Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
RS III. třídy
1. kolo:
SK Újezd "B" - TJ Sokol Slopné "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zicha Patrik 0:4, Martinek Filip 4:0, Zicha Stanislav 3:1, Růčka Ludvík 0:2, Balouch Vladimír 0:2, body hostů: Šůstek Bohuslav 2:2, Surý Patrik 2:2, Trunkát Josef 2:2, Kolařík Jakub 3:1), TJ Sokol Valašské Klobouky - TJ Sokol Šarovy "D" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bělaška Martin 3:1, Juřica Petr 0:4, Fojtů Dalibor 3:1, Kyjanka Petr 2:2, body hostů: Fusek Martin 1:3, Panoš Radovan 1:3, Zuzaník Marek 4:0, Lišaník Josef 2:2), Sport centrum Bylnice "C" - SK Slavičín "C" 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Račák Vítězslav 1:3, Martiška Petr 0:4, Bařinka Vilém 1:3, WO 0:5, body hostů: Münster Petr 3:0, Martinec Antonín 3:0, Fojtů Jaromír 3:0, Rohlena Ivo 1:2, WO 5:0), TJ Jiskra Otrokovice "F" - TJ Sokol Mysločovice "D" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Roman 4:0, Dohnal Josef 4:0, Búbela Pavel 4:0, Navrátil Miroslav 2:0, Holman Lukáš 1:1, body hostů: Šidlík Jaromír 1:3, Krajčovič Michal 0:4, Janík Dominik 0:4, Rašík David 0:4), TJ Štítná "B" - FS Napajedla "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Filip 1:3, Pinďák Miroslav 1:3, Šuráň Jiří 3:1, Maryáš Jaroslav 2:2, body hostů: Jestříbek Martin 3:1, Truhlář Martin 2:2, Hastík Petr 0:4, Malovaný Radek 4:0), TJ Sokol Bohuslavice u Zlína - Slovan Luhačovice "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Stanislav 1:3, Milis Ladislav 3:1, Portisch Miroslav 3:1, Mikeštík Petr 3:1, body hostů: Žmolík Milan 4:0, Štourač Jaroslav 1:3, Výmola Karel 1:3, Matulík Petr 0:4),
2. kolo:
FS Napajedla "B" - TJ Sokol Bohuslavice u Zlína 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jestříbek Martin 2:2, Hastík Petr 1:3, Vlček Lubomír 1:3, Škrabala Jaroslav 3:1, body hostů: Kučera Stanislav 2:2, Ivanovský Ivan 1:3, Portisch Miroslav 4:0, Mikeštík Petr 2:2), TJ Sokol Mysločovice "D" - TJ Štítná "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gazda Zdeněk 3:1, Gazdoš Jaroslav ml. 3:1, Šidlík Jaromír 3:1, Kolařík Milan st. 1:1, Rašík David 0:2, body hostů: Hnaníček Josef 1:3, Maryáš Jaroslav 2:2, Pinďák Miroslav 1:3, Šuráň Jiří 2:2), SK Slavičín "C" - TJ Jiskra Otrokovice "F" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinec Antonín 3:1, Münster Petr 3:1, Macků Robert 3:1, Fojtů Jaromír 3:1, body hostů: Ševčíková Hana 0:4, Urban Roman 3:1, Navrátil Miroslav 0:4, Búbela Pavel 1:3), TJ Sokol Šarovy "D" - Sport centrum Bylnice "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fusek Martin 3:1, Svoboda Milan 3:1, Panoš Radovan 2:2, Lišaník Josef 3:1, body hostů: Bařinka Vilém 3:1, Račák Vítězslav 2:2, Martiška Petr 0:4, Růžička Petr 0:4), TJ Sokol Slopné "B" - TJ Sokol Valašské Klobouky 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Surý Patrik 0:3, Škarek Ladislav 0:4, Maňas Zdeněk 0:4, Kolařík Jakub 3:1, Surá Kateřina 0:1, body hostů: Bělaška Martin 3:0, Kyjanka Petr 3:1, Raška Miroslav 4:0, Fojtů Dalibor 3:1, Juřica Petr 0:1), SK Újezd "B" - SK Rokytnice "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růčka Ludvík 0:2, Martinek Filip 3:1, Zicha Stanislav 4:0, Šandor Josef 0:4, Zicha Patrik 0:2, body hostů: Žálek René 3:1, Šuráň Zbyněk 1:2, Ščuglík Jiří st. 2:2, Bureš Zdeněk 2:2, Bureš Daniel 1:0),
3. kolo:
TJ Sokol Valašské Klobouky - SK Rokytnice "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bělaška Martin 4:0, Raška Miroslav 4:0, Juřica Petr 2:1, Fojtů Dalibor 3:1, Raška Martin 0:1, body hostů: Žálek René 2:2, Šuráň Zbyněk 0:4, Černý Michal 0:4, Bureš Daniel 1:3), Sport centrum Bylnice "C" - TJ Sokol Slopné "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bařinka Vilém 3:1, Martiška Petr 0:4, Růžička Petr 0:4, Račák Vítězslav 3:1, body hostů: Kolařík Jakub 4:0, Surý Patrik 2:2, Trunkát Josef 2:2, Maňas Zdeněk 2:2), TJ Jiskra Otrokovice "F" - TJ Sokol Šarovy "D" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dohnal Josef 4:0, Holman Lukáš 3:1, Holman David 4:0, Navrátil Miroslav 4:0, body hostů: Mach Petr 0:4, Večeřa Miroslav 1:3, Strejček Karel 0:4, Kadlčík Tomáš 0:4), TJ Štítná "B" - SK Slavičín "C" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Faldík František 0:4, Pinďák Miroslav 0:4, Šuráň Jiří 1:3, Strnad Filip 0:4, body hostů: Macků Robert 4:0, Martinec Antonín 4:0, Münster Petr 4:0, Fojtů Jaromír 3:1), TJ Sokol Bohuslavice u Zlína - TJ Sokol Mysločovice "D" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Stanislav 1:3, Milis Ladislav 3:1, Portisch Miroslav 4:0, Mikeštík Petr 2:2, body hostů: Šidlík Jaromír 1:3, Gazdoš Dominik 3:1, Gazda Zdeněk 1:3, Kolařík Milan st. 1:2, Gazdoš Martin 0:1), Slovan Luhačovice "A" - FS Napajedla "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štourač Jaroslav 1:3, Heinrich Ladislav 1:3, Miklas Milan 1:3, Žmolík Milan 4:0, body hostů: Zatloukal Darek 3:1, Jestříbek Martin 3:1, Hastík Petr 2:2, Truhlář Martin 1:3),
4. kolo:
TJ Sokol Mysločovice "D" - Slovan Luhačovice "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gazda Zdeněk 3:1, Gazdoš Jaroslav ml. 2:2, Gazdoš Dominik 4:0, Šidlík Jaromír 1:3, body hostů: Miklas Milan 1:3, Štourač Michal 1:3, Štourač Jaroslav 1:3, Žmolík Milan 3:1), SK Slavičín "C" - TJ Sokol Bohuslavice u Zlína 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macků Robert 3:1, Fojtů Jaromír 4:0, Martinec Antonín 4:0, Münster Petr 3:1, body hostů: Milis Ladislav 2:2, Kučera Stanislav 0:4, Lapčík František 0:4, Ivanovský Ivan 0:4), TJ Sokol Šarovy "D" - TJ Štítná "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Panoš Radovan 2:2, Fusek Martin 3:1, Zuzaník Marek 4:0, Svoboda Milan 3:1, body hostů: Pinďák Miroslav 0:4, Maryáš Jaroslav 3:1, Šuráň Jiří 0:2, Faldík František 0:4, Strnad Filip 1:1), TJ Sokol Slopné "B" - TJ Jiskra Otrokovice "F" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šůstek Bohuslav 1:3, Trunkát Josef 2:2, Kolařík Jakub 3:1, Maňas Zdeněk 0:4, body hostů: Búbela Pavel 4:0, Dohnal Josef 1:3, Navrátil Miroslav 2:2, Šindelář Petr 3:1), SK Rokytnice "B" - Sport centrum Bylnice "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Daniel 2:2, Šuráň Zbyněk 1:2, Bureš Zdeněk 4:0, Žálek René 3:1, Bureš Michal 0:1, body hostů: Račák Vítězslav 3:1, Bařinka Vilém 2:2, Martiška Petr 1:3, Strnka Josef 0:4), SK Újezd "B" - TJ Sokol Valašské Klobouky 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šandor Josef 0:4, Balouch Vladimír 0:1, Martinek Filip 4:0, Růčka Ludvík 0:2, Zicha Stanislav 3:0, Zicha Patrik 0:2, body hostů: Raška Miroslav 1:2, Bělaška Martin 3:1, Kyjanka Petr 2:2, Fojtů Dalibor 2:2, Juřica Petr 1:0),
5. kolo:
Sport centrum Bylnice "C" - SK Újezd "B" 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bařinka Vilém 3:1, Martiška Petr 3:1, Růžička Petr 0:4, WO 0:5, body hostů: Balouch Vladimír 1:2, Zicha Patrik 1:2, Martinek Filip 1:2, Zicha Stanislav 3:0, WO 5:0), TJ Jiskra Otrokovice "F" - SK Rokytnice "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Roman 1:3, Dohnal Josef 3:1, Búbela Pavel 4:0, Šindelář Petr 4:0, body hostů: Ščuglík Jiří st. 1:1, Bureš Daniel 1:3, Žálek René 1:3, Bureš Zdeněk 1:3, Bureš Michal 0:2), TJ Štítná "B" - TJ Sokol Slopné "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinďák Miroslav 3:1, Faldík František 1:3, Šuráň Jiří 2:2, Maryáš Jaroslav 3:1, body hostů: Kolařík Jakub 2:2, Maňas Zdeněk 0:4, Surý Patrik 1:3, Trunkát Josef 4:0), TJ Sokol Bohuslavice u Zlína - TJ Sokol Šarovy "D" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Stanislav 2:2, Milis Ladislav 3:1, Portisch Miroslav 3:1, Mikeštík Petr 2:2, body hostů: Fusek Martin 0:4, Svoboda Milan 4:0, Panoš Radovan 2:2, Večeřa Miroslav 0:4), Slovan Luhačovice "A" - SK Slavičín "C" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žmolík Pavel 1:3, Matulík Petr 1:3, Miklas Milan 2:2, Štourač Jaroslav 0:4, body hostů: Kovařík Luděk st. 1:3, Fojtů Jaromír 3:1, Martinec Antonín 4:0, Macků Robert 4:0), FS Napajedla "B" - TJ Sokol Mysločovice "D" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jestříbek Martin 3:1, Zatloukal Darek 3:1, Škrabala Jaroslav 3:1, Malovaný Radek 4:0, body hostů: Gazdoš Dominik 1:3, Šidlík Jaromír 1:3, Gazdoš Jaroslav ml. 1:3, Gazdoš Jaroslav st. 0:4),
6. kolo:
SK Slavičín "C" - FS Napajedla "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fojtů Jaromír 1:3, Münster Petr 3:1, Martinec Antonín 3:1, Kovařík Luděk st. 1:3, body hostů: Malovaný Radek 2:2, Čevela Slavomír 4:0, Jestříbek Martin 2:2, Truhlář Martin 0:4), TJ Sokol Šarovy "D" - Slovan Luhačovice "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fusek Martin 0:2, Svoboda Milan 1:3, Zuzaník Marek 3:1, Lišaník Josef 3:1, Panoš Radovan 2:0, body hostů: Žmolík Milan 3:1, Miklas Milan 0:4, Výmola Karel 1:3, Bárta Jiří 3:1), TJ Sokol Slopné "B" - TJ Sokol Bohuslavice u Zlína 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maňas Zdeněk 2:2, Trunkát Josef 1:3, Kolařík Jakub 3:1, Surý Patrik 2:2, body hostů: Kučera Stanislav 0:4, Ivanovský Ivan 1:3, Portisch Miroslav 3:1, Milis Ladislav 4:0), SK Rokytnice "B" - TJ Štítná "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Michal 1:1, Bureš Daniel 1:3, Žálek René 3:1, Šuráň Zbyněk 1:3, Ščuglík Jiří st. 1:1, body hostů: Pinďák Miroslav 2:2, Maryáš Jaroslav 3:1, Faldík František 0:4, Šuráň Jiří 4:0), SK Újezd "B" - TJ Jiskra Otrokovice "F" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růčka Ludvík 1:3, Martinek Filip 2:2, Zicha Stanislav 3:1, Šandor Josef 3:1, body hostů: Navrátil Miroslav 1:3, Holman Lukáš 0:4, Dohnal Josef 4:0, Šindelář Petr 2:2), TJ Sokol Valašské Klobouky - Sport centrum Bylnice "C" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Raška Miroslav 2:1, Bělaška Martin 1:0, Kyjanka Petr 2:1, Juřica Petr 1:1, Fojtů Dalibor 2:1, WO 5:0, body hostů: Bařinka Vilém 4:0, Martiška Petr 0:4, Strnka Josef 0:4, WO 0:5),
7. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice "F" - TJ Sokol Valašské Klobouky 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Roman 1:3, Dohnal Josef 4:0, Búbela Pavel 3:1, Šindelář Petr 3:1, body hostů: Raška Miroslav 1:3, Juřica Petr 0:4, Kyjanka Petr 3:1, Fojtů Dalibor 1:3), TJ Štítná "B" - SK Újezd "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Filip 1:3, Pinďák Miroslav 2:2, Šuráň Jiří 3:0, Maryáš Jaroslav 2:2, Hnaníček Josef 0:1, body hostů: Zicha Patrik 0:4, Šandor Josef 2:2, Martinek Filip 2:2, Zicha Stanislav 4:0), TJ Sokol Bohuslavice u Zlína - SK Rokytnice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivanovský Ivan 0:4, Milis Ladislav 4:0, Portisch Miroslav 3:1, Mikeštík Petr 3:0, Kučera Stanislav 0:1, body hostů: Bureš Daniel 2:2, Šuráň Zbyněk 1:3, Žálek René 1:3, Bureš Zdeněk 2:2), Slovan Luhačovice "A" - TJ Sokol Slopné "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žmolík Milan 4:0, Heinrich Ladislav 3:1, Bárta Jiří 3:1, Štourač Jaroslav 2:2, body hostů: Škarek Ladislav 0:4, Šůstek Bohuslav 1:3, Maňas Zdeněk 2:2, Trunkát Josef 1:3), FS Napajedla "B" - TJ Sokol Šarovy "D" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jestříbek Martin 2:2, Hastík Petr 0:4, Škrabala Jaroslav 4:0, Čevela Slavomír 2:2, body hostů: Zuzaník Marek 3:1, Svoboda Milan 3:1, Panoš Radovan 1:3, Fusek Martin 1:3), TJ Sokol Mysločovice "D" - SK Slavičín "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gazda Zdeněk 2:2, Gazdoš Jaroslav ml. 2:2, Gazdoš Dominik 1:3, Šidlík Jaromír 0:2, Mokrý Filip 1:1, body hostů: Münster Petr 2:2, Martinec Antonín 3:1, Rohlena Ivo 1:3, Macků Robert 4:0),
8. kolo:
TJ Sokol Šarovy "D" - TJ Sokol Mysločovice "D" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fusek Martin 1:3, Svoboda Milan 2:2, Zuzaník Marek 1:3, Panoš Radovan 2:2, body hostů: Gazdoš Jaroslav ml. 4:0, Gazdoš Dominik 4:0, Kolařík Milan st. 0:1, Mokrý Filip 2:2, Janík Dominik 0:3), TJ Sokol Slopné "B" - FS Napajedla "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Surý Patrik 1:3, Trunkát Josef 2:2, Kolařík Jakub 4:0, Maňas Zdeněk 2:2, body hostů: Jestříbek Martin 1:3, Čevela Slavomír 3:1, Truhlář Martin 1:3, Hastík Petr 2:2), SK Rokytnice "B" - Slovan Luhačovice "A" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuráň Zbyněk 3:1, Žálek René 3:1, Bureš Zdeněk 4:0, Ščuglík Jiří st. 2:1, Bureš Daniel 1:0, body hostů: Bárta Jiří 0:4, Štourač Jaroslav 0:4, Heinrich Ladislav 0:4, Žmolík Milan 3:1), SK Újezd "B" - TJ Sokol Bohuslavice u Zlína 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růčka Ludvík 1:3, Martinek Filip 3:1, Zicha Stanislav 4:0, Šandor Josef 2:2, body hostů: Ivanovský Ivan 1:3, Lapčík František 0:4, Portisch Miroslav 2:2, Milis Ladislav 3:1), TJ Štítná "B" - TJ Sokol Valašské Klobouky 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strnad Filip 0:3, Pinďák Miroslav 1:3, Šuráň Jiří 3:1, Maryáš Jaroslav 3:1, Faldík František 0:1, body hostů: Bělaška Martin 4:0, Fojtů Dalibor 1:3, Juřica Petr 2:2, Kyjanka Petr 2:2), Sport centrum Bylnice "C" - TJ Jiskra Otrokovice "F" 0:18wo,
9. kolo:
TJ Štítná "B" - Sport centrum Bylnice "C" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strnad Filip 3:1, Pinďák Miroslav 4:0, Šuráň Jiří 4:0, Maryáš Jaroslav 4:0, body hostů: Strnka Josef 0:4, Solař Karel 0:4, Unzeitig Ladislav 1:3, Růžička Petr 0:4), TJ Sokol Bohuslavice u Zlína - TJ Sokol Valašské Klobouky 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Stanislav 0:4, Milis Ladislav 2:2, Portisch Miroslav 2:2, Lapčík František 0:1, Mikeštík Petr 1:2, body hostů: Bělaška Martin 3:1, Šulc Milan 3:1, Kyjanka Petr 2:2, Juřica Petr 3:1), Slovan Luhačovice "A" - SK Újezd "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štourač Jaroslav 2:2, Heinrich Ladislav 3:1, Žmolík Milan 4:0, Výmola Karel 3:1, body hostů: Balouch Vladimír 0:1, Zicha Patrik 0:4, Šandor Josef 1:3, Martinek Filip 3:1, Růčka Ludvík 0:3), FS Napajedla "B" - SK Rokytnice "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jestříbek Martin 3:1, Hastík Petr 2:2, Čevela Slavomír 4:0, Malovaný Radek 3:1, body hostů: Bureš Daniel 0:4, Žálek René 2:2, Ščuglík Jiří st. 0:4, Bureš Zdeněk 2:2), TJ Sokol Mysločovice "D" - TJ Sokol Slopné "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gazdoš Jaroslav ml. 3:1, Gazdoš Dominik 3:1, Kolařík Milan st. 0:2, Mokrý Filip 4:0, Gazda Zdeněk 1:1, body hostů: Kolařík Jakub 1:3, Maňas Zdeněk 1:3, Šůstek Bohuslav 1:3, Trunkát Josef 2:2), SK Slavičín "C" - TJ Sokol Šarovy "D" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macků Robert 4:0, Münster Petr 4:0, Martinec Antonín 4:0, Fojtů Jaromír 4:0, body hostů: Kadlčík Petr 0:4, Kadlčík Tomáš 0:4, Mach Petr 0:4, Soukup Jan 0:4),
10. kolo:
TJ Sokol Slopné "B" - SK Slavičín "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šůstek Bohuslav 1:3, Trunkát Josef 1:3, Kolařík Jakub 1:3, Maňas Zdeněk 1:3, body hostů: Macků Robert 4:0, Martinec Antonín 4:0, Münster Petr 4:0, Rohlena Ivo 0:4), SK Rokytnice "B" - TJ Sokol Mysločovice "D" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Daniel 1:3, Šuráň Zbyněk 1:3, Bureš Zdeněk 2:2, Žálek René 4:0, body hostů: Gazdoš Jaroslav ml. 2:2, Gazda Zdeněk 0:3, Gazdoš Dominik 3:1, Mokrý Filip 3:1, Šidlík Jaromír 0:1), SK Újezd "B" - FS Napajedla "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balouch Vladimír 1:3, Zicha Patrik 1:3, Zicha Stanislav 4:0, Růčka Ludvík 0:4, body hostů: Zatloukal Darek 2:2, Jestříbek Martin 3:1, Truhlář Martin 2:2, Čevela Slavomír 3:1), TJ Sokol Valašské Klobouky - Slovan Luhačovice "A" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bělaška Martin 4:0, Raška Martin 2:2, Raška Miroslav 4:0, Kyjanka Petr 4:0, body hostů: Výmola Karel 1:3, Heinrich Ladislav 1:3, Bárta Jiří 0:4, Štourač Jaroslav 0:4), Sport centrum Bylnice "C" - TJ Sokol Bohuslavice u Zlína 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bařinka Vilém 4:0, Martiška Petr 1:3, Strnka Josef 1:3, Růžička Petr 0:4, body hostů: Kučera Stanislav 2:2, Lapčík František 2:2, Ivanovský Ivan 3:1, Mikeštík Petr 3:1), TJ Jiskra Otrokovice "F" - TJ Štítná "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Roman 3:1, Dohnal Josef 4:0, Búbela Pavel 3:1, Šindelář Petr 1:3, body hostů: Strnad Filip 1:3, Maryáš Jaroslav 3:1, Faldík František 0:4, Pinďák Miroslav 1:3),
11. kolo:
TJ Sokol Bohuslavice u Zlína - TJ Jiskra Otrokovice "F" 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kučera Stanislav 1:2, Milis Ladislav 2:1, Portisch Miroslav 0:3, Mikeštík Petr 2:1, WO 5:0, body hostů: Ševčíková Hana 2:2, Urban Roman 3:1, Šindelář Petr 2:2, WO 0:5), Slovan Luhačovice "A" - Sport centrum Bylnice "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žmolík Milan 4:0, Heinrich Ladislav 4:0, Výmola Karel 3:1, Miklas Milan 3:1, body hostů: Bařinka Vilém 2:2, Martiška Petr 0:4, Strnka Josef 0:4, Růžička Petr 0:4), FS Napajedla "B" - TJ Sokol Valašské Klobouky 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jestříbek Martin 2:2, Čevela Slavomír 3:1, Škrabala Jaroslav 4:0, Zatloukal Darek 1:3, body hostů: Raška Miroslav 3:1, Šulc Milan 2:2, Kyjanka Petr 1:3, Juřica Petr 0:4), TJ Sokol Mysločovice "D" - SK Újezd "B" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mokrý Filip 4:0, Gazdoš Jaroslav ml. 4:0, Gazda Zdeněk 3:1, Gazdoš Dominik 4:0, body hostů: Zicha Patrik 1:3, Balouch Vladimír 0:4, Růčka Ludvík 0:4, Šandor Josef 0:4), SK Slavičín "C" - SK Rokytnice "B" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Münster Petr 3:1, Fojtů Jaromír 2:2, Martinec Antonín 2:2, Rohlena Ivo 3:1, body hostů: Bureš Daniel 1:3, Bureš Michal 0:4, Žálek René 3:1, Šuráň Zbyněk 2:2), TJ Sokol Šarovy "D" - TJ Sokol Slopné "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fusek Martin 0:4, Solař Martin 2:2, Zuzaník Marek 2:2, Panoš Radovan 2:2, body hostů: Kolařík Jakub 3:1, Trunkát Josef 3:1, Surý Patrik 1:3, Maňas Zdeněk 3:1),
12. kolo:
SK Rokytnice "B" - TJ Sokol Šarovy "D" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bureš Daniel 0:4, Šuráň Zbyněk 3:1, Ščuglík Jiří st. 2:2, Žálek René 4:0, body hostů: Zuzaník Marek 2:2, Panoš Radovan 2:2, Fusek Martin 1:3, Kadlčík Petr 2:2), SK Újezd "B" - SK Slavičín "C" 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zicha Jakub 0:4, Šandor Josef 1:3, Zicha Patrik 0:4, Balouch Vladimír 0:4, body hostů: Fojtů Jaromír 4:0, Münster Petr 4:0, Macků Robert 4:0, Martinec Antonín 3:1), TJ Sokol Valašské Klobouky - TJ Sokol Mysločovice "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bělaška Martin 4:0, Raška Miroslav 2:2, Fojtů Dalibor 1:2, Kyjanka Petr 2:2, Juřica Petr 0:1, body hostů: Krajčovič Michal 1:3, Gazda Zdeněk 2:2, Kolařík Milan st. 1:3, Šidlík Jaromír 3:1), Sport centrum Bylnice "C" - FS Napajedla "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bařinka Vilém 2:2, Martiška Petr 1:3, Růžička Petr 0:4, Račák Vítězslav 4:0, body hostů: Jestříbek Martin 2:2, Zatloukal Darek 3:1, Vlček Lubomír 1:3, Čevela Slavomír 3:1), TJ Jiskra Otrokovice "F" - Slovan Luhačovice "A" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Roman 3:1, Šindelář Petr 2:2, Búbela Pavel 4:0, Navrátil Miroslav 1:3, body hostů: Žmolík Milan 3:1, Štourač Jaroslav 1:3, Výmola Karel 2:2, Štourač Michal 0:4), TJ Štítná "B" - TJ Sokol Bohuslavice u Zlína 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Filip 0:4, Pinďák Miroslav 3:1, Šuráň Jiří 3:1, Maryáš Jaroslav 3:1, body hostů: Kučera Stanislav 1:3, Milis Ladislav 2:2, Portisch Miroslav 3:1, Mikeštík Petr 1:3),
13. kolo:
Slovan Luhačovice "A" - TJ Štítná "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žmolík Milan 3:1, Výmola Karel 2:2, Bárta Jiří 1:3, Štourač Jaroslav 1:2, Štourač Michal 0:1, body hostů: Pinďák Miroslav 1:3, Maryáš Jaroslav 3:1, Šuráň Jiří 3:1, Faldík František 2:2), FS Napajedla "B" - TJ Jiskra Otrokovice "F" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jestříbek Martin 2:2, Truhlář Martin 1:3, Malovaný Radek 2:2, Škrabala Jaroslav 3:1, body hostů: Urban Roman 2:2, Búbela Pavel 2:2, Dohnal Josef 3:1, Navrátil Miroslav 1:3), TJ Sokol Mysločovice "D" - Sport centrum Bylnice "C" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gazdoš Dominik 4:0, Kolařík Milan st. 4:0, Rašík David 3:1, Janík Dominik 2:2, body hostů: Bařinka Vilém 2:2, Martiška Petr 0:4, Růžička Petr 1:3, Strnka Josef 0:4), SK Slavičín "C" - TJ Sokol Valašské Klobouky 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtů Jaromír 2:2, Münster Petr 3:1, Martinec Antonín 3:1, Rohlena Ivo 0:4, body hostů: Fojtů Dalibor 2:2, Bělaška Martin 2:2, Raška Miroslav 3:1, Kyjanka Petr 1:3), TJ Sokol Šarovy "D" - SK Újezd "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fusek Martin 1:3, Panoš Radovan 1:3, Zuzaník Marek 3:1, Svoboda Milan 3:1, body hostů: Zicha Patrik 0:4, Šandor Josef 2:2, Martinek Filip 2:2, Zicha Stanislav 4:0), TJ Sokol Slopné "B" - SK Rokytnice "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šůstek Bohuslav 3:1, Trunkát Josef 2:2, Kolařík Jakub 3:1, Maňas Zdeněk 3:1, body hostů: Bureš Zdeněk 1:3, Žálek René 3:1, Šuráň Zbyněk 1:3, Bureš Daniel 0:4),
14. kolo:
TJ Sokol Slopné "B" - SK Újezd "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolařík Jakub 2:2, Trunkát Josef 4:0, Maňas Zdeněk 1:3, Surý Patrik 2:2, body hostů: Balouch Vladimír 0:4, Šandor Josef 1:3, Martinek Filip 3:1, Zicha Stanislav 3:1), TJ Sokol Šarovy "D" - TJ Sokol Valašské Klobouky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Milan 2:2, Panoš Radovan 1:3, Zuzaník Marek 3:1, Lišaník Josef 3:1, body hostů: Raška Miroslav 4:0, Juřica Petr 1:3, Fojtů Dalibor 1:3, Šulc Milan 1:3), SK Slavičín "C" - Sport centrum Bylnice "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rohlena Ivo 3:1, Fojtů Jaromír 3:1, Martinec Antonín 4:0, Macků Robert 4:0, body hostů: Bařinka Vilém 2:2, Martiška Petr 0:4, Růžička Petr 0:4, Strnka Josef 0:4), TJ Sokol Mysločovice "D" - TJ Jiskra Otrokovice "F" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gazdoš Jaroslav ml. 2:2, Gazda Zdeněk 0:4, Gazdoš Dominik 2:2, Krajčovič Michal 0:3, Gazdoš Martin 0:1, body hostů: Dohnal Josef 3:1, Búbela Pavel 3:1, Šindelář Petr 3:1, Urban Roman 3:1), FS Napajedla "B" - TJ Štítná "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jestříbek Martin 3:1, Hastík Petr 0:4, Škrabala Jaroslav 2:2, Zatloukal Darek 1:3, body hostů: Faldík František 0:1, Maryáš Jaroslav 3:1, Pinďák Miroslav 2:2, Šuráň Jiří 4:0, Strnad Filip 1:2), Slovan Luhačovice "A" - TJ Sokol Bohuslavice u Zlína 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žmolík Milan 3:1, Miklas Milan 2:2, Heinrich Ladislav 0:4, Výmola Karel 2:2, body hostů: Kučera Stanislav 1:3, Mikeštík Petr 3:1, Ivanovský Ivan 1:3, Milis Ladislav 4:0),
15. kolo:
TJ Sokol Bohuslavice u Zlína - FS Napajedla "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Stanislav 2:2, Milis Ladislav 4:0, Portisch Miroslav 3:1, Mikeštík Petr 0:4, body hostů: Zatloukal Darek 2:2, Jestříbek Martin 1:3, Truhlář Martin 1:3, Čevela Slavomír 3:1), TJ Štítná "B" - TJ Sokol Mysločovice "D" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faldík František 1:3, Pinďák Miroslav 1:3, Šuráň Jiří 2:2, Maryáš Jaroslav 3:1, body hostů: Mokrý Filip 2:2, Gazdoš Dominik 4:0, Kolařík Milan st. 0:4, Gazda Zdeněk 3:1), TJ Jiskra Otrokovice "F" - SK Slavičín "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Navrátil Miroslav 0:4, Urban Roman 1:3, Šindelář Petr 3:1, Dohnal Josef 1:3, body hostů: Macků Robert 3:1, Münster Petr 2:2, Martinec Antonín 4:0, Fojtů Jaromír 2:2), Sport centrum Bylnice "C" - TJ Sokol Šarovy "D" 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bařinka Vilém 2:2, Martiška Petr 0:4, Růžička Petr 0:4, WO 0:5, body hostů: Zuzaník Marek 3:0, Svoboda Milan 2:1, Solař Martin 3:0, Panoš Radovan 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Valašské Klobouky - TJ Sokol Slopné "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělaška Martin 3:1, Raška Miroslav 3:1, Juřica Petr 1:3, Fojtů Dalibor 3:1, body hostů: Kolařík Jakub 1:0, Surý Patrik 2:2, Trunkát Josef 1:3, Maňas Zdeněk 1:3, Šůstek Bohuslav 1:2), SK Rokytnice "B" - SK Újezd "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Daniel 2:2, Žálek René 3:1, Ščuglík Jiří st. 2:2, Šuráň Zbyněk 3:1, body hostů: Zicha Stanislav 3:1, Šandor Josef 1:3, Balouch Vladimír 1:3, Růčka Ludvík 1:3),
16. kolo:
SK Rokytnice "B" - TJ Sokol Valašské Klobouky 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bureš Michal 0:4, Bureš Daniel 0:4, Bureš Zdeněk 2:2, Žálek René 2:2, body hostů: Bělaška Martin 4:0, Raška Miroslav 4:0, Kyjanka Petr 2:2, Fojtů Dalibor 2:2), TJ Sokol Slopné "B" - Sport centrum Bylnice "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolařík Jakub 4:0, Trunkát Josef 3:1, Maňas Zdeněk 3:1, Surý Patrik 3:1, body hostů: Bařinka Vilém 3:1, Martiška Petr 0:4, Růžička Petr 0:4, Strnka Josef 0:4), TJ Sokol Šarovy "D" - TJ Jiskra Otrokovice "F" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Milan 3:1, Panoš Radovan 2:2, Solař Martin 2:2, Fusek Martin 1:3, body hostů: Urban Roman 3:1, Navrátil Miroslav 2:2, Holman David 2:2, Holman Lukáš 1:3), SK Slavičín "C" - TJ Štítná "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Münster Petr 2:2, Fojtů Jaromír 3:1, Macků Robert 4:0, Martinec Antonín 4:0, body hostů: Šuráň Jiří 0:2, Maryáš Jaroslav 1:3, Faldík František 0:4, Pinďák Miroslav 2:2, Strnad Filip 0:2), TJ Sokol Mysločovice "D" - TJ Sokol Bohuslavice u Zlína 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gazdoš Jaroslav ml. 4:0, Gazdoš Dominik 3:1, Krajčovič Michal 0:4, Gazda Zdeněk 1:3, body hostů: Kučera Stanislav 1:3, Mikeštík Petr 2:2, Portisch Miroslav 2:2, Milis Ladislav 3:1), FS Napajedla "B" - Slovan Luhačovice "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zatloukal Darek 2:2, Mrva Jan 0:4, Čevela Slavomír 4:0, Vlček Lubomír 1:3, body hostů: Žmolík Milan 3:1, Výmola Karel 2:2, Heinrich Ladislav 3:1, Miklas Milan 1:3),
17. kolo:
Slovan Luhačovice "A" - TJ Sokol Mysločovice "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žmolík Milan 4:0, Miklas Milan 1:3, Heinrich Ladislav 2:2, Výmola Karel 2:2, body hostů: Mokrý Filip 2:2, Gazdoš Jaroslav ml. 1:3, Gazdoš Dominik 3:1, Gazdoš Jaroslav st. 1:3), TJ Sokol Bohuslavice u Zlína - SK Slavičín "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Stanislav 1:3, Milis Ladislav 2:2, Portisch Miroslav 3:1, Mikeštík Petr 2:2, body hostů: Münster Petr 4:0, Fojtů Jaromír 1:3, Martinec Antonín 1:3, Kovařík Luděk st. 2:2), TJ Štítná "B" - TJ Sokol Šarovy "D" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Faldík František 0:4, Pinďák Miroslav 1:3, Šuráň Jiří 3:1, Maryáš Jaroslav 1:3, body hostů: Zuzaník Marek 4:0, Solař Martin 3:1, Svoboda Milan 3:1, Panoš Radovan 1:3), TJ Jiskra Otrokovice "F" - TJ Sokol Slopné "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Roman 4:0, Holman David 2:2, Ševčíková Hana 0:4, Dohnal Josef 3:1, body hostů: Kolařík Jakub 2:2, Trunkát Josef 2:2, Šůstek Bohuslav 1:3, Maňas Zdeněk 2:2), Sport centrum Bylnice "C" - SK Rokytnice "B" 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fojtík Jakub 0:4, Holba Josef 1:3, Bařinka Vilém 2:2, WO 0:5, body hostů: Bureš Zdeněk 2:1, Šuráň Zbyněk 2:1, Ščuglík Jiří st. 2:1, Žálek René 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Valašské Klobouky - SK Újezd "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Raška Miroslav 3:1, Fojtů Dalibor 3:1, Juřica Petr 1:3, Kyjanka Petr 2:2, body hostů: Zicha Patrik 0:4, Šandor Josef 1:3, Martinek Filip 3:1, Zicha Stanislav 3:1),
18. kolo:
SK Újezd "B" - Sport centrum Bylnice "C" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zicha Patrik 2:2, Šandor Josef 4:0, Martinek Filip 4:0, Zicha Stanislav 4:0, body hostů: Bařinka Vilém 1:3, Martiška Petr 1:3, Strnka Josef 0:4, Růžička Petr 0:4), SK Rokytnice "B" - TJ Jiskra Otrokovice "F" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Daniel 0:2, Šuráň Zbyněk 2:2, Bureš Zdeněk 4:0, Žálek René 4:0, Ščuglík Jiří st. 0:2, body hostů: Navrátil Miroslav 1:3, Dohnal Josef 2:2, Ševčíková Hana 1:3, Šindelář Petr 2:2), TJ Sokol Slopné "B" - TJ Štítná "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolařík Jakub 4:0, Trunkát Josef 4:0, Maňas Zdeněk 1:3, Surý Patrik 4:0, body hostů: Faldík František 0:4, Maryáš Jaroslav 1:3, Pinďák Miroslav 1:3, Šuráň Jiří 1:3), TJ Sokol Šarovy "D" - TJ Sokol Bohuslavice u Zlína 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Panoš Radovan 1:1, Solař Martin 3:1, Zuzaník Marek 4:0, Svoboda Milan 2:2, Fusek Martin 1:1, body hostů: Kučera Stanislav 0:4, Lapčík František 0:4, Portisch Miroslav 2:2, Milis Ladislav 3:1), SK Slavičín "C" - Slovan Luhačovice "A" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Münster Petr 3:0, Fojtů Jaromír 3:1, Martinec Antonín 3:1, Kovařík Luděk st. 2:2, Zabloudil Jiří 0:1, body hostů: Žmolík Pavel 0:4, Štourač Jaroslav 1:3, Bárta Jiří 1:3, Žmolík Milan 3:1), TJ Sokol Mysločovice "D" - FS Napajedla "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gazdoš Dominik 2:2, Gazda Zdeněk 1:3, Mokrý Filip 2:2, Gazdoš Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Škrabala Jaroslav 2:2, Čevela Slavomír 2:2, Truhlář Martin 2:2, Jestříbek Martin 2:2),
19. kolo:
FS Napajedla "B" - SK Slavičín "C" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jestříbek Martin 0:4, Truhlář Martin 0:4, Čevela Slavomír 3:1, Zatloukal Darek 1:3, body hostů: Macků Robert 4:0, Münster Petr 3:1, Fojtů Jaromír 2:2, Martinec Antonín 3:1), Slovan Luhačovice "A" - TJ Sokol Šarovy "D" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žmolík Milan 3:1, Bárta Jiří 3:1, Tomášek Ivan 2:1, Výmola Karel 2:2, Žmolík Pavel 0:1, body hostů: Solař Martin 3:1, Svoboda Milan 1:3, Fusek Martin 0:4, Panoš Radovan 2:2), TJ Sokol Bohuslavice u Zlína - TJ Sokol Slopné "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Stanislav 0:4, Milis Ladislav 2:2, Portisch Miroslav 2:2, Mikeštík Petr 0:4, body hostů: Kolařík Jakub 4:0, Trunkát Josef 4:0, Surý Patrik 2:2, Maňas Zdeněk 2:2), TJ Štítná "B" - SK Rokytnice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Filip 0:2, Pinďák Miroslav 1:3, Šuráň Jiří 4:0, Maryáš Jaroslav 2:2, Faldík František 2:0, body hostů: Bureš Michal 2:2, Šuráň Zbyněk 2:2, Žálek René 1:3, Ščuglík Jiří st. 2:2), TJ Jiskra Otrokovice "F" - SK Újezd "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Tomáš 2:2, Navrátil Miroslav 2:2, Búbela Pavel 4:0, Dohnal Josef 4:0, body hostů: Zicha Stanislav 2:2, Šandor Josef 2:2, Růčka Ludvík 0:4, Zicha Patrik 0:4), Sport centrum Bylnice "C" - TJ Sokol Valašské Klobouky 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bařinka Vilém 4:0, Martiška Petr 0:4, Fojtík Jakub 0:4, WO 0:5, body hostů: Fojtů Dalibor 2:1, Kyjanka Petr 2:1, Juřica Petr 2:1, Raška Martin 2:1, WO 5:0),
20. kolo:
TJ Sokol Valašské Klobouky - TJ Jiskra Otrokovice "F" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juřica Petr 0:4, Raška Miroslav 3:1, Fojtů Dalibor 3:1, Kyjanka Petr 1:3, body hostů: Dohnal Josef 1:3, Urban Roman 2:2, Búbela Pavel 3:1, Šindelář Petr 3:1), SK Újezd "B" - TJ Štítná "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zicha Patrik 0:4, Martinek Filip 3:1, Zicha Stanislav 4:0, Růčka Ludvík 0:4, body hostů: Faldík František 2:2, Maryáš Jaroslav 2:2, Pinďák Miroslav 2:2, Šuráň Jiří 3:0, Strnad Filip 0:1), SK Rokytnice "B" - TJ Sokol Bohuslavice u Zlína 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Daniel 1:3, Šuráň Zbyněk 2:2, Ščuglík Jiří st. 2:2, Žálek René 3:1, body hostů: Milis Ladislav 3:1, Mikeštík Petr 3:1, Kučera Stanislav 1:3, Ivanovský Ivan 1:3), TJ Sokol Slopné "B" - Slovan Luhačovice "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolařík Jakub 2:2, Trunkát Josef 3:1, Maňas Zdeněk 2:2, Surý Patrik 3:1, body hostů: Žmolík Milan 3:1, Výmola Karel 1:3, Heinrich Ladislav 1:3, Bárta Jiří 1:3), TJ Sokol Šarovy "D" - FS Napajedla "B" 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Panoš Radovan 3:1, Svoboda Milan 1:3, Solař Martin 3:1, Zuzaník Marek 4:0, body hostů: Zatloukal Darek 1:3, Truhlář Martin 1:3, Malovaný Radek 1:3, Čevela Slavomír 2:2), SK Slavičín "C" - TJ Sokol Mysločovice "D" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Münster Petr 3:1, Rohlena Ivo 2:2, Martinec Antonín 3:1, Fojtů Jaromír 3:1, body hostů: Gazdoš Jaroslav ml. 3:1, Gazdoš Dominik 2:2, Gazda Zdeněk 0:4, Gazdoš Jaroslav st. 0:3, Gazdoš Martin 0:1),
21. kolo:
TJ Sokol Mysločovice "D" - TJ Sokol Šarovy "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gazdoš Jaroslav ml. 3:1, Gazda Zdeněk 2:2, Rašík David 2:2, Janík Dominik 2:2, body hostů: Soukup Radek 3:1, Večeřa Miroslav 0:4, Kadlčík Petr 1:3, Fusek Martin 3:1), FS Napajedla "B" - TJ Sokol Slopné "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jestříbek Martin 3:1, Truhlář Martin 1:3, Čevela Slavomír 3:1, Zatloukal Darek 2:0, Vlček Lubomír 0:2, body hostů: Kolařík Jakub 3:1, Trunkát Josef 1:3, Surý Patrik 2:2, Maňas Zdeněk 1:3), Slovan Luhačovice "A" - SK Rokytnice "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žmolík Milan 4:0, Heinrich Ladislav 0:2, Miklas Milan 2:2, Výmola Karel 1:3, Tomášek Ivan 0:2, body hostů: Šuráň Zbyněk 3:1, Bureš Daniel 2:2, Žálek René 3:1, Ščuglík Jiří st. 1:2, Bureš Michal 0:1), TJ Sokol Bohuslavice u Zlína - SK Újezd "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivanovský Ivan 1:3, Milis Ladislav 3:1, Kučera Stanislav 3:1, Mikeštík Petr 3:1, body hostů: Zicha Patrik 0:4, Šandor Josef 1:3, Martinek Filip 2:2, Zicha Stanislav 3:1), TJ Sokol Valašské Klobouky - TJ Štítná "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juřica Petr 0:4, Raška Miroslav 4:0, Fojtů Dalibor 1:3, Kyjanka Petr 1:3, body hostů: Faldík František 1:3, Maryáš Jaroslav 3:1, Pinďák Miroslav 3:1, Šuráň Jiří 3:1), TJ Jiskra Otrokovice "F" - Sport centrum Bylnice "C" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčíková Hana 4:0, Navrátil Miroslav 4:0, Búbela Pavel 4:0, Dohnal Josef 4:0, body hostů: Bařinka Vilém 0:4, Fojtík Jakub 0:4, Holba Josef 0:4, Strnka Josef 0:4),
22. kolo:
Sport centrum Bylnice "C" - TJ Štítná "B" 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bařinka Vilém 1:3, Martiška Petr 0:4, Fojtík Jakub 0:4, Holba Josef 0:4, body hostů: Šuráň Jiří 4:0, Maryáš Jaroslav 4:0, Strnad Filip 3:1, Faldík František 2:0, Pinďák Miroslav 2:0), TJ Sokol Valašské Klobouky - TJ Sokol Bohuslavice u Zlína 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juřica Petr 2:2, Raška Miroslav 4:0, Fojtů Dalibor 3:1, Kyjanka Petr 2:2, body hostů: Kučera Stanislav 0:4, Milis Ladislav 2:2, Portisch Miroslav 3:1, Mikeštík Petr 0:4), SK Újezd "B" - Slovan Luhačovice "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinek Filip 3:1, Zicha Stanislav 4:0, Šandor Josef 2:2, Růčka Ludvík 0:4, body hostů: Žmolík Milan 3:1, Heinrich Ladislav 1:3, Výmola Karel 1:3, Bárta Jiří 2:2), SK Rokytnice "B" - FS Napajedla "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bureš Daniel 0:4, Šuráň Zbyněk 2:2, Žálek René 3:1, Ščuglík Jiří st. 0:2, Bureš Michal 0:2, body hostů: Škrabala Jaroslav 3:1, Čevela Slavomír 4:0, Malovaný Radek 2:2, Jestříbek Martin 2:2), TJ Sokol Slopné "B" - TJ Sokol Mysločovice "D" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šůstek Bohuslav 2:2, Trunkát Josef 3:1, Maňas Zdeněk 3:1, Surý Patrik 3:1, body hostů: Gazdoš Dominik 3:1, Gazda Zdeněk 1:3, Janík Dominik 1:3, Kolařík Milan st. 0:2, Gazdoš Jaroslav st. 0:2), TJ Sokol Šarovy "D" - SK Slavičín "C" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Panoš Radovan 1:3, Fusek Martin 0:4, Solař Martin 3:1, Soukup Radek 0:4, body hostů: Münster Petr 2:2, Fojtů Jaromír 3:1, Kovařík Luděk st. 3:1, Martinec Antonín 4:0),
23. kolo:
SK Slavičín "C" - TJ Sokol Slopné "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinec Antonín 4:0, Münster Petr 4:0, Kovařík Luděk st. 2:2, Fojtů Jaromír 3:1, body hostů: Surý Patrik 2:2, Trunkát Josef 0:4, Trunkát Evžen 0:4, Maňas Zdeněk 1:3), TJ Sokol Mysločovice "D" - SK Rokytnice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gazdoš Dominik 4:0, Gazdoš Jaroslav ml. 3:1, Gazdoš Martin 0:4, Kolařík Milan st. 3:1, body hostů: Ščuglík Jiří st. 2:2, Šuráň Zbyněk 1:3, Bureš Daniel 2:2, Bureš Michal 1:3), FS Napajedla "B" - SK Újezd "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jestříbek Martin 2:2, Škrabala Jaroslav 3:1, Čevela Slavomír 2:2, Zatloukal Darek 2:2, body hostů: Martinek Filip 3:1, Zicha Stanislav 3:1, Zicha Patrik 0:4, Šandor Josef 1:3), Slovan Luhačovice "A" - TJ Sokol Valašské Klobouky 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žmolík Pavel 0:4, Heinrich Ladislav 0:4, Bárta Jiří 0:4, Výmola Karel 3:1, body hostů: Raška Miroslav 3:1, Bělaška Martin 4:0, Fojtů Dalibor 3:1, Kyjanka Petr 3:1), TJ Sokol Bohuslavice u Zlína - Sport centrum Bylnice "C" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Stanislav 3:1, Milis Ladislav 4:0, Portisch Miroslav 4:0, Mikeštík Petr 3:1, body hostů: Bařinka Vilém 2:2, Martiška Petr 0:4, Růžička Petr 0:4, Holba Josef 0:4), TJ Štítná "B" - TJ Jiskra Otrokovice "F" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faldík František 0:2, Pinďák Miroslav 2:2, Šuráň Jiří 3:1, Maryáš Jaroslav 2:2, Strnad Filip 1:1, body hostů: Navrátil Miroslav 1:3, Urban Roman 2:2, Dohnal Josef 4:0, Šindelář Petr 1:3),
24. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice "F" - TJ Sokol Bohuslavice u Zlína 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Urban Roman 3:0, Navrátil Miroslav 1:2, Búbela Pavel 2:0, Dohnal Josef 2:1, Holman David 0:1, WO 5:0, body hostů: Kučera Stanislav 2:2, Milis Ladislav 2:2, Mikeštík Petr 0:4, WO 0:5), Sport centrum Bylnice "C" - Slovan Luhačovice "A" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Petr 1:3, Strnka Josef 0:4, Fojtík Jakub 2:2, Holba Josef 1:3, body hostů: Žmolík Milan 4:0, Miklas Milan 3:1, Výmola Karel 4:0, Heinrich Ladislav 1:3), TJ Sokol Valašské Klobouky - FS Napajedla "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělaška Martin 4:0, Fojtů Dalibor 1:3, Raška Miroslav 4:0, Kyjanka Petr 1:3, body hostů: Zatloukal Darek 2:2, Jestříbek Martin 1:3, Truhlář Martin 1:3, Čevela Slavomír 2:2), SK Újezd "B" - TJ Sokol Mysločovice "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zicha Stanislav 4:0, Zicha Patrik 0:2, Šandor Josef 2:2, Martinek Filip 2:2, Růčka Ludvík 2:0, body hostů: Gazdoš Dominik 3:1, Mokrý Filip 3:1, Kolařík Milan st. 0:4, Gazdoš Jaroslav st. 0:4), SK Rokytnice "B" - SK Slavičín "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Daniel 1:3, Šuráň Zbyněk 2:2, Žálek René 3:1, Ščuglík Jiří st. 1:3, body hostů: Martinec Antonín 3:1, Münster Petr 3:1, Rohlena Ivo 2:2, Zabloudil Jiří 1:3), TJ Sokol Slopné "B" - TJ Sokol Šarovy "D" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolařík Jakub 2:2, Trunkát Josef 1:3, Maňas Zdeněk 2:2, Surá Kateřina 0:4, body hostů: Zuzaník Marek 3:1, Solař Martin 3:1, Svoboda Milan 4:0, Panoš Radovan 1:3),
25. kolo:
TJ Sokol Šarovy "D" - SK Rokytnice "B" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Panoš Radovan 2:2, Svoboda Milan 4:0, Solař Martin 4:0, Zuzaník Marek 4:0, body hostů: Šuráň Zbyněk 0:4, Žálek René 1:3, Bureš Zdeněk 1:3, Ščuglík Jiří st. 0:4), SK Slavičín "C" - SK Újezd "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinec Antonín 4:0, Münster Petr 4:0, Fojtů Jaromír 4:0, Zabloudil Jiří 2:2, body hostů: Šandor Josef 1:3, Růčka Ludvík 0:4, Martinek Filip 1:3, Balouch Vladimír 0:4), TJ Sokol Mysločovice "D" - TJ Sokol Valašské Klobouky 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gazdoš Dominik 3:1, Mokrý Filip 2:2, Gazdoš Jaroslav ml. 1:2, Gazda Zdeněk 4:0, Rašík David 1:0, body hostů: Bělaška Martin 2:2, Šulc Milan 2:2, Fojtů Dalibor 1:3, Kyjanka Petr 0:4), FS Napajedla "B" - Sport centrum Bylnice "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jestříbek Martin 3:1, Vlček Lubomír 2:2, Malovaný Radek 4:0, Zatloukal Darek 1:1, Zatloukal Radim 1:1, body hostů: Růžička Petr 1:3, Strnka Josef 1:3, Bařinka Vilém 2:2, Martiška Petr 1:3), Slovan Luhačovice "A" - TJ Jiskra Otrokovice "F" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Výmola Karel 1:3, Bárta Jiří 1:3, Žmolík Milan 4:0, Heinrich Ladislav 2:2, body hostů: Navrátil Miroslav 2:2, Ševčíková Hana 0:4, Šindelář Petr 3:1, Dohnal Josef 3:1), TJ Sokol Bohuslavice u Zlína - TJ Štítná "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Stanislav 1:3, Ivanovský Ivan 0:4, Milis Ladislav 3:1, Mikeštík Petr 3:1, body hostů: Faldík František 1:3, Maryáš Jaroslav 3:1, Pinďák Miroslav 2:2, Šuráň Jiří 3:1),
26. kolo:
TJ Štítná "B" - Slovan Luhačovice "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Filip 2:2, Pinďák Miroslav 1:3, Šuráň Jiří 4:0, Maryáš Jaroslav 1:3, body hostů: Žmolík Pavel 0:4, Miklas Milan 3:1, Výmola Karel 2:2, Žmolík Milan 3:1), TJ Jiskra Otrokovice "F" - FS Napajedla "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Navrátil Miroslav 2:2, Ševčíková Hana 0:4, Šindelář Petr 3:1, Dohnal Josef 4:0, body hostů: Zatloukal Darek 1:3, Jestříbek Martin 2:2, Vlček Lubomír 1:3, Čevela Slavomír 3:1), Sport centrum Bylnice "C" - TJ Sokol Mysločovice "D" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bařinka Vilém 2:2, Martiška Petr 1:3, Fojtík Jakub 0:4, Růžička Petr 0:4, body hostů: Gazda Zdeněk 4:0, Gazdoš Dominik 4:0, Janík Dominik 2:2, Šidlík Jaromír 3:1), TJ Sokol Valašské Klobouky - SK Slavičín "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Raška Miroslav 3:1, Juřica Petr 1:0, Fojtů Dalibor 2:2, Kyjanka Petr 2:2, Šulc Milan 1:2, body hostů: Münster Petr 2:2, Rohlena Ivo 0:4, Martinec Antonín 4:0, Fojtů Jaromír 1:3), SK Újezd "B" - TJ Sokol Šarovy "D" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šandor Josef 4:0, Martinek Filip 4:0, Zicha Stanislav 4:0, Zicha Patrik 3:1, body hostů: Kadlčík Petr 0:4, Weiss Jaromír 1:3, Večeřa Miroslav 0:4, Mach Petr 0:4), SK Rokytnice "B" - TJ Sokol Slopné "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Michal 0:4, Bureš Daniel 1:3, Žálek René 3:1, Šuráň Zbyněk 0:4, body hostů: Kolařík Jakub 3:1, Trunkát Josef 3:1, Maňas Zdeněk 3:1, Surý Patrik 3:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy