Výsledky do novin
městská soutěž I.třídy
1. kolo:
SKST Nový Lískovec A - Sokol Brno I F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šitina Martin 3:1, Staněk Jan 3:1, Odehnal Jaromír 2:2, Holčapková Alena 2:2, body hostů: Basovník Dalibor 2:2, Babušík Tomáš 0:4, Ryšavý Filip 4:0, Nguyen Ahn Tuan 0:4), VSK Technika Brno A - TJ Brno-Bystrc D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zejda Pavel 2:2, Čako Vladimír 3:1, Němec Karel 3:1, Hub Petr 1:3, body hostů: Burda Radim 1:3, Kucin Michal 0:4, Hovězák Tomáš 4:0, Kleinhampl Miroslav 2:2), Sokol Židenice B - TJ Brno-Bystrc C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pejčev Pavel 2:2, Ječmínek Radek 3:1, Hegr Michal 3:1, Malina Jan 3:1, body hostů: Strmiska Tomáš 2:2, Trávníček Rudolf 1:3, Kalivoda Michal 1:3, Trávníčková Eliška 1:3), KST Oltec Brno D - Sokol Brno I E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tatar Ivo 3:1, Nováček Jiří 1:3, Hamadeh Nabil 2:2, Slivečka Michal 0:4, body hostů: Rakovický Milan 4:0, Proks Ivo 0:2, Šiške Miloslav 3:1, Bušek Vladimír 2:2, Tesař Jiří 1:1), SK Slatina F - TJ Holásky D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čampa Petr 2:2, Herman Patrik 1:3, Kozel Petr 3:1, Konečný Rostislav 4:0, body hostů: Škvařil Petr 3:1, Vysloužil Jan 2:2, Šelc Martin 1:3, Tvarůžek Jiří 0:4), Sokol Líšeň B - Sokol Líšeň C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinnerová Eliška 3:1, Ovesný Tomáš 2:2, Zmrzlý Karel 3:1, Pinnerová Simona 2:2, body hostů: Ovesný František 3:1, Žák Jiří 2:2, Liška Radovan 1:3, Nováček Jiří 0:4),
2. kolo:
Sokol Brno I F - Sokol Líšeň C 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Babušík Tomáš 2:1, Ryšavý Filip 2:1, Nguyen Ahn Tuan 3:0, Holub Michal 3:0, WO 5:0, body hostů: Patočka Roman 0:4, Ovesný František 2:2, Nováček Jiří 0:4, WO 0:5), TJ Holásky D - Sokol Líšeň B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šelc Martin 3:1, Harašta Petr 1:2, Škvařil Petr 3:0, Vysloužil Jan 3:1, WO 0:2, body hostů: Pinnerová Eliška 2:2, Pinnerová Simona 1:3, Spurný Mojmír 0:3, Zmrzlý Karel 1:2, WO 2:0), Sokol Brno I E - SK Slatina F 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tesař Jiří 3:1, Šiške Miloslav 2:1, Bušek Vladimír 2:1, Rakovický Milan 4:0, WO 2:0, body hostů: Kozel Petr 2:2, Dufka Ámos 0:4, Herman Patrik 0:4, Konečný Rostislav 1:1, WO 0:2), TJ Brno-Bystrc C - KST Oltec Brno D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strmiska Tomáš 0:4, Trávníčková Eliška 1:2, Kalivoda Michal 0:3, Trávníček Rudolf 1:3, WO 1:1, body hostů: Peňáz Stanislav 3:1, Hamadeh Nabil 4:0, Nováček Jiří 2:1, Tatar Ivo 3:0, WO 1:1), TJ Brno-Bystrc D - Sokol Židenice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Radim 2:2, Kleinhampl Miroslav 1:3, Hovězák Tomáš 3:1, Kucin Michal 1:3, body hostů: Malina Jan 3:1, Hegr Michal 2:2, Pejčev Pavel 0:4, Ječmínek Radek 4:0), SKST Nový Lískovec A - VSK Technika Brno A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Jan 3:1, Šitina Martin 3:1, Odehnal Jaromír 1:2, Holčapková Alena 3:1, WO 0:1, body hostů: Čako Vladimír 1:3, Němec Karel 4:0, Zejda Pavel 0:4, Týče Jan 0:3, WO 1:0),
3. kolo:
VSK Technika Brno A - Sokol Brno I F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hub Petr 0:2, Čako Vladimír 2:2, Zejda Pavel 1:3, Němec Karel 3:1, Arbet Martin 0:2, body hostů: Babušík Tomáš 3:1, Karásek Petr 2:2, Basovník Dalibor 4:0, Nguyen Ahn Tuan 1:3), Sokol Židenice B - SKST Nový Lískovec A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hegr Michal 2:2, Pejčev Pavel 2:2, Ječmínek Radek 3:1, Malina Jan 2:2, body hostů: Šitina Martin 4:0, Dočekal Petr 3:1, Odehnal Jaromír 0:4, Holčapková Alena 0:4), KST Oltec Brno D - TJ Brno-Bystrc D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Jiří 2:2, Tatar Ivo 3:1, Peňáz Stanislav 4:0, Hamadeh Nabil 2:2, body hostů: Burda Radim 2:2, Hovězák Tomáš 2:2, Kleinhampl Miroslav 0:4, Kucin Michal 1:3), SK Slatina F - TJ Brno-Bystrc C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozel Petr 3:1, Herman Patrik 3:1, Konečný Rostislav 2:1, Ondruš Milan 2:2, WO 0:1, body hostů: Strmiska Tomáš 2:2, Trávníček Rudolf 1:3, Trávníčková Eliška 1:3, Kalivoda Michal 1:2, WO 1:0), Sokol Líšeň B - Sokol Brno I E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinnerová Simona 3:1, Ovesný Tomáš 2:2, Zmrzlý Karel 2:2, Pinnerová Eliška 1:3, body hostů: Rakovický Milan 4:0, Šiške Miloslav 1:3, Tesař Jiří 1:3, Proks Ivo 2:2), Sokol Líšeň C - TJ Holásky D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ovesný František 1:3, Babáková Radka 4:0, Honek Milan 1:3, Žák Jiří 1:3, body hostů: Javůrek Leoš 3:1, Vysloužil Vítězslav 3:1, Šelc Martin 1:3, Vysloužil Jan 2:2),
4. kolo:
Sokol Brno I F - TJ Holásky D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ryšavý Filip 3:0, Basovník Dalibor 3:1, Babušík Tomáš 2:2, Nguyen Ahn Tuan 1:3, WO 1:0, body hostů: Šelc Martin 1:3, Vysloužil Jan 1:2, Tvarůžek Jiří 1:3, Vysloužil Vítězslav 3:1, WO 0:1), Sokol Brno I E - Sokol Líšeň C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tesař Jiří 1:3, Šiške Miloslav 2:2, Bušek Vladimír 1:3, Rakovický Milan 4:0, body hostů: Babáková Radka 3:1, Ovesný František 3:1, Žák Jiří 1:3, Belcredi Ludvík 1:3), TJ Brno-Bystrc C - Sokol Líšeň B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strmiska Tomáš 1:3, Trávníčková Eliška 1:2, Kalivoda Michal 0:3, Trávníček Rudolf 1:3, WO 2:0, body hostů: Zmrzlý Karel 2:2, Ovesný Tomáš 4:0, Pinnerová Eliška 2:1, Pinnerová Simona 3:0, WO 0:2), TJ Brno-Bystrc D - SK Slatina F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hovězák Tomáš 2:2, Kucin Michal 1:2, Kleinhampl Miroslav 0:3, Burda Radim 1:3, WO 2:0, body hostů: Kozel Petr 3:1, Herman Patrik 3:1, Čampa Petr 3:1, Konečný Rostislav 1:1, WO 0:2), SKST Nový Lískovec A - KST Oltec Brno D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Jan 3:1, Šitina Martin 4:0, Dočekal Petr 1:3, Odehnal Jaromír 2:2, body hostů: Peňáz Stanislav 1:3, Slivečka Michal 0:4, Hamadeh Nabil 3:1, Nováček Jiří 2:2), VSK Technika Brno A - Sokol Židenice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čako Vladimír 2:2, Hub Petr 0:4, Němec Karel 4:0, Zejda Pavel 1:3, body hostů: Malina Jan 2:2, Hegr Michal 1:3, Ječmínek Radek 3:1, Pejčev Pavel 3:1),
5. kolo:
Sokol Židenice B - Sokol Brno I F 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pejčev Pavel 2:2, Hegr Michal 1:2, Ječmínek Radek 3:1, Malina Jan 3:1, WO 1:0, body hostů: Basovník Dalibor 3:1, Nguyen Ahn Tuan 0:4, Ryšavý Filip 1:2, Babušík Tomáš 2:2, WO 0:1), KST Oltec Brno D - VSK Technika Brno A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Jiří 4:0, Tatar Ivo 3:0, Peňáz Stanislav 3:1, Hamadeh Nabil 1:3, WO 1:0, body hostů: Čako Vladimír 1:3, Němec Karel 1:3, Zejda Pavel 1:2, Týče Jan 1:3, WO 0:1), SK Slatina F - SKST Nový Lískovec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozel Petr 3:1, Herman Patrik 2:2, Konečný Rostislav 2:2, Ondruš Milan 2:2, body hostů: Šitina Martin 3:1, Staněk Jan 2:2, Holčapková Alena 1:3, Odehnal Jaromír 1:3), Sokol Líšeň B - TJ Brno-Bystrc D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ovesný Tomáš 3:1, Pinnerová Eliška 1:1, Pinnerová Simona 3:1, Spurný Mojmír 2:2, Zmrzlý Karel 1:1, body hostů: Kucin Michal 1:3, Hovězák Tomáš 3:1, Kleinhampl Miroslav 1:3, Burda Radim 1:3), Sokol Líšeň C - TJ Brno-Bystrc C 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ovesný František 2:2, Hájková Nela 3:0, Babáková Radka 3:0, Patočka Roman 2:2, WO 1:2, body hostů: Strmiska Tomáš 2:2, Trávníček Rudolf 1:3, Trávníčková Eliška 1:2, Kalivoda Michal 0:3, WO 2:1), TJ Holásky D - Sokol Brno I E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škvařil Petr 2:2, Javůrek Leoš 2:2, Vysloužil Jan 1:3, Šelc Martin 2:2, body hostů: Rakovický Milan 4:0, Proks Ivo 0:4, Šiške Miloslav 3:1, Tesař Jiří 2:2),
6. kolo:
Sokol Brno I F - Sokol Brno I E 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holub Michal 1:2, Bartoš Petr 2:1, Nguyen Ahn Tuan 0:3, Karásek Petr 0:3, WO 5:0, body hostů: Šiške Miloslav 4:0, Proks Ivo 2:2, Tesař Jiří 3:1, WO 0:5), TJ Brno-Bystrc C - TJ Holásky D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strmiska Tomáš 3:1, Kalivoda Michal 1:2, Trávníčková Eliška 0:3, Trávníček Rudolf 0:4, WO 1:1, body hostů: Škvařil Petr 3:1, Žilka Milan 2:2, Šelc Martin 3:0, Vysloužil Jan 2:1, WO 1:1), TJ Brno-Bystrc D - Sokol Líšeň C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kleinhampl Miroslav 0:3, Hovězák Tomáš 1:3, Kucin Michal 1:3, Burda Radim 1:2, WO 2:0, body hostů: Hájková Nela 3:0, Babáková Radka 3:0, Žák Jiří 3:1, Ovesný František 2:2, WO 0:2), SKST Nový Lískovec A - Sokol Líšeň B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šitina Martin 0:4, Staněk Jan 2:2, Holčapková Alena 1:3, Odehnal Jaromír 1:3, body hostů: Pinnerová Eliška 3:1, Pinnerová Simona 4:0, Ovesný Tomáš 4:0, Zmrzlý Karel 1:3), VSK Technika Brno A - SK Slatina F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zejda Pavel 2:2, Čako Vladimír 3:1, Hub Petr 2:2, Němec Karel 3:1, body hostů: Kozel Petr 3:1, Herman Patrik 3:1, Dufka Ámos 0:4, Konečný Rostislav 0:4), Sokol Židenice B - KST Oltec Brno D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pejčev Pavel 1:3, Hegr Michal 3:1, Ječmínek Radek 1:2, Bartoň Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Peňáz Stanislav 3:1, Nováček Jiří 0:4, Hamadeh Nabil 2:2, Tatar Ivo 2:1, WO 1:0),
7. kolo:
KST Oltec Brno D - Sokol Brno I F 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Jiří 3:1, Hamadeh Nabil 1:2, Peňáz Stanislav 3:1, Tatar Ivo 2:2, WO 1:0, body hostů: Nguyen Ahn Tuan 0:4, Babušík Tomáš 1:3, Ryšavý Filip 2:1, Basovník Dalibor 3:1, WO 0:1), SK Slatina F - Sokol Židenice B 4:14 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozel Petr 0:4, Herman Patrik 0:3, Konečný Rostislav 1:2, Holčik Petr 1:3, WO 0:2, body hostů: Pejčev Pavel 3:1, Ječmínek Radek 4:0, Hegr Michal 2:1, Bartoň Petr 3:0, WO 2:0), Sokol Líšeň B - VSK Technika Brno A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zmrzlý Karel 2:2, Spurný Mojmír 2:2, Rozman Michal 3:1, Netušil Radek 3:1, body hostů: Čako Vladimír 2:2, Zejda Pavel 1:3, Němec Karel 2:2, Hub Petr 1:3), Sokol Líšeň C - SKST Nový Lískovec A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájková Nela 3:0, Babáková Radka 3:0, Ovesný František 3:1, Žák Jiří 2:2, WO 0:2, body hostů: Staněk Jan 0:4, Dočekal Petr 1:2, Holčapková Alena 2:1, Odehnal Jaromír 0:4, WO 2:0), TJ Holásky D - TJ Brno-Bystrc D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysloužil Jan 2:2, Šatný Jiří 3:0, Žilka Milan 2:1, Šelc Martin 3:1, WO 0:2, body hostů: Kleinhampl Miroslav 0:4, Kucin Michal 0:4, Hovězák Tomáš 3:0, Burda Radim 1:2, WO 2:0), Sokol Brno I E - TJ Brno-Bystrc C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Proks Ivo 1:3, Šiške Miloslav 3:1, Bušek Vladimír 2:1, Rakovický Milan 4:0, WO 1:0, body hostů: Strmiska Tomáš 3:1, Trávníček Rudolf 1:3, Kalivoda Michal 0:4, Trávníčková Eliška 1:2, WO 0:1),
8. kolo:
Sokol Brno I F - TJ Brno-Bystrc C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Babušík Tomáš 4:0, Nguyen Ahn Tuan 2:2, Bartoš Petr 1:3, Basovník Dalibor 2:2, body hostů: Strmiska Tomáš 1:3, Trávníček Rudolf 2:2, Trávníčková Eliška 2:2, Kalivoda Michal 2:2), TJ Brno-Bystrc D - Sokol Brno I E 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kucin Michal 0:4, Burda Radim 0:4, Kleinhampl Miroslav 1:3, WO 0:5, body hostů: Rakovický Milan 2:0, Sedláček Libor 3:0, Tesař Jiří 3:0, Šiške Miloslav 3:0, Proks Ivo 0:1, WO 5:0), SKST Nový Lískovec A - TJ Holásky D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Jan 1:3, Šitina Martin 4:0, Holčapková Alena 3:1, Odehnal Jaromír 3:1, body hostů: Škvařil Petr 1:3, Tvarůžek Jiří 0:4, Šelc Martin 0:1, Vysloužil Jan 3:1, Vysloužil Vítězslav 1:2), VSK Technika Brno A - Sokol Líšeň C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zejda Pavel 3:1, Čako Vladimír 3:0, Němec Karel 3:0, Hub Petr 3:1, WO 0:2, body hostů: Liška Radovan 0:4, Nováček Jiří 0:4, Patočka Roman 0:3, Ovesný František 2:1, WO 2:0), Sokol Židenice B - Sokol Líšeň B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pejčev Pavel 0:4, Bartoň Petr 1:3, Hegr Michal 0:4, Ječmínek Radek 1:2, WO 0:1, body hostů: Ovesný Tomáš 3:0, Spurný Mojmír 4:0, Zmrzlý Karel 4:0, Pinnerová Simona 2:2, WO 1:0), KST Oltec Brno D - SK Slatina F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Jiří 2:2, Tatar Ivo 1:3, Hamadeh Nabil 2:2, Peňáz Stanislav 3:1, body hostů: Kozel Petr 3:1, Herman Patrik 1:3, Čampa Petr 1:3, Konečný Rostislav 3:1),
9. kolo:
SK Slatina F - Sokol Brno I F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čampa Petr 1:2, Herman Patrik 3:1, Konečný Rostislav 2:1, Ondruš Milan 4:0, WO 1:1, body hostů: Karásek Petr 3:1, Ryšavý Filip 0:3, Nguyen Ahn Tuan 0:4, Babušík Tomáš 1:2, WO 1:1), Sokol Líšeň B - KST Oltec Brno D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinnerová Eliška 2:2, Pinnerová Simona 3:1, Zmrzlý Karel 2:2, Spurný Mojmír 2:2, body hostů: Hamadeh Nabil 2:2, Slivečka Michal 3:1, Nováček Jiří 0:4, Tatar Ivo 2:2), Sokol Líšeň C - Sokol Židenice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Belcredi Ludvík 0:4, Ovesný František 2:2, Žák Jiří 2:2, Babáková Radka 4:0, body hostů: Ječmínek Radek 3:1, Pejčev Pavel 1:3, Hegr Michal 2:2, Bartoň Petr 2:2), TJ Holásky D - VSK Technika Brno A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysloužil Jan 3:0, Javůrek Leoš 4:0, Žilka Milan 2:0, Šelc Martin 3:0, WO 2:2, body hostů: Arbet Martin 0:3, Čako Vladimír 0:2, Zejda Pavel 0:4, Němec Karel 0:3, WO 2:2), Sokol Brno I E - SKST Nový Lískovec A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Proks Ivo 2:2, Šiške Miloslav 3:1, Tesař Jiří 4:0, Sedláček Libor 3:1, body hostů: Šitina Martin 3:1, Staněk Jan 0:4, Odehnal Jaromír 1:3, Holčapková Alena 0:4), TJ Brno-Bystrc C - TJ Brno-Bystrc D 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřínek Lubor 0:4, Hofman Milan 0:4, Kubalčík Jan 0:4, Pernička Jan 0:4, body hostů: Hovězák Tomáš 4:0, Kucin Michal 4:0, Burda Radim 4:0, Kleinhampl Miroslav 4:0),
10. kolo:
Sokol Brno I F - TJ Brno-Bystrc D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babušík Tomáš 4:0, Nguyen Ahn Tuan 1:3, Bartoš Petr 2:2, Basovník Dalibor 3:1, body hostů: Kucin Michal 2:2, Burda Radim 0:4, Kleinhampl Miroslav 1:3, Hovězák Tomáš 3:1), SKST Nový Lískovec A - TJ Brno-Bystrc C 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Jan 3:1, Šitina Martin 4:0, Holčapková Alena 2:2, Odehnal Jaromír 3:1, body hostů: Sedláček Marek 0:4, Pernička Jan 1:3, Trávníčková Eliška 1:1, Trávníček Rudolf 1:3, Strmiska Tomáš 1:1), VSK Technika Brno A - Sokol Brno I E 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Libus Jiří 2:2, Monhart Michal 1:3, Němec Karel 2:2, WO 0:5, body hostů: Sedláček Libor 2:1, Rakovický Milan 3:0, Bušek Vladimír 0:3, Tesař Jiří 2:1, WO 5:0), Sokol Židenice B - TJ Holásky D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pejčev Pavel 0:4, Bartoň Petr 0:4, Hegr Michal 2:2, Ječmínek Radek 3:1, body hostů: Škvařil Petr 3:1, Šelc Martin 3:1, Vysloužil Jan 3:1, Vysloužil Vítězslav 2:2), KST Oltec Brno D - Sokol Líšeň C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Jiří 2:2, Hamadeh Nabil 3:0, Tatar Ivo 3:0, Slivečka Michal 0:4, WO 2:0, body hostů: Ovesný František 1:3, Babáková Klára 2:2, Žák Jiří 1:3, Babáková Radka 2:0, WO 0:2), SK Slatina F - Sokol Líšeň B 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čampa Petr 1:3, Herman Patrik 0:4, Konečný Rostislav 0:3, Dufka Ámos 0:4, WO 0:1, body hostů: Pinnerová Eliška 4:0, Pinnerová Simona 3:1, Ovesný Tomáš 4:0, Zmrzlý Karel 3:0, WO 1:0),
11. kolo:
Sokol Líšeň B - Sokol Brno I F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ovesný Tomáš 2:2, Pinnerová Eliška 4:0, Zmrzlý Karel 2:2, Spurný Mojmír 3:1, body hostů: Babušík Tomáš 2:2, Ryšavý Filip 0:4, Basovník Dalibor 3:1, Nguyen Ahn Tuan 0:4), Sokol Líšeň C - SK Slatina F 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Belcredi Ludvík 0:4, Ovesný František 1:3, Babáková Radka 2:1, Žák Jiří 2:2, WO 0:1, body hostů: Kozel Petr 4:0, Herman Patrik 2:2, Čampa Petr 2:2, Konečný Rostislav 2:1, WO 1:0), TJ Holásky D - KST Oltec Brno D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysloužil Jan 2:2, Žilka Milan 1:2, Škvařil Petr 3:0, Šelc Martin 2:2, WO 0:2, body hostů: Peňáz Stanislav 2:2, Hamadeh Nabil 2:2, Nováček Jiří 1:2, Tatar Ivo 1:2, WO 2:0), Sokol Brno I E - Sokol Židenice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šiške Miloslav 3:1, Rakovický Milan 4:0, Proks Ivo 2:2, Tesař Jiří 3:1, body hostů: Malina Jan 2:2, Bartoň Petr 2:2, Zobec Pavel 0:4, Mezník Jan 0:4), TJ Brno-Bystrc C - VSK Technika Brno A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníčková Eliška 1:3, Sedláček Marek 3:1, Strmiska Tomáš 2:2, Trávníček Rudolf 2:2, body hostů: Němec Karel 3:1, Zejda Pavel 0:4, Hub Petr 2:2, Čako Vladimír 3:1), TJ Brno-Bystrc D - SKST Nový Lískovec A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grochál Petr 2:2, Kleinhampl Miroslav 1:3, Hovězák Tomáš 1:2, Kucin Michal 0:4, WO 0:1, body hostů: Šitina Martin 4:0, Staněk Jan 3:1, Odehnal Jaromír 2:2, Holčapková Alena 2:1, WO 1:0),
12. kolo:
Sokol Brno I F - SKST Nový Lískovec A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karásek Petr 2:2, Rygl Ondřej 1:2, Babušík Tomáš 4:0, Basovník Dalibor 2:2, Bartoš Petr 1:0, body hostů: Holčapková Alena 1:3, Odehnal Jaromír 2:2, Staněk Jan 0:4, Šitina Martin 3:1), TJ Brno-Bystrc D - VSK Technika Brno A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kucin Michal 2:2, Hovězák Tomáš 3:1, Kleinhampl Miroslav 1:3, Burda Radim 2:2, body hostů: Monhart Michal 1:3, Čako Vladimír 2:2, Hub Petr 1:3, Němec Karel 4:0), TJ Brno-Bystrc C - Sokol Židenice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pernička Jan 2:2, Strmiska Tomáš 3:1, Kalivoda Michal 1:3, Trávníček Rudolf 3:1, body hostů: Ječmínek Radek 3:1, Malina Jan 2:2, Pejčev Pavel 0:4, Bartoň Petr 2:2), Sokol Brno I E - KST Oltec Brno D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rakovický Milan 4:0, Tesař Jiří 2:2, Bušek Vladimír 1:3, Sedláček Libor 2:2, body hostů: Peňáz Stanislav 2:2, Hamadeh Nabil 2:2, Nováček Jiří 2:2, Tatar Ivo 1:3), TJ Holásky D - SK Slatina F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysloužil Vítězslav 3:1, Klíma Radim 0:4, Vysloužil Jan 1:1, Javůrek Leoš 2:2, Škvařil Petr 1:1, body hostů: Kozel Petr 2:2, Dufka Ámos 2:2, Čampa Petr 2:2, Konečný Rostislav 3:1), Sokol Líšeň C - Sokol Líšeň B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ovesný František 3:1, Žák Jiří 3:1, Honek Milan 2:2, Belcredi Ludvík 2:2, body hostů: Pinnerová Eliška 3:1, Zmrzlý Karel 2:2, Rozman Michal 0:4, Netušil Radek 1:3),
13. kolo:
Sokol Líšeň C - Sokol Brno I F 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babáková Radka 3:0, Belcredi Ludvík 1:2, Honek Milan 2:1, Žák Jiří 3:1, WO 1:2, body hostů: Basovník Dalibor 3:1, Nguyen Ahn Tuan 0:3, Karásek Petr 0:3, Bartoš Petr 1:2, WO 2:1), Sokol Líšeň B - TJ Holásky D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ovesný Tomáš 4:0, Pinnerová Eliška 4:0, Zmrzlý Karel 0:4, Pinnerová Simona 2:2, body hostů: Škvařil Petr 2:2, Šelc Martin 1:3, Vysloužil Jan 2:2, Vysloužil Vítězslav 1:3), SK Slatina F - Sokol Brno I E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čampa Petr 1:3, Herman Patrik 1:3, Kozel Petr 2:2, Ondruš Milan 2:2, body hostů: Rakovický Milan 4:0, Sedláček Libor 3:1, Bušek Vladimír 0:1, Tesař Jiří 3:1, Proks Ivo 0:3), KST Oltec Brno D - TJ Brno-Bystrc C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Jiří 2:2, Tatar Ivo 2:2, Peňáz Stanislav 3:1, Hamadeh Nabil 3:1, body hostů: Pernička Jan 2:2, Trávníček Rudolf 4:0, Sedláček Marek 0:4, Strmiska Tomáš 0:4), Sokol Židenice B - TJ Brno-Bystrc D 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hegr Michal 4:0, Bartoň Petr 2:1, Ječmínek Radek 3:1, WO 0:6, body hostů: Hovězák Tomáš 2:1, Burda Radim 0:3, Kucin Michal 0:2, Kleinhampl Miroslav 0:3, WO 6:0), VSK Technika Brno A - SKST Nový Lískovec A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zejda Pavel 2:2, Čako Vladimír 3:1, Němec Karel 2:2, Hub Petr 3:1, body hostů: Staněk Jan 2:2, Odehnal Jaromír 1:3, Holčapková Alena 0:4, Šitina Martin 3:1),
14. kolo:
Sokol Brno I F - VSK Technika Brno A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Basovník Dalibor 3:1, Nguyen Ahn Tuan 2:2, Babušík Tomáš 2:1, Karásek Petr 4:0, WO 1:0, body hostů: Čako Vladimír 1:3, Zejda Pavel 1:3, Hub Petr 1:3, Němec Karel 1:2, WO 0:1), SKST Nový Lískovec A - Sokol Židenice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Jan 2:2, Dočekal Petr 0:4, Odehnal Jaromír 3:1, Holčapková Alena 2:2, body hostů: Ječmínek Radek 3:1, Malina Jan 2:2, Hegr Michal 2:2, Bartoň Petr 2:2), TJ Brno-Bystrc D - KST Oltec Brno D 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Burda Radim 0:4, Kucin Michal 1:3, Kleinhampl Miroslav 1:3, WO 0:5, body hostů: Peňáz Stanislav 1:2, Hamadeh Nabil 3:0, Nováček Jiří 3:0, Tatar Ivo 3:0, WO 5:0), TJ Brno-Bystrc C - SK Slatina F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Marek 3:1, Strmiska Tomáš 3:1, Kalivoda Michal 0:4, Trávníček Rudolf 2:2, body hostů: Ondruš Milan 1:3, Huml Otakar ml. 2:2, Herman Patrik 3:1, Konečný Rostislav 2:2), Sokol Brno I E - Sokol Líšeň B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rakovický Milan 4:0, Tesař Jiří 1:3, Proks Ivo 2:2, Sedláček Libor 2:2, body hostů: Ovesný Tomáš 2:2, Pinnerová Eliška 3:1, Zmrzlý Karel 1:3, Pinnerová Simona 1:3), TJ Holásky D - Sokol Líšeň C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Javůrek Leoš 2:1, Vysloužil Vítězslav 2:1, Šelc Martin 3:0, Vysloužil Jan 3:0, WO 2:2, body hostů: Babáková Radka 2:1, Ovesný František 0:3, Honek Milan 0:3, Žák Jiří 0:3, WO 2:2),
15. kolo:
TJ Holásky D - Sokol Brno I F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žilka Milan 3:0, Vysloužil Jan 2:2, Škvařil Petr 2:1, Vysloužil Vítězslav 3:1, WO 1:1, body hostů: Basovník Dalibor 1:3, Karásek Petr 1:2, Rygl Ondřej 0:4, Bartoš Petr 2:1, WO 1:1), Sokol Líšeň C - Sokol Brno I E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babáková Radka 3:1, Honek Milan 1:3, Ovesný František 2:2, Babáková Klára 3:1, body hostů: Rakovický Milan 4:0, Proks Ivo 0:4, Bušek Vladimír 1:3, Tesař Jiří 2:2), Sokol Líšeň B - TJ Brno-Bystrc C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ovesný Tomáš 4:0, Zmrzlý Karel 4:0, Rozman Michal 1:3, Spurný Mojmír 2:2, body hostů: Strmiska Tomáš 0:4, Trávníček Rudolf 2:2, Sedláček Marek 2:2, Kalivoda Michal 1:3), SK Slatina F - TJ Brno-Bystrc D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čampa Petr 4:0, Herman Patrik 2:2, Kozel Petr 4:0, Ondruš Milan 3:1, body hostů: Hovězák Tomáš 1:3, Kucin Michal 0:4, Kleinhampl Miroslav 1:3, Burda Radim 1:3), KST Oltec Brno D - SKST Nový Lískovec A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Jiří 3:1, Tatar Ivo 2:2, Hamadeh Nabil 3:1, Peňáz Stanislav 2:2, body hostů: Staněk Jan 1:3, Šitina Martin 4:0, Odehnal Jaromír 0:4, Holčapková Alena 1:3), Sokol Židenice B - VSK Technika Brno A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ječmínek Radek 3:1, Malina Jan 1:3, Hegr Michal 1:3, Bartoň Petr 3:1, body hostů: Čako Vladimír 3:1, Zejda Pavel 1:3, Hub Petr 1:3, Němec Karel 3:1),
16. kolo:
Sokol Brno I F - Sokol Židenice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karásek Petr 3:1, Basovník Dalibor 3:1, Bartoš Petr 2:2, Babušík Tomáš 3:1, body hostů: Ječmínek Radek 4:0, Bartoň Petr 1:3, Hegr Jiří 0:4, Hegr Michal 0:4), VSK Technika Brno A - KST Oltec Brno D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zejda Pavel 0:4, Čako Vladimír 1:3, Němec Karel 2:1, Hub Petr 1:3, WO 0:1, body hostů: Peňáz Stanislav 4:0, Hamadeh Nabil 2:2, Nováček Jiří 2:2, Tatar Ivo 3:0, WO 1:0), SKST Nový Lískovec A - SK Slatina F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šitina Martin 4:0, Staněk Jan 0:3, Holčapková Alena 2:2, Odehnal Jaromír 0:4, WO 0:1, body hostů: Kozel Petr 3:1, Herman Patrik 2:2, Holčik Petr 2:1, Čampa Petr 2:2, WO 1:0), TJ Brno-Bystrc D - Sokol Líšeň B 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Burda Radim 0:4, Kleinhampl Miroslav 3:1, Kucin Michal 1:3, WO 0:5, body hostů: Rozman Michal 2:1, Ovesný Tomáš 3:0, Zmrzlý Karel 1:2, Spurný Mojmír 2:1, WO 5:0), TJ Brno-Bystrc C - Sokol Líšeň C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pernička Jan 1:1, Strmiska Tomáš 1:2, Sedláček Marek 0:3, Trávníček Rudolf 0:3, WO 2:3, body hostů: Babáková Radka 3:0, Babáková Klára 3:0, Žák Jiří 2:0, Ovesný František 1:2, WO 3:2), Sokol Brno I E - TJ Holásky D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rakovický Milan 4:0, Tesař Jiří 0:4, Bušek Vladimír 1:3, Sedláček Libor 1:3, body hostů: Škvařil Petr 3:1, Šelc Martin 3:1, Žilka Milan 2:2, Vysloužil Jan 2:2),
17. kolo:
Sokol Brno I E - Sokol Brno I F 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Proks Ivo 1:3, Šiške Miloslav 3:1, Tesař Jiří 2:2, Rakovický Milan 4:0, body hostů: Basovník Dalibor 0:4, Ryšavý Filip 3:1, Babušík Tomáš 2:2, Nguyen Ahn Tuan 1:3), TJ Holásky D - TJ Brno-Bystrc C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Javůrek Leoš 4:0, Žilka Milan 2:2, Vysloužil Jan 2:1, Šelc Martin 2:2, WO 0:1, body hostů: Strmiska Tomáš 0:4, Trávníček Rudolf 1:3, Sedláček Marek 3:1, Pernička Jan 1:2, WO 1:0), Sokol Líšeň C - TJ Brno-Bystrc D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babáková Radka 3:0, Babáková Klára 3:1, Ovesný František 3:1, Žák Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Burda Radim 1:3, Kleinhampl Miroslav 1:2, Grochál Petr 1:3, Ohaňka Zdeněk 0:4, WO 1:0), Sokol Líšeň B - SKST Nový Lískovec A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ovesný Tomáš 4:0, Zmrzlý Karel 2:1, Rozman Michal 2:1, Spurný Mojmír 4:0, WO 2:0, body hostů: Dočekal Petr 2:2, Ouroda Petr 0:4, Odehnal Jaromír 0:3, Holčapková Alena 0:3, WO 0:2), SK Slatina F - VSK Technika Brno A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čampa Petr 2:2, Haluza Dušan 1:3, Kozel Petr 3:0, Konečný Rostislav 3:1, WO 1:0, body hostů: Zejda Pavel 1:3, Čako Vladimír 2:2, Hub Petr 0:4, Němec Karel 3:0, WO 0:1), KST Oltec Brno D - Sokol Židenice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Jiří 2:2, Tatar Ivo 3:0, Hamadeh Nabil 2:1, Peňáz Stanislav 2:1, WO 3:0, body hostů: Ječmínek Radek 0:3, Hegr Michal 2:2, Bartoň Petr 2:1, Hegr Jiří 0:3, WO 0:3),
18. kolo:
Sokol Brno I F - KST Oltec Brno D 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Babušík Tomáš 2:1, Basovník Dalibor 2:1, Nguyen Ahn Tuan 0:3, Karásek Petr 0:3, WO 5:0, body hostů: Hamadeh Nabil 2:2, Nováček Jiří 2:2, Tatar Ivo 4:0, WO 0:5), Sokol Židenice B - SK Slatina F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoň Petr 3:1, Rampula Miroslav 1:2, Ječmínek Radek 3:1, Hegr Michal 2:2, WO 0:1, body hostů: Kozel Petr 3:1, Halický Roman 0:4, Holčik Petr 1:2, Herman Patrik 2:2, WO 1:0), VSK Technika Brno A - Sokol Líšeň B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zejda Pavel 1:3, Čako Vladimír 1:2, Němec Karel 1:2, Hub Petr 1:3, WO 2:0, body hostů: Ovesný Tomáš 4:0, Spurný Mojmír 4:0, Rozman Michal 0:4, Zmrzlý Karel 2:0, WO 0:2), SKST Nový Lískovec A - Sokol Líšeň C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šitina Martin 1:3, Staněk Jan 0:3, Holčapková Alena 2:2, Odehnal Jaromír 2:2, WO 0:1, body hostů: Babáková Radka 4:0, Babáková Klára 3:1, Ovesný František 1:2, Honek Milan 2:2, WO 1:0), TJ Brno-Bystrc D - TJ Holásky D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ohaňka Zdeněk 0:4, Kucin Michal 2:1, Kleinhampl Miroslav 1:3, Burda Radim 0:3, WO 2:0, body hostů: Škvařil Petr 3:0, Vysloužil Vítězslav 3:1, Žilka Milan 3:0, Vysloužil Jan 2:2, WO 0:2), TJ Brno-Bystrc C - Sokol Brno I E 18:0wo,
19. kolo:
TJ Brno-Bystrc C - Sokol Brno I F 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pernička Jan 2:2, Strmiska Tomáš 2:1, Sedláček Marek 1:3, Trávníček Rudolf 4:0, WO 1:0, body hostů: Babušík Tomáš 2:2, Basovník Dalibor 1:3, Karásek Petr 2:1, Nguyen Ahn Tuan 1:3, WO 0:1), Sokol Brno I E - TJ Brno-Bystrc D 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bušek Vladimír 2:1, Tesař Jiří 3:0, Proks Ivo 3:0, Rakovický Milan 3:0, WO 5:0, body hostů: Burda Radim 1:3, Kucin Michal 0:4, Kleinhampl Miroslav 0:4, WO 0:5), TJ Holásky D - SKST Nový Lískovec A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysloužil Vítězslav 3:1, Javůrek Leoš 4:0, Harašta Petr 2:1, Šelc Martin 3:1, WO 0:1, body hostů: Šitina Martin 1:3, Staněk Jan 2:2, Holčapková Alena 0:4, Odehnal Jaromír 0:3, WO 1:0), Sokol Líšeň C - VSK Technika Brno A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Belcredi Ludvík 0:4, Babáková Radka 3:0, Babáková Klára 1:2, Ovesný František 1:3, WO 0:2, body hostů: Čako Vladimír 3:1, Zejda Pavel 1:3, Hub Petr 3:0, Němec Karel 2:1, WO 2:0), Sokol Líšeň B - Sokol Židenice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ovesný Tomáš 3:1, Rozman Michal 3:1, Spurný Mojmír 3:1, Zmrzlý Karel 3:1, body hostů: Bartoň Petr 2:2, Hegr Michal 2:2, Hegr Jiří 0:4, Mezník Jan 0:4), SK Slatina F - KST Oltec Brno D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čampa Petr 0:4, Dufka Ámos 3:1, Holčik Petr 3:1, Kozel Petr 1:3, body hostů: Peňáz Stanislav 2:2, Hamadeh Nabil 3:1, Nováček Jiří 2:2, Tatar Ivo 2:2),
20. kolo:
Sokol Brno I F - SK Slatina F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babušík Tomáš 4:0, Ryšavý Filip 2:2, Bartoš Petr 2:2, Karásek Petr 2:2, body hostů: Herman Patrik 1:3, Ondruš Milan 1:3, Holčik Petr 3:1, Čampa Petr 1:3), KST Oltec Brno D - Sokol Líšeň B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hamadeh Nabil 2:0, Nováček Jiří 2:0, Tatar Ivo 2:1, Peňáz Stanislav 0:2, WO 7:1, body hostů: Zmrzlý Karel 0:3, Spurný Mojmír 2:2, Pinnerová Simona 1:1, WO 1:7), Sokol Židenice B - Sokol Líšeň C 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ječmínek Radek 2:1, Bartoň Petr 0:3, Hegr Michal 1:2, Hegr Jiří 0:3, WO 5:0, body hostů: Babáková Radka 4:0, Ovesný František 2:2, Honek Milan 3:1, WO 0:5), VSK Technika Brno A - TJ Holásky D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zejda Pavel 2:2, Čako Vladimír 0:4, Němec Karel 3:1, Hub Petr 0:4, body hostů: Škvařil Petr 2:2, Vysloužil Jan 3:1, Šelc Martin 3:1, Žilka Milan 3:1), SKST Nový Lískovec A - Sokol Brno I E 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Staněk Jan 2:1, Šitina Martin 3:0, Král David 0:3, Odehnal Jaromír 1:2, WO 5:0, body hostů: Proks Ivo 1:3, Bušek Vladimír 2:2, Tesař Jiří 3:1, WO 0:5), TJ Brno-Bystrc D - TJ Brno-Bystrc C 2:16 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ohaňka Zdeněk 0:4, Grochál Petr 0:4, Hurník Jakub 0:4, Pelánek Martin 0:4, body hostů: Strmiska Tomáš 4:0, Trávníčková Eliška 4:0, Trávníček Rudolf 4:0, Kalivoda Michal 4:0),
21. kolo:
TJ Brno-Bystrc D - Sokol Brno I F 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grochál Petr 1:3, Kucin Michal 1:3, Kleinhampl Miroslav 2:1, Burda Radim 2:2, WO 1:0, body hostů: Holub Michal 1:3, Babušík Tomáš 4:0, Basovník Dalibor 2:2, Bartoš Petr 2:1, WO 0:1), TJ Brno-Bystrc C - SKST Nový Lískovec A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníčková Eliška 2:2, Kalivoda Michal 0:3, Strmiska Tomáš 4:0, Trávníček Rudolf 4:0, WO 0:1, body hostů: Staněk Jan 2:2, Šitina Martin 2:2, Odehnal Jaromír 0:3, Holčapková Alena 1:3, WO 1:0), Sokol Brno I E - VSK Technika Brno A 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tesař Jiří 1:2, Proks Ivo 0:2, Bušek Vladimír 0:3, Rakovický Milan 3:0, Šiške Miloslav 1:0, WO 5:0, body hostů: Němec Karel 3:1, Čako Vladimír 3:1, Hub Petr 1:3, WO 0:5), TJ Holásky D - Sokol Židenice B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Javůrek Leoš 3:0, Harašta Petr 1:2, Vysloužil Vítězslav 2:1, Šelc Martin 1:2, WO 5:0, body hostů: Ječmínek Radek 3:1, Bartoň Petr 1:3, Hegr Michal 1:3, WO 0:5), Sokol Líšeň C - KST Oltec Brno D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honek Milan 3:1, Babáková Radka 3:0, Ovesný František 2:1, Babáková Klára 4:0, WO 1:1, body hostů: Peňáz Stanislav 1:3, Hamadeh Nabil 0:4, Nováček Jiří 0:3, Tatar Ivo 1:2, WO 1:1), Sokol Líšeň B - SK Slatina F 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ovesný Tomáš 4:0, Rozman Michal 3:1, Spurný Mojmír 4:0, Zmrzlý Karel 3:1, body hostů: Halický Roman 0:4, Herman Patrik 1:3, Holčik Petr 1:3, Čampa Petr 0:4),
22. kolo:
Sokol Brno I F - Sokol Líšeň B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Babušík Tomáš 0:2, Nguyen Ahn Tuan 0:4, Basovník Dalibor 0:4, Novak Adam 0:4, WO 0:2, body hostů: Ovesný Tomáš 4:0, Pinnerová Simona 3:0, Spurný Mojmír 3:0, Zmrzlý Karel 4:0, WO 2:0), SK Slatina F - Sokol Líšeň C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herman Patrik 1:3, Haluza Dušan 0:4, Halický Roman 1:3, Dufka Ámos 3:1, body hostů: Babáková Radka 3:1, Honek Milan 2:2, Ovesný František 2:2, Babáková Klára 4:0), KST Oltec Brno D - TJ Holásky D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hamadeh Nabil 3:1, Tatar Ivo 2:2, Nováček Jiří 1:3, Peňáz Stanislav 1:3, body hostů: Vysloužil Vítězslav 1:3, Vysloužil Jan 2:2, Škvařil Petr 3:1, Javůrek Leoš 3:1), Sokol Židenice B - Sokol Brno I E 2:16 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ječmínek Radek 0:4, Hegr Jiří 0:4, Hegr Michal 1:3, Mezník Jan 0:4, WO 0:1, body hostů: Bušek Vladimír 4:0, Proks Ivo 3:1, Šiške Miloslav 4:0, Tesař Jiří 4:0, WO 1:0), VSK Technika Brno A - TJ Brno-Bystrc C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Martin 2:1, Zejda Pavel 2:2, Čako Vladimír 3:1, Němec Karel 3:1, WO 1:0, body hostů: Pernička Jan 1:3, Trávníček Rudolf 1:2, Trávníčková Eliška 1:2, Strmiska Tomáš 2:2, Kubalčík Jan 0:1, WO 0:1), SKST Nový Lískovec A - TJ Brno-Bystrc D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šitina Martin 3:1, Staněk Jan 4:0, Holčapková Alena 4:0, Odehnal Jaromír 3:1, body hostů: Kleinhampl Miroslav 0:4, Burda Radim 0:4, Kucin Michal 0:2, Ohaňka Zdeněk 2:2, Grochál Petr 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS