Výsledky do novin
3. třída A muži (RS-1A)
1. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - SK OAZA Praha B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koutník Roman 0:4, Šmolík Jindřich 2:2, Štencek Jiří 2:1, Dalešický Josef 2:2, body hostů: Kačinetz Alan 1:3, Čapek Karel 2:2, Dlouhý Karel 4:0, Koubek Arnošt 2:1), TJ Sokol Běchovice II A - KK Konstruktiva Praha A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brůčková Marie 0:4, Richter Jan 2:2, Šprongl Jaroslav 1:2, Zatroch Ondrej 4:0, body hostů: Marko Jiří 1:3, Semián Richard 2:2, Smrkovský Petr 3:1, Boštíková Věra 2:1), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Václav 1:2, Honek Jan st. 0:3, Koťátko Pravoslav 1:2, Zúbrik Mário 2:2, body hostů: Zuzčák Patrik 4:0, Lipták Ondřej 2:1, Kalaš Vladislav 1:2, Svatoš Daniel 2:1), Slovan KST Bohnice G - SK Slivenec A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komín Ondřej 0:3, Handl Erich 0:2, Čáha Jiří 1:2, Janeba Vladimír 1:2, body hostů: Bratka Arnošt 3:0, Pospíšil Alois 3:0, Šimánek Lubomír 2:1, Kachlík Jan 1:1), TJ Lokomotiva Vršovice C - SK Dolní Měcholupy A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krameš Jan st. 2:1, Blažek Jan 2:1, Krameš Jan 3:0, Šobáň Radek 2:1, body hostů: Procházka Radek 0:3, Brož Josef 1:2, Vojta Martin 0:3, Martinek Patrik 2:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TJ Pankrác D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luxemburk Jaroslav 0:4, Botoněk Ivo 1:3, Popelka Antonín st. 2:1, Herrmann Vít 3:1, body hostů: Lipták Milan 1:3, Fišer Martin 3:1, Tůma Ladislav 3:1, Fišer Petr 2:1),
2. kolo:
SK OAZA Praha B - TJ Pankrác D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čapek Karel 2:1, Koubek Arnošt 0:3, Hezina Jiří 1:2, Kačinetz Alan 2:2, body hostů: Fišer Martin 3:1, Tůma Ladislav 3:0, Fišer Petr 0:3, Lipták Milan 2:1), SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 0:2, Brož Josef 2:2, Vojta Martin 2:2, Martinek Patrik 2:2, Mára Karel 2:0, body hostů: Luxemburk Jaroslav 4:0, Herrmann Vít 3:1, Jankovec Jiří 0:4, Popelka Antonín st. 1:3), SK Slivenec A - TJ Lokomotiva Vršovice C 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pospíšil Alois 3:1, Šimánek Lubomír 0:3, Kachlík Jan 1:2, Bratka Arnošt 1:3, WO 1:0, body hostů: Krameš Jan 3:1, Krameš Jan st. 2:2, Šobáň Radek 2:1, Železný Miroslav 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - Slovan KST Bohnice G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svatoš Daniel 2:1, Kalaš Vladislav 1:1, Lipták Ondřej 2:1, Konopásek Luboš 3:0, body hostů: Komín Ondřej 2:1, Handl Erich 1:2, Janeba Vladimír 0:3, Pilný Pavel 0:2), KK Konstruktiva Praha A - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semián Richard 4:0, Marko Jiří 2:1, Boštíková Věra 1:2, Smrkovský Petr 3:1, body hostů: Zúbrik Mário 3:1, Růžička Václav 1:3, Honek Jan st. 0:3, Hojovec Ondřej 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Sokol Běchovice II A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadrava Petr 1:2, Kotrč Pavel 0:3, Štencek Jiří 2:1, Dalešický Josef 0:3, body hostů: Zatroch Ondrej 2:1, Žambokréthyová Milena 3:0, Šprongl Jaroslav 1:2, Richter Jan 3:0),
3. kolo:
TJ Sokol Běchovice II A - SK OAZA Praha B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chmelík David 0:4, Šprongl Jaroslav 1:2, Zatroch Ondrej 2:1, Žambokréthyová Milena 1:0, Sejpka Ladislav 0:3, body hostů: Dlouhý Karel 2:2, Čapek Karel 4:0, Koubek Arnošt 2:1, Kačinetz Alan 2:1), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Václav 2:1, Hojovec Ondřej 1:2, Zúbrik Mário 2:1, Kuchař Michal 4:0, body hostů: Štencek Jiří 2:2, Kotrč Pavel 1:2, Dalešický Josef 0:3, Šmolík Jindřich 1:2), Slovan KST Bohnice G - KK Konstruktiva Praha A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janeba Vladimír 0:2, Pilný Pavel 0:2, Komín Ondřej 1:2, Handl Erich 0:2, body hostů: Smrkovský Petr 3:0, Semián Richard 1:1, Marko Jiří 2:0, Boštíková Věra 2:0), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jan 1:2, Šobáň Radek 2:1, Krameš Jan 2:1, Rotari Vjačeslav 3:0, body hostů: Lipták Ondřej 3:0, Svatoš Daniel 0:3, Kalaš Vladislav 1:2, Jágr Martin 0:3), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - SK Slivenec A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luxemburk Jaroslav 0:1, Jankovec Jiří 2:0, Herrmann Vít 3:0, Popelka Antonín st. 2:0, WO 1:0, body hostů: Bratka Arnošt 1:2, Šimánek Lubomír 0:2, Frait František 0:2, Kachlík Jan 0:1, WO 0:1), TJ Pankrác D - SK Dolní Měcholupy A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipták Milan 3:0, Tůma Ladislav 2:0, Fišer Petr 2:1, Holub Martin 2:1, body hostů: Martinek Patrik 1:2, Brož Josef 0:1, Vojta Martin 0:3, Mára Karel 0:2, Procházka Radek 1:1),
4. kolo:
SK OAZA Praha B - SK Dolní Měcholupy A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Karel 4:0, Kačinetz Alan 3:1, Koubek Arnošt 1:3, Berný Lukáš 1:3, body hostů: Brož Josef 2:2, Procházka Radek 3:1, Mára Karel 1:3, Habrych Richard 1:3), SK Slivenec A - TJ Pankrác D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimánek Lubomír 0:3, Jůzek Karel 0:3, Beneš Milan 0:3, Bratka Arnošt 3:0, body hostů: Lipták Milan 3:0, Tůma Ladislav 2:1, Fišer Petr 2:1, Fišer Martin 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svatoš Daniel 0:4, Kalaš Vladislav 0:3, Konopásek Luboš 1:2, Lipták Ondřej 3:1, body hostů: Luxemburk Jaroslav 3:1, Herrmann Vít 4:0, Jankovec Jiří 1:2, Popelka Antonín st. 2:1), KK Konstruktiva Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semián Richard 1:1, Boštíková Věra 0:2, Ouroda František 0:3, Marko Jiří 0:3, body hostů: Rotari Vjačeslav 3:0, Šobáň Radek 3:0, Krameš Jan 2:0, Krameš Jan st. 1:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - Slovan KST Bohnice G 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hadrava Petr 2:0, Šmolík Jindřich 2:0, Kotrč Pavel 2:1, Dalešický Josef 2:0, body hostů: Komín Ondřej 0:3, Handl Erich 1:1, Janeba Vladimír 0:2, Pilný Pavel 0:2), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ivan ml. 3:1, Richter Jan 2:1, Šprongl Jaroslav 1:2, Zatroch Ondrej 3:1, body hostů: Zúbrik Mário 4:0, Růžička Václav 0:4, Hojovec Ondřej 1:2, Studničný Jaromír 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - SK OAZA Praha B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Václav 2:2, Honek Jan st. 0:4, Hojovec Ondřej 1:2, Zúbrik Mário 3:1, body hostů: Dlouhý Karel 4:0, Kačinetz Alan 2:2, Berný Lukáš 1:3, Koubek Arnošt 2:1), Slovan KST Bohnice G - TJ Sokol Běchovice II A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pilný Pavel 0:2, Cihlář Matěj 0:2, Komín Ondřej 0:2, Handl Erich 0:2, body hostů: Procházka Ivan ml. 2:0, Zatroch Ondrej 2:0, Richter Jan 2:0, Šprongl Jaroslav 2:0), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krameš Jan st. 2:0, Blažek Jan 1:1, Šobáň Radek 2:1, Krameš Jan 3:0, WO 1:0, body hostů: Lösterová Anna 1:2, Šmolík Jindřich 1:2, Kotrč Pavel 0:2, Dalešický Josef 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - KK Konstruktiva Praha A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luxemburk Jaroslav 2:2, Herrmann Vít 3:0, Jankovec Jiří 1:2, Popelka Antonín st. 3:1, body hostů: Smrkovský Petr 1:3, Semián Richard 2:2, Marko Jiří 1:2, Boštíková Věra 1:2), TJ Pankrác D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Martin 1:2, Tůma Ladislav 2:1, Fišer Petr 0:3, Lipták Milan 2:2, body hostů: Zuzčák Patrik 4:0, Lipták Ondřej 2:1, Čečák Milan 2:1, Kalaš Vladislav 0:3), SK Dolní Měcholupy A - SK Slivenec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 1:1, Vojta Martin 1:1, Randáček Miroslav 3:0, Martinek Patrik 3:0, body hostů: Pospíšil Alois 1:2, Bratka Arnošt 1:2, Šimánek Lubomír 0:2, Kachlík Jan 0:2),
6. kolo:
SK OAZA Praha B - SK Slivenec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kačinetz Alan 2:1, Koubek Arnošt 2:0, Fabian Jiří 1:2, Dlouhý Karel 3:0, body hostů: Pospíšil Alois 1:2, Bratka Arnošt 1:2, Hartmann Miroslav 0:3, Kachlík Jan 1:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - SK Dolní Měcholupy A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lipták Ondřej 3:0, Čečák Milan 2:0, Kalaš Vladislav 0:3, Zuzčák Patrik 3:0, body hostů: Martinek Patrik 1:2, Brož Josef 1:2, Mára Karel 1:2, Procházka Radek 0:2), KK Konstruktiva Praha A - TJ Pankrác D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semián Richard 1:1, Marko Jiří 0:2, Boštíková Věra 0:1, Smrkovský Petr 1:2, Ouroda František 0:2, body hostů: Tůma Ladislav 3:0, Lipták Milan 3:0, Fišer Martin 2:0, Holub Martin 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Adam 2:1, Šmolík Jindřich 2:1, Lösterová Anna 2:1, Dalešický Josef 3:0, body hostů: Jankovec Jiří 0:3, Popelka Antonín st. 2:1, Botoněk Ivo 1:2, Ptáček Jan 0:3), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Lokomotiva Vršovice C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brůčková Marie 1:2, Richter Jan 1:2, Procházka Ivan ml. 0:3, Zatroch Ondrej 3:1, body hostů: Rotari Vjačeslav 4:0, Krameš Jan 2:1, Šobáň Radek 1:2, Blažek Jan 1:2), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - Slovan KST Bohnice G 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Václav 2:0, Koťátko Pravoslav 2:0, Hojovec Ondřej 2:0, Zúbrik Mário 2:0, body hostů: Komín Ondřej 0:2, Handl Erich 0:2, Pilný Pavel 0:2, Čáha Jiří 0:2),
7. kolo:
Slovan KST Bohnice G - SK OAZA Praha B 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pilný Pavel 0:3, Čáha Jiří 0:3, Komín Ondřej 1:2, Janeba Vladimír 0:1, Cankař Radek 2:0, WO 4:0, body hostů: Kačinetz Alan 3:1, Berný Lukáš 2:2, Fabian Jiří 4:0, WO 0:4), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krameš Jan st. 2:0, Šobáň Radek 2:0, Krameš Jan 2:0, Rotari Vjačeslav 2:0, body hostů: Zúbrik Mário 0:2, Růžička Václav 0:2, Hojovec Ondřej 0:2, Koťátko Pravoslav 0:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TJ Sokol Běchovice II A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luxemburk Jaroslav 3:1, Herrmann Vít 4:0, Jankovec Jiří 1:3, Popelka Antonín st. 1:3, body hostů: Zatroch Ondrej 3:1, Šprongl Jaroslav 2:2, Procházka Ivan ml. 2:2, Farář Petr 0:4), TJ Pankrác D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipták Milan 2:0, Fišer Martin 2:0, Fišer Petr 2:0, Tůma Ladislav 2:0, Holub Martin 1:0, body hostů: Koutník Roman 0:3, Baxa Karel 0:2, Vokál Roman 0:2, Šilar Bohuslav 0:2), SK Dolní Měcholupy A - KK Konstruktiva Praha A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Radek 2:0, Brož Josef 2:0, Vojta Martin 3:0, Martinek Patrik 2:1, body hostů: Semián Richard 0:3, Smrkovský Petr 0:3, Marko Jiří 1:1, Boštíková Věra 0:2), SK Slivenec A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bratka Arnošt 1:1, Šimánek Lubomír 0:2, Beneš Milan 0:3, Kachlík Jan 0:3, body hostů: Zuzčák Patrik 3:0, Lipták Ondřej 3:0, Čečák Milan 2:0, Kalaš Vladislav 1:1),
8. kolo:
SK OAZA Praha B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berný Lukáš 1:2, Dlouhý Karel 0:3, Koubek Arnošt 0:3, Kačinetz Alan 2:1, body hostů: Zuzčák Patrik 3:0, Lipták Ondřej 2:1, Čečák Milan 3:0, Kalaš Vladislav 1:2), KK Konstruktiva Praha A - SK Slivenec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semián Richard 2:1, Marko Jiří 1:2, Boštíková Věra 3:0, Smrkovský Petr 3:0, body hostů: Pospíšil Alois 1:2, Bratka Arnošt 1:2, Frait František 1:2, Kachlík Jan 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - SK Dolní Měcholupy A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrč Pavel 3:1, Šmolík Jindřich 2:1, Štencek Jiří 2:1, Dalešický Josef 2:2, body hostů: Randáček Miroslav 0:4, Brož Josef 0:4, Martinek Patrik 3:0, Procházka Radek 2:1), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Pankrác D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šprongl Jaroslav 1:3, Richter Jan 0:4, Procházka Ivan ml. 2:1, Zatroch Ondrej 3:1, body hostů: Holub Martin 1:3, Fišer Martin 2:2, Lipták Milan 3:1, Tůma Ladislav 3:0), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Václav 1:2, Hojovec Ondřej 2:1, Zúbrik Mário 2:1, Kuchař Michal 3:0, body hostů: Herrmann Vít 3:0, Holub Roman 0:3, Popelka Antonín st. 1:2, Červenka Boris 0:1, Ptáček Jan 0:2), Slovan KST Bohnice G - TJ Lokomotiva Vršovice C 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Komín Ondřej 1:3, Dvořáková Lucie 1:2, Cankař Radek 0:3, Handl Erich 1:2, WO 1:0, body hostů: Rotari Vjačeslav 2:1, Krameš Jan 4:0, Šobáň Radek 3:0, Blažek Jan 1:2, WO 0:1),
9. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - SK OAZA Praha B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krameš Jan st. 2:0, Šobáň Radek 1:1, Krameš Jan 1:2, Rotari Vjačeslav 1:1, WO 4:0, body hostů: Kačinetz Alan 1:2, Koubek Arnošt 2:1, Brenner Zdeněk 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - Slovan KST Bohnice G 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jankovec Jiří 2:0, Herrmann Vít 2:0, Popelka Antonín st. 0:3, Luxemburk Jaroslav 1:1, WO 4:0, body hostů: Handl Erich 1:2, Komín Ondřej 1:2, Čáha Jiří 2:1, WO 0:4), TJ Pankrác D - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Ladislav 2:0, Lipták Milan 2:0, Fišer Martin 3:0, Holub Martin 1:1, body hostů: Růžička Václav 0:3, Hojovec Ondřej 0:2, Klatovský Karel 1:1, Studničný Jaromír 0:2), SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Běchovice II A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Radek 1:2, Brož Josef 2:1, Vojta Martin 3:0, Martinek Patrik 3:1, body hostů: Zatroch Ondrej 1:3, Procházka Ivan ml. 1:2, Richter Jan 1:2, Šprongl Jaroslav 1:2), SK Slivenec A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bratka Arnošt 3:1, Šimánek Lubomír 1:3, Kachlík Jan 1:3, Pospíšil Alois 3:1, body hostů: Kotrč Pavel 2:2, Šmolík Jindřich 2:2, Dalešický Josef 2:2, Lösterová Anna 2:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - KK Konstruktiva Praha A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čečák Milan 4:0, Konopásek Luboš 1:3, Kalaš Vladislav 0:3, Lipták Ondřej 4:0, body hostů: Smrkovský Petr 2:2, Semián Richard 2:2, Boštíková Věra 1:3, Marko Jiří 1:2),
10. kolo:
SK OAZA Praha B - KK Konstruktiva Praha A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koubek Arnošt 2:2, Berný Lukáš 3:1, Kačinetz Alan 3:1, WO 0:5, body hostů: Smrkovský Petr 1:2, Semián Richard 2:1, Marko Jiří 1:2, Boštíková Věra 0:3, WO 5:0), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Adam 2:2, Šmolík Jindřich 2:2, Lösterová Anna 0:3, Dalešický Josef 2:2, body hostů: Zuzčák Patrik 4:0, Lipták Ondřej 3:1, Čečák Milan 2:2, Kalaš Vladislav 0:3), TJ Sokol Běchovice II A - SK Slivenec A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šprongl Jaroslav 2:0, Richter Jan 2:0, Procházka Ivan ml. 2:0, Zatroch Ondrej 1:0, WO 1:0, body hostů: Pospíšil Alois 0:2, Bratka Arnošt 0:2, Kachlík Jan 0:1, Beneš Milan 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - SK Dolní Měcholupy A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Václav 1:3, Hojovec Ondřej 1:3, Zúbrik Mário 1:3, Kuchař Michal 4:0, body hostů: Martinek Patrik 3:1, Brož Josef 2:2, Mára Karel 1:3, Procházka Radek 3:1), Slovan KST Bohnice G - TJ Pankrác D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořáková Lucie 0:2, Komín Ondřej 0:2, Handl Erich 0:2, Cankař Radek 0:2, body hostů: Tůma Ladislav 2:0, Fišer Martin 2:0, Holub Martin 2:0, Lipták Milan 2:0), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krameš Jan st. 3:1, Blažek Jan 2:2, Šobáň Radek 2:1, Krameš Jan 2:2, body hostů: Herrmann Vít 4:0, Popelka Antonín st. 0:4, Luxemburk Jaroslav 1:3, Ptáček Jan 1:2),
11. kolo:
TJ Sokol Břevnov Hradčany B - SK OAZA Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luxemburk Jaroslav 3:1, Jankovec Jiří 2:2, Popelka Antonín st. 2:2, Ptáček Jan 2:2, body hostů: Koubek Arnošt 3:1, Kačinetz Alan 2:2, Berný Lukáš 2:2, Hezina Jiří 0:4), TJ Pankrác D - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Ladislav 2:1, Fišer Martin 3:0, Lipták Milan 1:2, Peštuka Zdeněk 2:0, Holub Martin 0:1, body hostů: Rotari Vjačeslav 1:2, Krameš Jan 1:2, Šobáň Radek 2:1, Blažek Jan 0:3), SK Dolní Měcholupy A - Slovan KST Bohnice G 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 1:1, Brož Josef 2:0, Mára Karel 3:0, Vojta Martin 2:0, body hostů: Handl Erich 0:3, Komín Ondřej 0:2, Čáha Jiří 0:2, Dvořáková Lucie 1:1), SK Slivenec A - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bratka Arnošt 2:2, Frait František 0:4, Šimánek Lubomír 1:2, Pospíšil Alois 2:2, body hostů: Kuchař Michal 4:0, Zúbrik Mário 2:2, Hojovec Ondřej 3:1, Růžička Václav 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ Sokol Běchovice II A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konopásek Luboš 4:0, Čečák Milan 4:0, Kalaš Vladislav 0:4, WO 0:4, body hostů: Zatroch Ondrej 1:2, Vítek Milan 1:2, Richter Jan 1:2, Šprongl Jaroslav 1:2, WO 4:0), KK Konstruktiva Praha A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Semián Richard 2:1, Marko Jiří 1:1, Boštíková Věra 2:1, Smrkovský Petr 3:0, body hostů: Štencek Jiří 2:1, Dalešický Josef 1:2, Kotrč Pavel 0:3, Hadrava Petr 0:2),
12. kolo:
SK OAZA Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Karel 3:1, Berný Lukáš 1:3, Koubek Arnošt 2:2, Kačinetz Alan 3:1, body hostů: Štencek Jiří 2:2, Šmolík Jindřich 1:3, Sochor Adam 2:2, Kotrč Pavel 2:2), KK Konstruktiva Praha A - TJ Sokol Běchovice II A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Semián Richard 1:3, Marko Jiří 2:2, Boštíková Věra 0:4, Smrkovský Petr 3:1, body hostů: Zatroch Ondrej 2:2, Procházka Ivan ml. 2:2, Šprongl Jaroslav 2:2, Richter Jan 4:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalaš Vladislav 1:1, Čečák Milan 1:1, Lipták Ondřej 3:0, Zuzčák Patrik 3:0, body hostů: Zúbrik Mário 2:1, Hojovec Ondřej 0:3, Růžička Václav 0:2, Honek Jan st. 0:2), SK Slivenec A - Slovan KST Bohnice G 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bratka Arnošt 3:0, Kachlík Jan 1:2, Šimánek Lubomír 2:1, Pospíšil Alois 3:1, body hostů: Cankař Radek 2:2, Maršíková Jitka 2:1, Komín Ondřej 0:3, Handl Erich 0:3), SK Dolní Měcholupy A - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Radek 3:1, Brož Josef 3:1, Randáček Miroslav 1:2, Martinek Patrik 2:2, body hostů: Rotari Vjačeslav 3:1, Šobáň Radek 1:3, Krameš Jan st. 2:2, Blažek Jan 0:3), TJ Pankrác D - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Ladislav 3:0, Lipták Milan 1:1, Holub Martin 1:2, Fišer Martin 3:0, body hostů: Herrmann Vít 2:1, Jankovec Jiří 1:2, Popelka Antonín st. 0:3, Botoněk Ivo 0:2),
13. kolo:
TJ Pankrác D - SK OAZA Praha B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Ladislav 3:0, Lipták Milan 2:0, Holub Martin 0:3, Fišer Martin 3:0, body hostů: Dlouhý Karel 1:2, Koubek Arnošt 1:2, Berný Lukáš 1:2, Fabian Jiří 0:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - SK Dolní Měcholupy A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herrmann Vít 2:1, Luxemburk Jaroslav 2:1, Popelka Antonín st. 1:2, Ptáček Jan 0:4, body hostů: Brož Josef 1:3, Vojta Martin 2:1, Randáček Miroslav 3:0, Procházka Radek 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice C - SK Slivenec A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 2:1, Krameš Jan st. 2:0, Šobáň Radek 2:1, Rotari Vjačeslav 3:0, body hostů: Pospíšil Alois 2:1, Bratka Arnošt 0:3, Kachlík Jan 0:3, Frait František 0:2), Slovan KST Bohnice G - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kouba Jan 0:3, Komín Ondřej 0:3, Cankař Radek 3:0, Handl Erich 1:2, body hostů: Lipták Ondřej 2:1, Čečák Milan 2:1, Kalaš Vladislav 2:1, Konopásek Luboš 2:1), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - KK Konstruktiva Praha A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Václav 3:1, Honek Jan st. 2:1, Hojovec Ondřej 0:3, Zúbrik Mário 4:0, body hostů: Smrkovský Petr 2:2, Semián Richard 1:3, Marko Jiří 2:1, Boštíková Věra 0:3), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šprongl Jaroslav 1:3, Brůčková Marie 3:1, Chmelík David 1:2, Richter Jan 4:0, body hostů: Kotrč Pavel 2:2, Dalešický Josef 3:1, Koutník Roman 0:4, Šmolík Jindřich 1:2),
14. kolo:
SK OAZA Praha B - TJ Sokol Běchovice II A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berný Lukáš 1:3, Fabian Jiří 1:3, Koubek Arnošt 1:2, Kačinetz Alan 3:1, body hostů: Zatroch Ondrej 1:3, Richter Jan 3:1, Šprongl Jaroslav 3:1, Procházka Ivan ml. 2:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štencek Jiří 2:0, Kotrč Pavel 2:0, Šmolík Jindřich 1:0, Dalešický Josef 2:0, Hadrava Petr 0:1, WO 1:0, body hostů: Zúbrik Mário 0:2, Růžička Václav 1:1, Hojovec Ondřej 0:2, Studničný Jaromír 0:2, WO 0:1), KK Konstruktiva Praha A - Slovan KST Bohnice G 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Semián Richard 2:0, Marko Jiří 2:0, Ouroda František 2:0, Smrkovský Petr 2:0, body hostů: Handl Erich 0:2, Komín Ondřej 0:2, Kouba Jan 0:2, Novotný Marek 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ Lokomotiva Vršovice C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipták Ondřej 1:2, Čečák Milan 0:3, Kalaš Vladislav 0:3, Zuzčák Patrik 3:1, body hostů: Rotari Vjačeslav 4:0, Krameš Jan 2:1, Krameš Jan st. 2:1, Blažek Jan 1:2), SK Slivenec A - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bratka Arnošt 1:3, Jůzek Karel 1:2, Kachlík Jan 0:3, Pospíšil Alois 3:1, body hostů: Herrmann Vít 4:0, Luxemburk Jaroslav 3:1, Popelka Antonín st. 2:1, Ptáček Jan 0:3), SK Dolní Měcholupy A - TJ Pankrác D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 4:0, Mára Karel 1:3, Vojta Martin 1:3, Martinek Patrik 0:2, Brož Josef 1:1, body hostů: Lipták Milan 1:3, Fišer Martin 3:1, Tůma Ladislav 3:1, Holub Martin 2:2),
15. kolo:
SK Dolní Měcholupy A - SK OAZA Praha B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 4:0, Brož Josef 1:2, Martinek Patrik 2:1, Kolařík Zdeněk 1:3, body hostů: Koubek Arnošt 2:2, Fabian Jiří 3:1, Berný Lukáš 1:2, Laube David 0:3), TJ Pankrác D - SK Slivenec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Martin 3:0, Holub Martin 0:2, Lipták Milan 3:0, Tůma Ladislav 2:1, body hostů: Pospíšil Alois 1:2, Bratka Arnošt 2:1, Šimánek Lubomír 0:3, Kachlík Jan 0:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jankovec Jiří 0:2, Popelka Antonín st. 0:2, Ptáček Jan 0:3, Šaršoun Jaroslav 0:2, body hostů: Lipták Ondřej 3:0, Čečák Milan 2:0, Konopásek Luboš 2:0, Kalaš Vladislav 2:0), TJ Lokomotiva Vršovice C - KK Konstruktiva Praha A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 2:0, Krameš Jan st. 2:0, Šobáň Radek 3:0, Krameš Jan 2:0, body hostů: Semián Richard 0:3, Smrkovský Petr 0:2, Marko Jiří 0:2, Boštíková Věra 0:2), Slovan KST Bohnice G - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pražák Bohumil 0:2, Novotný Marek 0:2, Cihlář Matěj 2:1, Čáha Jiří 0:3, body hostů: Štencek Jiří 3:0, Dalešický Josef 2:1, Kotrč Pavel 1:1, Šmolík Jindřich 2:0), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - TJ Sokol Běchovice II A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Václav 2:2, Hojovec Ondřej 1:2, Zúbrik Mário 2:1, Kuchař Michal 4:0, body hostů: Zatroch Ondrej 3:1, Šprongl Jaroslav 1:3, Procházka Ivan ml. 1:2, Nagy Ondrej 0:3),
16. kolo:
SK OAZA Praha B - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačinetz Alan 2:0, Dlouhý Karel 1:1, Koubek Arnošt 3:0, Fabian Jiří 3:0, body hostů: Zúbrik Mário 1:2, Růžička Václav 0:3, Koťátko Pravoslav 0:2, Honek Jan st. 0:2), TJ Sokol Běchovice II A - Slovan KST Bohnice G 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ivan ml. 2:0, Šprongl Jaroslav 2:0, Richter Jan 2:1, Zatroch Ondrej 3:0, body hostů: Handl Erich 0:3, Komín Ondřej 0:3, Cihlář Matěj 1:1, Čáha Jiří 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Lokomotiva Vršovice C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lösterová Anna 0:3, Šmolík Jindřich 0:2, Sochor Adam 0:3, Štencek Jiří 3:0, body hostů: Krameš Jan 3:0, Šobáň Radek 2:1, Krameš Jan st. 2:1, Blažek Jan 1:1), KK Konstruktiva Praha A - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Semián Richard 0:4, Marko Jiří 2:2, Boštíková Věra 2:2, Smrkovský Petr 3:1, body hostů: Popelka Antonín st. 2:2, Luxemburk Jaroslav 3:1, Jankovec Jiří 3:1, Ptáček Jan 1:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ Pankrác D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čečák Milan 3:1, Kalaš Vladislav 1:3, Svatoš Daniel 0:4, Lipták Ondřej 3:1, body hostů: Fišer Martin 2:2, Peštuka Zdeněk 1:3, Tůma Ladislav 2:2, Lipták Milan 4:0), SK Slivenec A - SK Dolní Měcholupy A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bratka Arnošt 3:1, Šimánek Lubomír 0:4, Kachlík Jan 0:3, Pospíšil Alois 3:1, body hostů: Martinek Patrik 3:1, Procházka Radek 3:1, Brož Josef 2:2, Mára Karel 1:2),
17. kolo:
SK Slivenec A - SK OAZA Praha B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bratka Arnošt 3:0, Arsenjev Petr 2:1, Kachlík Jan 0:1, Pospíšil Alois 4:0, WO 0:2, body hostů: Kačinetz Alan 1:2, Koubek Arnošt 0:2, Berný Lukáš 1:2, Laube David 0:3, WO 2:0), SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Radek 4:0, Brož Josef 0:2, Vojta Martin 1:2, Martinek Patrik 3:1, Mára Karel 2:0, body hostů: Lipták Ondřej 3:1, Čečák Milan 2:2, Konopásek Luboš 0:4, Svatoš Daniel 0:3), TJ Pankrác D - KK Konstruktiva Praha A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Martin 2:0, Tůma Ladislav 2:0, Holub Martin 2:0, Lipták Milan 2:0, body hostů: Smrkovský Petr 0:2, Semián Richard 0:2, Marko Jiří 0:2, Boštíková Věra 0:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šaršoun Jaroslav 0:3, Luxemburk Jaroslav 0:2, Popelka Antonín st. 2:1, Zücker Robert 0:3, body hostů: Dalešický Josef 2:1, Sochor Adam 2:1, Šmolík Jindřich 3:0, Kotrč Pavel 2:0), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Běchovice II A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krameš Jan st. 2:0, Šobáň Radek 2:1, Rotari Vjačeslav 1:2, Krameš Jan 4:0, Blažek Jan 0:1, body hostů: Zatroch Ondrej 2:2, Richter Jan 0:3, Procházka Ivan ml. 2:1, Nagy Ondrej 0:3), Slovan KST Bohnice G - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pilný Pavel 0:1, Komín Ondřej 0:3, Cihlář Matěj 2:1, Handl Erich 1:3, Cankař Radek 2:0, body hostů: Kuchař Michal 4:0, Zúbrik Mário 2:1, Hojovec Ondřej 1:2, Klatovský Karel 1:2),
18. kolo:
SK OAZA Praha B - Slovan KST Bohnice G 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berný Lukáš 2:0, Stočes Petr 2:0, Koubek Arnošt 3:0, Kačinetz Alan 2:0, body hostů: Handl Erich 0:3, Komín Ondřej 0:2, Čáha Jiří 0:2, Novotný Marek 0:2), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - TJ Lokomotiva Vršovice C 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hojovec Ondřej 1:1, Koťátko Pravoslav 0:2, Zúbrik Mário 0:3, WO 0:3, body hostů: Krameš Jan 3:0, Šobáň Radek 2:0, Krameš Jan st. 1:0, Blažek Jan 0:1, WO 3:0), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůčková Marie 2:2, Šprongl Jaroslav 1:3, Vítek Milan 2:1, Zatroch Ondrej 4:0, body hostů: Popelka Antonín st. 2:2, Luxemburk Jaroslav 2:2, Jankovec Jiří 0:4, Botoněk Ivo 2:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Pankrác D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmolík Jindřich 2:2, Kotrč Pavel 0:3, Sochor Adam 1:2, Štencek Jiří 2:2, body hostů: Tůma Ladislav 3:1, Lipták Milan 4:0, Fišer Martin 1:2, Peštuka Zdeněk 1:2), KK Konstruktiva Praha A - SK Dolní Měcholupy A 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Semián Richard 1:2, Marko Jiří 1:2, Boštíková Věra 1:2, Smrkovský Petr 2:1, WO 4:0, body hostů: Procházka Radek 3:1, Martinek Patrik 3:1, Brož Josef 1:3, WO 0:4), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - SK Slivenec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čečák Milan 3:0, Kalaš Vladislav 1:2, Svatoš Daniel 2:1, Lipták Ondřej 3:1, body hostů: Pospíšil Alois 2:2, Bratka Arnošt 0:3, Hartmann Miroslav 0:3, Arsenjev Petr 2:1),
19. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - SK OAZA Praha B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čečák Milan 3:0, Kalaš Vladislav 1:2, Svatoš Daniel 1:2, Lipták Ondřej 4:0, body hostů: Kačinetz Alan 2:2, Koubek Arnošt 1:2, Fabian Jiří 1:2, Berný Lukáš 0:3), SK Slivenec A - KK Konstruktiva Praha A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bratka Arnošt 3:1, Arsenjev Petr 0:3, Frait František 1:2, Pospíšil Alois 4:0, body hostů: Smrkovský Petr 2:2, Semián Richard 1:3, Marko Jiří 1:2, Boštíková Věra 2:1), SK Dolní Měcholupy A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 4:0, Mára Karel 0:2, Vojta Martin 3:1, Martinek Patrik 1:3, Brož Josef 0:2, body hostů: Štencek Jiří 3:1, Dalešický Josef 2:2, Šmolík Jindřich 1:3, Kotrč Pavel 2:2), TJ Pankrác D - TJ Sokol Běchovice II A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Ladislav 3:1, Fišer Martin 1:2, Holub Martin 2:1, Lipták Milan 3:1, body hostů: Zatroch Ondrej 4:0, Vítek Milan 0:4, Richter Jan 0:3, Šprongl Jaroslav 1:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herrmann Vít 2:0, Luxemburk Jaroslav 2:0, Jankovec Jiří 2:1, Popelka Antonín st. 3:0, body hostů: Růžička Václav 0:3, Hojovec Ondřej 1:2, Koťátko Pravoslav 0:2, Oppitz Karel 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice C - Slovan KST Bohnice G 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krameš Jan st. 2:0, Blažek Jan 2:0, Šobáň Radek 2:1, Krameš Jan 2:0, body hostů: Cihlář Matěj 0:3, Handl Erich 0:2, Komín Ondřej 1:1, Čáha Jiří 0:2),
20. kolo:
SK OAZA Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berný Lukáš 1:2, Čapek Karel 1:2, Koubek Arnošt 0:3, Kačinetz Alan 1:2, body hostů: Krameš Jan 2:1, Šobáň Radek 3:0, Krameš Jan st. 3:0, Blažek Jan 1:2), Slovan KST Bohnice G - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komín Ondřej 1:2, Čáha Jiří 0:2, Cihlář Matěj 2:1, Handl Erich 1:3, Cankař Radek 0:1, body hostů: Herrmann Vít 4:0, Luxemburk Jaroslav 1:2, Popelka Antonín st. 2:1, Jankovec Jiří 2:1), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - TJ Pankrác D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Václav 2:1, Honek Jan st. 1:2, Hojovec Ondřej 0:3, Zúbrik Mário 2:2, body hostů: Tůma Ladislav 3:1, Lipták Milan 2:1, Fišer Martin 3:0, Fišer Petr 0:3), TJ Sokol Běchovice II A - SK Dolní Měcholupy A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chmelík David 0:4, Brůčková Marie 1:2, Šprongl Jaroslav 1:2, Zatroch Ondrej 4:0, body hostů: Martinek Patrik 1:3, Procházka Radek 3:1, Vojta Martin 2:1, Brož Josef 2:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - SK Slivenec A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotrč Pavel 1:3, Šmolík Jindřich 0:1, Štencek Jiří 2:1, Dalešický Josef 3:1, Sochor Adam 2:1, body hostů: Pospíšil Alois 2:2, Bratka Arnošt 3:1, Arsenjev Petr 1:3, Šimánek Lubomír 1:2), KK Konstruktiva Praha A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semián Richard 1:3, Marko Jiří 0:3, Boštíková Věra 0:1, Smrkovský Petr 4:0, WO 0:2, body hostů: Lipták Ondřej 2:1, Čečák Milan 2:1, Kalaš Vladislav 2:1, Jágr Martin 1:2, WO 2:0),
21. kolo:
KK Konstruktiva Praha A - SK OAZA Praha B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Semián Richard 1:2, Marko Jiří 1:2, Boštíková Věra 2:1, Smrkovský Petr 4:0, body hostů: Kačinetz Alan 1:3, Berný Lukáš 0:3, Čapek Karel 2:1, Koubek Arnošt 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slatinská Nataša 1:3, Kalaš Vladislav 1:3, Konopásek Luboš 1:3, Lipták Ondřej 4:0, body hostů: Sochor Adam 2:2, Lösterová Anna 2:2, Šmolík Jindřich 2:2, Kotrč Pavel 3:1), SK Slivenec A - TJ Sokol Běchovice II A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bratka Arnošt 0:3, Arsenjev Petr 0:2, Šimánek Lubomír 0:3, Pospíšil Alois 2:1, body hostů: Zatroch Ondrej 3:0, Vítek Milan 3:0, Richter Jan 2:1, Šprongl Jaroslav 1:1), SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 3:1, Mára Karel 0:2, Vojta Martin 1:3, Martinek Patrik 4:0, Brož Josef 0:2, body hostů: Kuchař Michal 3:1, Zúbrik Mário 2:2, Růžička Václav 2:2, Hojovec Ondřej 1:3), TJ Pankrác D - Slovan KST Bohnice G 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Ladislav 2:0, Lipták Milan 2:0, Fišer Petr 1:2, Fišer Martin 3:0, body hostů: Cihlář Matěj 1:2, Komín Ondřej 0:3, Čáha Jiří 1:1, Handl Erich 0:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TJ Lokomotiva Vršovice C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herrmann Vít 1:2, Luxemburk Jaroslav 1:2, Popelka Antonín st. 1:2, Ptáček Jan 1:3, body hostů: Krameš Jan 4:0, Rotari Vjačeslav 2:1, Šobáň Radek 2:1, Blažek Jan 1:2),
22. kolo:
SK OAZA Praha B - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berný Lukáš 2:2, Čapek Karel 3:1, Kačinetz Alan 3:1, Koubek Arnošt 2:2, body hostů: Herrmann Vít 2:2, Popelka Antonín st. 3:1, Luxemburk Jaroslav 0:4, Botoněk Ivo 1:3), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Pankrác D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krameš Jan st. 2:1, Šobáň Radek 3:0, Rotari Vjačeslav 1:2, Krameš Jan 3:0, body hostů: Fišer Martin 1:2, Tůma Ladislav 1:2, Lipták Milan 1:2, Fišer Petr 0:3), Slovan KST Bohnice G - SK Dolní Měcholupy A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cihlář Matěj 0:2, Čáha Jiří 0:2, Handl Erich 0:2, Pilný Pavel 0:2, body hostů: Martinek Patrik 2:0, Procházka Radek 2:0, Brož Josef 2:0, Mára Karel 2:0), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - SK Slivenec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Václav 1:1, Hojovec Ondřej 1:1, Zúbrik Mário 3:0, Kuchař Michal 3:0, body hostů: Bratka Arnošt 1:2, Šimánek Lubomír 1:2, Arsenjev Petr 0:2, Kop František 0:2), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brůčková Marie 3:1, Chmelík David 0:3, Sejpka Ladislav 1:2, Procházka Ivan ml. 2:2, body hostů: Lipták Ondřej 3:1, Čečák Milan 4:0, Kalaš Vladislav 0:3, Jágr Martin 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - KK Konstruktiva Praha A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Adam 3:1, Šmolík Jindřich 0:4, Hadrava Petr 0:4, Dalešický Josef 4:0, body hostů: Smrkovský Petr 2:2, Semián Richard 2:2, Marko Jiří 3:1, Boštíková Věra 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS