Výsledky do novin
5. třída B muži
1. kolo:
TJ Sokol Běchovice II A - TJ Sokol Kbely C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šprongl Jaroslav 3:1, Rejent Martin 2:1, Dvořák Petr 3:0, Richter Jan 1:3, body hostů: Hrdý Jiří 3:1, Neskusil Josef 1:3, Hrubý Jan 1:2, Trnka Josef 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Nové Vysočany C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ťuík Jan 3:1, Dalešický Tomáš 1:3, Vejdělek Karel 0:3, Baxa Karel 2:2, body hostů: Pešek Miroslav 3:1, Černý Ondřej 4:0, Fišera Jan 2:2, Fišera Petr 0:3), SF SKK EL Nino Praha J - TTC Elizza Praha J 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Jan nejml. 2:2, Tkačík Ján 2:2, Rozkoš Michal 2:1, Kubát Petr 2:2, body hostů: Šimeček Jan 3:1, Daníček Adam 3:1, Kotlorz Lukáš 0:4, Fausek Jiří 1:2), TTC Klánovice E - VŠSK MFF Praha A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šírek Evžen 2:1, Verner Pavel 3:0, Tuška Jan 2:1, Platil Stanislav 2:1, body hostů: Patho Gabriel 0:3, Beňovič Marek 0:3, Housar Ondřej 3:0, Patho Róbert 0:3), PSK Olymp Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pocz Štefan 1:0, Srb Vladimír 2:0, Turek Tomáš 2:0, Jirků Jaromír 2:0, WO 1:0, body hostů: Frolík Jindřich 0:2, Havránek Jakub 0:2, Veselý Filip ml. 0:2, Hanek Stanislav st. 0:1, WO 0:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TTC Praha - klub stolního tenisu B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malich Lukáš 0:3, Hruban Vladimír 2:1, Třesohlavý Josef 2:1, Svatoš Daniel 0:4, body hostů: Bednarz Karol 2:2, Houček Jaroslav 1:2, Remunda Štěpán 3:0, Ševčík Ivan 3:0),
2. kolo:
TJ Sokol Kbely C - TTC Praha - klub stolního tenisu B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Jan 2:2, Trnka Josef 2:2, Vrba Karel 1:3, Hrdý Jiří 4:0, body hostů: Remunda Štěpán 1:0, Houček Jaroslav 1:3, Hurtová Petra 3:1, Fiala Aleš 1:3, Bednarz Karol 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice F - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Frolík Jindřich 0:3, Havránek Jakub 0:3, Průša Ondřej ml. 0:3, Hanek Stanislav st. 2:1, WO 4:0, body hostů: Třesohlavý Josef 3:1, Hruban Vladimír 3:1, Svatoš Daniel 4:0, WO 0:4), VŠSK MFF Praha A - PSK Olymp Praha C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Housar Ondřej 3:0, Patho Gabriel 0:2, Beňovič Marek 2:1, Botka Michal 3:0, body hostů: Srb Vladimír 2:1, Pocz Štefan 1:2, Šindelář Michal 0:3, Pozníček Josef 0:2), TTC Elizza Praha J - TTC Klánovice E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimeček Jan 3:1, Kotlorz Lukáš 1:2, Fausek Jiří 2:1, Daníček Adam 3:1, body hostů: Tuška Jan 2:2, Verner Pavel 2:2, Šírek Evžen 0:3, Tichý Stanislav 1:2), TJ Sokol Nové Vysočany C - SF SKK EL Nino Praha J 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Ondřej 2:1, Jonák Přemysl 2:1, Erben Michal 1:2, Pešek Miroslav 4:0, body hostů: Kozel Rudolf 2:2, Šindelář Tomáš 0:3, Novotný Miroslav 1:2, Vyvadil Jiří 1:2), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šprongl Jaroslav 2:0, Dvořák Petr 2:0, Nagy Ondrej 2:0, Richter Jan 2:0, body hostů: Ťuík Jan 0:2, Baxa Karel 0:2, Dalešický Tomáš 0:2, Vejdělek Karel 0:2),
3. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Kbely C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baxa Karel 3:1, Dalešický Tomáš 2:2, Vejdělek Karel 1:3, Ťuík Jan 1:3, body hostů: Hrdý Jiří 4:0, Hrubý Jan 2:2, Trnka Josef 0:4, Vrba Karel 3:1), SF SKK EL Nino Praha J - TJ Sokol Běchovice II A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Miroslav 2:2, Rozkoš Michal 1:3, Tkačík Ján 0:3, Vyvadil Jiří 2:2, body hostů: Rejent Martin 1:3, Šprongl Jaroslav 4:0, Dvořák Petr 3:1, Chmelík David 2:1), TTC Klánovice E - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tuška Jan 2:1, Verner Pavel 1:1, Kratochvíl Karel 3:0, Šírek Evžen 2:1, body hostů: Pešek Miroslav 2:1, Adámek Jiří 1:2, Černý Ondřej 0:3, Erben Michal 0:2), PSK Olymp Praha C - TTC Elizza Praha J 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srb Vladimír 2:0, Pocz Štefan 1:1, Turek Tomáš 2:1, Tůma Michal 3:0, body hostů: Daníček Adam 1:2, Fausek Jiří 1:2, Kotlorz Lukáš 0:2, Boublík Jan 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - VŠSK MFF Praha A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruban Vladimír 3:1, Svatoš Daniel 3:1, Bureš Richard 0:3, Třesohlavý Josef 3:1, body hostů: Housar Ondřej 4:0, Patho Gabriel 1:3, Beňovič Marek 1:3, Patho Róbert 0:3), TTC Praha - klub stolního tenisu B - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Houček Jaroslav 1:0, Fiala Aleš 2:0, Bednarz Karol 3:0, Remunda Štěpán 0:1, WO 3:0, body hostů: Veselý Filip ml. 0:3, Průša Ondřej ml. 0:2, Frolík Jindřich 1:1, WO 0:3),
4. kolo:
TJ Sokol Kbely C - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnka Josef 2:0, Hrubý Jan 1:1, Vrba Karel 2:0, Hrdý Jiří 3:0, Bartoňová Eva 0:1, body hostů: Frolík Jindřich 2:1, Havránek Jakub 0:3, Knobloch Miroslav ml. 0:2, Blažková Anežka ml. 0:2), VŠSK MFF Praha A - TTC Praha - klub stolního tenisu B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Botka Michal 4:0, Patho Gabriel 1:3, Beňovič Marek 0:4, Housar Ondřej 3:1, body hostů: Bednarz Karol 2:2, Ševčík Ivan 3:1, Moravec Lukáš 1:3, Smíšek Jaroslav 0:2, Remunda Štěpán 2:0), TTC Elizza Praha J - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimeček Jan 1:2, Kotlorz Lukáš 2:1, Fausek Jiří 1:2, Daníček Adam 4:0, body hostů: Třesohlavý Josef 2:2, Hruban Vladimír 2:1, Svatoš Daniel 0:3, Malich Lukáš 1:2), TJ Sokol Nové Vysočany C - PSK Olymp Praha C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Miroslav 1:2, Jonák Přemysl 0:2, Erben Michal 0:3, Černý Ondřej 1:2, body hostů: Srb Vladimír 3:0, Pocz Štefan 3:0, Turek Tomáš 2:1, Jirků Jaromír 1:1), TJ Sokol Běchovice II A - TTC Klánovice E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šprongl Jaroslav 4:0, Rejent Martin 2:1, Farář Petr 1:2, Dvořák Petr 2:2, body hostů: Verner Pavel 3:1, Tuška Jan 2:2, Šírek Evžen 0:3, Ščuka Martin 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - SF SKK EL Nino Praha J 8:10 (body domácích: Ťuík Jan 0:3, Dalešický Tomáš 1:2, Baxa Karel 3:0, WO 4:5, body hostů: Novotný Miroslav 2:1, Tkačík Ján 1:2, Vyvadil Jiří 2:1, WO 5:4),
5. kolo:
SF SKK EL Nino Praha J - TJ Sokol Kbely C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozkoš Michal 2:1, Kotrč Michal 2:1, Novotný Miroslav 2:1, Vyvadil Jiří 2:1, body hostů: Neskusil Josef 2:1, Hrubý Jan 1:2, Trnka Josef 1:2, Vrba Karel 0:3), TTC Klánovice E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Stanislav 2:0, Šírek Evžen 2:0, Verner Pavel 3:0, Tuška Jan 2:0, body hostů: Ťuík Jan 0:3, Šilar Bohuslav 0:2, Baxa Karel 0:2, Dalešický Tomáš 0:2), PSK Olymp Praha C - TJ Sokol Běchovice II A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pocz Štefan 0:3, Jirků Jaromír 2:1, Šindelář Michal 0:3, Srb Vladimír 1:3, body hostů: Richter Jan 4:0, Dvořák Petr 2:1, Rejent Martin 2:1, Nagy Ondrej 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruban Vladimír 3:1, Svatoš Daniel 0:3, Malich Lukáš 2:1, Třesohlavý Josef 3:1, body hostů: Kobras Ludvík 1:3, Jonák Přemysl 2:2, Erben Michal 1:2, Černý Ondřej 2:1), TTC Praha - klub stolního tenisu B - TTC Elizza Praha J 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Ivan 3:0, Fiala Aleš 1:1, Pouč Roman 1:2, Remunda Štěpán 3:0, body hostů: Fausek Jiří 1:2, Kotlorz Lukáš 1:2, Šimeček Jan 1:2, Hoke Daniel 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice F - VŠSK MFF Praha A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frolík Jindřich 1:2, Veselý Filip ml. 0:2, Bendzák Jakub 0:3, Hanek Stanislav st. 1:0, WO 0:2, body hostů: Botka Michal 3:0, Housar Ondřej 2:0, Patho Gabriel 2:0, Beňovič Marek 0:2, WO 2:0),
6. kolo:
TJ Sokol Kbely C - VŠSK MFF Praha A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnka Josef 1:1, Hrubý Jan 2:0, Vrba Karel 3:0, Hrdý Jiří 2:0, body hostů: Beňovič Marek 1:2, Patho Róbert 0:2, Vošický Otto 0:2, Winter Daniel 0:2), TTC Elizza Praha J - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotlorz Lukáš 0:3, Fausek Jiří 3:0, Hoke Daniel 2:1, Šimeček Jan 3:0, body hostů: Frolík Jindřich 2:1, Knobloch Miroslav ml. 0:3, Havránek Jakub 1:2, Mládek Bohuslav 1:2), TJ Sokol Nové Vysočany C - TTC Praha - klub stolního tenisu B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Ondřej 3:1, Kobras Ludvík 3:1, Erben Michal 0:4, Adámek Jiří 1:3, body hostů: Ševčík Ivan 4:0, Halodová Petra 2:2, Bednarz Karol 2:2, Fiala Aleš 1:3), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Richter Jan 2:0, Šprongl Jaroslav 2:0, Nagy Ondrej 0:2, Rejent Martin 2:0, WO 4:0, body hostů: Třesohlavý Josef 0:3, Hruban Vladimír 1:2, Svatoš Daniel 1:1, WO 0:4), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - PSK Olymp Praha C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilar Bohuslav 0:3, Baxa Karel 0:2, Dalešický Tomáš 0:3, Ťuík Jan 2:1, body hostů: Srb Vladimír 3:0, Pocz Štefan 2:1, Turek Tomáš 3:0, Šindelář Michal 1:1), SF SKK EL Nino Praha J - TTC Klánovice E 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotrč Michal 0:2, Tkačík Ján 0:2, Korchak Oleksandr 0:3, Vyvadil Jiří 1:1, body hostů: Verner Pavel 3:0, Kratochvíl Karel 2:0, Tuška Jan 1:1, Šírek Evžen 2:0),
7. kolo:
TTC Klánovice E - TJ Sokol Kbely C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Karel 2:0, Verner Pavel 2:0, Šírek Evžen 2:1, Tuška Jan 3:0, body hostů: Hrdý Jiří 0:2, Vrba Karel 0:3, Neskusil Josef 1:1, Hrubý Jan 0:2, Bartoňová Eva 0:1), PSK Olymp Praha C - SF SKK EL Nino Praha J 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pocz Štefan 2:0, Turek Tomáš 2:0, Jirků Jaromír 2:0, Srb Vladimír 2:0, body hostů: Kotrč Michal 0:2, Rozkoš Michal 0:2, Tkačík Ján 0:2, Vyvadil Jiří 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruban Vladimír 4:0, Barbora Jiří 1:2, Svatoš Daniel 1:2, Třesohlavý Josef 3:1, body hostů: Ťuík Jan 1:3, Šilar Bohuslav 3:1, Dalešický Tomáš 0:3, Vejdělek Karel 1:2), TTC Praha - klub stolního tenisu B - TJ Sokol Běchovice II A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Aleš 2:0, Ševčík Ivan 2:0, Bednarz Karol 1:2, Remunda Štěpán 3:0, body hostů: Richter Jan 1:2, Šprongl Jaroslav 1:2, Rejent Martin 0:2, Nagy Ondrej 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice F - TJ Sokol Nové Vysočany C 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mládek Bohuslav 0:2, Knobloch Miroslav ml. 0:3, Hanek Stanislav st. 1:1, WO 0:3, body hostů: Pešek Miroslav 2:0, Erben Michal 1:1, Kobras Ludvík 1:0, Černý Ondřej 2:0, WO 3:0), VŠSK MFF Praha A - TTC Elizza Praha J 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beňovič Marek 1:2, Patho Róbert 0:2, Vošický Otto 1:1, Bartha Attila 0:3, Winter Daniel 0:1, body hostů: Daníček Adam 3:0, Šimeček Jan 3:0, Fausek Jiří 2:1, Medal Miroslav 1:1),
8. kolo:
TJ Sokol Kbely C - TTC Elizza Praha J 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Josef 4:0, Vrba Karel 2:1, Hrubý Jan 1:2, Neskusil Josef 2:2, body hostů: Fausek Jiří 2:2, Marat Filip 2:2, Kotlorz Lukáš 1:2, Šedivý Stanislav 0:3), TJ Sokol Nové Vysočany C - VŠSK MFF Praha A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Miroslav 3:1, Kobras Ludvík 2:2, Erben Michal 2:2, Adámek Jiří 1:3, body hostů: Housar Ondřej 4:0, Beňovič Marek 1:3, Patho Gabriel 3:1, Patho Róbert 0:4), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter Jan 2:0, Šprongl Jaroslav 1:1, Brůčková Marie 3:0, Farář Petr 2:0, body hostů: Frolík Jindřich 1:2, Knobloch Miroslav ml. 0:2, Havránek Jakub 0:2, Veselý Filip ml. 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TTC Praha - klub stolního tenisu B 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baxa Karel 4:0, Vejdělek Karel 2:1, Ťuík Jan 3:1, WO 0:4, body hostů: Houček Jaroslav 0:3, Bednarz Karol 2:1, Fiala Aleš 0:3, Smíšek Jaroslav 0:2, WO 4:0), SF SKK EL Nino Praha J - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Miroslav 3:1, Tkačík Ján 2:1, Korchak Oleksandr 2:1, Vyvadil Jiří 2:2, body hostů: Hruban Vladimír 2:2, Třesohlavý Josef 1:3, Barbora Jiří 0:3, Svatoš Daniel 2:1), TTC Klánovice E - PSK Olymp Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tuška Jan 3:1, Verner Pavel 2:2, Šírek Evžen 0:4, Kratochvíl Karel 3:1, body hostů: Pocz Štefan 2:2, Srb Vladimír 2:2, Turek Tomáš 1:3, Jirků Jaromír 3:1),
9. kolo:
PSK Olymp Praha C - TJ Sokol Kbely C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindelář Michal 1:1, Turek Tomáš 2:0, Pocz Štefan 3:0, Srb Vladimír 3:0, body hostů: Klouček Martin 0:3, Bartoňová Eva 0:3, Sváta Jiří 0:2, Neskusil Josef 1:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TTC Klánovice E 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hruban Vladimír 1:2, Cízner Josef 0:2, Svatoš Daniel 2:1, Třesohlavý Josef 0:3, body hostů: Tuška Jan 2:1, Verner Pavel 2:1, Kratochvíl Karel 3:0, Šírek Evžen 1:1), TTC Praha - klub stolního tenisu B - SF SKK EL Nino Praha J 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednarz Karol 2:1, Houček Jaroslav 1:1, Fiala Aleš 2:1, Remunda Štěpán 2:0, Ševčík Ivan 1:0, body hostů: Novotný Miroslav 3:0, Kotrč Michal 0:3, Tkačík Ján 0:3, Rozkoš Michal 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice F - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Frolík Jindřich 2:1, Mládek Bohuslav 1:2, Hanek Stanislav st. 1:3, WO 0:4, body hostů: Baxa Karel 1:2, Ťuík Jan 1:1, Vejdělek Karel 2:1, Šilar Bohuslav 2:0, WO 4:0), VŠSK MFF Praha A - TJ Sokol Běchovice II A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Botka Michal 4:0, Beňovič Marek 0:4, Patho Gabriel 0:4, Housar Ondřej 3:1, body hostů: Nguyen Anh Hai 2:2, Šprongl Jaroslav 2:2, Dvořák Petr 3:1, Nagy Ondrej 2:2), TTC Elizza Praha J - TJ Sokol Nové Vysočany C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marat Filip 1:2, Hoke Daniel 1:2, Medal Miroslav 0:1, Kotlorz Lukáš 1:2, Vohradský Stanislav 1:1, body hostů: Pešek Miroslav 3:0, Černý Ondřej 0:3, Erben Michal 2:1, Adámek Jiří 3:0),
10. kolo:
TJ Sokol Kbely C - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Josef 2:1, Hrubý Jan 2:1, Vrba Karel 1:2, Hrdý Jiří 4:0, body hostů: Jonák Přemysl 0:4, Kobras Ludvík 1:2, Černý Ondřej 1:2, Erben Michal 2:1), TJ Sokol Běchovice II A - TTC Elizza Praha J 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nguyen Anh Hai 2:0, Šprongl Jaroslav 1:1, Dvořák Petr 3:0, Rejent Martin 2:0, body hostů: Fausek Jiří 1:2, Medal Miroslav 0:2, Černý Jiří 0:2, Vohradský Stanislav 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - VŠSK MFF Praha A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ťuík Jan 1:3, Baxa Karel 1:2, Vejdělek Karel 1:2, Šilar Bohuslav 2:2, body hostů: Botka Michal 4:0, Housar Ondřej 4:0, Beňovič Marek 0:3, Patho Gabriel 1:2), SF SKK EL Nino Praha J - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyvadil Jiří 2:0, Rozkoš Michal 2:0, Kubát Petr 3:0, Tkačík Ján 2:0, body hostů: Frolík Jindřich 0:3, Havránek Jakub 0:2, Mládek Bohuslav 0:2, Hanek Stanislav st. 0:2), TTC Klánovice E - TTC Praha - klub stolního tenisu B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Verner Pavel 0:4, Šírek Evžen 1:2, Kratochvíl Karel 2:1, Tuška Jan 2:2, body hostů: Remunda Štěpán 4:0, Ševčík Ivan 2:2, Halodová Petra 2:1, Zahradníček Jakub 1:2), PSK Olymp Praha C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srb Vladimír 1:2, Pocz Štefan 0:3, Jirků Jaromír 3:0, Tůma Michal 4:0, body hostů: Svatoš Daniel 2:2, Hruban Vladimír 1:2, Třesohlavý Josef 1:2, Malich Lukáš 1:2),
11. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TJ Sokol Kbely C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruban Vladimír 2:1, Svatoš Daniel 3:0, Malich Lukáš 1:2, Třesohlavý Josef 2:1, body hostů: Hrdý Jiří 2:1, Trnka Josef 0:3, Hrubý Jan 2:1, Vrba Karel 0:3), TTC Praha - klub stolního tenisu B - PSK Olymp Praha C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bednarz Karol 1:2, Halodová Petra 1:2, Houček Jaroslav 0:3, Ševčík Ivan 2:1, body hostů: Tůma Michal 3:0, Srb Vladimír 1:2, Pocz Štefan 2:1, Turek Tomáš 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice F - TTC Klánovice E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frolík Jindřich 2:1, Mládek Bohuslav 1:2, Veselý Filip ml. 0:4, Blažková Anežka ml. 0:2, WO 1:0, body hostů: Šírek Evžen 4:0, Verner Pavel 3:0, Ščuka Martin 1:2, Tichý Stanislav 1:1, WO 0:1), VŠSK MFF Praha A - SF SKK EL Nino Praha J 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Patho Gabriel 2:2, Beňovič Marek 0:4, Patho Róbert 2:2, Housar Ondřej 4:0, body hostů: Novotný Miroslav 2:2, Kotrč Michal 2:2, Kozel Rudolf 2:2, Vyvadil Jiří 2:2), TTC Elizza Praha J - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotlorz Lukáš 3:0, Marat Filip 1:2, Fausek Jiří 1:2, Daníček Adam 3:0, body hostů: Ťuík Jan 2:1, Baxa Karel 1:2, Šilar Bohuslav 1:2, Vejdělek Karel 0:3), TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Sokol Běchovice II A 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adámek Jiří 1:2, Erben Michal 0:3, Černý Ondřej 2:1, WO 0:4, body hostů: Šprongl Jaroslav 2:0, Rejent Martin 2:0, Nagy Ondrej 1:2, Dvořák Petr 1:1, WO 4:0),
12. kolo:
TJ Sokol Kbely C - TJ Sokol Běchovice II A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrba Karel 0:2, Trnka Josef 0:2, Bartoňová Eva 0:3, Hrubý Jan 1:1, body hostů: Richter Jan 3:0, Rejent Martin 2:0, Dvořák Petr 1:1, Nagy Ondrej 2:0), TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Miroslav 1:2, Adámek Jiří 2:1, Erben Michal 0:3, Černý Ondřej 1:3, body hostů: Baxa Karel 4:0, Ťuík Jan 2:1, Vejdělek Karel 2:1, Dalešický Tomáš 1:2), TTC Elizza Praha J - SF SKK EL Nino Praha J 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Filip 0:4, Kotlorz Lukáš 2:2, Dvořák Petr 3:1, Fausek Jiří 2:2, body hostů: Novotný Miroslav 2:2, Vyvadil Jiří 2:2, Rozkoš Michal 1:3, Kotrč Michal 4:0), VŠSK MFF Praha A - TTC Klánovice E 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Botka Michal 2:1, Patho Gabriel 0:2, Patho Róbert 1:2, Beňovič Marek 0:3, body hostů: Tuška Jan 1:2, Verner Pavel 3:0, Kratochvíl Karel 3:0, Šírek Evžen 1:1), TJ Lokomotiva Vršovice F - PSK Olymp Praha C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mládek Bohuslav 0:2, Havránek Jakub 0:2, Knobloch Miroslav ml. 0:3, Skopec Daniel 1:1, body hostů: Jirků Jaromír 3:0, Srb Vladimír 2:0, Pocz Štefan 1:1, Novotný Martin 2:0), TTC Praha - klub stolního tenisu B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Houček Jaroslav 0:2, Fiala Aleš 0:2, Smíšek Jaroslav 1:2, Pouč Roman 0:2, body hostů: Svatoš Daniel 3:0, Třesohlavý Josef 1:1, Hruban Vladimír 2:0, Malich Lukáš 2:0),
13. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu B - TJ Sokol Kbely C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halodová Petra 2:2, Fiala Aleš 1:3, Houček Jaroslav 2:2, Ševčík Ivan 3:1, WO 0:1, body hostů: Hrdý Jiří 3:1, Neskusil Josef 2:2, Hrubý Jan 3:1, Trnka Josef 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svatoš Daniel 2:1, Hruban Vladimír 1:1, Vránová Helena 2:1, Třesohlavý Josef 3:0, body hostů: Hanek Stanislav st. 3:0, Mládek Bohuslav 0:3, Knobloch Miroslav ml. 0:3, Veselý Filip ml. 0:2), PSK Olymp Praha C - VŠSK MFF Praha A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirků Jaromír 1:0, Pocz Štefan 2:0, Turek Tomáš 2:0, Srb Vladimír 1:0, WO 3:0, body hostů: Winter Daniel 0:2, Bartha Attila 0:2, Vošický Otto 0:2, WO 0:3), TTC Klánovice E - TTC Elizza Praha J 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šírek Evžen 1:1, Verner Pavel 1:1, Tuška Jan 3:0, Kratochvíl Karel 3:0, body hostů: Dvořák Petr 2:1, Hoke Daniel 0:3, Medal Miroslav 0:2, Vohradský Stanislav 0:2), SF SKK EL Nino Praha J - TJ Sokol Nové Vysočany C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tkačík Ján 1:2, Vyvadil Jiří 0:3, Novotný Miroslav 1:2, Kozel Rudolf 2:2, body hostů: Černý Ondřej 4:0, Pešek Miroslav 3:0, Kobras Ludvík 1:2, Jonák Přemysl 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Běchovice II A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baxa Karel 1:1, Ťuík Jan 0:2, Vejdělek Karel 0:3, Dalešický Tomáš 0:2, body hostů: Richter Jan 3:0, Rejent Martin 2:0, Šprongl Jaroslav 2:0, Dvořák Petr 1:1),
14. kolo:
TJ Sokol Kbely C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neskusil Josef 2:2, Hrubý Jan 3:0, Vrba Karel 0:3, Hrdý Jiří 3:1, body hostů: Baxa Karel 1:3, Šilar Bohuslav 1:3, Ťuík Jan 3:0, Dalešický Tomáš 1:2), TJ Sokol Běchovice II A - SF SKK EL Nino Praha J 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter Jan 2:0, Rejent Martin 2:0, Brůčková Marie 2:1, Šprongl Jaroslav 2:0, body hostů: Kozel Rudolf 0:3, Korchak Oleksandr 0:2, Kubát Petr 1:1, Pecka Tomáš 0:2), TJ Sokol Nové Vysočany C - TTC Klánovice E 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Ondřej 3:1, Pešek Miroslav 4:0, Adámek Jiří 2:2, Erben Michal 1:3, body hostů: Verner Pavel 2:2, Kratochvíl Karel 1:3, Tuška Jan 3:1, Ščuka Martin 0:4), TTC Elizza Praha J - PSK Olymp Praha C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotlorz Lukáš 1:2, Dvořák Petr 0:3, Šimeček Jan 1:2, Daníček Adam 2:2, body hostů: Jirků Jaromír 2:2, Srb Vladimír 2:1, Pocz Štefan 2:1, Turek Tomáš 3:0), VŠSK MFF Praha A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Botka Michal 2:1, Beňovič Marek 1:2, Patho Gabriel 1:2, Housar Ondřej 4:0, body hostů: Třesohlavý Josef 2:2, Hruban Vladimír 1:2, Svatoš Daniel 1:2, Malich Lukáš 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice F - TTC Praha - klub stolního tenisu B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havránek Jakub 1:3, Mládek Bohuslav 3:1, Frolík Jindřich 0:3, Hanek Stanislav st. 2:2, body hostů: Fiala Aleš 3:1, Smíšek Jaroslav 2:2, Moravec Lukáš 4:0, Kelbl Jiří 0:3),
15. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice F - TJ Sokol Kbely C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nosál Vilém 0:3, Frolík Jindřich 1:2, Krameš Jan 1:2, Hanek Stanislav st. 2:2, body hostů: Hrdý Jiří 4:0, Neskusil Josef 1:2, Hrubý Jan 2:1, Trnka Josef 2:1), TTC Praha - klub stolního tenisu B - VŠSK MFF Praha A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Aleš 1:1, Halodová Petra 2:0, Houček Jaroslav 2:1, Ševčík Ivan 3:0, body hostů: Patho Gabriel 0:3, Beňovič Marek 0:3, Habera Michal 1:1, Helisová Kateřina 1:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TTC Elizza Praha J 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svatoš Daniel 3:0, Hruban Vladimír 2:1, Malich Lukáš 0:3, Třesohlavý Josef 3:1, body hostů: Šimeček Jan 2:2, Kotlorz Lukáš 1:2, Hoke Daniel 2:1, Šedivý Stanislav 0:3), PSK Olymp Praha C - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jirků Jaromír 2:1, Pocz Štefan 2:1, Turek Tomáš 2:1, Srb Vladimír 2:1, body hostů: Pešek Miroslav 0:3, Černý Ondřej 1:2, Kobras Ludvík 3:0, Erben Michal 0:3), TTC Klánovice E - TJ Sokol Běchovice II A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šírek Evžen 1:1, Ščuka Martin 0:2, Tuška Jan 0:3, Verner Pavel 0:3, body hostů: Pastír Jiří 3:0, Richter Jan 3:0, Šprongl Jaroslav 2:0, Rejent Martin 1:1), SF SKK EL Nino Praha J - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korchak Oleksandr 2:1, Rozkoš Michal 2:1, Novotný Miroslav 3:0, Kotrč Michal 1:2, body hostů: Ťuík Jan 1:2, Vejdělek Karel 1:2, Šilar Bohuslav 1:2, Dalešický Tomáš 1:2),
16. kolo:
TJ Sokol Kbely C - SF SKK EL Nino Praha J 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Jan 3:1, Trnka Josef 3:1, Vrba Karel 0:3, Hrdý Jiří 3:1, body hostů: Novotný Miroslav 2:2, Kotrč Michal 3:1, Korchak Oleksandr 1:3, Vyvadil Jiří 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TTC Klánovice E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejdělek Karel 0:3, Šilar Bohuslav 1:2, Dalešický Tomáš 1:2, Ťuík Jan 2:2, body hostů: Tuška Jan 3:1, Verner Pavel 3:0, Šírek Evžen 1:2, Kratochvíl Karel 2:1), TJ Sokol Běchovice II A - PSK Olymp Praha C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastír Jiří 3:1, Richter Jan 1:2, Brůčková Marie 0:1, Šprongl Jaroslav 0:4, Rejent Martin 1:1, body hostů: Jirků Jaromír 3:1, Pocz Štefan 2:2, Turek Tomáš 2:1, Srb Vladimír 2:1), TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Erben Michal 3:1, Kobras Ludvík 3:0, Adámek Jiří 2:1, Černý Ondřej 2:2, body hostů: Třesohlavý Josef 0:4, Hruban Vladimír 1:3, Svatoš Daniel 2:1, Vránová Helena 1:2), TTC Elizza Praha J - TTC Praha - klub stolního tenisu B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Filip 0:4, Hoke Daniel 1:2, Šimeček Jan 3:0, Fausek Jiří 1:3, body hostů: Zahradníček Jakub 3:1, Houček Jaroslav 3:1, Pouč Roman 2:1, Moravec Lukáš 1:2), VŠSK MFF Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Housar Ondřej 2:0, Helisová Kateřina 2:0, Habera Michal 2:0, Patho Gabriel 2:0, body hostů: Krameš Jan 0:2, Frolík Jindřich 0:2, Knobloch Miroslav ml. 0:2, Havránek Jakub 0:2),
17. kolo:
VŠSK MFF Praha A - TJ Sokol Kbely C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Patho Róbert 2:0, Helisová Kateřina 1:1, Habera Michal 3:0, Housar Ondřej 3:0, body hostů: Hrdý Jiří 1:2, Trnka Josef 0:3, Hrubý Jan 0:2, Vrba Karel 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice F - TTC Elizza Praha J 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mládek Bohuslav 0:3, Havránek Jakub 0:2, Knobloch Miroslav ml. 0:3, Frolík Jindřich 2:1, body hostů: Šimeček Jan 3:0, Hoke Daniel 2:1, Kotlorz Lukáš 2:1, Fausek Jiří 2:0), TTC Praha - klub stolního tenisu B - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zahradníček Jakub 2:1, Pouč Roman 3:0, Fiala Aleš 1:2, Houček Jaroslav 4:0, body hostů: Adámek Jiří 2:2, Černý Ondřej 1:2, Erben Michal 0:3, Kobras Ludvík 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TJ Sokol Běchovice II A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hruban Vladimír 0:2, Svatoš Daniel 0:2, Barbora Jiří 0:2, Třesohlavý Josef 0:2, body hostů: Pastír Jiří 2:0, Richter Jan 2:0, Dvořák Petr 2:0, Rejent Martin 2:0), PSK Olymp Praha C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirků Jaromír 2:1, Pocz Štefan 3:0, Turek Tomáš 3:0, Srb Vladimír 2:0, WO 0:2, body hostů: Ťuík Jan 0:3, Šilar Bohuslav 1:2, Dalešický Tomáš 0:3, Vejdělek Karel 0:2, WO 2:0), TTC Klánovice E - SF SKK EL Nino Praha J 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šírek Evžen 3:0, Ščuka Martin 0:3, Tuška Jan 3:0, Verner Pavel 3:1, body hostů: Kozel Rudolf 1:3, Kotrč Michal 1:2, Rozkoš Michal 1:2, Přída Kryštof 1:2),
18. kolo:
TJ Sokol Kbely C - TTC Klánovice E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Jan 2:1, Trnka Josef 2:1, Vrba Karel 2:1, Hrdý Jiří 3:0, body hostů: Verner Pavel 2:1, Tuška Jan 0:3, Šírek Evžen 1:2, Ščuka Martin 0:3), SF SKK EL Nino Praha J - PSK Olymp Praha C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korchak Oleksandr 0:3, Tkačík Ján 1:1, Kotrč Michal 1:2, Rozkoš Michal 0:3, body hostů: Jirků Jaromír 2:1, Srb Vladimír 2:1, Turek Tomáš 3:0, Pocz Tomáš 2:0), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Baxa Karel 3:1, Vejdělek Karel 3:1, Ťuík Jan 3:1, WO 0:5, body hostů: Hruban Vladimír 1:2, Třesohlavý Josef 2:1, Vránová Helena 0:3, Svatoš Daniel 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Běchovice II A - TTC Praha - klub stolního tenisu B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastír Jiří 4:0, Šprongl Jaroslav 1:2, Rejent Martin 2:1, Nagy Ondrej 2:2, body hostů: Zahradníček Jakub 3:1, Halodová Petra 0:4, Houček Jaroslav 1:2, Moravec Lukáš 1:2), TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adámek Jiří 2:0, Kobras Ludvík 1:1, Černý Ondřej 2:1, Pešek Miroslav 3:0, body hostů: Krameš Jan 2:1, Frolík Jindřich 0:3, Mládek Bohuslav 0:2, Havránek Jakub 0:2), TTC Elizza Praha J - VŠSK MFF Praha A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoke Daniel 2:2, Dvořák Petr 2:1, Šimeček Jan 3:0, Kotlorz Lukáš 2:2, body hostů: Housar Ondřej 3:1, Beňovič Marek 0:4, Patho Gabriel 2:1, Patho Róbert 0:3),
19. kolo:
TTC Elizza Praha J - TJ Sokol Kbely C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fausek Jiří 2:1, Kotlorz Lukáš 1:1, Dvořák Petr 2:1, Šimeček Jan 3:0, body hostů: Trnka Josef 0:3, Hrdý Jiří 2:1, Hrubý Jan 0:3, Neskusil Josef 1:1), VŠSK MFF Praha A - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Housar Ondřej 3:0, Habera Michal 3:0, Helisová Kateřina 1:2, Beňovič Marek 2:2, body hostů: Adámek Jiří 1:3, Černý Ondřej 2:1, Kobras Ludvík 1:2, Erben Michal 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice F - TJ Sokol Běchovice II A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Průša Ondřej ml. 0:2, Mládek Bohuslav 0:2, Frolík Jindřich 0:3, Knobloch Miroslav ml. 1:1, body hostů: Pastír Jiří 3:0, Šprongl Jaroslav 2:0, Rejent Martin 2:0, Nagy Ondrej 1:1), TTC Praha - klub stolního tenisu B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Houček Jaroslav 2:0, Pouč Roman 1:1, Fiala Aleš 1:2, Zahradníček Jakub 1:1, WO 4:0, body hostů: Ťuík Jan 2:1, Baxa Karel 2:1, Vejdělek Karel 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - SF SKK EL Nino Praha J 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svatoš Daniel 2:2, Hruban Vladimír 2:2, Vránová Helena 0:4, Třesohlavý Josef 3:1, body hostů: Korchak Oleksandr 2:2, Kozel Rudolf 3:1, Vyvadil Jiří 1:3, Rozkoš Michal 3:1), PSK Olymp Praha C - TTC Klánovice E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pocz Štefan 3:0, Turek Tomáš 3:0, Pozníček Josef 0:3, Srb Vladimír 3:0, body hostů: Tuška Jan 1:2, Šírek Evžen 1:2, Verner Pavel 1:2, Ščuka Martin 0:3),
20. kolo:
TJ Sokol Kbely C - PSK Olymp Praha C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trnka Josef 1:2, Hrubý Jan 2:1, Vrba Karel 0:3, Hrdý Jiří 2:2, body hostů: Jirků Jaromír 4:0, Turek Tomáš 1:2, Pocz Štefan 3:0, Novotný Martin 0:3), TTC Klánovice E - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šírek Evžen 0:1, Verner Pavel 2:0, Tuška Jan 3:0, Ščuka Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Hruban Vladimír 1:2, Svatoš Daniel 0:2, Vránová Helena 0:2, WO 0:3), SF SKK EL Nino Praha J - TTC Praha - klub stolního tenisu B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korchak Oleksandr 1:2, Vyvadil Jiří 1:2, Kotrč Michal 0:3, Rozkoš Michal 2:2, body hostů: Zahradníček Jakub 4:0, Houček Jaroslav 2:1, Pouč Roman 2:1, Fiala Aleš 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baxa Karel 2:2, Vejdělek Karel 3:1, Ťuík Jan 4:0, WO 0:4, body hostů: Hanek Stanislav st. 2:1, Frolík Jindřich 1:2, Mládek Bohuslav 0:3, Havránek Jakub 0:3, WO 4:0), TJ Sokol Běchovice II A - VŠSK MFF Praha A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zatroch Ondrej 2:0, Brůčková Marie 2:0, Šprongl Jaroslav 2:0, Pastír Jiří 2:0, body hostů: Beňovič Marek 0:2, Winter Daniel 0:2, Vošický Otto 0:2, Zelinka Mikuláš 0:2), TJ Sokol Nové Vysočany C - TTC Elizza Praha J 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobras Ludvík 1:2, Černý Ondřej 2:1, Adámek Jiří 1:2, Erben Michal 0:4, body hostů: Šimeček Jan 3:1, Fausek Jiří 3:0, Dvořák Petr 2:1, Medal Miroslav 1:2),
21. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Sokol Kbely C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adámek Jiří 2:2, Pešek Miroslav 3:1, Jonák Přemysl 1:3, Černý Ondřej 2:2, body hostů: Hrdý Jiří 4:0, Hrubý Jan 2:2, Trnka Josef 1:3, Vrba Karel 1:3), TTC Elizza Praha J - TJ Sokol Běchovice II A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Petr 4:0, Fausek Jiří 2:2, Kotlorz Lukáš 1:2, Šimeček Jan 2:2, body hostů: Richter Jan 3:1, Pastír Jiří 3:1, Rejent Martin 0:4, Dvořák Petr 0:3), VŠSK MFF Praha A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Botka Michal 2:0, Beňovič Marek 1:1, Bartha Attila 1:2, Housar Ondřej 2:0, WO 4:0, body hostů: Ťuík Jan 1:2, Baxa Karel 2:1, Vejdělek Karel 0:3, WO 0:4), TJ Lokomotiva Vršovice F - SF SKK EL Nino Praha J 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mládek Bohuslav 2:1, Knobloch Miroslav ml. 0:3, Frolík Jindřich 1:2, Krameš Jan 1:3, body hostů: Kotrč Michal 3:1, Korchak Oleksandr 3:0, Vyvadil Jiří 1:2, Přída Kryštof 2:1), TTC Praha - klub stolního tenisu B - TTC Klánovice E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Houček Jaroslav 3:1, Pouč Roman 3:1, Fiala Aleš 0:4, Zahradníček Jakub 3:1, body hostů: Kratochvíl Karel 2:2, Verner Pavel 3:1, Platil Stanislav 1:3, Ščuka Martin 1:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - PSK Olymp Praha C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hruban Vladimír 0:2, Svatoš Daniel 2:0, Vránová Helena 0:3, Třesohlavý Josef 0:3, body hostů: Srb Vladimír 2:1, Pocz Štefan 2:1, Turek Tomáš 2:0, Jirků Jaromír 2:0),
22. kolo:
TJ Sokol Kbely C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Jan 3:0, Trnka Josef 3:0, Vrba Karel 0:3, Hrdý Jiří 3:0, body hostů: Třesohlavý Josef 1:2, Svatoš Daniel 1:2, Hruban Vladimír 1:2, Vránová Helena 0:3), PSK Olymp Praha C - TTC Praha - klub stolního tenisu B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirků Jaromír 2:1, Srb Vladimír 0:3, Tůma Michal 3:0, Turek Tomáš 3:1, Pocz Štefan 1:0, body hostů: Houček Jaroslav 3:1, Halodová Petra 1:3, Pouč Roman 0:3, Moravec Lukáš 1:2), TTC Klánovice E - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tuška Jan 2:0, Ščuka Martin 1:1, Šírek Evžen 3:0, Verner Pavel 2:0, body hostů: Mládek Bohuslav 1:2, Veselý Filip ml. 0:2, Havránek Jakub 0:2, Blažková Anežka ml. 0:2), SF SKK EL Nino Praha J - VŠSK MFF Praha A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korchak Oleksandr 0:2, Kotrč Michal 0:2, Rozkoš Michal 1:2, Kozel Rudolf 0:2, body hostů: Botka Michal 3:0, Helisová Kateřina 2:0, Habera Michal 1:1, Beňovič Marek 2:0), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TTC Elizza Praha J 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ťuík Jan 2:1, Vejdělek Karel 0:3, Baxa Karel 2:2, WO 0:4, body hostů: Šimeček Jan 2:1, Hoke Daniel 1:1, Kotlorz Lukáš 2:1, Dvořák Petr 1:1, WO 4:0), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pastír Jiří 2:0, Brůčková Marie 2:0, Richter Jan 2:0, Šprongl Jaroslav 2:0, body hostů: Kobras Ludvík 0:2, Pešek Miroslav 0:2, Černý Ondřej 0:2, Adámek Jiří 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS