Výsledky do novin
Krajský přebor II. třídy C
1. kolo:
SK Markvartice A - TJ Sokol Filipov B 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanuš Jiří 2:2, Hanuš Petr 2:2, Lopušan Milan 2:2, WO 0:5, body hostů: Mrázek Michal 2:1, Neumann Martin 2:1, Honzík Stanislav 1:2, Fučík Zdeněk 1:2, WO 5:0), TJ Chemička Ústí nad Labem A - SKP Sever Ústí nad Labem B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zápotocký Milan 2:2, Komárek Jaroslav 2:2, Svrček Petr 2:2, Karásek Jiří 2:2, body hostů: Vašinová Karina 2:2, Chabr Filip 2:2, Hauznerová Michaela 2:2, Špička Zbyněk 2:2), SK Štětí B - TTC Roudnice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurista Josef 1:3, Havran Michal 0:4, Nedoma Jiří 2:2, Oliva Michal 4:0, body hostů: Sedláček Jiří ml. 2:2, Laube Robert 2:2, Vyskočil Tomáš 2:2, Stanislav Pavel 3:1), TTC Roudnice B - GPD Benešov nad Ploučnicí A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Tomáš ml. 3:1, Brhovský Václav 2:2, Spurný Antonín ml. 3:1, Cinibulk Miloš 4:0, body hostů: Babička Michal st. 3:1, Štípek Martin 0:4, Babička Lukáš 0:4, Myslivec Miroslav 1:3), INPEKO Krásné Březno A - KST Kalich Litoměřice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pucherna Lubomír 0:1, Zach Vladimír 3:1, Schneider Lubor 4:0, Mašek Lubomír 4:0, Plutnar Stanislav 1:2, body hostů: Boháč Dominik 1:3, Kopecký Filip 2:2, Jonáš Stanislav 0:4, Málek Josef 1:3), TJ Sokol Terezín B - TJ Sokol Terezín A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skrbek Zdeněk 4:0, Futera Vratislav 2:2, Slavík Petr 2:2, Hájková Jana 2:2, body hostů: Pizur Miroslav 3:1, Vajgl Lukáš 3:1, Skokan Tomáš 0:4, Martínek Karel 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Filipov B - TJ Sokol Terezín A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neumann Martin 2:2, Skála Jiří ml. 3:1, Fučík Zdeněk 0:3, Honzík Stanislav 1:3, Mrázek Michal 0:1, body hostů: Brdlík František 3:1, Vajgl Lukáš 4:0, Pizur Miroslav 2:2, Friedrich Bohuslav 1:3), KST Kalich Litoměřice A - TJ Sokol Terezín B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Málek Josef 3:1, Boháč Dominik 4:0, Borecký Vlastimil 2:2, Bartošek Ivo 2:2, body hostů: Hájková Jana 0:1, Futera Vratislav 1:3, Skrbek Zdeněk 3:1, Slavík Petr 1:3, Skokan Jaroslav 0:3), GPD Benešov nad Ploučnicí A - INPEKO Krásné Březno A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Babička Michal st. 3:1, Štípek Martin 2:2, Babička Lukáš 0:4, Myslivec Miroslav 1:3, body hostů: Schneider Lubor 4:0, Mašek Lubomír 3:1, Zach Vladimír 2:0, Plutnar Stanislav 1:3, Pucherna Lubomír 0:2), TTC Roudnice C - TTC Roudnice B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrádek Tomáš 0:4, Vyskočil Tomáš 1:3, Stanislav Pavel 0:4, Sedláček Zdeněk 1:3, body hostů: Spurný Antonín ml. 4:0, Cinibulk Miloš 4:0, Líska Tomáš ml. 4:0, Brhovský Václav 2:2), SKP Sever Ústí nad Labem B - SK Štětí B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysoudil Jan 2:2, Hauznerová Michaela 3:1, Špička Zbyněk 4:0, Chabr Filip 3:1, body hostů: Jurista Josef 1:3, Novák Vladislav 0:4, Karel Daniel 0:4, Nedoma Jiří 3:1), SK Markvartice A - TJ Chemička Ústí nad Labem A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanuš Jiří 3:1, Matušek Petr 4:0, Lopušan Milan 1:3, Linzmayer Václav 0:4, body hostů: Zápotocký Milan 3:1, Komárek Jaroslav 2:2, Karásek Jiří 2:2, Svrček Petr 1:3),
3. kolo:
TJ Chemička Ústí nad Labem A - TJ Sokol Filipov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zápotocký Milan 4:0, Karásek Jiří 1:3, Hanek Tomáš st. 0:4, Kindl Zdeněk 3:1, body hostů: Neumann Martin 2:2, Skála Jiří ml. 1:3, Polák Pavel 3:1, Honzík Stanislav 2:2), SK Štětí B - SK Markvartice A 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Oliva Michal 3:0, Jurista Josef 3:0, Novotný Petr 1:2, Glaser Arnošt 1:1, Kučerák Václav 0:1, WO 5:0, body hostů: Hanuš Jiří 2:2, Lopušan Milan 2:2, Linzmayer Václav 0:4, WO 0:5), TTC Roudnice B - SKP Sever Ústí nad Labem B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spurný Antonín ml. 2:2, Líska Tomáš ml. 3:1, Brhovský Václav 3:1, Cinibulk Miloš 3:1, body hostů: Hauznerová Michaela 2:2, Špička Zbyněk 1:3, Chabr Filip 2:2, Vysoudil Jan 0:4), INPEKO Krásné Březno A - TTC Roudnice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Lubomír 2:0, Plutnar Stanislav 2:2, Zach Vladimír 3:1, Schneider Lubor 3:1, Pucherna Lubomír 0:2, body hostů: Laube Robert 0:4, Vyskočil Tomáš 1:3, Sedláček Zdeněk 3:1, Stanislav Pavel 2:2), TJ Sokol Terezín B - GPD Benešov nad Ploučnicí A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Futera Vratislav 0:4, Skrbek Zdeněk 2:2, Slavík Petr 2:2, Hájková Jana 1:3, body hostů: Babička Michal st. 3:1, Štípek Martin 4:0, Babička Lukáš 1:3, Myslivec Miroslav 3:1), TJ Sokol Terezín A - KST Kalich Litoměřice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hojda Miloš 0:4, Vajgl Lukáš 2:2, Pizur Miroslav 3:1, Friedrich Bohuslav 0:4, body hostů: Boháč Dominik 4:0, Bartošek Ivo 2:2, Borecký Vlastimil 2:2, Málek Josef 3:1),
4. kolo:
TJ Sokol Filipov B - KST Kalich Litoměřice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skála Jiří ml. 1:3, Neumann Martin 2:2, Kopecký Karel 0:2, Honzík Stanislav 3:1, Fučík Zdeněk 1:1, body hostů: Boháč Dominik 4:0, Bartošek Ivo 1:3, Chuchel Martin 3:1, Borecký Vlastimil 1:3), GPD Benešov nad Ploučnicí A - TJ Sokol Terezín A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babička Michal st. 2:2, Myslivec Miroslav 0:4, Štípek Martin 3:1, Babička Lukáš 2:2, body hostů: Brdlík František 2:2, Vajgl Lukáš 4:0, Munková Irena 1:3, Pizur Miroslav 2:2), TTC Roudnice C - TJ Sokol Terezín B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Jiří ml. 1:3, Laube Robert 1:1, Vyskočil Tomáš 4:0, Sedláček Zdeněk 4:0, Sklenička Jan ml. 0:2, body hostů: Hájková Jana 0:4, Futera Vratislav 2:2, Skrbek Zdeněk 2:2, Slavík Petr 2:2), SKP Sever Ústí nad Labem B - INPEKO Krásné Březno A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chabr Filip 2:2, Vašinová Karina 0:4, Špička Zbyněk 2:1, Hauznerová Michaela 2:2, Vysoudil Jan 0:1, body hostů: Mašek Lubomír 4:0, Schneider Lubor 3:1, Plutnar Stanislav 1:3, Zach Vladimír 2:2), SK Markvartice A - TTC Roudnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matušek Petr 4:0, Lopušan Milan 0:4, Hanuš Jiří 4:0, Hanuš Petr 0:4, body hostů: Cinibulk Miloš 2:2, Líska Tomáš ml. 2:2, Spurný Antonín ml. 2:2, Brhovský Václav 2:2), TJ Chemička Ústí nad Labem A - SK Štětí B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kindl Zdeněk 4:0, Komárek Jaroslav 3:1, Hanek Tomáš st. 2:2, Zápotocký Milan 3:1, body hostů: Oliva Michal 1:3, Nedoma Jiří 2:2, Karel Daniel 0:4, Jurista Josef 1:3),
5. kolo:
SK Štětí B - TJ Sokol Filipov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurista Josef 1:3, Novotný Petr 0:4, Nedoma Jiří 1:3, Oliva Michal 4:0, body hostů: Neumann Martin 3:1, Honzík Stanislav 2:2, Polák Pavel 3:1, Kopecký Karel 2:2), TTC Roudnice B - TJ Chemička Ústí nad Labem A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Tomáš ml. 2:2, Spurný Antonín ml. 2:2, Brhovský Václav 1:3, Cinibulk Miloš 2:2, body hostů: Kindl Zdeněk 3:1, Zápotocký Milan 4:0, Komárek Jaroslav 2:2, Karásek Jiří 0:4), INPEKO Krásné Březno A - SK Markvartice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plutnar Stanislav 2:2, Schneider Lubor 2:2, Zach Vladimír 3:1, Mašek Lubomír 3:1, body hostů: Matušek Petr 4:0, Hanuš Jiří 1:3, Hanuš Petr 1:3, Lopušan Milan 0:4), TJ Sokol Terezín B - SKP Sever Ústí nad Labem B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Futera Vratislav 1:3, Skrbek Zdeněk 3:1, Slavík Petr 2:2, Hájková Jana 0:4, body hostů: Hauznerová Michaela 4:0, Chabr Filip 2:2, Špička Zbyněk 3:1, Vašinová Karina 1:3), TJ Sokol Terezín A - TTC Roudnice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Munková Irena 1:3, Vajgl Lukáš 2:2, Pizur Miroslav 2:2, Brdlík František 4:0, body hostů: Sedláček Zdeněk 2:2, Laube Robert 0:4, Stanislav Pavel 3:1, Vyskočil Tomáš 2:2), KST Kalich Litoměřice A - GPD Benešov nad Ploučnicí A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borecký Vlastimil 3:1, Málek Josef 2:2, Boháč Dominik 4:0, Bartošek Ivo 2:2, body hostů: Babička Michal st. 1:3, Štípek Martin 3:1, Babička Lukáš 1:3, Brabencová Pavlína 0:4),
6. kolo:
TJ Sokol Filipov B - GPD Benešov nad Ploučnicí A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neumann Martin 2:2, Kopecký Karel 3:1, Skála Jiří ml. 2:2, Honzík Stanislav 3:1, body hostů: Babička Michal st. 1:3, Štípek Martin 3:1, Babička Lukáš 0:4, Brabencová Pavlína 2:2), TTC Roudnice C - KST Kalich Litoměřice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Jiří ml. 0:2, Laube Robert 2:2, Vyskočil Tomáš 2:2, Sedláček Zdeněk 2:2, Sklenička Jan ml. 0:2, body hostů: Boháč Dominik 4:0, Bartošek Ivo 2:2, Chuchel Martin 3:1, Málek Josef 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem B - TJ Sokol Terezín A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysoudil Jan 2:2, Hauznerová Michaela 3:1, Vašinová Karina 3:1, Chabr Filip 1:3, body hostů: Brdlík František 2:2, Munková Irena 2:2, Friedrich Bohuslav 0:4, Vajgl Lukáš 3:1), SK Markvartice A - TJ Sokol Terezín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karlovský Tomáš 2:2, Lopušan Milan 0:4, Hanuš Jiří 3:1, Hanuš Petr 4:0, body hostů: Hájková Jana 1:3, Futera Vratislav 1:3, Slavík Petr 2:2, Skrbek Zdeněk 3:1), INPEKO Krásné Březno A - TJ Chemička Ústí nad Labem A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plutnar Stanislav 2:2, Schneider Lubor 2:2, Zach Vladimír 1:3, Mašek Lubomír 4:0, body hostů: Zápotocký Milan 2:2, Kindl Zdeněk 3:1, Hanek Tomáš st. 1:3, Komárek Jaroslav 1:3), SK Štětí B - TTC Roudnice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurista Josef 1:3, Líska Vladislav 1:3, Nedoma Jiří 2:2, Havran Michal 2:2, body hostů: Cinibulk Miloš 3:1, Líska Tomáš ml. 3:1, Brhovský Václav 4:0, Medáček Jaroslav 0:4),
7. kolo:
TTC Roudnice B - TJ Sokol Filipov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Tomáš ml. 2:2, Spurný Antonín ml. 2:2, Brhovský Václav 4:0, Cinibulk Miloš 4:0, body hostů: Kopecký Karel 2:2, Neumann Martin 0:4, Honzík Stanislav 1:3, Skála Jiří ml. 1:3), INPEKO Krásné Březno A - SK Štětí B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plutnar Jaroslav 0:2, Schneider Lubor 3:1, Zach Vladimír 2:2, Mašek Lubomír 4:0, Plutnar Stanislav 0:2, body hostů: Jurista Josef 1:3, Oliva Michal 3:1, Nedoma Jiří 1:3, Líska Vladislav 2:2), TJ Sokol Terezín B - TJ Chemička Ústí nad Labem A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Futera Vratislav 1:3, Skrbek Zdeněk 1:3, Pospíšil Petr 0:4, Hájková Jana 0:4, body hostů: Kindl Zdeněk 4:0, Zápotocký Milan 4:0, Karásek Jiří 2:2, Komárek Jaroslav 4:0), TJ Sokol Terezín A - SK Markvartice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Munková Irena 3:1, Vajgl Lukáš 4:0, Pizur Miroslav 3:1, Brdlík František 3:1, body hostů: Hanuš Jiří 1:3, Hanuš Petr 2:2, Lopušan Milan 0:4, Karlovský Tomáš 0:4), KST Kalich Litoměřice A - SKP Sever Ústí nad Labem B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boháč Dominik 4:0, Chuchel Martin 4:0, Borecký Vlastimil 3:1, Bartošek Ivo 2:2, body hostů: Vašinová Karina 1:3, Hauznerová Michaela 1:3, Vysoudil Jan 1:3, Chabr Filip 0:4), GPD Benešov nad Ploučnicí A - TTC Roudnice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babička Michal st. 3:1, Štípek Martin 3:1, Brabencová Pavlína 1:3, Babička Lukáš 1:3, body hostů: Sklenička Jan ml. 1:3, Sedláček Jiří ml. 2:2, Laube Robert 2:2, Vyskočil Tomáš 3:1),
8. kolo:
TJ Sokol Filipov B - TTC Roudnice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neumann Martin 3:1, Polák Pavel 3:1, Honzík Stanislav 3:1, Skála Jiří ml. 2:0, Fučík Zdeněk 2:0, body hostů: Vyskočil Tomáš 2:2, Laube Robert 1:3, Hrádek Tomáš 0:4, Sklenička Jan ml. 0:4), SKP Sever Ústí nad Labem B - GPD Benešov nad Ploučnicí A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysoudil Jan 2:2, Vašinová Karina 2:2, Špička Zbyněk 3:1, Hauznerová Michaela 4:0, body hostů: Babička Michal st. 2:2, Babička Lukáš 1:3, Nebohý František 1:3, Myslivec Miroslav 1:3), SK Markvartice A - KST Kalich Litoměřice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanuš Jiří 3:1, Hanuš Petr 3:1, Lopušan Milan 0:4, Karlovský Tomáš 2:2, body hostů: Boháč Dominik 3:1, Bartošek Ivo 1:3, Jonáš Stanislav 1:3, Málek Josef 3:1), TJ Chemička Ústí nad Labem A - TJ Sokol Terezín A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kindl Zdeněk 3:1, Komárek Jaroslav 3:1, Hanek Tomáš st. 2:2, Zápotocký Milan 3:1, body hostů: Vajgl Lukáš 1:3, Brdlík František 2:2, Pizur Miroslav 0:4, Munková Irena 2:2), SK Štětí B - TJ Sokol Terezín B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurista Josef 3:1, Karel Daniel 0:4, Líska Vladislav 3:1, Nedoma Jiří 4:0, body hostů: Hájková Jana 1:3, Futera Vratislav 1:3, Slavík Petr 1:3, Skrbek Zdeněk 3:1), TTC Roudnice B - INPEKO Krásné Březno A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Tomáš ml. 2:2, Spurný Antonín ml. 2:2, Brhovský Václav 2:2, Cinibulk Miloš 2:2, body hostů: Mašek Lubomír 4:0, Schneider Lubor 4:0, Plutnar Stanislav 0:4, Zach Vladimír 0:4),
9. kolo:
INPEKO Krásné Březno A - TJ Sokol Filipov B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schneider Lubor 4:0, Plutnar Stanislav 4:0, Mašek Jan 0:2, Zach Vladimír 4:0, Muller Pavel 0:2, body hostů: Skála Jiří ml. 1:3, Honzík Stanislav 1:3, Polák Pavel 1:3, Neumann Martin 1:3), TJ Sokol Terezín B - TTC Roudnice B 4:14 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skrbek Zdeněk 2:2, Slavík Petr 0:4, Hájková Jana 0:4, Futera Vratislav 0:4, body hostů: Cinibulk Miloš 3:1, Líska Tomáš ml. 4:0, Spurný Antonín ml. 3:1, Brhovský Václav 4:0), TJ Sokol Terezín A - SK Štětí B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Munková Irena 3:1, Vajgl Lukáš 3:1, Pizur Miroslav 2:2, Brdlík František 4:0, body hostů: Oliva Michal 1:3, Jurista Josef 0:4, Líska Vladislav 2:2, Nedoma Jiří 1:3), KST Kalich Litoměřice A - TJ Chemička Ústí nad Labem A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Málek Josef 1:3, Borecký Vlastimil 3:1, Boháč Dominik 4:0, Bartošek Ivo 1:3, body hostů: Zápotocký Milan 2:2, Komárek Jaroslav 2:2, Hanek Tomáš st. 2:2, Karásek Jiří 1:3), GPD Benešov nad Ploučnicí A - SK Markvartice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Myslivec Miroslav 2:2, Babička Michal st. 3:1, Štípek Martin 2:2, Babička Lukáš 2:2, body hostů: Lopušan Milan 0:4, Linzmayer Václav 0:4, Hanuš Jiří 3:1, Hanuš Petr 4:0), TTC Roudnice C - SKP Sever Ústí nad Labem B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Jiří ml. 1:3, Vyskočil Tomáš 4:0, Laube Robert 3:1, Sedláček Zdeněk 4:0, body hostů: Vysoudil Jan 0:4, Hauznerová Michaela 2:2, Chabr Filip 1:3, Smíšková Martina 1:3),
10. kolo:
TJ Sokol Filipov B - SKP Sever Ústí nad Labem B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neumann Martin 2:2, Honzík Stanislav 2:2, Polák Pavel 2:2, Fučík Zdeněk 2:2, body hostů: Chabr Filip 3:1, Smíšková Martina 1:3, Vysoudil Jan 4:0, Vašinová Karina 0:4), SK Markvartice A - TTC Roudnice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matušek Petr 3:1, Hanuš Petr 3:1, Hanuš Jiří 3:0, Karlovský Tomáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Sedláček Jiří ml. 0:4, Laube Robert 0:4, Sedláček Zdeněk 1:3, Vyskočil Tomáš 2:1, WO 0:1), TJ Chemička Ústí nad Labem A - GPD Benešov nad Ploučnicí A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kindl Zdeněk 4:0, Komárek Jaroslav 3:1, Hanek Tomáš st. 1:3, Zápotocký Milan 4:0, body hostů: Babička Michal st. 2:2, Štípek Martin 1:3, Babička Lukáš 1:3, Myslivec Miroslav 0:4), SK Štětí B - KST Kalich Litoměřice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jurista Josef 1:3, Karel Daniel 1:3, Nedoma Jiří 3:1, Líska Vladislav 1:3, body hostů: Boháč Dominik 3:1, Borecký Vlastimil 3:1, Bartošek Ivo 4:0, Málek Josef 0:2, Jonáš Stanislav 0:2), TTC Roudnice B - TJ Sokol Terezín A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Tomáš ml. 2:2, Spurný Antonín ml. 3:1, Brhovský Václav 2:2, Cinibulk Miloš 4:0, body hostů: Friedrich Bohuslav 2:2, Pizur Miroslav 1:3, Brdlík František 0:4, Munková Irena 2:2), INPEKO Krásné Březno A - TJ Sokol Terezín B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plutnar Stanislav 0:4, Schneider Lubor 4:0, Plutnar Jaroslav 1:3, Mašek Lubomír 4:0, body hostů: Skrbek Zdeněk 1:3, Slavík Petr 2:2, Futera Vratislav 2:2, Hájková Jana 2:2),
11. kolo:
TJ Sokol Terezín B - TJ Sokol Filipov B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Futera Vratislav 1:3, Skrbek Zdeněk 1:3, Slavík Petr 2:2, Hájková Jana 1:3, body hostů: Neumann Martin 3:1, Mrázek Michal 2:2, Kopecký Karel 3:1, Honzík Stanislav 3:1), TJ Sokol Terezín A - INPEKO Krásné Březno A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Munková Irena 3:1, Vajgl Lukáš 2:2, Pizur Miroslav 2:2, Brdlík František 3:1, body hostů: Mašek Lubomír 4:0, Zach Vladimír 1:3, Plutnar Stanislav 1:3, Plutnar Jaroslav 0:4), KST Kalich Litoměřice A - TTC Roudnice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boháč Dominik 4:0, Kopecký Filip 4:0, Chuchel Martin 2:1, Bartošek Ivo 0:2, Borecký Vlastimil 2:0, WO 1:0, body hostů: Cinibulk Miloš 0:4, Líska Tomáš ml. 1:3, Spurný Antonín ml. 1:3, Brhovský Václav 1:2, WO 0:1), GPD Benešov nad Ploučnicí A - SK Štětí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babička Michal st. 3:1, Štípek Martin 3:1, Myslivec Miroslav 3:1, Brabencová Pavlína 0:2, Nebohý František 0:2, body hostů: Jurista Josef 1:3, Novák Vladislav 1:3, Líska Vladislav 1:3, Nedoma Jiří 4:0), TTC Roudnice C - TJ Chemička Ústí nad Labem A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Jiří ml. 1:3, Hrádek Tomáš 0:4, Vyskočil Tomáš 2:2, Sedláček Zdeněk 2:2, body hostů: Kindl Zdeněk 3:1, Zápotocký Milan 3:1, Komárek Jaroslav 4:0, Hanek Tomáš st. 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem B - SK Markvartice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chabr Filip 3:1, Vašinová Karina 1:3, Hauznerová Michaela 2:2, Vysoudil Jan 2:2, body hostů: Hanuš Jiří 4:0, Hanuš Petr 3:1, Karlovský Tomáš 1:3, Lopušan Milan 0:4),
12. kolo:
TJ Sokol Filipov B - SK Markvartice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neumann Martin 2:2, Polák Pavel 1:3, Kopecký Karel 1:3, Mrázek Michal 3:1, body hostů: Hanuš Jiří 3:1, Hanuš Petr 2:2, Karlovský Tomáš 3:1, Lopušan Milan 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem B - TJ Chemička Ústí nad Labem A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vysoudil Jan 2:2, Chabr Filip 2:2, Smíšková Martina 2:2, Vašinová Karina 3:1, body hostů: Hanek Tomáš st. 3:1, Karásek Jiří 4:0, Duplinský Milan 0:4, Barták Tomáš 0:4), TTC Roudnice C - SK Štětí B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Jiří ml. 1:3, Laube Robert 2:2, Vyskočil Tomáš 3:1, Sedláček Zdeněk 4:0, body hostů: Jurista Josef 1:3, Novák Vladislav 1:3, Líska Vladislav 1:3, Nedoma Jiří 3:1), GPD Benešov nad Ploučnicí A - TTC Roudnice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štípek Martin 4:0, Babička Lukáš 2:2, Brabencová Pavlína 1:3, Myslivec Miroslav 1:3, body hostů: Cinibulk Miloš 3:1, Líska Tomáš ml. 2:2, Spurný Antonín ml. 2:2, Brhovský Václav 1:3), KST Kalich Litoměřice A - INPEKO Krásné Březno A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borecký Vlastimil 1:3, Boháč Dominik 4:0, Chuchel Martin 1:3, Bartošek Ivo 1:3, body hostů: Mašek Lubomír 3:1, Schneider Lubor 3:1, Pucherna Lubomír 0:1, Zach Vladimír 2:2, Plutnar Stanislav 1:2), TJ Sokol Terezín A - TJ Sokol Terezín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martínek Karel 0:4, Brdlík František 4:0, Stranka Pavel 0:4, Vajgl Lukáš 3:1, body hostů: Skrbek Zdeněk 3:1, Slavík Petr 2:2, Futera Vratislav 2:2, Hájková Jana 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Terezín A - TJ Sokol Filipov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Friedrich Bohuslav 1:3, Vajgl Lukáš 3:1, Pizur Miroslav 2:2, Brdlík František 3:1, body hostů: Neumann Martin 2:2, Mrázek Michal 2:2, Honzík Stanislav 2:2, Fučík Zdeněk 1:3), TJ Sokol Terezín B - KST Kalich Litoměřice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Petr 2:2, Skrbek Zdeněk 2:2, Hájková Jana 2:2, Králíček Radim 3:1, body hostů: Boháč Dominik 4:0, Borecký Vlastimil 0:4, Bartošek Ivo 2:2, Málek Josef 1:3), INPEKO Krásné Březno A - GPD Benešov nad Ploučnicí A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plutnar Stanislav 0:4, Schneider Lubor 2:2, Zach Vladimír 3:0, Mašek Lubomír 4:0, Novák Jiří 0:1, body hostů: Babička Michal st. 2:2, Brabencová Pavlína 1:3, Babička Lukáš 2:2, Myslivec Miroslav 2:2), TTC Roudnice B - TTC Roudnice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Tomáš ml. 4:0, Spurný Antonín ml. 2:2, Brhovský Václav 2:2, Cinibulk Miloš 4:0, body hostů: Sedláček Zdeněk 1:3, Stanislav Pavel 2:2, Laube Robert 1:3, Vyskočil Tomáš 0:4), SK Štětí B - SKP Sever Ústí nad Labem B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havran Michal 0:4, Líska Vladislav 2:2, Novák Vladislav 2:2, Jurista Josef 0:4, body hostů: Špička Zbyněk 4:0, Vašinová Karina 2:2, Smíšková Martina 4:0, Chabr Filip 2:2), TJ Chemička Ústí nad Labem A - SK Markvartice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Culek Igor 3:1, Hanek Tomáš st. 3:1, Duplinský Milan 2:2, Barták Tomáš 1:3, body hostů: Hanuš Petr 3:1, Karlovský Tomáš 2:2, Lopušan Milan 1:3, Linzmayer Václav 1:3),
14. kolo:
TJ Sokol Filipov B - TJ Chemička Ústí nad Labem A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrázek Michal 3:1, Polák Pavel 3:1, Neumann Martin 3:1, Fučík Zdeněk 3:1, body hostů: Culek Igor 2:2, Hanek Tomáš st. 2:2, Duplinský Milan 0:4, Pospíšil Pavel 0:4), SK Markvartice A - SK Štětí B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanuš Jiří 4:0, Hanuš Petr 4:0, Lopušan Milan 2:2, Karlovský Tomáš 3:1, body hostů: Burda Petr 0:4, Novotný Petr 0:4, Jurista Josef 2:2, Nedoma Jiří 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem B - TTC Roudnice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysoudil Jan 1:3, Vašinová Karina 1:3, Smíšková Martina 2:2, Hauznerová Michaela 2:2, body hostů: Cinibulk Miloš 4:0, Líska Tomáš ml. 3:1, Spurný Antonín ml. 1:3, Brhovský Václav 2:2), TTC Roudnice C - INPEKO Krásné Březno A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Zdeněk 3:1, Laube Robert 2:2, Vyskočil Tomáš 4:0, Stanislav Pavel 3:1, body hostů: Schneider Lubor 3:1, Mašek Lubomír 1:3, Plutnar Stanislav 0:4, Pucherna Lubomír 0:4), GPD Benešov nad Ploučnicí A - TJ Sokol Terezín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babička Michal st. 3:1, Štípek Martin 1:3, Babička Lukáš 2:2, Myslivec Miroslav 1:3, body hostů: Králíček Radim 4:0, Slavík Petr 2:2, Skrbek Zdeněk 2:2, Futera Vratislav 0:2, Hájková Jana 1:1), KST Kalich Litoměřice A - TJ Sokol Terezín A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boháč Dominik 4:0, Borecký Vlastimil 2:2, Málek Josef 4:0, Bartošek Ivo 1:3, body hostů: Munková Irena 2:2, Brdlík František 2:2, Martínek Karel 0:4, Friedrich Bohuslav 1:3),
15. kolo:
KST Kalich Litoměřice A - TJ Sokol Filipov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Málek Josef 1:3, Boháč Dominik 4:0, Borecký Vlastimil 3:1, Bartošek Ivo 0:4, body hostů: Neumann Martin 2:2, Kopecký Karel 1:3, Honzík Stanislav 2:2, Mrázek Michal 3:1), TJ Sokol Terezín A - GPD Benešov nad Ploučnicí A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Munková Irena 4:0, Vajgl Lukáš 4:0, Friedrich Bohuslav 2:2, Brdlík František 3:1, body hostů: Brabencová Pavlína 0:4, Nebohý František 1:3, Babička Lukáš 2:2, Myslivec Miroslav 0:4), TJ Sokol Terezín B - TTC Roudnice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Petr 1:3, Skrbek Zdeněk 3:1, Futera Vratislav 0:2, Králíček Radim 3:1, Hájková Jana 0:2, body hostů: Laube Robert 2:2, Sedláček Zdeněk 2:2, Stanislav Pavel 3:1, Vyskočil Tomáš 2:2), INPEKO Krásné Březno A - SKP Sever Ústí nad Labem B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pucherna Lubomír 2:2, Schneider Lubor 3:1, Zach Vladimír 3:0, Mašek Lubomír 4:0, Plutnar Stanislav 0:1, body hostů: Smíšková Martina 2:2, Hauznerová Michaela 1:3, Špička Zbyněk 0:1, Chabr Filip 1:3, Vysoudil Jan 0:3), TTC Roudnice B - SK Markvartice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líska Tomáš ml. 3:0, Spurný Antonín ml. 3:1, Brhovský Václav 4:0, Mejzr Radek 0:4, Cinibulk Miloš 1:0, body hostů: Hanuš Jiří 2:2, Lopušan Milan 1:3, Komárek Filip 1:3, Linzmayer Václav 1:3), SK Štětí B - TJ Chemička Ústí nad Labem A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líska Vladislav 2:2, Kučerák Václav 0:4, Nedoma Jiří 1:3, Jurista Josef 0:4, body hostů: Kindl Zdeněk 4:0, Zápotocký Milan 3:1, Culek Igor 4:0, Karásek Jiří 2:2),
16. kolo:
TJ Sokol Filipov B - SK Štětí B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrázek Michal 3:0, Honzík Stanislav 3:0, Neumann Martin 3:0, Fučík Zdeněk 3:0, WO 5:0, body hostů: Dvořák Milan 0:4, Kučerák Václav 0:4, Glaser Arnošt 0:4, WO 0:5), TJ Chemička Ústí nad Labem A - TTC Roudnice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kindl Zdeněk 2:2, Komárek Jaroslav 2:2, Culek Igor 2:2, Zápotocký Milan 1:3, body hostů: Cinibulk Miloš 3:1, Červenka Marek 4:0, Líska Tomáš ml. 1:3, Brhovský Václav 1:3), SK Markvartice A - INPEKO Krásné Březno A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanuš Jiří 2:2, Hanuš Petr 2:2, Lopušan Milan 0:4, Linzmayer Václav 0:4, body hostů: Schneider Lubor 4:0, Zach Vladimír 4:0, Plutnar Stanislav 2:0, Pucherna Lubomír 2:2, Muller Pavel 0:2), SKP Sever Ústí nad Labem B - TJ Sokol Terezín B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smíšková Martina 2:2, Hauznerová Michaela 3:1, Vašinová Karina 1:3, Špička Zbyněk 2:0, Vysoudil Jan 0:2, body hostů: Králíček Radim 3:1, Slavík Petr 2:2, Skrbek Zdeněk 1:1, Futera Vratislav 2:2, Hájková Jana 0:2), TTC Roudnice C - TJ Sokol Terezín A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Zdeněk 3:1, Laube Robert 3:1, Vyskočil Tomáš 0:4, Stanislav Pavel 3:1, body hostů: Friedrich Bohuslav 1:3, Vajgl Lukáš 2:2, Brdlík František 3:1, Pizur Miroslav 1:3), GPD Benešov nad Ploučnicí A - KST Kalich Litoměřice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brabencová Pavlína 0:4, Štípek Martin 2:2, Myslivec Miroslav 0:4, Babička Lukáš 2:2, body hostů: Borecký Vlastimil 2:2, Bartošek Ivo 2:2, Kopecký Filip 4:0, Boháč Dominik 4:0),
17. kolo:
GPD Benešov nad Ploučnicí A - TJ Sokol Filipov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štípek Martin 3:1, Myslivec Miroslav 1:3, Babička Lukáš 3:1, Babička Michal st. 3:1, body hostů: Neumann Martin 2:2, Mrázek Michal 1:3, Kopecký Karel 0:4, Honzík Stanislav 3:1), KST Kalich Litoměřice A - TTC Roudnice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Filip 3:1, Chuchel Martin 4:0, Boháč Dominik 3:0, Bartošek Ivo 0:4, Jonáš Stanislav 0:1, body hostů: Sedláček Zdeněk 1:3, Laube Robert 1:3, Stanislav Pavel 1:3, Vyskočil Tomáš 3:1), TJ Sokol Terezín A - SKP Sever Ústí nad Labem B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stranka Pavel 0:4, Vajgl Lukáš 4:0, Friedrich Bohuslav 1:3, Munková Irena 3:1, body hostů: Chabr Filip 2:2, Vašinová Karina 2:2, Vysoudil Jan 2:2, Smíšková Martina 2:2), TJ Sokol Terezín B - SK Markvartice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Futera Vratislav 0:2, Skrbek Zdeněk 3:1, Slavík Petr 1:3, Králíček Radim 4:0, Hájková Jana 1:1, body hostů: Hanuš Jiří 2:2, Hanuš Petr 3:1, Lopušan Milan 0:4, Karlovský Tomáš 2:2), TJ Chemička Ústí nad Labem A - INPEKO Krásné Březno A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Culek Igor 2:2, Hanek Tomáš st. 2:2, Komárek Jaroslav 2:2, Karásek Jiří 2:2, body hostů: Schneider Lubor 2:2, Plutnar Stanislav 2:2, Pucherna Lubomír 1:2, Mašek Lubomír 3:1, Novák Jiří 0:1), TTC Roudnice B - SK Štětí B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Tomáš ml. 3:1, Spurný Antonín ml. 2:2, Brhovský Václav 3:1, Cinibulk Miloš 4:0, body hostů: Jurista Josef 0:4, Havran Michal 0:4, Líska Vladislav 1:3, Nedoma Jiří 3:1),
18. kolo:
TJ Sokol Filipov B - TTC Roudnice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neumann Martin 2:2, Honzík Stanislav 0:4, Mrázek Michal 3:1, Polák Pavel 0:4, body hostů: Červenka Marek 4:0, Líska Tomáš ml. 2:2, Cinibulk Miloš 3:1, Brhovský Václav 2:2), SK Štětí B - INPEKO Krásné Březno A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurista Josef 2:2, Havran Michal 1:3, Nedoma Jiří 2:2, Líska Vladislav 2:2, body hostů: Mašek Lubomír 4:0, Schneider Lubor 3:1, Zach Vladimír 2:2, Pucherna Lubomír 0:1, Plutnar Stanislav 0:3), TJ Chemička Ústí nad Labem A - TJ Sokol Terezín B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Culek Igor 2:2, Komárek Jaroslav 2:2, Svrček Petr 1:3, Kindl Zdeněk 3:1, body hostů: Králíček Radim 4:0, Slavík Petr 0:4, Hájková Jana 1:3, Skrbek Zdeněk 3:1), SK Markvartice A - TJ Sokol Terezín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lopušan Milan 0:4, Karlovský Tomáš 3:1, Hanuš Jiří 2:2, Hanuš Petr 3:1, body hostů: Brdlík František 3:1, Friedrich Bohuslav 2:2, Pizur Miroslav 2:2, Martínek Karel 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem B - KST Kalich Litoměřice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysoudil Jan 2:2, Hauznerová Michaela 2:2, Špička Zbyněk 2:2, Smíšková Martina 3:1, body hostů: Boháč Dominik 4:0, Borecký Vlastimil 2:2, Bartošek Ivo 1:3, Jonáš Stanislav 0:4), TTC Roudnice C - GPD Benešov nad Ploučnicí A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Zdeněk 2:2, Laube Robert 4:0, Stanislav Pavel 2:2, Vyskočil Tomáš 2:2, body hostů: Štípek Martin 2:2, Brabencová Pavlína 0:4, Babička Lukáš 3:1, Myslivec Miroslav 1:3),
19. kolo:
TTC Roudnice C - TJ Sokol Filipov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laube Robert 1:3, Stanislav Pavel 2:2, Vyskočil Tomáš 3:1, Sedláček Zdeněk 3:1, body hostů: Neumann Martin 3:1, Kopecký Karel 1:3, Honzík Stanislav 2:2, Mrázek Michal 1:3), GPD Benešov nad Ploučnicí A - SKP Sever Ústí nad Labem B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nebohý František 1:3, Štípek Martin 0:4, Babička Lukáš 4:0, Myslivec Miroslav 0:4, body hostů: Vysoudil Jan 2:2, Vašinová Karina 3:1, Hauznerová Michaela 3:1, Chabr Filip 3:1), KST Kalich Litoměřice A - SK Markvartice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoch Pavel ml. 0:2, Borecký Vlastimil 1:3, Boháč Dominik 4:0, Bartošek Ivo 2:2, WO 0:2, body hostů: Hanuš Jiří 3:1, Hanuš Petr 1:2, Lopušan Milan 0:3, Karlovský Tomáš 3:1, WO 2:0), TJ Sokol Terezín A - TJ Chemička Ústí nad Labem A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Munková Irena 2:2, Vajgl Lukáš 2:2, Pizur Miroslav 2:2, Brdlík František 4:0, body hostů: Kindl Zdeněk 3:1, Culek Igor 1:3, Komárek Jaroslav 2:2, Svrček Petr 0:4), TJ Sokol Terezín B - SK Štětí B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skrbek Zdeněk 4:0, Futera Vratislav 2:0, Slavík Petr 2:2, Králíček Radim 4:0, Hájková Jana 1:1, body hostů: Jurista Josef 0:4, Líska Vladislav 1:3, Havran Michal 0:4, Nedoma Jiří 2:2), INPEKO Krásné Březno A - TTC Roudnice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plutnar Stanislav 0:4, Schneider Lubor 1:3, Zach Vladimír 2:2, Mašek Lubomír 4:0, body hostů: Červenka Marek 2:1, Cinibulk Miloš 3:1, Líska Tomáš ml. 2:2, Brhovský Václav 2:2, Spurný Antonín ml. 0:1),
20. kolo:
TJ Sokol Filipov B - INPEKO Krásné Březno A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neumann Martin 1:3, Honzík Stanislav 1:3, Kopecký Karel 2:2, Mrázek Michal 2:2, body hostů: Mašek Lubomír 4:0, Schneider Lubor 3:1, Zach Vladimír 3:1, Pucherna Lubomír 0:2, Plutnar Jaroslav 0:2), TTC Roudnice B - TJ Sokol Terezín B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brhovský Václav 2:2, Spurný Antonín ml. 2:2, Líska Tomáš ml. 2:2, Cinibulk Miloš 2:0, Medáček Jaroslav 0:2, body hostů: Skrbek Zdeněk 3:1, Králíček Radim 4:0, Futera Vratislav 1:3, Hájková Jana 0:4), SK Štětí B - TJ Sokol Terezín A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jurista Josef 1:3, Havran Michal 2:2, Nedoma Jiří 2:2, Líska Vladislav 2:2, body hostů: Munková Irena 3:1, Brdlík František 3:1, Friedrich Bohuslav 1:3, Vajgl Lukáš 2:2), TJ Chemička Ústí nad Labem A - KST Kalich Litoměřice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Culek Igor 2:2, Komárek Jaroslav 2:2, Svrček Petr 2:1, Zápotocký Milan 4:0, Hanek Tomáš st. 0:1, body hostů: Borecký Vlastimil 0:4, Chuchel Martin 2:2, Boháč Dominik 3:1, Bartošek Ivo 0:2, Jonáš Stanislav 1:1), SK Markvartice A - GPD Benešov nad Ploučnicí A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lopušan Milan 0:4, Hanuš Jiří 4:0, Hanuš Petr 4:0, Karlovský Tomáš 3:1, body hostů: Babička Michal st. 2:2, Štípek Martin 1:3, Babička Lukáš 1:3, Myslivec Miroslav 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem B - TTC Roudnice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašinová Karina 1:3, Hauznerová Michaela 4:0, Vysoudil Jan 1:3, Chabr Filip 1:3, body hostů: Sklenička Jan ml. 3:1, Sedláček Zdeněk 1:3, Stanislav Pavel 3:1, Vyskočil Tomáš 2:2),
21. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem B - TJ Sokol Filipov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smíšková Martina 3:1, Vašinová Karina 0:2, Špička Zbyněk 3:1, Hauznerová Michaela 3:1, Chabr Filip 0:2, body hostů: Neumann Martin 1:3, Mrázek Michal 2:2, Honzík Stanislav 2:2, Kopecký Karel 2:2), TTC Roudnice C - SK Markvartice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stanislav Pavel 3:1, Sedláček Zdeněk 3:1, Vyskočil Tomáš 3:1, Sedláček Jiří ml. 3:1, body hostů: Hanuš Jiří 1:3, Hanuš Petr 1:3, Karlovský Tomáš 1:3, Lopušan Milan 1:3), GPD Benešov nad Ploučnicí A - TJ Chemička Ústí nad Labem A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štípek Martin 1:3, Nebohý František 2:2, Babička Lukáš 1:3, Myslivec Miroslav 3:1, body hostů: Kindl Zdeněk 3:1, Zápotocký Milan 2:2, Culek Igor 3:1, Svrček Petr 1:3), KST Kalich Litoměřice A - SK Štětí B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boháč Dominik 4:0, Chuchel Martin 3:1, Jonáš Stanislav 2:2, Borecký Vlastimil 2:2, body hostů: Líska Vladislav 2:2, Jurista Josef 0:4, Havran Michal 0:4, Nedoma Jiří 3:1), TJ Sokol Terezín A - TTC Roudnice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martínek Karel 1:3, Friedrich Bohuslav 1:3, Pizur Miroslav 2:2, Brdlík František 3:1, body hostů: Brhovský Václav 4:0, Spurný Antonín ml. 3:1, Medáček Jaroslav 2:2, Mejzr Radek 0:4), TJ Sokol Terezín B - INPEKO Krásné Březno A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájková Jana 1:3, Slavík Petr 3:1, Futera Vratislav 3:1, Skrbek Zdeněk 4:0, body hostů: Schneider Lubor 1:3, Plutnar Stanislav 1:3, Zach Vladimír 2:2, Pucherna Lubomír 1:3),
22. kolo:
TJ Sokol Filipov B - TJ Sokol Terezín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Michal 2:2, Honzík Stanislav 2:2, Kopecký Karel 2:2, Neumann Martin 2:2, body hostů: Králíček Radim 3:0, Skrbek Zdeněk 2:2, Slavík Petr 1:3, Hájková Jana 1:3, Futera Vratislav 1:0), INPEKO Krásné Březno A - TJ Sokol Terezín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pucherna Lubomír 3:1, Plutnar Jaroslav 2:2, Plutnar Stanislav 1:3, Schneider Lubor 2:2, body hostů: Brdlík František 3:1, Munková Irena 4:0, Friedrich Bohuslav 1:3, Stranka Pavel 0:4), TTC Roudnice B - KST Kalich Litoměřice A 4:14 (čtyřhry 1:0, body domácích: Medáček Jaroslav 1:3, Jaroš Václav 1:3, Mejzr Radek 1:3, WO 0:5, body hostů: Boháč Dominik 3:0, Chuchel Martin 2:1, Bartošek Ivo 2:1, Borecký Vlastimil 2:1, WO 5:0), SK Štětí B - GPD Benešov nad Ploučnicí A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líska Vladislav 2:2, Havran Michal 1:3, Nedoma Jiří 3:1, Jurista Josef 0:4, body hostů: Babička Michal st. 1:3, Štípek Martin 3:1, Babička Lukáš 3:1, Myslivec Miroslav 3:1), TJ Chemička Ústí nad Labem A - TTC Roudnice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komárek Jaroslav 4:0, Svrček Petr 4:0, Barták Tomáš 0:4, Culek Igor 4:0, body hostů: Stanislav Pavel 1:3, Vyskočil Tomáš 1:3, Sedláček Zdeněk 1:3, Laube Robert 1:3), SK Markvartice A - SKP Sever Ústí nad Labem B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanuš Jiří 3:1, Hanuš Petr 4:0, Lopušan Milan 1:3, Linzmayer Václav 0:4, body hostů: Chabr Filip 2:2, Vysoudil Jan 1:3, Hauznerová Michaela 3:1, Vašinová Karina 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy