Výsledky do novin
5. třída B muži
1. kolo:
VŠSK MFF Praha A - TJ Sokol Nové Vysočany C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Habera Michal 0:2, Patho Gabriel 0:3, Beňovič Marek 1:2, Patho Róbert 3:1, Helisová Kateřina 1:0, body hostů: Pešek Miroslav 4:0, Černý Ondřej 2:1, Erben Michal 0:3, Jonák Přemysl 2:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - SK Slivenec C 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vejdělek Karel 0:3, Najbertová Lucie 0:2, Vokál Roman 0:3, Dalešický Tomáš 1:2, body hostů: Jůzek Karel 3:0, Beneš Milan 3:0, Hartmann Miroslav 3:0, Přeučil Jiří 1:1), TJ Sokol Běchovice II C - TJ ABC Branik C 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházka Ivan 1:3, Procházka Ivan ml. 2:1, Veselý Vladimír 2:2, WO 0:4, body hostů: Diblík Radek 3:0, David Jan 1:2, Král Ludvík st. 1:2, Šimon Milan 1:1, WO 4:0), SK Vršovice A - AC Sparta Praha I 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jiří st. 0:1, Dvořák Jiří ml. 2:2, Kachlík Jan 2:1, Dunder Jiří 3:1, Jantač Petr 2:1, body hostů: Honč Ondřej 3:1, Kroupa Rudolf 2:2, Shrbený Josef 0:4, Skopec Daniel 1:2), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Zelená Liška C 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Táborský Michal 2:0, Skála Patrik 2:0, Záhorský Vladislav 3:0, Kolařík Ivan 3:0, body hostů: Lhoták Petr 0:3, Hajný Josef 0:3, Samohejl Erich 0:2, Brožek Jan 0:2), TTC Klánovice E - TTC Praha - klub stolního tenisu C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Karel 3:1, Šírek Evžen 2:1, Tuška Jan 2:1, Verner Pavel 2:2, body hostů: Houček Jaroslav 3:1, Szilágyi Tomáš 0:4, Jansa Jiří 1:2, Fejks Michal 1:2),
2. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany C - TTC Praha - klub stolního tenisu C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Ondřej 3:1, Klindera Antonín 3:1, Adámek Jiří 1:2, Pešek Miroslav 2:2, body hostů: Zahradníček Jakub 1:3, Houček Jaroslav 2:2, Jansa Jiří 1:3, Fejks Michal 2:1), TJ Zelená Liška C - TTC Klánovice E 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlíček Ladislav 1:2, Samohejl Erich 0:2, Lhoták Petr 0:3, Hajný Josef 2:1, body hostů: Verner Pavel 3:0, Kratochvíl Karel 3:0, Tuška Jan 2:1, Šírek Evžen 0:2), AC Sparta Praha I - TJ Sokol Praha Podolí A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voříšek Lukáš 2:2, Kroupa Rudolf 1:3, Skopec Daniel 3:1, Honč Ondřej 2:2, body hostů: Táborský Michal 3:1, Skála Patrik 1:3, Záhorský Vladislav 3:1, Kolařík Ivan 1:3), TJ ABC Branik C - SK Vršovice A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michalec Jiří 0:2, Zimmel Václav 0:2, Hlaváček Petr 0:3, Hložek Vojtěch 1:2, body hostů: Dunder Jiří 3:0, Kachlík Jan 3:0, Dvořák Jiří ml. 2:0, Jantač Petr 1:1), SK Slivenec C - TJ Sokol Běchovice II C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jůzek Karel 3:1, Přeučil Jiří 2:2, Hartmann Miroslav 1:3, Beneš Milan 1:3, body hostů: Nagy Ondrej 4:0, Veselý Vladimír 2:2, Procházka Ivan 0:4, Procházka Ivan ml. 3:1), VŠSK MFF Praha A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Habera Michal 3:0, Helisová Kateřina 3:0, Patho Gabriel 2:1, Winter Daniel 2:1, body hostů: Vokál Roman 1:2, Vokál Jan 1:2, Krieger Jan 0:3, Najbertová Lucie 0:3),
3. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokál Roman 4:0, Vokál Jan 3:1, Krieger Jan 1:2, Najbertová Lucie 1:3, body hostů: Klindera Antonín 2:2, Černý Ondřej 1:3, Erben Michal 2:2, Jonák Přemysl 1:2), TJ Sokol Běchovice II C - VŠSK MFF Praha A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nagy Ondrej 2:2, Procházka Ivan ml. 2:1, Reich František 0:3, Procházka Ivan 1:3, body hostů: Patho Gabriel 2:2, Helisová Kateřina 4:0, Winter Daniel 1:2, Patho Róbert 2:1), SK Vršovice A - SK Slivenec C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jantač Petr 2:0, Dvořák Jiří ml. 2:0, Dunder Jiří 2:1, Kachlík Jan 3:0, body hostů: Hartmann Miroslav 1:2, Beneš Milan 0:3, Přeučil Jiří 0:2, Čítek Roman 0:2), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ ABC Branik C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Michal 2:1, Skála Patrik 3:0, Záhorský Vladislav 3:0, Kolařík Ivan 1:3, body hostů: Markes Zbyněk 0:4, Skopal Tadeáš 1:2, Zimmel Václav 1:2, Hložek Vojtěch 2:1), TTC Klánovice E - AC Sparta Praha I 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Karel 2:0, Šírek Evžen 2:0, Verner Pavel 2:0, Tuška Jan 2:0, body hostů: Honč Ondřej 0:2, Skopec Daniel 0:2, Fales Matyáš 0:2, Cerman Jakub 0:2), TTC Praha - klub stolního tenisu C - TJ Zelená Liška C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jansa Jiří 3:1, Fiala Aleš 2:2, Mutl David 0:3, Fejks Michal 2:2, body hostů: Hajný Josef 2:2, Lhoták Petr 4:0, Samohejl Erich 2:2, Bařák Tomáš 0:3),
4. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Zelená Liška C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klindera Antonín 2:1, Erben Michal 1:2, Jonák Přemysl 2:1, Černý Ondřej 3:1, body hostů: Lhoták Petr 3:1, Hajný Josef 2:1, Samohejl Erich 0:3, Brožek Jan 0:3), AC Sparta Praha I - TTC Praha - klub stolního tenisu C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Rudolf 0:3, Skopec Daniel 3:0, Kubišta Jan 2:1, Honč Ondřej 4:0, body hostů: Jansa Jiří 2:2, Fejks Michal 0:3, Szilágyi Tomáš 1:2, Zahradník Václav 1:2), TJ ABC Branik C - TTC Klánovice E 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Diblík Radek 1:1, Hložek Vojtěch 0:2, Markes Zbyněk 0:3, Šimon Milan 0:2, body hostů: Tuška Jan 3:0, Kratochvíl Karel 2:0, Verner Pavel 2:0, Šírek Evžen 1:1), SK Slivenec C - TJ Sokol Praha Podolí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jůzek Karel 2:2, Hartmann Miroslav 2:2, Přeučil Jiří 1:3, Beneš Milan 3:1, body hostů: Táborský Michal 3:1, Skála Patrik 3:1, Záhorský Vladislav 1:3, Kolařík Ivan 1:3), VŠSK MFF Praha A - SK Vršovice A 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Patho Gabriel 0:3, Patho Róbert 2:1, Winter Daniel 1:2, Habera Michal 1:2, WO 0:2, body hostů: Kachlík Jan 4:0, Dunder Jiří 2:1, Dvořák Jiří ml. 1:2, Jantač Petr 1:1, WO 2:0), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Sokol Běchovice II C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dalešický Tomáš 1:2, Sochor Adam 0:1, Vokál Roman 2:1, Vejdělek Karel 1:3, Vokál Jan 1:1, body hostů: Procházka Ivan ml. 4:0, Veselý Vladimír 2:1, Procházka Ivan 0:3, Reich František 2:1),
5. kolo:
TJ Sokol Běchovice II C - TJ Sokol Nové Vysočany C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nagy Ondrej 3:1, Procházka Ivan ml. 3:1, Reich František 0:2, Procházka Ivan 1:3, WO 0:2, body hostů: Klindera Antonín 2:1, Adámek Jiří 2:2, Černý Ondřej 3:1, Erben Michal 0:3, WO 2:0), SK Vršovice A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klabeček Dominik 1:2, Dvořák Jiří ml. 3:0, Dunder Jiří 3:0, Jantač Petr 2:1, body hostů: Vokál Roman 1:2, Vokál Jan 1:2, Krieger Jan 0:3, Najbertová Lucie 1:2), TJ Sokol Praha Podolí A - VŠSK MFF Praha A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 2:0, Skála Patrik 2:0, Záhorský Vladislav 2:1, Kolařík Ivan 2:1, body hostů: Beňovič Marek 0:3, Vošický Otto 1:2, Veselý Filip 0:2, Habera Michal 1:1), TTC Klánovice E - SK Slivenec C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Karel 2:0, Šírek Evžen 1:1, Verner Pavel 2:1, Jiroš Martin 3:0, body hostů: Jůzek Karel 2:1, Beneš Milan 0:3, Přeučil Jiří 0:2, Hartmann Miroslav 0:2), TTC Praha - klub stolního tenisu C - TJ ABC Branik C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szilágyi Tomáš 1:3, Jansa Jiří 2:2, Fejks Michal 3:1, Houček Jaroslav 2:2, body hostů: David Jan 1:3, Diblík Radek 4:0, Šimon Milan 2:2, Král Ludvík st. 1:3), TJ Zelená Liška C - AC Sparta Praha I 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Ladislav 2:1, Samohejl Erich 1:2, Lhoták Petr 2:1, Hajný Josef 3:0, body hostů: Kubišta Jan 3:0, Skopec Daniel 1:2, Bartoň Aleš 0:3, Cerman Jakub 0:3),
6. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany C - AC Sparta Praha I 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Ondřej 4:0, Erben Michal 1:3, Adámek Jiří 1:3, Klindera Antonín 1:3, body hostů: Kubišta Jan 3:1, Honč Ondřej 3:1, Skopec Daniel 3:1, Bartoň Aleš 0:4), TJ ABC Branik C - TJ Zelená Liška C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlach Jaroslav 0:1, Zimmel Václav 1:1, David Jan 3:0, Diblík Radek 3:0, Šimon Milan 2:0, body hostů: Lhoták Petr 2:1, Samohejl Erich 0:3, Brožek Jan 0:3, Bařák Tomáš 0:2), SK Slivenec C - TTC Praha - klub stolního tenisu C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jůzek Karel 4:0, Přeučil Jiří 3:1, Hartmann Miroslav 1:3, Beneš Milan 1:3, body hostů: Houček Jaroslav 2:2, Jansa Jiří 1:3, Fejks Michal 2:2, Pouč Roman 2:2), VŠSK MFF Praha A - TTC Klánovice E 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Habera Michal 2:1, Helisová Kateřina 2:1, Patho Gabriel 0:3, Patho Róbert 1:3, body hostů: Verner Pavel 2:2, Kratochvíl Karel 3:0, Tuška Jan 3:0, Šírek Evžen 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Sokol Praha Podolí A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokál Roman 1:1, Dalešický Tomáš 1:1, Najbertová Lucie 0:3, Vokál Jan 0:3, body hostů: Táborský Michal 3:0, Skála Patrik 2:1, Záhorský Vladislav 2:0, Kolařík Ivan 1:1), TJ Sokol Běchovice II C - SK Vršovice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nagy Ondrej 1:2, Veselý Vladimír 0:2, Procházka Ivan 0:3, Rezek Jan ml. 1:2, body hostů: Kachlík Jan 3:0, Dunder Jiří 3:0, Dvořák Jiří ml. 2:1, Jantač Petr 1:1),
7. kolo:
SK Vršovice A - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jiří ml. 2:0, Dvořák Jiří st. 1:1, Dunder Jiří 3:0, Kachlík Jan 3:0, body hostů: Černý Ondřej 1:2, Klindera Antonín 0:3, Adámek Jiří 0:2, Erben Michal 0:2), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Sokol Běchovice II C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 2:0, Skála Patrik 1:1, Záhorský Vladislav 3:0, Kolařík Ivan 2:0, body hostů: Nagy Ondrej 0:3, Rezek Jan ml. 1:1, Veselý Vladimír 0:2, Procházka Ivan 0:2), TTC Klánovice E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šírek Evžen 3:0, Ščuka Martin 1:1, Tichý Stanislav 1:2, Kratochvíl Karel 3:0, body hostů: Vokál Roman 1:2, Vokál Jan 2:1, Sochor Adam 0:3, Najbertová Lucie 0:2), TTC Praha - klub stolního tenisu C - VŠSK MFF Praha A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pouč Roman 2:0, Mutl David 1:1, Fejks Michal 2:0, Fiala Aleš 1:0, WO 3:0, body hostů: Beňovič Marek 0:3, Patho Gabriel 1:1, Veselý Filip 0:2, WO 0:3), TJ Zelená Liška C - SK Slivenec C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Ladislav 2:1, Brožek Jan 0:2, Lhoták Petr 3:0, Hajný Josef 2:2, Samohejl Erich 1:0, body hostů: Jůzek Karel 2:2, Beneš Milan 2:1, Hartmann Miroslav 0:3, Přeučil Jiří 1:2), AC Sparta Praha I - TJ ABC Branik C 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kroupa Rudolf 1:0, Kubišta Jan 1:1, Skopec Daniel 3:0, Honč Ondřej 1:0, WO 3:0, body hostů: Michalec Jiří 0:3, Zimmel Václav 1:1, Hlaváček Petr 0:2, WO 0:3),
8. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ ABC Branik C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Miroslav 4:0, Adámek Jiří 1:3, Klindera Antonín 0:3, Černý Ondřej 1:3, body hostů: David Jan 3:1, Hložek Vojtěch 2:2, Šimon Milan 3:1, Král Ludvík st. 1:2), SK Slivenec C - AC Sparta Praha I 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přeučil Jiří 1:3, Jůzek Karel 3:1, Hartmann Miroslav 1:2, Beneš Milan 1:3, body hostů: Hubač Martin 3:1, Skopec Daniel 1:3, Kubišta Jan 3:1, Kroupa Rudolf 2:1), VŠSK MFF Praha A - TJ Zelená Liška C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Helisová Kateřina 3:1, Winter Daniel 2:2, Milota Martin 0:4, Patho Gabriel 3:1, body hostů: Pavlíček Ladislav 3:1, Lhoták Petr 2:2, Samohejl Erich 2:2, Brožek Jan 1:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TTC Praha - klub stolního tenisu C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krieger Jan 3:1, Dalešický Tomáš 0:4, Vokál Roman 4:0, Vokál Jan 1:3, body hostů: Houček Jaroslav 3:1, Fejks Michal 2:2, Szilágyi Tomáš 1:3, Smíšek Jaroslav 2:2), TJ Sokol Běchovice II C - TTC Klánovice E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nagy Ondrej 3:1, Rezek Jan ml. 0:4, Veselý Vladimír 1:2, Procházka Ivan 2:2, body hostů: Verner Pavel 4:0, Kratochvíl Karel 2:2, Tuška Jan 2:2, Ščuka Martin 1:2), SK Vršovice A - TJ Sokol Praha Podolí A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jantač Petr 0:4, Dvořák Jiří ml. 2:2, Dunder Jiří 4:0, Kachlík Jan 2:2, body hostů: Táborský Michal 3:1, Skála Patrik 3:1, Záhorský Vladislav 1:3, Kolařík Ivan 1:3),
9. kolo:
TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Táborský Michal 1:0, Skála Patrik 2:0, Záhorský Vladislav 2:0, Kolařík Ivan 1:0, WO 3:0, body hostů: Černý Ondřej 0:2, Adámek Jiří 0:2, Klindera Antonín 0:2, WO 0:3), TTC Klánovice E - SK Vršovice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Karel 3:0, Tuška Jan 2:0, Verner Pavel 1:2, Jiroš Martin 3:0, body hostů: Dunder Jiří 1:2, Kachlík Jan 0:3, Dvořák Jiří st. 1:2, Dvořák Jiří ml. 0:2), TTC Praha - klub stolního tenisu C - TJ Sokol Běchovice II C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejks Michal 2:2, Jansa Jiří 1:2, Fiala Aleš 0:3, Houček Jaroslav 2:2, body hostů: Nagy Ondrej 2:2, Procházka Ivan ml. 4:0, Veselý Vladimír 2:1, Procházka Ivan 1:2), TJ Zelená Liška C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Ladislav 2:1, Brožek Jan 0:2, Lhoták Petr 2:1, Hajný Josef 3:0, Samohejl Erich 1:0, body hostů: Vokál Roman 3:0, Vokál Jan 1:2, Krieger Jan 0:3, Najbertová Lucie 0:3), AC Sparta Praha I - VŠSK MFF Praha A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubač Martin 2:2, Kubišta Jan 3:0, Skopec Daniel 1:2, Honč Ondřej 2:2, body hostů: Helisová Kateřina 3:1, Patho Gabriel 0:4, Habera Michal 2:1, Housar Ondřej 1:2), TJ ABC Branik C - SK Slivenec C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimon Milan 1:2, Hložek Vojtěch 0:3, Zimmel Václav 1:2, Diblík Radek 1:2, body hostů: Jůzek Karel 3:0, Beneš Milan 3:0, Přeučil Jiří 1:2, Hartmann Miroslav 2:1),
10. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany C - SK Slivenec C 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klindera Antonín 1:3, Erben Michal 1:2, Adámek Jiří 0:3, Černý Ondřej 2:2, body hostů: Hartmann Miroslav 1:3, Beneš Milan 4:0, Přeučil Jiří 2:1, Jůzek Karel 3:0), VŠSK MFF Praha A - TJ ABC Branik C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Patho Gabriel 1:3, Winter Daniel 1:2, Housar Ondřej 1:2, Milota Martin 0:1, Habera Michal 3:0, body hostů: Diblík Radek 2:2, Šimon Milan 3:1, Král Ludvík st. 2:1, Hlaváček Petr 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - AC Sparta Praha I 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokál Roman 3:1, Vokál Jan 3:1, Krieger Jan 1:2, Sochor Adam 1:3, body hostů: Honč Ondřej 2:2, Hubač Martin 1:3, Skopec Daniel 2:2, Kubišta Jan 2:1), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Zelená Liška C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nagy Ondrej 1:1, Procházka Ivan ml. 2:0, Veselý Vladimír 2:0, Procházka Ivan 0:1, WO 4:0, body hostů: Lhoták Petr 2:1, Pavlíček Ladislav 0:2, Brožek Jan 0:2, WO 0:4), SK Vršovice A - TTC Praha - klub stolního tenisu C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jiří st. 2:1, Dvořák Jiří ml. 3:0, Dunder Jiří 4:0, Klabeček Dominik 0:2, WO 0:1, body hostů: Pouč Roman 1:3, Fejks Michal 1:2, Mutl David 0:3, Jansa Jiří 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Praha Podolí A - TTC Klánovice E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Táborský Michal 2:1, Skála Patrik 0:3, Záhorský Vladislav 2:1, Jirásek Pavel 0:3, body hostů: Tuška Jan 2:1, Kratochvíl Karel 2:1, Verner Pavel 2:1, Šírek Evžen 2:1),
11. kolo:
TTC Klánovice E - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ščuka Martin 2:0, Verner Pavel 2:0, Šírek Evžen 2:1, Tuška Jan 3:0, body hostů: Pešek Miroslav 0:3, Černý Ondřej 0:3, Klindera Antonín 1:1, Erben Michal 0:2), TTC Praha - klub stolního tenisu C - TJ Sokol Praha Podolí A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pouč Roman 3:1, Fejks Michal 2:1, Zahradník Václav 1:2, Houček Jaroslav 3:1, body hostů: Táborský Michal 2:2, Skála Patrik 2:2, Záhorský Vladislav 1:2, Jirásek Pavel 0:3), TJ Zelená Liška C - SK Vršovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 2:2, Samohejl Erich 2:2, Lhoták Petr 2:2, Hajný Josef 2:2, body hostů: Jantač Petr 2:2, Dvořák Jiří st. 2:2, Dvořák Jiří ml. 0:4, Kachlík Jan 4:0), AC Sparta Praha I - TJ Sokol Běchovice II C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kroupa Rudolf 2:2, Kubišta Jan 4:0, Hubač Martin 2:1, Honč Ondřej 2:2, body hostů: Procházka Ivan ml. 3:1, Nagy Ondrej 1:3, Veselý Vladimír 1:3, Procházka Ivan 0:3), TJ ABC Branik C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zimmel Václav 2:0, Šimon Milan 2:0, Král Ludvík st. 2:0, Diblík Radek 2:0, body hostů: Vokál Roman 0:2, Dalešický Tomáš 0:2, Krieger Jan 0:2, Libič Ladislav 0:2), SK Slivenec C - VŠSK MFF Praha A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jůzek Karel 2:2, Hartmann Miroslav 3:1, Přeučil Jiří 0:4, Beneš Milan 2:2, body hostů: Helisová Kateřina 3:1, Patho Róbert 1:3, Patho Gabriel 3:1, Winter Daniel 2:2),
12. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany C - VŠSK MFF Praha A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klindera Antonín 0:3, Fišera Petr 1:2, Adámek Jiří 1:2, Černý Ondřej 1:2, body hostů: Helisová Kateřina 3:0, Patho Gabriel 1:2, Housar Ondřej 2:1, Habera Michal 3:0), SK Slivenec C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jůzek Karel 2:0, Hartmann Miroslav 2:0, Přeučil Jiří 3:0, Beneš Milan 2:0, body hostů: Vokál Roman 0:3, Vokál Jan 0:2, Krieger Jan 0:2, Najbertová Lucie 0:2), TJ ABC Branik C - TJ Sokol Běchovice II C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimmel Václav 3:1, David Jan 1:3, Šimon Milan 1:3, Diblík Radek 2:2, body hostů: Procházka Ivan ml. 4:0, Nagy Ondrej 3:1, Veselý Vladimír 1:3, Procházka Ivan 1:3), AC Sparta Praha I - SK Vršovice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Rudolf 1:2, Honč Ondřej 3:0, Hubač Martin 1:2, Kubišta Jan 4:0, body hostů: Dunder Jiří 2:2, Dvořák Jiří ml. 1:2, Jantač Petr 0:3, Dvořák Jiří st. 1:2), TJ Zelená Liška C - TJ Sokol Praha Podolí A 10:0wo, TTC Praha - klub stolního tenisu C - TTC Klánovice E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Jiří 2:1, Szilágyi Tomáš 0:3, Fiala Aleš 1:2, Fejks Michal 1:3, body hostů: Kratochvíl Karel 3:1, Tuška Jan 2:1, Šírek Evžen 2:1, Nový Pavel 2:1),
13. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu C - TJ Sokol Nové Vysočany C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Filip Miroslav 2:2, Fejks Michal 2:2, Jansa Jiří 1:2, Houček Jaroslav 2:2, body hostů: Černý Ondřej 2:2, Klindera Antonín 2:2, Pešek Miroslav 4:0, Adámek Jiří 0:3), TTC Klánovice E - TJ Zelená Liška C 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Sokol Praha Podolí A - AC Sparta Praha I 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 2:0, Skála Patrik 2:0, Záhorský Vladislav 2:0, Kolařík Ivan 2:0, body hostů: Fales Matyáš 0:2, Cerman Jakub 0:2, Bartoň Aleš 0:2, Krejčíř Antonín 0:2), SK Vršovice A - TJ ABC Branik C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klabeček Dominik 2:1, Dunder Jiří 3:0, Dvořák Jiří ml. 1:2, Jantač Petr 2:1, body hostů: Zimmel Václav 2:1, Skopal Tadeáš 1:2, Hlaváček Petr 0:3, Král Ludvík st. 1:2), TJ Sokol Běchovice II C - SK Slivenec C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Ivan ml. 3:0, Nagy Ondrej 2:1, Veselý Vladimír 2:1, Procházka Ivan 1:3, body hostů: Hartmann Miroslav 0:4, Beneš Milan 2:1, Jůzek Karel 2:1, Přeučil Jiří 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - VŠSK MFF Praha A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokál Roman 0:2, Vokál Jan 0:2, Krieger Jan 0:2, Najbertová Lucie 0:2, body hostů: Helisová Kateřina 2:0, Patho Gabriel 2:0, Housar Ondřej 2:0, Habera Michal 2:0),
14. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Ondřej 2:2, Klindera Antonín 4:0, Adámek Jiří 0:3, Pešek Miroslav 3:1, body hostů: Vokál Roman 2:2, Vokál Jan 1:3, Dalešický Tomáš 2:2, Najbertová Lucie 1:2), VŠSK MFF Praha A - TJ Sokol Běchovice II C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Helisová Kateřina 2:1, Winter Daniel 0:3, Patho Gabriel 0:1, Patho Róbert 1:2, Syrovátková Marie 0:2, body hostů: Procházka Ivan ml. 3:0, Nagy Ondrej 3:0, Veselý Vladimír 1:2, Procházka Ivan 2:1), SK Slivenec C - SK Vršovice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hartmann Miroslav 2:2, Přeučil Jiří 1:2, Ondráček Petr 0:3, Jůzek Karel 3:1, body hostů: Dunder Jiří 4:0, Dvořák Jiří ml. 3:1, Dvořák Jiří st. 1:2, Jantač Petr 0:3), TJ ABC Branik C - TJ Sokol Praha Podolí A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: David Jan 2:1, Michalec Jiří 0:2, Hložek Vojtěch 0:3, Diblík Radek 1:2, body hostů: Táborský Michal 2:1, Skála Patrik 2:1, Záhorský Vladislav 3:0, Kolařík Ivan 1:1), AC Sparta Praha I - TTC Klánovice E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kroupa Rudolf 2:1, Honč Ondřej 2:1, Hubač Martin 3:0, Kubišta Jan 1:2, body hostů: Tuška Jan 0:3, Verner Pavel 2:1, Šírek Evžen 1:2, Nový Pavel 1:2), TJ Zelená Liška C - TTC Praha - klub stolního tenisu C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 1:1, Peregrin Jan 0:3, Lhoták Petr 2:1, Hajný Josef 2:2, Samohejl Erich 0:2, body hostů: Houček Jaroslav 3:1, Fejks Michal 2:2, Jansa Jiří 2:1, Szilágyi Tomáš 2:1),
15. kolo:
TJ Zelená Liška C - TJ Sokol Nové Vysočany C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlíček Ladislav 3:1, Peregrin Jan 0:2, Lhoták Petr 2:1, Hajný Josef 2:2, Samohejl Erich 0:2, body hostů: Klindera Antonín 2:2, Černý Ondřej 4:0, Erben Michal 1:3, Jonák Přemysl 1:2), TTC Praha - klub stolního tenisu C - AC Sparta Praha I 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pouč Roman 1:2, Fejks Michal 1:2, Jansa Jiří 1:2, Houček Jaroslav 1:3, body hostů: Kubišta Jan 4:0, Hubač Martin 3:0, Honč Ondřej 2:1, Bartoň Aleš 0:3), TTC Klánovice E - TJ ABC Branik C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tuška Jan 2:0, Ščuka Martin 1:1, Verner Pavel 2:1, Šírek Evžen 3:0, body hostů: Zimmel Václav 0:3, Šimon Milan 1:2, Král Ludvík st. 1:1, Hlaváček Petr 0:2), TJ Sokol Praha Podolí A - SK Slivenec C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 2:1, Skála Patrik 2:1, Záhorský Vladislav 3:0, Kolařík Ivan 1:2, body hostů: Beneš Milan 0:3, Hartmann Miroslav 2:1, Přeučil Jiří 2:1, Kop František 0:3), SK Vršovice A - VŠSK MFF Praha A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jantač Petr 1:3, Dvořák Jiří ml. 2:2, Dunder Jiří 4:0, Dvořák Jiří st. 0:4, body hostů: Helisová Kateřina 1:3, Habera Michal 3:1, Patho Róbert 2:2, Patho Gabriel 3:1), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ivan ml. 4:0, Nagy Ondrej 2:1, Veselý Vladimír 1:2, Procházka Ivan 2:2, body hostů: Vokál Roman 2:2, Vokál Jan 2:2, Najbertová Lucie 0:3, Vejdělek Karel 1:2),
16. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Sokol Běchovice II C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Miroslav 4:0, Adámek Jiří 1:2, Klindera Antonín 2:1, Černý Ondřej 2:2, body hostů: Veselý Vladimír 3:1, Procházka Ivan 0:4, Rezek Jan ml. 1:2, Rezek Jan st. 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - SK Vršovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dalešický Tomáš 0:3, Vejdělek Karel 1:2, Najbertová Lucie 1:2, Vokál Jan 2:2, body hostů: Dunder Jiří 4:0, Dvořák Jiří ml. 0:3, Dvořák Jiří st. 2:1, Jantač Petr 3:0), VŠSK MFF Praha A - TJ Sokol Praha Podolí A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Habera Michal 3:1, Patho Róbert 1:3, Helisová Kateřina 3:1, Winter Daniel 1:0, Housar Ondřej 1:2, body hostů: Táborský Michal 3:1, Skála Ladislav 2:2, Záhorský Vladislav 1:3, Kolařík Ivan 1:3), SK Slivenec C - TTC Klánovice E 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kop František 0:2, Maršálek Petr 0:2, Ondráček Petr 0:2, WO 0:3, body hostů: Kratochvíl Karel 2:0, Verner Pavel 2:0, Tuška Jan 1:0, Šírek Evžen 1:0, WO 3:0), TJ ABC Branik C - TTC Praha - klub stolního tenisu C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: David Jan 2:2, Zimmel Václav 0:4, Šimon Milan 4:0, Diblík Radek 1:3, body hostů: Pouč Roman 2:2, Fejks Michal 3:1, Szilágyi Tomáš 2:2, Moravec Lukáš 2:2), AC Sparta Praha I - TJ Zelená Liška C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kroupa Rudolf 0:2, Honč Ondřej 1:1, Hubač Martin 2:1, Kubišta Jan 2:0, WO 4:0, body hostů: Lhoták Petr 2:1, Hajný Josef 1:2, Samohejl Erich 1:2, WO 0:4),
17. kolo:
AC Sparta Praha I - TJ Sokol Nové Vysočany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Rudolf 2:2, Honč Ondřej 3:1, Skopec Daniel 2:2, Kubišta Jan 1:3, body hostů: Černý Ondřej 2:2, Klindera Antonín 3:1, Erben Michal 1:3, Adámek Jiří 2:2), TJ Zelená Liška C - TJ ABC Branik C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 4:0, Samohejl Erich 1:3, Lhoták Petr 3:1, Hajný Josef 1:3, body hostů: Šimon Milan 1:3, David Jan 3:1, Král Ludvík st. 2:2, Skopal Tadeáš 1:3), TTC Praha - klub stolního tenisu C - SK Slivenec C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Jiří 1:1, Moravec Lukáš 2:0, Szilágyi Tomáš 3:0, Fejks Michal 3:0, body hostů: Beneš Milan 1:2, Hartmann Miroslav 0:3, Jůzek Karel 0:2, Přeučil Jiří 0:2), TTC Klánovice E - VŠSK MFF Praha A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Platil Stanislav 2:2, Tuška Jan 1:2, Šírek Evžen 1:2, Kratochvíl Karel 4:0, body hostů: Habera Michal 3:1, Patho Gabriel 1:3, Patho Róbert 2:1, Winter Daniel 0:3), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 3:1, Záhorský Vladislav 2:2, Kolařík Ivan 3:1, Dvořák Aleš 0:4, body hostů: Vokál Roman 2:2, Vokál Jan 3:1, Vejdělek Karel 2:2, Najbertová Lucie 1:3), SK Vršovice A - TJ Sokol Běchovice II C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jantač Petr 1:2, Dvořák Jiří ml. 2:1, Dunder Jiří 3:0, Dvořák Jiří st. 2:2, body hostů: Veselý Vladimír 1:3, Procházka Ivan 2:1, Rezek Jan st. 0:3, Rezek Jan ml. 2:1),
18. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany C - SK Vršovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Miroslav 2:1, Klindera Antonín 1:2, Erben Michal 0:3, Černý Ondřej 1:3, body hostů: Dunder Jiří 4:0, Dvořák Jiří ml. 3:0, Dvořák Jiří st. 1:2, Jantač Petr 1:2), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Sokol Praha Podolí A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rezek Jan ml. 0:3, Procházka Ivan 1:3, Tučková Eliška 0:3, Procházka Ivan ml. 4:0, WO 1:0, body hostů: Táborský Michal 3:1, Skála Patrik 2:1, Záhorský Vladislav 3:1, Kolařík Ivan 1:2, WO 0:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TTC Klánovice E 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokál Roman 1:1, Vokál Jan 0:2, Dalešický Tomáš 0:3, Krieger Jan 0:2, body hostů: Jiroš Martin 3:0, Kratochvíl Karel 2:0, Verner Pavel 2:0, Šírek Evžen 1:1), VŠSK MFF Praha A - TTC Praha - klub stolního tenisu C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Helisová Kateřina 1:3, Patho Gabriel 3:1, Patho Róbert 1:3, Habera Michal 2:2, body hostů: Houček Jaroslav 4:0, Fejks Michal 0:4, Fiala Aleš 2:2, Mutl David 3:1), SK Slivenec C - TJ Zelená Liška C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jůzek Karel 2:2, Hartmann Miroslav 1:2, Přeučil Jiří 2:1, Beneš Milan 3:1, body hostů: Lhoták Petr 4:0, Poláková Růžena 0:4, Bařák Tomáš 0:3, Samohejl Erich 2:1), TJ ABC Branik C - AC Sparta Praha I 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Batík Lukáš 0:3, Hlaváček Petr 0:3, Šimon Milan 2:1, Zimmel Václav 1:2, body hostů: Kubišta Jan 2:1, Honč Ondřej 2:1, Hubač Martin 3:0, Skopec Daniel 2:1),
19. kolo:
TJ ABC Branik C - TJ Sokol Nové Vysočany C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimon Milan 2:1, Král Ludvík st. 0:3, Král Jakub 0:3, Diblík Radek 2:1, body hostů: Pešek Miroslav 3:0, Černý Ondřej 2:1, Klindera Antonín 1:2, Adámek Jiří 2:1), AC Sparta Praha I - SK Slivenec C 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kroupa Rudolf 2:2, Hubač Martin 3:1, Voříšek Lukáš 4:0, WO 0:5, body hostů: Hartmann Miroslav 1:2, Jůzek Karel 0:3, Beneš Milan 1:2, Přeučil Jiří 1:2, WO 5:0), TJ Zelená Liška C - VŠSK MFF Praha A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 3:1, Bařák Tomáš 0:4, Brožek Jan 0:3, Lhoták Petr 3:1, body hostů: Habera Michal 3:1, Patho Róbert 3:1, Patho Gabriel 2:2, Knorek Timotheus 1:2), TTC Praha - klub stolního tenisu C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pouč Roman 2:0, Fejks Michal 2:0, Fiala Aleš 2:1, Houček Jaroslav 2:0, body hostů: Vokál Roman 0:3, Vokál Jan 0:2, Vejdělek Karel 1:1, Najbertová Lucie 0:2), TTC Klánovice E - TJ Sokol Běchovice II C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tuška Jan 2:0, Šírek Evžen 2:0, Verner Pavel 3:0, Kratochvíl Karel 2:1, body hostů: Nagy Ondrej 0:3, Veselý Vladimír 0:3, Procházka Ivan 1:1, Kosmák Tomáš 0:2), TJ Sokol Praha Podolí A - SK Vršovice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Táborský Michal 2:1, Záhorský Vladislav 1:2, Vaňo Lukáš 0:3, Kolařík Ivan 2:2, body hostů: Dunder Jiří 3:1, Kachlík Jan 2:1, Dvořák Jiří st. 1:2, Jantač Petr 2:1),
20. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Sokol Praha Podolí A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černý Ondřej 1:0, Adámek Jiří 1:1, Klindera Antonín 3:0, Pešek Miroslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Kolařík Ivan 1:2, Skála Ladislav 0:2, Jirásek Pavel 0:2, WO 0:3), SK Vršovice A - TTC Klánovice E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jiří st. 0:3, Dvořák Jiří ml. 1:2, Dunder Jiří 2:1, Jantač Petr 1:3, body hostů: Jiroš Martin 3:1, Kratochvíl Karel 2:1, Verner Pavel 1:2, Šírek Evžen 3:0), TJ Sokol Běchovice II C - TTC Praha - klub stolního tenisu C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Ivan ml. 4:0, Nagy Ondrej 1:3, Veselý Vladimír 1:3, Procházka Ivan 2:2, body hostů: Houček Jaroslav 1:3, Fejks Michal 2:2, Jansa Jiří 2:2, Szilágyi Tomáš 3:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Zelená Liška C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Najbertová Lucie 3:1, Dalešický Tomáš 1:3, Krieger Jan 2:1, Sochor Adam 3:1, body hostů: Pavlíček Ladislav 2:2, Lhoták Petr 3:1, Samohejl Erich 0:4, Brožek Jan 1:2), VŠSK MFF Praha A - AC Sparta Praha I 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Habera Michal 1:1, Patho Gabriel 0:2, Winter Daniel 0:3, Patho Róbert 1:2, body hostů: Mikšátko Martin 3:0, Kubišta Jan 3:0, Skopec Daniel 2:0, Honč Ondřej 0:2), SK Slivenec C - TJ ABC Branik C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Milan 2:1, Hartmann Miroslav 2:1, Přeučil Jiří 1:2, Jůzek Karel 4:0, body hostů: David Jan 3:1, Zimmel Václav 1:2, Šimon Milan 0:3, Král Ludvík st. 0:3),
21. kolo:
SK Slivenec C - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hartmann Miroslav 3:1, Přeučil Jiří 2:2, Ondráček Petr 0:3, Beneš Milan 4:0, body hostů: Klindera Antonín 2:2, Černý Ondřej 3:1, Adámek Jiří 1:3, Jonák Přemysl 0:3), TJ ABC Branik C - VŠSK MFF Praha A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimon Milan 2:1, Zimmel Václav 1:1, Diblík Radek 2:1, David Jan 3:0, body hostů: Habera Michal 3:0, Patho Gabriel 0:3, Winter Daniel 0:3, Patho Róbert 0:2), AC Sparta Praha I - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Rudolf 2:1, Skopec Daniel 2:1, Voříšek Lukáš 3:0, Kubišta Jan 2:1, body hostů: Vokál Roman 2:1, Sochor Adam 1:2, Vokál Jan 0:3, Libič Ladislav 0:3), TJ Zelená Liška C - TJ Sokol Běchovice II C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bařák Tomáš 0:2, Peregrin Jan 0:2, Samohejl Erich 0:3, Lhoták Petr 1:1, WO 1:0, body hostů: Procházka Ivan ml. 3:0, Nagy Ondrej 3:0, Procházka Ivan 1:0, Veselý Vladimír 1:1, WO 0:1), TTC Praha - klub stolního tenisu C - SK Vršovice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pouč Roman 2:2, Szilágyi Tomáš 3:1, Jansa Jiří 2:2, Fejks Michal 3:1, body hostů: Dunder Jiří 3:1, Dvořák Jiří ml. 1:3, Jantač Petr 2:2, Dvořák Jiří st. 0:4), TTC Klánovice E - TJ Sokol Praha Podolí A 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10),
22. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany C - TTC Klánovice E 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Sokol Praha Podolí A - TTC Praha - klub stolního tenisu C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skála Patrik 3:1, Záhorský Vladislav 1:2, Kolařík Ivan 2:1, Makal František 3:1, body hostů: Pouč Roman 3:1, Szilágyi Tomáš 2:2, Jansa Jiří 0:3, Fiala Aleš 0:3), SK Vršovice A - TJ Zelená Liška C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jiří st. 2:1, Dunder Jiří 2:0, Dvořák Jiří ml. 3:0, Jantač Petr 2:1, body hostů: Samohejl Erich 1:2, Bařák Tomáš 0:3, Peregrin Jan 0:3, Brožek Jan 1:1), TJ Sokol Běchovice II C - AC Sparta Praha I 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Ivan ml. 2:0, Kosmák Tomáš 2:0, Veselý Vladimír 2:0, Rezek Jan ml. 2:0, body hostů: Skopec Daniel 0:2, John Adam 0:2, Šlapák Radek 0:2, Krejčíř Antonín 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ ABC Branik C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokál Jan 4:0, Sochor Adam 2:2, Najbertová Lucie 1:3, Libič Ladislav 0:4, body hostů: Diblík Radek 3:1, David Jan 3:1, Šimon Milan 1:3, Zimmel Václav 2:2), VŠSK MFF Praha A - SK Slivenec C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Patho Gabriel 1:2, Patho Róbert 3:0, Habera Michal 3:0, Knorek Timotheus 1:2, body hostů: Jůzek Karel 1:2, Hartmann Miroslav 1:2, Přeučil Jiří 1:2, Čítek Roman 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS