Výsledky do novin
Divize
1. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Teplice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luňák Radek 2:2, Sečanský Radek 0:4, Zedník Josef 2:2, Beneš Jiří 2:2, body hostů: Růžička Jiří 3:1, Mít Michal 3:1, Stehlík Petr 2:2, Soukup Karel 2:2), SKST Baník Most B - TJ Sever Žatec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Luboš ml. 3:0, Hejč Antonín st. 2:1, Šťovíček Petr 2:1, Bartes Petr 2:1, body hostů: Broum Pavel 1:2, Hrnčál Miroslav 2:1, Hofreiter Zdeněk 0:3, Kubovský Zdeněk 0:3), SKST Děčín A - TJ Sokol Filipov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobíšek Martin 1:1, Tauš Jiří 1:1, Matas Jan 3:0, Svěchota Vojtěch 3:0, body hostů: Franěk Tomáš 2:1, Neumann Jan 0:3, Rambousek Jiří ml. 0:2, Phanthe Dung 0:2), SKST Teplice B - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpánek Ivan 0:3, Štika Jiří 1:1, Sýkora Martin 0:3, Hrivňák Petr 0:3, body hostů: Sklenář Michal 2:1, Nechyba Zdeněk ml. 3:0, Fiklík Michael 3:0, Budinský Petr 2:0), TTC Litvínov A - SKST Baník Most C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kastner Milan 2:0, David Jaroslav 2:0, Fencl Lukáš 2:1, Beránek Miroslav 3:0, body hostů: Bencs Ladislav 0:3, Srp Pavel 0:2, Rovner Antonín 1:1, Holovčák Jiří 0:2, Žielinský Tomáš 0:1), TTC Roudnice A - SK Štětí A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ullman Miloslav 2:1, Sklenička Jan 2:1, Holeček Roman 1:2, Líska Tomáš 3:0, body hostů: Novák Libor 2:1, Dvořák Milan 0:3, Dudek Jaroslav 1:2, Vaňha Jiří 1:2),
2. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem A - TTC Roudnice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luňák Radek 1:3, Sečanský Radek 1:2, Zedník Josef 2:1, Beneš Jiří 1:3, body hostů: Líska Tomáš 3:1, Ullman Miloslav 3:1, Sklenička Jan 2:1, Líska Tomáš ml. 1:2), SKST Teplice A - SK Štětí A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Jiří 0:3, Mít Michal 1:1, Stehlík Petr 1:2, Rúža David 1:2, body hostů: Vaňha Jiří 2:1, Dvořák Milan 1:2, Novák Libor 3:0, Dudek Jaroslav 2:0), SKST Baník Most B - TTC Litvínov A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartes Petr 4:0, Allertová Sára ml. 1:2, Klouček Luboš ml. 2:1, Šťovíček Petr 1:3, body hostů: Beránek Miroslav 3:1, David Jaroslav 2:2, Kastner Milan 1:2, Fencl Lukáš 0:3), TJ Sever Žatec A - SKST Baník Most C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofreiter Zdeněk 1:2, Kopenec Václav 2:1, Hrnčál Miroslav 2:1, Broum Pavel 3:1, body hostů: Bencs Ladislav 2:2, Srp Pavel 0:3, Rovner Antonín 1:2, Holovčák Jiří 2:1), SKST Děčín A - SKST Teplice B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobíšek Martin 2:0, Tauš Jiří 2:0, Matas Jan 3:0, Svěchota Vojtěch 2:0, body hostů: Štěpánek Ivan 0:3, Štika Jiří 0:2, Štěpánek Jiří 0:2, Sýkora Martin 0:2), TJ Sokol Filipov A - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neumann Jan 2:1, Phanthe Dung 0:3, Neumann Martin 0:3, Franěk Tomáš 2:2, body hostů: Hybler Martin 3:1, Fiklík Michael 2:1, Budinský Petr 2:1, Seibert Karel 2:1),
3. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem A - SK Štětí A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luňák Radek 1:3, Sečanský Radek 0:4, Zedník Josef 3:1, Beneš Jiří 2:2, body hostů: Vaňha Jiří 2:2, Novák Libor 2:2, Dvořák Milan 3:1, Dudek Jaroslav 3:1), SKST Teplice A - TTC Roudnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Jiří 2:2, Rúža David 3:1, Stehlík Petr 1:3, Mít Michal 2:2, body hostů: Líska Tomáš 4:0, Ullman Miloslav 2:2, Sklenička Jan 2:2, Cinibulk Miloš 0:4), SKST Baník Most B - SKST Baník Most C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ublanič Milan 3:1, Bartes Petr 2:1, Allertová Sára ml. 2:1, Klouček Luboš ml. 2:2, body hostů: Bencs Ladislav 2:2, Rovner Antonín 0:4, Holovčák Jiří 3:0, Srp Pavel 0:2, Žielinský Tomáš 0:1), TJ Sever Žatec A - TTC Litvínov A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofreiter Zdeněk 2:2, Kopenec Václav 1:2, Hrnčál Miroslav 2:1, Broum Pavel 3:1, body hostů: Beránek Miroslav 2:2, Kastner Milan 1:3, Cimerman Ladislav 0:3, Fencl Lukáš 3:0), SKST Děčín A - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobíšek Martin 3:1, Tauš Jiří 0:4, Matas Jan 2:1, Svěchota Vojtěch 1:3, body hostů: Fiklík Michael 1:3, Hybler Martin 3:1, Votava Milan 2:2, Sklenář Michal 3:0), TJ Sokol Filipov A - SKST Teplice B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neumann Jan 4:0, Phanthe Dung 1:3, Neumann Martin 1:2, Franěk Tomáš 4:0, body hostů: Štěpánek Jiří 2:2, Sýkora Martin 2:2, Štika Jiří 0:4, Štěpánek Ivan 1:2),
4. kolo:
TTC Roudnice A - SKST Teplice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ullman Miloslav 4:0, Sklenička Jan 2:1, Cinibulk Miloš 0:3, Líska Tomáš 3:1, body hostů: Štěpánek Ivan 2:2, Sýkora Martin 1:3, Štika Jiří 2:1, Štěpánek Jiří 0:3), SK Štětí A - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Libor 3:1, Dvořák Milan 2:1, Vaňha Jiří 3:0, Dudek Jaroslav 2:2, body hostů: Nechyba Zdeněk ml. 1:3, Fiklík Michael 2:2, Budinský Petr 0:3, Seibert Karel 1:2), TTC Litvínov A - SKST Děčín A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kastner Milan 2:2, Fencl Lukáš 2:2, Čejka Vratislav 2:1, Beránek Miroslav 3:1, body hostů: Svěchota Vojtěch 2:2, Hampejs Vladislav 0:4, Tauš Jiří 2:2, Matas Jan 2:1), SKST Baník Most C - TJ Sokol Filipov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holovčák Jiří 2:2, Žielinský Tomáš 3:1, Rovner Antonín 2:2, Bencs Ladislav 1:3, body hostů: Franěk Tomáš 4:0, Rambousek Jiří ml. 3:1, Neumann Jan 0:3, Neumann Martin 1:3, Phanthe Dung 0:1), SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Baník Most B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováková Martina 1:2, Sečanský Radek 0:3, Luňák Radek 1:2, Beneš Jiří 2:1, body hostů: Allertová Sára ml. 3:0, Šťovíček Petr 1:2, Bartes Petr 3:0, Klouček Luboš ml. 1:2), SKST Teplice A - TJ Sever Žatec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rúža David 2:2, Mít Michal 4:0, Soukup Karel 1:2, Růžička Jiří 2:2, body hostů: Broum Pavel 3:1, Hrnčál Miroslav 2:2, Kopenec Václav 0:4, Hofreiter Zdeněk 1:2),
5. kolo:
TTC Roudnice A - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ullman Miloslav 1:2, Sklenička Jan 0:3, Líska Tomáš ml. 0:3, Líska Tomáš 3:1, body hostů: Merker Martin 4:0, Sklenář Michal 2:1, Fiklík Michael 1:2, Budinský Petr 2:1), SK Štětí A - SKST Teplice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 3:0, Dvořák Milan 1:1, Vaňha Jiří 1:2, Dudek Jaroslav 3:0, body hostů: Štěpánek Ivan 1:2, Sýkora Martin 1:2, Štika Jiří 1:2, Štěpánek Jiří 0:2), TTC Litvínov A - TJ Sokol Filipov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kastner Milan 3:1, Fencl Lukáš 1:3, Čejka Vratislav 1:3, Beránek Miroslav 2:2, body hostů: Franěk Tomáš 4:0, Rambousek Jiří ml. 3:1, Neumann Martin 0:2, Phanthe Dung 1:3, Neumann Jan 1:1), SKST Baník Most C - SKST Děčín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srp Pavel 2:2, Holovčák Jiří 2:2, Rovner Antonín 2:2, Bencs Ladislav 2:2, body hostů: Hampejs Vladislav 1:3, Svěchota Vojtěch 2:2, Tauš Jiří 3:1, Matas Jan 2:2), SKP Sever Ústí nad Labem A - TJ Sever Žatec A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováková Martina 0:3, Sečanský Radek 0:2, Luňák Radek 2:1, Beneš Jiří 1:2, body hostů: Broum Pavel 2:1, Hrnčál Miroslav 2:1, Kopenec Václav 2:1, Hofreiter Zdeněk 2:0), SKST Teplice A - SKST Baník Most B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mít Michal 3:1, Růžička Jiří 2:2, Soukup Karel 2:2, Rúža David 2:2, body hostů: Bartes Petr 3:1, Šťovíček Petr 1:3, Klouček Luboš ml. 2:2, Hejč Antonín st. 1:3),
6. kolo:
SKST Baník Most B - TTC Roudnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťovíček Petr 2:2, Allertová Sára ml. 1:3, Klouček Luboš ml. 2:2, Bartes Petr 3:1, body hostů: Líska Tomáš 4:0, Ullman Miloslav 3:1, Sklenička Jan 1:3, Červenka Marek 0:4), TJ Sever Žatec A - SK Štětí A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofreiter Zdeněk 0:3, Kopenec Václav 1:2, Hrnčál Miroslav 1:2, Broum Pavel 2:2, body hostů: Dudek Jaroslav 3:1, Dvořák Milan 2:1, Novák Libor 2:1, Vaňha Jiří 2:1), SKST Děčín A - SKP Sever Ústí nad Labem A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobíšek Martin 3:0, Tauš Jiří 2:1, Matas Jan 2:1, Svěchota Vojtěch 2:1, body hostů: Zedník Josef 0:3, Beneš Jiří 1:2, Luňák Radek 2:1, Sečanský Radek 0:3), TJ Sokol Filipov A - SKST Teplice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rambousek Jiří ml. 3:1, Neumann Jan 1:3, Neumann Martin 0:4, Franěk Tomáš 3:1, body hostů: Mít Michal 3:1, Rúža David 3:1, Růžička Jiří 2:2, Stehlík Petr 1:3), SKST Teplice B - TTC Litvínov A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Martin 0:2, Štika Jiří 0:2, Štěpánek Jiří 0:3, Štěpánek Ivan 0:2, body hostů: Beránek Miroslav 3:0, Kastner Milan 2:0, Fencl Lukáš 2:0, Čejka Vratislav 2:0), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - SKST Baník Most C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seibert Karel 2:0, Budinský Petr 2:0, Fiklík Michael 2:1, Hybler Martin 3:0, body hostů: Skružný Vratislav 0:3, Bencs Ladislav 0:3, Rovner Antonín 1:1, Holovčák Jiří 0:2),
7. kolo:
SKST Baník Most B - SK Štětí A 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťovíček Petr 0:3, Allertová Sára ml. 0:3, Klouček Luboš ml. 0:3, Bartes Petr 2:1, body hostů: Novák Libor 3:0, Dvořák Milan 3:0, Dudek Jaroslav 2:1, Vaňha Jiří 2:1), TJ Sever Žatec A - TTC Roudnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofreiter Zdeněk 1:3, Kopenec Václav 3:1, Hrnčál Miroslav 2:2, Broum Pavel 2:2, body hostů: Líska Tomáš 4:0, Ullman Miloslav 2:2, Sklenička Jan 2:2, Líska Tomáš ml. 0:4), SKST Děčín A - SKST Teplice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobíšek Martin 2:0, Tauš Jiří 1:1, Matas Jan 3:0, Svěchota Vojtěch 2:0, body hostů: Mít Michal 1:2, Růžička Jiří 0:2, Rúža David 0:2, Stehlík Petr 0:2), TJ Sokol Filipov A - SKP Sever Ústí nad Labem A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rambousek Jiří ml. 2:2, Neumann Jan 2:2, Neumann Martin 1:3, Franěk Tomáš 3:1, body hostů: Zedník Josef 4:0, Beneš Jiří 1:3, Luňák Radek 3:1, Sečanský Radek 0:4), SKST Teplice B - SKST Baník Most C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štika Jiří 2:2, Štěpánek Jiří 0:3, Sýkora Martin 1:2, Štěpánek Ivan 2:2, body hostů: Rovner Antonín 2:2, Bencs Ladislav 3:1, Holovčák Jiří 3:0, Žielinský Tomáš 1:2), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - TTC Litvínov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budinský Petr 1:1, Fiklík Michael 2:0, Hybler Martin 3:0, Sklenář Michal 2:0, body hostů: Beránek Miroslav 1:2, Kastner Milan 0:2, Fencl Lukáš 0:2, Čejka Vratislav 0:2),
8. kolo:
TTC Roudnice A - TTC Litvínov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ullman Miloslav 1:3, Sklenička Jan 2:2, Líska Tomáš ml. 0:4, Líska Tomáš 4:0, body hostů: Beránek Miroslav 3:1, David Jaroslav 1:3, Čejka Vratislav 3:1, Kastner Milan 2:2), SK Štětí A - SKST Baník Most C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 2:0, Dvořák Milan 2:0, Vaňha Jiří 2:0, Dudek Jaroslav 2:0, body hostů: Srp Pavel 0:2, Faltys Zdeněk st. 0:2, Žielinský Tomáš 0:2, Bencs Ladislav 0:2), SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Teplice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luňák Radek 3:0, Špička Zbyněk 0:1, Beneš Jiří 3:0, Zedník Josef 3:0, Chabr Filip 0:1, body hostů: Štika Jiří 1:2, Štěpánek Ivan 1:2, Sýkora Martin 0:3, Štěpánek Jiří 0:2), SKST Teplice A - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mít Michal 2:2, Soukup Karel 0:4, Rúža David 2:1, Růžička Jiří 2:2, body hostů: Hybler Martin 3:1, Fiklík Michael 3:1, Budinský Petr 2:2, Seibert Karel 1:2), SKST Baník Most B - SKST Děčín A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejč Antonín st. 1:3, Šťovíček Petr 1:2, Bartes Petr 1:2, Klouček Luboš ml. 2:2, body hostů: Svěchota Vojtěch 4:0, Sobíšek Martin 1:3, Tauš Jiří 2:1, Matas Jan 2:1), TJ Sever Žatec A - TJ Sokol Filipov A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofreiter Zdeněk 1:3, Kopenec Václav 2:2, Hrnčál Miroslav 2:1, Broum Pavel 3:1, body hostů: Franěk Tomáš 4:0, Rambousek Jiří ml. 2:2, Neumann Jan 1:3, Neumann Martin 0:3),
9. kolo:
TTC Roudnice A - SKST Baník Most C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sklenička Jan 2:1, Ullman Miloslav 3:0, Líska Tomáš ml. 0:3, Líska Tomáš 3:0, body hostů: Bencs Ladislav 1:2, Rovner Antonín 1:2, Holovčák Jiří 2:1, Žielinský Tomáš 0:3), SK Štětí A - TTC Litvínov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Libor 2:0, Dvořák Milan 1:2, Vaňha Jiří 1:2, Dudek Jaroslav 3:0, WO 2:0, body hostů: Čejka Vratislav 0:3, David Jaroslav 2:1, Beránek Miroslav 1:1, Fencl Lukáš 1:2, WO 0:2), SKP Sever Ústí nad Labem A - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Luňák Radek 3:1, Sečanský Radek 2:2, Beneš Jiří 2:2, Zedník Josef 3:1, body hostů: Fiklík Michael 3:1, Seibert Karel 3:1, Kovář Jan 0:4, Fiklík Ondřej 0:4), SKST Teplice A - SKST Teplice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mít Michal 3:0, Růžička Jiří 3:0, Stehlík Petr 1:2, Rúža David 2:1, body hostů: Štěpánek Ivan 1:2, Štika Jiří 1:2, Štěpánek Jiří 1:2, Sýkora Martin 0:3), SKST Baník Most B - TJ Sokol Filipov A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejč Antonín st. 2:2, Šťovíček Petr 2:1, Klouček Luboš ml. 1:2, Bartes Petr 3:1, body hostů: Franěk Tomáš 2:2, Rambousek Jiří ml. 2:2, Neumann Jan 2:1, Neumann Martin 0:3), TJ Sever Žatec A - SKST Děčín A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofreiter Zdeněk 0:3, Kopenec Václav 0:2, Hrnčál Miroslav 1:2, Broum Pavel 1:2, body hostů: Svěchota Vojtěch 3:0, Sobíšek Martin 2:1, Tauš Jiří 3:0, Matas Jan 1:1),
10. kolo:
SKST Děčín A - TTC Roudnice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobíšek Martin 1:2, Tauš Jiří 2:0, Matas Jan 2:1, Svěchota Vojtěch 3:0, body hostů: Líska Tomáš 2:1, Ullman Miloslav 0:3, Líska Tomáš ml. 0:3, Cinibulk Miloš 1:1), TJ Sokol Filipov A - SK Štětí A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rambousek Jiří ml. 1:3, Neumann Jan 0:3, Phanthe Dung 0:3, Franěk Tomáš 4:0, body hostů: Dudek Jaroslav 2:2, Novák Libor 3:1, Dvořák Milan 2:1, Vaňha Jiří 2:1), SKST Teplice B - SKST Baník Most B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpánek Ivan 3:1, Štika Jiří 2:2, Hrivňák Petr 0:3, Štěpánek Jiří 2:2, body hostů: Šťovíček Petr 1:3, Allertová Sára ml. 1:3, Bartes Petr 4:0, Klouček Luboš ml. 2:1), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - TJ Sever Žatec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budinský Petr 2:2, Fiklík Michael 2:2, Hybler Martin 1:2, Sklenář Michal 4:0, body hostů: Broum Pavel 3:1, Hrnčál Miroslav 2:2, Kopenec Václav 1:3, Hofreiter Zdeněk 0:3), TTC Litvínov A - SKP Sever Ústí nad Labem A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kastner Milan 1:3, David Jaroslav 3:1, Čejka Vratislav 2:2, Beránek Miroslav 3:1, body hostů: Zedník Josef 4:0, Beneš Jiří 1:3, Luňák Radek 2:2, Sečanský Radek 0:4), SKST Baník Most C - SKST Teplice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bencs Ladislav 1:3, Žielinský Tomáš 1:2, Holovčák Jiří 0:3, Rovner Antonín 4:0, body hostů: Mít Michal 3:1, Rúža David 3:1, Růžička Jiří 1:2, Soukup Karel 1:2),
11. kolo:
SKST Děčín A - SK Štětí A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobíšek Martin 2:2, Tauš Jiří 1:3, Matas Jan 2:1, Svěchota Vojtěch 2:2, body hostů: Dvořák Milan 2:2, Vaňha Jiří 2:2, Dudek Jaroslav 2:2, Novák Libor 2:1), TJ Sokol Filipov A - TTC Roudnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rambousek Jiří ml. 4:0, Neumann Jan 0:4, Phanthe Dung 1:3, Franěk Tomáš 4:0, body hostů: Líska Tomáš 2:2, Ullman Miloslav 2:2, Sklenička Jan 2:2, Brhovský Václav 1:3), SKST Teplice B - TJ Sever Žatec A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štika Jiří 0:2, Štěpánek Ivan 0:2, Sýkora Martin 0:3, Štěpánek Jiří 1:2, body hostů: Broum Pavel 3:0, Hrnčál Miroslav 3:0, Kopenec Václav 2:0, Hofreiter Zdeněk 1:1), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - SKST Baník Most B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovář Jan 1:3, Seibert Karel 3:1, Fiklík Ondřej 0:4, Šulc Daniel 3:1, body hostů: Šťovíček Petr 3:1, Klouček Luboš ml. 3:1, Allertová Sára ml. 2:2, Šťovíček Zdeněk 1:3), TTC Litvínov A - SKST Teplice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Lukáš 1:2, Čejka Vratislav 0:3, David Jaroslav 1:2, Beránek Miroslav 2:2, body hostů: Růžička Jiří 4:0, Rúža David 3:0, Čáp Milan 0:3, Soukup Karel 2:1), SKST Baník Most C - SKP Sever Ústí nad Labem A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holovčák Jiří 2:2, Žielinský Tomáš 1:3, Rovner Antonín 3:1, Bencs Ladislav 2:2, body hostů: Zedník Josef 4:0, Beneš Jiří 2:2, Luňák Radek 2:2, Sečanský Radek 0:4),
12. kolo:
SKST Teplice A - SKP Sever Ústí nad Labem A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rúža David 1:2, Stehlík Petr 0:3, Soukup Karel 2:1, Růžička Jiří 0:4, body hostů: Zedník Josef 4:0, Beneš Jiří 2:1, Luňák Radek 2:1, Špička Zbyněk 2:1), TJ Sever Žatec A - SKST Baník Most B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubovský Zdeněk 2:2, Pejša Otto ml. 1:3, Hofreiter Zdeněk 2:2, Hrnčál Miroslav 3:1, body hostů: Klouček Luboš ml. 3:1, Šťovíček Petr 3:1, Hejč Antonín st. 2:2, Šťovíček Zdeněk 0:4), TJ Sokol Filipov A - SKST Děčín A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rambousek Jiří ml. 2:2, Neumann Jan 1:2, Neumann Martin 0:3, Franěk Tomáš 2:2, body hostů: Svěchota Vojtěch 4:0, Sobíšek Martin 2:2, Tauš Jiří 2:1, Matas Jan 1:2), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - SKST Teplice B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seibert Karel 2:0, Budinský Petr 1:1, Fiklík Michael 3:0, Nechyba Zdeněk ml. 3:0, body hostů: Hrivňák Petr 0:3, Štika Jiří 1:2, Sýkora Martin 0:2, Štěpánek Jiří 0:2), SKST Baník Most C - TTC Litvínov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holovčák Jiří 1:1, Srp Pavel 0:2, Rovner Antonín 0:2, Bencs Ladislav 0:2, WO 0:1, body hostů: Beránek Miroslav 2:0, David Jaroslav 2:0, Fencl Lukáš 2:0, Kastner Milan 1:1, WO 1:0), SK Štětí A - TTC Roudnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Libor 2:2, Dvořák Milan 3:1, Vaňha Jiří 3:1, Dudek Jaroslav 1:3, body hostů: Líska Tomáš 2:2, Ullman Miloslav 4:0, Cinibulk Miloš 1:3, Červenka Marek 0:4),
13. kolo:
TTC Roudnice A - SKP Sever Ústí nad Labem A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ullman Miloslav 3:0, Sklenička Jan 3:0, Cinibulk Miloš 0:3, Líska Tomáš 3:0, body hostů: Zedník Josef 1:2, Beneš Jiří 1:2, Luňák Radek 1:2, Špička Zbyněk 0:3), SK Štětí A - SKST Teplice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Libor 4:0, Dvořák Milan 2:1, Nedoma Jiří 0:3, Dudek Jaroslav 3:1, body hostů: Rúža David 1:3, Růžička Jiří 3:1, Stehlík Petr 1:2, Soukup Karel 0:3), TTC Litvínov A - SKST Baník Most B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kastner Milan 3:0, Fencl Lukáš 1:1, David Jaroslav 1:2, Beránek Miroslav 3:0, body hostů: Klouček Luboš ml. 2:1, Hejč Antonín st. 1:2, Šťovíček Petr 0:3, Bartes Petr 0:2), SKST Baník Most C - TJ Sever Žatec A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holovčák Jiří 2:0, Žielinský Tomáš 1:1, Rovner Antonín 3:0, Bencs Ladislav 3:0, body hostů: Hofreiter Zdeněk 1:2, Hrnčál Miroslav 0:3, Kadlec Matěj 0:2, Průša Dominik 0:2), SKST Teplice B - SKST Děčín A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štika Jiří 2:2, Štěpánek Jiří 1:3, Hrivňák Petr 1:2, Sýkora Martin 2:2, body hostů: Hampejs Vladislav 1:3, Janeček Marek 1:3, Tauš Jiří 4:0, Matas Jan 3:0), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - TJ Sokol Filipov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budinský Petr 0:2, Fiklík Michael 2:0, Nechyba Zdeněk ml. 2:0, Hybler Martin 3:0, WO 1:0, body hostů: Rambousek Jiří ml. 1:1, Phanthe Dung 0:3, Neumann Martin 0:2, Neumann Jan 1:1, WO 0:1),
14. kolo:
SK Štětí A - SKP Sever Ústí nad Labem A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Libor 3:1, Dvořák Milan 2:1, Nedoma Jiří 1:2, Dudek Jaroslav 4:0, body hostů: Zedník Josef 3:1, Beneš Jiří 0:4, Luňák Radek 1:2, Špička Zbyněk 0:3), TTC Roudnice A - SKST Teplice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ullman Miloslav 3:1, Sklenička Jan 1:2, Cinibulk Miloš 1:2, Líska Tomáš 3:1, body hostů: Mít Michal 4:0, Růžička Jiří 1:3, Stehlík Petr 0:3, Soukup Karel 1:2), SKST Baník Most C - SKST Baník Most B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rovner Antonín 2:2, Bencs Ladislav 3:1, Srp Pavel 1:3, Holovčák Jiří 2:2, body hostů: Ublanič Milan 2:2, Šťovíček Petr 3:1, Hejč Antonín st. 3:1, Schmoranz Pavel 0:4), TTC Litvínov A - TJ Sever Žatec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kastner Milan 1:2, Fencl Lukáš 1:2, David Jaroslav 3:0, Beránek Miroslav 4:0, body hostů: Hofreiter Zdeněk 1:3, Hrnčál Miroslav 1:2, Kadlec Matěj 0:3, Kubovský Zdeněk 2:1), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - SKST Děčín A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budinský Petr 2:0, Fiklík Michael 2:0, Hybler Martin 2:0, Sklenář Michal 2:0, body hostů: Svěchota Vojtěch 0:2, Janeček Marek 0:2, Tauš Jiří 0:2, Matas Jan 0:2), SKST Teplice B - TJ Sokol Filipov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štika Jiří 2:2, Štěpánek Jiří 2:2, Hrivňák Petr 1:3, Sýkora Martin 3:1, body hostů: Franěk Tomáš 3:1, Rambousek Jiří ml. 1:3, Neumann Jan 2:2, Phanthe Dung 2:2),
15. kolo:
SKST Teplice B - TTC Roudnice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štika Jiří 1:2, Štěpánek Jiří 1:1, Hrivňák Petr 0:3, Sýkora Martin 1:2, body hostů: Líska Tomáš 3:0, Ullman Miloslav 2:1, Sklenička Jan 3:0, Cinibulk Miloš 0:2), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - SK Štětí A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Seibert Karel 1:2, Budinský Petr 1:2, Fiklík Michael 2:1, Hybler Martin 4:0, body hostů: Novák Libor 2:2, Dudek Jaroslav 1:2, Vaňha Jiří 1:2, Dvořák Milan 1:2), SKST Děčín A - TTC Litvínov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobíšek Martin 2:1, Tauš Jiří 3:0, Hampejs Vladislav 1:2, Svěchota Vojtěch 2:2, body hostů: Beránek Miroslav 1:3, Fencl Lukáš 0:3, David Jaroslav 3:0, Kastner Milan 1:2), TJ Sokol Filipov A - SKST Baník Most C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rambousek Jiří ml. 2:2, Neumann Jan 0:4, Phanthe Dung 2:2, Franěk Tomáš 4:0, body hostů: Bencs Ladislav 2:2, Rovner Antonín 2:2, Holovčák Jiří 2:2, Žielinský Tomáš 2:2), SKST Baník Most B - SKP Sever Ústí nad Labem A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Luboš ml. 2:0, Šťovíček Petr 2:0, Allertová Sára ml. 2:1, Bartes Petr 3:0, body hostů: Nováková Martina 0:3, Běhounek Marcel 0:3, Zedník Josef 1:1, Luňák Radek 0:2), TJ Sever Žatec A - SKST Teplice A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofreiter Zdeněk 1:3, Pejša Otto ml. 0:4, Kopenec Václav 2:1, Hrnčál Miroslav 2:2, body hostů: Mít Michal 4:0, Růžička Jiří 1:3, Stehlík Petr 2:2, Soukup Karel 3:0),
16. kolo:
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - TTC Roudnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seibert Karel 2:2, Budinský Petr 2:2, Nechyba Zdeněk ml. 2:2, Fiklík Michael 3:1, body hostů: Líska Tomáš 3:1, Ullman Miloslav 2:2, Sklenička Jan 2:2, Červenka Marek 0:4), SKST Teplice B - SK Štětí A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štika Jiří 1:2, Štěpánek Jiří 1:2, Mládek Petr 0:3, Sýkora Martin 2:2, body hostů: Dvořák Milan 4:0, Dudek Jaroslav 2:1, Novák Libor 3:0, Líska Vladislav 0:3), TJ Sokol Filipov A - TTC Litvínov A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rambousek Jiří ml. 2:2, Neumann Jan 3:1, Phanthe Dung 1:3, Franěk Tomáš 4:0, body hostů: Beránek Miroslav 3:1, David Jaroslav 2:2, Kastner Milan 1:3, Fencl Lukáš 0:4), SKST Děčín A - SKST Baník Most C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobíšek Martin 2:0, Tauš Jiří 2:0, Hampejs Vladislav 2:1, Svěchota Vojtěch 2:0, body hostů: Rovner Antonín 0:3, Bencs Ladislav 1:1, Srp Pavel 0:2, Žielinský Tomáš 0:2), TJ Sever Žatec A - SKP Sever Ústí nad Labem A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubovský Zdeněk 2:2, Pejša Otto ml. 1:3, Hrnčál Miroslav 2:2, Hofreiter Zdeněk 3:1, body hostů: Zedník Josef 3:1, Luňák Radek 3:1, Beneš Jiří 2:2, Sečanský Radek 0:4), SKST Baník Most B - SKST Teplice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klouček Luboš ml. 1:2, Šťovíček Petr 2:1, Allertová Sára ml. 2:1, Bartes Petr 3:0, body hostů: Mít Michal 3:0, Růžička Jiří 0:3, Stehlík Petr 1:2, Soukup Karel 0:3),
17. kolo:
TTC Roudnice A - SKST Baník Most B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Tomáš 3:1, Ullman Miloslav 3:1, Spurný Antonín ml. 0:3, Sklenička Jan 2:2, body hostů: Bartes Petr 3:1, Klouček Luboš ml. 1:3, Šťovíček Petr 2:2, Hejč Antonín st. 1:2), SK Štětí A - TJ Sever Žatec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 2:0, Vaňha Jiří 2:0, Nedoma Jiří 1:2, Dudek Jaroslav 3:0, body hostů: Kopenec Václav 1:2, Hrnčál Miroslav 1:2, Hofreiter Zdeněk 0:2, Kubovský Zdeněk 0:2), SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Děčín A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chabr Filip 0:2, Špička Zbyněk 0:2, Zedník Josef 0:2, Beneš Jiří 0:2, body hostů: Svěchota Vojtěch 2:0, Sobíšek Martin 2:0, Tauš Jiří 2:0, Matas Jan 2:0), SKST Teplice A - TJ Sokol Filipov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rúža David 3:1, Růžička Jiří 1:2, Stehlík Petr 1:2, Mít Michal 4:0, body hostů: Franěk Tomáš 3:1, Rambousek Jiří ml. 2:2, Neumann Jan 0:3, Phanthe Dung 0:3), TTC Litvínov A - SKST Teplice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kastner Milan 1:0, David Jaroslav 3:0, Fencl Lukáš 1:2, Beránek Miroslav 4:0, Čejka Vratislav 0:2, body hostů: Sýkora Martin 1:3, Štika Jiří 0:3, Hrivňák Petr 2:1, Štěpánek Jiří 1:2), SKST Baník Most C - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srp Pavel 1:3, Holovčák Jiří 2:2, Rovner Antonín 2:2, Bencs Ladislav 1:2, WO 1:0, body hostů: Hybler Martin 3:0, Nechyba Zdeněk ml. 2:2, Budinský Petr 2:2, Seibert Karel 2:2, WO 0:1),
18. kolo:
SK Štětí A - SKST Baník Most B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedoma Jiří 0:4, Vaňha Jiří 3:1, Novák Libor 2:2, Dudek Jaroslav 3:1, body hostů: Bartes Petr 4:0, Klouček Luboš ml. 2:2, Šťovíček Petr 1:3, Voda Milan 1:3), TTC Roudnice A - TJ Sever Žatec A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ullman Miloslav 2:0, Červenka Marek 2:0, Sklenička Jan 2:0, Líska Tomáš 2:0, body hostů: Pejša Otto ml. 0:2, Průša Dominik 0:2, Plečinda Jiří 0:2, Čaja Stanislav 0:2), SKST Teplice A - SKST Děčín A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Jiří 0:3, Stehlík Petr 2:1, Soukup Karel 0:3, Rúža David 1:2, body hostů: Svěchota Vojtěch 2:1, Sobíšek Martin 2:1, Tauš Jiří 3:0, Matas Jan 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem A - TJ Sokol Filipov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zedník Josef 3:1, Špička Zbyněk 0:4, Hauznerová Michaela 1:2, Beneš Jiří 2:2, body hostů: Franěk Tomáš 3:1, Rambousek Jiří ml. 2:2, Neumann Jan 3:1, Phanthe Dung 1:2), SKST Baník Most C - SKST Teplice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rovner Antonín 3:1, Bencs Ladislav 2:1, Žielinský Tomáš 1:2, Holovčák Jiří 2:1, WO 1:0, body hostů: Štika Jiří 2:1, Hrivňák Petr 2:2, Sýkora Martin 1:2, Mládek Petr 0:3, WO 0:1), TTC Litvínov A - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fencl Lukáš 1:2, Čejka Vratislav 0:3, David Jaroslav 1:2, Beránek Miroslav 2:1, body hostů: Hybler Martin 2:1, Fiklík Michael 3:0, Budinský Petr 1:2, Seibert Karel 2:1),
19. kolo:
TTC Litvínov A - TTC Roudnice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kastner Milan 2:2, Čejka Vratislav 2:1, Fencl Lukáš 1:2, Beránek Miroslav 3:1, body hostů: Líska Tomáš 4:0, Červenka Marek 0:4, Ullman Miloslav 2:1, Brhovský Václav 0:3), SKST Baník Most C - SK Štětí A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srp Pavel 2:2, Rovner Antonín 2:2, Holovčák Jiří 2:1, Bencs Ladislav 3:1, body hostů: Dudek Jaroslav 3:1, Dvořák Milan 3:1, Novotný Petr 0:4, Oliva Michal 0:3), SKST Teplice B - SKP Sever Ústí nad Labem A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štika Jiří 2:1, Hrivňák Petr 0:3, Štěpánek Jiří 0:3, Sýkora Martin 1:2, body hostů: Zedník Josef 3:0, Beneš Jiří 3:0, Luňák Radek 1:2, Špička Zbyněk 2:1), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - SKST Teplice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiklík Michael 3:0, Nechyba Zdeněk ml. 0:2, Hybler Martin 2:1, Sklenář Michal 3:0, body hostů: Rúža David 2:1, Růžička Jiří 1:2, Stehlík Petr 0:3, Soukup Karel 0:2), SKST Děčín A - SKST Baník Most B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobíšek Martin 4:0, Grubr Vojtěch 1:3, Stárek Adam 1:3, Svěchota Vojtěch 4:0, body hostů: Klouček Luboš ml. 2:2, Hejč Antonín st. 2:2, Šťovíček Petr 2:2, Šťovíček Zdeněk 0:4), TJ Sokol Filipov A - TJ Sever Žatec A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rambousek Jiří ml. 3:1, Neumann Jan 2:2, Phanthe Dung 1:3, Franěk Tomáš 4:0, body hostů: Broum Pavel 2:2, Hrnčál Miroslav 2:2, Kopenec Václav 2:2, Hofreiter Zdeněk 0:4),
20. kolo:
SKST Baník Most C - TTC Roudnice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faltys Zdeněk st. 1:3, Holovčák Jiří 2:2, Rovner Antonín 2:2, Bencs Ladislav 3:1, body hostů: Líska Tomáš 4:0, Červenka Marek 2:2, Líska Tomáš ml. 1:3, Spurný Antonín ml. 1:3), TTC Litvínov A - SK Štětí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Lukáš 1:3, Čejka Vratislav 1:3, Kastner Milan 2:2, Beránek Miroslav 4:0, body hostů: Dvořák Milan 3:1, Dudek Jaroslav 3:1, Vaňha Jiří 2:2, Jurista Josef 0:4), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - SKP Sever Ústí nad Labem A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Jan 1:2, Seibert Karel 2:1, Budinský Petr 0:3, Fiklík Michael 2:2, body hostů: Zedník Josef 4:0, Beneš Jiří 1:2, Luňák Radek 3:0, Chabr Filip 0:3), SKST Teplice B - SKST Teplice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štika Jiří 1:2, Sýkora Martin 1:2, Štěpánek Jiří 0:3, Štěpánek Ivan 2:2, body hostů: Rúža David 3:1, Mít Michal 3:0, Růžička Jiří 2:1, Stehlík Petr 1:2), TJ Sokol Filipov A - SKST Baník Most B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rambousek Jiří ml. 3:1, Neumann Jan 1:3, Phanthe Dung 1:3, Franěk Tomáš 4:0, body hostů: Šťovíček Petr 3:1, Allertová Sára ml. 2:2, Hejč Antonín st. 2:2, Šťovíček Zdeněk 0:4), SKST Děčín A - TJ Sever Žatec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobíšek Martin 2:0, Janeček Marek 1:1, Matas Jan 2:1, Svěchota Vojtěch 3:0, body hostů: Pejša Otto ml. 0:3, Broum Pavel 1:2, Hrnčál Miroslav 1:1, Hofreiter Zdeněk 0:2),
21. kolo:
TTC Roudnice A - SKST Děčín A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brhovský Václav 1:2, Sklenička Jan 1:1, Líska Tomáš ml. 0:1, Líska Tomáš 1:2, WO 0:2, body hostů: Svěchota Vojtěch 1:1, Sobíšek Martin 1:1, Tauš Jiří 2:1, Matas Jan 2:0, WO 2:0), SK Štětí A - TJ Sokol Filipov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Libor 3:1, Dvořák Milan 2:2, Havran Michal 0:4, Dudek Jaroslav 3:1, body hostů: Rambousek Jiří ml. 2:2, Franěk Tomáš 2:2, Neumann Jan 2:2, Neumann Martin 2:2), SKST Baník Most B - SKST Teplice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťovíček Zdeněk 1:2, Hejč Antonín st. 2:0, Šťovíček Petr 3:0, Klouček Luboš ml. 3:0, body hostů: Štěpánek Jiří 1:2, Mládek Petr 0:3, Sander Miroslav 0:3, Sýkora Martin 1:1), TJ Sever Žatec A - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofreiter Zdeněk 1:2, Kopenec Václav 0:3, Hrnčál Miroslav 2:1, Broum Pavel 3:0, WO 2:0, body hostů: Fiklík Michael 2:2, Nechyba Zdeněk ml. 1:1, Budinský Petr 1:2, Seibert Karel 2:1, WO 0:2), SKP Sever Ústí nad Labem A - TTC Litvínov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zedník Josef 2:0, Špička Zbyněk 1:1, Luňák Radek 2:1, Beneš Jiří 3:0, body hostů: Bláha Radek 0:3, Čejka Vratislav 1:2, Kastner Milan 1:1, Fencl Lukáš 0:2), SKST Teplice A - SKST Baník Most C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rúža David 4:0, Soukup Karel 1:2, Stehlík Petr 1:2, Růžička Jiří 3:1, body hostů: Žielinský Tomáš 1:3, Skružný Vratislav 2:2, Rovner Antonín 2:1, Holovčák Jiří 0:3),
22. kolo:
SK Štětí A - SKST Děčín A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Libor 3:0, Dvořák Milan 2:1, Vaňha Jiří 2:1, Dudek Jaroslav 2:1, body hostů: Svěchota Vojtěch 1:2, Sobíšek Martin 0:3, Tauš Jiří 2:1, Matas Jan 0:3), TTC Roudnice A - TJ Sokol Filipov A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spurný Antonín ml. 0:3, Líska Tomáš 3:0, Ullman Miloslav 0:2, Brhovský Václav 0:3, WO 2:0, body hostů: Franěk Tomáš 3:1, Rambousek Jiří ml. 0:1, Neumann Jan 3:0, Neumann Martin 2:1, WO 0:2), TJ Sever Žatec A - SKST Teplice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofreiter Zdeněk 1:2, Kopenec Václav 3:0, Hrnčál Miroslav 2:1, Broum Pavel 3:0, body hostů: Sýkora Martin 1:2, Hrivňák Petr 1:2, Mládek Petr 1:2, Štěpánek Jiří 0:3), SKST Baník Most B - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťovíček Zdeněk 2:2, Hejč Antonín st. 2:2, Šťovíček Petr 2:2, Klouček Luboš ml. 2:2, body hostů: Fiklík Michael 2:2, Nechyba Zdeněk ml. 2:2, Budinský Petr 2:2, Seibert Karel 2:2), SKST Teplice A - TTC Litvínov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stehlík Petr 1:3, Rúža David 4:0, Soukup Karel 1:2, Růžička Jiří 3:1, body hostů: Kastner Milan 1:3, Čejka Vratislav 1:3, Kadlec Michal 2:2, Fencl Lukáš 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Baník Most C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jiří 4:0, Špička Zbyněk 1:2, Luňák Radek 1:2, Zedník Josef 3:1, body hostů: Rovner Antonín 2:2, Bencs Ladislav 1:3, Holovčák Jiří 0:3, Žielinský Tomáš 2:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Baník Most B - SK Štětí A 2:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klouček Luboš ml. 0:2, Šťovíček Petr 0:2, Hejč Antonín st. 1:2, Bartes Petr 0:3, body hostů: Dudek Jaroslav 3:0, Novák Libor 3:0, Dvořák Milan 1:1, Vaňha Jiří 2:0), SKST Děčín A - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 0:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sobíšek Martin 0:2, Tauš Jiří 0:2, Matas Jan 0:2, Svěchota Vojtěch 0:2, body hostů: Merker Martin 2:0, Sklenář Michal 2:0, Hybler Martin 2:0, Fiklík Michael 2:0),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SK Štětí A - SKST Baník Most B 9:0wo (body domácích: WO 9:0, body hostů: WO 0:9), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - SKST Děčín A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fiklík Michael 1:1, Hybler Martin 2:0, Merker Martin 3:0, Sklenář Michal 2:0, body hostů: Svěchota Vojtěch 1:2, Sobíšek Martin 0:2, Tauš Jiří 0:2, Matas Jan 0:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SK Štětí A - SKST Baník Most B -:-, TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - SKST Děčín A -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Štětí A - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Libor 0:2, Dvořák Milan 0:2, Vaňha Jiří 1:2, Dudek Jaroslav 0:2, body hostů: Merker Martin 3:0, Hybler Martin 2:0, Seibert Karel 1:1, Fiklík Michael 2:0),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - SK Štětí A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fiklík Michael 2:0, Hybler Martin 2:0, Sklenář Michal 3:0, Merker Martin 1:0, Seibert Karel 0:1, body hostů: Dudek Jaroslav 0:3, Vaňha Jiří 0:2, Dvořák Milan 1:1, Novák Libor 0:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SK Štětí A - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy