Výsledky do novin
městská soutěž II.třídy
1. kolo:
Sokol Líšeň D - Sokol Modřice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netušil Radek 3:1, Komárková Jana 1:3, Zemanová Irena 0:4, Rozman Michal 3:1, body hostů: Božek Radomír st. 2:2, Slaný Luděk 2:2, Slaný Petr 2:2, Dvořák Ladislav 3:1), Sokol Bílovice A - TJ Holásky E 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozák Jan 3:1, Knotek Michal 2:2, Adámek Milan 4:0, Muzikář René 4:0, body hostů: Javůrek Leoš 2:2, Schlinger Stanislav 1:3, Pazdera Miroslav 0:4, Vondruška Ladislav 0:4), Sokol Popůvky A - SKST Nový Lískovec B 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Popelka Jaroslav 0:4, Doležal Jiří 0:4, Blecha Pavel 0:4, Blaha Petr 0:4, body hostů: Dočekal Petr 4:0, Šenk Pavel 4:0, Kajanovič Filip 4:0, Král David 4:0), KST Oltec Brno E - TJ Žižka Brno A 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrůza Peter 3:1, Slivečka Michal 3:0, Kříž Jaroslav 3:1, Kubín Aleš 3:1, WO 1:0, body hostů: Kottas Milan 3:1, Válka Jaroslav 0:4, Lauš Petr 0:3, Sojka Oldřich 0:2, Juras Miroslav 0:2, WO 0:1), TJ Brno-Bystrc E - VSK Technika Brno B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ohaňka Zdeněk 1:3, Hofman Milan 3:1, Hofman Marek ml. 0:4, Grochál Petr 3:1, body hostů: Arbet Martin 3:1, Lomovciv Petr 2:2, Libus Jiří 3:1, Sláma Martin 1:3), Sokol Sokolnice B - SK Slatina G 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kukla Marek st. 1:3, Jandl Pavel 1:3, Černý Jaroslav 1:3, Wünsch Radek 1:3, body hostů: Huml Otakar ml. 4:0, Čampa Petr 2:2, Marcell Jakub 2:2, Ondruš Milan 4:0),
2. kolo:
Sokol Modřice A - SK Slatina G 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Božek Radomír st. 2:2, Dvořák Ladislav 0:4, Božek Radomír ml. 3:1, Slaný Luděk 0:4, body hostů: Huml Otakar ml. 3:1, Marcell Jakub 2:2, Ondruš Milan 3:1, Čampa Petr 3:1), VSK Technika Brno B - Sokol Sokolnice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Týče Jan 1:3, Sláma Martin 0:4, Urbánek Martin 3:1, Libus Jiří 3:1, body hostů: Černý Jaroslav 2:2, Ketman Dalibor 2:2, Kukla Marek st. 3:1, Wünsch Radek 2:2), TJ Žižka Brno A - TJ Brno-Bystrc E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juras Miroslav 1:1, Lauš Petr 0:4, Válka Jaroslav 2:2, Kottas Milan 4:0, Sojka Oldřich 0:2, body hostů: Pelánek Martin 1:3, Ohaňka Zdeněk 3:1, Grochál Petr 3:1, Kubalčík Jan 2:2), SKST Nový Lískovec B - KST Oltec Brno E 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenk Pavel 2:1, Král David 4:0, Kajanovič Filip 4:0, Dočekal Petr 4:0, WO 1:0, body hostů: Slivečka Michal 1:3, Kubín Aleš 0:3, Hrůza Peter 0:4, Kříž Jaroslav 0:4, WO 0:1), TJ Holásky E - Sokol Popůvky A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schlinger Stanislav 1:1, Vysloužil Vítězslav 4:0, Vondruška Ladislav 3:1, Javůrek Leoš 3:0, Vysloužil Jan 2:0, WO 1:0, body hostů: Ureš Jan 2:1, Blaha Petr 0:4, Otoupalík Karel 0:4, Blecha Pavel 0:4, WO 0:1), Sokol Líšeň D - Sokol Bílovice A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Netušil Radek 3:1, Rozman Michal 1:3, Liška Radovan 1:3, Halouzka Michal 0:4, body hostů: Kozák Jan 3:1, Muzikář René 3:1, Knotek Michal 2:2, Adámek Milan 3:1),
3. kolo:
Sokol Bílovice A - Sokol Modřice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Jan 4:0, Knotek Michal 1:2, Adámek Milan 3:0, Muzikář René 1:3, WO 2:0, body hostů: Kopeček Václav 2:2, Slaný Luděk 0:4, Božek Radomír st. 1:2, Božek Radomír ml. 2:1, WO 0:2), Sokol Popůvky A - Sokol Líšeň D 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Popelka Jaroslav 1:3, Blaha Petr 3:1, Zadák Karel st. 0:4, WO 0:5, body hostů: Liška Radovan 2:1, Urban Jiří 2:1, Halouzka Michal 1:2, Rozman Michal 3:0, WO 5:0), KST Oltec Brno E - TJ Holásky E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slivečka Michal 4:0, Hrůza Peter 1:2, Kříž Jaroslav 2:2, Kubín Aleš 4:0, WO 1:0, body hostů: Tvarůžek Jiří 0:4, Vysloužil Vítězslav 2:2, Schlinger Stanislav 1:2, Vondruška Ladislav 1:3, WO 0:1), TJ Brno-Bystrc E - SKST Nový Lískovec B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Milan 1:3, Grochál Petr 1:3, Kubalčík Jan 0:4, Ohaňka Zdeněk 0:4, body hostů: Dočekal Petr 4:0, Šenk Pavel 4:0, Kajanovič Filip 4:0, Král David 2:2), Sokol Sokolnice B - TJ Žižka Brno A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kukla Marek st. 2:2, Ketman Dalibor 1:3, Černý Jaroslav 1:3, Wünsch Radek 1:3, body hostů: Juras Miroslav 1:3, Kottas Milan 4:0, Sojka Oldřich 2:2, Válka Jaroslav 4:0), SK Slatina G - VSK Technika Brno B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čampa Petr 4:0, Huml Otakar ml. 3:1, Plotěný Karel 2:2, Ondruš Milan 3:1, body hostů: Libus Jiří 3:1, Urbánek Martin 1:3, Sláma Martin 0:4, Týče Jan 0:4),
4. kolo:
Sokol Modřice A - VSK Technika Brno B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopeček Václav 4:0, Božek Radomír st. 0:4, Božek Radomír ml. 3:1, Slaný Luděk 0:4, body hostů: Libus Jiří 2:2, Urbánek Martin 2:2, Sláma Martin 2:2, Týče Jan 3:1), TJ Žižka Brno A - SK Slatina G 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kottas Milan 4:0, Sojka Oldřich 2:2, Lauš Petr 0:3, WO 0:6, body hostů: Huml Otakar ml. 1:1, Čampa Petr 2:1, Ondruš Milan 1:2, Marcell Jakub 1:2, WO 6:0), SKST Nový Lískovec B - Sokol Sokolnice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král David 4:0, Šenk Pavel 3:1, Dočekal Petr 4:0, Kajanovič Filip 4:0, body hostů: Kukla Marek st. 0:4, Ketman Dalibor 1:3, Černý Jaroslav 0:4, Wünsch Radek 0:4), TJ Holásky E - TJ Brno-Bystrc E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysloužil Vítězslav 4:0, Schlinger Stanislav 3:1, Vondruška Ladislav 4:0, Špondr Martin 2:2, body hostů: Hofman Marek ml. 0:4, Hofman Milan 2:2, Grochál Petr 0:4, Kubalčík Jan 1:3), Sokol Líšeň D - KST Oltec Brno E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spurný Mojmír 4:0, Netušil Radek 2:2, Rozman Michal 4:0, Liška Radovan 3:1, body hostů: Kubín Aleš 1:3, Slivečka Michal 2:2, Hrůza Peter 0:4, Kříž Jaroslav 0:4), Sokol Bílovice A - Sokol Popůvky A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Jan 3:1, Adámek Milan 3:1, Knotek Michal 3:0, Muzikář René 3:0, Uličný Petr 1:0, WO 1:0, body hostů: Ureš Jan 2:1, Popelka Jaroslav 0:4, Blecha Pavel 0:4, Blaha Petr 0:2, Buček Vladimír 0:2, WO 0:1),
5. kolo:
Sokol Popůvky A - Sokol Modřice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blaha Petr 0:4, Popelka Jaroslav 1:3, Blecha Pavel 1:3, Ureš Jan 2:1, WO 0:1, body hostů: Kopeček Václav 3:0, Slaný Luděk 2:2, Božek Radomír st. 2:2, Božek Radomír ml. 4:0, WO 1:0), KST Oltec Brno E - Sokol Bílovice A 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kříž Jaroslav 2:2, Slivečka Michal 4:0, Hrůza Peter 0:4, WO 0:5, body hostů: Kozák Jan 1:2, Muzikář René 1:2, Knotek Michal 2:1, Adámek Milan 2:1, WO 5:0), TJ Brno-Bystrc E - Sokol Líšeň D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ohaňka Zdeněk 1:3, Grochál Petr 0:4, Hofman Milan 1:3, Vavřínek Lubor 0:4, body hostů: Halouzka Michal 3:1, Urban Jiří 3:1, Rozman Michal 4:0, Spurný Mojmír 4:0), Sokol Sokolnice B - TJ Holásky E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kukla Marek st. 1:3, Ketman Dalibor 1:3, Černý Jaroslav 1:2, Wünsch Radek 0:4, WO 1:0, body hostů: Vysloužil Jan 4:0, Vysloužil Vítězslav 3:1, Vondruška Ladislav 3:1, Schlinger Stanislav 2:1, WO 0:1), SK Slatina G - SKST Nový Lískovec B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čampa Petr 4:0, Huml Otakar ml. 4:0, Marcell Jakub 2:2, Ondruš Milan 1:3, body hostů: Kajanovič Filip 1:3, Král David 1:3, Dočekal Petr 2:2, Šenk Pavel 1:3), VSK Technika Brno B - TJ Žižka Brno A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Týče Jan 2:2, Sláma Martin 0:4, Libus Jiří 2:2, Urbánek Martin 1:3, body hostů: Kottas Milan 4:0, Sojka Oldřich 3:1, Juras Miroslav 2:2, Válka Jaroslav 2:2),
6. kolo:
Sokol Modřice A - TJ Žižka Brno A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Božek Radomír st. 2:2, Kopeček Václav 2:2, Božek Radomír ml. 3:1, Slaný Luděk 1:3, body hostů: Kottas Milan 4:0, Válka Jaroslav 3:1, Sojka Oldřich 1:3, Lauš Petr 0:4), SKST Nový Lískovec B - VSK Technika Brno B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kajanovič Filip 2:1, Král David 3:0, Šenk Pavel 3:0, Dočekal Petr 2:1, WO 5:0, body hostů: Sláma Martin 0:4, Libus Jiří 1:3, Týče Jan 1:3, WO 0:5), TJ Holásky E - SK Slatina G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škvařil Petr 3:1, Vysloužil Jan 3:1, Schlinger Stanislav 1:3, Bišof Radim 0:4, body hostů: Ondruš Milan 3:1, Marcell Jakub 1:3, Dufka Ámos 3:1, Čampa Petr 2:2), Sokol Líšeň D - Sokol Sokolnice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Jiří 3:1, Rozman Michal 2:2, Spurný Mojmír 3:1, Liška Radovan 4:0, body hostů: Kukla Marek st. 3:1, Ketman Dalibor 0:4, Černý Jaroslav 0:4, Wünsch Radek 1:3), Sokol Bílovice A - TJ Brno-Bystrc E 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozák Jan 2:2, Adámek Milan 1:3, Knotek Michal 4:0, Muzikář René 4:0, body hostů: Hofman Milan 0:4, Grochál Petr 2:2, Ohaňka Zdeněk 2:2, Kubalčík Jan 1:3), Sokol Popůvky A - KST Oltec Brno E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zadák Karel ml. 2:2, Popelka Jaroslav 2:2, Blecha Pavel 2:2, Doležal Jiří 1:3, body hostů: Kubín Aleš 2:2, Slivečka Michal 3:1, Hrůza Peter 1:3, Kříž Jaroslav 3:1),
7. kolo:
KST Oltec Brno E - Sokol Modřice A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kříž Jaroslav 2:2, Slivečka Michal 3:1, Hrůza Peter 2:2, Pečenka Karel 0:1, WO 0:4, body hostů: Kopeček Václav 4:0, Slaný Luděk 0:3, Božek Radomír st. 1:2, Božek Radomír ml. 1:2, WO 4:0), TJ Brno-Bystrc E - Sokol Popůvky A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubalčík Jan 3:1, Ohaňka Zdeněk 0:4, Grochál Petr 3:1, Pelánek Martin 0:2, Hofman Milan 0:2, body hostů: Otoupalík Karel 3:1, Blaha Petr 3:1, Popelka Jaroslav 2:2, Blecha Pavel 2:2), Sokol Sokolnice B - Sokol Bílovice A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kukla Marek st. 1:3, Jandl Pavel 0:4, Černý Jaroslav 0:4, Ketman Dalibor 0:4, body hostů: Kozák Jan 3:1, Muzikář René 4:0, Knotek Michal 4:0, Adámek Milan 4:0), SK Slatina G - Sokol Líšeň D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čampa Petr 1:3, Huml Otakar ml. 2:2, Dufka Ámos 3:1, Ondruš Milan 1:3, body hostů: Spurný Mojmír 4:0, Netušil Radek 3:1, Urban Jiří 0:4, Rozman Michal 2:2), VSK Technika Brno B - TJ Holásky E 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sláma Martin 0:4, Týče Jan 0:3, Urbánek Martin 3:1, Libus Jiří 1:3, WO 1:0, body hostů: Vysloužil Jan 4:0, Špondr Martin 2:2, Schlinger Stanislav 2:1, Vondruška Ladislav 3:1, WO 0:1), TJ Žižka Brno A - SKST Nový Lískovec B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Válka Jaroslav 2:2, Kottas Milan 4:0, Lauš Petr 0:2, Sojka Oldřich 1:3, Juras Miroslav 0:2, body hostů: Král David 3:1, Kajanovič Filip 2:2, Kristen Jan 1:3, Šenk Pavel 3:1),
8. kolo:
Sokol Modřice A - SKST Nový Lískovec B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopeček Václav 3:1, Slaný Petr 1:2, Božek Radomír ml. 3:0, Slaný Luděk 2:2, WO 1:1, body hostů: Kajanovič Filip 2:2, Kristen Jan 0:4, Šenk Pavel 0:3, Král David 3:0, WO 1:1), TJ Holásky E - TJ Žižka Brno A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schlinger Stanislav 2:2, Špondr Martin 1:3, Vondruška Ladislav 2:2, Javůrek Leoš 3:1, body hostů: Kottas Milan 4:0, Válka Jaroslav 3:1, Sojka Oldřich 1:3, Lauš Petr 0:3, Juras Miroslav 0:1), Sokol Líšeň D - VSK Technika Brno B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spurný Mojmír 4:0, Netušil Radek 2:2, Liška Radovan 3:1, Rozman Michal 3:1, body hostů: Sláma Martin 0:4, Týče Jan 1:3, Libus Jiří 0:4, Urbánek Martin 3:1), Sokol Bílovice A - SK Slatina G 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kozák Jan 2:2, Adámek Milan 1:3, Muzikář René 3:1, Knotek Michal 1:1, WO 0:3, body hostů: Čampa Petr 1:2, Ondruš Milan 3:1, Marcell Jakub 0:4, Dufka Ámos 3:0, WO 3:0), Sokol Popůvky A - Sokol Sokolnice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blecha Pavel 2:2, Doležal Jiří 3:1, Otoupalík Karel 2:2, Popelka Jaroslav 2:2, body hostů: Ketman Dalibor 0:4, Černý Jaroslav 2:2, Kukla Marek st. 2:2, Jandl Pavel 3:1), KST Oltec Brno E - TJ Brno-Bystrc E 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slivečka Michal 3:1, Kříž Jaroslav 4:0, Hrůza Peter 2:1, Kubín Aleš 4:0, WO 0:1, body hostů: Pelánek Martin 1:3, Ohaňka Zdeněk 1:3, Grochál Petr 0:4, Kubalčík Jan 0:3, WO 1:0),
9. kolo:
TJ Brno-Bystrc E - Sokol Modřice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníčková Eliška 3:1, Grochál Petr 2:2, Ohaňka Zdeněk 0:4, Kalivoda Michal 3:1, body hostů: Kopeček Václav 2:2, Božek Radomír st. 1:3, Dvořák Ladislav 2:2, Božek Radomír ml. 3:1), Sokol Sokolnice B - KST Oltec Brno E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kukla Marek st. 2:2, Jandl Pavel 1:3, Černý Jaroslav 0:4, Ketman Dalibor 2:2, body hostů: Slivečka Michal 4:0, Kubín Aleš 3:1, Kříž Jaroslav 2:2, Hrůza Peter 2:2), SK Slatina G - Sokol Popůvky A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufka Ámos 4:0, Huml Otakar ml. 4:0, Čampa Petr 4:0, Ondruš Milan 3:1, body hostů: Popelka Jaroslav 1:3, Blaha Petr 0:4, Otoupalík Karel 0:4, Krejčí Milan 0:4), VSK Technika Brno B - Sokol Bílovice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Týče Jan 1:2, Sláma Martin 0:4, Urbánek Martin 2:2, Libus Jiří 0:4, WO 1:0, body hostů: Kozák Jan 3:1, Muzikář René 2:1, Knotek Michal 3:1, Adámek Milan 4:0, WO 0:1), TJ Žižka Brno A - Sokol Líšeň D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sojka Oldřich 0:4, Kottas Milan 4:0, Lauš Petr 0:3, Juras Miroslav 0:4, WO 0:1, body hostů: Rozman Michal 3:1, Netušil Radek 3:1, Liška Radovan 3:1, Urban Jiří 2:1, WO 1:0), SKST Nový Lískovec B - TJ Holásky E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král David 4:0, Dočekal Petr 3:1, Kristen Jan 1:2, Kajanovič Filip 3:1, WO 1:0, body hostů: Vysloužil Vítězslav 1:3, Špondr Martin 0:4, Vondruška Ladislav 1:3, Schlinger Stanislav 2:1, WO 0:1),
10. kolo:
Sokol Modřice A - TJ Holásky E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopeček Václav 4:0, Doleček Ivan 0:4, Božek Radomír ml. 3:1, Slaný Luděk 2:2, body hostů: Schlinger Stanislav 2:2, Vysloužil Vítězslav 2:2, Špondr Martin 1:3, Vondruška Ladislav 2:2), Sokol Líšeň D - SKST Nový Lískovec B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netušil Radek 1:3, Rozman Michal 3:1, Urban Jiří 2:2, Liška Radovan 3:1, body hostů: Dočekal Petr 3:1, Holík Tomáš 1:3, Šenk Pavel 1:3, Kajanovič Filip 2:2), Sokol Bílovice A - TJ Žižka Brno A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knotek Michal 3:1, Muzikář René 3:0, Adámek Milan 1:2, Kozák Jan 3:1, Meluzín Tomáš 1:0, WO 0:1, body hostů: Sojka Oldřich 0:4, Kottas Milan 3:1, Válka Jaroslav 1:3, Juras Miroslav 0:3, WO 1:0), Sokol Popůvky A - VSK Technika Brno B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Otoupalík Karel 1:3, Popelka Jaroslav 3:1, Blecha Pavel 1:3, Blaha Petr 0:4, body hostů: Urbánek Martin 2:2, Týče Jan 3:1, Monhart Michal 3:1, Libus Jiří 3:1), KST Oltec Brno E - SK Slatina G 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kříž Jaroslav 2:2, Slivečka Michal 2:2, Hrůza Peter 1:3, Kubín Aleš 2:2, body hostů: Dufka Ámos 4:0, Haluza Dušan 1:3, Ondruš Milan 1:3, Čampa Petr 3:1), TJ Brno-Bystrc E - Sokol Sokolnice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grochál Petr 2:2, Kubalčík Jan 1:3, Trávníčková Eliška 3:0, Pelánek Martin 0:4, WO 0:1, body hostů: Kukla Marek st. 3:1, Jandl Pavel 2:2, Fric Zdeněk 3:1, Ketman Dalibor 1:2, WO 1:0),
11. kolo:
Sokol Sokolnice B - Sokol Modřice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kukla Marek st. 2:1, Fric Zdeněk 4:0, Černý Jaroslav 2:2, Wünsch Radek 2:2, WO 1:0, body hostů: Pokorný Jakub 0:4, Slaný Luděk 0:3, Božek Radomír st. 3:1, Slaný Petr 2:2, WO 0:1), SK Slatina G - TJ Brno-Bystrc E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čampa Petr 2:2, Dufka Ámos 4:0, Haluza Dušan 3:1, Ondruš Milan 3:1, body hostů: Pelánek Martin 0:4, Kubalčík Jan 2:2, Grochál Petr 1:3, Kalivoda Michal 1:3), VSK Technika Brno B - KST Oltec Brno E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Monhart Michal 4:0, Týče Jan 1:3, Urbánek Martin 2:1, Libus Jiří 3:1, Sláma Martin 0:1, body hostů: Slivečka Michal 2:2, Hrůza Peter 1:3, Kříž Jaroslav 1:3, Svoboda Miroslav 2:2), TJ Žižka Brno A - Sokol Popůvky A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kottas Milan 4:0, Sojka Oldřich 1:3, Lauš Petr 1:2, Válka Jaroslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Popelka Jaroslav 3:1, Otoupalík Karel 1:3, Buček Vladimír 1:3, Blecha Pavel 2:1, WO 1:0), SKST Nový Lískovec B - Sokol Bílovice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kajanovič Filip 4:0, Šenk Pavel 3:1, Dočekal Petr 3:0, Král David 2:1, WO 2:0, body hostů: Muzikář René 0:2, Kozák Jan 0:4, Adámek Milan 2:2, Knotek Michal 0:4, WO 0:2), TJ Holásky E - Sokol Líšeň D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysloužil Vítězslav 1:3, Schlinger Stanislav 1:2, Škvařil Petr 3:0, Vysloužil Jan 3:0, WO 3:0, body hostů: Rozman Michal 1:2, Netušil Radek 2:2, Urban Jiří 1:3, Spurný Mojmír 1:1, WO 0:3),
12. kolo:
Sokol Modřice A - Sokol Líšeň D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Božek Radomír st. 1:3, Kopeček Václav 4:0, Božek Radomír ml. 2:2, Slaný Luděk 1:3, body hostů: Spurný Mojmír 3:1, Halouzka Michal 1:3, Rozman Michal 3:1, Urban Jiří 1:3), TJ Holásky E - Sokol Bílovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysloužil Vítězslav 3:1, Schlinger Stanislav 0:4, Škvařil Petr 3:1, Vysloužil Jan 3:1, body hostů: Kozák Jan 2:2, Muzikář René 1:3, Knotek Michal 1:3, Adámek Milan 3:1), SKST Nový Lískovec B - Sokol Popůvky A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holík Tomáš 1:3, Šenk Pavel 3:1, Kajanovič Filip 4:0, Král David 4:0, body hostů: Popelka Jaroslav 2:2, Otoupalík Karel 0:2, Doležal Jiří 1:3, Blecha Pavel 0:4, Buček Vladimír 1:1), TJ Žižka Brno A - KST Oltec Brno E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kottas Milan 4:0, Sojka Oldřich 2:2, Lauš Petr 2:2, Válka Jaroslav 2:2, body hostů: Slivečka Michal 2:2, Kubín Aleš 3:1, Kříž Jaroslav 0:4, Hrůza Peter 1:3), VSK Technika Brno B - TJ Brno-Bystrc E 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Týče Jan 3:1, Monhart Michal 4:0, Urbánek Martin 4:0, Libus Jiří 4:0, body hostů: Ohaňka Zdeněk 0:4, Kubalčík Jan 0:4, Grochál Petr 1:3, Kalivoda Michal 0:4), SK Slatina G - Sokol Sokolnice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufka Ámos 4:0, Huml Otakar ml. 3:1, Čampa Petr 4:0, Ondruš Milan 4:0, body hostů: Fric Zdeněk 1:3, Jandl Pavel 0:4, Wünsch Radek 0:4, Černý Jaroslav 0:4),
13. kolo:
SK Slatina G - Sokol Modřice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čampa Petr 3:1, Huml Otakar ml. 3:1, Dufka Ámos 2:2, Ondruš Milan 4:0, body hostů: Kopeček Václav 3:1, Pokorný Jakub 0:4, Slaný Petr 1:3, Doleček Ivan 0:4), Sokol Sokolnice B - VSK Technika Brno B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fric Zdeněk 1:2, Jandl Pavel 1:3, Černý Jaroslav 0:4, Kukla Marek st. 2:2, WO 1:0, body hostů: Libus Jiří 3:1, Monhart Michal 3:0, Týče Jan 3:1, Sláma Martin 2:2, WO 0:1), TJ Brno-Bystrc E - TJ Žižka Brno A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ohaňka Zdeněk 3:1, Kubalčík Jan 2:2, Kalivoda Michal 2:1, Grochál Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Kottas Milan 4:0, Juras Miroslav 0:4, Sojka Oldřich 0:4, Válka Jaroslav 1:2, WO 1:0), KST Oltec Brno E - SKST Nový Lískovec B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Jaroslav 3:1, Hrůza Peter 3:1, Kubín Aleš 2:1, Slivečka Michal 2:2, WO 1:0, body hostů: Kristen Jan 0:4, Šenk Pavel 0:4, Dočekal Petr 4:0, Král David 1:2, WO 0:1), Sokol Popůvky A - TJ Holásky E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Jiří 2:1, Popelka Jaroslav 3:1, Blecha Pavel 2:2, Otoupalík Karel 4:0, WO 1:0, body hostů: Špondr Martin 2:2, Schlinger Stanislav 1:2, Vondruška Ladislav 0:4, Pazdera Miroslav 1:3, WO 0:1), Sokol Bílovice A - Sokol Líšeň D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Jan 2:2, Kareš Matěj 1:0, Adámek Milan 2:2, Muzikář René 4:0, Meluzín Tomáš 1:2, body hostů: Urban Jiří 1:3, Rozman Michal 0:4, Liška Radovan 2:2, Spurný Mojmír 3:1),
14. kolo:
Sokol Modřice A - Sokol Bílovice A 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Božek Radomír st. 0:4, Kopeček Václav 2:2, Božek Radomír ml. 0:3, Slaný Luděk 1:3, WO 0:1, body hostů: Kozák Jan 2:2, Muzikář René 3:1, Knotek Michal 4:0, Adámek Milan 3:0, WO 1:0), Sokol Líšeň D - Sokol Popůvky A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spurný Mojmír 4:0, Komárková Jana 0:4, Rozman Michal 3:1, Mrazíková Anna 0:4, body hostů: Otoupalík Karel 2:2, Popelka Jaroslav 2:2, Doležal Jiří 3:1, Blecha Pavel 2:2), TJ Holásky E - KST Oltec Brno E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špondr Martin 1:3, Javůrek Leoš 1:0, Škvařil Petr 3:0, Vysloužil Vítězslav 3:0, Vysloužil Jan 2:1, WO 1:1, body hostů: Kubín Aleš 2:1, Slivečka Michal 1:3, Kříž Jaroslav 1:3, Hrůza Peter 0:3, WO 1:1), SKST Nový Lískovec B - TJ Brno-Bystrc E 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šenk Pavel 3:1, Kristen Jan 2:2, Král David 4:0, Florián Petr 0:4, WO 0:1, body hostů: Ohaňka Zdeněk 1:3, Hofman Milan 1:3, Kubalčík Jan 2:2, Grochál Petr 3:1, WO 1:0), TJ Žižka Brno A - Sokol Sokolnice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Válka Jaroslav 4:0, Kottas Milan 3:0, Lauš Petr 2:2, Sojka Oldřich 3:1, WO 0:1, body hostů: Ketman Dalibor 0:4, Černý Jaroslav 1:3, Kukla Marek st. 2:1, Wünsch Radek 0:4, WO 1:0), VSK Technika Brno B - SK Slatina G 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sláma Martin 1:3, Libus Jiří 0:4, Lomovciv Petr 0:4, WO 0:5, body hostů: Čampa Petr 3:0, Huml Otakar ml. 3:0, Ondruš Milan 3:0, Halický Roman 2:1, WO 5:0),
15. kolo:
VSK Technika Brno B - Sokol Modřice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sláma Martin 0:4, Týče Jan 2:2, Libus Jiří 3:1, Monhart Michal 2:2, body hostů: Božek Radomír st. 2:2, Dvořák Ladislav 2:2, Slaný Petr 1:3, Kopeček Václav 4:0), SK Slatina G - TJ Žižka Brno A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čampa Petr 2:2, Huml Otakar ml. 2:2, Dufka Ámos 3:1, Ondruš Milan 2:2, body hostů: Kottas Milan 4:0, Sojka Oldřich 1:3, Juras Miroslav 2:2, Lauš Petr 0:4), Sokol Sokolnice B - SKST Nový Lískovec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fric Zdeněk 4:0, Kukla Marek st. 2:2, Černý Jaroslav 0:4, Ketman Dalibor 1:3, body hostů: Šenk Michal 2:2, Dočekal Petr 3:1, Šenk Pavel 3:1, Král David 1:3), TJ Brno-Bystrc E - TJ Holásky E 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofman Milan 3:1, Kubalčík Jan 3:1, Grochál Petr 3:1, Ohaňka Zdeněk 1:3, body hostů: Špondr Martin 0:4, Schlinger Stanislav 1:3, Vysloužil Vítězslav 4:0, Vondruška Ladislav 1:3), KST Oltec Brno E - Sokol Líšeň D 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrůza Peter 0:3, Kříž Jaroslav 0:3, Kubín Aleš 2:1, Slivečka Michal 1:2, WO 5:0, body hostů: Urban Jiří 2:2, Spurný Mojmír 3:1, Rozman Michal 4:0, WO 0:5), Sokol Popůvky A - Sokol Bílovice A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otoupalík Karel 0:4, Popelka Jaroslav 1:3, Blecha Pavel 0:4, Buček Vladimír 0:4, body hostů: Kozák Jan 4:0, Muzikář René 4:0, Adámek Milan 4:0, Knotek Michal 3:1),
16. kolo:
Sokol Modřice A - Sokol Popůvky A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Ladislav 2:2, Kopeček Václav 3:0, Božek Radomír ml. 2:1, Slaný Luděk 2:2, WO 1:1, body hostů: Otoupalík Karel 2:2, Buček Vladimír 0:4, Popelka Jaroslav 3:0, Blecha Pavel 0:3, WO 1:1), Sokol Bílovice A - KST Oltec Brno E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Jan 2:2, Knotek Michal 2:2, Adámek Milan 2:2, Muzikář René 2:2, body hostů: Slivečka Michal 3:1, Kubín Aleš 3:1, Šebek Emil 0:4, Kříž Jaroslav 2:2), Sokol Líšeň D - TJ Brno-Bystrc E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liška Radovan 2:2, Rozman Michal 4:0, Spurný Mojmír 3:1, Urban Jiří 3:1, body hostů: Ohaňka Zdeněk 0:4, Hofman Milan 0:4, Kubalčík Jan 2:2, Grochál Petr 2:2), TJ Holásky E - Sokol Sokolnice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vysloužil Vítězslav 4:0, Javůrek Leoš 4:0, Schlinger Stanislav 0:1, Špondr Martin 0:4, Škvařil Petr 2:1, body hostů: Kukla Marek st. 2:2, Ketman Dalibor 1:3, Jandl Pavel 2:2, Fric Zdeněk 1:3), SKST Nový Lískovec B - SK Slatina G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kajanovič Filip 3:1, Dočekal Petr 3:1, Kristen Jan 0:2, Král David 3:1, Florián Petr 0:2, body hostů: Haluza Dušan 2:2, Huml Otakar ml. 2:2, Ondruš Milan 1:3, Čampa Petr 2:2), TJ Žižka Brno A - VSK Technika Brno B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Válka Jaroslav 2:2, Kottas Milan 3:1, Lauš Petr 0:3, Sojka Oldřich 0:4, WO 0:1, body hostů: Libus Jiří 3:1, Urbánek Martin 3:1, Monhart Michal 2:2, Týče Jan 2:1, WO 1:0),
17. kolo:
TJ Žižka Brno A - Sokol Modřice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Válka Jaroslav 2:2, Sojka Oldřich 2:2, Lauš Petr 2:2, Juras Miroslav 0:4, body hostů: Božek Radomír ml. 3:1, Kopeček Václav 4:0, Slaný Luděk 2:2, Vašek Kamil 1:3), VSK Technika Brno B - SKST Nový Lískovec B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Týče Jan 2:2, Sláma Martin 0:4, Monhart Michal 3:1, Libus Jiří 0:4, body hostů: Holík Tomáš 3:1, Kajanovič Filip 2:2, Dočekal Petr 4:0, Král David 2:2), SK Slatina G - TJ Holásky E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čampa Petr 3:1, Huml Otakar ml. 3:1, Haluza Dušan 3:1, Dufka Ámos 4:0, body hostů: Vysloužil Vítězslav 2:2, Špondr Martin 1:3, Pazdera Miroslav 0:4, Klimeš Viktor 0:4), Sokol Sokolnice B - Sokol Líšeň D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jandl Pavel 1:2, Fric Zdeněk 3:0, Ketman Dalibor 1:2, Kukla Marek st. 2:1, WO 4:0, body hostů: Komárková Jana 0:4, Rozman Michal 3:1, Urban Jiří 2:2, WO 0:4), TJ Brno-Bystrc E - Sokol Bílovice A 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubalčík Jan 1:3, Hofman Milan 1:3, Ohaňka Zdeněk 1:3, WO 0:5, body hostů: Kozák Jan 2:1, Meluzín Tomáš 2:1, Adámek Milan 3:0, Muzikář René 2:1, WO 5:0), KST Oltec Brno E - Sokol Popůvky A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrůza Peter 2:2, Kubín Aleš 3:1, Slivečka Michal 3:1, Kříž Jaroslav 3:0, WO 1:0, body hostů: Ureš Jan 2:1, Otoupalík Karel 2:2, Zadák Karel st. 0:4, Blecha Pavel 0:4, WO 0:1),
18. kolo:
Sokol Modřice A - KST Oltec Brno E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Božek Radomír st. 3:1, Vašek Kamil 2:2, Božek Radomír ml. 4:0, Slaný Luděk 3:1, body hostů: Šebek Emil 1:3, Kříž Jaroslav 3:1, Kouřil Martin 0:4, Svoboda Miroslav 0:4), Sokol Popůvky A - TJ Brno-Bystrc E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otoupalík Karel 0:3, Popelka Jaroslav 1:3, Blecha Pavel 3:0, Ureš Jan 1:3, WO 1:1, body hostů: Ohaňka Zdeněk 2:2, Hofman Milan 2:1, Kubalčík Jan 2:2, Grochál Petr 3:0, WO 1:1), Sokol Bílovice A - Sokol Sokolnice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozák Jan 4:0, Knotek Michal 1:1, Adámek Milan 4:0, Muzikář René 3:0, Meluzín Tomáš 1:1, WO 0:1, body hostů: Fric Zdeněk 1:2, Ketman Dalibor 0:4, Kukla Marek st. 1:3, Černý Jaroslav 0:4, WO 1:0), Sokol Líšeň D - SK Slatina G 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozman Michal 2:2, Spurný Mojmír 4:0, Urban Jiří 3:1, Liška Radovan 2:2, body hostů: Dufka Ámos 1:3, Huml Otakar ml. 3:1, Ondruš Milan 0:4, Čampa Petr 1:3), TJ Holásky E - VSK Technika Brno B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Javůrek Leoš 4:0, Schlinger Stanislav 1:3, Vondruška Ladislav 3:1, Vysloužil Vítězslav 4:0, body hostů: Libus Jiří 2:2, Monhart Michal 1:3, Auda Antonín 0:4, Týče Jan 1:3), SKST Nový Lískovec B - TJ Žižka Brno A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kajanovič Filip 2:2, Šenk Pavel 2:2, Dočekal Petr 2:2, Král David 3:1, body hostů: Kottas Milan 4:0, Juras Miroslav 3:1, Válka Jaroslav 0:4, Sojka Oldřich 0:4),
19. kolo:
SKST Nový Lískovec B - Sokol Modřice A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Tomáš 3:1, Kajanovič Filip 3:1, Dočekal Petr 4:0, Král David 4:0, body hostů: Slaný Petr 0:4, Doleček Ivan 0:4, Božek Radomír st. 0:4, Kopeček Václav 2:2), TJ Žižka Brno A - TJ Holásky E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kottas Milan 4:0, Válka Jaroslav 1:3, Juras Miroslav 1:1, Sojka Oldřich 1:3, Lauš Petr 0:2, body hostů: Vysloužil Vítězslav 3:1, Vondruška Ladislav 3:1, Špondr Martin 0:4, Spilka Vilém 3:1), VSK Technika Brno B - Sokol Líšeň D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Monhart Michal 2:2, Týče Jan 2:2, Urbánek Martin 2:2, Libus Jiří 0:4, body hostů: Spurný Mojmír 4:0, Rozman Michal 3:1, Urban Jiří 2:2, Liška Radovan 1:3), SK Slatina G - Sokol Bílovice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čampa Petr 3:1, Huml Otakar ml. 4:0, Dufka Ámos 3:1, Ondruš Milan 2:2, body hostů: Muzikář René 0:2, Kozák Jan 2:2, Knotek Michal 1:3, Adámek Milan 1:3, Meluzín Tomáš 0:2), Sokol Sokolnice B - Sokol Popůvky A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kukla Marek st. 4:0, Jandl Pavel 2:2, Fric Zdeněk 3:1, Černý Jaroslav 2:2, body hostů: Otoupalík Karel 1:3, Ureš Jan 2:2, Popelka Jaroslav 2:2, Blecha Pavel 0:4), TJ Brno-Bystrc E - KST Oltec Brno E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grochál Petr 1:3, Kalivoda Michal 2:2, Trávníčková Eliška 4:0, Kubalčík Jan 2:2, body hostů: Kubín Aleš 3:1, Slivečka Michal 2:2, Hrůza Peter 0:4, Kříž Jaroslav 2:2),
20. kolo:
Sokol Modřice A - TJ Brno-Bystrc E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slaný Petr 1:3, Dvořák Ladislav 3:1, Kopeček Václav 4:0, Božek Radomír st. 0:4, body hostů: Ohaňka Zdeněk 1:3, Hofman Milan 3:1, Kalivoda Michal 2:2, Kubalčík Jan 2:2), KST Oltec Brno E - Sokol Sokolnice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Jaroslav 3:1, Slivečka Michal 3:1, Hrůza Peter 2:2, Kubín Aleš 3:1, body hostů: Fric Zdeněk 3:1, Ketman Dalibor 2:2, Jandl Pavel 0:4, Černý Jaroslav 0:4), Sokol Popůvky A - SK Slatina G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otoupalík Karel 1:3, Popelka Jaroslav 3:1, Blecha Pavel 1:3, Ureš Jan 1:3, body hostů: Hodek Vojtěch 2:2, Ondruš Milan 3:1, Marcell Jakub 2:2, Čampa Petr 3:1), Sokol Bílovice A - VSK Technika Brno B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Jan 3:1, Knotek Michal 4:0, Adámek Milan 3:1, Muzikář René 3:1, body hostů: Sláma Martin 0:4, Týče Jan 0:4, Libus Jiří 2:2, Urbánek Martin 1:3), Sokol Líšeň D - TJ Žižka Brno A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spurný Mojmír 3:1, Zemanová Irena 0:4, Rozman Michal 3:1, Liška Radovan 3:1, body hostů: Juras Miroslav 1:3, Kottas Milan 4:0, Sojka Oldřich 1:3, Válka Jaroslav 1:3), TJ Holásky E - SKST Nový Lískovec B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondruška Ladislav 3:1, Pazdera Miroslav 1:3, Špondr Martin 1:3, Vysloužil Jan 3:1, body hostů: Kristen Jan 1:3, Holík Tomáš 1:3, Šenk Pavel 4:0, Florián Petr 2:2),
21. kolo:
TJ Holásky E - Sokol Modřice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schlinger Stanislav 2:1, Vondruška Ladislav 2:2, Špondr Martin 2:2, Vysloužil Vítězslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Kopeček Václav 4:0, Božek Radomír st. 2:1, Doleček Ivan 0:4, Pokorný Jakub 0:4, WO 1:0), SKST Nový Lískovec B - Sokol Líšeň D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král David 3:1, Šenk Pavel 0:4, Kajanovič Filip 2:2, Dočekal Petr 4:0, body hostů: Spurný Mojmír 3:1, Rozman Michal 2:2, Liška Radovan 1:3, Komárková Jana 1:3), TJ Žižka Brno A - Sokol Bílovice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Válka Jaroslav 1:3, Sojka Oldřich 2:2, Lauš Petr 1:2, Juras Miroslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Muzikář René 2:2, Kozák Jan 4:0, Knotek Michal 1:2, Adámek Milan 3:0, Meluzín Tomáš 0:1, WO 1:0), VSK Technika Brno B - Sokol Popůvky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libus Jiří 2:2, Urbánek Martin 4:0, Týče Jan 2:2, Monhart Michal 1:3, body hostů: Ureš Jan 2:2, Otoupalík Karel 2:2, Popelka Jaroslav 2:2, Blecha Pavel 1:3), SK Slatina G - KST Oltec Brno E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čampa Petr 3:1, Dufka Ámos 3:1, Marcell Jakub 2:2, Ondruš Milan 3:1, body hostů: Kříž Jaroslav 2:2, Svoboda Miroslav 0:4, Slivečka Michal 3:1, Hrůza Peter 0:4), Sokol Sokolnice B - TJ Brno-Bystrc E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fric Zdeněk 4:0, Jandl Pavel 2:1, Ketman Dalibor 2:1, Kukla Marek st. 2:1, Černý Jaroslav 1:0, WO 1:1, body hostů: Kubalčík Jan 0:4, Hofman Marek ml. 0:4, Hofman Milan 2:1, Ohaňka Zdeněk 1:2, WO 1:1),
22. kolo:
Sokol Modřice A - Sokol Sokolnice B 4:14 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopeček Václav 1:3, Slaný Luděk 0:4, Doleček Ivan 0:4, Božek Radomír st. 1:3, body hostů: Fric Zdeněk 4:0, Ketman Dalibor 3:1, Jandl Pavel 3:1, Černý Jaroslav 4:0), TJ Brno-Bystrc E - SK Slatina G 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hofman Milan 0:4, Grochál Petr 3:1, Ohaňka Zdeněk 2:2, WO 0:5, body hostů: Marcell Jakub 1:2, Čampa Petr 1:2, Dufka Ámos 2:1, Ondruš Milan 3:0, WO 5:0), KST Oltec Brno E - VSK Technika Brno B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín Aleš 2:2, Svoboda Miroslav 2:2, Slivečka Michal 3:1, Kříž Jaroslav 3:1, body hostů: Sláma Martin 0:4, Týče Jan 2:2, Libus Jiří 3:1, Monhart Michal 1:3), Sokol Popůvky A - TJ Žižka Brno A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otoupalík Karel 3:1, Zadák Karel st. 0:1, Blecha Pavel 2:2, Popelka Jaroslav 2:2, Krejčí Milan 1:2, body hostů: Kottas Milan 4:0, Sojka Oldřich 1:3, Juras Miroslav 1:3, Válka Jaroslav 2:2), Sokol Bílovice A - SKST Nový Lískovec B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozák Jan 2:2, Muzikář René 2:1, Adámek Milan 2:2, Knotek Michal 3:1, Meluzín Tomáš 0:1, body hostů: Ouroda Petr 0:4, Šenk Michal 0:4, Kajanovič Filip 3:1, Král David 4:0), Sokol Líšeň D - TJ Holásky E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrazíková Anna 0:4, Halouzka Michal 2:2, Rozman Michal 4:0, Urban Jiří 3:1, body hostů: Vysloužil Vítězslav 3:1, Špondr Martin 1:3, Spilka Vilém 1:3, Vondruška Ladislav 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy