Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 1. třídy
1. kolo:
SK Nová Ves "C" - TJ Sokol Týnec n. L. "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holeček Martin 2:2, Šafránek Jaroslav 1:3, Petřík Daniel 3:1, Řehák Josef ml. 1:3, body hostů: Chval Jan 2:2, Cincibus Milan 4:0, Chobotová Věra 1:3, Buriánek Vladislav 2:2), TJ Sokol Velký Osek "C" - Stolní tenis Kolín "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Houdek František 2:2, Hanušová Blanka 2:2, Čebiš Luboš 4:0, Mokříž Bohuslav 2:2, body hostů: Holler Jan 3:1, Malenovský Aleš 3:1, Dzurko Josef 0:4, Zápotocký Milan 0:4), TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C" - TJ Klučov "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rob Karel 3:1, Novák Petr 1:3, Pačes Ladislav 1:3, Chvojka Antonín 3:1, body hostů: Šlégr Václav 3:1, Bossanyi Michal 2:2, Budský Radek 2:2, Kaše Radek 1:3), TJ Klučov "B" - Sokol Zásmuky "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Potměšil Zdeněk 2:2, Dvořák Vladimír 2:2, Spáčil Ladislav 2:2, Pitro Miroslav 1:3, body hostů: Kašpar Milan 0:4, Suchý Ladislav 1:3, Krombholz Josef 4:0, Neštuk Jaroslav 4:0), Viktoria Radim "B" - SK Nová Ves "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Thiel Pavel 3:1, Prorok Jaroslav 2:2, Klimák Josef 2:2, Mašín Miloslav 4:0, body hostů: Bodlák Karel 3:1, Šíma Roman 2:2, Vokřál Lukáš 0:4, Tvrdík Leoš 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Týnec n. L. "B" - SK Nová Ves "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chval Jan 1:3, Cincibus Milan 2:1, Chobotová Věra 1:2, Buriánek Vladislav 1:3, Buriánek Daniel 0:1, WO 0:1, body hostů: Bodlák Karel 4:0, Tvrdík Leoš 1:3, Šíma Roman 2:1, Kačírek David 3:1, WO 1:0), Sokol Zásmuky "B" - Viktoria Radim "B" 12:6 (řeší VV, čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí František 2:1, Neštuk Jaroslav 2:1, Suchý Ladislav 2:1, Cikán Miloslav 2:2, WO 3:0, body hostů: Thiel Pavel 0:4, Mašín Miloslav 2:1, Lágner Václav 3:0, Klimák Josef 0:3, WO 0:3), TJ Klučov "C" - TJ Klučov "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaše Radek 1:3, Novák Robert 1:3, Budský Radek 2:2, Bossanyi Michal 2:2, body hostů: Spáčil Ladislav 4:0, Dvořák Vladimír 2:0, Potměšil Zdeněk 3:1, Pitro Miroslav 1:3, Kaše Jakub 0:2), SK Křečhoř - TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Jaromír 2:2, Levčík Jan 2:2, Smrkovský Jindřich 2:2, Valtr Petr 2:2, body hostů: Rob Karel 3:1, Novák Petr 2:2, Pačes Ladislav 0:4, Chvojka Antonín 3:1), SK Nová Ves "C" - TJ Sokol Velký Osek "C" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehák Josef ml. 1:3, Šafránek Jaroslav 0:4, Voslař Jiří 2:2, Holeček Martin 1:3, body hostů: Čebiš Luboš 4:0, Mokříž Bohuslav 4:0, Houdek František 1:3, Hanušová Blanka 3:1),
3. kolo:
TJ Sokol Velký Osek "C" - TJ Sokol Týnec n. L. "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mokříž Bohuslav 3:1, Čebiš Luboš 3:1, Houdek František 2:2, Hanušová Blanka 2:2, body hostů: Chval Jan 2:2, Cincibus Milan 3:1, Buriánek Vladislav 1:3, Chobotová Věra 0:4), TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C" - Stolní tenis Kolín "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čihák Jaroslav 4:0, Pak Viktor 2:2, Novák Petr 2:1, Chvojka Antonín 3:0, WO 0:2, body hostů: Malenovský Aleš 1:2, Musil Jan 1:3, Holler Jan 0:4, Zápotocký Milan 1:2, WO 2:0), TJ Klučov "B" - SK Křečhoř 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Potměšil Zdeněk 4:0, Dvořák Vladimír 3:0, Spáčil Ladislav 3:1, Pitro Miroslav 2:1, WO 0:2, body hostů: Valtr Petr 0:3, Smrkovský Jindřich 2:2, Dobiáš Robert 0:3, Moravec Petr 0:4, WO 2:0), Viktoria Radim "B" - TJ Klučov "C" 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Prorok Jaroslav 1:2, Thiel Pavel 1:2, Klimák Josef 1:2, Mašín Miloslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Budský Radek 3:1, Šlégr Václav 3:1, Nekolný Josef 0:4, WO 0:5), SK Nová Ves "B" - Sokol Zásmuky "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tvrdík Leoš 2:2, Kačírek David 2:2, Šíma Roman 3:0, Bodlák Karel 3:1, WO 1:0, body hostů: Skývová Lenka 0:2, Švec Josef 0:4, Suchý Ladislav 3:1, Neštuk Jaroslav 2:1, Kašpar Milan 0:2, WO 0:1),
4. kolo:
TJ Sokol Týnec n. L. "B" - Sokol Zásmuky "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cincibus Milan 3:1, Buriánek Vladislav 1:3, Chval Jan 3:1, Chobotová Věra 0:4, body hostů: Neštuk Jaroslav 3:1, Suchý Ladislav 3:1, Krejčí František 2:2, Cikán Miloslav 1:3), TJ Klučov "C" - SK Nová Ves "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budský Radek 2:2, Šlégr Václav 3:1, Nekolný Josef 1:3, Bossanyi Michal 2:2, body hostů: Šíma Roman 3:1, Kačírek David 3:1, Tvrdík Leoš 1:3, Vokřál Lukáš 1:3), SK Křečhoř - Viktoria Radim "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Jaromír 2:2, Levčík Jan 2:2, Smrkovský Jindřich 2:2, Moravec Petr 2:2, body hostů: Thiel Pavel 2:2, Doskočil Václav 2:2, Klimák Josef 2:2, Mašín Miloslav 2:2), Stolní tenis Kolín "C" - TJ Klučov "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zápotocký Milan 1:2, Waters Jiří ml. 1:2, Malenovský Aleš 1:2, Holler Jan 1:2, WO 3:1, body hostů: Dvořák Vladimír 1:1, Pitro Miroslav 1:2, Spáčil Ladislav 3:1, Potměšil Zdeněk 3:0, WO 1:3), SK Nová Ves "C" - TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voslař Jiří 2:2, Šafránek Jaroslav 0:4, Řehák Josef ml. 3:1, Petřík Daniel 1:3, body hostů: Rob Karel 3:1, Pak Viktor 3:1, Novák Petr 2:2, Chvojka Antonín 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C" - TJ Sokol Velký Osek "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čihák Jaroslav 1:3, Pak Viktor 2:2, Novák Petr 1:3, Rob Karel 2:2, body hostů: Čebiš Luboš 3:1, Mokříž Bohuslav 3:1, Houdek František 0:4, Hanušová Blanka 4:0), TJ Klučov "B" - SK Nová Ves "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Potměšil Zdeněk 2:2, Dvořák Vladimír 3:1, Spáčil Ladislav 3:1, Pitro Miroslav 2:2, body hostů: Holeček Martin 3:1, Šafránek Jaroslav 1:3, Voslař Jiří 0:4, Řehák Josef ml. 2:2), Viktoria Radim "B" - Stolní tenis Kolín "C" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Thiel Pavel 2:1, Prorok Jaroslav 4:0, Klimák Josef 1:0, Mašín Miloslav 4:0, Lágner Václav 2:0, WO 1:1, body hostů: Musil Jan 0:4, Zápotocký Milan 0:3, Holler Jan 1:3, Malenovský Aleš 0:3, WO 1:1), SK Nová Ves "B" - SK Křečhoř 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrkota Jiří 0:4, Šíma Roman 3:1, Tvrdík Leoš 2:2, Bodlák Karel 2:2, body hostů: Valtr Petr 3:1, Smrkovský Jindřich 4:0, Moravec Petr 1:3, Dobiáš Robert 1:1, Sýkora Jaromír 0:2), Sokol Zásmuky "B" - TJ Klučov "C" 9:9 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Ladislav 2:2, Neštuk Jaroslav 3:1, Krejčí František 3:1, Kašpar Milan 0:4, body hostů: Šlégr Václav 3:1, Budský Radek 2:2, Bossanyi Michal 2:2, Nekolný Josef 1:3),
6. kolo:
TJ Sokol Týnec n. L. "B" - TJ Klučov "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chval Jan 4:0, Cincibus Milan 2:1, Chobotová Věra 2:1, Buriánek Vladislav 0:4, WO 2:0, body hostů: Nekolný Josef 1:3, Bossanyi Michal 2:2, Budský Radek 1:2, Šlégr Václav 2:1, WO 0:2), SK Křečhoř - Sokol Zásmuky "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Petr 1:3, Levčík Jan 1:3, Smrkovský Jindřich 3:0, Valtr Petr 1:3, Dobiáš Robert 0:1, body hostů: Krejčí František 3:1, Kašpar Milan 1:3, Neštuk Jaroslav 3:1, Suchý Ladislav 3:1), Stolní tenis Kolín "C" - SK Nová Ves "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Jan 1:3, Holler Jan 1:3, Malenovský Aleš 1:2, Zápotocký Milan 0:3, WO 2:0, body hostů: Kačírek David 2:1, Bodlák Karel 4:0, Tvrdík Leoš 2:2, Šíma Roman 3:0, WO 0:2), SK Nová Ves "C" - Viktoria Radim "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bodláková Tereza 0:3, Holeček Martin 1:2, Řehák Josef ml. 1:2, Šafránek Jaroslav 0:3, WO 4:0, body hostů: Thiel Pavel 1:2, Mašín Miloslav 3:0, Prorok Jaroslav 3:0, Lágner Václav 3:0, WO 0:4), TJ Sokol Velký Osek "C" - TJ Klučov "B" 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čebiš Luboš 1:0, Mokříž Bohuslav 2:0, Hanušová Blanka 1:2, Houdek František 0:3, Novotný Karel 1:1, WO 6:0, body hostů: Dvořák Vladimír 2:2, Spáčil Ladislav 3:1, Pitro Miroslav 1:2, WO 0:6),
7. kolo:
TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C" - TJ Sokol Týnec n. L. "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čihák Jaroslav 3:1, Pak Viktor 2:2, Novák Petr 1:3, Chvojka Antonín 2:2, body hostů: Cincibus Milan 3:1, Chval Jan 4:0, Chobotová Věra 1:3, Buriánek Daniel 0:4), Viktoria Radim "B" - TJ Sokol Velký Osek "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Thiel Pavel 1:2, Mašín Miloslav 2:1, Klimák Josef 0:3, Prorok Jaroslav 2:2, WO 0:3, body hostů: Novotný Karel 1:3, Hanušová Blanka 1:2, Čebiš Luboš 3:0, Mokříž Bohuslav 3:0, WO 3:0), SK Nová Ves "B" - SK Nová Ves "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bodlák Karel 3:1, Šíma Roman 3:1, Vrkota Jiří 0:4, Vokřál Lukáš 0:4, body hostů: Šafránek Jaroslav 2:2, Voslař Jiří 2:2, Holeček Martin 2:2, Řehák Josef ml. 4:0), Sokol Zásmuky "B" - Stolní tenis Kolín "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí František 2:1, Kašpar Milan 2:2, Suchý Ladislav 2:2, Neštuk Jaroslav 4:0, Skývová Lenka 0:1, body hostů: Musil Jan 1:3, Holler Jan 2:2, Zápotocký Milan 0:4, Malenovský Aleš 3:1), TJ Klučov "C" - SK Křečhoř 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budský Radek 3:1, Šlégr Václav 3:0, Nekolný Josef 0:4, Bossanyi Michal 3:1, WO 0:1, body hostů: Valtr Petr 2:2, Levčík Jan 1:1, Smrkovský Jindřich 2:1, Moravec Petr 1:3, Dobiáš Robert 0:2, WO 1:0),
8. kolo:
TJ Sokol Týnec n. L. "B" - SK Křečhoř 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cincibus Milan 4:0, Chval Jan 4:0, Chobotová Věra 3:0, Buriánek Vladislav 1:1, Buriánek Daniel 1:1, WO 0:1, body hostů: Valtr Petr 0:1, Levčík Jan 1:3, Dobiáš Robert 0:4, Moravec Petr 1:2, Sýkora Jaromír 0:3, WO 1:0), Stolní tenis Kolín "C" - TJ Klučov "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holler Jan 2:2, Waters Jiří ml. 2:2, Malenovský Aleš 3:1, Musil Jan 2:2, body hostů: Šlégr Václav 4:0, Budský Radek 3:1, Bossanyi Michal 0:4, Nekolný Josef 0:4), SK Nová Ves "C" - Sokol Zásmuky "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafránek Jaroslav 2:2, Holeček Martin 1:3, Řehák Josef ml. 1:3, Petřík Daniel 3:1, body hostů: Neštuk Jaroslav 4:0, Suchý Ladislav 3:1, Krejčí František 1:3, Kašpar Milan 1:3), TJ Sokol Velký Osek "C" - SK Nová Ves "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanušová Blanka 0:3, Čebiš Luboš 1:1, Novotný Karel 1:3, Mokříž Bohuslav 0:3, WO 1:3, body hostů: Bodlák Karel 3:0, Kačírek David 2:1, Tvrdík Leoš 3:0, Šíma Roman 2:1, WO 3:1), TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C" - TJ Klučov "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čihák Jaroslav 2:2, Pak Viktor 2:1, Novák Petr 0:3, Rob Karel 2:2, WO 2:0, body hostů: Dvořák Vladimír 1:3, Potměšil Zdeněk 3:1, Spáčil Ladislav 3:1, Pitro Miroslav 1:1, WO 0:2),
9. kolo:
TJ Klučov "B" - TJ Sokol Týnec n. L. "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Potměšil Zdeněk 1:2, Dvořák Vladimír 3:0, Spáčil Ladislav 1:2, Pitro Miroslav 2:1, WO 3:1, body hostů: Cincibus Milan 2:1, Chval Jan 3:1, Buriánek Daniel 0:4, Buriánek Vladislav 0:1, WO 1:3), Viktoria Radim "B" - TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Thiel Pavel 0:4, Mašín Miloslav 2:2, Lágner Václav 4:0, Prorok Jaroslav 3:1, body hostů: Čihák Jaroslav 2:2, Pak Viktor 2:2, Novák Petr 1:3, Rob Karel 2:2), Sokol Zásmuky "B" - TJ Sokol Velký Osek "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí František 2:2, Kašpar Milan 1:3, Suchý Ladislav 1:3, Neštuk Jaroslav 3:1, body hostů: Mokříž Bohuslav 4:0, Čebiš Luboš 2:2, Novotný Karel 1:3, Hanušová Blanka 2:2), TJ Klučov "C" - SK Nová Ves "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlégr Václav 4:0, Budský Radek 2:2, Bossanyi Michal 1:3, Nekolný Josef 1:3, body hostů: Řehák Josef ml. 2:2, Šafránek Jaroslav 3:1, Petřík Daniel 3:1, Holeček Martin 0:4), SK Křečhoř - Stolní tenis Kolín "C" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valtr Petr 0:3, Levčík Jan 0:4, Smrkovský Jindřich 2:1, Kainar Václav 1:3, WO 1:1, body hostů: Musil Jan 2:2, Holler Jan 2:1, Waters Jiří ml. 4:0, Malenovský Aleš 3:0, WO 1:1),
10. kolo:
TJ Sokol Týnec n. L. "B" - Stolní tenis Kolín "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cincibus Milan 4:0, Chval Jan 3:1, Chobotová Věra 1:2, Buriánek Daniel 2:2, WO 0:1, body hostů: Musil Jan 2:2, Holler Jan 2:2, Zápotocký Milan 0:4, Malenovský Aleš 1:2, WO 1:0), SK Nová Ves "C" - SK Křečhoř 10:8 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Řehák Josef ml. 3:1, Voslař Jiří 2:2, Holeček Martin 2:2, Šafránek Jaroslav 2:2, body hostů: Valtr Petr 3:1, Levčík Jan 2:2, Moravec Petr 1:3, Smrkovský Jindřich 1:1, Dobiáš Robert 0:2), TJ Sokol Velký Osek "C" - TJ Klučov "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čebiš Luboš 3:1, Houdek František 2:2, Novotný Karel 1:3, Hanušová Blanka 1:3, body hostů: Šlégr Václav 4:0, Bossanyi Michal 2:2, Budský Radek 3:1, Novák Robert 0:4), TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C" - SK Nová Ves "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rob Karel 2:2, Pak Viktor 2:2, Novák Petr 1:3, Chvojka Antonín 3:1, body hostů: Šíma Roman 3:1, Bodlák Karel 2:2, Kačírek David 3:1, Vokřál Lukáš 0:4), TJ Klučov "B" - Viktoria Radim "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pitro Miroslav 0:2, Dvořák Vladimír 0:2, Kaše Jakub 0:3, Potměšil Zdeněk 2:0, WO 2:5, body hostů: Prorok Jaroslav 3:0, Thiel Pavel 2:0, Lágner Václav 1:1, Klimák Josef 1:1, WO 5:2),
11. kolo:
Viktoria Radim "B" - TJ Sokol Týnec n. L. "B" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Thiel Pavel 3:1, Prorok Jaroslav 2:2, Klimák Josef 1:2, Lágner Václav 4:0, WO 0:1, body hostů: Cincibus Milan 1:3, Chval Jan 2:2, Chobotová Věra 2:2, Buriánek Vladislav 0:3, WO 1:0), SK Nová Ves "B" - TJ Klučov "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tvrdík Leoš 2:1, Kačírek David 3:0, Šíma Roman 3:1, Bodlák Karel 3:1, WO 2:0, body hostů: Spáčil Ladislav 1:3, Pitro Miroslav 0:3, Dvořák Vladimír 2:1, Kaše Jakub 0:4, WO 0:2), Sokol Zásmuky "B" - TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skývová Lenka 1:3, Švec Josef 0:4, Krejčí František 2:1, Suchý Ladislav 1:3, WO 0:1, body hostů: Čihák Jaroslav 4:0, Novák Petr 2:2, Rob Karel 3:1, Chvojka Antonín 2:1, WO 1:0), SK Křečhoř - TJ Sokol Velký Osek "C" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Robert 0:4, Moravec Petr 1:3, Valtr Petr 1:2, Levčík Jan 2:2, WO 0:1, body hostů: Hanušová Blanka 4:0, Novotný Karel 3:1, Houdek František 1:3, Čebiš Luboš 3:0, WO 1:0), Stolní tenis Kolín "C" - SK Nová Ves "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holler Jan 4:0, Waters Jiří ml. 2:2, Malenovský Aleš 3:1, Musil Jan 3:1, body hostů: Řehák Josef ml. 1:3, Šafránek Jaroslav 3:1, Voslař Jiří 0:4, Holeček Martin 0:4),
12. kolo:
TJ Sokol Týnec n. L. "B" - SK Nová Ves "C" 11:7 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Chval Jan 3:1, Cincibus Milan 3:1, Chobotová Věra 1:2, Buriánek Vladislav 2:2, WO 1:0, body hostů: Holeček Martin 2:2, Řehák Josef ml. 3:1, Šafránek Jaroslav 0:4, Petřík Daniel 1:2, WO 0:1), Stolní tenis Kolín "C" - TJ Sokol Velký Osek "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zápotocký Milan 0:4, Holler Jan 3:1, Malenovský Aleš 2:2, Musil Jan 2:2, body hostů: Čebiš Luboš 4:0, Konrád Martin 3:1, Hanušová Blanka 1:3, Novotný Karel 1:3), TJ Klučov "C" - TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlégr Václav 3:1, Budský Radek 2:2, Bossanyi Michal 2:2, Nekolný Josef 1:3, body hostů: Novák Petr 2:2, Rob Karel 3:1, Pačes Ladislav 0:4, Chvojka Antonín 3:1), Sokol Zásmuky "B" - TJ Klučov "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí František 2:2, Cikán Miloslav 0:4, Suchý Ladislav 1:3, Neštuk Jaroslav 4:0, body hostů: Potměšil Zdeněk 3:1, Spáčil Ladislav 2:2, Dvořák Vladimír 3:1, Pitro Miroslav 1:3), SK Nová Ves "B" - Viktoria Radim "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrkota Jiří 0:4, Tvrdík Leoš 2:2, Šíma Roman 3:1, Bodlák Karel 3:1, body hostů: Lágner Václav 2:2, Prorok Jaroslav 4:0, Hovorka Tomáš 1:3, Thiel Pavel 1:3),
13. kolo:
SK Nová Ves "B" - TJ Sokol Týnec n. L. "B" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tvrdík Leoš 1:3, Kačírek David 3:1, Šíma Roman 2:2, Bodlák Karel 4:0, body hostů: Chval Jan 3:1, Cincibus Milan 2:2, Buriánek Daniel 0:4, Buriánek Vladislav 1:3), Viktoria Radim "B" - Sokol Zásmuky "B" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Thiel Pavel 2:1, Prorok Jaroslav 2:0, Klimák Josef 0:1, Verfl Milan 0:2, Lágner Václav 3:0, WO 6:0, body hostů: Skývová Lenka 1:3, Švec Josef 2:2, Krejčí František 1:2, WO 0:6), TJ Klučov "B" - TJ Klučov "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Vladimír 3:1, Pitro Miroslav 2:2, Kaše Jakub 0:4, Ševčík Josef 0:4, body hostů: Šlégr Václav 4:0, Budský Radek 3:1, Novák Robert 2:2, Bossanyi Michal 2:2), TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C" - SK Křečhoř 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rob Karel 4:0, Pak Viktor 3:1, Novák Petr 1:3, Pačes Ladislav 0:4, body hostů: Smrkovský Jindřich 3:1, Kainar Václav 2:2, Sýkora Jaromír 2:2, Dobiáš Robert 1:3), TJ Sokol Velký Osek "C" - SK Nová Ves "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konrád Martin 3:0, Čebiš Luboš 4:0, Novotný Karel 0:4, Hanušová Blanka 3:1, WO 0:1, body hostů: Holeček Martin 1:3, Šafránek Jaroslav 1:2, Voslař Jiří 1:3, Řehák Josef ml. 2:2, WO 1:0),
14. kolo:
TJ Sokol Týnec n. L. "B" - TJ Sokol Velký Osek "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chval Jan 2:2, Cincibus Milan 3:1, Chobotová Věra 1:3, Buriánek Vladislav 2:2, body hostů: Novotný Karel 2:2, Hanušová Blanka 1:3, Čebiš Luboš 3:1, Mokříž Bohuslav 2:2), Stolní tenis Kolín "C" - TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Waters Jiří ml. 1:1, Holler Jan 2:1, Malenovský Aleš 3:0, Musil Jan 2:1, WO 5:1, body hostů: Čihák Jaroslav 1:3, Rob Karel 2:1, Pak Viktor 0:4, WO 1:5), SK Křečhoř - TJ Klučov "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kainar Václav 0:1, Moravec Petr 0:3, Levčík Jan 1:2, Smrkovský Jindřich 2:2, Dobiáš Robert 0:2, WO 3:0, body hostů: Potměšil Zdeněk 4:0, Dvořák Vladimír 2:1, Spáčil Ladislav 2:1, Pitro Miroslav 2:1, WO 0:3), TJ Klučov "C" - Viktoria Radim "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlégr Václav 1:3, Bossanyi Michal 1:2, Budský Radek 2:1, Nekolný Josef 0:4, WO 0:2, body hostů: Thiel Pavel 4:0, Mašín Miloslav 2:2, Prorok Jaroslav 1:2, Lágner Václav 3:0, WO 2:0), Sokol Zásmuky "B" - SK Nová Ves "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Milan 1:3, Krejčí František 1:0, Krombholz Josef 4:0, Suchý Ladislav 2:2, Kormaňák Pavel 0:3, body hostů: Bodlák Karel 3:1, Vokřál Lukáš 0:4, Kačírek David 2:2, Šíma Roman 3:1),
15. kolo:
Sokol Zásmuky "B" - TJ Sokol Týnec n. L. "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Milan 2:1, Krejčí František 4:0, Suchý Ladislav 3:1, Skývová Lenka 1:1, Švec Josef 1:1, WO 1:0, body hostů: Cincibus Milan 3:1, Chobotová Věra 0:3, Buriánek Daniel 0:4, Buriánek Vladislav 1:3, WO 0:1), SK Nová Ves "B" - TJ Klučov "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kačírek David 2:2, Tvrdík Leoš 1:3, Šíma Roman 3:1, Bodlák Karel 1:3, body hostů: Šlégr Václav 4:0, Bossanyi Michal 3:1, Budský Radek 1:3, Nekolný Josef 1:3), Viktoria Radim "B" - SK Křečhoř 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Thiel Pavel 3:1, Meserod Václav 0:4, Prorok Jaroslav 4:0, Klimák Josef 2:2, body hostů: Kainar Václav 3:1, Moravec Petr 2:2, Sýkora Jaromír 1:3, Dobiáš Robert 1:3), TJ Klučov "B" - Stolní tenis Kolín "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Potměšil Zdeněk 3:1, Spáčil Ladislav 3:1, Pitro Miroslav 2:1, Dvořák Vladimír 3:0, Kaše Jakub 0:1, WO 0:1, body hostů: Holler Jan 2:2, Musil Jan 0:4, Zápotocký Milan 0:4, Malenovský Aleš 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C" - SK Nová Ves "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pak Viktor 2:2, Rob Karel 3:0, Novák Petr 3:1, Chvojka Antonín 2:1, WO 0:2, body hostů: Voslař Jiří 1:2, Holeček Martin 0:4, Šafránek Jaroslav 0:4, Řehák Josef ml. 3:0, WO 2:0),
16. kolo:
TJ Sokol Velký Osek "C" - TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanušová Blanka 1:1, Novotný Karel 1:1, Konrád Martin 3:0, Mokříž Bohuslav 1:1, WO 8:0, body hostů: Pak Viktor 0:4, Rob Karel 2:1, Chvojka Antonín 1:1, WO 0:8), SK Nová Ves "C" - TJ Klučov "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehák Josef ml. 0:3, Holeček Martin 1:1, Voslař Jiří 0:3, Šafránek Jaroslav 1:3, WO 3:1, body hostů: Potměšil Zdeněk 4:0, Spáčil Ladislav 2:1, Pitro Miroslav 2:1, Dvořák Vladimír 2:0, WO 1:3), Stolní tenis Kolín "C" - Viktoria Radim "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zápotocký Milan 2:2, Malenovský Aleš 3:1, Holler Jan 1:0, Musil Jan 2:2, Lain Lukáš 0:3, body hostů: Prorok Jaroslav 4:0, Proroková Eliška 1:3, Klimák Josef 2:2, Hovorka Tomáš 1:3), SK Křečhoř - SK Nová Ves "B" 10:8 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Valtr Petr 2:2, Smrkovský Jindřich 3:1, Levčík Jan 2:2, Kainar Václav 1:3, body hostů: Bodlák Karel 4:0, Tvrdík Leoš 0:4, Šíma Roman 3:1, Kačírek David 1:3), TJ Klučov "C" - Sokol Zásmuky "B" 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nekolný Josef 0:4, Novák Robert 1:3, Budský Radek 0:3, Bossanyi Michal 2:2, WO 0:1, body hostů: Krombholz Josef 4:0, Neštuk Jaroslav 4:0, Suchý Ladislav 3:1, Krejčí František 1:2, WO 1:0),
17. kolo:
TJ Klučov "C" - TJ Sokol Týnec n. L. "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nekolný Josef 2:2, Bossanyi Michal 2:2, Budský Radek 3:1, Novák Robert 2:2, body hostů: Chval Jan 2:2, Cincibus Milan 4:0, Chobotová Věra 1:3, Buriánek Vladislav 0:4), Sokol Zásmuky "B" - SK Křečhoř 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suchý Ladislav 3:1, Neštuk Jaroslav 3:0, Skývová Lenka 1:3, Švec Josef 1:3, WO 0:1, body hostů: Smrkovský Jindřich 3:1, Kainar Václav 2:2, Valtr Petr 0:3, Moravec Petr 2:2, WO 1:0), SK Nová Ves "B" - Stolní tenis Kolín "C" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tvrdík Leoš 4:0, Kačírek David 2:1, Šíma Roman 4:0, Bodlák Karel 4:0, WO 1:0, body hostů: Musil Jan 1:3, Zápotocký Milan 0:4, Holler Jan 0:3, Dzurko Josef 0:4, WO 0:1), Viktoria Radim "B" - SK Nová Ves "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Thiel Pavel 3:1, Meserod Václav 0:4, Hovorka Tomáš 0:4, Mašín Miloslav 4:0, body hostů: Petřík Daniel 3:1, Šafránek Jaroslav 2:2, Holeček Martin 2:2, Řehák Josef ml. 2:2), TJ Klučov "B" - TJ Sokol Velký Osek "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Potměšil Zdeněk 3:1, Spáčil Ladislav 2:1, Pitro Miroslav 2:1, Dvořák Vladimír 3:1, WO 0:2, body hostů: Novotný Karel 0:4, Hanušová Blanka 0:4, Čebiš Luboš 1:2, Mokříž Bohuslav 3:0, WO 2:0),
18. kolo:
TJ Sokol Týnec n. L. "B" - TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chval Jan 1:3, Cincibus Milan 3:1, Chobotová Věra 3:1, Buriánek Vladislav 2:2, body hostů: Rob Karel 4:0, Pak Viktor 1:3, Novák Petr 0:4, Chvojka Antonín 2:2), TJ Sokol Velký Osek "C" - Viktoria Radim "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Karel 2:0, Konrád Martin 2:0, Čebiš Luboš 3:0, Mokříž Bohuslav 1:1, WO 7:0, body hostů: Hovorka Tomáš 0:3, Mašín Miloslav 0:2, Lágner Václav 1:1, Thiel Pavel 0:2, WO 0:7), SK Nová Ves "C" - SK Nová Ves "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bodláková Tereza 0:2, Řehák Josef ml. 2:1, Voslař Jiří 0:3, Holeček Martin 1:2, Šafránek Jaroslav 0:1, WO 4:0, body hostů: Bodlák Karel 4:0, Šíma Roman 3:1, Tvrdík Leoš 2:2, WO 0:4), Stolní tenis Kolín "C" - Sokol Zásmuky "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dzurko Josef 1:2, Musil Jan 3:1, Malenovský Aleš 2:1, Zápotocký Milan 0:3, WO 3:0, body hostů: Skývová Lenka 1:3, Neštuk Jaroslav 0:1, Suchý Ladislav 2:2, Krombholz Josef 4:0, WO 0:3), SK Křečhoř - TJ Klučov "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valtr Petr 1:3, Smrkovský Jindřich 2:2, Levčík Jan 3:1, Kainar Václav 2:2, body hostů: Šlégr Václav 3:1, Bossanyi Michal 2:2, Budský Radek 3:1, Nekolný Josef 0:4),
19. kolo:
SK Křečhoř - TJ Sokol Týnec n. L. "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valtr Petr 1:3, Smrkovský Jindřich 2:2, Levčík Jan 3:1, Kainar Václav 4:0, body hostů: Chval Jan 1:3, Cincibus Milan 3:1, Chobotová Věra 1:3, Buriánek Vladislav 1:3), TJ Klučov "C" - Stolní tenis Kolín "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nekolný Josef 2:2, Šlégr Václav 1:2, Budský Radek 2:1, Bossanyi Michal 3:1, WO 1:1, body hostů: Malenovský Aleš 2:2, Musil Jan 1:3, Waters Jiří ml. 3:0, Zápotocký Milan 0:3, WO 1:1), Sokol Zásmuky "B" - SK Nová Ves "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí František 2:1, Skývová Lenka 1:3, Suchý Ladislav 3:1, Krombholz Josef 4:0, WO 0:1, body hostů: Holeček Martin 0:4, Šafránek Jaroslav 1:2, Petřík Daniel 2:2, Řehák Josef ml. 2:2, WO 1:0), SK Nová Ves "B" - TJ Sokol Velký Osek "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačírek David 2:2, Tvrdík Leoš 1:3, Šíma Roman 4:0, Bodlák Karel 2:2, body hostů: Mokříž Bohuslav 2:2, Čebiš Luboš 3:1, Hanušová Blanka 1:3, Novotný Karel 1:3), TJ Klučov "B" - TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Vladimír 0:4, Spáčil Ladislav 2:2, Pitro Miroslav 2:2, Potměšil Zdeněk 3:1, body hostů: Čihák Jaroslav 2:2, Pak Viktor 3:1, Rob Karel 3:1, Chvojka Antonín 1:1, Novák Petr 0:2),
20. kolo:
TJ Sokol Týnec n. L. "B" - TJ Klučov "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chval Jan 2:1, Chobotová Věra 0:3, Cincibus Milan 0:3, Buriánek Vladislav 1:3, WO 2:1, body hostů: Potměšil Zdeněk 3:1, Spáčil Ladislav 3:0, Dvořák Vladimír 3:0, Pitro Miroslav 1:2, WO 1:2), TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C" - Viktoria Radim "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pak Viktor 3:1, Rob Karel 3:1, Pačes Ladislav 0:4, Chvojka Antonín 2:0, Novák Petr 0:2, body hostů: Lágner Václav 2:2, Mašín Miloslav 2:2, Prorok Jaroslav 2:2, Thiel Pavel 2:2), TJ Sokol Velký Osek "C" - Sokol Zásmuky "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konrád Martin 2:2, Čebiš Luboš 2:2, Novotný Karel 2:2, Mokříž Bohuslav 3:1, body hostů: Krombholz Josef 4:0, Krejčí František 3:1, Cikán Miloslav 0:4, Skývová Lenka 0:4), SK Nová Ves "C" - TJ Klučov "C" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holeček Martin 2:1, Šafránek Jaroslav 2:1, Řehák Josef ml. 3:0, Petřík Daniel 2:1, WO 4:0, body hostů: Šlégr Václav 1:2, Bossanyi Michal 1:2, Budský Radek 1:2, Nekolný Josef 0:3, WO 0:4), Stolní tenis Kolín "C" - SK Křečhoř 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Waters Jiří ml. 3:1, Holler Jan 4:0, Malenovský Aleš 4:0, Musil Jan 2:1, WO 1:0, body hostů: Valtr Petr 0:3, Smrkovský Jindřich 0:1, Levčík Jan 0:4, Kainar Václav 1:3, Moravec Petr 1:2, WO 0:1),
21. kolo:
Stolní tenis Kolín "C" - TJ Sokol Týnec n. L. "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holler Jan 2:2, Waters Jiří ml. 3:0, Malenovský Aleš 3:1, Musil Jan 3:1, WO 1:0, body hostů: Chval Jan 2:2, Buriánek Daniel 0:4, Chobotová Věra 0:3, Buriánek Vladislav 2:2, WO 0:1), SK Křečhoř - SK Nová Ves "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valtr Petr 1:2, Smrkovský Jindřich 3:1, Levčík Jan 3:0, Kainar Václav 2:2, WO 1:1, body hostů: Holeček Martin 0:4, Šafránek Jaroslav 1:3, Řehák Josef ml. 2:2, Petřík Daniel 2:0, WO 1:1), TJ Klučov "C" - TJ Sokol Velký Osek "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budský Radek 2:2, Šlégr Václav 2:2, Nekolný Josef 1:3, Bossanyi Michal 2:2, body hostů: Novotný Karel 2:2, Mokříž Bohuslav 3:1, Hanušová Blanka 2:2, Houdek František 2:2), SK Nová Ves "B" - TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačírek David 1:3, Tvrdík Leoš 2:2, Šíma Roman 3:0, Bodlák Karel 3:1, WO 1:0, body hostů: Rob Karel 2:2, Pak Viktor 0:4, Čihák Jaroslav 3:1, Chvojka Antonín 1:2, WO 0:1), Viktoria Radim "B" - TJ Klučov "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Thiel Pavel 1:2, Prorok Jaroslav 2:2, Klimák Josef 1:2, Lágner Václav 3:1, WO 2:0, body hostů: Potměšil Zdeněk 4:0, Spáčil Ladislav 0:4, Dvořák Vladimír 2:1, Pitro Miroslav 1:2, WO 0:2),
22. kolo:
TJ Sokol Týnec n. L. "B" - Viktoria Radim "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chval Jan 3:1, Buriánek Daniel 0:4, Chobotová Věra 1:2, Buriánek Vladislav 1:3, WO 1:0, body hostů: Prorok Jaroslav 3:1, Thiel Pavel 2:2, Lágner Václav 4:0, Mašín Miloslav 0:2, Klimák Josef 1:0, WO 0:1), TJ Klučov "B" - SK Nová Ves "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Potměšil Zdeněk 4:0, Pitro Miroslav 2:2, Kaše Jakub 0:4, Dvořák Vladimír 2:2, body hostů: Bodlák Karel 3:1, Tvrdík Leoš 2:2, Vokřál Lukáš 1:3, Kačírek David 2:2), TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C" - Sokol Zásmuky "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čihák Jaroslav 0:1, Pak Viktor 1:3, Rob Karel 0:1, Chvojka Antonín 2:0, Novák Petr 0:3, WO 1:4, body hostů: Krombholz Josef 3:0, Neštuk Jaroslav 2:0, Suchý Ladislav 1:2, Krejčí František 2:1, WO 4:1), TJ Sokol Velký Osek "C" - SK Křečhoř 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zach Daniel 4:0, Hanušová Blanka 4:0, Novotný Karel 3:1, Houdek František 3:1, body hostů: Smrkovský Jindřich 2:2, Moravec Petr 0:4, Sýkora Jaromír 0:4, Dobiáš Robert 0:4), SK Nová Ves "C" - Stolní tenis Kolín "C" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehák Josef ml. 1:3, Voslař Jiří 0:4, Bodláková Tereza 0:4, Holeček Martin 3:1, body hostů: Musil Jan 2:2, Holler Jan 3:1, Waters Jiří ml. 4:0, Malenovský Aleš 1:1, Dzurko Josef 2:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline