Výsledky do novin
7. třída muži
1. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu H - TTC Praha - klub stolního tenisu G 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havlíček Ladislav 0:2, Buriánek Václav 0:2, Kelbl Jiří 0:2, WO 0:3, body hostů: Smíšek Jan 2:0, Haba Martin 2:0, Fuček Miloslav 1:0, Mastný Martin 1:0, WO 3:0), TJ Sokol Nusle Praha G - SK Slivenec E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vodička Šimon 1:2, Vaňhal Jan 0:1, Lamprecht Matyáš 2:1, Boloňský Andrej 4:0, Reisnerová Martina 1:1, body hostů: Němec Václav 3:1, Kadlec Miroslav 1:2, Arsenjev Petr 1:2, Ondráček Petr 0:3), SK HAMR B - AC Sparta Praha J 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroš Martin 1:1, Zahradnický Radek 2:0, Šinákl Jan 3:0, Tschunko Josef 2:0, Kováč Rudolf 1:0, body hostů: Šlapák Radek 1:2, Yaghob Jakub 0:3, Setnička Lukáš 0:2, Fritsch Roland 0:2), VŠSK MFF Praha B - KST OBO Praha A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vošický Otto 2:0, Bartha Attila 2:0, Patho Róbert 2:0, Winter Daniel 2:0, body hostů: Belukha Oleksandr 0:2, Mikšátko Miroslav 0:2, Staněk Václav 0:2, Teuchmann Petr 0:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany D - SF SKK EL Nino Praha M 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brož Josef 2:0, Brož Zdeněk 2:0, Zücker Robert 2:0, Popelka Antonín st. 2:0, body hostů: Přída Kryštof 0:2, Kaucký Jakub 0:2, Kopecký Michael 0:2, Vyčítal Jan 0:2), SK RTTI Poplatky.com B - SK Vršovice C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smejkal Radek 1:1, Botek Radomír 2:0, Nacher Patrik 3:0, Bajtler Martin 2:0, body hostů: Jantač Petr 1:2, Pocar Jan 0:2, Anna Maria Millerová 0:2, Šmidt Ivan 0:2), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Sokol Běchovice II C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hobík Zdeněk 1:2, Kosmák Tomáš 0:3, Tučková Eliška 0:3, Štěrba Ondřej 3:0, body hostů: Farář Petr 3:0, Dvořák Petr 2:1, Rezek Jan st. 1:2, Rezek Jan ml. 2:1),
2. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu G - TJ Sokol Běchovice II C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smíšek Jan 0:2, Váňa Petr 1:1, Haba Martin 0:3, Fuček Miloslav 0:2, body hostů: Procházka Ivan 3:0, Rezek Jan st. 1:1, Rezek Jan ml. 2:0, Dvořák Petr 2:0), SK Vršovice C - TJ Sokol Běchovice II D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klabeček Dominik 1:1, Di Munno Daniel 0:3, Buřil Petr 0:3, Jantač Petr 2:1, Šmidt Ivan 0:1, body hostů: Štěrba Ondřej 3:0, Hobík Zdeněk 2:1, Zatroch Ondrej 3:0, Tučková Eliška 1:2), SF SKK EL Nino Praha M - SK RTTI Poplatky.com B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lebeda Josef 0:2, Kopecký Michael 0:2, Bartoš Martin 0:2, Přída Kryštof 0:2, body hostů: Nacher Patrik 2:0, Botek Radomír 2:0, Havel Jiří 2:0, Mička Štěpán 2:0), KST OBO Praha A - TJ Sokol Břevnov Hradčany D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hronský Vladimír 0:2, Staněk Václav 0:2, Teuchmann Petr 0:2, Belukha Oleksandr 0:2, body hostů: Zücker Robert 2:0, Brož Josef 2:0, Zábranský Josef 2:0, Brož Zdeněk 2:0), AC Sparta Praha J - VŠSK MFF Praha B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlapák Radek 0:2, John Adam 0:2, Fales Matyáš 0:3, Rajmon Ondřej 0:2, body hostů: Patho Róbert 3:0, Winter Daniel 2:0, Bartha Attila 2:0, Vošický Otto 2:0), SK Slivenec E - SK HAMR B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Tomáš 3:0, Kadlec Miroslav 2:1, Ondráček Petr 0:3, Němec Václav 4:0, body hostů: Kroiher Martin 1:3, Šinákl Jan 1:2, Jaroš Martin 1:2, Zahradnický Radek 1:2), TTC Praha - klub stolního tenisu H - TJ Sokol Nusle Praha G 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trmota Zdeněk 1:1, Buriánek Václav 0:2, Kelbl Jiří 0:3, Havlíček Ladislav 0:2, body hostů: Boloňský Andrej 3:0, Lamprecht Matyáš 2:0, Vodička Šimon 2:0, Reisnerová Martina 1:1),
3. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha G - TTC Praha - klub stolního tenisu G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reisnerová Martina 0:4, Vodička Šimon 4:0, Vaňhal Jan 0:2, Lamprecht Matyáš 4:0, Bašta Přemysl 0:2, body hostů: Haba Martin 2:2, Váňa Petr 2:2, Smíšek Jan 2:2, Mastný Martin 2:2), SK HAMR B - TTC Praha - klub stolního tenisu H 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šinákl Jan 4:0, Kroiher Martin 2:1, Rosa Vladimír 0:3, Zahradnický Radek 1:1, Tschunko Josef 2:0, body hostů: Havlíček Ladislav 1:3, Sýkora Jíří 1:3, Trmota Zdeněk 2:1, Buriánek Václav 1:2), VŠSK MFF Praha B - SK Slivenec E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Patho Róbert 3:1, Vošický Otto 2:1, Winter Daniel 1:3, Bartha Attila 2:2, Patho Gabriel 1:0, body hostů: Němec Václav 4:0, Kadlec Miroslav 2:2, Arsenjev Petr 1:3, Ondráček Petr 0:4), TJ Sokol Břevnov Hradčany D - AC Sparta Praha J 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brož Josef 2:0, Zücker Robert 1:1, Brož Zdeněk 2:1, Popelka Antonín st. 3:0, body hostů: Kubánek Vojtěch 1:2, Setnička Lukáš 1:2, Rajmon Ondřej 0:2, Bačáková Jitka 0:2), SK RTTI Poplatky.com B - KST OBO Praha A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mička Štěpán 3:0, Vystrčil Tomáš 2:0, Jeřábek Pavel 0:3, Botek Radomír 3:0, body hostů: Mikšátko Miroslav 1:2, Belukha Oleksandr 1:2, Staněk Václav 1:2, Hronský Vladimír 0:2), TJ Sokol Běchovice II D - SF SKK EL Nino Praha M 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hobík Zdeněk 2:1, Kosmák Tomáš 2:1, Hlaváč Tomáš 2:1, Štěrba Ondřej 3:1, body hostů: Přída Kryštof 2:2, Kaucký Jakub 1:2, Bartoš Martin 0:3, Vyčítal Jan 1:2), TJ Sokol Běchovice II C - SK Vršovice C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rezek Jan ml. 2:1, Procházka Ivan 1:1, Procházka Ivan ml. 3:0, Rezek Jan st. 3:0, body hostů: Jantač Petr 2:1, Pocar Jan 0:3, Buřil Petr 0:3, Di Munno Daniel 0:2),
4. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu G - SK Vršovice C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Petr 1:1, Smíšek Jan 3:0, Antošová Klára 2:1, Fuček Miloslav 1:3, Mastný Martin 2:0, body hostů: Jantač Petr 3:1, Klabeček Dominik 1:3, Di Munno Daniel 1:2, Šmidt Ivan 0:3), SF SKK EL Nino Praha M - TJ Sokol Běchovice II C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lebeda Josef 0:2, Kopecký Michael 0:2, Vyčítal Jan 0:3, Přída Kryštof 2:1, body hostů: Dvořák Petr 3:0, Procházka Ivan 3:0, Rezek Jan ml. 1:1, Rezek Jan st. 1:1), KST OBO Praha A - TJ Sokol Běchovice II D 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Belukha Oleksandr 0:2, Staněk Václav 0:2, Hronský Vladimír 0:3, Mikšátko Miroslav 1:2, WO 4:0, body hostů: Štěrba Ondřej 4:0, Hlaváč Tomáš 2:1, Kosmák Tomáš 3:0, WO 0:4), AC Sparta Praha J - SK RTTI Poplatky.com B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubánek Vojtěch 0:2, Setnička Lukáš 0:2, John Adam 0:2, Šlapák Radek 0:2, body hostů: Trnovský Ivo 2:0, Bajtler Martin 2:0, Nacher Patrik 2:0, Havel Jiří 2:0), SK Slivenec E - TJ Sokol Břevnov Hradčany D 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kadlec Miroslav 0:1, Urban Miloš 1:1, Ondráček Petr 0:3, 0:1, WO 0:3, body hostů: Ptáček Jan 3:0, Zücker Robert 1:1, Zábranský Josef 2:0, WO 3:0), TTC Praha - klub stolního tenisu H - VŠSK MFF Praha B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Buriánek Václav 0:2, Kelbl Jiří 0:2, Bláha Jan 0:2, Trmota Zdeněk 0:2, body hostů: Patho Róbert 2:0, Patho Gabriel 2:0, Winter Daniel 2:0, Vošický Otto 2:0), TJ Sokol Nusle Praha G - SK HAMR B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bašta Přemysl 1:1, Vodička Šimon 2:0, Reisnerová Martina 2:1, Lamprecht Matyáš 3:0, body hostů: Tschunko Josef 2:1, Šinákl Jan 0:3, Zahradnický Radek 0:2, Rosa Vladimír 0:2),
5. kolo:
SK HAMR B - TTC Praha - klub stolního tenisu G 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šinákl Jan 0:2, Kroiher Martin 1:1, Zahradnický Radek 1:2, Rosa Vladimír 0:3, body hostů: Haba Martin 3:0, Váňa Petr 1:2, Mastný Martin 2:0, Smíšek Jan 2:0), VŠSK MFF Praha B - TJ Sokol Nusle Praha G 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartha Attila 0:3, Vošický Otto 0:2, Patho Gabriel 2:1, Patho Róbert 1:2, body hostů: Boloňský Andrej 2:1, Hedervári Robert 2:1, Lamprecht Matyáš 2:1, Vodička Šimon 2:0), TJ Sokol Břevnov Hradčany D - TTC Praha - klub stolního tenisu H 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brož Josef 2:0, Zábranský Josef 1:1, Zücker Robert 1:1, Popelka Antonín st. 3:0, WO 1:0, body hostů: Havlíček Ladislav 0:2, Trmota Zdeněk 1:2, Buriánek Václav 1:1, Podrazil Jiří 0:2, WO 0:1), SK RTTI Poplatky.com B - SK Slivenec E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nacher Patrik 1:1, Havel Jiří 2:0, Botek Radomír 2:1, Bajtler Martin 3:0, body hostů: Šimánek Lubomír 2:1, Urban Miloš 0:3, Kadlec Miroslav 0:2, Ondráček Petr 0:2), TJ Sokol Běchovice II D - AC Sparta Praha J 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kosmák Tomáš 2:1, Hlaváč Tomáš 3:0, Zatroch Ondrej 4:0, WO 0:4, body hostů: Bartoň Aleš 0:3, Setnička Lukáš 0:2, Remeň Jan 0:3, Kubánek Vojtěch 1:1, WO 4:0), TJ Sokol Běchovice II C - KST OBO Praha A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Petr 2:0, Rezek Jan ml. 2:0, Rezek Jan st. 2:0, Procházka Ivan 2:0, body hostů: Teuchmann Petr 0:2, Hronský Vladimír 0:2, Staněk Václav 0:2, Belukha Oleksandr 0:2), SK Vršovice C - SF SKK EL Nino Praha M 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klabeček Dominik 3:0, Buřil Petr 1:1, Jantač Petr 3:0, Pocar Jan 2:1, body hostů: Přída Kryštof 0:3, Vyčítal Jan 2:1, Lebeda Josef 0:3, Luxemburk Filip 0:2),
6. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu G - SF SKK EL Nino Praha M 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Petr 2:0, Smíšek Jan 2:0, Haba Martin 2:0, Fuček Miloslav 2:0, body hostů: Přída Kryštof 0:2, Vyčítal Jan 0:2, Lebeda Josef 0:2, Bartoš Martin 0:2), KST OBO Praha A - SK Vršovice C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Teuchmann Petr 0:2, Hronský Vladimír 0:2, Mikšátko Miroslav 0:2, Kycler Jaroslav 0:2, body hostů: Jantač Petr 2:0, Klabeček Dominik 2:0, Pocar Jan 2:0, Buřil Petr 2:0), AC Sparta Praha J - TJ Sokol Běchovice II C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fritsch Roland 0:2, Šlapák Radek 0:2, Krejčíř Antonín 0:2, Hojdová Martina 0:2, body hostů: Procházka Ivan 2:0, Rezek Jan ml. 2:0, Rezek Jan st. 2:0, Farář Petr 2:0), SK Slivenec E - TJ Sokol Běchovice II D 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kadlec Miroslav 0:1, Němec Václav 2:0, Kop František 2:1, Němec Tomáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Zatroch Ondrej 2:1, Kosmák Tomáš 0:3, Tučková Eliška 0:2, WO 0:3), TTC Praha - klub stolního tenisu H - SK RTTI Poplatky.com B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Buriánek Václav 0:2, Kelbl Jiří 0:2, Podrazil Jiří 0:3, Havlíček Ladislav 1:1, body hostů: Bajtler Martin 3:0, Havel Jiří 2:0, Mička Štěpán 2:0, Smejkal Radek 1:1), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Sokol Břevnov Hradčany D 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lamprecht Matyáš 3:1, Hedervári Robert 3:0, Boloňský Andrej 2:1, Adámek Miroslav 2:2, body hostů: Zücker Robert 0:4, Ptáček Jan 0:4, Popelka Antonín st. 3:0, Brož Josef 1:2), SK HAMR B - VŠSK MFF Praha B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tschunko Josef 1:1, Jaroš Martin 0:2, Rosa Vladimír 1:2, Kroiher Martin 0:3, body hostů: Patho Róbert 3:0, Vošický Otto 2:1, Bartha Attila 2:0, Winter Daniel 1:1),
7. kolo:
VŠSK MFF Praha B - TTC Praha - klub stolního tenisu G 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Patho Róbert 2:1, Patho Gabriel 2:1, Vošický Otto 1:2, Winter Daniel 4:0, body hostů: Smíšek Jan 3:1, Haba Martin 1:2, Fuček Miloslav 0:3, Antošová Klára 0:3), TJ Sokol Břevnov Hradčany D - SK HAMR B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brož Josef 2:0, Zábranský Josef 1:1, Popelka Antonín st. 3:0, Ptáček Jan 1:0, WO 1:0, body hostů: Šinákl Jan 1:2, Zahradnický Radek 0:2, Rosa Vladimír 0:2, 0:1, WO 0:1), SK RTTI Poplatky.com B - TJ Sokol Nusle Praha G 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nacher Patrik 1:1, Trnovský Ivo 1:1, Havel Jiří 3:0, Bajtler Martin 3:0, body hostů: Boloňský Andrej 1:1, Lamprecht Matyáš 1:2, Hedervári Robert 0:2, Vodička Šimon 0:2, Reisnerová Martina 0:1), TJ Sokol Běchovice II D - TTC Praha - klub stolního tenisu H 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kosmák Tomáš 2:1, Hlaváč Tomáš 3:0, Tučková Eliška 0:3, Zatroch Ondrej 3:0, body hostů: Trmota Zdeněk 2:1, Havlíček Ladislav 1:2, Buriánek Václav 1:2, Sýkora Jíří 0:3), TJ Sokol Běchovice II C - SK Slivenec E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Ivan 2:2, Procházka Ivan ml. 2:1, Rezek Jan st. 2:1, Rezek Jan ml. 2:2, body hostů: Šimánek Lubomír 4:0, Kadlec Miroslav 0:4, Arsenjev Petr 2:1, Ondráček Petr 0:3), SK Vršovice C - AC Sparta Praha J 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Anna Maria Millerová 1:1, Buřil Petr 2:1, Pocar Jan 2:1, Jantač Petr 3:0, Šmidt Ivan 0:1, body hostů: Šlapák Radek 0:3, John Adam 2:1, Fales Matyáš 1:2, Fritsch Roland 1:2), SF SKK EL Nino Praha M - KST OBO Praha A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lebeda Josef 2:2, Bartoš Martin 1:3, Přída Kryštof 3:0, Kaucký Jakub 2:2, body hostů: Mikšátko Miroslav 2:2, Hronský Vladimír 2:2, Teuchmann Petr 1:3, Belukha Oleksandr 2:1),
8. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu G - KST OBO Praha A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Petr 3:0, Smíšek Jan 3:0, Malá Božena 1:2, Fuček Miloslav 1:2, body hostů: Staněk Václav 1:2, Kycler Jaroslav 2:1, Teuchmann Petr 0:3, Belukha Oleksandr 1:2), AC Sparta Praha J - SF SKK EL Nino Praha M 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rajmon Ondřej 0:2, Krejčíř Antonín 1:1, Yaghob Jakub 0:3, Hojdová Martina 0:2, body hostů: Přída Kryštof 3:0, Kaucký Jakub 1:1, Vyčítal Jan 2:0, Lebeda Josef 2:0), SK Slivenec E - SK Vršovice C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urban Miloš 3:1, Arsenjev Petr 3:1, Ondráček Petr 0:3, Němec Václav 4:0, body hostů: Jantač Petr 2:2, Klabeček Dominik 2:2, Pocar Jan 1:3, Šmidt Ivan 0:3), TTC Praha - klub stolního tenisu H - TJ Sokol Běchovice II C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malát Ondřej 0:2, Podrazil Jiří 0:2, Trmota Zdeněk 2:1, Buriánek Václav 0:3, body hostů: Procházka Ivan 2:1, Rezek Jan ml. 2:1, Dvořák Petr 2:0, Rezek Jan st. 2:0), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Sokol Běchovice II D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boloňský Andrej 1:0, Adámek Miroslav 3:0, Reisnerová Martina 1:2, Lamprecht Matyáš 3:0, Bašta Přemysl 0:2, body hostů: Zatroch Ondrej 1:2, Hobík Zdeněk 1:2, Kosmák Tomáš 1:2, Tučková Eliška 1:2), SK HAMR B - SK RTTI Poplatky.com B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Toman Petr 1:1, Zahradnický Radek 0:2, Rosa Vladimír 0:3, Tschunko Josef 0:2, body hostů: Trnovský Ivo 3:0, Bajtler Martin 2:0, Havel Jiří 2:0, Botek Radomír 1:1), VŠSK MFF Praha B - TJ Sokol Břevnov Hradčany D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Patho Róbert 3:1, Patho Gabriel 3:1, Bartha Attila 3:1, Vošický Otto 0:1, Winter Daniel 0:3, body hostů: Popelka Antonín st. 4:0, Brož Josef 1:3, Zücker Robert 1:3, Zábranský Josef 1:3),
9. kolo:
TJ Sokol Břevnov Hradčany D - TTC Praha - klub stolního tenisu G 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zücker Robert 1:2, Ptáček Jan 2:1, Červenka Boris 1:2, Popelka Antonín st. 4:0, body hostů: Haba Martin 3:1, Smíšek Jan 1:2, Antošová Klára 0:3, Mastný Martin 1:2), SK RTTI Poplatky.com B - VŠSK MFF Praha B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Botek Radomír 1:1, Bajtler Martin 2:0, Nacher Patrik 3:0, Trnovský Ivo 2:0, body hostů: Vošický Otto 0:3, Patho Gabriel 0:2, Bartha Attila 0:1, Patho Róbert 1:1, Winter Daniel 0:1), TJ Sokol Běchovice II D - SK HAMR B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hobík Zdeněk 0:1, Zatroch Ondrej 0:3, Kosmák Tomáš 1:2, Štěrba Ondřej 4:0, Hlaváč Tomáš 3:0, body hostů: Šinákl Jan 3:1, Kroiher Martin 2:2, Kováč Rudolf 0:3, Rosa Vladimír 1:2), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Sokol Nusle Praha G 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Petr 2:1, Procházka Ivan 2:1, Rezek Jan st. 1:2, Rezek Jan ml. 3:1, body hostů: Boloňský Andrej 3:1, Lamprecht Matyáš 1:2, Vodička Šimon 1:2, Vaňhal Jan 0:3), SK Vršovice C - TTC Praha - klub stolního tenisu H 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klabeček Dominik 2:0, Anna Maria Millerová 1:1, Jantač Petr 3:0, Pocar Jan 2:0, body hostů: Trmota Zdeněk 0:3, Havlíček Ladislav 1:1, Podrazil Jiří 0:2, Sedláček Tomáš 0:2), SF SKK EL Nino Praha M - SK Slivenec E 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyčítal Jan 0:2, Bartoš Martin 0:2, Lebeda Josef 0:1, Přída Kryštof 1:1, Kopecký Michael 0:2, body hostů: Němec Václav 3:0, Ondráček Petr 2:0, Kadlec Miroslav 2:0, Kop František 1:1), KST OBO Praha A - AC Sparta Praha J 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hronský Vladimír 1:2, Teuchmann Petr 0:2, Mikšátko Miroslav 0:3, Staněk Václav 1:2, body hostů: Kubánek Vojtěch 3:0, Setnička Lukáš 3:0, Bartoň Aleš 3:0, Rajmon Ondřej 0:2),
10. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu G - AC Sparta Praha J 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Petr 2:0, Smíšek Jan 2:0, Haba Martin 2:1, Fuček Miloslav 2:1, body hostů: John Adam 1:2, Šlapák Radek 0:3, Fales Matyáš 1:1, Krejčíř Antonín 0:2), SK Slivenec E - KST OBO Praha A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němec Václav 1:0, Kadlec Miroslav 2:0, Arsenjev Petr 2:0, Ondráček Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Hronský Vladimír 0:2, Staněk Václav 0:2, Hronský Matěj 0:2, WO 0:3), TTC Praha - klub stolního tenisu H - SF SKK EL Nino Praha M 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trmota Zdeněk 3:1, Kelbl Jiří 2:2, Sedláček Tomáš 0:4, Malát Ondřej 3:1, body hostů: Přída Kryštof 4:0, Lebeda Josef 1:3, Kaucký Jakub 2:2, Bartoš Martin 1:3), TJ Sokol Nusle Praha G - SK Vršovice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bašta Přemysl 0:2, Adámek Miroslav 2:0, Lamprecht Matyáš 3:0, Vodička Šimon 3:0, body hostů: Jantač Petr 1:2, Klabeček Dominik 0:3, Buřil Petr 0:2, Pocar Jan 1:1), SK HAMR B - TJ Sokol Běchovice II C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kováč Rudolf 0:2, Rosa Vladimír 0:2, Zahradnický Radek 0:3, Šinákl Jan 1:1, body hostů: Reich František 3:0, Procházka Ivan 2:0, Rezek Jan ml. 1:1, Rezek Jan st. 2:0), VŠSK MFF Praha B - TJ Sokol Běchovice II D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Patho Róbert 2:1, Vošický Otto 1:1, Bartha Attila 2:1, Patho Gabriel 2:1, Winter Daniel 1:0, body hostů: Štěrba Ondřej 3:0, Zatroch Ondrej 0:3, Hobík Zdeněk 0:3, Kosmák Tomáš 1:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany D - SK RTTI Poplatky.com B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ptáček Jan 1:2, Zücker Robert 0:3, Pleticha Jaroslav 2:1, Popelka Antonín st. 1:2, body hostů: Bajtler Martin 3:0, Nacher Patrik 2:1, Trnovský Ivo 1:2, Botek Radomír 2:1),
11. kolo:
SK RTTI Poplatky.com B - TTC Praha - klub stolního tenisu G 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havel Jiří 0:1, Vystrčil Tomáš 2:0, Nacher Patrik 3:0, Mička Štěpán 1:0, WO 3:0, body hostů: Haba Martin 1:2, Smíšek Jan 0:2, Mastný Martin 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Sokol Břevnov Hradčany D 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zatroch Ondrej 1:1, Hobík Zdeněk 0:2, Hlaváč Tomáš 0:3, Štěrba Ondřej 0:3, body hostů: Popelka Antonín st. 3:0, Kliner Jiří 3:0, Ptáček Jan 2:0, Zücker Robert 1:1), TJ Sokol Běchovice II C - VŠSK MFF Praha B 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Ivan ml. 2:1, Procházka Ivan 2:0, Rezek Jan st. 3:0, Rezek Jan ml. 3:0, body hostů: Patho Gabriel 0:3, Winter Daniel 0:3, Bartha Attila 0:3, Patho Róbert 1:1), SK Vršovice C - SK HAMR B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Anna Maria Millerová 1:0, Šmidt Ivan 2:1, Klabeček Dominik 3:0, Pocar Jan 2:2, Buřil Petr 0:2, body hostů: Rosa Vladimír 0:4, Šinákl Jan 0:3, Kroiher Martin 2:1, Zahradnický Radek 3:0), SF SKK EL Nino Praha M - TJ Sokol Nusle Praha G 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyčítal Jan 0:2, Lebeda Josef 0:2, Bartoš Martin 0:3, Přída Kryštof 2:1, body hostů: Lamprecht Matyáš 3:0, Vodička Šimon 3:0, Reisnerová Martina 1:1, Bašta Přemysl 1:1), KST OBO Praha A - TTC Praha - klub stolního tenisu H 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Teuchmann Petr 0:3, Staněk Václav 1:1, Belukha Oleksandr 1:2, Hronský Vladimír 1:2, body hostů: Sobota Miroslav 2:1, Havlíček Ladislav 2:1, Malát Ondřej 3:0, Podrazil Jiří 1:1), AC Sparta Praha J - SK Slivenec E 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: John Adam 2:1, Šlapák Radek 1:2, Yaghob Jakub 0:3, Fritsch Roland 1:2, WO 5:0, body hostů: Kadlec Miroslav 3:1, Šimánek Lubomír 4:0, Ondráček Petr 1:3, WO 0:5),
12. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu G - SK Slivenec E 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smíšek Jan 2:0, Váňa Petr 1:1, Haba Martin 2:1, Fuček Miloslav 1:1, WO 4:0, body hostů: Kop František 0:3, Urban Miloš 3:0, Ondráček Petr 0:3, WO 0:4), TTC Praha - klub stolního tenisu H - AC Sparta Praha J 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buriánek Václav 3:1, Podrazil Jiří 2:1, Sedláček Tomáš 1:2, Trmota Zdeněk 3:1, body hostů: John Adam 4:0, Fales Matyáš 1:3, Šlapák Radek 0:3, Bačáková Jitka 0:3), TJ Sokol Nusle Praha G - KST OBO Praha A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Reisnerová Martina 0:1, Lamprecht Matyáš 2:0, Vodička Šimon 3:0, Jirčík Stanislav 2:0, Bašta Přemysl 1:0, body hostů: Hausmann Josef 1:2, Mikšátko Miroslav 0:2, Hronský Vladimír 0:2, Staněk Václav 0:2), SK HAMR B - SF SKK EL Nino Praha M 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rosa Vladimír 0:3, Kroiher Martin 1:1, Kováč Rudolf 0:3, Jaroš Martin 2:1, body hostů: Přída Kryštof 2:1, Beran Matěj 2:1, Beran Tomáš 3:0, Bartoš Martin 1:1), VŠSK MFF Praha B - SK Vršovice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Habera Michal 3:0, Patho Gabriel 2:0, Patho Róbert 3:0, Zelinka Mikuláš 0:3, body hostů: Klabeček Dominik 0:3, Jantač Petr 1:2, Pocar Jan 1:2, Buřil Petr 1:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany D - TJ Sokol Běchovice II C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ptáček Jan 2:2, Zücker Robert 0:4, Pleticha Jaroslav 3:1, Popelka Antonín st. 4:0, body hostů: Farář Petr 2:2, Dvořák Petr 1:3, Procházka Ivan ml. 3:1, Procházka Ivan 1:3), TJ Sokol Běchovice II D - SK RTTI Poplatky.com B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zatroch Ondrej 0:2, Štěrba Ondřej 0:2, Tučková Eliška 0:2, Kosmák Tomáš 0:2, body hostů: Havel Jiří 2:0, Bajtler Martin 2:0, Nacher Patrik 2:0, Botek Radomír 2:0),
13. kolo:
TJ Sokol Běchovice II D - TTC Praha - klub stolního tenisu G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kosmák Tomáš 0:4, Štěrba Ondřej 3:1, Tučková Eliška 0:4, Zatroch Ondrej 4:0, body hostů: Haba Martin 2:2, Váňa Petr 3:1, Smíšek Jan 2:2, Antošová Klára 2:2), TJ Sokol Běchovice II C - SK RTTI Poplatky.com B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Farář Petr 0:2, Reich František 0:2, Procházka Ivan ml. 0:2, Procházka Ivan 0:2, body hostů: Havel Jiří 2:0, Bajtler Martin 2:0, Nacher Patrik 2:0, Botek Radomír 2:0), SK Vršovice C - TJ Sokol Břevnov Hradčany D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klabeček Dominik 2:1, Jantač Petr 2:1, Buřil Petr 1:2, Šmidt Ivan 3:0, body hostů: Pleticha Jaroslav 3:0, Zücker Robert 1:2, Marek Jaroslav 0:3, Zábranský Josef 0:3), SF SKK EL Nino Praha M - VŠSK MFF Praha B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Martin 0:2, Kopecký Michael 0:2, Luxemburk Filip 0:3, Přída Kryštof 2:1, body hostů: Patho Gabriel 3:0, Helisová Kateřina 3:0, Bartha Attila 1:1, Winter Daniel 1:1), KST OBO Praha A - SK HAMR B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Teuchmann Petr 0:2, Staněk Václav 0:2, Mikšátko Miroslav 0:2, Hronský Vladimír 0:2, body hostů: Hamáček Jan 2:0, Krajč Rudolf 2:0, Rosa Vladimír 2:0, Zahradnický Radek 2:0), AC Sparta Praha J - TJ Sokol Nusle Praha G 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Setnička Lukáš 0:2, Fales Matyáš 0:2, Kubánek Vojtěch 1:2, Bačáková Jitka 0:3, body hostů: Lamprecht Matyáš 3:0, Vodička Šimon 3:0, Bašta Přemysl 1:1, Reisnerová Martina 2:0), SK Slivenec E - TTC Praha - klub stolního tenisu H 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ondráček Petr 0:3, Urban Miloš 2:1, Šimánek Lubomír 3:0, WO 0:5, body hostů: Sedláček Tomáš 1:2, Trmota Zdeněk 0:2, Buriánek Václav 1:1, Podrazil Jiří 2:0, WO 5:0),
14. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu G - TTC Praha - klub stolního tenisu H 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smíšek Jan 2:1, Haba Martin 3:0, Šišák Richard 0:2, Fuček Miloslav 3:0, Mastný Martin 0:1, body hostů: Trmota Zdeněk 2:1, Havlíček Ladislav 1:2, Buriánek Václav 1:2, Bláha Jan 0:1, Kelbl Jiří 0:2), SK Slivenec E - TJ Sokol Nusle Praha G 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kop František 0:2, Kadlec Miroslav 0:2, Ondráček Petr 0:2, WO 0:3, body hostů: Lamprecht Matyáš 2:0, Vodička Šimon 2:0, Hedervári Robert 1:0, Bašta Přemysl 1:0, WO 3:0), AC Sparta Praha J - SK HAMR B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubánek Vojtěch 1:1, Krejčíř Antonín 0:2, Šlapák Radek 0:3, Fritsch Roland 0:2, body hostů: Šinákl Jan 3:0, Zahradnický Radek 2:0, Kováč Rudolf 2:0, Rosa Vladimír 1:1), KST OBO Praha A - VŠSK MFF Praha B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Teuchmann Petr 0:2, Hronský Vladimír 0:2, Hausmann Josef 0:2, WO 0:3, body hostů: Patho Róbert 2:0, Winter Daniel 2:0, Vošický Otto 1:0, Zelinka Mikuláš 1:0, WO 3:0), SF SKK EL Nino Praha M - TJ Sokol Břevnov Hradčany D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Matěj 0:4, Přída Kryštof 2:1, Beran Tomáš 1:2, Kaucký Jakub 2:1, Koběrský Matěj 0:1, body hostů: Popelka Antonín st. 4:0, Brož Josef 3:1, Zábranský Josef 1:2, Zücker Robert 1:2), SK Vršovice C - SK RTTI Poplatky.com B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Anna Maria Millerová 1:1, Pocar Jan 0:2, Buřil Petr 0:3, Klabeček Dominik 1:2, body hostů: Botek Radomír 3:0, Nacher Patrik 3:0, Havel Jiří 2:0, Jeřábek Pavel 0:2), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Sokol Běchovice II D 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořák Petr 2:0, Procházka Ivan 1:1, Rezek Jan st. 2:1, Rezek Jan ml. 1:1, WO 3:0, body hostů: Hobík Zdeněk 0:3, Zatroch Ondrej 3:0, Tučková Eliška 0:3, WO 0:3),
15. kolo:
TJ Sokol Běchovice II C - TTC Praha - klub stolního tenisu G 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořák Petr 1:0, Procházka Ivan 2:0, Reich František 2:0, Rezek Jan st. 1:0, WO 3:0, body hostů: Haba Martin 0:2, Váňa Petr 0:2, Smíšek Jan 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Běchovice II D - SK Vršovice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kosmák Tomáš 1:2, Štěrba Ondřej 1:1, Zatroch Ondrej 2:1, Hlaváč Tomáš 3:0, WO 1:0, body hostů: Jantač Petr 2:1, Klabeček Dominik 1:2, Pocar Jan 1:2, Šmidt Ivan 0:2, WO 0:1), SK RTTI Poplatky.com B - SF SKK EL Nino Praha M 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nacher Patrik 2:0, Botek Radomír 2:0, Vystrčil Tomáš 2:0, Jeřábek Pavel 2:0, body hostů: Lebeda Josef 0:2, Kaucký Jakub 0:2, Náhlik Pavol 0:2, Bartoš Martin 0:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany D - KST OBO Praha A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zábranský Josef 1:0, Brož Zdeněk 2:0, Zücker Robert 2:0, Brož Josef 1:0, WO 3:0, body hostů: Teuchmann Petr 0:2, Hronský Vladimír 0:2, Staněk Václav 0:2, WO 0:3), VŠSK MFF Praha B - AC Sparta Praha J 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Patho Róbert 2:0, Patho Gabriel 2:0, Winter Daniel 2:0, Zelinka Mikuláš 2:0, body hostů: Fales Matyáš 0:2, Krejčíř Antonín 0:2, Setnička Lukáš 0:2, Bačáková Jitka 0:2), SK HAMR B - SK Slivenec E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rosa Vladimír 1:2, Kroiher Martin 1:2, Tschunko Josef 1:2, Zahradnický Radek 1:3, body hostů: Němec Václav 4:0, Arsenjev Petr 3:0, Šimánek Lubomír 2:1, Ondráček Petr 0:3), TJ Sokol Nusle Praha G - TTC Praha - klub stolního tenisu H 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bašta Přemysl 3:0, Vodička Šimon 1:1, Lamprecht Matyáš 3:0, Laube David 2:1, body hostů: Malát Ondřej 0:3, Trmota Zdeněk 1:2, Podrazil Jiří 1:2, Sedláček Tomáš 0:2),
16. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu G - TJ Sokol Nusle Praha G 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smíšek Jan 1:1, Váňa Petr 0:2, Haba Martin 0:3, Fuček Miloslav 0:2, body hostů: Lamprecht Matyáš 3:0, Boloňský Andrej 2:0, Vodička Šimon 2:0, Bašta Přemysl 1:1), TTC Praha - klub stolního tenisu H - SK HAMR B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíček Ladislav 0:1, Podrazil Jiří 0:4, Sedláček Tomáš 1:2, Malát Ondřej 2:2, Farkaš Tibor 3:0, body hostů: Kroiher Martin 3:1, Tschunko Josef 3:1, Jaroš Martin 1:3, Šinákl Jan 2:1), SK Slivenec E - VŠSK MFF Praha B 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ondráček Petr 1:2, Urban Miloš 1:1, Kadlec Miroslav 0:3, WO 0:4, body hostů: Patho Róbert 3:0, Winter Daniel 1:1, Vošický Otto 2:0, Zelinka Mikuláš 0:1, WO 4:0), AC Sparta Praha J - TJ Sokol Břevnov Hradčany D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Setnička Lukáš 0:2, Hojdová Martina 0:2, Rajmon Ondřej 0:2, Krejčíř Antonín 0:2, body hostů: Popelka Antonín st. 2:0, Brož Zdeněk 2:0, Zücker Robert 2:0, Zábranský Josef 2:0), KST OBO Praha A - SK RTTI Poplatky.com B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Belukha Oleksandr 1:1, Staněk Václav 0:2, Hronský Vladimír 0:3, WO 0:3, body hostů: Bajtler Martin 3:0, Nacher Patrik 2:0, Botek Radomír 1:0, Jeřábek Pavel 0:1, WO 3:0), SF SKK EL Nino Praha M - TJ Sokol Běchovice II D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přída Kryštof 2:2, Lebeda Josef 2:2, Bartoš Martin 0:8, Kaucký Jakub 3:1, body hostů: Zatroch Ondrej 4:0, Hobík Zdeněk 3:1, Kosmák Tomáš 1:3, Tučková Eliška 5:3), SK Vršovice C - TJ Sokol Běchovice II C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Di Munno Daniel 0:2, Buřil Petr 0:2, Pocar Jan 0:3, Klabeček Dominik 1:2, body hostů: Procházka Ivan 3:0, Procházka Ivan ml. 3:0, Reich František 2:0, Rezek Jan st. 1:1),
17. kolo:
SK Vršovice C - TTC Praha - klub stolního tenisu G 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pocar Jan 1:2, Klabeček Dominik 1:2, Šmidt Ivan 0:3, Jantač Petr 2:2, body hostů: Smíšek Jan 4:0, Haba Martin 1:2, Fuček Miloslav 1:2, Váňa Petr 3:0), TJ Sokol Běchovice II C - SF SKK EL Nino Praha M 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Petr 2:0, Rezek Jan st. 2:0, Procházka Ivan 2:0, Procházka Ivan ml. 2:0, body hostů: Přída Kryštof 0:2, Beran Tomáš 0:2, Beran Matěj 0:2, Lebeda Josef 0:2), TJ Sokol Běchovice II D - KST OBO Praha A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hobík Zdeněk 3:0, Hlaváč Tomáš 3:0, Zatroch Ondrej 3:0, WO 0:4, body hostů: Belukha Oleksandr 0:2, Staněk Václav 0:2, Teuchmann Petr 0:3, Hronský Vladimír 0:2, WO 4:0), SK RTTI Poplatky.com B - AC Sparta Praha J 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnovský Ivo 2:0, Nacher Patrik 2:0, Havel Jiří 2:0, Vystrčil Tomáš 2:0, body hostů: Kubánek Vojtěch 0:2, Fales Matyáš 0:2, Setnička Lukáš 0:2, Šlapák Radek 0:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany D - SK Slivenec E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Popelka Antonín st. 2:2, Zábranský Josef 1:2, Zücker Robert 0:2, Brož Zdeněk 1:3, Ptáček Jan 1:0, body hostů: Kop František 2:2, Němec Tomáš 4:0, Němec Václav 3:0, Ondráček Petr 0:3), VŠSK MFF Praha B - TTC Praha - klub stolního tenisu H 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vošický Otto 0:1, Bartha Attila 2:0, Winter Daniel 3:0, Patho Róbert 1:0, WO 4:0, body hostů: Malát Ondřej 1:2, Sýkora Jíří 0:2, Podrazil Jiří 0:2, WO 0:4), SK HAMR B - TJ Sokol Nusle Praha G 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroiher Martin 2:1, Tschunko Josef 0:2, Zahradnický Radek 0:3, Šinákl Jan 2:2, Jaroš Martin 0:1, body hostů: Lamprecht Matyáš 4:0, Vodička Šimon 3:0, Laube David 1:2, Bašta Přemysl 1:2),
18. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu G - SK HAMR B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Petr 3:1, Haba Martin 3:1, Smíšek Jan 3:0, Fuček Miloslav 0:2, WO 0:2, body hostů: Šinákl Jan 2:1, Jaroš Martin 0:3, Kováč Rudolf 1:3, Rosa Vladimír 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Nusle Praha G - VŠSK MFF Praha B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vodička Šimon 1:2, Hedervári Robert 2:0, Boloňský Andrej 2:1, Lamprecht Matyáš 2:1, Jirčík Stanislav 1:0, body hostů: Habera Michal 2:1, Helisová Kateřina 1:2, Patho Gabriel 1:2, Winter Daniel 0:3), TTC Praha - klub stolního tenisu H - TJ Sokol Břevnov Hradčany D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Tomáš 0:2, Kelbl Jiří 0:2, Buriánek Václav 0:3, Trmota Zdeněk 2:1, body hostů: Popelka Antonín st. 3:0, Ptáček Jan 3:0, Zábranský Josef 1:1, Zücker Robert 1:1), SK Slivenec E - SK RTTI Poplatky.com B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlec Miroslav 0:2, Urban Miloš 0:2, Ondráček Petr 0:2, Kop František 0:2, body hostů: Nacher Patrik 2:0, Havel Jiří 2:0, Botek Radomír 2:0, Mička Štěpán 2:0), AC Sparta Praha J - TJ Sokol Běchovice II D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčíř Antonín 0:3, Rajmon Ondřej 0:2, Šlapák Radek 0:3, John Adam 2:1, body hostů: Hlaváč Tomáš 3:0, Hobík Zdeněk 3:0, Kosmák Tomáš 2:1, Tučková Eliška 1:1), KST OBO Praha A - TJ Sokol Běchovice II C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Teuchmann Petr 0:2, Staněk Václav 0:2, Hausmann Josef 1:2, Mikšátko Miroslav 0:2, body hostů: Procházka Ivan 3:0, Reich František 2:0, Rezek Jan ml. 1:1, Rezek Jan st. 2:0), SF SKK EL Nino Praha M - SK Vršovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Tomáš 2:2, Beran Matěj 1:2, Bartoš Martin 0:3, Přída Kryštof 3:1, WO 2:0, body hostů: Jantač Petr 4:0, Klabeček Dominik 3:1, Pocar Jan 1:3, Šmidt Ivan 0:2, WO 0:2),
19. kolo:
SF SKK EL Nino Praha M - TTC Praha - klub stolního tenisu G 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koběrský Matěj 0:2, Kopecký Michael 0:2, Luxemburk Filip 0:3, Náhlik Pavol 1:1, body hostů: Smíšek Jan 3:0, Váňa Petr 2:0, Fuček Miloslav 1:1, Haba Martin 2:0), SK Vršovice C - KST OBO Praha A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anna Maria Millerová 2:1, Di Munno Daniel 3:0, Pocar Jan 2:1, Buřil Petr 1:2, WO 1:0, body hostů: Staněk Václav 0:3, Hausmann Josef 2:1, Hronský Vladimír 2:1, Teuchmann Petr 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Běchovice II C - AC Sparta Praha J 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházka Ivan 1:0, Farář Petr 2:0, Reich František 2:0, Rezek Jan ml. 1:0, WO 3:0, body hostů: Fales Matyáš 0:2, Bačáková Jitka 0:2, Bartoň Aleš 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Běchovice II D - SK Slivenec E 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlaváč Tomáš 3:0, Zatroch Ondrej 3:0, Kosmák Tomáš 1:2, WO 3:3, body hostů: Arsenjev Petr 1:2, Kop František 1:2, Ondráček Petr 0:3, WO 3:3), SK RTTI Poplatky.com B - TTC Praha - klub stolního tenisu H 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havel Jiří 2:0, Nacher Patrik 2:0, Botek Radomír 2:0, Suková Helena 2:0, body hostů: Havlíček Ladislav 0:2, Sýkora Jíří 0:2, Buriánek Václav 0:2, Podrazil Jiří 0:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany D - TJ Sokol Nusle Praha G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brož Zdeněk 1:3, Pleticha Jaroslav 3:1, Kliner Jiří 1:3, Popelka Antonín st. 4:0, body hostů: Boloňský Andrej 2:2, Lamprecht Matyáš 3:1, Hedervári Robert 1:3, Vodička Šimon 1:3), VŠSK MFF Praha B - SK HAMR B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vošický Otto 2:1, Patho Róbert 1:1, Bartha Attila 2:1, Winter Daniel 3:0, body hostů: Šinákl Jan 3:0, Jaroš Martin 0:3, Kováč Rudolf 0:3, Rosa Vladimír 0:2),
20. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu G - VŠSK MFF Praha B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váňa Petr 0:2, Haba Martin 0:2, Antošová Klára 0:3, Fuček Miloslav 1:1, body hostů: Patho Róbert 3:0, Patho Gabriel 2:0, Bartha Attila 1:1, Winter Daniel 2:0), SK HAMR B - TJ Sokol Břevnov Hradčany D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šinákl Jan 1:1, Kroiher Martin 0:2, Rosa Vladimír 0:3, Jaroš Martin 0:2, body hostů: Pleticha Jaroslav 3:0, Popelka Antonín st. 2:0, Zücker Robert 2:0, Zábranský Josef 1:1), TJ Sokol Nusle Praha G - SK RTTI Poplatky.com B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vodička Šimon 2:2, Lamprecht Matyáš 2:2, Jirčík Stanislav 0:4, Adámek Miroslav 2:2, body hostů: Nacher Patrik 4:0, Trnovský Ivo 1:3, Botek Radomír 4:0, Vystrčil Tomáš 0:3, Bajtler Martin 1:0), TTC Praha - klub stolního tenisu H - TJ Sokol Běchovice II D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trmota Zdeněk 0:2, Buriánek Václav 0:2, Podrazil Jiří 0:2, Malát Ondřej 0:2, body hostů: Zatroch Ondrej 2:0, Hlaváč Tomáš 2:0, Kosmák Tomáš 2:0, Nagy Ondrej 2:0), SK Slivenec E - TJ Sokol Běchovice II C 0:10wo (body domácích: WO 0:10, body hostů: WO 10:0), AC Sparta Praha J - SK Vršovice C 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlapák Radek 0:3, John Adam 2:1, Fritsch Roland 1:2, Yaghob Jakub 0:3, WO 4:0, body hostů: Pocar Jan 3:1, Klabeček Dominik 2:2, Jantač Petr 4:0, WO 0:4), KST OBO Praha A - SF SKK EL Nino Praha M 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Teuchmann Petr 0:2, Hronský Vladimír 0:2, Mikšátko Miroslav 0:3, Hausmann Josef 1:1, body hostů: Beran Tomáš 3:0, Kaucký Jakub 2:0, Beran Matěj 2:0, Lebeda Josef 1:1),
21. kolo:
KST OBO Praha A - TTC Praha - klub stolního tenisu G 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Teuchmann Petr 0:2, Staněk Václav 0:2, Hronský Vladimír 0:3, Mikšátko Miroslav 0:2, WO 1:0, body hostů: Haba Martin 3:0, Mastný Martin 2:0, Fuček Miloslav 2:0, Smíšek Jan 2:0, WO 0:1), SF SKK EL Nino Praha M - AC Sparta Praha J 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Tomáš 2:2, Lebeda Josef 1:2, Beran Matěj 2:1, Kaucký Jakub 3:1, body hostů: John Adam 3:1, Setnička Lukáš 2:2, Šlapák Radek 1:2, Bačáková Jitka 0:3), SK Vršovice C - SK Slivenec E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buřil Petr 1:2, Jantač Petr 2:1, Klabeček Dominik 0:3, Pocar Jan 1:3, body hostů: Němec Václav 4:0, Kop František 2:1, Arsenjev Petr 3:0, Ondráček Petr 0:3), TJ Sokol Běchovice II C - TTC Praha - klub stolního tenisu H 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházka Ivan 1:0, Reich František 2:0, Rezek Jan st. 2:0, Dvořák Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Trmota Zdeněk 0:2, Havlíček Ladislav 0:2, Buriánek Václav 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Sokol Nusle Praha G 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zatroch Ondrej 3:0, Hlaváč Tomáš 1:2, Kosmák Tomáš 1:3, WO 0:4, body hostů: Boloňský Andrej 1:2, Lamprecht Matyáš 1:0, Vodička Šimon 2:1, Jirčík Stanislav 1:1, Bašta Přemysl 0:1, WO 4:0), SK RTTI Poplatky.com B - SK HAMR B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Botek Radomír 2:1, Suková Helena 1:3, Smejkal Radek 1:1, Trnovský Ivo 2:1, Bajtler Martin 0:1, WO 2:0, body hostů: Hamáček Jan 4:0, Jaroš Martin 1:3, Rosa Vladimír 1:3, Zahradnický Radek 1:0, WO 0:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany D - VŠSK MFF Praha B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pleticha Jaroslav 2:2, Brož Zdeněk 0:4, Kliner Jiří 1:1, Popelka Antonín st. 2:2, Ptáček Jan 0:1, body hostů: Patho Róbert 2:2, Helisová Kateřina 4:0, Patho Gabriel 1:3, Habera Michal 3:0),
22. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu G - TJ Sokol Břevnov Hradčany D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Petr 3:1, Smíšek Jan 1:3, Haba Martin 2:1, Fuček Miloslav 0:4, body hostů: Brož Josef 2:2, Kliner Jiří 3:1, Popelka Antonín st. 3:1, Zábranský Josef 1:2), VŠSK MFF Praha B - SK RTTI Poplatky.com B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Patho Róbert 2:2, Habera Michal 3:1, Helisová Kateřina 1:3, Patho Gabriel 1:3, body hostů: Havel Jiří 4:0, Bajtler Martin 2:2, Botek Radomír 3:1, Suková Helena 0:4), SK HAMR B - TJ Sokol Běchovice II D 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šinákl Jan 2:1, Kováč Rudolf 1:2, Jaroš Martin 1:2, Zahradnický Radek 1:2, WO 4:0, body hostů: Zatroch Ondrej 4:0, Hobík Zdeněk 3:1, Tučková Eliška 0:4, WO 0:4), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Sokol Běchovice II C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodička Šimon 1:1, Lamprecht Matyáš 2:0, Hedervári Robert 3:0, Jirčík Stanislav 3:0, body hostů: Procházka Ivan ml. 1:2, Dvořák Petr 0:3, Procházka Ivan 0:2, Rezek Jan ml. 0:2), TTC Praha - klub stolního tenisu H - SK Vršovice C 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malát Ondřej 0:3, Kelbl Jiří 0:3, Buriánek Václav 1:2, Farkaš Tibor 2:1, WO 4:0, body hostů: Pocar Jan 2:2, Jantač Petr 3:1, Klabeček Dominik 4:0, WO 0:4), SK Slivenec E - SF SKK EL Nino Praha M 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ondráček Petr 1:3, Kop František 1:2, Němec Václav 4:0, WO 0:4, body hostů: Přída Kryštof 2:1, Beran Matěj 2:1, Bartoš Martin 0:3, Beran Tomáš 1:1, WO 4:0), AC Sparta Praha J - KST OBO Praha A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubánek Vojtěch 3:0, John Adam 2:0, Šlapák Radek 1:2, Setnička Lukáš 3:0, body hostů: Hausmann Josef 1:2, Hronský Vladimír 1:2, Staněk Václav 0:3, Teuchmann Petr 0:2),
23. kolo:
AC Sparta Praha J - TTC Praha - klub stolního tenisu G 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlapák Radek 0:2, Fritsch Roland 0:2, Yaghob Jakub 0:2, Hojdová Martina 0:2, body hostů: Smíšek Jan 2:0, Váňa Petr 2:0, Fuček Miloslav 2:0, Haba Martin 2:0), KST OBO Praha A - SK Slivenec E 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hronský Vladimír 1:2, Mikšátko Miroslav 0:2, Staněk Václav 1:2, WO 2:3, body hostů: Arsenjev Petr 3:0, Kop František 3:0, Ondráček Petr 0:2, WO 3:2), SF SKK EL Nino Praha M - TTC Praha - klub stolního tenisu H 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaucký Jakub 3:0, Lebeda Josef 1:1, Bartoš Martin 1:2, Přída Kryštof 3:0, body hostů: Havlíček Ladislav 2:1, Buriánek Václav 0:3, Trmota Zdeněk 1:2, Podrazil Jiří 0:2), SK Vršovice C - TJ Sokol Nusle Praha G 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klabeček Dominik 1:2, Jantač Petr 1:2, Pocar Jan 0:3, WO 0:3, body hostů: Boloňský Andrej 2:0, Vodička Šimon 3:0, Bašta Přemysl 1:1, Jirčík Stanislav 1:1, WO 3:0), TJ Sokol Běchovice II C - SK HAMR B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ivan 2:1, Rezek Jan ml. 2:1, Reich František 2:1, Procházka Ivan ml. 3:0, body hostů: Šinákl Jan 3:0, Kováč Rudolf 0:3, Jaroš Martin 0:3, Rosa Vladimír 0:3), TJ Sokol Běchovice II D - VŠSK MFF Praha B 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hobík Zdeněk 0:2, Tučková Eliška 0:2, Zatroch Ondrej 2:1, WO 0:4, body hostů: Habera Michal 2:0, Helisová Kateřina 2:0, Patho Gabriel 1:1, Patho Róbert 0:1, WO 4:0), SK RTTI Poplatky.com B - TJ Sokol Břevnov Hradčany D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nacher Patrik 3:1, Botek Radomír 2:2, Vystrčil Tomáš 0:3, Bajtler Martin 3:1, body hostů: Popelka Antonín st. 2:2, Kliner Jiří 2:1, Brož Zdeněk 1:3, Ptáček Jan 1:2, Pleticha Jaroslav 1:0),
24. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu G - SK RTTI Poplatky.com B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smíšek Jan 1:1, Váňa Petr 0:2, Haba Martin 0:3, Fuček Miloslav 0:2, body hostů: Havel Jiří 3:0, Nacher Patrik 2:0, Botek Radomír 2:0, Smejkal Radek 1:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany D - TJ Sokol Běchovice II D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zücker Robert 2:0, Ptáček Jan 1:1, Pleticha Jaroslav 3:0, Popelka Antonín st. 2:0, body hostů: Zatroch Ondrej 1:2, Hobík Zdeněk 0:2, Hlaváč Tomáš 0:2, Tučková Eliška 0:2), VŠSK MFF Praha B - TJ Sokol Běchovice II C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Winter Daniel 2:1, Helisová Kateřina 3:1, Patho Róbert 0:3, Habera Michal 4:0, Vošický Otto 0:1, body hostů: Procházka Ivan ml. 3:1, Procházka Ivan 2:2, Rezek Jan st. 1:3, Rezek Jan ml. 0:3), SK HAMR B - SK Vršovice C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradnický Radek 2:1, Kováč Rudolf 1:2, Jaroš Martin 1:2, Šinákl Jan 4:0, body hostů: Jantač Petr 3:1, Pocar Jan 2:1, Klabeček Dominik 0:3, Šmidt Ivan 0:3), TJ Sokol Nusle Praha G - SF SKK EL Nino Praha M 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Reisnerová Martina 0:3, Lamprecht Matyáš 3:0, Vodička Šimon 3:0, Bašta Přemysl 2:1, body hostů: Přída Kryštof 1:2, Beran Tomáš 1:2, Koběrský Matěj 1:2, Bartoš Martin 1:2), TTC Praha - klub stolního tenisu H - KST OBO Praha A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlíček Ladislav 1:1, Buriánek Václav 1:1, Podrazil Jiří 2:0, Trmota Zdeněk 2:0, WO 2:0, body hostů: Hausmann Josef 2:1, Mikšátko Miroslav 0:1, Hronský Vladimír 0:2, Staněk Václav 0:2, WO 0:2), SK Slivenec E - AC Sparta Praha J 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Urban Miloš 4:0, Ondráček Petr 3:1, Arsenjev Petr 0:4, WO 0:5, body hostů: Kubánek Vojtěch 2:1, Krejčíř Antonín 1:2, Setnička Lukáš 1:2, Hojdová Martina 1:2, WO 5:0),
25. kolo:
SK Slivenec E - TTC Praha - klub stolního tenisu G 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kop František 2:1, Arsenjev Petr 2:1, Ondráček Petr 0:3, WO 0:5, body hostů: Váňa Petr 1:2, Smíšek Jan 1:1, Fuček Miloslav 1:1, Haba Martin 2:0, WO 5:0), AC Sparta Praha J - TTC Praha - klub stolního tenisu H 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fales Matyáš 1:2, Yaghob Jakub 0:3, Setnička Lukáš 2:1, Šlapák Radek 1:3, body hostů: Trmota Zdeněk 3:1, Buriánek Václav 2:1, Havlíček Ladislav 1:2, Podrazil Jiří 3:0), KST OBO Praha A - TJ Sokol Nusle Praha G 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Teuchmann Petr 0:2, Staněk Václav 0:2, Mikšátko Miroslav 0:2, Hronský Vladimír 0:2, body hostů: Lamprecht Matyáš 2:0, Vodička Šimon 2:0, Reisnerová Martina 2:0, Bašta Přemysl 2:0), SF SKK EL Nino Praha M - SK HAMR B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Tomáš 3:1, Beran Matěj 3:1, Lebeda Josef 0:3, Kaucký Jakub 3:1, body hostů: Hamáček Jan 4:0, Zahradnický Radek 1:3, Jaroš Martin 1:3, Rosa Vladimír 0:3), SK Vršovice C - VŠSK MFF Praha B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Buřil Petr 0:3, Pocar Jan 1:2, Klabeček Dominik 2:1, Jantač Petr 1:2, body hostů: Winter Daniel 1:2, Patho Róbert 1:2, Helisová Kateřina 3:0, Patho Gabriel 3:0), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Sokol Břevnov Hradčany D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ivan ml. 3:1, Procházka Ivan 3:1, Reich František 1:2, Rezek Jan st. 2:2, body hostů: Popelka Antonín st. 4:0, Ptáček Jan 0:4, Brož Zdeněk 2:2, Zücker Robert 0:3), SK RTTI Poplatky.com B - TJ Sokol Běchovice II D 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trnovský Ivo 1:1, Jeřábek Pavel 1:1, Suková Helena 1:2, Nacher Patrik 2:0, WO 4:0, body hostů: Zatroch Ondrej 3:0, Kosmák Tomáš 0:3, Hlaváč Tomáš 1:2, WO 0:4),
26. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu G - TJ Sokol Běchovice II D 10:0wo, SK RTTI Poplatky.com B - TJ Sokol Běchovice II C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Botek Radomír 3:0, Vystrčil Tomáš 0:2, Nacher Patrik 3:0, Trnovský Ivo 2:1, body hostů: Procházka Ivan 1:2, Procházka Ivan ml. 2:1, Rezek Jan ml. 0:3, Rezek Jan st. 0:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany D - SK Vršovice C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pleticha Jaroslav 2:0, Popelka Antonín st. 2:0, Ptáček Jan 3:0, Brož Josef 1:1, body hostů: Pocar Jan 0:3, Klabeček Dominik 0:2, Jantač Petr 1:1, Buřil Petr 0:2), VŠSK MFF Praha B - SF SKK EL Nino Praha M 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Patho Gabriel 2:1, Patho Róbert 1:1, Helisová Kateřina 2:1, Winter Daniel 2:0, Bartha Attila 1:0, body hostů: Přída Kryštof 3:0, Lebeda Josef 0:3, Kaucký Jakub 0:3, Bartoš Martin 0:2), SK HAMR B - KST OBO Praha A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradnický Radek 2:0, Hamáček Jan 2:0, Jaroš Martin 2:0, Rosa Vladimír 2:0, body hostů: Hausmann Josef 0:2, Belukha Oleksandr 0:2, Teuchmann Petr 0:2, Staněk Václav 0:2), TJ Sokol Nusle Praha G - AC Sparta Praha J 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vodička Šimon 2:0, Bašta Přemysl 2:0, Reisnerová Martina 2:0, Lamprecht Matyáš 2:0, body hostů: Kubánek Vojtěch 0:2, Setnička Lukáš 0:2, Fales Matyáš 0:2, Bačáková Jitka 0:2), TTC Praha - klub stolního tenisu H - SK Slivenec E 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Podrazil Jiří 1:2, Havlíček Ladislav 1:2, Buriánek Václav 1:2, Trmota Zdeněk 2:1, WO 4:0, body hostů: Kop František 3:1, Šimánek Lubomír 4:0, Ondráček Petr 0:4, WO 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS