Výsledky do novin
RP1
1. kolo:
TJ Peklo nad Zdobnicí - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frejvald Josef 2:1, Pavlišta Milan 2:1, Krsek Oldřich 1:2, Kotyza Ondřej 3:1, body hostů: Čermák Oldřich 2:2, Sekyra Pavel 2:1, Krystlík Michal 1:2, Matějů Jan 0:3), KPST Záhornice - TJ Sokol Častolovice B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovaříček Jiří 2:1, Rathouský Lukáš 0:3, Kovaříček Josef 1:2, Jarkovský Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Beneš Martin 2:2, Kunčar Michal 2:2, Podolský Tomáš 4:0, WO 0:5), TTC Lhoty u Potštejna B - TTC Kostelec nad Orlicí D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drahoš Zdeněk 2:0, Dostál Jan 2:0, Trnka Jan 2:1, Jireš Miloslav 3:0, body hostů: Šilar Petr 1:2, Dušek Josef 0:3, Bartoš Petr 0:2, Myšák Luděk 0:2), TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - TTC Lhoty u Potštejna C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krystlík Aleš 3:0, Rozum Martin 1:1, Sadloň Jozef st. 3:0, Sadloň Michal 2:1, body hostů: Hájek Libor 1:2, Vevjora Rostislav 1:2, Jakubec František 0:3, Tesař Miroslav 0:2), TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice - Sportovní klub Solnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Josef 3:1, Petelík Pavel st. 1:3, Martinec Pavel 3:1, Sarwa Mieczyslaw 2:2, body hostů: Rybka Ivan 4:0, Kubec Martin 2:2, Holoubek Václav 0:4, Zářecký Vladimír 1:3), TJ Start Olešnice v Orlických horách - TJ Baník Vamberk B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ksandr Jan ml. 1:3, Rozínek Jiří st. 2:1, Mencl Jan 2:1, Ksandr Jan st. 3:1, body hostů: Melkes Vítězslav st. 2:2, Melkes Vítězslav ml. 0:4, Kosek Jan 3:0, Jedlinský Jiří 1:2),
2. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A - TJ Baník Vamberk B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějů Petr 0:4, Matějů Jan 3:1, Čermák Oldřich 3:1, Sekyra Pavel 2:2, body hostů: Melkes Vítězslav st. 2:2, Podolka Jan 3:1, Jedlinský Jiří 2:2, Riesner Karel 1:3), Sportovní klub Solnice A - TJ Start Olešnice v Orlických horách 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybka Ivan 3:1, Kubec Martin 3:1, Holoubek Václav 2:2, Zářecký Vladimír 1:3, body hostů: Rozínek Jiří st. 3:1, Ksandr Jan ml. 2:2, Mencl Jan 1:3, Ksandr Jan st. 1:3), TTC Lhoty u Potštejna C - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec František 3:1, Tesař Miroslav 1:3, Vevjora Rostislav 3:1, Hájek Libor 1:3, body hostů: Martinec Pavel 3:1, Sarwa Mieczyslaw 2:2, Provazník Josef 1:3, Petelík Pavel st. 2:2), TTC Kostelec nad Orlicí D - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Jan 1:3, Bartoš Petr 1:3, Dušek Josef 2:2, Myšák Luděk 4:0, body hostů: Sadloň Michal 2:2, Sadloň Jozef st. 2:2, Krystlík Aleš 2:2, Vojtíšek Radek 2:2), TJ Sokol Častolovice B - TTC Lhoty u Potštejna B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podolský Tomáš 1:2, Kunčar Michal 1:1, Beneš Martin 3:0, Ešpandr Pavel 3:0, body hostů: Jireš Miloslav 2:1, Marek Jiří 0:3, Drahoš Zdeněk 0:3, Trnka Jan 1:1), TJ Peklo nad Zdobnicí - KPST Záhornice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frejvald Josef 3:0, Pavlišta Milan 1:2, Krsek Oldřich 2:1, Kotyza Ondřej 3:0, body hostů: Kovaříček Jiří 2:1, Kovaříček Josef 1:2, Jarkovský Petr 0:3, Rathouský Lukáš 0:3),
3. kolo:
KPST Záhornice - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovaříček Josef 1:2, Kovaříček Jiří 1:2, Rathouský Lukáš 1:2, Jarkovský Petr 0:3, body hostů: Čermák Oldřich 2:1, Sekyra Pavel 3:0, Matějů Jan 1:2, Krystlík Michal 3:0), TTC Lhoty u Potštejna B - TJ Peklo nad Zdobnicí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jiří 0:3, Drahoš Zdeněk 2:2, Trnka Jan 2:2, Dostál Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Kotyza Ondřej 3:1, Frejvald Josef 2:1, Pavlišta Milan 1:3, Krsek Oldřich 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - TJ Sokol Častolovice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sadloň Jozef st. 2:2, Vojtíšek Radek 0:4, Rozum Martin 0:3, Sadloň Michal 4:0, body hostů: Ešpandr Pavel 3:1, Beneš Martin 2:2, Podolský Tomáš 3:1, Šmejkal Jiří st. 1:2), TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice - TTC Kostelec nad Orlicí D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Josef 1:2, Petelík Pavel st. 1:2, Martinec Pavel 0:3, Sarwa Mieczyslaw 2:2, body hostů: Myšák Luděk 2:2, Šilar Petr 3:0, Bartoš Petr 2:1, Dušek Josef 2:1), TJ Start Olešnice v Orlických horách - TTC Lhoty u Potštejna C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ksandr Jan ml. 1:1, Rozínek Jiří st. 2:0, Mencl Jan 2:1, Ksandr Jan st. 3:0, body hostů: Hájek Libor 1:2, Vevjora Rostislav 0:3, Jakubec František 0:2, Tesař Miroslav 1:1), TJ Baník Vamberk B - Sportovní klub Solnice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlinský Jiří 2:1, Melkes Vítězslav st. 2:1, Melkes Vítězslav ml. 3:0, Kosek Jan 2:1, body hostů: Kubec Martin 2:1, Rybka Ivan 0:3, Holoubek Václav 0:3, Zářecký Vladimír 1:2),
4. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A - Sportovní klub Solnice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Oldřich 2:1, Matějů Jan 1:2, Krystlík Michal 2:1, Sekyra Pavel 3:1, body hostů: Rybka Ivan 2:2, Kubec Martin 2:1, Zářecký Vladimír 0:3, Holoubek Václav 1:2), TTC Lhoty u Potštejna C - TJ Baník Vamberk B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tesař Miroslav 0:2, Jakubec František 0:2, Vevjora Rostislav 1:1, Hájek Libor 0:3, WO 1:0, body hostů: Podolka Jan 2:0, Melkes Vítězslav st. 2:1, Kosek Jan 2:0, Melkes Vítězslav ml. 2:0, WO 0:1), TTC Kostelec nad Orlicí D - TJ Start Olešnice v Orlických horách 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Jan 0:4, Procházka Stanislav 0:2, Bartoš Petr 2:2, Myšák Luděk 3:1, Dušek Josef 2:0, body hostů: Rozínek Jiří st. 2:2, Ksandr Jan ml. 3:1, Mencl Jan 2:2, Ksandr Jan st. 2:2), TJ Sokol Častolovice B - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ešpandr Jan 2:0, Čižinský Pavel 1:1, Beneš Martin 3:0, Ešpandr Pavel 2:0, body hostů: Provazník Josef 0:3, Sarwa Mieczyslaw 1:1, Petelík Pavel st. 0:2, Martinec Pavel 0:2), TJ Peklo nad Zdobnicí - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frejvald Josef 0:3, Pavlišta Milan 0:3, Krsek Oldřich 0:3, Kotyza Ondřej 3:0, body hostů: Sadloň Michal 3:0, Sadloň Jozef st. 2:1, Vojtíšek Radek 2:1, Rozum Martin 2:1), KPST Záhornice - TTC Lhoty u Potštejna B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovaříček Josef 2:2, Jarkovský Petr 2:2, Rathouský Lukáš 2:2, Kovaříček Jiří 2:2, body hostů: Dostál Jan 3:1, Trnka Jan 1:3, Drahoš Zdeněk 2:2, Marek Jiří 2:2),
5. kolo:
TTC Lhoty u Potštejna B - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drahoš Zdeněk 2:1, Marek Jiří 1:2, Trnka Jan 2:1, Dostál Jan 3:0, body hostů: Sekyra Pavel 1:2, Čermák Oldřich 2:1, Krystlík Michal 1:2, Matějů Jan 0:3), TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - KPST Záhornice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sadloň Jozef st. 2:1, Vojtíšek Radek 1:2, Rozum Martin 2:1, Sadloň Michal 2:0, WO 1:0, body hostů: Kovaříček Jiří 3:0, Kovaříček Josef 1:1, Jarkovský Petr 0:3, Rathouský Lukáš 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice - TJ Peklo nad Zdobnicí 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Josef 1:1, Petelík Pavel st. 0:2, Martinec Pavel 0:3, Sarwa Mieczyslaw 0:2, body hostů: Kotyza Ondřej 2:1, Frejvald Josef 2:0, Pavlišta Milan 2:0, Krsek Oldřich 2:0), TJ Start Olešnice v Orlických horách - TJ Sokol Častolovice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ksandr Jan ml. 3:0, Rozínek Jiří st. 3:0, Mencl Jan 2:1, Ksandr Jan st. 1:2, body hostů: Ešpandr Pavel 0:3, Beneš Martin 1:2, Podolský Tomáš 2:1, Podolský Martin 0:3), TJ Baník Vamberk B - TTC Kostelec nad Orlicí D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlinský Jiří 2:2, Melkes Vítězslav st. 2:2, Melkes Vítězslav ml. 2:2, Kosek Jan 2:2, body hostů: Šilar Petr 3:1, Myšák Luděk 1:3, Dušek Josef 2:2, Bartoš Petr 2:2), Sportovní klub Solnice A - TTC Lhoty u Potštejna C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubec Martin 2:1, Zářecký Vladimír 0:1, Holoubek Václav 3:0, Rybka Ivan 4:0, Kubec Jiří ml. 0:2, body hostů: Jakubec František 1:3, Vevjora Rostislav 1:2, Hájek Libor 0:3, Tesař Miroslav 2:1),
6. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A - TTC Lhoty u Potštejna C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Oldřich 2:0, Matějů Jan 2:0, Krystlík Michal 2:0, Sekyra Pavel 2:0, body hostů: Jakubec František 0:2, Vevjora Rostislav 0:2, Hájek Libor 0:2, Tesař Miroslav 0:2), TTC Kostelec nad Orlicí D - Sportovní klub Solnice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Petr 1:3, Šilar Petr 3:0, Dušek Josef 2:1, Myšák Luděk 3:1, body hostů: Rybka Ivan 3:1, Kubec Martin 0:4, Zářecký Vladimír 0:1, Holoubek Václav 1:2, Kubec Jiří ml. 1:1), TJ Sokol Častolovice B - TJ Baník Vamberk B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podolský Tomáš 2:2, Kunčar Michal 1:3, Beneš Martin 2:2, Ešpandr Pavel 3:1, body hostů: Kosek Jan 2:2, Melkes Vítězslav st. 2:2, Podolka Jan 2:2, Jedlinský Jiří 2:2), TJ Peklo nad Zdobnicí - TJ Start Olešnice v Orlických horách 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frejvald Josef 3:0, Pavlišta Milan 1:1, Krsek Oldřich 2:1, Kotyza Ondřej 3:0, body hostů: Rozínek Jiří st. 2:1, Ksandr Jan ml. 0:3, Ksandr Jan st. 0:3, Mencl Jan 0:2), KPST Záhornice - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovaříček Jiří 3:1, Jarkovský Petr 2:1, Kovaříček Ondřej 0:1, Kovaříček Josef 4:0, Rathouský Lukáš 0:2, body hostů: Martinec Pavel 3:1, Sarwa Mieczyslaw 1:3, Provazník Josef 1:2, Tauer Jan 0:3), TTC Lhoty u Potštejna B - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jireš Miloslav 3:1, Marek Jiří 1:2, Trnka Jan 3:0, Dostál Jan 3:1, body hostů: Sadloň Michal 2:2, Sadloň Jozef st. 1:3, Vojtíšek Radek 0:3, Rozum Martin 1:2),
7. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sadloň Jozef st. 3:1, Krystlík Aleš 2:2, Rozum Martin 1:3, Sadloň Michal 3:1, body hostů: Čermák Oldřich 3:1, Krystlík Michal 1:3, Sekyra Pavel 3:1, Matějů Jan 0:4), TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice - TTC Lhoty u Potštejna B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Josef 2:1, Petelík Pavel st. 2:1, Martinec Pavel 2:1, Sarwa Mieczyslaw 3:0, body hostů: Dostál Jan 1:2, Trnka Jan 2:1, Marek Jiří 0:3, Jakubec Vojtěch 0:3), TJ Start Olešnice v Orlických horách - KPST Záhornice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ksandr Jan ml. 3:1, Rozínek Jiří st. 2:2, Mencl Jan 2:2, Ksandr Jan st. 2:2, body hostů: Kovaříček Jiří 2:2, Jarkovský Petr 2:2, Kovaříček Josef 2:2, Rathouský Lukáš 1:3), TJ Baník Vamberk B - TJ Peklo nad Zdobnicí 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Riesner Karel 0:3, Jedlinský Jiří 0:2, Melkes Vítězslav ml. 1:1, Melkes Vítězslav st. 2:1, WO 0:1, body hostů: Kotyza Ondřej 2:0, Frejvald Josef 3:0, Pavlišta Milan 1:2, Krsek Oldřich 1:1, WO 1:0), Sportovní klub Solnice A - TJ Sokol Častolovice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubec Martin 1:1, Holoubek Václav 0:2, Novák Petr 0:3, Zářecký Vladimír 1:2, body hostů: Beneš Martin 3:0, Ešpandr Pavel 3:0, Podolský Tomáš 2:0, Podolský Martin 0:2), TTC Lhoty u Potštejna C - TTC Kostelec nad Orlicí D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tesař Miroslav 1:3, Jakubec František 3:1, Vevjora Rostislav 3:1, Hájek Libor 2:2, body hostů: Myšák Luděk 4:0, Bartoš Petr 2:2, Dušek Josef 1:3, Čermák Josef 0:4),
8. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A - TTC Kostelec nad Orlicí D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Oldřich 2:2, Matějů Jan 0:3, Krystlík Michal 2:1, Sekyra Pavel 1:3, body hostů: Šilar Petr 4:0, Myšák Luděk 3:1, Bartoš Petr 1:2, Dušek Josef 1:2), TJ Sokol Častolovice B - TTC Lhoty u Potštejna C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kunčar Michal 2:1, Podolský Tomáš 0:1, Beneš Martin 3:0, Ešpandr Pavel 2:1, Ešpandr Jan 1:0, body hostů: Hájek Libor 0:3, Vevjora Rostislav 2:1, Jakubec František 0:3, Tesař Miroslav 1:1), TJ Peklo nad Zdobnicí - Sportovní klub Solnice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frejvald Josef 2:1, Pavlišta Milan 1:1, Krsek Oldřich 2:1, Kotyza Ondřej 3:0, body hostů: Kubec Martin 2:1, Holoubek Václav 1:2, Zářecký Vladimír 0:3, Kubec Jiří ml. 0:2), KPST Záhornice - TJ Baník Vamberk B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovaříček Jiří 3:0, Jarkovský Petr 2:1, Rathouský Lukáš 2:1, Kovaříček Josef 2:1, body hostů: Podolka Jan 2:1, Melkes Vítězslav st. 0:3, Jedlinský Jiří 1:2, Riesner Karel 0:3), TTC Lhoty u Potštejna B - TJ Start Olešnice v Orlických horách 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jiří 1:3, Trnka Jan 3:1, Michl Jakub 0:4, Dostál Jan 3:1, body hostů: Rozínek Jiří st. 2:2, Ksandr Jan ml. 2:2, Mencl Jan 2:2, Ksandr Jan st. 3:1), TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sadloň Michal 2:0, Vojtíšek Radek 2:0, Sadloň Jozef st. 3:0, Krystlík Aleš 1:1, body hostů: Martinec Pavel 0:3, Sarwa Mieczyslaw 0:2, Petelík Pavel st. 1:1, Provazník Josef 0:2),
9. kolo:
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Josef 1:1, Tauer Jan 0:2, Karhan Zdeněk 0:3, Martinec Pavel 1:2, body hostů: Čermák Oldřich 3:0, Krystlík Michal 3:0, Sekyra Pavel 2:0, Krystlík Vladimír 0:2), TJ Start Olešnice v Orlických horách - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krivčík Anton 0:4, Rozínek Jiří st. 4:0, Mencl Jan 3:1, Ksandr Jan st. 2:2, body hostů: Sadloň Michal 3:1, Sadloň Jozef st. 2:2, Vojtíšek Radek 1:3, Krystlík Aleš 1:3), TJ Baník Vamberk B - TTC Lhoty u Potštejna B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jedlinský Jiří 2:2, Melkes Vítězslav st. 2:2, Melkes Vítězslav ml. 2:2, Podolka Jan 2:2, body hostů: Dostál Jan 3:1, Trnka Jan 3:1, Marek Jiří 1:3, Michl Jakub 1:3), Sportovní klub Solnice A - KPST Záhornice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubec Martin 1:2, Kubec Jiří ml. 1:2, Holoubek Václav 1:2, Zářecký Vladimír 1:3, body hostů: Kovaříček Jiří 4:0, Jarkovský Petr 2:1, Kovaříček Josef 3:0, Rathouský Lukáš 0:3), TTC Lhoty u Potštejna C - TJ Peklo nad Zdobnicí 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakubec František 1:1, Tesař Miroslav 0:2, Hájek Libor 0:3, Vevjora Rostislav 0:2, body hostů: Kotyza Ondřej 3:0, Frejvald Josef 2:0, Pavlišta Milan 2:0, Krsek Oldřich 1:1), TTC Kostelec nad Orlicí D - TJ Sokol Častolovice B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Myšák Luděk 2:1, Bartoš Petr 1:2, Dušek Josef 1:2, Sláma Vladimír 1:0, WO 5:2, body hostů: Ešpandr Pavel 3:0, Beneš Martin 2:1, Ešpandr Jan 0:4, WO 2:5),
10. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A - TJ Sokol Častolovice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Oldřich 3:0, Matějů Jan 2:1, Sekyra Pavel 1:2, Krystlík Michal 2:1, body hostů: Beneš Martin 1:2, Ešpandr Pavel 1:2, Podolský Tomáš 1:2, Kunčar Michal 1:2), TJ Peklo nad Zdobnicí - TTC Kostelec nad Orlicí D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frejvald Josef 3:0, Pavlišta Milan 1:2, Krsek Oldřich 1:2, Kotyza Ondřej 4:0, body hostů: Myšák Luděk 2:2, Šilar Petr 2:1, Dušek Josef 0:3, Bartoš Petr 0:3), KPST Záhornice - TTC Lhoty u Potštejna C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovaříček Jiří 3:0, Rathouský Lukáš 0:2, Jarkovský Petr 3:0, Kovaříček Josef 3:0, body hostů: Jakubec František 1:2, Vevjora Rostislav 1:2, Hájek Libor 0:3, Tesař Miroslav 0:2), TTC Lhoty u Potštejna B - Sportovní klub Solnice A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marek Jiří 1:1, Trnka Jan 2:0, Michl Jakub 0:3, Dostál Jan 2:0, WO 4:0, body hostů: Kubec Martin 2:1, Holoubek Václav 1:2, Zářecký Vladimír 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - TJ Baník Vamberk B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krystlík Aleš 2:2, Rozum Martin 0:4, Sadloň Jozef st. 3:1, Sadloň Michal 3:1, body hostů: Podolka Jan 3:1, Melkes Vítězslav st. 2:2, Jedlinský Jiří 2:2, Riesner Karel 1:3), TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice - TJ Start Olešnice v Orlických horách 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Josef 2:1, Petelík Pavel st. 2:1, Martinec Pavel 2:1, Sarwa Mieczyslaw 3:0, body hostů: Rozínek Jiří st. 2:1, Ksandr Jan ml. 1:2, Mencl Jan 0:3, Krivčík Anton 0:3),
11. kolo:
TJ Start Olešnice v Orlických horách - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ksandr Jan ml. 1:2, Rozínek Jiří st. 1:2, Mencl Jan 1:2, Ksandr Jan st. 0:3, body hostů: Čermák Oldřich 1:2, Sekyra Pavel 3:0, Krystlík Michal 3:0, Matějů Jan 2:1), TJ Baník Vamberk B - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlinský Jiří 2:0, Podolka Jan 2:0, Melkes Vítězslav st. 3:0, Kosek Jan 1:1, body hostů: Martinec Pavel 0:3, Sarwa Mieczyslaw 0:2, Petelík Pavel st. 1:1, Provazník Josef 0:2), Sportovní klub Solnice A - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubec Martin 3:1, Holoubek Václav 2:2, Rybka Ivan 2:1, Zářecký Vladimír 2:2, body hostů: Sadloň Michal 2:2, Sadloň Jozef st. 3:1, Vojtíšek Radek 1:3, Krystlík Aleš 0:3), TTC Lhoty u Potštejna C - TTC Lhoty u Potštejna B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakubec František 1:1, Tesař Miroslav 0:2, Vevjora Rostislav 1:2, Hájek Libor 0:3, body hostů: Marek Jiří 2:1, Dostál Jan 3:0, Trnka Jan 1:1, Drahoš Zdeněk 2:0), TTC Kostelec nad Orlicí D - KPST Záhornice 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Petr 2:0, Dušek Josef 2:0, Myšák Luděk 3:0, Čermák Josef 2:0, body hostů: Jarkovský Petr 0:3, Burket Josef 0:1, Rathouský Lukáš 0:2, Vaněčková Jana 0:2, Rathouský Jan 0:1), TJ Sokol Častolovice B - TJ Peklo nad Zdobnicí 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kunčar Michal 1:3, Ešpandr Jan 0:4, Beneš Martin 4:0, Ešpandr Pavel 3:1, body hostů: Kotyza Ondřej 3:1, Frejvald Josef 2:2, Pavlišta Milan 2:2, Krsek Oldřich 1:3),
12. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A - TJ Peklo nad Zdobnicí 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krystlík Michal 4:0, Matějů Jan 1:2, Čermák Oldřich 2:1, Sekyra Pavel 3:1, body hostů: Kotyza Ondřej 1:3, Frejvald Josef 2:2, Pavlišta Milan 1:2, Seibert Josef 0:3), TJ Sokol Častolovice B - KPST Záhornice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podolský Tomáš 2:0, Kunčar Michal 1:1, Beneš Martin 3:0, Ešpandr Pavel 2:0, body hostů: Kovaříček Jiří 1:2, Rathouský Lukáš 0:2, Kovaříček Roman 0:2, Jarkovský Petr 0:2), TTC Kostelec nad Orlicí D - TTC Lhoty u Potštejna B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dušek Josef 1:1, Čermák Josef 0:2, Bartoš Petr 0:3, Myšák Luděk 1:2, body hostů: Dostál Jan 3:0, Trnka Jan 3:0, Marek Jiří 2:0, Michl Jakub 0:2), TTC Lhoty u Potštejna C - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakubec František 1:2, Hájek Libor 0:2, Vevjora Rostislav 2:1, Tesař Miroslav 0:3, body hostů: Sadloň Michal 3:0, Sadloň Jozef st. 2:1, Vojtíšek Radek 2:1, Krystlík Aleš 1:1), Sportovní klub Solnice A - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybka Ivan 4:0, Holoubek Václav 1:2, Kubec Martin 2:1, Zářecký Vladimír 1:3, body hostů: Provazník Josef 2:2, Martinec Pavel 2:2, Sarwa Mieczyslaw 1:2, Petelík Pavel st. 1:2), TJ Baník Vamberk B - TJ Start Olešnice v Orlických horách 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podolka Jan 1:3, Souhrada Vladimír 2:0, Melkes Vítězslav st. 0:4, Kosek Jan 3:1, Melkes Vítězslav ml. 1:1, body hostů: Rozínek Jiří st. 2:2, Ksandr Jan ml. 1:3, Mencl Jan 3:1, Ksandr Jan st. 3:1),
13. kolo:
TJ Baník Vamberk B - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jedlinský Jiří 2:1, Souhrada Vladimír 1:0, Melkes Vítězslav st. 0:3, Podolka Jan 1:1, Kosek Jan 1:2, WO 4:0, body hostů: Čermák Oldřich 4:0, Sekyra Pavel 1:3, Krystlík Michal 2:2, WO 0:4), TJ Start Olešnice v Orlických horách - Sportovní klub Solnice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mencl Jan 2:0, Rozínek Jiří st. 1:1, Ksandr Jan ml. 3:0, Ksandr Jan st. 2:0, body hostů: Kubec Martin 1:2, Holoubek Václav 0:2, Zářecký Vladimír 0:2, Hrubý Milan 0:2), TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice - TTC Lhoty u Potštejna C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Josef 2:1, Petelík Pavel st. 2:1, Martinec Pavel 2:1, Sarwa Mieczyslaw 2:1, body hostů: Vevjora Rostislav 1:2, Jakubec František 1:2, Hájek Libor 2:1, Tesař Miroslav 0:3), TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - TTC Kostelec nad Orlicí D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sadloň Jozef st. 2:2, Vojtíšek Radek 0:4, Krystlík Aleš 3:1, Sadloň Michal 3:1, body hostů: Šilar Petr 2:2, Myšák Luděk 3:1, Bartoš Petr 2:2, Dušek Josef 1:3), TTC Lhoty u Potštejna B - TJ Sokol Častolovice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakubec Vojtěch 0:2, Trnka Jan 0:2, Michl Jakub 0:3, Dostál Jan 2:1, body hostů: Ešpandr Pavel 3:0, Beneš Martin 3:0, Kunčar Michal 1:1, Ešpandr Jan 1:1), KPST Záhornice - TJ Peklo nad Zdobnicí 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jarkovský Petr 1:3, Kovaříček Jiří 1:2, Kovaříček Josef 2:1, Rathouský Lukáš 1:3, body hostů: Frejvald Josef 3:1, Kotyza Ondřej 4:0, Pavlišta Milan 2:1, Mikyska Alan 0:3),
14. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A - KPST Záhornice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krystlík Michal 2:0, Matějů Jan 2:0, Čermák Oldřich 2:0, Sekyra Pavel 2:0, body hostů: Kovaříček Jiří 0:2, Jarkovský Petr 0:2, Rathouský Lukáš 0:2, Kovaříček Josef 0:2), TJ Peklo nad Zdobnicí - TTC Lhoty u Potštejna B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Frejvald Josef 0:3, Pavlišta Milan 0:2, Krsek Oldřich 0:1, Harbich František 0:2, Kotyza Ondřej 2:1, WO 4:0, body hostů: Dostál Jan 4:0, Trnka Jan 3:1, Marek Jiří 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Častolovice B - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podolský Tomáš 1:0, Ešpandr Jan 0:2, Beneš Martin 3:0, Ešpandr Pavel 3:0, WO 1:0, body hostů: Sadloň Michal 1:2, Krystlík Aleš 1:2, Vojtíšek Radek 0:2, Sadloň Jozef st. 0:1, WO 0:1), TTC Kostelec nad Orlicí D - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Josef 2:1, Bartoš Petr 1:1, Myšák Luděk 3:0, Šilar Petr 3:0, body hostů: Sarwa Mieczyslaw 1:2, Provazník Josef 0:3, Petelík Pavel st. 0:3, Martinec Pavel 1:1), TTC Lhoty u Potštejna C - TJ Start Olešnice v Orlických horách 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tesař Miroslav 0:3, Jakubec František 1:1, Vevjora Rostislav 1:2, Hájek Libor 0:3, body hostů: Rozínek Jiří st. 3:0, Ksandr Jan ml. 2:1, Mencl Jan 2:1, Ksandr Jan st. 2:0), Sportovní klub Solnice A - TJ Baník Vamberk B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybka Ivan 4:0, Holoubek Václav 2:2, Zářecký Vladimír 0:3, Kubec Martin 3:1, body hostů: Podolka Jan 3:1, Melkes Vítězslav st. 1:3, Jedlinský Jiří 1:3, Novák Radovan 1:2),
15. kolo:
Sportovní klub Solnice A - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubec Martin 4:0, Holoubek Václav 1:3, Kubec Jiří ml. 1:3, Rybka Ivan 2:2, body hostů: Čermák Oldřich 1:3, Krystlík Michal 3:1, Sekyra Pavel 2:2, Matějů Jan 2:2), TJ Baník Vamberk B - TTC Lhoty u Potštejna C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Radovan 0:1, Souhrada Vladimír 2:0, Melkes Vítězslav st. 2:1, Jedlinský Jiří 2:0, WO 3:0, body hostů: Vevjora Rostislav 2:1, Jakubec František 0:3, Tesař Miroslav 0:2, WO 0:3), TJ Start Olešnice v Orlických horách - TTC Kostelec nad Orlicí D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Jan 2:2, Rozínek Jiří st. 2:2, Ksandr Jan ml. 2:2, Ksandr Jan st. 2:2, body hostů: Bartoš Petr 1:3, Myšák Luděk 3:1, Dušek Josef 4:0, Čermák Josef 0:4), TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice - TJ Sokol Častolovice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Josef 1:2, Petelík Pavel st. 0:3, Tauer Jan 1:2, Martinec Pavel 2:2, body hostů: Beneš Martin 4:0, Ešpandr Pavel 3:0, Ešpandr Jan 0:3, Šmejkal Jiří st. 2:1), TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - TJ Peklo nad Zdobnicí 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sadloň Jozef st. 1:3, Vojtíšek Radek 2:2, Krystlík Aleš 0:3, Sadloň Michal 4:0, body hostů: Kotyza Ondřej 2:2, Pavlišta Milan 1:3, Frejvald Josef 3:1, Krsek Oldřich 2:1), TTC Lhoty u Potštejna B - KPST Záhornice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Jan 4:0, Trnka Jan 2:2, Michl Jakub 0:4, Marek Jiří 2:2, body hostů: Kovaříček Jiří 3:1, Kovaříček Josef 3:1, Jarkovský Petr 1:3, Rathouský Lukáš 1:3),
16. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A - TTC Lhoty u Potštejna B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krystlík Michal 3:1, Matějů Jan 2:1, Čermák Oldřich 1:2, Sekyra Pavel 2:2, body hostů: Dostál Jan 3:1, Trnka Jan 2:2, Jireš Miloslav 1:2, Marek Jiří 0:3), KPST Záhornice - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovaříček Jiří 1:2, Jarkovský Petr 0:2, Rathouský Lukáš 0:3, Kovaříček Josef 1:2, body hostů: Sadloň Michal 3:0, Sadloň Jozef st. 2:1, Vojtíšek Radek 3:0, Krystlík Aleš 1:1), TJ Peklo nad Zdobnicí - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frejvald Josef 2:1, Pavlišta Milan 2:0, Krsek Oldřich 1:2, Kotyza Ondřej 3:0, body hostů: Martinec Pavel 2:1, Provazník Josef 0:3, Petelík Pavel st. 1:2, Tauer Jan 0:2), TJ Sokol Častolovice B - TJ Start Olešnice v Orlických horách 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podolský Tomáš 2:1, Kunčar Michal 2:1, Beneš Martin 3:0, Ešpandr Pavel 2:1, body hostů: Rozínek Jiří st. 0:3, Ksandr Jan ml. 2:1, Mencl Jan 0:3, Ksandr Jan st. 1:2), TTC Kostelec nad Orlicí D - TJ Baník Vamberk B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimon Petr 1:3, Dušek Josef 2:2, Myšák Luděk 2:1, Bartoš Petr 2:2, body hostů: Melkes Vítězslav st. 0:4, Podolka Jan 1:1, Melkes Vítězslav ml. 4:0, Jedlinský Jiří 2:1, Kosek Jan 1:1), TTC Lhoty u Potštejna C - Sportovní klub Solnice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tesař Miroslav 0:2, Hájek Libor 0:2, Jakubec František 1:2, Vevjora Rostislav 0:2, body hostů: Kubec Martin 3:0, Rybka Ivan 2:0, Holoubek Václav 1:1, Kubec Jiří ml. 2:0),
17. kolo:
TTC Lhoty u Potštejna C - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec František 1:1, Tesař Miroslav 0:2, Hájek Libor 0:3, Vevjora Rostislav 0:3, body hostů: Čermák Oldřich 3:0, Krystlík Michal 3:0, Sekyra Pavel 2:0, Matějů Jan 1:1), Sportovní klub Solnice A - TTC Kostelec nad Orlicí D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubec Martin 0:4, Kubec Jiří ml. 0:3, Holoubek Václav 1:2, Rybka Ivan 4:0, body hostů: Bartoš Petr 2:2, Myšák Luděk 3:1, Šilar Petr 2:1, Beran Jan 2:1), TJ Baník Vamberk B - TJ Sokol Častolovice B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jedlinský Jiří 1:1, Kosek Jan 1:1, Melkes Vítězslav ml. 2:1, Melkes Vítězslav st. 2:0, WO 3:0, body hostů: Beneš Martin 2:1, Kunčar Michal 1:2, Ešpandr Jan 0:3, WO 0:3), TJ Start Olešnice v Orlických horách - TJ Peklo nad Zdobnicí 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mencl Jan 1:3, Rozínek Jiří st. 2:2, Ksandr Jan ml. 2:2, Ksandr Jan st. 3:1, body hostů: Kotyza Ondřej 4:0, Frejvald Josef 2:2, Krsek Oldřich 1:3, Pavlišta Milan 1:3), TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice - KPST Záhornice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Josef 1:2, Petelík Pavel st. 0:2, Martinec Pavel 2:1, Sarwa Mieczyslaw 0:3, body hostů: Kovaříček Josef 3:0, Kovaříček Jiří 2:1, Kubica Milan 2:1, Jarkovský Petr 1:1), TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - TTC Lhoty u Potštejna B 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rozum Martin 1:0, Vojtíšek Radek 2:0, Krystlík Aleš 2:1, Sadloň Michal 2:0, WO 3:0, body hostů: Trnka Jan 1:2, Marek Jiří 0:3, Michl Jakub 0:2, WO 0:3),
18. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Oldřich 3:1, Krystlík Vladimír 0:4, Matějů Jan 2:2, Sekyra Pavel 3:1, body hostů: Sadloň Michal 3:1, Sadloň Jozef st. 3:1, Rozum Martin 1:3, Unger Jaroslav 1:3), TTC Lhoty u Potštejna B - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michl Jakub 2:1, Dostál Jan 3:0, Marek Jiří 1:2, Trnka Jan 2:1, body hostů: Sarwa Mieczyslaw 1:2, Martinec Pavel 1:2, Provazník Josef 2:1, Tauer Jan 0:3), KPST Záhornice - TJ Start Olešnice v Orlických horách 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovaříček Jiří 3:1, Kovaříček Josef 3:1, Jarkovský Petr 1:3, Kubica Milan 0:4, body hostů: Rozínek Jiří st. 3:1, Ksandr Jan ml. 2:2, Mencl Jan 2:2, Ksandr Jan st. 2:2), TJ Peklo nad Zdobnicí - TJ Baník Vamberk B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frejvald Josef 2:0, Pavlišta Milan 2:0, Krsek Oldřich 1:2, Kotyza Ondřej 3:0, body hostů: Melkes Vítězslav ml. 1:2, Jedlinský Jiří 0:3, Podolka Jan 1:1, Kosek Jan 0:2), TJ Sokol Častolovice B - Sportovní klub Solnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Martin 3:1, Ešpandr Jan 1:3, Zemánek Petr 1:3, Ešpandr Pavel 3:1, body hostů: Rybka Ivan 4:0, Kubec Martin 2:2, Kubec Jiří ml. 1:3, Holoubek Václav 1:3), TTC Kostelec nad Orlicí D - TTC Lhoty u Potštejna C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dušek Josef 2:0, Bartoš Petr 2:0, Myšák Luděk 2:0, Šilar Petr 2:0, body hostů: Jakubec František 0:2, Vevjora Rostislav 0:2, Hájek Libor 0:2, Tesař Miroslav 0:2),
19. kolo:
TTC Kostelec nad Orlicí D - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čermák Josef 0:3, Bartoš Petr 0:3, Dušek Josef 2:1, Myšák Luděk 2:1, body hostů: Čermák Oldřich 2:1, Krystlík Michal 2:1, Sekyra Pavel 2:1, Matějů Jan 2:1), TTC Lhoty u Potštejna C - TJ Sokol Častolovice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tesař Miroslav 1:3, Hájek Libor 1:3, Jakubec František 1:2, Vevjora Rostislav 3:1, body hostů: Beneš Martin 4:0, Podolský Tomáš 3:1, Kunčar Michal 2:2, Podolský Martin 0:3), Sportovní klub Solnice A - TJ Peklo nad Zdobnicí 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Petr 3:1, Holoubek Václav 1:3, Kubec Martin 3:1, Kubec Jiří ml. 2:2, body hostů: Kotyza Ondřej 4:0, Frejvald Josef 2:2, Krsek Oldřich 0:4, Pavlišta Milan 1:3), TJ Baník Vamberk B - KPST Záhornice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Melkes Vítězslav ml. 2:1, Melkes Vítězslav st. 0:3, Podolka Jan 0:1, Kosek Jan 2:1, WO 0:2, body hostů: Kovaříček Jiří 2:0, Kovaříček Josef 2:0, Kubica Milan 1:2, Jarkovský Petr 1:2, WO 2:0), TJ Start Olešnice v Orlických horách - TTC Lhoty u Potštejna B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mencl Jan 1:3, Rozínek Jiří st. 2:1, Ksandr Jan ml. 0:3, Ksandr Jan st. 3:1, body hostů: Marek Jiří 1:3, Dostál Jan 4:0, Trnka Jan 2:1, Jireš Miloslav 1:2), TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Josef 1:2, Petelík Pavel st. 1:2, Martinec Pavel 2:1, Sarwa Mieczyslaw 0:3, body hostů: Sadloň Michal 3:0, Sadloň Jozef st. 1:2, Vojtíšek Radek 2:1, Krystlík Aleš 2:1),
20. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krystlík Michal 2:0, Matějů Jan 2:0, Čermák Oldřich 2:0, Sekyra Pavel 2:0, body hostů: Martinec Pavel 0:2, Petelík Pavel st. 0:2, Provazník Josef 0:2, Sarwa Mieczyslaw 0:2), TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - TJ Start Olešnice v Orlických horách 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sadloň Jozef st. 3:1, Vojtíšek Radek 1:3, Krystlík Aleš 1:3, Sadloň Michal 3:1, body hostů: Rozínek Jiří st. 4:0, Ksandr Jan ml. 2:2, Mencl Jan 0:4, Ksandr Jan st. 2:2), TTC Lhoty u Potštejna B - TJ Baník Vamberk B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnka Jan 2:2, Dostál Jan 3:0, Michl Jakub 1:2, Marek Jiří 2:2, body hostů: Melkes Vítězslav st. 1:3, Jedlinský Jiří 1:3, Melkes Vítězslav ml. 2:1, Kosek Jan 2:1), KPST Záhornice - Sportovní klub Solnice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovaříček Jiří 3:0, Jarkovský Petr 2:0, Kubica Milan 2:1, Kovaříček Josef 2:1, body hostů: Kubec Martin 1:2, Rybka Ivan 1:2, Kubec Jiří ml. 0:3, Holoubek Václav 0:2), TJ Peklo nad Zdobnicí - TTC Lhoty u Potštejna C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krsek Oldřich 1:2, Pavlišta Milan 3:0, Zeman Petr 1:2, Kotyza Ondřej 3:0, body hostů: Vevjora Rostislav 2:1, Jakubec František 1:2, Hájek Libor 1:2, Tesař Miroslav 0:3), TJ Sokol Častolovice B - TTC Kostelec nad Orlicí D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podolský Tomáš 2:1, Kunčar Michal 0:2, Beneš Martin 0:3, Ešpandr Pavel 0:3, body hostů: Dušek Josef 2:1, Myšák Luděk 3:0, Šilar Petr 3:0, Bartoš Petr 1:1),
21. kolo:
TJ Sokol Častolovice B - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podolský Tomáš 2:2, Kunčar Michal 2:2, Podolský Martin 1:3, Ešpandr Pavel 3:1, body hostů: Čermák Oldřich 3:1, Krystlík Michal 3:1, Matějů Jan 2:2, Krystlík Vladimír 0:4), TTC Kostelec nad Orlicí D - TJ Peklo nad Zdobnicí 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Petr 2:2, Šilar Petr 3:1, Dušek Josef 2:1, Myšák Luděk 2:2, body hostů: Kotyza Ondřej 4:0, Frejvald Josef 1:3, Pavlišta Milan 1:3, Krsek Oldřich 0:3), TTC Lhoty u Potštejna C - KPST Záhornice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tesař Miroslav 0:3, Jakubec František 1:1, Vevjora Rostislav 0:3, Hájek Libor 1:2, body hostů: Kovaříček Josef 2:1, Kubica Milan 3:0, Jarkovský Petr 3:0, Kovaříček Roman 1:1), Sportovní klub Solnice A - TTC Lhoty u Potštejna B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubec Jiří ml. 2:1, Holoubek Václav 0:2, Kubec Martin 1:2, Hrubý Milan 0:3, body hostů: Trnka Jan 2:1, Dostál Jan 3:0, Marek Jiří 2:1, Michl Jakub 1:1), TJ Baník Vamberk B - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melkes Vítězslav st. 1:3, Podolka Jan 2:2, Melkes Vítězslav ml. 2:2, Kosek Jan 2:2, body hostů: Sadloň Michal 4:0, Sadloň Jozef st. 2:2, Vojtíšek Radek 1:3, Krystlík Aleš 2:2), TJ Start Olešnice v Orlických horách - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mencl Jan 2:0, Rozínek Jiří st. 2:0, Ksandr Jan ml. 2:0, Ksandr Jan st. 2:0, body hostů: Sarwa Mieczyslaw 0:2, Martinec Pavel 0:2, Provazník Josef 0:2, Tauer Jan 0:2),
22. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A - TJ Start Olešnice v Orlických horách 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krystlík Michal 3:1, Matějů Jan 1:2, Čermák Oldřich 3:0, Sekyra Pavel 2:2, body hostů: Rozínek Jiří st. 3:1, Mencl Jan 2:2, Krivčík Anton 0:3, Sedláček Josef 0:3), TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice - TJ Baník Vamberk B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Josef 3:1, Petelík Pavel st. 1:1, Tauer Jan 0:2, Martinec Pavel 1:2, WO 5:0, body hostů: Podolka Jan 1:0, Jedlinský Jiří 1:3, Melkes Vítězslav st. 3:1, Kosek Jan 1:1, WO 0:5), TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - Sportovní klub Solnice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sadloň Jozef st. 2:1, Vojtíšek Radek 2:1, Krystlík Aleš 1:2, Sadloň Michal 3:0, body hostů: Kubec Martin 2:1, Holoubek Václav 0:3, Kubec Jiří ml. 2:1, Novák Petr 0:3), TTC Lhoty u Potštejna B - TTC Lhoty u Potštejna C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Drahoš Zdeněk 3:0, Dostál Jan 3:0, Trnka Jan 3:0, WO 0:4, body hostů: Hájek Libor 0:2, Vevjora Rostislav 0:2, Tesař Miroslav 0:3, Jakubec František 0:2, WO 4:0), KPST Záhornice - TTC Kostelec nad Orlicí D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovaříček Jiří 3:0, Kubica Milan 2:1, Kovaříček Josef 2:1, Jarkovský Petr 2:1, body hostů: Šilar Petr 0:3, Myšák Luděk 2:1, Bartoš Petr 1:2, Dušek Josef 0:3), TJ Peklo nad Zdobnicí - TJ Sokol Častolovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frejvald Josef 2:2, Pavlišta Milan 2:2, Krsek Oldřich 1:3, Kotyza Ondřej 3:1, body hostů: Ešpandr Pavel 2:2, Beneš Martin 4:0, Podolský Tomáš 1:3, Kunčar Michal 1:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline