Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž II. třídy
1. kolo:
KST Most D - SKST Baník Most H 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skopec Karel 1:1, Beneš Jan 1:3, Popelka Zdeněk 2:2, Feix Jiří 2:2, Schmoranz Pavel 2:0, body hostů: Ublanič Pavel 4:0, Klempt Otakar 0:4, Matějka Eduard 1:3, Hleba Vladyslav 3:1), OÚ Polerady A - TJ Sokol Obrnice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirotek Zdeněk 2:2, Rath Jakub 1:3, Šefl Daniel 0:2, Šefl Václav 2:2, WO 0:2, body hostů: Bednář Pavel 0:3, Bambas Jiří 4:0, Hotový Martin 4:0, Struhovský Jiří 1:2, WO 2:0), TJ Baník Meziboří C - ST Kopisty B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejna Martin 3:1, Hejna Marek 3:1, Zralý Daniel 1:3, Peška Jan 1:3, body hostů: Karez Jindřich 4:0, Cibulka Josef 0:4, Pribuš Michal 2:2, Franc Petr 2:2), TTC Litvínov F - OÚ Polerady B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fleišerová Lucie 4:0, Jakešová Veronika 2:2, Fencl Jakub 4:0, Rytich Milan 4:0, body hostů: Fiala Václav 1:3, Křen Bohumil 0:4, Fiala Ondřej 0:4, Muhl Radek 1:3), Sokol Horní Jiřetín C - TTC Litvínov G 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnka Petr st. 3:1, Antalecz Vojtěch 2:2, Piskáček Ondřej 2:2, Pech Martin ml. 3:1, body hostů: Žáčková Zdeňka 4:0, Kšírová Vendula 0:4, Záruba David 2:2, Pichová Dana 0:4),
2. kolo:
SKST Baník Most H - TTC Litvínov G 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hleba Vladyslav 4:0, Ublanič Pavel 4:0, Matějka Eduard 0:4, Roud Václav 4:0, body hostů: Žáčková Zdeňka 1:3, Kšírová Vendula 1:3, Pichová Martina 1:3, Záruba David 1:3), OÚ Polerady B - Sokol Horní Jiřetín C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křen Bohumil 1:3, Fiala Ondřej 0:4, Muhl Radek 1:3, Fiala Václav 2:2, body hostů: Pech Martin ml. 4:0, Trnka Petr st. 4:0, Pech Adam 1:3, Antalecz Vojtěch 3:1), ST Kopisty B - TTC Litvínov F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Roud František 1:3, Franc Petr 1:3, Pribuš Michal 2:2, Hájková Marie 0:4, body hostů: Fleišerová Lucie 1:3, Fencl Jakub 4:0, Rytich Milan 4:0, Glajc Jaroslav 3:1), TJ Sokol Obrnice - TJ Baník Meziboří C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bambas Jiří 4:0, Struhovský Jiří 2:2, Bednář Pavel 2:2, Hotový Martin 4:0, body hostů: Hubová Soňa 0:4, Zralý Daniel 0:4, Hejna Marek 2:2, Hejna Martin 2:2), KST Most D - OÚ Polerady A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Popelka Zdeněk 2:2, Feix Jiří 3:1, Městková Milada 0:4, Belancová Jitka 2:2, body hostů: Rath Jakub 1:3, Sirotek Zdeněk 4:0, Šefl Václav 2:2, Kněžek Ivan 2:2),
3. kolo:
OÚ Polerady A - SKST Baník Most H 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šefl Václav 1:3, Švarcová Janetta 1:3, Kněžek Ivan 1:3, Sirotek Zdeněk 3:1, body hostů: Basák Josef 3:1, Klempt Otakar 0:4, Hleba Vladyslav 3:1, Roud Václav 4:0), TJ Baník Meziboří C - KST Most D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubová Soňa 0:2, Peška Jan 2:2, Hejna Marek 4:0, Zralý Daniel 2:2, Hejna Martin 1:1, body hostů: Schmoranz Pavel 3:1, Hudec Jiří 0:4, Popelka Zdeněk 3:1, Beneš Jan 1:3), TTC Litvínov F - TJ Sokol Obrnice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rytich Milan 2:2, Fencl Jakub 2:2, Fleišerová Lucie 2:2, Bervídová Lenka 0:2, Jakešová Veronika 1:1, body hostů: Hotový Martin 2:0, Bambas Jiří 4:0, Struhovský Jiří 2:2, Bednář Pavel 1:3, Zvára Oldřich 0:2), Sokol Horní Jiřetín C - ST Kopisty B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pech Martin ml. 3:1, Antalecz Vojtěch 2:2, Domkář Miroslav 0:4, Trnka Petr st. 3:1, body hostů: Karez Jindřich 4:0, Pribuš Michal 2:2, Franc Petr 1:3, Hájková Marie 1:3), TTC Litvínov G - OÚ Polerady B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pichová Martina 3:0, Záruba David 2:1, Žáčková Zdeňka 3:0, Kšírová Vendula 2:1, WO 5:0, body hostů: Fiala Václav 1:3, Muhl Radek 1:3, Fiala Ondřej 0:4, WO 0:5),
4. kolo:
SKST Baník Most H - OÚ Polerady B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ublanič Pavel 4:0, Klempt Otakar 1:3, Hleba Vladyslav 4:0, Roud Václav 4:0, body hostů: Fiala Václav 1:3, Fiala Ondřej 0:4, Křen Bohumil 1:3, Muhl Radek 1:3), ST Kopisty B - TTC Litvínov G 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pribuš Michal 2:2, Roud František 3:1, Hájková Marie 1:3, Franc Petr 0:4, body hostů: Pichová Martina 4:0, Záruba David 2:2, Žáčková Zdeňka 3:1, Kšírová Vendula 1:3), TJ Sokol Obrnice - Sokol Horní Jiřetín C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hotový Martin 4:0, Šlapák Martin 2:0, Struhovský Jiří 2:2, Bambas Jiří 4:0, Bednář Pavel 0:2, body hostů: Domkář Miroslav 0:4, Piskáček Ondřej 0:4, Pech Martin ml. 2:2, Antalecz Vojtěch 2:2), KST Most D - TTC Litvínov F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Jan 3:1, Schmoranz Pavel 2:2, Popelka Zdeněk 3:1, Belancová Jitka 3:1, body hostů: Fleišerová Lucie 0:4, Jakešová Veronika 0:4, Glajc Jaroslav 2:2, Fencl Jakub 3:1), OÚ Polerady A - TJ Baník Meziboří C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarcová Janetta 4:0, Šefl Václav 4:0, Rath Jakub 2:2, Sirotek Zdeněk 4:0, body hostů: Hejna Martin 1:3, Hejna Marek 1:3, Hubová Soňa 0:4, Zralý Daniel 0:4),
5. kolo:
TJ Baník Meziboří C - SKST Baník Most H 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejna Martin 1:3, Hejna Marek 3:1, Peška Jan 2:2, Zralý Daniel 1:3, body hostů: Roud Václav 3:1, Hleba Vladyslav 2:2, Klempt Otakar 0:4, Ublanič Pavel 4:0), TTC Litvínov F - OÚ Polerady A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rytich Milan 3:1, Fencl Jakub 2:2, Fleišerová Lucie 0:4, Bervídová Lenka 0:2, Jakešová Veronika 0:2, body hostů: Šefl Václav 2:2, Kněžek Ivan 2:2, Sirotek Zdeněk 4:0, Rath Jakub 3:1), Sokol Horní Jiřetín C - KST Most D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antalecz Vojtěch 1:3, Pech Adam 1:3, Piskáček Ondřej 1:3, Pech Martin ml. 4:0, body hostů: Popelka Zdeněk 3:1, Feix Jiří 3:1, Hudec Jiří 0:4, Schmoranz Pavel 3:1), TTC Litvínov G - TJ Sokol Obrnice 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záruba David 0:4, Čmerda Ondřej 0:2, Pichová Martina 1:3, Žáčková Zdeňka 2:2, Kšírová Vendula 0:2, body hostů: Hotový Martin 4:0, Bambas Jiří 4:0, Bednář Pavel 2:2, Šlapák Martin 3:1), OÚ Polerady B - ST Kopisty B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Václav 3:1, Křen Bohumil 1:3, Muhl Radek 1:2, Fiala Ondřej 0:3, WO 2:0, body hostů: Roud František 1:1, Dvořák Václav 3:1, Franc Petr 3:1, Pribuš Michal 2:2, WO 0:2),
6. kolo:
SKST Baník Most H - ST Kopisty B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ublanič Pavel 4:0, Hleba Vladyslav 1:3, Matějka Eduard 0:4, Klempt Otakar 1:3, body hostů: Roud František 1:3, Karez Jindřich 3:1, Franc Petr 3:1, Pribuš Michal 3:1), TJ Sokol Obrnice - OÚ Polerady B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Struhovský Jiří 4:0, Šlapák Martin 4:0, Čermák Petr 2:2, Hotový Martin 4:0, body hostů: Fiala Ondřej 0:4, Muhl Radek st. 0:4, Fiala Václav 1:3, Muhl Radek 1:3), KST Most D - TTC Litvínov G 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Jan 1:3, Zvolánek Pavel 4:0, Feix Jiří 2:2, Belancová Jitka 2:2, body hostů: Pichová Martina 2:2, Záruba David 2:2, Žáčková Zdeňka 2:2, Kšírová Vendula 1:3), OÚ Polerady A - Sokol Horní Jiřetín C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šefl Václav 2:2, Rath Jakub 0:4, Kněžek Ivan 2:2, Sirotek Zdeněk 3:1, body hostů: Pech Martin ml. 3:1, Antalecz Vojtěch 1:3, Antalecz Michal 3:1, Piskáček Ondřej 2:2), TJ Baník Meziboří C - TTC Litvínov F 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubová Soňa 0:4, Smolová Martina 0:4, Hejna Marek 3:1, Zralý Daniel 2:2, body hostů: Rytich Milan 4:0, Glajc Jaroslav 3:1, Fencl Jakub 2:2, Fleišerová Lucie 2:2),
7. kolo:
TTC Litvínov F - SKST Baník Most H 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fleišerová Lucie 1:3, Glajc Jaroslav 3:1, Fencl Jakub 3:1, Jakešová Veronika 1:1, Brožová Alena 2:0, body hostů: Basák Josef 3:1, Hleba Vladyslav 1:3, Matějka Eduard 2:2, Klempt Otakar 0:4), Sokol Horní Jiřetín C - TJ Baník Meziboří C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pech Martin ml. 4:0, Piskáček Ondřej 1:3, Antalecz Vojtěch 2:2, Antalecz Michal 3:1, body hostů: Hubová Soňa 0:4, Hejna Martin 2:2, Hejna Marek 3:1, Zralý Daniel 1:3), TTC Litvínov G - OÚ Polerady A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žáčková Zdeňka 3:1, Kšírová Vendula 1:3, Záruba David 1:3, Pichová Martina 1:3, body hostů: Šefl Václav 3:1, Kněžek Ivan 3:1, Sirotek Zdeněk 4:0, Rath Jakub 0:4), KST Most D - OÚ Polerady B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schmoranz Pavel 4:0, Feix Jiří 4:0, Popelka Zdeněk 4:0, Beneš Jan 4:0, body hostů: Fiala Václav 0:4, Muhl Radek 0:4, Muhl Radek st. 0:4, Fiala Ondřej 0:4), ST Kopisty B - TJ Sokol Obrnice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karez Jindřich 3:1, Dvořák Jiří 1:3, Franc Petr 0:4, Pribuš Michal 2:2, body hostů: Strouhal Radim 2:2, Hotový Martin 4:0, Bambas Jiří 3:1, Šlapák Martin 0:2, Struhovský Jiří 1:1),
8. kolo:
SKST Baník Most H - TJ Sokol Obrnice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hleba Vladyslav 0:4, Roud Václav 3:1, Matějka Eduard 0:4, Basák Josef 2:2, body hostů: Bambas Jiří 3:1, Struhovský Jiří 2:2, Hotový Martin 4:0, Šlapák Martin 2:2), KST Most D - ST Kopisty B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Popelka Zdeněk 1:3, Zvolánek Pavel 4:0, Beneš Jan 1:3, Schmoranz Pavel 1:3, body hostů: Karez Jindřich 2:2, Franc Petr 3:1, Pribuš Michal 2:2, Dvořák Jiří 2:2), OÚ Polerady A - OÚ Polerady B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šefl Václav 2:2, Rath Jakub 4:0, Sirotek Zdeněk 4:0, Švarcová Janetta 2:2, body hostů: Muhl Radek 2:2, Fiala Václav 2:2, Fiala Ondřej 0:4, Kadlec Jan 0:4), TJ Baník Meziboří C - TTC Litvínov G 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubová Soňa 0:4, Hejna Martin 1:3, Hejna Marek 3:1, Zralý Daniel 1:3, body hostů: Žáčková Zdeňka 3:1, Kšírová Vendula 3:1, Záruba David 4:0, Pichová Dana 1:3), TTC Litvínov F - Sokol Horní Jiřetín C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rytich Milan 3:1, Jakešová Veronika 1:1, Fleišerová Lucie 1:3, Brožová Alena 4:0, Fencl Jakub 0:2, body hostů: Pech Martin ml. 3:1, Antalecz Vojtěch 0:4, Piskáček Ondřej 2:2, Pech Adam 2:2),
9. kolo:
Sokol Horní Jiřetín C - SKST Baník Most H 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Antalecz Vojtěch 1:3, Piskáček Ondřej 1:3, Pech Adam 2:2, Pech Martin ml. 3:1, body hostů: Ublanič Pavel 1:0, Roud Václav 4:0, Hleba Vladyslav 2:2, Matějka Eduard 0:4, Basák Josef 2:1), TTC Litvínov G - TTC Litvínov F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žáčková Zdeňka 3:1, Kšírová Vendula 1:1, Pichová Martina 2:2, Záruba David 1:3, Čmerda Ondřej 0:2, body hostů: Rytich Milan 4:0, Fleišerová Lucie 0:2, Fencl Jakub 3:1, Glajc Jaroslav 2:2, Bervídová Lenka 0:2), OÚ Polerady B - TJ Baník Meziboří C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Václav 3:1, Fiala Ondřej 0:4, Muhl Radek 1:3, Muhl Radek st. 0:4, body hostů: Hubová Soňa 1:1, Smolová Martina 2:2, Hejna Martin 4:0, Zralý Daniel 3:1, Hejna Marek 2:0), ST Kopisty B - OÚ Polerady A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franc Petr 2:2, Karez Jindřich 4:0, Dvořák Václav 0:4, Hájková Marie 0:4, body hostů: Švarcová Janetta 0:2, Kněžek Ivan 3:1, Rath Jakub 2:2, Sirotek Zdeněk 3:1, Šefl Václav 2:0), KST Most D - TJ Sokol Obrnice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jan 1:3, Schmoranz Pavel 1:3, Feix Jiří 1:3, Zvolánek Pavel 2:2, body hostů: Hotový Martin 4:0, Struhovský Jiří 1:3, Bambas Jiří 3:1, Strouhal Radim 3:1),
10. kolo:
SKST Baník Most H - KST Most D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roud Václav 4:0, Klempt Otakar 0:4, Ublanič Pavel 1:0, Houdková Helena 2:2, Basák Josef 2:1, body hostů: Zvolánek Pavel 3:1, Popelka Zdeněk 2:2, Beneš Jan 1:3, Belancová Jitka 1:3), TJ Sokol Obrnice - OÚ Polerady A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bambas Jiří 4:0, Šlapák Martin 2:1, Struhovský Jiří 2:2, Hotový Martin 4:0, WO 0:1, body hostů: Kněžek Ivan 1:3, Rath Jakub 0:4, Švarcová Janetta 0:3, Šefl Václav 0:2, Sirotek Zdeněk 2:0, WO 1:0), ST Kopisty B - TJ Baník Meziboří C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cibulka Josef 1:3, Dvořák Václav 0:4, Franc Petr 1:3, Pribuš Michal 2:2, body hostů: Peška Jan 1:3, Hejna Martin 3:1, Hejna Marek 4:0, Zralý Daniel 4:0), OÚ Polerady B - TTC Litvínov F 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křen Bohumil 1:3, Fiala Ondřej 0:4, Muhl Radek 1:3, Fiala Václav 1:3, body hostů: Fencl Jakub 4:0, Fencl Radek 1:3, Glajc Jaroslav 4:0, Rytich Milan 4:0), TTC Litvínov G - Sokol Horní Jiřetín C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záruba David 2:2, Kšírová Vendula 3:1, Pichová Martina 3:1, Žáčková Zdeňka 4:0, body hostů: Antalecz Michal 3:1, Antalecz Vojtěch 1:3, Piskáček Ondřej 0:4, Pech Adam 0:4),
11. kolo:
TTC Litvínov G - SKST Baník Most H 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pichová Martina 2:2, Žáčková Zdeňka 3:1, Záruba David 3:1, Kšírová Vendula 2:2, body hostů: Ublanič Pavel 2:2, Hleba Vladyslav 0:4, Klempt Otakar 0:4, Roud Václav 4:0), Sokol Horní Jiřetín C - OÚ Polerady B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trnka Petr st. 3:0, Piskáček Ondřej 3:0, Pech Adam 2:1, Antalecz Vojtěch 3:0, WO 5:0, body hostů: Fiala Václav 1:3, Muhl Radek 0:4, Fiala Ondřej 0:4, WO 0:5), TTC Litvínov F - ST Kopisty B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rytich Milan 3:1, Glajc Jaroslav 2:2, Fencl Jakub 3:1, Bervídová Lenka 0:2, Jakešová Veronika 0:2, body hostů: Karez Jindřich 4:0, Cibulka Josef 2:2, Franc Petr 1:3, Pribuš Michal 1:3), TJ Baník Meziboří C - TJ Sokol Obrnice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubová Soňa 1:3, Peška Jan 2:2, Hejna Marek 2:2, Hejna Martin 3:1, body hostů: Zvára Oldřich 0:4, Strouhal Radim 3:1, Struhovský Jiří 1:3, Bambas Jiří 4:0), OÚ Polerady A - KST Most D 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rath Jakub 1:2, Švarcová Janetta 1:2, Sirotek Zdeněk 2:1, Kněžek Ivan 3:0, WO 5:0, body hostů: Belancová Jitka 1:3, Beneš Jan 1:3, Feix Jiří 3:1, WO 0:5),
12. kolo:
SKST Baník Most H - OÚ Polerady A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hleba Vladyslav 1:3, Basák Josef 4:0, Roud Václav 4:0, Klempt Otakar 0:4, body hostů: Kněžek Ivan 2:2, Sirotek Zdeněk 2:2, Šefl Václav 2:2, Rath Jakub 1:3), KST Most D - TJ Baník Meziboří C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Jan 2:2, Schmoranz Pavel 4:0, Feix Jiří 3:1, Belancová Jitka 2:2, body hostů: Zralý Daniel 2:2, Hejna Marek 2:2, Smolová Martina 0:4, Hejna Martin 1:3), TJ Sokol Obrnice - TTC Litvínov F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Struhovský Jiří 1:3, Strouhal Radim 3:1, Šlapák Martin 2:2, Hotový Martin 2:0, Bednář Pavel 1:1, body hostů: Fencl Radek 0:4, Glajc Jaroslav 3:1, Fencl Jakub 3:1, Fleišerová Lucie 1:3), ST Kopisty B - Sokol Horní Jiřetín C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karez Jindřich 4:0, Franc Petr 2:2, Cibulka Josef 2:2, Dvořák Václav 2:2, body hostů: Pech Martin ml. 3:1, Antalecz Vojtěch 2:2, Piskáček Ondřej 1:3, Domkář Miroslav 0:4), OÚ Polerady B - TTC Litvínov G 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Ondřej 0:4, Muhl Radek 1:3, Fiala Václav 0:4, Muhl Radek st. 0:4, body hostů: Čmerda Ondřej 3:1, Kšírová Vendula 4:0, Žáčková Zdeňka 4:0, Pichová Martina 4:0),
13. kolo:
OÚ Polerady B - SKST Baník Most H 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fiala Ondřej 1:3, Muhl Radek 1:3, Fiala Václav 2:2, WO 0:5, body hostů: Roud Václav 3:0, Klempt Otakar 0:3, Hleba Vladyslav 3:0, Ublanič Pavel 2:1, WO 5:0), TTC Litvínov G - ST Kopisty B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čmerda Ondřej 0:2, Záruba David 2:2, Žáčková Zdeňka 2:2, Pichová Martina 1:3, Kšírová Vendula 1:1, body hostů: Cibulka Josef 1:1, Karez Jindřich 4:0, Pribuš Michal 0:4, Franc Petr 3:1, Pech Jan 2:0), Sokol Horní Jiřetín C - TJ Sokol Obrnice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Petr st. 3:1, Antalecz Vojtěch 1:3, Piskáček Ondřej 2:2, Pech Martin ml. 2:2, body hostů: Bambas Jiří 3:1, Struhovský Jiří 0:4, Bednář Pavel 1:3, Hotový Martin 4:0), TTC Litvínov F - KST Most D 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Glajc Jaroslav 1:2, Brejška Roman 0:3, Fencl Jakub 2:1, Bervídová Lenka 0:1, Jakešová Veronika 0:2, WO 5:0, body hostů: Schmoranz Pavel 3:1, Beneš Jan 2:2, Popelka Zdeněk 4:0, WO 0:5), TJ Baník Meziboří C - OÚ Polerady A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zralý Daniel 1:3, Hubová Soňa 0:4, Hejna Marek 4:0, Peška Jan 0:4, body hostů: Šefl Václav 3:1, Kněžek Ivan 3:1, Sirotek Zdeněk 3:1, Rath Jakub 2:2),
14. kolo:
SKST Baník Most H - TJ Baník Meziboří C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klempt Otakar 0:2, Ublanič Pavel 4:0, Hleba Vladyslav 3:1, Roud Václav 4:0, Basák Josef 2:0, body hostů: Hejna Martin 2:2, Zralý Daniel 0:4, Hubová Soňa 0:4, Peška Jan 1:3), OÚ Polerady A - TTC Litvínov F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kněžek Ivan 2:2, Šefl Václav 2:2, Rath Jakub 2:2, Sirotek Zdeněk 0:4, body hostů: Brejška Roman 1:3, Glajc Jaroslav 1:3, Fencl Jakub 4:0, Rytich Milan 4:0), KST Most D - Sokol Horní Jiřetín C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jan 4:0, Schmoranz Pavel 3:1, Popelka Zdeněk 3:1, Belancová Jitka 1:3, body hostů: Antalecz Vojtěch 2:2, Trnka Petr st. 1:3, Pech Adam 1:3, Piskáček Ondřej 1:3), TJ Sokol Obrnice - TTC Litvínov G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Pavel 2:2, Struhovský Jiří 2:2, Strouhal Radim 1:3, Šlapák Martin 1:3, body hostů: Záruba David 1:3, Kšírová Vendula 2:2, Žáčková Zdeňka 4:0, Pichová Martina 3:1), ST Kopisty B - OÚ Polerady B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pech Jan 4:0, Cibulka Josef 4:0, Franc Petr 4:0, Pribuš Michal 4:0, body hostů: Fiala Ondřej 0:4, Fiala Václav 0:4, Muhl Radek 0:4, Muhl Radek st. 0:4),
15. kolo:
ST Kopisty B - SKST Baník Most H 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Franc Petr 2:2, Pech Jan 2:0, Karez Jindřich 3:1, Pribuš Michal 2:2, Cibulka Josef 1:1, body hostů: Roud Václav 3:1, Hleba Vladyslav 0:4, Ublanič Pavel 3:1, Klempt Otakar 0:4), OÚ Polerady B - TJ Sokol Obrnice 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Ondřej 0:4, Muhl Radek st. 1:3, Muhl Radek 1:3, Fiala Václav 0:4, body hostů: Šlapák Martin 4:0, Struhovský Jiří 4:0, Bednář Pavel 4:0, Bambas Jiří 2:0, Zvára Oldřich 0:2), TTC Litvínov G - KST Most D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žáčková Zdeňka 3:1, Pichová Martina 3:1, Čmerda Ondřej 3:1, Kšírová Vendula 0:4, body hostů: Popelka Zdeněk 2:2, Hudec Jiří 1:3, Beneš Jan 3:1, Belancová Jitka 1:3), Sokol Horní Jiřetín C - OÚ Polerady A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Antalecz Vojtěch 1:3, Antalecz Michal 4:0, Trnka Petr st. 3:1, Pech Martin ml. 3:1, body hostů: Šefl Václav 0:4, Sirotek Zdeněk 3:1, Rath Jakub 1:3, Kněžek Ivan 1:3), TTC Litvínov F - TJ Baník Meziboří C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rytich Milan 3:1, Glajc Jaroslav 2:2, Fencl Jakub 4:0, Bervídová Lenka 0:2, Brejška Roman 0:2, body hostů: Zralý Daniel 2:2, Hejna Martin 1:3, Hubová Soňa 1:3, Hejna Marek 3:1),
16. kolo:
SKST Baník Most H - TTC Litvínov F 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klempt Otakar 0:4, Roud Václav 3:1, Hleba Vladyslav 0:4, Basák Josef 4:0, body hostů: Brejška Roman 2:2, Glajc Jaroslav 2:2, Rytich Milan 2:2, Fencl Jakub 3:1), TJ Baník Meziboří C - Sokol Horní Jiřetín C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejna Marek 4:0, Zralý Daniel 0:4, Peška Jan 0:2, Hocelík Viktor 2:2, Hubová Soňa 0:2, body hostů: Pech Martin ml. 3:1, Trnka Petr st. 3:1, Antalecz Michal 2:2, Antalecz Vojtěch 2:2), OÚ Polerady A - TTC Litvínov G 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šefl Václav 1:3, Rath Jakub 2:2, Kněžek Ivan 1:3, Sirotek Zdeněk 1:1, Švarcová Janetta 0:2, body hostů: Záruba David 3:1, Kšírová Vendula 2:2, Pichová Martina 3:1, Žáčková Zdeňka 3:1), OÚ Polerady B - KST Most D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Muhl Radek st. 0:4, Fiala Ondřej 0:4, Muhl Radek 0:4, Fiala Václav 0:4, body hostů: Beneš Jan 4:0, Schmoranz Pavel 4:0, Popelka Zdeněk 4:0, Belancová Jitka 4:0), TJ Sokol Obrnice - ST Kopisty B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bambas Jiří 4:0, Struhovský Jiří 1:3, Bednář Pavel 0:4, Zvára Oldřich 0:4, body hostů: Karez Jindřich 3:1, Cibulka Josef 2:2, Franc Petr 3:1, Pribuš Michal 3:1),
17. kolo:
TJ Sokol Obrnice - SKST Baník Most H 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bambas Jiří 3:1, Strouhal Radim 2:2, Bednář Pavel 0:2, Hotový Martin 4:0, Struhovský Jiří 1:1, body hostů: Roud Václav 3:1, Hleba Vladyslav 1:3, Basák Josef 2:2, Matějka Eduard 0:4), ST Kopisty B - KST Most D 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cibulka Josef 0:3, Pribuš Michal 0:3, Pech Jan 3:0, Franc Petr 3:0, WO 5:0, body hostů: Beneš Jan 2:2, Schmoranz Pavel 2:2, Popelka Zdeněk 2:2, WO 0:5), OÚ Polerady B - OÚ Polerady A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Muhl Radek st. 0:4, Muhl Radek 0:4, Fiala Ondřej 0:4, Křen Bohumil 1:3, body hostů: Švarcová Janetta 4:0, Kněžek Ivan 4:0, Rath Jakub 4:0, Sirotek Zdeněk 3:1), TTC Litvínov G - TJ Baník Meziboří C 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žáčková Zdeňka 4:0, Záruba David 4:0, Kšírová Vendula 2:2, Pichová Martina 3:1, body hostů: Hejna Martin 0:4, Hocelík Viktor 1:1, Zralý Daniel 1:3, Hejna Marek 1:3, Hubová Soňa 0:2), Sokol Horní Jiřetín C - TTC Litvínov F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antalecz Vojtěch 0:4, Pech Adam 2:2, Piskáček Ondřej 0:4, Trnka Petr st. 4:0, body hostů: Rytich Milan 3:1, Glajc Jaroslav 3:1, Fencl Jakub 2:2, Brejška Roman 2:2),
18. kolo:
SKST Baník Most H - Sokol Horní Jiřetín C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klempt Otakar 0:4, Roud Václav 4:0, Hleba Vladyslav 4:0, Basák Josef 4:0, body hostů: Antalecz Vojtěch 1:3, Pech Adam 1:3, Piskáček Ondřej 1:3, Domkář Miroslav 1:3), TTC Litvínov F - TTC Litvínov G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glajc Jaroslav 3:1, Rytich Milan 3:1, Brejška Roman 1:3, Jakešová Veronika 1:3, body hostů: Kšírová Vendula 0:4, Záruba David 2:2, Žáčková Zdeňka 4:0, Pichová Martina 2:2), TJ Baník Meziboří C - OÚ Polerady B 18:0 (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), OÚ Polerady A - ST Kopisty B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šefl Václav 2:2, Sirotek Zdeněk 3:1, Kněžek Ivan 1:3, Rath Jakub 1:3, body hostů: Franc Petr 1:3, Pribuš Michal 3:1, Pech Jan 4:0, Cibulka Josef 1:3), TJ Sokol Obrnice - KST Most D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hotový Martin 4:0, Strouhal Radim 4:0, Šlapák Martin 1:3, Bednář Pavel 2:2, body hostů: Belancová Jitka 2:2, Popelka Zdeněk 1:3, Beneš Jan 2:2, Hudec Jiří 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy