Výsledky do novin
Krajský přebor II. třídy A
1. kolo:
TJ Krupka C - SKST Teplice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frič Lukáš 4:0, Dohnal Jiří 1:3, Šnajdr Antonín 3:1, Blažek Jan 4:0, body hostů: Freimann Karel 0:4, Sander Miroslav 2:2, Mládek Petr 1:3, Čáp Stanislav 1:3), SKST Baník Most E - TTC Litvínov C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schmoranz Pavel 1:3, Klouček Luboš ml. 2:0, Lipiner Petr 3:1, Voda Milan 4:0, Pospíšil Petr 0:2, body hostů: Pich Jan 2:2, Brožová Alena 0:4, Záruba David 2:2, Fencl Jakub 2:2), TJ Smolnice B - KST Libořice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrlík Josef 2:2, Zapletal Bohumil 1:3, Bartoš Filip 4:0, Pechal Roman 2:2, body hostů: Kopřiva Radek 3:1, Leska Vojtěch 2:2, Kopřiva Aleš 1:3, Šmidílek Pavel 1:3), TJ Baník Březenecká Chomutov A - Sokol Horní Jiřetín A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strejcovský Antonín 2:2, Novotný Vlastimil 1:3, Sojka Theodor 0:4, Kučera Lubomír 2:2, body hostů: Hylský Zdeněk 4:0, Röber Jakub 3:1, Mikač Jiří 1:3, Pech Martin st. 3:1), TJ Sokol Bořislav A - TTC Duchcov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlček Lubomír 1:3, Krejčí Petr 1:3, Kročák Milan 2:2, Barták Luboš 2:2, body hostů: Vích Luděk 4:0, Hanousek Josef 0:1, Hrabánek Jiří 2:2, Vích Josef 4:0, Kropáček Ladislav 0:3), TTC Roudnice D - SKP Sever Ústí nad Labem D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kysilka Miroslav 4:0, Kotrba Petr 3:0, Horejsek Jakub 4:0, Zimák Michal 4:0, WO 0:1, body hostů: Kmoníček Martin st. 0:4, Kmoníček Martin 0:4, Barták Radim 0:3, Smetana Václav 0:4, WO 1:0),
2. kolo:
TJ Krupka C - TTC Roudnice D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach František 3:1, Blažek Jan 3:1, Šnajdr Antonín 2:2, Frič Lukáš 4:0, body hostů: Zimák Michal 0:4, Kysilka Miroslav 2:2, Kotrba Petr 1:3, Horejsek Jakub 1:3), SKST Teplice D - SKP Sever Ústí nad Labem D 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kadlec Daniel 3:0, Mládek Petr 2:1, Sander Miroslav 3:0, Beran Jakub 3:0, WO 5:0, body hostů: Barták Radim 0:4, Barták Karel 0:4, Kmoníček Martin st. 1:3, WO 0:5), SKST Baník Most E - TJ Sokol Bořislav A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lipiner Petr 3:1, Voda Milan 1:3, Klouček Luboš ml. 2:1, Hejč Antonín st. 3:1, WO 0:1, body hostů: Kročák Milan 3:1, Kadlček Lubomír 2:2, Barták Luboš 0:4, Krejčí Petr 1:2, WO 1:0), TTC Litvínov C - TTC Duchcov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čmerda Ondřej 0:4, Pich Jan 3:1, Brožová Alena 1:3, Cimerman Ladislav 4:0, body hostů: Vích Luděk 3:1, Janečka Josef 1:3, Hrabánek Jiří 2:2, Vích Josef 2:2), TJ Smolnice B - TJ Baník Březenecká Chomutov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pechal Roman 3:1, Zapletal Bohumil 3:1, Pecinka Václav 0:4, Petrlík Josef 3:1, body hostů: Malý Michal 4:0, Kučera Lubomír 1:3, Novotný Vlastimil 1:3, Sojka Theodor 1:3), KST Libořice A - Sokol Horní Jiřetín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Aleš 1:3, Šmidílek Pavel 2:2, Kopřiva Radek 3:1, Leska Vojtěch 3:1, body hostů: Hylský Zdeněk 3:1, Röber Jakub 2:2, Mikač Jiří 1:3, Pech Martin st. 1:3),
3. kolo:
TJ Krupka C - SKP Sever Ústí nad Labem D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šnajdr Antonín 4:0, Blažek Jan 4:0, Frič Lukáš 4:0, Dohnal Jiří 3:1, body hostů: Kmoníček Martin st. 1:3, Kmoníček Martin 0:2, Barták Karel 0:4, Stolle Vít 0:4, Běhounek Michal 0:2), SKST Teplice D - TTC Roudnice D 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sander Miroslav 3:0, Kadlec Daniel 2:1, Mládek Petr 2:1, Beran Jakub 3:0, WO 5:0, body hostů: Zimák Michal 0:4, Horejsek Jakub 2:2, Kozel Bohumil 0:4, WO 0:5), SKST Baník Most E - TTC Duchcov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schmoranz Pavel 0:4, Lipiner Petr 2:2, Voda Milan 3:1, Hejč Antonín st. 4:0, body hostů: Vích Luděk 3:1, Janečka Josef 1:3, Hrabánek Jiří 1:3, Vích Josef 2:2), TTC Litvínov C - TJ Sokol Bořislav A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brožová Alena 2:2, Záruba David 0:4, Fencl Jakub 3:1, Pich Jan 4:0, body hostů: Krejčí Petr 2:2, Roth Vilém 1:3, Barták Luboš 3:1, Kadlček Lubomír 1:3), TJ Smolnice B - Sokol Horní Jiřetín A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pechal Roman 1:3, Zapletal Bohumil 1:3, Petrlík Josef 3:1, Bartoš Filip 1:3, body hostů: Hylský Zdeněk 4:0, Röber Jakub 2:2, Mikač Jiří 3:1, Pech Martin ml. 1:3), KST Libořice A - TJ Baník Březenecká Chomutov A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmidílek Pavel 0:4, Kopřiva Aleš 2:2, Kopřiva Radek 2:2, Leska Vojtěch 1:3, body hostů: Malý Michal 4:0, Drahota David 3:1, Kučera Lubomír 2:2, Tichý Jiří 2:2),
4. kolo:
TTC Roudnice D - TJ Baník Březenecká Chomutov A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kysilka Miroslav 2:2, Bláha Vlastimil 2:2, Kotrba Petr 1:3, Zimák Michal 1:3, body hostů: Malý Michal 4:0, Drahota David 3:1, Kučera Lubomír 3:1, Sojka Theodor 0:4), SKP Sever Ústí nad Labem D - Sokol Horní Jiřetín A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoníček Martin st. 1:3, Kmoníček Martin 0:2, Barták Karel 1:3, Barták Radim 0:4, Běhounek Michal 0:2, body hostů: Hylský Zdeněk 4:0, Röber Jakub 4:0, Mikač Jiří 3:1, Pech Martin st. 3:1), TJ Sokol Bořislav A - TJ Smolnice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlček Lubomír 3:1, Krejčí Petr 3:1, Barták Luboš 1:2, Kročák Milan 4:0, WO 1:0, body hostů: Petržilka Jiří 2:2, Petrlík Josef 1:3, Pechal Roman 1:3, Pecinka Václav 0:3, WO 0:1), TTC Duchcov A - KST Libořice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vích Luděk 4:0, Hrabánek Jiří 1:3, Janečka Josef 1:3, Vích Josef 4:0, body hostů: Kopřiva Radek 2:2, Lukáš Martin 2:2, Kopřiva Aleš 2:2, Šmidílek Pavel 0:4), TJ Krupka C - SKST Baník Most E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnajdr Antonín 2:2, Dohnal Jiří 2:2, Demeter Jan 2:2, Tereza Ajdini 1:3, body hostů: Hejč Antonín st. 4:0, Voda Milan 4:0, Pospíšil Petr 1:3, Schmoranz Pavel 0:4), SKST Teplice D - TTC Litvínov C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čáp Stanislav 4:0, Kadlec Daniel 2:2, Sander Miroslav 4:0, Freimann Karel 2:2, body hostů: Brožová Alena 0:4, Pich Jan 2:2, Bláha Petr 2:2, Glajc Martin 0:4),
5. kolo:
TTC Roudnice D - Sokol Horní Jiřetín A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kysilka Miroslav 3:1, Kotrba Petr 2:2, Bláha Vlastimil 3:1, Zimák Michal 2:2, body hostů: Hylský Zdeněk 2:2, Mikač Jiří 0:4, Röber Jakub 4:0, Trnka Petr st. 0:4), SKP Sever Ústí nad Labem D - TJ Baník Březenecká Chomutov A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoníček Martin st. 0:4, Běhounek Michal 0:4, Barták Karel 1:3, Kmoníček Martin 0:4, body hostů: Malý Michal 4:0, Drahota David 4:0, Kučera Lubomír 3:1, Tichý Jiří 4:0), TJ Sokol Bořislav A - KST Libořice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlček Lubomír 2:2, Krejčí Petr 2:2, Barták Luboš 2:2, Kročák Milan 4:0, body hostů: Kopřiva Radek 1:3, Lukáš Martin 1:3, Kopřiva Aleš 1:3, Šmidílek Pavel 3:1), TTC Duchcov A - TJ Smolnice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vích Luděk 4:0, Hrabánek Jiří 1:3, Vích Josef 2:2, Kropáček Ladislav 0:4, body hostů: Petrlík Josef 3:1, Petržilka Jiří 3:1, Pechal Roman 1:3, Zapletal Bohumil 2:2), TJ Krupka C - TTC Litvínov C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 3:1, Dohnal Jiří 3:1, Šnajdr Antonín 2:2, Tereza Ajdini 0:2, Demeter Jan 2:0, body hostů: Bláha Petr 1:3, Glajc Martin 2:2, Pich Jan 1:3, Fencl Jakub 2:2), SKST Teplice D - SKST Baník Most E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Stanislav 1:3, Sander Miroslav 0:2, Kadlec Daniel 4:0, Beran Jakub 3:1, Freimann Karel 1:1, body hostů: Hejč Antonín st. 2:0, Voda Milan 2:2, Lipiner Petr 3:1, Sebránek Jan 0:4, Schmoranz Pavel 0:2),
6. kolo:
SKST Baník Most E - TTC Roudnice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejč Antonín st. 4:0, Lipiner Petr 4:0, Voda Milan 3:1, Schmoranz Pavel 1:3, body hostů: Zimák Michal 1:3, Kotrba Petr 1:3, Kozel Bohumil 2:2, Loždinka Viktor 0:4), TTC Litvínov C - SKP Sever Ústí nad Labem D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pich Jan 4:0, Glajc Martin 3:1, Bláha Petr 4:0, Cimerman Ladislav 4:0, body hostů: Kmoníček Martin st. 1:3, Barták Karel 0:4, Stolle Vít 0:4, Kmoníček Martin 0:2, Běhounek Michal 0:2), TJ Smolnice B - TJ Krupka C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petržilka Jiří 2:2, Zapletal Bohumil 1:3, Pechal Roman 3:1, Petrlík Josef 4:0, body hostů: Blažek Jan 2:2, Mach Dalibor 0:4, Šnajdr Antonín 2:2, Mach František 2:2), KST Libořice A - SKST Teplice D 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lukáš Martin 0:4, Šmidílek Pavel 1:3, Kopřiva Radek 2:2, Kopřiva Aleš 2:2, body hostů: Černý Tomáš 4:0, Sander Miroslav 4:0, Mládek Petr 2:2, Čáp Stanislav 1:3), TJ Baník Březenecká Chomutov A - TJ Sokol Bořislav A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drahota David 3:1, Kučera Lubomír 2:2, Novotný Vlastimil 3:1, Malý Michal 4:0, body hostů: Beneš Martin 1:3, Krejčí Petr 1:3, Barták Luboš 1:3, Kadlček Lubomír 1:3), Sokol Horní Jiřetín A - TTC Duchcov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Röber Jakub 3:1, Mikač Jiří 1:3, Piskáček Václav 0:4, Hylský Zdeněk 3:1, body hostů: Vích Luděk 3:1, Hrabánek Jiří 2:2, Janečka Josef 1:3, Vích Josef 3:1),
7. kolo:
SKST Baník Most E - SKP Sever Ústí nad Labem D 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lipiner Petr 4:0, Voda Milan 3:1, Hejč Antonín st. 4:0, WO 0:5, body hostů: Běhounek Michal 0:3, Barták Karel 0:3, Kmoníček Martin 0:3, Kmoníček Martin st. 1:2, WO 5:0), TTC Litvínov C - TTC Roudnice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pich Jan 1:3, Glajc Martin 3:1, Bláha Petr 3:1, Cimerman Ladislav 2:0, Fencl Jakub 1:1, body hostů: Zimák Michal 0:4, Kysilka Miroslav 4:0, Bláha Vlastimil 1:3, Kotrba Petr 1:3), TJ Smolnice B - SKST Teplice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petržilka Jiří 1:3, Zapletal Bohumil 3:1, Pechal Roman 2:2, Petrlík Josef 0:4, body hostů: Čáp Stanislav 1:3, Sander Miroslav 3:1, Černý Tomáš 4:0, Mládek Petr 2:2), KST Libořice A - TJ Krupka C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Radek 3:1, Šmidílek Pavel 1:3, Lukáš Martin 2:2, Kopřiva Aleš 2:2, body hostů: Frič Lukáš 2:2, Šnajdr Antonín 2:2, Dohnal Jiří 1:3, Blažek Jan 3:1), TJ Baník Březenecká Chomutov A - TTC Duchcov A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drahota David 4:0, Kučera Lubomír 2:2, Novotný Vlastimil 1:3, Malý Michal 3:1, body hostů: Vích Luděk 3:1, Janečka Josef 0:4, Vích Josef 2:2, Hrabánek Jiří 1:3), Sokol Horní Jiřetín A - TJ Sokol Bořislav A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Röber Jakub 0:4, Mikač Jiří 3:1, Pech Martin st. 3:1, Hylský Zdeněk 3:1, body hostů: Kadlček Lubomír 1:3, Kročák Milan 4:0, Barták Luboš 1:3, Krejčí Petr 1:3),
8. kolo:
TTC Roudnice D - TJ Sokol Bořislav A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kysilka Miroslav 4:0, Horejsek Jakub 2:2, Kozel Bohumil 0:4, Bláha Vlastimil 3:1, body hostů: Barták Luboš 2:2, Beneš Martin 2:2, Krejčí Petr 1:3, Kadlček Lubomír 2:2), SKP Sever Ústí nad Labem D - TTC Duchcov A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoníček Martin st. 1:3, Barták Radim 0:4, Barták Karel 0:4, Kmoníček Martin 0:4, body hostů: Vích Luděk 4:0, Hrabánek Jiří 3:1, Vích Josef 4:0, Janečka Josef 4:0), TJ Krupka C - TJ Baník Březenecká Chomutov A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jan 4:0, Dohnal Jiří 3:1, Šnajdr Antonín 3:1, Frič Lukáš 4:0, body hostů: Drahota David 2:2, Sojka Theodor 0:4, Novotný Vlastimil 0:4, Tichý Jiří 0:4), SKST Teplice D - Sokol Horní Jiřetín A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sander Miroslav 4:0, Kadlec Daniel 4:0, Mládek Petr 3:1, Beran Jakub 4:0, body hostů: Piskáček Václav 0:4, Pech Martin st. 1:3, Antalecz Michal 0:4, Pech Martin ml. 0:4), SKST Baník Most E - TJ Smolnice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejč Antonín st. 1:0, Lipiner Petr 4:0, Klouček Luboš ml. 3:1, Voda Milan 3:1, Pospíšil Petr 0:3, body hostů: Petrlík Josef 1:3, Petržilka Jiří 1:3, Pechal Roman 1:3, Zapletal Bohumil 2:2), TTC Litvínov C - KST Libořice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glajc Martin 1:3, Pich Jan 4:0, Bláha Petr 4:0, Cimerman Ladislav 4:0, body hostů: Kopřiva Radek 1:3, Lukáš Martin 0:4, Kopřiva Aleš 1:3, Šmidílek Pavel 1:3),
9. kolo:
TTC Roudnice D - TTC Duchcov A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kysilka Miroslav 4:0, Horejsek Jakub 3:1, Zimák Michal 0:4, Bláha Vlastimil 3:1, body hostů: Vích Luděk 3:1, Janečka Josef 1:3, Vích Josef 1:3, Hrabánek Jiří 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem D - TJ Sokol Bořislav A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoníček Martin st. 0:4, Barták Karel 0:4, Smetana Václav 0:4, Běhounek Michal 0:4, body hostů: Kročák Milan 4:0, Kadlček Lubomír 4:0, Barták Luboš 4:0, Roth Vilém 4:0), TJ Krupka C - Sokol Horní Jiřetín A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jan 1:3, Boehm Přemysl 1:3, Šnajdr Antonín 3:1, Frič Lukáš 2:2, body hostů: Hylský Zdeněk 2:2, Röber Jakub 3:1, Pech Martin st. 3:1, Pech Martin ml. 1:3), SKST Teplice D - TJ Baník Březenecká Chomutov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Tomáš 1:3, Kadlec Daniel 2:2, Sander Miroslav 2:2, Beran Jakub 4:0, body hostů: Malý Michal 3:1, Drahota David 2:2, Kučera Lubomír 1:3, Novotný Vlastimil 1:3), SKST Baník Most E - KST Libořice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schmoranz Pavel 3:1, Pospíšil Petr 2:2, Voda Milan 4:0, Lipiner Petr 4:0, body hostů: Kopřiva Radek 2:2, Lukáš Martin 1:3, Kopřiva Aleš 0:4, Šmidílek Pavel 0:4), TTC Litvínov C - TJ Smolnice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glajc Martin 1:3, Pich Jan 4:0, Bláha Petr 4:0, Cimerman Ladislav 2:0, Fencl Jakub 0:2, body hostů: Petrlík Josef 1:3, Petržilka Jiří 2:2, Pechal Roman 1:3, Zapletal Bohumil 1:3),
10. kolo:
TJ Smolnice B - TTC Roudnice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petržilka Jiří 4:0, Pechal Roman 1:3, Zapletal Bohumil 3:1, Petrlík Josef 2:2, body hostů: Zimák Michal 1:3, Kysilka Miroslav 3:1, Bláha Vlastimil 2:2, Horejsek Jakub 0:4), KST Libořice A - SKP Sever Ústí nad Labem D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmidílek Pavel 3:1, Kopřiva Aleš 3:1, Kopřiva Radek 2:2, Lukáš Martin 4:0, body hostů: Kmoníček Martin st. 3:1, Barták Karel 1:3, Stolle Vít 0:4, Kmoníček Martin 0:4), TJ Baník Březenecká Chomutov A - SKST Baník Most E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drahota David 1:3, Kučera Lubomír 2:2, Sojka Theodor 1:3, Malý Michal 4:0, body hostů: Hejč Antonín st. 2:2, Lipiner Petr 3:1, Voda Milan 1:3, Fiška Václav 2:2), Sokol Horní Jiřetín A - TTC Litvínov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Röber Jakub 4:0, Mikač Jiří 0:4, Piskáček Václav 1:3, Hylský Zdeněk 4:0, body hostů: Bláha Petr 1:3, Glajc Martin 2:2, Brožová Alena 2:2, Fencl Jakub 2:2), TJ Sokol Bořislav A - TJ Krupka C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roth Vilém 2:2, Kadlček Lubomír 1:3, Barták Luboš 1:3, Kročák Milan 4:0, body hostů: Blažek Jan 3:1, Šnajdr Antonín 3:1, Dohnal Jiří 2:2, Tereza Ajdini 0:4), TTC Duchcov A - SKST Teplice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vích Luděk 3:1, Hrabánek Jiří 1:3, Vích Josef 3:1, Hanousek Josef 0:4, body hostů: Mládek Petr 2:2, Kadlec Daniel 4:0, Černý Tomáš 2:2, Čáp Stanislav 1:2, Sander Miroslav 0:1),
11. kolo:
TJ Smolnice B - SKP Sever Ústí nad Labem D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petrlík Josef 4:0, Zapletal Bohumil 3:1, Pechal Roman 4:0, Petržilka Jiří 4:0, body hostů: Mečíř Ondřej 0:4, Kmoníček Martin st. 0:4, Barták Karel 1:3, Běhounek Michal 0:4), KST Libořice A - TTC Roudnice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmidílek Pavel 2:2, Kopřiva Aleš 2:2, Kopřiva Radek 1:3, Lukáš Martin 2:2, body hostů: Zimák Michal 0:4, Kysilka Miroslav 3:1, Bláha Vlastimil 4:0, Horejsek Jakub 2:2), TJ Baník Březenecká Chomutov A - TTC Litvínov C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sojka Theodor 0:4, Klíma Karel 0:4, Tichý Jiří 1:3, Kučera Lubomír 4:0, body hostů: Brožová Alena 2:2, Pich Jan 3:1, Bláha Petr 3:1, Fencl Jakub 3:1), Sokol Horní Jiřetín A - SKST Baník Most E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Röber Jakub 3:1, Mikač Jiří 2:2, Pech Martin ml. 0:2, Hylský Zdeněk 3:1, Piskáček Václav 0:2, body hostů: Fiška Václav 1:3, Lipiner Petr 1:3, Voda Milan 3:1, Hejč Antonín st. 3:1), TJ Sokol Bořislav A - SKST Teplice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štajger Viliam 0:4, Kadlček Lubomír 1:3, Barták Luboš 1:3, Kročák Milan 3:1, body hostů: Sander Miroslav 3:1, Beran Jakub 4:0, Mládek Petr 1:3, Černý Tomáš 3:1), TTC Duchcov A - TJ Krupka C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vích Luděk 4:0, Hrabánek Jiří 1:3, Janečka Josef 3:1, Vích Josef 3:1, body hostů: Šnajdr Antonín 1:3, Dohnal Jiří 3:1, Frič Lukáš 1:3, Tereza Ajdini 0:4),
12. kolo:
SKST Teplice D - TJ Krupka C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čáp Stanislav 2:2, Mládek Petr 1:3, Kadlec Daniel 3:1, Černý Tomáš 3:1, body hostů: Frič Lukáš 2:2, Šnajdr Antonín 3:1, Blažek Jan 2:2, Demeter Jan 0:4), TTC Litvínov C - SKST Baník Most E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glajc Martin 1:3, Fencl Jakub 0:4, Bláha Petr 3:1, Pich Jan 3:1, body hostů: Klouček Luboš ml. 3:1, Lipiner Petr 2:2, Voda Milan 3:1, Fiška Václav 1:3), KST Libořice A - TJ Smolnice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmidílek Pavel 1:3, Kopřiva Aleš 4:0, Lukáš Martin 2:2, Kopřiva Radek 2:2, body hostů: Petržilka Jiří 2:2, Petrlík Josef 2:2, Bartoš Filip 0:4, Zapletal Bohumil 3:1), Sokol Horní Jiřetín A - TJ Baník Březenecká Chomutov A 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), TTC Duchcov A - TJ Sokol Bořislav A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vích Luděk 4:0, Hrabánek Jiří 1:3, Vích Josef 4:0, Hanousek Josef 2:2, body hostů: Barták Luboš 1:3, Knížek Josef 2:2, Kadlček Lubomír 0:4, Hissen Martin 2:2), SKP Sever Ústí nad Labem D - TTC Roudnice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoníček Martin st. 2:2, Barták Karel 3:1, Kmoníček Martin 0:4, Běhounek Michal 0:4, body hostů: Zimák Michal 3:1, Bláha Vlastimil 4:0, Kozel Bohumil 2:2, Loždinka Viktor 2:2),
13. kolo:
TTC Roudnice D - TJ Krupka C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimák Michal 1:3, Kysilka Miroslav 0:4, Kozel Bohumil 0:4, Bláha Vlastimil 3:1, body hostů: Vítů Václav 3:1, Šnajdr Antonín 2:2, Dohnal Jiří 3:1, Blažek Jan 4:0), SKP Sever Ústí nad Labem D - SKST Teplice D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoníček Martin st. 0:4, Barták Karel 0:4, Smetana Václav 0:4, Kmoníček Martin 0:4, body hostů: Černý Tomáš 4:0, Kadlec Daniel 4:0, Sander Miroslav 4:0, Mládek Petr 4:0), TJ Sokol Bořislav A - SKST Baník Most E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Václav 2:2, Kadlček Lubomír 3:1, Barták Luboš 1:3, Kročák Milan 4:0, body hostů: Voda Milan 2:2, Lipiner Petr 2:2, Fiška Václav 2:2, Schmoranz Pavel 0:4), TTC Duchcov A - TTC Litvínov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vích Luděk 4:0, Hrabánek Jiří 1:3, Vích Josef 3:1, Kropáček Ladislav 0:4, body hostů: Pich Jan 2:2, Brožová Alena 1:3, Bláha Petr 3:1, Glajc Martin 2:2), TJ Baník Březenecká Chomutov A - TJ Smolnice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Lubomír 2:2, Drahota David 3:1, Tichý Jiří 3:1, Klíma Karel 1:3, body hostů: Kabourek Vladimír st. 2:2, Pecinka Václav 1:3, Bartoš Filip 2:2, Pechal Roman 2:2), Sokol Horní Jiřetín A - KST Libořice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Röber Jakub 4:0, Hylský Zdeněk 3:1, Baňka Jaroslav 0:4, Pech Martin st. 3:1, body hostů: Kopřiva Radek 2:2, Lukáš Martin 1:3, Kopřiva Aleš 2:2, Šmidílek Pavel 1:3),
14. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem D - TJ Krupka C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoníček Martin st. 1:3, Barták Karel 2:2, Smetana Václav 1:3, Barták Radim 0:4, body hostů: Blažek Jan 4:0, Šnajdr Antonín 4:0, Dohnal Jiří 3:1, Tereza Ajdini 1:3), TTC Roudnice D - SKST Teplice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Jaroslav 3:1, Zimák Michal 1:3, Kotrba Petr 0:4, Bláha Vlastimil 1:3, body hostů: Černý Tomáš 3:1, Kadlec Daniel 4:0, Sander Miroslav 2:2, Mládek Petr 2:2), TTC Duchcov A - SKST Baník Most E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vích Luděk 2:2, Hrabánek Jiří 0:2, Vích Josef 2:2, Kövér Lubomír 3:1, Hanousek Josef 1:1, body hostů: Hejč Antonín st. 4:0, Lipiner Petr 1:3, Voda Milan 2:2, Fiška Václav 1:3), TJ Sokol Bořislav A - TTC Litvínov C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Martin 1:3, Kadlček Lubomír 3:1, Barták Luboš 0:4, Kročák Milan 1:1, Hissen Martin 1:1, body hostů: Pich Jan 1:3, Fencl Jakub 4:0, Bláha Petr 3:1, Glajc Martin 2:2), Sokol Horní Jiřetín A - TJ Smolnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikač Jiří 1:3, Röber Jakub 2:2, Pech Martin st. 2:2, Hylský Zdeněk 3:1, body hostů: Petržilka Jiří 4:0, Petrlík Josef 3:1, Zapletal Bohumil 1:3, Kabourek Vladimír ml. 0:4), TJ Baník Březenecká Chomutov A - KST Libořice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drahota David 3:1, Novotný Vlastimil 0:4, Sojka Theodor 1:3, Malý Michal 4:0, body hostů: Kopřiva Radek 3:1, Lukáš Martin 1:3, Kopřiva Aleš 2:2, Šmidílek Pavel 2:2),
15. kolo:
TJ Baník Březenecká Chomutov A - TTC Roudnice D 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Drahota David 3:0, Kučera Lubomír 3:0, Novotný Vlastimil 2:1, Malý Michal 3:0, WO 5:0, body hostů: Zimák Michal 0:4, Kotrba Petr 1:3, Kozel Bohumil 0:4, WO 0:5), Sokol Horní Jiřetín A - SKP Sever Ústí nad Labem D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hylský Zdeněk 4:0, Baňka Jaroslav 0:4, Pech Martin st. 3:1, Röber Jakub 4:0, body hostů: Kmoníček Martin st. 2:2, Barták Karel 1:3, Smetana Václav 1:3, Kmoníček Martin 1:3), TJ Smolnice B - TJ Sokol Bořislav A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petrlík Josef 4:0, Zapletal Bohumil 2:2, Bartoš Filip 2:2, Petržilka Jiří 1:1, Kabourek Vladimír ml. 0:2, body hostů: Barták Luboš 3:1, Dvořák Václav 3:1, Knížek Josef 1:3, Kadlček Lubomír 0:4), KST Libořice A - TTC Duchcov A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Aleš 2:2, Šmidílek Pavel 0:4, Lukáš Martin 2:2, Novotný František 0:4, body hostů: Vích Luděk 4:0, Vích Josef 3:1, Hanousek Josef 3:1, Janečka Josef 2:2), SKST Baník Most E - TJ Krupka C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Houdková Helena 0:4, Lipiner Petr 0:4, Klouček Luboš ml. 2:2, Hejč Antonín st. 3:1, body hostů: Frič Lukáš 2:2, Šnajdr Antonín 4:0, Blažek Jan 2:2, Dohnal Jiří 3:1), TTC Litvínov C - SKST Teplice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glajc Martin 2:2, Fencl Jakub 0:4, Bláha Petr 3:1, Pich Jan 3:1, body hostů: Kadlec Daniel 4:0, Černý Tomáš 1:3, Sander Miroslav 2:2, Mládek Petr 1:3),
16. kolo:
Sokol Horní Jiřetín A - TTC Roudnice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pech Martin st. 1:3, Hylský Zdeněk 4:0, Trnka Petr st. 0:4, Röber Jakub 3:1, body hostů: Zimák Michal 2:2, Horejsek Jakub 2:2, Kotrba Petr 3:1, Kozel Bohumil 1:3), TJ Baník Březenecká Chomutov A - SKP Sever Ústí nad Labem D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drahota David 3:1, Novotný Vlastimil 4:0, Sojka Theodor 3:1, Malý Michal 4:0, body hostů: Kmoníček Martin st. 1:3, Barták Karel 0:4, Kmoníček Martin 1:3, Běhounek Michal 0:4), KST Libořice A - TJ Sokol Bořislav A 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kopřiva Aleš 2:2, Lukáš Martin 2:2, Šmidílek Pavel 1:3, WO 0:5, body hostů: Kročák Milan 3:0, Barták Luboš 3:0, Kadlček Lubomír 1:2, Roth Vilém 0:3, WO 5:0), TJ Smolnice B - TTC Duchcov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Filip 0:4, Zapletal Bohumil 2:2, Pechal Roman 0:4, Petrlík Josef 1:3, body hostů: Vích Luděk 4:0, Kövér Lubomír 3:1, Vích Josef 4:0, Hanousek Josef 2:2), TTC Litvínov C - TJ Krupka C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glajc Martin 2:2, Fencl Jakub 2:2, Bláha Petr 3:1, Pich Jan 3:1, body hostů: Frič Lukáš 1:3, Šnajdr Antonín 0:4, Blažek Jan 4:0, Dohnal Jiří 1:3), SKST Baník Most E - SKST Teplice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voda Milan 0:4, Houdková Helena 0:4, Lipiner Petr 2:2, Hejč Antonín st. 4:0, body hostů: Kadlec Daniel 3:1, Beran Jakub 3:1, Sander Miroslav 2:2, Černý Tomáš 2:2),
17. kolo:
TTC Roudnice D - SKST Baník Most E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Vlastimil 4:0, Zimák Michal 2:2, Kozel Bohumil 2:2, Novák Jaroslav 4:0, body hostů: Lipiner Petr 2:2, Fiška Václav 2:2, Houdková Helena 0:4, Schmoranz Pavel 0:4), SKP Sever Ústí nad Labem D - TTC Litvínov C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoníček Martin st. 4:0, Barták Karel 0:4, Kmoníček Martin 0:4, Škvor Petr 0:4, body hostů: Glajc Martin 3:1, Brožová Alena 3:1, Pich Jan 3:1, Fencl Jakub 3:1), TJ Krupka C - TJ Smolnice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frič Lukáš 3:1, Dohnal Jiří 2:2, Šnajdr Antonín 3:1, Blažek Jan 4:0, body hostů: Petrlík Josef 2:2, Zapletal Bohumil 0:4, Kabourek Vladimír st. 2:2, Pechal Roman 0:4), SKST Teplice D - KST Libořice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sander Miroslav 3:1, Mládek Petr 2:2, Černý Tomáš 4:0, Kadlec Daniel 1:3, body hostů: Kopřiva Radek 3:1, Lukáš Martin 2:2, Kopřiva Aleš 1:3, Šmidílek Pavel 0:4), TJ Sokol Bořislav A - TJ Baník Březenecká Chomutov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brož Miroslav 2:2, Kadlček Lubomír 2:2, Barták Luboš 0:4, Kročák Milan 3:1, body hostů: Malý Michal 3:1, Drahota David 3:1, Novotný Vlastimil 2:2, Sojka Theodor 1:3), TTC Duchcov A - Sokol Horní Jiřetín A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vích Luděk 4:0, Hanousek Josef 3:1, Kövér Lubomír 3:1, Vích Josef 4:0, body hostů: Pech Martin st. 0:4, Röber Jakub 2:2, Piskáček Ondřej 0:4, Pech Adam 0:4),
18. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem D - SKST Baník Most E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoníček Martin st. 3:1, Barták Karel 2:2, Kmoníček Martin 0:4, Škvor Petr 0:4, body hostů: Voda Milan 3:1, Lipiner Petr 3:1, Fiška Václav 3:1, Roud Václav 2:2), TTC Roudnice D - TTC Litvínov C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Vlastimil 3:1, Zimák Michal 0:2, Kysilka Miroslav 3:1, Novák Jaroslav 4:0, Kotrba Petr 1:1, body hostů: Glajc Martin 2:2, Fencl Jakub 1:3, Bláha Petr 2:2, Pich Jan 0:4), SKST Teplice D - TJ Smolnice B 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Daniel 4:0, Mládek Petr 4:0, Sander Miroslav 4:0, Černý Tomáš 4:0, body hostů: Bartoš Filip 0:4, Pecinka Václav 0:4, Kabourek Vladimír ml. 0:4, Šuma Jaroslav 0:4), TJ Krupka C - KST Libořice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frič Lukáš 3:1, Dohnal Jiří 1:3, Šnajdr Antonín 3:1, Blažek Jan 4:0, body hostů: Kopřiva Radek 1:3, Lukáš Martin 3:1, Kopřiva Aleš 0:4, Šmidílek Pavel 1:3), TTC Duchcov A - TJ Baník Březenecká Chomutov A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vích Luděk 3:1, Hrabánek Jiří 1:3, Kövér Lubomír 3:1, Vích Josef 3:1, body hostů: Malý Michal 4:0, Drahota David 1:3, Kučera Lubomír 1:3, Novotný Vlastimil 0:4), TJ Sokol Bořislav A - Sokol Horní Jiřetín A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brož Miroslav 3:1, Kadlček Lubomír 1:1, Barták Luboš 2:2, Kročák Milan 4:0, Hissen Martin 2:0, body hostů: Pech Martin st. 2:2, Röber Jakub 2:2, Pech Adam 0:4, Piskáček Ondřej 0:4),
19. kolo:
TJ Sokol Bořislav A - TTC Roudnice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlček Lubomír 1:3, Brož Miroslav 3:1, Barták Luboš 2:2, Kročák Milan 4:0, body hostů: Bláha Vlastimil 1:3, Zimák Michal 0:4, Kysilka Miroslav 2:2, Kotrba Petr 3:1), TTC Duchcov A - SKP Sever Ústí nad Labem D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vích Luděk 4:0, Hanousek Josef 4:0, Kövér Lubomír 4:0, Hrabánek Jiří 4:0, body hostů: Kmoníček Martin st. 0:4, Barták Karel 0:4, Kmoníček Martin 0:4, Smetana Václav 0:4), TJ Baník Březenecká Chomutov A - TJ Krupka C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Vlastimil 1:3, Tichý Jiří 1:3, Sojka Theodor 1:3, Drahota David 1:3, body hostů: Blažek Jan 4:0, Šnajdr Antonín 2:2, Frič Lukáš 3:1, Demeter Jan 3:1), Sokol Horní Jiřetín A - SKST Teplice D 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Röber Jakub 0:4, Mikač Jiří 0:4, Pech Martin st. 0:4, Hylský Zdeněk 3:1, body hostů: Černý Tomáš 4:0, Kadlec Daniel 3:1, Mládek Petr 3:1, Sander Miroslav 3:1), TJ Smolnice B - SKST Baník Most E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zapletal Bohumil 3:1, Pechal Roman 3:1, Bartoš Filip 3:1, Petrlík Josef 3:1, body hostů: Lipiner Petr 4:0, Schmoranz Pavel 0:4, Roud Václav 0:4, Fiška Václav 0:4), KST Libořice A - TTC Litvínov C 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopřiva Radek 3:1, Kopřiva Aleš 1:3, Šmidílek Pavel 1:3, WO 0:5, body hostů: Brožová Alena 2:1, Pich Jan 3:0, Fencl Jakub 1:2, Záruba David 1:2, WO 5:0),
20. kolo:
TTC Duchcov A - TTC Roudnice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vích Luděk 4:0, Hanousek Josef 3:1, Hrabánek Jiří 0:1, Vích Josef 1:3, Kövér Lubomír 3:0, body hostů: Bláha Vlastimil 2:2, Zimák Michal 0:4, Kysilka Miroslav 2:2, Kotrba Petr 1:3), TJ Sokol Bořislav A - SKP Sever Ústí nad Labem D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlček Lubomír 4:0, Brož Miroslav 4:0, Barták Luboš 1:3, Kročák Milan 4:0, body hostů: Kmoníček Martin st. 1:3, Barták Karel 1:3, Kmoníček Martin 0:4, Běhounek Michal 1:3), Sokol Horní Jiřetín A - TJ Krupka C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hylský Zdeněk 3:1, Mikač Jiří 1:3, Pech Martin st. 1:3, Pech Martin ml. 1:3, body hostů: Švarc Vojtěch 0:4, Frič Lukáš 3:1, Šnajdr Antonín 3:1, Blažek Jan 4:0), TJ Baník Březenecká Chomutov A - SKST Teplice D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Vlastimil 2:2, Sojka Theodor 1:3, Klíma Karel 1:3, Drahota David 3:1, body hostů: Kadlec Daniel 3:1, Sander Miroslav 3:1, Pospíšil Ondřej 1:3, Čáp Stanislav 2:2), KST Libořice A - SKST Baník Most E 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kopřiva Aleš 3:1, Kopřiva Radek 1:3, Šmidílek Pavel 3:1, WO 0:5, body hostů: Voda Milan 2:1, Lipiner Petr 2:1, Roud Václav 1:2, Houdková Helena 0:3, WO 5:0), TJ Smolnice B - TTC Litvínov C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal Bohumil 1:3, Bartoš Filip 0:4, Pechal Roman 2:2, Petrlík Josef 1:3, body hostů: Cimerman Ladislav 3:1, Glajc Martin 1:3, Bláha Petr 4:0, Fencl Jakub 4:0),
21. kolo:
TTC Roudnice D - TJ Smolnice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimák Michal 3:0, Bláha Vlastimil 4:0, Kozel Bohumil 2:2, Kysilka Miroslav 4:0, Loždinka Viktor 0:1, body hostů: Zapletal Bohumil 1:3, Petrlík Josef 2:2, Pechal Roman 0:4, Kabourek Vladimír st. 0:4), SKP Sever Ústí nad Labem D - KST Libořice A 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Barták Karel 2:1, Kmoníček Martin 2:1, Smetana Václav 2:1, Běhounek Michal 1:2, WO 5:0, body hostů: Kopřiva Radek 3:1, Šmidílek Pavel 2:2, Novotný František 0:4, WO 0:5), SKST Baník Most E - TJ Baník Březenecká Chomutov A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schmoranz Pavel 1:3, Roud Václav 1:3, Houdková Helena 0:4, Klouček Luboš ml. 3:1, body hostů: Drahota David 4:0, Tichý Jiří 3:1, Sojka Theodor 3:1, Klíma Karel 1:3), TTC Litvínov C - Sokol Horní Jiřetín A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pich Jan 2:2, Glajc Martin 1:3, Bláha Petr 2:2, Fencl Jakub 2:2, body hostů: Röber Jakub 4:0, Hylský Zdeněk 4:0, Mikač Jiří 0:4, Pech Martin st. 1:3), TJ Krupka C - TJ Sokol Bořislav A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Demeter Jan 2:2, Frič Lukáš 2:2, Šnajdr Antonín 1:3, Blažek Jan 3:1, body hostů: Kročák Milan 4:0, Barták Luboš 1:3, Kadlček Lubomír 3:1, Hissen Martin 0:4), SKST Teplice D - TTC Duchcov A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Tomáš 4:0, Mládek Petr 0:4, Sander Miroslav 2:2, Kadlec Daniel 4:0, body hostů: Vích Luděk 2:2, Hanousek Josef 1:3, Vích Josef 1:3, Kövér Lubomír 2:2),
22. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem D - TJ Smolnice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoníček Martin st. 1:3, Barták Karel 2:2, Kmoníček Martin 0:4, Běhounek Michal 0:4, body hostů: Petrlík Josef 3:1, Zapletal Bohumil 4:0, Pechal Roman 4:0, Dlouhý Václav 2:2), TTC Roudnice D - KST Libořice A 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kotrba Petr 2:1, Zimák Michal 2:1, Horejsek Jakub 2:1, Bláha Vlastimil 3:0, WO 5:0, body hostů: Kopřiva Radek 1:3, Šmidílek Pavel 2:2, Novotný František 0:4, WO 0:5), TTC Litvínov C - TJ Baník Březenecká Chomutov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pich Jan 1:3, Glajc Martin 2:2, Bláha Petr 3:1, Fencl Jakub 3:1, body hostů: Drahota David 3:1, Kučera Lubomír 3:1, Tichý Jiří 1:3, Klíma Karel 0:4), SKST Baník Most E - Sokol Horní Jiřetín A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schmoranz Pavel 2:2, Houdková Helena 0:4, Roud Václav 0:4, Voda Milan 3:1, body hostů: Hylský Zdeněk 4:0, Mikač Jiří 3:1, Pech Martin ml. 2:2, Pech Martin st. 2:2), SKST Teplice D - TJ Sokol Bořislav A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Ondřej 0:4, Mašek Martin 1:3, Vitiska Petr 1:3, Podlucký Jan 1:3, body hostů: Kročák Milan 4:0, Barták Luboš 4:0, Kadlček Lubomír 3:1, Hissen Martin 2:2), TJ Krupka C - TTC Duchcov A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Demeter Jan 2:2, Frič Lukáš 4:0, Šnajdr Antonín 3:1, Blažek Jan 4:0, body hostů: Vích Luděk 2:2, Hanousek Josef 1:3, Hrabánek Jiří 0:4, Vích Josef 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy