Výsledky do novin
Krajský přebor II. třídy B
1. kolo:
KST Libědice A - TJ Sokol Třebívlice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lhotský Milan 3:1, Kalánek Josef 0:4, Stütz Rainer 1:3, Soutner Václav st. 4:0, body hostů: Kalivoda Petr 2:2, Koutský Jaroslav 3:1, Šolar Ladislav 2:2, Šolar Milan 1:3), SKST Baník Most D - TTC Litvínov D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondráček Filip 3:1, Lukaščuk Miroslav 3:1, Žielinský Tomáš 4:0, Macháček Jiří 4:0, body hostů: Váňa Hynek 2:2, Pichová Martina 0:4, Žáčková Zdeňka 0:4, Belák Dušan 0:2, Kšírová Vendula 0:2), OÚ Blažim A Tygři - TJ Baník Březenecká Chomutov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zámek Vladimír 4:0, Bartko Ondřej 3:1, Káninský Jaroslav 1:2, Lakatoš Roman 2:2, Gaži Radek 0:1, body hostů: Cipro Petr 1:3, Kroc Tomáš 1:3, Brůha Oldřich 3:1, Pail Jáchym 1:3), TJ Baník Meziboří A - TJ Sokol Lenešice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirotek Václav 2:2, Kadlec Zdeněk 1:3, Čtvrtečka Petr 0:4, Burš Pavel 2:2, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 1:3, Vlček Jakub 3:1, Koželuh Jindřich 4:0, Ledvina Vilém 3:1), KST Most B - TJ Klášterec nad Ohří A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Městka Petr 3:1, Nemazal Zdeněk 1:3, Hofmann Martin st. 3:1, Dvořák Michal 3:1, body hostů: Větrovský Milan 3:1, Jícha Milan 2:2, Hlaváč Vít 0:4, Voříšek Jan 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem C - TJ Spartak Lubenec B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grubr Vojtěch 4:0, Pavlík Petr 4:0, Starý Jiří ml. 4:0, Novák Jiří 2:2, body hostů: Vukliševič Tomáš 1:3, Podařil Petr 0:4, Šašek Vladimír 1:3, Kuttelwascher Luboš 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Třebívlice A - TJ Spartak Lubenec B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalivoda Petr 4:0, Šolar Milan 4:0, Šolar Ladislav 1:2, Koutský Jaroslav 3:1, Maxa Zdeněk 0:1, body hostů: Vukliševič Tomáš 1:3, Kuttelwascher Luboš 0:4, Kieswetter Vojtěch 1:3, Šašek Vladimír 2:2), TJ Klášterec nad Ohří A - SKP Sever Ústí nad Labem C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Milan 2:2, Hlaváč Jiří 0:1, Voříšek Jan 0:4, Větrovský Milan 4:0, Kraus Václav 0:3, body hostů: Pavlík Petr 2:2, Stárek Adam 2:2, Nováková Martina 3:1, Starý Jiří ml. 3:1), TJ Sokol Lenešice A - KST Most B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Jakub 4:0, Koželuh Jindřich 4:0, Obr Jaroslav 3:1, Zlatohlávek Jaroslav 3:1, body hostů: Městka Petr 1:3, Hofmann Martin st. 1:3, Zvolánek Pavel 0:4, Kovařík Zdeněk 0:4), TJ Baník Březenecká Chomutov B - TJ Baník Meziboří A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cipro Petr 1:3, Kratochvíl Jiří 1:3, Brůha Oldřich 0:1, Šmíd Jiří 1:3, Dosedělová Michaela 1:2, body hostů: Sirotek Václav 4:0, Kadlec Zdeněk 4:0, Čtvrtečka Petr 4:0, Babůrek Lukáš 0:4), TTC Litvínov D - OÚ Blažim A Tygři 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váňa Hynek 3:1, Žáčková Zdeňka 0:4, Pichová Martina 0:4, Beránek Václav st. 4:0, body hostů: Gaži Radek 2:2, Lakatoš Roman 2:2, Bartko Ondřej 3:1, Káninský Jaroslav 2:2), KST Libědice A - SKST Baník Most D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lhotský Milan 1:3, Kalánek Josef 2:2, Stütz Rainer 0:4, Soutner Václav st. 3:1, body hostů: Vondráček Filip 1:3, Skružný Vratislav 2:2, Žielinský Tomáš 3:1, Macháček Jiří 4:0),
3. kolo:
SKST Baník Most D - TJ Sokol Třebívlice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrodek Šimon 0:4, Lukaščuk Miroslav 2:2, Skružný Vratislav 3:1, Žielinský Tomáš 2:2, body hostů: Kalivoda Petr 2:2, Koutský Jaroslav 3:1, Šolar Milan 3:1, Šolar Ladislav 1:3), OÚ Blažim A Tygři - KST Libědice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zámek Vladimír 1:3, Bartko Ondřej 3:1, Káninský Jaroslav 2:2, Lakatoš Roman 2:2, body hostů: Soutner Václav st. 4:0, Lhotský Milan 2:2, Kalánek Josef 1:3, Stütz Rainer 1:3), TJ Baník Meziboří A - TTC Litvínov D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Zdeněk 3:1, Čtvrtečka Petr 3:1, Burš Ivan 3:1, Sirotek Václav 3:1, body hostů: Pichová Martina 0:4, Beránek Václav st. 4:0, Žáčková Zdeňka 0:4, Kšírová Vendula 0:4), KST Most B - TJ Baník Březenecká Chomutov B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Michal 4:0, Ruta Vladimír 2:2, Městka Petr 4:0, Nemazal Zdeněk 2:0, Hofmann Martin st. 2:0, body hostů: Cipro Petr 1:3, Šmíd Jiří 0:4, Brůha Oldřich 0:4, Kroc Tomáš 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem C - TJ Sokol Lenešice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Starý Jiří ml. 0:4, Grubr Vojtěch 2:2, Pavlík Petr 1:3, Nováková Martina 2:2, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 3:1, Vlček Jakub 1:3, Koželuh Jindřich 4:0, Ledvina Vilém 3:1), TJ Spartak Lubenec B - TJ Klášterec nad Ohří A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vukliševič Tomáš 2:2, Kieswetter Vojtěch 3:1, Šašek Vladimír 3:1, Kuttelwascher Luboš 0:4, body hostů: Větrovský Milan 4:0, Hykyš Jiří 1:3, Voříšek Jan 2:2, Hlaváč Vít 1:3),
4. kolo:
TJ Sokol Třebívlice A - TJ Klášterec nad Ohří A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalivoda Petr 3:1, Šolar Milan 3:1, Koutský Jaroslav 2:2, Maxa Lukáš 4:0, body hostů: Větrovský Milan 3:1, Jícha Milan 0:4, Hlaváč Vít 1:3, Voříšek Jan 0:4), TJ Sokol Lenešice A - TJ Spartak Lubenec B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlček Jakub 4:0, Zlatohlávek Jaroslav 4:0, Ledvina Vilém 4:0, Koželuh Jindřich 4:0, body hostů: Vukliševič Tomáš 0:4, Kieswetter Vojtěch 0:4, Kuttelwascher Luboš 0:4, Šašek Vladimír 0:4), TJ Baník Březenecká Chomutov B - SKP Sever Ústí nad Labem C 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dosedělová Michaela 2:2, Kroc Tomáš 1:3, Brůha Oldřich 0:4, WO 0:5, body hostů: Kadlec Matěj 2:1, Starý Jiří ml. 1:2, Pavlík Petr 3:0, Nováková Martina 3:0, WO 5:0), TTC Litvínov D - KST Most B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smrčka Jiří 1:3, Belák Dušan 0:2, Pichová Martina 0:4, Beránek Václav st. 4:0, Lála František 0:2, body hostů: Městka Petr 3:1, Hofmann Martin st. 3:1, Nemazal Zdeněk 3:1, Ruta Vladimír 2:2), KST Libědice A - TJ Baník Meziboří A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhotský Milan 2:2, Kalánek Josef 1:3, Stütz Rainer 1:3, Soutner Václav st. 4:0, body hostů: Burš Pavel 3:1, Sirotek Václav 3:1, Kadlec Zdeněk 2:2, Čtvrtečka Petr 0:4), SKST Baník Most D - OÚ Blažim A Tygři 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žielinský Tomáš 4:0, Vondráček Filip 1:3, Macháček Jiří 4:0, Skružný Vratislav 2:0, Hrodek Šimon 0:2, body hostů: Zámek Vladimír 2:2, Bartko Ondřej 2:2, Gaži Radek 0:4, Káninský Jaroslav 1:3),
5. kolo:
OÚ Blažim A Tygři - TJ Sokol Třebívlice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartko Ondřej 1:3, Zámek Vladimír 3:1, Bartko Pavel ml. 2:2, Uhlík Jiří 1:3, body hostů: Maxa Lukáš 3:1, Šolar Milan 1:3, Koutský Jaroslav 1:3, Kalivoda Petr 4:0), TJ Baník Meziboří A - SKST Baník Most D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čtvrtečka Petr 0:4, Sirotek Václav 3:1, Burš Pavel 1:3, Kadlec Zdeněk 2:2, body hostů: Macháček Jiří 4:0, Skružný Vratislav 2:2, Žielinský Tomáš 3:1, Lukaščuk Miroslav 1:1, Vondráček Filip 0:2), KST Most B - KST Libědice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Městka Petr 3:1, Hofmann Martin st. 3:1, Nemazal Zdeněk 3:1, Ruta Vladimír 3:1, body hostů: Soutner Václav st. 4:0, Lhotský Milan 0:4, Kalánek Josef 0:4, Stütz Rainer 0:4), SKP Sever Ústí nad Labem C - TTC Litvínov D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Keller Filip 3:1, Pavlík Petr 2:2, Kadlec Matěj 3:1, Starý Jiří ml. 3:1, body hostů: Beránek Václav st. 4:0, Smrčka Jiří 1:3, Pichová Martina 0:4, Belák Dušan 0:4), TJ Spartak Lubenec B - TJ Baník Březenecká Chomutov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vukliševič Tomáš 3:1, Šašek Vladimír 3:1, Kuttelwascher Luboš 0:4, Podařil Petr 0:4, body hostů: Cipro Petr 3:1, Šmíd Jiří 2:2, Brůha Oldřich 3:1, Kroc Tomáš 2:2), TJ Klášterec nad Ohří A - TJ Sokol Lenešice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Milan 2:2, Hlaváč Vít 1:3, Voříšek Jan 0:4, Větrovský Milan 3:1, body hostů: Vlček Jakub 3:1, Ledvina Vilém 3:1, Obr Jaroslav 1:3, Koželuh Jindřich 3:1),
6. kolo:
TJ Sokol Třebívlice A - TJ Sokol Lenešice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maxa Lukáš 1:3, Šolar Milan 2:2, Koutský Jaroslav 2:2, Kalivoda Petr 2:2, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 2:2, Vlček Jakub 0:4, Koželuh Jindřich 3:1, Ledvina Vilém 4:0), TJ Baník Březenecká Chomutov B - TJ Klášterec nad Ohří A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cipro Petr 2:2, Šmíd Jiří 1:3, Kroc Tomáš 2:2, Brůha Oldřich 1:2, WO 0:1, body hostů: Větrovský Milan 3:0, Jícha Milan 4:0, Hlaváč Vít 2:2, Voříšek Jan 0:4, WO 1:0), TTC Litvínov D - TJ Spartak Lubenec B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Hynek 3:1, Smrčka Jiří 2:0, Pichová Martina 1:3, Beránek Václav st. 4:0, Žáčková Zdeňka 1:1, body hostů: Vukliševič Tomáš 1:3, Kieswetter Vojtěch 2:2, Kuttelwascher Luboš 0:4, Šašek Vladimír 2:2), KST Libědice A - SKP Sever Ústí nad Labem C 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lhotský Milan 2:2, Hadbávny Jan 4:0, Kalánek Josef 2:2, Soutner Václav st. 4:0, body hostů: Grubr Vojtěch 1:3, Stárek Adam 0:4, Nováková Martina 2:2, Pavlík Petr 1:3), SKST Baník Most D - KST Most B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondráček Filip 1:3, Skružný Vratislav 2:2, Žielinský Tomáš 2:1, Macháček Jiří 4:0, Hrodek Šimon 0:1, body hostů: Hofmann Martin st. 3:1, Ruta Vladimír 0:4, Nemazal Zdeněk 2:2, Dvořák Michal 2:2), OÚ Blažim A Tygři - TJ Baník Meziboří A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartko Ondřej 3:1, Lakatoš Roman 3:1, Bartko Pavel ml. 2:2, Uhlík Jiří 3:1, body hostů: Sirotek Václav 2:2, Burš Pavel 3:1, Král Erich 0:4, Čtvrtečka Petr 0:4),
7. kolo:
TJ Baník Meziboří A - TJ Sokol Třebívlice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sirotek Václav 3:1, Kadlec Zdeněk 3:1, Čtvrtečka Petr 1:3, Burš Pavel 3:1, body hostů: Kalivoda Petr 2:2, Koutský Jaroslav 2:2, Šolar Milan 2:2, Šolar Ladislav 0:4), KST Most B - OÚ Blažim A Tygři 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Městka Petr 4:0, Hofmann Martin st. 4:0, Nemazal Zdeněk 3:1, Ruta Vladimír 4:0, body hostů: Uhlík Jiří 0:4, Lakatoš Roman 0:4, Bartko Ondřej 0:4, Bartko Pavel ml. 0:2, Káninský Jaroslav 1:1), SKP Sever Ústí nad Labem C - SKST Baník Most D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováková Martina 2:2, Pavlík Petr 0:4, Starý Jiří ml. 0:4, Stárek Adam 2:2, body hostů: Macháček Jiří 4:0, Žielinský Tomáš 3:0, Skružný Vratislav 3:1, Lukaščuk Miroslav 2:2, Vondráček Filip 0:1), TJ Spartak Lubenec B - KST Libědice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vukliševič Tomáš 0:4, Šašek Vladimír 1:3, Figa Norbert 0:4, Kieswetter Vojtěch 2:2, body hostů: Soutner Václav st. 2:0, Hadbávny Jan 4:0, Lhotský Milan 3:1, Kalánek Josef 3:1, Stütz Rainer 1:1), TJ Klášterec nad Ohří A - TTC Litvínov D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Milan 2:2, Hlaváč Vít 2:2, Voříšek Jan 0:4, Větrovský Milan 3:1, body hostů: Beránek Václav st. 4:0, Smrčka Jiří 2:2, Váňa Hynek 2:2, Pichová Martina 1:3), TJ Sokol Lenešice A - TJ Baník Březenecká Chomutov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ledvina Vilém 3:1, Zlatohlávek Jaroslav 3:1, Vlček Jakub 2:2, Koželuh Jindřich 4:0, body hostů: Cipro Petr 1:3, Kratochvíl Jiří 1:3, Brůha Oldřich 1:3, Kroc Tomáš 1:3),
8. kolo:
TJ Sokol Třebívlice A - TJ Baník Březenecká Chomutov B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalivoda Petr 4:0, Šolar Milan 4:0, Maxa Lukáš 4:0, Koutský Jaroslav 2:0, Šolar Ladislav 0:2, body hostů: Cipro Petr 1:3, Kroc Tomáš 1:3, Kratochvíl Jiří 0:4, Šmíd Jiří 0:4), TTC Litvínov D - TJ Sokol Lenešice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glajc Jaroslav 0:4, Belák Dušan 0:4, Váňa Hynek 2:2, Smrčka Jiří 1:1, Jakešová Veronika 0:2, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 3:1, Koželuh Jindřich 4:0, Ledvina Vilém 3:1, Vlček Jakub 3:1), KST Libědice A - TJ Klášterec nad Ohří A 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hadbávny Jan 2:1, Lhotský Milan 3:0, Kalánek Josef 1:2, Soutner Václav st. 3:0, WO 5:0, body hostů: Větrovský Milan 2:2, Hlaváč Vít 1:3, Voříšek Jan 0:4, WO 0:5), SKST Baník Most D - TJ Spartak Lubenec B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháček Jiří 4:0, Skružný Vratislav 4:0, Vondráček Filip 4:0, Lukaščuk Miroslav 2:0, Hrodek Šimon 0:2, body hostů: Vukliševič Tomáš 1:3, Šašek Vladimír 1:3, Kieswetter Vojtěch 0:4, Michal Jozef 0:4), OÚ Blažim A Tygři - SKP Sever Ústí nad Labem C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartko Pavel ml. 0:4, Uhlík Jiří 1:3, Bartko Ondřej 2:2, Káninský Jaroslav 0:4, body hostů: Nováková Martina 4:0, Starý Jiří ml. 3:1, Pavlík Petr 2:2, Kadlec Matěj 4:0), TJ Baník Meziboří A - KST Most B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirotek Václav 4:0, Kadlec Zdeněk 3:1, Čtvrtečka Petr 1:3, Burš Pavel 3:1, body hostů: Městka Petr 2:2, Hofmann Martin st. 2:2, Ruta Vladimír 1:3, Zvolánek Pavel 0:4),
9. kolo:
TJ Sokol Třebívlice A - KST Most B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalivoda Petr 4:0, Šolar Milan 0:4, Koutský Jaroslav 3:1, Maxa Lukáš 1:3, body hostů: Hofmann Martin st. 2:2, Ruta Vladimír 1:3, Dvořák Michal 3:1, Nemazal Zdeněk 2:2), SKP Sever Ústí nad Labem C - TJ Baník Meziboří A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grubr Vojtěch 1:3, Stárek Adam 3:1, Pavlík Petr 1:3, Nováková Martina 4:0, body hostů: Sirotek Václav 1:3, Burš Pavel 2:2, Kadlec Zdeněk 3:1, Čtvrtečka Petr 1:3), TJ Spartak Lubenec B - OÚ Blažim A Tygři 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vukliševič Tomáš 1:3, Šašek Vladimír 2:2, Kieswetter Vojtěch 2:2, Figa Norbert 0:4, body hostů: Bartko Ondřej 4:0, Lakatoš Roman 4:0, Zámek Vladimír 2:2, Káninský Jaroslav 1:1, Gaži Radek 0:2), TJ Klášterec nad Ohří A - SKST Baník Most D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváč Vít 1:3, Voříšek Jan 1:3, Kraus Václav 0:4, Větrovský Milan 2:2, body hostů: Skružný Vratislav 4:0, Vondráček Filip 1:3, Lukaščuk Miroslav 3:1, Žielinský Tomáš 4:0), TJ Sokol Lenešice A - KST Libědice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koželuh Jindřich 2:2, Uldrich Miroslav 0:4, Vlček Jakub 1:3, Ledvina Vilém 3:1, body hostů: Soutner Václav st. 3:1, Lhotský Milan 2:2, Hadbávny Jan 2:2, Kalánek Josef 3:1), TJ Baník Březenecká Chomutov B - TTC Litvínov D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cipro Petr 1:3, Kroc Tomáš 3:1, Kratochvíl Jiří 1:3, Brůha Oldřich 1:3, body hostů: Beránek Václav st. 4:0, Smrčka Jiří 2:2, Váňa Hynek 2:2, Žáčková Zdeňka 2:2),
10. kolo:
TJ Sokol Třebívlice A - TTC Litvínov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maxa Zdeněk 1:1, Šolar Milan 2:2, Kalivoda Petr 3:1, Koutský Jaroslav 1:3, Mlynář Václav 1:1, body hostů: Beránek Václav st. 4:0, Váňa Hynek 1:3, Smrčka Jiří 3:1, Žáčková Zdeňka 0:4), KST Libědice A - TJ Baník Březenecká Chomutov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hadbávny Jan 2:2, Lhotský Milan 3:1, Kalánek Josef 2:2, Soutner Václav st. 2:0, Stütz Rainer 1:1, body hostů: Cipro Petr 2:2, Kroc Tomáš 1:3, Brůha Oldřich 1:3, Pail Jáchym 2:2), SKST Baník Most D - TJ Sokol Lenešice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skružný Vratislav 3:1, Lukaščuk Miroslav 2:2, Žielinský Tomáš 3:1, Macháček Jiří 3:1, body hostů: Vlček Jakub 0:4, Ledvina Vilém 3:1, Koželuh Jindřich 1:3, Obr Jaroslav 0:2, Uldrich Miroslav 1:1), OÚ Blažim A Tygři - TJ Klášterec nad Ohří A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartko Pavel ml. 0:4, Káninský Jaroslav 0:4, Bartko Ondřej 4:0, Uhlík Jiří 2:2, body hostů: Větrovský Milan 3:1, Jícha Milan 2:2, Hlaváč Vít 3:1, Kraus Václav 2:2), TJ Baník Meziboří A - TJ Spartak Lubenec B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sirotek Václav 4:0, Kadlec Zdeněk 4:0, Čtvrtečka Petr 2:2, Burš Pavel 4:0, body hostů: Vukliševič Tomáš 1:3, Kuttelwascher Luboš 0:4, Kiesswetter Vojtěch 0:4, Kieswetter Vojtěch 1:3), KST Most B - SKP Sever Ústí nad Labem C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Městka Petr 0:4, Zvolánek Pavel 0:1, Nemazal Zdeněk 2:2, Ruta Vladimír 1:3, Hofmann Martin st. 3:0, body hostů: Kadlec Matěj 3:1, Starý Jiří ml. 3:1, Nováková Martina 3:1, Pavlík Petr 1:3),
11. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem C - TJ Sokol Třebívlice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlík Petr 3:1, Starý Jiří ml. 3:1, Matasová Tereza 0:4, Nováková Martina 3:1, body hostů: Kalivoda Petr 3:1, Koutský Jaroslav 1:3, Mlynář Václav 2:2, Maxa Zdeněk 1:3), TJ Spartak Lubenec B - KST Most B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šašek Vladimír 0:4, Kieswetter Vojtěch 0:4, Podařil Petr 0:4, Vukliševič Tomáš 0:4, body hostů: Hofmann Martin st. 4:0, Nemazal Zdeněk 4:0, Ruta Vladimír 4:0, Městka Petr 4:0), TJ Klášterec nad Ohří A - TJ Baník Meziboří A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voříšek Jan 0:1, Hlaváč Vít 1:3, Kraus Václav 2:2, Větrovský Milan 3:1, Jícha Milan 2:1, body hostů: Sirotek Václav 4:0, Burš Pavel 1:3, Kadlec Zdeněk 3:1, Čtvrtečka Petr 0:4), TJ Sokol Lenešice A - OÚ Blažim A Tygři 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koželuh Jindřich 1:0, Fiala Dušan 4:0, Vlček Jakub 3:1, Obr Jaroslav 2:2, Uldrich Miroslav 1:2, body hostů: Bartko Pavel ml. 0:4, Bartko Ondřej 3:1, Gaži Radek 0:4, Káninský Jaroslav 2:2), TJ Baník Březenecká Chomutov B - SKST Baník Most D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cipro Petr 1:3, Kroc Tomáš 1:3, Pail Jáchym 0:4, Faiglová Kamila 0:4, body hostů: Macháček Jiří 4:0, Skružný Vratislav 3:1, Vondráček Filip 3:1, Žielinský Tomáš 4:0), TTC Litvínov D - KST Libědice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váňa Hynek 3:1, Smejkal Vít 3:1, Žáčková Zdeňka 0:4, Beránek Václav st. 4:0, body hostů: Soutner Václav st. 3:1, Lhotský Milan 1:3, Hadbávny Jan 1:3, Kalánek Josef 1:3),
12. kolo:
TJ Sokol Třebívlice A - KST Libědice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koutský Jaroslav 3:1, Maxa Lukáš 3:1, Kalivoda Petr 3:1, Šolar Milan 3:1, body hostů: Soutner Václav st. 4:0, Blažek Jan 0:4, Hadbávny Jan 0:4, Stütz Rainer 0:4), TTC Litvínov D - SKST Baník Most D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Hynek 1:2, Žáčková Zdeňka 0:4, Kšírová Vendula 0:4, Beránek Václav st. 3:1, WO 0:1, body hostů: Skružný Vratislav 2:2, Vondráček Filip 2:1, Lukaščuk Miroslav 3:1, Žielinský Tomáš 4:0, WO 1:0), TJ Baník Březenecká Chomutov B - OÚ Blažim A Tygři 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cipro Petr 3:1, Kroc Tomáš 1:3, Šmíd Jiří 0:4, Brůha Oldřich 3:1, body hostů: Uhlík Jiří 2:2, Bartko Pavel ml. 1:3, Káninský Jaroslav 2:2, Bartko Ondřej 4:0), TJ Sokol Lenešice A - TJ Baník Meziboří A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zlatohlávek Jaroslav 4:0, Vlček Jakub 2:2, Koželuh Jindřich 3:1, Ledvina Vilém 1:0, Uldrich Miroslav 0:3, body hostů: Sirotek Václav 2:2, Burš Pavel 2:2, Kadlec Zdeněk 2:2, Čtvrtečka Petr 0:4), TJ Klášterec nad Ohří A - KST Most B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Milan 3:1, Hlaváč Vít 1:3, Kraus Václav 1:3, Větrovský Milan 4:0, body hostů: Hofmann Martin st. 2:2, Městka Petr 2:2, Zvolánek Pavel 1:3, Ruta Vladimír 2:2), TJ Spartak Lubenec B - SKP Sever Ústí nad Labem C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vukliševič Tomáš 1:2, Kieswetter Vojtěch 1:3, Kuttelwascher Luboš 0:4, Šašek Vladimír 0:4, Podařil Petr 0:1, body hostů: Kadlec Matěj 3:1, Starý Jiří ml. 4:0, Nováková Martina 4:0, Pavlík Petr 3:1),
13. kolo:
TJ Spartak Lubenec B - TJ Sokol Třebívlice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vukliševič Tomáš 2:2, Kuttelwascher Luboš 0:4, Šašek Vladimír 4:0, Kieswetter Vojtěch 1:3, body hostů: Kalivoda Petr 3:1, Šolar Milan 3:1, Mlynář Václav 1:3, Koutský Jaroslav 2:2), SKP Sever Ústí nad Labem C - TJ Klášterec nad Ohří A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlík Petr 1:3, Starý Jiří ml. 3:1, Nováková Martina 4:0, Grubr Vojtěch 1:3, body hostů: Větrovský Milan 2:2, Jícha Milan 2:2, Hlaváč Vít 1:3, Kraus Václav 2:2), KST Most B - TJ Sokol Lenešice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Městka Petr 2:2, Zvolánek Pavel 1:3, Kadlec David 0:4, Dvořák Michal 1:3, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 3:1, Vlček Jakub 2:2, Koželuh Jindřich 4:0, Ledvina Vilém 2:0, Uldrich Miroslav 1:1), TJ Baník Meziboří A - TJ Baník Březenecká Chomutov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sirotek Václav 3:1, Čtvrtečka Petr 4:0, Burš Ivan 0:4, Burš Pavel 3:1, body hostů: Cipro Petr 1:3, Dosedělová Michaela 3:1, Kratochvíl Jiří 1:3, Kroc Tomáš 1:3), OÚ Blažim A Tygři - TTC Litvínov D 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Uhlík Jiří 0:3, Káninský Jaroslav 0:3, Bartko Ondřej 1:2, Zámek Vladimír 1:2, WO 5:0, body hostů: Beránek Václav st. 4:0, Váňa Hynek 3:1, Smejkal Vít 3:1, WO 0:5), SKST Baník Most D - KST Libědice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žielinský Tomáš 0:1, Vondráček Filip 2:2, Lukaščuk Miroslav 4:0, Skružný Vratislav 3:1, Macháček Jiří 2:0, WO 0:1, body hostů: Hadbávny Jan 3:1, Soutner Václav st. 1:2, Kalánek Josef 0:4, Stütz Rainer 0:4, WO 1:0),
14. kolo:
TJ Sokol Třebívlice A - SKST Baník Most D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krug Antonín 2:2, Maxa Zdeněk 1:3, Šolar Ladislav 1:3, Šolar Milan 2:2, body hostů: Hrodek Šimon 0:4, Skružný Vratislav 4:0, Lukaščuk Miroslav 3:1, Žielinský Tomáš 3:1), KST Libědice A - OÚ Blažim A Tygři 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hadbávny Jan 2:2, Kalánek Josef 2:2, Stütz Rainer 0:4, Soutner Václav st. 4:0, body hostů: Káninský Jaroslav 2:2, Gaži Radek 1:3, Bartko Ondřej 3:1, Zámek Vladimír 2:2), TTC Litvínov D - TJ Baník Meziboří A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smejkal Vít 2:1, Váňa Hynek 2:1, Smrčka Jiří 1:2, Beránek Václav st. 4:0, WO 3:0, body hostů: Burš Pavel 3:1, Kadlec Zdeněk 0:3, Sirotek Václav 1:2, Čtvrtečka Petr 0:3, WO 0:3), TJ Baník Březenecká Chomutov B - KST Most B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dosedělová Michaela 3:1, Kroc Tomáš 2:2, Kratochvíl Jiří 1:3, Cipro Petr 4:0, body hostů: Dvořák Michal 2:2, Zvolánek Pavel 0:1, Městka Petr 2:2, Ruta Vladimír 1:3, Hofmann Martin st. 1:2), TJ Sokol Lenešice A - SKP Sever Ústí nad Labem C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zlatohlávek Jaroslav 4:0, Ledvina Vilém 2:0, Koželuh Jindřich 4:0, Vlček Jakub 1:3, Uldrich Miroslav 1:1, body hostů: Matasová Tereza 0:4, Starý Jiří ml. 1:3, Nováková Martina 2:2, Pavlík Petr 1:3), TJ Klášterec nad Ohří A - TJ Spartak Lubenec B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváč Vít 3:1, Kraus Václav 4:0, Větrovský Milan 3:0, Jícha Milan 4:0, Voříšek Jan 0:1, body hostů: Vukliševič Tomáš 1:3, Podařil Petr 0:4, Kieswetter Vojtěch 0:4, Šašek Vladimír 1:3),
15. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří A - TJ Sokol Třebívlice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Milan 3:1, Kraus Václav 3:1, Voříšek Jan 1:3, Větrovský Milan 3:1, body hostů: Maxa Lukáš 2:2, Koutský Jaroslav 0:2, Kalivoda Petr 3:1, Šolar Milan 1:3, Gertner Jiří 0:2), TJ Spartak Lubenec B - TJ Sokol Lenešice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vukliševič Tomáš 2:2, Kieswetter Vojtěch 2:2, Šašek Vladimír 1:3, Kuttelwascher Luboš 1:3, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 3:1, Ledvina Vilém 3:1, Vlček Jakub 2:2, Uldrich Miroslav 2:2), SKP Sever Ústí nad Labem C - TJ Baník Březenecká Chomutov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováková Martina 0:1, Grubr Vojtěch 3:1, Pavlík Petr 0:4, Starý Jiří ml. 3:1, Stárek Adam 1:2, body hostů: Cipro Petr 2:2, Dosedělová Michaela 2:2, Brůha Oldřich 3:1, Kroc Tomáš 1:2, Šmíd Jiří 1:0), KST Most B - TTC Litvínov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec David 2:2, Zvolánek Pavel 0:2, Ruta Vladimír 3:1, Dvořák Michal 2:2, Městka Petr 2:0, body hostů: Beránek Václav st. 4:0, Váňa Hynek 2:2, Pichová Martina 0:4, Žáčková Zdeňka 1:3), TJ Baník Meziboří A - KST Libědice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burš Pavel 4:0, Sirotek Václav 4:0, Čtvrtečka Petr 3:1, Kadlec Zdeněk 4:0, body hostů: Blažek Jan 1:3, Zuzák Miroslav 0:4, Novobilský Jan 0:4, Stütz Rainer 0:4), OÚ Blažim A Tygři - SKST Baník Most D 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartko Ondřej 0:1, Říha Zdeněk 0:4, Káninský Jaroslav 0:4, Lakatoš Robert 0:3, WO 0:5, body hostů: Macháček Jiří 3:0, Vondráček Filip 3:0, Lukaščuk Miroslav 3:0, Žielinský Tomáš 3:0, WO 5:0),
16. kolo:
TJ Sokol Třebívlice A - OÚ Blažim A Tygři 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koutský Jaroslav 3:1, Maxa Lukáš 3:1, Kalivoda Petr 3:1, Šolar Milan 3:1, body hostů: Bartko Ondřej 3:1, Lakatoš Roman 0:4, Uhlík Jiří 1:3, Káninský Jaroslav 0:4), SKST Baník Most D - TJ Baník Meziboří A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faltys Zdeněk st. 0:4, Macháček Jiří 4:0, Žielinský Tomáš 4:0, Lukaščuk Miroslav 4:0, body hostů: Čtvrtečka Petr 1:3, Babůrek Lukáš 1:3, Král Erich 1:3, Celerin Karel 1:3), KST Libědice A - KST Most B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadbávny Jan 4:0, Lhotský Milan 1:3, Kalánek Josef 2:1, Soutner Václav st. 3:1, Stütz Rainer 1:0, body hostů: Ruta Vladimír 3:1, Nemazal Zdeněk 1:3, Zvolánek Pavel 1:3, Kadlec David 0:4), TTC Litvínov D - SKP Sever Ústí nad Labem C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váňa Hynek 2:2, Žáčková Zdeňka 0:4, Pichová Martina 0:4, Beránek Václav st. 4:0, body hostů: Nováková Martina 3:1, Starý Jiří ml. 2:2, Kadlec Matěj 3:1, Pavlík Petr 2:2), TJ Baník Březenecká Chomutov B - TJ Spartak Lubenec B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dosedělová Michaela 2:2, Šmíd Jiří 2:2, Brůha Oldřich 2:0, Cipro Petr 4:0, Kroc Tomáš 2:0, body hostů: Vukliševič Tomáš 1:3, Podařil Petr 0:4, Kieswetter Vojtěch 1:3, Šašek Vladimír 2:2), TJ Sokol Lenešice A - TJ Klášterec nad Ohří A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zlatohlávek Jaroslav 4:0, Koželuh Jindřich 4:0, Obr Jaroslav 4:0, Vlček Jakub 2:2, body hostů: Hlaváč Vít 1:3, Voříšek Jan 0:4, Hlaváč Jiří 1:3, Jícha Milan 0:3, Větrovský Jan 0:1),
17. kolo:
TJ Sokol Lenešice A - TJ Sokol Třebívlice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uldrich Miroslav 1:3, Koželuh Jindřich 4:0, Obr Jaroslav 3:1, Zlatohlávek Jaroslav 3:1, body hostů: Maxa Zdeněk 0:4, Kalivoda Petr 2:2, Šolar Milan 1:3, Koutský Jaroslav 2:2), TJ Klášterec nad Ohří A - TJ Baník Březenecká Chomutov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváč Vít 3:1, Kraus Václav 1:2, Větrovský Milan 4:0, Jícha Milan 3:1, Hlaváč Jiří 1:0, body hostů: Dosedělová Michaela 2:2, Kroc Tomáš 1:3, Brůha Oldřich 1:3, Kratochvíl Jiří 0:1, Cipro Petr 0:3), TJ Spartak Lubenec B - TTC Litvínov D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kieswetter Vojtěch 3:1, Vukliševič Tomáš 3:1, Kuttelwascher Luboš 1:3, Šašek Vladimír 3:1, body hostů: Váňa Hynek 2:2, Smrčka Jiří 2:2, Pichová Martina 1:3, Žáčková Zdeňka 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem C - KST Libědice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováková Martina 4:0, Starý Jiří ml. 2:2, Pavlík Petr 4:0, Kadlec Matěj 3:1, body hostů: Blažek Jan 1:3, Novobilský Jan 0:4, Hadbávny Jan 2:2, Stütz Rainer 0:4), KST Most B - SKST Baník Most D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nemazal Zdeněk 1:3, Hofmann Martin st. 1:3, Městka Petr 2:2, Ruta Vladimír 0:4, body hostů: Skružný Vratislav 2:2, Lukaščuk Miroslav 3:1, Žielinský Tomáš 3:1, Macháček Jiří 4:0), TJ Baník Meziboří A - OÚ Blažim A Tygři 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirotek Václav 3:1, Čtvrtečka Petr 2:2, Burš Pavel 3:1, Kadlec Zdeněk 4:0, body hostů: Zámek Vladimír 0:4, Lakatoš Roman 1:3, Uhlík Jiří 1:3, Bartko Ondřej 2:2),
18. kolo:
TJ Sokol Třebívlice A - TJ Baník Meziboří A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mlynář Václav 3:1, Šolar Milan 3:1, Kalivoda Petr 4:0, Koutský Jaroslav 4:0, body hostů: Sirotek Václav 2:2, Čtvrtečka Petr 0:4, Babůrek Lukáš 0:4, Burš Ivan 0:4), OÚ Blažim A Tygři - KST Most B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartko Ondřej 2:2, Káninský Jaroslav 0:2, Lakatoš Roman 1:3, Uhlík Jiří 1:3, Gaži Radek 0:2, body hostů: Hofmann Martin st. 2:2, Nemazal Zdeněk 2:2, Městka Petr 4:0, Ruta Vladimír 4:0), SKST Baník Most D - SKP Sever Ústí nad Labem C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondráček Filip 2:1, Skružný Vratislav 4:0, Žielinský Tomáš 4:0, Lukaščuk Miroslav 4:0, WO 1:0, body hostů: Starý Jiří ml. 1:3, Pavlík Petr 0:3, Vašíček Jiří 0:4, Fišer Kryštof 0:4, WO 0:1), KST Libědice A - TJ Spartak Lubenec B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hadbávny Jan 3:0, Soutner Václav st. 4:0, Blažek Jan 2:2, Soutner Václav ml. 2:2, WO 0:1, body hostů: Vukliševič Tomáš 1:3, Kieswetter Vojtěch 1:2, Kuttelwascher Luboš 0:4, Šašek Vladimír 2:2, WO 1:0), TTC Litvínov D - TJ Klášterec nad Ohří A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smejkal Vít 2:2, Váňa Hynek 3:1, Žáčková Zdeňka 1:3, Smrčka Jiří 2:2, body hostů: Větrovský Milan 3:1, Jícha Milan 2:2, Hlaváč Vít 2:2, Kraus Václav 1:3), TJ Baník Březenecká Chomutov B - TJ Sokol Lenešice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůha Oldřich 1:1, Kubík Martin 1:3, Faiglová Kamila 1:3, Kroc Tomáš 1:3, Kratochvíl Jiří 1:1, body hostů: Koželuh Jindřich 4:0, Zlatohlávek Jaroslav 4:0, Vlček Jakub 3:1, Uldrich Milan 0:4),
19. kolo:
TJ Baník Březenecká Chomutov B - TJ Sokol Třebívlice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cipro Petr 3:1, Brůha Oldřich 2:1, Kroc Tomáš 3:1, Dosedělová Michaela 3:1, Kratochvíl Jiří 1:0, body hostů: Šolar Ladislav 0:4, Kalivoda Petr 4:0, Maxa Zdeněk 0:4, Mlynář Václav 0:4), TJ Sokol Lenešice A - TTC Litvínov D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Jakub 2:2, Koželuh Jindřich 4:0, Uldrich Milan 1:3, Ledvina Vilém 4:0, body hostů: Váňa Hynek 2:2, Smrčka Jiří 2:2, Pichová Martina 1:3, Belák Dušan 0:4), TJ Klášterec nad Ohří A - KST Libědice A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraus Václav 2:2, Hlaváč Vít 4:0, Větrovský Milan 4:0, Jícha Milan 4:0, body hostů: Blažek Jan 0:4, Kalánek Josef 1:3, Novobilský Jan 0:4, Stütz Rainer 1:3), TJ Spartak Lubenec B - SKST Baník Most D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vukliševič Tomáš 1:3, Kieswetter Vojtěch 2:2, Šašek Vladimír 1:3, Kuttelwascher Luboš 0:4, body hostů: Skružný Vratislav 3:1, Macháček Jiří 4:0, Žielinský Tomáš 3:1, Vondráček Filip 2:2), SKP Sever Ústí nad Labem C - OÚ Blažim A Tygři 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Starý Jiří ml. 4:0, Pavlík Petr 3:1, Matasová Tereza 1:3, Nováková Martina 3:1, body hostů: Lakatoš Roman 1:3, Bartko Ondřej 2:2, Gaži Radek 0:4, Káninský Jaroslav 2:2), KST Most B - TJ Baník Meziboří A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Městka Petr 3:1, Nemazal Zdeněk 2:2, Dvořák Michal 2:2, Ruta Vladimír 2:2, body hostů: Burš Pavel 4:0, Sirotek Václav 3:1, Čtvrtečka Petr 0:4, Babůrek Lukáš 0:4),
20. kolo:
KST Most B - TJ Sokol Třebívlice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofmann Martin st. 1:1, Nemazal Zdeněk 2:2, Dvořák Michal 2:2, Ruta Vladimír 3:1, Městka Petr 2:0, body hostů: Kalivoda Petr 3:1, Maxa Zdeněk 0:4, Mlynář Václav 0:4, Koutský Jaroslav 3:1), TJ Baník Meziboří A - SKP Sever Ústí nad Labem C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babůrek Lukáš 0:4, Král Erich 0:2, Čtvrtečka Petr 0:4, Burš Pavel 4:0, Burš Ivan 0:2, body hostů: Kadlec Matěj 3:1, Pavlík Petr 3:1, Nováková Martina 3:1, Starý Jiří ml. 3:1), OÚ Blažim A Tygři - TJ Spartak Lubenec B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Káninský Jaroslav 3:1, Gaži Radek 1:3, Bartko Ondřej 4:0, Lakatoš Roman 2:2, body hostů: Vukliševič Tomáš 1:3, Kieswetter Vojtěch 2:2, Kuttelwascher Luboš 0:4, Šašek Vladimír 3:1), SKST Baník Most D - TJ Klášterec nad Ohří A 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žielinský Tomáš 4:0, Macháček Jiří 4:0, Lukaščuk Miroslav 4:0, Skružný Vratislav 4:0, body hostů: Hlaváč Jiří 0:4, Hlaváč Vít 0:4, Jícha Milan 0:4, Kraus Václav 0:4), KST Libědice A - TJ Sokol Lenešice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soutner Václav ml. 2:2, Hadbávny Jan 1:3, Kalánek Josef 0:4, Soutner Václav st. 3:1, body hostů: Ledvina Vilém 4:0, Vlček Jakub 1:3, Koželuh Jindřich 3:1, Obr Jaroslav 2:2), TTC Litvínov D - TJ Baník Březenecká Chomutov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váňa Hynek 2:2, Smrčka Jiří 1:1, Pichová Martina 1:3, Brejška Roman 0:4, Belák Dušan 0:2, body hostů: Dosedělová Michaela 2:2, Cipro Petr 4:0, Brůha Oldřich 3:1, Kroc Tomáš 3:1),
21. kolo:
TTC Litvínov D - TJ Sokol Třebívlice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Hynek 2:2, Smrčka Jiří 2:2, Beránek Václav st. 3:0, Žáčková Zdeňka 2:2, Pichová Martina 0:1, body hostů: Šolar Ladislav 1:3, Maxa Zdeněk 1:3, Mlynář Václav 1:3, Kalivoda Petr 4:0), TJ Baník Březenecká Chomutov B - KST Libědice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dosedělová Michaela 3:1, Kroc Tomáš 2:2, Kratochvíl Jiří 0:4, Brůha Oldřich 2:2, body hostů: Hadbávny Jan 3:1, Soutner Václav st. 4:0, Stütz Rainer 1:3, Blažek Jan 1:3), TJ Sokol Lenešice A - SKST Baník Most D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zlatohlávek Jaroslav 2:2, Ledvina Vilém 4:0, Koželuh Jindřich 2:2, Obr Jaroslav 2:2, body hostů: Macháček Jiří 3:1, Skružný Vratislav 0:4, Lukaščuk Miroslav 2:2, Žielinský Tomáš 1:3), TJ Klášterec nad Ohří A - OÚ Blažim A Tygři 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraus Václav 3:1, Hlaváč Vít 3:1, Větrovský Milan 4:0, Jícha Milan 3:1, body hostů: Káninský Jaroslav 0:4, Lakatoš Roman 0:4, Uhlík Jiří 1:3, Bartko Ondřej 2:2), TJ Spartak Lubenec B - TJ Baník Meziboří A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šašek Vladimír 2:2, Vukliševič Tomáš 2:2, Kieswetter Vojtěch 2:2, Kuttelwascher Luboš 2:2, body hostů: Sirotek Václav 4:0, Kadlec Zdeněk 4:0, Čtvrtečka Petr 0:4, Babůrek Lukáš 0:4), SKP Sever Ústí nad Labem C - KST Most B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováková Martina 4:0, Starý Jiří ml. 3:1, Pavlík Petr 3:1, Kadlec Matěj 4:0, body hostů: Ruta Vladimír 2:2, Hofmann Martin st. 0:4, Zvolánek Pavel 0:4, Kadlec David 0:4),
22. kolo:
TJ Sokol Třebívlice A - SKP Sever Ústí nad Labem C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maxa Lukáš 4:0, Šolar Milan 1:3, Kalivoda Petr 4:0, Koutský Jaroslav 3:0, Gertner Jiří 0:1, body hostů: Nováková Martina 2:2, Starý Jiří ml. 1:3, Pavlík Petr 1:3, Matasová Tereza 0:4), KST Most B - TJ Spartak Lubenec B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zvolánek Pavel 1:1, Dvořák Michal 2:2, Městka Petr 4:0, Ruta Vladimír 3:1, Hofmann Martin st. 2:0, body hostů: Vukliševič Tomáš 1:3, Kieswetter Vojtěch 1:3, Kuttelwascher Luboš 0:4, Šašek Vladimír 2:2), TJ Baník Meziboří A - TJ Klášterec nad Ohří A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Zdeněk 2:2, Burš Ivan 0:4, Celerin Karel 0:4, Sirotek Václav 3:1, body hostů: Hlaváč Vít 3:1, Hlaváč Jiří 2:2, Větrovský Milan 4:0, Kraus Václav 2:2), OÚ Blažim A Tygři - TJ Sokol Lenešice A 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lakatoš Roman 1:2, Káninský Jaroslav 1:2, Bartko Ondřej 2:1, Gaži Radek 0:3, WO 5:0, body hostů: Zlatohlávek Jaroslav 3:1, Vlček Jakub 1:3, Koželuh Jindřich 4:0, WO 0:5), SKST Baník Most D - TJ Baník Březenecká Chomutov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skružný Vratislav 4:0, Vondráček Filip 1:0, Žielinský Tomáš 4:0, Macháček Jiří 4:0, Hrodek Šimon 0:3, body hostů: Dosedělová Michaela 1:3, Kroc Tomáš 0:4, Cipro Petr 1:3, Pail Jáchym 1:3), KST Libědice A - TTC Litvínov D 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hadbávny Jan 3:0, Lhotský Milan 1:2, Stütz Rainer 1:2, Kalánek Josef 2:1, WO 5:0, body hostů: Beránek Václav st. 2:2, Váňa Hynek 3:1, Pichová Martina 0:4, WO 0:5),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy