Výsledky do novin
Krajská soutěž 1. třídy
1. kolo:
Sparta Úpice - TJ Trutnov - Poříčí A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocián Libor 2:1, Oláh Jan 0:3, Smékal Lubomír 0:3, Brát Marek 1:2, body hostů: Tuček Dušan 2:1, Hladík Michal 3:0, Vašíček Karel 2:1, Tuček Adam 2:1), Sokol Železnice - Sokol Nemyčeves 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záboj Matěj 0:4, Rohlíček Jan 2:2, Frýba Zdeněk 2:2, Horák Karel 3:1, body hostů: Ornst Jan 4:0, Trč Roman ml. 1:3, Trč Tomáš 1:3, Kazda Petr 3:1), DTJ -Slavia Hradec Králové E - Sokol PP Hradec Králové 2 E 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chládek Martin 1:2, Paclík Jiří 2:0, Daněk Roman 2:1, Píše Pavel 1:2, WO 4:0, body hostů: Kačer Radek 1:3, Jakubský Filip 1:3, Hušek Adam 3:0, WO 0:4), TTC KB Vrchlabí B - Sokol Valdice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matěásko Jiří 0:3, Tomeš Petr 0:2, Mikeška Michal 0:3, Horák Jaroslav 2:1, body hostů: Jirásek Milan 3:0, Kašpar Petr 3:0, Jirásek Martin st. 2:1, Jirásek Martin ml. 1:1), TJ Dvůr Králové n.L. B - SK Janské Lázně 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Petr 1:3, Kléma Jan 1:3, Krýza Luděk 3:1, Jež Rostislav 3:1, body hostů: Toth Vlastimil 4:0, Hnik Ondřej 1:3, Nývlt Ladislav 1:3, Klouček Pavel 2:2), Sokol Libchyně - Baník Vamberk 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Milan st. 2:2, Janko Lukáš 2:2, Ducháč Radek 3:1, Matouš Pavel 1:3, body hostů: Jakubec Jan 4:0, Vrkoslav Martin 2:2, Macháček Michal 0:4, Podolka Jan 2:2),
2. kolo:
Sparta Úpice - Baník Vamberk 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smékal Lubomír 1:3, Oláh Jan 1:3, Kocián Libor 2:1, Brát Marek 2:2, body hostů: Jakubec Jan 3:1, Vrkoslav Martin 4:0, Macháček Michal 1:3, Podolka Jan 1:2), TJ Trutnov - Poříčí A - Sokol Libchyně 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tuček Dušan 3:1, Vašíček Karel 0:4, Hladík Michal 1:3, Tuček Adam 4:0, body hostů: Ducháč Radek 3:1, Janko Lukáš 2:2, Matouš Pavel 1:3, Mach Milan st. 2:2), Sokol Železnice - TJ Dvůr Králové n.L. B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalousek Jaroslav 0:3, Stránská Anna 0:1, Frýba Zdeněk 0:3, Horák Karel 2:1, Rohlíček Jan 1:1, body hostů: Krýza Luděk 2:1, Jež Rostislav 3:0, Šulc Petr 2:1, Kléma Jan 2:1), Sokol Nemyčeves - SK Janské Lázně 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Petr 3:1, Trč Tomáš 2:2, Ornst Jan 3:0, Trč Roman ml. 1:3, body hostů: Toth Vlastimil 3:1, Hnik Ondřej 2:2, Nývlt Ladislav 0:4, Klouček Pavel 1:2), DTJ -Slavia Hradec Králové E - TTC KB Vrchlabí B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Pavel 2:1, Paclík Jiří 2:0, Daněk Roman 2:1, Píše Pavel 2:0, WO 1:0, body hostů: Vitvar Roman 1:2, Horák Jaroslav 1:1, Brázda Martin 0:3, Matěásko Jiří 0:2, WO 0:1), Sokol PP Hradec Králové 2 E - Sokol Valdice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačer Radek 2:1, Sazimová Terezie 2:1, Kozáková Tereza 3:0, Mynář Marian 2:1, body hostů: Jirásek Milan 2:1, Kašpar Petr 0:3, Rejha Jan 1:2, Hlava Martin 0:3),
3. kolo:
Sparta Úpice - Sokol Libchyně 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smékal Lubomír 0:1, Oláh Jan 1:1, Brát Marek 3:0, Kocián Libor 2:0, WO 3:0, body hostů: Ducháč Radek 2:1, Matouš Pavel 0:3, Mach Milan st. 0:2, WO 0:3), TJ Trutnov - Poříčí A - Baník Vamberk 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tuček Dušan 2:1, Vašíček Karel 1:2, Hladík Michal 0:3, Tuček Adam 2:2, body hostů: Jakubec Jan 4:0, Vrkoslav Martin 3:0, Macháček Michal 1:2, Podolka Jan 0:3), Sokol Železnice - SK Janské Lázně 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záboj Matěj 3:0, Rohlíček Jan 2:0, Stránská Anna 0:3, Horák Karel 3:0, body hostů: Toth Vlastimil 1:2, Hnik Ondřej 1:2, Klouček Pavel 1:2, Nývlt Ladislav 0:2), Sokol Nemyčeves - TJ Dvůr Králové n.L. B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Petr 4:0, Trč Tomáš 1:2, Trč Roman ml. 0:3, Ornst Jan 4:0, body hostů: Krýza Luděk 1:3, Jež Rostislav 2:2, Kléma Jan 1:2, Šulc Petr 1:2), DTJ -Slavia Hradec Králové E - Sokol Valdice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Pavel 2:1, Paclík Jiří 2:0, Daněk Roman 2:1, Píše Pavel 3:0, body hostů: Jirásek Milan 1:2, Rejha Jan 1:2, Kašpar Petr 0:3, Hlava Martin 0:2), Sokol PP Hradec Králové 2 E - TTC KB Vrchlabí B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kačer Radek 2:2, Sazimová Terezie 2:2, Mynář Marian 2:2, Kozáková Tereza 4:0, body hostů: Vitvar Roman 2:2, Horák Jaroslav 2:2, Brázda Martin 1:3, Matěásko Jiří 1:3),
4. kolo:
Baník Vamberk - TTC KB Vrchlabí B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrkoslav Martin 2:0, Macháček Michal 1:1, Podolka Jan 2:1, Jakubec Jan 3:0, body hostů: Kodym Matěj 0:3, Brázda Martin 2:1, Novotný Pavel 0:2, Vích Karel 0:2), Sokol Libchyně - Sokol Valdice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Milan st. 2:2, Janko Lukáš 2:2, Matouš Pavel 3:1, Ducháč Radek 2:2, body hostů: Jirásek Milan 4:0, Jirásek Martin st. 2:2, Jirásek Martin ml. 1:3, Kašpar Petr 0:4), TJ Dvůr Králové n.L. B - DTJ -Slavia Hradec Králové E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Petr 2:0, Kléma Jan 2:0, Krýza Luděk 2:0, Jež Rostislav 1:2, WO 1:0, body hostů: Paclík Jiří 0:2, Píše Pavel 0:3, Kubíček Pavel 1:1, Daněk Roman 1:1, WO 0:1), SK Janské Lázně - Sokol PP Hradec Králové 2 E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnik Ondřej 2:2, Pilař Jiří 0:1, Nývlt Ladislav 1:2, Toth Vlastimil 1:2, Divecký Filip 1:2, WO 1:0, body hostů: Kozáková Tereza 4:0, Mynář Marian 1:2, Hušek Adam 4:0, Jakubský Filip 0:3, WO 0:1), Sokol Železnice - Sparta Úpice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frýba Zdeněk 3:1, Záboj Matěj 1:2, Macák Lukáš 2:1, Horák Karel 2:2, body hostů: Kocián Libor 3:1, Brát Marek 2:2, Oláh Jan 1:2, Smékal Lubomír 0:3), Sokol Nemyčeves - TJ Trutnov - Poříčí A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kazda Petr 2:2, Trč Tomáš 2:1, Trč Roman ml. 0:3, Ornst Jan 4:0, body hostů: Tuček Adam 3:1, Hladík Michal 1:3, Tuček Dušan 2:1, Vašíček Karel 0:3),
5. kolo:
Baník Vamberk - Sokol Valdice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Jan 3:1, Valášek Milan 1:3, Macháček Michal 0:4, Vrkoslav Martin 4:0, body hostů: Jirásek Milan 3:1, Jirásek Martin st. 2:2, Jirásek Martin ml. 2:2, Kašpar Petr 1:3), Sokol Libchyně - TTC KB Vrchlabí B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mach Milan st. 2:0, Janko Lukáš 1:1, Matouš Pavel 2:1, Ducháč Radek 3:0, body hostů: Brázda Martin 2:1, Kodym Matěj 0:3, Novotný Pavel 0:2, Vích Karel 0:2), TJ Dvůr Králové n.L. B - Sokol PP Hradec Králové 2 E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Petr 2:2, Kléma Jan 1:2, Krýza Luděk 2:1, Jež Rostislav 3:1, body hostů: Kozáková Tereza 4:0, Hušek Adam 1:3, Mynář Marian 1:2, Jakubský Filip 0:3), SK Janské Lázně - DTJ -Slavia Hradec Králové E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilař Matěj 0:2, Hnik Ondřej 2:1, Nývlt Ladislav 1:2, Toth Vlastimil 4:0, Divecký Filip 1:0, body hostů: Kubíček Pavel 1:2, Píše Pavel 2:1, Daněk Roman 1:2, Kolman Ivo 1:2, Paclík Jiří 0:1), Sokol Nemyčeves - Sparta Úpice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Petr 2:1, Trč Tomáš 2:0, Trč Roman ml. 2:1, Ornst Jan 3:0, body hostů: Kocián Libor 1:2, Brát Marek 0:3, Oláh Jan 1:2, Smékal Lubomír 0:2), Sokol Železnice - TJ Trutnov - Poříčí A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frýba Zdeněk 1:3, Záboj Matěj 2:1, Macák Lukáš 1:2, Horák Karel 1:3, body hostů: Tuček Dušan 3:1, Hladík Michal 3:1, Tuček Adam 3:0, Vašíček Karel 0:3),
6. kolo:
Sokol Železnice - Baník Vamberk 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záboj Matěj 3:0, Frýba Zdeněk 1:2, Rohlíček Jan 1:2, Horák Karel 4:0, body hostů: Jakubec Jan 2:2, Vrkoslav Martin 2:1, Valášek Milan 0:3, Macháček Michal 0:3), Sokol Nemyčeves - Sokol Libchyně 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kazda Petr 2:0, Trč Tomáš 2:0, Trč Roman ml. 2:0, Ornst Jan 2:0, body hostů: Ducháč Radek 0:2, Matouš Pavel 0:2, Mach Milan st. 0:2, Hlaváček Lubor 0:2), DTJ -Slavia Hradec Králové E - Sparta Úpice 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daněk Roman 3:1, Kubíček Pavel 1:3, Chládek Martin 2:1, Píše Pavel 4:0, body hostů: Kocián Libor 2:2, Brát Marek 2:2, Oláh Jan 0:4, Folc Martin 1:2), Sokol PP Hradec Králové 2 E - TJ Trutnov - Poříčí A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janovský Dan 1:1, Tesolin Riccardo 3:1, Hušek Adam 3:1, Jakubský Filip 1:3, Kačer Radek 1:1, body hostů: Tuček Dušan 3:1, Hladík Michal 1:3, Tuček Adam 3:1, Vašíček Karel 0:4), TTC KB Vrchlabí B - TJ Dvůr Králové n.L. B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Pavel 0:2, Brázda Martin 1:1, Mikeška Michal 0:3, Matěásko Jiří 0:2, body hostů: Jež Rostislav 2:1, Šulc Petr 2:0, Krýza Luděk 2:0, Kléma Jan 2:0), Sokol Valdice - SK Janské Lázně 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirásek Martin ml. 3:1, Kašpar Petr 2:2, Jirásek Martin st. 1:3, Jirásek Milan 3:1, body hostů: Toth Vlastimil 2:2, Hnik Ondřej 4:0, Nývlt Ladislav 1:3, Klouček Pavel 0:4),
7. kolo:
Sokol Železnice - Sokol Libchyně 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frýba Zdeněk 2:1, Macák Lukáš 0:2, Horák Karel 3:0, Rohlíček Jan 3:0, body hostů: Ducháč Radek 2:1, Matouš Pavel 1:2, Mach Milan st. 0:3, Hlaváček Lubor 0:2), Sokol Nemyčeves - Baník Vamberk 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kazda Petr 1:2, Trč Tomáš 2:1, Trč Roman ml. 2:1, Ornst Jan 3:0, body hostů: Jakubec Jan 3:0, Vrkoslav Martin 0:3, Valášek Milan 1:2, Macháček Michal 0:3), DTJ -Slavia Hradec Králové E - TJ Trutnov - Poříčí A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daněk Roman 1:3, Kubíček Pavel 1:3, Chládek Martin 2:2, Píše Pavel 3:1, body hostů: Tuček Dušan 2:2, Hladík Michal 2:2, Tuček Adam 4:0, Vašíček Karel 1:3), Sokol PP Hradec Králové 2 E - Sparta Úpice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tesolin Riccardo 2:1, Jakubský Filip 1:2, Janovský Dan 2:1, Hušek Adam 4:0, body hostů: Kocián Libor 2:2, Brát Marek 2:1, Smékal Lubomír 0:3, Folc Martin 0:3), TTC KB Vrchlabí B - SK Janské Lázně 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikeška Michal 0:2, Brázda Martin 0:2, Matěásko Jiří 0:3, Vitvar Roman 1:1, body hostů: Toth Vlastimil 3:0, Hnik Ondřej 2:0, Nývlt Ladislav 2:0, Čenovský David 1:1), Sokol Valdice - TJ Dvůr Králové n.L. B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Martin ml. 2:1, Kašpar Petr 2:1, Jirásek Martin st. 3:0, Jirásek Milan 2:1, body hostů: Jež Rostislav 1:2, Šulc Petr 0:3, Krýza Luděk 2:1, Kléma Jan 0:3),
8. kolo:
Baník Vamberk - TJ Dvůr Králové n.L. B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Jan 4:0, Valášek Milan 0:4, Macháček Michal 0:4, Vrkoslav Martin 3:1, body hostů: Šulc Petr 3:1, Krýza Luděk 2:2, Jež Rostislav 2:2, Kléma Jan 2:2), Sokol Libchyně - SK Janské Lázně 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mach Milan st. 0:3, Janko Lukáš 0:3, Matouš Pavel 1:2, Ducháč Radek 1:2, body hostů: Toth Vlastimil 3:0, Hnik Ondřej 3:0, Nývlt Ladislav 2:1, Klouček Pavel 2:1), Sparta Úpice - TTC KB Vrchlabí B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smékal Lubomír 1:1, Oláh Jan 1:1, Brát Marek 3:0, Kocián Libor 3:0, body hostů: Brázda Martin 2:1, Vích Karel 0:3, Polanský Petr 0:2, Šín Jiří 0:2), TJ Trutnov - Poříčí A - Sokol Valdice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladík Michal 0:3, Tuček Josef 0:2, Birke Marek 0:3, Tuček Adam 3:0, body hostů: Jirásek Milan 3:0, Jirásek Martin ml. 2:1, Jirásek Martin st. 2:1, Rejha Jan 1:1), Sokol Železnice - DTJ -Slavia Hradec Králové E 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frýba Zdeněk 0:4, Rohlíček Jan 3:0, Kabela Filip 0:3, Horák Karel 3:1, body hostů: Daněk Roman 2:2, Paclík Jiří 3:1, Píše Pavel 2:1, Kubíček Pavel 1:2), Sokol Nemyčeves - Sokol PP Hradec Králové 2 E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kazda Petr 1:1, Trč Tomáš 2:0, Trč Roman ml. 3:0, Ornst Jan 2:0, body hostů: Hušek Adam 1:2, Jakubský Filip 0:2, Tesolin Riccardo 0:2, Bohdanecký Jakub 0:2),
9. kolo:
Baník Vamberk - SK Janské Lázně 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrkoslav Martin 3:1, Valášek Milan 2:2, Podolka Jan 0:4, Macháček Michal 2:2, body hostů: Toth Vlastimil 3:1, Hnik Ondřej 4:0, Nývlt Ladislav 1:3, Klouček Pavel 1:3), Sokol Libchyně - TJ Dvůr Králové n.L. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matouš Pavel 2:2, Mach Milan st. 2:2, Janko Lukáš 2:2, Ducháč Radek 2:2, body hostů: Šulc Petr 2:2, Krýza Luděk 2:2, Jež Rostislav 2:2, Kléma Jan 2:2), Sparta Úpice - Sokol Valdice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Míl Pavel 1:3, Oláh Jan 2:2, Brát Marek 2:2, Kocián Libor 3:1, body hostů: Jirásek Milan 2:2, Jirásek Martin ml. 1:3, Jirásek Martin st. 1:3, Rejha Jan 4:0), TJ Trutnov - Poříčí A - TTC KB Vrchlabí B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tuček Adam 3:0, Tuček Josef 0:2, Birke Marek 3:0, Hladík Michal 3:0, body hostů: Brázda Martin 1:2, Polanský Petr 1:2, Novotný Pavel 0:3, Svoboda Bohumil 0:2), Sokol Železnice - Sokol PP Hradec Králové 2 E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraštil Jiří 0:4, Rohlíček Jan 2:2, Frýba Zdeněk 3:1, Horák Karel 2:2, body hostů: Jakubský Filip 3:1, Hušek Adam 4:0, Bohdanecký Jakub 1:3, Tesolin Riccardo 1:3), Sokol Nemyčeves - DTJ -Slavia Hradec Králové E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kazda Petr 1:2, Trč Tomáš 2:1, Trč Roman ml. 1:2, Ornst Jan 4:0, body hostů: Daněk Roman 2:2, Paclík Jiří 0:3, Píše Pavel 2:1, Kubíček Pavel 1:2),
10. kolo:
DTJ -Slavia Hradec Králové E - Baník Vamberk 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paclík Jiří 1:3, Daněk Roman 1:2, Kubíček Pavel 0:3, Píše Pavel 3:1, body hostů: Jakubec Jan 4:0, Vrkoslav Martin 3:1, Macháček Michal 2:1, Valášek Milan 0:3), Sokol PP Hradec Králové 2 E - Sokol Libchyně 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tesolin Riccardo 0:3, Janovský Dan 0:3, Jakubský Filip 2:1, Hušek Adam 2:1, WO 5:0, body hostů: Ducháč Radek 3:1, Janko Lukáš 2:2, Matouš Pavel 3:1, WO 0:5), TTC KB Vrchlabí B - Sokol Železnice 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Jaroslav 0:2, Tomeš Petr 0:2, Brázda Martin 0:3, Vitvar Roman 0:2, body hostů: Horák Karel 3:0, Rohlíček Jan 2:0, Macák Lukáš 2:0, Frýba Zdeněk 2:0), Sokol Valdice - Sokol Nemyčeves 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Petr 1:2, Rejha Jan 2:1, Jirásek Martin st. 2:1, Jirásek Milan 4:0, body hostů: Ornst Jan 2:2, Kazda Petr 0:3, Trč Tomáš 1:2, Trč Roman ml. 1:2), TJ Dvůr Králové n.L. B - Sparta Úpice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jež Rostislav 1:3, Kléma Jan 2:2, Krýza Luděk 2:2, Šulc Petr 3:1, body hostů: Kocián Libor 2:2, Brát Marek 3:1, Oláh Jan 2:2, Smékal Lubomír 1:3), SK Janské Lázně - TJ Trutnov - Poříčí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Pavel 2:2, Hnik Ondřej 2:2, Nývlt Ladislav 0:4, Toth Vlastimil 4:0, body hostů: Hladík Michal 1:3, Tuček Adam 3:1, Švarc Zdeněk 1:3, Vašíček Karel 3:1),
11. kolo:
DTJ -Slavia Hradec Králové E - Sokol Libchyně 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Paclík Jiří 2:0, Daněk Roman 2:0, Kubíček Pavel 1:2, Píše Pavel 1:1, WO 3:0, body hostů: Matouš Pavel 1:2, Ducháč Radek 2:1, Janko Lukáš 0:3, WO 0:3), Sokol PP Hradec Králové 2 E - Baník Vamberk 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janovský Dan 2:2, Hušek Adam 3:1, Jakubský Filip 3:1, Kačer Radek 1:0, Tesolin Riccardo 1:2, body hostů: Jakubec Jan 4:0, Vrkoslav Martin 0:2, Macháček Michal 1:3, Podolka Jan 0:4, Valášek Milan 1:1), TTC KB Vrchlabí B - Sokol Nemyčeves 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitvar Roman 1:2, Šín Jiří 0:2, Brázda Martin 0:3, Horák Jaroslav 0:3, body hostů: Ornst Jan 3:0, Kazda Petr 3:0, Trč Tomáš 3:0, Trč Roman ml. 1:1), Sokol Valdice - Sokol Železnice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpar Petr 2:2, Jirásek Martin ml. 3:0, Rejha Jan 2:1, Jirásek Milan 1:3, body hostů: Rohlíček Jan 2:2, Frýba Zdeněk 1:3, Horák Karel 3:0, Kalousek Jaroslav 0:3), TJ Dvůr Králové n.L. B - TJ Trutnov - Poříčí A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jež Rostislav 1:2, Kléma Jan 2:1, Šulc Petr 2:1, Krýza Luděk 3:0, body hostů: Tuček Adam 3:0, Hladík Michal 0:3, Švarc Zdeněk 1:2, Vašíček Karel 0:3), SK Janské Lázně - Sparta Úpice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klouček Pavel 1:3, Hnik Ondřej 1:2, Nývlt Ladislav 1:2, Toth Vlastimil 3:1, body hostů: Kocián Libor 3:1, Brát Marek 4:0, Oláh Jan 1:2, Smékal Lubomír 0:3),
12. kolo:
TJ Trutnov - Poříčí A - Sparta Úpice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tuček Adam 3:1, Vašíček Karel 1:3, Tuček Dušan 1:3, Hladík Michal 2:2, body hostů: Brát Marek 4:0, Kocián Libor 2:2, Oláh Jan 2:2, Smékal Lubomír 1:3), Sokol Nemyčeves - Sokol Železnice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kazda Petr 2:2, Trč Tomáš 3:1, Trč Roman ml. 1:3, Ornst Jan 3:1, body hostů: Horák Karel 2:2, Frýba Zdeněk 1:3, Macák Lukáš 1:3, Rohlíček Jan 3:1), Sokol PP Hradec Králové 2 E - DTJ -Slavia Hradec Králové E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakubský Filip 2:1, Bohdanecký Jakub 0:3, Janovský Dan 0:3, Hušek Adam 2:1, body hostů: Píše Pavel 3:0, Paclík Jiří 3:0, Chládek Martin 1:2, Kubíček Pavel 1:2), Sokol Valdice - TTC KB Vrchlabí B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirásek Martin ml. 2:2, Kašpar Petr 2:2, Jirásek Martin st. 2:2, Jirásek Milan 3:1, body hostů: Kotucz Kamil 4:0, Vitvar Roman 2:2, Horák Jaroslav 0:4, Tomeš Petr 1:3), SK Janské Lázně - TJ Dvůr Králové n.L. B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilař Jiří 1:1, Hnik Ondřej 3:1, Nývlt Ladislav 2:2, Toth Vlastimil 3:1, Pilař Matěj 0:2, body hostů: Krýza Luděk 4:0, Šulc Petr 1:3, Kléma Jan 2:2, Jůza Tomáš 0:4), Baník Vamberk - Sokol Libchyně 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Jan 4:0, Valášek Milan 2:2, Podolka Jan 0:4, Vrkoslav Martin 2:2, body hostů: Ducháč Radek 3:1, Matouš Pavel 1:3, Janko Lukáš 2:2, Mach Milan st. 2:2),
13. kolo:
Baník Vamberk - Sparta Úpice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Jan 3:0, Valášek Milan 1:1, Macháček Michal 2:1, Vrkoslav Martin 3:0, body hostů: Kocián Libor 1:2, Brát Marek 1:2, Oláh Jan 0:3, Smékal Lubomír 0:2), Sokol Libchyně - TJ Trutnov - Poříčí A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mach Milan st. 1:1, Janko Lukáš 2:0, Ducháč Radek 2:0, Matouš Pavel 2:0, WO 1:0, body hostů: Tuček Adam 1:1, Hladík Michal 0:2, Vašíček Karel 0:2, Falta Martin 0:2, WO 0:1), TJ Dvůr Králové n.L. B - Sokol Železnice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Petr 2:1, Jež Rostislav 2:1, Krýza Luděk 3:0, Kléma Jan 2:1, body hostů: Záboj Matěj 0:3, Rohlíček Jan 1:2, Horák Karel 2:1, Frýba Zdeněk 0:3), SK Janské Lázně - Sokol Nemyčeves 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Josef 0:3, Toth Vlastimil 0:2, Divecký Jan 0:3, Hnik Ondřej 3:0, body hostů: Ornst Jan 3:0, Kazda Petr 2:1, Trč Roman ml. 2:1, Trč Tomáš 1:1), TTC KB Vrchlabí B - DTJ -Slavia Hradec Králové E 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotucz Kamil 4:0, Brázda Martin 2:2, Horák Jaroslav 2:2, Vitvar Roman 2:2, body hostů: Píše Pavel 3:1, Paclík Jiří 2:2, Daněk Roman 0:4, Kubíček Pavel 1:3), Sokol Valdice - Sokol PP Hradec Králové 2 E 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlava Martin 0:4, Kašpar Petr 0:4, Jirásek Martin st. 1:2, Jirásek Milan 4:0, body hostů: Mynář Marian 3:1, Zeman Daniel 3:1, Tesolin Riccardo 2:2, Janovský Dan 2:1),
14. kolo:
Sokol Libchyně - Sparta Úpice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Milan st. 2:2, Janko Lukáš 2:2, Ducháč Radek 3:1, Matouš Pavel 2:2, body hostů: Brát Marek 3:1, Kocián Libor 3:1, Oláh Jan 1:3, Smékal Lubomír 0:4), Baník Vamberk - TJ Trutnov - Poříčí A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Jan 3:0, Valášek Milan 2:0, Macháček Michal 2:1, Vrkoslav Martin 2:1, body hostů: Hladík Michal 1:2, Tuček Adam 1:2, Vašíček Karel 0:3, Falta Martin 0:2), SK Janské Lázně - Sokol Železnice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Josef 0:2, Toth Vlastimil 0:2, Divecký Jan 0:3, Hnik Ondřej 2:1, body hostů: Záboj Matěj 3:0, Rohlíček Jan 3:0, Horák Karel 1:1, Frýba Zdeněk 1:1), TJ Dvůr Králové n.L. B - Sokol Nemyčeves 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Petr 2:2, Jež Rostislav 0:4, Krýza Luděk 2:2, Kléma Jan 3:1, body hostů: Ornst Jan 3:1, Kazda Petr 1:3, Trč Roman ml. 2:2, Trč Tomáš 3:1), Sokol Valdice - DTJ -Slavia Hradec Králové E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kašpar Petr 2:2, Jirásek Martin st. 1:3, Jirásek Martin ml. 1:3, Jirásek Milan 4:0, body hostů: Píše Pavel 2:2, Paclík Jiří 2:2, Daněk Roman 1:3, Kubíček Pavel 3:1), TTC KB Vrchlabí B - Sokol PP Hradec Králové 2 E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitvar Roman 2:1, Horák Jaroslav 2:1, Tomeš Petr 0:1, Kotucz Kamil 4:0, Brázda Martin 0:2, body hostů: Mynář Marian 2:2, Zeman Daniel 1:2, Tesolin Riccardo 2:1, Janovský Dan 0:3),
15. kolo:
TTC KB Vrchlabí B - Baník Vamberk 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikeška Michal 0:3, Svoboda Bohumil 0:3, Horák Jaroslav 2:1, Vitvar Roman 1:2, WO 4:0, body hostů: Jakubec Jan 4:0, Macháček Michal 3:1, Podolka Jan 2:2, WO 0:4), Sokol Valdice - Sokol Libchyně 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Petr 2:2, Jirásek Martin ml. 3:1, Jirásek Martin st. 2:2, Rejha Jan 2:2, body hostů: Janko Lukáš 0:4, Matouš Pavel 1:3, Ducháč Radek 4:0, Mach Milan st. 2:2), DTJ -Slavia Hradec Králové E - TJ Dvůr Králové n.L. B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Pavel 2:2, Paclík Jiří 2:2, Daněk Roman 1:2, Píše Pavel 1:3, body hostů: Krýza Luděk 2:2, Šulc Petr 3:1, Kléma Jan 2:2, Jež Rostislav 2:1), Sokol PP Hradec Králové 2 E - SK Janské Lázně 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozáková Tereza 1:3, Tesolin Riccardo 1:2, Janovský Dan 1:2, Kačer Radek 2:2, body hostů: Toth Vlastimil 4:0, Hnik Ondřej 4:0, Divecký Filip 1:2, Nývlt Ladislav 0:3), Sparta Úpice - Sokol Železnice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oláh Jan 1:3, Sucharda Antonín 2:2, Kocián Libor 3:1, Brát Marek 3:1, body hostů: Záboj Matěj 1:3, Horák Karel 4:0, Rohlíček Jan 2:2, Frýba Zdeněk 0:4), TJ Trutnov - Poříčí A - Sokol Nemyčeves 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Karel 0:3, Benko Jakub 0:3, Hladík Michal 0:3, Tuček Adam 3:0, body hostů: Ornst Jan 3:0, Kazda Petr 2:1, Trč Tomáš 2:1, Trč Roman ml. 2:1),
16. kolo:
Sokol Valdice - Baník Vamberk 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Petr 2:2, Jirásek Martin ml. 3:1, Jirásek Martin st. 1:3, Rejha Jan 2:2, body hostů: Jakubec Jan 4:0, Vrkoslav Martin 3:1, Macháček Michal 0:4, Valášek Milan 1:3), TTC KB Vrchlabí B - Sokol Libchyně 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horák Jaroslav 0:3, Tomeš Petr 0:3, Matěásko Jiří 0:3, Vitvar Roman 2:0, WO 2:0, body hostů: Ducháč Radek 3:0, Matouš Pavel 2:1, Mach Milan st. 2:1, Janko Lukáš 2:0, WO 0:2), Sokol PP Hradec Králové 2 E - TJ Dvůr Králové n.L. B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačer Radek 2:2, Janovský Dan 0:3, Tesolin Riccardo 0:3, Kozáková Tereza 3:1, body hostů: Krýza Luděk 3:1, Šulc Petr 3:1, Kléma Jan 1:2, Jež Rostislav 2:1), DTJ -Slavia Hradec Králové E - SK Janské Lázně 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Píše Pavel 2:2, Kubíček Pavel 0:4, Daněk Roman 0:3, Paclík Jiří 3:1, body hostů: Toth Vlastimil 3:1, Hnik Ondřej 4:0, Divecký Filip 2:2, Nývlt Ladislav 1:2), Sparta Úpice - Sokol Nemyčeves 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sucharda Antonín 0:1, Oláh Jan 0:2, Kocián Libor 1:2, Brát Marek 0:2, Smékal Lubomír 0:1, body hostů: Ornst Jan 3:0, Kazda Petr 1:1, Trč Roman ml. 2:0, Trč Tomáš 2:0), TJ Trutnov - Poříčí A - Sokol Železnice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašíček Karel 1:2, Hladík Michal 0:3, Tuček Adam 2:1, Tuček Josef 0:3, WO 4:0, body hostů: Záboj Matěj 4:0, Rohlíček Jan 2:2, Frýba Zdeněk 3:1, WO 0:4),
17. kolo:
Baník Vamberk - Sokol Železnice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jakubec Jan 3:0, Valášek Milan 1:1, Macháček Michal 2:1, Vrkoslav Martin 2:1, body hostů: Frýba Zdeněk 1:2, Rohlíček Jan 1:2, Vraštil Jiří 0:3, Horák Karel 1:1), Sokol Libchyně - Sokol Nemyčeves 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Milan st. 2:1, Ducháč Radek 0:3, Hlaváček Lubor 0:3, Matouš Pavel 2:1, body hostů: Ornst Jan 2:1, Trč Roman ml. 2:1, Trč Tomáš 2:1, Veselý František 2:1), Sparta Úpice - DTJ -Slavia Hradec Králové E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sucharda Antonín 3:1, Oláh Jan 0:4, Brát Marek 3:1, Kocián Libor 2:2, body hostů: Píše Pavel 2:2, Paclík Jiří 3:1, Kubíček Pavel 1:3, Daněk Roman 2:2), TJ Trutnov - Poříčí A - Sokol PP Hradec Králové 2 E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladík Michal 2:2, Tuček Adam 3:1, Tuček Dušan 2:2, Černý Jaroslav 2:2, body hostů: Mynář Marian 2:2, Zeman Daniel 2:2, Jakubský Filip 3:1, Truněček Martin 0:4), TJ Dvůr Králové n.L. B - TTC KB Vrchlabí B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kléma Jan 3:1, Jež Rostislav 3:1, Krýza Luděk 0:3, Janovský Jan 1:3, Fišera Jiří 0:1, body hostů: Kotucz Kamil 4:0, Vitvar Roman 2:2, Brázda Martin 1:3, Horák Jaroslav 2:2), SK Janské Lázně - Sokol Valdice 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Josef 2:0, Hnik Ondřej 2:0, Nývlt Ladislav 3:0, Toth Vlastimil 2:0, body hostů: Novotný Milan 0:3, Hlava Martin 0:2, Veselý Lubomír 0:2, Bilanský Přemysl 0:2),
18. kolo:
Sokol Libchyně - Sokol Železnice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Milan st. 2:2, Janko Lukáš 0:3, Ducháč Radek 3:1, Matouš Pavel 3:1, WO 0:1, body hostů: Horák Karel 2:2, Rohlíček Jan 3:1, Vraštil Jiří 0:3, Frýba Zdeněk 2:2, WO 1:0), Baník Vamberk - Sokol Nemyčeves 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Jan 1:1, Valášek Milan 0:2, Macháček Michal 0:3, Vrkoslav Martin 0:3, body hostů: Ornst Jan 3:0, Trč Roman ml. 3:0, Trč Tomáš 2:0, Veselý František 1:1), TJ Trutnov - Poříčí A - DTJ -Slavia Hradec Králové E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladík Michal 0:3, Tuček Adam 3:0, Vašíček Karel 2:1, Černý Jaroslav 4:0, body hostů: Paclík Jiří 1:3, Píše Pavel 1:2, Daněk Roman 1:2, Kubíček Pavel 1:2), Sparta Úpice - Sokol PP Hradec Králové 2 E 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sucharda Antonín 2:0, Smékal Lubomír 2:0, Brát Marek 3:0, Kocián Libor 3:0, body hostů: Mynář Marian 0:3, Zeman Daniel 0:3, Jakubský Filip 0:2, Truněček Martin 0:2), SK Janské Lázně - TTC KB Vrchlabí B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žďárský Miroslav 0:4, Hnik Ondřej 2:1, Nývlt Ladislav 1:2, Toth Vlastimil 2:2, body hostů: Kotucz Kamil 4:0, Vitvar Roman 1:3, Brázda Martin 3:0, Horák Jaroslav 1:2), TJ Dvůr Králové n.L. B - Sokol Valdice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Petr 2:2, Jež Rostislav 2:2, Krýza Luděk 0:4, Kléma Jan 3:0, WO 1:0, body hostů: Jirásek Milan 2:2, Jirásek Martin st. 2:1, Rejha Jan 2:2, Kašpar Petr 2:2, WO 0:1),
19. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L. B - Baník Vamberk 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kléma Jan 2:1, Šulc Petr 1:2, Jež Rostislav 2:1, Krýza Luděk 3:0, body hostů: Jakubec Jan 2:1, Vrkoslav Martin 1:2, Macháček Michal 0:3, Valášek Milan 1:2), SK Janské Lázně - Sokol Libchyně 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Pavel 3:1, Hnik Ondřej 3:1, Nývlt Ladislav 1:2, Toth Vlastimil 2:2, body hostů: Ducháč Radek 3:1, Matouš Pavel 2:2, Mach Milan st. 1:3, Janko Lukáš 0:3), TTC KB Vrchlabí B - Sparta Úpice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitvar Roman 2:2, Horák Jaroslav 3:0, Brázda Martin 1:2, Kotucz Kamil 3:1, body hostů: Folc Martin 0:4, Kocián Libor 1:3, Brát Marek 3:0, Sucharda Antonín 1:2), Sokol Valdice - TJ Trutnov - Poříčí A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Martin st. 4:0, Rejha Jan 2:1, Jirásek Martin ml. 1:2, Jirásek Milan 2:2, body hostů: Černý Jaroslav 2:2, Tuček Adam 3:1, Tuček Dušan 0:3, Hladík Michal 0:3), DTJ -Slavia Hradec Králové E - Sokol Železnice 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), Sokol PP Hradec Králové 2 E - Sokol Nemyčeves 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačer Radek 0:3, Jakubský Filip 1:2, Hušek Adam 0:3, Kozáková Tereza 3:1, body hostů: Ornst Jan 4:0, Trč Roman ml. 2:1, Trč Tomáš 2:1, Brett Ondřej 1:2),
20. kolo:
SK Janské Lázně - Baník Vamberk 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nývlt Ladislav 0:4, Hnik Ondřej 2:1, Klouček Pavel 0:1, Toth Vlastimil 3:1, Divecký Jan 0:2, body hostů: Jakubec Jan 4:0, Vrkoslav Martin 2:2, Valášek Milan 2:1, Macháček Michal 1:2), TJ Dvůr Králové n.L. B - Sokol Libchyně 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kléma Jan 2:2, Šulc Petr 2:2, Jež Rostislav 2:2, Krýza Luděk 2:2, body hostů: Ducháč Radek 3:1, Matouš Pavel 4:0, Mach Milan st. 1:3, Janko Lukáš 0:4), Sokol Valdice - Sparta Úpice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Petr 0:2, Rejha Jan 2:1, Jirásek Martin ml. 3:0, Jirásek Milan 3:1, Jirásek Martin st. 1:1, body hostů: Brát Marek 3:1, Sucharda Antonín 0:2, Kocián Libor 1:2, Smékal Lubomír 1:2, Folc Martin 0:2), TTC KB Vrchlabí B - TJ Trutnov - Poříčí A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vitvar Roman 2:2, Horák Jaroslav 1:3, Brázda Martin 0:3, Kotucz Kamil 4:0, body hostů: Černý Jaroslav 3:1, Tuček Adam 3:1, Tuček Dušan 2:2, Hladík Michal 0:3), Sokol PP Hradec Králové 2 E - Sokol Železnice 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), DTJ -Slavia Hradec Králové E - Sokol Nemyčeves 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Píše Pavel 3:0, Paclík Jiří 0:2, Daněk Roman 2:1, Sánchez Javier Francisco 3:0, body hostů: Trč Roman ml. 1:2, Kazda Petr 2:1, Trč Tomáš 0:3, Trč Roman st. 0:2),
21. kolo:
Baník Vamberk - DTJ -Slavia Hradec Králové E 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakubec Jan 3:1, Valášek Milan 2:1, Macháček Michal 1:2, Vrkoslav Martin 4:0, body hostů: Píše Pavel 2:2, Daněk Roman 0:4, Chládek Martin 2:1, Paclík Jiří 0:3), Sokol Libchyně - Sokol PP Hradec Králové 2 E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Milan st. 2:2, Hlaváček Lubor 1:3, Ducháč Radek 2:2, Matouš Pavel 3:1, body hostů: Kačer Radek 4:0, Frízel Radek 2:2, Bohdanecký Jakub 1:3, Truněček Martin 1:3), Sokol Železnice - TTC KB Vrchlabí B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frýba Zdeněk 2:1, Rohlíček Jan 3:0, Horák Karel 2:1, Záboj Matěj 2:1, body hostů: Vitvar Roman 0:3, Brázda Martin 1:2, Horák Jaroslav 2:1, Matěásko Jiří 0:3), Sokol Nemyčeves - Sokol Valdice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Petr 2:2, Trč Tomáš 3:1, Trč Roman st. 1:3, Trč Roman ml. 2:2, body hostů: Jirásek Milan 4:0, Jirásek Martin st. 2:2, Kašpar Petr 2:2, Hlava Martin 0:4), Sparta Úpice - TJ Dvůr Králové n.L. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oláh Jan 1:3, Smékal Lubomír 1:3, Kocián Libor 3:1, Brát Marek 3:1, body hostů: Krýza Luděk 2:2, Kléma Jan 3:1, Janovský Jan 0:4, Jež Rostislav 3:1), TJ Trutnov - Poříčí A - SK Janské Lázně 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašíček Karel 2:1, Tuček Josef 0:3, Tuček Adam 2:1, Černý Jaroslav 4:0, body hostů: Toth Vlastimil 3:1, Hnik Ondřej 1:2, Nývlt Ladislav 0:3, Žďárský Miroslav 0:2, Klouček Pavel 1:0),
22. kolo:
Sokol Libchyně - DTJ -Slavia Hradec Králové E 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mach Milan st. 0:3, Hlaváček Lubor 1:2, Ducháč Radek 3:0, Matouš Pavel 0:3, WO 5:0, body hostů: Chládek Martin 2:2, Paclík Jiří 3:1, Píše Pavel 3:1, WO 0:5), Baník Vamberk - Sokol PP Hradec Králové 2 E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Jan 2:2, Valášek Milan 4:0, Macháček Michal 1:3, Vrkoslav Martin 1:0, WO 0:3, body hostů: Kačer Radek 1:2, Frízel Radek 2:1, Truněček Martin 0:3, Bohdanecký Jakub 2:2, WO 3:0), Sokol Nemyčeves - TTC KB Vrchlabí B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Michal 1:3, Trč Roman st. 1:3, Rössler Leoš 0:3, Trč Roman ml. 4:0, body hostů: Vitvar Roman 3:1, Brázda Martin 3:1, Horák Jaroslav 3:1, Polanský Petr 0:3), Sokol Železnice - Sokol Valdice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Karel 2:2, Rohlíček Jan 1:3, Frýba Zdeněk 2:2, Záboj Matěj 3:1, body hostů: Jirásek Milan 4:0, Jirásek Martin st. 2:2, Kašpar Petr 2:2, Hlava Martin 0:4), TJ Trutnov - Poříčí A - TJ Dvůr Králové n.L. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benko Jakub 0:4, Vašíček Karel 1:3, Tuček Adam 4:0, Černý Jaroslav 3:1, body hostů: Krýza Luděk 3:1, Kléma Jan 2:2, Jež Rostislav 1:3, Janovský Jan 2:2), Sparta Úpice - SK Janské Lázně 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Folc Martin 2:2, Oláh Jan 0:2, Kocián Libor 0:3, Brát Marek 4:0, Smékal Lubomír 0:2, body hostů: Toth Vlastimil 3:1, Hnik Ondřej 3:1, Nývlt Ladislav 2:2, Klouček Pavel 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline