Výsledky do novin
3. liga mužů skupina D
1. kolo:
MK Řeznovice - TJ Sokol Vracov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhán Petr 3:0, Štěpán Libor 0:2, Kolůch Jaroslav 3:0, Souček Martin 3:0, body hostů: Vašíček Pavel 1:2, Vašíček Jan 1:2, Kouřil Vít 0:3, Kouřil Přemysl 0:2), MK Řeznovice B - SKST Hodonín B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mocek Jan 0:2, Horák Aleš 1:0, Seďa Jakub 1:2, Musil David 0:3, Pečinka Lukáš 0:1, body hostů: Novák David 3:0, Lamač Petr 1:2, Zajíc Miroslav 2:0, Mikeska Jaroslav 2:0), TJ Žďár nad Sázavou - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírek Jan 3:1, Palát Petr 0:4, Veselský Roman 1:2, Pluhař Jan 2:2, body hostů: Vybíral Marek 1:3, Forman Libor 4:0, Ondrovčák Miroslav 3:1, Vybíral Lukáš 1:2), TJ Jiskra Litomyšl - TTC Koral Tišnov 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:2, Šesták Radek 4:0, Křepelka Tomáš 1:3, Táborský Jiří 2:2, body hostů: Veselý Lukáš 3:1, Dospíšil Jiří ml. 1:3, Antoš Jiří 0:4, Pros René 3:1), TJ Jiskra Strážnice - SK Slatina - Brno 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Jan st. 2:2, Marek Jaroslav 2:2, Jamný Petr 0:3, Kubina Jaromír 1:3, body hostů: Havel Vojtěch 4:0, Jeřábek Vladimír 2:2, Orság David 4:0, Zetocha Martin 0:3), TJ Sokol Šarovy - TJ Baník Mikulčice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křen Lubor 0:2, Plhák Jan ml. 3:1, Jahůdka Petr 1:2, Račák Vítězslav 2:2, Bojko Karel 2:0, body hostů: Ryšavý Michal 4:0, Kolařík Jan 2:2, Hromek Filip 0:4, Hrdlička Petr 1:1, Kurka Milan 0:1),
2. kolo:
MK Řeznovice - SKST Hodonín B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šilhán Petr 1:3, Nastoupil Petr 2:2, Kolůch Jaroslav 2:1, Souček Martin 2:2, body hostů: Mikeska Jaroslav 2:2, Zajíc Miroslav 3:1, Lamač Petr 3:1, Brhel Tomáš 0:2, Novák David 0:1), MK Řeznovice B - TJ Sokol Vracov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seďa Jakub 1:3, Horák Aleš 1:3, Mocek Jan 2:2, Musil David 4:0, body hostů: Vašíček Pavel 3:1, Vašíček Jan 2:2, Kouřil Vít 1:3, Kouřil Přemysl 2:2), TJ Žďár nad Sázavou - TTC Koral Tišnov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírek Jan 4:0, Palát Petr 2:2, Veselský Roman 0:4, Pluhař Jan 2:2, body hostů: Veselý Lukáš 2:2, Pros René 3:1, Dospíšil Jiří ml. 2:2, Antoš Jiří 1:3), TJ Jiskra Litomyšl - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:1, Šesták Radek 1:2, Táborský Jiří 2:1, Křepelka Tomáš 0:4, body hostů: Forman Libor 3:1, Vybíral Marek 2:1, Ondrovčák Miroslav 2:1, Vybíral Lukáš 1:2), TJ Jiskra Strážnice - TJ Baník Mikulčice 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jamný Petr 0:3, Marek Jan st. 0:3, Marek Jaroslav 2:1, Kubina Jaromír 1:3, body hostů: Ryšavý Michal 4:0, Kolařík Jan 2:1, Hromek Filip 0:2, Kurka Milan 3:0, Hrdlička Petr 1:0), TJ Sokol Šarovy - SK Slatina - Brno 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křen Lubor 0:2, Plhák Jan ml. 2:1, Račák Vítězslav 2:1, Jahůdka Petr 2:2, Bojko Karel 2:0, body hostů: Havel Vojtěch 4:0, Orság David 1:3, Konečný Lukáš 0:3, Jeřábek Vladimír 1:2),
3. kolo:
TJ Sokol Vracov - SK Slatina - Brno 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Vít 3:1, Kouřil Přemysl 0:4, Trcala Michal 2:1, Vašíček Pavel 1:3, body hostů: Havel Vojtěch 2:2, Orság David 2:2, Konečný Lukáš 3:1, Jeřábek Vladimír 2:1), SKST Hodonín B - TJ Baník Mikulčice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák David 0:2, Brhel Tomáš 2:2, Lamač Petr 2:1, Zajíc Miroslav 2:2, Cupák Zdeněk 0:2, body hostů: Ryšavý Michal 3:1, Kolařík Jan 3:1, Hrdlička Petr 2:2, Hromek Filip 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Jiskra Strážnice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Lukáš 1:2, Mesaroš Petr 3:0, Ondrovčák Radek 0:1, Forman Libor 2:1, Ondrovčák Miroslav 1:0, WO 1:0, body hostů: Kubina Jaromír 1:1, Marek Jaroslav 1:2, Borúfka Andrej 1:1, Jamný Petr 0:3, Morávek Zdeněk 1:0, WO 0:1), TTC Koral Tišnov - TJ Sokol Šarovy 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Jiří 0:3, Dospíšil Jiří ml. 1:2, Pros René 1:2, Veselý Lukáš 2:2, body hostů: Bojko Karel 4:0, Jahůdka Petr 2:1, Plhák Jan ml. 1:2, Račák Vítězslav 2:1), MK Řeznovice - TJ Žďár nad Sázavou 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nastoupil Petr 1:2, Souček Martin 1:2, Šilhán Petr 2:1, Kolůch Jaroslav 4:0, body hostů: Jírek Jan 1:3, Pluhař Jan 2:1, Veselský Tomáš 1:2, Veselský Roman 1:2), MK Řeznovice B - TJ Jiskra Litomyšl 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mocek Jan 2:2, Seďa Jakub 1:3, Pečinka Lukáš 0:3, Musil David 4:0, body hostů: Rohlík Jan ml. 3:1, Šesták Radek 1:3, Táborský Jiří 3:1, Křepelka Tomáš 1:2),
4. kolo:
TJ Sokol Vracov - TJ Baník Mikulčice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trcala Michal 0:2, Kouřil Přemysl 0:2, Kouřil Vít 1:2, Vašíček Pavel 1:2, body hostů: Ryšavý Michal 3:0, Kolařík Jan 3:0, Kurka Milan 0:2, Hrdlička Petr 2:0), SKST Hodonín B - SK Slatina - Brno 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lamač Petr 3:0, Brhel Tomáš 1:1, Cupák Zdeněk 2:1, Novák David 2:1, body hostů: Havel Vojtěch 0:2, Zetocha Martin 2:1, Plotěný Michal 0:3, Orság David 1:1, Jeřábek Vladimír 0:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Sokol Šarovy 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Radek 2:2, Vybíral Lukáš 2:1, Ondrovčák Miroslav 2:1, Forman Libor 2:2, body hostů: Račák Vítězslav 0:4, Plhák Jan ml. 1:3, Bojko Karel 3:0, Jahůdka Petr 2:1), TTC Koral Tišnov - TJ Jiskra Strážnice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dospíšil Jiří ml. 2:0, Pros René 2:0, Antoš Jiří 2:0, Veselý Lukáš 2:0, body hostů: Marek Jaroslav 0:2, Borúfka Andrej 0:2, Jamný Petr 0:2, Kubina Jaromír 0:2), MK Řeznovice - TJ Jiskra Litomyšl 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhán Petr 2:1, Štěpán Libor 1:1, Kolůch Jaroslav 3:0, Souček Martin 3:0, body hostů: Rohlík Jan ml. 2:1, Šesták Radek 0:3, Táborský Jiří 0:3, Křepelka Tomáš 0:2), MK Řeznovice B - TJ Žďár nad Sázavou 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Seďa Jakub 0:4, Pečinka Lukáš 1:2, Mocek Jan 0:3, Musil David 3:1, body hostů: Pluhař Jan 2:2, Jírek Jan 4:0, Veselský Roman 2:1, Veselský Tomáš 2:1),
5. kolo:
TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Vracov 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jírek Jan 2:1, Veselský Tomáš 1:2, Vaněk Josef 0:3, Pluhař Jan 1:2, body hostů: Vašíček Pavel 1:2, Trcala Michal 3:0, Kouřil Vít 2:1, Nikl Pavel 2:1), TJ Jiskra Litomyšl - SKST Hodonín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 3:1, Křepelka Tomáš 1:3, Táborský Jiří 1:3, Šesták Radek 3:1, body hostů: Lamač Petr 3:1, Mikeska Jaroslav 2:2, Novák David 1:3, Brhel Tomáš 2:2), TJ Jiskra Strážnice - MK Řeznovice 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jan st. 1:1, Jamný Petr 0:2, Morávek Zdeněk 0:3, Marek Jaroslav 0:3, body hostů: Souček Martin 2:1, Kolůch Jaroslav 3:0, Šilhán Petr 2:0, Štěpán Libor 2:0), TJ Sokol Šarovy - MK Řeznovice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křen Lubor 1:1, Bojko Karel 3:0, Plhák Jan ml. 1:2, Račák Vítězslav 2:1, Jahůdka Petr 1:0, body hostů: Musil David 2:1, Horák Aleš 1:2, Pečinka Lukáš 0:3, Mocek Jan 1:2), SK Slatina - Brno - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plotěný Michal 0:3, Orság David 1:2, Havel Vojtěch 2:1, Jeřábek Vladimír 1:3, body hostů: Vybíral Marek 3:1, Vybíral Lukáš 2:1, Forman Libor 2:1, Ondrovčák Radek 2:1), TJ Baník Mikulčice - TTC Koral Tišnov 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hromek Filip 1:3, Kurka Milan 0:4, Kolařík Jan 3:0, Ryšavý Michal 3:1, body hostů: Veselý Lukáš 3:1, Pros René 2:2, Dospíšil Jiří ml. 2:2, Antoš Jiří 1:2),
6. kolo:
TJ Žďár nad Sázavou - SKST Hodonín B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pluhař Jan 4:0, Veselský Roman 2:2, Veselský Tomáš 0:4, Jírek Jan 2:2, body hostů: Lamač Petr 2:2, Mikeska Jaroslav 3:1, Novák David 2:2, Brhel Tomáš 1:3), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Sokol Vracov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 3:1, Šesták Radek 3:1, Táborský Jiří 2:2, Křepelka Tomáš 1:3, body hostů: Vašíček Pavel 1:3, Trcala Michal 3:1, Kouřil Vít 2:2, Nikl Pavel 1:3), TJ Jiskra Strážnice - MK Řeznovice B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Jan st. 0:4, Marek Jaroslav 2:2, Morávek Zdeněk 2:1, Kubina Jaromír 1:3, body hostů: Horák Aleš 2:2, Musil David 4:0, Mocek Jan 2:2, Pečinka Lukáš 2:1), TJ Sokol Šarovy - MK Řeznovice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plhák Jan ml. 0:3, Jahůdka Petr 0:2, Bojko Karel 2:1, Račák Vítězslav 1:2, body hostů: Souček Martin 2:1, Kolůch Jaroslav 2:1, Šilhán Petr 2:1, Nastoupil Petr 2:0), SK Slatina - Brno - TTC Koral Tišnov 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jeřábek Vladimír 0:2, Zetocha Martin 0:2, Orság David 0:3, Havel Vojtěch 1:1, body hostů: Veselý Lukáš 3:0, Pros René 2:0, Dospíšil Jiří ml. 2:0, Antoš Jiří 1:1), TJ Baník Mikulčice - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdlička Petr 0:4, Hromek Filip 2:2, Kolařík Jan 2:2, Ryšavý Michal 4:0, body hostů: Vybíral Marek 2:2, Vybíral Lukáš 2:2, Forman Libor 2:2, Ondrovčák Miroslav 2:2),
7. kolo:
MK Řeznovice - MK Řeznovice B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhán Petr 2:0, Kolůch Jaroslav 2:0, Štěpán Libor 2:0, Souček Martin 3:0, Nastoupil Petr 0:1, body hostů: Musil David 1:2, Mocek Jan 0:3, Horák Aleš 0:2, Pečinka Lukáš 0:2), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Žďár nad Sázavou 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 1:3, Táborský Jiří 2:2, Křepelka Tomáš 2:1, Šesták Radek 4:0, body hostů: Jírek Jan 2:2, Pluhař Jan 3:1, Veselský Roman 0:4, Veselský Tomáš 1:2), TJ Jiskra Strážnice - TJ Sokol Šarovy 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jan st. 3:1, Marek Jaroslav 1:2, Morávek Zdeněk 3:0, Kubina Jaromír 2:2, body hostů: Račák Vítězslav 2:2, Jahůdka Petr 2:2, Plhák Jan ml. 1:2, Křen Lubor 0:3), SK Slatina - Brno - TJ Baník Mikulčice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skála Radek 2:1, Orság David 0:3, Havel Vojtěch 1:2, Jeřábek Vladimír 1:2, body hostů: Ryšavý Michal 3:0, Kolařík Jan 3:0, Kurka Milan 0:3, Hromek Filip 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TTC Koral Tišnov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Bohumil 2:2, Vybíral Lukáš 1:3, Vybíral Marek 3:1, Forman Libor 3:1, body hostů: Pros René 2:2, Veselý Lukáš 3:1, Antoš Jiří 1:3, Vaculík Miloslav 1:3), TJ Sokol Vracov - SKST Hodonín B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Pavel 3:1, Vašíček Jan 3:1, Kouřil Vít 1:2, Trcala Michal 2:2, body hostů: Mikeska Jaroslav 2:2, Možíš Karel 0:2, Brhel Tomáš 1:3, Novák David 1:2, Zajíc Miroslav 2:0),
8. kolo:
TJ Sokol Vracov - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Pavel 1:2, Kouřil Vít 0:2, Nikl Pavel 1:2, Trcala Michal 0:3, body hostů: Vybíral Marek 2:1, Vybíral Lukáš 3:0, Forman Libor 2:1, Ondrovčák Miroslav 2:0), SKST Hodonín B - TTC Koral Tišnov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Možíš Karel 1:3, Lamač Petr 1:1, Cupák Zdeněk 2:2, Mikeska Jaroslav 4:0, Ilčík Ondřej 1:1, body hostů: Veselý Lukáš 3:1, Dospíšil Jiří ml. 2:2, Pros René 1:3, Vaculík Miloslav 1:3), MK Řeznovice - SK Slatina - Brno 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nastoupil Petr 1:1, Štěpán Libor 1:1, Souček Martin 3:0, Kolůch Jaroslav 3:0, body hostů: Havel Vojtěch 2:1, Zetocha Martin 0:3, Plotěný Michal 0:2, Jeřábek Vladimír 0:2), MK Řeznovice B - TJ Baník Mikulčice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pečinka Lukáš 0:2, Seďa Jakub 0:2, Horák Aleš 0:3, Musil David 3:0, Mocek Jan 0:1, body hostů: Ryšavý Michal 3:0, Kolařík Jan 2:1, Hrdlička Petr 2:1, Hromek Filip 1:1), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Jiskra Strážnice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírek Jan 2:1, Veselský Tomáš 2:1, Veselský Roman 2:1, Pluhař Jan 3:0, body hostů: Kubina Jaromír 0:3, Morávek Zdeněk 1:2, Marek Jaroslav 2:1, Marek Jan st. 0:2, Jamný Petr 0:1), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Sokol Šarovy 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:1, Křepelka Tomáš 1:2, Táborský Jiří 2:1, Šesták Radek 4:0, body hostů: Jahůdka Petr 2:2, Račák Vítězslav 0:3, Plhák Jan ml. 1:2, Křen Lubor 1:2),
9. kolo:
TJ Sokol Vracov - TTC Koral Tišnov 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašíček Pavel 2:2, Kouřil Vít 3:1, Nikl Pavel 2:2, Trcala Michal 3:1, body hostů: Veselý Lukáš 4:0, Dospíšil Jiří ml. 0:4, Pros René 1:3, Vaculík Miloslav 1:3), SKST Hodonín B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Možíš Karel 2:2, Cupák Zdeněk 0:3, Brhel Tomáš 1:2, Mikeska Jaroslav 4:0, Novák David 0:1, body hostů: Forman Libor 1:3, Vybíral Marek 3:1, Vybíral Lukáš 3:1, Ondrovčák Miroslav 1:2), MK Řeznovice - TJ Baník Mikulčice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Souček Martin 2:1, Štěpán Libor 0:2, Šilhán Petr 3:0, Kolůch Jaroslav 3:0, body hostů: Ryšavý Michal 2:1, Kolařík Jan 1:0, Kurka Milan 0:3, Hromek Filip 0:2, Hrdlička Petr 0:2), MK Řeznovice B - SK Slatina - Brno 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mocek Jan 1:2, Horák Aleš 0:2, Svoboda Aleš 1:2, Musil David 3:1, Pečinka Lukáš 0:1, body hostů: Havel Vojtěch 4:0, Konečný Lukáš 2:1, Orság David 0:3, Zetocha Martin 2:1), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Šarovy 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jírek Jan 2:2, Veselský Tomáš 1:2, Veselský Roman 1:2, Pluhař Jan 2:2, body hostů: Račák Vítězslav 1:3, Bojko Karel 4:0, Jahůdka Petr 1:2, Plhák Jan ml. 2:1), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Jiskra Strážnice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:1, Táborský Jiří 3:0, Křepelka Tomáš 0:3, Šesták Radek 4:0, body hostů: Marek Jan st. 1:3, Morávek Zdeněk 1:2, Marek Jaroslav 1:2, Jamný Petr 1:2),
10. kolo:
TJ Jiskra Strážnice - TJ Sokol Vracov 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jan st. 1:2, Marek Jaroslav 0:2, Morávek Zdeněk 1:2, Kubina Jaromír 0:3, body hostů: Trcala Michal 2:1, Vašíček Pavel 3:0, Vašíček Jan 3:0, Kouřil Vít 1:1), TJ Sokol Šarovy - SKST Hodonín B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křen Lubor 3:1, Jahůdka Petr 2:2, Bojko Karel 2:1, Plhák Jan ml. 2:2, body hostů: Zajíc Miroslav 4:0, Novák David 0:4, Možíš Karel 1:3, Cupák Zdeněk 1:2), SK Slatina - Brno - TJ Žďár nad Sázavou 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Jindřich 0:3, Havel Vojtěch 2:1, Orság David 0:3, Jeřábek Vladimír 1:2, body hostů: Pluhař Jan 2:1, Jírek Jan 1:2, Veselský Roman 3:0, Palát Petr 3:0), TJ Baník Mikulčice - TJ Jiskra Litomyšl 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdlička Petr 0:4, Hromek Filip 1:3, Kolařík Jan 4:0, Ryšavý Michal 4:0, body hostů: Šesták Radek 2:2, Rohlík Jan ml. 2:2, Táborský Jiří 1:3, Křepelka Tomáš 2:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - MK Řeznovice 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Lukáš 0:4, Forman Libor 1:3, Ondrovčák Miroslav 1:2, Vybíral Marek 3:1, body hostů: Souček Martin 4:0, Kolůch Jaroslav 2:2, Šilhán Petr 3:1, Nastoupil Petr 1:2), TTC Koral Tišnov - MK Řeznovice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Lukáš 2:1, Sedlář David 2:1, Dospíšil Jiří ml. 2:1, Pros René 2:1, body hostů: Horák Aleš 2:1, Mocek Jan 0:3, Seďa Jakub 2:1, Pečinka Lukáš 0:3),
11. kolo:
TJ Jiskra Strážnice - SKST Hodonín B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Jan st. 1:2, Marek Jaroslav 2:1, Jamný Petr 1:2, Kubina Jaromír 1:3, body hostů: Zajíc Miroslav 0:1, Novák David 3:0, Možíš Karel 1:2, Lamač Petr 2:1, Mikeska Jaroslav 2:1), TJ Sokol Šarovy - TJ Sokol Vracov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plhák Jan ml. 0:3, Jahůdka Petr 2:1, Křen Lubor 0:3, Bojko Karel 2:2, body hostů: Trcala Michal 4:0, Vašíček Pavel 2:1, Vašíček Jan 2:1, Kouřil Vít 1:2), SK Slatina - Brno - TJ Jiskra Litomyšl 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orság David 1:3, Havel Vojtěch 4:0, Skála Radek 2:1, Jeřábek Vladimír 2:2, body hostů: Šesták Radek 0:4, Rohlík Jan ml. 3:1, Táborský Jiří 2:2, Křepelka Tomáš 1:2), TJ Baník Mikulčice - TJ Žďár nad Sázavou 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurka Milan 2:1, Hromek Filip 2:1, Kolařík Jan 3:0, Ryšavý Michal 2:1, body hostů: Jírek Jan 1:2, Pluhař Jan 0:3, Veselský Roman 1:2, Palát Petr 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - MK Řeznovice B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Forman Libor 3:1, Vybíral Lukáš 3:0, Ondrovčák Radek 1:1, Kříž Bohumil 1:3, Andorko Pavel 0:1, body hostů: Musil David 2:2, Horák Aleš 2:2, Seďa Jakub 2:1, Pečinka Lukáš 0:3), TTC Koral Tišnov - MK Řeznovice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dospíšil Jiří ml. 2:2, Pros René 1:3, Vaculík Miloslav 0:3, Veselý Lukáš 3:1, body hostů: Souček Martin 4:0, Šilhán Petr 3:1, Nastoupil Petr 2:2, Štěpán Libor 0:2, Kolůch Jaroslav 0:1),
12. kolo:
TJ Sokol Vracov - MK Řeznovice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašíček Pavel 2:1, Vašíček Jan 1:2, Kouřil Vít 0:3, Trcala Michal 2:2, body hostů: Souček Martin 4:0, Kolůch Jaroslav 3:0, Šilhán Petr 1:2, Štěpán Libor 0:3), SKST Hodonín B - MK Řeznovice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák David 1:1, Možíš Karel 2:0, Lamač Petr 2:1, Zajíc Miroslav 2:0, Mikeska Jaroslav 1:0, body hostů: Seďa Jakub 1:2, Musil David 0:3, Horák Aleš 1:1, Mocek Jan 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Žďár nad Sázavou 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondrovčák Radek 1:2, Ondrovčák Miroslav 1:2, Forman Libor 1:2, Vybíral Lukáš 1:2, body hostů: Pluhař Jan 3:0, Jírek Jan 1:2, Palát Petr 1:2, Veselský Roman 3:0), TTC Koral Tišnov - TJ Jiskra Litomyšl 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pros René 2:1, Vitula Josef 3:1, Charous Jan 0:4, Dospíšil Jiří ml. 3:1, Dospíšil Pavel 1:0, body hostů: Táborský Jiří 1:3, Rohlík Jan ml. 2:2, Šesták Radek 3:1, Křepelka Tomáš 1:3), SK Slatina - Brno - TJ Jiskra Strážnice 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jeřábek Vladimír 3:0, Zetocha Martin 1:1, Orság David 3:0, Havel Vojtěch 3:0, body hostů: Kubina Jaromír 0:3, Morávek Zdeněk 1:2, Marek Jan st. 0:3, Marek Jaroslav 0:2), TJ Baník Mikulčice - TJ Sokol Šarovy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdlička Petr 0:4, Hromek Filip 3:1, Kolařík Jan 2:0, Ryšavý Michal 3:1, Kurka Milan 0:2, body hostů: Bojko Karel 3:1, Račák Vítězslav 2:2, Jahůdka Petr 1:3, Křen Lubor 2:2),
13. kolo:
SKST Hodonín B - MK Řeznovice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jaroslav 1:2, Možíš Karel 0:3, Lamač Petr 0:3, Zajíc Miroslav 2:1, body hostů: Souček Martin 3:0, Kolůch Jaroslav 2:1, Šilhán Petr 3:0, Nastoupil Petr 1:2), TJ Sokol Vracov - MK Řeznovice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Pavel 3:0, Kouřil Vít 2:0, Vašíček Jan 3:0, Trcala Michal 1:2, body hostů: Musil David 0:3, Horák Aleš 1:2, Mocek Jan 1:2, Seďa Jakub 0:2), TTC Koral Tišnov - TJ Žďár nad Sázavou 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pros René 3:1, Antoš Jiří 2:2, Dospíšil Pavel ml. 0:4, Dospíšil Jiří ml. 3:1, body hostů: Jírek Jan 3:1, Pluhař Jan 3:1, Veselský Roman 1:3, Vaněk Josef 1:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Jiskra Litomyšl 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrovčák Miroslav 2:2, Vybíral Pavel 0:2, Forman Libor 3:1, Vybíral Lukáš 3:1, Andorko Pavel 1:1, body hostů: Šesták Radek 4:0, Rohlík Jan ml. 1:3, Táborský Jiří 2:2, Křepelka Tomáš 0:4), TJ Baník Mikulčice - TJ Jiskra Strážnice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdlička Petr 0:3, Hromek Filip 0:4, Kolařík Jan 4:0, Ryšavý Michal 4:0, Kurka Milan 0:1, body hostů: Kubina Jaromír 2:2, Marek Jan st. 2:2, Morávek Zdeněk 2:2, Marek Jaroslav 2:2), SK Slatina - Brno - TJ Sokol Šarovy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřábek Vladimír 2:2, Konečný Lukáš 0:4, Orság David 2:2, Havel Vojtěch 4:0, body hostů: Bojko Karel 3:1, Račák Vítězslav 2:2, Jahůdka Petr 1:3, Křen Lubor 2:2),
14. kolo:
SK Slatina - Brno - TJ Sokol Vracov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zetocha Martin 3:0, Havel Vojtěch 3:0, Orság David 2:1, Jeřábek Vladimír 1:3, body hostů: Trcala Michal 0:4, Vašíček Jan 1:2, Vašíček Pavel 2:1, Kouřil Vít 1:2), TJ Baník Mikulčice - SKST Hodonín B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hromek Filip 2:2, Kurka Milan 0:4, Kolařík Jan 2:2, Ryšavý Michal 3:1, body hostů: Brhel Tomáš 1:3, Zajíc Miroslav 4:0, Novák David 0:3, Lamač Petr 3:1, Cupák Zdeněk 1:0), TJ Jiskra Strážnice - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jamný Petr 1:3, Marek Jan st. 2:1, Morávek Zdeněk 1:2, Marek Jaroslav 0:4, body hostů: Ondrovčák Miroslav 3:1, Vybíral Lukáš 3:1, Forman Libor 3:0, Andorko Pavel 1:2), TJ Sokol Šarovy - TTC Koral Tišnov 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jahůdka Petr 3:1, Křen Lubor 0:4, Račák Vítězslav 2:2, Bojko Karel 4:0, body hostů: Antoš Jiří 2:2, Dospíšil Jiří ml. 3:1, Dospíšil Pavel 1:3, Vitula Josef 1:3), TJ Žďár nad Sázavou - MK Řeznovice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pluhař Jan 2:1, Veselský Roman 1:2, Veselský Tomáš 0:3, Jírek Jan 2:2, body hostů: Souček Martin 4:0, Kolůch Jaroslav 3:0, Nastoupil Petr 1:2, Štěpán Libor 0:3), TJ Jiskra Litomyšl - MK Řeznovice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rohlík Jan ml. 1:1, Táborský Jiří 2:0, Křepelka Tomáš 2:1, Šesták Radek 3:0, body hostů: Horák Aleš 2:1, Musil David 0:3, Pečinka Lukáš 0:2, Seďa Jakub 0:2),
15. kolo:
TJ Baník Mikulčice - TJ Sokol Vracov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromek Filip 2:2, Hrdlička Petr 1:2, Kolařík Jan 3:0, Ryšavý Michal 3:1, body hostů: Vašíček Pavel 3:1, Trcala Michal 1:3, Kouřil Vít 1:2, Kouřil Přemysl 0:3), SK Slatina - Brno - SKST Hodonín B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Táborský Jindřich 0:2, Orság David 0:2, Havel Vojtěch 1:2, Jeřábek Vladimír 0:2, body hostů: Zajíc Miroslav 3:0, Lamač Petr 2:0, Novák David 1:1, Cupák Zdeněk 2:0), TJ Sokol Šarovy - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jahůdka Petr 2:1, Račák Vítězslav 1:1, Plhák Jan ml. 3:0, Bojko Karel 3:0, body hostů: Vybíral Lukáš 2:1, Andorko Pavel 0:3, Ondrovčák Miroslav 0:3, Forman Libor 0:2), TJ Jiskra Strážnice - TTC Koral Tišnov 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jamný Petr 0:4, Marek Jaroslav 1:2, Morávek Zdeněk 1:2, Marek Jan st. 2:2, body hostů: Antoš Jiří 3:1, Dospíšil Jiří ml. 4:0, Dospíšil Pavel 1:2, Vitula Josef 2:1), TJ Jiskra Litomyšl - MK Řeznovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:2, Táborský Jiří 1:3, Křepelka Tomáš 3:1, Šesták Radek 2:1, WO 1:0, body hostů: Souček Martin 1:2, Kolůch Jaroslav 4:0, Nastoupil Petr 1:3, Štěpán Libor 1:3, WO 0:1), TJ Žďár nad Sázavou - MK Řeznovice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírek Jan 3:0, Veselský Roman 3:0, Veselský Tomáš 1:2, Pluhař Jan 2:1, body hostů: Horák Aleš 0:3, Musil David 2:1, Mocek Jan 1:2, Seďa Jakub 0:3),
16. kolo:
TJ Sokol Vracov - TJ Žďár nad Sázavou 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Pavel 2:2, Kouřil Vít 3:1, Nikl Pavel 0:3, Trcala Michal 3:1, Kouřil Přemysl 0:1, body hostů: Jírek Jan 1:3, Pluhař Jan 2:2, Palát Petr 3:1, Veselský Roman 2:2), SKST Hodonín B - TJ Jiskra Litomyšl 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák David 1:3, Lamač Petr 1:3, Cupák Zdeněk 1:3, Zajíc Miroslav 4:0, body hostů: Šesták Radek 3:1, Rohlík Jan ml. 3:1, Táborský Jiří 1:3, Křepelka Tomáš 2:2), MK Řeznovice - TJ Jiskra Strážnice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpán Libor 2:0, Nastoupil Petr 2:0, Šilhán Petr 2:0, Kolůch Jaroslav 1:0, Souček Martin 1:0, body hostů: Morávek Radim 0:2, Morávek Zdeněk 0:2, Jamný Petr 0:2, Marek Jaroslav 0:2), MK Řeznovice B - TJ Sokol Šarovy 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mocek Jan 2:1, Horák Aleš 1:1, Seďa Jakub 0:2, Musil David 2:1, WO 3:0, body hostů: Plhák Jan ml. 0:1, Bojko Karel 3:0, Račák Vítězslav 1:2, Jahůdka Petr 1:2, WO 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - SK Slatina - Brno 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Forman Libor 2:2, Vybíral Marek 3:1, Ondrovčák Miroslav 1:2, Vybíral Lukáš 2:2, body hostů: Havel Vojtěch 4:0, Orság David 2:2, Zetocha Martin 1:3, Jeřábek Vladimír 0:3), TTC Koral Tišnov - TJ Baník Mikulčice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Jiří 2:2, Dospíšil Jiří ml. 3:1, Dospíšil Pavel 1:3, Sedlář David 2:2, body hostů: Kolařík Jan 4:0, Hrdlička Petr 2:2, Kurka Milan 2:2, Hromek Filip 0:4),
17. kolo:
SKST Hodonín B - TJ Žďár nad Sázavou 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Možíš Karel 0:3, Lamač Petr 0:1, Cupák Zdeněk 1:2, Mikeska Jaroslav 1:1, Zajíc Miroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Palát Petr 1:3, Pluhař Jan 3:1, Jírek Jan 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Vracov - TJ Jiskra Litomyšl 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašíček Pavel 1:1, Kouřil Vít 2:0, Nikl Pavel 2:1, Trcala Michal 3:0, body hostů: Šesták Radek 0:3, Rohlík Jan ml. 0:3, Táborský Jiří 1:1, Křepelka Tomáš 1:1), MK Řeznovice B - TJ Jiskra Strážnice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pečinka Lukáš 2:0, Horák Aleš 2:0, Mocek Jan 2:0, Musil David 2:0, body hostů: Morávek Radim 0:2, Morávek Zdeněk 0:2, Jamný Petr 0:2, Marek Jaroslav 0:2), MK Řeznovice - TJ Sokol Šarovy 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nastoupil Petr 1:1, Kolůch Jaroslav 1:1, Souček Martin 2:1, Šilhán Petr 1:1, WO 4:0, body hostů: Bojko Karel 3:0, Račák Vítězslav 1:2, Jahůdka Petr 0:3, WO 0:4), TTC Koral Tišnov - SK Slatina - Brno 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Antoš Jiří 2:2, Sedlář David 2:1, Vitula Josef 1:2, Dospíšil Jiří ml. 3:1, body hostů: Havel Vojtěch 2:2, Orság David 1:3, Zetocha Martin 3:0, Jeřábek Vladimír 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Baník Mikulčice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Lukáš 4:0, Ondrovčák Miroslav 0:2, Forman Libor 1:2, Vybíral Marek 4:0, Ondrovčák Radek 0:1, body hostů: Hrdlička Petr 2:2, Kolařík Jan 2:2, Kurka Milan 0:3, Hromek Filip 1:2),
18. kolo:
MK Řeznovice B - MK Řeznovice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Aleš 1:1, Seďa Jakub 1:2, Pečinka Lukáš 0:3, Musil David 2:2, Mocek Jan 1:1, body hostů: Souček Martin 4:0, Šilhán Petr 4:0, Nastoupil Petr 1:2, Štěpán Libor 0:3), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Jiskra Litomyšl 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírek Jan 0:3, Palát Petr 2:1, Veselský Roman 3:0, Pluhař Jan 3:1, body hostů: Šesták Radek 2:2, Rohlík Jan ml. 0:3, Táborský Jiří 1:2, Křepelka Tomáš 2:1), TJ Sokol Šarovy - TJ Jiskra Strážnice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Henzl Libor 1:3, Bojko Karel 3:0, Křen Lubor 2:2, Plhák Jan ml. 3:1, Batoušek Vladimír 0:1, body hostů: Morávek Radim 1:3, Jamný Petr 2:2, Kubina Jaromír 4:0, Marek Jan st. 0:4), TJ Baník Mikulčice - SK Slatina - Brno 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TTC Koral Tišnov - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Antoš Jiří 1:2, Sedlář David 1:2, Vaculík Miloslav 1:2, Dospíšil Jiří ml. 3:0, WO 4:0, body hostů: Vybíral Marek 3:1, Vybíral Lukáš 3:1, Ondrovčák Miroslav 0:4, WO 0:4), SKST Hodonín B - TJ Sokol Vracov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák David 2:1, Mikeska Jaroslav 2:1, Lamač Petr 1:2, Zajíc Miroslav 3:0, body hostů: Vašíček Pavel 3:0, Trcala Michal 1:2, Kouřil Vít 0:3, Nikl Pavel 0:3),
19. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Sokol Vracov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Marek 3:0, Ondrovčák Miroslav 1:2, Ondrovčák Radek 0:2, Vybíral Lukáš 3:1, Kříž Bohumil 1:0, body hostů: Trcala Michal 0:4, Vašíček Pavel 2:1, Vašíček Jan 1:2, Kouřil Vít 2:1), TTC Koral Tišnov - SKST Hodonín B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitula Josef 1:2, Hruška Pavel 0:3, Vaculík Miloslav 0:3, Antoš Jiří 2:1, body hostů: Zajíc Miroslav 3:0, Lamač Petr 3:0, Novák David 1:2, Cupák Zdeněk 2:1), SK Slatina - Brno - MK Řeznovice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zetocha Martin 2:2, Havel Vojtěch 4:0, Orság David 1:3, Jeřábek Vladimír 1:3, body hostů: Souček Martin 3:1, Kolůch Jaroslav 2:1, Nastoupil Petr 1:3, Štěpán Libor 2:2, Šilhán Petr 0:1), TJ Baník Mikulčice - MK Řeznovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurka Milan 0:4, Hromek Filip 2:2, Kolařík Jan 3:1, Ryšavý Michal 3:1, body hostů: Horák Aleš 2:2, Mocek Jan 1:3, Musil David 4:0, Pečinka Lukáš 1:3), TJ Jiskra Strážnice - TJ Žďár nad Sázavou 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Morávek Radim 0:2, Kubina Jaromír 0:2, Morávek Zdeněk 2:1, Jamný Petr 0:3, body hostů: Pluhař Jan 3:0, Jírek Jan 2:1, Palát Petr 1:1, Veselský Roman 2:0), TJ Sokol Šarovy - TJ Jiskra Litomyšl 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jahůdka Petr 2:0, Račák Vítězslav 3:1, Bojko Karel 4:0, Křen Lubor 0:4, Vája Lukáš 0:2, body hostů: Šesták Radek 2:2, Rohlík Jan ml. 2:2, Táborský Jiří 2:2, Křepelka Tomáš 1:3),
20. kolo:
TTC Koral Tišnov - TJ Sokol Vracov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dospíšil Pavel ml. 0:3, Hruška Pavel 0:3, Vaculík Miloslav 2:1, Antoš Jiří 2:2, body hostů: Trcala Michal 4:0, Vašíček Pavel 2:1, Vašíček Jan 0:2, Kouřil Vít 2:1, Nikl Pavel 1:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - SKST Hodonín B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Lukáš 2:2, Ondrovčák Miroslav 0:2, Ondrovčák Radek 1:2, Vybíral Marek 3:1, Vybíral Pavel 0:2, body hostů: Lamač Petr 3:1, Zajíc Miroslav 4:0, Buriánek Patrik 1:3, Brhel Tomáš 1:2), TJ Baník Mikulčice - MK Řeznovice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurka Milan 0:3, Hromek Filip 0:2, Hrdlička Petr 0:3, Ryšavý Michal 2:1, body hostů: Souček Martin 3:0, Kolůch Jaroslav 2:1, Šilhán Petr 3:0, Štěpán Libor 1:1), SK Slatina - Brno - MK Řeznovice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zetocha Martin 3:0, Havel Vojtěch 3:0, Orság David 1:2, Jeřábek Vladimír 2:2, body hostů: Mocek Jan 1:3, Musil David 1:2, Horák Aleš 2:1, Pečinka Lukáš 0:1, Seďa Jakub 0:2), TJ Sokol Šarovy - TJ Žďár nad Sázavou 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křen Lubor 2:2, Henzl Libor 0:4, Bojko Karel 4:0, Račák Vítězslav 3:1, body hostů: Jírek Jan 3:1, Veselský Roman 2:2, Hudec Stanislav 1:3, Veselský Tomáš 1:3), TJ Jiskra Strážnice - TJ Jiskra Litomyšl 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Morávek Zdeněk 0:2, Kubina Jaromír 1:1, Marek Jan st. 0:3, WO 0:2, body hostů: Šesták Radek 2:1, Rohlík Jan ml. 2:0, Táborský Jiří 1:0, Křepelka Tomáš 1:0, WO 2:0),
21. kolo:
TJ Sokol Vracov - TJ Jiskra Strážnice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kouřil Vít 1:0, Nikl Pavel 2:0, Vašíček Pavel 2:0, Trcala Michal 1:0, WO 3:0, body hostů: Jamný Pavel 0:2, Jamný Petr 0:2, Marek Jan st. 0:2, WO 0:3), SKST Hodonín B - TJ Sokol Šarovy 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Možíš Karel 1:2, Novák David 2:1, Lamač Petr 2:1, Zajíc Miroslav 4:0, body hostů: Račák Vítězslav 1:3, Jahůdka Petr 2:1, Křen Lubor 0:3, Bojko Karel 1:2), TJ Žďár nad Sázavou - SK Slatina - Brno 10:0wo (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírek Jan 3:0, Palát Petr 0:2, Veselský Roman 3:0, Pluhař Jan 3:0, body hostů: Havel Vojtěch 1:2, Zetocha Martin 1:2, Orság David 0:3, Jeřábek Vladimír 0:2), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Baník Mikulčice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:1, Flodr Tomáš 1:2, Křepelka Tomáš 2:1, Šesták Radek 3:1, body hostů: Hrdlička Petr 3:1, Hromek Filip 2:1, Hubačka Miroslav 0:3, Sedlák Roman 0:3), MK Řeznovice - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štěpán Libor 0:1, Souček Martin 2:0, Kolůch Jaroslav 3:0, Šilhán Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Vybíral Lukáš 1:2, Vybíral Marek 0:2, Andorko Pavel 0:2, WO 0:3), MK Řeznovice B - TTC Koral Tišnov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pečinka Lukáš 1:3, Filák Tomáš 1:3, Horák Aleš 3:0, Musil David 2:2, WO 0:1, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 3:1, Antoš Jiří 3:1, Vitula Josef 2:2, Dospíšil Pavel 0:3, WO 1:0),
22. kolo:
SKST Hodonín B - TJ Jiskra Strážnice 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák David 2:0, Možíš Karel 2:0, Lamač Petr 3:0, Mikeska Jaroslav 2:0, body hostů: Morávek Radim 0:3, Morávek Zdeněk 0:2, Jamný Petr 0:2, Kubina Jaromír 0:2), TJ Sokol Vracov - TJ Sokol Šarovy 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trcala Michal 1:1, Kouřil Vít 2:0, Nikl Pavel 1:2, Vašíček Pavel 1:1, WO 5:0, body hostů: Křen Lubor 0:3, Račák Vítězslav 1:2, Bojko Karel 3:0, WO 0:5), TJ Jiskra Litomyšl - SK Slatina - Brno 10:0wo (čtyřhry 2:0, body domácích: Rohlík Jan ml. 1:1, Táborský Jiří 2:0, Křepelka Tomáš 1:2, Šesták Radek 1:1, WO 3:0, body hostů: Jeřábek Vladimír 2:1, Zetocha Martin 2:1, Plotěný Michal 0:3, WO 0:3), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Baník Mikulčice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jírek Jan 1:0, Veselský Roman 2:0, Veselský Tomáš 2:0, Pluhař Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Hromek Filip 0:2, Hubačka Miroslav 0:2, Sedlák Roman 0:2, WO 0:3), MK Řeznovice B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pečinka Lukáš 1:2, Mocek Jan 0:2, Horák Aleš 1:2, Musil David 0:3, body hostů: Kříž Bohumil 3:0, Forman Libor 3:0, Vybíral Marek 2:1, Ondrovčák Miroslav 1:1), MK Řeznovice - TTC Koral Tišnov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Souček Martin 4:0, Štěpán Libor 1:2, Bíla Jindřich 0:3, Šilhán Petr 4:0, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 2:2, Antoš Jiří 2:2, Vitula Josef 1:2, Dospíšil Pavel 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
MK Řeznovice - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 9:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nastoupil Petr 2:0, Souček Martin 1:1, Šilhán Petr 3:0, Kolůch Jaroslav 3:0, body hostů: Vybíral Lukáš 0:3, Vybíral Marek 1:2, Forman Libor 0:2, Ondrovčák Miroslav 0:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - MK Řeznovice 9:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Lukáš 2:1, Ondrovčák Miroslav 1:2, Forman Libor 2:1, Vybíral Marek 3:0, body hostů: Souček Martin 3:0, Kolůch Jaroslav 1:2, Šilhán Petr 0:3, Štěpán Libor 0:2, Nastoupil Petr 0:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
MK Řeznovice - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 9:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nastoupil Petr 1:1, Šilhán Petr 1:1, Souček Martin 3:0, Kolůch Jaroslav 3:0, body hostů: Vybíral Marek 2:1, Ondrovčák Miroslav 0:3, Forman Libor 0:2, Vybíral Lukáš 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy