Výsledky do novin
Reg. soutěž II
1. kolo:
Okrouhlá C - Bořitov C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nahálka Vladimír 4:0, Slepánek František 0:4, Pukl Luděk ml. 1:3, Tichá Iva 1:3, body hostů: Málek Michal 2:2, Schiffneder Pavel 3:1, Blažek Rudolf 3:1, Polák Josef 2:2), Šošůvka D - Kunštát D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dujka František 0:4, Hloušek Ondřej 0:1, Čupr Josef 3:1, Valach Jaroslav 3:1, Zouhar Michal 3:0, body hostů: Unčovský Josef 1:3, Šauer Martin 3:1, Podsedník Bohumír 1:3, Hrubý Jan 2:2), Olešnice C - Křetín E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Petr 4:0, Křížová Karolína 4:0, Sedláčková Pavla 0:4, Hanák Miroslav 0:4, body hostů: Burgr Vojtěch 2:2, Tušla Antonín 2:2, Pelíšek Tomáš 2:2, Doskočil Denis 2:2), Boskovice C - Petrovice D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votoček Michal 4:0, Votoček Lukáš 4:0, Sivera Pavel 4:0, Harna Tomáš 2:2, body hostů: Nečas Marek 0:4, Pokorný Martin 1:3, Přikryl Vojtěch 0:4, Novohradská Karolína 1:3), Kuničky A - Ždárná C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karandyszewský David 3:1, Skoták Jiří 3:1, Kazda Tomáš 3:1, Maňoušek Petr 3:1, body hostů: Sekanina Zdeněk 2:2, Vlček Josef 1:3, Grmela Marek 1:3, Parák Daniel 0:4), Brťov A - V. Opatovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jiří 3:1, Kozel Ivan 1:3, Pavlů Martin 2:2, Dobrovolný Lukáš 3:1, body hostů: Kalas František 2:2, Dočekal Marek 0:4, Gerbrich Radim 4:0, Türk Petr 1:3), Kunice A - Velenov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žáček Lukáš 0:4, Fiala Jan 3:1, Mrázek David 1:3, Opluštil Roman 2:2, body hostů: Písařík Michal 4:0, Jedlička Lukáš 3:1, Veselý Jakub 1:3, Musil Josef ml. 2:2),
2. kolo:
Bořitov C - Velenov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schiffneder Pavel 0:3, Polák Josef 2:2, Málek Michal 0:4, Blažek Rudolf 3:1, Fojt Antonín 0:1, body hostů: Jedlička Lukáš 3:1, Grešo Jakub 2:2, Veselý Jakub 3:1, Musil Josef ml. 3:1), V. Opatovice C - Kunice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gerbrich Radim 4:0, Türk Petr 1:3, Kalas František 2:2, Šumbera Ondřej 0:4, body hostů: Fiala Jan 2:2, Fiala Jiří 1:3, Mrázek David 3:1, Opluštil Roman 3:1), Ždárná C - Brťov A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Josef 0:4, Parák Daniel 0:4, Sekanina Zdeněk 3:1, Žáček Vítězslav 0:2, Mazánek Matěj 0:2, body hostů: Pavlů Martin 3:1, Dobrovolný Lukáš 3:1, Svoboda Jiří 3:1, Tatíček Aleš 4:0), Petrovice D - Kuničky A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nečas Marek 0:4, Pokorný Martin 1:3, Novohradská Karolína 0:4, Přikryl Vojtěch 2:2, body hostů: Skoták Jiří 3:1, Maňoušek Petr 3:1, Karandyszewský Jaroslav 3:1, Kazda Tomáš 4:0), Křetín E - Boskovice C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doskočil Denis 0:4, Burgr Vojtěch 0:4, Tušla Antonín 0:4, Pelíšek Tomáš 0:4, body hostů: Fučík Petr 4:0, Sivera Pavel 4:0, Votoček Michal 4:0, Votoček Lukáš 4:0), Kunštát D - Olešnice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podsedník Bohumír 3:1, Hrubý Jan 4:0, Unčovský Josef 4:0, Šauer Martin 3:1, body hostů: Kříž Petr 2:2, Křížová Karolína 0:4, Sedláčková Pavla 0:4, Hanák Miroslav 0:4), Okrouhlá C - Šošůvka D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slepánek František 2:2, Pukl Luděk ml. 2:2, Tichá Iva 2:2, Šindelka Ondřej 2:2, body hostů: Valach Jaroslav 4:0, Čupr Josef 4:0, Dujka František 0:4, Hloušek Ondřej 0:4),
3. kolo:
Šošůvka D - Bořitov C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čupr Josef 3:1, Hloušek Ondřej 0:4, Šindelka Stanislav ml. 0:4, Dujka František 0:4, body hostů: Málek Michal 4:0, Schiffneder Pavel 3:1, Polák Josef 3:1, Blažek Rudolf 3:1), Olešnice C - Okrouhlá C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kříž Petr 1:3, Křížová Karolína 0:4, Sedláčková Pavla 0:2, Král Martin st. 0:4, Žíla Roman 0:2, body hostů: Šindelka Ondřej 3:1, Pukl Luděk ml. 4:0, Tichá Iva 4:0, Slepánek František 4:0), Boskovice C - Kunštát D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votoček Michal 4:0, Votoček Lukáš 0:4, Vu Patrik 0:4, Pořízka Milan 1:3, body hostů: Podsedník Bohumír 3:1, Unčovský Josef 3:1, Hrubý Jan 3:1, Šauer Martin 2:2), Kuničky A - Křetín E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skoták Jiří 2:2, Karandyszewský Jaroslav 3:1, Kazda Tomáš 4:0, Maňoušek Marek 1:3, body hostů: Tušla Antonín 2:2, Burgr Vojtěch 1:3, Pelíšek Tomáš 1:3, Doskočil Denis 2:2), Brťov A - Petrovice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlů Martin 3:1, Kozel Ivan 1:3, Svoboda Jiří 4:0, Tatíček Aleš 3:1, body hostů: Pokorný Martin 2:2, Nečas Marek 0:4, Novohradský Pavel 2:2, Novohradská Karolína 1:3), Kunice A - Ždárná C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Jan 3:1, Žáček Lukáš 3:1, Mrázek David 2:1, Opluštil Roman 4:0, Cvrkal Tomáš 1:0, body hostů: Sekanina Zdeněk 0:4, Grmela Marek 2:2, Vlček Josef 1:3, Žáček Vítězslav 0:2, Mazánek Matěj 0:2), Velenov B - V. Opatovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grešo Jakub 2:2, Jedlička Lukáš 2:2, Veselý Jakub 0:2, Musil Josef ml. 3:1, Písařík Michal 2:0, body hostů: Dočekal Marek 0:4, Türk Petr 1:3, Gerbrich Radim 3:1, Kalas František 3:1),
4. kolo:
Bořitov C - V. Opatovice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schiffneder Pavel 2:2, Polák Josef 0:4, Blažek Rudolf 2:2, Fojt Antonín 0:1, Kopecký Karel 0:3, body hostů: Gerbrich Radim 4:0, Kalas František 4:0, Dočekal Marek 2:2, Türk Petr 2:2), Ždárná C - Velenov B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grmela Marek 1:3, Vlček Josef 1:3, Sekanina Zdeněk 1:3, Parák Daniel 0:4, body hostů: Jedlička Lukáš 3:1, Veselý Jakub 2:2, Musil Josef ml. 4:0, Grešo Jakub 4:0), Petrovice D - Kunice A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přikryl Vojtěch 1:3, Nečas Marek 0:4, Novohradská Karolína 0:4, Hruška Luboš 0:4, body hostů: Mrázek David 4:0, Opluštil Roman 3:1, Fiala Jan 4:0, Žáček Lukáš 4:0), Křetín E - Brťov A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doskočil Denis 0:4, Burgr Vojtěch 0:4, Pelíšek Tomáš 0:4, Tušla Antonín 0:4, body hostů: Pavlů Martin 4:0, Dobrovolný Lukáš 4:0, Svoboda Jiří 4:0, Tatíček Aleš 4:0), Kunštát D - Kuničky A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podsedník Bohumír 2:2, Hrubý Jan 0:4, Unčovský Josef 2:2, Šauer Martin 2:2, body hostů: Karandyszewský David 3:1, Skoták Jiří 1:2, Karandyszewský Jaroslav 3:1, Maňoušek Petr 3:1, Kazda Tomáš 0:1), Okrouhlá C - Boskovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichá Iva 2:2, Pukl Luděk ml. 1:3, Šindelka Ondřej 1:3, Slepánek František 1:3, body hostů: Sivera Pavel 4:0, Vu Patrik 0:4, Votoček Lukáš 3:1, Votoček Michal 4:0), Šošůvka D - Olešnice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valach Jaroslav 4:0, Čupr Josef 1:0, Buráň Filip 3:1, Dujka František 1:3, Hloušek Ondřej 1:2, body hostů: Sedláčková Pavla 1:3, Kříž Petr 2:2, Hanák Miroslav 1:3, Křížová Karolína 2:2),
5. kolo:
Olešnice C - Bořitov C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Petr 1:3, Hanák Miroslav 2:2, Křížová Karolína 1:3, Sobotka František 0:4, body hostů: Schiffneder Pavel 4:0, Málek Karel 2:2, Kopecký Karel 3:1, Ostrý Alois 3:1), Boskovice C - Šošůvka D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votoček Michal 4:0, Votoček Lukáš 2:2, Sivera Pavel 2:2, Vu Patrik 2:2, body hostů: Zouhar Michal 3:1, Čupr Josef 3:1, Dujka František 0:4, Hloušek Ondřej 0:4), Kuničky A - Okrouhlá C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karandyszewský David 4:0, Skoták Jiří 1:1, Karandyszewský Jaroslav 3:1, Maňoušek Petr 4:0, Kazda Tomáš 2:0, body hostů: Tichá Iva 1:3, Pukl Luděk ml. 0:4, Šindelka Ondřej 0:4, Slepánek František 1:3), Brťov A - Kunštát D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jiří 2:2, Tatíček Aleš 3:1, Pavlů Martin 4:0, Dobrovolný Lukáš 2:2, body hostů: Hrubý Jan 3:1, Podsedník Bohumír 0:4, Unčovský Josef 2:2, Šauer Martin 0:4), Kunice A - Křetín E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Jan 4:0, Žáček Lukáš 3:1, Mrázek David 4:0, Fiala Jiří 4:0, body hostů: Tušla Antonín 1:3, Burgr Vojtěch 0:4, Bačovský Vojtěch 0:4, Doskočil Denis 0:4), Velenov B - Petrovice D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Lukáš 3:1, Veselý Jakub 3:1, Grešo Jakub 4:0, Musil Josef ml. 4:0, body hostů: Pokorný Martin 0:4, Nečas Marek 2:2, Přikryl Vojtěch 0:4, Novohradská Karolína 0:4), V. Opatovice C - Ždárná C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dočekal Marek 2:2, Türk Petr 3:1, Gerbrich Radim 4:0, Kalas František 4:0, body hostů: Sekanina Zdeněk 1:3, Vlček Josef 2:2, Parák Daniel 0:4, Žáček Vítězslav 0:2, Mazánek Matěj 0:2),
6. kolo:
Bořitov C - Ždárná C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Rudolf 2:2, Málek Karel 0:2, Kopecký Karel 1:3, Polák Josef 2:2, Schiffneder Pavel 2:0, body hostů: Sekanina Zdeněk 3:1, Vlček Josef 4:0, Grmela Marek 2:2, Parák Daniel 0:2, Žáček Vítězslav 0:2), Petrovice D - V. Opatovice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nečas Marek 0:4, Pokorný Martin 1:3, Novohradská Karolína 1:3, Přikryl Vojtěch 0:4, body hostů: Dočekal Marek 2:2, Türk Petr 4:0, Gerbrich Radim 4:0, Kalas František 4:0), Křetín E - Velenov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burgr Vojtěch 1:3, Tušla Antonín 1:3, Pelíšek Tomáš 0:4, Bačovský Vojtěch 2:2, body hostů: Grešo Jakub 4:0, Veselý Jakub 3:1, Písařík Michal 1:0, Jedlička Lukáš 4:0, Havel Jiří 0:3), Kunštát D - Kunice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podsedník Bohumír 1:3, Hrubý Jan 3:1, Unčovský Josef 3:1, Sojka Ondřej 0:4, body hostů: Mrázek David 3:1, Opluštil Roman 0:2, Fiala Jiří 3:1, Fiala Jan 2:2, Žáček Lukáš 1:1), Okrouhlá C - Brťov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bašný Josef 2:2, Šindelka Ondřej 0:4, Tichá Iva 1:3, Slepánek František 0:4, body hostů: Svoboda Jiří 2:2, Tatíček Aleš 4:0, Pavlů Martin 3:1, Dobrovolný Lukáš 4:0), Šošůvka D - Kuničky A 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čupr Josef 4:0, Hloušek Ondřej 2:2, Dujka František 1:3, WO 0:5, body hostů: Karandyszewský David 2:1, Karandyszewský Jaroslav 0:3, Skoták Jiří 1:2, Kazda Tomáš 2:1, WO 5:0), Olešnice C - Boskovice C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Petr 0:3, Křížová Karolína 1:3, Kánský Tomáš 0:4, Sobotka František 0:4, Jančík Michal 0:1, body hostů: Votoček Lukáš 4:0, Votoček Michal 4:0, Sivera Pavel 4:0, Vu Patrik 3:1),
7. kolo:
Boskovice C - Bořitov C 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votoček Michal 4:0, Votoček Lukáš 4:0, Sivera Pavel 3:1, Pořízka Milan 2:2, body hostů: Schiffneder Pavel 0:2, Polák Josef 1:3, Málek Karel 0:4, Kopecký Karel 2:2, Fojt Antonín 0:2), Kuničky A - Olešnice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skoták Jiří 1:3, Karandyszewský David 2:2, Karandyszewský Jaroslav 2:2, Kazda Tomáš 4:0, body hostů: Kříž Petr 0:4, Křížová Karolína 2:2, Sobotka František 2:2, Kánský Tomáš 3:1), Brťov A - Šošůvka D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jiří 4:0, Tatíček Aleš 2:0, Pavlů Martin 3:1, Dobrovolný Lukáš 3:1, Kozel Ivan 1:1, body hostů: Zouhar Michal 1:3, Valach Jaroslav 1:3, Šindelka Stanislav ml. 1:3, Hloušek Ondřej 0:2, Dujka František 0:2), Kunice A - Okrouhlá C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Jan 4:0, Žáček Lukáš 2:2, Mrázek David 4:0, Opluštil Roman 3:1, body hostů: Pukl Luděk ml. 0:4, Tichá Iva 1:3, Slepánek František 2:2, Šindelka Ondřej 0:4), Velenov B - Kunštát D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Písařík Michal 3:1, Grešo Jakub 3:1, Musil Josef ml. 3:1, Jedlička Lukáš 3:1, body hostů: Podsedník Bohumír 0:4, Sojka Ondřej 0:4, Unčovský Josef 4:0, Hrubý Jan 0:4), V. Opatovice C - Křetín E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gerbrich Radim 4:0, Zemánek Tomáš 3:1, Dočekal Marek 4:0, Türk Petr 4:0, body hostů: Tušla Antonín 1:3, Burgr Vojtěch 0:4, Pelíšek Tomáš 0:4, Doskočil Denis 0:4), Ždárná C - Petrovice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlček Josef 4:0, Grmela Marek 4:0, Sekanina Zdeněk 4:0, Parák Daniel 1:1, Mazánek Matěj 0:2, body hostů: Nečas Marek 1:3, Pokorný Martin 1:3, Novohradská Karolína 1:3, Přikryl Vojtěch 0:4),
8. kolo:
Bořitov C - Petrovice D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schiffneder Pavel 2:0, Polák Josef 4:0, Blažek Rudolf 4:0, Kopecký Karel 4:0, Ostrý Alois 1:1, body hostů: Nečas Marek 0:4, Pokorný Martin 1:3, Přikryl Vojtěch 0:4, Novohradská Karolína 0:4), Křetín E - Ždárná C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doskočil Denis 0:4, Winkler Adam 2:2, Pelíšek Tomáš 0:4, Burgr Vojtěch 0:4, body hostů: Sekanina Zdeněk 4:0, Grmela Marek 4:0, Parák Daniel 3:1, Mazánek Matěj 3:1), Kunštát D - V. Opatovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Jan 1:3, Unčovský Josef 3:1, Podsedník Bohumír 2:2, Sojka Ondřej 0:4, body hostů: Horák Vojtěch 1:3, Türk Petr 4:0, Gerbrich Radim 3:1, Kalas František 2:2), Okrouhlá C - Velenov B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pukl Luděk ml. 0:4, Šindelka Ondřej 0:4, Tichá Iva 0:4, Slepánek František 0:4, body hostů: Písařík Michal 4:0, Jedlička Lukáš 4:0, Grešo Jakub 4:0, Musil Josef ml. 4:0), Šošůvka D - Kunice A 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Valach Jaroslav 0:3, Dujka František 0:4, Hloušek Ondřej 0:4, WO 0:6, body hostů: Mrázek David 1:0, Opluštil Roman 2:0, Fiala Jan 3:0, Fiala Jiří 2:0, Žáček Lukáš 3:0, WO 6:0), Olešnice C - Brťov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žíla Roman 2:2, Kříž Petr 1:3, Křížová Karolína 0:4, Peterka Tomáš 0:4, body hostů: Svoboda Jiří 4:0, Tatíček Aleš 4:0, Kozel Ivan 2:2, Pavlů Martin 3:1), Boskovice C - Kuničky A 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sivera Pavel 1:3, Votoček Lukáš 1:3, Fučík Petr 2:2, WO 0:5, body hostů: Karandyszewský David 2:1, Karandyszewský Jaroslav 3:0, Skoták Jiří 1:2, Maňoušek Petr 2:1, WO 5:0),
9. kolo:
Kuničky A - Bořitov C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skoták Jiří 3:1, Karandyszewský David 3:1, Karandyszewský Jaroslav 4:0, Maňoušek Petr 2:0, Kazda Tomáš 2:0, body hostů: Schiffneder Pavel 0:4, Málek Michal 0:4, Fojt Antonín 0:4, Ostrý Alois 2:2), Brťov A - Boskovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jiří 3:1, Tatíček Aleš 2:2, Dobrovolný Lukáš 3:1, Pavlů Martin 2:2, body hostů: Votoček Michal 4:0, Holý Vítek 1:3, Sivera Pavel 1:3, Pořízka Milan 0:4), Kunice A - Olešnice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jiří 2:2, Fiala Jan 3:1, Mrázek David 4:0, Opluštil Roman 2:2, body hostů: Křížová Karolína 0:4, Hanák Miroslav 3:1, Kříž Petr 0:4, Miluška Aleš 2:2), Velenov B - Šošůvka D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Josef ml. 4:0, Veselý Jakub 0:2, Písařík Michal 4:0, Jedlička Lukáš 3:1, WO 0:2, body hostů: Doležel Petr 1:3, Sedlák Ivo 1:1, Zouhar Michal 0:3, Valach Jaroslav 1:2, Hloušek Ondřej 0:2, WO 2:0), V. Opatovice C - Okrouhlá C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gerbrich Radim 4:0, Kalas František 2:0, Türk Petr 4:0, Dočekal Marek 3:1, Šumbera Ondřej 0:2, body hostů: Šindelka Ondřej 0:4, Pukl Luděk ml. 0:4, Slepánek František 1:3, Tichá Iva 2:2), Ždárná C - Kunštát D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grmela Marek 3:1, Vlček Josef 3:1, Sekanina Zdeněk 4:0, Parák Daniel 2:2, body hostů: Hrubý Jan 3:1, Podsedník Bohumír 1:3, Pravec Petr 0:4, Macháček Filip 0:4), Petrovice D - Křetín E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přikryl Vojtěch 0:4, Novohradská Karolína 1:3, Nečas Marek 2:2, Pokorný Martin 4:0, body hostů: Tušla Antonín 3:1, Burgr Vojtěch 1:3, Pelíšek Tomáš 2:2, Doskočil Denis 3:1),
10. kolo:
Bořitov C - Křetín E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Josef 3:1, Schiffneder Pavel 2:0, Blažek Rudolf 4:0, Málek Michal 2:2, Fojt Antonín 1:1, body hostů: Doskočil Denis 0:4, Burgr Vojtěch 1:3, Pelíšek Tomáš 0:4, Tušla Antonín 3:1), Kunštát D - Petrovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Jan 4:0, Podsedník Bohumír 4:0, Pravec Petr 0:4, Macháček Filip 0:4, body hostů: Nečas Marek 2:2, Pokorný Martin 2:2, Přikryl Vojtěch 2:2, Novohradská Karolína 2:2), Okrouhlá C - Ždárná C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pukl Luděk ml. 2:2, Šindelka Ondřej 3:1, Tichá Iva 2:2, Slepánek František 3:1, body hostů: Grmela Marek 2:2, Vlček Josef 3:1, Sekanina Zdeněk 1:3, Parák Daniel 0:4), Šošůvka D - V. Opatovice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležel Petr 2:2, Hloušek Ondřej 0:4, Valach Jaroslav 1:3, Šindelka Stanislav ml. 0:4, body hostů: Gerbrich Radim 4:0, Kalas František 3:1, Dočekal Marek 2:2, Türk Petr 4:0), Olešnice C - Velenov B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kříž Petr 0:4, Křížová Karolína 1:3, Sobotka František 0:4, Kánský Tomáš 0:4, body hostů: Písařík Michal 4:0, Musil Josef ml. 4:0, Jedlička Lukáš 3:1, Grešo Jakub 4:0), Boskovice C - Kunice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votoček Michal 3:1, Holý Vítek 3:1, Votoček Lukáš 1:3, Pořízka Milan 2:2, body hostů: Fiala Jiří 2:2, Fiala Jan 3:1, Mrázek David 2:2, Opluštil Roman 0:4), Kuničky A - Brťov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skoták Jiří 2:2, Karandyszewský David 2:0, Karandyszewský Jaroslav 2:2, Maňoušek Petr 1:3, Kazda Tomáš 1:1, body hostů: Svoboda Jiří 2:2, Tatíček Aleš 3:1, Dobrovolný Lukáš 2:2, Pavlů Martin 1:3),
11. kolo:
Brťov A - Bořitov C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozel Ivan 1:3, Dobrovolný Lukáš 4:0, Svoboda Jiří 4:0, Tatíček Aleš 3:1, body hostů: Mareček Petr 2:2, Málek Michal 1:3, Schiffneder Pavel 0:2, Polák Josef 1:3, Fojt Antonín 0:2), Kunice A - Kuničky A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jiří 0:4, Fiala Jan 3:1, Mrázek David 0:4, Opluštil Roman 1:3, body hostů: Karandyszewský David 3:1, Karandyszewský Jaroslav 4:0, Kazda Tomáš 2:2, Maňoušek Petr 3:1), Velenov B - Boskovice C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Písařík Michal 1:0, Jedlička Lukáš 2:1, Musil Josef ml. 3:0, Grešo Jakub 1:2, Veselý Jakub 0:2, WO 5:0, body hostů: Votoček Lukáš 0:4, Votoček Michal 3:1, Fučík Petr 2:2, WO 0:5), V. Opatovice C - Olešnice C 18:0wo, Ždárná C - Šošůvka D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grmela Marek 3:1, Vlček Josef 3:1, Sekanina Zdeněk 4:0, Parák Daniel 2:0, Mazánek Matěj 1:1, body hostů: Valach Jaroslav 3:1, Sedlák Ivo 0:4, Dujka František 0:4, Hloušek Ondřej 0:4), Petrovice D - Okrouhlá C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Martin 3:1, Nečas Marek 2:2, Přikryl Vojtěch 0:4, Novohradská Karolína 2:2, body hostů: Slepánek František 1:3, Šindelka Ondřej 2:2, Tichá Iva 2:2, Pukl Luděk ml. 4:0), Křetín E - Kunštát D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burgr Vojtěch 2:2, Tušla Antonín 2:2, Doskočil Denis 0:4, Pelíšek Tomáš 1:3, body hostů: Pravec Petr 0:1, Hrubý Jan 4:0, Podsedník Bohumír 4:0, Macháček Filip 2:2, Krása Marek 1:2),
12. kolo:
Bořitov C - Kunštát D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Josef 3:1, Málek Michal 1:3, Ostrý Alois 0:2, Blažek Rudolf 2:2, Málek Karel 0:2, body hostů: Šauer Martin 2:2, Unčovský Josef 3:1, Podsedník Bohumír 3:1, Hrubý Jan 2:2), Okrouhlá C - Křetín E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindelka Ondřej 4:0, Slepánek František 4:0, Nahálka Vladimír 4:0, Tichá Iva 4:0, body hostů: Tušla Antonín 0:4, Burgr Vojtěch 0:4, Bačovský Vojtěch 0:4, Doskočil Denis 0:4), Šošůvka D - Petrovice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valach Jaroslav 3:1, Buráň Filip 1:3, Hloušek Ondřej 0:2, Dujka František 0:4, Svoboda Lukáš 0:2, body hostů: Skoták Roman 2:2, Novohradský Pavel 4:0, Dvořáček Jan 3:1, Novohradská Karolína 3:1), Olešnice C - Ždárná C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žíla Roman 2:2, Hanák Miroslav 2:2, Kříž Petr 1:3, Křížová Karolína 0:4, body hostů: Sekanina Zdeněk 4:0, Vlček Josef 2:2, Grmela Marek 4:0, Parák Daniel 1:1, Mazánek Matěj 0:2), Boskovice C - V. Opatovice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votoček Michal 3:1, Votoček Lukáš 1:3, Sivera Pavel 2:2, Vu Patrik 0:4, body hostů: Gerbrich Radim 3:1, Kalas František 4:0, Dočekal Marek 1:3, Türk Petr 2:2), Kuničky A - Velenov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karandyszewský David 3:1, Karandyszewský Jaroslav 2:2, Skoták Jiří 2:2, Maňoušek Petr 1:3, body hostů: Jedlička Lukáš 0:2, Musil Josef ml. 3:1, Veselý Jakub 0:4, Grešo Jakub 4:0, Písařík Michal 1:1), Brťov A - Kunice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jiří 3:1, Tatíček Aleš 3:1, Pavlů Martin 2:2, Dobrovolný Lukáš 3:1, body hostů: Mrázek David 4:0, Žáček Lukáš 0:4, Opluštil Roman 1:3, Fiala Jiří 0:1, Fiala Jan 0:3),
13. kolo:
Kunice A - Bořitov C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jiří 2:2, Fiala Jan 3:1, Opluštil Roman 4:0, Mrázek David 3:0, Žáček Lukáš 0:1, body hostů: Polák Josef 2:2, Schiffneder Pavel 2:2, Málek Michal 0:2, Málek Karel 0:4, Fojt Antonín 0:2), Velenov B - Brťov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grešo Jakub 0:4, Musil Josef ml. 1:3, Písařík Michal 4:0, Jedlička Lukáš 4:0, body hostů: Svoboda Jiří 1:3, Tatíček Aleš 2:2, Pavlů Martin 2:2, Dobrovolný Lukáš 2:2), V. Opatovice C - Kuničky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gerbrich Radim 3:1, Türk Petr 0:4, Kalas František 3:1, Dočekal Marek 0:4, body hostů: Karandyszewský David 2:2, Skoták Jiří 2:2, Karandyszewský Jaroslav 2:2, Maňoušek Petr 4:0), Ždárná C - Boskovice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlček Josef 1:3, Parák Daniel 1:3, Sekanina Zdeněk 2:2, Žáček Vítězslav 0:1, Mazánek Matěj 0:3, body hostů: Votoček Michal 4:0, Votoček Lukáš 4:0, Sivera Pavel 3:1, Vu Patrik 1:3), Petrovice D - Olešnice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novohradský Pavel 3:1, Hruška Luboš 0:4, Novohradská Karolína 0:4, Pokorný Martin 1:3, body hostů: Bareš Jiří 4:0, Žíla Roman 3:1, Hanák Miroslav 3:1, Kříž Petr 2:2), Křetín E - Šošůvka D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burgr Vojtěch 3:1, Tušla Antonín 3:1, Doskočil Denis 3:1, Pelíšek Tomáš 2:2, body hostů: Dujka František 2:2, Hloušek Ondřej 0:4, Buráň Filip 3:1, Svoboda Lukáš 0:4), Kunštát D - Okrouhlá C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Jan 3:1, Podsedník Bohumír 4:0, Unčovský Josef 4:0, Šauer Martin 3:1, body hostů: Pukl Luděk ml. 0:4, Šindelka Ondřej 0:4, Tichá Iva 2:2, Slepánek František 0:4),
14. kolo:
Kuničky A - Boskovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skoták Jiří 3:1, Karandyszewský David 4:0, Karandyszewský Jaroslav 0:1, Maňoušek Petr 3:1, Kazda Tomáš 1:2, body hostů: Pořízka Milan 1:3, Holý Vítek 2:2, Votoček Lukáš 2:2, Harna Tomáš 0:4), V. Opatovice C - Velenov B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dočekal Marek 0:4, Türk Petr 4:0, Gerbrich Radim 3:1, Kalas František 4:0, body hostů: Jedlička Lukáš 1:3, Písařík Michal 2:2, Musil Josef ml. 1:3, Grešo Jakub 1:3), Kunice A - Brťov A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Opluštil Roman 1:3, Fiala Jiří 0:4, Fiala Jan 0:4, Mrázek David 0:2, Cvrkal Tomáš 0:2, body hostů: Pavlů Martin 4:0, Dobrovolný Lukáš 2:0, Svoboda Jiří 4:0, Tatíček Aleš 4:0, Kozel Ivan 1:1), Petrovice D - Ždárná C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorný Martin 1:3, Nečas Marek 3:1, Novohradská Karolína 1:3, Přikryl Vojtěch 0:4, body hostů: Grmela Marek 3:1, Vlček Josef 3:1, Sekanina Zdeněk 4:0, Parák Daniel 1:1, Žáček Vítězslav 0:2), Olešnice C - Kunštát D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žíla Roman 3:1, Hanák Miroslav 2:2, Křížová Karolína 2:2, Jančík Michal 0:4, body hostů: Hrubý Jan 4:0, Podsedník Bohumír 3:1, Krása Marek 1:3, Macháček Filip 1:1, Pravec Petr 0:2), Křetín E - Bořitov C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doskočil Denis 0:4, Burgr Vojtěch 0:4, Tušla Antonín 1:3, Pelíšek Tomáš 1:3, body hostů: Polák Josef 4:0, Schiffneder Pavel 4:0, Málek Michal 4:0, Fojt Antonín 2:2), Šošůvka D - Okrouhlá C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valach Jaroslav 4:0, Hloušek Ondřej 0:2, Zouhar Michal 4:0, Doležel Petr 3:1, Dujka František 0:2, body hostů: Pukl Luděk ml. 1:3, Šindelka Ondřej 1:3, Tichá Iva 1:3, Bašný Josef 2:2),
15. kolo:
Kunice A - Boskovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Jan 3:1, Fiala Jiří 3:1, Mrázek David 4:0, Žáček Lukáš 2:2, body hostů: Votoček Lukáš 0:4, Harna Tomáš 0:4, Fučík Petr 3:1, Pořízka Milan 1:3), V. Opatovice C - Brťov A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gerbrich Radim 3:1, Kalas František 4:0, Dočekal Marek 1:3, Türk Petr 4:0, body hostů: Pavlů Martin 1:3, Kozel Ivan 0:4, Tatíček Aleš 1:3, Svoboda Jiří 2:2), Velenov B - Kuničky A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Josef ml. 4:0, Grešo Jakub 2:2, Písařík Michal 4:0, Jedlička Lukáš 4:0, body hostů: Karandyszewský David 1:3, Skoták Jiří 0:2, Karandyszewský Jaroslav 1:3, Maňoušek Petr 0:4, Kazda Tomáš 0:2), Ždárná C - Petrovice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grmela Marek 4:0, Vlček Josef 4:0, Sekanina Zdeněk 4:0, Parák Daniel 0:2, Žáček Vítězslav 1:1, body hostů: Novohradská Karolína 0:4, Přikryl Vojtěch 1:3, Nečas Marek 1:3, Novohradský Pavel 1:3), Kunštát D - Olešnice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubý Jan 4:0, Podsedník Bohumír 2:2, Pravec Petr 0:4, Krása Marek 0:2, Macháček Filip 0:2, body hostů: Hanák Miroslav 2:2, Žíla Roman 3:1, Kříž Petr 3:1, Křížová Karolína 2:2), Bořitov C - Křetín E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Josef 4:0, Fojt Antonín 2:2, Schiffneder Pavel 4:0, Málek Michal 4:0, body hostů: Pelíšek Tomáš 0:4, Burgr Vojtěch 1:3, Doskočil Denis 0:4, Tušla Antonín 1:3), Okrouhlá C - Šošůvka D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pukl Luděk ml. 2:2, Šindelka Ondřej 2:2, Tichá Iva 1:3, Slepánek František 2:2, body hostů: Zouhar Michal 4:0, Doležel Petr 4:0, Šindelka Stanislav ml. 1:3, Hloušek Ondřej 0:4),
16. kolo:
Boskovice C - Velenov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votoček Michal 4:0, Votoček Lukáš 1:3, Sivera Pavel 1:3, Harna Tomáš 0:1, Pořízka Milan 0:3, body hostů: Písařík Michal 3:1, Jedlička Lukáš 3:1, Musil Josef ml. 2:2, Písařík Bohumil 2:2), Brťov A - Kuničky A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jiří 3:1, Tatíček Aleš 3:1, Pavlů Martin 1:3, Dobrovolný Lukáš 4:0, body hostů: Karandyszewský David 2:2, Skoták Jiří 0:3, Karandyszewský Jaroslav 1:3, Maňoušek Petr 2:2, Kazda Tomáš 0:1), Kunice A - V. Opatovice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Jiří 1:3, Fiala Jan 2:2, Mrázek David 0:3, Opluštil Roman 1:3, Žáček Lukáš 0:1, body hostů: Gerbrich Radim 3:1, Kalas František 4:0, Türk Petr 4:0, Buryška Ondřej 1:3), Šošůvka D - Ždárná C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valach Jaroslav 3:1, Hloušek Ondřej 0:4, Čupr Josef 4:0, Zouhar Michal 4:0, body hostů: Sekanina Zdeněk 1:3, Vlček Josef 2:2, Parák Daniel 1:3, Žáček Vítězslav 1:3), Olešnice C - Bořitov C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křížová Karolína 0:4, Kánský Tomáš 0:4, Kříž Petr 1:3, Hanák Miroslav 2:2, body hostů: Málek Michal 2:2, Polák Josef 4:0, Blažek Rudolf 3:1, Schiffneder Pavel 4:0), Petrovice D - Okrouhlá C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novohradská Karolína 2:2, Běluša Ondřej 0:4, Přikryl Vojtěch 1:3, Nečas Marek 3:1, body hostů: Tichá Iva 2:2, Pukl Luděk ml. 3:1, Šindelka Ondřej 4:0, Slepánek František 1:3), Křetín E - Kunštát D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burgr Vojtěch 3:1, Doskočil Denis 2:2, Pelíšek Tomáš 2:2, Bačovský Vojtěch 2:2, body hostů: Hrubý Jan 4:0, Podsedník Bohumír 3:1, Macháček Filip 0:4, Pravec Petr 0:4),
17. kolo:
V. Opatovice C - Boskovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gerbrich Radim 2:2, Kalas František 4:0, Türk Petr 4:0, Dočekal Marek 1:3, body hostů: Fučík Petr 2:2, Pořízka Milan 1:3, Sivera Pavel 0:4, Holý Vítek 2:2), Kuničky A - Kunice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skoták Jiří 1:3, Karandyszewský David 4:0, Karandyszewský Jaroslav 2:2, Maňoušek Petr 4:0, body hostů: Mrázek David 2:2, Opluštil Roman 0:2, Fiala Jan 2:2, Cvrkal Tomáš 0:4, Žáček Lukáš 1:1), Brťov A - Velenov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jiří 2:2, Tatíček Aleš 1:3, Kozel Ivan 1:3, Dobrovolný Lukáš 3:1, body hostů: Písařík Bohumil 1:3, Jedlička Lukáš 3:1, Grešo Jakub 2:2, Musil Josef ml. 3:1), Ždárná C - Šošůvka D 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Josef 4:0, Grmela Marek 4:0, Sekanina Zdeněk 4:0, Parák Daniel 2:0, Žáček Vítězslav 1:1, body hostů: Sedlák Ivo 1:3, Dujka František 0:4, Hloušek Ondřej 0:4, Buráň Filip 0:4), Bořitov C - Olešnice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Rudolf 2:1, Málek Karel 1:3, Fojt Antonín 1:3, Ostrý Alois 1:3, Polák Josef 1:0, body hostů: Sobotka František 0:4, Hanák Miroslav 3:1, Kříž Petr 3:1, Král Martin st. 4:0), Okrouhlá C - Petrovice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slepánek František 3:1, Šindelka Ondřej 3:1, Tichá Iva 2:2, Pukl Luděk ml. 3:1, body hostů: Novohradská Karolína 2:2, Běluša Ondřej 1:3, Nečas Marek 1:3, Přikryl Vojtěch 1:3), Kunštát D - Křetín E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Jan 4:0, Podsedník Bohumír 4:0, Unčovský Josef 2:0, Macháček Filip 3:1, Krása Marek 2:0, body hostů: Doskočil Denis 0:4, Burgr Vojtěch 1:3, Pelíšek Tomáš 0:4, Tušla Antonín 0:4),
18. kolo:
Velenov B - Kunice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Josef ml. 4:0, Grešo Jakub 3:1, Veselý Jakub 0:2, Jedlička Lukáš 4:0, Písařík Michal 1:1, body hostů: Opluštil Roman 1:3, Fiala Jiří 1:3, Fiala Jan 1:3, Žáček Lukáš 1:3), Boskovice C - Brťov A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votoček Michal 3:1, Holý Vítek 4:0, Pořízka Milan 2:2, Votoček Lukáš 2:2, body hostů: Svoboda Jiří 2:2, Tatíček Aleš 1:3, Dobrovolný Lukáš 2:2, Kozel Ivan 0:4), Kuničky A - V. Opatovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karandyszewský David 3:1, Skoták Jiří 1:3, Karandyszewský Jaroslav 1:3, Maňoušek Petr 0:1, Kazda Tomáš 1:2, body hostů: Gerbrich Radim 3:1, Kalas František 4:0, Dočekal Marek 0:4, Türk Petr 3:1), Bořitov C - Ždárná C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schiffneder Pavel 2:0, Mareček Petr 3:1, Blažek Rudolf 2:2, Polák Josef 2:2, Málek Karel 1:1, body hostů: Sekanina Zdeněk 2:2, Grmela Marek 4:0, Žáček Vítězslav 0:4, Mazánek Matěj 0:4), Olešnice C - Šošůvka D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Martin st. 4:0, Hanák Miroslav 3:1, Kříž Petr 2:2, Křížová Karolína 1:3, body hostů: Sedlák Ivo 2:2, Doležel Petr 3:1, Hloušek Ondřej 0:4, Dujka František 1:3), Okrouhlá C - Kunštát D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bašný Josef 4:0, Šindelka Ondřej 2:2, Pukl Luděk ml. 2:2, Slepánek František 3:1, body hostů: Unčovský Josef 3:1, Hrubý Jan 2:2, Macháček Filip 0:4, Pravec Petr 0:4), Petrovice D - Křetín E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novohradská Karolína 4:0, Pokorný Martin 3:1, Běluša Ondřej 1:3, Přikryl Vojtěch 0:4, body hostů: Winkler Adam 2:2, Tušla Antonín 2:2, Burgr Vojtěch 2:2, Bačovský Vojtěch 2:2),
19. kolo:
Ždárná C - Bořitov C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grmela Marek 3:1, Parák Daniel 0:4, Sekanina Zdeněk 2:2, Žáček Vítězslav 0:4, body hostů: Polák Josef 4:0, Blažek Rudolf 2:2, Schiffneder Pavel 2:0, Mareček Petr 2:2, Fojt Antonín 1:1), Šošůvka D - Olešnice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valach Jaroslav 4:0, Dujka František 0:4, Zouhar Michal 4:0, Hloušek Ondřej 1:3, body hostů: Hanák Miroslav 2:2, Kříž Petr 2:2, Žíla Roman 2:2, Křížová Karolína 1:3), Kunštát D - Okrouhlá C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macháček Filip 0:4, Podsedník Bohumír 4:0, Pravec Petr 0:4, Krása Marek 0:4, body hostů: Slepánek František 3:1, Tichá Iva 3:1, Pukl Luděk ml. 3:1, Šindelka Ondřej 3:1), Křetín E - Petrovice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotná Natálie 3:1, Winkler Adam 2:2, Burgr Vojtěch 2:2, Tušla Antonín 2:2, body hostů: Novohradská Karolína 3:1, Pokorný Martin 3:1, Běluša Ondřej 0:4, Přikryl Vojtěch 1:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline