Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
RS II. třídy
1. kolo:
Orel Kašava "A" - TJ Vysoké Pole "A" 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černoch Břetislav 0:4, Kruťa Josef 1:3, Minařík Roman 3:1, Čevela Vladislav 1:3, body hostů: Stružka Radomír 3:1, Fojtů Miroslav 1:3, Machů Radek st. 3:1, Machů Roman st. 4:0), TJ Sokol Mysločovice "C" - TJ Sokol Slopné "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Josef 3:1, Mokrý Filip 3:1, Dovrtěl Jaroslav 2:2, Utinek Miroslav 1:3, body hostů: Kolařík Jakub 1:3, Tkadlec Petr 2:2, Malý David 1:3, Žáček Libor 3:1), KST Zlín "E" - Orel Zlín "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležel Tomáš st. 3:1, Bezděková Gábina 2:2, Bezděková Kristýna 2:2, Vavrys Ondřej 1:3, body hostů: Zelenka Zbyněk 4:0, Výmola Patrik 1:3, Novák Josef 1:3, Veselka David 2:2), TJ Sokol Pohořelice - Sport centrum Bylnice "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrzala Vojtěch 1:3, Vrzalová Štěpánka 1:3, Vrzala Josef 2:2, Zedek Richard 2:2, body hostů: Dittrich Jaroslav ml. 3:1, Ptáček Jaroslav 1:1, Dittrich Jaroslav st. 3:1, Řepa Josef 3:1, Račák Vítězslav 0:2), TJ Sokol Šarovy "C" - TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Henzl Václav 2:2, Batoušek Vladimír 1:3, Henzl Libor 1:3, Zuzaník Marek 0:4, body hostů: Šuráň Adam 3:1, Šebesta Petr 0:2, Mikulec Karel 4:0, Miko Petr 4:0, Chytil Jan 1:1), TJ Sokol Jasenná - SK Bohuslavice nad Vláří "A" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petrů Stanislav 2:1, Chromčák Petr 3:0, Vávra Jaromír 2:1, Glück Zdeněk 1:2, WO 5:0, body hostů: Vaněk Bronislav st. 0:4, Trllo Jaroslav 3:1, Vaněk Bronislav ml. 1:3, WO 0:5),
2. kolo:
TJ Vysoké Pole "A" - SK Bohuslavice nad Vláří "A" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtů Miroslav 2:2, Machů Radek st. 3:1, Machů Roman st. 4:0, Kovařík Miroslav 2:2, body hostů: Klabačka Milan 0:4, Vaněk Bronislav st. 2:2, Trllo Jaroslav 3:1, Jaroš Vladislav st. 0:4), TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice - TJ Sokol Jasenná 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šuráň Adam 3:1, Chytil Jan 3:1, Miko Petr 2:2, Mikulec Karel 2:1, Šebesta Petr 0:1, body hostů: Chromčák Petr 4:0, Lenczyk Dušan 1:3, Vávra Jaromír 0:4, Glück Zdeněk 1:3), Sport centrum Bylnice "B" - TJ Sokol Šarovy "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dittrich Jaroslav ml. 2:2, Unzeitig Patrik 3:1, Řepa Josef 2:0, Ptáček Jaroslav 1:3, Dittrich Jaroslav st. 0:2, body hostů: Zuzaník Marek 2:2, Henzl Václav 2:2, Lišaník Josef 0:4, Henzl Libor 4:0), Orel Zlín "D" - TJ Sokol Pohořelice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Josef 1:3, Čížek Alexandr 2:2, Výmola Patrik 2:2, Hochfelder Tomáš 0:4, body hostů: Vrzala Vojtěch 2:2, Zedek Richard 2:2, Vrzala Josef 3:1, Schöpf Roman 4:0), TJ Sokol Slopné "A" - KST Zlín "E" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kužela Marek 4:0, Tkadlec Petr 3:1, Malý David 2:2, Žáček Libor 2:2, body hostů: Vavrys Ondřej 0:4, Bezděková Kristýna 2:2, Doležel Tomáš st. 1:3, Bezděková Gábina 2:2), Orel Kašava "A" - TJ Sokol Mysločovice "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černoch Břetislav 0:4, Kruťa Josef 2:2, Minařík Roman 4:0, Čevela Vladislav 0:4, body hostů: Musil Josef 2:2, Mokrý Filip 2:2, Adamec Michal 3:1, Dovrtěl Jaroslav 3:1),
3. kolo:
TJ Sokol Mysločovice "C" - TJ Vysoké Pole "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dovrtěl Jaroslav 1:3, Mokrý Filip 1:3, Musil Josef 3:1, Utinek Miroslav 2:2, body hostů: Machů Radek st. 3:1, Fojtů Miroslav 2:2, Kovařík Miroslav 0:4, Stružka Radomír 4:0), KST Zlín "E" - Orel Kašava "A" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Vojtěch 3:1, Vavrys Ondřej 2:2, Bezděková Kristýna 3:1, Bezděková Gábina 4:0, body hostů: Marušák Daniel 0:4, Kruťa Josef 0:4, Čevela Vladislav 1:3, Minařík Roman 3:1), TJ Sokol Pohořelice - TJ Sokol Slopné "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zedek Richard 4:0, Vrzalová Štěpánka 0:4, Schöpf Roman 2:2, Vrzala Vojtěch 2:2, body hostů: Kužela Marek 3:1, Tkadlec Petr 1:3, Žáček Libor 1:3, Malý David 3:1), TJ Sokol Šarovy "C" - Orel Zlín "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Henzl Václav 2:2, Zuzaník Marek 2:2, Henzl Libor 4:0, Panoš Radovan 2:2, body hostů: Výmola Patrik 2:2, Veselka David 0:4, Hochfelder Tomáš 2:2, Čížek Alexandr 2:2), TJ Sokol Jasenná - Sport centrum Bylnice "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chromčák Petr 2:2, Vávra Jaromír 1:3, Glück Zdeněk 0:4, Lenczyk Dušan 1:3, body hostů: Ptáček Jaroslav 3:1, Dittrich Jaroslav st. 1:3, Dittrich Jaroslav ml. 4:0, Řepa Josef 4:0), SK Bohuslavice nad Vláří "A" - TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trllo Jaroslav 1:3, Klabačka Milan 1:3, Jaroš Vladislav st. 0:2, Vaněk Bronislav ml. 0:3, Vaněk Bronislav st. 0:2, WO 1:0, body hostů: Miko Petr 2:1, Chytil Jan 3:1, Šebesta Petr 4:0, Mikulec Karel 4:0, WO 0:1),
4. kolo:
TJ Vysoké Pole "A" - TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machů Radek st. 3:1, Machů Roman st. 2:2, Stružka Radomír 2:2, Fojtů Miroslav 2:2, body hostů: Šuráň Adam 2:2, Chytil Jan 2:2, Šebesta Petr 0:4, Mikulec Karel 3:1), Sport centrum Bylnice "B" - SK Bohuslavice nad Vláří "A" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáček Jaroslav 4:0, Dittrich Jaroslav ml. 4:0, Řepa Josef 4:0, Dittrich Jaroslav st. 0:4, body hostů: Klabačka Milan 1:3, Vaněk Bronislav ml. 1:3, Vaněk Bronislav st. 1:3, Trllo Jaroslav 1:3), Orel Zlín "D" - TJ Sokol Jasenná 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Josef 2:2, Hochfelder Tomáš 3:1, Výmola Patrik 3:1, Veselka David 1:3, body hostů: Petrů Stanislav 2:2, Chromčák Petr 4:0, Lenczyk Dušan 1:3, Vávra Jaromír 0:2, Glück Zdeněk 0:2), TJ Sokol Slopné "A" - TJ Sokol Šarovy "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolařík Jakub 0:4, Tkadlec Petr 1:3, Malý David 2:2, Žáček Libor 2:2, body hostů: Gajdůšek Robert 4:0, Henzl Libor 4:0, Batoušek Vladimír 1:3, Henzl Václav 2:2), Orel Kašava "A" - TJ Sokol Pohořelice 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marušák Daniel 0:4, Kruťa Josef 2:2, Minařík Roman 3:1, Čevela Vladislav 1:3, body hostů: Zedek Richard 2:2, Vrzala Josef 2:2, Vrzala Vojtěch 2:2, Schöpf Roman 4:0), TJ Sokol Mysločovice "C" - KST Zlín "E" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Michal 3:1, Mokrý Filip 2:2, Dovrtěl Jaroslav 1:1, Utinek Miroslav 0:4, Musil Josef 0:2, body hostů: Jelínek Vojtěch 3:1, Vavrys Ondřej 1:3, Bezděková Kristýna 3:1, Bezděková Gábina 3:1),
5. kolo:
KST Zlín "E" - TJ Vysoké Pole "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezděková Gábina 2:2, Doležel Tomáš st. 1:3, Doležel Tomáš 4:0, Vavrys Ondřej 1:3, body hostů: Machů Radek st. 2:2, Fojtů Miroslav 1:3, Kovařík Miroslav 3:1, Stružka Radomír 2:2), TJ Sokol Pohořelice - TJ Sokol Mysločovice "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrzala Vojtěch 3:1, Vrzala Josef 3:1, Zedek Richard 4:0, Vrzalová Štěpánka 1:3, body hostů: Musil Josef 2:2, Mokrý Filip 0:4, Utinek Miroslav 1:3, Dovrtěl Jaroslav 2:2), TJ Sokol Šarovy "C" - Orel Kašava "A" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zuzaník Marek 3:1, Henzl Václav 2:2, Henzl Libor 3:1, Gajdůšek Robert 2:0, Batoušek Vladimír 1:1, body hostů: Černoch Břetislav 0:4, Kruťa Josef 2:2, Dočkal Jakub 0:4, Minařík Roman 3:1), TJ Sokol Jasenná - TJ Sokol Slopné "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrů Stanislav 2:2, Lenczyk Dušan 3:1, Vávra Jaromír 1:1, Chromčák Petr 2:2, Glück Zdeněk 0:2, body hostů: Tkadlec Petr 1:3, Kolařík Jakub 2:2, Žáček Libor 2:2, Malý David 3:1), SK Bohuslavice nad Vláří "A" - Orel Zlín "D" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trllo Jaroslav 3:1, Vaněk Bronislav ml. 0:4, Vaněk Bronislav st. 2:2, Šebák Miroslav st. 0:4, body hostů: Huňka Tomáš 2:2, Kania Pavel 3:1, Čížek Alexandr 4:0, Výmola Patrik 2:2), TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice - Sport centrum Bylnice "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebesta Petr 2:2, Miko Petr 2:2, Mikulec Karel 1:2, Šuráň Adam 1:3, Chytil Jan 0:1, body hostů: Ptáček Jaroslav 2:2, Unzeitig Patrik 4:0, Dittrich Jaroslav st. 0:4, Řepa Josef 4:0),
6. kolo:
TJ Vysoké Pole "A" - Sport centrum Bylnice "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machů Radek st. 2:2, Machů Roman st. 3:1, Stružka Radomír 1:3, Fojtů Miroslav 1:3, body hostů: Dittrich Jaroslav ml. 2:2, Ptáček Jaroslav 3:1, Dittrich Jaroslav st. 0:4, Řepa Josef 4:0), Orel Zlín "D" - TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselka David 3:1, Čížek Alexandr 2:2, Novák Josef 1:3, Hochfelder Tomáš 2:0, Výmola Patrik 1:1, body hostů: Chytil Jan 2:2, Šuráň Adam 3:1, Šebesta Petr 1:3, Mikulec Karel 1:3), TJ Sokol Slopné "A" - SK Bohuslavice nad Vláří "A" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kužela Marek 4:0, Tkadlec Petr 4:0, Malý David 4:0, Žáček Libor 4:0, body hostů: Vaněk Bronislav st. 0:4, Tomeček Josef 0:4, Vaněk Bronislav ml. 0:4, Machovský Gustav 0:4), Orel Kašava "A" - TJ Sokol Jasenná 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dočkal Jakub 0:4, Kruťa Josef 2:2, Minařík Roman 3:1, Čevela Vladislav 1:3, body hostů: Petrů Stanislav 3:1, Chromčák Petr 4:0, Lenczyk Dušan 2:2, Vávra Jaromír 1:1, Glück Zdeněk 0:2), TJ Sokol Mysločovice "C" - TJ Sokol Šarovy "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Josef 2:0, Mokrý Filip 1:3, Dovrtěl Jaroslav 2:2, Utinek Miroslav 1:3, Gazdoš Dominik 0:2, body hostů: Batoušek Vladimír 1:3, Zuzaník Marek 3:1, Henzl Libor 4:0, Henzl Václav 2:2), KST Zlín "E" - TJ Sokol Pohořelice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slezák Rudolf 3:1, Doležel Tomáš 4:0, Jelínek Vojtěch 1:3, Bezděková Kristýna 1:3, body hostů: Vrzala Vojtěch 1:3, Zedek Richard 3:1, Schöpf Roman 1:3, Vrzala Josef 2:2),
7. kolo:
TJ Sokol Pohořelice - TJ Vysoké Pole "A" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrzala Vojtěch 2:2, Zedek Richard 2:2, Schöpf Roman 3:1, Vrzala Josef 2:2, body hostů: Kovařík Miroslav 1:3, Machů Roman st. 2:2, Machů Radek st. 2:2, Stružka Radomír 2:2), TJ Sokol Šarovy "C" - KST Zlín "E" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Batoušek Vladimír 1:3, Zuzaník Marek 0:2, Henzl Václav 1:3, Gajdůšek Robert 3:1, Panoš Radovan 1:1, body hostů: Doležel Tomáš 3:1, Bezděková Gábina 3:1, Bezděková Kristýna 2:2, Vavrys Ondřej 2:2), TJ Sokol Jasenná - TJ Sokol Mysločovice "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petrů Stanislav 2:2, Chromčák Petr 4:0, Lenczyk Dušan 2:2, Vávra Jaromír 3:1, body hostů: Musil Josef 3:1, Mokrý Filip 1:3, Utinek Miroslav 0:4, Dovrtěl Jaroslav 1:3), SK Bohuslavice nad Vláří "A" - Orel Kašava "A" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk Bronislav ml. 2:2, Trllo Jaroslav 3:0, Jaroš Vladislav st. 1:3, Vaněk Bronislav st. 0:4, WO 0:1, body hostů: Dočkal Jakub 2:2, Kruťa Josef 2:2, Čevela Vladislav 2:1, Minařík Roman 3:1, WO 1:0), TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice - TJ Sokol Slopné "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chytil Jan 1:3, Miko Petr 4:0, Mikulec Karel 3:1, Šebesta Petr 1:3, body hostů: Tkadlec Petr 2:2, Žáček Libor 2:2, Kolařík Jakub 2:2, Trunkát Josef 1:3), Sport centrum Bylnice "B" - Orel Zlín "D" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáček Jaroslav 4:0, Dittrich Jaroslav ml. 4:0, Řepa Josef 4:0, Dittrich Jaroslav st. 4:0, body hostů: Karbus Dominik 0:4, Veselka David 0:4, Novák Josef 0:4, Hochfelder Tomáš 0:4),
8. kolo:
TJ Vysoké Pole "A" - Orel Zlín "D" 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Machů Radek st. 4:0, Machů Roman st. 2:2, Stružka Radomír 3:1, Fojtů Miroslav 2:2, body hostů: Veselka David 0:4, Čížek Alexandr 1:3, Hochfelder Tomáš 2:2, Výmola Patrik 2:2), TJ Sokol Slopné "A" - Sport centrum Bylnice "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolařík Jakub 1:3, Žáček Libor 2:2, Malý David 1:3, Tkadlec Petr 1:3, body hostů: Dittrich Jaroslav st. 2:2, Ptáček Jaroslav 4:0, Dittrich Jaroslav ml. 3:1, Řepa Josef 2:0, Pospíchal Ondřej 0:2), Orel Kašava "A" - TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černoch Břetislav 0:4, Dočkal Jakub 0:4, Minařík Roman 3:1, Čevela Vladislav 1:3, body hostů: Chytil Jan 3:1, Šuráň Adam 3:1, Miko Petr 4:0, Mikulec Karel 2:2), TJ Sokol Mysločovice "C" - SK Bohuslavice nad Vláří "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Josef 3:1, Mokrý Filip 1:3, Dovrtěl Jaroslav 2:2, Utinek Miroslav 1:3, body hostů: Trllo Jaroslav 4:0, Vaněk Bronislav ml. 2:2, Jaroš Vladislav st. 2:2, Vaněk Bronislav st. 1:3), KST Zlín "E" - TJ Sokol Jasenná 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležel Tomáš 3:1, Bezděková Kristýna 3:1, Bezděková Gábina 2:2, Vavrys Ondřej 1:3, body hostů: Petrů Stanislav 2:2, Chromčák Petr 4:0, Lenczyk Dušan 1:3, Vávra Jaromír 0:4), TJ Sokol Pohořelice - TJ Sokol Šarovy "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrzala Vojtěch 2:2, Zedek Richard 1:3, Vrzala Josef 3:1, Vrzalová Štěpánka 1:3, body hostů: Batoušek Vladimír 0:4, Zuzaník Marek 3:1, Henzl Václav 2:2, Henzl Libor 4:0),
9. kolo:
TJ Sokol Šarovy "C" - TJ Vysoké Pole "A" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Milan 0:4, Batoušek Vladimír 3:1, Henzl Václav 3:1, Henzl Libor 4:0, body hostů: Fojtů Miroslav 1:3, Machů Radek st. 3:1, Machů Roman st. 1:3, Stružka Radomír 1:3), TJ Sokol Jasenná - TJ Sokol Pohořelice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrů Stanislav 2:2, Chromčák Petr 4:0, Vávra Jaromír 0:2, Lenczyk Dušan 0:4, Glück Zdeněk 0:2, body hostů: Vrzala Vojtěch 3:1, Zedek Richard 2:2, Vrzala Josef 3:1, Schöpf Roman 2:2), SK Bohuslavice nad Vláří "A" - KST Zlín "E" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Bronislav st. 1:3, Trllo Jaroslav 2:2, Jaroš Vladislav st. 1:3, Vaněk Bronislav ml. 2:2, body hostů: Doležel Tomáš st. 3:1, Vavrys Ondřej 0:4, Bezděková Kristýna 4:0, Bezděková Gábina 3:1), TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice - TJ Sokol Mysločovice "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šuráň Adam 2:2, Chytil Jan 2:2, Mikulec Karel 3:1, Šebesta Petr 2:2, body hostů: Musil Josef 4:0, Mokrý Filip 1:3, Utinek Miroslav 1:3, Dovrtěl Jaroslav 1:3), Sport centrum Bylnice "B" - Orel Kašava "A" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáček Jaroslav 3:1, Dittrich Jaroslav ml. 3:1, Řepa Josef 3:1, Dittrich Jaroslav st. 2:2, body hostů: Marcoň Jan 0:4, Kruťa Josef 1:3, Čevela Vladislav 1:3, Minařík Roman 3:1), Orel Zlín "D" - TJ Sokol Slopné "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselka David 4:0, Novák Josef 2:2, Výmola Patrik 2:2, Hochfelder Tomáš 1:3, body hostů: Kolařík Jakub 2:2, Tkadlec Petr 1:3, Malý David 2:2, Žáček Libor 2:2),
10. kolo:
TJ Vysoké Pole "A" - TJ Sokol Slopné "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machů Radek st. 3:1, Stružka Radomír 4:0, Machů Roman st. 3:1, Fojtů Miroslav 0:4, body hostů: Kužela Marek 1:3, Tkadlec Petr 1:3, Malý David 2:2, Žáček Libor 2:2), Orel Kašava "A" - Orel Zlín "D" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dočkal Jakub 0:4, Kruťa Josef 0:4, Minařík Roman 4:0, Čevela Vladislav 1:3, body hostů: Veselka David 2:2, Novák Josef 3:1, Hochfelder Tomáš 3:1, Výmola Patrik 3:1), TJ Sokol Mysločovice "C" - Sport centrum Bylnice "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mokrý Filip 0:4, Dovrtěl Jaroslav 3:1, Utinek Miroslav 1:3, Gazdoš Dominik 1:3, body hostů: Řepa Josef 4:0, Ptáček Jaroslav 3:1, Dittrich Jaroslav ml. 3:1, Dittrich Jaroslav st. 1:3), KST Zlín "E" - TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezděková Kristýna 3:1, Bezděková Gábina 2:2, Jelínek Vojtěch 4:0, Vavrys Ondřej 0:4, body hostů: Šuráň Adam 2:2, Novák Vítězslav 0:2, Šebesta Petr 1:3, Chytil Jan 2:2, Mikulec Karel 2:0), TJ Sokol Pohořelice - SK Bohuslavice nad Vláří "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zedek Richard 3:1, Schöpf Roman 3:1, Vrzala Josef 2:2, Vrzalová Martina 0:4, body hostů: Klabačka Milan 1:3, Trllo Jaroslav 4:0, Vaněk Bronislav ml. 1:3, Jaroš Vladislav st. 2:2), TJ Sokol Šarovy "C" - TJ Sokol Jasenná 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Batoušek Vladimír 4:0, Zuzaník Marek 3:1, Henzl Libor 4:0, Gajdůšek Robert 4:0, body hostů: Vávra Jaromír 0:4, Glück Zdeněk 1:3, Smetánka Jan 0:4, Tomanec Libor 0:4),
11. kolo:
TJ Sokol Jasenná - TJ Vysoké Pole "A" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petrů Stanislav 4:0, Chromčák Petr 3:1, Vávra Jaromír 1:1, Lenczyk Dušan 3:1, Glück Zdeněk 0:2, body hostů: Fojtů Miroslav 2:2, Machů Radek st. 0:4, Stružka Radomír 1:3, Machů Roman st. 2:2), SK Bohuslavice nad Vláří "A" - TJ Sokol Šarovy "C" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trllo Jaroslav 0:2, Vaněk Bronislav ml. 1:3, Tomeček Josef 0:4, Jaroš Vladislav st. 1:3, Šebák Miroslav st. 0:2, body hostů: Gajdůšek Robert 4:0, Batoušek Vladimír 2:2, Zuzaník Marek 4:0, Henzl Václav 4:0), TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice - TJ Sokol Pohořelice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chytil Jan 3:1, Šuráň Adam 3:1, Miko Petr 2:2, Mikulec Karel 1:3, body hostů: Zedek Richard 1:3, Vrzala Vojtěch 1:3, Vrzala Josef 3:1, Schöpf Roman 2:2), Sport centrum Bylnice "B" - KST Zlín "E" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáček Jaroslav 2:2, Dittrich Jaroslav ml. 1:3, Řepa Josef 3:1, Dittrich Jaroslav st. 2:2, body hostů: Doležel Tomáš 4:0, Bezděková Kristýna 0:4, Doležel Tomáš st. 2:2, Bezděková Gábina 2:2), Orel Zlín "D" - TJ Sokol Mysločovice "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Josef 0:4, Kania Pavel 0:2, Hochfelder Tomáš 3:1, Výmola Patrik 1:3, Veselka David 1:1, body hostů: Musil Josef 3:1, Mokrý Filip 3:1, Utinek Miroslav 3:1, Dovrtěl Jaroslav 2:2), TJ Sokol Slopné "A" - Orel Kašava "A" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolařík Jakub 3:1, Kužela Marek 3:1, Žáček Libor 2:2, Malý David 3:1, body hostů: Dočkal Jakub 0:4, Čevela Vladislav 1:3, Marcoň Jan 0:4, Minařík Roman 4:0),
12. kolo:
TJ Vysoké Pole "A" - Orel Kašava "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtů Miroslav 2:2, Machů Radek st. 2:2, Machů Roman st. 3:1, Kovařík Miroslav 1:3, body hostů: Černoch Břetislav 0:4, Kruťa Josef 2:2, Čevela Vladislav 2:2, Minařík Roman 4:0), TJ Sokol Slopné "A" - TJ Sokol Mysločovice "C" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tkadlec Petr 2:2, Malý David 3:1, Žáček Libor 1:3, Kužela Marek 0:4, body hostů: Musil Josef 4:0, Adamec Michal 3:1, Utinek Miroslav 2:2, Mokrý Filip 1:3), Orel Zlín "D" - KST Zlín "E" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karbus Dominik 0:4, Veselka David 2:2, Výmola Patrik 1:3, Novotný Oldřich 3:1, body hostů: Vavrys Ondřej 1:3, Doležel Tomáš st. 3:1, Bezděková Gábina 4:0, Bezděková Kristýna 2:2), Sport centrum Bylnice "B" - TJ Sokol Pohořelice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáček Jaroslav 3:1, Dittrich Jaroslav ml. 2:2, Řepa Josef 4:0, Dittrich Jaroslav st. 0:4, body hostů: Zedek Richard 2:2, Vrzala Vojtěch 2:2, Vrzalová Štěpánka 1:3, Vrzala Josef 2:2), TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice - TJ Sokol Šarovy "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebesta Petr 2:2, Miko Petr 2:2, Chytil Jan 2:2, Mikulec Karel 1:3, body hostů: Henzl Libor 4:0, Henzl Václav 2:2, Zuzaník Marek 2:2, Batoušek Vladimír 1:3), SK Bohuslavice nad Vláří "A" - TJ Sokol Jasenná 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šebák Miroslav st. 0:4, Vaněk Bronislav st. 1:3, Jaroš Vladislav st. 0:4, Vaněk Bronislav ml. 0:4, body hostů: Petrů Stanislav 4:0, Chromčák Petr 4:0, Lenczyk Dušan 4:0, Vávra Jaromír 2:0, Glück Zdeněk 1:1),
13. kolo:
SK Bohuslavice nad Vláří "A" - TJ Vysoké Pole "A" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šebák Miroslav st. 0:4, Vaněk Bronislav ml. 1:3, Vaněk Bronislav st. 1:3, Jaroš Vladislav st. 0:4, body hostů: Fojtů Miroslav 2:2, Machů Radek st. 4:0, Machů Roman st. 4:0, Stružka Radomír 4:0), TJ Sokol Jasenná - TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrů Stanislav 1:3, Chromčák Petr 4:0, Lenczyk Dušan 1:3, Vávra Jaromír 1:1, Glück Zdeněk 0:2, body hostů: Šuráň Adam 3:1, Šebesta Petr 3:1, Chytil Jan 2:2, Mikulec Karel 1:3), TJ Sokol Šarovy "C" - Sport centrum Bylnice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zuzaník Marek 2:2, Henzl Václav 2:2, Henzl Libor 1:3, Gajdůšek Robert 4:0, body hostů: Pospíchal Ondřej 0:4, Dittrich Jaroslav ml. 3:1, Ptáček Jaroslav 1:3, Řepa Josef 3:1), TJ Sokol Pohořelice - Orel Zlín "D" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrzala Vojtěch 3:1, Zedek Richard 3:1, Schöpf Roman 3:1, Vrzala Josef 1:2, Vrzalová Štěpánka 1:0, body hostů: Novák Josef 1:3, Veselka David 1:3, Výmola Patrik 2:2, Hochfelder Tomáš 1:3), KST Zlín "E" - TJ Sokol Slopné "A" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležel Tomáš st. 3:1, Bezděková Gábina 2:2, Bezděková Kristýna 3:1, Vavrys Ondřej 2:2, body hostů: Kužela Marek 3:1, Tkadlec Petr 3:1, Vána Jakub 0:4, Trunkát Evžen 0:4), TJ Sokol Mysločovice "C" - Orel Kašava "A" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Josef 2:2, Adamec Michal 4:0, Mokrý Filip 1:3, Utinek Miroslav 2:2, body hostů: Černoch Břetislav 1:3, Kruťa Josef 3:1, Čevela Vladislav 0:4, Minařík Roman 3:1),
14. kolo:
TJ Vysoké Pole "A" - TJ Sokol Mysločovice "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovařík Miroslav 2:2, Machů Radek st. 3:1, Machů Roman st. 3:1, Fojtů Miroslav 2:2, body hostů: Musil Josef 4:0, Utinek Miroslav 1:3, Gazdoš Dominik 1:3, Janík Dominik 0:4), Orel Kašava "A" - KST Zlín "E" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černoch Břetislav 1:3, Kruťa Josef 2:2, Minařík Roman 4:0, Marušák Daniel 1:3, body hostů: Vavrys Ondřej 0:4, Bezděková Kristýna 2:2, Bezděková Gábina 3:1, Doležel Tomáš st. 3:1), TJ Sokol Slopné "A" - TJ Sokol Pohořelice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kužela Marek 4:0, Tkadlec Petr 1:3, Malý David 1:3, Kolařík Jakub 2:2, body hostů: Vrzala Josef 2:2, Zedek Richard 1:3, Vrzala Vojtěch 2:2, Schöpf Roman 3:1), Orel Zlín "D" - TJ Sokol Šarovy "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čížek Alexandr 3:1, Hochfelder Tomáš 1:3, Výmola Patrik 0:4, Novák Josef 3:1, body hostů: Gajdůšek Robert 4:0, Henzl Libor 2:2, Batoušek Vladimír 1:3, Zuzaník Marek 2:2), Sport centrum Bylnice "B" - TJ Sokol Jasenná 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáček Jaroslav 4:0, Dittrich Jaroslav ml. 3:1, Řepa Josef 3:1, Dittrich Jaroslav st. 1:2, Pospíchal Ondřej 0:1, body hostů: Chromčák Petr 3:1, Lenczyk Dušan 1:3, Vávra Jaromír 1:3, Tomanec Libor 0:4), TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice - SK Bohuslavice nad Vláří "A" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šuráň Adam 3:1, Šebesta Petr 2:2, Chytil Jan 4:0, Mikulec Karel 4:0, body hostů: Vaněk Bronislav st. 1:3, Jaroš Vladislav st. 1:3, Tomeček Josef 0:4, Vaněk Bronislav ml. 1:3),
15. kolo:
TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice - TJ Vysoké Pole "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chytil Jan 1:3, Miko Petr 2:2, Šebesta Petr 3:1, Mikulec Karel 4:0, body hostů: Kovařík Miroslav 1:3, Fojtů Miroslav 0:4, Machů Radek st. 3:1, Machů Roman st. 2:2), SK Bohuslavice nad Vláří "A" - Sport centrum Bylnice "B" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Machovský Gustav 0:4, Vaněk Bronislav ml. 0:4, Jaroš Vladislav st. 0:4, Vaněk Bronislav st. 1:3, body hostů: Dittrich Jaroslav st. 3:1, Ptáček Jaroslav 4:0, Dittrich Jaroslav ml. 4:0, Řepa Josef 1:0, Pospíchal Ondřej 3:0), TJ Sokol Jasenná - Orel Zlín "D" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chromčák Petr 4:0, Lenczyk Dušan 2:2, Vávra Jaromír 1:3, Tomanec Libor 0:4, body hostů: Veselka David 1:3, Výmola Patrik 2:2, Novák Josef 3:1, Hochfelder Tomáš 3:1), TJ Sokol Šarovy "C" - TJ Sokol Slopné "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fusek Martin 0:4, Henzl Libor 2:2, Henzl Václav 2:2, Batoušek Vladimír 3:1, body hostů: Kužela Marek 4:0, Tkadlec Petr 2:2, Malý David 1:3, Žáček Libor 2:2), TJ Sokol Pohořelice - Orel Kašava "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrzala Josef 3:1, Zedek Richard 2:2, Schöpf Roman 4:0, Vrzalová Martina 0:4, body hostů: Černoch Břetislav 1:3, Kruťa Josef 1:3, Čevela Vladislav 2:2, Minařík Roman 3:1), KST Zlín "E" - TJ Sokol Mysločovice "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezděková Kristýna 3:1, Bezděková Gábina 3:1, Doležel Tomáš st. 3:1, Vavrys Ondřej 1:3, body hostů: Musil Josef 2:2, Mokrý Filip 2:2, Utinek Miroslav 2:2, Janík Dominik 0:4),
16. kolo:
TJ Vysoké Pole "A" - KST Zlín "E" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Machů Radek st. 4:0, Machů Roman st. 3:1, Stružka Radomír 3:1, Fojtů Miroslav 3:1, body hostů: Vavrys Ondřej 0:4, Bezděková Kristýna 0:4, Veselý Jiří 1:3, Bezděková Gábina 2:2), TJ Sokol Mysločovice "C" - TJ Sokol Pohořelice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Musil Josef 1:3, Mokrý Filip 1:3, Gazdoš Dominik 2:2, Utinek Miroslav 1:3, body hostů: Vrzala Josef 4:0, Schöpf Roman 4:0, Vrzala Vojtěch 1:3, Zedek Richard 2:2), Orel Kašava "A" - TJ Sokol Šarovy "C" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černoch Břetislav 0:4, Kruťa Josef 0:4, Minařík Roman 3:1, Čevela Vladislav 0:4, body hostů: Gajdůšek Robert 4:0, Henzl Libor 3:1, Batoušek Vladimír 3:1, Henzl Václav 3:1), TJ Sokol Slopné "A" - TJ Sokol Jasenná 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kužela Marek 2:2, Tkadlec Petr 2:2, Malý David 1:3, Žáček Libor 0:4, body hostů: Petrů Stanislav 4:0, Chromčák Petr 4:0, Lenczyk Dušan 1:3, Vávra Jaromír 1:1, Glück Zdeněk 1:1), Orel Zlín "D" - SK Bohuslavice nad Vláří "A" 15:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kania Pavel 3:1, Hochfelder Tomáš 2:0, Novák Josef 4:0, Veselka David 4:0, Karbus Dominik 2:0, body hostů: Vaněk Bronislav st. 1:3, Jaroš Vladislav st. 0:4, Vaněk Bronislav ml. 0:4, Maček Libor 0:4), Sport centrum Bylnice "B" - TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řepa Josef 1:0, Ptáček Jaroslav 1:3, Dittrich Jaroslav ml. 2:2, Unzeitig Patrik 3:1, Dittrich Jaroslav st. 1:2, body hostů: Miko Petr 3:1, Chytil Jan 1:3, Šuráň Adam 2:2, Šebesta Petr 2:2),
17. kolo:
Sport centrum Bylnice "B" - TJ Vysoké Pole "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dittrich Jaroslav st. 1:3, Dittrich Jaroslav ml. 2:2, Unzeitig Patrik 2:2, Řepa Josef 3:1, body hostů: Adámek Pavel 2:2, Stružka Radomír 1:3, Machů Radek st. 2:2, Machů Roman st. 3:1), TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice - Orel Zlín "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chytil Jan 0:4, Miko Petr 3:1, Šebesta Petr 2:2, Mikulec Karel 3:1, body hostů: Výmola Patrik 1:3, Čížek Alexandr 1:3, Novák Josef 2:1, Hochfelder Tomáš 4:0, Veselka David 0:1), SK Bohuslavice nad Vláří "A" - TJ Sokol Slopné "A" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk Bronislav st. 0:4, Vaněk Bronislav ml. 1:3, Jaroš Vladislav st. 1:3, Maček Libor 0:4, body hostů: Tkadlec Petr 3:1, Kužela Marek 4:0, Malý David 4:0, Žáček Libor 3:1), TJ Sokol Jasenná - Orel Kašava "A" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrů Stanislav 4:0, Lenczyk Dušan 2:2, Vávra Jaromír 2:0, Chromčák Petr 4:0, Glück Zdeněk 0:2, body hostů: Černoch Břetislav 1:3, Kruťa Josef 1:3, Minařík Ivan 0:4, Minařík Roman 2:2), TJ Sokol Šarovy "C" - TJ Sokol Mysločovice "C" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Batoušek Vladimír 0:4, Henzl Václav 0:1, Henzl Libor 2:2, Zuzaník Marek 2:2, Gajdůšek Robert 2:1, body hostů: Musil Josef 4:0, Mokrý Filip 2:2, Utinek Miroslav 1:3, Gazdoš Dominik 3:1), TJ Sokol Pohořelice - KST Zlín "E" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrzala Josef 1:3, Zedek Richard 3:1, Schöpf Roman 2:2, Vrzala Vojtěch 2:2, body hostů: Bezděková Gábina 4:0, Veselý Jiří 0:4, Bezděková Kristýna 3:1, Vavrys Ondřej 1:3),
18. kolo:
TJ Vysoké Pole "A" - TJ Sokol Pohořelice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Machů Radek st. 3:1, Machů Roman st. 3:1, Stružka Radomír 2:2, Fojtů Miroslav 2:2, body hostů: Vrzala Josef 4:0, Vrzalová Štěpánka 0:4, Zedek Richard 2:2, Slavík Alois 0:4), KST Zlín "E" - TJ Sokol Šarovy "C" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bezděková Kristýna 2:1, Bezděková Gábina 2:1, Doležel Tomáš st. 3:0, Vavrys Ondřej 2:1, WO 5:0, body hostů: Henzl Libor 3:1, Fusek Martin 0:4, Soukup Radek 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Mysločovice "C" - TJ Sokol Jasenná 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Josef 2:2, Mokrý Filip 0:4, Gazdoš Dominik 3:1, Utinek Miroslav 1:3, body hostů: Chromčák Petr 4:0, Petrů Stanislav 3:1, Lenczyk Dušan 2:2, Vávra Jaromír 1:3), Orel Kašava "A" - SK Bohuslavice nad Vláří "A" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černoch Břetislav 1:3, Kruťa Josef 4:0, Minařík Roman 4:0, Dočkal Jakub 2:2, body hostů: Jaroš Vladislav st. 2:2, Vaněk Bronislav st. 1:3, Vaněk Bronislav ml. 2:2, Tomeček Josef 0:4), TJ Sokol Slopné "A" - TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kužela Marek 2:2, Tkadlec Petr 2:2, Malý David 2:2, Žáček Libor 2:2, body hostů: Šuráň Adam 2:2, Šebesta Petr 2:2, Chytil Jan 2:2, Mikulec Karel 2:2), Orel Zlín "D" - Sport centrum Bylnice "B" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čížek Alexandr 1:3, Novák Josef 0:2, Výmola Patrik 1:3, Veselka David 0:4, Hochfelder Tomáš 0:2, body hostů: Dittrich Jaroslav ml. 4:0, Dittrich Jaroslav st. 4:0, Ptáček Jaroslav 2:2, Řepa Josef 4:0),
19. kolo:
Orel Zlín "D" - TJ Vysoké Pole "A" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Výmola Patrik 4:0, Novák Josef 3:1, Hochfelder Tomáš 2:2, Čížek Alexandr 4:0, body hostů: Kovařík Miroslav 1:3, Fojtů Miroslav 0:4, Machů Radek st. 1:3, Machů Roman st. 1:3), Sport centrum Bylnice "B" - TJ Sokol Slopné "A" 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pospíchal Ondřej 2:1, Dittrich Jaroslav ml. 2:1, Řepa Josef 2:1, Dittrich Jaroslav st. 1:2, WO 5:0, body hostů: Kužela Marek 3:1, Malý David 0:4, Žáček Libor 2:2, WO 0:5), TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice - Orel Kašava "A" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chytil Jan 4:0, Mikulec Karel 1:1, Miko Petr 3:1, Šuráň Adam 4:0, Šebesta Petr 0:2, body hostů: Černoch Břetislav 1:3, Kruťa Josef 1:3, Čevela Vladislav 1:3, Minařík Roman 1:3), SK Bohuslavice nad Vláří "A" - TJ Sokol Mysločovice "C" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jaroš Vladislav st. 0:4, Vaněk Bronislav ml. 1:3, Maček Libor 0:4, Machuča František 0:2, Šebák Miroslav st. 0:2, body hostů: Musil Josef 4:0, Mokrý Filip 4:0, Utinek Miroslav 3:1, Gazdoš Dominik 4:0), TJ Sokol Jasenná - KST Zlín "E" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petrů Stanislav 3:1, Chromčák Petr 3:1, Vávra Jaromír 2:2, Glück Zdeněk 2:2, body hostů: Veselý Jiří 0:4, Vavrys Ondřej 0:4, Bezděková Gábina 3:1, Bezděková Kristýna 3:1), TJ Sokol Šarovy "C" - TJ Sokol Pohořelice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Milan 2:2, Batoušek Vladimír 0:2, Zuzaník Marek 4:0, Gajdůšek Robert 4:0, Panoš Radovan 2:0, body hostů: Vrzala Josef 2:2, Schöpf Roman 2:2, Vrzalová Martina 0:4, Zedek Richard 0:4),
20. kolo:
TJ Vysoké Pole "A" - TJ Sokol Šarovy "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Machů Radek st. 2:2, Machů Roman st. 3:1, Stružka Radomír 2:2, Fojtů Miroslav 2:2, body hostů: Solař Martin 3:1, Zuzaník Marek 1:3, Henzl Libor 2:2, Henzl Václav 1:3), TJ Sokol Pohořelice - TJ Sokol Jasenná 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrzala Josef 2:2, Zedek Richard 2:2, Schöpf Roman 1:3, Vrzala Vojtěch 3:1, body hostů: Petrů Stanislav 3:1, Chromčák Petr 3:1, Lenczyk Dušan 1:3, Vávra Jaromír 1:3), KST Zlín "E" - SK Bohuslavice nad Vláří "A" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezděková Gábina 3:1, Doležel Tomáš st. 4:0, Bezděková Kristýna 3:1, Veselý Jiří 1:3, body hostů: Vaněk Bronislav ml. 3:1, Jaroš Vladislav st. 1:3, Vaněk Bronislav st. 1:3, Fojtů Lukáš 0:4), TJ Sokol Mysločovice "C" - TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Musil Josef 4:0, Mokrý Filip 0:2, Adamec Michal 4:0, Utinek Miroslav 1:3, Gazdoš Dominik 1:1, body hostů: Šuráň Adam 2:2, Chytil Jan 2:2, Šebesta Petr 0:4, Mikulec Karel 2:2), Orel Kašava "A" - Sport centrum Bylnice "B" 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černoch Břetislav 0:3, Kruťa Josef 1:2, Minařík Roman 0:3, Čevela Vladislav 1:2, WO 5:0, body hostů: Pospíchal Ondřej 4:0, Řepa Josef 4:0, Ptáček Jaroslav 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Slopné "A" - Orel Zlín "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kužela Marek 4:0, Tkadlec Petr 2:2, Surý Patrik 3:1, Žáček Libor 3:1, body hostů: Veselka David 1:3, Karbus Dominik 0:4, Čížek Alexandr 0:4, Výmola Patrik 3:1),
21. kolo:
TJ Sokol Slopné "A" - TJ Vysoké Pole "A" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kužela Marek 4:0, Tkadlec Petr 3:1, Žáček Libor 3:1, Malý David 4:0, body hostů: Kovařík Miroslav 0:4, Fojtů Miroslav 0:4, Machů Roman st. 0:4, Stružka Radomír 2:2), Orel Zlín "D" - Orel Kašava "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hochfelder Tomáš 3:1, Karbus Dominik 2:2, Výmola Patrik 3:1, Novák Josef 1:3, body hostů: Černoch Břetislav 1:3, Kruťa Josef 2:2, Čevela Vladislav 4:0, Minařík Ivan 0:4), Sport centrum Bylnice "B" - TJ Sokol Mysločovice "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dittrich Jaroslav ml. 2:2, Pospíchal Ondřej 3:1, Ptáček Jaroslav 2:1, Unzeitig Patrik 4:0, Dittrich Jaroslav st. 0:1, body hostů: Musil Josef 2:2, Gazdoš Dominik 2:2, Utinek Miroslav 0:4, Gazda Zdeněk 1:3), TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice - KST Zlín "E" 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chytil Jan 1:3, Mikulec Karel 2:2, Miko Petr 0:4, Šebesta Petr 2:2, body hostů: Vavrys Ondřej 1:3, Bezděková Kristýna 2:2, Bezděková Gábina 4:0, Doležel Tomáš st. 4:0), SK Bohuslavice nad Vláří "A" - TJ Sokol Pohořelice 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk Bronislav ml. 1:3, Vaněk Bronislav st. 1:3, Šebák Miroslav st. 0:4, Jaroš Vladislav st. 1:3, body hostů: Zedek Richard 4:0, Vrzala Josef 4:0, Vrzalová Štěpánka 1:2, Vrzala Vojtěch 4:0, Vrzalová Martina 0:1), TJ Sokol Jasenná - TJ Sokol Šarovy "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chromčák Petr 3:1, Lenczyk Dušan 1:3, Vávra Jaromír 1:3, Glück Zdeněk 0:4, body hostů: Gajdůšek Robert 4:0, Henzl Libor 3:1, Henzl Václav 1:3, Solař Martin 3:1),
22. kolo:
TJ Vysoké Pole "A" - TJ Sokol Jasenná 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machů Radek st. 3:1, Machů Roman st. 2:2, Stružka Radomír 3:1, Fojtů Miroslav 2:2, body hostů: Petrů Stanislav 3:1, Chromčák Petr 3:1, Lenczyk Dušan 0:4, Vávra Jaromír 0:2, Glück Zdeněk 0:2), TJ Sokol Šarovy "C" - SK Bohuslavice nad Vláří "A" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Solař Martin 4:0, Zuzaník Marek 4:0, Henzl Václav 4:0, Henzl Libor 4:0, body hostů: Vaněk Bronislav st. 0:4, Maček Libor 0:4, Vaněk Bronislav ml. 0:4, Jaroš Vladislav st. 0:4), TJ Sokol Pohořelice - TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zedek Richard 2:2, Vrzala Vojtěch 3:1, Schöpf Roman 2:2, Vrzala Josef 2:2, body hostů: Šuráň Adam 3:1, Chytil Jan 2:2, Šebesta Petr 1:3, Mikulec Karel 1:3), KST Zlín "E" - Sport centrum Bylnice "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležel Tomáš 4:0, Bezděková Kristýna 2:2, Bezděková Gábina 2:2, Veselý Jiří 0:4, body hostů: Ptáček Jaroslav 3:1, Dittrich Jaroslav st. 1:3, Pospíchal Ondřej 1:3, Unzeitig Patrik 3:1), TJ Sokol Mysločovice "C" - Orel Zlín "D" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Josef 2:2, Mokrý Filip 3:1, Utinek Miroslav 1:3, Gazdoš Dominik 0:4, body hostů: Veselka David 1:3, Hochfelder Tomáš 2:2, Výmola Patrik 4:0, Čížek Alexandr 3:1), Orel Kašava "A" - TJ Sokol Slopné "A" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černoch Břetislav 0:4, Kruťa Josef 1:3, Čevela Vladislav 0:2, Dočkal Jakub 0:4, Minařík Ivan 0:2, body hostů: Tkadlec Petr 3:1, Kužela Marek 4:0, Kolařík Jakub 4:0, Malý David 4:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy