Libič Ladislav 0:1, body hostů: Krieger Karel 3:0, Hajný Josef 3:0, Samohejl Erich 1:1, Lhoták Petr 2:0),
22. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konopásek Luboš 2:0, Gargulák František 2:0, Jágr Martin 2:0, Hladík Ivo 2:0, body hostů: Krieger Jan 0:2, Najbrtová Lucie 0:2, Libič Ladislav 0:2, Hodoušek David 0:2), TJ Zelená Liška C - TJ Sokol Petrovice I. D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krieger Karel 2:1, Samohejl Erich 0:3, Pavlíček Ladislav 1:2, Hajný Josef 0:3, body hostů: Marek Vladimír 3:0, Hájek Karel 3:0, Matuška František 1:2, Kuttler Karel 2:1), TJ Pankrác E - TJ Sokol Nusle Praha F 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Siblík Michal 1:3, Modl Josef 2:2, Pejchal Vlastimil 4:0, WO 0:4, body hostů: Lamprecht Matyáš 2:1, Jirčík Stanislav 0:3, Hedervári Robert 1:2, Motlík Pavel 2:1, WO 4:0), TJ Sokol Praha Podolí A - KK Konstruktiva Praha C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Táborský Michal 3:1, Skála Patrik 4:0, Záhorský Vladislav 1:2, Kolařík Ivan 2:2, body hostů: Tvrdík Petr 1:3, Matoušek Jiří 0:4, Kachlík Jan 3:1, Bukovský Petr 1:2), TJ Orion Praha B - SK Slivenec C 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bláha Jaroslav 0:1, Krejsa Josef 2:0, Dušek Zdeněk 2:0, Hrubec Vladimír 1:0, WO 4:0, body hostů: Přeučil Jiří 1:1, Hartmann Miroslav 0:2, Beneš Milan 0:2, WO 0:4), TTC Praha - klub stolního tenisu C - TJ ABC Branik D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szilágyi Tomáš 3:1, Jansa Jiří 2:2, Fejks Michal 0:2, Filip Miroslav 3:1, Monyč Valerij 1:1, body hostů: Šimon Milan 2:2, Diblík Radek 3:1, Batík Lukáš 2:2, Hlaváček Petr 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS