Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor mužů II
1. kolo:
Třeboň D - GC Nová Bystřice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pešek Ondřej 1:3, Čechová Libuše 1:3, Košina Pavel 0:4, Pešek Vojtěch 1:3, body hostů: Hunal Martin 4:0, Strojek Radim 4:0, Plucar Ondřej 3:1, Valášek Jakub 2:2), Chlum A - Majdalena A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Josef st. 0:3, Flaška Martin 2:2, Vlček Václav 2:2, Dlouhý Karel 1:3, WO 0:1, body hostů: Kopřiva Ivo 4:0, Vrchota Rudolf 1:2, Plch Jan 1:3, Klestil Marek 4:0, WO 1:0), Novosedly B - Dírná A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maryška Radek 3:1, Havlová Veronika 0:4, Kubata Jan 2:2, Průcha Martin 1:3, body hostů: Spurný Jaromír 2:2, Hanzlík Vlastimil 2:2, Tomíček Petr 2:2, Čoudek Miroslav 4:0), Kunžak A - Rudolec A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ruman Michal 2:2, Holcmann Václav 2:2, Rokyta Pavel 1:3, Peč Ondřej 3:1, body hostů: Plachý František 0:4, Bártů Zbyněk 2:2, Brychta Miroslav 2:2, Kryzan Lubomír 4:0), GC Nová Bystřice C - Včelnice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedělka Libor 2:2, Votava Libor 2:2, Ondrůšek Stanislav 1:3, Kinšt Otakar 2:2, body hostů: Šindelář Richard 0:4, Šuhájková Libuše 4:0, Gulikáš Libor 4:0, Šuhájek František 1:3), Lásenice B - Řečice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Shejbal Robert 2:2, Picka Petr 4:0, Duchoň Karel 0:4, Šebek Karel 1:3, body hostů: Smolík Zdeněk 3:1, Strada Jiří 3:1, Bůček Zdeněk 2:2, Krieg Bedřich 1:3),
2. kolo:
GC Nová Bystřice B - Řečice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hunal Martin 4:0, Strojek Radim 3:1, Plucar Ondřej 2:2, Valášek Jakub 2:2, body hostů: Strada Jiří 1:3, Smolík Zdeněk 2:2, Bůček Zdeněk 1:3, Krieg Bedřich 1:3), GC Nová Bystřice C - Lásenice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votava Libor 3:1, Mátl Ladislav 3:1, Nedělka Libor 3:1, Kinšt Otakar 2:2, body hostů: Duchoň Jiří 0:4, Knesl Václav 1:3, Shejbal Robert 4:0, Šebek Karel 0:4), Rudolec A - Včelnice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brychta Miroslav 4:0, Plachý František 2:2, Kryzan Lubomír 4:0, Bártů Zbyněk 3:1, body hostů: Gulikáš Libor 2:2, Šuhájek František 1:3, Šindelář Richard 0:4, Němeček Jiří 0:4), Dírná A - Kunžak A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čoudek Miroslav 2:2, Tomíček Petr 3:1, Spurný Jaromír 3:1, Hanzlík Vlastimil 0:4, body hostů: Rokyta Pavel 1:3, Zabloudil František 1:3, Ruman Michal 4:0, Holcmann Václav 2:2), Majdalena A - Novosedly B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plch Jan 1:3, Klestil Marek 4:0, Kopřiva Ivo 4:0, Vrchota Rudolf 4:0, body hostů: Maryška Radek 0:4, Humhal Michael 1:3, Kubata Jan 1:3, Kouba Karel 1:3), Chlum A - Třeboň D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flaška Josef 3:0, Flaška Martin 3:1, Dlouhý Karel 3:1, Vlček Václav 2:2, WO 1:0, body hostů: Pešek Ondřej 1:3, Čechová Libuše 1:2, Pešek Vojtěch 1:3, Schams Miroslav 1:3, WO 0:1),
3. kolo:
Chlum A - GC Nová Bystřice B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pepich Pavol 0:4, Dlouhý Karel 0:4, Flaška Josef 1:3, Flaška Martin 1:3, body hostů: Hunal Martin 4:0, Strojek Radim 4:0, Plucar Ondřej 3:1, Valášek Jakub 3:1), Novosedly B - Třeboň D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kouba Karel 2:2, Maryška Radek 2:2, Havlová Veronika 1:3, Kubata Jan 3:1, body hostů: Schams Miroslav 3:1, Pešek Vojtěch 3:1, Samec Jaroslav 1:3, Dvořák Karel 1:3), Kunžak A - Majdalena A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holcmann Václav 2:2, Peč Ondřej 1:3, Rokyta Pavel 2:2, Ruman Michal 4:0, body hostů: Plch Jan 1:3, Vrchota Rudolf 0:4, Klestil Marek 3:1, Kopřiva Ivo 3:1), Včelnice B - Dírná A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindelář Richard 1:3, Němeček Jiří 2:2, Šuhájek František 1:3, Šuhájková Libuše 3:1, body hostů: Spurný Jaromír 1:3, Hanzlík Vlastimil 2:2, Čoudek Miroslav 2:2, Tomíček Petr 4:0), Lásenice B - Rudolec A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoň Karel 1:3, Duchoň Jiří 0:4, Šebek Karel 0:4, Shejbal Robert 4:0, body hostů: Kryzan Lubomír 3:1, Bártů Zbyněk 3:1, Plachý František 3:1, Brychta Miroslav 2:2), GC Nová Bystřice C - Řečice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mátl Ladislav 3:1, Kinšt Otakar 2:2, Nedělka Libor 3:1, Votava Libor 4:0, body hostů: Strada Jiří 0:4, Smolík Zdeněk 2:2, Bůček Zdeněk 2:2, Krieg Bedřich 0:4),
4. kolo:
GC Nová Bystřice B - GC Nová Bystřice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hunal Martin 4:0, Strojek Radim 4:0, Plucar Ondřej 3:1, Valášek Jakub 3:1, body hostů: Votava Libor 0:4, Mátl Ladislav 0:2, Nedělka Libor 2:2, Přibyl Roman 0:4, Kinšt Otakar 0:2), Rudolec A - Řečice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brychta Miroslav 0:4, Plachý František 3:1, Bártů Zbyněk 3:1, Kryzan Lubomír 3:1, body hostů: Strada Jiří 1:3, Smolík Zdeněk 4:0, Posekaný Tomáš 1:3, Bůček Zdeněk 1:1, Krieg Bedřich 0:2), Dírná A - Lásenice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čoudek Miroslav 3:1, Hanzlík Vlastimil 1:3, Spurný Jaromír 2:2, Sekyra Jiří 2:2, body hostů: Duchoň Karel 1:3, Macho Vítězslav 1:3, Šebek Karel 2:2, Shejbal Robert 4:0), Majdalena A - Včelnice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plch Jan 0:2, Klestil Marek 3:3, Kopřiva Ivo 4:0, Vrchota Rudolf 3:1, body hostů: Šindelář Richard 2:2, Němeček Jiří 1:3, Gulikáš Libor 2:2, Šuhájek František 1:3), Kunžak A - Třeboň D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rokyta Pavel 2:1, Holcmann Václav 3:1, Ruman Michal 4:0, Peč Ondřej 4:0, WO 1:0, body hostů: Schams Miroslav 1:3, Čechová Libuše 1:2, Pešek Vojtěch 0:4, Dvořák Karel 0:4, WO 0:1), Chlum A - Novosedly B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flaška Josef 4:0, Flaška Martin 3:1, Dvořák Josef st. 2:2, Dlouhý Karel 2:2, body hostů: Havlová Veronika 1:3, Maryška Radek 2:2, Kouba Karel 0:4, Zegermacher Erik 2:2),
5. kolo:
Novosedly B - GC Nová Bystřice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maryška Radek 2:2, Havlová Veronika 1:3, Humhal Michael 1:3, Kubata Jan 0:4, body hostů: Hunal Martin 4:0, Plucar Ondřej 4:0, Valášek Jakub 2:2, Buřil Marek 2:2), Kunžak A - Chlum A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ruman Michal 4:0, Holcmann Václav 3:1, Rokyta Pavel 2:2, Vilímek Filip 1:3, body hostů: Flaška Martin 3:1, Pepich Pavol 0:4, Dlouhý Karel 1:3, Vlček Václav 2:2), Včelnice B - Třeboň D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindelář Richard 1:2, Němeček Jiří 2:2, Šuhájková Libuše 4:0, Gulikáš Libor 4:0, WO 1:0, body hostů: Schams Miroslav 2:2, Čechová Libuše 1:2, Pešek Vojtěch 0:4, Košina Pavel 1:3, WO 0:1), Lásenice B - Majdalena A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoň Jiří 1:3, Šebek Karel 0:4, Shejbal Robert 4:0, Koutný Marek 0:2, Duchoň Karel 0:2, body hostů: Kopřiva Ivo 3:1, Klestil Marek 3:1, Plch Jan 2:2, Vrchota Rudolf 3:1), Řečice B - Dírná A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bůček Zdeněk 1:3, Smolík Zdeněk 3:1, Adámek Eduard 1:3, Krieg Bedřich 1:3, body hostů: Spurný Jaromír 3:1, Hanzlík Vlastimil 0:4, Čoudek Miroslav 3:1, Tomíček Petr 4:0), GC Nová Bystřice C - Rudolec A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votava Libor 2:2, Mátl Ladislav 4:0, Nedělka Libor 4:0, Kinšt Otakar 2:2, body hostů: Bártů Zbyněk 2:2, Rumplík Luděk 0:4, Kryzan Lubomír 2:2, Plachý František 0:4),
6. kolo:
Rudolec A - GC Nová Bystřice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bártů Zbyněk 3:1, Brychta Miroslav 2:2, Kryzan Lubomír 4:0, Plachý František 2:2, body hostů: Buřil Marek 0:4, Valášek Jakub 0:4, Plucar Ondřej 3:1, Hunal Martin 2:2), Dírná A - GC Nová Bystřice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čoudek Miroslav 4:0, Hanzlík Vlastimil 3:1, Spurný Jaromír 0:4, Sekyra Jiří 0:4, body hostů: Votava Libor 2:2, Kinšt Otakar 2:2, Nedělka Libor 2:2, Mátl Ladislav 3:1), Majdalena A - Řečice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plch Jan 2:2, Klestil Marek 3:1, Kopřiva Ivo 4:0, Vrchota Rudolf 2:2, body hostů: Strada Jiří 1:3, Smolík Zdeněk 2:2, Bůček Zdeněk 2:2, Krieg Bedřich 0:4), Třeboň D - Lásenice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schams Miroslav 3:1, Pešek Vojtěch 2:2, Košina Pavel 3:1, Pešek Ondřej 3:1, body hostů: Shejbal Robert 4:0, Šebek Karel 0:4, Knesl Václav 0:4, Koutný Marek 1:3), Chlum A - Včelnice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flaška Josef 4:0, Flaška Martin 2:2, Dlouhý Karel 3:1, Dvořák Josef st. 0:4, body hostů: Šuhájková Libuše 3:1, Gulikáš Libor 1:3, Němeček Jiří 1:3, Šindelář Richard 2:2), Kunžak A - Novosedly B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ruman Michal 4:0, Rokyta Pavel 3:1, Holcmann Václav 1:1, Zabloudil František 4:0, Račák David 2:0, body hostů: Průcha Martin 1:3, Kubata Jan 0:4, Maryška Radek 1:3, Havlová Veronika 0:4),
7. kolo:
Kunžak A - GC Nová Bystřice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rokyta Pavel 1:3, Holcmann Václav 0:4, Ruman Michal 3:1, Peč Ondřej 1:3, body hostů: Plucar Ondřej 2:2, Strojek Radim 3:1, Pokorný Michal 2:2, Hunal Martin 4:0), Včelnice B - Novosedly B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuhájek František 1:2, Šuhájková Libuše 4:0, Šindelář Richard 4:0, Němeček Jiří 2:2, Gulikáš Libor 1:0, body hostů: Havlová Veronika 0:4, Kouba Karel 1:3, Maryška Radek 1:3, Kubata Jan 2:2), Chlum A - Lásenice B 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Flaška Josef 4:0, Flaška Martin 3:1, Dlouhý Karel 3:1, Pepich Pavol 4:0, body hostů: Duchoň Karel 1:3, Knesl Václav 0:4, Kovář Daniel 1:3, Šebek Karel 0:4), Třeboň D - Řečice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schams Miroslav 3:1, Pešek Vojtěch 0:4, Matějka Karel 0:4, Pešek Ondřej 3:1, body hostů: Posekaný Tomáš 2:2, Smolík Zdeněk 4:0, Strada Jiří 2:2, Bůček Zdeněk 2:2), GC Nová Bystřice C - Majdalena A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondrůšek Stanislav 1:3, Kinšt Otakar 2:2, Nedělka Libor 3:1, Mátl Ladislav 3:1, body hostů: Kopřiva Ivo 2:2, Klestil Marek 4:0, Plch Jan 0:4, Vrchota Rudolf 1:3), Rudolec A - Dírná A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoň Lubomír 4:0, Bártů Zbyněk 4:0, Kryzan Lubomír 4:0, Plachý František 1:3, body hostů: Košner Petr 0:4, Hanzlík Vlastimil 1:3, Čoudek Miroslav 1:3, Spurný Jaromír 1:3),
8. kolo:
GC Nová Bystřice B - Dírná A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valášek Jakub 2:2, Plucar Ondřej 3:1, Hunal Martin 4:0, Strojek Radim 4:0, body hostů: Košner Petr 0:4, Hanzlík Vlastimil 0:4, Čoudek Miroslav 2:2, Spurný Jaromír 1:3), Majdalena A - Rudolec A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plch Jan 1:1, Klestil Marek 2:2, Kopřiva Ivo 4:0, Vrchota Rudolf 2:2, Kuta Jiří 0:2, body hostů: Plachý František 1:3, Brychta Miroslav 1:3, Bartoň Lubomír 2:2, Kryzan Lubomír 3:1), GC Nová Bystřice C - Třeboň D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrůšek Stanislav 2:2, Přibyl Roman 0:1, Smrž Pavel 1:3, Pavelek Václav 0:4, Votava Libor 1:2, body hostů: Schams Miroslav 2:2, Pešek Vojtěch 4:0, Dvořák Karel 2:2, Košina Pavel 4:0), Chlum A - Řečice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dlouhý Karel 0:4, Dvořák Josef st. 0:2, Flaška Josef 1:3, Flaška Martin 3:1, Pepich Pavol 0:2, body hostů: Posekaný Tomáš 3:1, Smolík Zdeněk 3:1, Strada Jiří 3:1, Krieg Bedřich 3:1), Novosedly B - Lásenice B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maryška Radek 3:1, Kouba Karel 3:1, Kubata Jan 4:0, Havlová Veronika 1:3, body hostů: Duchoň Karel 1:3, Šebek Karel 1:3, Knesl Václav 1:3, Duchoň Jiří 2:0, Koutný Marek 0:2), Kunžak A - Včelnice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holcmann Václav 2:2, Rokyta Pavel 2:2, Ruman Michal 3:0, Peč Ondřej 3:1, Račák David 0:1, body hostů: Šindelář Richard 1:3, Gulikáš Libor 1:3, Němeček Jiří 0:4, Šuhájková Libuše 4:0),
9. kolo:
Včelnice B - GC Nová Bystřice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šuhájek František 2:2, Němeček Jiří 1:3, Šindelář Richard 1:3, Šuhájková Libuše 3:1, body hostů: Hunal Martin 3:1, Strojek Radim 2:2, Plucar Ondřej 4:0, Buřil Marek 0:4), Kunžak A - Lásenice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ruman Michal 4:0, Holcmann Václav 4:0, Rokyta Pavel 3:0, Peč Ondřej 4:0, Paďouk Stanislav 0:1, body hostů: Kovář Daniel 0:4, Knesl Václav 0:4, Duchoň Jiří 0:4, Langer Martin 1:3), Řečice B - Novosedly B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strada Jiří 2:2, Smolík Zdeněk 4:0, Bůček Zdeněk 2:1, Krieg Bedřich 3:1, WO 0:1, body hostů: Maryška Radek 1:3, Průcha Martin 2:2, Kubata Jan 0:4, Zegermacher Erik 1:2, WO 1:0), GC Nová Bystřice C - Chlum A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kinšt Otakar 1:3, Mátl Ladislav 2:2, Nedělka Libor 4:0, Votava Libor 3:1, body hostů: Flaška Josef 2:2, Flaška Martin 2:2, Dlouhý Karel 2:2, Dvořák Josef st. 0:4), Rudolec A - Třeboň D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brychta Miroslav 4:0, Bártů Zbyněk 4:0, Kryzan Lubomír 4:0, Plachý František 2:2, body hostů: Schams Miroslav 1:3, Pešek Vojtěch 0:4, Benda Miroslav 0:4, Košina Pavel 1:3), Dírná A - Majdalena A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čoudek Miroslav 2:2, Tomíček Petr 4:0, Spurný Jaromír 1:3, Hanzlík Vlastimil 1:3, body hostů: Plch Jan 1:3, Vrchota Rudolf 2:2, Klestil Marek 2:2, Kopřiva Ivo 3:1),
10. kolo:
GC Nová Bystřice B - Majdalena A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valášek Jakub 2:2, Plucar Ondřej 2:2, Hunal Martin 4:0, Běhan Milan 2:2, body hostů: Kopřiva Ivo 3:1, Plch Jan 0:4, Vrchota Rudolf 0:4, Klestil Marek 3:1), Dírná A - Třeboň D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čoudek Miroslav 2:2, Hanzlík Vlastimil 1:3, Spurný Jaromír 3:1, Sekyra Jiří 1:3, body hostů: Schams Miroslav 3:1, Čechová Libuše 3:1, Pešek Vojtěch 0:4, Košina Pavel 3:1), Chlum A - Rudolec A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Václav 3:1, Dlouhý Karel 2:2, Flaška Josef 4:0, Flaška Martin 3:1, body hostů: Bártů Zbyněk 2:2, Kryzan Jiří 1:3, Plachý František 1:3, Havlík Jiří 0:4), Novosedly B - GC Nová Bystřice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Průcha Martin 2:1, Maryška Radek 1:3, Kubata Jan 1:3, Kouba Karel 0:4, WO 0:1, body hostů: Kinšt Otakar 4:0, Přibyl Roman 2:1, Nedělka Libor 2:2, Ondrůšek Stanislav 3:1, WO 1:0), Řečice B - Kunžak A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strada Jiří 1:3, Smolík Zdeněk 2:2, Bůček Zdeněk 1:3, Krieg Bedřich 1:3, body hostů: Holcmann Václav 3:1, Rokyta Pavel 3:1, Zabloudil František 1:3, Ruman Michal 4:0), Včelnice B - Lásenice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šuhájek František 4:0, Gulikáš Libor 4:0, Šuhájková Libuše 2:0, Šindelář Richard 4:0, Němeček Jiří 2:0, body hostů: Knesl Václav 0:4, Šebek Karel 0:4, Koutný Marek 0:4, Duchoň Karel 0:4),
11. kolo:
Lásenice B - GC Nová Bystřice B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duchoň Karel 0:4, Duchoň Jiří 0:4, Knesl Václav 0:4, Šebek Karel 0:4, body hostů: Hunal Martin 4:0, Strojek Radim 4:0, Valášek Jakub 4:0, Plucar Ondřej 4:0), Řečice B - Včelnice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strada Jiří 1:3, Smolík Zdeněk 3:1, Bůček Zdeněk 3:0, Krieg Bedřich 2:2, WO 0:1, body hostů: Šuhájek František 0:4, Gulikáš Libor 2:2, Němeček Jiří 0:2, Šuhájková Libuše 3:0, Šindelář Richard 1:1, WO 1:0), GC Nová Bystřice C - Kunžak A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedělka Libor 3:1, Votava Libor 2:2, Kinšt Otakar 1:3, Pavelek Václav 1:3, body hostů: Holcmann Václav 1:3, Ruman Michal 4:0, Rokyta Pavel 3:1, Peč Ondřej 1:3), Rudolec A - Novosedly B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plachý František 3:1, Bártů Zbyněk 3:1, Kryzan Lubomír 3:1, Bartoň Lubomír 4:0, body hostů: Maryška Radek 0:4, Zegermacher Erik 2:2, Kubata Jan 0:4, Průcha Martin 1:3), Dírná A - Chlum A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzlík Vlastimil 2:2, Čoudek Miroslav 3:1, Spurný Jaromír 2:2, Sekyra Jiří 1:3, body hostů: Flaška Martin 3:1, Flaška Josef 3:1, Dlouhý Karel 0:4, Dvořák Josef st. 2:2), Majdalena A - Třeboň D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Daniel 1:2, Klestil Marek 2:2, Kopřiva Ivo 4:0, Vrchota Rudolf 4:0, WO 1:0, body hostů: Schams Miroslav 2:2, Čechová Libuše 0:3, Pešek Vojtěch 0:4, Košina Pavel 2:2, WO 0:1),
12. kolo:
GC Nová Bystřice B - Třeboň D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hunal Martin 4:0, Plucar Ondřej 3:1, Strojek Radim 4:0, Valášek Jakub 3:1, body hostů: Schams Miroslav 0:4, Čechová Libuše 1:3, Dvořák Karel 0:4, Košina Pavel 1:3), Majdalena A - Chlum A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopřiva Daniel 0:4, Klestil Marek 3:1, Kopřiva Ivo 3:1, Vrchota Rudolf 4:0, body hostů: Dvořák Josef st. 1:3, Vlček Václav 1:3, Dlouhý Karel 1:3, Flaška Josef 3:1), Dírná A - Novosedly B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čoudek Miroslav 3:1, Hanzlík Vlastimil 2:2, Spurný Jaromír 4:0, Sekyra Jiří 2:2, body hostů: Maryška Radek 2:2, Havlová Veronika 0:4, Kubata Jan 0:4, Průcha Martin 3:1), Rudolec A - Kunžak A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlík Jiří 0:4, Bártů Zbyněk 1:3, Kryzan Lubomír 4:0, Plachý František 2:2, body hostů: Peč Ondřej 2:2, Rokyta Pavel 2:2, Holcmann Václav 2:2, Ruman Michal 3:1), Včelnice B - GC Nová Bystřice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindelář Richard 1:3, Gulikáš Libor 3:1, Šuhájková Libuše 4:0, Němeček Jiří 1:1, Šuhájek František 0:2, body hostů: Votava Libor 3:1, Přibyl Roman 2:2, Kinšt Otakar 2:2, Ondrůšek Stanislav 0:4), Řečice B - Lásenice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strada Jiří 4:0, Smolík Zdeněk 4:0, Krieg Bedřich 3:1, Hloušek Karel 3:1, body hostů: Duchoň Karel 0:4, Langer Martin 0:4, Duchoň Jiří 0:4, Šebek Karel 2:2),
13. kolo:
Řečice B - GC Nová Bystřice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strada Jiří 2:2, Smolík Zdeněk 2:2, Bůček Zdeněk 1:3, Krieg Bedřich 1:3, body hostů: Hunal Martin 4:0, Plucar Ondřej 3:1, Valášek Jakub 2:2, Buřil Marek 1:3), Lásenice B - GC Nová Bystřice C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duchoň Karel 0:4, Knesl Václav 0:4, Šebek Karel 0:4, Koutný Marek 0:4, body hostů: Votava Libor 4:0, Přibyl Roman 4:0, Kinšt Otakar 4:0, Mátl Ladislav 4:0), Včelnice B - Rudolec A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindelář Richard 1:3, Gulikáš Libor 1:3, Šuhájková Libuše 2:2, Šuhájek František 2:2, body hostů: Plachý František 0:4, Bartoň Lubomír 3:1, Bártů Zbyněk 3:1, Kryzan Lubomír 4:0), Kunžak A - Dírná A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruman Michal 3:1, Peč Ondřej 1:3, Rokyta Pavel 2:2, Holcmann Václav 2:2, body hostů: Hanzlík Vlastimil 1:3, Čoudek Miroslav 2:2, Spurný Jaromír 1:3, Tomíček Petr 4:0), Novosedly B - Majdalena A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maryška Radek 1:3, Kubata Jan 0:4, Havlová Veronika 0:4, Průcha Martin 3:1, body hostů: Klestil Marek 3:1, Švec Bohumil 3:1, Kopřiva Ivo 4:0, Vrchota Rudolf 2:2), Třeboň D - Chlum A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schams Miroslav 2:2, Čechová Libuše 3:1, Pešek Vojtěch 1:3, Pešek Ondřej 4:0, body hostů: Flaška Martin 1:3, Flaška Josef 3:1, Dvořák Josef st. 0:4, Dlouhý Karel 2:2),
14. kolo:
GC Nová Bystřice B - Chlum A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hunal Martin 4:0, Strojek Radim 4:0, Plucar Ondřej 3:1, Valášek Jakub 3:1, body hostů: Dlouhý Karel 0:4, Vlček Václav 0:4, Flaška Josef 2:2, Pepich Petr 0:4), Novosedly B - Třeboň D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maryška Radek 1:3, Havlová Veronika 0:4, Průcha Martin 3:1, Kubata Jan 2:2, body hostů: Schams Miroslav 2:2, Dvořák Karel 2:2, Košina Pavel 3:1, Čechová Libuše 3:1), Majdalena A - Kunžak A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuta Jiří 0:4, Klestil Marek 1:3, Kopřiva Ivo 4:0, Vrchota Rudolf 2:2, body hostů: Rokyta Pavel 1:3, Peč Ondřej 2:2, Holcmann Václav 3:1, Ruman Michal 3:1), Dírná A - Včelnice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čoudek Miroslav 3:1, Hanzlík Vlastimil 3:1, Spurný Jaromír 3:1, Sekyra Jiří 1:3, body hostů: Gulikáš Libor 2:2, Šuhájek František 1:3, Šindelář Richard 2:2, Němeček Jiří 1:3), Rudolec A - Lásenice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoň Lubomír 4:0, Bártů Zbyněk 4:0, Kryzan Lubomír 4:0, Plachý František 4:0, body hostů: Duchoň Jiří 0:4, Duchoň Karel 0:4, Šebek Karel 0:4, Knesl Václav 0:4), Řečice B - GC Nová Bystřice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strada Jiří 1:3, Smolík Zdeněk 3:0, Krieg Bedřich 1:3, Bůček Zdeněk 1:3, WO 0:1, body hostů: Votava Libor 3:1, Přibyl Roman 3:1, Mátl Ladislav 3:0, Smrž Pavel 0:4, WO 1:0),
15. kolo:
GC Nová Bystřice C - GC Nová Bystřice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kinšt Otakar 1:3, Smrž Pavel 0:4, Přibyl Roman 1:3, Ondrůšek Stanislav 2:2, body hostů: Buřil Marek 3:1, Vondrášek Martin 1:3, Plucar Ondřej 4:0, Strojek Radim 4:0), Řečice B - Rudolec A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Donát Jaroslav 3:1, Bůček Zdeněk 2:2, Krieg Bedřich 0:4, Smolík Zdeněk 3:1, body hostů: Bartoň Lubomír 1:3, Plachý František 1:3, Bártů Zbyněk 2:2, Kryzan Lubomír 4:0), Lásenice B - Dírná A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duchoň Karel 0:4, Šebek Karel 1:3, Knesl Václav 1:3, Macho Vítězslav 2:2, body hostů: Hanzlík Vlastimil 2:2, Spurný Jaromír 3:1, Čoudek Miroslav 3:1, Tomíček Petr 4:0), Včelnice B - Majdalena A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindelář Richard 2:2, Němeček Jiří 1:3, Gulikáš Libor 2:2, Šuhájek František 1:3, body hostů: Kopřiva Daniel 0:4, Kopřiva Ivo 4:0, Klestil Marek 3:1, Vrchota Rudolf 3:1), Třeboň D - Kunžak A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schams Miroslav 0:4, Čechová Libuše 2:2, Košina Pavel 0:4, Benda Miroslav 1:3, body hostů: Zabloudil František 3:1, Ruman Michal 4:0, Rokyta Pavel 3:1, Holcmann Václav 3:1), Novosedly B - Chlum A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maryška Radek 3:1, Havlová Veronika 1:3, Maryšková Nikola 0:4, Průcha Martin 2:2, body hostů: Pepich Pavol 2:2, Vlček Václav 4:0, Dlouhý Karel 3:1, Dvořák Josef st. 0:2, Trsek Miroslav 1:1),
16. kolo:
GC Nová Bystřice B - Novosedly B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hunal Martin 4:0, Strojek Radim 4:0, Plucar Ondřej 4:0, Valášek Jakub 3:1, body hostů: Průcha Martin 0:4, Havlová Veronika 0:4, Maryška Radek 1:3, Kouba Karel 0:4), Chlum A - Kunžak A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Flaška Martin 4:0, Dlouhý Karel 0:4, Flaška Josef 2:2, Vlček Václav 1:3, body hostů: Rokyta Pavel 1:3, Peč Ondřej 2:2, Ruman Michal 3:1, Holcmann Václav 3:1), Třeboň D - Včelnice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schams Miroslav 2:2, Brezovský Michal 3:1, Pešek Ondřej 4:0, Čechová Libuše 3:1, body hostů: Gulikáš Libor 1:3, Šuhájek František 2:2, Šindelář Richard 1:3, Němeček Jiří 0:4), Majdalena A - Lásenice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Daniel 2:2, Klestil Marek 1:3, Kopřiva Ivo 3:1, Vrchota Rudolf 3:1, body hostů: Duchoň Karel 0:4, Macho Vítězslav 2:2, Shejbal Robert 4:0, Šebek Karel 1:3), Dírná A - Řečice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čoudek Miroslav 3:1, Tomíček Petr 4:0, Spurný Jaromír 2:2, Hanzlík Vlastimil 4:0, body hostů: Smolík Zdeněk 2:2, Strada Jiří 0:4, Bůček Zdeněk 1:3, Krieg Bedřich 0:4), Rudolec A - GC Nová Bystřice C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bártů Zbyněk 4:0, Kryzan Lubomír 4:0, Bartoň Lubomír 4:0, Plachý František 3:1, body hostů: Votava Libor 1:3, Kinšt Otakar 0:4, Přibyl Roman 0:4, Mátl Ladislav 0:4),
17. kolo:
GC Nová Bystřice B - Rudolec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hunal Martin 4:0, Strojek Radim 1:3, Plucar Ondřej 1:3, Valášek Jakub 2:2, body hostů: Plachý František 3:1, Měrtl Petr 0:4, Bártů Zbyněk 2:2, Kryzan Lubomír 3:1), GC Nová Bystřice C - Dírná A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votava Libor 2:2, Kinšt Otakar 2:2, Mátl Ladislav 4:0, Ondrůšek Stanislav 1:3, body hostů: Košner Petr 0:4, Spurný Jaromír 2:2, Hanzlík Vlastimil 2:2, Čoudek Miroslav 3:1), Řečice B - Majdalena A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adámek Eduard 1:3, Strada Jiří 1:3, Krieg Bedřich 1:3, Smolík Zdeněk 3:1, body hostů: Kopřiva Daniel 0:4, Vrchota Rudolf 3:1, Klestil Marek 3:1, Kopřiva Ivo 4:0), Lásenice B - Třeboň D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Shejbal Robert 3:1, Koutný Marek 0:2, Šebek Karel 0:3, Macho Vítězslav 1:1, Duchoň Jiří 0:2, Knesl Václav 0:1, WO 2:0, body hostů: Schams Miroslav 3:1, Pešek Ondřej 4:0, Čechová Libuše 2:1, Pešek Vojtěch 1:2, WO 0:2), Včelnice B - Chlum A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindelář Richard 2:2, Gulikáš Libor 3:1, Němeček Jiří 1:3, Šuhájek František 2:2, body hostů: Dvořák Josef st. 1:3, Vlček Václav 1:3, Dlouhý Karel 3:1, Flaška Martin 3:1), Novosedly B - Kunžak A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maryška Radek 1:3, Maryšková Nikola 0:4, Kouba Karel 0:4, Havlová Veronika 1:3, body hostů: Holcmann Václav 1:0, Procházka Tomáš 3:1, Zabloudil František 4:0, Ruman Michal 4:0, Račák David 2:1),
18. kolo:
GC Nová Bystřice B - Kunžak A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hunal Martin 4:0, Strojek Radim 3:1, Plucar Ondřej 3:1, Valášek Jakub 0:2, Mrázek Miroslav 1:1, body hostů: Rokyta Pavel 0:4, Ruman Michal 2:2, Peč Ondřej 2:2, Holcmann Václav 1:3), Novosedly B - Včelnice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maryška Radek 1:3, Humhal Michael 0:4, Kouba Karel 2:2, Maryšková Nikola 0:4, body hostů: Gulikáš Libor 4:0, Šuhájek František 3:1, Šindelář Richard 4:0, Němeček Jiří 2:2), Lásenice B - Chlum A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macho Vítězslav 2:2, Kovář Daniel 3:1, Knesl Václav 0:2, Langer Martin 0:4, Duchoň Karel 2:0, body hostů: Flaška Josef 3:1, Dlouhý Karel 3:1, Flaška Martin 2:2, Dvořák Josef st. 1:3), Řečice B - Třeboň D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smolík Zdeněk 2:2, Strada Jiří 1:2, Bůček Zdeněk 1:2, Krieg Bedřich 0:4, WO 2:0, body hostů: Schams Miroslav 2:2, Pešek Ondřej 4:0, Čechová Libuše 3:0, Pešek Vojtěch 1:2, WO 0:2), Majdalena A - GC Nová Bystřice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Daniel 0:2, Klestil Marek 3:1, Kopřiva Ivo 4:0, Vrchota Rudolf 1:3, Kopřiva Marek 0:2, body hostů: Votava Libor 3:1, Kinšt Otakar 2:2, Ondrůšek Stanislav 1:3, Mátl Ladislav 2:2), Dírná A - Rudolec A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čoudek Miroslav 2:2, Hanzlík Vlastimil 0:4, Spurný Jaromír 2:2, Sekyra Jiří 0:4, body hostů: Brychta Miroslav 2:2, Plachý František 2:2, Bártů Zbyněk 4:0, Kryzan Lubomír 4:0),
19. kolo:
Dírná A - GC Nová Bystřice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čoudek Miroslav 2:2, Tomíček Petr 3:1, Spurný Jaromír 0:4, Hanzlík Vlastimil 0:4, body hostů: Hunal Martin 3:1, Strojek Radim 3:1, Plucar Ondřej 3:1, Pokorný Michal 2:2), Rudolec A - Majdalena A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý František 1:3, Bartoň Lubomír 4:0, Kryzan Lubomír 4:0, Bártů Zbyněk 2:2, body hostů: Kopřiva Daniel 0:4, Klestil Marek 2:2, Vrchota Rudolf 1:3, Kopřiva Ivo 2:2), Třeboň D - GC Nová Bystřice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schams Miroslav 3:1, Čechová Libuše 2:2, Pešek Vojtěch 0:4, Košina Pavel 2:2, body hostů: Nedělka Libor 4:0, Votava Libor 3:1, Kinšt Otakar 1:3, Mátl Ladislav 1:3), Řečice B - Chlum A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strada Jiří 3:1, Smolík Zdeněk 4:0, Bůček Zdeněk 2:2, Krieg Bedřich 2:2, body hostů: Pepich Pavol 0:4, Trsek Miroslav 0:4, Flaška Josef 3:1, Dlouhý Karel 2:2), Lásenice B - Novosedly B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šebek Karel 3:1, Shejbal Robert 4:0, Macho Vítězslav 2:2, Duchoň Jiří 2:2, body hostů: Maryška Radek 3:5, Kubata Jan 2:2, Humhal Michael 0:4), Včelnice B - Kunžak A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindelář Richard 0:4, Gulikáš Libor 3:1, Šuhájková Libuše 4:0, Šuhájek František 2:2, body hostů: Ruman Michal 3:1, Peč Ondřej 2:2, Holcmann Václav 1:3, Rokyta Pavel 1:3),
20. kolo:
GC Nová Bystřice B - Včelnice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buřil Marek 2:2, Strojek Radim 3:1, Plucar Ondřej 3:1, Valášek Jakub 3:1, body hostů: Šindelář Richard 0:4, Němeček Jiří 0:4, Šuhájek František 2:2, Gulikáš Libor 3:1), Lásenice B - Kunžak A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duchoň Jiří 0:2, Šebek Karel 1:3, Shejbal Robert 4:0, Koutný Marek 0:2, Macho Vítězslav 0:2, Duchoň Karel 0:2, body hostů: Holcmann Václav 2:2, Zabloudil František 3:1, Rokyta Pavel 3:1, Ruman Michal 3:1), Novosedly B - Řečice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maryška Radek 2:2, Průcha Martin 1:3, Kubata Jan 0:4, Zegermacher Erik 1:3, body hostů: Strada Jiří 2:2, Smolík Zdeněk 4:0, Bůček Zdeněk 3:1, Krieg Bedřich 3:1), Chlum A - GC Nová Bystřice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flaška Martin 3:1, Dlouhý Karel 0:2, Vlček Václav 2:2, Flaška Josef 3:1, Dvořák Josef st. 0:2, body hostů: Nedělka Libor 3:1, Ondrůšek Stanislav 1:3, Mátl Ladislav 2:2, Kinšt Otakar 2:2), Třeboň D - Rudolec A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Ondřej 2:2, Schams Miroslav 0:4, Pešek Vojtěch 0:4, Čechová Libuše 1:2, WO 0:1, body hostů: Plachý František 2:1, Bartoň Lubomír 4:0, Bártů Zbyněk 3:1, Kryzan Lubomír 3:1, WO 1:0), Majdalena A - Dírná A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Ivo 4:0, Klestil Marek 3:1, Vrchota Rudolf 3:1, Kopřiva Daniel 0:4, body hostů: Hanzlík Vlastimil 1:3, Sekyra Jiří 1:3, Čoudek Miroslav 2:2, Spurný Jaromír 2:2),
21. kolo:
Majdalena A - GC Nová Bystřice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Marek 0:4, Klestil Marek 3:1, Kopřiva Ivo 3:1, Vrchota Rudolf 2:2, body hostů: Plucar Ondřej 5:3, Pokorný Michal 2:2, Buřil Marek 1:3), Třeboň D - Dírná A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schams Miroslav 3:1, Pešek Vojtěch 1:3, Matějka Karel 0:4, Čechová Libuše 3:1, body hostů: Tomíček Petr 4:0, Čoudek Miroslav 2:2, Spurný Jaromír 2:2, Hanzlík Vlastimil 1:3), Rudolec A - Chlum A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bártů Zbyněk 4:0, Kryzan Lubomír 4:0, Bartoň Lubomír 3:1, Plachý František 1:3, body hostů: Flaška Josef 2:2, Flaška Martin 1:3, Dlouhý Karel 0:4, Dvořák Josef st. 1:3), GC Nová Bystřice C - Novosedly B 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedělka Libor 3:0, Kinšt Otakar 3:0, Přibyl Roman 4:0, Mátl Ladislav 3:0, WO 0:3, body hostů: Maryška Radek 0:4, Maryšková Nikola 0:4, Kouba Karel 0:4, Humhal Michael 0:1, WO 3:0), Kunžak A - Řečice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holcmann Václav 3:1, Peč Ondřej 3:1, Ruman Michal 4:0, Rokyta Pavel 3:1, body hostů: Strada Jiří 0:4, Smolík Zdeněk 3:1, Bůček Zdeněk 0:4, Krieg Bedřich 0:4), Lásenice B - Včelnice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koutný Marek 0:2, Knesl Václav 0:4, Šebek Karel 0:4, Shejbal Robert 4:0, Duchoň Jiří 0:2, body hostů: Šindelář Richard 3:1, Němeček Jiří 3:1, Gulikáš Libor 3:1, Šuhájek František 3:1),
22. kolo:
GC Nová Bystřice B - Lásenice B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plucar Ondřej 4:0, Strojek Radim 4:0, Pokorný Michal 2:2, Buřil Marek 2:2, body hostů: Šebek Karel 2:2, Duchoň Karel 2:2, Knesl Václav 0:4, Koutný Marek 0:4), Včelnice B - Řečice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuhájková Libuše 4:0, Šindelář Richard 2:2, Němeček Jiří 1:3, Šuhájek František 1:3, body hostů: Krieg Bedřich 0:4, Bůček Zdeněk 2:2, Strada Jiří 3:1, Smolík Zdeněk 3:1), Kunžak A - GC Nová Bystřice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peč Ondřej 2:2, Rokyta Pavel 4:0, Ruman Michal 4:0, Holcmann Václav 2:2, body hostů: Ondrůšek Stanislav 2:2, Votava Libor 2:2, Mátl Ladislav 0:4, Kinšt Otakar 0:4), Rudolec A - Novosedly B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoň Lubomír 4:0, Plachý František 3:1, Rumplík Luděk 2:0, Bártů Zbyněk 4:0, Brabec Václav 1:1, body hostů: Maryška Radek 2:2, Maryšková Nikola 0:4, Havlová Veronika 0:4, Šrajbr Miroslav 0:4), Chlum A - Dírná A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flaška Martin 3:1, Flaška Josef 2:2, Dvořák Josef st. 3:1, Dlouhý Karel 3:1, body hostů: Voneš Roman 0:4, Hanzlík Vlastimil 1:3, Spurný Jaromír 0:4, Tomíček Petr 4:0), Třeboň D - Majdalena A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schams Miroslav 1:3, Pešek Vojtěch 1:3, Košina Pavel 2:2, Čechová Libuše 2:2, body hostů: Kopřiva Ivo 4:0, Kopřiva Daniel 0:4, Vrchota Rudolf 3:1, Klestil Marek 3:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS