Výsledky do novin
Extraliga žen
1. kolo:
MK Řeznovice - SKST Vlašim 6:0 (body domácích: Pelcmanová Alexandra 1:0, Mikulcová Kristýna 2:0, Kapounová Barbora 2:0, Šlehobrová Simona 1:0, body hostů: Keroušová Michaela 0:2, Pěnkavová Dagmar 0:2, Poláková Veronika 0:2), KST Hluk MP Dream - SK Frýdlant n.O. 2:6 (body domácích: Slezáková Stanislava 0:2, Nikitchanka Alina 2:1, Ševčíková Markéta 0:3, body hostů: Bartošová Hana 2:1, Blašková Dagmar 2:0, Blašková Zdena 2:1), MSK Gumotex Břeclav - SKST Baník Havířov 6:3 (body domácích: Tušlová Veronika 1:2, Adámková Karin 2:1, Éllö Vivien 2:0, Kučerová Aneta 1:0, body hostů: Štěpánová Gabriela 1:2, Sikorová Kamila 0:3, Petrovová Nikita 2:1), SK Dobré - SKST Hodonín B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozínková Kateřina 1:2, Rozínková Daniela 2:1, Ságlová Miroslava 2:1, body hostů: Novotná Jana 1:2, Kmeťová Veronika 2:1, Brateyko Solomiya 1:2), SVS Hradec Králové - SKST Hodonín A 1:6 (body domácích: Mynářová Karolína 0:2, Stachová Olesja 1:2, Jakubcová Hana 0:2, body hostů: Pěnkavová Kateřina 2:0, Harabaszová Lenka 1:1, Štrbíková Renata 3:0),
2. kolo:
KST Hluk MP Dream - SKST Baník Havířov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ševčíková Markéta 2:1, Slezáková Stanislava 1:2, Nikitchanka Alina 2:1, body hostů: Petrovová Nikita 2:1, Štěpánová Gabriela 2:1, Sikorová Kamila 0:3), MSK Gumotex Břeclav - SK Frýdlant n.O. 6:2 (body domácích: Kučerová Aneta 2:0, Adámková Karin 1:2, Éllö Vivien 3:0, body hostů: Blašková Zdena 1:2, Blašková Dagmar 0:2, Bartošová Hana 1:2), SK Dobré - SKST Hodonín A 0:6 (body domácích: Rozínková Kateřina 0:2, Rozínková Daniela 0:2, Ságlová Miroslava 0:2, body hostů: Štrbíková Renata 2:0, Pěnkavová Kateřina 2:0, Harabaszová Lenka 2:0), SVS Hradec Králové - SKST Hodonín B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jakubcová Hana 0:3, Mynářová Karolína 3:0, Stachová Olesja 2:1, body hostů: Brateyko Solomiya 2:1, Kmeťová Veronika 1:2, Novotná Jana 1:2),
3. kolo:
SKST Hodonín A - SKST Hodonín B 6:0 (body domácích: Štrbíková Renata 2:0, Harabaszová Lenka 2:0, Pěnkavová Kateřina 2:0, body hostů: Blechová Barbora 0:2, Novotná Jana 0:2, Kmeťová Veronika 0:2), SK Frýdlant n.O. - SK Dobré 6:0 (body domácích: Blašková Dagmar 2:0, Blašková Zdena 1:0, Bartošová Hana 1:0, WO 2:0, body hostů: Rozínková Daniela 0:2, Ságlová Miroslava 0:2, WO 0:2), SKST Baník Havířov - SVS Hradec Králové 0:6 (body domácích: Sikorová Kamila 0:2, Petrovová Nikita 0:2, Štěpánová Gabriela 0:2, body hostů: Mynářová Karolína 2:0, Kozáková Tereza 2:0, Stachová Olesja 2:0), SKST Vlašim - KST Hluk MP Dream 6:1 (body domácích: Poláková Veronika 2:0, Keroušová Michaela 2:1, Pěnkavová Dagmar 2:0, body hostů: Ševčíková Markéta 1:1, Malíková Klára 0:2, Slezáková Stanislava 0:3), MK Řeznovice - MSK Gumotex Břeclav 2:6 (body domácích: Kapounová Barbora 0:2, Mikulcová Kristýna 1:1, Šlehobrová Simona 1:2, Pelcmanová Alexandra 0:1, body hostů: Kučerová Aneta 2:1, Adámková Karin 1:1, Éllö Vivien 3:0),
4. kolo:
SK Frýdlant n.O. - SVS Hradec Králové 6:2 (body domácích: Bartošová Hana 2:0, Blašková Dagmar 2:1, Blašková Zdena 2:1, body hostů: Jirásková Tereza 0:3, Klempererová Anna 0:2, Stachová Olesja 2:1), SKST Baník Havířov - SK Dobré 3:6 (body domácích: Štěpánová Gabriela 0:3, Petrovová Nikita 3:0, Sikorová Kamila 0:3, body hostů: Rozínková Daniela 2:1, Rozínková Kateřina 2:1, Ságlová Miroslava 2:1), SKST Vlašim - MSK Gumotex Břeclav 0:6 (body domácích: Keroušová Michaela 0:2, Poláková Veronika 0:2, Pěnkavová Dagmar 0:2, body hostů: Adámková Karin 2:0, Éllö Vivien 2:0, Kučerová Aneta 2:0), MK Řeznovice - KST Hluk MP Dream 6:2 (body domácích: Šlehobrová Simona 1:1, Pelcmanová Alexandra 2:1, Mikulcová Kristýna 3:0, body hostů: Slezáková Stanislava 0:3, Malíková Klára 0:2, Ševčíková Markéta 2:1),
5. kolo:
KST Hluk MP Dream - MSK Gumotex Břeclav 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malíková Klára 0:3, Ševčíková Markéta 3:0, Slezáková Stanislava 1:2, body hostů: Adámková Karin 2:1, Tušlová Veronika 1:2, Kučerová Aneta 2:1), SVS Hradec Králové - MK Řeznovice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásková Tereza 0:3, Stachová Olesja 3:0, Mynářová Karolína 2:1, body hostů: Kapounová Barbora 1:2, Pelcmanová Alexandra 0:1, Mikulcová Kristýna 2:1, Šlehobrová Simona 1:1), SK Dobré - SKST Vlašim 6:3 (body domácích: Moskovits Daniela 1:2, Rozínková Daniela 3:0, Ságlová Miroslava 2:1, body hostů: Keroušová Michaela 2:1, Pěnkavová Dagmar 0:3, Poláková Veronika 1:2), SKST Hodonín B - SKST Baník Havířov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kmeťová Veronika 1:2, Novotná Jana 2:1, Brateyko Solomiya 1:2, body hostů: Petrovová Nikita 3:0, Sikorová Kamila 0:3, Štěpánová Gabriela 2:1), SKST Hodonín A - SK Frýdlant n.O. 6:0 (body domácích: Štrbíková Renata 2:0, Harabaszová Lenka 2:0, Pěnkavová Kateřina 2:0, body hostů: Blašková Dagmar 0:2, Bartošová Hana 0:2, Blašková Zdena 0:2),
6. kolo:
SVS Hradec Králové - SKST Vlašim 6:2 (body domácích: Jirásková Tereza 0:2, Mynářová Karolína 3:0, Stachová Olesja 3:0, body hostů: Pěnkavová Dagmar 1:2, Poláková Veronika 0:2, Keroušová Michaela 1:2), SK Dobré - MK Řeznovice 6:3 (body domácích: Rozínková Daniela 3:0, Ságlová Miroslava 3:0, WO 0:3, body hostů: Šlehobrová Simona 0:2, Pelcmanová Alexandra 0:1, Mikulcová Kristýna 0:2, Kapounová Barbora 0:1, WO 3:0), SKST Hodonín B - SK Frýdlant n.O. 3:6 (body domácích: Kmeťová Veronika 0:3, Brateyko Solomiya 3:0, Novotná Jana 0:3, body hostů: Blašková Dagmar 2:1, Blašková Zdena 2:1, Bartošová Hana 2:1), SKST Hodonín A - SKST Baník Havířov 6:0 (body domácích: Harabaszová Lenka 2:0, Štrbíková Renata 2:0, Pěnkavová Kateřina 2:0, body hostů: Petrovová Nikita 0:2, Sikorová Kamila 0:2, Štěpánová Gabriela 0:2),
7. kolo:
SKST Baník Havířov - SK Frýdlant n.O. 3:6 (body domácích: Štěpánová Gabriela 0:3, Petrovová Nikita 3:0, Sikorová Kamila 0:3, body hostů: Blašková Dagmar 2:1, Blašková Zdena 2:1, Bartošová Hana 2:1), SKST Vlašim - SKST Hodonín A 1:6 (body domácích: Poláková Veronika 0:2, Pěnkavová Dagmar 1:2, Stará Kateřina 0:2, body hostů: Pěnkavová Kateřina 2:0, Ilčíková Anežka 1:1, Harabaszová Lenka 3:0), MK Řeznovice - SKST Hodonín B 6:2 (body domácích: Lustigová Barbora 0:2, Mikulcová Kristýna 3:0, Šlehobrová Simona 3:0, body hostů: Novotná Jana 1:2, Kmeťová Veronika 0:2, Brateyko Solomiya 1:2), MSK Gumotex Břeclav - SK Dobré 6:0 (body domácích: Adámková Karin 2:0, Kučerová Aneta 2:0, Éllö Vivien 1:0, WO 1:0, body hostů: Rozínková Daniela 0:2, Moskovits Daniela 0:1, Ságlová Miroslava 0:2, WO 0:1), KST Hluk MP Dream - SVS Hradec Králové 6:2 (body domácích: Slezáková Stanislava 1:1, Nikitchanka Alina 2:1, Ševčíková Markéta 3:0, body hostů: Kozáková Tereza 0:3, Klempererová Anna 0:2, Stachová Olesja 2:1),
8. kolo:
SKST Vlašim - SKST Hodonín B 2:6 (body domácích: Pěnkavová Dagmar 0:2, Keroušová Michaela 1:2, Poláková Veronika 1:2, body hostů: Brateyko Solomiya 3:0, Novotná Jana 0:2, Kmeťová Veronika 3:0), MK Řeznovice - SKST Hodonín A 2:6 (body domácích: Šlehobrová Simona 1:1, Mikulcová Kristýna 1:2, Pelcmanová Alexandra 0:3, body hostů: Štrbíková Renata 3:0, Pěnkavová Kateřina 2:0, Ilčíková Anežka 1:2), MSK Gumotex Břeclav - SVS Hradec Králové 6:1 (body domácích: Éllö Vivien 2:0, Adámková Karin 2:1, Kučerová Aneta 2:0, body hostů: Stachová Olesja 1:1, Kozáková Tereza 0:2, Klempererová Anna 0:3), KST Hluk MP Dream - SK Dobré 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Slezáková Stanislava 0:3, Ševčíková Markéta 2:1, Nikitchanka Alina 3:0, body hostů: Ságlová Miroslava 2:1, Moskovits Daniela 1:2, Rozínková Daniela 1:2),
9. kolo:
SK Dobré - SVS Hradec Králové 2:6 (body domácích: Rozínková Kateřina 0:2, Rozínková Daniela 1:2, Ságlová Miroslava 1:2, body hostů: Mynářová Karolína 3:0, Kozáková Tereza 0:2, Stachová Olesja 3:0), SKST Hodonín B - KST Hluk MP Dream 6:0 (body domácích: Blechová Barbora 2:0, Brateyko Solomiya 2:0, Kmeťová Veronika 2:0, body hostů: Ševčíková Markéta 0:2, Malíková Klára 0:2, Slezáková Stanislava 0:2), SKST Hodonín A - MSK Gumotex Břeclav 6:0 (body domácích: Pěnkavová Kateřina 2:0, Štrbíková Renata 2:0, Harabaszová Lenka 2:0, body hostů: Adámková Karin 0:2, Tušlová Veronika 0:2, Kučerová Aneta 0:2), SK Frýdlant n.O. - MK Řeznovice 6:1 (body domácích: Blašková Dagmar 2:0, Blašková Zdena 1:1, Bartošová Hana 2:0, WO 1:0, body hostů: Mikulcová Kristýna 1:1, Pelcmanová Alexandra 0:2, Šlehobrová Simona 0:2, WO 0:1), SKST Baník Havířov - SKST Vlašim 2:6 (body domácích: Fojtíková Jana 0:2, Sikorová Kamila 2:1, Rusnáková Markéta 0:3, body hostů: Keroušová Michaela 2:1, Pěnkavová Dagmar 1:1, Poláková Veronika 3:0),
10. kolo:
SKST Hodonín B - MSK Gumotex Břeclav 0:6 (body domácích: Kmeťová Veronika 0:2, Brateyko Solomiya 0:2, Blechová Barbora 0:2, body hostů: Éllö Vivien 2:0, Adámková Karin 2:0, Kučerová Aneta 2:0), SKST Hodonín A - KST Hluk MP Dream 6:0 (body domácích: Pěnkavová Kateřina 2:0, Štrbíková Renata 2:0, Harabaszová Lenka 2:0, body hostů: Ševčíková Markéta 0:2, Slezáková Stanislava 0:2, Malíková Klára 0:2), SK Frýdlant n.O. - SKST Vlašim 6:2 (body domácích: Bartošová Hana 2:0, Blašková Dagmar 1:2, Blašková Zdena 3:0, body hostů: Keroušová Michaela 0:3, Pěnkavová Dagmar 1:1, Poláková Veronika 1:2), SKST Baník Havířov - MK Řeznovice 0:6 (body domácích: Witoszová Klára 0:2, Rusnáková Markéta 0:2, Sikorová Kamila 0:2, body hostů: Mikulcová Kristýna 2:0, Šlehobrová Simona 2:0, Pelcmanová Alexandra 2:0),
11. kolo:
SKST Vlašim - MK Řeznovice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Poláková Veronika 2:1, Keroušová Michaela 1:2, Pěnkavová Dagmar 1:2, body hostů: Šlehobrová Simona 2:1, Pelcmanová Alexandra 0:3, Mikulcová Kristýna 3:0), SK Frýdlant n.O. - KST Hluk MP Dream 6:2 (body domácích: Blašková Dagmar 2:0, Bartošová Hana 2:1, Blašková Zdena 2:1, body hostů: Ševčíková Markéta 0:3, Slezáková Stanislava 0:2, Nikitchanka Alina 2:1), SKST Baník Havířov - MSK Gumotex Břeclav 0:6 (body domácích: Štěpánová Gabriela 0:2, Petrovová Nikita 0:2, Sikorová Kamila 0:2, body hostů: Adámková Karin 2:0, Éllö Vivien 1:0, Kučerová Aneta 2:0, Tušlová Veronika 1:0), SKST Hodonín B - SK Dobré 6:3 (body domácích: Kmeťová Veronika 3:0, Brateyko Solomiya 3:0, Blechová Barbora 0:3, body hostů: Rozínková Daniela 1:2, Moskovits Daniela 1:2, Ságlová Miroslava 1:2), SKST Hodonín A - SVS Hradec Králové 6:3 (body domácích: Ilčíková Anežka 0:2, Pěnkavová Kateřina 3:0, Harabaszová Lenka 2:1, Štrbíková Renata 1:0, body hostů: Stachová Olesja 2:1, Jirásková Tereza 0:3, Mynářová Karolína 1:2),
12. kolo:
SKST Baník Havířov - KST Hluk MP Dream 1:6 (body domácích: Sikorová Kamila 0:2, Petrovová Nikita 1:2, Štěpánová Gabriela 0:2, body hostů: Ševčíková Markéta 1:1, Slezáková Stanislava 2:0, Nikitchanka Alina 3:0), SK Frýdlant n.O. - MSK Gumotex Břeclav 2:6 (body domácích: Bartošová Hana 1:1, Blašková Zdena 1:2, Blašková Dagmar 0:3, body hostů: Adámková Karin 2:1, Éllö Vivien 2:0, Kučerová Aneta 2:1), SKST Hodonín A - SK Dobré 6:0 (body domácích: Pěnkavová Kateřina 2:0, Harabaszová Lenka 2:0, Štrbíková Renata 2:0, body hostů: Rozínková Daniela 0:2, Ságlová Miroslava 0:2, Moskovits Daniela 0:2), SKST Hodonín B - SVS Hradec Králové 2:6 (body domácích: Brateyko Solomiya 0:2, Kmeťová Veronika 1:2, Blechová Barbora 1:2, body hostů: Stachová Olesja 3:0, Jirásková Tereza 0:2, Mynářová Karolína 3:0),
13. kolo:
SKST Hodonín B - SKST Hodonín A 0:6 (body domácích: Kmeťová Veronika 0:2, Novotná Lucie 0:2, Novotná Jana 0:2, body hostů: Štrbíková Renata 2:0, Harabaszová Lenka 2:0, Pěnkavová Kateřina 2:0), SK Dobré - SK Frýdlant n.O. 2:6 (body domácích: Rozínková Kateřina 0:2, Rozínková Daniela 2:1, Ságlová Miroslava 0:3, body hostů: Blašková Dagmar 2:1, Blašková Zdena 1:1, Bartošová Hana 3:0), SVS Hradec Králové - SKST Baník Havířov 6:1 (body domácích: Mynářová Karolína 2:0, Stachová Olesja 3:0, Jirásková Tereza 1:1, body hostů: Petrovová Nikita 0:2, Sikorová Kamila 0:2, Štěpánová Gabriela 1:2), KST Hluk MP Dream - SKST Vlašim 6:2 (body domácích: Slezáková Stanislava 2:0, Nikitchanka Alina 2:1, Ševčíková Markéta 2:1, body hostů: Keroušová Michaela 0:3, Pěnkavová Dagmar 0:2, Poláková Veronika 2:1), MSK Gumotex Břeclav - MK Řeznovice 6:1 (body domácích: Kučerová Aneta 1:1, Adámková Karin 3:0, Éllö Vivien 2:0, body hostů: Pelcmanová Alexandra 0:2, Mikulcová Kristýna 0:2, Šlehobrová Simona 1:2),
14. kolo:
SVS Hradec Králové - SK Frýdlant n.O. 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stachová Olesja 2:1, Mynářová Karolína 3:0, Sazimová Terezie 0:3, body hostů: Blašková Dagmar 2:1, Blašková Zdena 1:2, Bartošová Hana 1:2), SK Dobré - SKST Baník Havířov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozínková Kateřina 1:2, Rozínková Daniela 2:1, Ságlová Miroslava 2:1, body hostů: Štěpánová Gabriela 1:2, Sikorová Kamila 0:3, Petrovová Nikita 3:0), MSK Gumotex Břeclav - SKST Vlašim 6:0 (body domácích: Éllö Vivien 2:0, Kučerová Aneta 2:0, Adámková Karin 2:0, body hostů: Poláková Veronika 0:2, Pěnkavová Dagmar 0:2, Keroušová Michaela 0:2), KST Hluk MP Dream - MK Řeznovice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Slezáková Stanislava 1:2, Ševčíková Markéta 0:3, Nikitchanka Alina 3:0, body hostů: Pelcmanová Alexandra 1:2, Šlehobrová Simona 2:1, Mikulcová Kristýna 2:1),
15. kolo:
MSK Gumotex Břeclav - KST Hluk MP Dream 6:0 (body domácích: Éllö Vivien 2:0, Adámková Karin 2:0, Kučerová Aneta 2:0, body hostů: Ševčíková Markéta 0:2, Malíková Klára 0:2, Slezáková Stanislava 0:2), MK Řeznovice - SVS Hradec Králové 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pelcmanová Alexandra 1:2, Mikulcová Kristýna 2:1, Šlehobrová Simona 2:1, body hostů: Stachová Olesja 1:2, Jakubcová Hana 0:3, Mynářová Karolína 3:0), SKST Vlašim - SK Dobré 3:6 (body domácích: Pěnkavová Dagmar 0:3, Poláková Veronika 1:2, Keroušová Michaela 2:1, body hostů: Rozínková Daniela 2:1, Macurová Andrea 1:2, Ságlová Miroslava 3:0), SKST Baník Havířov - SKST Hodonín B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štěpánová Gabriela 1:2, Sikorová Kamila 1:2, Petrovová Nikita 3:0, body hostů: Brateyko Solomiya 2:1, Blechová Barbora 2:1, Kmeťová Veronika 0:3), SK Frýdlant n.O. - SKST Hodonín A 0:6 (body domácích: Blašková Dagmar 0:2, Blašková Zdena 0:2, Bartošová Hana 0:2, body hostů: Pěnkavová Kateřina 2:0, Harabaszová Lenka 2:0, Štrbíková Renata 2:0),
16. kolo:
SKST Vlašim - SVS Hradec Králové 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Dagmar 2:1, Keroušová Michaela 1:2, Poláková Veronika 2:1, body hostů: Jirásková Tereza 0:3, Jakubcová Hana 1:2, Stachová Olesja 3:0), MK Řeznovice - SK Dobré 6:3 (body domácích: Pelcmanová Alexandra 1:2, Mikulcová Kristýna 3:0, Šlehobrová Simona 2:1, body hostů: Rozínková Daniela 2:1, Macurová Andrea 0:3, Ságlová Miroslava 1:2), SK Frýdlant n.O. - SKST Hodonín B 6:3 (body domácích: Blašková Dagmar 2:1, Blašková Zdena 1:2, Bartošová Hana 3:0, body hostů: Blechová Barbora 0:3, Kmeťová Veronika 1:2, Brateyko Solomiya 2:1), SKST Baník Havířov - SKST Hodonín A 0:6 (body domácích: Sikorová Kamila 0:2, Petrovová Nikita 0:2, Štěpánová Gabriela 0:2, body hostů: Pěnkavová Kateřina 2:0, Harabaszová Lenka 2:0, Štrbíková Renata 2:0),
17. kolo:
SK Frýdlant n.O. - SKST Baník Havířov 6:2 (body domácích: Blašková Dagmar 0:2, Blašková Zdena 3:0, Bartošová Hana 3:0, body hostů: Štěpánová Gabriela 1:2, Sikorová Kamila 0:2, Petrovová Nikita 1:2), SKST Hodonín A - SKST Vlašim 6:0 (body domácích: Pěnkavová Kateřina 1:0, Harabaszová Lenka 2:0, Ilčíková Anežka 2:0, Štrbíková Renata 1:0, body hostů: Pěnkavová Dagmar 0:2, Keroušová Michaela 0:2, Poláková Veronika 0:2), SKST Hodonín B - MK Řeznovice 2:6 (body domácích: Kmeťová Veronika 0:2, Ševčíková Markéta 2:1, Blechová Barbora 0:3, body hostů: Kapounová Barbora 3:0, Pelcmanová Alexandra 1:1, Mikulcová Kristýna 2:0, Šlehobrová Simona 0:1), SK Dobré - MSK Gumotex Břeclav 1:6 (body domácích: Rozínková Daniela 1:1, Rozínková Kateřina 0:3, Koďousková Eliška 0:2, body hostů: Adámková Karin 1:1, Tušlová Veronika 2:0, Kučerová Aneta 3:0), SVS Hradec Králové - KST Hluk MP Dream 6:0 (body domácích: Kozáková Tereza 2:0, Mynářová Karolína 2:0, Stachová Olesja 2:0, body hostů: Slezáková Stanislava 0:2, Malíková Klára 0:2, Hnátková Barbora 0:2),
18. kolo:
SKST Hodonín B - SKST Vlašim 2:6 (body domácích: Blechová Barbora 0:2, Kmeťová Veronika 1:2, Ševčíková Markéta 1:2, body hostů: Keroušová Michaela 3:0, Pěnkavová Dagmar 0:2, Poláková Veronika 3:0), SKST Hodonín A - MK Řeznovice 6:0 (body domácích: Štrbíková Renata 2:0, Harabaszová Lenka 2:0, Pěnkavová Kateřina 2:0, body hostů: Mikulcová Kristýna 0:2, Pelcmanová Alexandra 0:2, Kapounová Barbora 0:2), SVS Hradec Králové - MSK Gumotex Břeclav 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kuličová Aneta 0:3, Mynářová Karolína 2:1, Stachová Olesja 3:0, body hostů: Tušlová Veronika 1:2, Adámková Karin 1:2, Kučerová Aneta 2:1), SK Dobré - KST Hluk MP Dream 6:2 (body domácích: Macurová Andrea 1:1, Rozínková Daniela 3:0, Rozínková Kateřina 2:1, body hostů: Malíková Klára 0:3, Hnátková Barbora 0:2, Slezáková Stanislava 2:1),
19. kolo:
SVS Hradec Králové - SK Dobré 1:6 (body domácích: Kozáková Tereza 0:2, Klempererová Anna 0:3, Sazimová Terezie 1:1, body hostů: Rozínková Daniela 2:0, Doucková Aneta 1:1, Ságlová Miroslava 3:0), KST Hluk MP Dream - SKST Hodonín B 0:6 (body domácích: Hnátková Barbora 0:2, Slezáková Stanislava 0:2, Malíková Klára 0:2, body hostů: Ševčíková Markéta 2:0, Brateyko Solomiya 2:0, Kmeťová Veronika 2:0), MSK Gumotex Břeclav - SKST Hodonín A 2:6 (body domácích: Pikolonová Šárka 0:2, Adámková Karin 1:2, Tušlová Veronika 1:2, body hostů: Pěnkavová Kateřina 3:0, Ilčíková Anežka 0:2, Harabaszová Lenka 3:0), MK Řeznovice - SK Frýdlant n.O. 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlehobrová Simona 0:3, Mikulcová Kristýna 2:1, Kapounová Barbora 2:1, body hostů: Blašková Dagmar 1:2, Blašková Zdena 1:2, Bartošová Hana 3:0), SKST Vlašim - SKST Baník Havířov 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Dagmar 1:2, Poláková Veronika 2:1, Keroušová Michaela 1:2, body hostů: Petrovová Nikita 2:1, Štěpánová Gabriela 3:0, Sikorová Kamila 0:3),
20. kolo:
MSK Gumotex Břeclav - SKST Hodonín B 6:3 (body domácích: Kučerová Aneta 1:2, Adámková Karin 2:1, Éllö Vivien 3:0, body hostů: Brateyko Solomiya 1:2, Blechová Barbora 0:3, Ševčíková Markéta 2:1), KST Hluk MP Dream - SKST Hodonín A 0:6 (body domácích: Hnátková Barbora 0:2, Malíková Klára 0:2, WO 0:2, body hostů: Harabaszová Lenka 2:0, Pěnkavová Kateřina 1:0, Ilčíková Anežka 1:0, WO 2:0), SKST Vlašim - SK Frýdlant n.O. 0:6 (body domácích: Pěnkavová Dagmar 0:2, Poláková Veronika 0:2, Keroušová Michaela 0:2, body hostů: Blašková Zdena 2:0, Bartošová Hana 2:0, Blašková Dagmar 2:0), MK Řeznovice - SKST Baník Havířov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kapounová Barbora 2:1, Mikulcová Kristýna 2:1, Šlehobrová Simona 0:1, Pelcmanová Alexandra 1:1, body hostů: Štěpánová Gabriela 1:2, Sikorová Kamila 0:3, Petrovová Nikita 3:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Frýdlant n.O. - SK Dobré 5:2 (body domácích: Blašková Dagmar 0:2, Bartošová Hana 3:0, Blašková Zdena 2:0, body hostů: Rozínková Daniela 1:1, Rozínková Kateřina 0:2, Ságlová Miroslava 1:2), MK Řeznovice - SVS Hradec Králové 5:2 (body domácích: Pelcmanová Alexandra 1:0, Šlehobrová Simona 1:1, Mikulcová Kristýna 3:0, Kapounová Barbora 0:1, body hostů: Kozáková Tereza 0:2, Stachová Olesja 2:1, Mynářová Karolína 0:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SK Dobré - SK Frýdlant n.O. 0:5 (body domácích: Macurová Andrea 0:2, Rozínková Monika 0:2, Koďousková Eliška 0:1, body hostů: Blašková Dagmar 2:0, Bartošová Hana 1:0, Blašková Zdena 2:0), SVS Hradec Králové - MK Řeznovice 2:5 (body domácích: Stachová Olesja 0:2, Jirásková Tereza 0:2, Mynářová Karolína 2:1, body hostů: Kapounová Barbora 1:1, Pelcmanová Alexandra 1:0, Mikulcová Kristýna 1:1, Šlehobrová Simona 2:0),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SK Frýdlant n.O. - SK Dobré -:-, MK Řeznovice - SVS Hradec Králové -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín A - MK Řeznovice 5:0 (body domácích: Harabaszová Lenka 2:0, Pěnkavová Kateřina 2:0, Štrbíková Renata 1:0, body hostů: Šlehobrová Simona 0:1, Kapounová Barbora 0:1, Mikulcová Kristýna 0:2, Pelcmanová Alexandra 0:1), MSK Gumotex Břeclav - SK Frýdlant n.O. 5:2 (body domácích: Kučerová Aneta 1:1, Adámková Karin 2:1, Éllö Vivien 2:0, body hostů: Blašková Zdena 1:1, Blašková Dagmar 0:2, Bartošová Hana 1:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
MK Řeznovice - SKST Hodonín A 1:5 (body domácích: Šlehobrová Simona 0:2, Mikulcová Kristýna 1:1, Pelcmanová Alexandra 0:2, body hostů: Harabaszová Lenka 1:1, Štrbíková Renata 2:0, Pěnkavová Kateřina 2:0), SK Frýdlant n.O. - MSK Gumotex Břeclav 4:5 (body domácích: Blašková Dagmar 1:2, Bartošová Hana 2:1, Blašková Zdena 1:2, body hostů: Adámková Karin 1:2, Kučerová Aneta 2:1, Éllö Vivien 2:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Hodonín A - MK Řeznovice -:-, MSK Gumotex Břeclav - SK Frýdlant n.O. -:-,
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín A - MSK Gumotex Břeclav 5:1 (body domácích: Harabaszová Lenka 1:1, Štrbíková Renata 2:0, Pěnkavová Kateřina 2:0, body hostů: Kučerová Aneta 0:2, Adámková Karin 0:2, Éllö Vivien 1:1),
3. vyřazovací kolo, 2. utkání:
MSK Gumotex Břeclav - SKST Hodonín A 1:5 (body domácích: Kučerová Aneta 0:2, Éllö Vivien 1:1, Adámková Karin 0:2, body hostů: Štrbíková Renata 1:1, Harabaszová Lenka 2:0, Pěnkavová Kateřina 2:0),
3. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Hodonín A - MSK Gumotex Břeclav 5:0 (body domácích: Harabaszová Lenka 2:0, Štrbíková Renata 2:0, Pěnkavová Kateřina 1:0, body hostů: Kučerová Aneta 0:2, Éllö Vivien 0:1, Adámková Karin 0:2),
3. vyřazovací kolo, 4. utkání:
MSK Gumotex Břeclav - SKST Hodonín A -:-,
3. vyřazovací kolo, 5. utkání:
SKST Hodonín A - MSK Gumotex Břeclav -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy