Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP II. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Perná A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jakubčík František 1:3, Galousek Ivo 4:0, Krátký Milan 2:2, Ševela František 0:4, body hostů: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 2:2, Kopecký Jan 3:1, Kolínek Zdeněk 2:2), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrkvica Aleš 3:1, Goliáš Petr 3:1, Hanuš Michal 4:0, Šťastný Pavel 2:2, body hostů: Vacula Karel 3:1, Libenský Svatoslav 1:3, Slabyhoudek Václav 0:4, Nováček Jaroslav 0:4), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Němčičky B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pregrt Jiří 2:2, Novotňák František st. 2:2, Novotňák František ml. 3:1, WO 0:5, body hostů: Hycl David 3:0, Ulica Jaromír 1:2, Šalášek Jiří 1:2, Sláma Adam 0:3, WO 5:0), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Velké Němčice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokál Radek 0:4, Halas Pavel st. 4:0, Vozdecký Jaromír 3:1, Bedřich Josef 2:2, body hostů: Hruška Jaroslav st. 2:2, Frömmel Zdeněk 2:2, Smetana Jaroslav 2:2, Hlávka Stanislav 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Troskotovice A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabec Lukáš 0:4, Matyáš Ivo 0:4, Svoboda Aleš 1:3, Volek Pavel 4:0, body hostů: Sýkora Marek 3:1, Vaculík František 3:1, Lukša Břetislav 2:2, Pešek Oldřich 3:1),
2. kolo:
TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Troskotovice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 3:1, Kvěch Jan 0:4, Kolínek Zdeněk 0:4, body hostů: Sýkora Marek 2:2, Vaculík František 3:1, Sirbu Jan 2:2, Pešek Oldřich 4:0), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frömmel Zdeněk 2:2, Hruška Jaroslav st. 0:4, Smetana Jaroslav 0:4, Hlávka Stanislav 1:3, body hostů: Volek Pavel 4:0, Svoboda Aleš 4:0, Hrabec Lukáš 2:2, Matyáš Ivo 2:1, Ryšavý Luděk 1:0), TJ Sokol Němčičky B - Orel Šitbořice A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hycl David 1:0, Levčík Miroslav 1:3, Sláma Adam 0:4, Šalášek Jiří 1:3, Stávek Filip 2:1, body hostů: Vozdecký Jaromír 3:1, Slavík Jakub 3:1, Bedřich Josef 1:3, Halas Pavel st. 4:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Boleradice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vacula Karel 3:1, Nováček Jaroslav 3:1, Slabyhoudek Václav 2:2, Libenský Svatoslav 3:1, body hostů: Demela Jindřich 0:4, Němec František 0:4, Vojtěšek Tomáš 1:3, Novotňák František ml. 4:0), TJ Sokol Šakvice B - TJ Sokol Vranovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smutek Květoslav 0:2, Šmíd Zdeněk 0:4, Šafařík Václav ml. 2:2, Šafařík Václav st. 4:0, Smutek Pavel 1:1, body hostů: Hanuš Michal 2:2, Mrkvica Aleš 2:2, Goliáš Petr 2:2, Šťastný Pavel 3:1),
3. kolo:
TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Brumovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Goliáš Petr 3:1, Mrkvica Aleš 2:2, Hanuš Michal 2:2, Němeček Miloš 2:2, body hostů: Vladimír Válný 1:2, Galousek Ivo 4:0, Prachař Štěpán 0:4, Krátký Milan 2:2, Ševela František 0:1), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Šakvice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pregrt Jiří 3:1, Novotňák František st. 3:1, Novotňák František ml. 3:1, Demela Jindřich 0:4, body hostů: Šmíd Zdeněk 1:3, Šafařík Václav st. 4:0, Charoušek Richard 1:3, Šafařík Václav ml. 1:3), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokál Radek 2:2, Slavík Jakub 2:2, Vozdecký Jaromír 4:0, Halas Pavel st. 4:0, body hostů: Vacula Karel 2:2, Libenský Svatoslav 2:2, Slabyhoudek Václav 0:4, Nováček Jaroslav 0:4), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Němčičky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volek Pavel 4:0, Hrabec Lukáš 1:3, Matyáš Ivo 1:3, Svoboda Aleš 2:2, body hostů: Ulica Jaromír 2:2, Šalášek Jiří 2:2, Hycl David 3:1, Levčík Miroslav 1:3), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Velké Němčice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novosad Jiří 3:1, Sýkora Marek 3:1, Pešek Oldřich 4:0, Lukša Břetislav 4:0, body hostů: Frömmel Zdeněk 1:3, Hruška Jaroslav st. 1:3, Mrhal Zdeněk 0:4, Šabata Lukáš 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Velké Němčice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čulen Vlastimil 4:0, Kolínek Vladimír 3:1, Kvěch Jan 4:0, Kolínek Zdeněk 3:1, body hostů: Hruška Jaroslav st. 0:4, Smetana Jaroslav 0:4, Hlávka Stanislav 1:3, Frömmel Zdeněk 1:3), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Troskotovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulica Jaromír 3:1, Sláma Adam 1:3, Hycl David 3:0, Šalášek Jiří 2:2, WO 0:1, body hostů: Novosad Jiří 0:4, Vaculík František 1:3, Lukša Břetislav 2:2, Pešek Oldřich 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matyáš Ivo 3:1, Hrabec Lukáš 3:1, Svoboda Aleš 2:0, Volek Pavel 4:0, Ryšavý Luděk 2:0, body hostů: Slabyhoudek Václav 0:4, Libenský Svatoslav 2:2, Kolínský Michal 0:4, Svoboda Bohuslav 0:4), TJ Sokol Šakvice B - Orel Šitbořice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Václav ml. 2:2, Charoušek Richard 2:2, Smutek Pavel 3:1, Šafařík Václav st. 3:1, body hostů: Vozdecký Jaromír 2:2, Bedřich Josef 0:4, Halas Pavel st. 4:0, Vokál Radek 0:3, Hanák František 0:1), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Boleradice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vladimír Válný 2:1, Galousek Ivo 4:0, Krátký Milan 3:1, Jakubčík František 1:3, Ševela František 0:1, body hostů: Vojtěšek Tomáš 0:4, Pregrt Jiří 2:2, Novotňák František st. 1:3, Novotňák František ml. 3:1),
5. kolo:
TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Perná A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Goliáš Petr 3:1, Němeček Miloš 0:4, Hanuš Michal 3:1, Faron Roman 0:4, body hostů: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 3:1, Kvěch Jan 2:2, Kolínek Zdeněk 3:1), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Brumovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jakub 1:3, Bedřich Josef 0:4, Vozdecký Jaromír 2:2, Halas Pavel st. 3:1, body hostů: Vladimír Válný 3:1, Krátký Milan 3:1, Ševela František 3:1, Jakubčík František 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Šakvice B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabec Lukáš 2:1, Matyáš Ivo 2:1, Volek Pavel 3:0, Svoboda Aleš 3:0, WO 5:0, body hostů: Smutek Pavel 2:2, Charoušek Richard 0:4, Smutek Květoslav 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukša Břetislav 4:0, Sýkora Marek 3:1, Pešek Oldřich 4:0, Sirbu Jan 3:1, body hostů: Vlach Radomír 0:4, Nováček Jaroslav 0:4, Slabyhoudek Václav 0:4, Libenský Svatoslav 2:2), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Němčičky B 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Jaroslav 0:4, Hlávka Stanislav 1:3, Frömmel Zdeněk 2:2, Hruška Jaroslav st. 1:3, body hostů: Šalášek Jiří 4:0, Sláma Adam 2:2, Levčík Miroslav 3:1, Hycl David 3:1),
6. kolo:
TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Němčičky B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 3:1, Kopecký Jan 1:3, Kopecký Jaroslav 0:2, Kolínek Zdeněk 0:2, body hostů: Šalášek Jiří 3:1, Sláma Adam 2:2, Hycl David 4:0, Ulica Jaromír 1:3), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Velké Němčice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vacula Karel 4:0, Nováček Jaroslav 0:4, Slabyhoudek Václav 1:2, Libenský Svatoslav 2:2, Kolínský Michal 0:1, body hostů: Smetana Jaroslav 2:2, Hlávka Stanislav 3:1, Hruška Jaroslav st. 1:3, Frömmel Zdeněk 3:1), TJ Sokol Šakvice B - TJ Sokol Troskotovice A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smutek Květoslav 0:4, Šafařík Václav ml. 0:4, Šmíd Zdeněk 0:4, Smutek Pavel 1:3, body hostů: Lukša Břetislav 3:1, Sýkora Marek 4:0, Sirbu Jan 4:0, Pešek Oldřich 2:0, Vaculík František 2:0), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševela František 2:2, Galousek Ivo 4:0, Vladimír Válný 1:3, Krátký Milan 2:2, body hostů: Matyáš Ivo 0:4, Ryšavý Luděk 1:3, Svoboda Aleš 3:1, Hrabec Lukáš 3:1), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Boleradice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Goliáš Petr 3:0, Mrkvica Aleš 4:0, Šťastný Pavel 3:1, Němeček Miloš 3:1, WO 0:1, body hostů: Veselý Miroslav 2:2, Vojtěšek Tomáš 0:3, Demela Jindřich 0:4, Němec František 0:4, WO 1:0),
7. kolo:
TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Perná A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Demela Jindřich 0:4, Pregrt Jiří 1:3, Novotňák František ml. 3:1, Vojtěšek Tomáš 0:4, body hostů: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Vladimír 2:2, Kopecký Jan 3:1, Kolínek Zdeněk 4:0), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Vranovice C 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bedřich Josef 1:2, Vokál Radek 0:3, Slavík Jakub 2:1, Halas Pavel st. 2:1, WO 5:0, body hostů: Goliáš Petr 3:1, Hanuš Michal 3:1, Zmrzlík Pavel 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Brumovice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lukša Břetislav 3:1, Vaculík František 3:1, Pešek Oldřich 4:0, Sýkora Marek 3:1, body hostů: Krátký Milan 1:3, Jakubčík František 1:3, Ševela František 0:4, Fidor Marek 1:3), TJ Sokol Šakvice B - TJ Sokol Velké Němčice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Zdeněk 1:3, Smutek Pavel 0:4, Charoušek Richard 1:3, Šafařík Václav ml. 3:1, body hostů: Smetana Jaroslav 2:2, Hruška Jaroslav st. 3:1, Hlávka Stanislav 2:2, Frömmel Zdeněk 4:0), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levčík Miroslav 2:2, Hycl David 4:0, Sláma Adam 1:3, Šalášek Jiří 3:1, body hostů: Vacula Karel 3:1, Libenský Svatoslav 2:2, Slabyhoudek Václav 1:3, Nováček Jaroslav 0:2, Svoboda Bohuslav 0:2),
8. kolo:
TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Vladimír 4:0, Kopecký Jan 2:2, Kopecký Jaroslav 4:0, body hostů: Vacula Karel 1:3, Slabyhoudek Václav 0:4, Libenský Svatoslav 1:3, Patka Jiří 1:3), TJ Sokol Šakvice B - TJ Sokol Němčičky B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smutek Květoslav 0:3, Smutek Pavel 0:3, Šafařík Václav st. 1:3, Šafařík Václav ml. 3:1, WO 1:1, body hostů: Sláma Adam 3:1, Hycl David 3:0, Levčík Miroslav 1:2, Ulica Jaromír 3:1, WO 1:1), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Velké Němčice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševela František 3:1, Krátký Milan 4:0, Prachař Štěpán 2:2, Jakubčík František 4:0, body hostů: Mrhal Zdeněk 0:4, Hruška Jaroslav st. 1:3, Smetana Jaroslav 1:3, Hlávka Stanislav 1:3), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němeček Miloš 0:4, Faron Roman 0:4, Pavelka Ondřej 0:3, Pavelka Daniel 0:4, Šťastný Pavel 0:1, body hostů: Volek Pavel 4:0, Svoboda Aleš 4:0, Hrabec Lukáš 4:0, Pilát Jaroslav 4:0), TJ Sokol Boleradice A - Orel Šitbořice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Demela Jindřich 0:4, Pregrt Jiří 1:3, Hos Tomáš 2:1, Novotňák František ml. 3:1, WO 0:1, body hostů: Slavík Jakub 2:2, Vozdecký Jaromír 3:1, Halas Pavel st. 2:2, Bedřich Josef 2:1, WO 1:0),
9. kolo:
Orel Šitbořice A - TJ Sokol Perná A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jiří 0:4, Slavík Jakub 0:2, Vozdecký Jaromír 2:2, Vokál Radek 1:3, Slavík Ondřej 0:2, body hostů: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 3:1, Kopecký Jaroslav 4:0, Kolínek Zdeněk 4:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Boleradice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabec Lukáš 3:1, Ryšavý Luděk 1:1, Svoboda Aleš 4:0, Volek Pavel 4:0, Svoboda Petr 1:1, body hostů: Hos Tomáš 0:4, Pregrt Jiří 1:3, Vojtěšek Tomáš 0:4, Novotňák František ml. 2:2), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Vranovice C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Marek 4:0, Vaculík František 3:0, Pešek Oldřich 4:0, Sirbu Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Veselá Pavlína 0:4, Dvořáčková Nela 0:4, Zmrzlík Pavel 0:3, Pavelka Daniel 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Brumovice A 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sláma Adam 4:0, Levčík Miroslav 4:0, Hycl David 4:0, Šalášek Jiří 4:0, body hostů: Krátký Milan 0:4, Jakubčík František 0:4, Ševela František 0:4, Zítka Karel 0:4), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Šakvice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacula Karel 2:2, Nováček Jaroslav 0:2, Slabyhoudek Václav 2:2, Libenský Svatoslav 1:3, Kolínský Michal 0:2, body hostů: Charoušek Richard 1:3, Šafařík Václav st. 4:0, Šafařík Václav ml. 4:0, Smutek Pavel 2:2),
10. kolo:
TJ Sokol Šakvice B - TJ Sokol Perná A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Zdeněk 1:3, Šafařík Václav ml. 4:0, Charoušek Richard 0:4, Šafařík Václav st. 3:1, body hostů: Čulen Vlastimil 2:2, Kopecký Jaroslav 3:1, Kolínek Zdeněk 2:2, Kopecký Jan 1:3), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubčík František 4:0, Galousek Ivo 4:0, Vladimír Válný 2:0, Prachař Štěpán 3:1, Fidor Marek 1:1, body hostů: Libenský Svatoslav 2:2, Slabyhoudek Václav 0:4, Nováček Jaroslav 0:4, Klaška Jaroslav 0:4), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Velké Němčice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavelka Daniel 0:4, Faron Roman 0:4, Hanuš Michal 4:0, Šťastný Pavel 0:1, Veselá Pavlína 0:3, body hostů: Mrhal Zdeněk 3:1, Hruška Jaroslav st. 3:1, Smetana Jaroslav 3:1, Hlávka Stanislav 3:1), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Troskotovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hos Tomáš 1:3, Demela Jindřich 0:4, Novotňák František ml. 3:1, Pregrt Jiří 3:1, body hostů: Vaculík František 4:0, Lukša Břetislav 2:2, Novosad Jiří 1:3, Sirbu Jan 2:2), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokál Radek 0:4, Hanák František 0:4, Vozdecký Jaromír 1:3, Halas Pavel st. 2:2, body hostů: Volek Pavel 4:0, Svoboda Aleš 3:1, Hrabec Lukáš 3:1, Pilát Jaroslav 3:1),
11. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Perná A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilát Jaroslav 3:1, Hrabec Lukáš 3:1, Volek Pavel 4:0, Svoboda Aleš 4:0, body hostů: Čulen Vlastimil 1:3, Kopecký Jaroslav 1:3, Kolínek Zdeněk 0:4, Smejkal Oldřich 0:4), TJ Sokol Troskotovice A - Orel Šitbořice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Marek 4:0, Vaculík František 1:1, Pešek Oldřich 4:0, Sirbu Jan 3:1, Lukša Břetislav 2:0, body hostů: Halas Pavel st. 1:3, Vozdecký Jaromír 1:3, Hanák František 0:4, Vokál Radek 0:4), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Boleradice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smetana Jaroslav 0:4, Hlávka Stanislav 1:3, Frömmel Zdeněk 3:1, Hruška Jaroslav st. 0:4, body hostů: Novotňák František st. 3:1, Hos Tomáš 2:2, Pregrt Jiří 3:1, Novotňák František ml. 4:0), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Vranovice C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hycl David 1:0, Sláma Adam 3:1, Šalášek Jiří 3:0, Levčík Miroslav 4:0, Ulica Jaromír 3:0, WO 1:0, body hostů: Pokorný Petr 0:4, Pavelka Daniel 0:4, Pavelka Ondřej 0:4, Goliáš Petr 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Šakvice B - TJ Sokol Brumovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Václav ml. 2:2, Smutek Pavel 3:1, Charoušek Richard 2:2, Šafařík Václav st. 1:3, body hostů: Galousek Ivo 4:0, Vladimír Válný 1:3, Prachař Štěpán 0:4, Krátký Milan 3:1),
12. kolo:
TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Brumovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čulen Vlastimil 3:1, Kopecký Jaroslav 1:3, Kvěch Jan 1:3, Kolínek Zdeněk 4:0, body hostů: Jakubčík František 2:2, Krátký Milan 3:1, Prachař Štěpán 1:3, Zítka Karel 1:3), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Vranovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libenský Svatoslav 4:0, Nováček Jaroslav 1:3, Slabyhoudek Václav 2:2, Svoboda Bohuslav 2:2, body hostů: Faron Roman 1:3, Němeček Miloš 3:1, Pavelka Daniel 0:4, Zmrzlík Pavel 3:1), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Boleradice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sláma Adam 2:2, Levčík Miroslav 2:2, Hycl David 4:0, Šalášek Jiří 4:0, body hostů: Demela Jindřich 0:4, Pregrt Jiří 2:2, Němec František 0:4, Novotňák František ml. 2:2), TJ Sokol Velké Němčice B - Orel Šitbořice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Jaroslav 2:2, Frömmel Zdeněk 3:1, Hlávka Stanislav 2:2, Hruška Jaroslav st. 0:4, body hostů: Vokál Radek 0:3, Halas Pavel st. 4:0, Slavík Jakub 3:1, Slavík Jiří 1:3, Slavík Ondřej 1:0), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Marek 3:1, Vaculík František 2:2, Pešek Oldřich 2:2, Lukša Břetislav 1:2, Sirbu Jan 0:1, body hostů: Volek Pavel 4:0, Svoboda Aleš 1:3, Hrabec Lukáš 1:3, Pilát Jaroslav 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Perná A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Marek 3:1, Lukša Břetislav 3:1, Vaculík František 3:1, Sirbu Jan 3:1, body hostů: Čulen Vlastimil 1:3, Kopecký Jaroslav 1:3, Kvěch Jan 1:3, Kolínek Zdeněk 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Velké Němčice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilát Jaroslav 4:0, Volek Pavel 4:0, Svoboda Aleš 4:0, Matyáš Ivo 2:0, Blažek Petr 0:2, body hostů: Mrhal Zdeněk 1:3, Hruška Jaroslav st. 1:3, Lazárik Milan 0:4, Šabata Lukáš 0:4), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Němčičky B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vokál Radek 1:3, Slavík Jakub 1:3, Vozdecký Jaromír 2:2, Halas Pavel st. 4:0, WO 1:0, body hostů: Sláma Adam 0:4, Hycl David 3:1, Levčík Miroslav 2:2, Šalášek Jiří 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pregrt Jiří 3:1, Vojtěšek Tomáš 0:4, Novotňák František ml. 4:0, Hos Tomáš 3:1, body hostů: Libenský Svatoslav 2:2, Rišnovský Robert 2:2, Slabyhoudek Václav 1:3, Svoboda Bohuslav 1:3), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Šakvice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrkvica Aleš 3:1, Goliáš Petr 1:1, Hanuš Michal 4:0, Němeček Miloš 1:3, Šťastný Pavel 1:1, body hostů: Smutek Pavel 0:3, Šafařík Václav st. 3:1, Šafařík Václav ml. 2:2, Charoušek Richard 1:3, Šmíd Zdeněk 0:1),
14. kolo:
TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Vranovice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fidor Marek 1:3, Krátký Milan 1:2, Prachař Štěpán 2:1, Ševela František 2:2, WO 2:0, body hostů: Hanuš Michal 4:0, Mrkvica Aleš 2:2, Goliáš Petr 2:1, Němeček Miloš 0:3, WO 0:2), TJ Sokol Šakvice B - TJ Sokol Boleradice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smutek Pavel 2:2, Šafařík Václav st. 3:1, Šafařík Václav ml. 2:2, Charoušek Richard 3:1, body hostů: Hos Tomáš 1:3, Novotňák František st. 1:2, Pregrt Jiří 2:2, Novotňák František ml. 2:2, Vojtěšek Tomáš 0:1), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - Orel Šitbořice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacula Karel 4:0, Rišnovský Robert 3:1, Slabyhoudek Václav 1:3, Libenský Svatoslav 2:2, body hostů: Vokál Radek 0:4, Slavík Jakub 2:2, Vozdecký Jaromír 1:3, Halas Pavel st. 2:1, Slavík Jiří 1:0), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulica Jaromír 0:4, Sláma Adam 0:2, Hycl David 2:1, Šalášek Jiří 3:1, Levčík Miroslav 1:1, WO 0:1, body hostů: Volek Pavel 4:0, Svoboda Aleš 2:2, Hrabec Lukáš 2:2, Pilát Jaroslav 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Troskotovice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smetana Jaroslav 0:4, Hruška Jaroslav st. 1:3, Hlávka Stanislav 1:3, Mrhal Zdeněk 0:4, body hostů: Sýkora Marek 4:0, Vaculík František 3:1, Lukša Břetislav 1:1, Sirbu Jan 4:0, Novosad Jiří 2:0),
15. kolo:
TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Perná A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 2:2, Hruška Jaroslav st. 2:2, Hlávka Stanislav 2:2, Frömmel Zdeněk 2:2, body hostů: Čulen Vlastimil 3:1, Kopecký Jaroslav 3:1, Kopecký Jan 1:3, Kvěch Jan 1:3), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Němčičky B 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lukša Břetislav 2:1, Vaculík František 2:1, Pešek Oldřich 3:0, Sirbu Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Levčík Miroslav 1:3, Ulica Jaromír 1:3, Hycl David 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováček Jaroslav 0:4, Klaška Jaroslav 0:4, Libenský Svatoslav 1:3, Svoboda Bohuslav 0:4, body hostů: Volek Pavel 4:0, Svoboda Aleš 4:0, Hrabec Lukáš 3:1, Pilát Jaroslav 4:0), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Šakvice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jakub 1:3, Slavík Ondřej 0:2, Vozdecký Jaromír 3:1, Halas Pavel st. 2:2, Slavík Jiří 1:1, body hostů: Smutek Pavel 2:2, Šafařík Václav st. 4:0, Šafařík Václav ml. 3:1, Charoušek Richard 0:4), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Brumovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Demela Jindřich 0:4, Pregrt Jiří 3:1, Novotňák František ml. 4:0, Hos Tomáš 1:3, body hostů: Prachař Štěpán 2:2, Krátký Milan 2:2, Jakubčík František 2:2, Ševela František 2:2),
16. kolo:
TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Vranovice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čulen Vlastimil 3:1, Kopecký Jaroslav 1:2, Kopecký Jan 3:0, Kolínek Zdeněk 4:0, WO 2:0, body hostů: Hanuš Michal 1:3, Mrkvica Aleš 2:2, Zmrzlík Pavel 0:4, Šťastný Pavel 0:2, WO 0:2), TJ Sokol Brumovice A - Orel Šitbořice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Milan 1:3, Prachař Štěpán 2:2, Jakubčík František 1:3, Ševela František 2:2, body hostů: Halas Pavel st. 4:0, Hanák František 2:2, Vozdecký Jaromír 3:1, Vokál Radek 1:3), TJ Sokol Šakvice B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charoušek Richard 3:1, Smutek Pavel 2:2, Šafařík Václav ml. 1:2, Šafařík Václav st. 4:0, WO 1:0, body hostů: Svoboda Petr 0:4, Pilát Jaroslav 2:2, Hrabec Lukáš 3:1, Svoboda Aleš 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Troskotovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacula Karel 3:1, Rišnovský Robert 2:2, Slabyhoudek Václav 1:3, Libenský Svatoslav 2:2, body hostů: Sýkora Marek 4:0, Novosad Jiří 2:2, Sirbu Jan 2:2, Strouhal Jaroslav 0:4), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Velké Němčice B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulica Jaromír 2:1, Levčík Miroslav 3:0, Hycl David 3:0, Sláma Adam 3:0, WO 5:0, body hostů: Frömmel Zdeněk 1:3, Šabata Lukáš 0:4, Mrhal Zdeněk 0:4, WO 0:5),
17. kolo:
TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Perná A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sláma Adam 1:3, Levčík Miroslav 4:0, Hycl David 4:0, Šalášek Jiří 3:1, body hostů: Čulen Vlastimil 2:2, Kopecký Jan 0:4, Kolínek Zdeněk 1:3, Kvěch Jan 1:3), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 2:2, Hlávka Stanislav 4:0, Frömmel Zdeněk 2:2, Hruška Jaroslav st. 2:2, body hostů: Vacula Karel 3:1, Kolínský Michal 0:4, Libenský Svatoslav 3:1, Svoboda Bohuslav 0:4), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Šakvice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukša Břetislav 3:0, Novosad Jiří 2:2, Pešek Oldřich 3:0, Sirbu Jan 3:0, WO 3:0, body hostů: Šmíd Zdeněk 0:4, Šafařík Václav st. 0:1, Šafařík Václav ml. 1:3, Charoušek Richard 1:3, WO 0:3), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Brumovice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilát Jaroslav 2:2, Hrabec Lukáš 2:2, Svoboda Aleš 4:0, Volek Pavel 2:0, Ryšavý Luděk 0:2, body hostů: Jakubčík František 2:2, Krátký Milan 1:3, Halm Josef 1:3, Fidor Marek 2:2), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Vranovice C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hos Tomáš 1:3, Vojtěšek Tomáš 0:4, Novotňák František ml. 3:0, Pregrt Jiří 1:2, Demela Jindřich 0:1, WO 1:0, body hostů: Mrkvica Aleš 3:1, Hanuš Michal 3:1, Němeček Miloš 1:3, Goliáš Petr 3:0, WO 0:1),
18. kolo:
TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Boleradice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čulen Vlastimil 2:2, Kopecký Jan 3:1, Kvěch Jan 2:2, Kolínek Zdeněk 2:2, body hostů: Hos Tomáš 3:1, Vojtěšek Tomáš 0:4, Pregrt Jiří 0:2, Novotňák František ml. 4:0, Demela Jindřich 0:2), TJ Sokol Vranovice C - Orel Šitbořice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Pavel 0:3, Mrkvica Aleš 3:1, Hanuš Michal 4:0, Goliáš Petr 1:3, Zmrzlík Pavel 0:1, body hostů: Slavík Jakub 2:2, Vozdecký Jaromír 2:2, Halas Pavel st. 3:1, Slavík Jiří 1:3), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Troskotovice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubčík František 1:3, Prachař Štěpán 1:3, Fidor Marek 1:3, Zítka Karel 0:4, body hostů: Sýkora Marek 4:0, Lukša Břetislav 1:3, Sirbu Jan 4:0, Pešek Oldřich 4:0), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Šakvice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 1:3, Hlávka Stanislav 1:3, Frömmel Zdeněk 2:2, Hruška Jaroslav st. 2:2, body hostů: Šafařík Václav st. 4:0, Charoušek Richard 2:2, Smutek Pavel 1:3, Šafařík Václav ml. 3:0, Šmíd Zdeněk 0:1), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Němčičky B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Bohuslav 1:3, Nováček Jaroslav 0:3, Libenský Svatoslav 1:3, Klaška Jaroslav 0:3, WO 2:0, body hostů: Suský Josef 2:1, Ulica Jaromír 4:0, Hycl David 3:0, Sláma Adam 3:1, WO 0:2),
19. kolo:
TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Perná A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacula Karel 3:1, Rišnovský Robert 2:2, Slabyhoudek Václav 1:3, Libenský Svatoslav 3:1, body hostů: Čulen Vlastimil 3:1, Kopecký Jaroslav 2:2, Kopecký Jan 1:3, Kvěch Jan 1:3), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Šakvice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulica Jaromír 3:1, Sláma Adam 2:2, Levčík Miroslav 1:3, Šalášek Jiří 4:0, body hostů: Šmíd Zdeněk 1:3, Šafařík Václav st. 2:2, Charoušek Richard 1:3, Smutek Pavel 2:2), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Brumovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Jaroslav st. 2:0, Smetana Jaroslav 4:0, Hlávka Stanislav 1:3, Frömmel Zdeněk 1:3, WO 0:2, body hostů: Halm Josef 0:2, Zítka Karel 0:3, Ševela František 2:1, Krátký Milan 2:2, Kunický Antonín 2:0, WO 2:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Vranovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabec Lukáš 2:2, Pilát Jaroslav 2:1, Svoboda Aleš 2:0, Volek Pavel 4:0, Ryšavý Luděk 1:1, WO 1:0, body hostů: Hanuš Michal 3:1, Mrkvica Aleš 0:4, Goliáš Petr 1:2, Šťastný Pavel 0:4, WO 0:1), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Boleradice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Ondřej 2:2, Slavík Jiří 2:2, Vozdecký Jaromír 3:1, Slavík Jakub 3:1, body hostů: Demela Jindřich 0:4, Hos Tomáš 2:2, Vojtěšek Tomáš 0:4, Novotňák František ml. 4:0),
20. kolo:
TJ Sokol Perná A - Orel Šitbořice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čulen Vlastimil 4:0, Kvěch Jan 4:0, Kopecký Jaroslav 1:3, Kolínek Zdeněk 3:1, body hostů: Bedřich Josef 0:4, Vokál Radek 1:3, Vozdecký Jaromír 2:2, Slavík Jakub 1:3), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hos Tomáš 0:4, Vojtěšek Tomáš 0:4, Novotňák František ml. 2:2, WO 0:5, body hostů: Svoboda Petr 2:1, Pilát Jaroslav 2:1, Hrabec Lukáš 3:0, Volek Pavel 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Troskotovice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Faron Roman 0:4, Šťastný Pavel 1:3, Hanuš Michal 1:3, Němeček Miloš 1:3, body hostů: Sirbu Jan 3:1, Sýkora Marek 4:0, Vaculík František 2:2, Pešek Oldřich 4:0), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Němčičky B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prachař Štěpán 3:1, Krátký Milan 1:3, Jakubčík František 3:1, Ševela František 1:3, body hostů: Šalášek Jiří 2:2, Levčík Miroslav 2:2, Sláma Adam 0:4, Hycl David 4:0), TJ Sokol Šakvice B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Zdeněk 1:3, Smutek Pavel 3:1, Charoušek Richard 2:2, Šafařík Václav ml. 4:0, body hostů: Libenský Svatoslav 3:1, Vacula Karel 2:2, Rišnovský Robert 1:3, Slabyhoudek Václav 0:4),
21. kolo:
TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Šakvice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čulen Vlastimil 1:2, Kvěch Jan 2:1, Kopecký Jan 0:1, Kolínek Zdeněk 2:2, Kopecký Jaroslav 1:1, WO 3:0, body hostů: Charoušek Richard 0:4, Šafařík Václav st. 3:1, Smutek Pavel 4:0, Šafařík Václav ml. 0:1, WO 0:3), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Brumovice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacula Karel 2:2, Klaška Jaroslav 0:4, Libenský Svatoslav 1:3, Svoboda Bohuslav 0:4, body hostů: Krátký Milan 4:0, Jakubčík František 3:1, Ševela František 2:2, Prachař Štěpán 4:0), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Vranovice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrhal Zdeněk 1:3, Hlávka Stanislav 1:2, Frömmel Zdeněk 2:1, Hruška Jaroslav st. 1:3, WO 2:0, body hostů: Hanuš Michal 2:2, Mrkvica Aleš 3:1, Šťastný Pavel 1:2, Goliáš Petr 3:0, WO 0:2), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Boleradice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík František 2:0, Lukša Břetislav 4:0, Pešek Oldřich 4:0, Sirbu Jan 2:2, Novosad Jiří 1:1, body hostů: Hos Tomáš 0:4, Vojtěšek Tomáš 0:4, Pregrt Jiří 2:2, Novotňák František ml. 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna A - Orel Šitbořice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabec Lukáš 4:0, Svoboda Aleš 3:1, Volek Pavel 4:0, Pilát Jaroslav 2:1, Vodáková Aneta 1:0, body hostů: Vokál Radek 0:4, Halas Pavel st. 1:3, Vozdecký Jaromír 1:3, Halasová Ludmila 0:4),
22. kolo:
TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 0:18wo, Orel Šitbořice A - TJ Sokol Troskotovice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bedřich Josef 1:3, Hanák František 0:4, Vozdecký Jaromír 2:2, Halas Pavel st. 3:1, body hostů: Sýkora Marek 4:0, Vaculík František 2:2, Lukša Břetislav 3:1, Novosad Jiří 1:3), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Velké Němčice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotňák František ml. 3:1, Pregrt Jiří 2:2, Hos Tomáš 2:2, Vojtěšek Tomáš 0:4, body hostů: Hlávka Stanislav 2:2, Hruška Jaroslav st. 2:2, Smetana Jaroslav 1:3, Frömmel Zdeněk 4:0), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Němčičky B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrkvica Aleš 3:1, Faron Roman 0:4, Hanuš Michal 3:1, Němeček Miloš 0:4, body hostů: Levčík Miroslav 2:2, Ulica Jaromír 2:2, Hycl David 3:1, Suský Josef 3:1), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Šakvice B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ševela František 2:1, Vladimír Válný 0:3, Krátký Milan 3:0, Prachař Štěpán 3:0, WO 5:0, body hostů: Šmíd Zdeněk 1:3, Charoušek Richard 1:3, Šafařík Václav ml. 2:2, WO 0:5),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Perná A 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lukša Břetislav 3:0, Vaculík František 1:1, Pešek Oldřich 3:0, Sirbu Jan 1:2, body hostů: Čulen Vlastimil 1:2, Kvěch Jan 1:2, Kopecký Jan 0:3, Kolínek Zdeněk 1:1), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Němčičky B 9:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabec Lukáš 2:0, Pilát Jaroslav 1:1, Svoboda Aleš 2:1, Volek Pavel 3:0, body hostů: Hycl David 0:3, Šalášek Jiří 1:2, Ulica Jaromír 1:1, Sláma Adam 0:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Troskotovice A 0:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kvěch Jan 0:2, Kopecký Jaroslav 0:2, Čulen Vlastimil 0:2, Kolínek Zdeněk 0:2, body hostů: Pešek Oldřich 2:0, Sýkora Marek 2:0, Lukša Břetislav 2:0, Vaculík František 2:0), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 4:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hycl David 0:3, Levčík Miroslav 1:2, Sláma Adam 0:3, Šalášek Jiří 3:0, body hostů: Volek Pavel 3:0, Svoboda Aleš 1:2, Hrabec Lukáš 2:1, Svoboda Petr 2:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Perná A -:-, TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Němčičky B -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 7:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lukša Břetislav 2:2, Vaculík František 0:4, Pešek Oldřich 3:0, Sirbu Jan 2:2, body hostů: Volek Pavel 3:1, Svoboda Aleš 3:1, Hrabec Lukáš 1:3, Pilát Jaroslav 1:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Troskotovice A 9:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabec Lukáš 1:2, Pilát Jaroslav 1:2, Svoboda Aleš 2:1, Volek Pavel 4:0, body hostů: Pešek Oldřich 3:1, Sýkora Marek 0:2, Vaculík František 1:2, Lukša Břetislav 1:2, Sirbu Jan 0:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy