Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž B
1. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Jiskra Litomyšl B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Aleš 3:1, Slavíček Martin 2:2, Motl Daniel 2:1, Jedlička Richard 1:3, body hostů: Flodr Tomáš 2:2, Balský Karel 2:2, Valdhans Rudolf 1:3, Dostál Jiří 2:1), TJ Sokol Žamberk A - Orel Orlice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sourada Milan 4:0, Svoboda Leoš 2:1, Svoboda Miloš 0:3, Pavel Jan 2:2, body hostů: Adamec Václav 1:3, Hubálek Zdeněk 3:1, Krejčí Robin 1:2, Adamec Miroslav ml. 1:2), TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Česká Třebová B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maděra Jaroslav 2:0, Zítka Patrik 2:0, Mrva Milan 3:0, Kalandra Miloslav ml. 2:0, body hostů: Wávra Petr 0:3, Plíva Roman 0:2, Steinmetz Roman 0:2, Rybka Tomáš ml. 0:2), TJ Sokol Řetová - TJ Vidlatá Seč 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovář Dušan 1:2, Dušek Rudolf 0:3, Fišer Lukáš 3:0, WO 0:4, body hostů: Osecký Lukáš 2:0, Famfulík Petr ml. 1:1, Famfulík Petr st. 2:1, Rejent Marek 0:2, WO 4:0), TJ Sokol Sudslava A - Orel Vysoké Mýto A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostálek Jaroslav 1:2, Syrový Vojtěch 1:2, Syrový Karel 1:2, Dostálek Martin 1:2, body hostů: Synek Martin 2:0, Pohl Pavel 1:2, Dvořák Martin 3:0, Vojnar Jiří 1:2, Baťa Roman 1:0), TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Sokol Borová B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palatka Edward 1:2, Muselík Miroslav 1:2, Smetana Jaroslav 1:2, Riemer Tomáš 1:3, body hostů: Langr Lukáš 4:0, Štrof Jaroslav 2:1, Češka Roman 2:1, Lorenc Milan 1:2),
2. kolo:
TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Sokol Řetová 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Muselík Miroslav 0:2, Durák Lubomír 0:3, Smetana Jaroslav 2:1, Riemer Tomáš 1:2, Palatka Edward 0:1, WO 5:0, body hostů: Fišer Lukáš 3:1, Kovář Dušan 3:1, Sychra Václav 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Borová B - TJ Vidlatá Seč 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schwedler Josef 0:3, Lorenc Milan 3:0, Langr Lukáš 3:0, Štrof Jaroslav 4:0, body hostů: Rejent Marek 1:3, Osecký Lukáš 0:3, Famfulík Petr ml. 1:2, Famfulík Petr st. 1:2), TJ Sokol Sudslava A - TJ Slovan Moravská Třebová A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrový Vojtěch 2:2, Syrový Karel 0:3, Dostálek Jaroslav 1:2, Dostálek Martin 2:2, body hostů: Kalandra Miloslav ml. 3:1, Zítka Patrik 3:1, Maděra Jaroslav 1:2, Mrva Milan 2:1), Orel Vysoké Mýto A - TJ Sokol Česká Třebová B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baťa Roman 1:3, Vojnar Jiří 4:0, Synek Martin 2:1, Pohl Pavel 2:2, body hostů: Steinmetz Roman 2:2, Plíva Roman 3:1, Rybka Martin 0:4, Rybka Tomáš ml. 1:2), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Sokol Žamberk A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lamač Martin 2:2, Jedlička Richard 1:3, Hrdina Lukáš 0:3, Slavíček Martin 4:0, body hostů: Pavel Jan 3:1, Svoboda Leoš 2:2, Sourada Milan 3:1, Svoboda Miloš 0:3), TJ Jiskra Litomyšl B - Orel Orlice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balský Karel 1:3, Štarman Karel 1:3, Flodr Tomáš 4:0, Dostál Jiří 4:0, body hostů: Adamec Václav 2:2, Hubálek Zdeněk 2:2, Krejčí Robin 2:2, Kolomý Tomáš 0:4),
3. kolo:
TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Vidlatá Seč 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palatka Edward 3:1, Durák Lubomír 0:4, Smetana Jaroslav 0:3, Riemer Tomáš 3:1, body hostů: Hubinka Jiří 2:2, Famfulík Petr ml. 2:2, Osecký Lukáš 4:0, Famfulík Petr st. 1:2), TJ Sokol Borová B - TJ Sokol Řetová 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Češka Roman 1:0, Lorenc Milan 2:0, Langr Lukáš 3:0, Štrof Jaroslav 1:1, WO 3:0, body hostů: Fišer Lukáš 0:3, Kovář Dušan 0:3, Sychra Václav 1:1, WO 0:3), TJ Sokol Sudslava A - TJ Sokol Česká Třebová B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostálek Jaroslav 3:0, Syrový Vojtěch 2:1, Syrový Karel 1:2, Dostálek Martin 3:0, body hostů: Steinmetz Roman 2:1, Plíva Roman 1:2, Rybka Martin 0:3, Rybka Tomáš ml. 0:3), Orel Vysoké Mýto A - TJ Slovan Moravská Třebová A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baťa Roman 0:4, Vojnar Jiří 3:1, Synek Martin 2:1, Pohl Pavel 1:3, body hostů: Kalandra Miloslav ml. 2:2, Zítka Patrik 2:2, Mrva Milan 3:1, Maděra Jaroslav 2:1), TTC Ústí nad Orlicí C - Orel Orlice A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lamač Martin 2:2, Jedlička Richard 2:2, Hrdina Lukáš 1:2, Slavíček Martin 3:1, body hostů: Adamec Václav 4:0, Hubálek Zdeněk 1:3, Krejčí Robin 1:3, Kolomý Tomáš 1:2), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Sokol Žamberk A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flodr Tomáš 3:1, Balský Karel 2:2, Štarman Karel 2:2, Syrová Lucie 0:4, body hostů: Pavel Jan 3:1, Sourada Milan 3:1, Svoboda Leoš 1:3, Svoboda Miloš 2:2),
4. kolo:
TJ Sokol Žamberk A - TJ Slovan Moravská Třebová B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavel Jan 2:0, Svoboda Leoš 2:0, Svoboda Miloš 2:0, Sourada Milan 3:0, Suchomel Michael 0:1, body hostů: Riemer Tomáš 1:2, Smetana Jaroslav 0:3, Vykydal Lubomír 0:2, Palatka Edward 0:2), Orel Orlice A - TJ Sokol Borová B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubálek Zdeněk 3:1, Kolomý Tomáš 1:2, Adamec Miroslav ml. 2:1, Adamec Václav 2:2, body hostů: Langr Lukáš 3:1, Češka Roman 2:2, Schwedler Josef 0:3, Lorenc Milan 1:2), TJ Slovan Moravská Třebová A - TTC Ústí nad Orlicí C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalandra Miloslav ml. 1:1, Zítka Patrik 2:0, Maděra Jaroslav 3:0, Mrva Milan 2:0, body hostů: Svojanovský Radim 1:2, Lamač Martin 0:2, Hrdina Lukáš 0:2, Šedová Eliška 0:2), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Jiskra Litomyšl B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Steinmetz Roman 0:2, Plíva Roman 1:1, Wávra Petr 0:3, Rybka Tomáš st. 0:2, body hostů: Valdhans Rudolf 3:0, Štarman Karel 1:1, Syrová Lucie 2:0, Balský Karel 2:0), TJ Sokol Řetová - TJ Sokol Sudslava A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sychra Václav 2:2, Kovář Dušan 1:3, Mužík Samuel 0:3, Fišer Lukáš 3:1, body hostů: Dostálek Martin 3:1, Dostálek Jaroslav 2:2, Syrový Vojtěch 3:1, Syrový Karel 1:2), TJ Vidlatá Seč - Orel Vysoké Mýto A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubinka Jiří 4:0, Famfulík Petr ml. 3:1, Famfulík Petr st. 1:2, Osecký Lukáš 2:2, body hostů: Pohl Pavel 1:3, Synek Martin 1:3, Dvořák Martin 2:2, Vojnar Jiří 1:2),
5. kolo:
TJ Sokol Žamberk A - TJ Sokol Borová B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavel Jan 3:1, Svoboda Leoš 2:2, Svoboda Miloš 1:3, Sourada Milan 3:1, body hostů: Langr Lukáš 2:2, Štrof Jaroslav 1:1, Češka Roman 3:1, Lorenc Milan 1:3, Schwedler Josef 0:2), Orel Orlice A - TJ Slovan Moravská Třebová B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubálek Zdeněk 1:1, Kolomý Tomáš 1:1, Adamec Miroslav ml. 3:0, Adamec Václav 3:0, body hostů: Riemer Tomáš 1:2, Smetana Jaroslav 0:3, Vykydal Lubomír 0:2, Palatka Edward 1:1), TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Jiskra Litomyšl B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalandra Miloslav ml. 3:0, Zítka Patrik 2:1, Maděra Jaroslav 2:1, Mrva Milan 2:1, body hostů: Valdhans Rudolf 1:2, Štarman Karel 0:3, Syrová Lucie 1:2, Balský Karel 1:2), TJ Sokol Česká Třebová B - TTC Ústí nad Orlicí C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plíva Roman 1:2, Rybka Tomáš st. 0:2, Wávra Petr 2:1, Rybka Martin 0:3, body hostů: Svojanovský Radim 2:1, Šedová Eliška 3:0, Lamač Martin 2:1, Hrdina Lukáš 1:1), TJ Sokol Řetová - Orel Vysoké Mýto A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sychra Václav 0:3, Dušek Rudolf 1:1, Fišer Lukáš 2:1, WO 0:3, body hostů: Synek Martin 2:0, Dvořák Martin 0:2, Pohl Pavel 2:0, Vojnar Jiří 1:1, WO 3:0), TJ Vidlatá Seč - TJ Sokol Sudslava A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Osecký Lukáš 1:2, Osecký Josef 0:3, Famfulík Petr st. 1:2, Famfulík Petr ml. 1:3, body hostů: Dostálek Martin 2:2, Dostálek Jaroslav 3:0, Syrový Vojtěch 3:0, Syrový Karel 2:1),
6. kolo:
TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Sokol Sudslava A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Muselík Miroslav 1:1, Vykydal Lubomír 0:2, Smetana Jaroslav 0:3, Palatka Edward 1:2, body hostů: Dostálek Jaroslav 2:1, Dostálek Martin 3:0, Syrový Vojtěch 2:0, Syrový Karel 1:1), TJ Sokol Borová B - Orel Vysoké Mýto A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrof Jaroslav 1:0, Češka Roman 3:0, Langr Lukáš 3:0, Lorenc Milan 2:1, Schwedler Josef 0:2, body hostů: Herel Miroslav 0:3, Vojnar Jiří 1:2, Dvořák Martin 1:2, Synek Martin 1:2), TJ Sokol Řetová - TTC Ústí nad Orlicí C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Dušan 2:1, Dušek Rudolf 0:3, Sychra Václav 0:3, Fišer Lukáš 2:1, body hostů: Šedová Eliška 2:1, Lamač Martin 2:1, Jedlička Richard 3:0, Hrdina Lukáš 1:2), TJ Vidlatá Seč - TJ Jiskra Litomyšl B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Famfulík Petr ml. 2:2, Osecký Lukáš 1:2, Famfulík Petr st. 1:2, Hubinka Jiří 1:3, body hostů: Valdhans Rudolf 4:0, Flodr Tomáš 4:0, Štarman Karel 1:2, Balský Karel 0:3), TJ Sokol Žamberk A - TJ Slovan Moravská Třebová A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavel Jan 1:2, Svoboda Leoš 0:3, Svoboda Miloš 0:3, Sourada Milan 3:1, body hostů: Mrva Milan 3:1, Kalandra Miloslav ml. 2:1, Zítka Patrik 2:1, Maděra Jaroslav 2:1), Orel Orlice A - TJ Sokol Česká Třebová B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubálek Zdeněk 2:0, Kolomý Tomáš 2:0, Krejčí Robin 2:1, Adamec Václav 3:0, body hostů: Steinmetz Roman 0:2, Štarman Emil 0:3, Plíva Roman 1:1, Wávra Petr 0:2, Rybka Tomáš ml. 0:1),
7. kolo:
TJ Slovan Moravská Třebová B - Orel Vysoké Mýto A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Muselík Miroslav 1:2, Durák Lubomír 0:3, Smetana Jaroslav 2:1, Palatka Edward 0:3, body hostů: Synek Martin 2:1, Dvořák Martin 2:1, Baťa Roman 3:0, Vojnar Jiří 2:1), TJ Sokol Borová B - TJ Sokol Sudslava A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrof Jaroslav 1:2, Češka Roman 2:1, Langr Lukáš 3:0, Lorenc Milan 3:0, body hostů: Syrový Vojtěch 2:1, Dostálek Jaroslav 0:3, Dostálek Martin 1:2, Syrový Karel 0:3), TJ Vidlatá Seč - TTC Ústí nad Orlicí C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Osecký Lukáš 4:0, Famfulík Petr st. 1:3, Famfulík Vladislav ml. 1:3, Famfulík Petr ml. 2:2, body hostů: Šedová Eliška 3:1, Lamač Martin 2:2, Jedlička Richard 2:2, Hrdina Lukáš 1:3), TJ Sokol Řetová - TJ Jiskra Litomyšl B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovář Dušan 2:1, Dušek Rudolf 2:1, Sychra Václav 1:2, Fišer Lukáš 3:0, body hostů: Valdhans Rudolf 2:1, Flodr Tomáš 2:1, Štarman Karel 0:3, Balský Karel 0:3), TJ Sokol Žamberk A - TJ Sokol Česká Třebová B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavel Jan 2:0, Svoboda Miloš 2:0, Suchomel Michael 2:1, Sourada Milan 2:0, body hostů: Steinmetz Roman 0:3, Štarman Emil 0:2, Wávra Petr 1:1, Rybka Tomáš ml. 0:2), Orel Orlice A - TJ Slovan Moravská Třebová A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubálek Zdeněk 2:2, Kolomý Tomáš 1:2, Krejčí Robin 0:3, Adamec Václav 2:2, body hostů: Mrva Milan 2:2, Kalandra Miloslav ml. 4:0, Zítka Patrik 1:2, Maděra Jaroslav 2:1),
8. kolo:
TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Slovan Moravská Třebová B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalandra Miloslav ml. 3:1, Maděra Jaroslav 2:2, Zítka Patrik 1:3, Mrva Milan 2:2, body hostů: Smetana Jaroslav 1:3, Riemer Tomáš 3:1, Palatka Edward 3:1, Muselík Miroslav 1:3), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Sokol Borová B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steinmetz Roman 1:2, Plíva Roman 0:2, Wávra Petr 1:2, Rybka Martin 0:3, body hostů: Vrba Jan 3:0, Langr Lukáš 3:0, Češka Roman 2:1, Štrof Jaroslav 1:1), TJ Sokol Řetová - TJ Sokol Žamberk A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Dušan 2:2, Dušek Rudolf 0:4, Sychra Václav 2:2, Fišer Lukáš 3:1, body hostů: Pavel Jan 3:1, Svoboda Leoš 1:3, Svoboda Miloš 1:3, Sourada Milan 4:0), TJ Vidlatá Seč - Orel Orlice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubinka Jiří 2:1, Famfulík Petr ml. 0:3, Famfulík Petr st. 1:2, Osecký Lukáš 1:2, body hostů: Adamec Václav 3:0, Adamec Miroslav ml. 1:2, Hubálek Zdeněk 2:1, Adamec Karel st. 2:1), TJ Sokol Sudslava A - TTC Ústí nad Orlicí C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrový Vojtěch 2:1, Dostálek Jaroslav 2:1, Syrový Karel 1:2, Dostálek Martin 4:0, body hostů: Svojanovská Jana 2:2, Lamač Martin 2:1, Jedlička Richard 0:3, Bezdíčková Lenka 0:3), Orel Vysoké Mýto A - TJ Jiskra Litomyšl B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baťa Roman 2:2, Vojnar Jiří 1:3, Synek Martin 2:2, Pohl Pavel 1:3, body hostů: Flodr Tomáš 2:2, Dostál Jiří 4:0, Valdhans Rudolf 2:2, Štarman Karel 2:2),
9. kolo:
TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Borová B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrva Milan 3:0, Maděra Jaroslav 1:2, Zítka Patrik 2:1, Kalandra Miloslav ml. 2:1, body hostů: Vrba Jan 2:1, Langr Lukáš 2:1, Češka Roman 0:3, Lorenc Milan 0:3), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Slovan Moravská Třebová B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steinmetz Roman 3:1, Plíva Roman 2:1, Wávra Petr 3:0, Rybka Martin 0:4, body hostů: Riemer Tomáš 2:2, Palatka Edward 2:2, Muselík Miroslav 1:2, Vykydal Lubomír 1:2), TJ Sokol Řetová - Orel Orlice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovář Dušan 2:2, Dušek Rudolf 1:3, Sychra Václav 2:2, Fišer Lukáš 3:1, body hostů: Adamec Václav 3:1, Adamec Miroslav ml. 2:2, Hubálek Zdeněk 3:1, Adamec Karel st. 0:4), TJ Vidlatá Seč - TJ Sokol Žamberk A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Osecký Lukáš 1:1, Famfulík Petr st. 0:2, Rejent Marek 0:3, Famfulík Petr ml. 0:2, body hostů: Pavel Jan 2:1, Svoboda Leoš 2:0, Svoboda Miloš 2:0, Sourada Milan 2:0), TJ Sokol Sudslava A - TJ Jiskra Litomyšl B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrový Vojtěch 3:1, Dostálek Jaroslav 2:1, Syrový Karel 1:2, Dostálek Martin 2:2, body hostů: Flodr Tomáš 1:3, Dostál Jiří 3:1, Valdhans Rudolf 2:1, Štarman Karel 0:3), Orel Vysoké Mýto A - TTC Ústí nad Orlicí C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pohl Pavel 3:1, Vojnar Jiří 3:1, Synek Martin 2:2, Baťa Roman 1:3, body hostů: Svojanovská Jana 2:2, Lamač Martin 1:3, Jedlička Richard 3:1, Bezdíčková Lenka 1:3),
10. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Slovan Moravská Třebová B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Aleš 3:0, John Jiří 0:2, Lamač Martin 3:0, Slavíček Martin 3:0, body hostů: Skácelík Jiří 1:2, Němečková Eva 1:2, Moravcová Kateřina 0:3, Konečný Pavel 0:2), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Sokol Borová B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štarman Karel 2:0, Valdhans Rudolf 1:1, Flodr Tomáš 2:1, Dostál Jiří 3:0, body hostů: Langr Lukáš 0:3, Češka Roman 2:1, Štrof Jaroslav 0:1, Lorenc Milan 0:2, Schwedler Josef 0:1), TJ Sokol Žamberk A - TJ Sokol Sudslava A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavel Jan 3:1, Svoboda Leoš 1:3, Svoboda Miloš 1:2, Sourada Milan 3:1, body hostů: Dostálek Jaroslav 2:2, Syrový Vojtěch 3:1, Dostálek Martin 1:3, Syrový Karel 1:2), Orel Orlice A - Orel Vysoké Mýto A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubálek Zdeněk 2:0, Adamec Miroslav ml. 2:0, Kolomý Tomáš 2:1, Adamec Václav 3:0, body hostů: Dvořák Martin 0:3, Synek Martin 1:2, Pohl Pavel 0:2, Vojnar Jiří 0:2), TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Řetová 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maděra Jaroslav 2:0, Mrva Milan 2:0, Zítka Patrik 2:0, Kalandra Miloslav ml. 2:0, body hostů: Kovář Dušan 0:2, Dušek Rudolf 0:2, Sychra Václav 0:2, Mužík Samuel 0:2), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Vidlatá Seč 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štarman Emil 0:2, Steinmetz Roman 2:1, Wávra Petr 2:1, Rybka Martin 0:4, WO 0:1, body hostů: Osecký Lukáš 4:0, Hubinka Jiří 1:2, Famfulík Petr ml. 1:1, Famfulík Vladislav ml. 2:1, WO 1:0),
11. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Sokol Borová B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Aleš 1:2, Jedlička Richard 2:1, Šedová Eliška 3:0, Svojanovský Radim 3:1, body hostů: Langr Lukáš 0:2, Češka Roman 0:3, Štrof Jaroslav 1:2, Lorenc Milan 3:0, Schwedler Josef 0:2), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Slovan Moravská Třebová B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Martin 2:1, Syrová Lucie 1:1, Štarman Karel 3:0, Flodr Tomáš 3:0, body hostů: Konečný Pavel 1:2, Skácelík Jiří 1:2, Moravcová Kateřina 0:3, Němečková Eva 0:2), TJ Sokol Žamberk A - Orel Vysoké Mýto A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavel Jan 3:1, Suchomel Michael 1:3, Svoboda Miloš 1:3, Sourada Milan 3:1, body hostů: Pohl Pavel 2:2, Dvořák Martin 2:2, Synek Martin 3:1, Vojnar Jiří 1:3), Orel Orlice A - TJ Sokol Sudslava A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubálek Zdeněk 2:2, Adamec Miroslav ml. 3:1, Kolomý Tomáš 1:2, Adamec Václav 4:0, body hostů: Dostálek Jaroslav 2:2, Syrový Vojtěch 2:2, Dostálek Martin 1:3, Syrový Karel 0:3), TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Vidlatá Seč 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maděra Jaroslav 2:1, Kalandra Miloslav ml. 1:2, Mrva Milan 2:1, Zítka Patrik 4:0, body hostů: Osecký Lukáš 2:2, Famfulík Vladislav st. 0:3, Famfulík Petr ml. 0:3, Famfulík Vladislav ml. 2:1), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Sokol Řetová 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plíva Roman 3:0, Steinmetz Roman 3:0, Wávra Petr 2:1, Rybka Martin 1:2, body hostů: Fišer Lukáš 0:3, Sychra Václav 1:2, Kovář Dušan 2:1, Dušek Rudolf 0:3),
12. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl B - TTC Ústí nad Orlicí C 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrová Lucie 2:1, Dostál Jiří 3:0, Balský Karel 2:1, Flodr Tomáš 3:0, body hostů: Novák Aleš 1:2, Lamač Martin 0:3, Jedlička Richard 1:2, Hrdina Lukáš 0:3), Orel Orlice A - TJ Sokol Žamberk A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Miroslav ml. 2:2, Hubálek Zdeněk 1:3, Kolomý Tomáš 2:1, Adamec Václav 1:2, Adamec Karel st. 0:1, body hostů: Sourada Milan 4:0, Svoboda Miloš 0:4, Svoboda Leoš 2:2, Pavel Jan 3:0), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Slovan Moravská Třebová A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wávra Petr 0:2, Plíva Roman 0:2, Rybka Tomáš ml. 0:2, Rybka Martin 0:2, body hostů: Kalandra Miloslav ml. 2:0, Mrva Milan 2:0, Maděra Jaroslav 2:0, Zítka Patrik 2:0), TJ Vidlatá Seč - TJ Sokol Řetová 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Famfulík Petr st. 2:0, Hubinka Jiří 2:0, Osecký Josef 2:1, Famfulík Petr ml. 2:1, body hostů: Fangl Jiří 0:3, Kovář Dušan 1:2, Sychra Václav 1:1, Dušek Rudolf 0:2), Orel Vysoké Mýto A - TJ Sokol Sudslava A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pohl Pavel 3:1, Baťa Roman 0:3, Dvořák Martin 3:0, Vojnar Jiří 3:1, body hostů: Syrový Vojtěch 2:2, Dostálek Jaroslav 2:2, Dostálek Martin 0:3, Syrový Karel 1:2), TJ Sokol Borová B - TJ Slovan Moravská Třebová B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Langr Lukáš 2:0, Češka Roman 2:0, Štrof Jaroslav 2:0, Schwedler Josef 2:0, body hostů: Němečková Eva 0:2, Skácelík Jiří 0:2, Konečný Pavel 0:2, Moravcová Kateřina 0:2),
13. kolo:
TJ Sokol Řetová - TJ Slovan Moravská Třebová B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fišer Lukáš 4:0, Kovář Dušan 2:2, Sychra Václav 3:1, WO 0:5, body hostů: Riemer Tomáš 1:2, Smetana Jaroslav 1:2, Vykydal Lubomír 0:3, Palatka Edward 1:2, WO 5:0), TJ Vidlatá Seč - TJ Sokol Borová B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Famfulík Petr ml. 2:2, Famfulík Vladislav st. 0:3, Famfulík Vladislav ml. 0:3, Osecký Lukáš 3:1, body hostů: Langr Lukáš 3:1, Češka Roman 3:1, Lorenc Milan 2:0, Schwedler Josef 1:2, Štrof Jaroslav 0:1), TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Sudslava A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrva Milan 1:1, Maděra Jaroslav 2:0, Zítka Patrik 2:1, Kalandra Miloslav ml. 3:0, body hostů: Syrový Vojtěch 2:1, Dostálek Jaroslav 0:3, Dostálek Martin 0:2, Syrový Karel 0:2), TJ Sokol Česká Třebová B - Orel Vysoké Mýto A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wávra Petr 2:2, Rybka Tomáš ml. 0:4, Plíva Roman 2:1, Rybka Martin 2:2, body hostů: Synek Martin 4:0, Vojnar Jiří 2:2, Dvořák Martin 2:2, Pohl Pavel 1:2), TJ Sokol Žamberk A - TTC Ústí nad Orlicí C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sourada Milan 3:0, Svoboda Leoš 1:2, Svoboda Miloš 2:1, Pavel Jan 3:1, body hostů: Novák Aleš 1:3, Lamač Martin 2:1, Jedlička Richard 1:2, Hrdina Lukáš 0:3), Orel Orlice A - TJ Jiskra Litomyšl B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubálek Zdeněk 1:1, Adamec Miroslav ml. 2:0, Kolomý Tomáš 2:1, Adamec Václav 3:0, body hostů: Valdhans Rudolf 1:2, Štarman Karel 0:3, Syrová Lucie 0:2, Balský Karel 1:1),
14. kolo:
TJ Vidlatá Seč - TJ Slovan Moravská Třebová B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Famfulík Vladislav ml. 2:0, Osecký Josef 2:0, Famfulík Vladislav st. 2:0, Famfulík Petr ml. 2:0, body hostů: Konečný Pavel 0:2, Moravcová Kateřina 0:2, Němečková Eva 0:2, Skácelík Jiří 0:2), TJ Sokol Řetová - TJ Sokol Borová B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Lukáš 3:1, Fangl Jiří 0:4, Kovář Dušan 1:3, Sychra Václav 3:1, body hostů: Langr Lukáš 2:2, Češka Roman 1:3, Štrof Jaroslav 2:2, Lorenc Milan 4:0), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Sokol Sudslava A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wávra Petr 0:2, Geldner Josef 1:1, Plíva Roman 1:2, Rybka Martin 0:3, body hostů: Syrový Vojtěch 2:1, Dostálek Jaroslav 2:1, Dostálek Martin 2:0, Syrový Karel 2:0), TJ Slovan Moravská Třebová A - Orel Vysoké Mýto A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrva Milan 2:1, Maděra Jaroslav 3:0, Zítka Patrik 2:1, Kalandra Miloslav ml. 3:0, body hostů: Vojnar Jiří 2:1, Synek Martin 0:3, Dvořák Martin 0:3, Pohl Pavel 0:3), Orel Orlice A - TTC Ústí nad Orlicí C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamec Miroslav ml. 3:1, Kolomý Tomáš 1:3, Hubálek Zdeněk 3:1, Adamec Václav 3:1, body hostů: Novák Aleš 3:1, Lamač Martin 1:3, Jedlička Richard 1:3, Hrdina Lukáš 1:3), TJ Sokol Žamberk A - TJ Jiskra Litomyšl B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sourada Milan 3:0, Svoboda Leoš 1:2, Svoboda Miloš 2:1, Pavel Jan 2:1, body hostů: Balský Karel 2:1, Valdhans Rudolf 2:1, Syrová Lucie 0:3, Štarman Karel 0:3),
15. kolo:
TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Sokol Žamberk A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Muselík Miroslav 0:2, Palatka Edward 0:2, Smetana Jaroslav 1:2, Němečková Eva 0:2, body hostů: Sourada Milan 3:0, Svoboda Leoš 2:0, Svoboda Miloš 1:1, Pavel Jan 2:0), TJ Sokol Borová B - Orel Orlice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lorenc Milan 2:0, Štrof Jaroslav 2:0, Češka Roman 2:0, Langr Lukáš 2:0, body hostů: Adamec Václav 0:2, Adamec Miroslav ml. 0:2, Kolomý Tomáš 0:2, Adamec Karel st. 0:2), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Slovan Moravská Třebová A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavíček Martin 1:3, Šedová Eliška 2:2, Novák Aleš 1:2, Svojanovský Radim 2:2, body hostů: Mrva Milan 3:1, Kalandra Miloslav ml. 3:1, Zítka Patrik 1:3, Maděra Jaroslav 2:1), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Sokol Česká Třebová B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrová Vlasta 0:1, Syrová Lucie 2:0, Štarman Karel 2:1, Flodr Tomáš 3:0, Balský Karel 1:0, body hostů: Wávra Petr 2:1, Štarman Emil 0:3, Rybka Martin 0:2, Vaňous Jan 0:2), TJ Sokol Sudslava A - TJ Sokol Řetová 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostálek Jaroslav 2:1, Syrový Vojtěch 3:0, Syrový Karel 2:1, Dostálek Martin 2:1, body hostů: Kovář Dušan 1:2, Dušek Rudolf 0:3, Sychra Václav 2:1, Vilhelm Václav 0:3), Orel Vysoké Mýto A - TJ Vidlatá Seč 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baťa Roman 1:3, Pohl Pavel 1:2, Dvořák Martin 1:2, Synek Martin 1:1, Vojnar Jiří 0:2, body hostů: Hubinka Jiří 4:0, Osecký Lukáš 4:0, Famfulík Petr ml. 1:2, Famfulík Vladislav ml. 1:2),
16. kolo:
TJ Sokol Borová B - TJ Sokol Žamberk A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lorenc Milan 2:2, Štrof Jaroslav 1:3, Češka Roman 1:2, Langr Lukáš 3:1, body hostů: Svoboda Leoš 1:3, Pavel Jan 3:1, Sourada Milan 3:1, Svoboda Miloš 1:2), TJ Slovan Moravská Třebová B - Orel Orlice A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Muselík Miroslav 1:1, Palatka Edward 0:2, Smetana Jaroslav 0:3, Němečková Eva 0:3, body hostů: Adamec Václav 3:0, Adamec Miroslav ml. 3:0, Kolomý Tomáš 2:0, Adamec Karel st. 1:1), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Slovan Moravská Třebová A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrová Lucie 0:4, Balský Karel 1:2, Štarman Karel 2:1, Flodr Tomáš 2:2, body hostů: Kalandra Miloslav ml. 3:1, Mrva Milan 3:1, Zítka Patrik 1:2, Maděra Jaroslav 2:1), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Sokol Česká Třebová B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Aleš 2:0, Šedová Eliška 2:0, Jedlička Richard 3:0, Lamač Martin 2:0, body hostů: Vaňous Jan 0:3, Wávra Petr 0:2, Rybka Tomáš st. 0:2, Rybka Martin 0:2), Orel Vysoké Mýto A - TJ Sokol Řetová 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pohl Pavel 3:0, Baťa Roman 0:2, Vojnar Jiří 2:1, Synek Martin 2:1, Dvořák Martin 1:0, body hostů: Kovář Dušan 1:2, Dušek Rudolf 1:2, Sychra Václav 2:1, Vilhelm Václav 0:3), TJ Sokol Sudslava A - TJ Vidlatá Seč 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrový Vojtěch 3:0, Syrový Karel 2:1, Dostál Jan 2:1, Dostálek Martin 3:0, body hostů: Osecký Lukáš 2:1, Famfulík Vladislav ml. 0:3, Famfulík Petr ml. 0:3, Famfulík Vladislav st. 0:3),
17. kolo:
TJ Sokol Sudslava A - TJ Slovan Moravská Třebová B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrový Vojtěch 2:0, Dostálek Jaroslav 2:0, Syrový Karel 2:0, Dostálek Martin 2:0, body hostů: Konečný Pavel 0:2, Skácelík Jiří 0:2, Moravcová Kateřina 0:2, Němečková Eva 0:2), Orel Vysoké Mýto A - TJ Sokol Borová B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Synek Martin 3:1, Zemek Jiří 0:1, Dvořák Martin 1:3, Baťa Roman 1:3, Vojnar Jiří 2:1, body hostů: Langr Lukáš 2:2, Štrof Jaroslav 2:2, Češka Roman 3:1, Schwedler Josef 0:1, Lorenc Milan 2:1), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Sokol Řetová 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Aleš 2:0, Jedlička Richard 2:0, Lamač Martin 3:0, Šedová Eliška 3:0, body hostů: Kovář Dušan 0:3, Sychra Václav 0:3, Dušek Rudolf 0:2, Fangl Jiří 0:2), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Vidlatá Seč 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balský Karel 2:2, Syrová Lucie 2:2, Svatoš Petr 0:4, Flodr Tomáš 4:0, body hostů: Hubinka Jiří 2:2, Osecký Lukáš 2:2, Famfulík Petr ml. 3:1, Famfulík Vladislav ml. 1:3), TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Žamberk A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrva Milan 4:0, Maděra Jaroslav 2:1, Zítka Patrik 1:2, Kalandra Miloslav ml. 2:2, body hostů: Pavel Jan 2:2, Sourada Milan 3:1, Svoboda Leoš 0:3, Svoboda Miloš 0:3), TJ Sokol Česká Třebová B - Orel Orlice A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Geldner Josef 1:2, Rybka Martin 1:2, Plíva Roman 0:3, Rybka Tomáš ml. 1:3, body hostů: Adamec Václav 4:0, Adamec Miroslav ml. 3:0, Hubálek Zdeněk 3:0, Krejčí Robin 0:3),
18. kolo:
Orel Vysoké Mýto A - TJ Slovan Moravská Třebová B 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Martin 2:0, Vojnar Jiří 2:0, Zemek Jiří 3:0, Synek Martin 3:0, body hostů: Konečný Pavel 0:3, Skácelík Jiří 0:3, Moravcová Kateřina 0:2, Němečková Eva 0:2), TJ Sokol Sudslava A - TJ Sokol Borová B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrový Vojtěch 1:3, Syrový Karel 3:1, Dostál Jan 2:2, Dostálek Martin 2:2, body hostů: Langr Lukáš 3:1, Češka Roman 3:1, Lorenc Milan 2:2, Schwedler Josef 0:3, Štrof Jaroslav 0:1), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Vidlatá Seč 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Aleš 2:1, Jedlička Richard 2:1, Lamač Martin 2:1, Šedová Eliška 3:1, body hostů: Famfulík Petr ml. 0:4, Osecký Lukáš 3:0, Rejent Marek 1:2, Famfulík Vladislav ml. 0:3), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Sokol Řetová 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balský Karel 2:0, Syrová Lucie 2:0, Štarman Karel 2:1, Flodr Tomáš 3:0, body hostů: Kovář Dušan 1:2, Sychra Václav 0:3, Dušek Rudolf 0:2, Fangl Jiří 0:2), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Sokol Žamberk A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Geldner Josef 0:2, Rybka Martin 0:2, Plíva Roman 0:2, Rybka Tomáš ml. 0:2, body hostů: Sourada Milan 2:0, Svoboda Leoš 2:0, Svoboda Miloš 2:0, Pavel Jan 2:0), TJ Slovan Moravská Třebová A - Orel Orlice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalandra Miloslav ml. 2:1, Maděra Jaroslav 1:1, Zítka Patrik 2:1, Mrva Milan 3:0, body hostů: Adamec Václav 2:1, Adamec Miroslav ml. 0:3, Hubálek Zdeněk 0:3, Krejčí Robin 1:1),
19. kolo:
TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Slovan Moravská Třebová A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Muselík Miroslav 1:3, Palatka Edward 1:2, Smetana Jaroslav 1:2, Riemer Tomáš 2:2, body hostů: Kalandra Miloslav ml. 4:0, Maděra Jaroslav 3:1, Zítka Patrik 1:2, Mrva Milan 1:2), TJ Sokol Borová B - TJ Sokol Česká Třebová B 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Langr Lukáš 2:0, Češka Roman 2:0, Štrof Jaroslav 3:0, Lorenc Milan 3:0, body hostů: Rybka Tomáš st. 0:3, Beneš Stanislav 0:3, Vaňous Jan 0:2, Rybka Tomáš ml. 0:2), TJ Sokol Žamberk A - TJ Sokol Řetová 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchomel Michael 1:1, Svoboda Leoš 2:1, Svoboda Miloš 2:1, Pavel Jan 3:0, Sourada Milan 0:1, body hostů: Kovář Dušan 1:2, Sychra Václav 1:2, Vilhelm Václav 0:2, Dušek Rudolf 1:2, Fišer Lukáš 1:0), Orel Orlice A - TJ Vidlatá Seč 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamec Václav 2:0, Kolomý Tomáš 2:0, Krejčí Robin 2:0, Hubálek Zdeněk 2:0, body hostů: Osecký Lukáš 0:2, Famfulík Petr ml. 0:2, Famfulík Vladislav ml. 0:2, Famfulík Petr st. 0:2), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Sokol Sudslava A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svojanovská Jana 1:3, Šeda Václav 4:0, Jedlička Richard 1:2, Lamač Martin 3:1, body hostů: Syrový Karel 0:4, Syrový Vojtěch 2:2, Dostál Jan 3:1, Dostálek Jaroslav 1:2), TJ Jiskra Litomyšl B - Orel Vysoké Mýto A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štarman Karel 1:2, Balský Karel 0:3, Flodr Tomáš 3:0, Dostál Jiří 4:0, body hostů: Vojnar Jiří 2:2, Herel Miroslav 1:2, Pohl Pavel 0:3, Synek Martin 2:1),
20. kolo:
TJ Sokol Borová B - TJ Slovan Moravská Třebová A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lorenc Milan 0:2, Češka Roman 0:2, Vrba Jan 3:0, Langr Lukáš 2:1, WO 4:0, body hostů: Mrva Milan 2:2, Maděra Jaroslav 1:2, Zítka Patrik 2:1, WO 0:4), TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Sokol Česká Třebová B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smetana Jaroslav 4:0, Palatka Edward 4:0, Skácelík Jiří 1:3, Konečný Pavel 0:4, body hostů: Rybka Tomáš st. 1:3, Rybka Tomáš ml. 2:2, Beneš Stanislav 2:2, Vaňous Jan 2:2), Orel Orlice A - TJ Sokol Řetová 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamec Václav 2:0, Kolomý Tomáš 2:0, Krejčí Robin 2:0, Hubálek Zdeněk 2:0, body hostů: Kovář Dušan 0:2, Sychra Václav 0:2, Dušek Rudolf 0:2, Fangl Jiří 0:2), TJ Sokol Žamberk A - TJ Vidlatá Seč 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Miloš 2:2, Suchomel Michael 0:3, Svoboda Leoš 2:1, Sourada Milan 4:0, body hostů: Osecký Lukáš 3:1, Famfulík Petr ml. 1:3, Famfulík Vladislav ml. 1:2, Famfulík Petr st. 1:2), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Sokol Sudslava A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balský Karel 0:2, Štarman Karel 3:1, Dostál Jiří 3:0, Flodr Tomáš 3:1, Syrová Lucie 1:1, body hostů: Dostál Jan 2:2, Dostálek Jaroslav 0:4, Syrový Vojtěch 1:3, Syrový Karel 2:1), TTC Ústí nad Orlicí C - Orel Vysoké Mýto A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdina Lukáš 2:2, Šeda Václav 3:1, Jedlička Richard 3:0, Lamač Martin 1:3, body hostů: Dvořák Martin 3:1, Pohl Pavel 1:3, Synek Martin 0:4, Vojnar Jiří 2:1),
21. kolo:
TJ Slovan Moravská Třebová B - TTC Ústí nad Orlicí C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konečný Pavel 3:0, Skácelík Jiří 0:3, Durák Lubomír 0:3, Moravcová Kateřina 1:2, body hostů: Novák Aleš 2:1, Lamač Martin 3:0, Jedlička Richard 1:2, John Jiří 2:1), TJ Sokol Borová B - TJ Jiskra Litomyšl B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lorenc Milan 1:3, Štrof Jaroslav 2:2, Langr Lukáš 2:1, Češka Roman 1:3, body hostů: Flodr Tomáš 3:1, Valdhans Rudolf 1:3, Syrová Lucie 4:0, Svatoš Petr 1:2), TJ Sokol Sudslava A - TJ Sokol Žamberk A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrový Vojtěch 1:2, Dostálek Jaroslav 1:1, Syrový Karel 0:3, Dostálek Martin 1:2, body hostů: Sourada Milan 2:1, Pavel Jan 3:0, Svoboda Leoš 3:0, Svoboda Miloš 0:2), Orel Vysoké Mýto A - Orel Orlice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Synek Martin 1:2, Herel Miroslav 0:3, Baťa Roman 0:3, Dvořák Martin 3:0, body hostů: Adamec Václav 3:0, Hubálek Zdeněk 2:1, Adamec Miroslav ml. 2:1, Adamec Karel st. 1:2), TJ Sokol Řetová - TJ Slovan Moravská Třebová A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovář Dušan 0:2, Sychra Václav 0:2, Dušek Rudolf 0:2, WO 0:3, body hostů: Kalandra Miloslav ml. 2:0, Mrva Milan 2:0, Zítka Patrik 1:0, Maděra Jaroslav 1:0, WO 3:0), TJ Vidlatá Seč - TJ Sokol Česká Třebová B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Famfulík Petr st. 2:1, Famfulík Vladislav ml. 2:1, Famfulík Petr ml. 2:1, Osecký Josef 3:0, body hostů: Rybka Tomáš st. 2:1, Rybka Tomáš ml. 1:2, Vaňous Jan 0:3, Beneš Stanislav 0:3),
22. kolo:
TJ Sokol Borová B - TTC Ústí nad Orlicí C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lorenc Milan 0:3, Štrof Jaroslav 1:2, Langr Lukáš 2:1, Češka Roman 1:2, body hostů: Slavíček Martin 2:1, Lamač Martin 0:3, Jedlička Richard 3:0, Svojanovská Jana 3:0), TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Jiskra Litomyšl B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skácelík Jiří 1:2, Konečný Pavel 0:3, Durák Lubomír 1:2, Moravcová Kateřina 1:2, WO 5:0, body hostů: Flodr Tomáš 3:1, Syrová Lucie 3:1, Svatoš Petr 3:1, WO 0:5), Orel Vysoké Mýto A - TJ Sokol Žamberk A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojnar Jiří 1:1, Synek Martin 0:2, Baťa Roman 0:3, Dvořák Martin 1:2, body hostů: Sourada Milan 3:0, Pavel Jan 3:0, Svoboda Leoš 2:0, Svoboda Miloš 0:2), TJ Sokol Sudslava A - Orel Orlice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrový Vojtěch 2:1, Dostálek Jaroslav 0:2, Syrový Karel 0:3, Dostálek Martin 1:2, body hostů: Adamec Václav 2:1, Hubálek Zdeněk 3:0, Adamec Miroslav ml. 3:0, Adamec Karel st. 0:2), TJ Vidlatá Seč - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Famfulík Petr st. 1:2, Osecký Josef 0:2, Famfulík Petr ml. 1:2, Hubinka Jiří 1:2, body hostů: Zítka Patrik 2:1, Maděra Jaroslav 2:1, Mrva Milan 3:0, Kalandra Miloslav ml. 1:1), TJ Sokol Řetová - TJ Sokol Česká Třebová B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovář Dušan 3:0, Sychra Václav 3:0, Dušek Rudolf 3:0, WO 0:4, body hostů: Rybka Tomáš st. 0:3, Rybka Tomáš ml. 0:2, Vaňous Jan 0:2, Beneš Stanislav 0:2, WO 4:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS