Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž I.třídy
1. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Nivnice 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cibulka Stanislav 2:1, Kovář Martin 1:2, Čevela Martin 1:2, Hráský Luděk 1:2, WO 5:0, body hostů: Smetana Marcel 4:0, Beníček Martin 3:1, Výmola Vladimír 0:4, WO 0:5), TJ Jiskra Otrokovice B - T.J. Sokol Vsetín 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holík Alois 2:2, Janošík Pavel 3:1, Janošík Petr 1:3, Janečka Zdeněk 2:2, body hostů: Kubík Josef 1:3, Bártek Dušan 1:3, Juřica Tomáš 3:1, Panáček Anton 3:1), KST Dolní Němčí C - KST Zlín C 12:6 (čtyřhry 3:0, body domácích: Fibichr Zdeněk 3:0, Ježek Milan 1:3, Bartoš Miroslav 4:0, Matějíček Jakub 2:2, Kučera Ondřej 0:1, body hostů: Koudelík Lukáš 2:2, Slezák Rudolf 2:2, Doležel Tomáš 0:4, Dufek Jan 2:2), Sport centrum Bylnice - TJ Fryšták B 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorňák František 1:3, Fojtík Marek 0:4, Gonda Tomáš 1:3, Dorňák Zdeněk 1:3, body hostů: Pekař Pavel 4:0, Konečný David 4:0, Fišer Roman 4:0, Babica Vladimír 1:3), TJ Sokol Vlčnov - TJ Vidče 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolaja Radomil 3:1, Cifr Radomír 2:2, Pavelčík František 4:0, Kučera Josef 2:2, body hostů: Bernhauser Vlastimír 0:4, Mikulenka Petr 1:3, Brzokoupil Jiří 2:2, Vaculín Libor 1:0, Mikulenka Zdeněk 1:2), SK Spartak Hulín - TJ Sokol Kostelec B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošťálek Petr 2:2, Šabík Vladimír 1:3, Tůma Tomáš 4:0, Hrdina Jan 3:1, body hostů: Pavlíček Rudolf 2:2, Vykoukal Martin 2:2, Jániš Pavel 1:3, Paďour Ladislav 1:3),
2. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí B - T.J. Sokol Vsetín 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cibulka Stanislav 2:2, Hráský Luděk 2:2, Hladil Radek 4:0, Čevela Martin 4:0, body hostů: Bártek Dušan 1:3, Juřica Tomáš 2:2, Hnátková Barbora 0:4, Kubík Josef 1:3), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Nivnice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hons Jakub 2:2, Holík Alois 3:1, Janečka Zdeněk 3:1, Janošík Pavel 1:3, body hostů: Smetana Marcel 3:1, Beníček Martin 2:2, Janča Tomáš 1:3, Výmola Vladimír 1:3), KST Dolní Němčí C - TJ Fryšták B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fibichr Zdeněk 3:1, Ježek Milan 1:3, Kučera Ondřej 3:1, Matějíček Jakub 2:2, body hostů: Pekař Pavel 2:2, Konečný David 0:4, Fišer Roman 3:1, Babica Vladimír 2:2), Sport centrum Bylnice - KST Zlín C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák František 2:2, Fojtík Marek 0:1, Gonda Tomáš 4:0, Dorňák Zdeněk 4:0, Řepa Josef 2:1, body hostů: Viktorínová Michaela 1:3, Dufek Jan 2:2, Koudelík Lukáš 1:3, Střelec Jiří 0:4), TJ Sokol Vlčnov - TJ Sokol Kostelec B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolaja Radomil 0:4, Cifr Radomír 1:3, Pavelčík František 3:1, Kučera Josef 1:3, body hostů: Pavlíček Rudolf 4:0, Vykoukal Martin 3:1, Jániš Pavel 2:2, Paďour Ladislav 2:2), SK Spartak Hulín - TJ Vidče 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šabík Vladimír 1:3, Hošťálek Petr 2:2, Tůma Tomáš 4:0, Hrdina Jan 4:0, body hostů: Vaculín Libor 2:2, Mikulenka Zdeněk 0:4, Bernhauser Vlastimír 1:3, Brzokoupil Jiří 0:1, Mikulenka Petr 2:1),
3. kolo:
TJ Nivnice - TJ Vidče 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Marcel 4:0, Beníček Martin 4:0, Hladiš Libor 2:2, Janča Tomáš 1:3, body hostů: Bernhauser Vlastimír 2:2, Mikulenka Petr 1:3, Knébl Radek 2:2, Vaculín Jaroslav 0:2, Brzokoupil Jiří 0:2), T.J. Sokol Vsetín - TJ Sokol Kostelec B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Panáček Anton 2:2, Juřica Tomáš 2:2, Kubík Josef 0:4, Bártek Dušan 1:3, body hostů: Pavlíček Rudolf 4:0, Vykoukal Martin 2:2, Paďour Ladislav 2:2, Jániš Pavel 3:1), KST Zlín C - TJ Sokol Vlčnov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Jan 1:3, Střelec Marek 2:2, Viktorínová Michaela 2:2, Svoboda Jiří 1:3, body hostů: Kolaja Radomil 3:1, Pavelčík František 3:1, Kučera Josef 2:2, Cifr Radomír 2:2), TJ Fryšták B - SK Spartak Hulín 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekař Pavel 3:1, Babica Vladimír 3:1, Fišer Roman 2:0, Hrdlička Michal 3:1, Konečný David 1:1, body hostů: Hošťálek Petr 3:1, Šabík Vladimír 1:3, Hrdina Jan 0:4, Ondruch Marek 0:4), TJ DDM Valašské Meziříčí B - KST Dolní Němčí C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čevela Martin 3:1, Vlček Radim 2:2, Hladil Radek 1:3, Kuběna Stanislav 4:0, body hostů: Fibichr Zdeněk 2:2, Ježek Milan 0:4, Čaník Tomáš 3:1, Kučera Ondřej 1:3), TJ Jiskra Otrokovice B - Sport centrum Bylnice 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holík Alois 1:2, Hons Jakub 3:0, Gazda Jiří 3:0, Janošík Pavel 1:2, WO 5:0, body hostů: Gonda Tomáš 2:2, Fojtík Marek 2:2, Dorňák Zdeněk 0:4, WO 0:5),
4. kolo:
TJ Nivnice - TJ Sokol Kostelec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Výmola Vladimír 0:4, Beníček Martin 1:3, Smetana Marcel 3:1, Hladiš Libor 3:1, body hostů: Pavlíček Rudolf 2:2, Vykoukal Martin 3:1, Paďour Ladislav 1:3, Jániš Pavel 3:1), T.J. Sokol Vsetín - TJ Vidče 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubík Josef 1:3, Panáček Anton 3:1, Juřica Tomáš 1:2, Bártek Dušan 3:1, WO 1:0, body hostů: Bernhauser Vlastimír 1:3, Mikulenka Petr 2:2, Vaculín Libor 3:1, Brzokoupil Jiří 1:2, WO 0:1), KST Zlín C - SK Spartak Hulín 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dufek Jan 4:0, Viktorínová Michaela 3:1, Svoboda Jiří 3:1, Střelec Marek 2:1, WO 1:0, body hostů: Hrdina Jan 0:3, Hošťálek Petr 0:4, Šabík Vladimír 2:2, Ondruch Marek 1:3, WO 0:1), TJ Fryšták B - TJ Sokol Vlčnov 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Roman 4:0, Babica Vladimír 0:4, Pekař Pavel 1:3, Konečný David 3:1, body hostů: Kolaja Radomil 3:1, Pavelčík František 2:2, Kučera Josef 1:3, Cifr Radomír 2:2), TJ DDM Valašské Meziříčí B - Sport centrum Bylnice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřidlovský Martin 0:1, Hráský Luděk 3:1, Hladil Radek 4:0, Cibulka Stanislav 3:1, Vlček Radim 3:0, body hostů: Dorňák Zdeněk 3:1, Dittrich Jaroslav st. 0:4, Pospíchal Ondřej 0:4, Unzeitig Ladislav 0:4), TJ Jiskra Otrokovice B - KST Dolní Němčí C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Alois 2:2, Janošík Pavel 2:0, Gazda Jiří 3:1, Janečka Zdeněk 1:3, Hons Jakub 2:0, body hostů: Čaník Tomáš 1:3, Ježek Milan 3:1, Ježek Miroslav 0:4, Kučera Ondřej 2:2),
5. kolo:
KST Dolní Němčí C - TJ Nivnice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fibichr Zdeněk 3:1, Ježek Milan 2:2, Kučera Ondřej 2:2, Bartoš Miroslav 2:2, body hostů: Smetana Marcel 4:0, Žmolík Lukáš 1:3, Hladiš Libor 1:3, Beníček Martin 1:2, Žmolík Pavel 0:1), Sport centrum Bylnice - T.J. Sokol Vsetín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák František 3:1, Fojtík Marek 2:2, Gonda Tomáš 2:2, Dorňák Zdeněk 0:4, body hostů: Černohorský Tomáš 0:2, Juřica Tomáš 3:1, Bártek Dušan 2:2, Panáček Anton 3:1, Kubík Josef 1:1), TJ Sokol Vlčnov - TJ DDM Valašské Meziříčí B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolaja Radomil 1:3, Pavelčík František 2:2, Cifr Radomír 1:3, Kučera Josef 1:3, body hostů: Vlček Radim 3:1, Hráský Luděk 1:3, Hladil Radek 4:0, Kuběna Stanislav 3:1), SK Spartak Hulín - TJ Jiskra Otrokovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šabík Vladimír 2:2, Hošťálek Petr 2:2, Hrdina Jan 2:2, Tůma Tomáš 3:1, body hostů: Gazda Jiří 3:1, Janečka Zdeněk 1:3, Holík Alois 0:4, Janošík Pavel 3:1), TJ Vidče - KST Zlín C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculín Libor 3:1, Mikulenka Zdeněk 1:3, Mikulenka Petr 3:0, Bernhauser Vlastimír 4:0, WO 1:0, body hostů: Dufek Jan 2:2, Slezák Rudolf 0:4, Koudelík Lukáš 1:3, Svoboda Jiří 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Kostelec B - TJ Fryšták B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vykoukal Martin 3:1, Jániš Pavel 3:1, Fišer Pavel 2:2, Pavlíček Rudolf 2:2, body hostů: Hrdlička Michal 1:3, Konečný David 0:1, Fišer Roman 3:1, Pekař Pavel 0:4, Hrdlička Martin 2:1),
6. kolo:
KST Dolní Němčí C - T.J. Sokol Vsetín 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Miroslav 0:4, Ježek Milan 1:3, Kučera Ondřej 1:2, Fibichr Zdeněk 2:2, WO 1:0, body hostů: Kubík Josef 2:2, Juřica Tomáš 4:0, Bártek Dušan 3:1, Panáček Anton 2:1, WO 0:1), Sport centrum Bylnice - TJ Nivnice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák František 3:1, Fojtík Marek 2:2, Dittrich Jaroslav ml. 0:3, Dorňák Zdeněk 1:3, WO 0:1, body hostů: Smetana Marcel 3:1, Žmolík Lukáš 1:1, Hladiš Libor 3:1, Beníček Martin 1:2, Žmolík Pavel 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Vlčnov - TJ Jiskra Otrokovice B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolaja Radomil 2:1, Pavelčík František 2:1, Cifr Radomír 0:3, Kučera Josef 0:3, WO 5:0, body hostů: Gazda Jiří 2:2, Holík Alois 3:1, Janečka Zdeněk 3:1, WO 0:5), SK Spartak Hulín - TJ DDM Valašské Meziříčí B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šabík Vladimír 2:2, Hošťálek Petr 1:3, Hrdina Jan 1:3, Tůma Tomáš 3:1, body hostů: Vlček Radim 2:2, Hráský Luděk 0:4, Hladil Radek 4:0, Kuběna Stanislav 3:1), TJ Vidče - TJ Fryšták B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulenka Zdeněk 1:3, Mikulenka Petr 3:1, Bernhauser Vlastimír 2:2, Vaculín Libor 2:2, body hostů: Fišer Roman 3:1, Konečný David 1:3, Pekař Pavel 4:0, Nepimach David 0:4), TJ Sokol Kostelec B - KST Zlín C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řehák Lukáš 0:3, Jániš Pavel 2:2, Paďour Ladislav 1:2, Říha Petr 1:3, WO 0:2, body hostů: Dufek Jan 3:1, Viktorínová Michaela 1:2, Svoboda Jiří 4:0, Slezák Rudolf 2:1, WO 2:0),
7. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Jiskra Otrokovice B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hráský Luděk 3:0, Cibulka Stanislav 2:1, Kuběna Stanislav 3:0, Čevela Martin 3:0, WO 5:0, body hostů: Gazda Jiří 0:4, Jílek Petr 0:4, Janečka Zdeněk 1:3, WO 0:5), KST Dolní Němčí C - Sport centrum Bylnice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Miroslav 3:1, Ježek Milan 0:3, Matějíček Jakub 2:2, Fibichr Zdeněk 2:2, Kučera Ondřej 0:1, body hostů: Dorňák František 4:0, Gonda Tomáš 1:3, Dorňák Zdeněk 3:1, Fojtík Marek 1:3), TJ Sokol Vlčnov - SK Spartak Hulín 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolaja Radomil 3:0, Pavelčík František 2:2, Cifr Radomír 3:1, Kučera Josef 2:2, WO 1:0, body hostů: Hošťálek Petr 0:4, Šabík Vladimír 0:3, Tůma Tomáš 2:2, Hrdina Jan 3:1, WO 0:1), TJ Vidče - TJ Sokol Kostelec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bernhauser Vlastimír 3:1, Brzokoupil Jiří 2:2, Mikulenka Petr 2:2, Vaculín Libor 2:0, Vaculín Jaroslav 0:2, body hostů: Pavlíček Rudolf 4:0, Jániš Pavel 3:1, Koiš Jaroslav 0:4, Daněk Pavel 0:4), KST Zlín C - TJ Fryšták B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Viktorínová Michaela 3:1, Koudelík Lukáš 1:3, Slezák Rudolf 1:3, Dufek Jan 3:1, body hostů: Fišer Roman 4:0, Pekař Pavel 2:2, Konečný David 0:4, Babica Vladimír 2:2), TJ Nivnice - T.J. Sokol Vsetín 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Marcel 4:0, Beníček Martin 4:0, Žmolík Lukáš 1:2, Hladiš Libor 1:3, Žmolík Pavel 1:0, body hostů: Kubík Josef 2:2, Bártek Dušan 1:3, Juřica Tomáš 2:2, Panáček Anton 0:4),
8. kolo:
TJ Nivnice - KST Zlín C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Marcel 2:2, Hladiš Libor 0:3, Žmolík Lukáš 2:2, Beníček Martin 2:2, Žmolík Pavel 0:1, body hostů: Viktorínová Michaela 3:1, Dufek Jan 3:1, Svoboda Jiří 2:2, Koudelík Lukáš 2:2), T.J. Sokol Vsetín - TJ Fryšták B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubík Josef 2:2, Zgabaj Miroslav 2:2, Juřica Tomáš 0:4, Bártek Dušan 2:2, body hostů: Pekař Pavel 3:1, Fišer Roman 3:1, Plišťák Jaroslav st. 2:2, Konečný David 2:2), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Vidče 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hráský Luděk 2:2, Cibulka Stanislav 0:1, Hladil Radek 4:0, Vlček Radim 4:0, Střílka Jakub 1:2, body hostů: Bernhauser Vlastimír 1:3, Mikulenka Petr 2:2, Knébl Radek 1:3, Vaculín Libor 1:1, Brzokoupil Jiří 0:2), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Sokol Kostelec B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holík Alois 2:2, Janošík Pavel 4:0, Hons Jakub 3:1, Janečka Zdeněk 2:2, body hostů: Pavlíček Rudolf 2:2, Vykoukal Martin 0:4, Fišer Pavel 2:2, Jániš Pavel 1:3), KST Dolní Němčí C - TJ Sokol Vlčnov 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Miroslav 1:3, Ježek Milan 2:2, Matějíček Jakub 2:1, Fibichr Zdeněk 4:0, Kučera Ondřej 1:0, body hostů: Kolaja Radomil 2:2, Pavelčík František 1:3, Kučera Josef 3:1, Cifr Radomír 0:4), Sport centrum Bylnice - SK Spartak Hulín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák Zdeněk 2:2, Fojtík Marek 2:2, Gonda Tomáš 1:3, Dorňák František 2:2, body hostů: Tůma Tomáš 4:0, Hošťálek Petr 3:1, Šabík Vladimír 0:4, Hrdina Jan 2:2),
9. kolo:
TJ Nivnice - TJ Fryšták B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žmolík Lukáš 3:1, Beníček Martin 3:1, Smetana Marcel 3:1, Hladiš Libor 2:2, body hostů: Pekař Pavel 2:2, Fišer Roman 0:4, Plišťák Jaroslav st. 1:3, Konečný David 2:2), T.J. Sokol Vsetín - KST Zlín C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubík Josef 1:3, Bártek Dušan 3:1, Panáček Anton 2:2, Juřica Tomáš 3:1, body hostů: Viktorínová Michaela 3:1, Střelec Marek 1:3, Dufek Jan 2:2, Svoboda Jiří 1:3), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Sokol Kostelec B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hráský Luděk 3:0, Cibulka Stanislav 3:0, Hladil Radek 3:0, Vlček Radim 3:0, WO 5:0, body hostů: Koiš Jaroslav 0:4, Daněk Pavel 0:4, Řehák Lukáš 0:4, WO 0:5), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Vidče 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jílek Petr 0:4, Janečka Václav 2:2, Hons Jakub 2:2, Janečka Zdeněk 3:1, body hostů: Vaculín Libor 2:2, Bernhauser Vlastimír 2:2, Mikulenka Zdeněk 2:2, Brzokoupil Jiří 3:1), KST Dolní Němčí C - SK Spartak Hulín 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Miroslav 1:3, Ježek Milan 3:1, Matějíček Jakub 1:2, Fibichr Zdeněk 2:2, WO 1:0, body hostů: Tůma Tomáš 4:0, Hrdina Jan 2:2, Hošťálek Petr 2:2, Šabík Vladimír 0:3, WO 0:1), Sport centrum Bylnice - TJ Sokol Vlčnov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Marek 1:3, Dorňák František 4:0, Gonda Tomáš 0:4, Dorňák Zdeněk 1:3, body hostů: Kolaja Radomil 3:1, Pavelčík František 3:1, Kučera Josef 2:2, Cifr Radomír 2:2),
10. kolo:
TJ Sokol Vlčnov - TJ Nivnice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolaja Radomil 3:1, Pavelčík František 0:4, Cifr Radomír 1:3, Kučera Josef 1:3, body hostů: Smetana Marcel 4:0, Žmolík Lukáš 2:2, Hladiš Libor 2:2, Beníček Martin 3:1), SK Spartak Hulín - T.J. Sokol Vsetín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šabík Vladimír 2:2, Hošťálek Petr 1:3, Hrdina Jan 3:1, Tůma Tomáš 3:1, body hostů: Kubík Josef 0:4, Juřica Tomáš 3:1, Bártek Dušan 1:3, Panáček Anton 3:1), TJ Vidče - KST Dolní Němčí C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaculín Libor 3:1, Brzokoupil Jiří 2:2, Mikulenka Petr 1:3, Bernhauser Vlastimír 0:2, Mikulenka Zdeněk 0:2, body hostů: Fibichr Zdeněk 3:1, Bartoš Miroslav 2:2, Ježek Milan 3:1, Borýsek Jiří 2:2), TJ Sokol Kostelec B - Sport centrum Bylnice 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vykoukal Martin 3:1, Paďour Ladislav 2:2, Říha Petr 2:0, Pavlíček Rudolf 3:1, Fišer Pavel 0:1, WO 1:0, body hostů: Fojtík Marek 1:3, Dorňák František 3:1, Dorňák Zdeněk 1:3, Řepa Josef 0:3, WO 0:1), KST Zlín C - TJ DDM Valašské Meziříčí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Jan 3:1, Svoboda Jiří 2:2, Koudelík Lukáš 3:1, Střelec Marek 1:3, body hostů: Hráský Luděk 0:4, Vlček Radim 3:1, Hladil Radek 1:3, Čevela Martin 3:1), TJ Fryšták B - TJ Jiskra Otrokovice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Roman 1:0, Babica Vladimír 0:4, Pekař Pavel 2:2, Hrdlička Michal 3:1, Hrdlička Martin 2:1, body hostů: Gazda Jiří 2:2, Janošík Pavel 4:0, Hons Jakub 1:3, Janečka Zdeněk 0:2, Holík Alois 1:1),
11. kolo:
TJ Sokol Vlčnov - T.J. Sokol Vsetín 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolaja Radomil 3:1, Kučera Josef 3:1, Pavelčík František 0:4, Cifr Radomír 4:0, body hostů: Kubík Josef 1:3, Juřica Tomáš 1:3, Bártek Dušan 3:1, Zgabaj Miroslav 1:3), SK Spartak Hulín - TJ Nivnice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Tomáš 3:1, Šabík Vladimír 2:2, Hošťálek Petr 2:1, Hrdina Jan 3:1, WO 1:0, body hostů: Smetana Marcel 4:0, Beníček Martin 1:3, Hladiš Libor 0:4, Žmolík Lukáš 0:2, Žmolík Pavel 0:1, WO 0:1), TJ Vidče - Sport centrum Bylnice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaculín Libor 1:1, Brzokoupil Jiří 1:3, Mikulenka Zdeněk 2:2, Bernhauser Vlastimír 2:2, Mikulenka Petr 1:1, body hostů: Fojtík Marek 0:4, Dorňák František 4:0, Dorňák Zdeněk 2:2, Gonda Tomáš 3:1), TJ Sokol Kostelec B - KST Dolní Němčí C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Pavel 4:0, Pavlíček Rudolf 3:1, Říha Petr 2:2, Jániš Pavel 1:3, body hostů: Fibichr Zdeněk 2:2, Bartoš Miroslav 0:2, Ježek Milan 2:2, Borýsek Jiří 2:2, Kučera Ondřej 0:2), KST Zlín C - TJ Jiskra Otrokovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jiří 2:2, Viktorínová Michaela 0:4, Koudelík Lukáš 3:1, Dufek Jan 3:1, body hostů: Gazda Jiří 1:3, Janošík Pavel 4:0, Janečka Zdeněk 2:2, Janošík Petr 1:3), TJ Fryšták B - TJ DDM Valašské Meziříčí B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gálík Jaromír 0:4, Konečný David 2:2, Pekař Pavel 0:3, Babica Vladimír 1:3, WO 1:0, body hostů: Kuběna Stanislav 4:0, Hladil Radek 3:1, Čevela Martin 4:0, Cibulka Stanislav 1:2, WO 0:1),
12. kolo:
TJ Nivnice - TJ DDM Valašské Meziříčí B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Marcel 3:1, Žmolík Lukáš 2:0, Beníček Martin 1:3, Žmolík Pavel 4:0, Hladiš Libor 2:0, body hostů: Hráský Luděk 0:4, Vlček Radim 1:3, Hladil Radek 2:2, Čevela Martin 1:3), T.J. Sokol Vsetín - TJ Jiskra Otrokovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bártek Dušan 2:2, Juřica Tomáš 3:1, Panáček Anton 2:2, Kubík Josef 2:2, body hostů: Gazda Jiří 3:1, Janošík Pavel 4:0, Holík Alois 0:4, Janečka Zdeněk 0:4), KST Zlín C - KST Dolní Němčí C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek Jan 4:0, Svoboda Jiří 2:2, Koudelík Lukáš 0:4, Střelec Marek 2:2, body hostů: Fibichr Zdeněk 2:2, Bartoš Miroslav 3:1, Ježek Milan 2:2, Borýsek Jiří 0:3, Kučera Ondřej 1:0), TJ Fryšták B - Sport centrum Bylnice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pekař Pavel 1:2, Konečný David 3:1, Hrdlička Michal 2:1, Hrdlička Martin 4:0, WO 0:2, body hostů: Dorňák František 3:1, Gonda Tomáš 0:3, Dorňák Zdeněk 1:3, Fojtík Marek 0:3, WO 2:0), TJ Vidče - TJ Sokol Vlčnov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulenka Zdeněk 1:3, Brzokoupil Jiří 2:2, Mikulenka Petr 3:1, Vaculín Libor 1:2, Bernhauser Vlastimír 0:1, body hostů: Pavelčík František 3:1, Kolaja Radomil 2:2, Cifr Radomír 1:3, Kučera Josef 3:1), TJ Sokol Kostelec B - SK Spartak Hulín 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Petr 2:2, Paďour Ladislav 0:3, Jániš Pavel 0:4, Fišer Pavel 2:2, WO 1:0, body hostů: Tůma Tomáš 3:1, Hošťálek Petr 3:1, Hrdina Jan 3:0, Šabík Vladimír 2:2, WO 0:1),
13. kolo:
T.J. Sokol Vsetín - TJ DDM Valašské Meziříčí B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bártek Dušan 2:2, Juřica Tomáš 3:1, Panáček Anton 0:4, Kubík Josef 2:2, body hostů: Hráský Luděk 2:2, Vlček Radim 2:2, Hladil Radek 4:0, Cibulka Stanislav 0:2, Čevela Martin 1:1), TJ Nivnice - TJ Jiskra Otrokovice B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hladiš Libor 0:3, Žmolík Lukáš 2:1, Beníček Martin 1:2, Žmolík Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Janošík Pavel 1:3, Holík Alois 3:1, Janečka Zdeněk 3:1, WO 0:5), TJ Fryšták B - KST Dolní Němčí C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nepimach David 2:2, Plišťák Jaroslav st. 2:2, Konečný David 0:4, Pekař Pavel 3:1, body hostů: Fibichr Zdeněk 3:1, Bartoš Miroslav 1:3, Ježek Milan 2:2, Borýsek Jiří 3:1), KST Zlín C - Sport centrum Bylnice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Jan 2:2, Svoboda Jiří 1:3, Viktorínová Michaela 2:2, Střelec Marek 2:0, Doležel Tomáš 1:1, body hostů: Fojtík Marek 0:4, Dorňák František 3:1, Gonda Tomáš 3:1, Dorňák Zdeněk 2:2), TJ Sokol Kostelec B - TJ Sokol Vlčnov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vykoukal Martin 4:0, Paďour Ladislav 2:2, Karal Oldřich 1:3, Pavlíček Rudolf 4:0, body hostů: Pavelčík František 1:3, Kolaja Radomil 1:3, Cifr Radomír 2:2, Kučera Josef 1:3), TJ Vidče - SK Spartak Hulín 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulenka Zdeněk 3:1, Brzokoupil Jiří 1:3, Bernhauser Vlastimír 1:3, Mikulenka Petr 1:3, body hostů: Tůma Tomáš 4:0, Hrdina Jan 3:1, Hošťálek Petr 3:1, Šabík Vladimír 0:4),
14. kolo:
TJ Vidče - TJ Nivnice 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulenka Zdeněk 0:4, Knébl Radek 1:3, Bernhauser Vlastimír 1:3, Mikulenka Petr 0:4, body hostů: Smetana Marcel 4:0, Žmolík Lukáš 4:0, Žmolík Pavel 4:0, Hladiš Libor 2:2), TJ Sokol Kostelec B - T.J. Sokol Vsetín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vykoukal Martin 3:1, Paďour Ladislav 0:4, Jániš Pavel 2:2, Pavlíček Rudolf 4:0, body hostů: Černohorský Tomáš 1:3, Juřica Tomáš 2:2, Kubík Josef 2:2, Zgabaj Miroslav 2:2), TJ Sokol Vlčnov - KST Zlín C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolaja Radomil 4:0, Pavelčík František 3:1, Cifr Radomír 4:0, Kučera Josef 4:0, body hostů: Doležel Tomáš 0:4, Slezák Rudolf 1:3, Jelínek Vojtěch 0:4, Koudelík Lukáš 0:4), SK Spartak Hulín - TJ Fryšták B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hošťálek Petr 2:2, Tůma Tomáš 3:1, Šabík Vladimír 2:2, Hrdina Jan 3:1, body hostů: Fišer Roman 2:2, Pekař Pavel 1:3, Konečný David 1:3, Nepimach David 2:2), KST Dolní Němčí C - TJ DDM Valašské Meziříčí B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Miroslav 1:3, Borýsek Jiří 2:2, Matějíček Jakub 0:2, Fibichr Zdeněk 1:3, Kučera Ondřej 1:1, body hostů: Hráský Luděk 0:4, Kuběna Stanislav 4:0, Hladil Radek 3:1, Vlček Radim 4:0), Sport centrum Bylnice - TJ Jiskra Otrokovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Marek 1:3, Dorňák Zdeněk 1:3, Gonda Tomáš 0:4, Dorňák František 3:1, body hostů: Hons Jakub 3:1, Janošík Pavel 4:0, Gazda Jiří 3:1, Janečka Zdeněk 1:3),
15. kolo:
TJ Sokol Kostelec B - TJ Nivnice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vykoukal Martin 0:4, Paďour Ladislav 1:3, Říha Petr 0:4, Jániš Pavel 3:1, body hostů: Smetana Marcel 3:1, Žmolík Lukáš 3:1, Žmolík Pavel 4:0, Hladiš Libor 2:2), TJ Vidče - T.J. Sokol Vsetín 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brzokoupil Jiří 1:3, Mikulenka Petr 3:1, Vaculín Libor 1:1, Bernhauser Vlastimír 2:2, Mikulenka Zdeněk 0:2, body hostů: Kubík Josef 2:2, Juřica Tomáš 2:2, Bártek Dušan 1:3, Panáček Anton 4:0), SK Spartak Hulín - KST Zlín C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hošťálek Petr 0:4, Tůma Tomáš 4:0, Šabík Vladimír 4:0, Hrdina Jan 3:1, body hostů: Viktorínová Michaela 1:3, Slezák Rudolf 1:3, Dufek Jan 2:2, Jelínek Vojtěch 1:3), TJ Sokol Vlčnov - TJ Fryšták B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolaja Radomil 3:1, Pavelčík František 2:2, Cifr Radomír 1:3, Kučera Josef 1:3, body hostů: Pekař Pavel 3:1, Fišer Roman 4:0, Konečný David 1:3, Plišťák Jaroslav st. 1:3), Sport centrum Bylnice - TJ DDM Valašské Meziříčí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Marek 3:1, Gonda Tomáš 3:1, Dorňák Zdeněk 1:3, Dorňák František 2:2, body hostů: Hráský Luděk 1:3, Vlček Radim 4:0, Hladil Radek 1:3, Kuběna Stanislav 1:3), KST Dolní Němčí C - TJ Jiskra Otrokovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borýsek Jiří 1:3, Matějíček Jakub 3:1, Ježek Miroslav 0:2, Bartoš Miroslav 1:3, Fibichr Zdeněk 1:1, body hostů: Janečka Zdeněk 3:1, Gazda Jiří 2:2, Janošík Pavel 3:1, Hons Jakub 2:2),
16. kolo:
TJ Nivnice - KST Dolní Němčí C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žmolík Lukáš 2:2, Beníček Martin 1:1, Smetana Marcel 4:0, Žmolík Pavel 3:1, Hladiš Libor 1:1, body hostů: Fibichr Zdeněk 1:3, Ježek Milan 1:3, Matějíček Jakub 0:3, Borýsek Jiří 2:2, Kučera Ondřej 1:0), T.J. Sokol Vsetín - Sport centrum Bylnice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bártek Dušan 2:2, Juřica Tomáš 4:0, Panáček Anton 2:1, Kubík Josef 2:2, WO 0:1, body hostů: Dorňák Zdeněk 0:4, Gonda Tomáš 1:3, Dorňák František 3:1, Fojtík Marek 1:2, WO 1:0), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Sokol Vlčnov 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čevela Martin 2:2, Cibulka Stanislav 4:0, Hladil Radek 4:0, Kuběna Stanislav 4:0, body hostů: Kolaja Radomil 1:3, Pavelčík František 0:4, Cifr Radomír 0:4, Kučera Josef 1:3), TJ Jiskra Otrokovice B - SK Spartak Hulín 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrašík Petr 0:1, Janošík Pavel 2:2, Gazda Jiří 3:1, Hons Jakub 4:0, Janečka Zdeněk 1:2, body hostů: Tůma Tomáš 2:2, Hošťálek Petr 0:4, Hrdina Jan 3:1, Šabík Vladimír 1:3), KST Zlín C - TJ Vidče 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Viktorínová Michaela 3:1, Slezák Rudolf 1:3, Koudelík Lukáš 2:2, Doležel Tomáš 1:3, body hostů: Mikulenka Petr 3:1, Bernhauser Vlastimír 3:1, Mikulenka Zdeněk 2:2, Vaculín Libor 1:2, Vaculín Jaroslav 0:1), TJ Fryšták B - TJ Sokol Kostelec B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Roman 1:1, Pekař Pavel 2:2, Hrdlička Michal 3:0, Hrdlička Martin 3:0, Konečný David 1:1, WO 0:2, body hostů: Jániš Pavel 2:1, Karal Oldřich 0:4, Říha Petr 1:3, Vykoukal Martin 1:2, WO 2:0),
17. kolo:
T.J. Sokol Vsetín - KST Dolní Němčí C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bártek Dušan 3:1, Juřica Tomáš 4:0, Panáček Anton 4:0, Kubík Josef 3:1, body hostů: Fibichr Zdeněk 1:3, Ježek Milan 0:4, Matějíček Jakub 1:3, Borýsek Jiří 0:4), TJ Nivnice - Sport centrum Bylnice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žmolík Lukáš 1:3, Hladiš Libor 0:2, Smetana Marcel 2:2, Žmolík Pavel 3:1, Beníček Martin 1:1, body hostů: Dorňák František 4:0, Gonda Tomáš 2:2, Fojtík Marek 2:2, Dorňák Zdeněk 1:3), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Sokol Vlčnov 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hons Jakub 3:1, Janošík Pavel 2:2, Gazda Jiří 3:1, Janečka Zdeněk 1:1, Plišťák Miroslav 1:1, body hostů: Kolaja Radomil 0:4, Pavelčík František 2:2, Kučera Josef 1:3, Cifr Radomír 3:1), TJ DDM Valašské Meziříčí B - SK Spartak Hulín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čevela Martin 3:1, Cibulka Stanislav 0:4, Hladil Radek 2:2, Kuběna Stanislav 4:0, body hostů: Tůma Tomáš 3:1, Hošťálek Petr 1:3, Hrdina Jan 2:2, Šabík Vladimír 1:3), TJ Fryšták B - TJ Vidče 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plišťák Jaroslav st. 2:2, Konečný David 2:2, Fišer Roman 3:1, Pekař Pavel 2:2, body hostů: Mikulenka Petr 3:1, Bernhauser Vlastimír 3:1, Mikulenka Zdeněk 0:4, Vaculín Libor 0:2, Vaculín Jaroslav 1:1), KST Zlín C - TJ Sokol Kostelec B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Viktorínová Michaela 4:0, Slezák Rudolf 1:3, Koudelík Lukáš 2:2, Doležel Tomáš 4:0, body hostů: Jániš Pavel 1:3, Vykoukal Martin 2:2, Karal Oldřich 0:4, Říha Petr 2:2),
18. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice B - TJ DDM Valašské Meziříčí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Zdeněk 1:3, Janošík Pavel 3:1, Gazda Jiří 3:1, Hons Jakub 1:3, body hostů: Kuběna Stanislav 2:2, Hladil Radek 1:3, Čevela Martin 2:2, Cibulka Stanislav 3:1), Sport centrum Bylnice - KST Dolní Němčí C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řepa Josef 2:2, Fojtík Marek 2:2, Dorňák Zdeněk 2:2, Dorňák František 3:1, body hostů: Fibichr Zdeněk 4:0, Bartoš Miroslav 1:3, Borýsek Jiří 0:4, Matějíček Jakub 2:2), SK Spartak Hulín - TJ Sokol Vlčnov 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Tomáš 4:0, Šabík Vladimír 1:3, Hošťálek Petr 1:3, Hrdina Jan 3:1, body hostů: Kolaja Radomil 3:1, Pavelčík František 1:3, Cifr Radomír 1:3, Kučera Josef 2:2), TJ Sokol Kostelec B - TJ Vidče 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vykoukal Martin 3:1, Říha Petr 2:2, Jániš Pavel 2:2, Pavlíček Rudolf 4:0, body hostů: Mikulenka Petr 2:2, Bernhauser Vlastimír 1:3, Knébl Radek 1:3, Vaculín Libor 0:1, Vaculín Jaroslav 1:2), TJ Fryšták B - KST Zlín C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konečný David 2:2, Gregor Radek 0:4, Pekař Pavel 3:1, Fišer Roman 2:2, body hostů: Dufek Jan 4:0, Viktorínová Michaela 2:2, Doležel Tomáš 2:2, Svoboda Jiří 1:3), T.J. Sokol Vsetín - TJ Nivnice 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bártek Dušan 1:3, Juřica Tomáš 0:3, Panáček Anton 1:2, Kubík Josef 0:4, WO 1:1, body hostů: Smetana Marcel 4:0, Žmolík Lukáš 2:2, Beníček Martin 3:0, Žmolík Pavel 3:0, WO 1:1),
19. kolo:
KST Zlín C - TJ Nivnice 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jiří 1:3, Střelec Marek 0:4, Doležel Tomáš 0:4, Dufek Jan 1:2, WO 1:0, body hostů: Žmolík Lukáš 3:0, Žmolík Pavel 4:0, Beníček Martin 2:0, Smetana Marcel 3:1, Hladiš Libor 1:1, WO 0:1), TJ Fryšták B - T.J. Sokol Vsetín 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konečný David 2:2, Fišer Roman 3:1, Hrdlička Michal 2:1, Hrdlička Martin 4:0, WO 0:1, body hostů: Bártek Dušan 1:3, Zgabaj Miroslav 1:3, Kubík Josef 1:3, Panáček Anton 1:2, WO 1:0), TJ Vidče - TJ DDM Valašské Meziříčí B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulenka Petr 3:1, Vaculín Jaroslav 1:3, Mikulenka Zdeněk 2:2, Bernhauser Vlastimír 2:2, body hostů: Juráň Radek 1:3, Hráský Luděk 3:1, Hladil Radek 4:0, Křenek Jakub 0:4), TJ Sokol Kostelec B - TJ Jiskra Otrokovice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koiš Jaroslav 1:3, Kozub Kamil 2:2, Vykoukal Martin 2:2, Paďour Ladislav 3:1, body hostů: Janečka Zdeněk 4:0, Gazda Jiří 2:2, Hons Jakub 1:3, Janošík Pavel 1:3), TJ Sokol Vlčnov - KST Dolní Němčí C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubíček Martin 0:1, Pavelčík František 3:1, Kolaja Radomil 2:1, Cifr Radomír 1:3, Kučera Josef 3:0, WO 0:1, body hostů: Fibichr Zdeněk 3:1, Ježek Milan 1:3, Matějíček Jakub 1:3, Kučera Ondřej 1:2, WO 1:0), SK Spartak Hulín - Sport centrum Bylnice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šabík Vladimír 2:2, Hrdina Jan 3:1, Hošťálek Petr 2:2, Tůma Tomáš 3:1, body hostů: Gonda Tomáš 1:3, Dorňák František 2:2, Dorňák Zdeněk 1:3, Fojtík Marek 2:2),
20. kolo:
TJ Fryšták B - TJ Nivnice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gregor Radek 0:4, Konečný David 2:2, Pekař Pavel 2:2, Fišer Roman 3:1, body hostů: Žmolík Lukáš 1:3, Žmolík Pavel 3:1, Beníček Martin 1:3, Smetana Marcel 4:0), KST Zlín C - T.J. Sokol Vsetín 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek Jan 4:0, Svoboda Jiří 2:2, Koudelík Lukáš 2:2, Střelec Marek 3:1, body hostů: Černohorský Tomáš 1:3, Juřica Tomáš 0:4, Bártek Dušan 2:2, Kubík Josef 2:2), TJ Sokol Kostelec B - TJ DDM Valašské Meziříčí B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vykoukal Martin 0:4, Říha Petr 1:3, Řehák Lukáš 0:4, Paďour Ladislav 0:4, body hostů: Cibulka Stanislav 3:1, Kuběna Stanislav 4:0, Čevela Martin 4:0, Hladil Radek 4:0), TJ Vidče - TJ Jiskra Otrokovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulenka Zdeněk 3:1, Vaculín Jaroslav 0:4, Mikulenka Petr 3:1, Bernhauser Vlastimír 3:1, body hostů: Jílek Petr 1:3, Gazda Jiří 1:3, Hons Jakub 1:3, Janečka Zdeněk 4:0), SK Spartak Hulín - KST Dolní Němčí C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šabík Vladimír 3:1, Hrdina Jan 3:1, Hošťálek Petr 2:1, Tůma Tomáš 4:0, WO 0:1, body hostů: Fibichr Zdeněk 2:2, Bartoš Miroslav 1:3, Ježek Milan 0:4, Matějíček Jakub 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Vlčnov - Sport centrum Bylnice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Josef 2:2, Pavelčík František 2:2, Kolaja Radomil 4:0, Cifr Radomír 1:3, body hostů: Gonda Tomáš 0:3, Dorňák František 3:1, Dorňák Zdeněk 1:3, Fojtík Marek 2:2, Řepa Josef 1:0),
21. kolo:
TJ Nivnice - TJ Sokol Vlčnov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladiš Libor 2:2, Žmolík Lukáš 0:2, Smetana Marcel 3:0, Beníček Martin 4:0, Žmolík Pavel 2:0, WO 1:0, body hostů: Pavelčík František 2:2, Kolaja Radomil 1:3, Cifr Radomír 0:4, Kučera Josef 1:2, WO 0:1), T.J. Sokol Vsetín - SK Spartak Hulín 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Panáček Anton 2:1, Juřica Tomáš 2:1, Kubík Josef 1:2, Černohorský Tomáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Tůma Tomáš 3:1, Ondruch Marek 2:2, Mrhálek Ondřej 0:4, WO 0:5), KST Dolní Němčí C - TJ Vidče 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fibichr Zdeněk 4:0, Ježek Vít 1:3, Uher Antonín 1:3, Bartoš Miroslav 2:2, body hostů: Mikulenka Petr 2:2, Bernhauser Vlastimír 1:3, Vaculín Libor 2:2, Mikulenka Zdeněk 3:1), Sport centrum Bylnice - TJ Sokol Kostelec B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fojtík Marek 1:3, Dorňák Zdeněk 2:2, Gonda Tomáš 2:2, Dorňák František 3:1, body hostů: Pavlíček Rudolf 2:0, Jániš Pavel 2:2, Říha Petr 4:0, Koiš Jaroslav 0:4, Řehák Lukáš 0:2), TJ DDM Valašské Meziříčí B - KST Zlín C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlček Radim 4:0, Cibulka Stanislav 1:1, Hladil Radek 4:0, Kuběna Stanislav 4:0, Čevela Martin 2:0, body hostů: Jelínek Vojtěch 0:4, Slezák Rudolf 1:3, Koudelík Lukáš 0:4, Doležel Tomáš 0:4), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Fryšták B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrašík Petr 1:3, Janošík Pavel 0:4, Gazda Jiří 1:3, Hons Jakub 1:3, body hostů: Pekař Pavel 4:0, Fišer Roman 4:0, Konečný David 3:1, Gregor Radek 2:2),
22. kolo:
T.J. Sokol Vsetín - TJ Sokol Vlčnov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubík Josef 3:1, Juřica Tomáš 3:1, Panáček Anton 4:0, Bártek Dušan 2:2, body hostů: Kolaja Radomil 1:3, Cifr Radomír 0:4, Křapa Ivo 0:4, Kučera Josef 3:1), TJ Nivnice - SK Spartak Hulín 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žmolík Pavel 2:2, Žmolík Lukáš 2:1, Smetana Marcel 4:0, Beníček Martin 2:2, Hladiš Libor 0:1, body hostů: Tůma Tomáš 2:2, Hrdina Jan 1:3, Hošťálek Petr 3:1, Ondruch Marek 0:4), Sport centrum Bylnice - TJ Vidče 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Marek 3:1, Bařinka Vilém 1:3, Řepa Josef 0:4, Martiška Petr 0:4, body hostů: Vaculín Libor 3:1, Bernhauser Vlastimír 2:2, Mikulenka Zdeněk 4:0, Mikulenka Petr 3:1), KST Dolní Němčí C - TJ Sokol Kostelec B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Miroslav 4:0, Borýsek Jiří 1:3, Kučera Ondřej 2:2, Fibichr Zdeněk 3:1, body hostů: Vykoukal Martin 2:2, Říha Petr 1:3, Paďour Ladislav 2:2, Karal Oldřich 1:3), TJ Jiskra Otrokovice B - KST Zlín C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Silný Jakub 3:1, Jílek Petr 1:2, Gazda Jiří 3:1, Hons Jakub 2:2, WO 1:0, body hostů: Jelínek Vojtěch 0:4, Koudelík Lukáš 3:1, Viktorínová Michaela 1:2, Svoboda Jiří 2:2, WO 0:1), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Fryšták B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hráský Luděk 1:2, Čevela Martin 3:0, Cibulka Stanislav 0:3, Kuběna Stanislav 2:1, WO 5:0, body hostů: Fišer Roman 2:2, Pekař Pavel 3:1, Gregor Radek 1:3, WO 0:5),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy