Výsledky do novin
Extraliga mužů
1. kolo:
SK TTC Františkovy Lázně - SKST DencoHappel Liberec 4:2 (body domácích: Pavelka Tomáš 1:0, Plaček František 1:1, Gavlas Antonín ml. 2:0, Manna Romualdo 0:1, body hostů: Seibert Jakub 1:1, Medek Josef 0:2, Košťál Radek 1:1), KT Praha - TTC Elizza Praha 3:3 (body domácích: Havlík Tomáš 2:0, Panský Jindřich 0:2, Orlowski Milan 1:1, body hostů: Kalužný Samuel 1:1, Turček Peter 1:0, Holáň Jan 1:1, Thang Do Trong 0:1), TTC Ostrava 2016 - TJ Ostrava KST 4:1 (body domácích: Chiang Chieh Hung 2:0, Tregler Tomáš 1:1, Korbel Petr 1:0, body hostů: Martinko Jiří 0:1, Šimončík Josef 1:0, Bindač Miroslav 0:2, Klos Patrik 0:1), DTJ Hradec Králové - SKST Charvát Baník Havířov 2:4 (body domácích: Koblížek Martin 1:1, Olejník Martin 1:1, Palkovský David 0:2, body hostů: Rezetka Roman 0:2, Beneš Michal 2:0, Čihák Marek 2:0), SF SKK EL Niňo Praha - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 4:0 (body domácích: Kleprlík Jakub 1:0, Bajger Ondřej 2:0, Reitšpies David 1:0, body hostů: Buben Vlastimil 0:2, Hort Tomáš 0:1, Pavlica Martin 0:1), SF SK Kotlářka EN Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 3:3 (body domácích: Kučera Stanislav 1:1, Němeček Jakub 1:1, Kaucký Petr 1:1, body hostů: Hanák Martin 1:1, Lebeda Michal ml. 0:2, Crha Jakub 2:0),
2. kolo:
SK TTC Františkovy Lázně - TTC Elizza Praha 4:0 (body domácích: Manna Romualdo 1:0, Plaček František 1:0, Pavelka Tomáš 1:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, body hostů: Kalužný Samuel 0:2, Turček Peter 0:1, Holáň Jan 0:1), KT Praha - SKST DencoHappel Liberec 1:4 (body domácích: Havlík Tomáš 0:2, Panský Jindřich 1:1, Javůrek Petr 0:1, body hostů: Košťál Radek 2:0, Medek Josef 0:1, Seibert Jakub 2:0), TTC Ostrava 2016 - SKST Charvát Baník Havířov 4:0 (body domácích: Tregler Tomáš 1:0, Chiang Chieh Hung 2:0, Korbel Petr 1:0, body hostů: Beneš Michal 0:1, Rezetka Roman 0:1, Čihák Marek 0:1, Karabec Ivan 0:1), DTJ Hradec Králové - TJ Ostrava KST 3:3 (body domácích: Olejník Martin 1:1, Palkovský David 1:1, Koblížek Martin 1:1, body hostů: Šimončík Josef 2:0, Klos Patrik 0:2, Bindač Miroslav 1:1), SF SKK EL Niňo Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 3:3 (body domácích: Bajger Ondřej 0:2, Reitšpies David 1:1, Kleprlík Jakub 2:0, body hostů: Hanák Martin 2:0, Lebeda Michal ml. 0:2, Crha Jakub 1:1), SF SK Kotlářka EN Praha - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 4:1 (body domácích: Kučera Stanislav 2:0, Kaucký Petr 2:0, Němeček Jakub 0:1, body hostů: Buben Vlastimil 0:2, Hort Tomáš 0:1, Pavlica Martin 1:1),
3. kolo:
SKST DencoHappel Liberec - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 4:2 (body domácích: Valenta Jan 1:1, Košťál Radek 2:0, Seibert Jakub 1:1, body hostů: Buben Vlastimil 1:1, Hort Tomáš 0:2, Pavlica Martin 1:1), TTC Elizza Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 4:2 (body domácích: Kalužný Samuel 1:1, Holáň Jan 1:1, Turček Peter 2:0, body hostů: Crha Jakub 2:0, Hanák Martin 0:2, Lebeda Michal ml. 0:2), TJ Ostrava KST - SF SKK EL Niňo Praha 3:3 (body domácích: Martinko Jiří 1:1, Bindač Miroslav 0:2, Šimončík Josef 2:0, body hostů: Kleprlík Jakub 2:0, Reitšpies David 1:1, Bajger Ondřej 0:2), SKST Charvát Baník Havířov - SF SK Kotlářka EN Praha 3:3 (body domácích: Beneš Michal 1:1, Čihák Marek 2:0, Rezetka Roman 0:2, body hostů: Kučera Stanislav 1:1, Němeček Jakub 1:1, Kaucký Petr 1:1), SK TTC Františkovy Lázně - TTC Ostrava 2016 1:4 (body domácích: Pavelka Tomáš 0:2, Gavlas Antonín ml. 1:1, Plaček František 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 2:0, Korbel Petr 0:1, Karakaševič Aleksandar 2:0), KT Praha - DTJ Hradec Králové 0:4 (body domácích: Havlík Tomáš 0:1, Panský Jindřich 0:2, Javůrek Petr 0:1, body hostů: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 1:0, Palkovský David 1:0),
4. kolo:
SKST DencoHappel Liberec - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 1:4 (body domácích: Košťál Radek 1:1, Seibert Jakub 0:2, Valenta Jan 0:1, body hostů: Lebeda Michal ml. 1:1, Hanák Martin 1:0, Crha Jakub 2:0), TTC Elizza Praha - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 4:0 (body domácích: Turček Peter 1:0, Kalužný Samuel 2:0, Holáň Jan 1:0, body hostů: Pavlica Martin 0:2, Hort Tomáš 0:1, Buben Vlastimil 0:1), TJ Ostrava KST - SF SK Kotlářka EN Praha 4:0 (body domácích: Klos Patrik 1:0, Bindač Miroslav 1:0, Šimončík Josef 1:0, Martinko Jiří 1:0, body hostů: Kučera Stanislav 0:2, Kaucký Petr 0:1, Němeček Jakub 0:1), SKST Charvát Baník Havířov - SF SKK EL Niňo Praha 0:4 (body domácích: Rezetka Roman 0:1, Rozínek Vojtěch 0:2, Beneš Michal 0:1, body hostů: Reitšpies David 2:0, Bajger Ondřej 1:0, Kleprlík Jakub 1:0), SK TTC Františkovy Lázně - DTJ Hradec Králové 0:4wo, KT Praha - TTC Ostrava 2016 0:4 (body domácích: Havlík Tomáš 0:1, Panský Jindřich 0:2, Javůrek Petr 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 2:0, Korbel Petr 1:0, Karakaševič Aleksandar 1:0),
5. kolo:
TTC Ostrava 2016 - TTC Elizza Praha 4:0 (body domácích: Karakaševič Aleksandar 1:0, Tregler Tomáš 2:0, Pavlovský Lukáš 1:0, body hostů: Kalužný Samuel 0:2, Průša David 0:1, Holáň Jan 0:1), DTJ Hradec Králové - SKST DencoHappel Liberec 4:1 (body domácích: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 1:1, Palkovský David 1:0, body hostů: Košťál Radek 1:1, Seibert Jakub 0:1, Medek Josef 0:2), SF SKK EL Niňo Praha - SK TTC Františkovy Lázně 3:3 (body domácích: Reitšpies David 1:1, Kleprlík Jakub 2:0, Plachý Josef ml. 0:2, body hostů: Manna Romualdo 1:1, Gavlas Antonín ml. 1:1, Pavelka Tomáš 1:1), SF SK Kotlářka EN Praha - KT Praha 4:0 (body domácích: Kučera Stanislav 1:0, Kaucký Petr 1:0, Němeček Jakub 1:0, Obešlo Marek 1:0, body hostů: Panský Jindřich 0:2, Havlík Tomáš 0:1, Orlowski Milan 0:1), TJ Ostrava KST - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 4:1 (body domácích: Bindač Miroslav 2:0, Martinko Jiří 1:1, Klos Patrik 1:0, body hostů: Pavlica Martin 1:1, Buben Vlastimil 0:1, Hort Tomáš 0:2), SKST Charvát Baník Havířov - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 3:3 (body domácích: Čihák Marek 1:1, Rezetka Roman 1:1, Karabec Ivan 1:1, body hostů: Lebeda Michal ml. 0:2, Crha Jakub 1:1, Hanák Martin 2:0),
6. kolo:
TTC Ostrava 2016 - SKST DencoHappel Liberec 4:2 (body domácích: Pavlovský Lukáš 0:2, Tregler Tomáš 2:0, Karakaševič Aleksandar 2:0, body hostů: Borůvka Jakub 1:1, Medek Josef 0:2, Seibert Jakub 1:1), DTJ Hradec Králové - TTC Elizza Praha 4:1 (body domácích: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 1:1, Palkovský David 1:0, body hostů: Holáň Jan 1:1, Hrnčiřík Jan 0:1, Kalužný Samuel 0:2), SF SKK EL Niňo Praha - KT Praha 4:0 (body domácích: Kleprlík Jakub 1:0, Reitšpies David 2:0, Plachý Josef ml. 1:0, body hostů: Havlík Tomáš 0:2, Panský Jindřich 0:1, Javůrek Petr 0:1), SF SK Kotlářka EN Praha - SK TTC Františkovy Lázně 0:4 (body domácích: Kučera Stanislav 0:1, Kaucký Petr 0:1, Němeček Jakub 0:1, Málek Tomáš 0:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 2:0, Manna Romualdo 1:0, Pavelka Tomáš 1:0), SKST Charvát Baník Havířov - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 4:1 (body domácích: Rezetka Roman 1:1, Čihák Marek 2:0, Karabec Ivan 1:0, body hostů: Pavlica Martin 1:1, Buben Vlastimil 0:1, Mokrejš Jan 0:2), TJ Ostrava KST - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 4:2 (body domácích: Martinko Jiří 1:1, Bindač Miroslav 1:1, Šimončík Josef 2:0, body hostů: Crha Jakub 2:0, Lebeda Michal ml. 0:2, Hanák Martin 0:2),
7. kolo:
SK TTC Františkovy Lázně - KT Praha 4:1 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 2:0, Manna Romualdo 1:1, Pavelka Tomáš 1:0, body hostů: Havlík Tomáš 0:2, Panský Jindřich 1:0, Javůrek Petr 0:2), TTC Ostrava 2016 - DTJ Hradec Králové 3:3 (body domácích: Korbel Petr 1:1, Tregler Tomáš 2:0, Pavlovský Lukáš 0:2, body hostů: Olejník Martin 1:1, Palkovský David 1:1, Koblížek Martin 1:1), SF SKK EL Niňo Praha - SF SK Kotlářka EN Praha 4:0 (body domácích: Reitšpies David 1:0, Kleprlík Jakub 2:0, Bajger Ondřej 1:0, body hostů: Kučera Stanislav 0:2, Kaucký Petr 0:1, Němeček Jakub 0:1), TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 0:4 (body domácích: Hort Tomáš 0:1, Buben Vlastimil 0:2, Mokrejš Jan 0:1, body hostů: Hanák Martin 2:0, Crha Jakub 1:0, Lebeda Michal ml. 1:0), TJ Ostrava KST - SKST Charvát Baník Havířov 4:0 (body domácích: Bindač Miroslav 1:0, Šimončík Josef 2:0, Martinko Jiří 1:0, body hostů: Čihák Marek 0:1, Karabec Ivan 0:1, Rezetka Roman 0:1, Rozínek Vojtěch 0:1), SKST DencoHappel Liberec - TTC Elizza Praha 4:1 (body domácích: Seibert Jakub 1:1, Košťál Radek 2:0, Valenta Jan 1:0, body hostů: Kalužný Samuel 1:1, Turček Peter 0:1, Holáň Jan 0:2),
8. kolo:
SKST DencoHappel Liberec - TJ Ostrava KST 1:4 (body domácích: Seibert Jakub 0:2, Medek Josef 0:2, Košťál Radek 1:0, body hostů: Šimončík Josef 2:0, Klos Patrik 1:0, Bindač Miroslav 1:1), TTC Elizza Praha - SKST Charvát Baník Havířov 3:3 (body domácích: Kalužný Samuel 1:1, Holáň Jan 1:1, Turček Peter 1:1, body hostů: Čihák Marek 2:0, Rezetka Roman 0:2, Karabec Ivan 1:1), SK TTC Františkovy Lázně - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 4:0 (body domácích: Manna Romualdo 1:0, Gavlas Antonín ml. 2:0, Pavelka Tomáš 1:0, body hostů: Buben Vlastimil 0:2, Pavlica Martin 0:1, Hort Tomáš 0:1), KT Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 1:4 (body domácích: Javůrek Petr 0:2, Havlík Tomáš 1:1, Orlowski Milan 0:1, body hostů: Lebeda Michal ml. 1:1, Crha Jakub 1:0, Hanák Martin 2:0), SF SKK EL Niňo Praha - TTC Ostrava 2016 4:1 (body domácích: Kleprlík Jakub 2:0, Bajger Ondřej 1:1, Reitšpies David 1:0, body hostů: Chiang Chieh Hung 0:2, Karakaševič Aleksandar 1:0, Tregler Tomáš 0:2), DTJ Hradec Králové - SF SK Kotlářka EN Praha 4:2 (body domácích: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 0:2, Palkovský David 2:0, body hostů: Kučera Stanislav 1:1, Kaucký Petr 1:1, Němeček Jakub 0:2),
9. kolo:
SKST DencoHappel Liberec - SKST Charvát Baník Havířov 3:3 (body domácích: Košťál Radek 2:0, Seibert Jakub 1:1, Valenta Jan 0:2, body hostů: Čihák Marek 0:2, Rezetka Roman 2:0, Karabec Ivan 1:1), TTC Elizza Praha - TJ Ostrava KST 2:4 (body domácích: Kalužný Samuel 2:0, Holáň Jan 0:2, Turček Peter 0:2, body hostů: Klos Patrik 1:1, Bindač Miroslav 2:0, Šimončík Josef 1:1), SK TTC Františkovy Lázně - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 4:0 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:0, Manna Romualdo 2:0, Pavelka Tomáš 1:0, body hostů: Brát Karel ml. 0:2, Crha Jakub 0:1, Hanák Martin 0:1), KT Praha - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 4:1 (body domácích: Havlík Tomáš 1:1, Panský Jindřich 2:0, Javůrek Petr 1:0, body hostů: Pavlica Martin 1:1, Hort Tomáš 0:1, Buben Vlastimil 0:2), SF SK Kotlářka EN Praha - TTC Ostrava 2016 1:4 (body domácích: Obešlo Marek 0:2, Kučera Stanislav 1:1, Kaucký Petr 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 1:1, Karakaševič Aleksandar 1:0, Chiang Chieh Hung 2:0), DTJ Hradec Králové - SF SKK EL Niňo Praha 1:4 (body domácích: Olejník Martin 1:1, Palkovský David 0:2, Koblížek Martin 0:1, body hostů: Bardoň Michal 1:1, Bajger Ondřej 1:0, Kleprlík Jakub 2:0),
10. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha - SKST DencoHappel Liberec 4:0 (body domácích: Bardoň Michal 1:0, Bajger Ondřej 2:0, Reitšpies David 1:0, body hostů: Seibert Jakub 0:2, Borůvka Jakub 0:1, Medek Josef 0:1), SF SK Kotlářka EN Praha - TTC Elizza Praha 4:0 (body domácích: Kaucký Petr 1:0, Kučera Stanislav 2:0, Němeček Jakub 1:0, body hostů: Turček Peter 0:2, Hrnčiřík Jan 0:1, Kalužný Samuel 0:1), TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - TTC Ostrava 2016 0:4 (body domácích: Hort Tomáš 0:1, Buben Vlastimil 0:2, Pavlica Martin 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 2:0, Korbel Petr 1:0, Karakaševič Aleksandar 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - DTJ Hradec Králové 3:3 (body domácích: Hanák Martin 0:2, Lebeda Michal ml. 1:1, Crha Jakub 2:0, body hostů: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 0:2, Palkovský David 1:1), TJ Ostrava KST - SK TTC Františkovy Lázně 2:4 (body domácích: Šimončík Josef 1:1, Klos Patrik 0:2, Bindač Miroslav 1:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 2:0, Pavelka Tomáš 2:0, Manna Romualdo 0:2), SKST Charvát Baník Havířov - KT Praha 4:2 (body domácích: Rezetka Roman 0:2, Čihák Marek 2:0, Karabec Ivan 2:0, body hostů: Panský Jindřich 1:1, Javůrek Petr 0:2, Havlík Tomáš 1:1),
11. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha - TTC Elizza Praha 4:0 (body domácích: Kleprlík Jakub 1:0, Bardoň Michal 2:0, Bajger Ondřej 1:0, body hostů: Kalužný Samuel 0:2, Šedivý Zdeněk 0:1, Turček Peter 0:1), SF SK Kotlářka EN Praha - SKST DencoHappel Liberec 4:0 (body domácích: Kučera Stanislav 1:0, Němeček Jakub 2:0, Kaucký Petr 1:0, body hostů: Seibert Jakub 0:2, Medek Josef 0:1, Valenta Jan 0:1), TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - DTJ Hradec Králové 1:4 (body domácích: Buben Vlastimil 0:2, Hort Tomáš 0:2, Pavlica Martin 1:0, body hostů: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 1:0, Palkovský David 1:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - TTC Ostrava 2016 1:4 (body domácích: Crha Jakub 1:1, Lebeda Michal ml. 0:2, Hrunka Jakub 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 1:1, Korbel Petr 1:0, Karakaševič Aleksandar 2:0), TJ Ostrava KST - KT Praha 4:2 (body domácích: Martinko Jiří 0:1, Bindač Miroslav 1:1, Šimončík Josef 2:0, Klos Patrik 1:0, body hostů: Panský Jindřich 2:0, Orlowski Milan 0:2, Havlík Tomáš 0:2), SKST Charvát Baník Havířov - SK TTC Františkovy Lázně 0:4 (body domácích: Karabec Ivan 0:1, Rezetka Roman 0:2, Čihák Marek 0:1, body hostů: Manna Romualdo 2:0, Pavelka Tomáš 1:0, Gavlas Antonín ml. 1:0),
12. kolo:
SKST DencoHappel Liberec - SK TTC Františkovy Lázně 0:4 (body domácích: Medek Josef 0:1, Seibert Jakub 0:2, Šilhán Petr 0:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 2:0, Pavelka Tomáš 1:0, Manna Romualdo 1:0), TTC Elizza Praha - KT Praha 3:3 (body domácích: Kalužný Samuel 1:1, Hrnčiřík Jan 2:0, Turček Peter 0:2, body hostů: Panský Jindřich 0:2, Javůrek Petr 1:1, Havlík Tomáš 2:0), TJ Ostrava KST - TTC Ostrava 2016 1:4 (body domácích: Klos Patrik 0:2, Šimončík Josef 1:1, Martinko Jiří 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 1:1, Korbel Petr 1:0, Chiang Chieh Hung 2:0), SKST Charvát Baník Havířov - DTJ Hradec Králové 0:4 (body domácích: Rezetka Roman 0:1, Karabec Ivan 0:2, Čihák Marek 0:1, body hostů: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 1:0, Palkovský David 1:0), TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - SF SKK EL Niňo Praha 2:4 (body domácích: Buben Vlastimil 0:2, Pavlica Martin 2:0, Hort Tomáš 0:2, body hostů: Bardoň Michal 1:0, Kleprlík Jakub 1:1, Reitšpies David 2:0, Bajger Ondřej 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - SF SK Kotlářka EN Praha 0:4 (body domácích: Crha Jakub 0:1, Lebeda Michal ml. 0:2, Brát Karel ml. 0:1, body hostů: Kučera Stanislav 2:0, Němeček Jakub 1:0, Kaucký Petr 1:0),
13. kolo:
TTC Elizza Praha - SK TTC Františkovy Lázně 0:4 (body domácích: Kalužný Samuel 0:1, Merta David 0:2, Novotný Petr 0:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 2:0, Manna Romualdo 1:0, Pavelka Tomáš 1:0), SKST DencoHappel Liberec - KT Praha 4:0 (body domácích: Seibert Jakub 1:0, Valenta Jan 2:0, Medek Josef 1:0, body hostů: Panský Jindřich 0:2, Javůrek Petr 0:1, Havlík Tomáš 0:1), SKST Charvát Baník Havířov - TTC Ostrava 2016 1:4 (body domácích: Rezetka Roman 1:1, Rozínek Vojtěch 0:2, Beneš Michal 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 1:1, Korbel Petr 1:0, Chiang Chieh Hung 2:0), TJ Ostrava KST - DTJ Hradec Králové 3:3 (body domácích: Martinko Jiří 1:1, Šimončík Josef 0:2, Bindač Miroslav 2:0, body hostů: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 1:1, Palkovský David 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - SF SKK EL Niňo Praha 1:4 (body domácích: Brát Karel ml. 0:2, Crha Jakub 1:1, Lebeda Michal ml. 0:1, body hostů: Reitšpies David 2:0, Bajger Ondřej 0:1, Kleprlík Jakub 2:0), TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - SF SK Kotlářka EN Praha 0:4 (body domácích: Buben Vlastimil 0:1, Pavlica Martin 0:2, Hort Tomáš 0:1, body hostů: Kučera Stanislav 2:0, Kaucký Petr 1:0, Němeček Jakub 1:0),
14. kolo:
TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - SKST DencoHappel Liberec 3:3 (body domácích: Pavlica Martin 1:1, Buben Vlastimil 1:1, Hort Tomáš 1:1, body hostů: Košťál Radek 1:1, Seibert Jakub 2:0, Medek Josef 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - TTC Elizza Praha 2:4 (body domácích: Crha Jakub 1:1, Brát Karel ml. 0:2, Lebeda Michal ml. 1:1, body hostů: Kalužný Samuel 2:0, Turček Peter 2:0, Merta David 0:2), SF SKK EL Niňo Praha - TJ Ostrava KST 4:0 (body domácích: Kleprlík Jakub 1:0, Reitšpies David 2:0, Bardoň Michal 1:0, body hostů: Bindač Miroslav 0:1, Klos Patrik 0:1, Šimončík Josef 0:1, Martinko Jiří 0:1), SF SK Kotlářka EN Praha - SKST Charvát Baník Havířov 0:4 (body domácích: Kaucký Petr 0:1, Obešlo Marek 0:2, Málek Tomáš 0:1, body hostů: Rezetka Roman 2:0, Čihák Marek 1:0, Karabec Ivan 1:0), TTC Ostrava 2016 - SK TTC Františkovy Lázně 4:1 (body domácích: Tregler Tomáš 2:0, Chiang Chieh Hung 1:1, Korbel Petr 1:0, body hostů: Manna Romualdo 0:2, Gavlas Antonín ml. 1:0, Pavelka Tomáš 0:2), DTJ Hradec Králové - KT Praha 4:1 (body domácích: Koblížek Martin 2:0, Olejník Martin 2:0, Palkovský David 0:1, body hostů: Havlík Tomáš 0:2, Javůrek Petr 0:1, Panský Jindřich 1:1),
15. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - SKST DencoHappel Liberec 2:4 (body domácích: Brát Karel ml. 0:2, Crha Jakub 1:1, Lebeda Michal ml. 1:1, body hostů: Košťál Radek 2:0, Seibert Jakub 1:1, Medek Josef 1:1), TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - TTC Elizza Praha 3:3 (body domácích: Buben Vlastimil 0:2, Pavlica Martin 2:0, Hort Tomáš 1:1, body hostů: Merta David 1:1, Turček Peter 0:2, Kalužný Samuel 2:0), SF SK Kotlářka EN Praha - TJ Ostrava KST 4:2 (body domácích: Němeček Jakub 0:1, Kaucký Petr 2:0, Kučera Stanislav 2:0, Málek Tomáš 0:1, body hostů: Šimončík Josef 1:1, Martinko Jiří 0:2, Bindač Miroslav 1:1), SF SKK EL Niňo Praha - SKST Charvát Baník Havířov 4:1 (body domácích: Bajger Ondřej 2:0, Kleprlík Jakub 1:1, Bardoň Michal 1:0, body hostů: Rezetka Roman 0:2, Čihák Marek 1:0, Karabec Ivan 0:2), DTJ Hradec Králové - SK TTC Františkovy Lázně 1:4 (body domácích: Olejník Martin 1:1, Palkovský David 0:2, Koblížek Martin 0:1, body hostů: Manna Romualdo 1:1, Pavelka Tomáš 1:0, Gavlas Antonín ml. 2:0), TTC Ostrava 2016 - KT Praha 4:1 (body domácích: Tregler Tomáš 2:0, Chiang Chieh Hung 2:0, Pavlovský Lukáš 0:1, body hostů: Orlowski Milan 0:1, Havlík Tomáš 0:1, Panský Jindřich 1:1, Javůrek Petr 0:1),
16. kolo:
SKST DencoHappel Liberec - TTC Ostrava 2016 1:4 (body domácích: Borůvka Jakub 0:2, Seibert Jakub 1:1, Medek Josef 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 2:0, Demek Tomáš 0:1, Korbel Petr 2:0), TTC Elizza Praha - DTJ Hradec Králové 3:3 (body domácích: Turček Peter 0:2, Laboutka Luděk 1:1, Kalužný Samuel 2:0, body hostů: Olejník Martin 2:0, Palkovský David 0:2, Koblížek Martin 1:1), SK TTC Františkovy Lázně - SF SKK EL Niňo Praha 1:4 (body domácích: Hobl Lukáš 0:2, Manna Romualdo 0:2, Gavlas Antonín ml. 1:0, body hostů: Kleprlík Jakub 2:0, Bajger Ondřej 1:0, Reitšpies David 1:1), KT Praha - SF SK Kotlářka EN Praha 1:4 (body domácích: Panský Jindřich 0:2, Havlík Tomáš 1:1, Orlowski Milan 0:1, body hostů: Kučera Stanislav 2:0, Kaucký Petr 0:1, Němeček Jakub 2:0), TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - TJ Ostrava KST 1:4 (body domácích: Hort Tomáš 0:2, Buben Vlastimil 1:1, Hýbl Jan 0:1, body hostů: Klos Patrik 1:0, Bindač Miroslav 1:0, Martinko Jiří 2:0, Šimončík Josef 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - SKST Charvát Baník Havířov 1:4 (body domácích: Lebeda Michal ml. 0:2, Crha Jakub 1:1, Janovský Dan 0:1, body hostů: Karabec Ivan 1:1, Čihák Marek 1:0, Rezetka Roman 2:0),
17. kolo:
TTC Elizza Praha - TTC Ostrava 2016 1:4 (body domácích: Turček Peter 0:2, Kalužný Samuel 1:1, Laboutka Luděk 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 2:0, Pavlovský Lukáš 0:1, Korbel Petr 2:0), SKST DencoHappel Liberec - DTJ Hradec Králové 0:4 (body domácích: Seibert Jakub 0:1, Medek Josef 0:2, Šilhán Petr 0:1, body hostů: Olejník Martin 2:0, Foff Lukáš 1:0, Koblížek Martin 1:0), KT Praha - SF SKK EL Niňo Praha 0:4 (body domácích: Javůrek Petr 0:1, Panský Jindřich 0:2, Orlowski Milan 0:1, body hostů: Reitšpies David 2:0, Kleprlík Jakub 1:0, Bardoň Michal 1:0), SK TTC Františkovy Lázně - SF SK Kotlářka EN Praha 4:2 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 2:0, Pavelka Tomáš 1:0, Manna Romualdo 1:1, Hobl Lukáš 0:1, body hostů: Kučera Stanislav 1:1, Kaucký Petr 0:2, Němeček Jakub 1:1), TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - SKST Charvát Baník Havířov 0:4 (body domácích: Buben Vlastimil 0:1, Hort Tomáš 0:2, Koubek Vojtěch 0:1, body hostů: Rezetka Roman 2:0, Čihák Marek 1:0, Karabec Ivan 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - TJ Ostrava KST 0:4 (body domácích: Brát Karel ml. 0:1, Crha Jakub 0:2, Lebeda Michal ml. 0:1, body hostů: Šimončík Josef 2:0, Martinko Jiří 1:0, Klos Patrik 1:0),
18. kolo:
KT Praha - SK TTC Františkovy Lázně 0:4 (body domácích: Panský Jindřich 0:1, Havlík Tomáš 0:2, Javůrek Petr 0:1, body hostů: Manna Romualdo 2:0, Pavelka Tomáš 1:0, Gavlas Antonín ml. 1:0), DTJ Hradec Králové - TTC Ostrava 2016 3:3 (body domácích: Koblížek Martin 0:2, Olejník Martin 2:0, Palkovský David 1:1, body hostů: Tregler Tomáš 1:1, Pavlovský Lukáš 0:2, Korbel Petr 2:0), SF SK Kotlářka EN Praha - SF SKK EL Niňo Praha 1:4 (body domácích: Málek Tomáš 0:2, Kučera Stanislav 1:1, Němeček Jakub 0:1, body hostů: Kleprlík Jakub 1:0, Reitšpies David 1:0, Bardoň Michal 2:0, Bajger Ondřej 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 4:2 (body domácích: Crha Jakub 2:0, Brát Karel ml. 0:2, Lebeda Michal ml. 2:0, body hostů: Buben Vlastimil 1:1, Hort Tomáš 1:1, Mokrejš Jan 0:2), SKST Charvát Baník Havířov - TJ Ostrava KST 4:2 (body domácích: Rezetka Roman 0:2, Beneš Michal 2:0, Čihák Marek 2:0, body hostů: Šimončík Josef 1:0, Bindač Miroslav 0:2, Martinko Jiří 1:1, Klos Patrik 0:1), TTC Elizza Praha - SKST DencoHappel Liberec 4:2 (body domácích: Kalužný Samuel 2:0, Hrnčiřík Jan 1:1, Laboutka Luděk 1:1, body hostů: Košťál Radek 0:2, Valenta Jan 1:1, Seibert Jakub 1:1),
19. kolo:
TJ Ostrava KST - SKST DencoHappel Liberec 4:0 (body domácích: Šimončík Josef 1:0, Klos Patrik 2:0, Bindač Miroslav 1:0, body hostů: Valenta Jan 0:2, Medek Josef 0:1, Seibert Jakub 0:1), SKST Charvát Baník Havířov - TTC Elizza Praha 4:0 (body domácích: Čihák Marek 1:0, Beneš Michal 2:0, Karabec Ivan 1:0, body hostů: Merta David 0:2, Kalužný Samuel 0:1, Turček Peter 0:1), TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - SK TTC Františkovy Lázně 0:4 (body domácích: Buben Vlastimil 0:1, Hort Tomáš 0:2, Pavlica Martin 0:1, body hostů: Pavelka Tomáš 2:0, Manna Romualdo 1:0, Gavlas Antonín ml. 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - KT Praha 2:4 (body domácích: Brát Karel ml. 0:2, Crha Jakub 1:1, Lebeda Michal ml. 1:1, body hostů: Havlík Tomáš 2:0, Javůrek Petr 1:1, Panský Jindřich 1:1), TTC Ostrava 2016 - SF SKK EL Niňo Praha 4:1 (body domácích: Tregler Tomáš 2:0, Karakaševič Aleksandar 2:0, Korbel Petr 0:1, body hostů: Reitšpies David 0:2, Bardoň Michal 0:1, Kleprlík Jakub 1:1), SF SK Kotlářka EN Praha - DTJ Hradec Králové 4:2 (body domácích: Kaucký Petr 1:1, Němeček Jakub 1:1, Kučera Stanislav 2:0, body hostů: Olejník Martin 2:0, Palkovský David 0:2, Koblížek Martin 0:2),
20. kolo:
SKST Charvát Baník Havířov - SKST DencoHappel Liberec 4:1 (body domácích: Čihák Marek 1:0, Rezetka Roman 1:1, Beneš Michal 1:0, Karabec Ivan 1:0, body hostů: Seibert Jakub 0:2, Valenta Jan 1:0, Košťál Radek 0:1, Medek Josef 0:1), TJ Ostrava KST - TTC Elizza Praha 4:1 (body domácích: Šimončík Josef 1:1, Klos Patrik 2:0, Bindač Miroslav 1:0, body hostů: Kalužný Samuel 1:1, Turček Peter 0:1, Merta David 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - SK TTC Františkovy Lázně 1:4 (body domácích: Brát Karel ml. 0:2, Crha Jakub 1:1, Lebeda Michal ml. 0:1, body hostů: Manna Romualdo 1:1, Gavlas Antonín ml. 1:0, Pavelka Tomáš 2:0), TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - KT Praha 3:3 (body domácích: Buben Vlastimil 1:1, Pavlica Martin 2:0, Hort Tomáš 0:2, body hostů: Havlík Tomáš 0:2, Javůrek Petr 1:1, Panský Jindřich 2:0), TTC Ostrava 2016 - SF SK Kotlářka EN Praha 4:0 (body domácích: Korbel Petr 1:0, Karakaševič Aleksandar 2:0, Tregler Tomáš 1:0, body hostů: Kučera Stanislav 0:2, Kaucký Petr 0:1, Němeček Jakub 0:1), SF SKK EL Niňo Praha - DTJ Hradec Králové 4:1 (body domácích: Bardoň Michal 2:0, Bajger Ondřej 1:1, Kleprlík Jakub 1:0, body hostů: Olejník Martin 1:1, Koblížek Martin 0:1, Palkovský David 0:2),
21. kolo:
SKST DencoHappel Liberec - SF SKK EL Niňo Praha 1:4 (body domácích: Šilhán Petr 0:2, Seibert Jakub 1:1, Medek Josef 0:1, body hostů: Reitšpies David 2:0, Bajger Ondřej 0:1, Bardoň Michal 2:0), TTC Elizza Praha - SF SK Kotlářka EN Praha 4:0 (body domácích: Laboutka Luděk 1:0, Kalužný Samuel 2:0, Hrnčiřík Jan 1:0, body hostů: Kučera Stanislav 0:1, Obešlo Marek 0:1, Němeček Jakub 0:1, Málek Tomáš 0:1), TTC Ostrava 2016 - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 4:1 (body domácích: Chiang Chieh Hung 2:0, Tregler Tomáš 2:0, Pavlovský Lukáš 0:1, body hostů: Buben Vlastimil 0:2, Pavlica Martin 0:1, Hort Tomáš 1:1), DTJ Hradec Králové - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 4:1 (body domácích: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 1:1, Palkovský David 1:0, body hostů: Crha Jakub 1:1, Brát Karel ml. 0:1, Lebeda Michal ml. 0:2), SK TTC Františkovy Lázně - TJ Ostrava KST 1:4 (body domácích: Manna Romualdo 0:2, Hobl Lukáš 0:1, Žaloudík Jan 0:1, Gavlas Antonín ml. 1:0, body hostů: Klos Patrik 1:1, Bindač Miroslav 1:0, Šimončík Josef 2:0), KT Praha - SKST Charvát Baník Havířov 4:0 (body domácích: Havlík Tomáš 1:0, Panský Jindřich 2:0, Orlowski Milan 1:0, body hostů: Rezetka Roman 0:2, Rozínek Vojtěch 0:1, Karabec Ivan 0:1),
22. kolo:
TTC Elizza Praha - SF SKK EL Niňo Praha 0:4 (body domácích: Hrnčiřík Jan 0:1, Turček Peter 0:2, Šedivý Zdeněk 0:1, body hostů: Kleprlík Jakub 2:0, Bardoň Michal 1:0, Reitšpies David 1:0), SKST DencoHappel Liberec - SF SK Kotlářka EN Praha 4:0 (body domácích: Seibert Jakub 1:0, Valenta Jan 2:0, Košťál Radek 1:0, body hostů: Kučera Stanislav 0:2, Obešlo Marek 0:1, Němeček Jakub 0:1), DTJ Hradec Králové - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 4:1 (body domácích: Olejník Martin 2:0, Palkovský David 2:0, Koblížek Martin 0:1, body hostů: Buben Vlastimil 0:2, Hort Tomáš 0:1, Pavlica Martin 1:1), TTC Ostrava 2016 - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 4:1 (body domácích: Tregler Tomáš 2:0, Chiang Chieh Hung 2:0, Pavlovský Lukáš 0:1, body hostů: Crha Jakub 0:2, Brát Karel ml. 0:1, Lebeda Michal ml. 1:1), KT Praha - TJ Ostrava KST 2:4 (body domácích: Havlík Tomáš 1:1, Panský Jindřich 1:1, Javůrek Petr 0:2, body hostů: Klos Patrik 0:2, Šimončík Josef 2:0, Bindač Miroslav 2:0), SK TTC Františkovy Lázně - SKST Charvát Baník Havířov 4:1 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 2:0, Manna Romualdo 2:0, Hobl Lukáš 0:1, body hostů: Rozínek Vojtěch 0:2, Rezetka Roman 0:1, Beneš Michal 1:1),
23. kolo:
KT Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 3:3 (body domácích: Havlík Tomáš 1:1, Panský Jindřich 1:1, Javůrek Petr 1:1, body hostů: Crha Jakub 2:0, Brát Karel ml. 0:2, Lebeda Michal ml. 1:1), TTC Elizza Praha - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 1:4 (body domácích: Merta David 0:2, Laboutka Luděk 0:2, Hrnčiřík Jan 1:0, body hostů: Pavlica Martin 2:0, Buben Vlastimil 1:0, Hort Tomáš 1:1),
24. kolo:
KT Praha - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 3:3 (body domácích: Havlík Tomáš 1:1, Panský Jindřich 1:1, Javůrek Petr 1:1, body hostů: Pavlica Martin 2:0, Buben Vlastimil 0:2, Hort Tomáš 1:1), TTC Elizza Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 3:3 (body domácích: Turček Peter 1:1, Merta David 1:1, Laboutka Luděk 1:1, body hostů: Crha Jakub 2:0, Brát Karel ml. 0:2, Lebeda Michal ml. 1:1),
25. kolo:
KT Praha - TTC Elizza Praha 4:2 (body domácích: Havlík Tomáš 1:1, Panský Jindřich 1:1, Orlowski Milan 2:0, body hostů: Hrnčiřík Jan 2:0, Merta David 0:2, Turček Peter 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 4:1 (body domácích: Brát Karel ml. 1:1, Crha Jakub 2:0, Lebeda Michal ml. 1:0, body hostů: Buben Vlastimil 1:1, Hort Tomáš 0:1, Koubek Vojtěch 0:2),
26. kolo:
TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 0:4 (body domácích: Buben Vlastimil 0:1, Koubek Vojtěch 0:2, Hort Tomáš 0:1, body hostů: Crha Jakub 2:0, Lebeda Michal ml. 1:0, Brát Karel ml. 1:0), TTC Elizza Praha - KT Praha 2:4 (body domácích: Laboutka Luděk 1:1, Průša David 1:1, Merta David 0:1, Šedivý Zdeněk 0:1, body hostů: Panský Jindřich 2:0, Orlowski Milan 1:1, Havlík Tomáš 1:1),
27. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - TTC Elizza Praha 3:3 (body domácích: Brát Karel ml. 0:2, Crha Jakub 2:0, Lebeda Michal ml. 1:1, body hostů: Kalužný Samuel 1:1, Laboutka Luděk 0:2, Turček Peter 2:0), TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - KT Praha 3:3 (body domácích: Pavlica Martin 2:0, Buben Vlastimil 1:1, Hort Tomáš 0:2, body hostů: Havlík Tomáš 0:2, Javůrek Petr 2:0, Panský Jindřich 1:1),
28. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - KT Praha 3:3 (body domácích: Brát Karel ml. 0:2, Crha Jakub 2:0, Lebeda Michal ml. 1:1, body hostů: Havlík Tomáš 1:1, Javůrek Petr 1:1, Panský Jindřich 1:1), TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA - TTC Elizza Praha 4:2 (body domácích: Buben Vlastimil 1:1, Pavlica Martin 1:1, Hort Tomáš 2:0, body hostů: Kalužný Samuel 2:0, Průša David 0:2, Turček Peter 0:2),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Ostrava 2016 - SKST DencoHappel Liberec 4:0 (body domácích: Tregler Tomáš 1:0, Karakaševič Aleksandar 2:0, Korbel Petr 1:0, body hostů: Seibert Jakub 0:2, Košťál Radek 0:1, Medek Josef 0:1), TJ Ostrava KST - DTJ Hradec Králové 1:4 (body domácích: Klos Patrik 0:2, Martinko Jiří 0:1, Šimončík Josef 1:0, Liška Libor 0:1, body hostů: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 1:0, Palkovský David 1:1), SK TTC Františkovy Lázně - SKST Charvát Baník Havířov 4:1 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 2:0, Manna Romualdo 1:1, Pavelka Tomáš 1:0, body hostů: Čihák Marek 1:1, Karabec Ivan 0:1, Beneš Michal 0:2), SF SKK EL Niňo Praha - SF SK Kotlářka EN Praha 4:1 (body domácích: Reitšpies David 2:0, Kleprlík Jakub 2:0, Bajger Ondřej 0:1, body hostů: Kaucký Petr 0:1, Kučera Stanislav 0:1, Němeček Jakub 1:1, Málek Tomáš 0:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Ostrava 2016 - SKST DencoHappel Liberec 4:1 (body domácích: Karakaševič Aleksandar 1:1, Tregler Tomáš 2:0, Korbel Petr 1:0, body hostů: Seibert Jakub 1:1, Košťál Radek 0:1, Medek Josef 0:2), TJ Ostrava KST - DTJ Hradec Králové 4:1 (body domácích: Klos Patrik 1:1, Šimončík Josef 2:0, Martinko Jiří 1:0, body hostů: Olejník Martin 1:1, Palkovský David 0:1, Koblížek Martin 0:2), SK TTC Františkovy Lázně - SKST Charvát Baník Havířov 4:1 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 2:0, Manna Romualdo 1:1, Pavelka Tomáš 1:0, body hostů: Beneš Michal 1:1, Čihák Marek 0:1, Karabec Ivan 0:2), SF SKK EL Niňo Praha - SF SK Kotlářka EN Praha 4:0 (body domácích: Reitšpies David 1:0, Kleprlík Jakub 2:0, Bardoň Michal 1:0, body hostů: Kučera Stanislav 0:2, Kaucký Petr 0:1, Málek Tomáš 0:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST DencoHappel Liberec - TTC Ostrava 2016 1:4 (body domácích: Valenta Jan 0:2, Seibert Jakub 1:1, Košťál Radek 0:1, body hostů: Karakaševič Aleksandar 2:0, Korbel Petr 0:1, Tregler Tomáš 2:0), DTJ Hradec Králové - TJ Ostrava KST 4:2 (body domácích: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 1:1, Palkovský David 1:1, body hostů: Šimončík Josef 1:1, Klos Patrik 0:2, Martinko Jiří 1:1), SKST Charvát Baník Havířov - SK TTC Františkovy Lázně 4:2 (body domácích: Čihák Marek 1:1, Karabec Ivan 1:1, Beneš Michal 2:0, body hostů: Gavlas Antonín ml. 2:0, Manna Romualdo 0:2, Pavelka Tomáš 0:2), SF SK Kotlářka EN Praha - SF SKK EL Niňo Praha 0:4 (body domácích: Němeček Jakub 0:1, Kučera Stanislav 0:2, Obešlo Marek 0:1, body hostů: Reitšpies David 2:0, Bardoň Michal 1:0, Kleprlík Jakub 1:0),
1. vyřazovací kolo, 4. utkání:
SKST DencoHappel Liberec - TTC Ostrava 2016 -:-, DTJ Hradec Králové - TJ Ostrava KST 4:1 (body domácích: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 1:1, Palkovský David 1:0, body hostů: Šimončík Josef 1:1, Liška Libor 0:1, Martinko Jiří 0:2), SKST Charvát Baník Havířov - SK TTC Františkovy Lázně 4:2 (body domácích: Čihák Marek 1:1, Karabec Ivan 1:1, Beneš Michal 2:0, body hostů: Manna Romualdo 0:2, Pavelka Tomáš 1:1, Gavlas Antonín ml. 1:1), SF SK Kotlářka EN Praha - SF SKK EL Niňo Praha -:-,
1. vyřazovací kolo, 5. utkání:
TTC Ostrava 2016 - SKST DencoHappel Liberec -:-, TJ Ostrava KST - DTJ Hradec Králové -:-, SK TTC Františkovy Lázně - SKST Charvát Baník Havířov 4:2 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 2:0, Pavelka Tomáš 1:1, Manna Romualdo 1:1, body hostů: Čihák Marek 1:1, Karabec Ivan 0:2, Beneš Michal 1:1), SF SKK EL Niňo Praha - SF SK Kotlářka EN Praha -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Ostrava 2016 - DTJ Hradec Králové 4:0 (body domácích: Karakaševič Aleksandar 1:0, Chiang Chieh Hung 2:0, Korbel Petr 1:0, body hostů: Palkovský David 0:2, Foff Lukáš 0:1, Olejník Martin 0:1), SF SKK EL Niňo Praha - SK TTC Františkovy Lázně 4:0 (body domácích: Reitšpies David 1:0, Kleprlík Jakub 2:0, Bajger Ondřej 1:0, body hostů: Manna Romualdo 0:2, Pavelka Tomáš 0:1, Gavlas Antonín ml. 0:1),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Ostrava 2016 - DTJ Hradec Králové 4:0 (body domácích: Tregler Tomáš 1:0, Chiang Chieh Hung 2:0, Karakaševič Aleksandar 1:0, body hostů: Foff Lukáš 0:2, Olejník Martin 0:1, Palkovský David 0:1), SF SKK EL Niňo Praha - SK TTC Františkovy Lázně 1:4 (body domácích: Reitšpies David 0:2, Kleprlík Jakub 1:1, Bajger Ondřej 0:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 2:0, Manna Romualdo 0:1, Pavelka Tomáš 2:0),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
DTJ Hradec Králové - TTC Ostrava 2016 0:4 (body domácích: Olejník Martin 0:1, Koblížek Martin 0:2, Palkovský David 0:1, body hostů: Chiang Chieh Hung 2:0, Karakaševič Aleksandar 1:0, Tregler Tomáš 1:0), SK TTC Františkovy Lázně - SF SKK EL Niňo Praha 4:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gavlas Antonín ml. 2:0, Pavelka Tomáš 1:1, Manna Romualdo 0:2, body hostů: Bajger Ondřej 0:1, Reitšpies David 1:1, Kleprlík Jakub 1:1, Bardoň Michal 1:0),
2. vyřazovací kolo, 4. utkání:
DTJ Hradec Králové - TTC Ostrava 2016 -:-, SK TTC Františkovy Lázně - SF SKK EL Niňo Praha 4:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:1, Manna Romualdo 1:1, Pavelka Tomáš 1:1, body hostů: Bardoň Michal 1:1, Kleprlík Jakub 0:2, Reitšpies David 2:0),
2. vyřazovací kolo, 5. utkání:
TTC Ostrava 2016 - DTJ Hradec Králové -:-, SF SKK EL Niňo Praha - SK TTC Františkovy Lázně -:-,
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Ostrava 2016 - SK TTC Františkovy Lázně 4:1 (body domácích: Tregler Tomáš 2:0, Karakaševič Aleksandar 2:0, Chiang Chieh Hung 0:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 0:2, Manna Romualdo 0:1, Pavelka Tomáš 1:1),
3. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Ostrava 2016 - SK TTC Františkovy Lázně 4:2 (body domácích: Tregler Tomáš 2:0, Karakaševič Aleksandar 1:1, Korbel Petr 1:1, body hostů: Manna Romualdo 0:2, Pavelka Tomáš 1:1, Gavlas Antonín ml. 1:1),
3. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SK TTC Františkovy Lázně - TTC Ostrava 2016 3:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Manna Romualdo 0:2, Gavlas Antonín ml. 1:1, Pavelka Tomáš 2:0, body hostů: Tregler Tomáš 2:0, Karakaševič Aleksandar 0:1, Chiang Chieh Hung 1:1, Korbel Petr 0:1),
3. vyřazovací kolo, 4. utkání:
SK TTC Františkovy Lázně - TTC Ostrava 2016 -:-,
3. vyřazovací kolo, 5. utkání:
TTC Ostrava 2016 - SK TTC Františkovy Lázně -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline