Výsledky do novin
Krajský přebor I. třídy
1. kolo:
TTC Litvínov B - SKST Teplice C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pich Jan 0:1, Smolka Michael 2:2, Cimerman Ladislav 3:0, Fencl Lukáš 4:0, Kadlec Michal 1:2, body hostů: Soukup Karel 1:3, Chalupa Radek 2:2, Hrivňák Petr 0:4, Sander Miroslav 2:1), TJ Sokol Spořice A - TJ Krupka B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stareček Martin 1:2, Gabriel Josef 1:2, Bareš Jaroslav ml. 3:0, Ferraj Miroslav 4:0, body hostů: Vlasák Radek 2:2, Frič Lukáš 0:3, Bayer Jiří 0:3, Krejčí Karel 2:1), TJ Sokol Dobroměřice A - KST Jirkov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Pavel 1:3, Verner David 3:1, Baláž Josef 1:3, Reichl Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Prchal Jan 4:0, Malý Michal 3:1, Dänner Michal 2:2, Šístek Pavel 0:4), TJ Pevato Smolnice A - KST Jirkov C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinovský Vít 3:1, Filín Jan 3:1, Pidrman Petr 0:3, Petrlík Jiří ml. 3:1, body hostů: Feifrlík Marcel 1:3, Průša Vojtěch 2:2, Šimonek Milan 2:2, Krejčí Ladislav 1:2), TJ Spartak Lubenec A - TTC Litoměřice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Görner Darin 2:2, Vukliševič Zdeněk st. 0:4, Vukliševič Zdeněk ml. 2:2, Držálek Jan 3:1, body hostů: Jindřich Vít 4:0, Skokan Viktor 2:2, Kopecký Filip 1:3, Chuchel Martin 2:2), KST Most A - TJ Sever Žatec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:1, Městka Petr 0:4, Vykouk Jaromír 3:1, Hofmann Martin st. 2:2, body hostů: Gono Milan 1:3, Vízner Jiří 4:0, Kubovský Zdeněk 1:3, Štěpnička Michal 2:2),
2. kolo:
TTC Litvínov B - TJ Krupka B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pich Jan 1:3, Smolka Michael 3:1, Kadlec Michal 4:0, Fencl Lukáš 1:3, body hostů: Vlasák Radek 1:3, Krejčí Karel 2:2, Frič Lukáš 3:1, Bayer Jiří 1:3), TJ Sokol Spořice A - SKST Teplice C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stareček Martin 3:1, Klimeš Petr 0:2, Bareš Jaroslav ml. 2:1, Ferraj Miroslav 3:1, Gabriel Josef 0:1, body hostů: Chalupa Radek 3:1, Soukup Karel 2:2, Sander Miroslav 0:3, Hrivňák Petr 1:2), TJ Sokol Dobroměřice A - KST Jirkov C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reichl Jaroslav ml. 4:0, Fencl Pavel 2:1, Beckert Zdeněk 0:3, Verner David 3:1, body hostů: Feifrlík Marcel 1:3, Průša Vojtěch 3:1, Veselý Petr 1:2, Krejčí Ladislav 0:2, Šimonek Milan 0:1), TJ Pevato Smolnice A - KST Jirkov B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petrlík Josef 2:2, Pidrman Petr 2:2, Martinovský Vít 3:1, Filín Jan 3:1, body hostů: Malý Michal 4:0, Dänner Michal 2:2, Koutská Marie 0:4, Šístek Pavel 0:4), TJ Spartak Lubenec A - TJ Sever Žatec B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Görner Darin 2:2, Vukliševič Zdeněk ml. 0:2, Vukliševič Zdeněk st. 1:2, Držálek Jan 3:1, Šašek Vladimír 0:2, body hostů: Gono Milan 3:1, Vízner Jiří 2:2, Kubovský Zdeněk 3:1, Štěpnička Michal 1:2), KST Most A - TTC Litoměřice C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:0, Městka Petr 0:3, Vykouk Jaromír 1:2, Nemazal Zdeněk 0:4, body hostů: Jindřich Vít 3:1, Skokan Viktor 2:1, Kopecký Filip 2:1, Chuchel Martin 2:1),
3. kolo:
TTC Litoměřice C - TTC Litvínov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Filip 2:0, Skokan Viktor 2:0, Chuchel Martin 1:2, Chrvala Radovan 3:0, body hostů: Kadlec Michal 1:2, Fencl Lukáš 1:2, Pich Jan 0:2, Bláha Petr 0:2), TJ Sever Žatec B - TJ Sokol Spořice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gono Milan 2:2, Kubovský Zdeněk 3:1, Štěpnička Michal 2:1, Vízner Jiří 2:2, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 4:0, Ferraj Miroslav 2:2, Stareček Martin 0:4, Gabriel Josef 0:3), ASK Lovosice A - TJ Spartak Lubenec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steif Richard 1:2, Skopec Pavel 0:3, Stein Petr 0:3, Peterka Milan ml. 3:1, body hostů: Držálek Jan 4:0, Görner Darin 2:1, Vukliševič Zdeněk st. 2:1, Šašek Vladimír 1:2), SKST Děčín B - KST Most A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováková Eva 1:1, Schneiderová Jana 0:2, Janeček Marek 0:2, Hampejs Vladislav 1:2, Grubr Vojtěch 0:1, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:0, Hofmann Martin st. 1:0, Vykouk Jaromír 2:0, Vaník Jiří ml. 0:2, Nemazal Zdeněk 2:0), SKST Teplice C - TJ Sokol Dobroměřice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrivňák Petr 2:1, Sander Miroslav 2:1, Soukup Karel 1:2, Chalupa Radek 3:0, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 2:1, Verner David 1:2, Baláž Josef 0:3, Beckert Zdeněk 1:2), TJ Krupka B - TJ Pevato Smolnice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Karel 2:1, Bayer Jiří 1:2, Blažek Jan 0:3, Vlasák Radek 1:3, body hostů: Petrlík Jiří ml. 4:0, Filín Jan 3:0, Pidrman Petr 1:2, Martinovský Vít 1:2),
4. kolo:
TTC Litoměřice C - TJ Sokol Spořice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Filip 2:0, Skokan Viktor 2:0, Chuchel Martin 2:1, Chrvala Radovan 3:0, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 1:2, Ferraj Miroslav 0:3, Gabriel Josef 0:2, Klimeš Petr 0:2), TJ Sever Žatec B - TTC Litvínov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gono Milan 3:1, Kubovský Zdeněk 2:1, Štěpnička Michal 3:0, Vízner Jiří 1:3, body hostů: Kadlec Michal 3:1, Fencl Lukáš 1:3, Pich Jan 0:3, Bláha Radek 1:2), ASK Lovosice A - KST Most A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peterka Milan ml. 3:1, Skopec Pavel 1:3, Stein Petr 1:3, Steif Richard 3:1, body hostů: Hofmann Martin ml. 4:0, Vaník Jiří ml. 2:2, Nemazal Zdeněk 2:2, Hofmann Martin st. 0:1, Městka Petr 0:3), TJ Spartak Lubenec A - SKST Děčín B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Görner Darin 3:0, Vukliševič Zdeněk ml. 0:2, Vukliševič Zdeněk st. 2:1, Držálek Jan 4:0, Šašek Vladimír 0:1, body hostů: Nováková Eva 2:2, Hampejs Vladislav 1:2, Schneiderová Jana 0:3, Janeček Marek 1:2), SKST Teplice C - TJ Pevato Smolnice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrivňák Petr 0:2, Sander Miroslav 0:2, Soukup Karel 0:3, Chalupa Radek 2:1, body hostů: Filín Jan 3:0, Petrlík Jiří ml. 3:0, Martinovský Vít 1:1, Pidrman Petr 1:1), TJ Krupka B - TJ Sokol Dobroměřice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnajdr Antonín 0:4, Blažek Jan 4:0, Krejčí Karel 2:2, Vlasák Radek 2:2, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 3:1, Verner David 3:1, Baláž Josef 1:3, Beckert Zdeněk 1:3),
5. kolo:
KST Jirkov B - TTC Litvínov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dänner Michal 4:0, Šístek Pavel 0:4, Fürst Jan 1:3, Jelínek Šimon 3:1, body hostů: Smolka Michael 2:2, Kadlec Michal 3:1, Smejkal Vít 0:2, Fencl Lukáš 2:2, Bláha Radek 1:1), KST Jirkov C - TJ Sokol Spořice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Feifrlík Marcel 3:1, Šimonek Milan 1:2, Veselý Petr 1:2, Průša Vojtěch 0:4, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 3:1, Ferraj Miroslav 4:0, Stareček Martin 1:2, Gabriel Josef 1:2), SKST Teplice C - ASK Lovosice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čáp Milan 1:3, Soukup Karel 2:1, Hrivňák Petr 1:2, Chalupa Radek 2:2, body hostů: Peterka Milan ml. 3:1, Steif Richard 4:0, Skopec Pavel 1:2, Stein Petr 0:3), TJ Krupka B - SKST Děčín B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bayer Jiří 1:3, Frič Lukáš 0:4, Blažek Jan 4:0, Vlasák Radek 2:2, body hostů: Nováková Eva 3:1, Hampejs Vladislav 3:1, Janeček Marek 1:3, Grubr Vojtěch 2:2), TJ Sokol Dobroměřice A - TTC Litoměřice C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Verner David 1:2, Baláž Josef 1:2, Beckert Zdeněk 0:3, Reichl Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Pospíšil Václav 4:0, Skokan Viktor 3:0, Kopecký Filip 2:1, Chuchel Martin 0:3), TJ Pevato Smolnice A - TJ Sever Žatec B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filín Jan 2:1, Pidrman Petr 1:2, Martinovský Vít 3:0, Petrlík Jiří ml. 3:1, body hostů: Štěpnička Michal 0:4, Kubovský Zdeněk 1:2, Gono Milan 0:3, Vízner Jiří 3:0),
6. kolo:
KST Jirkov B - TJ Sokol Spořice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek Šimon 2:2, Fürst Jan 1:2, Kotrba Luděk 1:2, Dänner Michal 2:2, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 4:0, Ferraj Miroslav 4:0, Stareček Martin 0:3, Gabriel Josef 0:3), KST Jirkov C - TTC Litvínov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Feifrlík Marcel 2:1, Krejčí Ladislav 3:0, Pavlica Jan 2:1, Šimonek Milan 2:1, body hostů: Kadlec Michal 0:3, Smejkal Vít 0:1, Fencl Lukáš 0:3, Smolka Michael 2:1, Bláha Radek 1:1), SKST Teplice C - SKST Děčín B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čáp Milan 2:0, Soukup Karel 2:0, Hrivňák Petr 2:0, Chalupa Radek 2:0, body hostů: Hampejs Vladislav 0:2, Polanská Jana 0:2, Grubr Vojtěch 0:2, Stárek Adam 0:2), TJ Krupka B - ASK Lovosice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bayer Jiří 2:2, Frič Lukáš 2:2, Blažek Jan 3:1, Vlasák Radek 2:2, body hostů: Peterka Milan ml. 2:2, Steif Richard 2:2, Skopec Pavel 3:1, Stein Petr 0:4), TJ Sokol Dobroměřice A - TJ Sever Žatec B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Verner David 2:1, Baláž Josef 1:2, Beckert Zdeněk 0:3, Reichl Jaroslav ml. 1:3, body hostů: Kubovský Zdeněk 4:0, Štěpnička Michal 3:0, Vízner Jiří 2:1, Průša Dominik 0:3), TJ Pevato Smolnice A - TTC Litoměřice C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrlík Jiří ml. 1:2, Filín Jan 1:2, Martinovský Vít 1:2, Pidrman Petr 1:3, body hostů: Jindřich Vít 4:0, Skokan Viktor 2:1, Chuchel Martin 1:2, Kopecký Filip 2:1),
7. kolo:
TTC Litvínov B - TJ Sokol Dobroměřice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Lukáš 1:3, Smejkal Vít 1:3, Smolka Michael 3:1, Kadlec Michal 3:1, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 4:0, Fencl Pavel 0:4, Baláž Josef 2:2, Beckert Zdeněk 2:2), TJ Sokol Spořice A - TJ Pevato Smolnice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stareček Martin 0:4, Brand Roman st. 0:1, Bareš Jaroslav ml. 2:1, Ferraj Miroslav 3:1, Gabriel Josef 0:2, body hostů: Petrlík Jiří ml. 4:0, Filín Jan 2:2, Pidrman Petr 1:2, Martinovský Vít 2:1), TJ Spartak Lubenec A - KST Jirkov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Görner Darin 2:1, Vukliševič Zdeněk ml. 2:1, Vukliševič Zdeněk st. 1:2, Držálek Jan 3:0, body hostů: Malý Michal 2:1, Dänner Michal 1:2, Jelínek Šimon 0:3, Kotrba Luděk 1:2), KST Most A - KST Jirkov C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 4:0, Vaník Jiří ml. 0:3, Vykouk Jaromír 2:1, Městka Petr 1:0, Hofmann Martin st. 2:1, body hostů: Feifrlík Marcel 3:1, Šimonek Milan 1:3, Krejčí Ladislav 0:3, Pavlica Jan 1:2), TTC Litoměřice C - ASK Lovosice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindřich Vít 2:1, Skokan Viktor 2:1, Chrvala Radovan 2:1, Pospíšil Václav 3:1, body hostů: Peterka Milan ml. 2:2, Steif Richard 1:2, Skopec Pavel 1:2, Stein Petr 0:3), TJ Sever Žatec B - SKST Děčín B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubovský Zdeněk 3:0, Štěpnička Michal 2:0, Gono Milan 1:2, Vízner Jiří 3:0, body hostů: Stárek Adam 0:3, Grubr Vojtěch 1:2, Hampejs Vladislav 1:2, Janeček Marek 0:2),
8. kolo:
TTC Litvínov B - TJ Pevato Smolnice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pich Jan 0:2, Bláha Radek 0:2, Cimerman Ladislav 0:3, Kadlec Michal 2:1, body hostů: Filín Jan 3:0, Petrlík Jiří ml. 3:0, Martinovský Vít 1:1, Pidrman Petr 1:1), TJ Sokol Spořice A - TJ Sokol Dobroměřice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brand Roman st. 0:3, Gabriel Josef 0:3, Bareš Jaroslav ml. 1:2, Ferraj Miroslav 3:1, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 3:1, Fencl Pavel 2:1, Verner David 2:1, Baláž Josef 2:1), TJ Spartak Lubenec A - KST Jirkov C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Görner Darin 1:3, Šašek Vladimír 0:3, Vukliševič Zdeněk st. 0:3, Držálek Jan 4:0, body hostů: Feifrlík Marcel 2:2, Veselý Petr 3:1, Šimonek Milan 2:1, Krejčí Ladislav 2:1), KST Most A - KST Jirkov B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofmann Martin ml. 4:0, Nemazal Zdeněk 0:4, Vykouk Jaromír 0:1, Vaník Jiří ml. 1:3, Městka Petr 0:2, body hostů: Fürst Jan 2:2, Malý Michal 3:1, Kotrba Luděk 3:1, Dänner Michal 2:1), TTC Litoměřice C - SKST Děčín B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chuchel Martin 2:2, Skokan Viktor 3:1, Landa Josef 0:3, Chrvala Radovan 4:0, body hostů: Kacálková Kristýna 1:3, Grubr Vojtěch 1:3, Stárek Adam 2:2, Hampejs Vladislav 2:1), TJ Sever Žatec B - ASK Lovosice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubovský Zdeněk 3:1, Gono Milan 2:2, Štěpnička Michal 1:3, Vízner Jiří 4:0, body hostů: Peterka Milan ml. 3:1, Steif Richard 1:3, Skopec Pavel 2:2, Stein Petr 0:4),
9. kolo:
ASK Lovosice A - TTC Litvínov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 1:2, Stein Petr 0:3, Steif Richard 4:0, body hostů: Kadlec Michal 2:2, Smolka Michael 1:3, Smejkal Vít 1:1, Fencl Lukáš 1:2, Bláha Petr 0:1), SKST Děčín B - TJ Sokol Spořice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janeček Marek 1:1, Stárek Adam 1:1, Grubr Vojtěch 3:0, Hampejs Vladislav 3:0, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 2:1, Gabriel Josef 0:3, Svoboda Zbyněk 0:2, Magna Stanislav 0:2), KST Jirkov B - TTC Litoměřice C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotrba Luděk 0:2, Dänner Michal 1:1, Fürst Jan 0:3, Jelínek Šimon 0:2, body hostů: Jindřich Vít 3:0, Skokan Viktor 1:1, Chuchel Martin 2:0, Kopecký Filip 2:0), KST Jirkov C - TJ Sever Žatec B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Ladislav 2:2, Veselý Petr 0:3, Průša Vojtěch 1:2, Feifrlík Marcel 3:1, body hostů: Kubovský Zdeněk 2:2, Vízner Jiří 4:0, Gono Milan 0:3, Štěpnička Michal 2:1), SKST Teplice C - TJ Spartak Lubenec A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Tomáš 2:2, Hrivňák Petr 2:2, Soukup Karel 1:3, Chalupa Radek 2:2, body hostů: Držálek Jan 4:0, Görner Darin 4:0, Vukliševič Zdeněk st. 0:4, Šašek Vladimír 1:3), TJ Krupka B - KST Most A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlasák Radek 1:3, Hromádka Martin 2:2, Krejčí Karel 3:0, Bayer Jiří 3:1, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:1, Městka Petr 1:3, Hofmann Martin st. 0:4, Vaník Jiří ml. 2:1),
10. kolo:
ASK Lovosice A - TJ Sokol Spořice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 2:0, Skopec Pavel 2:0, Stein Petr 2:1, Steif Richard 3:0, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 1:2, Svoboda Petr 0:3, Svoboda Zbyněk 0:2, Gabriel Josef 0:2), SKST Děčín B - TTC Litvínov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grubr Vojtěch 0:4, Stárek Adam 0:3, Janeček Marek 1:2, Hampejs Vladislav 4:0, body hostů: Kadlec Michal 3:1, Fencl Lukáš 3:1, Bláha Radek 1:2, Smolka Michael 2:1), KST Jirkov B - TJ Sever Žatec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrba Luděk 3:1, Dänner Michal 1:3, Jelínek Šimon 1:3, Malý Michal 3:1, body hostů: Kubovský Zdeněk 3:1, Vízner Jiří 3:1, Štěpnička Michal 2:2, Leska Vojtěch 0:4), KST Jirkov C - TTC Litoměřice C 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Ladislav 0:4, Veselý Petr 2:1, Průša Vojtěch 0:3, Feifrlík Marcel 2:2, body hostů: Jindřich Vít 2:2, Skokan Viktor 4:0, Chuchel Martin 2:1, Kopecký Filip 2:1), SKST Teplice C - KST Most A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Milan 2:1, Soukup Karel 1:1, Hrivňák Petr 3:0, Chalupa Radek 3:0, body hostů: Hofmann Martin ml. 2:1, Hofmann Martin st. 0:3, Nemazal Zdeněk 0:3, Vaník Jiří ml. 0:2), TJ Krupka B - TJ Spartak Lubenec A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frič Lukáš 2:2, Krejčí Karel 1:2, Bayer Jiří 1:2, Vlasák Radek 1:3, body hostů: Držálek Jan 4:0, Görner Darin 4:0, Vukliševič Zdeněk st. 1:2, Michal Jozef 0:3),
11. kolo:
TJ Spartak Lubenec A - TTC Litvínov B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Görner Darin 2:1, Vukliševič Zdeněk st. 2:1, Kieswetter Vojtěch 0:2, Držálek Jan 2:1, WO 2:0, body hostů: Bláha Radek 0:2, Fencl Lukáš 1:2, Bláha Petr 3:0, Fencl Jakub 1:2, WO 0:2), KST Most A - TJ Sokol Spořice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:0, Kadlec Daniel 0:2, Vykouk Jaromír 2:1, Hofmann Martin st. 3:0, body hostů: Ferraj Miroslav 1:2, Bareš Jaroslav ml. 2:1, Stareček Martin 0:3, Brand Roman st. 0:2), ASK Lovosice A - TJ Sokol Dobroměřice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 2:1, Skopec Pavel 3:0, Stein Petr 1:2, Steif Richard 3:0, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 2:1, Fencl Pavel 1:2, Srkal Pavel 0:3, Polanecký Lukáš 0:3), SKST Děčín B - TJ Pevato Smolnice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grubr Vojtěch 0:3, Nováková Eva 3:0, Janeček Marek 2:1, Hampejs Vladislav 4:0, body hostů: Pidrman Petr 1:3, Petrlík Jiří ml. 1:2, Filín Jan 1:2, Martinovský Vít 1:2), KST Jirkov B - SKST Teplice C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrba Luděk 3:1, Dänner Michal 4:0, Fürst Ladislav 0:3, Jelínek Šimon 2:2, body hostů: Chalupa Radek 3:1, Hrivňák Petr 2:2, Sander Miroslav 1:3, Mládek Petr 0:3), KST Jirkov C - TJ Krupka B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša Vojtěch 2:0, Veselý Petr 2:0, Pavlica Jan 1:2, Feifrlík Marcel 3:0, body hostů: Frič Lukáš 1:2, Šnajdr Antonín 0:3, Bayer Jiří 1:1, Vlasák Radek 0:2),
12. kolo:
TJ Spartak Lubenec A - TJ Sokol Spořice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Görner Darin 3:0, Vukliševič Zdeněk st. 1:2, Kieswetter Vojtěch 1:2, Držálek Jan 4:0, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 2:2, Ferraj Miroslav 2:1, Svoboda Zbyněk 0:3, Brand Roman st. 0:3), KST Most A - TTC Litvínov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 4:0, Kadlec Daniel 0:4, Nemazal Zdeněk 0:4, Městka Petr 3:1, body hostů: Kadlec Michal 3:1, Smolka Michael 2:2, Fencl Lukáš 2:2, Bláha Radek 2:2), ASK Lovosice A - TJ Pevato Smolnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 2:2, Stein Petr 0:3, Steif Richard 3:1, body hostů: Petrlík Jiří ml. 1:3, Filín Jan 3:1, Martinovský Vít 1:3, Pidrman Petr 1:2), SKST Děčín B - TJ Sokol Dobroměřice A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováková Eva 2:2, Schneiderová Jana 0:4, Janeček Marek 1:2, Hampejs Vladislav 2:2, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 3:1, Fencl Pavel 3:1, Verner David 1:3, Baláž Josef 3:0), KST Jirkov B - TJ Krupka B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dänner Michal 1:3, Fürst Jan 1:3, Fürst Ladislav 1:3, Kotrba Luděk 4:0, body hostů: Frič Lukáš 3:1, Krejčí Karel 3:1, Bayer Jiří 2:2, Vlasák Radek 1:3), KST Jirkov C - SKST Teplice C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Vojtěch 1:2, Veselý Petr 3:0, Pavlica Jan 2:1, Feifrlík Marcel 3:0, body hostů: Chalupa Radek 0:3, Čáp Milan 0:3, Hrivňák Petr 2:1, Sander Miroslav 1:2),
13. kolo:
TJ Spartak Lubenec A - TJ Sokol Dobroměřice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Görner Darin 1:1, Vukliševič Zdeněk ml. 0:2, Vukliševič Zdeněk st. 0:3, Držálek Jan 0:2, body hostů: Fencl Pavel 3:0, Verner David 2:0, Reichl Jaroslav ml. 2:0, Baláž Josef 1:1), KST Most A - TJ Pevato Smolnice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:1, Marinič Štefan 1:3, Vykouk Jaromír 3:1, Kadlec Daniel 2:2, body hostů: Filín Jan 3:1, Martinovský Vít 3:1, Pidrman Petr 0:4, Petrlík Jiří ml. 1:3), TTC Litoměřice C - SKST Teplice C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrvala Radovan 4:0, Chuchel Martin 1:2, Landa Josef 0:3, Pospíšil Václav 4:0, body hostů: Hrivňák Petr 2:2, Čáp Milan 2:2, Černý Tomáš 1:2, Sander Miroslav 0:3), TJ Krupka B - TJ Sever Žatec B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blažek Jan 1:2, Krejčí Karel 1:2, Šnajdr Antonín 1:2, Dohnal Jiří 2:2, body hostů: Vízner Jiří 4:0, Štěpnička Michal 0:3, Gono Milan 2:1, Kubovský Zdeněk 2:1), ASK Lovosice A - KST Jirkov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 3:1, Skopec Pavel 1:3, Stein Petr 0:3, Steif Richard 2:2, body hostů: Malý Michal 4:0, Jelínek Šimon 1:3, Kotrba Luděk 2:2, Fürst Jan 2:1), SKST Děčín B - KST Jirkov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grubr Vojtěch 2:2, Nováková Eva 3:1, Janeček Marek 2:2, Hampejs Vladislav 0:4, body hostů: Feifrlík Marcel 3:1, Průša Vojtěch 2:2, Krejčí Ladislav 1:3, Pavlica Jan 3:1),
14. kolo:
TJ Spartak Lubenec A - TJ Pevato Smolnice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Görner Darin 2:1, Vukliševič Zdeněk ml. 2:0, Vukliševič Zdeněk st. 2:1, Držálek Jan 3:0, body hostů: Filín Jan 1:2, Petrlík Jiří ml. 1:2, Martinovský Vít 0:3, Pidrman Petr 0:2), KST Most A - TJ Sokol Dobroměřice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:1, Městka Petr 1:3, Vykouk Jaromír 1:3, Kadlec Daniel 2:2, body hostů: Fencl Pavel 3:1, Verner David 2:2, Reichl Jaroslav ml. 4:0, Srkal Pavel 0:4), TTC Litoměřice C - TJ Krupka B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrvala Radovan 3:0, Chuchel Martin 2:0, Landa Josef 1:2, Pospíšil Václav 3:0, body hostů: Tereza Ajdini 0:3, Šnajdr Antonín 1:2, Vlasák Radek 1:2, Blažek Jan 0:2), SKST Teplice C - TJ Sever Žatec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Tomáš 3:1, Čáp Milan 1:3, Hrivňák Petr 2:2, Soukup Karel 2:2, body hostů: Vízner Jiří 4:0, Štěpnička Michal 1:3, Gono Milan 1:3, Kubovský Zdeněk 2:2), ASK Lovosice A - KST Jirkov C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 2:1, Stein Petr 1:2, Steif Richard 1:3, body hostů: Průša Vojtěch 2:2, Pavlica Jan 2:2, Veselý Petr 1:2, Krejčí Ladislav 1:2), SKST Děčín B - KST Jirkov B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grubr Vojtěch 0:4, Nováková Eva 3:1, Janeček Marek 1:3, Hampejs Vladislav 2:2, body hostů: Dänner Michal 3:1, Kotrba Luděk 4:0, Jelínek Šimon 1:3, Fürst Jan 2:2),
15. kolo:
TJ Spartak Lubenec A - KST Most A 10:7 (dvojička, čtyřhry 0:2, body domácích: Görner Darin 2:2, Vukliševič Zdeněk ml. 2:2, Vukliševič Zdeněk st. 2:1, Držálek Jan 4:0, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:1, Vykouk Jaromír 2:2, Městka Petr 0:4, Vaník Jiří ml. 0:3), TTC Litoměřice C - TJ Sever Žatec B 10:5 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Chrvala Radovan 3:0, Skokan Viktor 1:2, Kopecký Filip 2:1, Pospíšil Václav 3:1, body hostů: Kubovský Zdeněk 0:4, Vízner Jiří 3:0, Štěpnička Michal 0:3, Gono Milan 1:2), ASK Lovosice A - SKST Děčín B 10:4 (dvojička, čtyřhry 2:0, body domácích: Steif Richard 3:0, Skopec Pavel 2:1, Stein Petr 0:3, Peterka Milan ml. 3:0, body hostů: Nováková Eva 2:1, Hampejs Vladislav 1:2, Schneiderová Jana 1:2, Janeček Marek 0:2, Stárek Adam 0:1), KST Jirkov B - KST Jirkov C 8:10 (dvojička, čtyřhry 2:0, body domácích: Fürst Ladislav 1:3, Dänner Michal 2:2, Kotrba Luděk 2:2, Jelínek Šimon 1:3, body hostů: Feifrlík Marcel 3:1, Krejčí Ladislav 1:3, Veselý Petr 3:1, Pavlica Jan 1:1, Šimonek Milan 2:0), SKST Teplice C - TJ Krupka B 10:3 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Milan 3:0, Hrivňák Petr 1:1, Soukup Karel 2:1, Chalupa Radek 3:0, body hostů: Frič Lukáš 2:1, Šnajdr Antonín 0:3, Krejčí Karel 0:3, Vlasák Radek 0:2), TJ Sokol Dobroměřice A - TJ Pevato Smolnice A 10:6 (dvojička, čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Pavel 4:0, Verner David 3:0, Beckert Zdeněk 0:1, Reichl Jaroslav ml. 1:3, Baláž Josef 0:1, WO 0:1, body hostů: Filín Jan 2:2, Petrlík Jiří ml. 1:2, Pidrman Petr 1:2, Martinovský Vít 1:2, WO 1:0), TTC Litvínov B - TJ Sokol Spořice A 9:9 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Radek 2:2, Bláha Petr 2:2, Cimerman Ladislav 2:2, Kadlec Michal 2:2, body hostů: Ferraj Miroslav 4:0, Gabriel Josef 1:3, Bareš Jaroslav ml. 2:2, Stareček Martin 1:3),
16. kolo:
TTC Litvínov B - TJ Spartak Lubenec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Petr 2:2, Fencl Lukáš 3:1, Pich Jan 2:2, Cimerman Ladislav 1:3, body hostů: Držálek Jan 3:1, Vukliševič Zdeněk st. 3:1, Šašek Vladimír 1:3, Kieswetter Vojtěch 1:3), TJ Sokol Spořice A - KST Most A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Josef 1:3, Stareček Martin 2:2, Ferraj Miroslav 3:0, Bareš Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:1, Kadlec Daniel 1:3, Městka Petr 0:4, Vaník Jiří ml. 2:1), TJ Sokol Dobroměřice A - ASK Lovosice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Verner David 2:2, Baláž Josef 1:3, Beckert Zdeněk 1:2, Fencl Pavel 2:2, body hostů: Peterka Milan ml. 4:0, Steif Richard 4:0, Skopec Pavel 1:3, Stein Petr 0:3), TJ Pevato Smolnice A - SKST Děčín B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinovský Vít 2:0, Pidrman Petr 2:0, Petrlík Josef 1:2, Filín Jan 3:0, body hostů: Janeček Marek 1:2, Povejšil Bohumil 0:3, Hampejs Vladislav 1:1, Himko Jaroslav 0:2), SKST Teplice C - KST Jirkov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrivňák Petr 1:3, Soukup Karel 3:1, Černý Tomáš 3:1, Chalupa Radek 1:3, body hostů: Malý Michal 3:1, Jelínek Šimon 1:3, Dänner Michal 2:2, Kotrba Luděk 2:2), TJ Krupka B - KST Jirkov C 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlasák Radek 3:1, Bayer Jiří 2:1, Krejčí Karel 3:0, Blažek Jan 2:2, body hostů: Feifrlík Marcel 3:1, Veselý Petr 0:4, Pavlica Jan 0:3, Krejčí Ladislav 1:2),
17. kolo:
TJ Sokol Spořice A - TJ Spartak Lubenec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Josef 1:2, Stareček Martin 0:3, Ferraj Miroslav 2:1, Bareš Jaroslav ml. 1:3, body hostů: Držálek Jan 4:0, Görner Darin 2:1, Vukliševič Zdeněk ml. 1:2, Vukliševič Zdeněk st. 2:1), TTC Litvínov B - KST Most A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cimerman Ladislav 0:4, Bláha Petr 3:1, Fencl Lukáš 3:1, Kadlec Michal 3:1, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:1, Městka Petr 1:3, Kadlec Daniel 2:2, Vaník Jiří ml. 1:3), TJ Pevato Smolnice A - ASK Lovosice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinovský Vít 1:2, Zapletal Bohumil 0:2, Pidrman Petr 0:3, Filín Jan 1:2, body hostů: Peterka Milan ml. 3:0, Steif Richard 3:0, Skopec Pavel 3:0, Stein Petr 0:2), TJ Sokol Dobroměřice A - SKST Děčín B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Verner David 3:0, Baláž Josef 2:0, Hruška Miroslav 1:2, Fencl Pavel 2:1, body hostů: Grubr Vojtěch 0:3, Janeček Marek 1:2, Hampejs Vladislav 2:1, Himko Jaroslav 0:2), TJ Krupka B - KST Jirkov B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlasák Radek 3:1, Bayer Jiří 1:2, Krejčí Karel 3:0, Blažek Jan 3:1, body hostů: Malý Michal 3:1, Jelínek Šimon 0:4, Fürst Jan 0:3, Kotrba Luděk 1:2), SKST Teplice C - KST Jirkov C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrivňák Petr 1:2, Beran Jakub 0:2, Černý Tomáš 0:3, Soukup Karel 2:1, body hostů: Feifrlík Marcel 3:0, Veselý Petr 3:0, Pavlica Jan 2:1, Krejčí Ladislav 0:2),
18. kolo:
SKST Teplice C - TTC Litvínov B 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sander Miroslav 0:3, Hrivňák Petr 0:2, Beran Jakub 2:1, Soukup Karel 2:1, WO 5:0, body hostů: Kadlec Michal 2:2, Fencl Lukáš 3:1, Bláha Radek 2:1, WO 0:5), TJ Krupka B - TJ Sokol Spořice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlasák Radek 3:1, Bayer Jiří 2:2, Krejčí Karel 3:1, Blažek Jan 1:3, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 3:1, Ferraj Miroslav 2:2, Gabriel Josef 1:3, Brand Roman st. 1:3), KST Jirkov B - TJ Sokol Dobroměřice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrba Luděk 3:0, Dänner Michal 2:1, Jelínek Šimon 3:0, Fürst Ladislav 1:2, body hostů: Fencl Pavel 1:2, Verner David 1:2, Baláž Josef 1:2, Hruška Miroslav 0:3), KST Jirkov C - TJ Pevato Smolnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlica Jan 2:2, Krejčí Ladislav 1:3, Veselý Petr 2:2, Feifrlík Marcel 3:1, body hostů: Filín Jan 3:1, Petrlík Jiří ml. 3:1, Martinovský Vít 1:3, Pidrman Petr 1:3), TTC Litoměřice C - TJ Spartak Lubenec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindřich Vít 3:0, Chrvala Radovan 2:1, Kopecký Filip 1:2, Pospíšil Václav 3:0, body hostů: Držálek Jan 2:1, Görner Darin 1:2, Vukliševič Zdeněk st. 0:3, Kieswetter Vojtěch 0:3), TJ Sever Žatec B - KST Most A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubovský Zdeněk 1:3, Gono Milan 2:2, Pejša Otto ml. 2:2, Vízner Jiří 3:1, body hostů: Hofmann Martin ml. 4:0, Městka Petr 1:3, Kadlec Daniel 2:2, Vaník Jiří ml. 1:3),
19. kolo:
TJ Krupka B - TTC Litvínov B 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlasák Radek 1:1, Bayer Jiří 1:1, Krejčí Karel 3:0, Blažek Jan 0:3, WO 5:0, body hostů: Kadlec Michal 3:1, Fencl Lukáš 1:2, Bláha Radek 1:2, WO 0:5), SKST Teplice C - TJ Sokol Spořice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sander Miroslav 0:2, Hrivňák Petr 2:2, Soukup Karel 3:1, Beran Jakub 4:0, WO 0:2, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 3:1, Ferraj Miroslav 1:2, Stareček Martin 0:3, Gabriel Josef 1:3, WO 2:0), KST Jirkov C - TJ Sokol Dobroměřice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Petr 2:1, Krejčí Ladislav 2:1, Pavlica Jan 1:2, Feifrlík Marcel 4:0, body hostů: Fencl Pavel 2:2, Verner David 2:1, Baláž Josef 0:3, Polanecký Lukáš 0:3), KST Jirkov B - TJ Pevato Smolnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrba Luděk 3:1, Dänner Michal 2:2, Fürst Ladislav 1:3, Jelínek Šimon 3:1, body hostů: Petrlík Jiří ml. 1:3, Martinovský Vít 3:1, Pidrman Petr 3:1, Petrlík Josef 0:4), TJ Sever Žatec B - TJ Spartak Lubenec A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubovský Zdeněk 2:2, Štěpnička Michal 0:3, Gono Milan 1:2, Vízner Jiří 2:2, body hostů: Držálek Jan 4:0, Görner Darin 4:0, Vukliševič Zdeněk ml. 0:3, Vukliševič Zdeněk st. 1:2), TTC Litoměřice C - KST Most A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jindřich Vít 2:0, Chrvala Radovan 1:1, Kopecký Filip 2:1, Pospíšil Václav 3:0, body hostů: Hofmann Martin ml. 2:1, Hofmann Martin st. 0:3, Vaník Jiří ml. 0:2, Ruta Vladimír 0:2),
20. kolo:
TTC Litvínov B - KST Jirkov B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pich Jan 1:2, Bláha Radek 0:3, Bláha Petr 2:1, Fencl Lukáš 1:3, body hostů: Malý Michal 4:0, Jelínek Šimon 2:1, Kotrba Luděk 0:3, Dänner Michal 3:0), TJ Sokol Spořice A - KST Jirkov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stareček Martin 1:3, Gabriel Josef 0:4, Ferraj Miroslav 4:0, Bareš Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Pavlica Jan 1:3, Veselý Petr 2:2, Krejčí Ladislav 2:2, Průša Vojtěch 3:1), ASK Lovosice A - SKST Teplice C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 3:0, Skopec Pavel 2:1, Stein Petr 0:3, Steif Richard 4:0, body hostů: Soukup Karel 1:3, Beran Jakub 2:1, Hrivňák Petr 1:2, Čáp Milan 0:3), SKST Děčín B - TJ Krupka B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grubr Vojtěch 3:1, Stárek Adam 3:1, Janeček Marek 1:3, Hampejs Vladislav 1:3, body hostů: Krejčí Karel 4:0, Frič Lukáš 1:3, Vlasák Radek 1:3, Blažek Jan 2:2), TTC Litoměřice C - TJ Sokol Dobroměřice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindřich Vít 3:1, Chrvala Radovan 3:1, Kopecký Filip 1:2, Pospíšil Václav 2:2, body hostů: Fencl Pavel 3:1, Verner David 2:2, Baláž Josef 1:3, Beckert Zdeněk 0:3), TJ Sever Žatec B - TJ Pevato Smolnice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubovský Zdeněk 3:0, Gono Milan 1:1, Kadlec Matěj 1:2, Vízner Jiří 3:0, body hostů: Petrlík Jiří ml. 1:2, Martinovský Vít 1:2, Pidrman Petr 1:2, Petrlík Josef 0:2),
21. kolo:
TJ Sokol Spořice A - KST Jirkov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stareček Martin 0:4, Gabriel Josef 1:3, Ferraj Miroslav 4:0, Bareš Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Kotrba Luděk 2:2, Jelínek Šimon 2:2, Šístek Pavel 1:3, Dänner Michal 3:1), TTC Litvínov B - KST Jirkov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Radek 2:2, Pich Jan 1:3, Fencl Lukáš 4:0, Bláha Petr 2:2, body hostů: Veselý Petr 2:2, Pavlica Jan 2:2, Krejčí Ladislav 3:1, Sýkora Libor 0:4), SKST Děčín B - SKST Teplice C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stárek Adam 2:1, Nováková Eva 2:0, Janeček Marek 2:1, Hampejs Vladislav 3:0, body hostů: Soukup Karel 2:1, Hrivňák Petr 0:3, Čáp Milan 0:3, Mládek Petr 0:2), ASK Lovosice A - TJ Krupka B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 2:2, Skopec Pavel 1:3, Stein Petr 0:4, Steif Richard 4:0, body hostů: Krejčí Karel 3:1, Frič Lukáš 2:2, Vlasák Radek 2:2, Blažek Jan 2:2), TJ Sever Žatec B - TJ Sokol Dobroměřice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubovský Zdeněk 3:1, Gono Milan 2:2, Pejša Otto ml. 0:2, Vízner Jiří 2:2, Čaja Stanislav 1:1, body hostů: Fencl Pavel 4:0, Reichl Jaroslav ml. 3:1, Verner David 1:3, Baláž Josef 0:4), TTC Litoměřice C - TJ Pevato Smolnice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jindřich Vít 2:1, Skokan Viktor 2:1, Kopecký Filip 1:2, Chrvala Radovan 3:0, body hostů: Petrlík Jiří ml. 2:1, Martinovský Vít 0:3, Pidrman Petr 2:1, Zapletal Bohumil 0:3),
22. kolo:
TTC Litvínov B - TTC Litoměřice C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bláha Radek 1:2, Pich Jan 0:3, Fencl Lukáš 1:2, Kadlec Michal 2:1, body hostů: Chrvala Radovan 3:0, Kopecký Filip 2:1, Chuchel Martin 0:3, Jindřich Vít 3:0), TJ Sokol Spořice A - TJ Sever Žatec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bareš Jaroslav ml. 4:0, Brand Roman st. 0:4, Gabriel Josef 0:4, Ferraj Miroslav 3:1, body hostů: Kubovský Zdeněk 3:1, Vízner Jiří 2:2, Petrlík Jiří ml. 2:2, Gono Milan 2:2), TJ Spartak Lubenec A - ASK Lovosice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Görner Darin 2:2, Vukliševič Zdeněk st. 2:2, Šašek Vladimír 1:3, Držálek Jan 3:1, body hostů: Peterka Milan ml. 4:0, Steif Richard 3:1, Skopec Pavel 1:3, Stein Petr 0:4), KST Most A - SKST Děčín B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:0, Nemazal Zdeněk 1:2, Vykouk Jaromír 2:1, Vaník Jiří ml. 2:1, body hostů: Grubr Vojtěch 1:2, Himko Jaroslav 1:2, Hampejs Vladislav 2:1, Janeček Marek 0:3), TJ Sokol Dobroměřice A - SKST Teplice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Pavel 3:0, Verner David 1:1, Baláž Josef 1:2, Reichl Jaroslav ml. 3:0, body hostů: Soukup Karel 1:2, Černý Tomáš 2:1, Čáp Milan 0:3, Sander Miroslav 0:2), TJ Pevato Smolnice A - TJ Krupka B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinovský Vít 3:1, Pechal Roman 0:4, Pidrman Petr 1:2, Filín Jan 2:2, body hostů: Krejčí Karel 4:0, Bayer Jiří 1:3, Vlasák Radek 2:2, Blažek Jan 2:1),
23. kolo:
TJ Sokol Spořice A - TTC Litoměřice C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stareček Martin 2:1, Gabriel Josef 0:3, Bareš Jaroslav ml. 2:1, Ferraj Miroslav 0:3, body hostů: Pospíšil Václav 3:0, Chrvala Radovan 2:1, Kopecký Filip 1:2, Chuchel Martin 2:1), TTC Litvínov B - TJ Sever Žatec B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Radek 1:3, Pich Jan 0:4, Fencl Lukáš 2:1, Kadlec Michal 2:2, body hostů: Kubovský Zdeněk 2:2, Vízner Jiří 3:1, Petrlík Jiří ml. 3:1, Gono Milan 2:1), KST Most A - ASK Lovosice A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofmann Martin ml. 4:0, Dvořák Michal 2:2, Vykouk Jaromír 2:1, Vaník Jiří ml. 2:2, body hostů: Peterka Milan ml. 3:1, Steif Richard 2:2, Skopec Pavel 0:4, Stein Petr 0:3), SKST Děčín B - TJ Spartak Lubenec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Povejšil Bohumil 0:4, Himko Jaroslav 1:3, Janeček Marek 2:1, Hampejs Vladislav 3:0, WO 2:0, body hostů: Držálek Jan 2:0, Görner Darin 3:1, Vukliševič Zdeněk st. 2:2, Šašek Vladimír 1:3, WO 0:2), TJ Pevato Smolnice A - SKST Teplice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martinovský Vít 4:0, Petrlík Josef 1:3, Pidrman Petr 2:2, Filín Jan 3:1, body hostů: Soukup Karel 2:2, Černý Tomáš 1:3, Hrivňák Petr 1:3, Čáp Milan 2:2), TJ Sokol Dobroměřice A - TJ Krupka B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Pavel 2:1, Verner David 2:1, Baláž Josef 1:2, Reichl Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Krejčí Karel 2:2, Bayer Jiří 0:3, Vlasák Radek 1:2, Blažek Jan 2:1),
24. kolo:
TJ Sokol Dobroměřice A - TTC Litvínov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Pavel 3:0, Verner David 3:0, Baláž Josef 0:3, Reichl Jaroslav ml. 3:0, body hostů: Cimerman Ladislav 1:2, Bláha Radek 1:2, Fencl Lukáš 1:2, Pich Jan 0:3), TJ Pevato Smolnice A - TJ Sokol Spořice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinovský Vít 2:2, Petrlík Josef 1:2, Pidrman Petr 1:2, Filín Jan 1:3, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 4:0, Ferraj Miroslav 4:0, Stareček Martin 1:2, Gabriel Josef 0:3), KST Jirkov B - TJ Spartak Lubenec A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fürst Ladislav 0:1, Malý Michal 2:0, Kotrba Luděk 2:1, Dänner Michal 2:0, WO 3:0, body hostů: Görner Darin 2:1, Vukliševič Zdeněk st. 0:3, Šašek Vladimír 0:2, WO 0:3), KST Jirkov C - KST Most A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Petr 2:1, Pavlica Jan 2:1, Krejčí Ladislav 2:1, Feifrlík Marcel 2:1, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:0, Městka Petr 0:3, Vaník Jiří ml. 1:2, Hofmann Martin st. 0:3), ASK Lovosice A - TTC Litoměřice C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 2:1, Skopec Pavel 2:1, Steif Richard 3:0, Stein Petr 2:1, body hostů: Jindřich Vít 2:1, Kopecký Filip 1:2, Landa Josef 0:3, Chuchel Martin 0:3), SKST Děčín B - TJ Sever Žatec B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grubr Vojtěch 2:1, Himko Jaroslav 0:3, Hojková Eva 0:3, Hampejs Vladislav 2:1, body hostů: Kubovský Zdeněk 3:0, Vízner Jiří 3:0, Petrlík Jiří ml. 1:1, Gono Milan 1:2, Kadlec Matěj 0:1),
25. kolo:
TJ Pevato Smolnice A - TTC Litvínov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinovský Vít 3:1, Pidrman Petr 2:2, Zapletal Bohumil 0:4, Filín Jan 3:1, body hostů: Kadlec Michal 1:3, Fencl Lukáš 3:1, Cimerman Ladislav 2:2, Bláha Radek 2:2), TJ Sokol Dobroměřice A - TJ Sokol Spořice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Pavel 2:1, Verner David 3:0, Baláž Josef 0:3, Reichl Jaroslav ml. 4:0, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 2:2, Ferraj Miroslav 1:2, Stareček Martin 1:2, Gabriel Josef 0:3), KST Jirkov C - TJ Spartak Lubenec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Petr 2:1, Pavlica Jan 1:2, Krejčí Ladislav 2:1, Feifrlík Marcel 3:0, WO 1:0, body hostů: Görner Darin 3:0, Vukliševič Zdeněk ml. 1:2, Vukliševič Zdeněk st. 0:3, Šašek Vladimír 0:3, WO 0:1), KST Jirkov B - KST Most A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dänner Michal 1:3, Kotrba Luděk 3:1, Šístek Pavel 0:4, Malý Michal 3:1, body hostů: Hofmann Martin ml. 2:2, Vykouk Jaromír 3:1, Městka Petr 2:2, Vaník Jiří ml. 2:2), SKST Děčín B - TTC Litoměřice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grubr Vojtěch 2:2, Schneiderová Jana 2:2, Himko Jaroslav 2:2, Hampejs Vladislav 3:1, body hostů: Chrvala Radovan 4:0, Kopecký Filip 3:1, Chuchel Martin 0:4, Landa Josef 0:4), ASK Lovosice A - TJ Sever Žatec B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 2:1, Stein Petr 0:3, Steif Richard 3:1, body hostů: Kubovský Zdeněk 2:2, Vízner Jiří 2:2, Petrlík Jiří ml. 1:2, Gono Milan 0:3),
26. kolo:
TTC Litvínov B - ASK Lovosice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pich Jan 1:3, Bláha Radek 1:2, Fencl Lukáš 1:2, Kadlec Michal 2:2, body hostů: Peterka Milan ml. 4:0, Steif Richard 3:1, Skopec Petr 2:1, Stein Petr 0:3), TJ Sokol Spořice A - SKST Děčín B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bareš Jaroslav ml. 0:1, Gabriel Josef 2:2, Stareček Martin 2:1, Ferraj Miroslav 2:2, Svoboda Zbyněk 0:3, body hostů: Grubr Vojtěch 3:1, Stárek Adam 1:3, Hampejs Vladislav 4:0, Janeček Marek 1:2), TTC Litoměřice C - KST Jirkov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Filip 3:0, Skokan Viktor 3:0, Chuchel Martin 1:2, Pospíšil Václav 2:1, body hostů: Malý Michal 1:2, Jelínek Šimon 2:1, Dänner Michal 0:3, Fürst Ladislav 0:3), TJ Sever Žatec B - KST Jirkov C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubovský Zdeněk 2:0, Štěpnička Michal 1:1, Petrlík Jiří ml. 3:0, Vízner Jiří 2:0, body hostů: Krejčí Ladislav 0:3, Veselý Petr 1:1, Pavlica Jan 0:2, Judák Jiří 0:2), TJ Spartak Lubenec A - SKST Teplice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Görner Darin 4:0, Vukliševič Zdeněk ml. 2:2, Vukliševič Zdeněk st. 0:4, Držálek Jan 1:0, Šašek Vladimír 0:3, body hostů: Černý Tomáš 2:2, Soukup Karel 3:1, Hrivňák Petr 3:1, Čáp Milan 1:3), KST Most A - TJ Krupka B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:1, Kadlec Daniel 1:3, Vykouk Jaromír 3:0, Vaník Jiří ml. 1:3, body hostů: Krejčí Karel 3:1, Blažek Jan 2:2, Bayer Jiří 1:3, Frič Lukáš 1:2),
27. kolo:
TJ Sokol Spořice A - ASK Lovosice A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stareček Martin 0:2, Gabriel Josef 0:2, Svoboda Petr 0:3, Procházka Oldřich 0:2, body hostů: Peterka Milan ml. 3:0, Steif Richard 2:0, Skopec Pavel 2:0, Stein Petr 2:0), TTC Litvínov B - SKST Děčín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pich Jan 2:2, Bláha Radek 2:2, Fencl Lukáš 2:2, Kadlec Michal 2:2, body hostů: Grubr Vojtěch 2:2, Stárek Adam 2:2, Hampejs Vladislav 4:0, Janeček Marek 0:4), TJ Sever Žatec B - KST Jirkov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubovský Zdeněk 2:1, Štěpnička Michal 2:1, Petrlík Jiří ml. 1:2, Vízner Jiří 3:0, body hostů: Kotrba Luděk 2:1, Dänner Michal 2:1, Fürst Ladislav 0:3, Šístek Pavel 0:3), TTC Litoměřice C - KST Jirkov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Filip 2:1, Skokan Viktor 3:0, Chuchel Martin 1:2, Pospíšil Václav 2:1, body hostů: Průša Vojtěch 1:2, Veselý Petr 0:3, Krejčí Ladislav 3:0, Judák Jiří 0:3), KST Most A - SKST Teplice C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofmann Martin ml. 4:0, Kadlec Daniel 2:2, Vykouk Jaromír 2:1, Vaník Jiří ml. 0:4, body hostů: Černý Tomáš 2:2, Soukup Karel 2:2, Hrivňák Petr 2:2, Sander Miroslav 1:2), TJ Spartak Lubenec A - TJ Krupka B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Görner Darin 2:2, Vukliševič Zdeněk ml. 1:3, Vukliševič Zdeněk st. 2:2, Držálek Jan 0:1, Šašek Vladimír 1:2, body hostů: Vlasák Radek 0:4, Frič Lukáš 2:2, Krejčí Karel 4:0, Bayer Jiří 4:0),
28. kolo:
TJ Sokol Dobroměřice A - TJ Spartak Lubenec A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Pavel 2:0, Verner David 2:0, Baláž Josef 2:0, Reichl Jaroslav ml. 2:0, body hostů: Görner Darin 0:2, Vukliševič Zdeněk st. 0:2, Šašek Vladimír 0:2, Kieswetter Vojtěch 0:2), TJ Pevato Smolnice A - KST Most A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinovský Vít 3:1, Pechal Roman 0:4, Pidrman Petr 3:1, Filín Jan 2:2, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:1, Kadlec Daniel 1:3, Vykouk Jaromír 3:1, Vaník Jiří ml. 1:3), SKST Teplice C - TTC Litoměřice C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrivňák Petr 2:0, Sander Miroslav 2:0, Černý Tomáš 2:0, Soukup Karel 2:0, body hostů: Chuchel Martin 0:2, Landa Josef 0:2, Červenka Zdeněk 0:2, Marousek Jan 0:2), TJ Sever Žatec B - TJ Krupka B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubovský Zdeněk 2:1, Štěpnička Michal 2:1, Petrlík Jiří ml. 3:0, Vízner Jiří 2:1, body hostů: Krejčí Karel 2:1, Blažek Jan 0:3, Frič Lukáš 0:3, Vlasák Radek 1:2), KST Jirkov B - ASK Lovosice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fürst Ladislav 0:3, Dänner Michal 0:2, Kotrba Luděk 2:1, Jelínek Šimon 0:3, WO 3:0, body hostů: Peterka Milan ml. 4:0, Steif Richard 3:1, Skopec Pavel 2:1, WO 0:3), KST Jirkov C - SKST Děčín B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Ladislav 2:0, Pavlica Jan 2:0, Veselý Petr 2:0, Feifrlík Marcel 2:0, body hostů: Janeček Marek 0:2, Himko Jaroslav 0:2, Hampejs Vladislav 0:2, Schneiderová Jana 0:2),
29. kolo:
TJ Pevato Smolnice A - TJ Spartak Lubenec A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinovský Vít 2:2, Petrlík Josef 0:3, Pidrman Petr 0:3, Filín Jan 3:1, body hostů: Görner Darin 3:1, Vukliševič Zdeněk ml. 4:0, Vukliševič Zdeněk st. 1:2, Šašek Vladimír 1:2), TJ Sokol Dobroměřice A - KST Most A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Pavel 3:0, Verner David 1:2, Baláž Josef 2:1, Reichl Jaroslav ml. 3:0, body hostů: Hofmann Martin ml. 1:2, Městka Petr 2:1, Vykouk Jaromír 0:3, Vaník Jiří ml. 0:3), TJ Krupka B - TTC Litoměřice C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlasák Radek 2:0, Tereza Ajdini 1:1, Blažek Jan 3:0, Bayer Jiří 2:0, body hostů: Chuchel Martin 1:2, Marousek Jan 0:2, Landa Josef 0:2, Červenka Zdeněk 0:2), TJ Sever Žatec B - SKST Teplice C 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubovský Zdeněk 1:0, Štěpnička Michal 2:0, Petrlík Jiří ml. 3:0, Vízner Jiří 1:0, WO 3:0, body hostů: Mládek Petr 0:3, Čáp Milan 0:2, Černý Tomáš 0:2, WO 0:3), KST Jirkov C - ASK Lovosice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlica Jan 2:1, Krejčí Ladislav 1:2, Veselý Petr 1:2, Feifrlík Marcel 2:1, WO 3:0, body hostů: Peterka Milan ml. 4:0, Steif Richard 1:3, Skopec Pavel 1:3, WO 0:3), KST Jirkov B - SKST Děčín B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šístek Pavel 2:2, Fürst Ladislav 2:1, Kotrba Luděk 1:2, Jelínek Šimon 3:1, body hostů: Janeček Marek 3:1, Himko Jaroslav 0:4, Hampejs Vladislav 3:0, Schneiderová Jana 0:3),
30. kolo:
KST Most A - TJ Spartak Lubenec A 10:8 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 2:2, Vaník Jiří ml. 3:1, Hofmann Martin st. 2:2, Městka Petr 2:2, body hostů: Držálek Jan 4:0, Görner Darin 3:1, Vukliševič Zdeněk st. 0:4, Kieswetter Vojtěch 0:4), TJ Sever Žatec B - TTC Litoměřice C 3:10 (dvojička, čtyřhry 2:0, body domácích: Kubovský Zdeněk 1:2, Petrlík Jiří ml. 0:2, Gono Milan 0:3, Vízner Jiří 0:3, body hostů: Chrvala Radovan 2:1, Jindřich Vít 3:0, Skokan Viktor 3:0, Kopecký Filip 2:0), SKST Děčín B - ASK Lovosice A 4:10 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Janeček Marek 0:3, Stárek Adam 0:3, Hampejs Vladislav 2:1, Grubr Vojtěch 1:2, body hostů: Peterka Milan ml. 3:0, Steif Richard 2:1, Skopec Pavel 2:1, Stein Petr 2:1), KST Jirkov C - KST Jirkov B 9:9 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Nosek Jan 2:2, Krejčí Ladislav 2:2, Pavlica Jan 2:2, Veselý Petr 2:2, body hostů: Kotrba Luděk 3:1, Dänner Michal 3:1, Šístek Pavel 2:2, Obracaník Štefan 0:4), TJ Krupka B - SKST Teplice C 6:10 (dvojička, čtyřhry 0:2, body domácích: Vlasák Radek 2:2, Bayer Jiří 1:2, Krejčí Karel 3:0, Tereza Ajdini 0:4, body hostů: Soukup Karel 2:2, Černý Tomáš 3:1, Čáp Milan 1:2, Hrivňák Petr 2:1), TJ Pevato Smolnice A - TJ Sokol Dobroměřice A 2:10 (dvojička, čtyřhry 0:2, body domácích: Martinovský Vít 1:1, Pidrman Petr 0:2, Petrlík Josef 0:3, Filín Jan 1:2, body hostů: Fencl Pavel 3:0, Reichl Jaroslav ml. 3:0, Verner David 2:0, Beckert Zdeněk 0:2), TJ Sokol Spořice A - TTC Litvínov B 4:10 (dvojička, čtyřhry 1:1, body domácích: Rokyta Jan 0:3, Gabriel Josef 0:3, Stareček Martin 0:3, Ferraj Miroslav 3:0, body hostů: Kadlec Michal 3:0, Fencl Lukáš 2:1, Cimerman Ladislav 2:1, Bláha Petr 2:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy