Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 2. třídy
1. kolo:
TTC Dobřichovská Pivnice "A" - Viktoria Radim "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slabý Jaroslav 2:2, Pikner Jan 1:3, Malec Jan 1:3, Souček Radek 2:2, body hostů: Meserod Václav 0:4, Proroková Eliška 3:1, Hovorka Tomáš 3:1, Prorok Jaroslav 4:0), FK Kolín "E" - Stolní tenis Kolín "D" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sýkora David 0:4, Náhlovský David 0:4, Kalva Tomáš 0:4, Hušek Adam 0:4, body hostů: Punar Kamil 4:0, Kuta David 4:0, Kuch Tomáš 4:0, Dzurko Josef 4:0), TJ Sokol Plaňany - TJ Sokol Starý Kolín "B" 0:18 (odloženo, čtyřhry 0:2, body domácích: Komárek Josef 0:4, Komárek Jan 0:4, Mencl Zdeněk 0:4, Brůžek Petr 0:2, Bartoš Vladimír 0:2, body hostů: Havránek Stanislav 4:0, Melichar Lukáš 4:0, Vyšata Pavel 4:0, Drbohlav Tomáš 4:0), TJ Sokol Velký Osek "D" - TJ Sokol Velim "B" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kukal Antonín 2:1, Otta Jiří 2:0, Zach Daniel 3:0, Psota Karel 1:2, Lejnar Petr 0:1, WO 5:0, body hostů: Řehák Aleš 0:4, Vaňková Zhijing 1:3, Jeřala Lukáš 3:1, WO 0:5), SK Nová Ves "D" - TJ Sokol Velký Osek "E" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokřál Lukáš 4:0, Keltner Josef 3:1, Voslař Jiří 4:0, Tvrdík Leoš 4:0, body hostů: Ziegelbauer Adam 0:1, Váňa Dominik 0:4, Mašek Dominik 0:4, Chodová Tereza 0:4, Kurka Jiří 1:2), TJ Sokol Týnec n. L. "C" - TTC Dobřichovská Pivnice "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jehlička Jan 4:0, Buriánek Daniel 3:1, Buriánek Vladislav 4:0, Buriánek Michal 4:0, body hostů: Švára Petr 0:4, Souček Michal 0:4, Krulický Tomáš 1:3, Ježek Jiří 0:4),
2. kolo:
Viktoria Radim "C" - TTC Dobřichovská Pivnice "B" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prorok Jaroslav 4:0, Hovorka Tomáš 4:0, Meserod Václav 4:0, Proroková Eliška 4:0, body hostů: Krulický Tomáš 0:4, Souček Michal 0:4, Mašín Pavel 0:4, Gebert Jiří 0:4), TJ Sokol Velký Osek "E" - TJ Sokol Týnec n. L. "C" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žilka Jan 1:3, Ziegelbauer Adam 0:4, Váňa Dominik 0:2, Průcha Martin 0:4, Kurka Jiří 1:1, body hostů: Jehlička Jan 3:1, Buriánek Michal 3:1, Buriánek Daniel 4:0, Buriánek Vladislav 4:0), TJ Sokol Velim "B" - SK Nová Ves "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Pavel 3:1, Vaňková Zhijing 0:4, Jeřala Lukáš 3:1, Sixta Pavel 3:1, body hostů: Bodláková Tereza 1:3, Tvrdík Leoš 2:2, Vokřál Lukáš 1:3, Voslař Jiří 3:1), TJ Sokol Starý Kolín "B" - TJ Sokol Velký Osek "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melichar Lukáš 3:1, Vyšata Pavel 4:0, Drbohlav Tomáš 1:3, Havránek Stanislav 4:0, body hostů: Zach Daniel 1:3, Otta Jiří 1:1, Kukal Antonín 1:3, Lejnar Petr 1:3, Psota Karel 0:2), Stolní tenis Kolín "D" - TJ Sokol Plaňany 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuta David 2:2, Dzurko Josef 1:3, Kuch Tomáš 3:1, Musil Tomáš 0:4, body hostů: Komárek Jan 3:1, Mencl Zdeněk 2:2, Smutný Radek 4:0, Brůžek Petr 1:3), TTC Dobřichovská Pivnice "A" - FK Kolín "E" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnka Václav 4:0, Souček Radek 4:0, Malec Jan 4:0, Pikner Jan 4:0, body hostů: Hynčica Jakub 0:4, Vlk Filip 0:4, Hyšpler Jan 0:4, Kučera Ondřej 0:4),
3. kolo:
FK Kolín "E" - Viktoria Radim "C" 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sýkora David 0:3, Hušek Adam 0:3, Šourek Kryštof 0:3, Hynčica Jakub 0:3, WO 5:0, body hostů: Prorok Jaroslav 4:0, Hovorka Tomáš 4:0, Meserod Václav 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Plaňany - TTC Dobřichovská Pivnice "A" 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brůžek Petr 0:3, Janeček Jan 1:2, Komárek Josef 0:3, Smutný Radek 0:3, WO 5:0, body hostů: Trnka Václav 4:0, Horký Miroslav 4:0, Malec Jan 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Velký Osek "D" - Stolní tenis Kolín "D" 17:1 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Kukal Antonín 4:0, Lejnar Petr 4:0, Otta Jiří 2:0, Zach Daniel 4:0, Psota Karel 1:1, body hostů: Lain Lukáš 1:3, Punar Kamil 0:4, Dzurko Josef 0:4, Kuch Tomáš 0:4), SK Nová Ves "D" - TJ Sokol Starý Kolín "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tvrdík Leoš 3:1, Vrkota Jiří 0:4, Voslař Jiří 1:3, Bodláková Tereza 1:3, body hostů: Havránek Stanislav 4:0, Drbohlav Tomáš 1:3, Melichar Lukáš 3:1, Vyšata Pavel 3:1), TJ Sokol Týnec n. L. "C" - TJ Sokol Velim "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubelka Lukáš 1:3, Buriánek Daniel 2:2, Buriánek Vladislav 3:0, Fousek Jiří 3:1, Cincibus Milan ml. 0:1, body hostů: Vaňková Zhijing 0:4, Řehák Aleš 2:2, Jeřala Lukáš 2:2, Svoboda Jan 3:1), TTC Dobřichovská Pivnice "B" - TJ Sokol Velký Osek "E" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Jiří 2:2, Gebert Jiří 3:1, Švára Petr 3:1, Mašín Pavel 2:2, body hostů: Mašek Dominik 0:1, Chodová Tereza 1:3, Žilka Jan 1:3, Průcha Martin 1:3, Kurka Jiří 3:0),
4. kolo:
Viktoria Radim "C" - TJ Sokol Velký Osek "E" 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prorok Jaroslav 4:0, Meserod Václav 4:0, Proroková Eliška 4:0, WO 0:5, body hostů: Mašek Dominik 0:3, Váňa Dominik 0:3, Ziegelbauer Adam 0:3, Žilka Jan 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Velim "B" - TTC Dobřichovská Pivnice "B" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řehák Aleš 4:0, Jeřala Lukáš 4:0, Svoboda Jan 4:0, Vaňková Zhijing 4:0, body hostů: Krulický Tomáš 0:4, Souček Michal 0:4, Gebert Jiří 0:4, Ježek Jiří 0:4), TJ Sokol Starý Kolín "B" - TJ Sokol Týnec n. L. "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melichar Lukáš 3:1, Vyšata Pavel 2:0, Havránek Stanislav 4:0, Drbohlav Tomáš 2:2, Pánek Daniel 0:2, body hostů: Jehlička Jan 1:3, Kubelka Lukáš 0:4, Buriánek Daniel 1:3, Buriánek Vladislav 3:1), Stolní tenis Kolín "D" - SK Nová Ves "D" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuta David 0:4, Punar Kamil 0:4, Dzurko Josef 1:3, Kuch Tomáš 0:4, body hostů: Voslař Jiří 4:0, Tvrdík Leoš 4:0, Pych Daniel 4:0, Vokřál Lukáš 3:1), TTC Dobřichovská Pivnice "A" - TJ Sokol Velký Osek "D" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Souček Radek 1:3, Pikner Jan 0:4, Slabý Jaroslav 1:3, Horký Miroslav 3:1, body hostů: Otta Jiří 3:1, Zach Daniel 3:1, Kukal Antonín 2:2, Lejnar Petr 3:1), FK Kolín "E" - TJ Sokol Plaňany 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlk Filip 0:4, Sýkora David 0:4, Kučera Ondřej 0:4, Náhlovský David 0:4, body hostů: Komárek Josef 4:0, Mencl Zdeněk 4:0, Komárek Jan 4:0, Smutný Radek 4:0),
5. kolo:
TJ Sokol Plaňany - Viktoria Radim "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Vladimír 2:2, Smutný Radek 0:4, Mencl Zdeněk 1:3, Brůžek Petr 0:2, Komárek Josef 1:1, body hostů: Meserod Václav 1:3, Proroková Eliška 3:1, Hovorka Tomáš 4:0, Prorok Jaroslav 4:0), TJ Sokol Velký Osek "D" - FK Kolín "E" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kukal Antonín 4:0, Zach Daniel 4:0, Lejnar Petr 4:0, Psota Karel 4:0, body hostů: Sýkora David 0:4, Kalva Tomáš 0:4, Vlk Filip 0:4, Hušek Adam 0:4), SK Nová Ves "D" - TTC Dobřichovská Pivnice "A" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrkota Jiří 0:4, Vokřál Lukáš 0:4, Tvrdík Leoš 2:0, Bodláková Tereza 1:3, Voslař Jiří 2:0, body hostů: Souček Radek 3:1, Slabý Jaroslav 2:2, Pikner Jan 3:1, Malec Jan 3:1), TJ Sokol Týnec n. L. "C" - Stolní tenis Kolín "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubelka Lukáš 3:0, Buriánek Daniel 2:2, Buriánek Michal 1:3, Jehlička Jan 3:1, Cincibus Milan ml. 0:1, body hostů: Kuta David 2:2, Lain Lukáš 2:2, Kuch Tomáš 0:4, Dzurko Josef 3:1), TTC Dobřichovská Pivnice "B" - TJ Sokol Starý Kolín "B" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krulický Tomáš 0:4, Souček Michal 0:4, Švára Petr 0:4, Mašín Pavel 0:4, body hostů: Drbohlav Tomáš 4:0, Havránek Stanislav 4:0, Vyšata Pavel 4:0, Melichar Lukáš 4:0), TJ Sokol Velký Osek "E" - TJ Sokol Velim "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průcha Martin 1:3, Mašek Dominik 1:0, Ziegelbauer Adam 0:4, Chodová Tereza 1:3, Váňa Dominik 0:3, body hostů: Řehák Aleš 4:0, Resová Ivana 1:3, Jeřala Lukáš 4:0, Svoboda Jan 4:0),
6. kolo:
Viktoria Radim "C" - TJ Sokol Velim "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hovorka Tomáš 4:0, Verfl Milan 2:2, Prorok Jaroslav 4:0, Proroková Eliška 4:0, body hostů: Resová Ivana 0:4, Vaňková Zhijing 0:4, Jeřala Lukáš 1:3, Řehák Aleš 1:3), TJ Sokol Starý Kolín "B" - TJ Sokol Velký Osek "E" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyšata Pavel 4:0, Pánek Daniel 0:4, Havránek Stanislav 4:0, Drbohlav Tomáš 4:0, body hostů: Váňa Dominik 1:3, Ziegelbauer Adam 1:3, Žilka Jan 1:3, Chodová Tereza 0:1, Kurka Jiří 1:2), Stolní tenis Kolín "D" - TTC Dobřichovská Pivnice "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dzurko Josef 4:0, Musil Tomáš 0:4, Kuta David 4:0, Lain Lukáš 0:4, body hostů: Gebert Jiří 2:2, Ježek Jiří 2:2, Švára Petr 2:2, Mašín Pavel 2:2), TTC Dobřichovská Pivnice "A" - TJ Sokol Týnec n. L. "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Souček Radek 2:2, Horký Miroslav 3:1, Pikner Jan 3:1, Slabý Jaroslav 4:0, body hostů: Fousek Jiří 2:2, Jehlička Jan 2:2, Buriánek Daniel 0:4, Kubelka Lukáš 0:4), FK Kolín "E" - SK Nová Ves "D" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Náhlovský David 0:4, Šourek Kryštof 0:4, Kučera Ondřej 0:4, Kalva Tomáš 0:4, body hostů: Vrkota Jiří 4:0, Tvrdík Leoš 4:0, Vokřál Lukáš 4:0, Voslař Jiří 4:0), TJ Sokol Plaňany - TJ Sokol Velký Osek "D" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Vladimír 2:2, Smutný Radek 1:3, Mencl Zdeněk 2:2, Komárek Josef 0:4, body hostů: Kukal Antonín 3:1, Lejnar Petr 3:1, Otta Jiří 4:0, Žižka Ladislav 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Velký Osek "D" - Viktoria Radim "C" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zach Daniel 3:1, Hanušová Blanka 3:1, Otta Jiří 2:2, Kukal Antonín 2:2, body hostů: Prorok Jaroslav 3:1, Meserod Václav 0:4, Proroková Eliška 2:2, Hovorka Tomáš 1:3), SK Nová Ves "D" - TJ Sokol Plaňany 16:2 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Vrkota Jiří 3:1, Vokřál Lukáš 3:1, Voslař Jiří 4:0, Tvrdík Leoš 4:0, body hostů: Bartoš Vladimír 0:4, Mencl Zdeněk 0:4, Komárek Josef 0:4, Smutný Radek 2:2), TJ Sokol Týnec n. L. "C" - FK Kolín "E" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cincibus Milan ml. 1:3, Buriánek Michal 4:0, Buriánek Daniel 4:0, Fousek Jiří 4:0, body hostů: Náhlovský David 1:3, Vlk Filip 1:3, Kučera Ondřej 0:4, Hynčica Jakub 1:3), TTC Dobřichovská Pivnice "B" - TTC Dobřichovská Pivnice "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Jiří 1:3, Gebert Jiří 2:2, Mašín Pavel 3:1, Švára Petr 2:2, body hostů: Souček Radek 2:2, Malec Jan 2:2, Pikner Jan 2:2, Slabý Jaroslav 2:2), TJ Sokol Velký Osek "E" - Stolní tenis Kolín "D" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žilka Jan 0:1, Průcha Martin 0:4, Chodová Tereza 0:4, Mašek Dominik 0:4, Kurka Jiří 3:0, body hostů: Dzurko Josef 4:0, Punar Kamil 3:1, Kuta David 3:1, Lain Lukáš 3:1), TJ Sokol Velim "B" - TJ Sokol Starý Kolín "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sixta Pavel 2:2, Jeřala Lukáš 2:2, Kopecký Pavel 1:3, Vaňková Zhijing 0:2, Svoboda Jan 0:2, body hostů: Vyšata Pavel 1:3, Melichar Lukáš 4:0, Havránek Stanislav 4:0, Drbohlav Tomáš 2:2),
8. kolo:
Viktoria Radim "C" - TJ Sokol Starý Kolín "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prorok Jaroslav 3:1, Hovorka Tomáš 0:4, Meserod Václav 0:4, Proroková Eliška 1:3, body hostů: Havránek Stanislav 4:0, Vyšata Pavel 3:1, Melichar Lukáš 3:1, Drbohlav Tomáš 2:2), Stolní tenis Kolín "D" - TJ Sokol Velim "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Punar Kamil 0:4, Kuch Tomáš 2:2, Kuta David 2:2, Dzurko Josef 2:2, body hostů: Vaňková Zhijing 4:0, Svoboda Jan 4:0, Němec Tomáš 1:3, Kubelka Kryštof 1:3), TTC Dobřichovská Pivnice "A" - TJ Sokol Velký Osek "E" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Souček Radek 3:1, Malec Jan 3:1, Pikner Jan 3:1, Slabý Jaroslav 3:1, body hostů: Ziegelbauer Adam 0:1, Průcha Martin 1:3, Mašek Dominik 0:4, Žilka Jan 0:4, Kurka Jiří 3:0), FK Kolín "E" - TTC Dobřichovská Pivnice "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora David 1:3, Hynčica Jakub 1:3, Vlk Filip 1:3, Kalva Tomáš 1:3, body hostů: Gebert Jiří 4:0, Ježek Jiří 3:1, Souček Michal 1:3, Mašín Pavel 4:0), TJ Sokol Plaňany - TJ Sokol Týnec n. L. "C" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůžek Petr 0:4, Smutný Radek 0:4, Mencl Zdeněk 0:4, Bartoš Vladimír 3:1, body hostů: Fousek Jiří 3:1, Jehlička Jan 3:1, Buriánek Daniel 3:1, Buriánek Vladislav 4:0), TJ Sokol Velký Osek "D" - SK Nová Ves "D" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zach Daniel 4:0, Hanušová Blanka 3:1, Otta Jiří 2:2, Lejnar Petr 2:2, body hostů: Vrkota Jiří 1:3, Tvrdík Leoš 1:3, Bodláková Tereza 1:3, Voslař Jiří 2:2),
9. kolo:
SK Nová Ves "D" - Viktoria Radim "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pych Daniel 2:2, Tvrdík Leoš 2:2, Bodláková Tereza 1:1, Voslař Jiří 3:1, Vokřál Lukáš 0:2, body hostů: Meserod Václav 1:3, Proroková Eliška 0:4, Hovorka Tomáš 3:1, Prorok Jaroslav 4:0), TJ Sokol Týnec n. L. "C" - TJ Sokol Velký Osek "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubelka Lukáš 1:3, Buriánek Daniel 2:2, Buriánek Vladislav 2:2, Fousek Jiří 3:1, body hostů: Hanušová Blanka 2:2, Kukal Antonín 3:1, Otta Jiří 2:2, Lejnar Petr 1:3), TTC Dobřichovská Pivnice "B" - TJ Sokol Plaňany 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gebert Jiří 2:2, Ježek Jiří 2:2, Švára Petr 1:3, Mašín Pavel 3:1, body hostů: Bartoš Vladimír 4:0, Mencl Zdeněk 0:4, Komárek Josef 2:2, Smutný Radek 2:2), TJ Sokol Velký Osek "E" - FK Kolín "E" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průcha Martin 1:3, Váňa Dominik 4:0, Chodová Tereza 3:1, Žilka Jan 2:0, Kurka Jiří 2:0, body hostů: Vlk Filip 2:2, Náhlovský David 1:3, Kučera Ondřej 0:4, Sýkora David 1:3), TJ Sokol Velim "B" - TTC Dobřichovská Pivnice "A" 4:14 (odloženo, čtyřhry 0:2, body domácích: Sixta Pavel 4:0, Vaňková Zhijing 0:4, Němec Tomáš 0:4, Borovička Jakub 0:4, body hostů: Horký Miroslav 0:1, Souček Radek 3:1, Procházka Martin 3:1, Slabý Jaroslav 3:1, Pikner Jan 3:0), TJ Sokol Starý Kolín "B" - Stolní tenis Kolín "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havránek Stanislav 4:0, Drbohlav Tomáš 4:0, Melichar Lukáš 4:0, Pánek Daniel 0:4, body hostů: Kuch Tomáš 1:3, Kuta David 1:3, Dzurko Josef 1:3, Punar Kamil 1:3),
10. kolo:
Viktoria Radim "C" - Stolní tenis Kolín "D" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prorok Jaroslav 4:0, Hovorka Tomáš 4:0, Meserod Václav 2:2, Proroková Eliška 4:0, body hostů: Dzurko Josef 0:4, Kuch Tomáš 0:4, Kuta David 1:3, Lain Lukáš 1:3), TTC Dobřichovská Pivnice "A" - TJ Sokol Starý Kolín "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pikner Jan 1:3, Slabý Jaroslav 2:2, Souček Radek 2:2, Horký Miroslav 3:1, body hostů: Vyšata Pavel 2:2, Pánek Daniel 0:4, Havránek Stanislav 4:0, Melichar Lukáš 2:2), FK Kolín "E" - TJ Sokol Velim "B" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hušek Adam 0:4, Kalva Tomáš 0:4, Vlk Filip 1:3, Šourek Kryštof 0:4, body hostů: Svoboda Jan 4:0, Jeřala Lukáš 4:0, Borovička Jakub 3:1, Němec Tomáš 4:0), TJ Sokol Plaňany - TJ Sokol Velký Osek "E" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brůžek Petr 0:1, Komárek Jan 4:0, Mencl Zdeněk 2:2, Komárek Josef 2:1, Smutný Radek 2:1, WO 0:1, body hostů: Ziegelbauer Adam 1:2, Váňa Dominik 0:1, Chodová Tereza 0:4, Mašek Dominik 1:3, Kurka Jiří 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Velký Osek "D" - TTC Dobřichovská Pivnice "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kukal Antonín 4:0, Lejnar Petr 4:0, Žižka Ladislav 2:2, Otta Jiří 1:0, Psota Karel 3:0, body hostů: Souček Michal 0:4, Krulický Tomáš 0:4, Ježek Jiří 1:3, Mašín Pavel 1:3), SK Nová Ves "D" - TJ Sokol Týnec n. L. "C" 11:7 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Tvrdík Leoš 3:1, Vokřál Lukáš 2:2, Voslař Jiří 3:1, Pych Daniel 2:2, body hostů: Kubelka Lukáš 2:2, Buriánek Michal 0:4, Buriánek Daniel 0:4, Buriánek Vladislav 4:0),
11. kolo:
TJ Sokol Týnec n. L. "C" - Viktoria Radim "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Buriánek Michal 0:4, Kubelka Lukáš 2:2, Buriánek Daniel 1:3, Fousek Jiří 2:1, Buriánek Vladislav 0:1, body hostů: Prorok Jaroslav 4:0, Meserod Václav 2:2, Proroková Eliška 2:2, Hovorka Tomáš 3:1), TTC Dobřichovská Pivnice "B" - SK Nová Ves "D" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gebert Jiří 0:4, Ježek Jiří 0:4, Švára Petr 1:3, Mašín Pavel 0:4, body hostů: Vrkota Jiří 4:0, Bodláková Tereza 4:0, Voslař Jiří 4:0, Vokřál Lukáš 3:1), TJ Sokol Velký Osek "E" - TJ Sokol Velký Osek "D" 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ziegelbauer Adam 0:1, Váňa Dominik 0:4, Průcha Martin 0:4, Žilka Jan 2:2, Kurka Jiří 3:0, body hostů: Kukal Antonín 4:0, Žižka Ladislav 2:2, Psota Karel 3:1, Otta Martin 2:2), TJ Sokol Velim "B" - TJ Sokol Plaňany 10:8 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Sixta Pavel 4:0, Svoboda Jan 3:1, Němec Tomáš 0:4, Vaňková Zhijing 2:2, body hostů: Smutný Radek 1:3, Brůžek Petr 1:3, Komárek Jan 2:2, Bartoš Vladimír 3:1), TJ Sokol Starý Kolín "B" - FK Kolín "E" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melichar Lukáš 4:0, Vyšata Pavel 4:0, Havránek Stanislav 4:0, Drbohlav Tomáš 4:0, body hostů: Kalva Tomáš 0:4, Hušek Adam 0:4, Kučera Ondřej 0:4, Hynčica Jakub 0:4), Stolní tenis Kolín "D" - TTC Dobřichovská Pivnice "A" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dzurko Josef 0:4, Punar Kamil 0:4, Kuta David 0:4, Kuch Tomáš 0:4, body hostů: Pikner Jan 4:0, Slabý Jaroslav 4:0, Souček Radek 4:0, Horký Miroslav 4:0),
12. kolo:
Viktoria Radim "C" - TTC Dobřichovská Pivnice "A" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prorok Jaroslav 4:0, Hovorka Tomáš 3:1, Meserod Václav 0:4, Proroková Eliška 3:1, body hostů: Souček Radek 1:3, Horký Miroslav 3:1, Malec Jan 1:3, Pikner Jan 1:3), Stolní tenis Kolín "D" - FK Kolín "E" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuta David 3:1, Kout Miroslav 2:2, Punar Kamil 4:0, Musil Tomáš 0:4, body hostů: Vlk Filip 2:2, Hynčica Jakub 3:1, Sýkora David 1:3, Kučera Ondřej 1:3), TJ Sokol Starý Kolín "B" - TJ Sokol Plaňany 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melichar Lukáš 4:0, Vyšata Pavel 3:1, Drbohlav Tomáš 3:1, Havránek Stanislav 4:0, body hostů: Bartoš Vladimír 1:3, Komárek Jan 1:3, Mencl Zdeněk 0:4, Smutný Radek 0:4), TJ Sokol Velim "B" - TJ Sokol Velký Osek "D" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sixta Pavel 4:0, Jeřala Lukáš 1:3, Vaňková Zhijing 0:4, Němec Tomáš 0:4, body hostů: Otta Jiří 3:1, Zach Daniel 3:1, Kukal Antonín 3:1, Lejnar Petr 2:2), TJ Sokol Velký Osek "E" - SK Nová Ves "D" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chodová Tereza 0:4, Žilka Jan 0:4, Ziegelbauer Adam 0:4, Průcha Martin 0:1, Kurka Jiří 2:1, body hostů: Keltner Josef 3:1, Vokřál Lukáš 4:0, Vrkota Jiří 3:1, Bodláková Tereza 4:0), TTC Dobřichovská Pivnice "B" - TJ Sokol Týnec n. L. "C" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježek Jiří 0:4, Gebert Jiří 0:4, Švára Petr 0:4, Mašín Pavel 0:4, body hostů: Jehlička Jan 4:0, Kubelka Lukáš 4:0, Buriánek Daniel 4:0, Buriánek Vladislav 4:0),
13. kolo:
TTC Dobřichovská Pivnice "B" - Viktoria Radim "C" 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krulický Tomáš 0:3, Souček Michal 0:3, Švára Petr 0:3, Mašín Pavel 0:3, WO 5:0, body hostů: Prorok Jaroslav 4:0, Hovorka Tomáš 4:0, Verfl Milan 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Týnec n. L. "C" - TJ Sokol Velký Osek "E" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cincibus Milan ml. 0:4, Buriánek Michal 3:0, Buriánek Daniel 4:0, Fousek Jiří 3:1, Buriánek Vladislav 1:0, body hostů: Ziegelbauer Adam 1:3, Váňa Dominik 1:3, Mašek Dominik 0:1, Kulíček Jan 1:3, Kurka Jiří 2:1), SK Nová Ves "D" - TJ Sokol Velim "B" 11:7 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Bodláková Tereza 1:3, Tvrdík Leoš 3:1, Vokřál Lukáš 2:2, Voslař Jiří 3:1, body hostů: Sixta Pavel 4:0, Jeřala Lukáš 2:2, Svoboda Jan 1:3, Vaňková Zhijing 0:4), TJ Sokol Velký Osek "D" - TJ Sokol Starý Kolín "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zach Daniel 2:2, Kukal Antonín 2:2, Otta Jiří 1:3, Hanušová Blanka 2:2, body hostů: Havránek Stanislav 4:0, Drbohlav Tomáš 0:4, Melichar Lukáš 1:3, Vyšata Pavel 4:0), TJ Sokol Plaňany - Stolní tenis Kolín "D" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Vladimír 3:1, Smutný Radek 2:0, Komárek Jan 4:0, Komárek Josef 2:2, Mencl Zdeněk 1:1, body hostů: Lain Lukáš 1:3, Kout Miroslav 1:3, Dzurko Josef 2:2, Kuch Tomáš 0:4), FK Kolín "E" - TTC Dobřichovská Pivnice "A" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalva Tomáš 0:4, Macků Petr 0:4, Sýkora David 0:4, Hušek Adam 0:4, body hostů: Souček Radek 4:0, Horký Miroslav 4:0, Malec Jan 4:0, Slabý Jaroslav 4:0),
14. kolo:
Viktoria Radim "C" - FK Kolín "E" 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prorok Jaroslav 3:0, Hovorka Tomáš 3:0, Meserod Václav 3:0, Proroková Eliška 3:0, WO 5:0, body hostů: Hynčica Jakub 0:4, Kalva Tomáš 0:4, Hušek Adam 0:4, WO 0:5), TTC Dobřichovská Pivnice "A" - TJ Sokol Plaňany 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Souček Radek 2:2, Slabý Jaroslav 4:0, Pikner Jan 4:0, Malec Jan 3:1, body hostů: Komárek Josef 0:2, Smutný Radek 0:4, Komárek Jan 1:3, Bartoš Vladimír 2:2, Mencl Zdeněk 0:2), Stolní tenis Kolín "D" - TJ Sokol Velký Osek "D" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dzurko Josef 4:0, Kuta David 1:3, Lain Lukáš 0:4, Kuch Tomáš 1:3, body hostů: Otta Martin 3:1, Žižka Ladislav 2:2, Kukal Antonín 3:1, Lejnar Petr 2:2), TJ Sokol Starý Kolín "B" - SK Nová Ves "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyšata Pavel 3:1, Melichar Lukáš 4:0, Pánek Daniel 0:4, Drbohlav Tomáš 3:1, body hostů: Bodláková Tereza 1:3, Vrkota Jiří 1:3, Voslař Jiří 1:3, Tvrdík Leoš 3:1), TJ Sokol Velim "B" - TJ Sokol Týnec n. L. "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sixta Pavel 4:0, Jeřala Lukáš 3:1, Němec Tomáš 0:4, Vaňková Zhijing 1:3, body hostů: Kubelka Lukáš 2:2, Jehlička Jan 3:1, Buriánek Daniel 1:3, Buriánek Vladislav 2:2), TJ Sokol Velký Osek "E" - TTC Dobřichovská Pivnice "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chodová Tereza 1:3, Průcha Martin 0:4, Váňa Dominik 0:4, Kurka Jiří 3:0, Ziegelbauer Adam 0:1, body hostů: Ježek Jiří 4:0, Gebert Jiří 2:0, Švára Petr 3:1, Mašín Pavel 3:1, Krulický Tomáš 0:2),
15. kolo:
TJ Sokol Velký Osek "E" - Viktoria Radim "C" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ziegelbauer Adam 0:4, Průcha Martin 0:4, Mašek Dominik 0:4, Žilka Jan 0:1, Kurka Jiří 3:0, body hostů: Meserod Václav 3:1, Proroková Eliška 3:1, Hovorka Tomáš 3:1, Prorok Jaroslav 4:0), TTC Dobřichovská Pivnice "B" - TJ Sokol Velim "B" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Souček Michal 0:4, Švára Petr 2:2, Ježek Jiří 0:4, Mašín Pavel 1:3, body hostů: Svoboda Jan 4:0, Jeřala Lukáš 4:0, Vaňková Zhijing 3:1, Kubelka Kryštof 2:2), TJ Sokol Týnec n. L. "C" - TJ Sokol Starý Kolín "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubelka Lukáš 0:4, Buriánek Daniel 1:3, Buriánek Vladislav 2:2, Fousek Jiří 1:3, body hostů: Havránek Stanislav 4:0, Melichar Lukáš 3:1, Vyšata Pavel 3:1, Drbohlav Tomáš 2:2), SK Nová Ves "D" - Stolní tenis Kolín "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pych Daniel 3:1, Vokřál Lukáš 3:1, Bodláková Tereza 3:1, Vrkota Jiří 3:1, body hostů: Kuta David 2:2, Punar Kamil 1:3, Kuch Tomáš 0:4, Dzurko Josef 1:3), TJ Sokol Velký Osek "D" - TTC Dobřichovská Pivnice "A" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zach Daniel 4:0, Hanušová Blanka 3:1, Otta Jiří 2:2, Kukal Antonín 2:2, body hostů: Slabý Jaroslav 1:3, Souček Radek 1:3, Horký Miroslav 1:3, Pikner Jan 2:2), TJ Sokol Plaňany - FK Kolín "E" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Komárek Jan 4:0, Bartoš Vladimír 4:0, Mencl Zdeněk 4:0, Komárek Josef 4:0, body hostů: Vlk Filip 0:4, Šourek Kryštof 0:4, Náhlovský David 0:4, Kučera Ondřej 0:4),
16. kolo:
Viktoria Radim "C" - TJ Sokol Plaňany 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prorok Jaroslav 3:1, Hovorka Tomáš 4:0, Meserod Václav 3:1, Proroková Eliška 3:1, body hostů: Komárek Jan 1:3, Komárek Josef 0:4, Smutný Radek 2:2, Brůžek Petr 0:4), FK Kolín "E" - TJ Sokol Velký Osek "D" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlk Filip 1:3, Náhlovský David 0:4, Hynčica Jakub 1:3, Nešpor Michal 0:4, body hostů: Kukal Antonín 4:0, Otta Martin 2:2, Žižka Ladislav 4:0, Psota Karel 4:0), TTC Dobřichovská Pivnice "A" - SK Nová Ves "D" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horký Miroslav 3:1, Slabý Jaroslav 1:3, Pikner Jan 2:2, Souček Radek 1:3, body hostů: Pych Daniel 3:1, Tvrdík Leoš 3:1, Voslař Jiří 0:4, Vokřál Lukáš 3:1), Stolní tenis Kolín "D" - TJ Sokol Týnec n. L. "C" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuta David 0:4, Dzurko Josef 1:3, Musil Tomáš 0:4, Punar Kamil 0:4, body hostů: Jehlička Jan 3:1, Kubelka Lukáš 4:0, Buriánek Daniel 4:0, Buriánek Vladislav 4:0), TJ Sokol Starý Kolín "B" - TTC Dobřichovská Pivnice "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melichar Lukáš 4:0, Drbohlav Tomáš 4:0, Pánek Daniel 2:2, Vyšata Pavel 4:0, body hostů: Souček Michal 0:4, Krulický Tomáš 0:4, Švára Petr 1:3, Mašín Pavel 1:3), TJ Sokol Velim "B" - TJ Sokol Velký Osek "E" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Tomáš 1:2, Jeřala Lukáš 4:0, Borovička Jakub 1:3, Kubelka Kryštof 2:2, Vaňková Zhijing 0:1, body hostů: Průcha Martin 0:4, Váňa Dominik 0:1, Chodová Tereza 2:2, Žilka Jan 3:1, Kurka Jiří 3:0),
17. kolo:
TJ Sokol Velim "B" - Viktoria Radim "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sixta Pavel 4:0, Jeřala Lukáš 3:1, Vaňková Zhijing 1:3, Němec Tomáš 0:4, body hostů: Proroková Eliška 2:2, Meserod Václav 2:2, Verfl Milan 1:3, Hovorka Tomáš 3:1), TJ Sokol Velký Osek "E" - TJ Sokol Starý Kolín "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulíček Jan 0:4, Mašek Dominik 1:3, Váňa Dominik 0:4, Žilka Jan 1:0, Kurka Jiří 1:2, body hostů: Melichar Lukáš 3:1, Vyšata Pavel 4:0, Drbohlav Tomáš 4:0, Pánek Vítězslav 2:2), TTC Dobřichovská Pivnice "B" - Stolní tenis Kolín "D" 6:12 (odloženo, čtyřhry 0:2, body domácích: Gebert Jiří 0:4, Švára Petr 4:0, Ježek Jiří 0:4, Mašín Pavel 2:2, body hostů: Kuta David 3:1, Punar Kamil 3:1, Kuch Tomáš 2:2, Lain Lukáš 2:2), TJ Sokol Týnec n. L. "C" - TTC Dobřichovská Pivnice "A" 10:8 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Kubelka Lukáš 0:4, Buriánek Daniel 2:2, Buriánek Vladislav 4:0, Fousek Jiří 2:2, body hostů: Souček Radek 2:2, Horký Miroslav 2:2, Pikner Jan 2:2, Malec Jan 2:2), SK Nová Ves "D" - FK Kolín "E" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bodláková Tereza 4:0, Vrkota Jiří 0:4, Keltner Josef 4:0, Voslař Jiří 4:0, body hostů: Hrouda Jakub 1:3, Kalva Tomáš 1:3, Hynčica Jakub 1:3, Vlk Filip 1:3), TJ Sokol Velký Osek "D" - TJ Sokol Plaňany 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zach Daniel 3:1, Hanušová Blanka 3:1, Otta Jiří 4:0, Žižka Ladislav 1:3, body hostů: Smutný Radek 1:3, Bartoš Vladimír 2:2, Mencl Zdeněk 2:2, Komárek Josef 0:4),
18. kolo:
Viktoria Radim "C" - TJ Sokol Velký Osek "D" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prorok Jaroslav 3:1, Hovorka Tomáš 1:3, Meserod Václav 1:3, Proroková Eliška 2:2, body hostů: Zach Daniel 3:1, Hanušová Blanka 3:1, Otta Jiří 0:4, Kukal Antonín 3:1), TJ Sokol Plaňany - SK Nová Ves "D" 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoš Vladimír 3:1, Smutný Radek 0:4, Komárek Josef 0:4, WO 0:5, body hostů: Voslař Jiří 2:1, Tvrdík Leoš 2:1, Pych Daniel 3:0, Vrkota Jiří 2:1, WO 5:0), FK Kolín "E" - TJ Sokol Týnec n. L. "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlk Filip 1:3, Hynčica Jakub 1:3, Náhlovský David 1:3, Hušek Adam 1:3, body hostů: Kubelka Lukáš 4:0, Cincibus Milan ml. 0:4, Buriánek Daniel 4:0, Buriánek Vladislav 4:0), TTC Dobřichovská Pivnice "A" - TTC Dobřichovská Pivnice "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Souček Radek 2:2, Malec Jan 2:2, Horký Miroslav 2:2, Pikner Jan 2:2, body hostů: Gebert Jiří 2:2, Ježek Jiří 2:2, Švára Petr 2:2, Mašín Pavel 2:2), Stolní tenis Kolín "D" - TJ Sokol Velký Osek "E" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuta David 3:1, Punar Kamil 2:2, Dzurko Josef 3:1, Musil Tomáš 0:4, body hostů: Žilka Jan 3:1, Kurka Jiří 3:0, Mašek Dominik 1:3, Kulíček Jan 1:3, Ziegelbauer Adam 0:1), TJ Sokol Starý Kolín "B" - TJ Sokol Velim "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havránek Stanislav 4:0, Drbohlav Tomáš 4:0, Melichar Lukáš 4:0, Pánek Daniel 3:1, body hostů: Kopecký Pavel 0:4, Resová Ivana 0:4, Řehák Aleš 1:3, Kubelka Kryštof 0:4),
19. kolo:
TJ Sokol Starý Kolín "B" - Viktoria Radim "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melichar Lukáš 3:1, Vyšata Pavel 2:2, Drbohlav Tomáš 2:2, Havránek Stanislav 4:0, body hostů: Meserod Václav 1:3, Proroková Eliška 0:4, Hovorka Tomáš 2:2, Prorok Jaroslav 2:2), TJ Sokol Velim "B" - Stolní tenis Kolín "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sixta Pavel 4:0, Jeřala Lukáš 3:1, Vaňková Zhijing 2:2, Pena Adam 0:4, body hostů: Punar Kamil 1:3, Kuch Tomáš 1:3, Dzurko Josef 3:1, Kuta David 2:2), TJ Sokol Velký Osek "E" - TTC Dobřichovská Pivnice "A" 5:13 (odloženo, čtyřhry 0:1, body domácích: Ziegelbauer Adam 0:2, Váňa Dominik 0:3, Mašek Dominik 0:3, Kulíček Jan 0:3, Průcha Martin 0:1, WO 5:0, body hostů: Souček Radek 4:0, Malec Jan 4:0, Slabý Jaroslav 4:0, WO 0:5), TTC Dobřichovská Pivnice "B" - FK Kolín "E" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krulický Tomáš 3:1, Ježek Jiří 0:2, Švára Petr 4:0, Mašín Pavel 3:1, Souček Michal 2:0, body hostů: Hynčica Jakub 3:1, Vlk Filip 1:3, Šourek Kryštof 0:4, Nešpor Michal 0:4), TJ Sokol Týnec n. L. "C" - TJ Sokol Plaňany 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jehlička Jan 4:0, Kubelka Lukáš 3:1, Buriánek Vladislav 3:1, Buriánek Daniel 2:2, body hostů: Komárek Josef 0:4, Smutný Radek 1:3, Bartoš Vladimír 3:1, Komárek Jan 0:4), SK Nová Ves "D" - TJ Sokol Velký Osek "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bodláková Tereza 2:2, Tvrdík Leoš 3:1, Vokřál Lukáš 1:3, Voslař Jiří 2:2, body hostů: Zach Daniel 4:0, Hanušová Blanka 2:2, Otta Jiří 1:3, Kukal Antonín 1:3),
20. kolo:
Viktoria Radim "C" - SK Nová Ves "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prorok Jaroslav 4:0, Hovorka Tomáš 2:2, Meserod Václav 1:3, Proroková Eliška 2:2, body hostů: Tvrdík Leoš 3:1, Bodláková Tereza 1:3, Vokřál Lukáš 1:3, Voslař Jiří 2:2), TJ Sokol Velký Osek "D" - TJ Sokol Týnec n. L. "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Otta Jiří 3:1, Hanušová Blanka 3:0, Žižka Ladislav 1:1, Psota Karel 1:3, Kukal Antonín 1:1, WO 0:1, body hostů: Jehlička Jan 3:1, Kubelka Lukáš 2:2, Buriánek Daniel 1:2, Buriánek Michal 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Plaňany - TTC Dobřichovská Pivnice "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komárek Jan 4:0, Bartoš Vladimír 4:0, Smutný Radek 4:0, Komárek Josef 0:4, body hostů: Ježek Jiří 1:3, Gebert Jiří 1:3, Mašín Pavel 1:3, Švára Petr 1:3), FK Kolín "E" - TJ Sokol Velký Osek "E" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hynčica Jakub 2:2, Vlk Filip 0:4, Kalva Tomáš 1:3, Hušek Adam 0:4, body hostů: Průcha Martin 2:2, Žilka Jan 3:0, Mašek Dominik 4:0, Chodová Tereza 3:1, Kurka Jiří 1:0), TTC Dobřichovská Pivnice "A" - TJ Sokol Velim "B" 9:9 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Slabý Jaroslav 2:2, Pikner Jan 2:2, Malec Jan 2:2, Souček Radek 2:2, body hostů: Sixta Pavel 4:0, Jeřala Lukáš 4:0, Borovička Jakub 0:4, Vaňková Zhijing 0:4), Stolní tenis Kolín "D" - TJ Sokol Starý Kolín "B" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuch Tomáš 0:4, Lain Lukáš 0:4, Kuta David 1:3, Dzurko Josef 2:2, body hostů: Havránek Stanislav 2:0, Drbohlav Tomáš 3:1, Melichar Lukáš 4:0, Vyšata Pavel 4:0, Pánek Daniel 0:2),
21. kolo:
Stolní tenis Kolín "D" - Viktoria Radim "C" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dzurko Josef 1:3, Musil Tomáš 0:4, Kuta David 2:2, Kout Miroslav 0:4, body hostů: Proroková Eliška 3:1, Meserod Václav 2:2, Prorok Jaroslav 4:0, Hovorka Tomáš 4:0), TJ Sokol Starý Kolín "B" - TTC Dobřichovská Pivnice "A" 14:4 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Melichar Lukáš 4:0, Vyšata Pavel 2:2, Drbohlav Tomáš 2:2, Havránek Stanislav 4:0, body hostů: Souček Radek 0:4, Malec Jan 1:3, Pikner Jan 1:3, Slabý Jaroslav 2:2), TJ Sokol Velim "B" - FK Kolín "E" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sixta Pavel 1:0, Borovička Jakub 4:0, Kubelka Kryštof 3:1, Němec Tomáš 4:0, Pena Adam 1:2, body hostů: Hynčica Jakub 1:3, Vlk Filip 1:3, Náhlovský David 1:3, Nedvěd Tomáš 0:4), TJ Sokol Velký Osek "E" - TJ Sokol Plaňany 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kulíček Jan 0:4, Mašek Dominik 2:2, Váňa Dominik 0:4, Žilka Jan 0:1, Kurka Jiří 2:1, body hostů: Komárek Jan 3:1, Bartoš Vladimír 4:0, Komárek Josef 2:2, Smutný Radek 3:1), TTC Dobřichovská Pivnice "B" - TJ Sokol Velký Osek "D" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gebert Jiří 0:2, Ježek Jiří 0:4, Švára Petr 2:2, Mašín Pavel 2:2, Krulický Tomáš 0:2, body hostů: Kukal Antonín 4:0, Lejnar Petr 4:0, Žižka Ladislav 2:2, Psota Karel 2:2), TJ Sokol Týnec n. L. "C" - SK Nová Ves "D" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubelka Lukáš 0:4, Buriánek Michal 0:4, Jehlička Jan 1:3, Fousek Jiří 2:2, body hostů: Pych Daniel 4:0, Tvrdík Leoš 4:0, Voslař Jiří 3:1, Vokřál Lukáš 2:2),
22. kolo:
Viktoria Radim "C" - TJ Sokol Týnec n. L. "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prorok Jaroslav 4:0, Meserod Václav 3:1, Hovorka Tomáš 3:1, Proroková Eliška 2:2, body hostů: Kubelka Lukáš 0:4, Jehlička Jan 1:3, Buriánek Daniel 1:3, Buriánek Vladislav 2:2), SK Nová Ves "D" - TTC Dobřichovská Pivnice "B" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bodláková Tereza 4:0, Tvrdík Leoš 4:0, Voslař Jiří 4:0, Keltner Josef 4:0, body hostů: Mašín Pavel 0:4, Souček Michal 0:4, Švára Petr 0:4, Ježek Jiří 0:4), TJ Sokol Velký Osek "D" - TJ Sokol Velký Osek "E" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kukal Antonín 3:1, Žižka Ladislav 4:0, Psota Karel 4:0, Lejnar Petr 4:0, body hostů: Kulíček Jan 0:4, Ziegelbauer Adam 0:4, Váňa Dominik 0:4, Žilka Jan 1:1, Chodová Tereza 0:2), TJ Sokol Plaňany - TJ Sokol Velim "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Vladimír 3:1, Komárek Jan 2:2, Brůžek Petr 0:4, Komárek Josef 1:3, body hostů: Sixta Pavel 4:0, Jeřala Lukáš 2:2, Pena Adam 1:3, Svoboda Jan 3:1), FK Kolín "E" - TJ Sokol Starý Kolín "B" 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šourek Kryštof 0:3, Macků Petr 0:3, Hrouda Jakub 0:3, Náhlovský David 0:3, WO 5:0, body hostů: Melichar Lukáš 4:0, Vyšata Pavel 4:0, Drbohlav Tomáš 4:0, WO 0:5), TTC Dobřichovská Pivnice "A" - Stolní tenis Kolín "D" 11:7 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Pikner Jan 4:0, Malec Jan 3:1, Souček Radek 3:1, Procházka Martin 0:4, body hostů: Kuta David 1:3, Punar Kamil 1:3, Lain Lukáš 2:2, Kuch Tomáš 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS