Výsledky do novin
Divize muži
1. kolo:
KST Oltec Brno A - TJ Sokol Hlubočany A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Jaromír 4:0, Pelikán Jan 2:1, Dědek Zdeněk 1:2, Galanda František 3:1, body hostů: Kovář Jakub 0:4, Navrátil Václav 2:2, Pořízek Josef 2:1, Baričák Marek 0:3), SKST Hodonín C - TJ Sokol Kobylí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ilčík Ondřej 3:1, Hašlík Jakub 0:4, Hromek Filip 2:2, Buriánek Patrik 3:1, body hostů: Šilhán Petr 4:0, Obešlo Josef ml. 1:3, Mocek Jan 2:2, Mocek Milan 1:3), Orel Silůvky A - SK Slatina - Brno A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolbert Radek 0:2, Záděra Luboš 0:2, Železný Ladislav 0:3, Kolbert David 1:1, body hostů: Jeřábek Vladimír 3:0, Havel Vojtěch 2:0, Zetocha Martin 2:0, Plotěný Michal 1:1), TTC Sokol Znojmo B - TTC Koral Tišnov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Miroslav 2:0, Bartoš Milan 2:0, Ondrovčák Radek 2:0, Kříž Bohumil 2:0, body hostů: Vitula Josef 0:2, Hruška Pavel 0:2, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Pololáník Jiří 0:2), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Sokol Brno I B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Melichar Libor 3:1, Kratochvíl Jaroslav 3:1, Šlancar Jiří 0:4, Studýnka František 3:1, body hostů: Toufar Zdeněk 3:1, Martinčík Tomáš 2:2, Prachař Marek 1:3, Musil Ondřej 1:3), TTC Moravská Slavia Brno D - TTC Moravská Slavia Brno E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ličbinský Roman 1:1, Juroška Ivan 2:0, Bíza Martin 3:0, Novák Lukáš 2:0, body hostů: Skála Radek 0:3, Vaculík Miloslav 0:2, Šefr Filip 0:2, Pavelka Jakub 1:1),
2. kolo:
KST Oltec Brno A - TJ Sokol Kobylí A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dědek Zdeněk 0:3, Galanda František 1:1, Pelikán Jan 1:2, Svoboda Jaromír 1:2, body hostů: Šilhán Petr 3:0, Obešlo Josef ml. 1:2, Mocek Jan 2:1, Mocek Milan 2:0), SKST Hodonín C - TJ Sokol Hlubočany A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ilčík Ondřej 3:1, Hašlík Jakub 1:2, Hromek Filip 3:0, Buriánek Patrik 2:2, body hostů: Baričák Marek 0:4, Kovář Jakub 1:3, Navrátil Václav 1:2, Pořízek Josef 3:0), Orel Silůvky A - TTC Koral Tišnov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolbert Radek 1:2, Záděra Luboš 2:1, Železný Ladislav 2:1, Kolbert David 4:0, body hostů: Vitula Josef 2:2, Hruška Pavel 1:2, Dospíšil Pavel ml. 0:3, Pololáník Jiří 1:2), TTC Sokol Znojmo B - SK Slatina - Brno A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mesaroš Petr 2:1, Kříž Bohumil 3:0, Bartoš Milan 1:2, Ondrovčák Miroslav 3:1, body hostů: Jeřábek Vladimír 1:3, Havel Vojtěch 2:1, Zetocha Martin 1:2, Plotěný Michal 0:3), TJ Agrotec Hustopeče B - TTC Moravská Slavia Brno E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Jan 3:1, Šlancar Jiří 0:2, Kratochvíl Jaroslav 1:3, Studýnka František 3:1, Melichar Libor 0:2, body hostů: Skála Radek 3:1, Vaculík Miloslav 2:2, Pavelka Jakub 1:3, Novák Martin 3:1), TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Sokol Brno I B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juroška Ivan 1:1, Ličbinský Roman 2:0, Bíza Martin 2:0, Toufar Jan 2:0, WO 1:0, body hostů: Toufar Zdeněk 0:2, Martinčík Tomáš 0:2, Kvarda Lubomír 0:2, Prachař Marek 1:1, WO 0:1),
3. kolo:
TJ Sokol Hlubočany A - TJ Sokol Brno I B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pořízek Josef 3:0, Kovář Jakub 1:1, Baričák Marek 2:1, Navrátil Václav 3:0, body hostů: Martinčík Tomáš 1:2, Toufar Zdeněk 1:2, Prachař Marek 0:3, Kvarda Lubomír 0:2), TJ Sokol Kobylí A - TTC Moravská Slavia Brno E 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obešlo Josef ml. 2:0, Mocek Milan 2:0, Mocek Jan 2:1, Šilhán Petr 3:0, body hostů: Skála Radek 0:3, Vaculík Miloslav 1:2, Pavelka Jakub 0:2, Novák Martin 0:2), SK Slatina - Brno A - TJ Agrotec Hustopeče B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havel Vojtěch 2:0, Plotěný Michal 1:1, Zetocha Martin 3:0, Jeřábek Vladimír 2:0, body hostů: Melichar Libor 0:3, Šafařík Jan 1:1, Kratochvíl Jaroslav 0:2, Šlancar Jiří 0:2), TTC Koral Tišnov B - TTC Moravská Slavia Brno D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Libor 1:3, Dospíšil Pavel 2:2, Sedlář Jakub 1:2, Antoš Jiří 4:0, body hostů: Bíza Martin 2:2, Juroška Ivan 2:2, Toufar Jan 2:2, Novák Lukáš 1:1, Ličbinský Roman 0:1), KST Oltec Brno A - Orel Silůvky A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jaromír 3:1, Pelikán Jan 0:4, Dědek Zdeněk 1:3, Galanda František 3:1, body hostů: Kolbert David 3:1, Záděra Luboš 3:1, Pikula Radek 2:2, Vašulín Karel 1:3), SKST Hodonín C - TTC Sokol Znojmo B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ilčík Ondřej 1:2, Juřík Adam 0:2, Hromek Filip 2:1, Buriánek Patrik 1:3, Hašlík Jakub 0:1, body hostů: Kříž Bohumil 3:1, Bartoš Milan 2:1, Ondrovčák Radek 0:2, Mesaroš Petr 3:0, Ondrovčák Miroslav 1:0),
4. kolo:
TJ Sokol Hlubočany A - TTC Moravská Slavia Brno E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pořízek Josef 2:1, Kovář Jakub 1:2, Baričák Marek 2:1, Navrátil Václav 4:0, body hostů: Skála Radek 1:3, Vaculík Miloslav 2:1, Šefr Filip 0:3, Pavelka Jakub 1:2), TJ Sokol Kobylí A - TJ Sokol Brno I B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obešlo Josef ml. 1:2, Mocek Milan 2:1, Mocek Jan 2:1, Šilhán Petr 3:0, body hostů: Herník Miloslav 3:0, Toufar Zdeněk 0:3, Prachař Marek 0:3, Kvarda Lubomír 1:2), SK Slatina - Brno A - TTC Moravská Slavia Brno D 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jeřábek Vladimír 2:2, Orság David 4:0, Zetocha Martin 3:0, Havel Vojtěch 1:3, body hostů: Ličbinský Roman 0:4, Bíza Martin 2:2, Toufar Jan 1:3, Juroška Ivan 2:1), TTC Koral Tišnov B - TJ Agrotec Hustopeče B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Libor 3:0, Sedlář Jakub 1:2, Vitula Josef 2:1, Dospíšil Pavel 3:1, body hostů: Studýnka František 1:3, Šafařík Jan 0:3, Melichar Libor 1:2, Kratochvíl Jaroslav 2:1), KST Oltec Brno A - TTC Sokol Znojmo B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dědek Zdeněk 0:3, Pelikán Jan 0:2, Galanda František 1:2, Svoboda Jaromír 2:1, body hostů: Bartoš Milan 2:1, Ondrovčák Miroslav 3:0, Kříž Bohumil 2:1, Adam Petr 1:1), SKST Hodonín C - Orel Silůvky A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ilčík Ondřej 2:0, Hašlík Jakub 1:1, Hromek Filip 3:0, Buriánek Patrik 2:1, body hostů: Kolbert David 1:2, Záděra Luboš 0:3, Železný Ladislav 0:2, Weiser Daniel 1:1),
5. kolo:
Orel Silůvky A - TJ Sokol Hlubočany A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záděra Luboš 2:1, Železný Ladislav 2:0, Pikula Radek 2:1, Kolbert David 2:1, body hostů: Kovář Jakub 1:2, Navrátil Václav 1:2, Baričák Marek 0:3, Pořízek Josef 1:1), TTC Sokol Znojmo B - TJ Sokol Kobylí A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Bohumil 2:0, Bartoš Milan 1:0, Mesaroš Petr 2:1, Ondrovčák Miroslav 3:0, Ondrovčák Radek 0:1, body hostů: Šilhán Petr 2:1, Mocek Jan 0:3, Mocek Milan 0:2, Obešlo Josef ml. 0:2), TJ Agrotec Hustopeče B - KST Oltec Brno A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Filip 2:0, Melichar Libor 1:1, Hort Pavel 2:0, Studýnka František 2:0, WO 1:0, body hostů: Svoboda Jaromír 0:2, Galanda František 1:1, Pelikán Jan 0:2, Dědek Zdeněk 0:2, WO 0:1), TTC Moravská Slavia Brno D - SKST Hodonín C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ličbinský Roman 2:1, Juroška Ivan 3:0, Toufar Jan 1:2, Novák Lukáš 3:1, body hostů: Ilčík Ondřej 2:2, Buriánek Patrik 2:1, Hašlík Jakub 0:3, Veselý Jan 0:3), TJ Sokol Brno I B - SK Slatina - Brno A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Ondřej 1:3, Herník Miloslav 0:3, Martinčík Tomáš 1:2, Prachař Marek 2:2, body hostů: Zetocha Martin 4:0, Jeřábek Vladimír 3:1, Orság David 2:1, Plotěný Michal 1:2), TTC Moravská Slavia Brno E - TTC Koral Tišnov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík Miloslav 0:2, Novák Martin 3:0, Svoboda Libor 3:0, Skála Radek 2:2, Pavelka Jakub 1:1, body hostů: Dospíšil Pavel 1:3, Nováček Libor 0:4, Sedlář Jakub 2:1, Vitula Josef 2:1),
6. kolo:
Orel Silůvky A - TJ Sokol Kobylí A 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolbert Radek 0:3, Kolbert David 1:2, Záděra Luboš 2:1, Telecká Jana 0:3, WO 1:0, body hostů: Obešlo Josef ml. 2:1, Šilhán Petr 2:1, Mocek Milan 2:1, Mocek Jan 3:0, WO 0:1), TTC Sokol Znojmo B - TJ Sokol Hlubočany A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Bohumil 4:0, Mesaroš Petr 1:2, Ondrovčák Radek 0:3, Bartoš Milan 4:0, body hostů: Kovář Jakub 2:2, Navrátil Václav 2:2, Baričák Marek 1:2, Pořízek Josef 0:3), TJ Agrotec Hustopeče B - SKST Hodonín C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Filip 2:2, Šafařík Jan 0:2, Melichar Libor 1:2, Studýnka František 3:1, Kratochvíl Jaroslav 0:2, body hostů: Ilčík Ondřej 4:0, Buriánek Patrik 3:1, Hašlík Jakub 1:3, Veselý Jan 1:2), TTC Moravská Slavia Brno D - KST Oltec Brno A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ličbinský Roman 3:1, Juroška Ivan 3:1, Toufar Jan 1:2, Novák Lukáš 2:2, body hostů: Svoboda Jaromír 2:2, Galanda František 3:1, Pelikán Jan 0:4, Dědek Zdeněk 1:2), TJ Sokol Brno I B - TTC Koral Tišnov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Ondřej 0:2, Herník Miloslav 2:2, Martinčík Tomáš 4:0, Prachař Marek 1:3, Kvarda Lubomír 2:0, body hostů: Dospíšil Pavel 2:2, Nováček Libor 2:2, Sedlář Jakub 1:3, Vitula Josef 2:2), TTC Moravská Slavia Brno E - SK Slatina - Brno A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík Miloslav 0:2, Pavelka Jakub 0:2, Svoboda Libor 1:2, Šefr Filip 0:3, body hostů: Zetocha Martin 2:1, Jeřábek Vladimír 3:0, Havel Vojtěch 2:0, Orság David 2:0),
7. kolo:
KST Oltec Brno A - SKST Hodonín C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Galanda František 4:0, Dědek Zdeněk 0:4, Raška Pavel 1:3, Svoboda Jaromír 3:1, body hostů: Ilčík Ondřej 2:2, Buriánek Patrik 2:2, Hromek Filip 2:2, Hašlík Jakub 2:2), Orel Silůvky A - TTC Sokol Znojmo B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záděra Luboš 0:3, Pikula Radek 1:1, Telecká Jana 1:2, Kolbert David 0:3, body hostů: Kříž Bohumil 3:0, Ondrovčák Radek 1:2, Mesaroš Petr 3:0, Ondrovčák Miroslav 2:0), TJ Agrotec Hustopeče B - TTC Moravská Slavia Brno D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlancar Jiří 0:3, Šafařík Jan 1:1, Melichar Libor 0:3, Růžička Filip 0:1, Kratochvíl Jaroslav 2:0, body hostů: Bíza Martin 2:1, Novák Lukáš 2:1, Mikulášek Jan 2:1, Juroška Ivan 2:0), TJ Sokol Brno I B - TTC Moravská Slavia Brno E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toufar Zdeněk 2:1, Prachař Marek 2:1, Martinčík Tomáš 3:0, Herník Miloslav 2:2, body hostů: Pavelka Jakub 1:3, Novák Martin 2:1, Svoboda Libor 1:2, Šefr Filip 0:3), SK Slatina - Brno A - TTC Koral Tišnov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orság David 2:1, Havel Vojtěch 2:0, Zetocha Martin 2:1, Jeřábek Vladimír 2:1, body hostů: Antoš Jiří 0:3, Dospíšil Pavel 1:2, Nováček Libor 0:3, Sedlář Jakub 2:0), TJ Sokol Hlubočany A - TJ Sokol Kobylí A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pořízek Josef 3:1, Kovář Jakub 1:3, Baričák Marek 2:2, Navrátil Václav 2:2, body hostů: Mocek Milan 2:2, Obešlo Josef ml. 2:2, Šilhán Petr 4:0, Mocek Jan 0:4),
8. kolo:
TJ Sokol Hlubočany A - SK Slatina - Brno A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pořízek Josef 3:1, Kovář Jakub 1:2, Baričák Marek 0:3, Navrátil Václav 2:2, body hostů: Orság David 2:2, Jeřábek Vladimír 4:0, Zetocha Martin 2:1, Táborský Jindřich 0:3), TJ Sokol Kobylí A - TTC Koral Tišnov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obešlo Josef ml. 3:1, Mocek Milan 1:2, Mocek Jan 1:2, Šilhán Petr 4:0, body hostů: Dospíšil Pavel 2:2, Nováček Libor 1:3, Sedlář Jakub 1:2, Vitula Josef 1:2), KST Oltec Brno A - TJ Sokol Brno I B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galanda František 3:1, Dědek Zdeněk 0:4, Raška Pavel 1:3, Svoboda Jaromír 3:1, body hostů: Herník Miloslav 2:2, Martinčík Tomáš 3:1, Prachař Marek 1:3, Toufar Zdeněk 3:1), SKST Hodonín C - TTC Moravská Slavia Brno E 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ilčík Ondřej 2:0, Veselý Jan 2:0, Juřík Adam 3:0, Buriánek Patrik 2:1, body hostů: Vaculík Miloslav 0:3, Šefr Filip 0:3, Pavelka Jakub 0:2, Svoboda Libor 1:1), Orel Silůvky A - TJ Agrotec Hustopeče B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záděra Luboš 3:0, Pikula Radek 1:1, Železný Ladislav 1:2, Kolbert David 3:0, body hostů: Studýnka František 2:1, Kratochvíl Jaroslav 0:3, Melichar Libor 1:2, Šafařík Jan 0:2), TTC Sokol Znojmo B - TTC Moravská Slavia Brno D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Milan 3:0, Ondrovčák Miroslav 2:1, Mesaroš Petr 1:2, Kříž Bohumil 3:1, body hostů: Ličbinský Roman 2:2, Juroška Ivan 1:2, Novák Lukáš 1:2, Mikulášek Jan 0:3),
9. kolo:
TJ Sokol Hlubočany A - TTC Koral Tišnov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jakub 2:2, Šafařík Michal 1:3, Baričák Marek 3:1, Navrátil Václav 3:1, body hostů: Dospíšil Pavel 3:1, Antoš Jiří 1:3, Sedlář Jakub 3:1, Hruška Pavel 0:4), TJ Sokol Kobylí A - SK Slatina - Brno A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Obešlo Josef ml. 1:3, Mocek Milan 1:3, Mocek Jan 3:1, Šilhán Petr 3:1, body hostů: Orság David 2:2, Jeřábek Vladimír 3:1, Zetocha Martin 1:3, Táborský Jindřich 2:2), KST Oltec Brno A - TTC Moravská Slavia Brno E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galanda František 2:2, Dědek Zdeněk 0:4, Raška Pavel 1:2, Svoboda Jaromír 3:1, body hostů: Vaculík Miloslav 2:1, Novák Martin 2:2, Pavelka Jakub 2:2, Svoboda Libor 2:1, Šefr Filip 1:0), SKST Hodonín C - TJ Sokol Brno I B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ilčík Ondřej 2:2, Podrazil Vítězslav 1:2, Juřík Adam 1:2, Buriánek Patrik 4:0, body hostů: Prachař Marek 2:2, Herník Miloslav 2:2, Kvarda Lubomír 0:3, Rakovický Milan 2:1), Orel Silůvky A - TTC Moravská Slavia Brno D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záděra Luboš 1:3, Pikula Radek 1:2, Železný Ladislav 0:3, Kolbert David 3:1, body hostů: Bíza Martin 2:2, Novák Lukáš 3:1, Toufar Jan 1:0, Juroška Ivan 3:0, Tureček Petr 0:2), TTC Sokol Znojmo B - TJ Agrotec Hustopeče B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Milan 0:1, Mesaroš Petr 3:1, Ondrovčák Radek 2:2, Kříž Bohumil 3:1, Adam Petr 0:3, body hostů: Melichar Libor 2:2, Šafařík Jan 1:3, Kratochvíl Jaroslav 4:0, Šlancar Jiří 1:3),
10. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Sokol Hlubočany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Jan 2:2, Melichar Libor 2:2, Kratochvíl Jaroslav 1:3, Studýnka František 3:1, body hostů: Pořízek Josef 4:0, Navrátil Václav 1:3, Baričák Marek 1:3, Kovář Jakub 2:2), TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Sokol Kobylí A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juroška Ivan 3:0, Mikulášek Jan 1:2, Ličbinský Roman 2:1, Novák Lukáš 2:1, body hostů: Mocek Jan 1:2, Šilhán Petr 3:0, Obešlo Josef ml. 0:3, Mocek Milan 0:3), TJ Sokol Brno I B - Orel Silůvky A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prachař Marek 1:1, Herník Miloslav 1:1, Charitonov Vitalij 3:0, Martinčík Tomáš 3:0, body hostů: Kolbert David 1:2, Pikula Radek 0:3, Záděra Luboš 0:2, Železný Ladislav 1:1), TTC Moravská Slavia Brno E - TTC Sokol Znojmo B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šefr Filip 1:3, Novák Martin 1:3, Svoboda Libor 3:1, Vaculík Miloslav 2:2, body hostů: Vybíral Matouš 0:4, Kříž Bohumil 2:2, Bartoš Milan 3:1, Ondrovčák Miroslav 4:0), SK Slatina - Brno A - KST Oltec Brno A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plotěný Michal 1:2, Havel Vojtěch 2:1, Zetocha Martin 2:1, Jeřábek Vladimír 3:0, body hostů: Svoboda Jaromír 2:1, Galanda František 0:3, Raška Pavel 2:1, Dědek Zdeněk 0:3), TTC Koral Tišnov B - SKST Hodonín C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Antoš Jiří 2:0, Sedlář Jakub 1:1, Nováček Libor 3:0, Dospíšil Pavel 2:1, body hostů: Ilčík Ondřej 1:2, Buriánek Patrik 0:3, Hromek Filip 1:1, Hašlík Jakub 0:2),
11. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Sokol Kobylí A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Jaroslav 2:1, Melichar Libor 1:2, Šafařík Jan 1:2, Šlancar Jiří 0:3, body hostů: Obešlo Josef ml. 0:3, Mocek Jan 3:0, Šilhán Petr 3:0, Mocek Milan 2:1), TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Sokol Hlubočany A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ličbinský Roman 1:2, Juroška Ivan 2:1, Mikulášek Jan 3:0, Novák Lukáš 3:1, body hostů: Navrátil Václav 1:3, Pořízek Josef 2:1, Kovář Jakub 0:3, Baričák Marek 1:2), TJ Sokol Brno I B - TTC Sokol Znojmo B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prachař Marek 2:1, Prachař Tomáš 0:3, Toufar Zdeněk 0:3, Herník Miloslav 2:1, body hostů: Kříž Bohumil 2:1, Bartoš Milan 2:1, Ondrovčák Radek 1:2, Ondrovčák Miroslav 3:0), TTC Moravská Slavia Brno E - Orel Silůvky A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šefr Filip 2:2, Novák Martin 2:2, Svoboda Libor 4:0, Vaculík Miloslav 2:2, body hostů: Záděra Luboš 2:2, Kolbert David 2:2, Pikula Radek 1:3, Železný Ladislav 1:3), SK Slatina - Brno A - SKST Hodonín C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orság David 2:0, Havel Vojtěch 1:1, Zetocha Martin 3:0, Jeřábek Vladimír 2:0, body hostů: Ilčík Ondřej 1:2, Buriánek Patrik 0:2, Hromek Filip 0:2, Hašlík Jakub 0:2), TTC Koral Tišnov B - KST Oltec Brno A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedlář Jakub 4:0, Hulák Jiří 0:3, Vitula Josef 3:0, Nováček Libor 3:1, body hostů: Svoboda Jaromír 1:3, Galanda František 2:2, Raška Pavel 0:3, Dědek Zdeněk 1:2),
12. kolo:
TJ Sokol Hlubočany A - KST Oltec Brno A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovář Jakub 0:4, Navrátil Václav 3:1, Baričák Marek 2:2, Pořízek Josef 2:2, body hostů: Svoboda Jaromír 3:1, Galanda František 4:0, Raška Pavel 1:3, Dědek Zdeněk 1:3), TJ Sokol Kobylí A - SKST Hodonín C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obešlo Josef ml. 1:3, Mocek Milan 2:2, Mocek Jan 0:3, Šilhán Petr 3:1, body hostů: Hromek Filip 3:1, Ilčík Ondřej 2:2, Hašlík Jakub 3:1, Veselý Jan 1:2), SK Slatina - Brno A - Orel Silůvky A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plotěný Michal 0:3, Havel Vojtěch 4:0, Zetocha Martin 2:1, Jeřábek Vladimír 3:1, Orság David 0:1, body hostů: Kolbert David 2:2, Záděra Luboš 2:2, Pikula Radek 1:3, Železný Ladislav 1:2), TTC Koral Tišnov B - TTC Sokol Znojmo B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedlář Jakub 1:3, Antoš Jiří 1:0, Vitula Josef 2:2, Nováček Libor 2:2, Hulák Jiří 1:2, body hostů: Kříž Bohumil 3:1, Bartoš Milan 3:1, Ondrovčák Radek 1:3, Mesaroš Petr 2:2), TJ Sokol Brno I B - TJ Agrotec Hustopeče B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herník Miloslav 1:1, Toufar Zdeněk 2:0, Prachař Marek 3:0, Martinčík Tomáš 2:0, body hostů: Studýnka František 0:3, Melichar Libor 0:1, Šafařík Jan 0:2, Kratochvíl Jaroslav 1:1, Šlancar Jiří 0:1), TTC Moravská Slavia Brno E - TTC Moravská Slavia Brno D 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šefr Filip 0:2, Pavelka Jakub 0:2, Skála Radek 1:2, Vaculík Miloslav 0:3, body hostů: Juroška Ivan 3:0, Novák Lukáš 3:0, Ličbinský Roman 1:1, Bíza Martin 2:0),
13. kolo:
TJ Sokol Kobylí A - KST Oltec Brno A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obešlo Josef ml. 3:0, Mocek Milan 0:3, Mocek Jan 1:2, Šilhán Petr 4:0, body hostů: Galanda František 2:2, Svoboda Jaromír 1:2, Raška Pavel 1:2, Dědek Zdeněk 1:2), TJ Sokol Hlubočany A - SKST Hodonín C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baričák Marek 3:0, Pořízek Josef 2:1, Kovář Jakub 2:1, Navrátil Václav 2:1, body hostů: Ilčík Ondřej 0:3, Hašlík Jakub 2:1, Podrazil Vítězslav 0:3, Veselý Jan 1:2), TTC Koral Tišnov B - Orel Silůvky A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vitula Josef 3:0, Nováček Libor 3:0, Dospíšil Pavel ml. 0:3, Dospíšil Pavel 4:0, body hostů: Záděra Luboš 1:3, Kolbert David 1:2, Pikula Radek 1:2, Kolbert Radek 0:3), SK Slatina - Brno A - TTC Sokol Znojmo B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orság David 2:2, Zetocha Martin 2:2, Havel Vojtěch 2:2, Jeřábek Vladimír 1:3, body hostů: Kříž Bohumil 4:0, Ondrovčák Miroslav 3:1, Bartoš Milan 1:2, Mesaroš Petr 1:3, Ondrovčák Radek 0:1), TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Agrotec Hustopeče B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaculík Miloslav 2:1, Novák Martin 2:1, Pavelka Jakub 1:2, Skála Radek 3:0, body hostů: Studýnka František 3:0, Melichar Libor 0:3, Kratochvíl Jaroslav 1:2, Šlancar Jiří 0:3), TJ Sokol Brno I B - TTC Moravská Slavia Brno D 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rakovický Milan 1:2, Toufar Zdeněk 1:2, Prachař Marek 0:3, Herník Miloslav 1:3, body hostů: Ličbinský Roman 4:0, Bíza Martin 2:1, Mikulášek Jan 3:0, Novák Lukáš 1:2),
14. kolo:
TJ Sokol Brno I B - TJ Sokol Hlubočany A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prachař Marek 3:0, Toufar Zdeněk 1:1, Martinčík Tomáš 3:0, Herník Miloslav 1:2, body hostů: Navrátil Václav 0:3, Pořízek Josef 1:2, Baričák Marek 1:2, Kovář Jakub 1:1), TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Sokol Kobylí A 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaculík Miloslav 1:2, Novák Martin 0:2, Skála Radek 0:3, Šefr Filip 0:3, body hostů: Mocek Milan 3:0, Šilhán Petr 3:0, Mocek Jan 3:0, Obešlo Josef ml. 1:1), TJ Agrotec Hustopeče B - SK Slatina - Brno A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafařík Jan 0:2, Šlancar Jiří 0:2, Kratochvíl Jaroslav 1:2, Studýnka František 1:2, body hostů: Jeřábek Vladimír 2:1, Havel Vojtěch 3:0, Zetocha Martin 1:1, Orság David 2:0), TTC Moravská Slavia Brno D - TTC Koral Tišnov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulášek Jan 2:0, Ličbinský Roman 2:0, Toufar Jan 2:0, Novák Lukáš 2:0, body hostů: Vitula Josef 0:2, Cvrkal Rudolf ml. 0:2, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Pololáník Jiří 0:2), Orel Silůvky A - KST Oltec Brno A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pikula Radek 3:1, Záděra Luboš 3:1, Železný Ladislav 0:4, Kolbert David 1:3, body hostů: Svoboda Jaromír 4:0, Galanda František 2:2, Dědek Zdeněk 1:3, Raška Pavel 2:2), TTC Sokol Znojmo B - SKST Hodonín C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mesaroš Petr 3:0, Adam Petr 1:1, Ondrovčák Radek 1:2, Bartoš Milan 3:0, body hostů: Buriánek Patrik 2:1, Hašlík Jakub 1:2, Juřík Adam 0:3, Veselý Jan 0:2),
15. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Sokol Hlubočany A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaculík Miloslav 1:2, Novák Martin 3:0, Šefr Filip 1:2, Skála Radek 3:0, body hostů: Kovář Jakub 0:3, Baričák Marek 1:2, Pořízek Josef 2:1, Navrátil Václav 1:2), TJ Sokol Brno I B - TJ Sokol Kobylí A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prachař Marek 1:2, Toufar Zdeněk 1:2, Martinčík Tomáš 0:3, Herník Miloslav 3:1, body hostů: Mocek Milan 2:2, Šilhán Petr 2:1, Mocek Jan 2:1, Obešlo Josef ml. 2:1), TTC Moravská Slavia Brno D - SK Slatina - Brno A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulášek Jan 2:2, Ličbinský Roman 1:2, Toufar Jan 0:3, Novák Lukáš 1:3, body hostů: Orság David 2:2, Havel Vojtěch 4:0, Jeřábek Vladimír 2:1, Zetocha Martin 2:1), TJ Agrotec Hustopeče B - TTC Koral Tišnov B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Jaroslav 0:2, Šafaříková Sandra 0:2, Šlancar Jiří 0:2, Růžička Filip 0:2, body hostů: Antoš Jiří 2:0, Nováček Libor 2:0, Vitula Josef 2:0, Sedlář Jakub 2:0), TTC Sokol Znojmo B - KST Oltec Brno A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mesaroš Petr 2:0, Ondrovčák Miroslav 1:0, Ondrovčák Radek 2:1, Bartoš Milan 3:0, Adam Petr 0:1, body hostů: Galanda František 2:1, Svoboda Jaromír 0:3, Raška Pavel 0:2, Dědek Zdeněk 0:2), Orel Silůvky A - SKST Hodonín C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záděra Luboš 2:1, Pikula Radek 2:1, Železný Ladislav 3:0, Kolbert David 1:2, body hostů: Buriánek Patrik 1:2, Ilčík Ondřej 2:1, Juřík Adam 0:3, Kraus Jan 1:2),
16. kolo:
TJ Sokol Hlubočany A - Orel Silůvky A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baričák Marek 0:4, Pořízek Josef 3:1, Kovář Jakub 1:2, Navrátil Václav 2:2, body hostů: Železný Ladislav 3:1, Kolbert David 2:2, Záděra Luboš 2:2, Pikula Radek 2:1), TJ Sokol Kobylí A - TTC Sokol Znojmo B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Obešlo Josef ml. 1:3, Mocek Milan 1:3, Mocek Jan 2:1, Šilhán Petr 3:1, body hostů: Bartoš Milan 2:2, Kříž Bohumil 2:2, Ondrovčák Miroslav 4:0, Vybíral Matouš 0:3), KST Oltec Brno A - TJ Agrotec Hustopeče B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galanda František 2:0, Dědek Zdeněk 2:0, Raška Pavel 2:0, Svoboda Jaromír 3:0, Pelikán Jan 0:1, body hostů: Šlancar Jiří 1:2, Melichar Libor 0:3, Šafařík Jan 0:2, Horák Ondřej 0:2), SKST Hodonín C - TTC Moravská Slavia Brno D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Jan 2:2, Novotná Lucie 1:3, Hašlík Jakub 3:1, Buriánek Patrik 2:2, body hostů: Juroška Ivan 3:1, Ličbinský Roman 4:0, Mikulášek Jan 1:3, Tureček Petr 0:4), SK Slatina - Brno A - TJ Sokol Brno I B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zetocha Martin 2:0, Orság David 2:0, Havel Vojtěch 2:1, Jeřábek Vladimír 3:0, body hostů: Babušík Tomáš 0:3, Kvarda Lubomír 0:1, Martinčík Tomáš 1:1, Toufar Zdeněk 0:2, Herník Miloslav 0:2), TTC Koral Tišnov B - TTC Moravská Slavia Brno E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Libor 4:0, Sedlář Jakub 1:2, Vitula Josef 1:1, Antoš Jiří 3:1, Dospíšil Pavel 0:1, body hostů: Skála Radek 1:3, Svoboda Libor 3:1, Pavelka Jakub 0:3, Novák Martin 1:2),
17. kolo:
TJ Sokol Kobylí A - Orel Silůvky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhán Petr 4:0, Obešlo Josef ml. 1:3, Mocek Milan 3:1, Mocek Jan 1:3, body hostů: Železný Ladislav 3:1, Kolbert David 2:2, Pikula Radek 0:4, Záděra Luboš 2:2), TJ Sokol Hlubočany A - TTC Sokol Znojmo B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baričák Marek 0:3, Pořízek Josef 1:1, Kobolka Luboš 1:2, Navrátil Václav 1:2, body hostů: Bartoš Milan 3:0, Ondrovčák Radek 0:2, Kříž Bohumil 3:0, Ondrovčák Miroslav 2:0, Vybíral Matouš 0:1), SKST Hodonín C - TJ Agrotec Hustopeče B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ilčík Ondřej 2:1, Kraus Jan 1:2, Hašlík Jakub 3:0, Buriánek Patrik 2:1, body hostů: Kratochvíl Jaroslav 1:2, Melichar Libor 1:2, Šafařík Jan 1:2, Šlancar Jiří 1:2), KST Oltec Brno A - TTC Moravská Slavia Brno D 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galanda František 1:3, Dědek Zdeněk 0:4, Raška Pavel 2:1, Svoboda Jaromír 2:2, body hostů: Juroška Ivan 2:2, Ličbinský Roman 4:0, Bíza Martin 2:2, Toufar Jan 2:1), TTC Koral Tišnov B - TJ Sokol Brno I B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dospíšil Pavel 3:1, Sedlář Jakub 2:2, Vitula Josef 3:1, Nováček Libor 1:3, body hostů: Martinčík Tomáš 2:2, Prachař Marek 2:2, Herník Miloslav 2:2, Toufar Zdeněk 1:3), SK Slatina - Brno A - TTC Moravská Slavia Brno E 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plotěný Michal 0:4, Orság David 1:1, Havel Vojtěch 3:0, Jeřábek Vladimír 3:1, Zetocha Martin 1:1, body hostů: Skála Radek 2:2, Svoboda Libor 2:2, Pavelka Jakub 1:3, Novák Martin 2:1),
18. kolo:
SKST Hodonín C - KST Oltec Brno A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Jan 1:2, Kraus Jan 1:2, Hašlík Jakub 3:0, Buriánek Patrik 3:0, body hostů: Svoboda Jaromír 2:1, Galanda František 1:2, Raška Pavel 0:3, Pelikán Jan 1:2), TTC Sokol Znojmo B - Orel Silůvky A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Bohumil 3:1, Bartoš Milan 4:0, Mesaroš Petr 0:3, Ondrovčák Ladislav 1:3, body hostů: Železný Ladislav 1:3, Kolbert David 2:2, Záděra Luboš 3:1, Škorpík Jan 1:2), TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Agrotec Hustopeče B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulášek Jan 1:1, Ličbinský Roman 2:0, Toufar Jan 3:0, Novák Lukáš 2:0, body hostů: Šafařík Jan 0:3, Šlancar Jiří 0:2, Kratochvíl Jaroslav 0:2, Melichar Libor 1:1), TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Sokol Brno I B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Jakub 1:2, Novák Martin 0:2, Svoboda Libor 2:1, Skála Radek 1:3, Šefr Filip 0:1, body hostů: Martinčík Tomáš 2:1, Toufar Zdeněk 2:1, Charitonov Vitalij 2:1, Prachař Marek 2:1, Herník Miloslav 1:0), TTC Koral Tišnov B - SK Slatina - Brno A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pololáník Jiří 0:3, Dospíšil Pavel ml. 0:3, Vitula Josef 1:2, Nováček Libor 3:1, body hostů: Havel Vojtěch 4:0, Jeřábek Vladimír 1:2, Orság David 2:1, Zetocha Martin 2:1), TJ Sokol Kobylí A - TJ Sokol Hlubočany A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Obešlo Josef ml. 1:0, Mocek Milan 1:1, Mocek Jan 3:0, Šilhán Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Kovář Jakub 1:2, Procházka Miroslav 0:2, Baričák Marek 0:2, WO 0:3),
19. kolo:
SK Slatina - Brno A - TJ Sokol Hlubočany A 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zetocha Martin 1:1, Havel Vojtěch 2:0, Jeřábek Vladimír 2:1, Orság David 2:0, WO 3:0, body hostů: Kovář Jakub 1:2, Kobolka Luboš 0:3, Pořízek Josef 1:2, WO 0:3), TTC Koral Tišnov B - TJ Sokol Kobylí A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitula Josef 0:3, Nováček Libor 1:1, Hulák Jiří 0:3, Dospíšil Pavel 1:2, body hostů: Šilhán Petr 2:1, Mocek Jan 2:1, Obešlo Josef ml. 3:0, Mocek Milan 2:0), TJ Sokol Brno I B - KST Oltec Brno A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prachař Marek 3:1, Toufar Zdeněk 1:2, Herník Miloslav 1:2, Martinčík Tomáš 4:0, body hostů: Svoboda Jaromír 3:1, Galanda František 1:3, Pelikán Jan 1:2, Dědek Zdeněk 0:3), TTC Moravská Slavia Brno E - SKST Hodonín C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaculík Miloslav 1:2, Novák Martin 2:1, Svoboda Libor 3:0, Skála Radek 2:1, body hostů: Ilčík Ondřej 1:2, Buriánek Patrik 0:3, Hašlík Jakub 1:2, Hromek Filip 2:1), TJ Agrotec Hustopeče B - Orel Silůvky A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Filip 1:2, Šafařík Jan 1:2, Kratochvíl Jaroslav 1:2, Melichar Libor 1:2, body hostů: Železný Ladislav 3:0, Kolbert David 1:2, Záděra Luboš 2:1, Pikula Radek 2:1), TTC Moravská Slavia Brno D - TTC Sokol Znojmo B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ličbinský Roman 1:2, Tureček Petr 1:2, Toufar Jan 1:2, Novák Lukáš 1:2, WO 5:0, body hostů: Ondrovčák Miroslav 3:1, Bartoš Milan 2:2, Kříž Bohumil 3:1, WO 0:5),
20. kolo:
TTC Koral Tišnov B - TJ Sokol Hlubočany A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitula Josef 2:1, Nováček Libor 3:0, Hulák Jiří 0:3, Dospíšil Pavel 3:1, body hostů: Kovář Jakub 2:2, Navrátil Václav 1:2, Pořízek Josef 2:1, Kovář Josef 0:3), SK Slatina - Brno A - TJ Sokol Kobylí A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orság David 2:1, Havel Vojtěch 2:1, Zetocha Martin 2:1, Jeřábek Vladimír 2:1, body hostů: Šilhán Petr 3:0, Mocek Jan 1:2, Mocek Milan 0:3, Obešlo Josef ml. 0:3), TTC Moravská Slavia Brno E - KST Oltec Brno A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík Miloslav 1:3, Novák Martin 2:2, Svoboda Libor 3:1, Skála Radek 3:1, body hostů: Svoboda Jaromír 4:0, Galanda František 2:2, Pelikán Jan 1:3, Dědek Zdeněk 0:4), TJ Sokol Brno I B - SKST Hodonín C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prachař Marek 1:3, Martinčík Tomáš 0:4, Charitonov Vitalij 3:1, Herník Miloslav 2:2, body hostů: Hromek Filip 2:2, Ilčík Ondřej 1:3, Buriánek Patrik 3:1, Hašlík Jakub 4:0), TTC Moravská Slavia Brno D - Orel Silůvky A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulášek Jan 1:3, Juroška Ivan 4:0, Toufar Jan 2:1, Novák Lukáš 0:1, Ličbinský Roman 2:1, body hostů: Železný Ladislav 2:2, Kolbert David 2:2, Záděra Luboš 0:4, Pikula Radek 2:1), TJ Agrotec Hustopeče B - TTC Sokol Znojmo B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlancar Jiří 1:3, Kratochvíl Jaroslav 2:2, Šafaříková Sandra 1:2, Melichar Libor 3:1, body hostů: Mesaroš Petr 4:0, Ondrovčák Radek 1:3, Ondrovčák Miroslav 3:1, Adam Petr 0:3),
21. kolo:
TJ Sokol Hlubočany A - TJ Agrotec Hustopeče B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pořízek Josef 3:0, Kovář Jakub 1:1, Baričák Marek 3:0, Navrátil Václav 2:1, body hostů: Melichar Libor 0:3, Kratochvíl Jaroslav 1:2, Horák Ondřej 0:3, Šlancar Jiří 1:1), TJ Sokol Kobylí A - TTC Moravská Slavia Brno D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šilhán Petr 1:0, Mocek Milan 1:1, Mocek Jan 3:0, Obešlo Josef ml. 2:0, WO 1:0, body hostů: Mikulášek Jan 0:3, Ličbinský Roman 1:1, Novák Lukáš 0:2, Toufar Jan 0:1, WO 0:1), Orel Silůvky A - TJ Sokol Brno I B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záděra Luboš 2:0, Pikula Radek 2:0, Kolbert David 2:1, Železný Ladislav 2:1, body hostů: Kvarda Lubomír 1:2, Babušík Tomáš 0:3, Toufar Zdeněk 0:2, Herník Miloslav 1:1), TTC Sokol Znojmo B - TTC Moravská Slavia Brno E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Miroslav 2:0, Mesaroš Petr 2:0, Ondrovčák Radek 1:2, Bartoš Milan 3:0, body hostů: Skála Radek 0:3, Vaculík Miloslav 1:2, Svoboda Libor 1:1, Pavelka Jakub 0:2), KST Oltec Brno A - SK Slatina - Brno A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dědek Zdeněk 0:2, Pelikán Jan 0:2, Galanda František 1:2, Svoboda Jaromír 1:2, body hostů: Jeřábek Vladimír 3:0, Havel Vojtěch 3:0, Zetocha Martin 1:1, Plotěný Michal 1:1), SKST Hodonín C - TTC Koral Tišnov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ilčík Ondřej 3:1, Hromek Filip 2:2, Hašlík Jakub 2:2, Novotná Lucie 1:3, body hostů: Nováček Libor 3:1, Vitula Josef 4:0, Dospíšil Pavel ml. 1:3, Cvrkal Rudolf ml. 0:4),
22. kolo:
TJ Sokol Kobylí A - TJ Agrotec Hustopeče B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Obešlo Josef ml. 1:0, Mocek Jan 1:1, Mocek Milan 2:0, WO 5:0, body hostů: Kratochvíl Jaroslav 1:1, Šlancar Jiří 0:2, Šafařík Jan 0:1, WO 0:5), TJ Sokol Hlubočany A - TTC Moravská Slavia Brno D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pořízek Josef 1:2, Kovář Jakub 1:2, Baričák Marek 1:2, Navrátil Václav 1:3, body hostů: Mikulášek Jan 3:1, Ličbinský Roman 3:0, Novák Lukáš 2:1, Toufar Jan 1:2), TTC Sokol Znojmo B - TJ Sokol Brno I B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Miroslav 0:2, Ondrovčák Radek 2:0, Mesaroš Petr 3:0, Bartoš Milan 3:0, body hostů: Kvarda Lubomír 1:2, Babušík Tomáš 0:3, Rakovický Milan 0:2, Prachař Marek 1:1), Orel Silůvky A - TTC Moravská Slavia Brno E 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záděra Luboš 3:1, Kolbert David 2:2, Pikula Radek 2:2, Železný Ladislav 3:1, body hostů: Skála Radek 1:3, Vaculík Miloslav 1:3, Svoboda Libor 4:0, Pavelka Jakub 0:4), SKST Hodonín C - SK Slatina - Brno A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ilčík Ondřej 2:2, Hromek Filip 3:1, Hašlík Jakub 2:2, Buriánek Patrik 1:3, body hostů: Orság David 3:1, Jeřábek Vladimír 2:2, Zetocha Martin 3:1, Fila Martin 0:4), KST Oltec Brno A - TTC Koral Tišnov B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dědek Zdeněk 2:2, Pelikán Jan 2:2, Galanda František 2:1, Svoboda Jaromír 2:2, body hostů: Nováček Libor 3:1, Vitula Josef 4:0, Dospíšil Pavel ml. 0:4, Cvrkal Rudolf ml. 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Sokol Znojmo B - TJ Sokol Kobylí A 9:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ondrovčák Miroslav 3:1, Ondrovčák Radek 1:2, Mesaroš Petr 2:1, Bartoš Milan 2:2, body hostů: Mocek Jan 2:2, Obešlo Josef ml. 0:4, Šilhán Petr 2:1, Mocek Milan 2:1), SK Slatina - Brno A - TTC Moravská Slavia Brno D 9:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jeřábek Vladimír 3:1, Orság David 2:1, Zetocha Martin 1:2, Havel Vojtěch 3:1, body hostů: Ličbinský Roman 3:1, Juroška Ivan 2:2, Mikulášek Jan 0:3, Novák Lukáš 0:3),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Kobylí A - TTC Sokol Znojmo B 6:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Obešlo Josef ml. 1:3, Mocek Milan 0:3, Šilhán Petr 3:0, Mocek Jan 2:2, body hostů: Bartoš Milan 3:1, Ondrovčák Miroslav 3:1, Mesaroš Petr 1:2, Ondrovčák Radek 1:2), TTC Moravská Slavia Brno D - SK Slatina - Brno A 9:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Juroška Ivan 3:0, Ličbinský Roman 1:2, Mikulášek Jan 1:2, Toufar Jan 3:1, body hostů: Havel Vojtěch 2:2, Jeřábek Vladimír 0:3, Orság David 2:1, Zetocha Martin 1:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Sokol Znojmo B - TJ Sokol Kobylí A -:-, SK Slatina - Brno A - TTC Moravská Slavia Brno D 9:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havel Vojtěch 2:1, Orság David 2:1, Jeřábek Vladimír 2:1, Zetocha Martin 3:0, body hostů: Ličbinský Roman 1:2, Juroška Ivan 1:2, Toufar Jan 0:3, Mikulášek Jan 1:2),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Sokol Znojmo B - SK Slatina - Brno A 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mesaroš Petr 2:1, Ondrovčák Radek 0:2, Bartoš Milan 3:0, Ondrovčák Miroslav 3:0, body hostů: Havel Vojtěch 2:1, Jeřábek Vladimír 1:2, Orság David 0:3, Zetocha Martin 0:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SK Slatina - Brno A - TTC Sokol Znojmo B 9:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zetocha Martin 1:1, Havel Vojtěch 2:0, Orság David 3:0, Jeřábek Vladimír 1:1, WO 1:0, body hostů: Ondrovčák Miroslav 1:1, Bartoš Milan 0:2, Mesaroš Petr 1:1, Ondrovčák Radek 0:2, Ondrovčák Ladislav 0:1, WO 0:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Sokol Znojmo B - SK Slatina - Brno A 9:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mesaroš Petr 3:0, Ondrovčák Ladislav 0:1, Bartoš Milan 2:1, Ondrovčák Miroslav 4:0, Ondrovčák Radek 0:2, body hostů: Jeřábek Vladimír 2:2, Orság David 1:2, Havel Vojtěch 0:3, Zetocha Martin 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS