Výsledky do novin
2. liga žen skupina B
1. kolo:
KST Jirkov TECHNOLINE - SK Dobré D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Leitnerová Eva st. 3:0, Koutská Marie 3:0, Faiglová Kamila 3:0, body hostů: Bačinová Lucie 0:3, Ducháčová Kateřina 0:3, Koďousková Eliška 0:3), TJ Sokol Poděbrady - TTC Ústí nad Orlicí A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vokounová Adéla 1:2, Bečvářová Michaela 2:1, Stránská Anna 1:2, body hostů: Částková Barbora 3:0, Cyranyová Lucie 2:1, Motlová Monika 0:3), TJ Sokol Chrudim - SKST Děčín 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláčková Tereza 1:2, Laubová Žaneta 0:3, Juklová Kateřina 1:2, body hostů: Kacálková Kristýna 1:2, Svatoňová Tereza 3:0, Polanská Jana 3:0), SK Dobré B - SKP Sever Ústí nad Labem B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macurová Andrea 2:0, Hejzlarová Lucie 0:3, Šitinová Petra 3:0, Macurová Denisa 0:1, body hostů: Šondová Karina 1:2, Kohlmannová Aneta 2:1, Nováková Martina 1:2), TTC Ústí nad Orlicí B - SKST Vlašim D 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svojanovská Jana 3:0, Šedová Eliška 1:2, Bezdíčková Lenka 1:2, body hostů: Pytlíková Tereza 2:1, Zelingrová Kamila 1:2, Pěnkavová Kristýna 1:2), SK Dobré C - SKST Vlašim E 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rozínková Monika 1:2, Grimmerová Diana 0:3, WO 0:3, body hostů: Bošinová Aneta 2:0, Bošinová Veronika 1:1, Lajdová Karolína 2:0, WO 3:0),
2. kolo:
KST Jirkov TECHNOLINE - TTC Ústí nad Orlicí A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koutská Marie 3:0, Demjanová Eliška 1:2, Faiglová Kamila 1:2, body hostů: Částková Barbora 2:1, Cyranyová Lucie 1:2, Motlová Monika 1:2), TJ Sokol Poděbrady - SK Dobré D 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bečvářová Michaela 2:1, Vokounová Adéla 3:0, Stránská Anna 3:0, body hostů: Bačinová Lucie 0:3, Ducháčová Kateřina 0:3, Koďousková Eliška 1:2), TJ Sokol Chrudim - SKP Sever Ústí nad Labem B 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Juklová Kateřina 0:3, Jílková Vanesa 0:3, Sedláčková Tereza 1:2, body hostů: Šondová Karina 3:0, Kohlmannová Aneta 2:1, Nováková Martina 3:0), SK Dobré B - SKST Děčín 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macurová Andrea 3:0, Šitinová Petra 2:0, Hejzlarová Lucie 0:3, Macurová Denisa 0:1, body hostů: Kacálková Kristýna 1:2, Svatoňová Tereza 1:2, Polanská Jana 2:1), TTC Ústí nad Orlicí B - SKST Vlašim E 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svojanovská Jana 0:3, Šedová Eliška 1:2, Cacková Tereza 0:3, body hostů: Bošinová Aneta 3:0, Bošinová Veronika 3:0, Lajdová Karolína 2:1), SK Dobré C - SKST Vlašim D 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rozínková Monika 2:1, Grimmerová Diana 0:3, WO 0:3, body hostů: Pytlíková Tereza 2:0, Zelingrová Kamila 1:1, Pěnkavová Kristýna 1:1, WO 3:0),
3. kolo:
SK Dobré D - SKST Vlašim D 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačinová Lucie 0:2, Bačinová Pavla 0:3, Koďousková Eliška 1:2, Ducháčová Kateřina 0:1, body hostů: Pěnkavová Kristýna 3:0, Zelingrová Kamila 2:1, Pytlíková Tereza 3:0), TTC Ústí nad Orlicí A - SKST Vlašim E 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cyranyová Lucie 0:3, Částková Eliška 1:2, Motlová Monika 0:3, body hostů: Lajdová Anežka 3:0, Bošinová Veronika 3:0, Bošinová Aneta 2:1), SKST Děčín - TTC Ústí nad Orlicí B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nováková Eva 3:0, Schneiderová Jana 0:2, Svatoňová Tereza 1:2, Kacálková Kristýna 0:1, body hostů: Svojanovská Jana 2:1, Bezdíčková Lenka 1:2, Šedová Eliška 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem B - SK Dobré C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šondová Karina 3:0, Nováková Martina 3:0, Smíšková Martina 3:0, body hostů: Rozínková Monika 0:3, Grimmerová Diana 0:3, Švábová Ráchel Magdaléna 0:3), KST Jirkov TECHNOLINE - TJ Sokol Chrudim 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Demjanová Eliška 2:1, Faiglová Kamila 1:2, Koutská Marie 3:0, body hostů: Vránová Martina 1:2, Sedláčková Tereza 2:1, Juklová Kateřina 0:3), TJ Sokol Poděbrady - SK Dobré B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kloučková Jana 1:2, Stránská Anna 2:1, Bečvářová Michaela 1:2, body hostů: Hejzlarová Lucie 1:2, Macurová Andrea 3:0, Šitinová Petra 1:1, Macurová Denisa 0:1),
4. kolo:
SK Dobré D - SKST Vlašim E 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačinová Pavla 1:2, Ducháčová Kateřina 0:3, Koďousková Eliška 0:2, Bačinová Lucie 0:1, body hostů: Lajdová Anežka 2:1, Bošinová Aneta 3:0, Bošinová Veronika 3:0), TTC Ústí nad Orlicí A - SKST Vlašim D 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cyranyová Lucie 2:1, Částková Eliška 2:1, Motlová Monika 0:3, body hostů: Zelingrová Kamila 1:2, Pěnkavová Kristýna 1:2, Pytlíková Tereza 3:0), SKST Děčín - SK Dobré C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svatoňová Tereza 3:0, Kacálková Kristýna 2:1, Polanská Jana 3:0, body hostů: Rozínková Monika 1:2, Grimmerová Diana 0:3, Švábová Ráchel Magdaléna 0:3), SKP Sever Ústí nad Labem B - TTC Ústí nad Orlicí B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šondová Karina 1:2, Nováková Martina 0:3, Smíšková Martina 2:1, body hostů: Svojanovská Jana 2:1, Bezdíčková Lenka 2:1, Šedová Eliška 2:1), KST Jirkov TECHNOLINE - SK Dobré B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Faiglová Kamila 1:2, Koutská Marie 2:1, Demjanová Eliška 1:2, body hostů: Hejzlarová Lucie 0:3, Macurová Andrea 3:0, Šitinová Petra 2:0, Macurová Denisa 0:1), TJ Sokol Poděbrady - TJ Sokol Chrudim 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stránská Anna 3:0, Kloučková Jana 2:1, Vokounová Adéla 3:0, body hostů: Juklová Kateřina 0:3, Sedláčková Tereza 1:2, Vránová Martina 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Chrudim - SK Dobré D 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláčková Tereza 3:0, Vránová Martina 2:1, Juklová Kateřina 2:1, body hostů: Koďousková Eliška 0:3, Ducháčová Kateřina 0:3, Bačinová Pavla 2:1), SK Dobré B - TTC Ústí nad Orlicí A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macurová Andrea 3:0, Hejzlarová Lucie 0:3, Macurová Denisa 0:3, body hostů: Motlová Jitka 2:1, Částková Eliška 2:1, Motlová Monika 2:1), TTC Ústí nad Orlicí B - KST Jirkov TECHNOLINE 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bezdíčková Lenka 1:2, Šedová Eliška 2:1, Svojanovská Jana 2:1, body hostů: Demjanová Eliška 0:3, Koutská Marie 2:1, Faiglová Kamila 2:1), SK Dobré C - TJ Sokol Poděbrady 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grimmerová Diana 0:2, Doucková Aneta 1:2, Hlávková Hana 3:0, Rozínková Monika 0:1, body hostů: Stránská Anna 2:1, Vokounová Adéla 1:2, Bečvářová Michaela 2:1), SKST Vlašim D - SKST Děčín 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pěnkavová Kristýna 1:2, Míková Karolína 1:2, Zelingrová Kamila 1:2, body hostů: Kacálková Kristýna 0:3, Svatoňová Tereza 3:0, Polanská Jana 3:0), SKST Vlašim E - SKP Sever Ústí nad Labem B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Veronika 3:0, Lajdová Anežka 2:1, Bošinová Aneta 2:1, body hostů: Smíšková Martina 2:1, Šondová Karina 0:3, Chuchlová Jana 0:3),
6. kolo:
TJ Sokol Chrudim - TTC Ústí nad Orlicí A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláčková Tereza 2:1, Vránová Martina 2:1, Juklová Kateřina 0:3, body hostů: Motlová Jitka 2:1, Částková Eliška 2:1, Motlová Monika 1:2), SK Dobré B - SK Dobré D 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macurová Andrea 3:0, Šitinová Petra 3:0, Hejzlarová Lucie 2:1, body hostů: Bačinová Pavla 1:2, Koďousková Eliška 0:3, Bačinová Lucie 0:3), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Poděbrady 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovská Jana 2:1, Šedová Eliška 3:0, Bezdíčková Lenka 2:1, body hostů: Bečvářová Michaela 0:3, Vokounová Adéla 1:2, Stránská Anna 1:2), SK Dobré C - KST Jirkov TECHNOLINE 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doucková Aneta 1:1, Hlávková Hana 2:1, Rozínková Monika 3:0, Grimmerová Diana 0:1, body hostů: Faiglová Kamila 0:3, Koutská Marie 1:2, Demjanová Eliška 2:1), SKST Vlašim D - SKP Sever Ústí nad Labem B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Kristýna 1:2, Míková Karolína 2:1, Zelingrová Kamila 2:1, body hostů: Smíšková Martina 3:0, Šondová Karina 1:2, Chuchlová Jana 0:3), SKST Vlašim E - SKST Děčín 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Veronika 3:0, Lajdová Anežka 2:1, Bošinová Aneta 3:0, body hostů: Kacálková Kristýna 0:3, Svatoňová Tereza 0:3, Polanská Jana 1:2),
7. kolo:
KST Jirkov TECHNOLINE - TJ Sokol Poděbrady 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koutská Marie 1:2, Demjanová Eliška 0:3, Faiglová Kamila 1:2, body hostů: Stránská Anna 3:0, Vokounová Adéla 1:2, Kloučková Jana 3:0), TJ Sokol Chrudim - SK Dobré B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláčková Tereza 1:2, Vránová Martina 1:2, Juklová Kateřina 0:3, body hostů: Šitinová Petra 3:0, Macurová Andrea 3:0, Hejzlarová Lucie 1:2), TTC Ústí nad Orlicí B - SK Dobré C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovská Jana 3:0, Šedová Eliška 3:0, Bezdíčková Lenka 0:3, body hostů: Doucková Aneta 1:2, Hlávková Hana 1:2, Rozínková Monika 1:2), SKST Vlašim D - SKST Vlašim E 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Kristýna 1:2, Zelingrová Kamila 1:2, Pytlíková Tereza 2:1, body hostů: Bošinová Veronika 3:0, Lajdová Karolína 0:3, Bošinová Aneta 2:1), SKST Děčín - SKP Sever Ústí nad Labem B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nováková Eva 3:0, Polanská Jana 0:1, Schneiderová Jana 2:1, Kacálková Kristýna 1:1, body hostů: Nováková Martina 1:2, Šondová Karina 1:2, Smíšková Martina 1:2), SK Dobré D - TTC Ústí nad Orlicí A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačinová Lucie 0:3, Koďousková Eliška 0:3, Bačinová Pavla 1:2, body hostů: Motlová Jitka 3:0, Částková Eliška 2:1, Cyranyová Lucie 3:0),
8. kolo:
SK Dobré D - SKST Děčín 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačinová Pavla 2:1, Bačinová Lucie 0:3, Koďousková Eliška 0:3, body hostů: Schneiderová Jana 3:0, Svatoňová Tereza 2:1, Schneiderová Pavla 2:1), TTC Ústí nad Orlicí A - SKP Sever Ústí nad Labem B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Částková Eliška 2:1, Motlová Monika 2:1, Cyranyová Lucie 2:1, body hostů: Šondová Karina 1:2, Kohlmannová Aneta 1:2, Nováková Martina 1:2), KST Jirkov TECHNOLINE - SKST Vlašim D 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koutská Marie 3:0, Leitnerová Eva st. 3:0, Faiglová Kamila 0:3, body hostů: Zelingrová Kamila 1:2, Pěnkavová Kristýna 1:2, Pytlíková Tereza 1:2), TJ Sokol Poděbrady - SKST Vlašim E 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Franeková Věra 0:3, Kloučková Jana 1:2, Vokounová Adéla 0:3, body hostů: Bošinová Aneta 3:0, Lajdová Karolína 2:1, Bošinová Veronika 3:0), TJ Sokol Chrudim - TTC Ústí nad Orlicí B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vránová Martina 0:3, Nováková Kristýna 0:3, Juklová Kateřina 0:3, body hostů: Šedová Eliška 3:0, Bezdíčková Lenka 3:0, Svojanovská Jana 3:0), SK Dobré B - SK Dobré C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macurová Andrea 3:0, Šitinová Petra 3:0, Hejzlarová Lucie 0:3, body hostů: Hlávková Hana 1:2, Zemanová Michaela 1:2, Doucková Aneta 1:2),
9. kolo:
SK Dobré D - SKP Sever Ústí nad Labem B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bačinová Pavla 1:2, Bačinová Lucie 0:3, Koďousková Eliška 2:1, body hostů: Šondová Karina 2:1, Kohlmannová Aneta 1:2, Nováková Martina 3:0), TTC Ústí nad Orlicí A - SKST Děčín 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Částková Eliška 2:1, Motlová Monika 0:3, Cyranyová Lucie 1:2, body hostů: Svatoňová Tereza 2:1, Schneiderová Jana 2:1, Schneiderová Pavla 2:1), KST Jirkov TECHNOLINE - SKST Vlašim E 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koutská Marie 2:1, Leitnerová Eva st. 1:2, Faiglová Kamila 1:2, body hostů: Bošinová Veronika 3:0, Lajdová Karolína 1:2, Bošinová Aneta 0:1, Lajdová Anežka 1:1), TJ Sokol Poděbrady - SKST Vlašim D 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vokounová Adéla 0:3, Franeková Věra 0:3, Bečvářová Michaela 0:3, body hostů: Zelingrová Kamila 3:0, Pytlíková Tereza 3:0, Pěnkavová Kristýna 3:0), TJ Sokol Chrudim - SK Dobré C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vránová Martina 0:3, Nováková Kristýna 0:3, Juklová Kateřina 1:2, body hostů: Doucková Aneta 3:0, Rozínková Monika 2:1, Hlávková Hana 3:0), SK Dobré B - TTC Ústí nad Orlicí B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macurová Andrea 3:0, Šitinová Petra 2:1, Hejzlarová Lucie 0:3, body hostů: Šedová Eliška 2:1, Bezdíčková Lenka 1:2, Svojanovská Jana 1:2),
10. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí B - SK Dobré D 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovská Jana 3:0, Šedová Eliška 2:1, Bezdíčková Lenka 3:0, body hostů: Bačinová Pavla 1:2, Bačinová Lucie 0:3, Koďousková Eliška 0:3), SK Dobré C - TTC Ústí nad Orlicí A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Grimmerová Diana 0:3, Hlávková Hana 3:0, Doucková Aneta 3:0, body hostů: Motlová Monika 1:2, Částková Eliška 1:2, Cyranyová Lucie 1:2), SKST Vlašim D - TJ Sokol Chrudim 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Kristýna 3:0, Zelingrová Kamila 3:0, Pytlíková Tereza 3:0, body hostů: Laubová Žaneta 0:3, Jílková Vanesa 0:3, Sedláčková Tereza 0:2, Nováková Kristýna 0:1), SKST Vlašim E - SK Dobré B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Aneta 1:0, Bošinová Veronika 3:0, Lajdová Anežka 1:2, WO 0:2, body hostů: Šitinová Petra 1:2, Macurová Andrea 1:1, Hejzlarová Lucie 0:2, WO 2:0), SKST Děčín - KST Jirkov TECHNOLINE 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schneiderová Jana 2:1, Nováková Eva 2:0, Svatoňová Tereza 2:1, Kacálková Kristýna 0:1, body hostů: Demjanová Eliška 1:2, Koutská Marie 1:2, Faiglová Kamila 1:2), SKP Sever Ústí nad Labem B - TJ Sokol Poděbrady 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šondová Karina 1:2, Nováková Martina 3:0, Smíšková Martina 2:1, body hostů: Bečvářová Michaela 0:3, Vokounová Adéla 1:2, Stránská Anna 2:1),
11. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí B - TTC Ústí nad Orlicí A 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svojanovská Jana 3:0, Šedová Eliška 3:0, Bezdíčková Lenka 3:0, body hostů: Částková Barbora 0:3, Motlová Monika 0:3, Cyranyová Lucie 0:3), SK Dobré C - SK Dobré D 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlávková Hana 3:0, Zemanová Michaela 3:0, Doucková Aneta 2:1, body hostů: Bačinová Pavla 1:2, Koďousková Eliška 0:3, Bačinová Lucie 0:3), SKST Vlašim D - SK Dobré B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pěnkavová Kristýna 1:2, Zelingrová Kamila 1:2, Pytlíková Tereza 2:1, body hostů: Šitinová Petra 2:1, Macurová Andrea 3:0, Hejzlarová Lucie 0:3), SKST Vlašim E - TJ Sokol Chrudim 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Veronika 3:0, Lajdová Anežka 3:0, WO 0:3, body hostů: Jílková Vanesa 0:2, Sedláčková Tereza 0:2, Nováková Kristýna 0:2, WO 3:0), SKST Děčín - TJ Sokol Poděbrady 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svatoňová Tereza 2:1, Schneiderová Jana 0:1, Kacálková Kristýna 1:2, Nováková Eva 2:0, body hostů: Bečvářová Michaela 0:3, Vokounová Adéla 2:1, Stránská Anna 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem B - KST Jirkov TECHNOLINE 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šondová Karina 2:1, Nováková Martina 3:0, Smíšková Martina 3:0, body hostů: Koutská Marie 1:2, Faiglová Kamila 0:3, Demjanová Eliška 0:3),
12. kolo:
SK Dobré D - KST Jirkov TECHNOLINE 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ducháčová Kateřina 0:2, Bačinová Pavla 1:1, Bačinová Lucie 0:2, WO 3:0, body hostů: Demjanová Eliška 3:0, Koutská Marie 2:1, WO 0:3), TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Sokol Poděbrady 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cyranyová Lucie 1:2, Motlová Monika 0:3, Částková Eliška 1:2, body hostů: Bečvářová Michaela 2:1, Vokounová Adéla 2:1, Stránská Anna 3:0), SKST Děčín - TJ Sokol Chrudim 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svatoňová Tereza 2:1, Polanská Jana 3:0, Kacálková Kristýna 2:1, body hostů: Vránová Martina 0:3, Juklová Kateřina 0:3, Sedláčková Tereza 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem B - SK Dobré B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brabencová Pavlína 1:2, Nováková Martina 1:2, Smíšková Martina 2:1, body hostů: Šitinová Petra 2:1, Macurová Andrea 3:0, Hejzlarová Lucie 0:3), SKST Vlašim D - TTC Ústí nad Orlicí B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křížová Alena 0:3, Pytlíková Tereza 2:1, Zelingrová Kamila 2:1, body hostů: Bezdíčková Lenka 2:1, Šedová Eliška 1:2, Svojanovská Jana 2:1), SKST Vlašim E - SK Dobré C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Veronika 2:1, Bošinová Aneta 3:0, WO 0:3, body hostů: Švábová Ráchel Magdaléna 0:2, Grimmerová Diana 0:2, Rozínková Monika 1:1, WO 3:0),
13. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí A - KST Jirkov TECHNOLINE 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cyranyová Lucie 0:2, Motlová Monika 0:2, Částková Eliška 1:1, WO 3:0, body hostů: Demjanová Eliška 2:1, Koutská Marie 3:0, WO 0:3), SK Dobré D - TJ Sokol Poděbrady 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ducháčová Kateřina 0:3, Bačinová Pavla 1:2, Bačinová Lucie 1:2, body hostů: Bečvářová Michaela 1:2, Vokounová Adéla 3:0, Stránská Anna 3:0), SKP Sever Ústí nad Labem B - TJ Sokol Chrudim 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 2:1, Nováková Martina 2:1, Smíšková Martina 3:0, body hostů: Vránová Martina 0:3, Juklová Kateřina 0:3, Sedláčková Tereza 2:1), SKST Děčín - SK Dobré B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svatoňová Tereza 1:2, Polanská Jana 1:2, Kacálková Kristýna 0:2, WO 1:0, body hostů: Šitinová Petra 2:0, Macurová Andrea 3:0, Hejzlarová Lucie 1:2, WO 0:1), SKST Vlašim E - TTC Ústí nad Orlicí B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bošinová Veronika 3:0, Bošinová Aneta 2:1, WO 0:3, body hostů: Bezdíčková Lenka 0:2, Šedová Eliška 1:1, Svojanovská Jana 0:2, WO 3:0), SKST Vlašim D - SK Dobré C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křížová Alena 1:2, Pytlíková Tereza 3:0, Zelingrová Kamila 3:0, body hostů: Švábová Ráchel Magdaléna 1:2, Grimmerová Diana 0:3, Rozínková Monika 1:2),
14. kolo:
SKST Vlašim D - SK Dobré D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zelingrová Kamila 3:0, Pytlíková Tereza 3:0, Pěnkavová Kristýna 3:0, body hostů: Koďousková Eliška 0:3, Ducháčová Kateřina 0:2, Bačinová Pavla 0:3, Bačinová Lucie 0:1), SKST Vlašim E - TTC Ústí nad Orlicí A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Aneta 3:0, Lajdová Karolína 2:1, Bošinová Veronika 2:1, body hostů: Částková Eliška 2:1, Motlová Monika 0:3, Cyranyová Lucie 0:3), TTC Ústí nad Orlicí B - SKST Děčín 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bezdíčková Lenka 1:2, Šedová Eliška 2:1, Svojanovská Jana 3:0, body hostů: Schneiderová Jana 1:2, Polanská Jana 1:1, Svatoňová Tereza 1:2, Kacálková Kristýna 0:1), SK Dobré C - SKP Sever Ústí nad Labem B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlávková Hana 2:0, Rozínková Monika 3:0, Doucková Aneta 2:1, Grimmerová Diana 0:1, body hostů: Brabencová Pavlína 0:3, Peštová Eva 1:2, Nováková Martina 1:2), TJ Sokol Chrudim - KST Jirkov TECHNOLINE 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vránová Martina 0:2, Sedláčková Tereza 1:1, Juklová Kateřina 1:1, WO 3:0, body hostů: Faiglová Kamila 1:2, Koutská Marie 3:0, WO 0:3), SK Dobré B - TJ Sokol Poděbrady 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macurová Andrea 2:1, Šitinová Petra 2:1, Hejzlarová Lucie 2:1, body hostů: Bečvářová Michaela 0:3, Stránská Anna 3:0, Vokounová Adéla 0:3),
15. kolo:
SKST Vlašim E - SK Dobré D 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bošinová Aneta 3:0, Lajdová Karolína 3:0, Bošinová Veronika 3:0, body hostů: Bačinová Pavla 0:3, Bačinová Lucie 0:3, Koďousková Eliška 0:2, Ducháčová Kateřina 0:1), SKST Vlašim D - TTC Ústí nad Orlicí A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pytlíková Tereza 3:0, Zelingrová Kamila 2:1, Pěnkavová Kristýna 3:0, body hostů: Částková Eliška 0:3, Motlová Jitka 0:3, Cyranyová Lucie 1:2), SK Dobré C - SKST Děčín 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlávková Hana 2:1, Rozínková Monika 3:0, Doucková Aneta 0:2, Grimmerová Diana 0:1, body hostů: Schneiderová Jana 0:2, Svatoňová Tereza 2:1, Polanská Jana 1:2, Kacálková Kristýna 1:0), TTC Ústí nad Orlicí B - SKP Sever Ústí nad Labem B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bezdíčková Lenka 3:0, Šedová Eliška 3:0, Svojanovská Jana 3:0, body hostů: Brabencová Pavlína 0:3, Peštová Eva 0:3, Nováková Martina 0:3), SK Dobré B - KST Jirkov TECHNOLINE 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šitinová Petra 1:0, Hejzlarová Lucie 1:1, Macurová Andrea 2:0, WO 3:1, body hostů: Faiglová Kamila 0:3, Koutská Marie 1:1, WO 1:3), TJ Sokol Chrudim - TJ Sokol Poděbrady 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vránová Martina 2:1, Sedláčková Tereza 2:1, Juklová Kateřina 1:2, body hostů: Bečvářová Michaela 0:3, Stránská Anna 3:0, Vokounová Adéla 1:2),
16. kolo:
SK Dobré D - TJ Sokol Chrudim 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sazimová Adéla 0:3, Bačinová Lucie 0:3, Ducháčová Kateřina 0:3, body hostů: Vránová Martina 3:0, Sedláčková Tereza 3:0, Juklová Kateřina 3:0), TTC Ústí nad Orlicí A - SK Dobré B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Částková Eliška 3:0, Cyranyová Lucie 1:2, Motlová Monika 2:1, body hostů: Šitinová Petra 1:2, Ulrychová Hana 2:1, Hejzlarová Lucie 0:3), KST Jirkov TECHNOLINE - TTC Ústí nad Orlicí B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koutská Marie 2:1, Leitnerová Eva st. 2:1, Faiglová Kamila 1:2, body hostů: Šedová Eliška 2:1, Bezdíčková Lenka 0:3, Svojanovská Jana 2:1), TJ Sokol Poděbrady - SK Dobré C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bečvářová Michaela 0:2, Štěrbová Kateřina 0:3, Kloučková Jana 0:3, WO 0:1, body hostů: Hlávková Hana 3:0, Rozínková Monika 2:0, Doucková Aneta 3:0, WO 1:0), SKST Děčín - SKST Vlašim D 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svatoňová Tereza 1:2, Schneiderová Jana 2:1, Polanská Jana 2:1, body hostů: Křížová Alena 0:3, Pěnkavová Kristýna 3:0, Zelingrová Kamila 1:2), SKP Sever Ústí nad Labem B - SKST Vlašim E 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smíšková Martina 1:2, Kohlmannová Aneta 0:3, Brabencová Pavlína 0:3, body hostů: Bošinová Aneta 3:0, Lajdová Karolína 2:1, Bošinová Veronika 3:0),
17. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Sokol Chrudim 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Částková Eliška 2:1, Cyranyová Lucie 1:2, Motlová Monika 1:2, body hostů: Vránová Martina 2:1, Sedláčková Tereza 3:0, Juklová Kateřina 0:3), SK Dobré D - SK Dobré B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačinová Pavla 1:2, Koďousková Eliška 0:3, Bačinová Lucie 0:3, body hostů: Macurová Andrea 3:0, Šitinová Petra 3:0, Hejzlarová Lucie 2:1), TJ Sokol Poděbrady - TTC Ústí nad Orlicí B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kloučková Jana 2:1, Kyceltová Petra 0:3, Bečvářová Michaela 0:3, body hostů: Bezdíčková Lenka 2:1, Šedová Eliška 2:1, Svojanovská Jana 3:0), KST Jirkov TECHNOLINE - SK Dobré C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koutská Marie 3:0, Leitnerová Eva st. 2:1, Faiglová Kamila 2:1, body hostů: Rozínková Monika 0:3, Grimmerová Diana 0:3, Doucková Aneta 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem B - SKST Vlašim D 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smíšková Martina 2:1, Kohlmannová Aneta 2:1, Brabencová Pavlína 2:1, body hostů: Křížová Alena 0:3, Pěnkavová Kristýna 1:2, Zelingrová Kamila 2:1), SKST Děčín - SKST Vlašim E 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svatoňová Tereza 1:2, Kacálková Kristýna 1:2, Polanská Jana 1:0, Schneiderová Jana 0:2, body hostů: Bošinová Aneta 3:0, Bošinová Veronika 3:0, Lajdová Karolína 0:3),
18. kolo:
TJ Sokol Poděbrady - KST Jirkov TECHNOLINE 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kloučková Jana 2:1, Bečvářová Michaela 2:1, Vokounová Adéla 2:0, WO 0:1, body hostů: Leitnerová Eva st. 0:2, Koutská Marie 1:2, Faiglová Kamila 1:2, WO 1:0), SK Dobré B - TJ Sokol Chrudim 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macurová Andrea 3:0, Šitinová Petra 2:1, Hejzlarová Lucie 1:2, body hostů: Vránová Martina 1:2, Sedláčková Tereza 2:1, Juklová Kateřina 0:3), SK Dobré C - TTC Ústí nad Orlicí B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlávková Hana 3:0, Rozínková Monika 1:2, Doucková Aneta 2:1, body hostů: Šedová Eliška 0:3, Bezdíčková Lenka 1:2, Svojanovská Jana 2:1), SKST Vlašim E - SKST Vlašim D 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lajdová Karolína 1:2, Bošinová Veronika 2:1, Bošinová Aneta 1:2, body hostů: Zelingrová Kamila 0:3, Pěnkavová Kristýna 2:1, Pytlíková Tereza 3:0), SKP Sever Ústí nad Labem B - SKST Děčín 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brabencová Pavlína 0:2, Nováková Martina 1:2, Smíšková Martina 1:2, WO 1:0, body hostů: Kacálková Kristýna 2:1, Schneiderová Jana 1:1, Nováková Eva 3:0, WO 0:1), TTC Ústí nad Orlicí A - SK Dobré D 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Částková Eliška 3:0, Cyranyová Lucie 3:0, Motlová Monika 0:3, body hostů: Koďousková Eliška 1:2, Bačinová Lucie 1:2, Bačinová Pavla 1:2),
19. kolo:
SKST Děčín - SK Dobré D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svatoňová Tereza 3:0, Polanská Jana 3:0, Kacálková Kristýna 3:0, body hostů: Bačinová Lucie 0:3, Koďousková Eliška 0:3, Bačinová Pavla 0:3), SKP Sever Ústí nad Labem B - TTC Ústí nad Orlicí A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 0:3, Nováková Martina 1:2, Smíšková Martina 2:1, body hostů: Cyranyová Lucie 3:0, Částková Eliška 2:1, Motlová Jitka 1:2), SKST Vlašim D - KST Jirkov TECHNOLINE 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Míková Karolína 1:2, Pěnkavová Kristýna 2:1, WO 0:3, body hostů: Demjanová Eliška 0:2, Koutská Marie 2:0, Faiglová Kamila 1:1, WO 3:0), SKST Vlašim E - TJ Sokol Poděbrady 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Aneta 3:0, Lajdová Anežka 1:2, Bošinová Veronika 3:0, body hostů: Bečvářová Michaela 1:2, Stránská Anna 1:2, Vokounová Adéla 0:3), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Chrudim 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovská Jana 3:0, Šedová Eliška 2:1, Bezdíčková Lenka 2:1, body hostů: Nováková Kristýna 0:3, Sedláčková Tereza 2:1, Juklová Kateřina 0:3), SK Dobré C - SK Dobré B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlávková Hana 2:1, Zemanová Michaela 1:2, Doucková Aneta 1:2, body hostů: Macurová Andrea 3:0, Šitinová Petra 2:1, Hejzlarová Lucie 0:3),
20. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem B - SK Dobré D 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brabencová Pavlína 1:2, Nováková Martina 3:0, Smíšková Martina 3:0, body hostů: Bačinová Lucie 0:3, Koďousková Eliška 1:2, Bačinová Pavla 1:2), SKST Děčín - TTC Ústí nad Orlicí A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nováková Eva 3:0, Svatoňová Tereza 1:2, Schneiderová Jana 1:2, body hostů: Cyranyová Lucie 2:1, Částková Eliška 2:1, Motlová Monika 0:3), SKST Vlašim E - KST Jirkov TECHNOLINE 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Aneta 2:1, Lajdová Anežka 0:3, Bošinová Veronika 3:0, body hostů: Faiglová Kamila 1:2, Koutská Marie 1:2, Demjanová Eliška 2:1), SKST Vlašim D - TJ Sokol Poděbrady 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Míková Karolína 1:2, Pěnkavová Kristýna 2:1, WO 0:3, body hostů: Vokounová Adéla 1:1, Stránská Anna 2:0, Bečvářová Michaela 0:2, WO 3:0), SK Dobré C - TJ Sokol Chrudim 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doucková Aneta 2:0, Rozínková Monika 2:1, Hlávková Hana 2:1, Grimmerová Diana 0:1, body hostů: Nováková Kristýna 0:3, Sedláčková Tereza 3:0, Juklová Kateřina 0:3), TTC Ústí nad Orlicí B - SK Dobré B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svojanovská Jana 3:0, Šedová Eliška 2:1, Bezdíčková Lenka 2:1, body hostů: Macurová Andrea 0:1, Šitinová Petra 2:1, Hejzlarová Lucie 0:3, Macurová Denisa 0:2),
21. kolo:
SK Dobré D - TTC Ústí nad Orlicí B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačinová Lucie 0:3, Koďousková Eliška 1:2, Bačinová Pavla 0:3, body hostů: Šedová Eliška 3:0, Bezdíčková Lenka 2:1, Svojanovská Jana 3:0), TTC Ústí nad Orlicí A - SK Dobré C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cyranyová Lucie 1:2, Částková Eliška 1:2, Motlová Monika 1:2, body hostů: Hlávková Hana 3:0, Grimmerová Diana 0:3, Doucková Aneta 3:0), TJ Sokol Chrudim - SKST Vlašim D 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláčková Tereza 0:1, Laubová Žaneta 0:3, Juklová Kateřina 1:2, Sedláčková Karla 0:2, body hostů: Pěnkavová Kristýna 2:1, Zelingrová Kamila 3:0, Pytlíková Tereza 3:0), SK Dobré B - SKST Vlašim E 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macurová Andrea 2:1, Šitinová Petra 2:1, Hejzlarová Lucie 0:3, body hostů: Bošinová Aneta 3:0, Lajdová Anežka 1:2, Bošinová Veronika 1:2), KST Jirkov TECHNOLINE - SKST Děčín 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koutská Marie 3:0, Faiglová Kamila 1:2, Hořínková Slávina 0:3, body hostů: Schneiderová Jana 2:1, Svatoňová Tereza 1:2, Schneiderová Pavla 2:1), TJ Sokol Poděbrady - SKP Sever Ústí nad Labem B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Franeková Věra 0:3, Vokounová Adéla 1:1, Bečvářová Michaela 2:1, WO 1:0, body hostů: Kohlmannová Aneta 2:1, Smíšková Martina 1:2, Nováková Martina 2:0, WO 0:1),
22. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí A - TTC Ústí nad Orlicí B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Částková Barbora 1:1, Motlová Monika 1:1, Cyranyová Lucie 1:1, WO 3:0, body hostů: Svojanovská Jana 3:0, Krupová Soňa 0:3, WO 0:3), SK Dobré D - SK Dobré C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačinová Pavla 1:2, Koďousková Eliška 0:3, Bačinová Lucie 0:3, body hostů: Hlávková Hana 3:0, Zemanová Michaela 3:0, Doucková Aneta 2:1), SK Dobré B - SKST Vlašim D 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macurová Andrea 2:1, Šitinová Petra 3:0, Hejzlarová Lucie 0:3, body hostů: Pěnkavová Kristýna 1:2, Zelingrová Kamila 1:2, Pytlíková Tereza 2:1), TJ Sokol Chrudim - SKST Vlašim E 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláčková Tereza 0:2, Jílková Vanesa 0:3, Juklová Kateřina 0:3, Sedláčková Karla 0:1, body hostů: Bošinová Aneta 3:0, Lajdová Anežka 3:0, Bošinová Veronika 3:0), TJ Sokol Poděbrady - SKST Děčín 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vokounová Adéla 0:1, Franeková Věra 0:3, Kyceltová Petra 0:3, WO 0:2, body hostů: Schneiderová Jana 3:0, Svatoňová Tereza 2:0, Hojková Eva 2:0, WO 2:0), KST Jirkov TECHNOLINE - SKP Sever Ústí nad Labem B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koutská Marie 2:0, Hořínková Slávina 0:2, Faiglová Kamila 1:1, WO 3:0, body hostů: Smíšková Martina 2:1, Brabencová Pavlína 1:2, WO 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS