Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor II. třídy
1. kolo:
Sokol Vysoká Libyně B - TJ SHM Heřmanova Huť B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadavý Václav ml. 4:0, Ježek Václav ml. 3:1, Ježek Václav st. 2:2, Horký Aleš 0:2, Horký David 0:2, body hostů: Fehnl Kurt 1:3, Platz Jaroslav 1:3, Fehnl Josef 3:1, Martínek Jaroslav 2:2), TJ Sokol Horní Bělá D - TJ Sokol Vejprnice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechutný Petr ml. 2:2, Švamberg Daniel 2:2, Šulda David 2:2, Hubka Jiří 3:1, body hostů: Opatrný Vít 4:0, Zoubek Martin 3:1, Mautner Vojtěch 0:4, Zoubek Lukáš 0:4), TJ Trnová B - Dioss Nýřany E 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kriegerbeck Karel 1:3, Šerá Adéla 0:4, Vachovcová Simona 0:4, Fišerová Anna 0:4, body hostů: Zeman Pavel 4:0, Alexa Vlastimil 3:1, Kršová Nikola 4:0, Schläfer František 4:0),
2. kolo:
Dioss Nýřany E - Sokol Vysoká Libyně B 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kršová Nikola 1:3, Jícha Filip 0:2, Schläfer František 1:2, Zeman Pavel 1:3, Alexa Vlastimil 0:2, WO 1:0, body hostů: Kadavý Václav ml. 4:0, Horký Aleš 1:3, Ježek Václav st. 4:0, Kadavý Václav st. 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Vejprnice C - TJ Trnová B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zoubek Martin 3:1, Kolář Vladimír 4:0, Zoubek Lukáš 0:4, Mautner Vojtěch 0:4, body hostů: Kriegerbeck Karel 2:2, Vachovcová Simona 2:2, Čása Jakub 3:1, Fišerová Anna 2:2), TJ SHM Heřmanova Huť B - TJ Sokol Horní Bělá D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Petr ml. 2:2, Špaček Petr st. 0:4, Fehnl Kurt 3:1, Martínek Jaroslav 3:1, body hostů: Hubka Jiří 4:0, Hlávka Milan 1:3, Šulda David 2:2, Nechutný Petr ml. 1:3),
3. kolo:
Sokol Vysoká Libyně B - TJ Sokol Horní Bělá D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadavý Václav ml. 4:0, Ježek Václav ml. 2:0, Ježek Václav st. 3:1, Horký Aleš 1:3, Horký David 0:2, body hostů: Hlávka Milan 1:3, Nechutný Petr ml. 1:3, Šulda David 1:3, Hubka Jiří 3:1), TJ Trnová B - TJ SHM Heřmanova Huť B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kriegerbeck Karel 1:3, Fišerová Anna 0:4, Čása Jakub 1:3, Vachovcová Simona 0:4, body hostů: Špaček Petr st. 3:1, Špaček Petr ml. 4:0, Martínek Jaroslav 3:1, Fehnl Kurt 4:0), Dioss Nýřany E - TJ Sokol Vejprnice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jícha Filip 4:0, Kršová Nikola 3:1, Zeman Pavel 2:1, Schläfer František 4:0, Alexa Vlastimil 1:0, body hostů: Kolář Vladimír 0:4, Zoubek Martin 2:2, Zoubek Lukáš 0:4, Mautner Vojtěch 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol Vejprnice C - Sokol Vysoká Libyně B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zoubek Martin 2:2, Opatrný Vít 4:0, Kolář Vladimír 1:3, Zoubek Lukáš 0:4, body hostů: Kadavý Václav ml. 3:1, Ježek Václav ml. 3:1, Ježek Václav st. 2:2, Horký Aleš 1:1, Horký David 0:2), TJ SHM Heřmanova Huť B - Dioss Nýřany E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Petr st. 0:4, Fehnl Kurt 3:1, Fehnl Josef 4:0, Martínek Jaroslav 2:2, body hostů: Kršová Nikola 1:3, Jícha Filip 2:2, Schläfer František 2:2, Zeman Pavel 2:2), TJ Sokol Horní Bělá D - TJ Trnová B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechutný Petr ml. 4:0, Nechutný Marek 4:0, Šulda David 3:1, Hubka Jiří 1:0, Švamberg Daniel 1:2, body hostů: Kriegerbeck Karel 1:3, Klik Jiří 0:4, Vachovcová Simona 1:3, Čása Jakub 1:3),
5. kolo:
TJ Trnová B - Sokol Vysoká Libyně B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čása Jakub 2:2, Kriegerbeck Karel 1:3, Fišerová Anna 0:4, Vachovcová Simona 1:3, body hostů: Ježek Václav ml. 4:0, Kadavý Václav ml. 4:0, Horký Aleš 3:1, Horký David 1:3), Dioss Nýřany E - TJ Sokol Horní Bělá D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jícha Filip 1:3, Kršová Nikola 1:3, Zeman Pavel 3:0, Schläfer František 3:0, Alexa Vlastimil 0:1, WO 1:0, body hostů: Nechutný Petr ml. 3:1, Hlávka Milan 1:3, Šulda Jakub 1:3, Hubka Jiří 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Vejprnice C - TJ SHM Heřmanova Huť B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Opatrný Vít 4:0, Zoubek Martin 4:0, Zoubek Lukáš 0:4, Mautner Vojtěch 0:4, body hostů: Špaček Petr st. 2:2, Špaček Petr ml. 2:2, Martínek Jaroslav 2:2, Fehnl Kurt 2:2),
6. kolo:
TJ SHM Heřmanova Huť B - Sokol Vysoká Libyně B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Petr ml. 2:2, Špaček Petr st. 1:3, Fehnl Kurt 3:1, Martínek Jaroslav 1:3, body hostů: Kadavý Václav ml. 3:1, Ježek Václav ml. 4:0, Ježek Václav st. 2:2, Horký Aleš 0:2, Horký David 0:2), TJ Sokol Vejprnice C - TJ Sokol Horní Bělá D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Opatrný Vít 4:0, Zoubek Martin 2:2, Šilhan Jaroslav 3:1, Zoubek Lukáš 0:2, Mautner Vojtěch 0:2, body hostů: Hlávka Milan 2:2, Nechutný Petr ml. 1:3, Šulda David 2:2, Hubka Jiří 2:2), Dioss Nýřany E - TJ Trnová B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Alexa Ondřej 4:0, Kršová Nikola 4:0, Alexa Vlastimil 1:3, Jabůrek Karel 2:2, body hostů: Kriegerbeck Karel 1:3, Fišerová Anna 1:1, Čása Jakub 2:2, Vachovcová Simona 1:3, Klik Jiří 0:2),
7. kolo:
Sokol Vysoká Libyně B - Dioss Nýřany E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadavý Václav ml. 4:0, Ježek Václav ml. 3:1, Ježek Václav st. 4:0, Horký Aleš 1:1, Horký David 0:2, body hostů: Alexa Ondřej 2:2, Schläfer František 1:3, Alexa Vlastimil 0:4, Zeman Pavel 1:3), TJ Trnová B - TJ Sokol Vejprnice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čása Jakub 4:0, Klik Jiří 2:2, Kriegerbeck Karel 3:1, Vachovcová Simona 1:0, Šerá Adéla 1:2, body hostů: Zoubek Martin 3:1, Kolář Vladimír 2:2, Zoubek Lukáš 0:4, Mautner Vojtěch 0:4), TJ Sokol Horní Bělá D - TJ SHM Heřmanova Huť B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechutný Marek 1:3, Nechutný Petr ml. 3:1, Šulda David 3:1, Hubka Jiří 3:1, body hostů: Špaček Petr ml. 1:3, Špaček Petr st. 0:4, Fehnl Kurt 4:0, Martínek Jaroslav 1:3),
8. kolo:
TJ Sokol Horní Bělá D - Sokol Vysoká Libyně B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechutný Marek 1:3, Nechutný Petr ml. 1:3, Šulda David 2:2, Hubka Jiří 2:2, body hostů: Kadavý Václav ml. 4:0, Ježek Václav ml. 4:0, Ježek Václav st. 2:2, Horký Aleš 0:2, Horký David 0:2), TJ SHM Heřmanova Huť B - TJ Trnová B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špaček Petr st. 3:1, Špaček Petr ml. 3:1, Fehnl Kurt 4:0, Martínek Jaroslav 4:0, body hostů: Čása Jakub 1:3, Kriegerbeck Karel 1:3, Klik Jiří 0:4, Šerá Adéla 0:4), TJ Sokol Vejprnice C - Dioss Nýřany E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Opatrný Vít 4:0, Kolář Vladimír 1:3, Zoubek Lukáš 0:4, Zoubek Martin 3:1, body hostů: Alexa Ondřej 3:1, Kršová Nikola 2:2, Schläfer František 2:2, Alexa Vlastimil 1:3),
9. kolo:
Sokol Vysoká Libyně B - TJ Sokol Vejprnice C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ježek Václav st. 2:1, Kadavý Václav st. 2:1, Horký Aleš 2:1, Horký David 1:2, WO 5:0, body hostů: Zoubek Lukáš 0:4, Zoubek Martin 4:0, Kolář Vladimír 1:3, WO 0:5), Dioss Nýřany E - TJ SHM Heřmanova Huť B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Alexa Ondřej 4:0, Kršová Nikola 0:4, Alexa Vlastimil 0:4, Schläfer František 2:2, body hostů: Špaček Petr ml. 3:1, Špaček Petr st. 2:2, Fehnl Kurt 3:1, Martínek Jaroslav 2:2), TJ Trnová B - TJ Sokol Horní Bělá D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kriegerbeck Karel 1:3, Klik Jiří 0:4, Čása Jakub 1:3, Šerá Adéla 0:4, body hostů: Nechutný Marek 4:0, Nechutný Petr ml. 4:0, Šulda David 2:0, Švamberg Daniel 2:2, Hubka Jiří 2:0),
10. kolo:
Sokol Vysoká Libyně B - TJ Trnová B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Václav ml. 4:0, Kadavý Václav ml. 4:0, Horký Aleš 2:2, Horký David 1:3, body hostů: Vachovcová Simona 2:2, Fišerová Anna 1:3, Kriegerbeck Karel 2:2, Šerá Adéla 0:4), TJ Sokol Horní Bělá D - Dioss Nýřany E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechutný Marek 1:3, Nechutný Petr ml. 2:2, Šulda David 3:1, Hubka Jiří 4:0, body hostů: Alexa Ondřej 2:2, Kršová Nikola 2:2, Schläfer František 0:4, Zeman Pavel 2:2), TJ SHM Heřmanova Huť B - TJ Sokol Vejprnice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špaček Petr st. 4:0, Špaček Petr ml. 4:0, Fehnl Kurt 4:0, Martínek Jaroslav 4:0, body hostů: Kolář Vladimír 0:4, Horský Robin 0:4, Zoubek Lukáš 0:4, Mautner Vojtěch 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS