Výsledky do novin
Okresní přebor 1. třídy
1. kolo:
Řeznovice "D" - Rebešovice "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuchařík Pavel 0:3, Pavliš Josef 1:3, Antl Pavel 2:2, Staněk Milan 3:1, Uhliar Libor 1:0, body hostů: Vašulka Pavel 2:2, Matějka Josef 3:0, Krupica Zdeněk 3:1, Šenkýř Jiří 1:3, Cypris Vlastimil 0:1), Nedvědice "A" - Radostice "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wünsch Vlastimil 2:2, Urbánek Filip 1:3, Štěpánek Luděk 3:1, Smolík Milan 3:0, Křivánek Zdeněk 0:1, body hostů: Kratochvíl Tomáš 2:2, Ondrášek Marek 1:3, Kouřil Pavel 1:3, Nešpůrek Jiří 3:1), Ořechov "A" - Oslavany "A" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kafrda Ladislav 0:4, Novák Ondřej 1:1, Vaněk Jan 2:2, Němec Petr 1:3, Šmíd Bronislav 0:1, WO 1:0, body hostů: Studený Lubomír 2:2, Skrutek Petr 3:1, Pirochta Pavel 3:0, Koudelka Stanislav 3:1, WO 0:1), Tišnov "C" - Lažánky "A" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dospíšil Pavel ml. 3:1, Pololáník Jiří 0:4, Cvrkal Rudolf ml. 2:2, Hruška Pavel 1:0, Vitula Josef 3:0, body hostů: Brandštettr Tomáš 3:1, Sova Jan 1:3, Galla Martin 1:3, Nečas Robert 2:2), N. Bránice "B" - Telnice "A" 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chalupa Svatoslav 2:1, Schoř Karel 2:1, Zerzáň Jaroslav 2:1, Zittner Jiří 3:0, WO 5:0, body hostů: Lattenberg Richard 0:4, Kukla Jan 0:4, Mrkvica Lukáš 3:1, WO 0:5), Silůvky "C" - Mokrá "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolbert Radek 4:0, Záděra Kamil 3:1, Slezák Petr 0:4, Škorpík Jan 3:1, body hostů: Rotrekl Lukáš 2:2, Levardi Robert 2:2, Eliáš Stanislav 1:3, Hofírek Dominik 1:3),
2. kolo:
Rebešovice "B" - Mokrá "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Josef 2:2, Krupica Zdeněk 3:1, Černý Libor 0:4, Vašulka Pavel 4:0, body hostů: Levardi Robert 3:1, Eliáš Stanislav 1:3, Hofírek Dominik 2:2, Gruška Milan 1:3), Telnice "A" - Silůvky "C" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Petr 0:4, Kukla Jan 2:2, Lattenberg Richard 1:3, Mrkvica Lukáš 1:2, WO 0:1, body hostů: Škorpík Jan 2:1, Kolbert Radek 4:0, Záděra Kamil 2:2, Slezák Petr 3:1, WO 1:0), Lažánky "A" - N. Bránice "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brandštettr Tomáš 4:0, Galla Martin 4:0, Steinhauser Petr 0:4, Nečas Robert 0:4, body hostů: Zittner Jiří 2:2, Havránek Leo 2:2, Zerzáň Jaroslav 2:2, Schoř Karel 2:2), Oslavany "A" - Tišnov "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Muzikář Zdeněk 2:2, Pirochta Pavel 1:3, Koudelka Stanislav 4:0, Skrutek Petr 4:0, body hostů: Hruška Pavel 2:2, Dospíšil Pavel ml. 2:2, Cvrkal Rudolf ml. 1:3, Pololáník Jiří 0:4), Radostice "A" - Ořechov "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Pavel 2:2, Ondrášek Marek 0:4, Nešpůrek Jiří 2:2, Kratochvíl Tomáš 4:0, body hostů: Kafrda Ladislav 2:2, Němec Petr 2:2, Vaněk Jaroslav 2:2, Vaněk Jan 2:2), Řeznovice "D" - Nedvědice "A" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Uhliar Libor 0:4, Široký Pavel 2:2, Staněk Milan 2:2, Pavliš Josef 0:4, body hostů: Smolík Milan 4:0, Urbánek Filip 2:2, Štěpánek Luděk 4:0, Wünsch Vlastimil 2:2),
3. kolo:
Nedvědice "A" - Rebešovice "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wünsch Vlastimil 3:1, Urbánek Filip 0:3, Štěpánek Luděk 1:3, Smolík Milan 3:0, WO 1:1, body hostů: Vašulka Pavel 2:1, Sedláček Josef 3:1, Krupica Zdeněk 0:3, Černý Libor 2:2, WO 1:1), Ořechov "A" - Řeznovice "D" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Jan 1:3, Novák Ondřej 4:0, Šmíd Bronislav 0:2, Němec Petr 2:2, Vaněk Jaroslav 1:1, body hostů: Antl Pavel 2:2, Krula Miroslav 3:1, Pavliš Josef 2:2, Široký Pavel 1:3), Tišnov "C" - Radostice "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Pavel 2:2, Dospíšil Pavel ml. 4:0, Cvrkal Rudolf ml. 0:3, Vitula Josef 4:0, Pololáník Jiří 0:1, body hostů: Kratochvíl Tomáš 1:3, Ondrášek Marek 1:3, Kouřil Pavel 2:2, Nešpůrek Jiří 2:2), N. Bránice "B" - Oslavany "A" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zittner Jiří 4:0, Chalupa Svatoslav 3:1, Schoř Karel 3:1, Zerzáň Jaroslav 2:2, body hostů: Pirochta Pavel 2:2, Valach Pavel 0:4, Skrutek Petr 1:3, Koudelka Stanislav 1:3), Silůvky "C" - Lažánky "A" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škorpík Jan 3:1, Záděra Kamil 2:2, Slezák Petr 3:1, Kolbert Radek 2:2, body hostů: Galla Martin 3:1, Brandštettr Tomáš 2:2, Steinhauser Petr 1:3, Nečas Robert 0:4), Mokrá "B" - Telnice "A" 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Levardi Robert 2:1, Hofírek Dominik 2:1, Vojtěch Miloslav 1:1, Eliáš Stanislav 2:1, WO 5:1, body hostů: Kukla Jan 0:3, Lattenberg Richard 0:4, Mrkvica Lukáš 4:0, WO 1:5),
4. kolo:
Rebešovice "B" - Telnice "A" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkýř Jiří 4:0, Matějka Josef 4:0, Šenkýř Jan 0:4, Vašulka Pavel 3:1, body hostů: Mrkvica Lukáš 2:2, Kratochvíl Petr 1:3, Kukla Jan 1:3, Lattenberg Richard 1:3), Lažánky "A" - Mokrá "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steinhauser Petr 2:2, Galla Martin 2:2, Brandštettr Tomáš 3:1, Nečas Robert 1:3, body hostů: Levardi Robert 4:0, Rotrekl Lukáš 0:4, Eliáš Stanislav 3:1, Hofírek Dominik 1:3), Oslavany "A" - Silůvky "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Muzikář Zdeněk 0:4, Pirochta Pavel 1:3, Koudelka Stanislav 3:2, Skrutek Petr 3:1, body hostů: Kolbert Radek 2:2, Škorpík Jan 4:0, Slezák Pavel 3:1, Slezák Petr 1:4), Radostice "A" - N. Bránice "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Tomáš 2:2, Nešpůrek Jiří 0:3, Kouřil Pavel 1:3, Ondrášek Marek 0:4, WO 1:0, body hostů: Zittner Jiří 1:2, Zerzáň Jaroslav 3:1, Chalupa Svatoslav 4:0, Schoř Karel 4:0, WO 0:1), Řeznovice "D" - Tišnov "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Milan 4:0, Antl Pavel 1:1, Kuchařík Pavel 3:1, Pavliš Josef 2:2, Makovický Petr 2:0, body hostů: Hruška Pavel 2:2, Dospíšil Pavel ml. 1:3, Cvrkal Rudolf ml. 1:3, Pololáník Jiří 0:4), Nedvědice "A" - Ořechov "A" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wünsch Vlastimil 1:3, Štěpánek Luděk 3:1, Urbánek Filip 2:2, Smolík Milan 4:0, body hostů: Vaněk Jaroslav 2:2, Novák Ondřej 2:2, Kafrda Ladislav 0:4, Němec Petr 2:2),
5. kolo:
Ořechov "A" - Rebešovice "B" 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Jaroslav 0:4, Němec Petr 1:3, Novák Ondřej 2:1, Vaněk Jan 0:2, Šmíd Bronislav 0:2, WO 0:1, body hostů: Němec Stanislav 2:0, Vašulka Pavel 3:1, Šenkýř Jiří 4:0, Krupica Zdeněk 2:1, Sedláček Josef 1:1, WO 1:0), Tišnov "C" - Nedvědice "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dospíšil Pavel ml. 2:2, Cvrkal Rudolf ml. 1:3, Pololáník Jiří 1:3, Hruška Pavel 3:1, body hostů: Smolík Milan 4:0, Urbánek Filip 3:1, Štěpánek Luděk 2:2, Wünsch Vlastimil 0:4), N. Bránice "B" - Řeznovice "D" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zittner Jiří 2:2, Zerzáň Jaroslav 2:2, Chalupa Svatoslav 2:2, Schoř Karel 4:0, body hostů: Krula Miroslav 2:2, Staněk Milan 3:1, Pavliš Josef 0:2, Široký Pavel 1:3, Kuchařík Pavel 0:2), Silůvky "C" - Radostice "A" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolbert Radek 4:0, Slezák Pavel 2:2, Paták Zdeněk 1:1, Škorpík Jan 3:1, Slezák Petr 2:0, body hostů: Kratochvíl Tomáš 2:2, Nešpůrek Jiří 2:2, Kouřil Pavel 0:4, Ondrášek Marek 0:4), Mokrá "B" - Oslavany "A" 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rotrekl Lukáš 1:2, Levardi Robert 0:2, Eliáš Stanislav 2:1, Hofírek Dominik 2:1, WO 5:1, body hostů: Pirochta Pavel 2:2, Skrutek Petr 1:3, Koudelka Stanislav 3:0, WO 1:5), Telnice "A" - Lažánky "A" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kukla Jan 2:2, Hofírek Filip 3:1, Hofírek Radek 3:1, Mrkvica Lukáš 4:0, body hostů: Galla Martin 3:1, Brandštettr Tomáš 0:4, Steinhauser Petr 1:3, Nečas Robert 0:4),
6. kolo:
Rebešovice "B" - Lažánky "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkýř Jiří 4:0, Němec Stanislav 0:2, Krupica Zdeněk 0:4, Matějka Josef 2:2, Vašulka Pavel 0:2, body hostů: Galla Martin 3:1, Brandštettr Tomáš 2:2, Steinhauser Petr 3:1, Nečas Robert 2:2), Oslavany "A" - Telnice "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Muzikář Zdeněk 1:3, Pirochta Pavel 1:3, Koudelka Stanislav 3:1, Skrutek Petr 3:1, body hostů: Mrkvica Lukáš 4:0, Kukla Jan 0:4, Lattenberg Richard 2:2, Hofírek Filip 2:2), Radostice "A" - Mokrá "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Tomáš 4:0, Ondrášek Marek 0:4, Kouřil Pavel 1:3, Nešpůrek Jiří 3:1, body hostů: Levardi Robert 3:1, Hofírek Dominik 1:3, Eliáš Stanislav 2:2, Rotrekl Lukáš 2:2), Řeznovice "D" - Silůvky "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Antl Pavel 2:2, Staněk Milan 2:2, Pavliš Josef 0:3, Široký Pavel 0:4, WO 1:0, body hostů: Škorpík Jan 3:1, Slezák Petr 3:1, Kolbert Radek 3:1, Paták Zdeněk 2:1, WO 0:1), Nedvědice "A" - N. Bránice "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wünsch Vlastimil 0:4, Štěpánek Luděk 3:1, Urbánek Filip 0:2, Smolík Milan 2:1, Mareš Radim 0:2, WO 1:0, body hostů: Zittner Jiří 3:0, Zerzáň Jaroslav 2:2, Schoř Karel 3:1, Chalupa Svatoslav 2:2, WO 0:1), Ořechov "A" - Tišnov "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Ondřej 3:1, Němec Petr 0:4, Kafrda Ladislav 1:3, Vaněk Jan 1:3, body hostů: Vitula Josef 4:0, Hruška Pavel 3:1, Dospíšil Pavel ml. 3:1, Pololáník Jiří 1:3),
7. kolo:
Tišnov "C" - Rebešovice "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dospíšil Pavel ml. 0:3, Pololáník Jiří 0:3, Cvrkal Richard 0:3, Hruška Pavel 1:3, WO 3:0, body hostů: Šenkýř Jiří 4:0, Vašulka Pavel 3:1, Matějka Josef 2:0, Němec Stanislav 3:0, WO 0:3), N. Bránice "B" - Ořechov "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zittner Jiří 2:2, Zerzáň Jaroslav 1:3, Chalupa Svatoslav 3:1, Schoř Karel 4:0, body hostů: Kafrda Ladislav 2:2, Šmíd Bronislav 1:3, Ferdus Pavel 1:3, Němec Petr 2:2), Silůvky "C" - Nedvědice "A" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paták Zdeněk 4:0, Škorpík Jan 3:1, Slezák Petr 2:2, Kolbert Radek 3:1, body hostů: Urbánek Filip 0:4, Smolík Milan 3:1, Štěpánek Luděk 1:3, Wünsch Vlastimil 0:4), Mokrá "B" - Řeznovice "D" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levardi Robert 3:1, Hofírek Dominik 0:4, Eliáš Stanislav 2:2, Rotrekl Lukáš 1:3, body hostů: Polák Jaromír 2:2, Staněk Milan 3:1, Pavliš Josef 3:1, Široký Pavel 2:2), Telnice "A" - Radostice "A" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofírek Radek 3:1, Kukla Jan 2:2, Lattenberg Richard 3:1, Mrkvica Lukáš 4:0, body hostů: Kratochvíl Tomáš 2:2, Ondrášek Marek 0:4, Nešpůrek Jiří 1:3, Kouřil Pavel 1:3), Lažánky "A" - Oslavany "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galla Martin 3:1, Steinhauser Petr 2:2, Brandštettr Tomáš 3:1, Nečas Robert 2:2, body hostů: Muzikář Zdeněk 1:3, Skrutek Petr 1:3, Pirochta Pavel 0:4, Koudelka Stanislav 4:0),
8. kolo:
Rebešovice "B" - Oslavany "A" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašulka Pavel 4:0, Matějka Josef 2:0, Němec Stanislav 2:1, Šenkýř Jiří 4:0, Černý Libor 0:2, WO 0:1, body hostů: Muzikář Zdeněk 0:4, Skrutek Petr 1:3, Pirochta Pavel 1:3, Koudelka Stanislav 1:2, WO 1:0), Radostice "A" - Lažánky "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Tomáš 2:2, Ondrášek Marek 0:4, Nešpůrek Jiří 2:2, Kouřil Pavel 2:2, body hostů: Galla Martin 4:0, Brandštettr Tomáš 2:2, Steinhauser Petr 3:1, Nečas Robert 1:3), Řeznovice "D" - Telnice "A" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliš Josef 2:2, Antl Pavel 2:2, Polák Jaromír 3:1, Netolička Lubomír 4:0, body hostů: Mrkvica Lukáš 2:2, Hofírek Filip 0:4, Kukla Jan 1:3, Lattenberg Richard 2:2), Nedvědice "A" - Mokrá "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wünsch Vlastimil 0:4, Štěpánek Luděk 2:2, Mareš Radim 0:2, Smolík Milan 4:0, Urbánek Filip 0:2, body hostů: Levardi Robert 3:1, Hofírek Dominik 3:1, Eliáš Stanislav 2:2, Rotrekl Lukáš 2:2), Ořechov "A" - Silůvky "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk Jaroslav 2:2, Němec Petr 2:2, Novák Ondřej 2:1, Vaněk Jan 1:3, WO 0:1, body hostů: Škorpík Jan 2:2, Slezák Pavel 3:1, Kolbert Radek 2:2, Slezák Petr 1:2, WO 1:0), Tišnov "C" - N. Bránice "B" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dospíšil Pavel ml. 0:4, Cvrkal Rudolf ml. 1:3, Pololáník Jiří 0:4, Hruška Pavel 2:2, body hostů: Zittner Jiří 3:1, Zerzáň Jaroslav 4:0, Schoř Karel 3:1, Chalupa Svatoslav 3:1),
9. kolo:
N. Bránice "B" - Rebešovice "B" 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zittner Jiří 2:2, Schoř Karel 3:1, Chalupa Svatoslav 2:2, Zerzáň Jaroslav 0:4, WO 1:0, body hostů: Šenkýř Jiří 2:2, Vašulka Pavel 3:1, Němec Stanislav 1:3, Sedláček Josef 3:1, WO 0:1), Silůvky "C" - Tišnov "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slezák Pavel 3:1, Slezák Petr 2:2, Škorpík Jan 3:1, Kolbert Radek 4:0, body hostů: Dospíšil Pavel ml. 2:2, Hruška Pavel 2:2, Pololáník Jiří 0:4, Čtverák Adam 0:4), Mokrá "B" - Ořechov "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levardi Robert 2:2, Hofírek Dominik 2:2, Eliáš Stanislav 3:1, Rotrekl Lukáš 1:3, body hostů: Novák Ondřej 4:0, Vaněk Jaroslav 2:2, Němec Petr 2:2, Šmíd Bronislav 0:4), Telnice "A" - Nedvědice "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofírek Filip 1:3, Kukla Jan 2:2, Lattenberg Richard 2:2, Mrkvica Lukáš 4:0, body hostů: Smolík Milan 3:1, Urbánek Filip 0:4, Štěpánek Luděk 3:1, Bednář Miroslav st. 1:3), Lažánky "A" - Řeznovice "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nečas Robert 1:3, Brandštettr Tomáš 3:1, Galla Martin 3:1, Steinhauser Petr 2:2, body hostů: Staněk Milan 2:2, Pavliš Josef 4:0, Široký Pavel 1:3, Makovický Petr 0:4), Oslavany "A" - Radostice "A" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valach Pavel 2:2, Pirochta Pavel 4:0, Koudelka Stanislav 3:1, Skrutek Petr 3:1, body hostů: Žák Josef 1:3, Kratochvíl Tomáš 2:2, Kouřil Pavel 1:3, Ondrášek Marek 0:4),
10. kolo:
Rebešovice "B" - Radostice "A" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějka Josef 3:1, Němec Stanislav 1:1, Sedláček Josef 3:1, Vašulka Pavel 3:1, Černý Libor 1:1, body hostů: Kratochvíl Tomáš 4:0, Nešpůrek Jiří 0:4, Kouřil Pavel 0:4, Ondrášek Marek 1:3), Řeznovice "D" - Oslavany "A" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavliš Josef 2:2, Staněk Milan 3:1, Antl Pavel 2:2, Krula Miroslav 2:2, body hostů: Valach Pavel 1:3, Pirochta Pavel 0:4, Skrutek Petr 3:1, Koudelka Stanislav 3:1), Nedvědice "A" - Lažánky "A" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wünsch Vlastimil 2:2, Smolík Milan 3:0, Urbánek Filip 1:3, Štěpánek Luděk 3:1, WO 1:0, body hostů: Galla Martin 2:2, Brandštettr Tomáš 2:2, Steinhauser Petr 1:2, Nečas Robert 1:3, WO 0:1), Ořechov "A" - Telnice "A" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Jaroslav 3:1, Němec Petr 2:2, Novák Ondřej 3:0, Vaněk Jan 2:2, Friš Vojtěch 1:0, body hostů: Kukla Jan 3:1, Hofírek Radek 2:2, Lattenberg Richard 0:4, Hofírek Filip 0:4), Tišnov "C" - Mokrá "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cvrkal Rudolf ml. 0:2, Hruška Pavel 3:1, Dospíšil Pavel ml. 3:1, Vitula Josef 4:0, Pololáník Jiří 0:2, body hostů: Levardi Robert 3:1, Rotrekl Lukáš 1:3, Eliáš Stanislav 1:3, Vojtěch Miloslav 1:3), N. Bránice "B" - Silůvky "C" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zittner Jiří 2:2, Zerzáň Jaroslav 1:3, Chalupa Svatoslav 1:3, Schoř Karel 2:2, body hostů: Kolbert Radek 3:1, Slezák Pavel 2:2, Paták Zdeněk 4:0, Slezák Petr 0:2, Škorpík Jan 1:1),
11. kolo:
Silůvky "C" - Rebešovice "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škorpík Jan 4:0, Slezák Pavel 1:3, Paták Zdeněk 2:1, Kolbert Radek 1:3, WO 1:0, body hostů: Matějka Josef 2:2, Šenkýř Jiří 2:2, Vašulka Pavel 1:3, Němec Stanislav 2:1, WO 0:1), Mokrá "B" - N. Bránice "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofírek Dominik 2:2, Levardi Robert 4:0, Eliáš Stanislav 1:3, Rotrekl Lukáš 1:3, body hostů: Zittner Jiří 3:1, Zerzáň Jaroslav 1:3, Schoř Karel 2:2, Chalupa Svatoslav 2:2), Telnice "A" - Tišnov "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofírek Radek 2:2, Kukla Jan 2:2, Lattenberg Richard 3:1, Mrkvica Lukáš 3:1, body hostů: Hruška Pavel 4:0, Dospíšil Pavel ml. 1:3, Cvrkal Rudolf ml. 0:4, Pololáník Jiří 1:3), Lažánky "A" - Ořechov "A" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galla Martin 3:1, Steinhauser Petr 1:2, Brandštettr Tomáš 3:1, Nečas Robert 2:2, Sova Jan 1:0, body hostů: Kafrda Ladislav 1:3, Němec Petr 2:2, Vaněk Jan 1:3, Vaněk Jaroslav 2:2), Oslavany "A" - Nedvědice "A" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valach Pavel 0:4, Pirochta Pavel 1:3, Koudelka Stanislav 3:1, Skrutek Petr 0:4, body hostů: Smolík Milan 3:1, Štěpánek Luděk 4:0, Wünsch Vlastimil 3:1, Mareš Radim 2:0, Urbánek Filip 0:2), Radostice "A" - Řeznovice "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Tomáš 3:1, Nešpůrek Jiří 3:1, Ondrášek Marek 1:3, Kouřil Pavel 2:2, body hostů: Pavliš Josef 2:2, Staněk Milan 1:3, Antl Pavel 2:2, Makovický Michal 2:2),
12. kolo:
Rebešovice "B" - Řeznovice "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašulka Pavel 1:3, Němec Stanislav 3:1, Matějka Josef 3:0, Šenkýř Jiří 2:2, WO 0:1, body hostů: Antl Pavel 0:4, Staněk Milan 1:3, Pavliš Josef 3:1, Široký Pavel 2:1, WO 1:0), Radostice "A" - Nedvědice "A" 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kouřil Pavel 1:3, Kratochvíl Michal 3:1, Nešpůrek Jiří 2:2, WO 0:5, body hostů: Štěpánek Luděk 2:1, Wünsch Vlastimil 1:2, Urbánek Filip 1:2, Mareš Radim 2:1, WO 5:0), Oslavany "A" - Ořechov "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valach Pavel 2:2, Pirochta Pavel 1:3, Koudelka Stanislav 2:1, Skrutek Petr 4:0, WO 1:0, body hostů: Vaněk Jan 2:2, Němec Petr 0:4, Vaněk Jaroslav 2:2, Novák Ondřej 2:1, WO 0:1), Lažánky "A" - Tišnov "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Pavel 0:4, Galla Martin 2:2, Steinhauser Petr 1:3, Brandštettr Tomáš 3:1, body hostů: Vitula Josef 4:0, Hruška Pavel 3:1, Dospíšil Pavel ml. 2:2, Pololáník Jiří 1:3), Telnice "A" - N. Bránice "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofírek Radek 1:3, Kukla Jan 1:3, Lattenberg Richard 0:4, Mrkvica Lukáš 4:0, body hostů: Zittner Jiří 3:1, Zerzáň Jaroslav 1:3, Schoř Karel 3:1, Chalupa Svatoslav 3:1), Mokrá "B" - Silůvky "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eliáš Stanislav 1:3, Rotrekl Lukáš 3:1, Levardi Robert 1:3, Hofírek Dominik 2:2, body hostů: Škorpík Jan 3:1, Slezák Petr 0:4, Kolbert Radek 3:1, Paták Zdeněk 3:1),
13. kolo:
Mokrá "B" - Rebešovice "B" 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eliáš Stanislav 2:2, Levardi Robert 3:1, Rotrekl Lukáš 4:0, Hofírek Dominik 2:2, body hostů: Vašulka Pavel 2:2, Matějka Josef 2:2, Němec Stanislav 1:3, Černý Libor 0:4), Silůvky "C" - Telnice "A" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Škorpík Jan 2:1, Kolbert Radek 2:1, Záděra Kamil 2:1, Paták Zdeněk 2:0, WO 5:1, body hostů: Kukla Jan 2:1, Hofírek Filip 0:4, Lattenberg Richard 1:3, WO 1:5), N. Bránice "B" - Lažánky "A" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zittner Jiří 2:2, Zerzáň Jaroslav 2:2, Schoř Karel 2:2, Havránek Leo 1:3, body hostů: Galla Martin 4:0, Brandštettr Tomáš 4:0, Steinhauser Petr 1:3, Nečas Robert 0:4), Tišnov "C" - Oslavany "A" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dospíšil Pavel ml. 3:1, Cvrkal Rudolf ml. 1:3, Hruška Pavel 3:1, Vitula Josef 4:0, body hostů: Valach Pavel 2:2, Pirochta Pavel 0:4, Skrutek Petr 1:3, Koudelka Stanislav 2:2), Ořechov "A" - Radostice "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Jaroslav 1:3, Němec Petr 3:1, Vaněk Jan 3:1, Kafrda Ladislav 1:3, body hostů: Kratochvíl Tomáš 3:1, Nešpůrek Jiří 3:1, Kouřil Pavel 2:2, Ondrášek Marek 0:4), Nedvědice "A" - Řeznovice "D" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smolík Milan 2:1, Wünsch Vlastimil 0:3, Mareš Radim 0:3, Štěpánek Luděk 1:2, Urbánek Filip 0:1, WO 1:2, body hostů: Jedlička Jindřich 3:1, Netolička Lubomír 3:0, Polák Jaromír 3:0, Pavliš Josef 1:2, WO 2:1),
14. kolo:
Rebešovice "B" - Nedvědice "A" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašulka Pavel 2:2, Němec Stanislav 2:0, Černý Libor 1:3, Šenkýř Jiří 3:1, Matějka Josef 2:0, body hostů: Smolík Milan 3:1, Štěpánek Luděk 0:4, Wünsch Vlastimil 2:2, Urbánek Filip 1:3), Řeznovice "D" - Ořechov "A" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolička Lubomír 4:0, Antl Pavel 3:1, Polák Jaromír 3:0, Jedlička Jindřich 3:0, WO 1:1, body hostů: Novák Ondřej 0:3, Němec Petr 0:4, Vaněk Jan 1:3, Vaněk Jaroslav 0:3, WO 1:1), Radostice "A" - Tišnov "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Tomáš 4:0, Ondrášek Marek 3:1, Kouřil Pavel 4:0, Nešpůrek Jiří 3:1, body hostů: Hruška Pavel 0:4, Dospíšil Pavel ml. 2:2, Cvrkal Rudolf ml. 0:4, Pololáník Jiří 0:4), Oslavany "A" - N. Bránice "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valach Pavel 1:3, Pirochta Pavel 1:3, Koudelka Stanislav 2:2, Skrutek Petr 2:2, body hostů: Zittner Jiří 3:1, Zerzáň Jaroslav 3:1, Schoř Karel 3:1, Havránek Leo 1:3), Lažánky "A" - Silůvky "C" 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brandštettr Tomáš 1:3, Galla Martin 2:2, Galla Aleš 1:2, Sova Jan 0:4, WO 1:0, body hostů: Záděra Kamil 2:2, Škorpík Jan 3:1, Kolbert Radek 3:1, Paták Zdeněk 3:0, WO 0:1), Telnice "A" - Mokrá "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofírek Filip 1:3, Kukla Jan 0:4, Lattenberg Richard 4:0, Mrkvica Lukáš 3:1, body hostů: Levardi Robert 3:1, Eliáš Stanislav 1:3, Hofírek Dominik 2:2, Rotrekl Lukáš 2:2),
15. kolo:
Telnice "A" - Rebešovice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofírek Radek 1:3, Kukla Jan 3:1, Lattenberg Richard 3:1, Mrkvica Lukáš 3:1, body hostů: Vašulka Pavel 3:1, Šenkýř Jan 1:3, Matějka Josef 2:2, Černý Libor 0:4), Mokrá "B" - Lažánky "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levardi Robert 2:1, Rotrekl Lukáš 4:0, Hofírek Dominik 1:2, Eliáš Stanislav 3:1, WO 0:2, body hostů: Galla Martin 3:1, Brandštettr Tomáš 1:2, Steinhauser Petr 0:4, Galla Aleš 0:3, WO 2:0), Silůvky "C" - Oslavany "A" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záděra Kamil 1:3, Kolbert Radek 2:0, Škorpík Jan 4:0, Paták Zdeněk 3:1, Slezák Pavel 1:0, WO 1:0, body hostů: Valach Pavel 2:2, Pirochta Pavel 1:3, Skrutek Petr 0:3, Koudelka Stanislav 1:3, WO 0:1), N. Bránice "B" - Radostice "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zittner Jiří 3:1, Havránek Leo 0:4, Chalupa Svatoslav 3:1, Schoř Karel 3:1, body hostů: Kratochvíl Tomáš 4:0, Nešpůrek Jiří 1:3, Kouřil Pavel 1:3, Ondrášek Marek 1:3), Tišnov "C" - Řeznovice "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Pavel 3:1, Dospíšil Pavel ml. 3:1, Dospíšil Jiří 1:2, Vitula Josef 4:0, WO 1:0, body hostů: Polák Jaromír 3:1, Kuchařík Pavel 1:3, Tichý Jaroslav 0:4, Makovický Petr 0:3, WO 0:1), Ořechov "A" - Nedvědice "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Jan 4:0, Němec Petr 1:3, Vaněk Jaroslav 3:1, Novák Ondřej 2:2, body hostů: Smolík Milan 2:2, Wünsch Vlastimil 0:3, Štěpánek Luděk 1:3, Urbánek Filip 3:1, Mareš Radim 0:1),
16. kolo:
Rebešovice "B" - Ořechov "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašulka Pavel 3:1, Cypris Vlastimil 0:4, Šenkýř Jan 0:4, Šenkýř Jiří 4:0, body hostů: Vaněk Jaroslav 2:2, Němec Petr 2:2, Novák Ondřej 2:2, Vaněk Jan 3:1), Nedvědice "A" - Tišnov "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbánek Filip 1:3, Smolík Milan 4:0, Bednář Miroslav st. 3:1, Štěpánek Luděk 4:0, body hostů: Hruška Pavel 2:2, Dospíšil Pavel ml. 1:3, Cvrkal Rudolf ml. 1:3, Dankovič Jozef 0:4), Řeznovice "D" - N. Bránice "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makovický Michal 1:3, Tichý Jaroslav 1:3, Kuchařík Pavel 1:3, Pavliš Josef 2:2, body hostů: Zittner Jiří 3:1, Zerzáň Jaroslav 1:3, Schoř Karel 4:0, Havránek Leo 3:1), Radostice "A" - Silůvky "C" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Tomáš 0:2, Nešpůrek Jiří 0:2, Kratochvíl David 0:3, Kouřil Pavel 1:3, WO 5:0, body hostů: Škorpík Jan 2:0, Paták Zdeněk 4:0, Kolbert Radek 2:0, Záděra Kamil 1:0, Slezák Petr 1:1, WO 0:5), Oslavany "A" - Mokrá "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valach Pavel 0:4, Pirochta Pavel 0:4, Koudelka Stanislav 4:0, Skrutek Petr 4:0, body hostů: Levardi Robert 2:2, Hofírek Dominik 2:2, Eliáš Stanislav 2:2, Rotrekl Lukáš 2:2), Lažánky "A" - Telnice "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galla Martin 2:2, Brandštettr Tomáš 1:2, Steinhauser Petr 1:3, Nečas Robert 1:3, WO 1:0, body hostů: Mrkvica Lukáš 4:0, Hofírek Radek 3:1, Kukla Jan 1:2, Lattenberg Richard 2:2, WO 0:1),
17. kolo:
Lažánky "A" - Rebešovice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steinhauser Petr 2:2, Galla Martin 3:1, Brandštettr Tomáš 4:0, Nečas Robert 0:4, body hostů: Vašulka Pavel 2:2, Matějka Josef 3:1, Sedláček Josef 1:3, Černý Libor 1:3), Telnice "A" - Oslavany "A" 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofírek Radek 2:2, Kukla Jan 3:1, Lattenberg Richard 3:1, Mrkvica Lukáš 4:0, body hostů: Pirochta Pavel 3:1, Studený Lubomír 0:4, Skrutek Petr 0:4, Koudelka Stanislav 1:3), Mokrá "B" - Radostice "A" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levardi Robert 3:1, Hofírek Dominik 3:1, Rotrekl Lukáš 4:0, Eliáš Stanislav 3:1, body hostů: Kouřil Pavel 1:3, Kratochvíl Tomáš 1:3, Nešpůrek Jiří 1:3, Ondrášek Marek 0:4), Silůvky "C" - Řeznovice "D" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolbert Radek 2:0, Záděra Kamil 4:0, Paták Zdeněk 3:0, Škorpík Jan 4:0, Slezák Pavel 1:1, WO 0:1, body hostů: Pavliš Josef 0:4, Široký Pavel 1:3, Nunvář Jaroslav 0:4, Makovický Petr 0:3, WO 1:0), N. Bránice "B" - Nedvědice "A" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zittner Jiří 4:0, Zerzáň Jaroslav 3:1, Chalupa Svatoslav 3:1, Schoř Karel 2:2, body hostů: Wünsch Vlastimil 0:4, Štěpánek Luděk 2:2, Urbánek Filip 1:3, Bednář Miroslav st. 1:3), Tišnov "C" - Ořechov "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Pavel 3:1, Dospíšil Pavel ml. 3:1, Cvrkal Rudolf ml. 1:3, Pololáník Jiří 1:3, body hostů: Novák Ondřej 3:1, Vaněk Jan 2:2, Vaněk Jaroslav 1:3, Němec Petr 2:2),
18. kolo:
Rebešovice "B" - Tišnov "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašulka Pavel 3:1, Sedláček Josef 1:3, Černý Libor 1:3, Šenkýř Jiří 3:1, body hostů: Vitula Josef 4:0, Hruška Pavel 2:2, Dospíšil Pavel ml. 2:2, Pololáník Jiří 0:4), Ořechov "A" - N. Bránice "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Jan 3:1, Němec Petr 3:1, Vaněk Jaroslav 1:3, Novák Ondřej 1:3, body hostů: Chalupa Svatoslav 3:1, Zittner Jiří 2:2, Zerzáň Jaroslav 0:4, Schoř Karel 3:1), Nedvědice "A" - Silůvky "C" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urbánek Filip 0:4, Smolík Milan 1:3, Bednář Miroslav st. 0:1, Štěpánek Luděk 1:3, Wünsch Vlastimil 0:3, body hostů: Kolbert Radek 4:0, Škorpík Jan 4:0, Paták Zdeněk 2:2, Záděra Kamil 4:0), Řeznovice "D" - Mokrá "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolička Lubomír 4:0, Pavliš Josef 0:4, Široký Pavel 0:4, Polák Jaromír 4:0, body hostů: Levardi Robert 2:2, Eliáš Stanislav 2:2, Hofírek Dominik 2:2, Rotrekl Lukáš 2:2), Radostice "A" - Telnice "A" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Tomáš 2:1, Nešpůrek Jiří 0:3, Ondrášek Marek 0:4, Kouřil Pavel 2:2, WO 1:1, body hostů: Mrkvica Lukáš 3:1, Hofírek Radek 2:1, Kukla Jan 2:2, Lattenberg Richard 3:0, WO 1:1), Oslavany "A" - Lažánky "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valach Pavel 3:1, Pirochta Pavel 1:3, Koudelka Stanislav 2:2, Skrutek Petr 2:2, body hostů: Galla Martin 2:2, Brandštettr Tomáš 2:2, Steinhauser Petr 2:2, Sova Jan 2:2),
19. kolo:
Oslavany "A" - Rebešovice "B" 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valach Pavel 0:3, Pirochta Pavel 1:3, Koudelka Stanislav 0:4, Skrutek Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Vašulka Pavel 3:1, Němec Stanislav 3:0, Matějka Josef 2:1, Šenkýř Jiří 3:1, Černý Libor 0:1, WO 1:0), Lažánky "A" - Radostice "A" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Galla Martin 3:0, Brandštettr Tomáš 3:0, Nečas Robert 1:2, Galla Aleš 1:2, WO 5:0, body hostů: Kratochvíl Tomáš 2:2, Kouřil Pavel 2:2, Ondrášek Marek 0:4, WO 0:5), Telnice "A" - Řeznovice "D" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofírek Filip 1:2, Kukla Jan 2:1, Lattenberg Richard 2:1, Mrkvica Lukáš 3:1, WO 3:0, body hostů: Jedlička Jindřich 2:2, Netolička Lubomír 1:2, Polák Jaromír 2:1, Pavliš Josef 0:3, WO 0:3), Mokrá "B" - Nedvědice "A" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levardi Robert 3:1, Eliáš Stanislav 2:2, Harašta Ludislav 2:1, Rotrekl Lukáš 4:0, Paták Bohuslav 1:0, body hostů: Smolík Milan 3:1, Bednář Miroslav st. 0:1, Štěpánek Luděk 1:3, Urbánek Filip 0:4, Wünsch Vlastimil 0:3), Silůvky "C" - Ořechov "A" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záděra Kamil 4:0, Kolbert Radek 4:0, Paták Zdeněk 2:1, Škorpík Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Vaněk Jaroslav 0:4, Vaněk Jan 1:3, Němec Petr 0:4, Kafrda Ladislav 0:3, WO 1:0), N. Bránice "B" - Tišnov "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zittner Jiří 3:1, Zerzáň Jaroslav 3:1, Havránek Leo 4:0, Schoř Karel 3:1, body hostů: Hruška Pavel 0:4, Dospíšil Pavel ml. 1:3, Dankovič Jozef 2:2, Pololáník Jiří 0:4),
20. kolo:
Rebešovice "B" - N. Bránice "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašulka Pavel 3:1, Němec Stanislav 2:2, Matějka Josef 3:0, Šenkýř Jiří 4:0, WO 0:1, body hostů: Zittner Jiří 2:2, Zerzáň Jaroslav 0:4, Havránek Leo 0:4, Schoř Karel 1:2, WO 1:0), Tišnov "C" - Silůvky "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Pavel 2:2, Dospíšil Pavel ml. 1:3, Pololáník Jiří 0:4, Vitula Josef 4:0, body hostů: Kolbert Radek 3:1, Záděra Kamil 3:1, Slezák Pavel 2:2, Slezák Petr 1:3), Ořechov "A" - Mokrá "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Jan 3:1, Novák Ondřej 1:3, Vaněk Jaroslav 4:0, Kafrda Ladislav 1:3, body hostů: Rotrekl Lukáš 3:1, Levardi Robert 2:2, Eliáš Stanislav 2:2, Hofírek Dominik 0:4), Nedvědice "A" - Telnice "A" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Urbánek Filip 0:3, Wünsch Vlastimil 0:3, Štěpánek Luděk 1:2, Smolík Milan 3:0, WO 5:0, body hostů: Mrkvica Lukáš 3:1, Kukla Jan 3:1, Lattenberg Richard 2:2, WO 0:5), Řeznovice "D" - Lažánky "A" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Jindřich 3:0, Netolička Lubomír 3:0, Široký Pavel 1:2, Polák Jaromír 3:0, WO 1:3, body hostů: Galla Martin 1:2, Brandštettr Tomáš 1:2, Nečas Robert 0:3, Simetinger Petr 0:3, WO 3:1), Radostice "A" - Oslavany "A" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Tomáš 4:0, Nešpůrek Jiří 3:1, Musil Petr 4:0, Kouřil Pavel 2:2, body hostů: Muzikář Zdeněk 1:3, Skrutek Petr 0:4, Pirochta Pavel 0:4, Koudelka Stanislav 2:2),
21. kolo:
Radostice "A" - Rebešovice "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Tomáš 2:1, Nešpůrek Jiří 0:4, Musil Petr 2:2, Kouřil Pavel 2:2, WO 1:0, body hostů: Vašulka Pavel 3:1, Němec Stanislav 1:2, Šenkýř Jiří 3:1, Matějka Josef 2:2, WO 0:1), Oslavany "A" - Řeznovice "D" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Muzikář Zdeněk 0:4, Pirochta Pavel 1:3, Koudelka Stanislav 3:1, Skrutek Petr 1:3, body hostů: Krula Miroslav 2:2, Polák Jaromír 4:0, Brzkovský Pavel 3:1, Široký Pavel 2:2), Lažánky "A" - Nedvědice "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steinhauser Petr 0:4, Nečas Robert 2:2, Brandštettr Tomáš 2:2, Galla Martin 4:0, body hostů: Smolík Milan 3:1, Wünsch Vlastimil 0:2, Štěpánek Luděk 1:3, Urbánek Filip 3:1, Bednář Miroslav st. 1:1), Telnice "A" - Ořechov "A" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofírek Radek 2:2, Kukla Jan 3:1, Lattenberg Richard 2:1, Mrkvica Lukáš 2:1, WO 2:0, body hostů: Vaněk Jaroslav 1:1, Vaněk Jan 2:2, Novák Ondřej 2:2, Němec Petr 0:4, WO 0:2), Mokrá "B" - Tišnov "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levardi Robert 3:0, Rotrekl Lukáš 3:1, Eliáš Stanislav 2:1, Harašta Ludislav 2:2, WO 1:1, body hostů: Hruška Pavel 1:3, Dospíšil Pavel ml. 1:2, Cvrkal Rudolf 1:3, Pololáník Jiří 1:2, WO 1:1), Silůvky "C" - N. Bránice "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záděra Kamil 3:1, Škorpík Jan 4:0, Slezák Petr 3:1, Kolbert Radek 3:1, body hostů: Zerzáň Jaroslav 0:4, Schoř Karel 3:1, Kašparovský Pavel 0:4, Kulíšek Jan 0:4),
22. kolo:
Rebešovice "B" - Silůvky "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašulka Pavel 2:2, Černý Libor 2:2, Matějka Josef 3:1, Šenkýř Jiří 3:1, body hostů: Škorpík Jan 3:1, Kolbert Radek 2:2, Záděra Kamil 1:3, Jelínek Přemysl 0:4), N. Bránice "B" - Mokrá "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zittner Jiří 3:1, Schoř Karel 4:0, Chalupa Svatoslav 3:1, Weber Michal 0:4, body hostů: Levardi Robert 1:3, Eliáš Stanislav 1:3, Rotrekl Lukáš 2:2, Hofírek Dominik 2:2), Tišnov "C" - Telnice "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Pavel 2:2, Dospíšil Pavel ml. 0:4, Pololáník Jiří 3:1, Vitula Josef 4:0, body hostů: Mrkvica Lukáš 3:1, Hofírek Radek 1:3, Kukla Jan 2:2, Lattenberg Richard 1:3), Ořechov "A" - Lažánky "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Jan 4:0, Němec Petr 2:2, Vaněk Jaroslav 1:3, Šmíd Bronislav 1:3, body hostů: Galla Martin 3:1, Brandštettr Tomáš 2:2, Steinhauser Petr 2:2, Nečas Robert 1:3), Nedvědice "A" - Oslavany "A" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wünsch Vlastimil 2:2, Smolík Milan 4:0, Urbánek Filip 2:2, Štěpánek Luděk 3:1, body hostů: Koudelka Stanislav 3:1, Skrutek Petr 2:2, Pirochta Pavel 0:4, Valach Pavel 0:4), Řeznovice "D" - Radostice "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Jaromír 4:0, Široký Pavel 2:2, Staněk Milan 2:2, Pavliš Josef 1:3, body hostů: Kouřil Pavel 2:2, Kratochvíl Tomáš 3:1, Nešpůrek Jiří 2:2, Ondrášek Marek 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline