Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize
1. kolo:
KST Linea Chrudim A - TJ Tesla Pardubice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malinský Tomáš 3:1, Procházka Petr 0:4, Dočekal Tomáš 3:1, Netolický Tomáš 2:2, body hostů: Dočkal Radek 1:3, Lukeš Marek 3:1, Kudýn Petr 2:2, Novotný Luboš 2:2), TTC Ústí nad Orlicí A - SK US Steinerová Choceň B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantorek Jiří 2:2, Procházka Jiří 2:2, Svojanovský Radim 1:3, Čopián Štefan 3:1, body hostů: Bělohlávek Dominik 4:0, Stránský Matěj 1:3, Beneš Václav 0:4, Mikulecký Jan 3:1), TJ Jiskra Holice B - TJ Sokol Chrudim B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Theodor Daniel 0:3, Hladík Miroslav 0:2, Vraštil Lukáš 0:3, Koubek René 3:0, body hostů: Šindelář Pavel 3:0, Rulík Jiří 2:1, Bureš Jaroslav 2:1, Stehlík Milan 1:1), TTC Skuteč A - TTC Medovinka Hlinsko A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štantejský Ondřej 2:2, Netolický Lukáš 2:1, Bezdíček Lukáš 3:0, Kaplan Zdeněk 2:2, body hostů: Dalecký Petr 2:2, Řezníček David 1:3, Polanský Jiří 0:3, Rybenský Dušan 2:1), SK US Steinerová Choceň C - TTC Ústí nad Orlicí B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Daniel 2:2, Příhoda Tomáš 1:2, Slavík Miroslav 1:2, Šimonek Petr 4:0, body hostů: Hodas David 3:1, Doležal Jan 0:4, Slavíček Martin 2:1, Hájek Ladislav 1:2), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Lanškroun A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Patka Václav 2:0, Hýbl Tomáš 1:1, Steinmetz Roman 2:1, Wávra Pavel 3:0, body hostů: Jányš Ondřej 1:2, Langr Lukáš ml. 1:2, Kleiner Marek 0:2, Chládek Pavel 0:2),
2. kolo:
TJ Lanškroun A - TTC Skuteč A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kleiner Marek 0:1, Chládek Pavel 0:2, Langr Lukáš ml. 0:3, Jányš Ondřej 1:1, Kristek Lukáš 0:1, body hostů: Štantejský Ondřej 3:0, Bezdíček Lukáš 2:0, Netolický Lukáš 1:1, Kaplan Zdeněk 2:0), TJ Sokol Česká Třebová A - TTC Medovinka Hlinsko A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Patka Václav 2:2, Hýbl Tomáš 2:2, Plíva Roman 1:3, Wávra Pavel 3:1, body hostů: Dalecký Petr 2:2, Řezníček David 1:3, Polanský Jiří 3:1, Rybenský Dušan 2:2), SK US Steinerová Choceň C - TJ Jiskra Holice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Daniel 1:2, Příhoda Tomáš 2:1, Slavík Miroslav 2:1, Šimonek Petr 3:0, body hostů: Koubek René 3:0, Vraštil Lukáš 0:3, Socha Zdeněk 1:2, Theodor Jiří 0:3), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Chrudim B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Jan 2:1, Slavíček Martin 1:2, Hájek Ladislav 2:1, Hodas David 4:0, body hostů: Šindelář Pavel 0:4, Rulík Jiří 1:2, Bureš Jaroslav 1:2, Stehlík Milan 2:1), KST Linea Chrudim A - TTC Ústí nad Orlicí A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Tomáš 3:0, Netolický Jan 0:3, Dočekal Tomáš 2:1, Netolický Tomáš 4:0, body hostů: Janák Martin 1:3, Čopián Štefan 2:1, Svojanovský Radim 0:3, Kantorek Jiří 1:2), TJ Tesla Pardubice B - SK US Steinerová Choceň B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Luboš 1:1, Petřík Tomáš 0:2, Zajíček Martin 0:3, Lukeš Marek 0:3, body hostů: Bělohlávek Dominik 3:0, Stránský Matěj 3:0, Mikulecký Jan 2:0, Kučera Martin 1:1),
3. kolo:
TJ Lanškroun A - TTC Medovinka Hlinsko A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kleiner Marek 0:2, Langr Lukáš ml. 1:1, Chládek Pavel 0:1, Jányš Ondřej 0:2, Kristek Lukáš 0:2, body hostů: Dalecký Petr 3:0, Řezníček David 1:1, Polanský Jiří 2:0, Rybenský Dušan 2:0), TJ Sokol Česká Třebová A - TTC Skuteč A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýbl Tomáš 1:3, Steinmetz Roman 1:3, Plíva Roman 0:3, Patka Václav 3:1, body hostů: Bezdíček Lukáš 3:1, Kaplan Zdeněk 2:2, Netolický Lukáš 3:1, Štantejský Ondřej 2:1), SK US Steinerová Choceň C - TJ Sokol Chrudim B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Daniel 1:3, Příhoda Tomáš 0:4, Slavík Miroslav 1:2, Šimonek Petr 4:0, body hostů: Šindelář Pavel 3:1, Rulík Jiří 3:1, Bureš Jaroslav 2:2, Stehlík Milan 1:2), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Jiskra Holice B 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Jan 2:0, Slavíček Martin 2:0, Hájek Ladislav 3:0, Hodas David 3:0, body hostů: Krejčík Libor 0:3, Murdych Tomáš 0:3, Theodor Daniel 0:2, Košťál Jiří 0:2), KST Linea Chrudim A - SK US Steinerová Choceň B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Tomáš 1:1, Michek Jakub 0:3, Dočekal Tomáš 0:3, Netolický Tomáš 1:2, WO 1:0, body hostů: Bělohlávek Dominik 3:0, Stránský Matěj 3:0, Mikulecký Jan 2:0, Kučera Martin 1:2, WO 0:1), TJ Tesla Pardubice B - TTC Ústí nad Orlicí A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Luboš 0:2, Zajíček Martin 1:1, Pánek Libor 0:3, Lukeš Marek 0:3, body hostů: Janák Martin 2:1, Čopián Štefan 3:0, Svojanovský Radim 2:0, Kantorek Jiří 2:0),
4. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Lanškroun A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Jiří 2:0, Janák Martin 1:1, Kantorek Jiří 3:0, Svojanovský Radim 2:1, body hostů: Jányš Ondřej 1:2, Langr Lukáš ml. 0:3, Chládek Pavel 0:2, Kleiner Marek 1:1), SK US Steinerová Choceň B - TJ Sokol Česká Třebová A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulecký Jan 3:0, Stránský Matěj 1:2, Bělohlávek Dominik 3:0, Kučera Martin 1:2, body hostů: Wávra Pavel 1:2, Patka Václav 2:1, Hýbl Tomáš 1:2, Rybka Tomáš st. 0:3), TJ Jiskra Holice B - KST Linea Chrudim A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Socha Zdeněk 2:2, Vraštil Lukáš 0:3, Švec Jan 1:2, Koubek René 3:1, body hostů: Malinský Tomáš 3:1, Netolický Tomáš 3:1, Dočekal Tomáš 1:2, Netolický Jan 1:2), TJ Sokol Chrudim B - TJ Tesla Pardubice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Jaroslav 2:2, Rulík Jiří 2:2, Stehlík Milan 2:1, Šindelář Pavel 3:1, body hostů: Lukeš Marek 3:1, Dočkal Radek 3:1, Zajíček Martin 0:4, Kudýn Petr 0:3), TTC Skuteč A - SK US Steinerová Choceň C 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netolický Lukáš 3:1, Zelinka Robert 2:1, Bezdíček Bohumil 1:2, Štantejský Ondřej 4:0, body hostů: Šimonek Petr 3:1, Šťastný Daniel 0:4, Slavík Miroslav 1:2, Příhoda Tomáš 0:3), TTC Medovinka Hlinsko A - TTC Ústí nad Orlicí B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polanský Jiří 2:2, Kosek Petr 1:3, Rybenský Dušan 3:1, Dalecký Petr 3:1, body hostů: Hodas David 4:0, Hájek Ladislav 1:3, Slavíček Martin 0:4, Doležal Jan 2:2),
5. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Sokol Česká Třebová A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čopián Štefan 4:0, Janák Martin 3:1, Kantorek Jiří 1:2, Svojanovský Radim 1:3, body hostů: Wávra Pavel 1:3, Patka Václav 3:1, Hýbl Tomáš 2:2, Plíva Roman 0:3), SK US Steinerová Choceň B - TJ Lanškroun A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Martin 1:1, Stránský Matěj 2:0, Bělohlávek Dominik 3:0, Mikulecký Jan 2:0, body hostů: Jányš Ondřej 0:3, Kleiner Marek 0:2, Langr Lukáš ml. 0:2, Chládek Pavel 1:1), TJ Jiskra Holice B - TJ Tesla Pardubice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Theodor Daniel 0:2, Murdych Tomáš 0:2, Košťál Jiří 0:2, Krejčík Libor 0:2, body hostů: Lukeš Marek 2:0, Dočkal Radek 2:0, Kudýn Petr 2:0, Zajíček Martin 2:0), TJ Sokol Chrudim B - KST Linea Chrudim A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Jaroslav 1:3, Rulík Jiří 1:3, Stehlík Milan 0:3, Šindelář Pavel 3:1, body hostů: Malinský Tomáš 3:1, Netolický Tomáš 3:1, Dočekal Tomáš 3:1, Netolický Jan 1:2), TTC Skuteč A - TTC Ústí nad Orlicí B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netolický Lukáš 3:1, Zelinka Robert 2:2, Bezdíček Bohumil 1:3, Štantejský Ondřej 3:1, body hostů: Hodas David 4:0, Doležal Jan 2:2, Slavíček Martin 0:4, Hájek Ladislav 1:3), TTC Medovinka Hlinsko A - SK US Steinerová Choceň C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polanský Jiří 1:2, Kosek Petr 1:2, Rybenský Dušan 2:1, Dalecký Petr 4:0, body hostů: Šimonek Petr 3:1, Slavík Miroslav 1:2, Šťastný Daniel 0:3, Příhoda Tomáš 1:2),
6. kolo:
TJ Lanškroun A - SK US Steinerová Choceň C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Langr Lukáš ml. 1:2, Kristek Patrik 1:2, Jányš Ondřej 1:2, Kleiner Marek 1:2, body hostů: Šimonek Petr 3:0, Slavík Miroslav 2:1, Příhoda Tomáš 1:2, Šťastný Daniel 2:1), TJ Sokol Česká Třebová A - TTC Ústí nad Orlicí B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Patka Václav 2:2, Hýbl Tomáš 1:2, Geldner Josef 0:3, Wávra Pavel 3:1, body hostů: Hodas David 4:0, Doležal Jan 2:2, Slavíček Martin 1:2, Hortlík Tomáš 1:2), KST Linea Chrudim A - TTC Skuteč A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malinský Tomáš 2:2, Netolický Jan 0:4, Dočekal Tomáš 2:1, Netolický Tomáš 3:1, body hostů: Bezdíček Lukáš 1:3, Kaplan Zdeněk 2:2, Netolický Lukáš 4:0, Štantejský Ondřej 1:2), TJ Tesla Pardubice B - TTC Medovinka Hlinsko A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dočkal Radek 2:2, Novotný Luboš 3:1, Marel David 1:3, Lukeš Marek 2:2, body hostů: Dalecký Petr 4:0, Polanský Jiří 3:1, Kosek Petr 0:4, Bříza Martin 1:3), TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Jiskra Holice B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janák Martin 2:0, Čopián Štefan 2:0, Kantorek Jiří 3:0, Svojanovský Radim 2:0, body hostů: Vraštil Lukáš 0:3, Socha Zdeněk 0:2, Theodor Daniel 0:2, Murdych Tomáš 0:2), SK US Steinerová Choceň B - TJ Sokol Chrudim B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Matěj 3:1, Kučera Martin 0:3, Bělohlávek Dominik 3:0, Mikulecký Jan 2:1, WO 0:1, body hostů: Šindelář Pavel 2:1, Rulík Jiří 1:3, Bureš Jaroslav 1:2, Stehlík Milan 1:2, WO 1:0),
7. kolo:
TJ Lanškroun A - TTC Ústí nad Orlicí B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kristek Patrik 0:2, Langr Lukáš ml. 0:2, Kleiner Marek 0:3, Jányš Ondřej 1:1, body hostů: Hodas David 3:0, Doležal Jan 2:0, Slavíček Martin 2:0, Hortlík Tomáš 1:1), TJ Sokol Česká Třebová A - SK US Steinerová Choceň C 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Patka Václav 2:1, Hýbl Tomáš 2:1, Plíva Roman 0:3, Wávra Pavel 2:1, WO 3:0, body hostů: Šimonek Petr 3:1, Šťastný Daniel 1:3, Příhoda Tomáš 2:1, Kršiak Tomáš 0:1, WO 0:3), KST Linea Chrudim A - TTC Medovinka Hlinsko A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Tomáš 2:1, Netolický Jan 2:1, Dočekal Tomáš 3:0, Netolický Tomáš 2:1, body hostů: Dalecký Petr 2:1, Polanský Jiří 1:2, Kosek Petr 0:3, Bříza Martin 0:3), TJ Tesla Pardubice B - TTC Skuteč A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karcol Martin 1:3, Novotný Luboš 1:2, Marel David 0:3, Lukeš Marek 3:1, body hostů: Štantejský Ondřej 2:2, Kaplan Zdeněk 3:1, Netolický Lukáš 3:0, Bezdíček Lukáš 1:2), TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Sokol Chrudim B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janák Martin 2:2, Čopián Štefan 4:0, Kantorek Jiří 2:2, Svojanovský Radim 1:3, body hostů: Šindelář Pavel 2:2, Rulík Jiří 2:2, Bureš Jaroslav 1:3, Stehlík Milan 2:2), SK US Steinerová Choceň B - TJ Jiskra Holice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Matěj 3:0, Bělohlávek Dominik 2:0, Mikulecký Jan 2:0, Kučera Martin 2:1, WO 0:1, body hostů: Vraštil Lukáš 0:2, Socha Zdeněk 1:2, Murdych Tomáš 0:3, Theodor Daniel 0:2, WO 1:0),
8. kolo:
TJ Jiskra Holice B - TJ Lanškroun A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Socha Zdeněk 2:0, Hladík Miroslav 2:0, Vraštil Lukáš 2:0, Koubek René 2:0, body hostů: Langr Lukáš ml. 0:2, Jányš Ondřej 0:2, Kleiner Marek 0:2, Vybíral Jakub 0:2), TJ Sokol Chrudim B - TJ Sokol Česká Třebová A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulík Jiří 2:2, Bureš Jaroslav 2:2, Stehlík Milan 2:2, Šindelář Pavel 2:2, body hostů: Wávra Pavel 2:2, Patka Václav 2:2, Hýbl Tomáš 2:2, Plíva Roman 2:2), TTC Skuteč A - TTC Ústí nad Orlicí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štantejský Ondřej 0:4, Netolický Lukáš 3:1, Bezdíček Lukáš 2:2, Kaplan Zdeněk 3:1, body hostů: Svojanovský Radim 1:3, Čopián Štefan 4:0, Janák Martin 2:2, Procházka Jiří 1:3), TTC Medovinka Hlinsko A - SK US Steinerová Choceň B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polanský Jiří 1:3, Kosek Petr 2:2, Řezníček David 1:2, Dalecký Petr 2:2, body hostů: Mikulecký Jan 2:2, Bělohlávek Dominik 4:0, Stránský Matěj 3:1, Kučera Martin 0:3), SK US Steinerová Choceň C - KST Linea Chrudim A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příhoda Tomáš 0:4, Šťastný Daniel 0:3, Slavík Miroslav 1:2, Šimonek Petr 4:0, body hostů: Malinský Tomáš 3:1, Netolický Tomáš 3:1, Dočekal Tomáš 1:2, Netolický Jan 2:1), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Tesla Pardubice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Tomáš 0:4, Hájek Ladislav 1:3, Doležal Jan 4:0, Hodas David 4:0, body hostů: Lukeš Marek 2:2, Novotný Luboš 2:2, Dočkal Radek 1:3, Kudýn Petr 2:2),
9. kolo:
TJ Jiskra Holice B - TJ Sokol Česká Třebová A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Socha Zdeněk 3:1, Švec Jan 1:3, Vraštil Lukáš 2:2, Koubek René 2:2, body hostů: Wávra Pavel 3:1, Patka Václav 2:2, Hýbl Tomáš 2:2, Plíva Roman 1:3), TJ Sokol Chrudim B - TJ Lanškroun A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rulík Jiří 2:0, Bureš Jaroslav 2:0, Stehlík Milan 2:0, Šindelář Pavel 2:0, body hostů: Chládek Pavel 0:2, Langr Lukáš ml. 0:2, Kleiner Marek 0:2, Jányš Ondřej 0:2), TTC Skuteč A - SK US Steinerová Choceň B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štantejský Ondřej 2:1, Netolický Lukáš 2:1, Bezdíček Lukáš 1:2, Kaplan Zdeněk 3:0, body hostů: Bělohlávek Dominik 3:0, Mikulecký Jan 0:3, Stránský Matěj 1:2, Kučera Martin 0:3), TTC Medovinka Hlinsko A - TTC Ústí nad Orlicí A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polanský Jiří 2:0, Kosek Petr 1:1, Řezníček David 2:1, Dalecký Petr 3:0, body hostů: Svojanovský Radim 0:3, Čopián Štefan 2:1, Janák Martin 0:2, Procházka Jiří 0:2), SK US Steinerová Choceň C - TJ Tesla Pardubice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Miroslav 1:3, Příhoda Tomáš 2:2, Šťastný Daniel 2:2, Šimonek Petr 3:1, body hostů: Lukeš Marek 2:2, Novotný Luboš 1:3, Dočkal Radek 2:2, Kudýn Petr 3:1), TTC Ústí nad Orlicí B - KST Linea Chrudim A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Tomáš 0:4, Hájek Ladislav 1:3, Doležal Jan 4:0, Hodas David 3:1, body hostů: Malinský Tomáš 3:1, Netolický Tomáš 2:2, Dočekal Tomáš 2:2, Netolický Jan 1:3),
10. kolo:
KST Linea Chrudim A - TJ Lanškroun A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malinský Tomáš 2:0, Netolický Jan 2:0, Dočekal Tomáš 2:0, Netolický Tomáš 2:0, body hostů: Jányš Ondřej 0:2, Langr Lukáš ml. 0:2, Kleiner Marek 0:2, Kristek Patrik 0:2), TJ Tesla Pardubice B - TJ Sokol Česká Třebová A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dočkal Radek 2:1, Kudýn Petr 2:1, Novotný Luboš 3:0, Lukeš Marek 2:1, body hostů: Wávra Pavel 2:1, Patka Václav 1:2, Hýbl Tomáš 0:3, Plíva Roman 0:3), TTC Ústí nad Orlicí A - SK US Steinerová Choceň C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čopián Štefan 2:0, Janák Martin 2:0, Kantorek Jiří 2:0, Svojanovský Radim 2:0, body hostů: Slavík Miroslav 0:2, Šťastný Daniel 0:2, Absolon Martin 0:2, Kršiak Tomáš 0:2), SK US Steinerová Choceň B - TTC Ústí nad Orlicí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulecký Jan 2:1, Kučera Martin 0:4, Bělohlávek Dominik 4:0, Stránský Matěj 3:1, WO 0:1, body hostů: Hodas David 2:2, Doležal Jan 1:2, Slavíček Martin 2:2, Hájek Ladislav 1:3, WO 1:0), TJ Jiskra Holice B - TTC Skuteč A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Theodor Daniel 0:2, 0:2, Murdych Tomáš 0:2, Krejčík Libor 0:2, body hostů: Netolický Lukáš 2:0, Bezdíček Lukáš 2:0, Kaplan Zdeněk 2:0, Štantejský Ondřej 2:0), TJ Sokol Chrudim B - TTC Medovinka Hlinsko A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bureš Jaroslav 3:1, Joska Vojtěch 0:4, Stehlík Milan 3:1, Šindelář Pavel 4:0, body hostů: Dalecký Petr 3:1, Řezníček David 1:3, Polanský Jiří 1:3, Rybenský Dušan 1:3),
11. kolo:
KST Linea Chrudim A - TJ Sokol Česká Třebová A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malinský Tomáš 3:0, Netolický Jan 2:1, Dočekal Tomáš 1:2, Netolický Tomáš 2:1, body hostů: Wávra Pavel 1:2, Patka Václav 2:1, Hýbl Tomáš 1:2, Plíva Roman 0:3), TJ Tesla Pardubice B - TJ Lanškroun A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Luboš 2:0, Kudýn Petr 2:0, Dočkal Radek 2:0, Lukeš Marek 2:0, body hostů: Jányš Ondřej 0:2, Kleiner Marek 0:2, Langr Lukáš ml. 0:2, Kristek Patrik 0:2), TTC Ústí nad Orlicí A - TTC Ústí nad Orlicí B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Jiří 1:3, Svojanovská Jana 2:2, Čopián Štefan 2:1, Svojanovský Radim 1:3, body hostů: Kaplan Vojtěch 1:3, Hodas David 4:0, Hájek Ladislav 2:2, Slavíček Martin 2:1), SK US Steinerová Choceň B - SK US Steinerová Choceň C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stránský Matěj 1:0, Mikulecký Jan 2:0, Beneš Václav 2:0, Bělohlávek Dominik 1:0, WO 3:0, body hostů: Slavík Miroslav 0:2, Příhoda Tomáš 0:2, Absolon Martin 0:2, WO 0:3), TJ Jiskra Holice B - TTC Medovinka Hlinsko A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vraštil Lukáš 0:3, Theodor Daniel 0:2, Murdych Tomáš 0:3, Socha Zdeněk 3:0, body hostů: Dalecký Petr 3:0, Řezníček David 2:1, Polanský Jiří 2:1, Kosek Petr 1:1), TJ Sokol Chrudim B - TTC Skuteč A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šindelář Pavel 4:0, Bureš Jaroslav 2:2, Stehlík Milan 3:0, Joska Vojtěch 1:3, body hostů: Kaplan Zdeněk 1:3, Netolický Lukáš 2:2, Bezdíček Lukáš 1:3, Štantejský Ondřej 1:2),
12. kolo:
TJ Tesla Pardubice B - KST Linea Chrudim A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karcol Martin 2:2, Pánek Libor 0:3, Kudýn Petr 2:1, Lukeš Marek 1:3, body hostů: Malinský Tomáš 3:1, Netolický Tomáš 3:1, Dočekal Tomáš 1:2, Netolický Jan 2:1), SK US Steinerová Choceň B - TTC Ústí nad Orlicí A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Martin 0:3, Stránský Matěj 3:0, Bělohlávek Dominik 3:0, Mikulecký Jan 2:2, body hostů: Čopián Štefan 1:3, Svojanovská Jana 0:3, Janák Martin 2:1, Procházka Jiří 2:1), TJ Sokol Chrudim B - TJ Jiskra Holice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rulík Jiří 2:2, Bureš Jaroslav 2:2, Stehlík Milan 3:1, Šindelář Pavel 2:0, WO 0:2, body hostů: Koubek René 3:0, Hladík Miroslav 1:2, Socha Zdeněk 0:4, Vraštil Lukáš 1:3, WO 2:0), TTC Medovinka Hlinsko A - TTC Skuteč A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polanský Jiří 2:2, Kosek Petr 2:1, Řezníček David 2:1, Dalecký Petr 3:1, body hostů: Štantejský Ondřej 1:3, Netolický Lukáš 1:3, Kaplan Zdeněk 1:2, Bezdíček Lukáš 2:1), TTC Ústí nad Orlicí B - SK US Steinerová Choceň C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Ladislav 2:2, Hortlík Tomáš 1:3, Slavíček Martin 2:2, Doležal Jan 3:1, body hostů: Šimonek Petr 4:0, Šťastný Daniel 1:3, Kršiak Tomáš 2:2, Příhoda Tomáš 1:3), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Česká Třebová A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Langr Lukáš ml. 0:2, Kleiner Marek 0:2, Kristek Patrik 0:3, Jányš Ondřej 1:1, body hostů: Wávra Pavel 3:0, Patka Václav 2:0, Hýbl Tomáš 1:1, Wávra Petr 2:0),
13. kolo:
TTC Skuteč A - TJ Lanškroun A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štantejský Ondřej 2:0, Netolický Lukáš 2:0, Bezdíček Lukáš 2:0, Kaplan Zdeněk 2:0, body hostů: Chládek Pavel 0:2, Jányš Ondřej 0:2, Kristek Lukáš 0:2, Kleiner Marek 0:2), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Sokol Česká Třebová A 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polanský Jiří 2:1, Kosek Petr 0:2, Řezníček David 0:3, Dalecký Petr 3:0, WO 4:0, body hostů: Wávra Pavel 3:1, Patka Václav 2:2, Hýbl Tomáš 1:2, WO 0:4), TJ Jiskra Holice B - SK US Steinerová Choceň C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Socha Zdeněk 2:2, Vraštil Lukáš 1:2, Hladík Miroslav 1:2, Koubek René 4:0, body hostů: Šimonek Petr 2:2, Slavík Miroslav 2:2, Šťastný Daniel 2:1, Kršiak Tomáš 0:3), TJ Sokol Chrudim B - TTC Ústí nad Orlicí B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindelář Pavel 2:2, Bureš Jaroslav 1:3, Stehlík Milan 2:2, Rulík Jiří 2:2, body hostů: Hodas David 4:0, Doležal Jan 3:1, Slavíček Martin 2:2, Hortlík Tomáš 0:4), TTC Ústí nad Orlicí A - KST Linea Chrudim A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Jiří 2:0, Čopián Štefan 1:1, Kantorek Jiří 3:0, Janák Martin 2:0, body hostů: Malinský Tomáš 0:3, Netolický Tomáš 1:1, Dočekal Tomáš 0:2, Netolický Jan 0:2), SK US Steinerová Choceň B - TJ Tesla Pardubice B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikulecký Jan 2:0, Kučera Martin 0:2, Bělohlávek Dominik 3:0, Beneš Václav 0:2, WO 4:0, body hostů: Lukeš Marek 1:2, Kudýn Petr 2:1, Novotný Luboš 1:2, WO 0:4),
14. kolo:
TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Lanškroun A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kosek Petr 2:0, Řezníček David 2:0, Polanský Jiří 2:1, Dalecký Petr 2:0, body hostů: Kristek Lukáš 0:3, Kleiner Marek 0:2, Jányš Ondřej 1:1, Chládek Pavel 0:2), TTC Skuteč A - TJ Sokol Česká Třebová A 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štantejský Ondřej 0:3, Netolický Lukáš 2:1, Bezdíček Lukáš 1:2, Kaplan Zdeněk 1:2, WO 5:0, body hostů: Wávra Pavel 3:1, Patka Václav 3:1, Hýbl Tomáš 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Chrudim B - SK US Steinerová Choceň C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Jaroslav 2:0, Joska Vojtěch 1:1, Stehlík Milan 3:0, Šindelář Pavel 3:0, body hostů: Slavík Miroslav 0:3, Šťastný Daniel 1:2, Příhoda Tomáš 0:2, Kršiak Tomáš 0:2), TJ Jiskra Holice B - TTC Ústí nad Orlicí B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Socha Zdeněk 2:2, Vraštil Lukáš 2:2, Hladík Miroslav 1:2, Koubek René 4:0, body hostů: Hodas David 3:1, Doležal Jan 2:2, Slavíček Martin 0:4, Hortlík Tomáš 1:2), SK US Steinerová Choceň B - KST Linea Chrudim A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulecký Jan 1:1, Beneš Václav 0:3, Bělohlávek Dominik 3:0, Kučera Martin 0:4, WO 0:1, body hostů: Malinský Tomáš 3:1, Netolický Tomáš 2:1, Dočekal Tomáš 1:1, Netolický Jan 2:1, WO 1:0), TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Tesla Pardubice B 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházka Jiří 1:1, Čopián Štefan 1:1, Kantorek Jiří 2:1, Janák Martin 2:1, WO 4:0, body hostů: Novotný Luboš 0:4, Kudýn Petr 3:0, Lukeš Marek 1:2, WO 0:4),
15. kolo:
TJ Lanškroun A - TTC Ústí nad Orlicí A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vybíral Jakub 0:3, Chládek Pavel 0:2, Kleiner Marek 1:2, Jányš Ondřej 2:1, body hostů: Svojanovský Radim 3:0, Janák Martin 3:0, Procházka Jiří 1:2, Kantorek Jiří 1:1), TJ Sokol Česká Třebová A - SK US Steinerová Choceň B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Patka Václav 3:1, Wávra Petr 1:2, Geldner Josef 0:3, Wávra Pavel 2:2, WO 0:1, body hostů: Stránský Matěj 3:1, Mikulecký Jan 2:2, Bělohlávek Dominik 3:0, Kučera Martin 0:3, WO 1:0), KST Linea Chrudim A - TJ Jiskra Holice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Tomáš 2:2, Netolický Jan 0:3, Dočekal Tomáš 1:2, Netolický Tomáš 2:2, body hostů: Socha Zdeněk 2:2, Koubek René 4:0, Vraštil Lukáš 0:2, Hladík Miroslav 3:0, Švec Jan 0:1), TJ Tesla Pardubice B - TJ Sokol Chrudim B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudýn Petr 3:0, Dočkal Radek 1:1, Novotný Luboš 1:2, Lukeš Marek 3:0, body hostů: Rulík Jiří 1:2, Joska Vojtěch 1:2, Stehlík Milan 1:2, Bureš Jaroslav 0:2), SK US Steinerová Choceň C - TTC Skuteč A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kršiak Tomáš 1:1, Příhoda Tomáš 0:2, Slavík Miroslav 0:3, Šťastný Daniel 0:2, body hostů: Netolický Lukáš 3:0, Zelinka Robert 2:0, Bezdíček Lukáš 2:0, Štantejský Ondřej 1:1), TTC Ústí nad Orlicí B - TTC Medovinka Hlinsko A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Ladislav 2:0, Slavíček Martin 0:2, Doležal Jan 3:0, Hodas David 3:0, body hostů: Dalecký Petr 1:2, Řezníček David 1:2, Polanský Jiří 0:2, Kosek Petr 0:2),
16. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová A - TTC Ústí nad Orlicí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Patka Václav 4:0, Hýbl Tomáš 1:3, Wávra Petr 1:3, Wávra Pavel 2:2, body hostů: Svojanovský Radim 1:3, Janák Martin 3:1, Čopián Štefan 3:1, Kantorek Jiří 1:3), TJ Lanškroun A - SK US Steinerová Choceň B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vybíral Jakub 1:2, Kristek Lukáš 0:2, Kleiner Marek 0:2, Jányš Ondřej 1:2, WO 2:0, body hostů: Kučera Martin 0:1, Mikulecký Jan 2:1, Stránský Matěj 3:0, Bělohlávek Dominik 3:0, WO 0:2), TJ Tesla Pardubice B - TJ Jiskra Holice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lukeš Marek 3:0, Novotný Luboš 2:1, Karcol Martin 1:2, Kudýn Petr 2:1, body hostů: Hladík Miroslav 1:2, Koubek René 2:1, Socha Zdeněk 1:2, Vraštil Lukáš 0:1, Švec Jan 0:2), KST Linea Chrudim A - TJ Sokol Chrudim B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malinský Tomáš 3:0, Netolický Jan 1:2, Dočekal Tomáš 0:3, Netolický Tomáš 4:0, body hostů: Rulík Jiří 1:3, Joska Vojtěch 2:1, Stehlík Milan 1:2, Bureš Jaroslav 1:2), TTC Ústí nad Orlicí B - TTC Skuteč A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Ladislav 2:2, Slavíček Martin 1:2, Doležal Jan 2:1, Hodas David 3:1, body hostů: Netolický Lukáš 4:0, Zelinka Robert 0:4, Bezdíček Lukáš 1:2, Štantejský Ondřej 1:2), SK US Steinerová Choceň C - TTC Medovinka Hlinsko A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kršiak Tomáš 1:3, Příhoda Tomáš 1:3, Slavík Miroslav 2:1, Šťastný Daniel 2:2, WO 0:1, body hostů: Dalecký Petr 3:0, Řezníček David 2:2, Polanský Jiří 2:2, Kosek Petr 2:2, WO 1:0),
17. kolo:
SK US Steinerová Choceň C - TJ Lanškroun A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kršiak Tomáš 2:1, Absolon Martin 1:1, Příhoda Tomáš 2:1, Šťastný Daniel 3:0, body hostů: Jányš Ondřej 3:0, Kristek Patrik 0:3, Kleiner Marek 0:3, Kristek Lukáš 0:2), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Česká Třebová A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Ladislav 3:0, Slavíček Martin 0:2, Doležal Jan 3:0, Hodas David 2:1, body hostů: Wávra Pavel 1:2, Patka Václav 2:1, Wávra Petr 0:3, Steinmetz Roman 0:2), TTC Skuteč A - KST Linea Chrudim A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaplan Zdeněk 2:2, Netolický Lukáš 3:1, Štantejský Ondřej 2:2, Bezdíček Lukáš 1:3, body hostů: Malinský Tomáš 3:1, Dočekal Tomáš 3:1, Netolický Jan 1:3, Michek Jakub 1:3), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Tesla Pardubice B 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Polanský Jiří 1:0, Kosek Petr 2:0, Rybenský Dušan 3:0, Dalecký Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Novotný Luboš 0:3, Pánek Libor 0:2, Loudil Jan 0:2, WO 0:3), TJ Jiskra Holice B - TTC Ústí nad Orlicí A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vraštil Lukáš 0:3, Švec Jan 1:1, Hladík Miroslav 2:1, Socha Zdeněk 0:3, body hostů: Svojanovský Radim 1:2, Čopián Štefan 3:0, Procházka Jiří 2:1, Kantorek Jiří 2:0), TJ Sokol Chrudim B - SK US Steinerová Choceň B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulík Jiří 1:3, Bureš Jaroslav 1:2, Stehlík Milan 1:2, Šindelář Pavel 2:2, body hostů: Bělohlávek Dominik 4:0, Stránský Matěj 3:1, Mikulecký Jan 2:1, Beneš Václav 0:3),
18. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Lanškroun A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hortlík Tomáš 1:2, Hájek Ladislav 2:1, Slavíček Martin 2:1, Hodas David 3:0, body hostů: Jányš Ondřej 3:0, Kleiner Marek 0:3, Langr Lukáš ml. 1:2, Chládek Pavel 0:3), SK US Steinerová Choceň C - TJ Sokol Česká Třebová A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Příhoda Tomáš 0:2, Oliva Vladimír 0:2, Absolon Martin 1:2, Šťastný Daniel 1:2, body hostů: Wávra Pavel 3:0, Patka Václav 3:0, Wávra Petr 0:2, Steinmetz Roman 2:0), TTC Medovinka Hlinsko A - KST Linea Chrudim A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polanský Jiří 2:2, Bříza Martin 0:4, Kosek Petr 1:3, Dalecký Petr 4:0, body hostů: Malinský Tomáš 3:1, Dočekal Tomáš 1:3, Netolický Jan 3:1, Michek Jakub 2:2), TTC Skuteč A - TJ Tesla Pardubice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaplan Zdeněk 1:0, Netolický Lukáš 2:0, Štantejský Ondřej 2:0, Bezdíček Lukáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Novotný Luboš 0:2, Pánek Libor 0:2, Loudil Jan 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Chrudim B - TTC Ústí nad Orlicí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulík Jiří 1:3, Bureš Jaroslav 1:3, Stehlík Milan 2:2, Šindelář Pavel 3:1, body hostů: Svojanovský Radim 0:4, Čopián Štefan 3:1, Procházka Jiří 2:2, Kantorek Jiří 4:0), TJ Jiskra Holice B - SK US Steinerová Choceň B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švec Jan 1:2, Vraštil Lukáš 1:2, Hladík Miroslav 0:3, Socha Zdeněk 2:1, body hostů: Beneš Václav 1:2, Bělohlávek Dominik 3:0, Stránský Matěj 2:1, Mikulecký Jan 2:1),
19. kolo:
TJ Lanškroun A - TJ Jiskra Holice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stejskal Adam 0:2, Langr Lukáš ml. 0:2, Kleiner Marek 0:2, Jányš Ondřej 0:2, body hostů: Koubek René 2:0, Socha Zdeněk 2:0, Hladík Miroslav 2:0, Vraštil Lukáš 2:0), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Chrudim B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Patka Václav 3:1, Wávra Petr 1:2, Steinmetz Roman 1:1, Wávra Pavel 3:1, Plíva Roman 0:1, body hostů: Šindelář Pavel 2:2, Sedláčková Tereza 2:2, Rulík Jiří 0:3, Stehlík Milan 2:1), TTC Ústí nad Orlicí A - TTC Skuteč A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janák Martin 1:3, Procházka Jiří 3:1, Kantorek Jiří 3:1, Svojanovský Radim 0:1, Čopián Štefan 2:1, body hostů: Štantejský Ondřej 1:3, Netolický Lukáš 3:1, Kaplan Zdeněk 2:2, Bezdíček Lukáš 1:3), SK US Steinerová Choceň B - TTC Medovinka Hlinsko A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulecký Jan 3:1, Stránský Matěj 2:1, Bělohlávek Dominik 3:0, Beneš Václav 0:4, body hostů: Dalecký Petr 3:1, Polanský Jiří 1:3, Řezníček David 1:2, Kosek Petr 1:2), KST Linea Chrudim A - SK US Steinerová Choceň C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Tomáš 2:0, Netolický Jan 2:0, Michek Jakub 2:1, Netolický Tomáš 3:0, body hostů: Šťastný Daniel 0:3, Kršiak Tomáš 0:3, Příhoda Tomáš 1:1, Absolon Martin 0:2), TJ Tesla Pardubice B - TTC Ústí nad Orlicí B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Luboš 2:2, Lukeš Marek 3:1, Dočkal Radek 2:1, Kudýn Petr 3:1, body hostů: Doležal Jan 4:0, Hájek Ladislav 1:3, Novák Aleš 0:4, Bezdíčková Lenka 0:3),
20. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Jiskra Holice B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Patka Václav 3:0, Wávra Petr 0:3, Steinmetz Roman 0:3, Wávra Pavel 2:2, body hostů: Hladík Miroslav 3:1, Koubek René 3:0, Socha Zdeněk 1:2, Vraštil Lukáš 1:2), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Chrudim B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Langr Lukáš ml. 0:3, Stejskal Adam 0:3, Kleiner Marek 1:2, Jányš Ondřej 3:0, body hostů: Šindelář Pavel 3:0, Sedláčková Tereza 2:1, Rulík Jiří 1:2, Stehlík Milan 2:1), SK US Steinerová Choceň B - TTC Skuteč A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulecký Jan 2:1, Stránský Matěj 3:0, Beneš Václav 0:3, Bělohlávek Dominik 3:0, body hostů: Netolický Lukáš 2:1, Štantejský Ondřej 1:2, Kaplan Zdeněk 1:2, Bezdíček Lukáš 0:3), TTC Ústí nad Orlicí A - TTC Medovinka Hlinsko A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janák Martin 2:1, Procházka Jiří 1:1, Kantorek Jiří 2:1, Čopián Štefan 3:0, body hostů: Kosek Petr 0:3, Polanský Jiří 1:2, Dalecký Petr 1:2, Řezníček David 1:1), TJ Tesla Pardubice B - SK US Steinerová Choceň C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Luboš 2:0, Dočkal Radek 2:0, Lukeš Marek 2:0, Kudýn Petr 2:0, body hostů: Šťastný Daniel 0:2, Kršiak Tomáš 0:2, Příhoda Tomáš 0:2, Absolon Martin 0:2), KST Linea Chrudim A - TTC Ústí nad Orlicí B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Tomáš 3:0, Netolický Jan 1:2, Dočekal Tomáš 2:1, Netolický Tomáš 3:0, body hostů: Doležal Jan 2:1, Hájek Ladislav 1:2, Bezdíčková Lenka 0:3, Novák Aleš 0:3),
21. kolo:
TJ Lanškroun A - KST Linea Chrudim A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Langr Lukáš ml. 0:2, Chládek Pavel 0:2, Kleiner Marek 0:3, Jányš Ondřej 2:1, body hostů: Malinský Tomáš 3:0, Netolický Tomáš 3:0, Dočekal Tomáš 1:1, Netolický Jan 1:1), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Tesla Pardubice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Patka Václav 3:0, Hýbl Tomáš 1:2, Steinmetz Roman 0:2, Wávra Pavel 3:1, Wávra Petr 1:0, body hostů: Kudýn Petr 1:3, Lukeš Marek 3:0, Novotný Luboš 1:2, Petřík Tomáš 0:3), SK US Steinerová Choceň C - TTC Ústí nad Orlicí A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kršiak Tomáš 0:2, Příhoda Tomáš 0:2, Absolon Martin 0:2, Šťastný Daniel 0:2, body hostů: Janák Martin 2:0, Procházka Jiří 2:0, Čopián Štefan 2:0, Kantorek Jiří 2:0), TTC Ústí nad Orlicí B - SK US Steinerová Choceň B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavíček Martin 1:3, Hájek Ladislav 0:3, Doležal Jan 1:2, Hodas David 3:1, body hostů: Bělohlávek Dominik 4:0, Stránský Matěj 2:2, Mikulecký Jan 2:1, Beneš Václav 1:2), TTC Skuteč A - TJ Jiskra Holice B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štantejský Ondřej 2:2, Netolický Lukáš 3:1, Kaplan Zdeněk 3:1, WO 0:5, body hostů: Koubek René 3:0, Socha Zdeněk 1:2, Vraštil Lukáš 0:3, Hladík Miroslav 0:3, WO 5:0), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Sokol Chrudim B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bříza Martin 0:4, Černý Stanislav 0:4, Kosek Petr 2:1, Dalecký Petr 4:0, body hostů: Šindelář Pavel 3:1, Rulík Jiří 2:2, Stehlík Milan 2:2, Bureš Jaroslav 2:1),
22. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová A - KST Linea Chrudim A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Patka Václav 3:0, Hýbl Tomáš 2:1, Wávra Petr 1:2, Wávra Pavel 3:0, body hostů: Malinský Tomáš 1:2, Netolický Tomáš 2:1, Dočekal Tomáš 0:3, Netolický Jan 0:3), TJ Lanškroun A - TJ Tesla Pardubice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kleiner Marek 0:2, Stejskal Adam 0:2, Jányš Ondřej 0:1, Langr Lukáš ml. 0:2, Chládek Pavel 0:1, body hostů: Petřík Tomáš 2:0, Lukeš Marek 2:0, Novotný Luboš 2:0, Kudýn Petr 2:0), TTC Ústí nad Orlicí B - TTC Ústí nad Orlicí A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hodas David 4:0, Hájek Ladislav 1:2, Novák Ladislav 0:4, Doležal Tomáš 0:4, WO 1:0, body hostů: Janák Martin 3:1, Svojanovský Radim 2:2, Kantorek Jiří 2:1, Procházka Jiří 3:1, WO 0:1), SK US Steinerová Choceň C - SK US Steinerová Choceň B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Absolon Martin 1:3, Šimonek Petr 3:1, Slavík Miroslav 2:2, Příhoda Tomáš 2:2, body hostů: Bělohlávek Dominik 4:0, Stránský Matěj 2:2, Kučera Martin 2:2, Beneš Václav 0:4), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Jiskra Holice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bříza Martin 2:2, Černý Stanislav 2:2, Kosek Petr 1:3, Dalecký Petr 3:1, body hostů: Koubek René 3:1, Socha Zdeněk 1:3, Vraštil Lukáš 2:2, Hladík Miroslav 2:2), TTC Skuteč A - TJ Sokol Chrudim B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štantejský Ondřej 3:1, Netolický Lukáš 3:1, Kaplan Zdeněk 3:1, WO 0:5, body hostů: Šindelář Pavel 2:1, Rulík Jiří 0:3, Stehlík Milan 0:3, Bureš Jaroslav 1:2, WO 5:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy