Výsledky do novin
1. liga žen
1. kolo:
SKST Vlašim B - SK Frýdlant n.O. B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozínková Kateřina 2:1, Jírová Monika 2:1, Stará Kateřina 3:0, body hostů: Somrová Gabriela 2:1, Daňová Andrea 0:3, Rusnáková Markéta 0:3), SKST Vlašim C - SKST Dubňany 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matějovská Anna 2:0, Polívková Barbora 1:1, Beranová Sára 1:1, WO 3:0, body hostů: Kotásková Petra 0:3, Koblovská Dominika 2:1, WO 0:3), TTC Elizza Praha - SF SKK EL Niňo Praha 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Včeláková Jiřina 0:2, Luňová Veronika 0:3, Vítková Hana 2:1, WO 0:1, body hostů: Vyvadilová Jitka 2:1, Němečková Monika 1:1, Tenglová Vendula 3:0, WO 1:0), SVS Hradec Králové B - SKP Sever Ústí nad Labem 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sazimová Terezie 3:0, Kozáková Tereza 2:1, Sedloňová Aneta 3:0, body hostů: Allertová Sára ml. 0:3, Hauznerová Michaela 1:2, Smíšková Martina 0:3), TJ Slavoj Praha - KST GMC Blansko 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rohlíková Michaela 0:3, Diblíková Klára 2:1, Kaba Radka 1:2, body hostů: Ševčíková Veronika 1:2, Chajda Marie 2:1, Pavlicová Renata 3:0), TJ Sokol Nusle Praha - TJ Sokol Líšeň 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondráková Markéta 2:0, Radnicová Lenka 3:0, Veselá Jaroslava 3:0, WO 1:0, body hostů: Pikolonová Šárka 0:3, Babáková Radka 0:2, Babáková Klára 0:3, WO 0:1),
2. kolo:
SKST Vlašim B - SKST Dubňany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jírová Monika 2:0, Stará Kateřina 2:0, Rozínková Kateřina 2:0, WO 3:0, body hostů: Kotásková Petra 0:3, Koblovská Dominika 0:3, WO 0:3), SKST Vlašim C - SK Frýdlant n.O. B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matějovská Anna 3:0, Beranová Sára 2:1, Polívková Barbora 2:1, body hostů: Somrová Gabriela 1:2, Daňová Andrea 1:2, Rusnáková Markéta 0:3), TTC Elizza Praha - SKP Sever Ústí nad Labem 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vítková Hana 3:0, Luňová Veronika 1:2, Včeláková Jiřina 2:0, Klímková Veronika 0:1, body hostů: Smíšková Martina 2:1, Hauznerová Michaela 0:2, Allertová Sára ml. 1:2, Nováková Martina 0:1), SVS Hradec Králové B - SF SKK EL Niňo Praha 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásková Tereza 0:3, Sedloňová Aneta 3:0, Sazimová Terezie 1:2, body hostů: Vyvadilová Jitka 1:2, Němečková Monika 2:1, Tenglová Vendula 2:1), TJ Slavoj Praha - TJ Sokol Líšeň 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rohlíková Michaela 3:0, Diblíková Klára 3:0, Kaba Radka 1:1, WO 1:0, body hostů: Babáková Radka 0:2, Pikolonová Šárka 1:2, Babáková Klára 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Nusle Praha - KST GMC Blansko 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondráková Markéta 0:2, Radnicová Lenka 3:0, Veselá Jaroslava 3:0, WO 0:1, body hostů: Chajda Marie 1:2, Pavlicová Renata 0:2, Ševčíková Veronika 1:2, WO 1:0),
3. kolo:
SK Frýdlant n.O. B - KST GMC Blansko 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daňová Andrea 0:3, Rusnáková Markéta 1:2, Somrová Gabriela 2:1, body hostů: Ševčíková Veronika 1:2, Chajda Marie 3:0, Pavlicová Renata 2:1), SKST Dubňany - TJ Sokol Líšeň 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kladňáková Hana 0:3, Kůřilová Jana 1:2, Kubinová Dagmar 0:2, WO 1:0, body hostů: Babáková Radka 2:0, Babáková Klára 2:1, Hortová Zuzana 3:0, WO 0:1), SF SKK EL Niňo Praha - TJ Slavoj Praha 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Němečková Monika 1:2, Tenglová Vendula 3:0, Vyvadilová Jitka 0:3, body hostů: Kaba Radka 2:1, Rohlíková Michaela 1:2, Diblíková Klára 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem - TJ Sokol Nusle Praha 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smíšková Martina 0:2, Allertová Sára ml. 0:3, Hauznerová Michaela 0:3, Nováková Martina 0:1, body hostů: Veselá Jaroslava 3:0, Vondráková Markéta 3:0, Radnicová Lenka 3:0), SKST Vlašim B - TTC Elizza Praha 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stará Kateřina 2:1, Jírová Monika 2:1, Rozínková Kateřina 2:1, body hostů: Luňová Veronika 0:3, Vítková Hana 0:3, Včeláková Jiřina 3:0), SKST Vlašim C - SVS Hradec Králové B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matějovská Anna 3:0, Polívková Barbora 0:3, Beranová Sára 3:0, body hostů: Sedloňová Aneta 1:2, Kozáková Tereza 1:2, Sazimová Terezie 1:2),
4. kolo:
SK Frýdlant n.O. B - TJ Sokol Líšeň 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rusnáková Markéta 2:1, Somrová Gabriela 1:2, Daňová Andrea 1:2, body hostů: Babáková Radka 3:0, Babáková Klára 0:3, Blechová Barbora 2:1), SKST Dubňany - KST GMC Blansko 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Příkaská Lenka 0:3, Kůřilová Jana 1:2, Kladňáková Hana 0:3, body hostů: Ševčíková Veronika 3:0, Chajda Marie 3:0, Pavlicová Renata 2:1), SF SKK EL Niňo Praha - TJ Sokol Nusle Praha 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyvadilová Jitka 0:3, Tenglová Vendula 2:1, Němečková Monika 0:2, WO 1:0, body hostů: Veselá Jaroslava 1:1, Vondráková Markéta 2:1, Radnicová Lenka 3:0, WO 0:1), SKP Sever Ústí nad Labem - TJ Slavoj Praha 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smíšková Martina 0:2, Allertová Sára ml. 2:1, Hauznerová Michaela 1:2, Nováková Martina 0:1, body hostů: Stránská Anna 1:2, Kaba Radka 3:0, Diblíková Klára 2:1), SKST Vlašim B - SVS Hradec Králové B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stará Kateřina 2:1, Jírová Monika 3:0, Rozínková Kateřina 2:1, body hostů: Sedloňová Aneta 1:2, Kozáková Tereza 1:2, Sazimová Terezie 0:3), SKST Vlašim C - TTC Elizza Praha 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beranová Sára 2:1, Matějovská Anna 1:2, Polívková Barbora 2:1, body hostů: Luňová Veronika 0:3, Vítková Hana 2:1, Včeláková Jiřina 2:1),
5. kolo:
TTC Elizza Praha - SK Frýdlant n.O. B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Luňová Veronika 2:1, Vítková Hana 3:0, Včeláková Jiřina 1:2, body hostů: Somrová Gabriela 2:1, Daňová Andrea 0:3, Rusnáková Markéta 1:2), SVS Hradec Králové B - SKST Dubňany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kozáková Tereza 3:0, Sedloňová Aneta 3:0, Sazimová Terezie 3:0, body hostů: Lungová Michaela 0:3, Kladňáková Hana 0:3, Kotásková Petra 0:3), TJ Slavoj Praha - SKST Vlašim B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rohlíková Michaela 1:2, Kaba Radka 0:2, Diblíková Klára 1:2, WO 0:1, body hostů: Stará Kateřina 3:0, Rozínková Kateřina 1:2, Jírová Monika 2:0, WO 1:0), TJ Sokol Nusle Praha - SKST Vlašim C 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vondráková Markéta 2:0, Radnicová Lenka 2:0, Veselá Jaroslava 1:1, WO 3:0, body hostů: Beranová Sára 1:2, Polívková Barbora 0:3, WO 0:3), KST GMC Blansko - SF SKK EL Niňo Praha 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chajda Marie 1:2, Pavlicová Renata 1:2, Ševčíková Veronika 0:3, body hostů: Němečková Monika 1:2, Vyvadilová Jitka 3:0, Tenglová Vendula 3:0), TJ Sokol Líšeň - SKP Sever Ústí nad Labem 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babáková Radka 2:0, Hortová Zuzana 3:0, Babáková Klára 2:1, WO 0:1, body hostů: Hauznerová Michaela 0:3, Allertová Sára ml. 1:1, Cacková Tereza 0:3, WO 1:0),
6. kolo:
TTC Elizza Praha - SKST Dubňany 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), SVS Hradec Králové B - SK Frýdlant n.O. B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sazimová Terezie 2:1, Kozáková Tereza 1:2, Sedloňová Aneta 3:0, body hostů: Somrová Gabriela 1:2, Daňová Andrea 0:3, Rusnáková Markéta 2:1), TJ Slavoj Praha - SKST Vlašim C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rohlíková Michaela 2:1, Diblíková Klára 3:0, Kaba Radka 2:1, body hostů: Beranová Sára 0:3, Bošinová Aneta 2:1, Polívková Barbora 0:3), TJ Sokol Nusle Praha - SKST Vlašim B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vondráková Markéta 2:1, Radnicová Lenka 3:0, Veselá Jaroslava 2:1, body hostů: Jírová Monika 1:2, Rozínková Kateřina 0:3, Stará Kateřina 1:2), KST GMC Blansko - SKP Sever Ústí nad Labem 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 3:0, Ševčíková Veronika 3:0, Pavlicová Renata 3:0, body hostů: Cacková Tereza 0:3, Hauznerová Michaela 0:3, Allertová Sára ml. 0:3), TJ Sokol Líšeň - SF SKK EL Niňo Praha 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babáková Radka 2:1, Blechová Barbora 2:1, Babáková Klára 0:3, body hostů: Němečková Monika 3:0, Vyvadilová Jitka 1:2, Tenglová Vendula 1:2),
7. kolo:
SKST Vlašim B - SKST Vlašim C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stará Kateřina 2:1, Jírová Monika 2:1, Rozínková Kateřina 1:2, body hostů: Polívková Barbora 0:3, Beranová Sára 1:2, Matějovská Anna 3:0), TTC Elizza Praha - SVS Hradec Králové B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vítková Hana 2:1, Luňová Veronika 1:2, Včeláková Jiřina 1:2, body hostů: Sazimová Terezie 1:2, Jakubcová Hana 1:2, Sedloňová Aneta 3:0), TJ Slavoj Praha - TJ Sokol Nusle Praha 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šimůnková Veronika 0:3, Diblíková Klára 0:3, Kaba Radka 0:3, body hostů: Veselá Jaroslava 3:0, Vondráková Markéta 3:0, Radnicová Lenka 3:0), KST GMC Blansko - TJ Sokol Líšeň 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 2:0, Ševčíková Veronika 2:1, Pavlicová Renata 3:0, WO 1:0, body hostů: Babáková Klára 0:3, Babáková Radka 1:1, Blechová Barbora 0:3, WO 0:1), SF SKK EL Niňo Praha - SKP Sever Ústí nad Labem 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němečková Monika 2:1, Tenglová Vendula 3:0, Vyvadilová Jitka 2:1, body hostů: Smíšková Martina 0:3, Hauznerová Michaela 1:2, Allertová Sára ml. 1:2), SK Frýdlant n.O. B - SKST Dubňany 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrachová Marie 1:0, Somrová Gabriela 3:0, Rusnáková Markéta 3:0, Daňová Andrea 0:2, body hostů: Kladňáková Hana 0:3, Koblovská Dominika 1:2, Kotásková Petra 1:2),
8. kolo:
SK Frýdlant n.O. B - SF SKK EL Niňo Praha 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrachová Marie 3:0, Somrová Gabriela 2:1, Rusnáková Markéta 1:2, body hostů: Němečková Monika 1:2, Vyvadilová Jitka 0:3, Tenglová Vendula 2:1), SKST Dubňany - SKP Sever Ústí nad Labem 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kůřilová Jana 2:1, Ilčíková Anežka 1:2, Koblovská Dominika 1:2, body hostů: Hauznerová Michaela 1:2, Smíšková Martina 1:2, Allertová Sára ml. 3:0), SKST Vlašim B - KST GMC Blansko 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stará Kateřina 1:2, Jírová Monika 0:2, Rozínková Kateřina 1:2, WO 1:0, body hostů: Ševčíková Veronika 1:2, Chajda Marie 3:0, Pavlicová Renata 2:0, WO 0:1), SKST Vlašim C - TJ Sokol Líšeň 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beranová Sára 0:3, Matějovská Anna 1:2, Polívková Barbora 1:2, body hostů: Babáková Radka 3:0, Babáková Klára 1:2, Hortová Zuzana 3:0), TTC Elizza Praha - TJ Slavoj Praha 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vítková Hana 2:1, Vysocká Karolína 0:3, Včeláková Jiřina 1:2, body hostů: Kaba Radka 3:0, Rohlíková Michaela 2:1, Diblíková Klára 1:2), SVS Hradec Králové B - TJ Sokol Nusle Praha 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sazimová Terezie 0:3, Jirásková Tereza 0:3, Sedloňová Aneta 1:2, body hostů: Vondráková Markéta 3:0, Procházková Olga 2:1, Veselá Jaroslava 3:0),
9. kolo:
SK Frýdlant n.O. B - SKP Sever Ústí nad Labem 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rusnáková Markéta 2:1, Hrachová Marie 2:0, Somrová Gabriela 3:0, Daňová Andrea 0:1, body hostů: Hauznerová Michaela 0:3, Smíšková Martina 0:3, Allertová Sára ml. 2:1), SKST Dubňany - SF SKK EL Niňo Praha 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koblovská Dominika 0:3, Kůřilová Jana 0:3, Ilčíková Anežka 3:0, body hostů: Němečková Monika 2:1, Vyvadilová Jitka 2:1, Tenglová Vendula 2:1), SKST Vlašim B - TJ Sokol Líšeň 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stará Kateřina 2:1, Jírová Monika 2:1, Rozínková Kateřina 2:1, body hostů: Babáková Klára 0:3, Babáková Radka 1:2, Hortová Zuzana 2:1), SKST Vlašim C - KST GMC Blansko 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beranová Sára 0:3, Matějovská Anna 0:3, Polívková Barbora 1:2, body hostů: Ševčíková Veronika 2:1, Chajda Marie 3:0, Pavlicová Renata 3:0), TTC Elizza Praha - TJ Sokol Nusle Praha 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vítková Hana 0:3, Luňová Veronika 1:2, Vysocká Karolína 0:3, body hostů: Vondráková Markéta 3:0, Procházková Olga 2:1, Veselá Jaroslava 3:0), SVS Hradec Králové B - TJ Slavoj Praha 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásková Tereza 3:0, Sedloňová Aneta 3:0, Sazimová Terezie 0:3, body hostů: Stránská Anna 1:2, Kaba Radka 1:2, Diblíková Klára 1:2),
10. kolo:
TJ Slavoj Praha - SK Frýdlant n.O. B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rohlíková Michaela 3:0, Diblíková Klára 3:0, Kaba Radka 3:0, body hostů: Daňová Barbora 0:3, Rozkydalová Eliška 0:3, Kurajská Tereza 0:3), TJ Sokol Nusle Praha - SKST Dubňany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondráková Markéta 2:0, Radnicová Lenka 3:0, Veselá Jaroslava 3:0, WO 1:0, body hostů: Kotásková Petra 0:3, Ševčíková Klára 0:2, Vránová Radana 0:3, WO 0:1), KST GMC Blansko - TTC Elizza Praha 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 3:0, Ševčíková Veronika 0:3, Pavlicová Renata 3:0, body hostů: Vítková Hana 1:2, Vysocká Karolína 1:2, Luňová Veronika 1:2), TJ Sokol Líšeň - SVS Hradec Králové B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pikolonová Šárka 0:3, Hortová Zuzana 2:1, Babáková Radka 3:0, body hostů: Sedloňová Aneta 1:2, Jirásková Tereza 2:1, Sazimová Terezie 1:2), SF SKK EL Niňo Praha - SKST Vlašim B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyvadilová Jitka 0:3, Tenglová Vendula 3:0, Němečková Monika 2:1, body hostů: Stará Kateřina 1:2, Rozínková Kateřina 2:1, Jírová Monika 1:2), SKP Sever Ústí nad Labem - SKST Vlašim C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hauznerová Michaela 2:1, Šondová Karina 0:1, Smíšková Martina 1:2, Nováková Martina 0:2, body hostů: Matějovská Anna 3:0, Polívková Barbora 1:2, Bošinová Aneta 2:1),
11. kolo:
TJ Slavoj Praha - SKST Dubňany 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rohlíková Michaela 3:0, Diblíková Klára 2:1, Kaba Radka 3:0, body hostů: Ševčíková Klára 0:3, Vránová Radana 0:3, Kotásková Petra 1:2), TJ Sokol Nusle Praha - SK Frýdlant n.O. B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondráková Markéta 3:0, Radnicová Lenka 3:0, Veselá Jaroslava 3:0, body hostů: Daňová Barbora 0:3, Rozkydalová Eliška 0:3, Kurajská Tereza 0:3), KST GMC Blansko - SVS Hradec Králové B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 3:0, Ševčíková Veronika 1:2, Pavlicová Renata 3:0, body hostů: Sedloňová Aneta 1:2, Jirásková Tereza 0:3, Sazimová Terezie 1:2), TJ Sokol Líšeň - TTC Elizza Praha 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babáková Radka 2:1, Hortová Zuzana 3:0, Babáková Klára 0:3, body hostů: Vítková Hana 2:1, Vysocká Karolína 1:2, Luňová Veronika 1:2), SF SKK EL Niňo Praha - SKST Vlašim C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němečková Monika 2:1, Vyvadilová Jitka 2:1, Tenglová Vendula 3:0, body hostů: Matějovská Anna 1:2, Polívková Barbora 0:3, Beranová Sára 1:2), SKP Sever Ústí nad Labem - SKST Vlašim B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smíšková Martina 0:3, Hauznerová Michaela 0:3, Nováková Martina 0:3, body hostů: Rozínková Kateřina 3:0, Stará Kateřina 3:0, Jírová Monika 3:0),
12. kolo:
SK Frýdlant n.O. B - SKST Vlašim B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daňová Andrea 0:3, Somrová Gabriela 2:1, Rusnáková Markéta 0:3, body hostů: Jírová Monika 3:0, Stará Kateřina 2:1, Rozínková Kateřina 2:1), SKST Dubňany - SKST Vlašim C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ševčíková Klára 2:1, Kůřilová Jana 1:2, Ilčíková Anežka 2:1, body hostů: Matějovská Anna 3:0, Beranová Sára 0:3, Polívková Barbora 1:2), SF SKK EL Niňo Praha - TTC Elizza Praha 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vyvadilová Jitka 1:2, Tenglová Vendula 3:0, Němečková Monika 1:2, body hostů: Vítková Hana 2:1, Vysocká Karolína 0:3, Včeláková Jiřina 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem - SVS Hradec Králové B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smíšková Martina 1:2, Allertová Sára ml. 1:2, Hauznerová Michaela 1:2, body hostů: Sazimová Terezie 3:0, Sedloňová Aneta 3:0, Klempererová Anna 0:3), KST GMC Blansko - TJ Slavoj Praha 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chajda Marie 2:0, Ševčíková Veronika 0:2, Pavlicová Renata 1:1, WO 3:0, body hostů: Diblíková Klára 2:1, Rohlíková Michaela 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Líšeň - TJ Sokol Nusle Praha 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Babáková Radka 1:2, Babáková Klára 0:3, Pikolonová Šárka 0:2, WO 1:0, body hostů: Veselá Jaroslava 2:0, Vondráková Markéta 2:1, Radnicová Lenka 3:0, WO 0:1),
13. kolo:
SKST Dubňany - SKST Vlašim B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Příkaská Lenka 0:3, Kotásková Petra 0:3, Ševčíková Klára 1:2, body hostů: Jírová Monika 2:1, Stará Kateřina 3:0, Rozínková Kateřina 3:0), SK Frýdlant n.O. B - SKST Vlašim C 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daňová Andrea 0:3, Somrová Gabriela 1:2, Rusnáková Markéta 2:1, body hostů: Beranová Sára 1:2, Matějovská Anna 3:0, Polívková Barbora 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem - TTC Elizza Praha 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hauznerová Michaela 1:2, Allertová Sára ml. 1:2, Nováková Martina 1:2, body hostů: Luňová Veronika 1:2, Vítková Hana 3:0, Včeláková Jiřina 2:1), SF SKK EL Niňo Praha - SVS Hradec Králové B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němečková Monika 3:0, Tenglová Vendula 3:0, Vyvadilová Jitka 2:1, body hostů: Sazimová Terezie 0:3, Klempererová Anna 1:2, Sedloňová Aneta 0:3), TJ Sokol Líšeň - TJ Slavoj Praha 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pikolonová Šárka 0:2, Babáková Radka 0:2, Blechová Barbora 0:2, WO 3:0, body hostů: Diblíková Klára 3:0, Rohlíková Michaela 3:0, WO 0:3), KST GMC Blansko - TJ Sokol Nusle Praha 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chajda Marie 1:1, Pavlicová Renata 0:3, Ševčíková Veronika 0:3, WO 1:0, body hostů: Veselá Jaroslava 2:1, Vondráková Markéta 2:0, Radnicová Lenka 3:0, WO 0:1),
14. kolo:
KST GMC Blansko - SK Frýdlant n.O. B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 1:2, Pavlicová Renata 1:2, Ševčíková Veronika 1:2, body hostů: Hrachová Marie 3:0, Rusnáková Markéta 0:3, Somrová Gabriela 3:0), TJ Sokol Líšeň - SKST Dubňany 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babáková Klára 0:3, Babáková Radka 2:1, Hortová Zuzana 3:0, body hostů: Ševčíková Klára 2:1, Vránová Radana 1:2, Koblovská Dominika 1:2), TJ Slavoj Praha - SF SKK EL Niňo Praha 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rohlíková Michaela 3:0, Diblíková Klára 2:1, Kaba Radka 2:0, WO 0:1, body hostů: Němečková Monika 1:1, Vyvadilová Jitka 0:3, Tenglová Vendula 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Nusle Praha - SKP Sever Ústí nad Labem 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselá Jaroslava 3:0, Radnicová Lenka 3:0, Vondráková Markéta 3:0, body hostů: Hauznerová Michaela 0:3, Kohlmannová Aneta 0:3, Allertová Sára ml. 0:3), TTC Elizza Praha - SKST Vlašim B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vítková Hana 0:2, Luňová Veronika 0:3, Vysocká Karolína 0:3, WO 1:0, body hostů: Stará Kateřina 3:0, Rozínková Kateřina 2:0, Jírová Monika 3:0, WO 0:1), SVS Hradec Králové B - SKST Vlašim C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásková Tereza 1:2, Sedloňová Aneta 2:1, Kozáková Tereza 1:2, body hostů: Beranová Sára 0:3, Matějovská Anna 3:0, Polívková Barbora 2:1),
15. kolo:
TJ Sokol Líšeň - SK Frýdlant n.O. B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babáková Radka 1:2, Hortová Zuzana 2:1, Pikolonová Šárka 0:3, body hostů: Hrachová Marie 3:0, Somrová Gabriela 2:1, Rusnáková Markéta 1:2), KST GMC Blansko - SKST Dubňany 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 3:0, Ševčíková Veronika 2:1, Pavlicová Renata 2:1, body hostů: Ševčíková Klára 2:1, Koblovská Dominika 0:3, Lungová Michaela 0:3), TJ Sokol Nusle Praha - SF SKK EL Niňo Praha 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondráková Markéta 1:2, Radnicová Lenka 3:0, Veselá Jaroslava 3:0, body hostů: Němečková Monika 0:3, Vyvadilová Jitka 1:2, Tenglová Vendula 1:2), TJ Slavoj Praha - SKP Sever Ústí nad Labem 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaba Radka 3:0, Diblíková Klára 2:1, Rohlíková Michaela 3:0, body hostů: Hauznerová Michaela 0:3, Nováková Martina 0:3, Allertová Sára ml. 1:2), SVS Hradec Králové B - SKST Vlašim B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásková Tereza 1:2, Sedloňová Aneta 1:2, Kozáková Tereza 2:1, body hostů: Jírová Monika 1:2, Stará Kateřina 2:1, Rozínková Kateřina 2:1), TTC Elizza Praha - SKST Vlašim C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vítková Hana 1:2, Luňová Veronika 1:2, Vysocká Karolína 1:2, body hostů: Beranová Sára 0:3, Matějovská Anna 3:0, Polívková Barbora 3:0),
16. kolo:
SK Frýdlant n.O. B - TTC Elizza Praha 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Somrová Gabriela 3:0, Hrachová Marie 2:0, Rusnáková Markéta 2:1, Daňová Andrea 1:0, body hostů: Vítková Hana 1:2, Luňová Veronika 0:3, Vysocká Karolína 0:3), SKST Dubňany - SVS Hradec Králové B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ilčíková Anežka 3:0, Vránová Radana 0:3, Ševčíková Klára 1:2, body hostů: Sazimová Terezie 1:2, Kozáková Tereza 2:1, Sedloňová Aneta 2:1), SKST Vlašim B - TJ Slavoj Praha 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pytlíková Tereza 0:2, Jírová Monika 2:1, Stará Kateřina 3:0, WO 1:0, body hostů: Kaba Radka 2:1, Rohlíková Michaela 0:2, Diblíková Klára 1:2, WO 0:1), SKST Vlašim C - TJ Sokol Nusle Praha 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beranová Sára 0:3, Matějovská Anna 1:2, Polívková Barbora 1:1, WO 1:0, body hostů: Veselá Jaroslava 1:1, Vondráková Markéta 3:0, Radnicová Lenka 2:1, WO 0:1), SF SKK EL Niňo Praha - KST GMC Blansko 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němečková Monika 0:3, Vyvadilová Jitka 0:2, WO 1:3, body hostů: Ševčíková Veronika 2:0, Chajda Marie 2:0, Pavlicová Renata 1:0, WO 3:1), SKP Sever Ústí nad Labem - TJ Sokol Líšeň 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smíšková Martina 0:3, Allertová Sára ml. 2:1, Hauznerová Michaela 2:1, body hostů: Babáková Radka 2:1, Babáková Klára 1:2, Hortová Zuzana 2:1),
17. kolo:
SKST Dubňany - TTC Elizza Praha 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ševčíková Klára 2:1, Ilčíková Anežka 3:0, Kotásková Petra 1:2, body hostů: Luňová Veronika 1:2, Vítková Hana 1:2, Vysocká Karolína 1:2), SK Frýdlant n.O. B - SVS Hradec Králové B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daňová Barbora 0:3, Somrová Gabriela 1:2, Rusnáková Markéta 3:0, body hostů: Kozáková Tereza 1:2, Sazimová Terezie 2:1, Sedloňová Aneta 2:1), SKST Vlašim C - TJ Slavoj Praha 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beranová Sára 1:2, Matějovská Anna 2:1, Polívková Barbora 1:2, body hostů: Rohlíková Michaela 2:1, Diblíková Klára 2:1, Kaba Radka 1:2), SKST Vlašim B - TJ Sokol Nusle Praha 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pytlíková Tereza 0:3, Jírová Monika 1:2, Stará Kateřina 1:2, body hostů: Veselá Jaroslava 3:0, Vondráková Markéta 1:2, Radnicová Lenka 3:0), SKP Sever Ústí nad Labem - KST GMC Blansko 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kohlmannová Aneta 0:3, Allertová Sára ml. 1:2, Hauznerová Michaela 2:1, body hostů: Chajda Marie 3:0, Pavlicová Renata 2:1, Ševčíková Veronika 1:2), SF SKK EL Niňo Praha - TJ Sokol Líšeň 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němečková Monika 2:1, Tenglová Vendula 1:2, Vyvadilová Jitka 1:2, body hostů: Babáková Klára 0:3, Babáková Radka 3:0, Hortová Zuzana 2:1),
18. kolo:
SKST Vlašim C - SKST Vlašim B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Polívková Barbora 0:3, Matějovská Anna 2:1, Beranová Sára 2:1, body hostů: Jírová Monika 2:1, Rozínková Kateřina 2:1, Stará Kateřina 1:2), SVS Hradec Králové B - TTC Elizza Praha 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedloňová Aneta 2:1, Kozáková Tereza 0:3, Sazimová Terezie 0:3, body hostů: Luňová Veronika 2:1, Vítková Hana 2:1, Včeláková Jiřina 3:0), TJ Sokol Nusle Praha - TJ Slavoj Praha 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselá Jaroslava 2:0, Radnicová Lenka 2:0, Vondráková Markéta 2:1, WO 1:1, body hostů: Šimůnková Veronika 0:3, Rohlíková Michaela 1:1, Kaba Radka 0:2, WO 1:1), TJ Sokol Líšeň - KST GMC Blansko 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babáková Radka 1:1, Babáková Klára 0:3, Pikolonová Šárka 1:2, WO 0:1, body hostů: Chajda Marie 3:0, Pavlicová Renata 2:0, Ševčíková Veronika 1:2, WO 1:0), SKP Sever Ústí nad Labem - SF SKK EL Niňo Praha 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smíšková Martina 0:3, Allertová Sára ml. 2:1, Nováková Martina 1:2, body hostů: Vyvadilová Jitka 1:2, Němečková Monika 2:1, Tenglová Vendula 3:0), SKST Dubňany - SK Frýdlant n.O. B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vránová Radana 0:3, Ševčíková Klára 1:2, Koblovská Dominika 2:1, body hostů: Hrachová Marie 2:0, Somrová Gabriela 1:2, Rusnáková Markéta 3:0, Daňová Andrea 0:1),
19. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha - SK Frýdlant n.O. B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němečková Monika 3:0, Vyvadilová Jitka 2:1, Tenglová Vendula 3:0, body hostů: Daňová Andrea 0:3, Daňová Barbora 0:3, Rusnáková Markéta 1:2), SKP Sever Ústí nad Labem - SKST Dubňany 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smíšková Martina 1:2, Allertová Sára ml. 1:2, Hauznerová Michaela 0:3, body hostů: Ševčíková Klára 3:0, Koblovská Dominika 1:2, Ilčíková Anežka 3:0), KST GMC Blansko - SKST Vlašim B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chajda Marie 3:0, Pavlicová Renata 1:2, Ševčíková Veronika 0:3, body hostů: Rozínková Kateřina 2:1, Stará Kateřina 1:2, Jírová Monika 2:1), TJ Sokol Líšeň - SKST Vlašim C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babáková Radka 1:1, Hortová Zuzana 3:0, Blechová Barbora 1:2, WO 0:1, body hostů: Beranová Sára 1:2, Polívková Barbora 1:1, Matějovská Anna 1:2, WO 1:0), TJ Slavoj Praha - TTC Elizza Praha 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lipovčanová Helena 1:2, Diblíková Klára 3:0, Kaba Radka 2:1, body hostů: Luňová Veronika 1:2, Luňová Zuzana 0:3, Včeláková Jiřina 2:1), TJ Sokol Nusle Praha - SVS Hradec Králové B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselá Jaroslava 3:0, Radnicová Lenka 3:0, Vondráková Markéta 3:0, body hostů: Sedloňová Aneta 0:3, Jirásková Tereza 0:3, Sazimová Terezie 0:3),
20. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem - SK Frýdlant n.O. B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nováková Martina 0:3, Allertová Sára ml. 2:1, Hauznerová Michaela 0:3, body hostů: Daňová Andrea 2:1, Daňová Barbora 2:1, Rusnáková Markéta 3:0), SF SKK EL Niňo Praha - SKST Dubňany 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němečková Monika 2:1, Tenglová Vendula 2:1, Vyvadilová Jitka 0:3, body hostů: Koblovská Dominika 2:1, Ilčíková Anežka 2:1, Ševčíková Klára 1:2), TJ Sokol Líšeň - SKST Vlašim B 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babáková Radka 0:2, Pyskatá Denisa 1:2, Pikolonová Šárka 0:3, WO 0:1, body hostů: Stará Kateřina 3:0, Rozínková Kateřina 2:0, Jírová Monika 2:1, WO 1:0), KST GMC Blansko - SKST Vlašim C 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chajda Marie 3:0, Ševčíková Veronika 2:1, Pavlicová Renata 3:0, body hostů: Beranová Sára 0:3, Matějovská Anna 1:2, Polívková Barbora 0:3), TJ Sokol Nusle Praha - TTC Elizza Praha 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondráková Markéta 2:1, Radnicová Lenka 3:0, WO 0:3, body hostů: Klímková Veronika 0:2, Luňová Veronika 0:2, Včeláková Jiřina 1:1, WO 3:0), TJ Slavoj Praha - SVS Hradec Králové B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stránská Anna 0:3, Diblíková Klára 2:1, Kaba Radka 3:0, body hostů: Sazimová Terezie 1:2, Klempererová Anna 1:2, Sedloňová Aneta 2:1),
21. kolo:
SK Frýdlant n.O. B - TJ Slavoj Praha 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Daňová Andrea 2:1, Rusnáková Markéta 1:2, Daňová Barbora 0:3, body hostů: Stránská Anna 1:2, Kaba Radka 2:1, Diblíková Klára 3:0), SKST Dubňany - TJ Sokol Nusle Praha 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ševčíková Klára 0:3, Příkaská Lenka 0:3, Kotásková Petra 0:3, body hostů: Veselá Jaroslava 3:0, Vondráková Markéta 3:0, Radnicová Lenka 3:0), TTC Elizza Praha - KST GMC Blansko 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vítková Hana 1:2, Klímková Veronika 0:3, Včeláková Jiřina 2:1, body hostů: Pavlicová Renata 2:1, Chajda Marie 2:1, Ševčíková Veronika 2:1), SVS Hradec Králové B - TJ Sokol Líšeň 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásková Tereza 1:2, Sazimová Terezie 1:2, Sedloňová Aneta 2:1, body hostů: Babáková Radka 3:0, Babáková Klára 0:3, Hortová Zuzana 2:1), SKST Vlašim B - SF SKK EL Niňo Praha 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rozínková Kateřina 2:0, Jírová Monika 3:0, Stará Kateřina 3:0, WO 1:0, body hostů: Vyvadilová Jitka 0:3, Němečková Monika 0:2, Tenglová Vendula 0:3, WO 0:1), SKST Vlašim C - SKP Sever Ústí nad Labem 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matějovská Anna 3:0, Polívková Barbora 3:0, Beranová Sára 3:0, body hostů: Nováková Martina 0:3, Hauznerová Michaela 0:3, Kohlmannová Aneta 0:3),
22. kolo:
SKST Dubňany - TJ Slavoj Praha 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lungová Michaela 0:3, Ševčíková Klára 2:1, Kotásková Petra 1:2, body hostů: Stránská Anna 1:2, Kaba Radka 3:0, Diblíková Klára 2:1), SK Frýdlant n.O. B - TJ Sokol Nusle Praha 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Daňová Andrea 0:3, Rusnáková Markéta 1:2, Daňová Barbora 0:3, body hostů: Veselá Jaroslava 2:1, Vondráková Markéta 3:0, Radnicová Lenka 3:0), SVS Hradec Králové B - KST GMC Blansko 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásková Tereza 1:2, Sazimová Terezie 1:2, Sedloňová Aneta 1:2, body hostů: Pavlicová Renata 3:0, Chajda Marie 3:0, Ševčíková Veronika 0:3), TTC Elizza Praha - TJ Sokol Líšeň 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vítková Hana 3:0, Luňová Veronika 2:1, Včeláková Jiřina 2:1, body hostů: Babáková Klára 0:3, Babáková Radka 0:3, Hortová Zuzana 2:1), SKST Vlašim C - SF SKK EL Niňo Praha 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matějovská Anna 3:0, Beranová Sára 0:3, Polívková Barbora 1:2, body hostů: Vyvadilová Jitka 1:2, Němečková Monika 2:1, Tenglová Vendula 2:1), SKST Vlašim B - SKP Sever Ústí nad Labem 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stará Kateřina 2:0, Jírová Monika 3:0, Rozínková Kateřina 3:0, WO 1:0, body hostů: Nováková Martina 0:3, Hauznerová Michaela 0:2, Kohlmannová Aneta 0:3, WO 0:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Nusle Praha - SKST Vlašim B 9:0wo,
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKST Vlašim B - TJ Sokol Nusle Praha 0:9wo,
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Nusle Praha - SKST Vlašim B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy