Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize
1. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Sokol Česká Třebová A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janák Martin 2:1, Čopián Štefan 3:0, Kantorek Jiří 1:2, Procházka Jiří 2:1, body hostů: Patka Václav 1:2, Pavel Jan 1:2, Wávra Pavel 2:1, Hýbl Tomáš 0:3), TJ Sokol Chrudim A - TJ Tesla Pardubice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rubeš Michal 2:0, Hanousek Ondřej 0:2, Charvát Ondřej 3:0, Šindelář Pavel 3:0, body hostů: Pytlík Jiří 1:2, Lukeš Marek 1:2, Kadleček Radomír 0:2, Kudýn Petr 0:2), TJ Lanškroun A - TJ Slovan Moravská Třebová 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bako Radim 3:0, Mynář Vojtěch 2:1, Jányš Ondřej 1:1, Štieber Břetislav 1:2, Bako Adam 1:0, body hostů: Zítka Patrik 1:2, Maděra Jaroslav 2:1, Riemer Tomáš 1:2, Vykydal Lubomír 0:3), TJ Jiskra Holice B - TTC Ústí nad Orlicí B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Socha Zdeněk 1:3, Vraštil Lukáš 1:3, Frolík Tomáš 1:3, Zajíček Miroslav 4:0, body hostů: Hodas David 2:2, Kaplan Vojtěch 3:1, Doležal Jan 3:1, Bezdíčková Lenka 1:3), KST Linea Chrudim A - TJ Sokol Chrudim B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Tomáš 3:0, Netolický Jan 1:2, Procházka Petr 1:2, Netolický Tomáš 4:0, body hostů: Bureš Jaroslav 1:3, Stehlík Milan 2:1, Rulík Jiří 1:2, Steklý Tibor 0:3), TTC Skuteč - TJ Sokol Borová B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolický Lukáš 2:2, Zelinka Robert 0:3, Kaplan Zdeněk 1:2, Štantejský Ondřej 2:2, body hostů: Vrba Jan 4:0, Dalecký Petr 4:0, Štrofová Tereza 0:3, Langr Lukáš 1:2),
2. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Sokol Borová B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janák Martin 3:1, Čopián Štefan 3:1, Kantorek Jiří 0:4, Procházka Jiří 1:3, body hostů: Vrba Jan 3:1, Merta Jakub 3:1, Dalecký Petr 2:2, Stránský Matěj 1:3), TJ Sokol Česká Třebová A - TTC Skuteč 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavel Jan 1:3, Soukup Jan 1:2, Plíva Roman 0:3, Patka Václav 2:2, body hostů: Kaplan Zdeněk 4:0, Štantejský Ondřej 3:1, Netolický Lukáš 3:0, Beránek Michal 0:3), TJ Sokol Chrudim A - TJ Sokol Chrudim B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rubeš Michal 2:1, Hanousek Ondřej 2:1, Charvát Ondřej 2:1, Šindelář Pavel 4:0, body hostů: Bureš Jaroslav 1:3, Stehlík Milan 0:3, Rulík Jiří 2:1, Steklý Tibor 0:3), TJ Tesla Pardubice A - KST Linea Chrudim A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudýn Vladimír 2:2, Kudýn Petr 3:1, Kadleček Radomír 1:2, Pytlík Jiří 3:1, body hostů: Malinský Tomáš 3:1, Netolický Tomáš 1:3, Dočekal Tomáš 2:2, Netolický Jan 0:3), TJ Lanškroun A - TTC Ústí nad Orlicí B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bako Radim 2:0, Mynář Vojtěch 2:0, Jányš Ondřej 2:0, Štieber Břetislav 2:0, body hostů: Kaplan Vojtěch 0:2, Doležal Jan 0:2, Motl Daniel 0:2, Hájek Ladislav 0:2), TJ Slovan Moravská Třebová - TJ Jiskra Holice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maděra Jaroslav 0:3, Riemer Tomáš 1:2, Vykydal Lubomír 2:1, Zítka Patrik 1:2, body hostů: Zajíček Miroslav 2:1, Hladík Miroslav 0:3, Vraštil Lukáš 3:0, Frolík Tomáš 3:0),
3. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí A - TTC Skuteč 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janák Martin 2:0, Čopián Štefan 2:0, Kantorek Jiří 3:0, Procházka Jiří 3:0, body hostů: Kaplan Zdeněk 0:3, Štantejský Ondřej 0:3, Netolický Lukáš 0:2, Beránek Michal 0:2), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Borová B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavel Jan 0:3, Soukup Jan 1:2, Plíva Roman 0:3, Patka Václav 3:1, body hostů: Vrba Jan 4:0, Merta Jakub 2:1, Dalecký Petr 2:1, Štrofová Tereza 1:2), TJ Sokol Chrudim A - KST Linea Chrudim A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rubeš Michal 1:2, Hanousek Ondřej 1:2, Charvát Ondřej 3:0, Šindelář Pavel 3:1, body hostů: Malinský Tomáš 2:2, Dočekal Tomáš 2:1, Netolický Tomáš 1:2, Procházka Petr 0:3), TJ Tesla Pardubice A - TJ Sokol Chrudim B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lukeš Marek 2:0, Kudýn Petr 1:1, Kudýn Vladimír 3:0, Pytlík Jiří 2:1, body hostů: Joska Vojtěch 0:3, Rulík Jiří 1:2, Stehlík Milan 1:1, Bureš Jaroslav 0:2), TJ Lanškroun A - TJ Jiskra Holice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bako Radim 3:1, Mynář Vojtěch 2:1, Jányš Ondřej 1:2, Štieber Břetislav 3:1, body hostů: Zajíček Miroslav 4:0, Hladík Miroslav 0:4, Vraštil Lukáš 1:2, Frolík Tomáš 0:3), TJ Slovan Moravská Třebová - TTC Ústí nad Orlicí B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maděra Jaroslav 3:1, Vykydal Lubomír 2:2, Riemer Tomáš 2:1, Zítka Patrik 3:1, body hostů: Kaplan Vojtěch 2:2, Doležal Jan 1:3, Motl Daniel 1:3, Hájek Ladislav 1:2),
4. kolo:
TJ Sokol Borová B - TTC Ústí nad Orlicí B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Langr Lukáš 1:3, Štrofová Tereza 3:1, Dalecký Petr 1:2, Merta Jakub 4:0, body hostů: Hodas David 2:2, Doležal Jan 1:3, Kaplan Vojtěch 2:2, Motl Daniel 1:2), TTC Skuteč - TJ Jiskra Holice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štantejský Ondřej 2:2, Netolický Lukáš 1:2, Bezdíček Bohumil 1:2, Kaplan Zdeněk 1:3, body hostů: Zajíček Miroslav 3:1, Socha Zdeněk 3:1, Vraštil Lukáš 1:2, Frolík Tomáš 2:1), TJ Sokol Chrudim B - TJ Lanškroun A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steklý Tibor 1:3, Stehlík Milan 1:2, Rulík Jiří 1:2, Bureš Jaroslav 2:2, body hostů: Bako Radim 4:0, Štieber Břetislav 4:0, Mynář Vojtěch 1:2, Jányš Ondřej 0:3), KST Linea Chrudim A - TJ Slovan Moravská Třebová 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malinský Tomáš 3:0, Netolický Jan 1:1, Dočekal Tomáš 2:1, Netolický Tomáš 2:1, body hostů: Riemer Tomáš 0:3, Vykydal Lubomír 1:2, Zítka Patrik 1:2, Maděra Jaroslav 1:1), TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Sokol Chrudim A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janák Martin 3:1, Čopián Štefan 1:2, Kantorek Jiří 3:0, Procházka Jiří 2:2, body hostů: Rubeš Michal 1:3, Šindelář Pavel 1:3, Hanousek Ondřej 0:3, Charvát Ondřej 3:0), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Tesla Pardubice A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wávra Pavel 3:0, Pavel Jan 0:3, Hýbl Tomáš 3:0, Patka Václav 4:0, body hostů: Kadleček Radomír 1:3, Lukeš Marek 1:2, Kudýn Vladimír 0:3, Karcol Martin 1:2),
5. kolo:
TJ Sokol Borová B - TJ Jiskra Holice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Langr Lukáš 1:1, Štrofová Tereza 0:2, Merta Jakub 3:0, Dalecký Petr 3:0, WO 1:0, body hostů: Vraštil Lukáš 2:1, Zajíček Miroslav 1:2, Socha Zdeněk 0:2, Frolík Tomáš 0:2, WO 0:1), TTC Skuteč - TTC Ústí nad Orlicí B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štantejský Ondřej 4:0, Bezdíček Bohumil 1:3, Beránek Michal 0:4, Netolický Lukáš 2:2, body hostů: Doležal Jan 2:2, Hodas David 3:1, Kaplan Vojtěch 3:1, Motl Daniel 1:3), TJ Sokol Chrudim B - TJ Slovan Moravská Třebová 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steklý Tibor 2:0, Stehlík Milan 2:0, Rulík Jiří 2:0, Bureš Jaroslav 2:0, body hostů: Zítka Patrik 0:2, Vykydal Lubomír 0:2, Maděra Jaroslav 0:2, Riemer Tomáš 0:2), KST Linea Chrudim A - TJ Lanškroun A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Tomáš 2:1, Netolický Jan 0:3, Dočekal Tomáš 0:3, Netolický Tomáš 2:2, body hostů: Bako Radim 4:0, Štieber Břetislav 3:0, Mynář Vojtěch 1:2, Chládek Pavel 0:1, Jányš Ondřej 1:1), TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Tesla Pardubice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janák Martin 2:1, Čopián Štefan 2:0, Kantorek Jiří 3:0, Procházka Jiří 2:1, body hostů: Lukeš Marek 0:3, Kadleček Radomír 1:2, Karcol Martin 0:3, Kudýn Vladimír 1:1), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Chrudim A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wávra Pavel 1:3, Pavel Jan 2:2, Hýbl Tomáš 1:3, Patka Václav 2:2, body hostů: Rubeš Michal 3:1, Šindelář Pavel 2:2, Hanousek Ondřej 1:3, Charvát Ondřej 4:0),
6. kolo:
TJ Sokol Chrudim A - TJ Sokol Borová B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rubeš Michal 3:1, Hanousek Ondřej 1:2, Charvát Ondřej 3:0, Šindelář Pavel 2:2, body hostů: Langr Lukáš 0:4, Štrofová Tereza 1:3, Dalecký Petr 1:2, Merta Jakub 3:0), TJ Tesla Pardubice A - TTC Skuteč 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kudýn Petr 2:2, Lukeš Marek 1:3, Kadleček Radomír 2:2, Pytlík Jiří 4:0, body hostů: Kaplan Zdeněk 3:1, Štantejský Ondřej 3:1, Netolický Lukáš 0:4, Zelinka Robert 1:3), TJ Lanškroun A - TTC Ústí nad Orlicí A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bako Radim 4:0, Vybíral Filip 1:2, Mynář Vojtěch 2:1, Štieber Břetislav 3:1, body hostů: Janák Martin 2:2, Kantorek Jiří 2:2, Procházka Jiří 0:3, Svojanovský Radim 0:2, Čopián Štefan 0:1), TJ Slovan Moravská Třebová - TJ Sokol Česká Třebová A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maděra Jaroslav 0:2, Riemer Tomáš 0:2, Vykydal Lubomír 0:3, Zítka Patrik 1:1, body hostů: Patka Václav 3:0, Pavel Jan 2:0, Soukup Jan 1:1, Hýbl Tomáš 2:0), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Chrudim B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hodas David 2:2, Motl Daniel 1:3, Doležal Jan 1:3, Kaplan Vojtěch 4:0, body hostů: Stehlík Milan 2:2, Rulík Jiří 3:1, Bureš Jaroslav 1:3, Joska Vojtěch 2:2), TJ Jiskra Holice B - KST Linea Chrudim A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladík Miroslav 3:1, Frolík Tomáš 2:1, Vraštil Lukáš 1:2, Socha Zdeněk 2:2, body hostů: Netolický Tomáš 2:2, Malinský Tomáš 3:1, Dočekal Tomáš 1:2, Netolický Jan 0:3),
7. kolo:
TJ Sokol Chrudim A - TTC Skuteč 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rubeš Michal 1:1, Hanousek Ondřej 2:0, Charvát Ondřej 2:1, Šindelář Pavel 3:0, body hostů: Kaplan Zdeněk 1:2, Štantejský Ondřej 0:3, Netolický Lukáš 0:2, Zelinka Robert 1:1), TJ Tesla Pardubice A - TJ Sokol Borová B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudýn Petr 0:3, Kadleček Radomír 1:2, Lukeš Marek 1:2, Pytlík Jiří 2:2, body hostů: Merta Jakub 4:0, Dalecký Petr 2:1, Langr Lukáš 1:2, Štrofová Tereza 2:1), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Česká Třebová A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bako Radim 4:0, Vybíral Filip 1:2, Mynář Vojtěch 2:1, Štieber Břetislav 2:2, body hostů: Patka Václav 2:2, Soukup Jan 3:1, Pavel Jan 0:3, Hýbl Tomáš 0:3), TJ Slovan Moravská Třebová - TTC Ústí nad Orlicí A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maděra Jaroslav 1:2, Riemer Tomáš 0:3, Vykydal Lubomír 0:3, Zítka Patrik 2:1, body hostů: Janák Martin 3:0, Procházka Jiří 2:1, Kantorek Jiří 3:0, Svojanovský Radim 0:2, Čopián Štefan 1:0), TTC Ústí nad Orlicí B - KST Linea Chrudim A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hodas David 2:1, Motl Daniel 1:1, Doležal Jan 2:1, Kaplan Vojtěch 3:0, body hostů: Malinský Tomáš 1:2, Netolický Tomáš 1:2, Dočekal Tomáš 1:2, Netolický Jan 0:2), TJ Jiskra Holice B - TJ Sokol Chrudim B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Socha Zdeněk 2:1, Frolík Tomáš 0:3, Hladík Miroslav 0:1, Vraštil Lukáš 2:2, Švec Jan 0:2, body hostů: Stehlík Milan 3:1, Rulík Jiří 2:1, Joska Vojtěch 1:2, Bureš Jaroslav 3:0),
8. kolo:
TJ Sokol Borová B - TJ Sokol Chrudim B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Matěj 2:0, Štrofová Tereza 0:1, Dalecký Petr 3:0, Merta Jakub 3:0, Češka Roman 0:1, body hostů: Stehlík Milan 1:2, Rulík Jiří 1:2, Bureš Jaroslav 0:2, Steklý Tibor 0:2), TTC Skuteč - KST Linea Chrudim A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štantejský Ondřej 1:3, Netolický Lukáš 1:3, Bezdíček Bohumil 1:2, Kaplan Zdeněk 3:1, body hostů: Malinský Tomáš 4:0, Netolický Tomáš 3:1, Dočekal Tomáš 1:3, Steiner Petr 1:2), TTC Ústí nad Orlicí A - TTC Ústí nad Orlicí B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čopián Štefan 0:3, Procházka Jiří 1:2, Kantorek Jiří 1:2, Janák Martin 2:1, WO 5:0, body hostů: Kaplan Vojtěch 4:0, Hodas David 3:1, Motl Daniel 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Jiskra Holice B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Soukup Jan 0:1, Pavel Jan 2:0, Hýbl Tomáš 2:1, Patka Václav 2:0, WO 3:0, body hostů: Vraštil Lukáš 1:2, Socha Zdeněk 0:3, Frolík Tomáš 1:1, WO 0:3), TJ Sokol Chrudim A - TJ Lanškroun A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rubeš Michal 2:2, Hanousek Ondřej 2:2, Charvát Ondřej 2:2, Šindelář Pavel 2:2, body hostů: Bako Radim 2:2, Štieber Břetislav 2:2, Vybíral Filip 2:2, Bako Adam 2:2), TJ Tesla Pardubice A - TJ Slovan Moravská Třebová 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudýn Vladimír 1:0, Kadleček Radomír 2:0, Lukeš Marek 3:0, Pytlík Jiří 2:0, WO 1:0, body hostů: Vykydal Lubomír 0:3, Riemer Tomáš 0:2, Maděra Jaroslav 0:2, Zítka Patrik 0:1, WO 0:1),
9. kolo:
TJ Sokol Borová B - KST Linea Chrudim A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Matěj 2:0, Štrofová Tereza 2:0, Dalecký Petr 2:0, Merta Jakub 2:0, body hostů: Malinský Tomáš 0:2, Netolický Tomáš 0:2, Dočekal Tomáš 0:2, Netolický Jan 0:2), TTC Skuteč - TJ Sokol Chrudim B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štantejský Ondřej 3:0, Netolický Lukáš 2:1, Bezdíček Bohumil 1:2, Kaplan Zdeněk 3:0, body hostů: Stehlík Milan 1:2, Rulík Jiří 1:2, Bureš Jaroslav 1:2, Steklý Tibor 0:3), TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Jiskra Holice B 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čopián Štefan 1:0, Kantorek Jiří 2:0, Procházka Jiří 3:0, Janák Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Vraštil Lukáš 0:3, Socha Zdeněk 0:2, Frolík Tomáš 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Česká Třebová A - TTC Ústí nad Orlicí B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Jan 1:2, Pavel Jan 3:0, Hýbl Tomáš 2:1, Patka Václav 4:0, body hostů: Kaplan Vojtěch 1:3, Hodas David 0:3, Doležal Jan 1:2, Motl Daniel 1:2), TJ Sokol Chrudim A - TJ Slovan Moravská Třebová 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rubeš Michal 1:0, Hanousek Ondřej 2:0, Charvát Ondřej 3:0, Šindelář Pavel 2:0, WO 1:0, body hostů: Vykydal Lubomír 0:3, Riemer Tomáš 0:2, Maděra Jaroslav 0:2, Zítka Patrik 0:1, WO 0:1), TJ Tesla Pardubice A - TJ Lanškroun A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudýn Vladimír 2:2, Lukeš Marek 1:3, Kadleček Radomír 2:1, Pytlík Jiří 3:1, body hostů: Bako Radim 3:1, Štieber Břetislav 2:2, Bako Adam 1:3, Vybíral Filip 1:2),
10. kolo:
TJ Lanškroun A - TJ Sokol Borová B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mynář Vojtěch 2:2, Vybíral Filip 1:3, Bako Radim 1:2, Štieber Břetislav 2:2, body hostů: Merta Jakub 4:0, Janča Miroslav 4:0, Stránský Matěj 1:3, Langr Lukáš 0:1, Štrofová Tereza 0:2), TJ Slovan Moravská Třebová - TTC Skuteč 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maděra Jaroslav 2:1, Vykydal Lubomír 0:3, Mrva Milan 2:1, Zítka Patrik 1:3, body hostů: Štantejský Ondřej 3:1, Kaplan Zdeněk 3:0, Zelinka Robert 1:2, Bezdíček Bohumil 1:2), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Chrudim A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hodas David 1:2, Motl Daniel 0:2, Doležal Jan 1:2, Kaplan Vojtěch 0:3, body hostů: Rubeš Michal 3:0, Šindelář Pavel 2:1, Charvát Ondřej 3:0, Hanousek Ondřej 1:1), TJ Jiskra Holice B - TJ Tesla Pardubice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraštil Lukáš 3:1, Hladík Miroslav 1:3, Frolík Tomáš 0:3, Socha Zdeněk 2:2, body hostů: Pytlík Jiří 4:0, Kadleček Radomír 2:2, Lukeš Marek 3:1, Kudýn Vladimír 0:3), TJ Sokol Chrudim B - TTC Ústí nad Orlicí A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Steklý Tibor 0:2, Bureš Jaroslav 0:2, Rulík Jiří 1:2, Stehlík Milan 0:2, body hostů: Janák Martin 3:0, Čopián Štefan 2:0, Kantorek Jiří 1:1, Procházka Jiří 2:0), KST Linea Chrudim A - TJ Sokol Česká Třebová A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Tomáš 2:2, Netolický Jan 2:2, Dočekal Tomáš 2:1, Netolický Tomáš 0:4, body hostů: Patka Václav 1:3, Hýbl Tomáš 2:2, Wávra Pavel 4:0, Steinmetz Roman 2:1),
11. kolo:
TJ Lanškroun A - TTC Skuteč 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bako Adam 2:2, Jányš Ondřej 0:1, Mynář Vojtěch 3:1, Štieber Břetislav 4:0, Chládek Pavel 0:3, body hostů: Kaplan Zdeněk 2:2, Štantejský Ondřej 2:2, Zelinka Robert 1:3, Bezdíček Bohumil 2:2), TJ Slovan Moravská Třebová - TJ Sokol Borová B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maděra Jaroslav 1:1, Vykydal Lubomír 0:2, Mrva Milan 0:3, Zítka Patrik 1:2, body hostů: Janča Miroslav 3:0, Dalecký Petr 3:0, Štrofová Tereza 1:1, Langr Lukáš 1:1), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Tesla Pardubice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaplan Vojtěch 1:3, Motl Daniel 0:3, Doležal Jan 1:2, Hodas David 4:0, body hostů: Pytlík Jiří 3:1, Kadleček Radomír 3:1, Lukeš Marek 0:3, Kudýn Vladimír 2:1), TJ Jiskra Holice B - TJ Sokol Chrudim A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraštil Lukáš 1:1, Frolík Tomáš 0:2, Švec Jan 0:3, Socha Zdeněk 0:1, Murdych Tomáš 0:2, body hostů: Rubeš Michal 2:1, Šindelář Pavel 3:0, Charvát Ondřej 2:0, Hanousek Ondřej 2:0), TJ Sokol Chrudim B - TJ Sokol Česká Třebová A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Steklý Tibor 0:2, Bureš Jaroslav 1:1, Rulík Jiří 1:2, Stehlík Milan 0:3, body hostů: Patka Václav 1:2, Hýbl Tomáš 3:0, Wávra Pavel 2:0, Steinmetz Roman 2:0), KST Linea Chrudim A - TTC Ústí nad Orlicí A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malinský Tomáš 0:2, Netolický Jan 0:2, Netolický Tomáš 0:2, Dočekal Tomáš 0:2, body hostů: Janák Martin 2:0, Čopián Štefan 2:0, Kantorek Jiří 2:0, Procházka Jiří 2:0),
12. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová A - TTC Ústí nad Orlicí A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýbl Tomáš 1:3, Pavel Jan 1:2, Soukup Jan 0:3, Patka Václav 2:2, body hostů: Janák Martin 4:0, Čopián Štefan 3:1, Kantorek Jiří 2:1, Procházka Jiří 1:2), TJ Tesla Pardubice A - TJ Sokol Chrudim A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadleček Radomír 2:2, Lukeš Marek 0:3, Kudýn Petr 0:3, Pytlík Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Šindelář Pavel 3:1, Rubeš Michal 4:0, Hanousek Ondřej 3:1, Foltýn Lukáš 0:2, WO 0:1), TJ Slovan Moravská Třebová - TJ Lanškroun A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zítka Patrik 1:3, Mrva Milan 2:1, Riemer Tomáš 0:3, Kalandra Miloslav ml. 3:1, body hostů: Štieber Břetislav 4:0, Mynář Vojtěch 2:2, Bako Adam 2:1, Chládek Pavel 0:3), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Jiskra Holice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hodas David 3:0, Motl Daniel 1:2, Doležal Jan 2:1, Kaplan Vojtěch 3:1, body hostů: Hladík Miroslav 0:4, Vraštil Lukáš 2:1, Socha Zdeněk 1:2, Frolík Tomáš 1:2), TJ Sokol Chrudim B - KST Linea Chrudim A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rulík Jiří 0:2, Joska Vojtěch 0:2, Bureš Jaroslav 0:3, Stehlík Milan 1:1, body hostů: Netolický Tomáš 3:0, Malinský Tomáš 2:0, Dočekal Tomáš 2:0, Netolický Jan 1:1), TJ Sokol Borová B - TTC Skuteč 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Matěj 2:2, Štrofová Tereza 1:3, Dalecký Petr 1:3, Vrba Jan 4:0, body hostů: Štantejský Ondřej 3:1, Kaplan Zdeněk 3:1, Netolický Lukáš 2:2, Bezdíček Bohumil 0:4),
13. kolo:
TJ Sokol Borová B - TTC Ústí nad Orlicí A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Langr Lukáš 2:1, Janča Miroslav 3:0, Dalecký Petr 2:1, Merta Jakub 2:1, body hostů: Janák Martin 1:2, Čopián Štefan 1:2, Kantorek Jiří 1:2, Procházka Jiří 0:3), TTC Skuteč - TJ Sokol Česká Třebová A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štantejský Ondřej 2:2, Netolický Lukáš 2:1, Zelinka Robert 0:3, Kaplan Zdeněk 4:0, body hostů: Patka Václav 2:2, Soukup Jan 1:3, Wávra Pavel 2:1, Hýbl Tomáš 1:2), TJ Sokol Chrudim B - TJ Sokol Chrudim A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steklý Tibor 0:3, Stehlík Milan 2:0, Rulík Jiří 0:3, Bureš Jaroslav 0:3, body hostů: Rubeš Michal 2:1, Hanousek Ondřej 2:1, Šindelář Pavel 3:0, Charvát Ondřej 2:0), KST Linea Chrudim A - TJ Tesla Pardubice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Tomáš 2:2, Steiner Petr 1:3, Dočekal Tomáš 2:1, Netolický Tomáš 4:0, body hostů: Pytlík Jiří 2:2, Kadleček Radomír 1:3, Kudýn Petr 1:3, Kudýn Vladimír 2:1), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Lanškroun A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Motl Daniel 2:1, Hájek Ladislav 1:1, Doležal Jan 3:0, Hodas David 3:0, body hostů: Štieber Břetislav 2:1, Bako Adam 0:3, Langr Lukáš ml. 0:3, Chládek Pavel 0:2), TJ Jiskra Holice B - TJ Slovan Moravská Třebová 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraštil Lukáš 3:0, Murdych Tomáš 0:2, Frolík Tomáš 3:0, Socha Zdeněk 3:0, body hostů: Zítka Patrik 1:2, Maděra Jaroslav 1:2, Riemer Tomáš 0:3, Vykydal Lubomír 0:2),
14. kolo:
TTC Skuteč - TTC Ústí nad Orlicí A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štantejský Ondřej 0:2, Bezdíček Bohumil 0:2, Zelinka Robert 0:3, Netolický Lukáš 0:2, body hostů: Janák Martin 3:0, Čopián Štefan 2:0, Kantorek Jiří 2:0, Procházka Jiří 2:0), TJ Sokol Borová B - TJ Sokol Česká Třebová A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janča Miroslav 3:0, Štrofová Tereza 0:2, Dalecký Petr 3:0, Merta Jakub 2:1, body hostů: Patka Václav 1:2, Wávra Pavel 2:1, Hýbl Tomáš 0:3, Soukup Jan 0:2), KST Linea Chrudim A - TJ Sokol Chrudim A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malinský Tomáš 2:0, Netolický Jan 0:2, Steiner Petr 0:1, Netolický Tomáš 0:3, Dočekal Tomáš 0:2, body hostů: Rubeš Michal 2:1, Šindelář Pavel 3:0, Charvát Ondřej 2:0, Hanousek Ondřej 1:1), TJ Sokol Chrudim B - TJ Tesla Pardubice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Steklý Tibor 0:2, Stehlík Milan 0:2, Rulík Jiří 1:2, Bureš Jaroslav 0:2, body hostů: Pytlík Jiří 3:0, Kadleček Radomír 2:0, Kudýn Petr 1:1, Kudýn Vladimír 2:0), TJ Jiskra Holice B - TJ Lanškroun A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraštil Lukáš 3:1, Frolík Tomáš 2:2, Švec Jan 1:2, Socha Zdeněk 2:2, body hostů: Štieber Břetislav 4:0, Bako Adam 3:1, Langr Lukáš ml. 0:4, Chládek Pavel 0:3), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Slovan Moravská Třebová 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Tomáš 0:4, Motl Daniel 3:1, Doležal Jan 3:0, Hodas David 4:0, body hostů: Zítka Patrik 1:3, Maděra Jaroslav 2:2, Riemer Tomáš 1:3, Vykydal Lubomír 1:2),
15. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Borová B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaplan Vojtěch 2:2, Motl Daniel 0:4, Doležal Jan 2:2, Hodas David 3:1, body hostů: Merta Jakub 4:0, Dalecký Petr 2:2, Langr Lukáš 2:2, Štrofová Tereza 1:3), TJ Jiskra Holice B - TTC Skuteč 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraštil Lukáš 1:3, Hladík Miroslav 1:2, Frolík Tomáš 1:2, Socha Zdeněk 1:3, body hostů: Štantejský Ondřej 1:3, Kaplan Zdeněk 4:0, Netolický Lukáš 2:1, Bezdíček Bohumil 3:0), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Chrudim B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chládek Pavel 0:3, Bako Adam 1:2, Jányš Ondřej 0:1, Štieber Břetislav 3:0, Langr Lukáš ml. 0:2, body hostů: Rulík Jiří 3:0, Stehlík Milan 1:2, Bureš Jaroslav 2:1, Joska Vojtěch 2:1), TJ Slovan Moravská Třebová - KST Linea Chrudim A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrva Milan 0:2, Zítka Patrik 0:2, Riemer Tomáš 0:3, Kalandra Miloslav ml. 1:1, body hostů: Netolický Tomáš 3:0, Malinský Tomáš 2:0, Dočekal Tomáš 1:1, Steiner Petr 2:0), TJ Sokol Chrudim A - TTC Ústí nad Orlicí A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rubeš Michal 2:2, Hanousek Ondřej 0:3, Stehlík Vojtěch 0:3, Šindelář Pavel 3:1, body hostů: Janák Martin 2:2, Čopián Štefan 3:1, Kantorek Jiří 3:0, Procházka Jiří 1:2), TJ Tesla Pardubice A - TJ Sokol Česká Třebová A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Marek 0:4, Kudýn Petr 3:1, Kadleček Radomír 2:1, Pytlík Jiří 4:0, body hostů: Hýbl Tomáš 1:3, Patka Václav 1:3, Pavel Jan 2:2, Soukup Jan 2:1),
16. kolo:
TJ Jiskra Holice B - TJ Sokol Borová B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraštil Lukáš 1:2, Frolík Tomáš 0:3, Hladík Miroslav 1:2, Socha Zdeněk 1:2, body hostů: Vrba Jan 3:0, Dalecký Petr 2:1, Merta Jakub 3:0, Štrofová Tereza 1:2), TTC Ústí nad Orlicí B - TTC Skuteč 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaplan Vojtěch 3:0, Hájek Ladislav 1:2, Doležal Jan 3:0, Hodas David 2:1, body hostů: Kaplan Zdeněk 1:2, Štantejský Ondřej 2:1, Netolický Lukáš 0:3, Bezdíček Bohumil 0:3), TJ Slovan Moravská Třebová - TJ Sokol Chrudim B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrva Milan 3:0, Zítka Patrik 2:1, Riemer Tomáš 1:2, Kalandra Miloslav ml. 3:0, body hostů: Rulík Jiří 2:1, Stehlík Milan 0:3, Bureš Jaroslav 1:2, Joska Vojtěch 0:3), TJ Lanškroun A - KST Linea Chrudim A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chládek Pavel 0:3, Bako Adam 0:2, Langr Lukáš ml. 1:2, Štieber Břetislav 2:1, body hostů: Netolický Tomáš 3:0, Malinský Tomáš 3:0, Dočekal Tomáš 1:2, Steiner Petr 1:1), TJ Tesla Pardubice A - TTC Ústí nad Orlicí A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Marek 0:2, Kudýn Petr 2:2, Kadleček Radomír 3:1, Pytlík Jiří 3:1, Kudýn Vladimír 1:1, body hostů: Janák Martin 2:2, Čopián Štefan 2:2, Kantorek Jiří 1:3, Procházka Jiří 2:2), TJ Sokol Chrudim A - TJ Sokol Česká Třebová A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rubeš Michal 3:1, Hanousek Ondřej 2:2, Stehlík Vojtěch 0:4, Šindelář Pavel 2:2, body hostů: Hýbl Tomáš 2:2, Patka Václav 3:1, Pavel Jan 2:2, Soukup Jan 2:2),
17. kolo:
TJ Sokol Borová B - TJ Sokol Chrudim A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Langr Lukáš 0:3, Štrofová Tereza 1:2, Vrba Jan 3:0, Merta Jakub 4:0, body hostů: Charvát Ondřej 1:3, Šindelář Pavel 1:2, Rubeš Michal 1:2, Hanousek Ondřej 2:1), TTC Skuteč - TJ Tesla Pardubice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štantejský Ondřej 2:1, Netolický Lukáš 2:0, Bezdíček Bohumil 2:1, Kaplan Zdeněk 3:0, body hostů: Kadleček Radomír 1:2, Kudýn Petr 1:2, Lukeš Marek 0:3, Kudýn Vladimír 0:2), TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Lanškroun A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čopián Štefan 3:1, Procházka Jiří 2:2, Kantorek Jiří 1:3, Janák Martin 3:1, body hostů: Bako Radim 4:0, Štieber Břetislav 2:2, Mynář Vojtěch 1:3, Bako Adam 0:4), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Slovan Moravská Třebová 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hýbl Tomáš 2:2, Pavel Jan 3:1, Rybka Martin 0:4, Patka Václav 3:1, body hostů: Kalandra Miloslav ml. 3:1, Zítka Patrik 1:3, Maděra Jaroslav 3:1, Mrva Milan 1:3), TJ Sokol Chrudim B - TTC Ústí nad Orlicí B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rulík Jiří 1:1, Bureš Jaroslav 2:0, Stehlík Milan 2:1, Joska Vojtěch 3:0, body hostů: Hodas David 1:2, Doležal Jan 0:3, Motl Daniel 1:1, Doležal Tomáš 0:2), KST Linea Chrudim A - TJ Jiskra Holice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Tomáš 3:0, Netolický Jan 2:1, Dočekal Tomáš 2:1, Netolický Tomáš 2:1, body hostů: Vraštil Lukáš 1:2, Theodor Jiří 0:3, Frolík Tomáš 1:2, Hladík Miroslav 1:2),
18. kolo:
TTC Skuteč - TJ Sokol Chrudim A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezdíček Bohumil 1:2, Beránek Michal 0:3, Štantejský Ondřej 0:3, Netolický Lukáš 2:1, body hostů: Rubeš Michal 2:1, Šindelář Pavel 2:1, Charvát Ondřej 3:0, Hanousek Ondřej 2:1), TJ Sokol Borová B - TJ Tesla Pardubice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Langr Lukáš 2:2, Štrofová Tereza 1:3, Štrof Jaroslav 0:1, Merta Jakub 4:0, Češka Roman 0:3, body hostů: Kudýn Petr 1:3, Kadleček Radomír 3:1, Lukeš Marek 3:1, Kudýn Vladimír 2:2), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Lanškroun A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hýbl Tomáš 1:2, Pavel Jan 0:2, Soukup Jan 0:3, Patka Václav 2:1, body hostů: Bako Radim 3:0, Štieber Břetislav 3:0, Mynář Vojtěch 2:1, Bako Adam 0:2), TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Slovan Moravská Třebová 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čopián Štefan 2:1, Procházka Jiří 1:1, Kantorek Jiří 2:1, Janák Martin 3:0, body hostů: Mrva Milan 2:1, Maděra Jaroslav 0:3, Zítka Patrik 1:2, Riemer Tomáš 0:2), KST Linea Chrudim A - TTC Ústí nad Orlicí B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malinský Tomáš 3:0, Polach Miroslav 1:2, Dočekal Tomáš 2:1, Netolický Tomáš 2:2, body hostů: Doležal Jan 1:3, Hodas David 3:0, Doležal Tomáš 0:3, Motl Daniel 1:2), TJ Sokol Chrudim B - TJ Jiskra Holice B 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rulík Jiří 3:0, Bureš Jaroslav 3:0, Stehlík Milan 2:1, Joska Vojtěch 2:1, body hostů: Vraštil Lukáš 1:2, Frolík Tomáš 1:2, Hladík Miroslav 0:3, Theodor Jiří 0:3),
19. kolo:
TJ Sokol Chrudim B - TJ Sokol Borová B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rulík Jiří 2:1, Bureš Jaroslav 1:1, Stehlík Milan 0:3, Joska Vojtěch 0:3, body hostů: Štrofová Tereza 0:2, Merta Jakub 3:0, Dalecký Petr 3:0, Langr Lukáš 1:1, Stránský Matěj 1:0), KST Linea Chrudim A - TTC Skuteč 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Tomáš 3:1, Netolický Jan 2:1, Dočekal Tomáš 2:1, Netolický Tomáš 2:2, body hostů: Štantejský Ondřej 4:0, Netolický Lukáš 1:3, Bezdíček Bohumil 0:3, Zelinka Robert 0:3), TTC Ústí nad Orlicí B - TTC Ústí nad Orlicí A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Aleš 1:3, Hodas David 3:1, Bezdíčková Lenka 2:2, Kaplan Vojtěch 2:2, body hostů: Kantorek Jiří 3:1, Svojanovský Radim 0:4, Čopián Štefan 4:0, Hrdina Lukáš 1:3), TJ Jiskra Holice B - TJ Sokol Česká Třebová A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Socha Zdeněk 1:2, Zajíček Miroslav 0:2, Frolík Tomáš 1:2, Vraštil Lukáš 0:3, body hostů: Patka Václav 3:0, Pavel Jan 2:1, Wávra Pavel 3:0, Wávra Petr 1:1), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Chrudim A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Jakub 0:3, Langr Lukáš ml. 0:3, Štieber Břetislav 3:0, Bako Adam 1:3, body hostů: Šindelář Pavel 3:1, Charvát Ondřej 2:1, Rubeš Michal 1:2, Hanousek Ondřej 3:0), TJ Slovan Moravská Třebová - TJ Tesla Pardubice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrva Milan 3:1, Zítka Patrik 2:2, Maděra Jaroslav 2:1, Kalandra Miloslav ml. 2:2, body hostů: Kadleček Radomír 2:2, Kudýn Petr 2:2, Loudil Jan 0:4, Kudýn Vladimír 2:1),
20. kolo:
KST Linea Chrudim A - TJ Sokol Borová B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Tomáš 1:2, Netolický Jan 1:2, Dočekal Tomáš 0:3, Netolický Tomáš 2:2, body hostů: Merta Jakub 3:1, Langr Lukáš 1:2, Stránský Matěj 2:1, Dalecký Petr 3:0), TJ Sokol Chrudim B - TTC Skuteč 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rulík Jiří 3:1, Bureš Jaroslav 1:3, Stehlík Milan 2:2, Joska Vojtěch 2:2, body hostů: Netolický Lukáš 3:1, Štantejský Ondřej 2:2, Zelinka Robert 3:1, Bezdíček Bohumil 0:4), TJ Jiskra Holice B - TTC Ústí nad Orlicí A 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Socha Zdeněk 1:2, Frolík Tomáš 1:2, Zajíček Miroslav 1:2, Vraštil Lukáš 0:3, WO 4:0, body hostů: Janák Martin 4:0, Kantorek Jiří 2:2, Procházka Jiří 3:1, WO 0:4), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Česká Třebová A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaplan Vojtěch 3:0, Motl Daniel 1:1, Doležal Jan 2:1, Hodas David 3:0, body hostů: Patka Václav 1:2, Pavel Jan 0:3, Wávra Pavel 1:2, Plíva Roman 0:2), TJ Slovan Moravská Třebová - TJ Sokol Chrudim A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zítka Patrik 1:1, Maděra Jaroslav 0:2, Riemer Tomáš 0:3, Mrva Milan 1:2, body hostů: Šindelář Pavel 3:0, Charvát Ondřej 3:0, Rubeš Michal 2:0, Hanousek Ondřej 0:2), TJ Lanškroun A - TJ Tesla Pardubice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bako Adam 0:4, Jányš Ondřej 0:3, Štieber Břetislav 3:0, Bako Radim 2:2, body hostů: Kadleček Radomír 3:1, Lukeš Marek 2:2, Kudýn Petr 2:1, Kudýn Vladimír 2:1),
21. kolo:
TJ Sokol Borová B - TJ Lanškroun A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dalecký Petr 1:3, Stránský Matěj 3:1, Štrofová Tereza 1:2, Merta Jakub 4:0, body hostů: Mynář Vojtěch 1:3, Štieber Břetislav 3:1, Jányš Ondřej 1:3, Bako Adam 1:2), TTC Skuteč - TJ Slovan Moravská Třebová 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaplan Zdeněk 1:0, Štantejský Ondřej 2:0, Netolický Lukáš 2:0, Zelinka Robert 1:0, WO 3:0, body hostů: Maděra Jaroslav 0:2, Zítka Patrik 0:2, Riemer Tomáš 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Chrudim A - TTC Ústí nad Orlicí B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rubeš Michal 1:2, Hanousek Ondřej 3:0, Charvát Ondřej 2:1, Šindelář Pavel 2:1, body hostů: Kaplan Vojtěch 2:1, Hodas David 1:2, Doležal Jan 1:2, Motl Daniel 0:3), TJ Tesla Pardubice A - TJ Jiskra Holice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadleček Radomír 1:1, Kudýn Petr 2:0, Kudýn Vladimír 3:0, Lukeš Marek 2:0, body hostů: Zajíček Miroslav 0:3, Frolík Tomáš 0:2, Vraštil Lukáš 0:2, Socha Zdeněk 1:1), TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Sokol Chrudim B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svojanovský Radim 0:3, Procházka Jiří 1:2, Kantorek Jiří 3:0, Janák Martin 4:0, body hostů: Rulík Jiří 2:2, Bureš Jaroslav 0:3, Joska Vojtěch 1:2, Stehlík Milan 2:1), TJ Sokol Česká Třebová A - KST Linea Chrudim A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavel Jan 2:1, Hýbl Tomáš 2:1, Malina Milan 1:2, Patka Václav 3:0, body hostů: Malinský Tomáš 1:2, Dočekal Tomáš 1:2, Netolický Tomáš 2:1, Netolický Jan 0:3),
22. kolo:
TTC Skuteč - TJ Lanškroun A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štantejský Ondřej 1:2, Zelinka Robert 0:3, Vyčichl Michal 1:2, Netolický Lukáš 1:2, body hostů: Mynář Vojtěch 3:0, Štieber Břetislav 3:0, Chládek Pavel 0:3, Bako Adam 3:0), TJ Sokol Borová B - TJ Slovan Moravská Třebová 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dalecký Petr 1:0, Štrofová Tereza 2:0, Štrofová Lenka 2:0, Merta Jakub 1:0, WO 3:0, body hostů: Maděra Jaroslav 0:2, Zítka Patrik 0:2, Riemer Tomáš 0:2, WO 0:3), TJ Tesla Pardubice A - TTC Ústí nad Orlicí B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Marek 1:2, Kudýn Petr 0:3, Karcol Martin 1:2, Kadleček Radomír 1:2, body hostů: Motl Daniel 2:1, Doležal Jan 2:1, Kaplan Vojtěch 2:1, Hodas David 3:0), TJ Sokol Chrudim A - TJ Jiskra Holice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rubeš Michal 2:0, Hanousek Ondřej 2:0, Charvát Ondřej 2:0, Šindelář Pavel 2:0, body hostů: Zajíček Miroslav 0:2, Košťál Jiří 0:2, Murdych Tomáš 0:2, Theodor Jiří 0:2), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Chrudim B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavel Jan 2:1, Hýbl Tomáš 3:0, Malina Milan 1:2, Patka Václav 3:0, body hostů: Joska Vojtěch 0:3, Rulík Jiří 1:2, Bureš Jaroslav 2:1, Stehlík Milan 0:3), TTC Ústí nad Orlicí A - KST Linea Chrudim A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svojanovský Radim 1:3, Procházka Jiří 3:0, Kantorek Jiří 2:1, Janák Martin 4:0, body hostů: Malinský Tomáš 1:3, Dočekal Tomáš 0:4, Netolický Tomáš 2:1, Netolický Jan 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy