Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž A
1. kolo:
TTC Medovinka Hlinsko A - KST Linea Chrudim B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polanský Jiří 2:1, Kosek Petr 0:2, Řezníček David 3:0, Rybenský Dušan 3:0, body hostů: Netolický Tomáš 2:1, Netolický Jan 1:2, Procházka Petr 0:3, Polach Miroslav 0:2), TJ Sokol Chrudim C - TJ Tesla Pardubice C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláčková Tereza 1:2, Šula Petr 0:3, Foltýn Lukáš 1:2, Joska Vojtěch 2:2, body hostů: Lukeš Marek 4:0, Bubeník Michal 2:1, Karcol Martin 2:1, Lacina Martin 1:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Trojovice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Joska Miloš 1:2, Kadlec Zdeněk 0:3, Charvát Jaroslav 1:2, Buchal Dušan 2:1, body hostů: Michalec Roman 3:0, Tesner Tomáš 2:1, Malinský Martin 2:1, Kopecký Pavel 1:2), TJ Lokomotiva Pardubice B - TTC Medovinka Hlinsko B 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Licek Radim 0:1, Špaňůr Josef 2:0, Rázek František 3:0, Bachura Libor 2:0, WO 3:0, body hostů: Černý Stanislav 1:2, Spálenský Ivan 0:3, Houba Ondřej 0:2, WO 0:3), TJ Tesla Pardubice B - TJ Sokol Chrudim D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beránek Petr 1:0, Novotný Luboš 2:0, Petřík Tomáš 2:0, Loudil Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Krejčí Vladimír 0:2, Sourada Petr 0:2, Moučka Ladislav 0:2, WO 0:3),
2. kolo:
SK Starý Mateřov - TTC Medovinka Hlinsko A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Firich Ladislav 1:3, Budera Jaroslav 0:4, Houdek Roman 1:2, Volhejn Jan 3:1, body hostů: Rybenský Dušan 4:0, Řezníček David 2:2, Polanský Jiří 2:2, Kosek Petr 2:1), TJ Sokol Chrudim C - TJ Tesla Pardubice B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláčková Tereza 1:3, Jirka Lukáš 2:2, Foltýn Lukáš 2:1, Joska Vojtěch 3:1, body hostů: Novotný Luboš 4:0, Loudil Jan 2:2, Petřík Tomáš 1:3, Marel David 0:3), TJ Tesla Pardubice C - TJ Sokol Chrudim D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lacina Martin 3:0, Bubeník Michal 0:3, Weber Jan 1:2, Karcol Martin 4:0, Lukeš Marek 1:0, body hostů: Tajovský Václav 2:2, Stehlík Vojtěch 2:2, Sourada Petr 0:2, Hort Miloš 1:2, Krejčí Vladimír 0:1), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Lokomotiva Pardubice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Joska Miloš 2:0, Charvát Jaroslav 2:0, Kadlec Zdeněk 2:0, Buchal Dušan 2:0, body hostů: Špaňůr Josef 0:2, Licek Radim 0:2, Kolář Michal 0:2, Rázek František 0:2), TJ Trojovice - TTC Medovinka Hlinsko B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Michalec Roman 1:0, Kopecký Pavel 2:0, Malinský Martin 2:0, Tesner Tomáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Černý Stanislav 0:2, Spálenský Ivan 0:2, Houba Ondřej 0:2, WO 0:3),
3. kolo:
SK Starý Mateřov - KST Linea Chrudim B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volhejn Jan 3:0, Budera Jaroslav 0:4, Firich Ladislav 0:4, Houdek Roman 3:1, WO 1:0, body hostů: Netolický Jan 2:2, Polach Miroslav 2:2, Chlebeček Marek 3:1, Procházka Petr 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Chrudim C - TJ Sokol Chrudim D 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirka Lukáš 3:1, Sedláčková Tereza 4:0, Joska Vojtěch 3:0, Vítek Daniel 0:4, body hostů: Stehlík Vojtěch 2:2, Krejčí Vladimír 1:3, Hort Miloš 1:3, Šnor Karel 1:2), TJ Tesla Pardubice C - TJ Tesla Pardubice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Marek 3:0, Bubeník Michal 1:1, Lacina Martin 2:1, Karcol Martin 3:0, body hostů: Novotný Luboš 2:1, Petřík Tomáš 0:3, Marel David 0:3, Zajíček Martin 0:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TTC Medovinka Hlinsko B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Zdeněk 2:0, Charvát Jaroslav 2:0, Joska Miloš 2:0, Buchal Dušan 2:0, body hostů: Kalina Petr 0:2, Černý Stanislav 0:2, Houba Ondřej 0:2, Spálenský Ivan 0:2), TJ Trojovice - TJ Lokomotiva Pardubice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michalec Roman 2:0, Kopecký Pavel 2:0, Malinský Martin 2:0, Tesner Tomáš 2:0, body hostů: Rázek František 0:2, Licek Radim 0:2, Kolář Michal 0:2, Špaňůr Josef 0:2),
4. kolo:
TJ Lokomotiva Pardubice B - SK Starý Mateřov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bachura Libor 2:1, Rázek František 0:3, Licek Radim 0:3, Špaňůr Josef 2:2, body hostů: Volhejn Jan 4:0, Houdek Roman 3:0, Moder Jiří 1:2, Budera Jaroslav 1:2), TJ Tesla Pardubice B - TJ Jiskra Heřmanův Městec 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petřík Tomáš 0:3, Herudek Miroslav 0:3, Novotný Luboš 2:1, WO 0:3, body hostů: Buchal Dušan 2:0, Joska Miloš 2:1, Charvát Jaroslav 1:1, Kadlec Zdeněk 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Chrudim D - TJ Trojovice 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krejčí Vladimír 0:2, Sourada Petr 1:2, Stehlík Vojtěch 0:2, WO 0:3, body hostů: Tesner Tomáš 2:0, Malinský Martin 1:1, Kopecký Pavel 1:0, Michalec Roman 2:0, WO 3:0), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Sokol Chrudim C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polanský Jiří 0:3, Kosek Petr 2:1, Řezníček David 3:0, Rybenský Dušan 4:0, body hostů: Joska Vojtěch 2:2, Sedláčková Tereza 0:3, Jirka Lukáš 1:2, Foltýn Lukáš 1:2), KST Linea Chrudim B - TJ Tesla Pardubice C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pilař Jaroslav 0:3, Polach Miroslav 2:1, Michek Jakub 0:3, Netolický Jan 3:1, body hostů: Lukeš Marek 4:0, Karcol Martin 1:2, Lacina Martin 2:1, Urbánek David 1:2),
5. kolo:
SK Starý Mateřov - TTC Medovinka Hlinsko B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volhejn Jan 3:0, Moder Jiří 0:2, Budera Jaroslav 3:0, Houdek Roman 2:1, body hostů: Kalina Petr 1:2, Bříza Martin 1:2, Zíb Petr 0:3, Škarvada Vladimír 1:1), TJ Tesla Pardubice B - TJ Trojovice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herudek Miroslav 0:3, Petřík Tomáš 0:2, Kolísek Miroslav 0:3, Novotný Luboš 2:1, body hostů: Michalec Roman 3:0, Tesner Tomáš 2:1, Malinský Martin 3:0, Kopecký Pavel 1:1), TJ Sokol Chrudim D - TJ Jiskra Heřmanův Městec 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sourada Petr 3:1, Krejčí Vladimír 1:3, Tajovský Václav 3:1, Stehlík Vojtěch 2:2, body hostů: Buchal Dušan 2:2, Charvát Jaroslav 1:3, Kadlec Zdeněk 2:2, Joska Miloš 2:2), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Tesla Pardubice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polanský Jiří 2:0, Kosek Petr 1:1, Řezníček David 2:1, Rybenský Dušan 3:0, body hostů: Lukeš Marek 2:1, Lacina Martin 0:3, Karcol Martin 0:2, Urbánek David 0:2), KST Linea Chrudim B - TJ Sokol Chrudim C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlebeček Marek 1:2, Pilař Jaroslav 0:3, Michek Jakub 1:2, Polach Miroslav 2:1, body hostů: Sedláčková Tereza 3:0, Jirka Lukáš 1:2, Joska Vojtěch 1:2, Foltýn Lukáš 3:0),
6. kolo:
SK Starý Mateřov - TJ Sokol Chrudim C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volhejn Jan 3:0, Houdek Roman 0:3, Budera Jaroslav 1:2, Moder Jiří 0:4, body hostů: Sedláčková Tereza 3:1, Joska Vojtěch 3:0, Juklová Kateřina 1:2, Foltýn Lukáš 2:1), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TTC Medovinka Hlinsko A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Zdeněk 0:2, Buchal Dušan 0:2, Joska Miloš 0:3, Charvát Jaroslav 0:2, body hostů: Řezníček David 3:0, Rybenský Dušan 2:0, Polanský Jiří 2:0, Kosek Petr 2:0), TJ Trojovice - KST Linea Chrudim B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michalec Roman 3:0, Kopecký Pavel 0:3, Malinský Martin 1:2, Tesner Tomáš 4:0, body hostů: Procházka Petr 2:2, Chlebeček Marek 2:1, Polach Miroslav 0:3, Michek Jakub 1:2), TJ Tesla Pardubice B - TJ Lokomotiva Pardubice B 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petřík Tomáš 3:1, Zajíček Martin 0:3, Novotný Luboš 3:1, WO 0:5, body hostů: Bachura Libor 2:1, Licek Radim 2:1, Kolář Michal 0:2, Špaňůr Josef 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Chrudim D - TTC Medovinka Hlinsko B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčí Vladimír 0:3, Sourada Petr 1:2, Tajovský Václav 0:3, Stehlík Vojtěch 2:1, WO 5:0, body hostů: Kalina Petr 2:2, Smékal Petr 3:1, Bříza Martin 4:0, WO 0:5),
7. kolo:
SK Starý Mateřov - TJ Tesla Pardubice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volhejn Jan 4:0, Houdek Roman 1:3, Moder Jiří 0:4, Mudruňka Karel 2:2, body hostů: Lukeš Marek 3:1, Lacina Martin 2:2, Bubeník Michal 3:1, Weber Jan 1:3), TJ Jiskra Heřmanův Městec - KST Linea Chrudim B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Zdeněk 1:2, Joska Miloš 3:0, Charvát Jaroslav 1:2, Buchal Dušan 4:0, body hostů: Procházka Petr 1:3, Chlebeček Marek 1:2, Michek Jakub 1:2, Polach Miroslav 1:2), TJ Trojovice - TTC Medovinka Hlinsko A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michalec Roman 3:1, Kopecký Pavel 1:2, Malinský Martin 0:3, Tesner Tomáš 1:3, body hostů: Polanský Jiří 2:2, Rybenský Dušan 4:0, Řezníček David 2:1, Kosek Petr 1:2), TJ Sokol Chrudim D - TJ Lokomotiva Pardubice B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Vladimír 2:1, Sourada Petr 0:3, Tajovský Václav 3:0, Stehlík Vojtěch 0:4, body hostů: Bachura Libor 3:1, Licek Radim 2:1, Špaňůr Josef 1:2, Kolář Michal 2:1), TJ Tesla Pardubice B - TTC Medovinka Hlinsko B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Tomáš 3:0, Herudek Miroslav 1:1, Zajíček Martin 2:1, Novotný Luboš 3:0, body hostů: Kalina Petr 1:2, Houba Ondřej 0:3, Spálenský Ivan 1:2, Vašek Jan 0:2),
8. kolo:
SK Starý Mateřov - TJ Tesla Pardubice B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volhejn Jan 3:1, Moder Jiří 1:2, Budera Jaroslav 1:2, Houdek Roman 3:1, body hostů: Novotný Luboš 4:0, Petřík Tomáš 2:2, Himmel David 0:3, Herudek Miroslav 0:3), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Lokomotiva Pardubice B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polanský Jiří 1:0, Boháč Milan 1:1, Řezníček David 3:0, Rybenský Dušan 1:0, WO 3:0, body hostů: Bachura Libor 0:3, Licek Radim 1:1, Špaňůr Josef 0:2, WO 0:3), KST Linea Chrudim B - TTC Medovinka Hlinsko B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlebeček Marek 2:2, Netolický Jan 2:2, Michek Jakub 2:2, Procházka Petr 3:1, body hostů: Černý Stanislav 1:3, Kalina Petr 3:1, Bříza Martin 3:1, Saifr Vladimír 0:4), TJ Sokol Chrudim C - TJ Jiskra Heřmanův Městec 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šula Petr 0:3, Juklová Kateřina 0:3, Foltýn Lukáš 2:1, Sedláčková Tereza 2:1, body hostů: Buchal Dušan 3:0, Joska Miloš 2:1, Kadlec Zdeněk 1:2, Charvát Jaroslav 2:1), TJ Tesla Pardubice C - TJ Trojovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karcol Martin 1:2, Lacina Martin 1:2, Kalhous Vlastimil 2:1, Lukeš Marek 4:0, body hostů: Michalec Roman 2:2, Tesner Tomáš 1:2, Malinský Martin 1:2, Kopecký Pavel st. 1:2),
9. kolo:
SK Starý Mateřov - TJ Sokol Chrudim D 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Volhejn Jan 3:0, Moder Jiří 0:2, Houdek Roman 2:1, Mudruňka Karel 0:3, Budera Jaroslav 0:1, WO 5:0, body hostů: Krejčí Vladimír 2:2, Tajovský Václav 3:1, Stehlík Vojtěch 2:2, WO 0:5), TTC Medovinka Hlinsko A - TTC Medovinka Hlinsko B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boháč Milan 1:1, Polanský Jiří 2:0, Řezníček David 3:0, Rybenský Dušan 3:0, body hostů: Černý Stanislav 1:2, Saifr Vladimír 0:3, Škarvada Vladimír 0:2, Spálenský Ivan 0:2), KST Linea Chrudim B - TJ Lokomotiva Pardubice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlebeček Marek 2:1, Netolický Jan 2:1, Michek Jakub 2:1, Procházka Petr 3:0, body hostů: Bachura Libor 1:2, Licek Radim 1:2, Špaňůr Josef 0:3, Rázek František 1:2), TJ Sokol Chrudim C - TJ Trojovice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juklová Kateřina 2:2, Šula Petr 0:3, Foltýn Lukáš 3:0, Sedláčková Tereza 1:3, body hostů: Michalec Roman 3:1, Tesner Tomáš 3:1, Malinský Martin 1:2, Kopecký Pavel st. 1:2), TJ Tesla Pardubice C - TJ Jiskra Heřmanův Městec 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karcol Martin 0:3, Lacina Martin 0:2, Kalhous Vlastimil 0:3, Lukeš Marek 3:0, body hostů: Buchal Dušan 3:0, Joska Miloš 2:1, Kadlec Zdeněk 2:1, Charvát Jaroslav 1:1),
10. kolo:
TJ Jiskra Heřmanův Městec - SK Starý Mateřov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Joska Miloš 2:1, Kadlec Zdeněk 2:0, Charvát Jaroslav 2:1, Buchal Dušan 2:1, body hostů: Moder Jiří 1:2, Houdek Roman 0:3, Volhejn Jan 2:1, Budera Jaroslav 0:2), TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Sokol Chrudim C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Licek Radim 2:2, Špaňůr Josef 2:1, Rázek František 1:2, Bachura Libor 4:0, body hostů: Juklová Kateřina 0:4, Jirka Lukáš 1:3, Sedláčková Tereza 2:1, Foltýn Lukáš 2:1), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Tesla Pardubice C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smékal Petr 2:0, Kalina Petr 2:0, Bříza Martin 2:0, Černý Stanislav 2:0, body hostů: Urbánek David 0:2, Tvrdík Jan 0:2, Pojman Jan 0:2, Vojtěch Petr 0:2), TJ Tesla Pardubice B - TTC Medovinka Hlinsko A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zajíček Martin 0:2, Petřík Tomáš 1:2, Marel David 0:2, WO 0:3, body hostů: Řezníček David 1:1, Polanský Jiří 2:0, Kosek Petr 1:0, Rybenský Dušan 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Chrudim D - KST Linea Chrudim B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krejčí Vladimír 0:2, Sourada Petr 1:2, Stehlík Vojtěch 0:2, WO 0:3, body hostů: Procházka Petr 2:0, Chlebeček Marek 1:1, Polach Miroslav 1:0, Netolický Jan 2:0, WO 3:0),
11. kolo:
TJ Trojovice - SK Starý Mateřov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michalec Roman 3:0, Kopecký Pavel 1:1, Malinský Martin 2:1, Tesner Tomáš 3:0, body hostů: Moder Jiří 0:3, Volhejn Jan 2:1, Volhejn Dan 0:3, Houdek Roman 0:2), TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Tesla Pardubice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dočkal Radek 4:0, Licek Radim 0:4, Špaňůr Josef 1:3, Bachura Libor 2:2, body hostů: Lacina Martin 1:3, Lukeš Marek 3:1, Karcol Martin 2:2, Bubeník Michal 3:1), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Sokol Chrudim C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalina Petr 2:2, Škarvada Vladimír 3:1, Bříza Martin 2:1, Černý Stanislav 2:2, body hostů: Sedláčková Tereza 2:2, Juklová Kateřina 0:4, Jirka Lukáš 1:3, Foltýn Lukáš 3:0), TJ Tesla Pardubice B - KST Linea Chrudim B 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marel David 1:2, Zajíček Martin 2:1, Petřík Tomáš 0:3, WO 0:4, body hostů: Polach Miroslav 2:0, Chlebeček Marek 1:2, Netolický Jan 2:0, Procházka Petr 1:1, WO 4:0), TJ Sokol Chrudim D - TTC Medovinka Hlinsko A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krejčí Vladimír 0:2, Sourada Petr 0:2, Stehlík Vojtěch 0:2, WO 0:3, body hostů: Rybenský Dušan 2:0, Řezníček David 2:0, Polanský Jiří 1:0, Kosek Petr 1:0, WO 3:0),
12. kolo:
KST Linea Chrudim B - TTC Medovinka Hlinsko A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michek Jakub 0:2, Netolický Jan 0:2, Procházka Petr 0:1, Netolický Tomáš 1:0, WO 0:3, body hostů: Rybenský Dušan 2:0, Řezníček David 1:0, Polanský Jiří 1:0, Kosek Petr 1:1, WO 3:0), TJ Tesla Pardubice C - TJ Sokol Chrudim C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukeš Marek 3:1, Karcol Martin 2:2, Lacina Martin 1:3, Bubeník Michal 3:1, body hostů: Sedláčková Tereza 2:2, Joska Vojtěch 3:1, Jirka Lukáš 0:4, Foltýn Lukáš 2:2), TJ Trojovice - TJ Jiskra Heřmanův Městec 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michalec Roman 4:0, Kopecký Pavel 1:3, Malinský Martin 0:4, Tesner Tomáš 2:2, body hostů: Buchal Dušan 2:2, Joska Miloš 2:2, Charvát Jaroslav 3:1, Kadlec Zdeněk 2:2), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Lokomotiva Pardubice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Saifr Vladimír 3:1, Bříza Martin 3:1, Škarvada Vladimír 0:3, Černý Stanislav 0:4, body hostů: Špaňůr Josef 3:1, Licek Radim 2:2, Ecler Michal 3:1, Kolář Michal 1:2), TJ Sokol Chrudim D - TJ Tesla Pardubice B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hort Miloš 0:3, Krejčí Vladimír 3:0, Tajovský Václav 3:1, WO 0:5, body hostů: Herudek Miroslav 1:2, Loudil Jan 0:2, Petřík Tomáš 1:1, Pánek Libor 2:1, WO 5:0),
13. kolo:
KST Linea Chrudim B - SK Starý Mateřov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Petr 2:0, Netolický Jan 2:0, Polach Miroslav 2:1, Pilař Jaroslav 1:1, Michek Jakub 1:0, body hostů: Volhejn Jan 0:3, Budera Jaroslav 0:3, Moder Jiří 2:0, Volhejn Dan 0:2), TJ Tesla Pardubice B - TJ Sokol Chrudim C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Tomáš 3:0, Herudek Miroslav 1:2, Marel David 1:2, Novotný Luboš 4:0, body hostů: Jirka Lukáš 1:3, Joska Vojtěch 2:1, Sedláčková Tereza 1:2, Foltýn Lukáš 0:3), TJ Sokol Chrudim D - TJ Tesla Pardubice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Vladimír 1:3, Sourada Petr 1:3, Tajovský Václav 4:0, Stehlík Vojtěch 2:2, body hostů: Lacina Martin 2:2, Kalhous Vlastimil 2:2, Bubeník Michal 2:2, Karcol Martin 2:2), TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Jiskra Heřmanův Městec 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Licek Radim 2:2, Špaňůr Josef 1:2, Kolář Michal 1:2, Bachura Libor 2:2, body hostů: Buchal Dušan 4:0, Kadlec Zdeněk 1:3, Joska Miloš 2:1, Kachlík Jan ml. 1:2), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Trojovice 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Jaroslav 0:2, Vašek Jan 0:2, Kalina Petr 0:2, Černý Stanislav 0:2, body hostů: Michalec Roman 2:0, Tesner Tomáš 2:0, Malinský Martin 2:0, Kopecký Pavel 2:0),
14. kolo:
TTC Medovinka Hlinsko A - SK Starý Mateřov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polanský Jiří 3:0, Boháč Milan 1:1, Kosek Petr 3:0, Řezníček David 2:0, Petrlík Matyáš 0:1, body hostů: Volhejn Jan 0:3, Moder Jiří 2:1, Budera Jaroslav 0:3, Volhejn Dan 0:2), TJ Sokol Chrudim D - TJ Sokol Chrudim C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnor Karel 0:2, Krejčí Vladimír 0:2, Hort Miloš 0:3, Stehlík Vojtěch 1:2, body hostů: Joska Vojtěch 3:0, Sedláčková Tereza 3:0, Jirka Lukáš 1:1, Foltýn Lukáš 2:0), TJ Tesla Pardubice B - TJ Tesla Pardubice C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Tomáš 3:0, Zajíček Martin 1:2, Marel David 2:1, Novotný Luboš 3:1, body hostů: Bubeník Michal 2:2, Karcol Martin 1:2, Lacina Martin 1:2, Karcol Jaroslav 0:3), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Jiskra Heřmanův Městec 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jaroslav 0:3, Bříza Martin 0:2, Kalina Petr 0:3, Černý Stanislav 2:1, body hostů: Buchal Dušan 3:0, Joska Miloš 2:1, Kadlec Zdeněk 3:0, Charvát Jaroslav 1:1), TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Trojovice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Licek Radim 0:2, Špaňůr Josef 0:2, Kolář Michal 0:3, Bachura Libor 1:1, body hostů: Michalec Roman 3:0, Tesner Tomáš 2:0, Malinský Martin 2:0, Kopecký Pavel 1:1),
15. kolo:
SK Starý Mateřov - TJ Lokomotiva Pardubice B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volhejn Jan 0:2, Moder Jiří 0:2, Mudruňka Karel 1:2, Houdek Roman 0:3, body hostů: Kolář Michal 3:0, Špaňůr Josef 3:0, Horáková Eva 1:1, Ecler Michal 2:0), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Tesla Pardubice B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Joska Miloš 3:1, Charvát Jaroslav 2:1, Kadlec Zdeněk 0:3, Buchal Dušan 3:1, body hostů: Pánek Libor 3:1, Novotný Luboš 2:2, Petřík Tomáš 1:2, Marel David 0:3), TJ Trojovice - TJ Sokol Chrudim D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michalec Roman 3:0, Kopecký Pavel 0:2, Malinský Martin 3:0, Tesner Tomáš 2:1, body hostů: Tajovský Václav 1:2, Sourada Petr 1:2, Krejčí Vladimír 0:3, Hort Miloš 1:1), TJ Sokol Chrudim C - TTC Medovinka Hlinsko A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirka Lukáš 0:3, Foltýn Michal 0:2, Foltýn Lukáš 2:1, Sedláčková Tereza 0:3, body hostů: Rybenský Dušan 3:0, Kosek Petr 2:1, Polanský Jiří 2:1, Řezníček David 2:0), TJ Tesla Pardubice C - KST Linea Chrudim B 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lukeš Marek 2:1, Karcol Martin 1:2, Lacina Martin 1:2, WO 0:4, body hostů: Netolický Tomáš 3:0, Polach Miroslav 1:1, Michek Jakub 0:2, Netolický Jan 1:1, WO 4:0),
16. kolo:
TTC Medovinka Hlinsko B - SK Starý Mateřov 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Jaroslav 0:3, Saifr Vladimír 1:2, Bříza Martin 2:1, Černý Stanislav 2:2, body hostů: Mudruňka Karel 3:1, Volhejn Jan 3:0, Houdek Roman 1:2, Moder Jiří 1:2), TJ Trojovice - TJ Tesla Pardubice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michalec Roman 3:0, Kopecký Pavel 0:2, Malinský Martin 1:2, Tesner Tomáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Petřík Tomáš 2:2, Marel David 3:0, Herudek Miroslav 0:3, Pánek Libor 0:2, WO 0:1), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Sokol Chrudim D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Joska Miloš 2:0, Kadlec Zdeněk 2:0, Charvát Jaroslav 2:1, Buchal Dušan 3:0, body hostů: Tajovský Václav 1:2, Sourada Petr 0:3, Hort Miloš 0:2, Krejčí Vladimír 0:2), TJ Tesla Pardubice C - TTC Medovinka Hlinsko A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukeš Marek 1:1, Karcol Martin 1:1, Lacina Martin 0:3, Bubeník Michal 0:3, body hostů: Rybenský Dušan 3:0, Polanský Jiří 2:1, Řezníček David 2:0, Kosek Petr 1:1), TJ Sokol Chrudim C - KST Linea Chrudim B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirka Lukáš 1:2, Foltýn Michal 0:3, Foltýn Lukáš 2:1, Sedláčková Tereza 1:2, body hostů: Netolický Tomáš 3:0, Netolický Jan 2:1, Polach Miroslav 2:1, Chlebeček Marek 1:2),
17. kolo:
TJ Sokol Chrudim C - SK Starý Mateřov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláčková Tereza 2:1, Jirka Lukáš 2:1, Šula Petr 2:1, Joska Vojtěch 3:0, body hostů: Volhejn Jan 3:0, Mudruňka Karel 0:3, Volhejn Dan 0:3, Firich Ladislav 0:3), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Jiskra Heřmanův Městec 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polanský Jiří 2:2, Kosek Petr 0:4, Řezníček David 4:0, Rybenský Dušan 2:2, body hostů: Charvát Jaroslav 2:2, Buchal Dušan 3:1, Joska Miloš 2:2, Kadlec Zdeněk 1:3), KST Linea Chrudim B - TJ Trojovice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budinská Jana 0:3, Procházka Petr 0:2, Michek Jakub 0:3, Netolický Jan 3:0, body hostů: Michalec Roman 3:0, Tesner Tomáš 2:1, Kopecký Pavel 2:1, Kopecký Pavel st. 1:1), TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Tesla Pardubice B 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horáková Eva 1:2, Bachura Libor 0:1, Ecler Michal 3:0, Kolář Michal 1:2, WO 4:1, body hostů: Novotný Luboš 2:1, Petřík Tomáš 2:2, Himmel David 1:2, WO 1:4), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Sokol Chrudim D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smékal Petr 2:2, Škarvada Vladimír 2:1, Bříza Martin 2:1, Černý Stanislav 3:1, body hostů: Tajovský Václav 2:2, Sourada Petr 1:3, Krejčí Vladimír 1:2, Hort Miloš 1:2),
18. kolo:
TJ Tesla Pardubice C - SK Starý Mateřov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalhous Vlastimil 1:1, Štěpánek Petr 1:1, Karcol Martin 2:1, Lukeš Marek 3:0, Miřejovský Jan 1:0, body hostů: Volhejn Jan 3:0, Houdek Roman 0:3, Firich Luděk 0:3, Moder Jiří 0:2), KST Linea Chrudim B - TJ Jiskra Heřmanův Městec 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budinská Jana 0:4, Procházka Petr 3:1, Michek Jakub 2:2, Netolický Jan 3:1, body hostů: Buchal Dušan 4:0, Joska Miloš 1:3, Charvát Jaroslav 1:3, Kadlec Zdeněk 2:2), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Trojovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polanský Jiří 2:1, Kosek Petr 2:1, Rybenský Dušan 2:0, Řezníček David 3:0, WO 0:1, body hostů: Michalec Roman 2:0, Tesner Tomáš 0:3, Kopecký Pavel 0:3, Kopecký Pavel st. 0:3, WO 1:0), TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Sokol Chrudim D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Michal 2:1, Ecler Michal 2:0, Horáková Eva 2:1, Dočkal Radek 3:0, body hostů: Tajovský Václav 1:2, Sourada Petr 1:2, Krejčí Vladimír 0:3, Hort Miloš 0:2), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Tesla Pardubice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Jaroslav 0:3, Smékal Petr 0:2, Bříza Martin 2:1, Černý Stanislav 1:2, body hostů: Pánek Libor 2:1, Novotný Luboš 2:1, Petřík Tomáš 3:0, Loudil Jan 1:1),
19. kolo:
TJ Tesla Pardubice B - SK Starý Mateřov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Tomáš 2:1, Loudil Jan 1:2, Zajíček Martin 2:1, Novotný Luboš 4:0, body hostů: Volhejn Jan 2:2, Houdek Roman 1:2, Volhejn Dan 0:3, Moder Jiří 1:2), TJ Lokomotiva Pardubice B - TTC Medovinka Hlinsko A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaňůr Josef 1:2, Ecler Michal 0:2, Rázek František 0:3, Licek Radim 1:2, body hostů: Řezníček David 2:1, Rybenský Dušan 3:0, Polanský Jiří 3:0, Kosek Petr 1:1), TTC Medovinka Hlinsko B - KST Linea Chrudim B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jaroslav 0:4, Škarvada Vladimír 0:1, Bříza Martin 2:1, Černý Stanislav 3:1, WO 0:2, body hostů: Procházka Petr 1:2, Polach Miroslav 4:0, Chlebeček Marek 1:2, Pilař Jaroslav 1:1, WO 2:0), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Sokol Chrudim C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Joska Miloš 2:0, Kadlec Zdeněk 2:0, Charvát Jaroslav 2:1, Buchal Dušan 2:0, body hostů: Vítek Daniel 0:3, Juklová Kateřina 0:2, Jirka Lukáš 1:1, Foltýn Lukáš 0:2), TJ Trojovice - TJ Tesla Pardubice C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michalec Roman 2:0, Kopecký Pavel 2:0, Malinský Martin 2:0, Tesner Tomáš 2:0, body hostů: Vojtěch Petr 0:2, Tvrdík Jan 0:2, Pojman Jan 0:2, Štěpánek Petr 0:2),
20. kolo:
TJ Sokol Chrudim D - SK Starý Mateřov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Vladimír 1:3, Hort Miloš 2:2, Sourada Petr 2:2, Tajovský Václav 3:1, body hostů: Volhejn Jan 4:0, Houdek Roman 2:2, Mudruňka Karel 2:2, Firich Ladislav 0:4), TTC Medovinka Hlinsko B - TTC Medovinka Hlinsko A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zíb Petr 0:2, Černý Stanislav 0:2, Kalina Petr 0:2, Bříza Martin 0:2, body hostů: Řezníček David 2:0, Rybenský Dušan 2:0, Polanský Jiří 2:0, Kosek Petr 2:0), TJ Lokomotiva Pardubice B - KST Linea Chrudim B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Licek Radim 3:1, Ecler Michal 3:1, Rázek František 2:2, Špaňůr Josef 1:3, body hostů: Procházka Petr 3:1, Polach Miroslav 3:1, Chlebeček Marek 1:3, Pilař Jaroslav 0:4), TJ Trojovice - TJ Sokol Chrudim C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michalec Roman 2:0, Kopecký Pavel 2:0, Malinský Martin 3:0, Tesner Tomáš 1:1, body hostů: Foltýn Lukáš 0:3, Vítek Daniel 0:2, Jirka Lukáš 1:1, Juklová Kateřina 0:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Tesla Pardubice C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Joska Miloš 2:0, Kadlec Zdeněk 2:0, Charvát Jaroslav 2:0, Buchal Dušan 2:0, body hostů: Štěpánek Petr 0:2, Tvrdík Jan 0:2, Pojman Jan 0:2, Vojtěch Petr 0:2),
21. kolo:
SK Starý Mateřov - TJ Trojovice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Firich Ladislav 0:4, Moder Jiří 1:2, Houdek Roman 1:2, Volhejn Jan 3:1, body hostů: Michalec Roman 4:0, Tesner Tomáš 3:1, Malinský Martin 1:2, Kopecký Pavel 1:2), TJ Sokol Chrudim C - TJ Lokomotiva Pardubice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláčková Tereza 0:1, Jirka Lukáš 0:2, Juklová Kateřina 0:3, Joska Vojtěch 1:1, Šula Petr 0:1, body hostů: Špaňůr Josef 3:0, Ecler Michal 2:0, Licek Radim 2:0, Kolář Michal 1:1), TJ Tesla Pardubice C - TTC Medovinka Hlinsko B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karcol Martin 2:0, Kalhous Vlastimil 2:0, Bubeník Michal 2:0, Lukeš Marek 2:0, body hostů: Černý Stanislav 0:2, Kalina Petr 0:2, Pospíšil Jaroslav 0:2, Zahálka Vojtěch 0:2), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Tesla Pardubice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polanský Jiří 2:0, Kosek Petr 0:2, Řezníček David 3:0, Rybenský Dušan 3:0, body hostů: Novotný Luboš 1:2, Petřík Tomáš 1:2, Zajíček Martin 0:2, Herudek Miroslav 0:2), KST Linea Chrudim B - TJ Sokol Chrudim D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polach Miroslav 4:0, Michek Jakub 2:1, Chlebeček Marek 1:2, Procházka Petr 2:2, body hostů: Tajovský Václav 2:2, Sourada Petr 1:3, Krejčí Vladimír 0:3, Hort Miloš 2:1),
22. kolo:
SK Starý Mateřov - TJ Jiskra Heřmanův Městec 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Houdek Roman 1:2, Moder Jiří 1:2, Firich Ladislav 0:3, Volhejn Jan 2:1, body hostů: Charvát Jaroslav 2:1, Kadlec Zdeněk 1:2, Buchal Dušan 3:0, Joska Miloš 2:1), TJ Tesla Pardubice C - TJ Lokomotiva Pardubice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalhous Vlastimil 2:2, Karcol Martin 0:4, Bubeník Michal 1:3, Lukeš Marek 4:0, body hostů: Špaňůr Josef 1:3, Ecler Michal 3:1, Licek Radim 2:2, Kolář Michal 3:1), TJ Sokol Chrudim C - TTC Medovinka Hlinsko B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šula Petr 2:1, Juklová Kateřina 0:1, Joska Vojtěch 3:0, Jirka Lukáš 3:0, Sedláčková Tereza 1:0, body hostů: Černý Stanislav 1:2, Kalina Petr 1:2, Pospíšil Jaroslav 0:3, Zahálka Vojtěch 0:2), KST Linea Chrudim B - TJ Tesla Pardubice B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polach Miroslav 4:0, Chlebeček Marek 0:3, Michek Jakub 3:1, WO 0:6, body hostů: Petřík Tomáš 2:1, Herudek Miroslav 1:2, Zajíček Martin 1:2, Novotný Luboš 0:2, WO 6:0), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Sokol Chrudim D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řezníček David 2:0, Kosek Petr 2:0, Polanský Jiří 2:0, Rybenský Dušan 2:0, body hostů: Tajovský Václav 0:2, Sourada Petr 0:2, Hort Miloš 0:2, Krejčí Vladimír 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy