Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní soutěž III
1. kolo:
SDH Hlinsko C - Sokol Dolní Újezd E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorňák Antonín 3:1, Přikryl Jaromír 1:3, Machač Radek 3:1, Šromota Josef 3:1, body hostů: Zábranský Marek 3:1, Štěpán Filip 1:3, Šebesta Tomáš 1:3, Bouchal Petr 1:3), SK Přerov G - SK Rakov C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kyselák Jan 4:0, Starostík Petr 4:0, Kyselák Tomáš 4:0, Komárková Kateřina 2:0, Véghová Viola 2:0, body hostů: Pikna Ondřej 0:4, Horáček Miroslav 0:4, Zlámal Radim 0:4, Řehák Jiří 0:4), Sokol Čekyně B - Chropyně D 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Špaček Josef 3:1, Horák Vlastimil 3:1, Mráček Jaromír 2:2, WO 0:5, body hostů: Konečný Radim 2:1, Konečný Roman 1:2, Baďura Jiří 0:3, Gašpařík Miroslav 1:2, WO 5:0), Sokol Brodek A - Spartak Milotice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Josef 3:1, Navrátil Ladislav 2:2, Zelenka Václav 4:0, Mazal Petr 3:1, body hostů: Andrš Jakub 2:2, Frydrych Václav 0:4, Voldán Josef 2:2, Bezděk David 0:4), Sokol Černotín A - Hustopeče B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nehyba Jan 3:1, Hynčica Petr 2:2, Nehyba Petr 2:2, Pernický Marek 1:3, body hostů: Jurák Zdeněk 2:2, Těšický Petr 3:1, Dorazil Stanislav 0:4, Dorazil Jiří 3:1), Sokol Lipník B - Sokol Opatovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubáček Vladimír 2:2, Venclík Václav 2:0, Koval Michal 3:1, Mainuš Michal 3:1, Grygar Lukáš 0:2, body hostů: Gryc Miroslav 0:4, Slezák Radek 0:4, Káďe Ladislav 4:0, Hostaša Jaroslav 2:2), Sokol Dolní Újezd D - Chropyně C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Házová Katarína 3:1, Ház Martin 3:1, Procházka Michal 4:0, Rýček Eduard 1:3, body hostů: Brandejs Lukáš 2:2, Zlámalová Petra 2:2, Caletka Petr 1:3, Sigmundová Julie 0:4),
2. kolo:
Sokol Dolní Újezd E - Chropyně C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpán Filip 1:3, Ház Stanislav 4:0, Bouchal Petr 3:1, Hostášek Jakub 1:1, Pecha Radek 0:2, body hostů: Brandejs Lukáš 3:1, Zlámalová Petra 2:2, Caletka Petr 2:2, Sigmundová Julie 0:4), Sokol Opatovice B - Sokol Dolní Újezd D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gryc Miroslav 1:0, Slezák Radek 2:2, Káďe Ladislav 3:1, Hostaša Jaroslav 3:1, Koubek Miroslav 1:2, body hostů: Rýček Eduard 1:3, Kubásek Jan 0:4, Házová Katarína 3:1, Procházka Michal 2:2), Hustopeče B - Sokol Lipník B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dorazil Stanislav 0:4, Těšický Petr 0:1, Dorazil Jiří 2:2, Dorazilová Jana 0:4, Pavlištík Jaroslav 0:3, body hostů: Koval Michal 4:0, Hlobil Oldřich 4:0, Mainuš Michal 3:1, Hubáček Vladimír 2:0, Grygar Lukáš 1:1), Spartak Milotice B - Sokol Černotín A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Andrš Jakub 4:0, Boháč Petr 1:3, Frydrych Václav 1:3, Voldán Josef 3:1, body hostů: Hynčica Petr 2:2, Mynařík Antonín 0:3, Nehyba Jan 2:2, Nehyba Petr 3:1, Vacek Michal 0:1), Chropyně D - Sokol Brodek A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Radim 3:1, Gašpařík Miroslav 4:0, Křižan Jakub 0:4, Konečný Roman 2:2, body hostů: Kouřil Josef 3:1, Zelenka Václav 2:2, Navrátil Ladislav 1:3, Vyroubal Marek 1:3), SK Rakov C - Sokol Čekyně B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horáček Miroslav 0:3, Zlámal Radim 0:4, Hradil Antonín 3:1, Dornica Miroslav 4:0, WO 0:1, body hostů: Špaček Josef 2:2, Mráček Jaromír 1:2, Spáčil Martin 2:2, Horák Vlastimil 3:1, WO 1:0), SDH Hlinsko C - SK Přerov G 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šromota Josef 4:0, Dorňák Antonín 4:0, Machač Radek 2:2, Přikryl Jaromír 0:4, body hostů: Kyselák Tomáš 1:3, Hrabica Zdeněk 2:2, Kyselák Jan 1:3, Kovář Karel 2:2),
3. kolo:
SK Přerov G - Sokol Dolní Újezd E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kyselák Tomáš 3:1, Pospíšilová Carmen 4:0, Kovář Karel 3:1, Hrabica Zdeněk 4:0, body hostů: Zábranský Marek 1:3, Derych Michal 0:4, Ház Stanislav 0:4, Bouchal Petr 1:3), Sokol Čekyně B - SDH Hlinsko C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Josef 2:2, Spáčil Martin 1:3, Horák Vlastimil 4:0, Mráček Jaromír 2:2, body hostů: Dorňák Antonín 2:2, Machač Radek 2:2, Přikryl Jaromír 0:4, Šromota Josef 3:1), Sokol Brodek A - SK Rakov C 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Josef 4:0, Mazal Petr 2:0, Navrátil Ladislav 4:0, Vyroubal Marek 4:0, Vaculka Vratislav 2:0, body hostů: Dornica Miroslav 0:4, Řehák Jiří 0:4, Pikna Ondřej 0:4, Zlámal Radim 0:4), Sokol Černotín A - Chropyně D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Segar Vít 0:4, Nehyba Jan 2:2, Nehyba Petr 2:2, Hynčica Petr 3:1, body hostů: Konečný Radim 4:0, Gašpařík Miroslav 2:2, Konečný Roman 2:2, Baďura Jiří 1:3), Sokol Lipník B - Spartak Milotice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koval Michal 2:2, Mainuš Michal 1:3, Hubáček Vladimír 3:1, Hlobil Oldřich 3:1, body hostů: Andrš Jakub 3:1, Frydrych Václav 2:2, Boháč Petr 0:4, Voldán Josef 2:2), Sokol Dolní Újezd D - Hustopeče B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Házová Katarína 2:2, Ház Martin 3:1, Procházka Michal 2:2, Rýček Eduard 1:3, body hostů: Dorazil Stanislav 1:3, Jurák Zdeněk 3:1, Dorazilová Jana 1:3, Dorazil Jiří 3:1), Chropyně C - Sokol Opatovice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zlámalová Petra 1:3, Sigmundová Julie 0:2, Zawadski Michael 2:2, Brandejs Lukáš 2:2, Zapletalová Jana 0:2, body hostů: Slezák Radek 3:1, Káďe Ladislav 3:1, Hostaša Jaroslav 4:0, Koubek Miroslav 1:3),
4. kolo:
Sokol Dolní Újezd E - Sokol Opatovice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zábranský Marek 2:2, Šebesta Tomáš 0:4, Derych Michal 0:4, Skopal Jaromír 0:4, body hostů: Gryc Miroslav 4:0, Slezák Radek 3:1, Káďe Ladislav 4:0, Hostaša Jaroslav 3:1), Hustopeče B - Chropyně C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlištík Jaroslav 2:2, Dorazil Stanislav 3:1, Dorazil Jiří 1:1, Jurák Zdeněk 3:1, Dorazilová Jana 1:1, body hostů: Zlámalová Petra 3:1, Zawadski Michael 3:1, Zapletalová Jana 0:4, Sigmundová Julie 0:4), Spartak Milotice B - Sokol Dolní Újezd D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Andrš Jakub 4:0, Frydrych Václav 3:1, Janovský Patrik 3:1, Boháč Petr 1:3, body hostů: Rýček Eduard 1:3, Házová Katarína 2:2, Ház Martin 1:3, Procházka Michal 1:3), Chropyně D - Sokol Lipník B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Radim 4:0, Baďura Jiří 3:1, Gašpařík Miroslav 4:0, Konečný Roman 1:3, body hostů: Mainuš Michal 1:3, Grygar Lukáš 0:4, Koval Michal 2:2, Hlobil Oldřich 1:3), SK Rakov C - Sokol Černotín A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dornica Miroslav 3:1, Hradil Antonín 3:1, Zlámal Radim 1:3, Pikna Ondřej 0:4, body hostů: Hon Jiří 1:3, Hynčica Petr 2:2, Nehyba Jan 3:1, Nehyba Petr 3:1), SDH Hlinsko C - Sokol Brodek A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Machač Radek 1:3, Dorňák Antonín 2:2, Šromota Josef 1:3, Přikryl Jaromír 1:3, body hostů: Kouřil Josef 4:0, Zelenka Václav 3:1, Vaculka Vratislav 1:3, Mazal Petr 3:1), SK Přerov G - Sokol Čekyně B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kyselák Tomáš 4:0, Kyselák Jan 1:3, Kovář Karel 2:2, Vysloužil Jarmil 4:0, body hostů: Špaček Josef 0:4, Mráček Jaromír 1:3, Spáčil Martin 2:2, Horák Vlastimil 2:2),
5. kolo:
Sokol Čekyně B - Sokol Dolní Újezd E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Josef 4:0, Mráček Jaromír 0:4, Horák Vlastimil 3:1, Spáčil Martin 1:3, body hostů: Zábranský Marek 2:2, Šebesta Tomáš 2:2, Bouchal Petr 1:3, Ház Stanislav 3:1), Sokol Brodek A - SK Přerov G 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Josef 3:1, Mazal Petr 4:0, Zelenka Václav 2:2, Navrátil Ladislav 1:3, body hostů: Kyselák Jan 1:3, Hrabica Zdeněk 2:2, Kovář Karel 0:4, Pospíšilová Carmen 3:1), Sokol Černotín A - SDH Hlinsko C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hynčica Petr 3:1, Nehyba Jan 1:3, Nehyba Petr 4:0, Vacek Michal 0:3, Mynařík Antonín 1:0, body hostů: Přikryl Jaromír 0:4, Dorňák Antonín 3:1, Machač Radek 2:2, Šromota Josef 2:2), Sokol Lipník B - SK Rakov C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grygar Lukáš 1:3, Koval Michal 3:1, Hubáček Vladimír 3:1, Mainuš Michal 3:1, body hostů: Řehák Jiří 1:3, Zlámal Radim 0:4, Hradil Antonín 2:2, Dornica Miroslav 3:1), Sokol Dolní Újezd D - Chropyně D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Házová Katarína 1:3, Procházka Michal 0:4, Ház Martin 2:2, Rýček Eduard 1:3, body hostů: Konečný Radim 3:1, Gašpařík Miroslav 4:0, Konečný Roman 3:1, Baďura Jiří 2:2), Chropyně C - Spartak Milotice B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zlámalová Petra 0:4, Sigmundová Julie 0:4, Zawadski Michael 0:4, Brandejs Lukáš 0:4, body hostů: Andrš Jakub 4:0, Boháč Petr 4:0, Frydrych Václav 4:0, Voldán Josef 4:0), Sokol Opatovice B - Hustopeče B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek Miroslav 2:1, Hostaša Jaroslav 1:1, Slezák Radek 3:1, Gryc Miroslav 4:0, Unar Martin 0:2, Dvořák Milan 0:1, body hostů: Pavlištík Jaroslav 0:4, Dorazilová Jana 3:1, Dorazil Stanislav 1:3, Dorazil Jiří 2:2),
6. kolo:
Sokol Dolní Újezd E - Hustopeče B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zábranský Marek 1:3, Šebesta Tomáš 0:2, Bouchal Petr 1:3, Štěpán Filip 0:4, Ház Stanislav 0:2, body hostů: Dorazil Stanislav 3:1, Dorazilová Jana 3:1, Dorazil Jiří 4:0, Jurák Zdeněk 4:0), Spartak Milotice B - Sokol Opatovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Andrš Jakub 4:0, Janovský Patrik 0:1, Frydrych Václav 2:2, Voldán Josef 2:2, Boháč Petr 0:2, WO 0:1, body hostů: Skříček Pavel 2:1, Káďe Ladislav 1:3, Slezák Radek 1:3, Gryc Miroslav 3:1, WO 1:0), Chropyně D - Chropyně C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baďura Jiří 4:0, Gašpařík Miroslav 4:0, Konečný Radim 4:0, Konečný Roman 3:1, body hostů: Zlámalová Petra 1:3, Brandejs Lukáš 0:4, Zapletalová Jana 0:4, Caletka Petr 0:4), SK Rakov C - Sokol Dolní Újezd D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zlámal Radim 0:4, Hradil Antonín 2:2, Řehák Jiří 0:4, Dornica Miroslav 3:1, body hostů: Rýček Eduard 2:2, Házová Katarína 3:1, Procházka Michal 2:2, Ház Martin 4:0), SDH Hlinsko C - Sokol Lipník B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorňák Antonín 2:2, Machač Radek 3:1, Šromota Josef 2:2, Přikryl Jaromír 0:4, body hostů: Venclík Václav 2:2, Koval Michal 3:1, Hubáček Vladimír 2:2, Mainuš Michal 2:2), SK Přerov G - Sokol Černotín A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabica Zdeněk 2:2, Starostík Petr 4:0, Kyselák Tomáš 4:0, Pospíšilová Carmen 3:1, body hostů: Hynčica Petr 1:3, Segar Vít 0:4, Nehyba Jan 0:4, Nehyba Petr 2:2), Sokol Čekyně B - Sokol Brodek A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kosík Jan 0:4, Špaček Josef 3:1, Horák Vlastimil 2:2, Mráček Jaromír 0:4, body hostů: Kouřil Josef 4:0, Zelenka Václav 2:2, Navrátil Ladislav 3:1, Vyroubal Marek 2:2),
7. kolo:
Sokol Brodek A - Sokol Dolní Újezd E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Josef 4:0, Zelenka Václav 4:0, Navrátil Ladislav 3:1, Hradilík Antonín 0:4, body hostů: Zábranský Marek 1:3, Štěpán Filip 1:3, Bouchal Petr 2:2, Ház Stanislav 1:3), Sokol Černotín A - Sokol Čekyně B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hon Jiří 0:3, Hynčica Petr 2:2, Nehyba Petr 2:2, Nehyba Jan 3:1, Vacek Michal 0:1, body hostů: Špaček Josef 3:1, Mráček Jaromír 1:3, Spáčil Martin 1:3, Horák Vlastimil 4:0), Sokol Lipník B - SK Přerov G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubáček Vladimír 2:2, Koval Michal 1:3, Grygar Lukáš 0:4, Mainuš Michal 3:1, body hostů: Kyselák Tomáš 3:1, Kyselák Jan 3:1, Kovář Karel 1:3, Vysloužil Jarmil 3:1), Sokol Dolní Újezd D - SDH Hlinsko C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Michal 2:2, Ház Martin 3:1, Házová Katarína 3:1, Rýček Eduard 1:3, body hostů: Dorňák Antonín 3:1, Machač Radek 1:3, Přikryl Jaromír 0:4, Šromota Josef 3:1), Chropyně C - SK Rakov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brandejs Lukáš 2:2, Zlámalová Petra 2:2, Zawadski Michael 3:1, Zapletalová Jana 0:4, body hostů: Hradil Antonín 3:1, Dornica Miroslav 3:1, Zlámal Radim 1:3, Řehák Jiří 2:2), Sokol Opatovice B - Chropyně D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gryc Miroslav 0:1, Slezák Radek 1:3, Káďe Ladislav 1:3, Hostaša Jaroslav 2:2, Koubek Miroslav 1:2, body hostů: Gašpařík Miroslav 4:0, Konečný Radim 3:1, Baďura Jiří 0:4, Konečný Roman 4:0), Hustopeče B - Spartak Milotice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorazil Stanislav 0:4, Těšický Petr 3:1, Dorazil Jiří 2:2, Jurák Zdeněk 3:1, body hostů: Andrš Jakub 3:1, Janovský Patrik 3:1, Voldán Josef 1:3, Frydrych Václav 1:3),
8. kolo:
Sokol Dolní Újezd E - Spartak Milotice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zábranský Marek 2:2, Šebesta Tomáš 0:4, Bouchal Petr 1:3, Štěpán Filip 1:3, body hostů: Andrš Jakub 4:0, Boháč Petr 1:3, Frydrych Václav 4:0, Janovský Patrik 3:1), Chropyně D - Hustopeče B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Radim 3:1, Gašpařík Miroslav 3:1, Konečný Roman 1:3, Chrastina Jiří 4:0, body hostů: Dorazil Stanislav 0:4, Těšický Petr 1:3, Dorazil Jiří 1:3, Jurák Zdeněk 3:1), SK Rakov C - Sokol Opatovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řehák Jiří 1:3, Zlámal Radim 0:4, Hradil Antonín 3:1, Dornica Miroslav 2:2, body hostů: Skříček Pavel 4:0, Slezák Radek 1:3, Gryc Miroslav 3:1, Hostaša Jaroslav 1:1, Koubek Miroslav 1:1), SDH Hlinsko C - Chropyně C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorňák Antonín 4:0, Machač Radek 3:1, Šromota Josef 3:1, Přikryl Jaromír 2:2, body hostů: Zlámalová Petra 0:4, Sigmundová Julie 0:4, Zawadski Michael 2:2, Brandejs Lukáš 2:2), SK Přerov G - Sokol Dolní Újezd D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kyselák Tomáš 4:0, Hrabica Zdeněk 4:0, Kovář Karel 4:0, Kyselák Jan 2:1, WO 0:1, body hostů: Kubásek Jan 0:3, Ház Jaroslav 0:4, Procházka Michal 0:4, Ház Martin 1:3, WO 1:0), Sokol Čekyně B - Sokol Lipník B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špaček Josef 2:2, Mráček Jaromír 0:4, Horák Vlastimil 1:3, Spáčil Martin 1:3, body hostů: Mainuš Michal 3:1, Venclík Václav 3:0, Koval Michal 2:2, Hlobil Oldřich 4:0, Grygar Lukáš 0:1), Sokol Brodek A - Sokol Černotín A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Josef 4:0, Navrátil Ladislav 2:2, Zelenka Václav 3:1, Vyroubal Marek 4:0, body hostů: Hynčica Petr 0:4, Oblouk Josef 0:4, Nehyba Jan 1:3, Nehyba Petr 2:2),
9. kolo:
Sokol Černotín A - Sokol Dolní Újezd E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mynařík Antonín 1:1, Nehyba Jan 4:0, Nehyba Petr 4:0, Hynčica Petr 4:0, Pernický Marek 1:1, body hostů: Zábranský Marek 1:3, Šebesta Tomáš 0:4, Bouchal Petr 1:3, Ház Stanislav 0:4), Sokol Lipník B - Sokol Brodek A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mainuš Michal 2:2, Hlobil Oldřich 1:3, Hubáček Vladimír 0:3, Koval Michal 1:3, Grygar Lukáš 0:1, body hostů: Kouřil Josef 4:0, Zelenka Václav 3:1, Mazal Petr 3:1, Navrátil Ladislav 2:2), Sokol Dolní Újezd D - Sokol Čekyně B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Házová Katarína 2:2, Procházka Michal 4:0, Ház Martin 3:1, Rýček Eduard 0:4, body hostů: Špaček Josef 2:2, Mráček Jaromír 1:3, Spáčil Martin 1:3, Horák Vlastimil 3:1), Chropyně C - SK Přerov G 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zlámalová Petra 0:4, Brandejs Lukáš 0:4, Zawadski Michael 0:4, Caletka Petr 0:4, body hostů: Kyselák Tomáš 4:0, Pospíšilová Carmen 4:0, Hrabica Zdeněk 4:0, Kovář Karel 4:0), Sokol Opatovice B - SDH Hlinsko C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gryc Miroslav 1:0, Slezák Radek 1:3, Káďe Ladislav 4:0, Hostaša Jaroslav 3:1, Koubek Miroslav 0:3, body hostů: Přikryl Jaromír 0:1, Šromota Josef 2:2, Dorňák Antonín 2:2, Machač Radek 2:2, Matýs Tomáš 1:2), Hustopeče B - SK Rakov C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorazil Stanislav 2:2, Dorazilová Jana 2:2, Dorazil Jiří 1:3, Jurák Zdeněk 3:1, body hostů: Řehák Jiří 1:3, Zlámal Radim 0:4, Hradil Antonín 3:1, Dornica Miroslav 4:0), Spartak Milotice B - Chropyně D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Andrš Jakub 2:2, Frydrych Václav 3:1, Janovský Patrik 3:1, Boháč Petr 0:4, body hostů: Gašpařík Miroslav 4:0, Konečný Radim 2:2, Konečný Roman 1:3, Baďura Jiří 1:3),
10. kolo:
Sokol Dolní Újezd E - Chropyně D 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bouchal Petr 0:4, Šebesta Tomáš 0:4, Derych Michal 0:4, Štěpán Filip 2:2, body hostů: Gašpařík Miroslav 4:0, Baďura Jiří 3:1, Konečný Roman 4:0, Hanák Jaromír 3:1), SK Rakov C - Spartak Milotice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zlámal Radim 1:3, Hradil Antonín 2:2, Řehák Jiří 1:3, Dornica Miroslav 4:0, body hostů: Andrš Jakub 3:1, Frydrych Václav 3:1, Boháč Petr 0:4, Janovský Patrik 2:2), SDH Hlinsko C - Hustopeče B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přikryl Jaromír 0:4, Šromota Josef 2:2, Matýs Tomáš 4:0, Machač Radek 3:1, body hostů: Dorazil Jiří 1:3, Jurák Zdeněk 3:1, Dorazil Stanislav 1:3, Těšický Petr 2:2), SK Přerov G - Sokol Opatovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kyselák Tomáš 4:0, Kyselák Jan 2:2, Komárková Kateřina 1:3, Kovář Karel 4:0, body hostů: Káďe Ladislav 2:2, Gryc Miroslav 2:2, Slezák Radek 1:3, Koubek Miroslav 0:4), Sokol Čekyně B - Chropyně C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špaček Josef 4:0, Spáčil Martin 2:2, Horák Vlastimil 4:0, Mráček Jaromír 2:2, body hostů: Brandejs Lukáš 2:2, Zlámalová Petra 1:3, Zawadski Michael 1:3, Sigmundová Julie 0:4), Sokol Brodek A - Sokol Dolní Újezd D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Josef 4:0, Navrátil Ladislav 2:2, Vyroubal Marek 3:1, Mazal Petr 4:0, body hostů: Kubásek Jan 0:2, Rýček Eduard 0:4, Procházka Michal 1:3, Ház Martin 2:2, Pacáček Dominik 0:2), Sokol Černotín A - Sokol Lipník B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Michal 1:3, Nehyba Jan 1:3, Nehyba Petr 2:2, Hynčica Petr 1:3, body hostů: Hubáček Vladimír 3:1, Mainuš Michal 4:0, Koval Michal 1:2, Hlobil Oldřich 3:1, Grygar Lukáš 0:1),
11. kolo:
Sokol Lipník B - Sokol Dolní Újezd E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubáček Vladimír 4:0, Mainuš Michal 2:0, Koval Michal 4:0, Hlobil Oldřich 4:0, Grygar Lukáš 1:1, body hostů: Zábranský Marek 0:4, Šebesta Tomáš 0:4, Bouchal Petr 1:3, Derych Michal 0:4), Sokol Dolní Újezd D - Sokol Černotín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Michal 2:2, Házová Katarína 3:1, Ház Martin 3:1, Rýček Eduard 1:3, body hostů: Hynčica Petr 2:2, Svák Lukáš 0:4, Nehyba Jan 1:3, Nehyba Petr 4:0), Chropyně C - Sokol Brodek A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sigmundová Julie 0:4, Ištvánek Dalibor 0:4, Brandejs Lukáš 1:3, Caletka Petr 1:3, body hostů: Zelenka Václav 4:0, Kouřil Josef 4:0, Navrátil Ladislav 3:1, Vaculka Vratislav 3:1), Sokol Opatovice B - Sokol Čekyně B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gryc Miroslav 2:2, Slezák Radek 0:4, Káďe Ladislav 3:1, Hostaša Jaroslav 2:2, body hostů: Špaček Josef 2:2, Mráček Jaromír 1:3, Spáčil Martin 2:2, Horák Vlastimil 4:0), Hustopeče B - SK Přerov G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorazil Stanislav 1:3, Těšický Petr 2:2, Dorazil Jiří 0:4, Jurák Zdeněk 3:1, body hostů: Kyselák Jan 2:2, Kyselák Tomáš 4:0, Hrabica Zdeněk 3:1, Kovář Karel 1:3), Spartak Milotice B - SDH Hlinsko C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janovský Patrik 4:0, Frydrych Václav 3:1, Andrš Jakub 3:1, Boháč Petr 2:2, body hostů: Přikryl Jaromír 0:4, Šromota Josef 0:4, Machač Radek 1:3, Matýs Tomáš 3:1), Chropyně D - SK Rakov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrastina Jiří 3:1, Hanák Jaromír 1:3, Baďura Jiří 2:2, Konečný Roman 2:2, body hostů: Zlámal Radim 1:3, Řehák Jiří 0:4, Dornica Miroslav 4:0, Hradil Antonín 3:1),
12. kolo:
Sokol Dolní Újezd E - SK Rakov C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábranský Marek 2:2, Bouchal Petr 1:3, Štěpán Filip 1:3, Derych Michal 0:2, Šebesta Tomáš 1:1, body hostů: Zlámal Radim 0:4, Řehák Jiří 3:1, Hradil Antonín 4:0, Dornica Miroslav 4:0), SDH Hlinsko C - Chropyně D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Machač Radek 2:2, Matýs Tomáš 3:1, Šromota Josef 3:1, Přikryl Jaromír 0:4, body hostů: Gašpařík Miroslav 3:1, Konečný Radim 2:2, Baďura Jiří 1:3, Konečný Roman 2:2), SK Přerov G - Spartak Milotice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Starostík Petr 2:2, Kyselák Tomáš 4:0, Kovář Karel 3:1, Hrabica Zdeněk 2:2, body hostů: Andrš Jakub 2:2, Boháč Petr 0:4, Frydrych Václav 2:2, Voldán Josef 1:3), Sokol Čekyně B - Hustopeče B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mráček Jaromír 2:2, Špaček Josef 1:3, Horák Vlastimil 3:1, Spáčil Martin 3:1, body hostů: Těšický Petr 2:2, Dorazil Stanislav 0:4, Dorazil Jiří 1:3, Jurák Zdeněk 4:0), Sokol Brodek A - Sokol Opatovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Josef 1:0, Navrátil Ladislav 2:0, Zelenka Václav 4:0, Vyroubal Marek 3:1, Přivřel Zdeněk 1:2, Hradilík Antonín 0:2, body hostů: Slezák Radek 1:3, Koubek Miroslav 1:3, Unar Martin 1:3, Dvořák Milan 2:2), Sokol Černotín A - Chropyně C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hynčica Petr 4:0, Nehyba Jan 3:1, Nehyba Petr 4:0, Vacek Michal 0:2, Mynařík Antonín 1:1, body hostů: Brandejs Lukáš 0:4, Caletka Petr 1:3, Zlámalová Petra 2:2, Zawadski Michael 1:3), Sokol Lipník B - Sokol Dolní Újezd D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koval Michal 3:1, Hubáček Vladimír 2:0, Hlobil Oldřich 4:0, Mainuš Michal 2:2, Grygar Lukáš 0:2, body hostů: Rýček Eduard 0:4, Házová Katarína 0:4, Anděl Pavel 3:1, Ház Martin 2:2),
13. kolo:
Sokol Dolní Újezd D - Sokol Dolní Újezd E 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ház Martin 2:0, Procházka Michal 4:0, Házová Katarína 3:1, Rýček Eduard 3:1, Kubásek Jan 2:0, body hostů: Zábranský Marek 2:2, Šebesta Tomáš 0:4, Bouchal Petr 0:4, Štěpán Filip 0:4), Chropyně C - Sokol Lipník B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sigmundová Julie 0:4, Ištvánek Dalibor 0:4, Zawadski Michael 1:3, Caletka Petr 0:4, body hostů: Koval Michal 4:0, Hlobil Oldřich 4:0, Mainuš Michal 4:0, Grygar Lukáš 3:1), Sokol Opatovice B - Sokol Černotín A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gryc Miroslav 3:1, Slezák Radek 3:1, Káďe Ladislav 2:2, Hostaša Jaroslav 3:1, body hostů: Hynčica Petr 2:2, Vacek Michal 0:4, Nehyba Jan 0:4, Nehyba Petr 3:1), Hustopeče B - Sokol Brodek A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorazil Stanislav 1:3, Těšický Petr 1:3, Dorazil Jiří 2:2, Jurák Zdeněk 2:2, body hostů: Kouřil Josef 3:1, Navrátil Ladislav 4:0, Vaculka Vratislav 0:4, Mazal Petr 3:0, Hradilík Antonín 0:1), Spartak Milotice B - Sokol Čekyně B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janovský Patrik 4:0, Frydrych Václav 3:1, Andrš Jakub 4:0, Boháč Petr 0:4, body hostů: Špaček Josef 1:3, Spáčil Martin 1:3, Mráček Jaromír 1:3, Horák Vlastimil 2:2), Chropyně D - SK Přerov G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrastina Jiří 2:2, Gašpařík Miroslav 4:0, Konečný Radim 1:3, Konečný Roman 0:4, body hostů: Starostík Petr 2:2, Kyselák Jan 2:2, Kyselák Tomáš 3:1, Kovář Karel 2:2), SK Rakov C - SDH Hlinsko C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zlámal Radim 1:3, Řehák Jiří 2:2, Hradil Antonín 3:1, Dornica Miroslav 3:1, body hostů: Machač Radek 1:3, Přikryl Jaromír 0:4, Matýs Tomáš 4:0, Šromota Josef 2:2),
14. kolo:
Sokol Dolní Újezd E - SDH Hlinsko C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zábranský Marek 2:2, Šebesta Tomáš 1:3, Štěpán Filip 1:3, Ház Stanislav 0:4, body hostů: Přikryl Jaromír 1:3, Šromota Josef 4:0, Machač Radek 3:1, Matýs Tomáš 4:0), SK Rakov C - SK Přerov G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehák Jiří 2:2, Zlámal Radim 0:4, Hradil Antonín 3:1, Dornica Miroslav 3:1, body hostů: Kyselák Tomáš 3:1, Kyselák Jan 1:3, Hrabica Zdeněk 3:1, Kovář Karel 1:3), Chropyně D - Sokol Čekyně B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baďura Jiří 1:2, Konečný Roman 2:1, Gašpařík Miroslav 2:1, Konečný Radim 3:0, WO 5:0, body hostů: Špaček Josef 1:3, Mráček Jaromír 1:3, Horák Vlastimil 2:2, WO 0:5), Spartak Milotice B - Sokol Brodek A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Andrš Jakub 1:3, Frydrych Václav 2:2, Voldán Josef 1:3, Janovský Patrik 2:2, body hostů: Kouřil Josef 4:0, Zelenka Václav 2:2, Mazal Petr 4:0, Navrátil Ladislav 0:4), Hustopeče B - Sokol Černotín A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorazil Stanislav 2:2, Těšický Petr 3:1, Dorazil Jiří 3:1, Jurák Zdeněk 3:1, body hostů: Hynčica Petr 1:3, Pernický Marek 0:4, Nehyba Jan 0:4, Nehyba Petr 4:0), Sokol Opatovice B - Sokol Lipník B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skříček Pavel 4:0, Slezák Radek 0:4, Káďe Ladislav 3:1, Hostaša Jaroslav 1:3, body hostů: Koval Michal 3:1, Mainuš Michal 2:2, Hubáček Vladimír 1:3, Hlobil Oldřich 2:2), Chropyně C - Sokol Dolní Újezd D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zlámalová Petra 2:2, Zawadski Michael 2:2, Sigmundová Julie 0:4, Zapletalová Jana 0:4, body hostů: Rýček Eduard 3:1, Házová Katarína 3:1, Procházka Michal 3:1, Ház Martin 3:1),
15. kolo:
Chropyně C - Sokol Dolní Újezd E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zlámalová Petra 2:2, Zawadski Michael 4:0, Sigmundová Julie 0:4, Ištvánek Dalibor 0:4, body hostů: Zábranský Marek 3:1, Derych Michal 2:2, Ház Stanislav 3:1, Štěpán Filip 2:2), Sokol Dolní Újezd D - Sokol Opatovice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ház Martin 2:2, Házová Katarína 1:3, Procházka Michal 1:3, Rýček Eduard 0:4, body hostů: Gryc Miroslav 1:3, Slezák Radek 3:1, Káďe Ladislav 4:0, Hostaša Jaroslav 4:0), Sokol Lipník B - Hustopeče B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlobil Oldřich 3:1, Mainuš Michal 1:2, Koval Michal 1:3, Hubáček Vladimír 3:1, Grygar Lukáš 0:1, body hostů: Dorazilová Jana 2:2, Dorazil Stanislav 0:4, Dorazil Jiří 3:1, Jurák Zdeněk 3:1), Sokol Černotín A - Spartak Milotice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mynařík Antonín 1:2, Nehyba Jan 2:2, Nehyba Petr 4:0, Hynčica Petr 3:1, Vacek Michal 0:1, body hostů: Janovský Patrik 2:2, Frydrych Václav 1:3, Boháč Petr 1:3, Voldán Josef 2:2), Sokol Brodek A - Chropyně D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Ladislav 2:2, Zelenka Václav 4:0, Kouřil Josef 3:1, Mazal Petr 3:1, body hostů: Konečný Radim 2:2, Gašpařík Miroslav 1:3, Konečný Roman 1:3, Baďura Jiří 0:4), Sokol Čekyně B - SK Rakov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Josef 2:2, Mráček Jaromír 3:1, Horák Vlastimil 2:2, Oujezdský Jiří 2:2, body hostů: Zlámal Radim 0:4, Řehák Jiří 1:3, Dornica Miroslav 3:1, Hradil Antonín 3:1), SK Přerov G - SDH Hlinsko C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kyselák Jan 3:1, Kyselák Tomáš 2:1, Kovář Karel 1:3, Hrabica Zdeněk 3:1, WO 0:1, body hostů: Machač Radek 0:4, Dorňák Antonín 1:3, Šromota Josef 2:1, Matýs Tomáš 3:1, WO 1:0),
16. kolo:
Sokol Dolní Újezd E - SK Přerov G 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zábranský Marek 0:4, Ház Stanislav 0:4, Bouchal Petr 0:4, Pecha Radek 1:3, body hostů: Kyselák Tomáš 4:0, Kyselák Jan 4:0, Hrabica Zdeněk 4:0, Kovář Karel 3:1), SDH Hlinsko C - Sokol Čekyně B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machač Radek 2:2, Šromota Josef 3:1, Dorňák Antonín 2:2, Matýs Tomáš 4:0, body hostů: Mráček Jaromír 1:3, Špaček Josef 1:3, Spáčil Martin 1:3, Horák Vlastimil 2:2), SK Rakov C - Sokol Brodek A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zlámal Radim 0:4, Řehák Jiří 0:4, Zamazal Lubomír 0:3, Hradil Antonín 1:3, WO 1:0, body hostů: Kouřil Josef 4:0, Zelenka Václav 3:1, Mazal Petr 4:0, Navrátil Ladislav 3:0, WO 0:1), Chropyně D - Sokol Černotín A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baďura Jiří 1:3, Konečný Roman 3:1, Gašpařík Miroslav 2:0, Konečný Radim 4:0, Křižan Jakub 0:2, body hostů: Vacek Michal 1:3, Nehyba Jan 1:3, Hynčica Petr 2:2, Nehyba Petr 2:2), Spartak Milotice B - Sokol Lipník B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janovský Patrik 2:2, Frydrych Václav 3:1, Voldán Josef 1:3, Boháč Petr 1:3, body hostů: Hlobil Oldřich 2:2, Koval Michal 3:1, Hubáček Vladimír 2:2, Mainuš Michal 2:2), Hustopeče B - Sokol Dolní Újezd D 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorazil Stanislav 4:0, Těšický Petr 4:0, Dorazil Jiří 4:0, Jurák Zdeněk 4:0, body hostů: Rýček Eduard 0:4, Házová Katarína 0:4, Procházka Michal 0:4, Ház Martin 0:4), Sokol Opatovice B - Chropyně C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gryc Miroslav 4:0, Slezák Radek 2:2, Káďe Ladislav 4:0, Hostaša Jaroslav 4:0, body hostů: Zawadski Michael 1:3, Ištvánek Dalibor 0:4, Caletka Petr 1:3, Zapletalová Jana 0:4),
17. kolo:
Sokol Opatovice B - Sokol Dolní Újezd E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gryc Miroslav 4:0, Slezák Radek 4:0, Káďe Ladislav 4:0, Hostaša Jaroslav 3:1, body hostů: Zábranský Marek 1:3, Štěpán Filip 0:4, Bouchal Petr 0:4, Pecha Radek 0:4), Chropyně C - Hustopeče B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zlámalová Petra 0:4, Zawadski Michael 2:2, Sigmundová Julie 0:4, Brandejs Lukáš 1:3, body hostů: Dorazilová Jana 4:0, Dorazil Stanislav 2:2, Dorazil Jiří 3:1, Těšický Petr 4:0), Sokol Dolní Újezd D - Spartak Milotice B 18:0wo, Sokol Lipník B - Chropyně D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlobil Oldřich 3:1, Mainuš Michal 1:3, Grygar Lukáš 1:3, Koval Michal 0:2, WO 0:2, body hostů: Konečný Radim 3:0, Gašpařík Miroslav 2:1, Baďura Jiří 1:3, Konečný Roman 3:1, WO 2:0), Sokol Černotín A - SK Rakov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nehyba Jan 1:3, Hynčica Petr 2:2, Nehyba Petr 3:1, Hon Jiří 0:2, Mynařík Antonín 2:0, body hostů: Řehák Jiří 1:3, Zlámal Radim 0:4, Zamazal Lubomír 3:1, Hradil Antonín 4:0), Sokol Brodek A - SDH Hlinsko C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mazal Petr 3:1, Kouřil Josef 4:0, Zelenka Václav 4:0, Navrátil Ladislav 3:1, body hostů: Šromota Josef 0:1, Machač Radek 0:4, Dorňák Antonín 0:4, Matýs Tomáš 2:2, Přikryl Jaromír 0:3), Sokol Čekyně B - SK Přerov G 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráček Jaromír 1:3, Spáčil Martin 2:2, Horák Vlastimil 2:2, Oujezdský Jiří 0:4, body hostů: Kyselák Tomáš 4:0, Kyselák Jan 3:1, Hrabica Zdeněk 2:2, Kovář Karel 2:2),
18. kolo:
Sokol Dolní Újezd E - Sokol Čekyně B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zábranský Marek 2:2, Šebesta Tomáš 0:4, Ház Stanislav 0:4, Bouchal Petr 1:3, body hostů: Špaček Josef 2:2, Mráček Jaromír 4:0, Spáčil Martin 3:1, Horák Vlastimil 4:0), SK Přerov G - Sokol Brodek A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysloužil Jarmil 2:2, Kyselák Tomáš 4:0, Kyselák Jan 0:4, Pospíšilová Carmen 2:2, body hostů: Kouřil Josef 3:1, Zelenka Václav 2:2, Mazal Petr 2:2, Navrátil Ladislav 1:3), SDH Hlinsko C - Sokol Černotín A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machač Radek 3:1, Dorňák Antonín 2:2, Matýs Tomáš 4:0, Šromota Josef 3:1, body hostů: Hynčica Petr 0:4, Vacek Michal 0:2, Nehyba Jan 1:3, Nehyba Petr 3:1, Segar Vít 0:2), SK Rakov C - Sokol Lipník B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pikna Ondřej 0:4, Zlámal Radim 0:4, Zamazal Lubomír 2:2, Hradil Antonín 4:0, body hostů: Mainuš Michal 2:2, Hubáček Vladimír 3:1, Koval Michal 3:1, Grygar Lukáš 2:2), Chropyně D - Sokol Dolní Újezd D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Roman 3:1, Baďura Jiří 2:2, Chrastina Jiří 3:0, Konečný Radim 4:0, Křižan Jakub 0:1, body hostů: Rýček Eduard 0:4, Procházka Michal 0:4, Házová Katarína 2:2, Ház Martin 2:2), Spartak Milotice B - Chropyně C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janovský Patrik 4:0, Frydrych Václav 3:1, Boháč Petr 2:2, Kuchař Michal 0:4, body hostů: Brandejs Lukáš 3:1, Zawadski Michael 2:2, Zapletalová Jana 1:3, Ištvánek Dalibor 1:3), Hustopeče B - Sokol Opatovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorazil Stanislav 2:2, Těšický Petr 4:0, Dorazil Jiří 1:3, Jurák Zdeněk 4:0, body hostů: Gryc Miroslav 2:2, Slezák Radek 0:4, Hostaša Jaroslav 1:3, Káďe Ladislav 2:2),
19. kolo:
Hustopeče B - Sokol Dolní Újezd E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorazil Stanislav 3:1, Dorazilová Jana 3:1, Dorazil Jiří 3:1, Těšický Petr 3:1, body hostů: Zábranský Marek 1:3, Šebesta Tomáš 1:3, Ház Stanislav 1:3, Štěpán Filip 1:3), Sokol Opatovice B - Spartak Milotice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gryc Miroslav 4:0, Slezák Radek 1:3, Káďe Ladislav 2:2, Hostaša Jaroslav 2:2, body hostů: Andrš Jakub 2:2, Boháč Petr 0:4, Frydrych Václav 2:2, Janovský Patrik 3:1), Chropyně C - Chropyně D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Caletka Petr 1:3, Ištvánek Dalibor 0:4, Zawadski Michael 1:3, Brandejs Lukáš 2:2, body hostů: Konečný Radim 3:1, Chrastina Jiří 4:0, Konečný Roman 3:1, Baďura Jiří 2:2), Sokol Dolní Újezd D - SK Rakov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Házová Katarína 2:2, Procházka Michal 2:2, Ház Martin 1:3, Rýček Eduard 2:2, body hostů: Zlámal Radim 0:4, Řehák Jiří 3:1, Dornica Miroslav 2:2, Hradil Antonín 4:0), Sokol Lipník B - SDH Hlinsko C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grygar Lukáš 2:2, Hubáček Vladimír 3:1, Koval Michal 3:1, Venclík Václav 3:1, body hostů: Přikryl Jaromír 0:4, Šromota Josef 1:3, Machač Radek 0:4, Matýs Tomáš 4:0), Sokol Černotín A - SK Přerov G 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hon Jiří 0:2, Nehyba Jan 0:4, Nehyba Petr 2:2, Hynčica Petr 1:3, Vacek Michal 0:2, body hostů: Kyselák Tomáš 4:0, Pospíšilová Carmen 3:1, Kovář Karel 3:1, Hrabica Zdeněk 3:1), Sokol Brodek A - Sokol Čekyně B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Josef 4:0, Navrátil Ladislav 1:1, Mazal Petr 4:0, Zelenka Václav 3:1, Vaculka Vratislav 0:2, body hostů: Mráček Jaromír 1:3, Špaček Josef 1:3, Spáčil Martin 1:3, Horák Vlastimil 1:3),
20. kolo:
Sokol Dolní Újezd E - Sokol Brodek A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zábranský Marek 1:3, Šebesta Tomáš 1:3, Ház Stanislav 1:3, Pecha Radek 0:4, body hostů: Vaculka Vratislav 1:3, Mazal Petr 4:0, Kouřil Josef 4:0, Zelenka Václav 4:0), Sokol Čekyně B - Sokol Černotín A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špaček Josef 1:3, Mráček Jaromír 1:3, Horák Vlastimil 4:0, Spáčil Martin 2:2, body hostů: Mynařík Antonín 0:2, Hynčica Petr 2:2, Nehyba Jan 2:2, Nehyba Petr 3:1, Vacek Michal 1:1), SK Přerov G - Sokol Lipník B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kyselák Tomáš 3:1, Kyselák Jan 4:0, Kovář Karel 0:2, Pospíšilová Carmen 3:0, Kyrych Pavel 1:1, WO 0:1, body hostů: Mainuš Michal 1:2, Hubáček Vladimír 1:3, Koval Michal 2:2, Grygar Lukáš 0:4, WO 1:0), SDH Hlinsko C - Sokol Dolní Újezd D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machač Radek 4:0, Šromota Josef 4:0, Matýs Tomáš 4:0, Přikryl Jaromír 2:2, body hostů: Kubásek Jan 0:4, Ház Martin 0:4, Házová Katarína 1:3, Rýček Eduard 1:3), SK Rakov C - Chropyně C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zlámal Radim 1:2, Řehák Jiří 1:2, Hradil Antonín 3:0, Dornica Miroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Brandejs Lukáš 2:2, Zlámalová Petra 2:2, Ištvánek Dalibor 0:4, WO 0:5), Chropyně D - Sokol Opatovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Radim 4:0, Gašpařík Miroslav 4:0, Konečný Roman 3:1, Křižan Jakub 0:4, body hostů: Hostaša Jaroslav 2:2, Koubek Miroslav 1:3, Slezák Radek 1:3, Unar Martin 1:3), Spartak Milotice B - Hustopeče B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Andrš Jakub 2:2, Janovský Patrik 3:1, Voldán Josef 1:3, Boháč Petr 1:3, body hostů: Dorazil Jiří 2:2, Dorazil Stanislav 1:3, Těšický Petr 3:1, Jurák Zdeněk 3:1),
21. kolo:
Spartak Milotice B - Sokol Dolní Újezd E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janovský Patrik 2:2, Frydrych Václav 3:1, Boháč Petr 2:2, Voldán Josef 4:0, body hostů: Zábranský Marek 1:3, Štěpán Filip 1:3, Ház Stanislav 2:2, Bouchal Petr 1:3), Hustopeče B - Chropyně D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dorazil Stanislav 0:4, Dorazilová Jana 1:3, Dorazil Jiří 1:3, Těšický Petr 3:1, body hostů: Gašpařík Miroslav 3:1, Konečný Radim 3:1, Konečný Roman 1:3, Chrastina Jiří 4:0), Sokol Opatovice B - SK Rakov C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gryc Miroslav 3:1, Hostaša Jaroslav 3:1, Káďe Ladislav 2:2, Skříček Pavel 2:0, Slezák Radek 2:0, body hostů: Zlámal Radim 0:4, Pikna Ondřej 0:4, Dornica Miroslav 2:2, Hradil Antonín 2:2), Chropyně C - SDH Hlinsko C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Caletka Petr 2:2, Zapletalová Jana 0:4, Zawadski Michael 3:1, Ištvánek Dalibor 1:3, body hostů: Přikryl Jaromír 1:3, Machač Radek 3:1, Šromota Josef 2:2, Matýs Tomáš 4:0), Sokol Dolní Újezd D - SK Přerov G 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Michal 1:3, Ház Martin 1:3, Házová Katarína 1:3, Rýček Eduard 1:3, body hostů: Kyselák Tomáš 4:0, Kyselák Jan 3:1, Hrabica Zdeněk 4:0, Kovář Karel 1:3), Sokol Lipník B - Sokol Čekyně B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlobil Oldřich 3:1, Koval Michal 1:1, Hubáček Vladimír 3:1, Mainuš Michal 3:1, Grygar Lukáš 0:2, body hostů: Mráček Jaromír 0:4, Špaček Josef 1:3, Spáčil Martin 1:3, Horák Vlastimil 4:0), Sokol Černotín A - Sokol Brodek A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svák Vladimír 1:3, Nehyba Jan 0:4, Nehyba Petr 2:2, Hynčica Petr 0:4, body hostů: Mazal Petr 3:1, Navrátil Ladislav 3:1, Kouřil Josef 4:0, Zelenka Václav 3:1),
22. kolo:
Sokol Dolní Újezd E - Sokol Černotín A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábranský Marek 2:2, Šebesta Tomáš 0:4, Ház Stanislav 2:2, Derych Michal 0:2, Bouchal Petr 1:1, body hostů: Vacek Michal 2:2, Mynařík Antonín 1:3, Hynčica Petr 4:0, Nehyba Petr 4:0), Sokol Brodek A - Sokol Lipník B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Josef 3:1, Zelenka Václav 3:1, Mazal Petr 4:0, Navrátil Ladislav 3:1, body hostů: Mainuš Michal 1:3, Hlobil Oldřich 1:3, Koval Michal 1:3, Hubáček Vladimír 0:4), Sokol Čekyně B - Sokol Dolní Újezd D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráček Jaromír 2:2, Spáčil Martin 2:1, Horák Vlastimil 3:0, Špaček Josef 2:2, WO 0:2, body hostů: Rýček Eduard 2:2, Procházka Michal 1:3, Házová Katarína 1:2, Ház Martin 1:2, WO 2:0), SK Přerov G - Chropyně C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Véghová Viola 1:3, Kyselák Jan 4:0, Kovář Karel 4:0, Hrabica Zdeněk 4:0, body hostů: Caletka Petr 1:3, Brandejs Lukáš 1:3, Ištvánek Dalibor 0:4, Zlámalová Petra 1:3), SDH Hlinsko C - Sokol Opatovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák Antonín 2:2, Šromota Josef 2:2, Matýs Tomáš 2:2, Machač Radek 2:2, body hostů: Gryc Miroslav 1:3, Hostaša Jaroslav 0:1, Skříček Pavel 4:0, Káďe Ladislav 3:1, Slezák Radek 0:3), SK Rakov C - Hustopeče B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řehák Jiří 0:4, Dornica Miroslav 4:0, Zamazal Lubomír 2:2, Hradil Antonín 3:1, body hostů: Těšický Petr 3:1, Dorazil Stanislav 1:3, Dorazil Jiří 1:3, Jurák Zdeněk 2:2), Chropyně D - Spartak Milotice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Radim 1:3, Konečný Roman 1:3, Gašpařík Miroslav 4:0, Chrastina Jiří 4:0, body hostů: Andrš Jakub 2:2, Boháč Petr 1:3, Frydrych Václav 2:2, Voldán Josef 1:3),
23. kolo:
Chropyně D - Sokol Dolní Újezd E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gašpařík Miroslav 4:0, Baďura Jiří 1:3, Křižan Jakub 0:4, Konečný Roman 4:0, body hostů: Zábranský Marek 2:2, Bouchal Petr 2:2, Ház Stanislav 2:2, Štěpán Filip 1:3), Spartak Milotice B - SK Rakov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Andrš Jakub 4:0, Frydrych Václav 2:2, Janovský Patrik 0:3, Voldán Josef 3:1, Boháč Petr 0:1, body hostů: Hradil Antonín 3:1, Dornica Miroslav 1:2, Zamazal Lubomír 2:2, Řehák Jiří 1:3, Zlámal Radim 0:1), Hustopeče B - SDH Hlinsko C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorazil Stanislav 1:3, Těšický Petr 1:3, Dorazil Jiří 2:2, Jurák Zdeněk 2:2, body hostů: Dorňák Antonín 4:0, Šromota Josef 1:3, Machač Radek 1:3, Matýs Tomáš 4:0), Sokol Opatovice B - SK Přerov G 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Káďe Ladislav 2:2, Skříček Pavel 4:0, Gryc Miroslav 3:1, Hostaša Jaroslav 2:2, body hostů: Kyselák Tomáš 3:1, Kyselák Jan 0:4, Hrabica Zdeněk 1:3, Kovář Karel 1:3), Chropyně C - Sokol Čekyně B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zlámalová Petra 1:3, Caletka Petr 0:4, Zapletalová Jana 0:4, Sigmundová Julie 0:4, body hostů: Mráček Jaromír 4:0, Oujezdský Jiří 3:1, Spáčil Martin 4:0, Horák Vlastimil 4:0), Sokol Dolní Újezd D - Sokol Brodek A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ház Martin 1:3, Pacáček Dominik 0:4, Ház Jaroslav 0:4, Házová Katarína 1:3, body hostů: Mazal Petr 4:0, Navrátil Ladislav 3:1, Kouřil Josef 4:0, Zelenka Václav 3:1), Sokol Lipník B - Sokol Černotín A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mainuš Michal 3:1, Koval Michal 2:0, Hubáček Vladimír 3:1, Hlobil Oldřich 2:2, Grygar Lukáš 0:2, body hostů: Vacek Michal 1:3, Nehyba Jan 0:4, Hynčica Petr 1:3, Nehyba Petr 4:0),
24. kolo:
Sokol Dolní Újezd E - Sokol Lipník B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zábranský Marek 2:2, Šebesta Tomáš 0:4, Bouchal Petr 0:4, Ház Stanislav 1:3, body hostů: Hlobil Oldřich 4:0, Koval Michal 4:0, Hubáček Vladimír 3:1, Grygar Lukáš 2:2), Sokol Černotín A - Sokol Dolní Újezd D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nehyba Jan 2:2, Hynčica Petr 2:0, Nehyba Petr 4:0, Vacek Michal 2:2, Oblouk Josef 0:2, body hostů: Rýček Eduard 0:4, Házová Katarína 1:3, Procházka Michal 3:1, Ház Martin 2:2), Sokol Brodek A - Chropyně C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Josef 4:0, Mazal Petr 4:0, Navrátil Ladislav 1:0, Vaculka Vratislav 3:1, Hradilík Antonín 1:2, body hostů: Ištvánek Dalibor 1:3, Zlámalová Petra 1:3, Caletka Petr 1:3, Sigmundová Julie 0:4), Sokol Čekyně B - Sokol Opatovice B 10:8, SK Přerov G - Hustopeče B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Komárková Kateřina 0:4, Hrabica Zdeněk 0:4, Kovář Karel 0:4, Kyselák Tomáš 4:0, body hostů: Jurák Zdeněk 3:1, Dorazil Jiří 3:1, Těšický Petr 3:1, Dorazilová Jana 3:1), SDH Hlinsko C - Spartak Milotice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dorňák Antonín 1:3, Matýs Tomáš 4:0, Machač Radek 1:3, Šromota Josef 1:3, body hostů: Andrš Jakub 3:1, Frydrych Václav 2:2, Boháč Petr 1:3, Voldán Josef 3:1), SK Rakov C - Chropyně D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řehák Jiří 1:3, Zlámal Radim 0:4, Zamazal Lubomír 3:1, Hradil Antonín 2:2, body hostů: Konečný Radim 3:1, Gašpařík Miroslav 4:0, Baďura Jiří 1:3, Konečný Roman 2:2),
25. kolo:
SK Rakov C - Sokol Dolní Újezd E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zlámal Radim 0:4, Řehák Jiří 2:2, Dornica Miroslav 4:0, Hradil Antonín 4:0, body hostů: Zábranský Marek 1:3, Pecha Radek 1:3, Ház Stanislav 2:2, Štěpán Filip 2:2), Chropyně D - SDH Hlinsko C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Roman 2:2, Konečný Radim 3:1, Baďura Jiří 2:2, Chrastina Jiří 4:0, body hostů: Přikryl Jaromír 0:4, Machač Radek 2:2, Šromota Josef 0:4, Matýs Tomáš 3:1), Spartak Milotice B - SK Přerov G 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voldán Josef 2:2, Frydrych Václav 2:2, Boháč Petr 1:3, Janovský Patrik 0:4, body hostů: Komárková Kateřina 2:2, Kyselák Tomáš 4:0, Kyselák Jan 4:0, Kovář Karel 1:3), Hustopeče B - Sokol Čekyně B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorazilová Jana 3:1, Těšický Petr 4:0, Dorazil Jiří 3:1, Jurák Zdeněk 4:0, body hostů: Špaček Josef 0:4, Mráček Jaromír 0:4, Spáčil Martin 0:4, Horák Vlastimil 2:2), Sokol Opatovice B - Sokol Brodek A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hostaša Jaroslav 3:1, Slezák Radek 2:2, Koubek Miroslav 1:3, Unar Martin 0:4, body hostů: Kouřil Josef 3:0, Zelenka Václav 3:0, Vaculka Vratislav 2:2, Hradilík Antonín 1:3, Vyroubal Marek 1:0, Přivřel Zdeněk 0:1), Chropyně C - Sokol Černotín A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zlámalová Petra 2:2, Brandejs Lukáš 0:4, Ištvánek Dalibor 0:4, Caletka Petr 1:3, body hostů: Vacek Michal 2:2, Hynčica Petr 2:0, Nehyba Jan 4:0, Nehyba Petr 4:0, Segar Vít 1:1), Sokol Dolní Újezd D - Sokol Lipník B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubásek Jan 0:4, Ház Martin 2:2, Házová Katarína 0:4, Rýček Eduard 1:3, body hostů: Mainuš Michal 4:0, Hlobil Oldřich 4:0, Koval Michal 2:0, Hubáček Vladimír 2:2, Grygar Lukáš 1:1),
26. kolo:
Sokol Dolní Újezd E - Sokol Dolní Újezd D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zábranský Marek 2:2, Derych Michal 0:4, Bouchal Petr 2:2, Šebesta Tomáš 1:3, body hostů: Házová Katarína 3:1, Rýček Eduard 1:3, Anděl Pavel 4:0, Ház Martin 2:0, Kubásek Jan 1:1), Sokol Lipník B - Chropyně C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koval Michal 4:0, Grygar Lukáš 2:2, Hubáček Vladimír 2:0, Hlobil Oldřich 4:0, WO 0:2, body hostů: Caletka Petr 1:2, Ištvánek Dalibor 0:4, Zlámalová Petra 1:3, Zapletalová Jana 0:3, WO 2:0), Sokol Černotín A - Sokol Opatovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nehyba Jan 1:3, Hynčica Petr 3:1, Nehyba Petr 1:3, Segar Vít 0:2, Jiříček Antonín 0:2, body hostů: Káďe Ladislav 2:2, Skříček Pavel 4:0, Gryc Miroslav 1:0, Hostaša Jaroslav 2:2, Slezák Radek 2:1), Sokol Brodek A - Hustopeče B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Josef 2:2, Zelenka Václav 3:1, Navrátil Ladislav 2:2, Mazal Petr 4:0, body hostů: Jurák Zdeněk 2:2, Dorazil Jiří 1:3, Dorazil Stanislav 0:4, Těšický Petr 2:2), Sokol Čekyně B - Spartak Milotice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mráček Jaromír 1:3, Špaček Josef 2:2, Spáčil Martin 2:2, Oujezdský Jiří 1:3, body hostů: Janovský Patrik 2:2, Frydrych Václav 4:0, Boháč Petr 0:4, Voldán Josef 4:0), SK Přerov G - Chropyně D 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kyselák Tomáš 4:0, Kyselák Jan 2:2, Kovář Karel 1:0, Hrabica Zdeněk 2:2, Vysloužil Jarmil 2:1, body hostů: Konečný Radim 1:3, Gašpařík Miroslav 3:1, Baďura Jiří 0:4, Konečný Roman 1:3), SDH Hlinsko C - SK Rakov C 9:9,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy